О бюджете города Серебрянска на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8075
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Алтай от 23 декабря 2020 года № 76/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8036), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 94678,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23088,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 71398,1 тысяч тенге;
2) затраты – 97322,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2643,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2643,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2643,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 08.12.2021 № 10/15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2021 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 34940,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 27727,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 08.12.2021 № 10/15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2021 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 8731,0 тысяч тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/12-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8075 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75- бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2021-2023 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 76/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8036 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94678,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23088,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71398,1 мың теңге;
2) шығындар – 97322,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2643,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2643,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2643,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 10/15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 34940,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
3. 2021 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 27727,1 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 08.12.2021 № 10/15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2021 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 8731,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26.08.2021 № 6/15-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Рау
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 26.08.2021 № 6/15-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4 - қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Рау
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының

1. Решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/3-VI "О бюджете города Серебрянска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6523, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года);
2. Решение маслихата района Алтай от 2 июля 2020 года № 69/9-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/3-VI "О бюджете города Серебрянска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7307, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 июля 2020 года);
3. Решение маслихата района Алтай от 27 ноября 2020 года № 73/11-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/3-VI "О бюджете города Серебрянска на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7951, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 декабря 2020 года).

1. "2020- 2022 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/3-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6523 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 20 қаңтарда жарияланған);
2. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 69/9-VI "2020- 2022 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/3-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7307 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 17 шілдеде жарияланған);
3. Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 73/11-VI "2020- 2022 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7951 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда жарияланған).