О признании утратившими силу некоторых решений Чингирлауского районного маслихата
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 50-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 февраля 2020 года № 6028
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Чингирлауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Чингирлауского районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Камзаева
Секретарь Чингирлауского районного маслихата Г. Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 11 февраля 2020 года №50-3
1. Решение Чингирлауского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-2 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Чингирлауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4353, опубликованное 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Чингирлауского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 3-7 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2-2 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Чингирлауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4446, опубликованное 6 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5478, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5519, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 50-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 6028 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шыңғырлау аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Камзаева
Шыңғырлау аудандық мәслихат хатшысы Г. Волкогон
2020 жылғы 11 ақпандағы
№50-3 Шыңғырлау аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-2 "Шыңғырлау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4353 тіркелген, 2016 жылы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы №3-7 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-2 "Шыңғырлау ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4446 тіркелген, 2016 жылы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5478 тіркелген, 2019 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5519 тіркелген, 2019 жылы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Чингирлауского районного маслихата от 26 марта 2019 года №38-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5590, опубликованное 4 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Чингирлауского районного маслихата от 2 апреля 2019 года №39-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5612, опубликованное 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Чингирлауского районного маслихата от 6 июня 2019 года №41-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5713, опубликованное 24 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Чингирлауского районного маслихата от 11 июня 2019 года №42-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5719, опубликованное 24 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
9. Решение Чингирлауского районного маслихата от 10 октября 2019 года №45-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5825, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
10. Решение Чингирлауского районного маслихата от 21 октября 2019 года №46-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5840, опубликованное 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы №38-2 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5590 тіркелген, 2019 жылы 4 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі №39-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5612 тіркелген, 2019 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы №41-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5713 тіркелген, 2019 жылы 24 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы №42-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5719 тіркелген, 2019 жылы 24 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қазандағы №45-3 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5825 тіркелген, 2019 жылы 17 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қазандағы №46-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5840 тіркелген, 2019 жылы 25 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Чингирлауского районного маслихата от 6 декабря 2019 года №47-1 "О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №33-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5883, опубликованное 12 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы №47-1 "Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5883 тіркелген, 2019 жылы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).