О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 50-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 сентября 2020 года № 59-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 сентября 2020 года № 7534. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 66-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 66-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 41/466- VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7500) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 50-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6476, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 514 178,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 034 180,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 211,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 142,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 464 644,3 тысяч тенге;
2) затраты – 14 841 433,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 144 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 178 552,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 527,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -6000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 59-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 7534 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 66-2 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет кодексінің" 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының №35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 41/466- VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7500 нөмірімен тіркелді) сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2020-2022 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6476 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 514 178,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 034 180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 211,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 142,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 464 644,3 мың теңге;
2) шығындар – 14 841 433,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 144 025,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –178 552,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 527,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -6000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 6000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 465 279,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 465 279,9 тысяч тенге.
поступление займов – 483 035,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34 527,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 771,9 тысяч тенге.";
Пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме – 178 552,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.";
приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий,
секретарь районного маслихата
С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 6000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 465 279,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 465 279,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 483 035,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 527,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 16 771,9 мың теңге.";
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін кредит – 178 552,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы
С. Жакаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының