О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 августа 2020 года № 6331
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Западно-Казахстанской области" (Ашикпаев Ж.И.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Манкеева М.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 30 июля 2020 года № 178
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года №160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3980, опубликованное 28 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года №216 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4048, опубликованное 1 октября 2015 года в газете "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4169, опубликованное 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №48 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года №160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4327, опубликованное 18 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 178 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 6331 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.И.Ашықпаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары М.Н.Манкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 30 шілдедегі
№ 178 қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 30 маусымдағы №160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3980 тіркелген, 2015 жылы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 18 тамыздағы №216 "Геология саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4048 тіркелген, 2015 жылы 1 қазанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 9 қарашадағы №333 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4169 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 1 наурыздағы №48 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 30 маусымдағы №160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4327 тіркелген, 2016 жылы 18 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года №189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4488, опубликованное 28 июля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года №192 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4497, опубликованное 10 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года №274 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года №216 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4562, опубликованное 13 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года №333 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года №160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4616, опубликованное 22 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года №336 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года №160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5053, опубликованное 2 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года №337 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5054, опубликован 2 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. атыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 24 маусымдағы №189 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4488 тіркелген, 2016 жылы 28 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 24 маусымдағы №192 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 9 қарашадағы №333 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4497 тіркелген, 2016 жылы 10 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 13 қыркүйектегі №274 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы №216 "Геология саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4562 тіркелген, 2016 жылы 13 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 10 қарашадағы №333 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 30 маусымдағы №160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4616 тіркелген, 2016 жылы 22 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылы 29 желтоқсандағы №336 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 30 маусымдағы №160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5053 тіркелген, 2018 жылы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылы 29 желтоқсандағы №337 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5054 тіркелген, 2018 жылы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года №115 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года №337 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5228, опубликованное 20 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
12. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года №308 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года №216 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5499, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №84 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5630, опубликованное 26 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2019 года №181 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года №189 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5753, опубликованное 15 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июля 2019 года №182 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 июня 2015 года №160 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5757, опубликованное 16 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 октября 2019 года №251 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года №216 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5810, опубликованное 14 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылы 16 мамырдағы №115 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылы 29 желтоқсандағы №337 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5228 тіркелген, 2018 жылы 20 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылы 28 желтоқсандағы №308 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 18 тамыздағы №216 "Геология саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5499 тіркелген, 2019 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылы 12 сәуірдегі №84 "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5630 тіркелген, 2019 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
14. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылы 30 шілдедегі №181 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылы 24 маусымдағы №189 "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5753 тіркелген, 2019 жылы 15 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
15. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылы 30 шілдедегі №182 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 30 маусымдағы №160 "Батыс Қазақстан облысы бойынша жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5757 тіркелген, 2019 жылы 16 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
16. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылы 4 қазандағы №251 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 18 тамыздағы №216 "Геология саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5810 тіркелген, 2019 жылы 14 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

17. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2019 года №276 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №333 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5850, опубликованное 31 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

17. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылы 29 қазандағы №276 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылы 9 қарашадағы №333 "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5850 тіркелген, 2019 жылы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).