О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2020 года № 6279
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Западно-Казахстанской области" (Б.Б.Сейтқали) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Шакимова Т.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
первый заместитель акима
Западно-Казахстанской области
М. Манкеев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 5 июня 2020 года № 132
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4056, опубликованное 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 138 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4433, опубликованное 2 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 142 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4436, опубликованное 15 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 132 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 6279 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Б.Сейтқали) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы әкімінің
бірінші орынбасары
М. Манкеев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 5 маусымдағы № 132
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 221 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекiту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 13 қазанда жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 138 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4433 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 2 маусымда жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 142 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 221 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4436 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 маусымда жарияланған).

4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2016 года № 316 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4604, опубликованное 7 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 309 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 221 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5497, опубликованное 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2019 года № 120 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 138 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5675, опубликованное 31 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 316 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 221 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4604 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 7 желтоқсанда жарияланған).
5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 309 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 221 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5497 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 21 қаңтарда жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 120 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 138 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5675 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 31 мамырда жарияланған).