О признании утратившим силу решения Курчумского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 22/11-VI "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Курчумскому району"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 50/14-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7311
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчумского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 22/11-VI "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Курчумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-164, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 мая 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Кудабаева
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева

Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/11-VI "Күршім ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімін күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/14-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7311 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2 бабының 2) тармақшасы негізінде Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/11-VI "Күршім ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-14-164 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Кудабаева
Күршім аудандық мәслихат хатшысы Л. Кемешева