О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2020 года № 45-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2020 года № 6151. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.01.2021 № 57-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5928, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 749 073 тысячи тенге:
налоговые поступления – 446 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 962 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 287 631 тысяча тенге;
2) затраты – 7 055 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119 988 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 164 186 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 426 532 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 426 532 тысячи тенге:
поступление займов – 1 410 044 тысячи тенге;
погашение займов – 44 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 686 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 1 760 763 тысячи тенге, в том числе на:";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:

Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 45-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 6151 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.01.2021 № 57-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5928 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 749 073 мың теңге:
салықтық түсімдер – 446 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 330 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 287 631 мың теңге;
2) шығындар – 7 055 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119 988 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 164 186 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 426 532 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 426 532 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 410 044 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 60 686 мың теңге.";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит - 1 760 763 мың теңге, оның ішінде:";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования – 249 174 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов – 43 325 тысяч тенге;";
подпункт 1) "1) целевые трансферты из областного бюджета – 204 099 тысяч тенге, в том числе на:" изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета – 1 481 225 тысяч тенге, в том числе на:";
дополнить абзацем восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым следующего содержания:
"установка системы видеонаблюдения в учебных заведениях – 9 910 тысяч тенге;";
"обеспечение школ санитарно-гигиеническими потребностями – 14 588 тысяч тенге;";
"внедрение гарантированной социальной помощи – 5 204 тысячи тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Маметовой в селе Таскала – 14 899 тысяч тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Шамова в селе Таскала – 10 080 тысяч тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Абая в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области– 21 890 тысяч тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Скоробогатова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 21 009 тысяч тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Сапарова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 18 046 тысяч тенге;";
"реконструкция уличного освещения по улице Жаксыгулова в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 19 940 тысяч тенге;";
"капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Амангельды Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 95 063 тысячи тенге;";
"капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Мереке Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 81 603 тысячи тенге;";
"строительство трехэтажного восемнадцати квартирного жилого дома и инженерной инфраструктурой к нему по улице Пушкина в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 275 435 тысяч тенге;";
"строительство двух трехэтажных многоквартирных жилых домов и инженерной инфраструктурой к ним в селе Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 689 459 тысяч тенге;";
подпункт 2) "2) субвенции – 3 455 687 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"3) субвенции – 3 455 687 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 249 174 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру – 43 325 мың теңге;";
2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер – 1 481 225 мың теңге, оның ішінде:";
мынадай мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарында бейнебақылау жүйесін орнатуға – 9 910 мың теңге;";
"мектептерді санитарлық-гигиеналық қажеттіліктермен қамтамасыз етуге – 14 588 мың теңге;";
"кепілдендірілген әлеуметтік көмекті енгізуге – 5 204 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Мәметова көшесінде жарықтандыруды қайта құруға -14 899 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Шамов көшесінде жарықтандыруды қайта құруға – 10 080 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Абай көшесінде жарықтандыруды қайта құруға – 21 890 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Скоробогатов көшесінде жарықтандыруды қайта құруға – 21 009 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Сапаров көшесінде жарықтандыруды қайта құруға – 18 046 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылындағы Жаксыгулов көшесінде жарықтандыруды қайта құруға – 19 940 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Амангелді ауылындағы ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге – 95 063 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мереке ауылындағы ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге – 81 603 мың теңге";"
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылында Пушкин көшесіндегі үш қабатты он сегіз-пәтерлі тұрғын үй және оған инженерлік инфрақұрылымның құрылысына – 275 435 мың теңге;";
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылында екі үш қабатты көп пәтерлі тұрғын үйлердің және оған инженерлік инфрақұрылымның құрылысына – 689 459 мың теңге;";
орыс тіліндегі 3) тармақшаға өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

16 719
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 719
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
29 006
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 006
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29 006
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 711
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34 711
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 426
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 285
12
Транспорт и коммуникации
339 457
1
Автомобильный транспорт
329 457
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 457
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
58 525
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
270 932
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10 000
13
Прочие
15 777
9
Прочие
15 777
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0

16 719
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 719
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
29 006
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 006
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29 006
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 711
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34 711
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 426
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 285
12
Көлiк және коммуникация
339 457
1
Автомобиль көлiгi
329 457
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 457
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
58 525
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
270 932
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10 000
13
Басқалар
15 777
9
Басқалар
15 777
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0