О бюджете Бирликского сельского округа Жангалинского района на 2020-2022 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 января 2020 года № 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2020 года № 5957. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3-11
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2021 № 3-11 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 481 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 17 181 тысяча тенге;
2) затраты – 18 481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 42-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 5957 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 3-11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 481 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 181 мың теңге;
2) шығындар 18 481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 56-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5922).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 56-1 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған ауылдық округтің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5922 тіркелген) сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Бирликского сельского округа на 2020 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 21 291 тысяча тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2020 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 21 291 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.