Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в сфере гражданской защиты
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 13 мая 2021 года № 212. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2021 года № 22760
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о гидротехнических сооружениях" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения об инженерно-геологических мероприятиях" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о пожарных подразделениях и формированиях, созданных местными исполнительными органами" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения об обеспечении систем оповещения" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения по разработке карт сейсмического районирования" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о селезадерживающих и лавинозащитных сооружениях" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе на объекты хозяйствования и жизнедеятельности в результате чрезвычайных ситуаций" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском, лесном хозяйстве" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском хозяйстве (животноводство)" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций сельскохозяйственной продукции, оборудованию и техники" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о численности погибших при аварийных ситуациях техногенного характера" согласно приложению 11 к настоящему приказу.

Азаматтық қорғау саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 212 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 мамырда № 22760 болып тіркелді
"Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Гидротехникалық құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Инженерлік-геологиялық іс-шаралар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Жергілікті атқарушы органдармен құрылған өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Құлақтандыру жүйелерін қамтамасыз ету туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Сейсмикалық аудандарға бөлу картасын әзірлеу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Сел ұстағыш және көшкіннен қорғайтын құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Төтенше жағдайлар салдарынан шаруашылық және тіршілік әрекеті объектілеріне келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Ауыл, орман шаруашылығында төтенше жағдайлар салдарынан келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығына (мал шаруашылығы) келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығы өнімдеріне, құрал-жабдықтарына және техникаларға келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Техногендік сипаттағы авариялық жағдайларда қаза болғандар саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан бекітілсін.

2. Департаменту стратегического планирования и информационно-аналитической работы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан работы обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата и курирующих вице-министров по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ю. Ильин
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о гидротехнических сооружениях"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 1-ГТС.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Вид гидротехнического сооружения
Количество гидротехнических сооружений, единиц
Ведомственная принадлежность (республиканская, коммунальная, частная, бесхозная)
Год ввода в эксплуатацию
Техническое состояние гидротехнических сооружений (удовлетворительно, неудовлетворительно, аварийное), приложить акт обследования
Количество гидротехнических сооружений, требующих ремонта для обеспечения защиты территорий от наводнения, единиц
Количество произведенных ремонтов гидротехнических сооружений, единиц
всего
текущий
капитальный
всего
текущий
капитальный
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование_____________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о гидротехнических сооружениях"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о гидротехнических сооружениях" (индекс формы – 1-ГТС, периодичность – один раз в год)

2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және ақпараттық-аналитикалық жұмыс департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау аппарат басшысына және жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі
Ю. Ильин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
1-қосымша
"Гидротехникалық құрылыстар туралы мәлімет" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 1-ГТҚ.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ___________ .
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Гидротехникалық құрылыстардың түрі
Гидротехникалық құрылыстардың саны, бірлік
Ведомстволық тиесілілігі (республикалық, коммуналдық, жеке, иесіз)
Пайдалануға енгізілген жылы
Гидротехникалық құрылыстардың техникалық жай-күйі (қанағаттанарлық, қанағаттанарлықсыз, авариялық), тексеру актісін қоса ұсыну
Аумақты су басудан қорғауды қамтамасыз ету үшін жөндеуді талап ететін гидротехникалық құрылыстардың саны, бірлік
Жөндеу жүргізілген гидротехникалық құрылыстардың саны, бірлік
барлығы
ағымдағы
күрделі
барлығы
ағымдағы
күрделі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Атауы______________________________
Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _____________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Гидротехникалық құрылыстар
туралы мәлімет" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Гидротехникалық құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (нысанның индексі – 1-ГТҚ, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о гидротехнических сооружениях" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается вид гидротехнического сооружения (водохранилища, дамбы, магистральные каналы, плотины, гидроузлы).
8. В графе 3 указывается общее количество гидротехнических сооружений, единиц.
9. В графе 4 указывается ведомственная принадлежность гидротехнических сооружений (необходимо указать количество гидротехнических сооружений, находящихся на республиканской, коммунальной, частной собственности и бесхозных).
10. В графе 5 указывается год ввода в эксплуатацию гидротехнических сооружений.
11. В графе 6 указывается техническое состояние гидротехнических сооружений (указать количество гидротехнических сооружений, находящихся в удовлетворительном, неудовлетворительном, аварийном состоянии) с обязательным приложением акта комиссионного обследования гидротехнического сооружения.
12. В графе 7÷9 указываются количество гидротехнических сооружений, требующих ремонта для обеспечения защиты территорий от наводнения (всего, текущий, капитальный ремонты, единиц).
13. В графе 10÷12 указываются количество произведенных ремонтов гидротехнических сооружений для обеспечения защиты территорий от наводнения (всего, текущий, капитальный ремонты, единиц).
Приложение 2 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения об инженерно-геологических мероприятиях"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 2-ИГМ.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: ________ месяц 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование участка паводкоопасных рек
Протяженность участков паводкоопасных рек, километр
Проведение мероприятий на паводкоопасных участках рек, километры
Ремонт
Усиление
Дноуглубление и/или расширение русел
Реконструкция русел
Очистка русел
Спрямление русел
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
Требующие проведения инженерных мероприятий, километры
Ремонт
Усиление
Дноуглубление и/или расширение русел
Реконструкция русел
Очистка русел
Спрямление русел
10
11
12
13
14
15
Наименование_____________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об инженерно-
геологических мероприятиях"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об инженерно-геологических мероприятиях" (индекс формы – 2-ИГМ, периодичность – один раз в год)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Гидротехникалық құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда гидротехникалық құрылыстардың түрі (су қоймасы, бөгендер, магистральды каналдар, бөгеттер, гидротораптар) көрсетіледі.
8. 3-бағанда гидротехникалық құрылыстардың жалпы саны көрсетіледі, бірлік.
9. 4-бағанда гидротехникалық құрылыстардың ведомстволық тиесілілігі (республикалық, коммуналдық, жеке, иесіз) көрсетіледі.
10. 5-бағанда гидротехникалық құрылыстардың пайдалануға енгізілген жылы көрсетіледі.
11. 6-бағанда гидротехникалық құрылыстардың техникалық жай-күйі (гидротехникалық құрылыстардың қанағаттанарлық, қанағаттанарлықсыз, авариялық жағдайда болу саны көрсетіледі), гидротехникалық құрылыстарды комиссиялық тексеру актісін міндетті түрде қоса ұсыну көрсетіледі.
12. 7÷9 бағанда аумақты су басудан қорғауды қамтамасыз ету үшін, (барлығы, ағымдағы, күрделі жөндеулер, бірлік) жөндеуді талап ететін гидротехникалық құрылыстардың саны көрсетіледі.
13. 10÷12 бағанда аумақты су басудан қорғауды қамтамасыз ету үшін гидротехникалық құрылыстарға (барлығы, ағымдағы, күрделі жөндеулер, бірлік) жүргізілген жөндеулердің саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
2-қосымша
"Инженерлік-геологиялық іс-шаралар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 2-ИГІШ.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с №
Су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелерінің атауы
Су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелердің ұзындығы, километр
Су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелеріне жүргізген іс-шаралар, километрлер
Жөндеу
Нығайту
Өзеннің түбін тереңдету/немесе арнасын кеңейту
Өзендерді реконструкциялау
Өзендердің арнасын тазалау
Өзендердің арнасын түзету
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Инженерлік іс-шараларды жүргізуді талап ететін, километрлер
Жөндеу
Нығайту
Өзеннің түбін тереңдету/немесе арнасын кеңейту
Өзендерді реконструкциялау
Өзендердің арнасын тазалау
Өзендердің арнасын түзету
10
11
12
13
14
15
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ___________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)                  қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
___________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)      қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Инженерлік-геологиялық
іс-шаралар туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Инженерлік-геологиялық іс-шаралар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме, (нысанның индексі – 2-ИГІШ, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об инженерно-геологических мероприятиях" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указываются наименование участка паводкоопасных рек.
8. В графе 3 указывается общая протяженность участков паводкоопасных рек, в километрах.
9. В графах 4÷9 указываются проведенные мероприятия на паводкоопасных участках рек (ремонт, усиление, дноуглубление и/или расширение русел, реконструкция русел, очистка русел, спрямление русел, в километрах).
10. В графах 10÷15 указываются требующие проведения инженерные мероприятия (ремонт, усиление, дноуглубление и/или расширение русел, реконструкция русел, очистка русел, спрямление русел, в километрах).
Приложение 3 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о пожарных подразделениях и формированиях, созданных местными исполнительными органами"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 3-ППФ.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: ________ месяц 20___ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование пожарных подразделений и формирований
Количество созданных (функционирующих) пожарных подразделений и формирований местных исполнительных органов, единиц
Количество необходимых пожарных подразделений и формирований, созданных местными исполнительными органами для обеспечения противопожарной защиты населенных пунктов, единиц
1
2
3
4
1
Пожарные посты
2
Добровольные противопожарные формирования
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о пожарных
подразделениях и формированиях,
созданных местными
исполнительными органами"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о пожарных подразделениях и формированиях, созданных местными исполнительными органами" (индекс формы – 3-ППФ, периодичность – один раз в год)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Инженерлік-геологиялық іс-шаралар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелерінің атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелерінің ұзындығының жалпы саны, километрде көрсетіледі.
9. 4÷9 бағанда су тасқыны қаупі бар өзендердің учаскелеріне жүргізген іс-шаралар (өзендердің арналарын жөндеу, нығайту, түбін тереңдету/немесе арнасын кеңейту, реконструкциялау, тазалау, арнасын түзету, километрде) көрсетіледі.
10. 10÷5-бағанда инженерлік іс-шаралар жүргізуді талап ететін іс-шаралар (өзендердің арналарын жөндеу, нығайту, түбін тереңдету/немесе арнасын кеңейту, реконструкциялау, тазалау, арнасын түзету, километрде) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
3-қосымша
"Жергілікті атқарушы органдармен құрылған өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz. интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 3-ӨБҚ.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы __________ (айы).
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Өрт сөндіру бөлімшелерінің және құралымдарының атауы
Жергілікті атқарушы органдармен құрылған (жұмыс істеп тұрған) өрт сөндіру бөлімшелерінің, құралымдарының саны, бірлік
Елді мекендерді өртке қарсы қорғауды қамтамасыз ету үшін қажетті жергілікті атқарушы органдармен құрылған өрт сөндіру бөлімшелерінің, құралымдарының саны, бірлік
1
2
3
4
1
Өрт сөндіру бекеттері
2
Өртке қарсы ерікті құралымдар
Атауы_____________________________ Мекенжайы_____________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_______________________________________
Орындаушы ___________________________________ __________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)                  қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _______________
Т.А.Ә. (егер бар болса)                  қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Жергілікті атқарушы
органдармен құрылған өрт
сөндіру бөлімшелері мен
құралымдары туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Жергілікті атқарушы органдармен құрылған өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (нысанның индексі – 3-ӨБҚ кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о пожарных подразделениях и формированиях, созданных местными исполнительными органами (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
7. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
8. В графе 2 указывается наименование пожарных подразделений и формирований.
9. В графе 3 указывается количество созданных (функционирующих) пожарных подразделений и формирований местных исполнительных органов, единиц.
10. В графе 4 указывается количество необходимых пожарных подразделений и формирований, созданных местными исполнительными органами для обеспечения противопожарной защиты населенных пунктов, единиц.
Приложение 4 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения об обеспечении систем оповещения"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 4-СО.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: ________ месяц 20___ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Необходимое количество электросирен и сиренно-речевых устройств, единиц
Наличие действующих электросирен и сиренно-речевых устройств на текущий момент, единиц
Доукомплектование электросиренами и сиренно-речевыми устройствами в перспективе, единиц
Процент оснащенности, действующими электросиренами и сиренно-речевыми устройствами, %
1
2
3
4
5
6
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об обеспечении
систем оповещения"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об обеспечении систем оповещения" (индекс формы – 4-СО, периодичность – один раз в год)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Жергілікті атқарушы органдармен құрылған өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдары туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда өрт сөндіру бөлімшелер мен құралымдардың атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда жергілікті атқарушы органдармен құрылған (жұмыс істеп тұрған) өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдарының саны көрсетіледі, бірлік.
9. 4-бағанда елді мекендерді өртке қарсы қорғауды қамтамасыз ету үшін жергілікті атқарушы органдармен құрылған қажетті өрт сөндіру бөлімшелері мен құралымдарының саны көрсетіледі, бірлік.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
4-қосымша
"Құлақтандыру жүйелерін қамтамасыз ету туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz. интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 4-ҚҚ.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы __________ .
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с №
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Электрдабылдардың және дабылды-сөйлеу құрылғыларының қажет саны, бірлік
Электрдабылдардың және дабылды-сөйлеу құрылғыларының ағымдағы кезеңде қолдағы бар саны, бірлік
Келешекте электрдабылдардың және дабылды-сөйлеу құрылғыларымен толықтыру, бірлік
Қолданыстағы электрдабылдардың және дабылды-сөйлеу құрылғыларының жарақталу, пайызы (%)
1
2
3
4
5
6
Атауы_____________________________ Мекенжайы_____________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________________
Орындаушы ___________________________________ __________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Құлақтандыру жүйелерімен
қамтамасыз ету туралы мәлімет"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Құлақтандыру жүйелерімен қамтамасыз ету туралы мәлімет" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанына толтыру бойынша түсіндірме (нысанның индексі – 4-ҚҚ кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об обеспечении систем оповещения" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы.
8. В графе 3 указывается общее количество электросирен и сиренно-речевых устройств, необходимых для покрытия звуковой информацией в областях, в городах республиканского значения и столице, единиц.
9. В графе 4 указывается наличие действующих электросирен и сиренно-речевых устройств, установленных в областях, в городах республиканского значения и столице на текущий момент, единиц.
10. В графе 5 указывается потребность в электросиренах и сиренно-речевых устройствах в областях, в городах республиканского значения и столице, для последующего доукомплектования указанными средствами оповещения, единиц.
Расчет производится путем вычитания числовых значений графы 4 из графы 3.
11. В графе 6 указывается процент оснащенности действующими электросиренами и сиренно-речевыми устройствами в областях, в городах республиканского значения и столице.
Приложение 5 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения по разработке карт сейсмического районирования"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 5-КСР.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: ________ месяц 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
п/п
Наименование области, расположенной в сейсмоопасной зоне
Наименование населенного пункта, расположенного в сейсмоопасной зоне
Количество проживающего населения
Сейсмическая интенсивность
Количество утвержденных карт сейсмического районирования (микрорайонирования), единиц
Необходимые финансовые средства для разработки карт сейсмического районирования, тысяч тенге
Разработана карта сейсмического районирования (да/нет)
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по разработке карт
сейсмического районирования"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по разработке карт сейсмического районирования" (индекс формы – 5-КСР, периодичность – один раз в год)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Құлақтандыру жүйелерімен қамтамасыз ету туралы мәлімет" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қажетті жабу үшін дыбыстық ақпараттар, электрдабылдар мен дабылды-сөйлеу құрылғыларының жалпы саны көрсетіледі, бірлік.
9. 4-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астанада орнатылған электрдабылдардың және дабылды-сөйлеу құрылғыларының ағымдағы кезеңде қолдағы бар саны көрсетіледі, бірлік.
10. 5-бағанда көрсетілген құлақтандыру құралдарымен келесі толықтыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астанада электрдабылдармен және дабылды-сөйлеу құрылғыларымен толықтыру қажеттілігі көрсетіледі.
Есептеу 3-бағаннан 4-бағанның сандық мәндерін шегеру жолымен жүргізіледі.
11. 6-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астанада электрдабылдармен және дабылды-сөйлеу құрылғыларымен қолданыстағы жабдықталу пайызы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
5-қосымша
"Сейсмикалық аудандарға бөлу картасын әзірлеу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған:
Индекс: 5-САК.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Сейсмикалық қауіпті аймақтарда орналасқан, облыстың атауы
Сейсмикалық қауіпті аймақтарда орналасқан, елді мекеннің атауы
Елді мекенде тұратын халықтың саны
Сейсмикалық қарқындылығы
Бекітілген сейсмикалық аудандандарға бөлу карталар саны (шағын аудандарға бөлу), бірлік
Сейсмикалық ауданданға бөлу картасын әзірлеу үшін қажетті қаражат, мың теңге
Сейсмикалық аудандарға бөлу картасы әзірленді
(иә/жоқ)
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Сейсмикалық аудандарға бөлу
картасын әзірлеу туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Сейсмикалық аудандарға бөлу картасын әзірлеу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме, (нысан индексі – 5-САК, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по разработке карт сейсмического районирования" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение Формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование области, расположенной в сейсмоопасной зоне (согласно Государственным нормативам в области архитектуры, градостроительства и строительства СП РК 2.03-30-2017 "Строительство в сейсмических зонах", утвержденным приказом Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 декабря 2017 года № 312-НҚ).
8. В графе 3 указывается наименование населенного пункта, расположенного в сейсмоопасной зоне (согласно Государственным нормативам в области архитектуры, градостроительства и строительства СП РК 2.03-30-2017 "Строительство в сейсмических зонах", утвержденным приказом Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 декабря 2017 года № 312-НҚ).
9. В графе 4 указывается количество проживающего населения в сейсмической зоне (согласно данным Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, по состоянию на отчетный период).
10. В графе 5 указывается сейсмическая интенсивность (активность) зоны (района) в баллах по шкале сейсмической интенсивности MSK-64 (К). Указать максимальное значение.
11. В графе 6 указывается количество утвержденных карт сейсмического районирования (микрорайонирования), единиц.
12. В графе 7 указывается сумма финансовых средств, необходимых для разработки карт сейсмического районирования, тысяч тенге.
13. В графе 8 указываются сведения о наличии карт сейсмического районирования для области и отдельных населенных пунктов (да/нет).
Приложение 6 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о селезадерживающих и лавинозащитных сооружениях"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 6-СЛС.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: ________ месяц 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Местонахождение сооружения
Наименование сооружения
Общее количество сооружений, единиц
Из них:
Необходимое количество сооружений для обеспечения защиты территории, единиц
Построенные сооружения для обеспечения защиты территории, единиц
Отремонтированные сооружения для обеспечения защиты территории, единиц
1
2
3
4
5
6
7
1
Селезадерживающие
2
Лавинозащитные
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о селезадерживающих и
лавинозащитных сооружениях"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о селезадерживающих и лавинозащитных сооружениях" (индекс формы – 6-СЛС, периодичность – один раз в год)

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Сейсмикалық аудандандарға бөлу картасын әзірлеу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды жергілікті атқарушы органдардың тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда сейсмикалық аймақтарда орналасқан, облыстың атауы (Қазақстан Республикасы инвестиялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 312 НҚ бұйрығымен бекітілген, "Сейсмикалық аймақтардағы құрылыс" Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік нормативтер 2.03-30-2017 Қазақстан Республикасы Қағидалар жинағына сәйкес) көрсетіледі.
8. 3-бағанда сейсмикалық аймақтарда орналасқан, елді мекеннің атауы (Қазақстан Республикасы инвестиялар және даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 312 НҚ бұйрығымен бекітілген, "Сейсмикалық аймақтардағы құрылыс" Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік нормативтер 2.03-30-2017 Қазақстан Республикасы Қағидалар жинағына сәйкес) көрсетіледі.
9. 4-бағанда сейсмикалық аймақтарда тұратын халықтың саны (есеп беру кезеңінің жағдайы бойынша Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалау агенттігі Ұлттық статистика бюросының мәліметіне сәйкес) көрсетіледі.
10. 5-бағанда аймақтың (ауданның) сейсмикалық қарқындылығы (белсенділік) сейсмикалық қарқындылық MSK-64 (K) шкаласы бойынша баллда көрсетіледі. Максималды мәнін көрсету.
11. 6-бағанда бекітілген сейсмикалық аудандарға бөлу карталар саны (шағын аудандарға бөлу) көрсетіледі, бірлік.
12. 7-бағанда сейсмикалық аудандарға бөлу картасын әзірлеу үшін қажетті қаражат сомасы көрсетіледі, мың теңге.
12. 8-бағанда облыстар және жеке елді мекендер үшін сейсмикалық аудандарға бөлу картасының бары туралы мәлімет көрсетіледі (иә/жоқ).
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
6-қосымша
"Сел ұстағыш және көшкіннен қорғайтын құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған:
Индекс: 6-СКҚ.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Құрылыстардың орналасқан жері
Құрылыстың атауы
Құрылыстың жалпы саны, бірлік
Оның ішінде:
Аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін қажетті құрылыстар, бірлік
Аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін салынған құрылыстар, бірлік
Аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін жөнделген құрылыстар, бірлік
1
2
3
4
5
6
7
1
Сел ұстағыш
2
Көшкіннен қорғайтын
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Селді ұстайтын және
көшкіннен қорғайтын
құрылыстар туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Селді ұстайтын және көшкіннен қорғайтын құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме, (нысан индексі – 6-СКҚ, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о селезадерживающих и лавинозащитных сооружениях" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
В зоне воздействия селевых явлений находятся Алматинская, Жамбылская, Туркестанская, Восточно-Казахстанская области, города Алматы и Шымкент.
В зоне воздействия снежных лавин находятся Алматинская, Жамбылская, Туркестанская, Восточно-Казахстанская области и город Алматы.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается местонахождение сооружения.
8. В графе 3 указывается наименование сооружения.
9. В графе 4 указывается общее количество имеющихся сооружений, единиц.
10. В графе 5 указывается количество построенных сооружений для обеспечения защиты территории, единиц.
11. В графе 6 указывается количество отремонтированных сооружений для обеспечения защиты территории, единиц.
12. В графе 7 указывается количество сооружений, необходимых для обеспечения защиты территории, единиц.
Приложение 7 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе на объекты хозяйствования и жизнедеятельности в результате чрезвычайных ситуаций"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 7-НУЧС.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование объектов
Количество поврежденных объектов, единиц
Количество разрушенных объектов, не подлежащих восстановлению, единиц
Вид чрезвычайной ситуации
Материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
1
Объекты здравоохранения

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Сел ұстағыш және көшкіннен қорғайтын құрылыстар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдардың тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
Сел құбылыстары әсері бар аймақтар Алматы, Жамбыл, Түркістан, Шығыс Қазақстан облысы, Алматы және Шымкент қалалары.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда құрылыстардың орналасқан жері көрсетіледі.
8. 3-бағанда құрылыстардың атауы көрсетіледі.
9. 4-бағанда қолда бар құрылыстың жалпы саны көрсетіледі, бірлік.
10. 5-бағанда аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін салынған құрылыстардың саны көрсетіледі, бірлік.
11. 6-бағанда аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін қажетті құрылыстар саны көрсетіледі, бірлік.
11. 6-бағанда аумақты қорғауды қамтамасыз ету үшін жөнделген құрылыстардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
7-қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан шаруашылық және тіршілік әрекеті объектілеріне келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылғанын:
Индекс: 7-ТЖКН.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Көрсеткіштердің атауы
Зақымданған объектілердің саны, бірлік
Қираған объектілердің саны, бірлік
Төтенше жағдай түрі
Төтенше жағдайлар нәтижесінде келтірілген материалдық залал, мың теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Денсаулық сақтау объектілері

1)
больницы
2)
родильные дома
3)
госпитали
4)
поликлиники
5)
врачебные амбулатории
2
Объекты образования
1)
дошкольные учреждения
2)
общеобразовательные учреждения
3)
среднеспециальные и высшие учебные учреждения
3
Здания административного назначения
4
Объекты социально-культурного и бытового назначения
5
Объекты коммунального хозяйства
1)
объекты внешнего благоустройства
2)
объекты газоснабжения
3)
объекты теплоснабжения
4)
объекты электроснабжения
5)
цехи
6)
базы
7)
складские помещения
8)
другие объекты
6
Объекты энергетики
1)
электроэнергетика
2)
теплоэнергетика
3)
гидроэнергетика
4)
нетрадиционная электроэнергетика (альтернативная энергетика)
7
Гидротехнические сооружения
1)
водохранилище
2)
плотина
3)
канал
4)
дамба
5)
пруд
6)
гидроузел
7)
шлюз
8)
другое
8
Объекты сельскохозяйственного назначения
9
Объекты промышленности
1)
мебельная
2)
авиационная
3)
автомобильная
4)
химическая
5)
пищевая
6)
другие объекты
10
Жилые и многоквартирные дома
1)
индивидуальные жилые дома частного сектора
2)
жилые комплексы
3)
многоэтажные дома
4)
многоквартирные дома
5)
общежития
11
Объекты транспортной инфраструктуры
1)
аэропорт
2)
аэродром
3)
железнодорожный вокзал
4)
метрополитен
5)
порт
6)
автобусная станция (вокзал)
7)
автомобильные дороги
8)
железнодорожные пути
9)
мосты
10)
тоннели
12
Другие объекты
13
Итого:
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе
на объекты хозяйствования и
жизнедеятельности в результате
чрезвычайных ситуаций"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе на объекты хозяйствования и жизнедеятельности в результате чрезвычайных ситуаций" (индекс формы – 7 НУЧС, периодичность – один раз в год)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе на объекты хозяйствования и жизнедеятельности в результате чрезвычайных ситуаций" (далее – Форма).

1)
ауруханалар
2)
перзентханалар
3)
госпитальдар
4)
емханалар
5)
дәрігерлік амбураториялар
2.
Білім беру объектілері
1)
мектепке дейінгі мекемелер
2)
жалпы білім беру мекемелері
3)
орта арнаулы және жоғары оқу орындары
3.
Әкімшілік мақсаттағы ғимараттар
4.
Әлеуметтік-мәдени және тұрмыстық мақсаттағы объектілер
5.
Коммуналдық шаруашылық объектілері
1)
сыртқы абаттандыру объектілері
2)
газбен жабдықтау объектілері
3)
жылумен жабдықтау объектілері
4)
электрмен жабдықтау объектілері
5)
цехтар
6)
базалар
7)
қойма үй-жайлары
8)
басқа объектілер
6
энергетика объектілері
1)
электр энергетикасы
2)
жылу энергетикасы
3)
гидроэнергетика
4)
дәстүрлі емес электр энергетикасы (баламалы энергетика)
7.
Гидротехникалық құрылыстар
1)
су қоймасы
2)
бөгет
3)
канал
4)
бөген
5)
тоған
6)
гидроторап
7)
шлюз
8)
басқасы
8
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы объектілер
9
Өнеркәсіп объектілері
1)
жиһаз
2)
авиация
3)
автомобиль
4)
химия
5)
тамақ
6)
басқа объектілер
10
Тұрғын және көппәтерлі үйлер
1)
жеке сектордағы жеке тұрғын үйлер
2)
тұрғын үй кешендері
3)
көпқабатты үйлер
4)
көппәтерлі үйлер
5)
жатақханалар
11.
Көлік инфрақұрылымның объектілері
1)
әуежай
2)
аэродром
3)
теміржол вокзалы
4)
метрополитен
5)
порт
6)
автобус станциясы (вокзал)
7)
көлік жолдары
8)
теміржол жолдары
9)
көпірлер
10)
тоннельдер
12.
Басқа объектілер
13.
Барлығы
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Төтенше жағдайлар
салдарынан шаруашылық және
тіршілік әрекеті объектілеріне
келген нұқсан туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан шаруашылық және тіршілік объектілеріне келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (нысан индексі – 7-ТЖКН, кезеңділігі – жылына бір рет)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Төтенше жағдайлар салдарынан шаруашылық және тіршілік объектілеріне келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование объектов.
8. В графе 3 указывается общее количество поврежденных объектов, единиц.
9. В графе 4 указывается общее количество разрушенных объектов, не подлежащих восстановлению, единиц.
10. В графе 5 указывается вид чрезвычайной ситуации, вследствие которой поврежден, либо разрушен объект.
11. В графе 6 указывается материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций. Единица измерения – тысяч тенге.
12. В строках 1÷12 указываются объекты, поврежденные или разрушенные в результате чрезвычайных ситуаций:
объекты здравоохранения: больницы, родильные дома, госпитали, поликлиники, врачебные амбулатории;
объекты образования: дошкольные, общеобразовательные, среднеспециальные, высшие учебные учреждения;
здания административного назначения: объекты недвижимости, предоставленные для использования их органами государственной власти в процессе выполнения ими управленческих функций (здания акиматов, маслихатов, государственный организаций и учреждений);
объекты социально-культурного и бытового назначения: объекты, оказывающие услуги населению (дома культуры, библиотеки, музеи, театры, кинотеатры, танцевальные залы, оздоровительные, спортивные центры, стадионы, бани, сауны, плавательные бассейны, прачечные, химчистки, салоны красоты, места общественного питания, магазины и рынки товаров продовольственного, хозяйственно-бытового, спортивного, промышленного, строительного и иного назначения, места парковок автомобилей);
объекты коммунального хозяйства: объекты внешнего благоустройства, объекты газоснабжения, объекты теплоснабжения, объекты электроснабжения, цехи, базы, складские помещения, прочие объекты не вошедшие в указанный перечень;
объекты энергетики: объекты электроэнергетики, теплоэнергетики, гидроэнергетики, нетрадиционной электроэнергетики;
гидротехнические сооружения: водохранилища, плотины, каналы, дамбы, пруды, гидроузлы, шлюзы, прочие объекты не вошедшие в указанный перечень;
объекты сельскохозяйственного назначения: агрохолдинги, крестьянские хозяйства, пастбища, пашни, пункты приема, заготовки, хранения и переработки сельскохозяйственной продукции;
объекты промышленности: объекты мебельной промышленности, объекты авиационной промышленности, объекты автомобильной промышленности, объекты химической промышленности, объекты пищевой промышленности, прочие объекты не вошедшие в указанный перечень;
жилые и многоквартирные дома: индивидуальные жилые дома частного сектора, жилые комплексы, многоэтажные дома, многоквартирные дома, общежития;
объекты транспортной инфраструктуры: аэропорты, аэродромы, железнодорожные вокзалы, метрополитен, порты, автобусные станции (вокзалы), автомобильные дороги, железнодорожные пути, мосты, тоннели;
другие объекты: прочие объекты, не вошедшие в вышеуказанный перечень.

2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда объектілердің атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда зақымданған объектілердің жалпы саны көрсетіледі, бірлік.
9. 4-бағанда орнына келтіруге келмейтін, қираған объектілердің жалпы саны көрсетіледі, бірлік.
10 5-бағанда төтенше жағдайдың түрі, төтенше жағдай салдарынан зақымданған, немесе қираған объектілер көрсетіледі.
11. 6-бағанда төтенше жағдайлар салдарынан келтірілген материалдық залал көрсетіледі. Өлшем бірлігі-мың теңгемен өлшенеді.
12. 1÷12 жолдарда төтенше жағдайлар салдарынан зақымданған немесе қираған объектілер көрсетіледі.
денсаулық сақтау объектілері: ауруханалар, пенрзентхана үйлері, госпитальдар, емханалар, дәрігерлік амбулаториялар;
білім беру объектілері: мектепке дейінгі мекемелер, жалпы білім беру мекемелері, орта арнайы және жоғары оқу орындары;
әкімшілік мақсаттағы ғимараттар: оларды мемлекеттік билік органдарымен олардың басқару функцияларын орындау процесінде пайдалану үшін ұсынылатын жылжымайтын мүлік объектілер (әкімдіктердің, мәслихаттардың, мемлекеттік ұйымдар мен мекемелердің ғимараттары);
әлеуметтік-мәдени және тұрмыстық мақсаттағы объектілер: халыққа қызмет көрсететін объектілер (мәдениет үйлері, кітапханалар, мұражайлар, театрлар, кинотеатрлар, би залдары, сауықтыру, спорт орталықтары, стадиондар, моншалар, хауыздар, жүзуге арналған бассейндер, кір жуу, химиялық тазалау орындары, сұлулық салондары мен қоғамдық тамақтану орындары, азық-түлік, шаруашылық-тұрмыстық, спорттық, өнеркәсіптік, құрылыстық және басқа мақсаттағы дүкендер мен тауарлар базарлары, автомобильдердің тұрақ орындары);
коммуналдық шаруашылық объектілері: сыртқы абаттандыру объектілері, газбен жабдықтау объектілері, жылумен жабдықтау объектілері, электрмен жабдықтау объектілері, цехтар, базалар, қойма үй-жайлары, тізбеге кірмеген басқа объектілер;
энергетика объектілері: электроэнергетика, жылу энергетикасы, гидроэнергетика, дәстүрлі емес электр энергетикасы;
гидротехникалық құрылыстар: су қоймасы, бөгеттер, каналдар, бөгендер, тоғандар, гидротораптар, шлюздер, тізбеге кірмеген басқа объектілер;
ауыл шаруашылығы объектілері: агрохолдингтер, шаруа қожалықтары, жайылымдар, егістік алқаптары, ауыл шаруашылығы өнімдерін қабылдау, дайындау, сақтау және қайта өңдеу пункттері;
өнеркәсіп объектілері: жиһаз өнеркәсіп объектілері, авиациялық өнеркәсіп объектілері, автомобиль өнеркәсібі объектілері, химиялық өнеркәсіп объектілері, тамақ өнеркәсібі объектілері, тізбеге кірмеген басқа объектілер;
тұрғын және көп пәтерлі үйлер: жеке сектордағы жеке тұрғын үйлер, тұрғын үй кешендері, көп қабатты, көп пәтерлі үйлер, жатақханалар;
көлік инфрақұрылымы объектілері: әуежайлар, аэродромдар, теміржол вокзалдары, метрополитен, порттар, автобус станциялары (вокзалдар), автомобиль жолдары, теміржол жолдары, көпірлер, тоннелдер.
басқа объектілер: жоғарыда көрсетілген тізбеге кірмеген басқа объектілер.

13. В строке 13 указываются итоговые значения.
Приложение 8 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском, лесном хозяйстве"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 8-НУЧССЛХ.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование хозяйств
Повреждено, гектар
Уничтожено, гектар
Вид чрезвычайной ситуации
Материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
1
Сельскохозяйственная культура
1)
пшеница
2)
ячмень
3)
хлопок
4)
сахарная свекла
5)
подсолнечник
6)
лен
7)
рис
8)
картофель
9)
другое
2
Лесное хозяйство
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
"Сведения о нанесенном ущербе
в результате чрезвычайных
ситуаций в сельском,
лесном хозяйстве"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском, лесном хозяйстве" (индекс формы – 8-НУЧССЛХ, периодичность – один раз в год)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском, лесном хозяйстве" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.

13. 13-жолда жиын мәндері көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
8-қосымша
"Ауыл, орман шаруашылығында төтенше жағдайлар салдарынан келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 8-АОШТЖКН.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с №
Шаруашылықтардың атауы
Зақымданған, гектар
Жойылған, гектар
Төтенше жағдай түрі
Төтенше жағдайлар салдарынан келген материалдық залал, мың теңге
1
2
3
4
5
6
1
Ауыл шаруашылығы дақылы
1)
бидай
2)
арпа
3)
мақта
4)
қант қызылшасы
5)
күнбағыс
6)
зығыр
7)
күріш
8)
картоп
9)
басқасы
2
Орман шаруашылығы
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Ауыл, орман шаруашылығында
төтенше жағдайлар салдарынан
келген нұқсан туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Ауыл, орман шаруашылығында төтенше жағдайлар салдарынан келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме, (нысан индексі – 8 - АОШТЖКН, кезеңділігі – жылына бір рет)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Ауыл, орман шаруашылығында төтенше жағдайлар салдарынан келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.

3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование хозяйств.
8. В графе 3 указывается общее количество поврежденной площади. Единица измерения – гектар.
9. В графе 4 указывается общее количество уничтоженной площади. Единица измерения – гектар.
10. В графе 5 указывается вид чрезвычайной ситуации, вследствие которой повреждено, либо уничтожено хозяйство.
11. В графе 6 указывается материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций. Единица измерения – тысяч тенге.
12. В строке 1 в подпунктах 1÷8 указываются показатели, поврежденные или уничтоженные в результате чрезвычайных ситуаций:
Сельскохозяйственная культура: пшеница, ячмень, хлопок, сахарная свекла, подсолнечник, лен, рис, картофель. Единица измерения - гектар;
В подпункте 9 указываются прочие показатели, не вошедшие в вышеуказанный перечень. Единица измерения – гектар.
13. В строке 2 указываются показатели, поврежденные или уничтоженные в результате чрезвычайных ситуаций в лесном хозяйстве. Единица измерения – гектар.
Приложение 9 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском хозяйстве (животноводство)"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 9-НУЧССХ.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование животных
Погибло, голов
Уничтожено, голов
Вид чрезвычайной ситуации
Материальный ущерб нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
1
Лошади
2
Крупнорогатый скот
3
Бараны
4
Овцы
5
Козы
6
Свиньи
7
Птица
1)
Гуси
2)
Куры
3)
Утки
4)
Индюки
8
Другие животные и птицы
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе
в результате чрезвычайных
ситуаций в сельском хозяйстве
(животноводство)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций в сельском хозяйстве (животноводство)" (индекс формы – 9-НУЧССХ, периодичность – один раз в год)

3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті кезеңнің 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда шаруашылықтардың атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда зақымданған алаңның жалпы саны көрсетіледі. Өлшем бірлігі-гектармен өлшенеді.
9. 4-бағанда жойылған алаңның жалпы саны көрсетіледі. Өлшем бірлігі-гектармен өлшенеді.
10. 5-бағанда төтенше жағдайдың түрі, төтенше жағдай салдарынан зақымданған, не жойылған шаруашылық көрсетіледі.
11. 6-бағанда төтенше жағдайлар салдарынан келген материалдық залал көрсетіледі. Өлшем бірлігі-мың теңгемен өлшенеді.
12. 1-жолда 1÷8 тармақшаларда төтенше жағдайлар салдарынан зақымданған немесе жойылған көрсеткіштер көрсетіледі:
Ауыл шаруашылығы дақылы: бидай, арпа, мақта, қант қызылшасы, күнбағыс, зығыр, күріш, картоп. Өлшем бірлігі – гектармен өлшенеді;
9-тармақшада жоғарыда көрсетілген тізбеге кірмеген басқа көрсеткіштер көрсетіледі. Өлшем бірлігі – гектармен өлшенеді.
13. 2-жолда орман шаруашылығында төтенше жағдайлар салдарынан зақымданған немесе жойылған көрсеткіштер көрсетіледі. Өлшем бірлігі – гектармен өлшенеді.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
9-қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығына (мал шаруашылығына) келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 9-ТЖАШКН.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с №
Жануарлар атауы
Қырылды, бас
Жойылды, бас
Төтенше жағдайдың түрі
Төтенше жағдайлар салдарынан келген материалдық залал, мың теңге
1
2
3
4
5
6
1
Жылқы
2
Ірі қара мал
3
Қошқарлар
4
Қойлар
5
Ешкілер
6
Шошқалар
7
Құс
1)
Қаздар
2)
Тауықтар
3)
Үйректер
4)
Күркетауықтар
8
Басқа жануарлар мен құстар
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Төтенше жағдайлар
салдарынан ауыл
шаруашылығына
(мал шаруашылығына) келген
нұқсан туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығына (мал шаруашылығына) келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (нысан индексі – 9-ТЖАШКН, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование животных.
8. В графе 3 указывается общее количество погибших животных и птиц, голов.
9. В графе 4 указывается общее количество уничтоженных животных и птиц, голов.
10. В графе 5 указывается вид чрезвычайной ситуации, вследствие которой погибло и уничтожено животное или птица.
11. В графе 6 указывается материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций. Единица измерения – тысяч тенге.
12. В строках 1÷7 указываются уничтоженные и погибшие животные и птицы в результате чрезвычайных ситуаций.
13. В строке 8 указываются другие животные и птицы, не вошедшие в вышеуказанный перечень.
Приложение 10 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций сельскохозяйственной продукции, оборудованию и техники"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 10-НУЧССПОТ.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Наименование сельскохозяйственной продукции и сельскохозяйственного оборудования и техники
Повреждено, тонн, единиц
Уничтожено, тонн, единиц
Вид чрезвычайной ситуации
Материальный ущерб нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций, тыс. тенге
1
2
3
4
5
6
1
Сельскохозяйственная продукция

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығына (мал шаруашылығына) келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдардың тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті кезеңнің 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда жануарлардың атауы көрсетіледі.
9. 3-бағанда қырылған малдар мен құстардың жалпы саны көрсетіледі, бас.
10. 4-бағанда жойылған малдар мен құстардың жалпы саны көрсетіледі, бас.
11. 5-бағанда төтенше жағдайлар түрі, төтенше жағдайлар салдарынан қырылған және жойылған малдар мен құстар көрсетіледі.
12. 6-бағанда төтенше жағдай салдарынан келген материалдық залал көрсетіледі. Өлшем бірлігі-мың теңгемен өлшенеді.
12. 1÷7-жолда төтенше жағдайлар салдарынан жойылған және қырылған малдар мен құстар көрсетіледі.
13. 8-жолда жоғарыда көрсетілген тізбеге кірмеген басқада жануарлар мен құстар көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
10-қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығы өнімдеріне, құрал-жабдықтарына және техникаларға келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 10-ТЖАШӨҚЖТКН.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің және ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасының атауы
Зақымданды, тонна, бірлік
Жойылды, тонна, бірлік
Төтенше жағдайдың түрі
Төтенше жағдайлар салдарынан келген материалдық залал, мың теңге
1
2
3
4
5
6
1
Ауыл шаруашылығы өнімдері

1)
семена
2)
удобрение
3)
корм
4)
сено
5)
солома
6)
зерновые культуры
7)
животноводческая продукция
8)
рыбная продукция
9)
другое
2
Сельскохозяйственное оборудование и техника
1)
ирригационные сооружения
2)
оборудование для обработки почвы
3)
сеялки
4)
доильное оборудование
5)
тракторы
6)
комбайны
7)
другое
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о нанесенном ущербе
в результате чрезвычайных ситуаций
сельскохозяйственной продукции,
оборудованию и техники"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций сельскохозяйственной продукции, оборудованию и техники" (индекс формы – 10-НУЧССПОТ, периодичность – один раз в год)
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о нанесенном ущербе в результате чрезвычайных ситуаций сельскохозяйственной продукции, оборудованию и техники" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается наименование сельскохозяйственной продукции и сельскохозяйственного оборудования и техники.

1)
тұқым
2)
тыңайтқыш
3)
жем
4)
шөп
5)
сабан
6)
дәнді дақылдар
7)
мал шаруашылығы өнімдері
8)
балық өнімдері
9)
басқасы
2
Ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасы
1)
ирригациялық құрылыстар
2)
топырақты өңдеуге арналған жабдықтар
3)
сепкіштер
4)
сауу жабдығы
5)
тракторлар
6)
комбайндар
7)
басқасы
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)            қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Төтенше жағдайлар
салдарынан ауыл шаруашылығы
өнімдеріне,
құрал-жабдықтарына және
техникаларға келген нұқсан
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығы өнімдеріне, құрал-жабдықтарына және техникаларға келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (нысан индексі – 10-ТЖАШӨҚЖТКН, кезеңділігі – жылына бір рет)
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Төтенше жағдайлар салдарынан ауыл шаруашылығы өнімдеріне, құрал-жабдықтарына және техникаларға келген нұқсан туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдардың тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті кезеңнің 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
7. 2-бағанда ауыл шаруашылығы өнімдерінің және ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасының атауы көрсетіледі.

8. В графе 3 указывается общее количество поврежденной сельскохозяйственной продукции и сельскохозяйственного оборудования и техники. Единица измерения – тонны, единиц.
9. В графе 4 указывается общее количество уничтоженной сельскохозяйственной продукции и сельскохозяйственного оборудования и техники. Единица измерения – тонны, единиц.
10. В графе 5 указывается вид чрезвычайной ситуации, вследствие которой повреждено, либо уничтожено сельскохозяйственная продукция и сельскохозяйственное оборудование и техника.
11. В графе 6 указывается материальный ущерб, нанесенный в результате чрезвычайных ситуаций. Единица измерения – тысяч тенге.
12. В строках 1,2 указываются показатели, поврежденные или уничтоженные в результате чрезвычайных ситуаций.
Сельскохозяйственная продукция: семена, удобрение, корм, сено, солома, зерновые культуры, животноводческая продукция, рыбная продукция находящаяся на хранении в складских помещениях. Единица измерения - тонна.
Сельскохозяйственное оборудование и техника: ирригационные сооружения, оборудование для обработки почвы, сеялки, доильное оборудование, тракторы, комбайны, другое. Единица измерения – единиц.
Приложение 11 к приказу
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 212
Форма, предназначенная для сбора административных данных
"Сведения о численности погибших при аварийных ситуациях техногенного характера"
Представляется: в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.emer.gov.kz.
Индекс: 11-ЧП.
Периодичность: один раз в год.
Отчетный период: _________ 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Срок представления: до 15 января (включительно) отчетного периода.
№ п/п
Количество погибших на объектах жилищно-коммунального хозяйства
Количество погибших при обрушении зданий
Количество погибших при взрывах котлов
1
2
3
4
Наименование_________________________             Адрес________________________
Телефон _____________________________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________________________
Исполнитель______________________________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
______________________________________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Дата "____" ______________ 20__ года
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о численности
погибших при аварийных
ситуациях техногенного характера"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о численности погибших при аварийных ситуациях техногенного характера" (индекс формы – 11-ЧП, периодичность – один раз в год)

8. 3-бағанда зақымданған ауыл шаруашылығы өнімдерінің және ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасының жалпы саны көрсетіледі. Өлшем бірлігі – тонна, бірлік.
9. 4-бағанда жойылған ауыл шаруашылығы өнімдерінің және ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасының жалпы саны көрсетіледі. Өлшем бірлігі – тонна, бірлік.
10. 5-бағанда төтенше жағдайдың түрі, төтенше жағдай салдарынан зақымданған немесе жойылған ауыл шаруашылығы өнімдерінің және ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникалары көрсетіледі.
11. 6-бағанда төтенше жағдайлар салдарынан келген материалдық залал көрсетіледі. Өлшем бірлігі-мың теңгемен өлшенеді.
12. 1-2 жолдарда төтенше жағдайлар салдарынан зақымданған немесе жойылған көрсеткіштер көрсетіледі.
ауыл шаруашылығы өнімдері: қойма үй-жайларында сақтауда орналасқан тұқым, тыңайтқыш, жем, шөп, сабан, дәнді дақылдар, мал шаруашылығы өнімдері, балық өнімдері. Өлшем бірлігі – тонна.
ауыл шаруашылығы жабдықтары мен техникасы: ирригациялық құрылыстар, топырақты өңдеуге арналған жабдық, сепкіштер, сауу жабдығы, тракторлар, комбайндар, басқасы. Өлшем бірлігі – бірлік.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 212 бұйрығына
11-қосымша
"Техногендік сипаттағы авариялық жағдайларда қаза болғандар Саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі.
Әкімшілік деректер нысаны www.emer.gov.kz интернет ресурсында орналастырылған.
Индекс: 11-ҚБС.
Кезеңділігі: жылына бір рет.
Есептік кезең: 20 __ жылғы ____________.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары.
Ұсыну мерзімі: есепті жылдың 15 қаңтарына (қоса алғанда) дейін.
р/с
Тұрғын-коммуналдық шаруашылық объектілерінде қаза болғандар саны
Ғимараттардың қирау жағдайында қаза болғандар саны
Қазандықтардың жарылыстарында қаза болғандар саны
1
2
3
4
Атауы______________________________ Мекенжайы _____________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы ___________________________________ ____________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)      қолы, телефоны
Басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті тұлға
________________________________________ _________________
Т.А.Ә. (егер бар болса)      қолы, телефоны
Күні 20__ жылғы "___" _______________
"Техногендік сипаттағы
авариялық жағдайларда қаза
болғандар саны туралы мәлімет"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Техногендік сипаттағы авариялық жағдайларда қаза болғандар саны туралы мәлімет" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме, (нысан индексі – 11-ҚБС, кезеңділігі – жылына бір рет)

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о численности погибших при аварийных ситуациях техногенного характера" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, территориальные подразделения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан представляют в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем местного исполнительного органа областей, городов республиканского значения, столицы, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма представляется один раз в год до 15 января (включительно) отчетного периода.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
Глава 2. Заполнение формы
6. В графе 1 указывается сквозная нумерация.
7. В графе 2 указывается количество погибших на объектах жилищно-коммунального хозяйства.
8. В графе 3 указывается количество погибших при обрушении зданий.
9. В графе 4 указывается количество погибших при взрывах котлов.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме "Техногендік сипаттағы авариялық жағдайларда қаза болғандар саны туралы мәлімет" әкімшілік деректерді жинауға арналған туралы мәліметтер" (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды жергілікті атқарушы органдардың тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелеріне ұсынылады, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің аумақтық бөлімшелері Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ұсынады.
3. Нысанға тегі және аты-жөні көрсетіле отырып облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының басшысы не оның міндетін атқарушы тұлға қол қояды.
4. Нысан жылына бір рет есепті жылдың 15 қаңтарына дейін (қоса алғанда) беріледі.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
7. 1-бағанда аяқталатын нөмірлеу көрсетіледі.
8. 2-бағанда тұрғын-коммуналдық шаруашылық объектілерінде қаза болғандар саны көрсетіледі.
9. 3-бағанда ғимараттардың қирау жағдайында қаза болғандар көрсетіледі.
10. 4-бағанда қазандықтардың жарылыстарында қаза болғандар саны көрсетіледі.