О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2020 года № 6278
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области" (Кулкаев А.Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Конысбаеву Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
первый заместитель акима Западно-Казахстанской
области
М. Манкеев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 131
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3973, опубликованное 17 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликованное 3 октября 2015 года в газетах "Орал өңірі", "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 222 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4055, опубликованное 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 88 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4346, опубликованное 3 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 131 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 6278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.Е.Құлқаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б.Т. Қонысбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші
орынбасары
М. Манкеев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 5 маусымдағы № 131
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 166 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3973 тіркелген, 2015 жылы 17 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2015 жылы 3 қазанда "Орал өңірі", "Приуралье" газеттерінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы №222 "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында немесе корпоративішілік ауыстыру шеңберінде еңбек қызметін жүзеге асыру үшін жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4055 тіркелген, 2015 жылы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 88 "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4346 тіркелген, 2016 жылы 3 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 122 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4432, опубликованное 9 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 140 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4448, опубликованное 13 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2016 года № 380 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4666, опубликованное 30 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2017 года № 108 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4804, опубликованное 6 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 мая 2017 года № 142 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 222 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4845, опубликованное 12 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 августа 2017 года № 213 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4895, опубликованное 19 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 122 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4432 тіркелген, 2016 жылы 9 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 140 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 166 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4448 тіркелген, 2016 жылы 13 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 380 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 166 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4666 тіркелген, 2017 жылы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 108 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4804 тіркелген, 2017 жылы 6 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 142 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 222 "Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4845 тіркелген, 2017 жылы 12 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 213 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік – еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4895 тіркелген, 2017 жылы 19 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2017 года № 272 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4954, опубликованное 29 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 34 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5093, опубликованное 30 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 мая 2018 года № 118 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 222 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача и продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы работодателям для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы, либо в рамках внутрикорпоративного перевода" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5241, опубликованное 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 мая 2018 года № 119 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5247, опубликованное 28 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года № 119 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 88 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения реабилитированному лицу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5672, опубликованное 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 272 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4954 тіркелген, 2017 жылы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 34 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5093 тіркелген, 2018 жылы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 118 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 222 "Жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін не корпоративішілік ауыстыру шеңберінде шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5241 тіркелген, 2018 жылы 29 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 119 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5247 тіркелген, 2018 жылы 28 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 119 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 88 "Ақталған адамға куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5672 тіркелген, 2019 жылы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

16. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 июня 2019 года № 142 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5726, опубликованное 4 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
17. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2019 года № 185 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 7 июля 2015 года № 166 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5754, опубликованное 14 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
18. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2019 года № 206 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 августа 2015 года № 204 "Об утверждении регламентов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5769, опубликованное 22 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

16. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 маусымдағы № 142 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5726 тіркелген, 2019 жылы 4 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
17. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 шілдедегі № 185 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 166 "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5754 тіркелген, 2019 жылы 14 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
18. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 206 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 204 "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 тіркелген, 2019 жылы 22 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).