О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 июля 2020 года № 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2020 года № 6308. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 9 января 2020 года №43-3 "О бюджетах сельских округов Казталовского района на 2020 -2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5977, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 478 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 904 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 714 тысяч тенге;
2) затраты – 24 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Брикского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 321 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 51-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 шілдеде № 6308 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы №43-3 "2020-2022 жылдарға арналған Казталов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5977 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 478 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 714 мың теңге;
2) шығындар – 24 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Бірік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 321 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

1) доходы – 27 571 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 396 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 040 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 135 тысяч тенге;
2) затраты – 27 571 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год поступления трансфертов выделяемых из районного бюджета в общей сумме 204 100 тысяч тенге:
Акпатерский сельский округ – 520 тысяч тенге;
Брикский сельский округ – 1 233 тысячи тенге;
Болашакский сельский округ – 1 634 тысячи тенге;
Бостандыкский сельский округ – 4 370 тысяч тенге;
Жалпакталский сельский округ – 39 415 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 089 тысяч тенге;
Казталовский сельский округ – 133 448 тысяч тенге;
Кайындинский сельский округ –340 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 8 120 тысяч тенге;
Караобинский сельский округ – 1 369 тысяч тенге;
Караозенский сельский округ – 1 035 тысяч тенге;
Коктерекский сельский округ – 1 982 тысячи тенге;
Кушанколский сельский округ – 2 266 тысяч тенге;
Талдыапанский сельский округ – 3 778 тысяч тенге;
Талдыкудукский сельский округ – 505 тысяч тенге;
Теренколский сельский округ – 2 996 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Алтаев
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 17 июля 2020 года № 51-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 января 2020 года № 43-3
Бюджет Акпатерского сельского округа на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

1) кірістер – 27 571 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1040 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 135 мың теңге;
2) шығындар – 27 571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
19- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"19. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдері жалпы сомасы 204 100 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Ақпатер ауылдық округі – 520 мың тенге;
Бірік ауылдық округі – 1 233 мың тенге;
Болашақ ауылдық округі – 1 634 мың тенге;
Бостандық ауылдық округі – 4 370 мың тенге;
Жалпақтал ауылдық округі – 39 415 мың тенге;
Жанажол ауылдық округі – 1 089 мың тенге;
Казталов ауылдық округі – 133 448 мың тенге;
Қайынды ауылдық округі – 340 мың тенге;
Қарасу ауылдық округі – 8 120 мың тенге;
Қараоба ауылдық округі – 1 369 мың тенге;
Қараөзен ауылдық округі – 1 035 мың тенге;
Көктерек ауылдық округі – 1 982 мың тенге;
Қошанкөл ауылдық округі – 2 266 мың тенге;
Талдыапан ауылдық округі – 3 778 мың тенге;
Талдыкұдық ауылдық округі – 505 мың тенге;
Теренкөл ауылдық округі – 2 996 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Алтаев
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 шілдедегі
№ 51-1 шешіміне 1-қосымша
Казталов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 43-3 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы