О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 октября 2020 года № 54-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 октября 2020 года № 6434. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №42-8 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5915, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 439 360 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 019 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 375 945 тысяч тенге;
2) затраты – 11 187 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 92 132 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 139 177 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 045 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 840 611 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 840 611 тысяча тенге:
поступления займов – 1 717 873 тысячи тенге;
погашение займов – 47 045 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 783 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 2 491 918 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на гарантированный социальный пакет детям – 64 075 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 54-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 6434 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №42-8 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5915 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 439 360 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 019 015 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 375 945 мың теңге;
2) шығындар – 11 187 839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 92 132 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 177 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 045 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 840 611 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 840 611 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 717 873 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 045 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 783 мың теңге.";
4 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 2 491 918 мың теңге:";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 64 075 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 8 427 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 19 273 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 51 695 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 67 172 тысячи тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 80 741 тысяча тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на общественные работы – 110 109 тысяч тенге;";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены инфраструктурные проекты в рамках Дорожной карты занятости 2020 в общей сумме 1 578 696 тысяч тенге:
на реконструкцию улиц Амангельды, Г.Лукманова, Абая, Садыкова, Б.Момышұлы, С.Сейфуллина, М.Ауэзова, Курмангазы села Казталов общей протяженностью 6,1 километров – 665 189 тысяч тенге;
на реконструкцию внутрипоселковых улиц Нурпеисова, Маметова, А.Кусаинова, Фурманова, Жалпактал, Сламихина, Анесова села Жалпактал общей протяженностью 4,1 километров – 501 856 тысяч тенге;
на капитальный ремонт улицы Х.Букеевой в селе Казталов – 43 835 тысяч тенге;
строительство школы на 60 мест (1-9 классов) в селе Сарыкудык – 367 816 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в размере 30 267 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Рамазанов
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 15 октября 2020 года №54-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №42-8
Районный бюджет на 2020 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 8 427 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 19 273 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 51 695 мың теңге;";
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттарға – 67 172 мың теңге;";
он төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 80 741 мың теңге;";
он сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"қоғамдық жұмысқа – 110 109 мың теңге;";
4-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инфрақұрылымдық жобалар жалпы сомасы 1 578 696 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Казталов ауылының Амангелді, Г.Лукманов, Абай, Садықов, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, М.Әуезов, Құрманғазы көшелерін жалпы ұзындығымен 6,1 километр реконструкциялауға – 665 189 мың теңге;
Жалпақтал ауылының Нұрпейісов, Маметова, А.Құсайынов, Фурманов, Жалпақтал, Сламихин, Әнесов ауыл ішілік көшелерін жалпы ұзындығымен 4,1 километр реконструкциялауға – 501 856 мың теңге;
Казталов ауылы Х.Бөкеева көшесінің жолын күрделі жөндеуге – 43 835 мың теңге;
Сарықұдық ауылында 60 орынға арналған (1-9 сыныптар) мектептің құрылысына – 367 816 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві 30 267 мың теңге көлемінде бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Рамазанов
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 15 қазандағы
№54-1 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№42-8 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

71 781
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51 723
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 775
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 948
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20 058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 773
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 285
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 057
1
Сельское хозяйство
5 199
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 199
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
0
6
Земельные отношения
18 713
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 713
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 628
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42 145
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42 145
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
42 145
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 358
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 358
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24 358
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

71 781
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51 723
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 775
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 948
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20 058
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 773
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 285
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 057
1
Ауыл шаруашылығы
5 199
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 199
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 199
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0
6
Жер қатынастары
18 713
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 713
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 085
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 628
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
42 145
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42 145
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
42 145
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 358
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 358
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24 358
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер