Об установлении права ограниченного пользовани (публичный сервитут) земельными участками
Решение акима города Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 сентября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2020 года № 7722
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Алтай РЕШИЛ:

Жер телімдеріне шектеулі пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 7722 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19 – бабына, 69 – бабы 4 – тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 – бабы 1 – тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Алтай қаласының әкімі ШЕШТІ:

1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого пользования земельными участками (публичный сервитут), без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, общей площадью 0,9281 га сроком на 10 лет до 31 декабря 2030 года, для эксплуатации телефонной канализации АТС-60, АТС-70 города Алтай в пределах охранной зоны, расположенными согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алтай" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области.

1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына осы шешімге қосымшаға сәйкес орналасқан қорғау аймағы шегінде Алтай қаласының АТС-60, АТС-70 телефон кәріздерін пайдалану үшін жалпы алаңы 0,9281 га меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 2030 жылғы 31 желтоқсанға дейін мерзімі 10 жылға, жер теліміне шектеулі мақсатта пайдалану құқығы (қауымдық сервитут) белгіленсін.
2. "Алтай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима города Алтай Ж. Аскарова
Приложение
к распоряжению акима
города Алтай
от 28 сентября 2020 года № 5
№ п\п
Местоположение земельного участка
Площадь земельного участка, га
1
2
3
1
Улица А.Каюпова: от улицы М.Горького до бульвара Бурнашова; по улице Тәуелсіздік: от улицы М.Горького до улицы Зыряновская; по улице Жаксыбаева: от улицы Тәуелсіздік до улицы Пролетарской; по бульвару Бурнашова: от улицы А.Каюпова до улицы Садовая; по переулку Тенистому: от улицы Фрунзе до улицы Тәуелсіздік; по улице Фрунзе: от улицы Бочарникова до улицы Астана; по улице Тимофеева: от улицы Бочарникова до улицы Астана; по улице Астана от улицы Фрунзе до улицы Тимофеева.

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай қаласы әкімнің міндетін уақытша атқарушы Ж. Аскарова
Алтай қаласы әкімінің
2020 жылғы 28 қыркүйегі № 5
шешіміне қосымша
№ р\р
Жер телімінің орналасқан орны
Жер телімінің ауданы, га
1
2
3
1
А. Қайыпов көшесі: М.Горький көшесінен Бурнашов бульварына дейін; Тәуелсіздік көшесі бойынша: М.Горький көшесінен Зыряновская көшесіне дейін; Жақсыбаев көшесі бойынша: Тәуелсіздік көшесінен Пролетарская көшесіне дейін; Бурнашов бульвары бойынша: А. Қайыпов көшесінен Садовая көшесіне дейін; Тенистый тұйық көшесі бойынша: Фрунзе көшесінен Тәуелсіздік көшесіне дейін; Фрунзе көшесі бойынша: Бочарников көшесінен Астана көшесіне дейін; Тимофеев көшесі бойынша: Бочарников көшесінен Астана көшесіне дейін; Астана көшесі бойынша: Фрунзе көшесінен Тимофеев көшесіне дейін.