О признании утратившим силу решения Шемонаихинского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 23/4-VI "О ставках фиксированного налога"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2020 года № 50/10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6882
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 23/4-VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-178, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Андронова
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова

Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 23/4-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 50/10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6882 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2-бабы 2) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 23/4-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-178 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Андронова
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова