О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2020 года № 6050
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Фролов
Секретарь маслихата С. Рахинов
Приложение
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 февраля 2020 года №44-10
1. Решение Таскалинского районного маслихата от 15 апреля 2016 года №2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Таскалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4364, опубликованное 29 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Таскалинского районного маслихата от 5 августа 2016 года №5-6 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 15 апреля 2016 года №2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Таскалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4509, опубликованное 18 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5505, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Таскалинского районного маслихата от 27 марта 2019 года №34-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5603, опубликованное 12 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 ақпанда № 6050 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Фролов
Мәслихат хатшысы С. Рахимов
Тасқала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
21 ақпандағы №44-10 шешіміне
қосымша
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі №2-3 "Тасқала ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4364 тіркелген, 2016 жылы 29 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамыздағы №5-6 "Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі №2-3 "Тасқала ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4509 тіркелген, 2016 жылы 18 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5505 тіркелген, 2019 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы №34-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5603 тіркелген, 2019 жылы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Таскалинского районного маслихата от 12 июня 2019 года №37-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5722, опубликованное 25 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Таскалинского районного маслихата от 8 октября 2019 года №39-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5822, опубликованное 16 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 октября 2019 года №40-2 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5855, опубликованное 4 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Таскалинского районного маслихата от 3 декабря 2019 года №41-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5872, опубликованное 10 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5521, опубликованное 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Таскалинского районного маслихата от 11 апреля 2019 года №35-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5632, опубликованное 26 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы №37-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5722 тіркелген, 2019 жылы 25 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы №39-3 "Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5822 тіркелген, 2019 жылы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы №40-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5855 тіркелген, 2019 жылы 4 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы №41-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5872 тіркелген, 2019 жылы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5521 тіркелген, 2019 жылы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 сәуірдегі №35-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5632 тіркелген, 2019 жылы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Таскалинского районного маслихата от 25 июня 2019 года №38-2 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5735, опубликованное 10 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Таскалинского районного маслихата от 29 октября 2019 года №40-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5852, опубликованное 4 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Таскалинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №42-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 9 января 2019 года №32-1 "О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5918, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы №38-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5735 тіркелген, 2019 жылы 10 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы №40-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5852 тіркелген, 2019 жылы 4 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №42-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №32-1 "2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5918 тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).