О бюджете Жангалинского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 58-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 6688.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 758 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 69 359 тысяч тенге;
2) затраты – 86 830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 072 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 072 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 072 тысячи тенге.

2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Жаңақала ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 6688 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 758 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 69 359 мың теңге;
2) шығындар – 86 830 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 072 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 072 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.12.2021 № 14-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Поступления в бюджеты сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 57-1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6603).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 24.12.2021 № 14-4 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған ауылдық округтің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6603 болып тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 50 684 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.

3. 2021 жылға ауылдық округтің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 50 684 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.