Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 2532. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 декабря 2020 года № 6755
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 2532 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 6755 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 25 мая 2018 года № 1342 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5210, опубликованное 7 июня 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы № 1342 "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5210 тіркелген, 2018 жылғы 7 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Уральска" (Тулегенова А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Уральска Мулкай М.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким города Уральска А. Шыныбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Уральск
от 31 декабря 2020 года № 2532
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта
налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициенты зонирования
город Уральск
1.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Урал вдоль границ земель железной дороги по улице Алексей Черекаев до переезда через железную дорогу до границы бывшего Автотранспортного предприятия-1, вдоль его западной границы до Перевалочной рощи, вдоль старицы до реки Урал и вдоль его берега до рощи Горького, вдоль рощи до реки Чаган, вдоль реки Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган
2,45
2.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Чаган вдоль берега, по северной границе города Уральск до дороги Уральск-Самара, по этой дороге до улицы Шолохова, по улице Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до земель железной дороги, вдоль земель железной дороги на Запад по улицам Магистральная, Локомотивная до железнодорожного моста через реку Чаган
2,45
3.
На севере по границе земель железной дороги до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до моста через реку Урал вдоль берега реки Урал до старицы, вдоль нее по западной границе бывшего Автотранспортного предприятия-1 до улицы Алексей Черекаев, по улице Алексей Черекаев до района железнодорожного Депо
2,45
4.
На севере от угла улицы Циолковского по улице Шолохова на восток по улице Московская, далее по границе индивидуальных застроек на юг до земель железной дороги до улицы Циолковского, по улице Циолковского до улицы Шолохова
2,45
5.
От дороги Уральск-Самара на севере по северной границе города включая малоэтажные застройки северо-восточного жилого района и Желаевский промышленный узел по восточной границе города (не включая село Желаево) вдоль земель железной дороги до границы индивидуальных застроек северо-восточного района и вдоль ее границы по улице Московская до трассы Уральск-Самара
2,35
6.
С севера от улицы Сырым Датова по границе земель железной дороги на восток до Поймы реки Урал, вдоль его берега до моста через реку Урал по улице Сырым Датова на север до земель железной дороги
2,25
7.
Земли поселка Зачаганск, включая на севере от путепровода в районе поселка Деркул вдоль железной дороги до реки Чаган, на юг вдоль его правого берега до устья, вдоль озера Анискино до реки Урал, вдоль берега реки Урал до границы земель товарищества с ограниченной ответственностью "Ізденіс", включая село Меловые горки, далее по южной границе земель города до земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции, далее по границе земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции до путепровода
2,25
8.
Земли поселка Деркул, включая газораспределительную станцию-2, поселок "Үміт", микрорайон "Ақбекет", земли в пойме рек Деркул, Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган

3. "Орал қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Төлегенова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Мүлкәйға жүктелсін.
5. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі А. Шыныбеков
Орал қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 2532 қаулысына қосымша
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу
коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
Орал қаласы
1.
Солтүстік-батыстан Жайық өзенінен өтетін теміржол көпірінен теміржол жері шекарасы бойынша Алексей Черекаев көшесі бойымен теміржол арқылы өтетін бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны шекарасына дейін, оның батыс шекарасы бойымен өтпелі тоғанға дейін, Жайық өзенінің ескі арнасы бойымен Жайық өзеніне дейін және оның жағалауы бойымен Горький тоғанына дейін, тоған бойымен Шаған өзеніне дейін, Шаған өзені бойымен Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
2,45
2.
Солтүстік-батыстан Шаған өзенінен өтетін теміржол көпірі арқылы жағалау бойымен Орал қаласының солтүстік шекарасы бойынша Орал-Самара жолына дейін, осы жолмен Шолохов көшесіне дейін, Шолохов көшесі бойымен Циолковский көшесіне дейін, Циолковский көшесі бойымен теміржол жеріне дейін, теміржол жері бойымен батыста Магистральная, Локомотивная көшелері, Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
2,45
3.
Солтүстіктен теміржол шекарасы бойынша Сырым Датов көшесіне дейін, одан әрі Сырым Датов көшесі бойымен оңтүстікке қарай батыс шекарасы бойынша Жайық өзеніне дейін, Жайық өзенінің жағалауымен оның ескі арнасына дейін, оның батыс шекарасындағы бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны бойымен Алексей Черекаев көшесіне дейін, Алексей Черекаев көшесімен теміржол Депосы ауданына дейін
2,45
4.
Солтүстіктен Циолковский көшесінің бұрышынан Шолохов көшесі бойымен шығысқа қарай Московская көшесінің бойымен, одан әрі жеке құрылыстар шекарасы бойымен оңтүстікке қарай теміржол жеріне дейін, Циолковский көшесіне дейін. Циолковский көшесі бойымен Шолохов көшесіне дейін
2,45
5.
Орал-Самара жолынан солтүстікке қаланың солтүстігі бойынша Солтүстік шығыстағы көпқабатты тұрғын үйлерді қоса және Желаев өндірістік торабымен қаланың шығыс шекарасы (Желаев ауылын қоспағанда) теміржол жері бойымен солтүстік-шығыс ауданындағы жеке құрылыстар шекарасына дейін және осы шекара бойымен Московский көшесі бойымен Орал-Самара тас жолына дейін
2,35
6.
Солтүстіктен Сырым Датов көшесінен теміржол жері шекарасы бойымен Жайық өзенінің аңғарына дейін, оның жағалауындағы оңтүстік және батыс шекараларындағы Жайық өзені көпірінен Сырым Датов көшесінің бойымен солтүстікке қарай теміржол жеріне дейін
2,25
7.
Зачаганск кентінің жерлері, солтүстіктен қоса алғанда Деркөл кенті аумағындағы жол торабынан темір жол бойымен Шаған өзеніне дейін, оның оңтүстігіне оң жағалауымен сағасына дейін, Анискино көлі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен "Ізденіс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жерінің шекарасына дейін, Меловые горки ауылын қоса одан әрі қала жерінің оңтүстік шекарасы бойымен Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасының жеріне дейін, одан әрі Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасы жерінің шекарасы бойымен жол торабына дейін
2,25
8.
Деркөл кентінің жерлері, 2-газ тарату стансасын қоса, "Үміт" ауылы, "Ақбекет" шағын ауданы, Деркөл, Шаған өзендері аңғарындағы жерді қоса алғанда, Шаған өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейін