О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 декабря 2020 года № 6566
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №34-2 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5923, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 061 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 471 654 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15 099 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 571 789 тысяч тенге;
2) затраты – 6 448 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 670 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 83 452 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 782 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 442 298 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 298 тысяч тенге:
поступление займов – 343 662 тысячи тенге;
погашение займов – 27 782 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 418 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Бокейординского
района
Ж. Ашенов
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года № 49-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 34-2
Районный бюджет на 2020 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 6566 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5923 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 061 637 мың теңге:
салықтық түсімдер – 471 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 095 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 571 789 мың теңге;
2) шығындар – 6 448 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 670 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 83 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 782 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 298 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 298 мың теңге:
қарыздар түсімі – 343 662 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 782 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 418 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихат сессия
төрағасы
Ж. Ашенов
Мәслихат хатшысы Е. Танатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-1 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

32 651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19 827
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 824
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 841
1
Сельское хозяйство
2 031
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
520
010
Развитие объектов сельского хозяйства
520
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 511
2
Водное хозяйство
5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5
069
Увеличение водности поверхностных водных ресурсов
5
6
Земельные отношения
16 380
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 380
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 999
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
381
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
25 425
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 425
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25 425
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 076
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 076
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 076
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 061
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15
12
Транспорт и коммуникации
36 053
1
Автомобильный транспорт
36 053
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 053
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35 300
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

32 651
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 827
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 824
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 841
1
Ауыл шаруашылығы
2 031
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
520
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
520
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 511
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 511
2
Су шаруашылығы
5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5
069
Жерүсті су ресурстарын ұлғайту
5
6
Жер қатынастары
16 380
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 380
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 999
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
381
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
25 425
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 425
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25 425
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 076
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 076
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 076
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 061
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15
12
Көлiк және коммуникация
36 053
1
Автомобиль көлiгi
36 053
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 053
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35 300
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу