О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 8 июля 2020 года № 195 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере игорного бизнеса"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 18 января 2021 года № 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2021 года № 22088
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 8 июля 2020 года № 195 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в сфере игорного бизнеса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20947, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 16 июля 2020 года) следующие изменения:
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью казино", утвержденных указанным приказом:
в стандарте государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью казино":
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
Для получения лицензии:
1) заявление юридического лица на получение лицензии в форме электронного запроса, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) документ об оплате в бюджет лицензионного сбора (за исключением случаев оплаты через ПШЭП) в форме электронного документа;
3) форма сведений о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании в гостиничном комплексе категории не ниже трех звезд, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам, установленным законодательством Республики Казахстан, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
4) форма сведений о наличии игорного оборудования на праве собственности по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
5) форма сведений о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности, по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
6) наличие образцов и номинаций, применяемых легитимационных знаков на казахском и русском языках, в форме электронной копии документа;
7) правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках в форме электронной копии документа;

"Ойын бизнесі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 8 шiлдедегi № 195 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2021 жылғы 18 қаңтардағы № 9 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 22088 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ойын бизнесі саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 195 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20947 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 шілдеде нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Казино қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларында:
"Казино қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
Лицензия алу үшін:
1) осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық сұрау салу нысанындағы лицензия алу үшін заңды тұлғаның өтініші;
2) құжаттың электрондық нысанындағы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда);
3) осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша үш жұлдыздан кем емес санаттағы қонақүй кешенінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге заңды негізіндегі үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер нысаны;
4) осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша меншік құқығындағы ойын жабдығы туралы мәліметтер нысаны;
5) осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер нысаны;
6) құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы қолданылатын заңдастырылған белгілердің қазақ және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинациялары;
7) құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы ойын мекемесі жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдеріндегі қағидалары;

8) договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие вклада в размере 60000 месячных расчетных показателей, установленных законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования) в форме электронной копии документа; для переоформления лицензии:
1) заявление юридического лица на переоформление лицензии в форме электронного запроса, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
2) документ об оплате в бюджет лицензионного сбора (за исключением случаев оплаты через ПШЭП) в форме электронного документа;
3) электронные копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах. Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, документа, подтверждающего право собственности или иное законное право на недвижимое имущество, документа, подтверждающего оплату услугополучателем в бюджет суммы сбора (в случае оплаты через ПШЭП), о лицензии услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства". При подаче заявления через портал в "личный кабинет" услугополучателя направляется статус о принятии запроса на оказание государственной услуги.
";
Сведения о наличии договоров с физическими или юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью зала игровых автоматов", утвержденных указанным приказом:
в стандарте государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью зала игровых автоматов":
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
Для получения лицензии:
1) заявление юридического лица на получение лицензии в форме электронного запроса, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) документ об оплате в бюджет лицензионного сбора (за исключением случаев оплаты через ПШЭП) в форме электронного документа;
3) форма сведений о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам, установленным законодательством Республики Казахстан, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;

8) құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 60000 АЕК мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт;лицензияны қайта ресімдеу үшін:
1) осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық сұрау салу нысанындағы лицензия алу үшін заңды тұлғаның өтініші;
2) құжаттың электрондық нысанындағы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда);
3) алынатын ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпарат қамтылған құжаттардың электрондық көшірмелері. Көрсетілетін қызметті алушының, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, жылжымайтын мүлікке меншік құқығын растайтын құжат, мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының бюджетіне алым сомасын төлегенін растайтын құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда), лицензия туралы құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
Өтінішті портал арқылы берген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуге сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе жолданады.
";
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған жеке және заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Ойын автоматтары залы қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларында:
"Ойын автоматтары залы қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
Лицензия алу үшін:
1) осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық сұрау салу нысанындағы лицензия алу үшін заңды тұлғаның өтініші;
2) құжаттың электрондық нысанындағы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы құжат ("Электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі - ЭҮТШ) арқылы төленген жағдайларды қоспағанда);
3) осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге заңды негізіндегі үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер нысаны;

1) заявление юридического лица на получение лицензии в форме электронного запроса, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) документ об оплате в бюджет лицензионного сбора (за исключением случаев оплаты через ПШЭП) в форме электронного документа;
3) форма сведений о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам, установленным законодательством Республики Казахстан, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
4) форма сведений о наличии оборудования для организации и проведения пари на праве собственности, по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
5) форма сведений о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности, по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
6) правила работы букмекерской конторы, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках в форме электронной копии документа;
7) договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие вклада в размере 40000 месячных расчетных показателей, установленных законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования) в форме электронной копии документа; для переоформления лицензии:
1) заявление юридического лица на переоформление лицензии в форме электронного запроса, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
2) документ об оплате в бюджет лицензионного сбора (за исключением случаев оплаты через ПШЭП) в форме электронного документа;
3) электронные копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах. Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, документа, подтверждающего право собственности или иное законное право на недвижимое имущество, документа, подтверждающего оплату услугополучателем в бюджет суммы сбора (в случае оплаты через ПШЭП), о лицензии услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства". При подаче заявления через портал в "личный кабинет" услугополучателя направляется статус о принятии запроса на оказание государственной услуги.
";
Сведения о наличии договоров с физическими или юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью тотализатора":
в стандарте государственной услуги "Выдача лицензии на занятие деятельностью тотализатора":
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
Для получения лицензии:

1) осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық сұрау салу нысанындағы лицензия алу үшін заңды тұлғаның өтініші;
2) құжаттың электрондық нысанындағы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда);
3) осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер нысаны;
4) осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша меншік құқығындағы ойын жабдығы туралы мәліметтер нысаны;
5) осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер нысаны;
6) құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы букмекерлік кеңсенің жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдеріндегі қағидалары;
7) құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 40000 АЕК мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт;лицензияны қайта ресімдеу үшін:
1) осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық сұрау салу нысанындағы лицензия алу үшін заңды тұлғаның өтініші (бұдан әрі – электрондық сұрау салу);
2) құжаттың электрондық нысанындағы лицензиялық алымның бюджетке төленгені туралы құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайларды қоспағанда);
3) алынатын ақпараты мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпарат қамтылған құжаттардың электрондық көшірмелері. Көрсетілетін қызметті алушының, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, жылжымайтын мүлікке меншік құқығын растайтын құжат, мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының бюджетіне алым сомасын төлегенін растайтын құжат (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда), лицензия туралы құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
Өтінішті портал арқылы берген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуге сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе жолданады.
";
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған жеке және заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тотализатор қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларында:
"Тотализатор қызметімен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі
Лицензия алу үшін:

2. Комитету индустрии туризма Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим приказом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Раимкулова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового
развития, инноваций и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр культуры и
спорта Республики Казахстан
от 18 января 2021 года № 9
Приложение 5 к Правилам
оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на
занятие деятельностью казино"
Форма
Сведения о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности
№ п/п
Номер и дата договора на оказание охранных услуг
Наименование юридического лица, с которым заключен договор на оказание охранных услуг
Бизнес-идентификационный номер юридического лица, оказывающего охранные услуги
Номер и дата лицензии на осуществление охранной деятельности
1
2
3
4
5
Приложение 2 к приказу
Приложение 5 к Правилам
оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на занятие
деятельностью зала
игровых автоматов"
Форма
Сведения о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности
№ п/п
Номер и дата договора на оказание охранных услуг
Наименование юридического лица, с которым заключен договор на оказание охранных услуг
Бизнес-идентификационный номер юридического лица, оказывающего охранные услуги
Номер и дата лицензии на осуществление охранной деятельности
1
2
3
4
5
Приложение 3 к приказу
Приложение 5 к Правилам
оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на
занятие деятельностью
букмекерской конторы"
Форма
Сведения о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности
№ п/п
Номер и дата договора на оказание охранных услуг
Наименование юридического лица, с которым заключен договор на оказание охранных услуг
Бизнес-идентификационный номер юридического лица, оказывающего охранные услуги
Номер и дата лицензии на осуществление охранной деятельности
1
2
3
4
5
Приложение 4 к приказу
Приложение 5 к
Правилам оказания
осударственной услуги
"Выдача лицензии на
занятие деятельностью тотализатора"
Форма
Сведения о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности
№ п/п
Номер и дата договора на оказание охранных услуг
Наименование юридического лица, с которым заключен договор на оказание охранных услуг
Бизнес-идентификационный номер юридического лица, оказывающего охранные услуги
Номер и дата лицензии на осуществление охранной деятельности
1
2
3
4
5

2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықпен көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Раимкулова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
2021 жылғы 18 қаңтардағы
№ 9 бұйрығына
1-қосымша
"Казино қызметімен айналысу
үшін лицензия беру"
мемлекеттік қызметті көрсету
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер
р/с
Күзет қызметтерін көрсетуге арналған шарттың нөмірі және күні Күзет қызметтерін көрсетуге шарт жасасқан заңды тұлғаның атауы Күзет қызметтерін көрсететін заңды тұлғалардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі Күзет қызметін жүзеге асыру үшін лицензияның нөмірі және күні
1 2 3 4 5
бұйрығына
2-қосымша
"Ойын автоматтары залы
қызметімен айналысу үшін
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер
р/с
Күзет қызметтерін көрсетуге арналған шарттың нөмірі және күні Күзет қызметтерін көрсетуге шарт жасасқан заңды тұлғаның атауы Күзет қызметтерін көрсететін заңды тұлғалардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі Күзет қызметін жүзеге асыру үшін лицензияның нөмірі және күні
1 2 3 4 5
бұйрығына
3-қосымша
"Букмекер кеңсесі қызметімен
айналысу үшін лицензия
беру" мемлекеттік қызметті
көрсету қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер
р/с
Күзет қызметтерін көрсетуге арналған шарттың нөмірі және күні Күзет қызметтерін көрсетуге шарт жасасқан заңды тұлғаның атауы Күзет қызметтерін көрсететін заңды тұлғалардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі Күзет қызметін жүзеге асыру үшін лицензияның нөмірі және күні
1 2 3 4 5
бұйрығына 4-қосымша
"Тотализатор қызметімен
айналысу үшін лицензия беру"
мемлекеттік қызметті
көрсету қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер
р/с
Күзет қызметтерін көрсетуге арналған шарттың нөмірі және күні Күзет қызметтерін көрсетуге шарт жасасқан заңды тұлғаның атауы Күзет қызметтерін көрсететін заңды тұлғалардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі Күзет қызметін жүзеге асыру үшін лицензияның нөмірі және күні
1 2 3 4 5