О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджете сельских округов и поселков Уланского района на 2020-2022"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6933. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 439
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 439 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 1 апреля 2020 года № 349 "О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6866) Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 341 "О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6682, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24899,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7031,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17868,2 тысячи тенге;
2) затраты – 27334,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 30 желтоқсандағы № 341 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 354 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6933 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 439 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 30.12.2020 № 439 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 349 Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6866 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 341 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6682 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24899,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 7031,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17868,2 мың теңге;
2) шығындар – 27334,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2435,7 тысяч тенге";
в пункте 2:
дополнить пунктом 2-1) следующего содержания:
"Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 4613,2 тыс.тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26393,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6073,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20320,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27362,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –969,9 тысяч тенге.
в пункте 4:
дополнить пунктом 4-1) следующего содержания:
"Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7500,0 тыс.тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26689,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10646,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16043,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29035,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2435,7 мың теңге.
2 тармақта:
келесі мазмұндағы 2-1) тармақпен толықтырылсын:
"2020 жылы Аблакет ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 4613,2 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26393,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20320,0 мың теңге;
2) шығындар – 27362,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 969,9 мың теңге.
4 тармақта:
келесі мазмұндағы 4-1) тармақпен толықтырылсын:
"2020 жылы Айыртау ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 7500,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26689,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10646,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16043,0 мың теңге;
2) шығындар – 29035,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

дополнить пунктом 32-1) следующего содержания:
"Предусмотреть в бюджете Алмасайского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3700,0 тыс.тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
33. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бигалиев
Секретарь Уланского районного маслихата Н. Сыдыков
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата

келесі мазмұндағы 32-1) тармақпен толықтырылсын:
"2020 жылы Алмасай ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3700,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
33. Осы шешiм 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Бигалиев
Ұлан аудандық мәслихат хатшысы Н. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың