О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2020 года № 6060
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зеленовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Ислямов
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 20 февраля 2020 года № 44-3
1. Решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4368, опубликованное 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Зеленовского районного маслихата от 17 мая 2016 года № 3-6 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4453, опубликованное 20 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Зеленовского районного маслихата от 10 августа 2016 года № 4-7 "О внесении изменения в решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4530, опубликованное 29 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение Зеленовского районного маслихата от 10 августа 2016 года № 4-8 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 17 мая 2016 года № 3-6 "О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4531, опубликованное 29 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Бәйтерек ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 ақпанда № 6060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеленов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысына (Г.Терехов) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Ислямов
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
20 ақпандағы 2020 жылғы №44–3
шешіміне қосымша
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4368 тіркелген, 2016 жылы 6 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-6 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4453 тіркелген, 2016 жылы 20 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 4-7 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4530 тіркелген, 2016 жылы 29 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 4-8 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 3-6 "Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4531 тіркелген, 2016 жылы 29 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).