Көкпекті ауданы Аққала, Қараөткел, Қойтас ауылдарының көшелерінің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Аққала ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қазанда № 7631 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңы 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңы 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 11 желтоқсанындағы қорытындысының негізінде, Аққала, Қараөткел, Қойтас ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, Аққала ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ:
1. Көкпекті ауданының Аққала ауылының келесі көшелерінің атауылары:
1) Октябрьская көшесі Абай көшесі;
2) Мир көшесі Сатпаев көшесі болып өзгертілсін.
2. Көкпекті ауданының Қараөткел ауылының келесі көшесінің атауы:
1) Киров көшесі Абай көшесі болып өзгертілсін.
3. Көкпекті ауданының Қойтас ауылының келесі көшесінің атауы:
1) Школьная көшесі Қанат Букетов көшесі болып өзгертілсін.
4. Көкпекті ауданының "Аққала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етеді:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде, оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімінің м.а. А. Халелов

О переименовании улиц в селах Аққала, Караоткель, Койтас Кокпектинского района
Решение акима сельского округа Аккала Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 октября 2020 года № 7631
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 декабря 2019 года и учитывая мнение жителей сҰл Аққала, Караоткель, Койтас, исполняющий обязанности акима сельского округа Аққала РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Аққала Кокпектинского района следующие улицы:
1) улицу Октябрьская на улицу Абай;
2) улицу Мир на улицу Сатпаев.
2. Переименовать в селе Караоткель Кокпектинского района следующую улицу:
1) улицу Киров на улицу Абай.
3. Переименовать в селе Койтас Кокпектинского района следующую улицу:
1) улицу Школьная на улицу Қанат Букетов.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Аққала" Кокпектинского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Кокпектинского района после официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима А. Халелов