О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2020 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2020 года № 7025. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 417
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 417 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года 38/424-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6993), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 330 "О бюджете Уланского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6506, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9113549,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1263362,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17285,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30166,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7802735,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10776991,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151814,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190872,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39058,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылдың 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 375 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 7025 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 417 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389–VІ "2020–2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6993 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 330 "2020-2022 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6506 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9113549,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1263362,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17285,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30166,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7802735,0 мың теңге;
2) шығындар – 10776991,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151814,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190872,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39058,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1815256,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1815256,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1845814,1 тысяч тенге;
погашение займов – 39058,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8500,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. В соответствии со статьей 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1815256,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1815256,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1845814,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39058,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8500,0 мың теңге.";
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139-бабына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2031,2
9
Прочие услуги в области образования
121924,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
121924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30349,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3695,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
55220,0
012
Капитальные расходы государственного органа
350,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15310,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
675230,1
1
Социальное обеспечение
195638,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184225,6
005
Государственная адресная социальная помощь
184225,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
11413,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11413,0
2
Социальная помощь
435917,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
435917,5
002
Программа занятости
156514,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
51810,0
006
Оказание жилищной помощи
9000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55595,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78329,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31572,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51097,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43674,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2031,2
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
121924,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
121924,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30349,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3695,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
55220,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15310,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
675230,1
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
195638,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184225,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
184225,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11413,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11413,0
2
Әлеуметтiк көмек
435917,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
435917,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156514,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
51810,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55595,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78329,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
31572,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51097,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43674,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43674,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер