О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 мая 2020 года № 48-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 мая 2020 года № 6247. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 078 012 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 019 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 014 597 тысяч тенге;
2) затраты – 11 590 217 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 132 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 139 177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 045 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 604 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 604 337 тысяч тенге:
поступление займов – 1 481 599 тысяч тенге;
погашение займов – 47 045 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 783 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 3 188 054 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 318 978 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 48-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 6247 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 078 012 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 019 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 014 597 мың теңге;
2) шығындар – 11 590 217 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 132 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 045 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 604 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 604 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 481 599 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 045 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 783 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 3 188 054 мың теңге:";
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 318 978 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на молодежную практику – 80 864 тысячи тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей (100 месячных расчетных показателей) – 38 003 тысячи тенге;";
абзац десятый исключить;
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Коктерек – 67 166 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Карасу – 82 144 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"на общественные работы – 102 000 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением – 76 541 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания средней общеобразовательной школы имени С.Есетова в селе Талдыкудык – 354 500 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания средней общеобразовательной школы имени А.Байтурсынулы в селе Болашак – 441 773 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на строительство двух двухэтажных 12-ти квартирных жилых домов в селе Казталов (без наружных инженерных сетей) – 114 400 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на строительство двухэтажного 12-ти квартирного жилого дома по улице Байконыр на земельном участке №3 в селе Жалпактал – 67 200 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса – 31 810 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 276 760 тысяч тенге:";
абзац шестой исключить;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 43 312 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 19 мая 2020 года №48-4
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №42-8
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"жастар практикасына – 80 864 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттарға (100 айлық есептік көрсеткіштері) – 38 003 мың теңге;";
оныншы абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Көктерек ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға – 67 166 мың теңге;";
он жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Қарасу ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға – 82 144 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"қоғамдық жұмысқа – 102 000 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 76 541 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Талдықұдық ауылында С.Есетов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге – 354 500 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"Болашақ ауылында А.Байтұрсынұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге – 441 773 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында екі қабатты 12 пәтерлік екі тұрғын үйлердің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз) – 114 400 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында №3 жер учаскесінде, Байқоныр көшесіндегі 12 пәтерлік екі қабатты тұрғын үйдің құрылысына – 67 200 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге – 31 810 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 276 760 мың теңге:";
алтыншы абзац алынып тасталсын;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві 43 312 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 19 мамырдағы
№48-4 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№42-8 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

20 773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 773
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
59 320
1
Сельское хозяйство
5 199
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 199
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0
6
Земельные отношения
19 085
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 036
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 036
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
35 036
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 275
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 275
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24 275
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 029
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 246
12
Транспорт и коммуникации
1 446 316
1
Автомобильный транспорт
1 440 076
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

20 773
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 773
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
59 320
1
Ауыл шаруашылығы
5 199
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 199
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 199
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
19 085
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 085
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 085
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35 036
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 036
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
35 036
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 275
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 275
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24 275
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 029
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 246
12
Көлiк және коммуникация
1 446 316
1
Автомобиль көлiгi
1 440 076
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі