О бюджете Щаповского сельского округа района Бәйтерек на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 43-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 5982. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-26
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-26 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Щаповского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 640 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 860 тысяч тенге;
2) затраты – 28 682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 042 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 042 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 042 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 59-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Поступления в бюджет Щаповского сельского округа на 2020 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 31 декабря 2019 года № 42-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5926) и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы".
4. Установить на 2020 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.

2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Щапов ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 43-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5982 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 . 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 640 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 860 мың теңге;
2) шығындар – 28 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 042 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 042 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 042 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 59-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Щапов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2019 жылға 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5926 тіркелген) және осы шешімнің 4-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7-бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2020 жылдың кірістерін бөлу нормативі - жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.

5. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 19 951 тысяча тенге.
6. Руководителю аппарата маслихата района Бәйтерек (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Ислямов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 13 января 2020 года № 43-4
Бюджет Щаповского сельского округа на 2020 год

5. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері жалпы 19 951 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. Бәйтерек ауданы мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ислямов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 43-4 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті