О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 ноября 2020 года № 61-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 ноября 2020 года № 6469. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 3-1
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2021 № 3-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №49-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5908, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 770 643 тысячи тенге:
налоговые поступления – 357 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 721 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 4 397 412 тысяч тенге;
2) затраты – 5 913 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 466 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 116 357 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 891 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 216 548 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 216 548 тысяч тенге:
поступление займов – 1 168 709 тысяч тенге;
погашение займов – 35 991 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 83 830 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 986 378 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 61-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 6469 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 3-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 08.02.2021 № 3-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №49-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5908 тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 770 643 мың теңге:
салықтық түсімдер – 357 410 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 721 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 397 412 мың теңге;
2) шығындар – 5 913 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 466 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 116 357 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 216 548 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 216 548 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 168 709 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 991 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 83 830 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 986 378 мың теңге ескерілсін:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческого и основного персонала государственных организаций культуры – 39 306 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением – 21 080 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на молодежную практику – 55 296 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 48 667 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 2 919 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 6 496 тысяч тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 1 401 425 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 3 281 тысяча тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь – 0 тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство трҰхэтажного многоквартирного жилого дома в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 0 тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство семи двухквартирных жилых домов в селе Ащысай Чингирлауского района – 0 тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на проект "Первое рабочее место" – 501 тысяча тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на проект "Контракт поколении" – 223 тысячи тенге;";
дополнить абзацами двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Кайынды Чингирлауского района" – 11 592 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Урысай Чингирлауского района" – 12 697 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Строительство водопровода в селе Аксогум Чингирлауского района" – 11 934 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдык айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 39 306 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге – 21 080 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жастар практикасына – 55 296 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге – 48 667 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 2 919 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 6 496 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 401 425 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 3 281 мың теңге;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге – 0 теңге;";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 0 теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ащысай ауылындағы жеті екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 0 теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 501 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 223 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
""Шыңғырлау ауданы Қайынды ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 11 592 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ұрысай ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 12 697 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданы Ақсоғым ауылында су құбырының құрылысына" жобалық-сметалық құжаттама жасақтауға – 11 934 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.