О признании утратившими силу некоторых решении Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июля 2020 года № 40/359-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2020 года № 7369
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 13 апреля 2018 года № 17/160-VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-135, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 мая 2018 года);
2) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 18/171-VI "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 13 апреля 2018 года № 17/160-VІ "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Катон-Карагайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-143, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Джумагулова
Секретарь маслихата Д. Бралинов

Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 40/359-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 7369 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/160-VI "Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-13-135 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 18/171-VI "Катонқарағай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/160-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-13-143 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 16 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Джумагулова
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов