Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Таскалинского района
Совместное постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2020 года № 227 и решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2020 года № 51-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 сентября 2020 года № 6387
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) населенных пунктов Таскалинского района согласно приложениям к данному совместному постановлению и решению:
1) границу (черту) населенного пункта Айнабулак Мерейского сельского округа общей площадью 73,7056 гектар, протяженностью 3841,67 метров согласно приложению 1;
2) границу (черту) населенного пункта Аккутир Актауского сельского округа общей площадью 96,6564 гектар, протяженностью 4046,6455 метров согласно приложению 2;
3) границу (черту) населенного пункта Аккайнар Мерейского сельского округа общей площадью 118,8131 гектар, протяженностью 5283,2670 метров согласно приложению 3;
4) границу (черту) населенного пункта Актау Актауского сельского округа общей площадью 377,9468 гектар, протяженностью 8657,7803 метров согласно приложению 4;
5) границу (черту) населенного пункта Амангельды Амангельдинского сельского округа общей площадью 261,7300 гектар, протяженностью 6931,0902 метров согласно приложению 5;
6) границу (черту) населенного пункта Атамекен Казахстанского сельского округа общей площадью 90,0677 гектар, протяженностью 5447,385 метров согласно приложению 6;
7) границу (черту) населенного пункта Бастау Достыкского сельского округа общей площадью 99,2 гектар, протяженностью 6110,84 метров согласно приложению 7;
8) границу (черту) населенного пункта Достык Достыкского сельского округа общей площадью 310 гектар, протяженностью 7144,96 метров согласно приложению 8;
9) границу (черту) населенного пункта Калмакшабын Казахстанского сельского округа общей площадью 101,6994 гектар, протяженностью 4324,8757 метров согласно приложению 9;
10) границу (черту) населенного пункта Караой Актауского сельского округа общей площадью 90 гектар, протяженностью 4228 метров согласно приложению 10;
11) границу (черту) населенного пункта Кисыксай Казахстанского сельского округа общей площадью 10,9106 гектар, протяженностью 1321,96 метров согласно приложению 11;

Тасқала ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 227 және Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 51-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 6387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданының кейбір елді мекендерінің шекаралары (шегі) осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін:
1) жалпы алаңы 73,7056 гектар, ұзындығы 3841,67 метр болатын Мерей ауылдық округі Айнабұлақ елді мекенінің шекарасы (шегі) 1-қосымшаға сәйкес;
2) жалпы алаңы 96,6564 гектар, ұзындығы 4046,6455 метр болатын Ақтау ауылдық округі Ақкүтір елді мекенінің шекарасы (шегі) 2-қосымшаға сәйкес;
3) жалпы алаңы 118,8131 гектар, ұзындығы 5283,2670 метр болатын Мерей ауылдық округі Аққайнар елді мекенінің шекарасы (шегі) 3-қосымшаға сәйкес;
4) жалпы алаңы 377,9468 гектар, ұзындығы 8657,7803 метр болатын Ақтау ауылдық округі Ақтау елді мекенінің шекарасы (шегі) 4-қосымшаға сәйкес;
5) жалпы алаңы 261,7300 гектар, ұзындығы 6931,0902 метр болатын Амангелді ауылдық округі Амангелді елді мекенінің шекарасы (шегі) 5-қосымшаға сәйкес;
6) жалпы алаңы 90,0677 гектар, ұзындығы 5447,385 метр болатын Қазақстан ауылдық округі Атамекен елді мекенінің шекарасы (шегі) 6-қосымшаға сәйкес;
7) жалпы алаңы 99,2 гектар, ұзындығы 6110,84 метр болатын Достық ауылдық округі Бастау елді мекенінің шекарасы (шегі) 7-қосымшаға сәйкес;
8) жалпы алаңы 310 гектар, ұзындығы 7144,96 метр болатын Достық ауылдық округі Достық елді мекенінің шекарасы (шегі) 8-қосымшаға сәйкес;
9) жалпы алаңы 101,6994 гектар, ұзындығы 4324,8757 метр болатын Қазақстан ауылдық округі Қалмақшабын елді мекенінің шекарасы (шегі) 9-қосымшаға сәйкес;
10) жалпы алаңы 90 гектар, ұзындығы 4228 метр болатын Ақтау ауылдық округі Қараой елді мекенінің шекарасы (шегі) 10-қосымшаға сәйкес;
11) жалпы алаңы 10,9106 гектар, ұзындығы 1321,96 метр болатын Қазақстан ауылдық округі Қисықсай елді мекенінің шекарасы (шегі) 11-қосымшаға сәйкес;

12) границу (черту) населенного пункта Оян Косщинского сельского округа общей площадью 153,1301 гектар, протяженностью 4963,29 метров согласно приложению 12;
13) границу (черту) населенного пункта Мерей Мерейского сельского округа общей площадью 7370,183 гектар, протяженностью 42542,4 метров согласно приложению 13;
14) границу (черту) населенного пункта Мереке Мерекенского сельского округа общей площадью 6002,602 гектар, протяженностью 38856,6 метров согласно приложению 14;
15) границу (черту) населенного пункта Оркен Мерейского сельского округа общей площадью 23,1420 гектар, протяженностью 2111,64 метров согласно приложению 15;
16) границу (черту) населенного пункта Талдыбулак Чижинского сельского округа общей площадью 4800,465 гектар, протяженностью 38139,7 метров согласно приложению 16;
17) границу (черту) населенного пункта Таскала Таскалинского сельского округа общей площадью 1541,5824 гектар, протяженностью 18704,3486 метров согласно приложению 17;
18) границу (черту) населенного пункта Тогайлы Мерейского сельского округа общей площадью 145,6403 гектар, протяженностью 6423,8921 метров согласно приложению 18;
19) границу (черту) населенного пункта Чижа-2 Чижинского сельского округа общей площадью 230,2563 гектар, протяженностью 7340,94 метров согласно приложению 19.
2. Руководителю аппарата акима района (Т.Шакиров) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (А.Халауедин) и секретаря Таскалинского районного маслихата (С.Рахимов).
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района А. Халелов
Председатель сессии Ж. Жамансариев
Секретарь маслихата С. Рахимов
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Айнабулак
Мерейского сельского округа
Приложение 2
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Аккутир
Актауского сельского округа
Приложение 3
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Аккайнар
Мерейского сельского округа
Приложение 4
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Актау
Актауского сельского округа
Приложение 5
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Амангельды
Амангельдинского сельского округа
Приложение 6
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Атамекен
Казахстанского сельского округа
Приложение 7
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Бастау
Достыкского сельского округа
Приложение 8
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Достык
Достыкского сельского округа
Приложение 9
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Калмакшабын
Казахстанского сельского округа
Приложение 10
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Караой
Актауского сельского округа
Приложение 11
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Кисыксай
Казахстанского сельского округа
Приложение 12
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Оян
Косщинского сельского округа
Приложение 13
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Мерей
Мерейского сельского округа
Приложение 14
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Мереке
Мерекенского сельского округа
Приложение 15
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Оркен
Мерейского сельского округа
Приложение 16
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Талдыбулак
Чижинского сельского округа
Приложение 17
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Таскала
Таскалинского сельского округа
Приложение 18
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Тогайлы
Мерейского сельского округа
Приложение 19
к совместному постановлению
акимата Таскалинского района
от 21 сентября 2020 года № 227
и решению Таскалинского
районного маслихата
от 21 сентября 2020 года № 51-5
Граница (черта) населенного пункта Чижа-2
Чижинского сельского округа

12) жалпы алаңы 153,1301 гектар, ұзындығы 4963,29 метр болатын Қосшы ауылдық округі Оян елді мекенінің шекарасы (шегі) 12-қосымшаға сәйкес;
13) жалпы алаңы 7370,183 гектар, ұзындығы 42542,4 метр болатын Мерей ауылдық округі Мерей елді мекенінің шекарасы (шегі) 13-қосымшаға сәйкес;
14) жалпы алаңы 6002,602 гектар, ұзындығы 38856,6 метр болатын Мереке ауылдық округі Мереке елді мекенінің шекарасы (шегі) 14-қосымшаға сәйкес;
15) жалпы алаңы 23,1420 гектар, ұзындығы 2111,64 метр болатын Мерей ауылдық округі Өркен елді мекенінің шекарасы (шегі) 15-қосымшаға сәйкес;
16) жалпы алаңы 4800,465 гектар, ұзындығы 38139,7 метр болатын Шежін ауылдық округі Талдыбұлақ елді мекенінің шекарасы (шегі) 16-қосымшаға сәйкес;
17) жалпы алаңы 1541,5824 гектар, ұзындығы 18704,3486 метр болатын Тасқала ауылдық округі Тасқала елді мекенінің шекарасы (шегі) 17-қосымшаға сәйкес;
18) жалпы алаңы 145,6403 гектар, ұзындығы 6423,8921 метр болатын Мерей ауылдық округі Тоғайлы елді мекенінің шекарасы (шегі) 18-қосымшаға сәйкес;
19) жалпы алаңы 230,2563 гектар, ұзындығы 7340,94 метр болатын Шежін ауылдық округі 2-Шежін елді мекенінің шекарасы (шегі) 19-қосымшаға сәйкес.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Т.Шакиров) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А.Халауедин) және Тасқала аудандық мәслихатының хатшысына (С.Рахимов) жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі А. Халелов
Сессия төрағасы Ж. Жамансариев
Мәслихат хатшысы С. Рахимов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 1-қосымша
Мерей ауылдық округі Айнабұлақ
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 2-қосымша
Ақтау ауылдық округі Ақкүтір
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 3-қосымша
Мерей ауылдық округі Аққайнар
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 4-қосымша
Ақтау ауылдық округі Ақтау
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 5-қосымша
Амангелді ауылдық округі Амангелді
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 6-қосымша
Қазақстан ауылдық округі Атамекен
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 7-қосымша
Достық ауылдық округі Бастау
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 8-қосымша
Достық ауылдық округі Достық
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 9-қосымша
Қазақстан ауылдық округі Қалмақшабын
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 10-қосымша
Ақтау ауылдық округі Қараой
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 11-қосымша
Қазақстан ауылдық округі Қисықсай
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 12-қосымша
Қосшы ауылдық округінің Оян
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 13-қосымша
Мерей ауылдық округі Мерей
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 14-қосымша
Мереке ауылдық округі Мереке
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 15-қосымша
Мерей ауылдық округі Өркен
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 16-қосымша
Шежін ауылдық округі Талдыбұлақ
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 17-қосымша
Тасқала ауылдық округі Тасқала
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 18-қосымша
Мерей ауылдық округі Тоғайлы
елді мекенінің шекарасы (шегі)
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 227 бірлескен қаулысына
және Тасқала аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 51-5 шешіміне 19-қосымша
Шежін ауылдық округі 2-Шежін
елді мекенінің шекарасы (шегі)