О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 -2022 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2020 года № 6662. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 67-7
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 67-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6476) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 798,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 954,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 167,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 677,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 625,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 827,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 827,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 63-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 16 344,0 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 6662 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 67-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 30.12.2020 № 67-7 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6476 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 798, 0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 167,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 677,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 625,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 827,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 827,8 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 63-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 344,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 3 333,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.11.2020 № 63-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 4.

3. 2020 жылға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 3 333,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 03.11.2020 № 63-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 4 қосымшасына сәйкес танылсын.

4-1. Используемые остатки бюджетных средств 827,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.04.2020 № 53-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий Т. Қалимажан
Секретарь районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата
от 13 января 2020 года № 51-7
Бюджет Кабанбайского сельского округа на 2020 год

4-1. 827,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 07.04.2020 № 53-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қалимажан
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 51-7 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қабанбай ауылдық округінің бюджеті

1. ДОХОДЫ
24 511,0
1
Налоговые поступления
6 099,0
1
Подоходный налог
752,0
2
Индивидуальный подоходный налог
752,0
4
Hалоги на собственность
5 347,0
1
Hалоги на имущество
225,0
3
Земельный налог
792,0
4
Hалог на транспортные средства
4 330,0
2
Неналоговые поступления
190,0
1
Доходы от государственной собственности
190,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
190,0
4
Поступления трансфертов
18 222,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
18 222,0
3
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
18 222,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. ЗАТРАТЫ
24 511,0
1
Государственные услуги общего характера
22 953,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
22 953,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
22 953,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
22 803,0
022
Капитальные расходы государственного органа
150,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
150,0
3
Благоустройство населенных пунктов
150,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
150,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
150,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
100,0
1
Деятельность в области культуры
100,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
100,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
100,0
12
Транспорт и коммуникации
1308,0
1
Автомобильный транспорт
1308,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1308,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 308,0
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата
от 13 января 2020 года № 51-7
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года № 33-7 "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 01 февраля 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 марта 2019 года № 36-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года №33-7 "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5814, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 апреля 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 17 октября 2019 года № 47-5 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года №33-7 "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6252, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 ноября 2019 года),
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 04 декабря 2019 года № 49-3 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года №33-7 "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6391, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года).
Приложение 5 к решению
Тарбагатайского
районного маслихата
от 13 января 2020 года № 51-7
Использование свободных остатков бюджетных средств

1. КІРІСТЕР
24 511,0
1
Салықтық түсімдер
6 099,0
1
Табыс салығы
752,0
2
Жеке табыс салығы
752,0
4
Меншікке салынатын салықтар
5 347,0
1
Мүлiкке салынатын салықтар
225,0
3
Жер салығы
792,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
4 330,0
2
Салықтық емес түсімдер
190,0
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
190,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
190,0
4
Трансферттер түсімі
18 222,0
2
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
18 222,0
3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
18 222,0
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР
24 511,0
1
Жалпы сипаттағы мемлекетік қызметтер
22 953,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
22 953,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 953,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 803,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
7
Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық
150,0
3
Елді-мекендерді көркейту
150,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
150,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
150,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
100,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
100,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
100,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
100,0
12
Көлiк және коммуникация
1308,0
1
Автомобиль көлiгi
1308,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1308,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 308,0
III.Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V.Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 51-7 шешіміне 4 қосымша
Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-179 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 01 ақпанда жарияланған),
Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 36-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5814 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 09 сәуірде жарияланған),
Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазанындағы № 47-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6252 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 12 қарашада жарияланған),
Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 49-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6391 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған).
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қантардағы
№ 51-7 шешiмге 5-қосымша
Бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы