О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 44-12 "О бюджете Самарского сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 октября 2020 года № 51-5/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 октября 2020 года № 7663. Утратило силу – решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 56-12
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 56-12 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 9 сентября 2020 года № 50-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7560), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 44-12 "О бюджете Самарского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6541, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 880,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 553,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 430,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 153 897,0 тысяч тенге;
2) затраты – 180 445,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-12 "2020-2022 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 51-5/10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 7663 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 56-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 56-12 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 50-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7560 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-12 "2020-2022 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6541 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 173 880,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 553,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 153 897,0 мың теңге;
2) шығындар – 180 445,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;