О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 августа 2020 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 сентября 2020 года № 6352
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить заместителя акима Западно-Казахстанской области Шакимова Т.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 августа 2020 года № 200
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4060, опубликованное 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года № 272 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4116, опубликованное 3 ноября 2015 года в газете "Приуралье").
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4218, опубликованное 23 января 2016 года в газете "Приуралье").
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 72 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года № 272 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4342, опубликованное 6 мая 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 200 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 6352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
28 тамыздағы № 200 қаулысына
қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі №250 "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4060 тіркелген, 2015 жылы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 272 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4116 тіркелген, 2015 жылы 3 қарашада "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы №350 "Батыс Қазақстан облысының автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4218 тіркелген, 2016 жылы 23 қаңтарда "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 72 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 272 "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4342 тіркелген, 2016 жылы 6 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 97 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4370, опубликованное 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 98 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4372, опубликованное 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года № 193 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 277 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4487, опубликованное 29 июля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 94 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 350 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4790, опубликованное 15 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2017 года № 326 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5047, опубликованное 29 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 113 "Об утверждении регламента государственной услуги "Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5238, опубликованное 26 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 97 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 250 "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4370 тіркелген, 2016 жылғы 25 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 98 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 350 "Батыс Қазақстан облысының автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4372 тіркелген, 2016 жылғы 25 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы №193 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 277 "Батыс Қазақстан облысының техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4487 тіркелген, 2016 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 94 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 350 "Батыс Қазақстан облысының автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4790 тіркелген, 2017 жылы 15 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 326 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 250 "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5047 тіркелген, 2018 жылы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 мамырдағы №113 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген, 2018 жылы 26 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2018 года № 196 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 250 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5331, опубликованное 19 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Батыс Қазақстан облыс ы әкімдігінің 2018 жылғы 10 тамыздағы № 196 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 250 "Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5331 тіркелген, 2018 жылы 19 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).