О бюджете Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 46/400-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 8094
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 207 041,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –952 915,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 067,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 126,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 231 932,6 тысяч тенге;
2) затраты – 10 310 738,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 644,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 109 387,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 743,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 165 341,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 341,4 тысяч тенге:
поступление займов – 109 387,5 тысяч тенге;
погашение займов – 47 743,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103 696,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.12.2021 № 13/132-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989).

2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 46/400-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8094 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 207 041,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 952 915,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 067,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 126,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 231 932,6 мың теңге;
2) шығындар – 10 310 738,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 644,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 109 387,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 743,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 165 341,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 341,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 109 387,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 743,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103 696,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 13/132-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген, 2021 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқару қабылдансын.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 5 002 073,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 17 938,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 391 800,0 тысяч тенге, в том числе :
Алтынбельский сельский округ - 24 531,0 тысяч тенге;
Аккайнарский сельский округ - 28 771,0 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ – 37 783,0 тысяч тенге;
Белкарагайский сельский округ – 29 047,0 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 32 343,0 тысяч тенге;
Катон-Карагайский сельский округ – 40 635,0 тысяч тенге;
Коробихинский сельский округ – 34 718,0 тысяч тенге;
Ново-Поляковский сельский округ – 26 516,0 тысяч тенге;
Ново-Хайрузовский сельский округ – 28 673,0 тысяч тенге;
Солдатовский сельский округ – 16 237,0 тысяч тенге;
Солоновский сельский округ – 17 267,0 тысяч тенге;
Урыльский сельский округ – 28 796,0 тысяч тенге;
Улкен Нарынский сельский округ – 46 483,0 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года учесть специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить перечень бюджетных программ на 2021 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
8. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета на 2021 год согласно приложению 5.
9. Учесть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 6.
10. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2021-2023 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 7.

3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 5 002 073,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 17 938,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 391 800,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Алтынбел ауылдық округі – 24 531,0 мың теңге;
Аққайнар ауылдық округі – 28 771,0 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі – 37 783,0 мың теңге;
Белқарағай ауылдық округі – 29 047,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 32 343,0 мың теңге;
Катонқарағай ауылдық округі – 40 635,0 мың теңге;
Коробиха ауылдық округі – 34 718,0 мың теңге;
Ново-Поляковка ауылдық округі – 26 516,0 мың теңге;
Ново-Хайрузовка ауылдық округі – 28 673,0 мың теңге;
Солдатово ауылдық округі – 16 237,0 мың теңге;
Солоновка ауылдық округі – 17 267,0 мың теңге;
Өрел ауылдық округі – 28 796,0 мың теңге;
Үлкен Нарын ауылдық округі – 46 483,0 мың теңге.
6. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
7. 2021 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2021 – 2023 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Учесть реализацию мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2021 год согласно приложению 8.
12. Учесть резерв местного исполнительного органа района на 2021-2023 годы согласно приложению 9.
13. Признать утратившим силу некоторые решения Катон-Карагайского районного маслихата согласно приложению 10.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Г. Агажаева
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение 1
к решению Катон-Карагайский
районный маслихат

11. 2021 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2021-2023 жылдарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 10-қосымшаға сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
14. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ағажаева
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай
аудандық мәслихаты

40482,0
002
Программа занятости
127780,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59971,0
005
Государственная адресная социальная помощь
103426,0
006
Оказание жилищной помощи
1061,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45588,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1283,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2757,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143804,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12952,0
021
Капитальные расходы государственного органа
826,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50535,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3519,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2376262,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
503060,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
446700,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
34982,1
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9413,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11965,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1873201,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
257531,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
23509,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1592161,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
481457,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
21911,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
12723,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

40482,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
127780,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59971,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
103426,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1061,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45588,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1283,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2757,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143804,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12952,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
826,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50535,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3519,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2376262,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
503060,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
446700,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
34982,1
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9413,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
11965,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1873201,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
257531,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23509,6
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1592161,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
481457,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
21911,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12723,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

1783,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7405,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
459546,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
39220,0
003
Капитальные расходы государственного органа
300,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17782,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
50652,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10414,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
297486,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31692,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
150194,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26104,0
006
Капитальные расходы государственного органа
290,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27015,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22631,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3965,0
007
Капитальные расходы государственного органа
419,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24785,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24785,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
72000,0
010
Развитие объектов сельского хозяйствах
72000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26199,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26199,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26199,0
12
Транспорт и коммуникации
452904,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1783,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7405,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
459546,2
001
Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт  саласында  мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
39220,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17782,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
50652,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
10414,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
297486,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
31692,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
150194,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26394,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26104,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27015,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22631,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3965,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
419,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24785,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24785,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
72000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
72000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26199,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26199,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26199,0
12
Көлiк және коммуникация
452904,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

42431,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1012,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19726,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19726,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18669,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18669,0
02
Оборона
19491,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19491,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12491,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3850,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3850,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3850,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377517,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
377517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32812,0
002
Программа занятости
42734,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
82414,0
005
Государственная адресная социальная помощь
35472,0
006
Оказание жилищной помощи
1020,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24403,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1606,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2522,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88814,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

42431,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1012,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19726,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19726,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18669,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18669,0
02
Қорғаныс
19491,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19491,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12491,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3850,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3850,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3850,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
377517,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
377517,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32812,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42734,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
82414,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
35472,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1020,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24403,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1606,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2522,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88814,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.09.2021 № 10/97-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
015
Капитальные расходы государственного органа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 01.09.2021 № 10/97-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступление от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остаток бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 5
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 № 46/400-VI
Целевые текущие трансферты и трансферты на развитие поступившие из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.12.2021 № 13/132-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Функциональная группа
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера

012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ /-VI шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 13/132-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
II. Шығындар
1645165,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
477979,0

101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
17938,0
17000,0
17000,0
Приложение 10
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 № 46/400-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Катон-Карагайского районного маслихата
1) решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6483, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года);

101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17938,0
17000,0
17000,0
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 46/400-VI шешіміне
10-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6483 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қаңтарда жарияланған);

2) решение Катон-Карагайского районного маслихата от 20 марта 2020 года №36/316-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6843, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 10 апреля 2020 года);
3) решение Катон-Карагайского районного маслихата от 5 мая 2020 года №39/338-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7100, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 26 мая 2020 года);
4) решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 июня 2020 года №40/346-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7283, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 14 июля 2020 года);
5) решение Катон – Карагайского районного маслихата от 11 августа 2020 года № 41/363-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон – Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7458, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 21 августа 2020 года);
6) решение Катон – Карагайского районного маслихата от 30 сентября 2020 года № 42/377-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон – Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7635, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 13 октября 2020 года);
7) решение Катон – Карагайского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 44/382-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон – Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7781, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 13 ноября 2020 года);

2) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 36/316-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6843 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 10 сәуірде жарияланған);
3) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 39/338-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7100 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 26 мамырда жарияланған);
4) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 40/346-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7283 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 шілдеде жарияланған);
5) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 41/363-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7458 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 тамызда жарияланған);
6) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 42/377-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/399–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7635 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 13 қазанда жарияланған).
7) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 44/382-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/399–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7781 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 13 қарашада жарияланған);

8) решение Катон – Карагайского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 45/392-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 35/299-VІ "О бюджете Катон – Карагайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7901, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 3 декабря 2020 года).

8) Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 45/392-VI "Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/399–VI "2020-2022 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7901 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда жарияланған).