О внесении изменений решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2020 года № 59-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 октября 2020 года № 6423. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 3-3
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.02.2021 № 3-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 50-1 "О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5921, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 284 тысячи тенге:
налоговые поступления – 374 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 910 тысяч тенге;
2) затраты – 24 284 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аралтобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 392 тысячи тенге:
налоговые поступления – 295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 59-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 6423 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 ақпандағы № 3-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 18.02.2021 № 3-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 50-1 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5921 тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 284 мың теңге:
салықтық түсімдер – 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 910 мың теңге;
2) шығындар – 24 284 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Аралтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 392 мың теңге:
салықтық түсімдер – 295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

поступления трансфертов – 17 097 тысяч тенге;
2) затраты – 17 392 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Буланского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 905 тысяч тенге:
налоговые поступления – 181 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 724 тысячи тенге;
2) затраты – 19 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Булдуртинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 212 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30 185 тысяч тенге;
2) затраты – 33 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 078 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 078 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі – 17 097 мың теңге;
2) шығындар – 17 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 905 мың теңге:
салықтық түсімдер – 181 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 724 мың теңге;
2) шығындар – 19 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
4 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бұлдырты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 212 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 185 мың теңге;
2) шығындар – 33 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 078 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 078 мың теңге.";
5 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Шолаканкатинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 420 тысяч тенге:
налоговые поступления – 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 063 тысячи тенге;
2) затраты – 23 420 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тенге.";
пункт 14-1 изложить в следующей редакции:
"14-1. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2020 год поступления целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 64 431 тысяч тенге, в том числе:
1) на установку аншлагов и номеров жилым домам в населенных пунктах, в связи с проведением переписи населения – 3 775 тысяч тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 320 тысяч тенге;
Аралтобинский сельский округ – 207 тысяч тенге;
Буланский сельский округ – 181 тысяча тенге;
Булдуртинский сельский округ – 473 тысячи тенге;
Елтайский сельский округ – 82 тысячи тенге;
Жетикульский сельский округ – 215 тысяч тенге;
Жосалинский сельский округ – 215 тысяч тенге;
Жымпитинский сельский округ – 1 155 тысяч тенге;
Кособинский сельский округ – 291 тысяча тенге;
Саройский сельский округ – 184 тысячи тенге;
Талдыбулакский сельский округ – 148 тысяч тенге;
Шолаканкатинский сельский округ – 304 тысячи тенге;
2) на организацию трудовых отрядов "Жасыл Ел" – 1 360 тысяч тенге, в том числе:
Булдуртинский сельский округ – 282 тысячи тенге;
Жымпитинский сельский округ – 1 078 тысяч тенге;
3) на возмещение административных расходов – 13 415 тысяч тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 406 тысяч тенге;
Аралтобинский сельский округ – 752 тысячи тенге;
Буланский сельский округ – 2 000 тысячи тенге;
Булдуртинский сельский округ – 840 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 3 274 тысячи тенге;
Жетикульский сельский округ – 582 тысячи тенге;
Жосалинский сельский округ – 671 тысяча тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
12 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020-2022 жылдарға арналған Шолақаңқаты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 420 мың теңге:
салықтық түсімдер – 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 063 мың теңге;
2) шығындар – 23 420 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
14-1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14-1. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінетін нысаналы аудандық трансферттердің жалпы сомасы 64 431 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
1) халық санағын жүргізілуіне байланысты елді мекендерде аншлагтар мен нөмірлерін тұрғын үйлеріне орнатуға – 3 775 мың теңге, оның ішінде:
Алғабас ауылдық округі – 320 мың теңге;
Аралтөбе ауылдық округі – 207 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 181 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 473 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 82 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 215 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 215 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 1 155 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 291 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 184 мың теңге;
Талдыбұлақ ауылдық округі – 148 мың теңге;
Шолақаңқаты ауылдық округі – 304 мың теңге;
2) "Жасыл Ел" еңбек жасақтарын ұйымдастыруға – 1 360 мың теңге, оның ішінде:
Бұлдырты ауылдық округі – 282 мың тенге;
Жымпиты ауылдық округі – 1 078 мың теңге;
3) әкімшілік шығыстарды өтеуге – 13 415 мың теңге, оның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 406 мың теңге;
Аралтөбе ауылдық округі – 752 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 2 000 мың теңге;
Бұлдырты ауылдық округі – 840 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 3 274 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 582 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 671 мың теңге;

Жымпитинский сельский округ – 1 772 тысячи тенге;
Кособинский сельский округ – 1 234 тысячи тенге;
Саройский сельский округ – 700 тысяч тенге;
Шолаканкатинский сельский округ – 1 184 тысячи тенге;
4) на возмещение затрат по освещению улиц Жымпитинского сельского округа – 20 085 тысяч тенге;
5) на установку камер видеонаблюдения в селе Жымпиты – 2 400 тысяч тенге;
6) на приобретение оборудования против степных пожаров – 2 990 тысяч тенге, в том числе:
Аралтобинский сельский округ – 201 тысяча тенге;
Буланский сельский округ – 497 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 276 тысяч тенге;
Жетикульский сельский округ – 296 тысяч тенге;
Жосалинский сельский округ – 371 тысяча тенге;
Жымпитинский сельский округ – 319 тысяч тенге;
Кособинский сельский округ – 497 тысяч тенге;
Саройский сельский округ – 296 тысяч тенге;
Талдыбулакский сельский округ – 237 тысяч тенге;
7) на обеспечение санитарий населенных пунктов – 1 782 тысячи тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 500 тысяч тенге;
Жымпитинский сельский округ – 1 282 тысячи тенге;
8) на благоустройство населенных пунктов – 10 804 тысячи тенге, в том числе:
Алгабасский сельский округ – 300 тысяч тенге;
Буланский сельский округ – 1 911 тысяч тенге;
Жымпитинский сельский округ – 8 593 тысячи тенге;
9) на организацию водоснабжения населенных пунктов – 7 280 тысяч тенге, в том числе:
Кособинский сельский округ – 4 024 тысячи тенге;
Саройский сельский округ – 3 256 тысяч тенге;
10) на обеспечение функционирования автомобильных дорог Алгабасского сельского округа – 540 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.

Жымпиты ауылдық округі – 1 772 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 1 234 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 700 мың теңге;
Шолақаңқаты ауылдық округі – 1 184 мың теңге;
4) Жымпиты ауылдық округінің көшелерді жарықтандыру шығындарын өтеуге – 20 085 мың теңге;
5) Жымпиты ауылына бейнебақылау камераларын орнатуға – 2 400 мың теңге;
6) дала өртіне қарсы қолданылатын құрал-жабдықтар сатып алуға – 2 990 мың теңге, оның ішінде:
Аралтөбе ауылдық округі – 201 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 497 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 276 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі – 296 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 371 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 319 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 497 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 296 мың теңге;
Талдыбұлақ ауылдық округі – 237 мың теңге;
7) елді-мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 1 782 мың теңге, соның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 500 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 1 282 мың теңге;
8) елді-мекендерді абаттандыруға – 10 804 мың теңге, соның ішінде:
Алғабас ауылдық округі - 300 мың теңге;
Бұлан ауылдық округі – 1 911 мың теңге;
Жымпиты ауылдық округі – 8 593 мың теңге;
9) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 7 280 мың теңге, соның ішінде:
Қособа ауылдық округі – 4 024 мың теңге;
Сарой ауылдық округі – 3 256 мың теңге;
10) Алғабас ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 540 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.