О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2020 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2020 года № 6232. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 3-10
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2021 № 3-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №41-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5922, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 300 111 тысяч тенге:
налоговые поступления – 675 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 739 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 799 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 607 396 тысяч тенге;
2) затраты – 8 172 294 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 714 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 816 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 885 897 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 885 897 тысяч тенге:
поступление займов – 1 870 351 тысяча тенге;
погашение займов – 35 816 тысяч тенге;

Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 мамырдағы № 49-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 6232 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 3-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5922 тіркелген, 2020 жылдың 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 300 111 мың теңге:
салықтық түсімдер – 675 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 739 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 799 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 607 396 мың теңге;
2) шығындар – 8 172 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 714 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65 816 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 885 897 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 885 897 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 870 351 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 816 мың теңге;

11 007
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 976
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
142 304
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16 422
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
125 882
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 420
1
Сельское хозяйство
1 921
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения
1 921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1 852
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
69
6
Земельные отношения
16 546
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 546
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 646
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 900
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 953
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 953
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 953
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 864
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 864
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 864
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21 864
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 000
12
Транспорт и коммуникации
33 800
1
Автомобильный транспорт
28 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

11 007
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25 976
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
142 304
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 422
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
125 882
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 420
1
Ауыл шаруашылығы
1 921
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 921
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 852
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
69
6
Жер қатынастары
16 546
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 546
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 646
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 900
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22 953
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 953
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 953
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 864
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 864
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 864
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 864
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 000
12
Көлiк және коммуникация
33 800
1
Автомобиль көлiгi
28 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету