О районном бюджете района Алтай на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 76/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2020 года № 8036
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12752683,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4136088,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58716,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 105137,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8452741,7 тысяч тенге;
2) затраты – 12934852,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38562,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51894,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13332,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -220730,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220730,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 51894,0 тысяч тенге;
погашение займов – 13332,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182168,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7989).

2021-2023 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 76/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 8036 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75- бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2021- 2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495 - VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12752683,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 4136088,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58716,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105137,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8452741,7 мың теңге;
2) шығындар – 12934852,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38562,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51894,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13332,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -220730,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220730,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 51894,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13332,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 182168,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 тіркелген) белгіленген 2021 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.

3. Учесть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 3593411,0 тысяч тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2021 год объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета города Алтай в сумме 105137,0 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых их районного бюджета в бюджеты городов районного значения, поселков, сельских округов в общей сумме 222437,0 тысяч тенге, в том числе:
- город Серебрянск 34940,0 тысяч тенге;
- поселок Зубовск 12393,0 тысяч тенге;
- поселок Октябрьский 7330,0 тысяч тенге;
- поселок Прибрежный 14723,0 тысяч тенге;
- Малеевский сельский округ 22278,0 тысяч тенге;
- Никольский сельский округ 16536,0 тысяч тенге;
- сельский округ Полянское 13415,0 тысяч тенге;
- Парыгинский сельский округ 18754,0 тысяч тенге;
- Соловьевский сельский округ 18449,0 тысяч тенге;
- Средигорный сельский округ 15472,0 тысяч тенге;
- Северный сельский округ 17095,0 тысяч тенге;
- Тургусунский сельский округ 13522,0 тысяч тенге;
- Чапаевский сельский округ 17530,0 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, установить специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств, повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 70000,0 тысяч тенге.

3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенциялардың көлемі 3593411,0 мың теңге сомада ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Алтай қаласының бюджетінен берілетін 105137,0 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 222437,0 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
- Серебрянск қаласы 34940,0 мың теңге;
- Зубовск кенті 12393,0 мың теңге;
- Октябрьск кенті 7330,0 мың теңге;
- Прибрежный кенті 14723,0 мың теңге;
- Малеевск ауылдық округі 22278,0 мың теңге;
- Никольск ауылдық округі 16536,0 мың теңге;
- Полянское ауылдық округі 13415,0 мың теңге;
- Парыгино ауылдық округі 18754,0 мың теңге;
- Соловьево ауылдық округі 18449,0 мың теңге;
- Средигорный ауылдық округі 15472,0 мың теңге;
- Северный ауылдық округі 17095,0 мың теңге;
- Тұрғысын ауылдық округі 13522,0 мың теңге;
- Чапаево ауылдық округі 17530,0 мың теңге.
6. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 - бабының 9 - тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 70000,0 мың теңге сомада бекітілсін.

8. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложению 4.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Рау
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 23 декабря 2020 года
№ 76/2-VI
Районный бюджет на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.11.2021 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8. Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4 - қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
9. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Рау
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 76/2-VI шешіміне
1 - қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.11.2021 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
16424,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
16424,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16792,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
16792,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
959431,2
1
Социальное обеспечение
92127,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92127,0
005
Государственная адресная социальная помощь
92127,0
2
Социальная помощь
790877,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
789419,4
002
Программа занятости
127944,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25941,3
006
Оказание жилищной помощи
2422,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
113264,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3363,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
98290,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
218201,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
130305,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16859,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52830,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1458,5
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1458,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
76426,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76426,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16424,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
16424,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16792,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16792,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
959431,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
92127,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92127,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
92127,0
2
Әлеуметтiк көмек
790877,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
789419,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
127944,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25941,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2422,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
113264,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3363,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
98290,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
218201,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
130305,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16859,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52830,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1458,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1458,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
76426,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76426,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1190,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5140,0
3
Информационное пространство
153686,2
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
153686,2
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
13506,2
007
Функционирование районных (городских) библиотек
120799,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
19381,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
79836,2
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
52689,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
34758,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17484,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
447,0
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
27147,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
22157,2
003
Капитальные расходы государственного органа
4990,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68140,0
1
Сельское хозяйство
30821,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
30821,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
30821,0
6
Земельные отношения
27090,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27090,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25090,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10229,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10229,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10229,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29548,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29548,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

1190,0
007
Облыстық спорт жарыстарында түрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
5140,0
Ақпараттық кеңiстiк
153686,2
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
153686,2
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13506,2
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
120799,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
19381,0
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
79836,2
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52689,0
001
Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
34758,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17484,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
447,0
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
27147,2
001
Жергілікті деңгейде спортты дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22157,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4990,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68140,0
1
Ауыл шаруашылығы
30821,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
30821,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30821,0
6
Жер қатынастары
27090,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27090,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25090,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10229,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10229,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10229,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29548,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29548,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

115147,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4 к решению
маслихата района Алтай
от 23 декабря 2020 года
№ 76/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Алтай
1. Решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года);

115147,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 76/2-VI шешіміне
4- қосымша
Алтай ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "2020- 2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 қаңтарда жарияланған);

2. Решение маслихата района Алтай от 27 февраля 2020 года № 62/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6755, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 марта 2020 года);
3. Решение маслихата района Алтай от 16 апреля 2020 года № 65/2-VI "О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6930, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 апреля 2020 года);
4. Решение маслихата района Алтай от 24 апреля 2020 года № 66/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7020, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 мая 2020 года);
5. Решение маслихата района Алтай от 11 июня 2020 года № 67/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7219, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 июля 2020 года);
6. Решение маслихата района Алтай от 2 июля 2020 года № 69/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7290, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июля 2020 года);
7. Решение маслихата района Алтай от 14 августа 2020 года № 70/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7496, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 сентября 2020 года);

2. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 62/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6755 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 наурызда жарияланған);
3. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 65/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6930 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 сәуірде жарияланған);
4. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 66/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7020 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 мамырда жарияланған);
5. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 67/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7219 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 1 шілдеде жарияланған);
6. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 69/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7290 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 шілдеде жарияланған);
7. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 14 тамыздағы № 70/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7496 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған);

8. Решение маслихата района Алтай от 22 октября 2020 года № 71/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7723, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 октября 2020 года);
9. Решение маслихата района Алтай от 27 ноября 2020 года № 73/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7919, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 декабря 2020 года).

8. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 71/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7723 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 30 қазанда жарияланған);
9. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы №73/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7919 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда жарияланған).