О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 506. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2021 года № 22882
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификацию поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 1 "Hалог на добавленную стоимость":
дополнить спецификой 16 следующего содержания:
"16 Налог на добавленную стоимость с иностранных интернет компаний при осуществлении электронной торговли товарами, оказании услуг в электронной форме физическим лицам";
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в наименовании класса 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан", подкласса 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим" и 2 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, на организации нефтяного сектора" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
специфику 66 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора" исключить;
в категории 3 "Поступления от продажи основного капитала":
в классе 02 "Продажа товаров из государственного материального резерва":
в подклассе 1 "Продажа товаров из государственного материального резерва":
дополнить спецификой 06 следующего содержания:
"06 Поступления от реализации утилизированных товаров государственного материального резерва";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 120 "Аппарат акима области":
по бюджетной программе 009 "Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)":

Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 506 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 мамырда № 22882 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
1 "Қосылған құн салығы" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 16 ерекшелікпен толықтырылсын:
"16 Тауарлармен электрондық сауданы жүзеге асыру, жеке тұлғаларға электрондық нысанда қызметтер көрсету кезінде шетелдік компаниялардан түсетін қосылған құн салығы";
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар", сыныбының 1 "Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" және 2 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің мұнай секторы ұйымдарына салатын айыппұлдары, өсімпұлдары, санкциялары, өндіріп алулары" кіші сыныбылардың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"04 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1 Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің мұнай секторы ұйымдарына салатын айыппұлдары, өсімпұлдары, санкциялары, өндіріп алулары";
66 "Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" ерекшелік алып тасталсын;
3 "Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" санатында:
02 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" сыныбында:
1 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 06 ерекшелікпен толықтырылсын:
"06 Мемлекеттік резервінің кәдеге жаратылған сатудан түсетін түсімдер";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
120 "Облыс әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028 и 032 следующего содержания:
"010 Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
дополнить бюджетной программой 017 следующего содержания:
"017 Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы";
по администратору бюджетных программ 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 033 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"033 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
"055 Обновление парка автомашин для государственных органов";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 106 "Национальный центр по правам человека":
в наименование бюджетной программы 008 "Укрепление Национального превентивного механизма по предупреждению пыток" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 222 "Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 204 "Министерство иностранных дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Услуги по координации внешнеполитической деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
бюджетную программу 073 "Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве" изложить в следующей редакции:
"073 Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве";
дополнить бюджетной подпрограммой 018 следующего содержания:
"018 За счет гранта";
в функциональной подгруппе 4 "Фундаментальные научные исследования":

мынадай мазмұндағы 011, 015, 028 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"010 Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"017 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту";
690 "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 033 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"033 Облыстық бюджеттерге аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге және өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту";
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
106 "Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Азаптаулардың алдын алу жөніндегі Ұлттық алдын алу тетігін нығайту" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 Азаптаулардың алдын алу жөніндегі ұлттық алдын алу тетігін нығайту";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
222 "Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
3 "Сыртқы саяси қызмет" функционалдық кіші тобында:
204 "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Әлеуметтанушылық, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
073 "Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Грант есебінен";
4 "Iргелi ғылыми зерттеулер" функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан", 208 "Министерство обороны Республики Казахстан", 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан", 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан", 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" и 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
по бюджетной программе 131 "Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетным программам 130 "Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности" и 131 "Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 217 "Развитие науки":
бюджетные подпрограммы 101 "Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности", 102 "Грантовое финансирование научных исследований", 103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы" и 106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" изложить в следующей редакции:
"101 Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности за счет средств республиканского бюджета
102 Грантовое финансирование научных исследований за счет средств республиканского бюджета
103 Проведение государственной научно-технической экспертизы за счет средств республиканского бюджета
106 Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 110, 111, 112 и 113 следующего содержания:
"110 Программно-целевое финансирование субъектов научной и/или научно-технической деятельности за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
111 Грантовое финансирование научных исследований за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112 Проведение государственной научно-технической экспертизы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
113 Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі", 208 "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi", 211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі", 212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi", 213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" және 223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
131 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
130 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру" және 131 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
217 "Ғылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
101 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру", 102 "Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру", 103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу" және 106 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру" бюджеттік бағдарламалардың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
103 Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
106 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру";
мынадай мазмұндағы 110, 111, 112 және 113 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"110 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілердің бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру
111 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру
112 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу
113 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру";

по администраторам бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан", 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан" и 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 131 "Обеспечение базового финансирования субъектов научной и (или) научно-технической деятельности":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Услуги по координации деятельности в сфере экологии, геологии и природных ресурсов":
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Капитальные расходы подведомственных организаций Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 209 "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития":
бюджетную подпрограмму 124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания" изложить в следующей редакции:
"124 Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 126 следующего содержания:
"126 Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия":
бюджетную подпрограмму 100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия" изложить в следующей редакции:
"100 Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 112 следующего содержания:
"112 Услуги по обеспечению функционирования деятельности Управляющей компании специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере цифровизации, инноваций, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), топографо-геодезии и картографии" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства за счет Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 061 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":

226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі", 241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" және 249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
131 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыруды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсететін қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің ведомстволық бағынысты ұйымдардың күрделі шығыстары";
209 "Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"124 Республикалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу";
мынадай мазмұндағы 126 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"126 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу";
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру";
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру";
211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 112 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"112 "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы" арнайы экономикалық аумағын басқарушы компаниясы қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджетті атқаруды және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер";
223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топографты-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топография-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
061 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 053 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
053 За счет субвенций из республиканского бюджета на транспорт и коммуникации";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 040 "Развитие объектов государственных органов":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 627 "Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики в области защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Проведение аналитических и социологических исследований в области защиты и развития конкуренции";
в наименование администратора бюджетных программ 628 "Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
бюджетную программу 001 "Услуги по обеспечению противодействия легализации (отмывании) доходов и финансирования терроризма, борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по обеспечению противодействия легализации (отмыванию) доходов и финансированию терроризма, борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
в наименование бюджетной подпрограммы 122 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;

мынадай мазмұндағы 048 және 053 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
053 Республикалық бюджеттен көлік және коммуникацияға берілетін субвенциялар";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
627 "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Бәсекелестікті қорғау және дамыту саласында талдамалық зерттеулер жүргізу";
628 "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
"628 Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі";
001 "Кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылды, экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтарға қарсы күресті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылды, экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтарға қарсы күресті қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру бойынша көрсетілетін қызметтер";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
122 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"122 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить бюджетными подпрограммами 129, 130, 131, 141, 142 и 143 следующего содержания:
"129 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
130 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджету столицы на выплату надбавок медицинским работникам, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом (COVID-19)
131 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
141 Услуги по охране общественного порядка и обеспечению общественной безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
142 Обеспечение деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан по обеспечению общественной безопасности за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
143 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 053 "Строительство объектов общественного порядка и безопасности":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 624 "Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба)":
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
"002 Оперативно-розыскная деятельность по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям";
в наименование администратора бюджетных программ 628 "Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в функциональной подгруппе 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка":
по администратору бюджетных программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 077 "Организация деятельности уголовно-исполнительной системы":

мынадай мазмұндағы 129, 130, 131, 141, 142 және 143 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"129 Облыстық бюджеттерге объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 Облыстық бюджеттерге, астана бюджетіне (COVID-19) коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлеріне үстемеақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер қаражаты есебінен арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және олардың тұрғын үй төлемдеріне төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142 Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен қамтамасыз ету
143 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
352 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
624 "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет)" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру қызметі";
628 "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
"628 Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі";
4 "Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" функционалдық кіші тобында:
502 "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
077 "Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 101 и 112 следующего содержания:
"101 Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112 Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 039 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 047 "Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе доарбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения":
бюджетную подпрограмму 110 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования" изложить в следующей редакции:
"110 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования за счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 101 және 112 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"101 Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен ұстау
112 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен қылмыстық-атқару жүйесі органдары мен мекемелерінің күрделі шығыстары";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке дейінгі және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
110 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"110 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить бюджетными подпрограммами 116 и 117 следующего содержания:
"116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
117 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 081 "Дошкольное воспитание и обучение", 200 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания" и 202 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 037 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 011 "Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 034 "Дошкольное воспитание и обучение":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 081 "Дошкольное воспитание и обучение", 200 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания" и 202 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
бюджетную подпрограмму 102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования" изложить в следующей редакции:
"102 Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 116 және 117 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"116 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
081 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту", 200 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" және 202 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
081 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту", 200 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" және 202 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету";

дополнить бюджетными подпрограммами 111 и 131 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы организаций образования
131 Методологическое обеспечение в сфере среднего образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 038 "Обучение и воспитание одаренных в спорте детей":
бюджетные подпрограммы 100 "Обеспечение обучения и воспитания одаренных в спорте детей" и 101 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение обучения и воспитания одаренных в спорте детей за счет средств республиканского бюджета
101 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 102 и 103 следующего содержания:
"102 Обеспечение обучения и воспитания одаренных в спорте детей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
103 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 069 "Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования" и 086 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":

мынадай мазмұндағы 111 және 131 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"111 Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
131 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 "Спорттағы дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Спорттағы дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету" және 101 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорттағы дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 102 және 103 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"102 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорттағы дарынды балаларды оқытуды және тәрбиелеуді қамтамасыз ету
103 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
069 "Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" және 086 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 012 "Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования" и 069 "Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 323 "Управление спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 746 "Управление по развитию туризма и спорта области":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием":
дополнить бюджетной подпрограммой 127 следующего содержания:
"127 Реализация социального студенческого кредита";
дополнить бюджетной программой 231 с бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"231 Обеспечение реализации Соглашения об условиях и порядке размещения Тюркской Академии
030 За счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной программой 233 следующего содержания:
"233 Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 099 "Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 099 "Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

012 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" және 069 "Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
323 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
746 "Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 127 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"127 Әлеуметтік студенттік кредитті іске асыру";
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 231 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"231 Түркі академиясын орналастыру шарттары мен тәртібі туралы келісімнің іске асырылуын қамтамасыз ету
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 233 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"233 Ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";

по администраторам бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы", 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы", 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 043 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 017 "Организация послевузовского образования, переподготовка и повышение квалификации судейских кадров" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в наименование администратора бюджетных программ 628 "Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием":
бюджетные подпрограммы 100 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся", 101 "Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак" и 102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в AОО "Назарбаев университет" изложить в следующей редакции:
"100 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся за счет средств республиканского бюджета
101 Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак" за счет средств республиканского бюджета
102 Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет" за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 126, 127, 128 и 130 следующего содержания:
"126 Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы "Болашак" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
127 Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
128 Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
130 Целевые трансферты на развитие бюджету Северо-Казахстанской области на строительство общежитий "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М.Козыбаева за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 006 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся":

322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы", 339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы", 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" және 754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
043 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, қайта даярлау және біліктілігін арттыру" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 Сот кадрларына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді ұйымдастыру, оларды қайта даярлау және біліктілігін арттыру";
628 "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
"628 Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету", 101 "Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау" және 102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев Университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен "Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер";
мынадай мазмұндағы 126, 127, 128 және 130 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"126 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен "Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
127 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
128 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
130 Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің "Kozybayev University Teaching and research center" жатақханалар салуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен нысаналы даму трансферттері";
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 288 с бюджетной программой 082 и бюджетными подпрограммами 005, 011, 015, 032 и 045 следующего содержания:
"288 Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
082 Строительство и реконструкция объектов высшего и послевузовского образования
005 За счет внутренних займов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
045 За счет субвенций из республиканского бюджета на образование";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 079 "Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Обеспечение обучения, повышения квалификации и переподготовки кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 232 следующего содержания:
"232 Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на строительство биофармацевтического завода";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства":
бюджетную подпрограмму 100 "Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 105 следующего содержания:
"105 Обеспечение функционирования организаций образования в области культуры и искусства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 045 "Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 082 бюджеттік бағдарламасы және 005, 011, 015, 032 және 045 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 288 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"288 Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
082 Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру объектілерін салу және реконструкциялау
005 Ішкі қарыздар есебінен
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
045 Республикалық бюджеттен білім беру субвенциялары есебінен";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
079 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқытуды, олардың біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды қамтамасыз ету";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 232 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"232 Жамбыл облысының бюджетіне биофармацевтикалық зауыт салуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 105 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"105 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен өнер және мәдениет саласындағы білім ұйымдарының қалыптасуын қамтамасыз ету";
045 "Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 203 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"203 Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения":
бюджетные подпрограммы 113 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Aлматинской области, бюджету города Aлматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц", 114 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне" и 116 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне" изложить в следующей редакции:
"113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета
114 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет средств республиканского бюджета
116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 119, 120 и 121 следующего содержания:
"119 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120 Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
121 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи":

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 203 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"203 Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт құрылысы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
113 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi", 114 "Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" және 116 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"113 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi
114 Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
116 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 119, 120 және 121 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"119 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
120 Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
121 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:

бюджетные подпрограммы 106 "Оказание медицинской помощи больным социально значимыми заболеваниями, за исключением направлений, финансируемых через Фонд социального медицинского страхования", 107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации" и 110 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга" изложить в следующей редакции:
"106 Оказание медицинской помощи больным социально-значимыми заболеваниями, за исключением направлений, финансируемых через Фонд социального медицинского страхования за счет средств республиканского бюджета
107 Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации за счет средств республиканского бюджета
110 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 116, 117 и 118 следующего содержания:
"116 Оказание медицинской помощи больным социально-значимыми заболеваниями, за исключением направлений, финансируемых через Фонд социального медицинского страхования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
117 Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
118 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 070 "Охрана общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
бюджетную подпрограмму 112 "Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения" изложить в следующей редакции:
"112 Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения, осуществляющих деятельность в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения за счет средств республиканского бюджета";
по бюджетной программе 074 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов":

106 "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры арқылы қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, әлеуметтік мәні бар аурулармен ауырған науқастарға медициналық көмек көрсету", 107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету" және 110 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"106 Республикалық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры арқылы қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, әлеуметтік мәні бар аурулармен ауырған науқастарға медициналық көмек көрсету
107 Республикалық бюджет қаражаты есебінен санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету
110 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 116, 117 және 118 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"116 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры арқылы қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, әлеуметтік мәні бар аурулармен ауырған науқастарға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен медициналық көмек көрсету
117 Санитариялық авиация нысанында Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен медициналық көмек көрсету
118 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары";
112 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"112 Республикалық бюджет қаражаты есебінен халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы қызметтерді жүзеге асыратын денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстары";
074 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства" и 050 "Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 009 "Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы" и 038 "Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 005 "Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга" и 006 "Услуги по охране материнства и детства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства" и 017 "Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" және 050 "Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту" және 038 "Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" және 006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" және 017 "Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства" и 047 "Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 009 "Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы" и 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
по бюджетной программе 028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан":
бюджетную подпрограмму 101 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан" изложить в следующей редакции:
"101 Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства" и 015 "Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 029 "Областные базы специального медицинского снабжения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 029 "Областные базы специального медицинского снабжения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 014 "Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей":
дополнить бюджетной подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Обеспечение лечения военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 004 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":

006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" және 047 "Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту" және 038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
101 "Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету";
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" және 015 "Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" және 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
029 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 101 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"101 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеуді қамтамасыз ету";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" және 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 012 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 013 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 014 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах" и 015 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 039 "Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 020 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 021 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах" и 022 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":

002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 012 "Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 013 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 014 "Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 015 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
039 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 020 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 021 "Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 022 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 020 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания" и 022 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 467 с бюджетной программой 041 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032 и 034 следующего содержания:
"467 Отдел строительства района (города областного значения)
041 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетной программе 003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 016 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 018 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" и 030 "Обеспечение деятельности центров занятости":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":

002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 020 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 022 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламасымен және 011, 015, 028, 032 және 034 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 467 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"467 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
041 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу", 018 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" және 030 "Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 016 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" и 018 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов и детей-инвалидов в центрах социального обслуживания и на дому":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)" и 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетным программам 013 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому", 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов" и 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения":
бюджетную подпрограмму 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа" изложить в следующей редакции:
"104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 105 и 106 следующего содержания:
"105 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
106 Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
бюджетную подпрограмму 111 "Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"111 Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета";
бюджетную программу 071 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения" изложить в следующей редакции:
"071 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения";

016 "Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу" және 018 "Қарттарға, мүгедектерге және мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсету орталығында және үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" және 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
013 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу", 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету", 015 "Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы" және 023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"104 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 105 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"105 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары";
111 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"111 Республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің күрделі шығыстары";
071 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"071 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 081 "Реализация мероприятий Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 110 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию объектов в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":
по бюджетным программам 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия", 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне", 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 088 "Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 088 "Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
081 "Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасының іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
110 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде объектілерін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер", 044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру", 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
088 "Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
088 "Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия" и 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)" и 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 224 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 011 "Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на приобретение жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 046 "Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";

028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" және 044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" және 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
224 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"224 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру";
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
046 "Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";

по администраторам бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)" и 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 052 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 053 "Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)" и 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетными подпрограммами 048 и 052 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 042 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 007 "Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на развитие систем теплоснабжения":

483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
006 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 052 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 "Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 және 052 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
042 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"042 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Қарағанды облысының бюджетіне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы":
дополнить бюджетными подпрограммами 105, 111 и 116 следующего содержания:
"105 Оплата услуг оператору, оказываемых в рамках субсидирования строительства, реконструкции и модернизации систем тепло, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
111 Субсидирование строительства, реконструкции и модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
116 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в наименование бюджетной программы 234 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по бюджетной программе 235 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы развития туристской отрасли Республики Казахстан на 2019-2025 годы":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 004 "Газификация населенных пунктов", 038 "Развитие коммунального хозяйства" и 067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной программой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 046 "Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
229 "Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 105, 111 және 116 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"105 Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуды, реконструкциялау және жаңғыртуды субсидиялау шеңберінде көрсетілетін оператордың қызметтеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен ақысын төлеу
111 Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және құру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен субсидиялау
116 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
234 "Ақмола облысының облыстық бюджетіне Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкицялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"234 Ақмола облысының облыстық бюджетіне Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
235 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының туристік саласын дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Елдi мекендердi газдандыру", 038 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" және 067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
046 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 303 с бюджетной программой 017 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"303 Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
017 Развитие благоустройства города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" и 028 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 005 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетными подпрограммами 032 и 052 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по бюджетной программе 006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 005 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 007 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 016 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 303 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"303 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
017 Қаланы абаттандыруды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" және 028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 және 052 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
007 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 014 "Развитие благоустройства городов и населенных пунктов" и 028 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 048 следующего содержания:
"048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 008 "Освещение улиц в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 303 с бюджетной программой 018 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"303 Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
018 Благоустройство и озеленение города
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела":
бюджетные подпрограммы 100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия", 102 "Строительство, реконструкция объектов культуры", 104 "Производство национальных фильмов", 105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий", 108 "Приобретение, издание и распространение социально-важных видов литературы", 111 "Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела" и 118 "Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов" изложить в следующей редакции:
"100 Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия за счет средств республиканского бюджета
102 Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
104 Производство национальных фильмов за счет средств республиканского бюджета
105 Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет средств республиканского бюджета
108 Приобретение, издание и распространение социально-важных видов литературы за счет средств республиканского бюджета
111 Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела за счет средств республиканского бюджета
118 Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов за счет средств республиканского бюджета";

014 "Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту" және 028 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 048 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламасы және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 303 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"303 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
018 Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу", 102 "Мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау", 104 "Ұлттық фильмдер шығару", 105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу", 108 "Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін сатып алу, басып шығару және тарату", 111 "Мәдениет және архив ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары" және 118 "Ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
104 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ұлттық фильмдер шығару
105 Республикалық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
108 Республикалық бюджет қаражаты есебінен әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін сатып алу, басып шығару және тарату
111 Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет және архив ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
118 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру";

дополнить бюджетными подпрограммами 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131 и 132 следующего содержания:
"123 Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
124 Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
126 Производство национальных фильмов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
127 Проведение социально значимых и культурных мероприятий за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
128 Приобретение, издание и распространение социально-важных видов литературы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
129 Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и архивного дела за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
130 Организация работ по поддержке и продвижению национальных фильмов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
131 Целевые текущие трансферты бюджету Северо-Казахстанской области на сохранение археологических памятников за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
132 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство объектов культуры";
дополнить бюджетной программой 050 следующего содержания:
"050 Увеличение уставного капитала АО "Казахфильм" имени Шакена Айманова";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 012 с бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 034 и 049 следующего содержания:
"012 Поддержка театрального и музыкального искусства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
049 За счет субвенций из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 011 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетной программе 007 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 013 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 035 "Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта":
бюджетную подпрограмму 100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 036 "Развитие спорта высших достижений":

мынадай мазмұндағы 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131 және 132 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"123 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
124 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
126 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен ұлттық фильмдер шығару
127 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
128 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлерін сатып алу, басып шығару және тарату
129 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет және архив ісі саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары
130 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен ұлттық фильмдерді қолдау және ілгерілету бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
131 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне археологиялық ескерткіштерді сақтауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
132 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мәдениет объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 050 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"050 Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015, 028, 034 және 049 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 012 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"012 Театр және музыка өнерін қолдау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау көрсетуді қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау көрсетуді қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау көрсетуді қамтамасыз ету";
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:

бюджетные подпрограммы 100 "Обеспечение развития спорта высших достижений" и 101 "Строительство, реконструкция объектов спорта" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение развития спорта высших достижений за счет средств республиканского бюджета
101 Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 103, 104, 105 и 112 следующего содержания:
"103 Обеспечение развития спорта высших достижений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
105 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие объектов спорта";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 017 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта", 002 "Проведение спортивных соревнований на областном уровне" и 003 "Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 323 "Управление спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 015 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":

100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету" және 101 "Спорт объектілерін салу, реконструкциялау" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету
101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау";
мынадай мазмұндағы 103, 104, 105 және 112 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету
104 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
105 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне спорт объектілерін дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 002 "Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу" және 003 "Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
323 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Проведение спортивных соревнований на местном уровне" и 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 746 "Управление по развитию туризма и спорта области":
по бюджетной программе 003 "Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 209 "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 003 "Проведение государственной информационной политики":
бюджетную подпрограмму 100 "Размещение государственного информационного заказа" изложить в следующей редакции:
"100 Размещение государственного информационного заказа за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
"103 Размещение государственного информационного заказа за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке":
бюджетную подпрограмму 100 "Формирование туристского имиджа Казахстана" изложить в следующей редакции:
"100 Формирование туристского имиджа Казахстана за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Формирование туристского имиджа Казахстана за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 048 "Увеличение уставного капитала НАО "Международный университет туризма и гостеприимства":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 089 "Развитие объектов туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";

002 "Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" және 003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
746 "Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
209 "Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру";
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру";
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
4 "Туризм" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру";
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру";
048 "Халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті" КЕАҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
089 "Туризм объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 399 с бюджетными программами 001, 002, 004 и 032 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"399 Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
002 Регулирование туристской деятельности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
004 Капитальные расходы государственного органа
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123, 124, 139, 165, 166 и 167 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение текущих мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
139 Проведение мероприятий, направленных на развитие за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
165 Проведение текущих мероприятий за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
166 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан
167 Реализация бюджетных инвестиционных проектов за счет резерва на инициативы Президента Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 209 "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики":

мынадай мазмұндағы 001, 002, 004 және 032 бюджеттік бағдарламалары және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 399 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"399 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
001 Жергілікті деңгейде туризм және сыртқы байланыстар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
002 Туристік қызметті реттеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
004 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 119, 123, 124, 139, 165, 166 және 167 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
139 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен дамуға бағытталған іс-шаралар өткізу
165 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен ағымды іс-шаралар өткізу
166 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
167 Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына арналған резервінің есебінен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
209 "Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 019 "Содействие развитию энергосбережения и повышению энергоэффективности":
дополнить бюджетной подпрограммой 018 следующего содержания:
"018 За счет гранта";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 063 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"063 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Северо-Казахстанской области на увеличение уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік"
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 250 "Повышение доступности финансовых услуг":
бюджетную подпрограмму 106 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования" изложить в следующей редакции:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 113 следующего содержания:
"113 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 255 "Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыруды дамытуға жәрдемдесу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"018 Грант есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 063 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"063 Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
250 "Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
106 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 113 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"113 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
255 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 116, 117 и 118 следующего содержания:
"116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития семеноводства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
117 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
118 Возмещение расходов АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
по бюджетным программам 002 "Субсидирование развития семеноводства", 047 "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" и 056 "Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 020 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 010 "Развитие объектов сельского хозяйствах" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 052 следующего содержания:
"052 За счет субвенций из республиканского бюджета на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 010 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области":
по бюджетным программам 002 "Субсидирование развития семеноводства" и 047 "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 020 "Развитие объектов сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":

мынадай мазмұндағы 116, 117 және 118 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"116 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
117 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118 Астықтың резервтік қорын сақтау бойынша "Азық-түлік келісім шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ-ның шығыстарын өтеу";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау", 047 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" және 056 "Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 052 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Республикалық бюджеттен өнеркәсіпке, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне берілетін субвенциялар";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" және 047 "Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" бюджеттік бағдарлама бойынша:

бюджетные подпрограммы 101 "Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды, и мониторинг за их техническим состоянием", 102 "Проведение природоохранных попусков", 106 "Целевые текущие трансферты бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных объектов в сфере водного хозяйства", 113 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений" и 115 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов" изложить в следующей редакции:
"101 Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды и мониторинг за их техническим состоянием за счет средств республиканского бюджета
102 Проведение природоохранных попусков за счет средств республиканского бюджета
106 Целевые текущие трансферты бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных объектов в сфере водного хозяйства за счет средств республиканского бюджета
113 Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
115 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 116, 117, 118, 119 и 120 следующего содержания:
"116 Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды и мониторинг за их техническим состоянием за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
117 Проведение природоохранных попусков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики
118 Целевые текущие трансферты бюджету Туркестанской области на проведение капитального ремонта водных объектов в сфере водного хозяйства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
119 Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
120 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
по бюджетной программе 068 "Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

101 "Су беруге байланысты емес трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайын мониторингтеу", 102 "Табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу", 106 "Түркістан облысы бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге нысаналы ағымдағы трансферттер", 113 "Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" және 115 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен су беруге байланысты емес трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайын мониторингтеу
102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу
106 Республикалық бюджет қаражаты есебінен Түркістан облысы бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге ағымдағы нысаналы трансферттер
113 Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
115 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 116, 117, 118, 119 және 120 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"116 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджет қаражаты есебінен су беруге байланысты емес трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану және олардың техникалық жағдайын мониторингтеу
117 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу
118 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Түркістан облысы бюджетіне су шаруашылығы саласындағы су объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге ағымдағы нысаналы трансферттер
119 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
120 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
068 "Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";

дополнить администратором бюджетных программ 303 с бюджетными программами 002 и 009 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"303 Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
002 Установление водоохранных зон, полос и зон санитарной охраны источников питьевого снабжения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
009 Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 3 "Лесное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 256 "Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира":
бюджетные подпрограммы 100 "Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда" и 101 "Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов" изложить в следующей редакции:
"100 Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда за счет средств республиканского бюджета
101 Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 103, 104 и 106 следующего содержания:
"103 Обеспечение сохранения объектов природно-заповедного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования лесных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики
106 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области лесного хозяйства и животного мира за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
бюджетную подпрограмму 111 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области лесного хозяйства и животного мира" изложить в следующей редакции:
"111 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций в области лесного хозяйства и животного мира за счет средств республиканского бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 303 с бюджетной программой 021 и с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"303 Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
021 Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 037 "Стабилизация и улучшение качества окружающей среды":
бюджетную подпрограмму 105 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды" изложить в следующей редакции:
"105 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 022 "Развитие объектов охраны окружающей среды":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 002 және 009 бюджеттік бағдарламалары және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 303 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"303 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
002 Суды қорғау аймақтарын, белдеулерін және ауыз сумен қаматамасыз ету көздерін санитарлық қорғау, аймақтарын белгілеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
009 Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
3 "Орман шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
256 "Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Табиғи қорық қоры объектілерін сақтауды қамтамасыз ет" және 101 "Орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 103, 104 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен табиғи қорық қоры нысандарын сақтауды қамтамасыз ету
104 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен орман ресурстарын сақтау, өсімін молайту және тиімді пайдалануды қамтамасыз ету
106 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары";
111 "Орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"111 Республикалық бюджет қаражаты есебінен орман шаруашылығы және жануарлар әлемі саласындағы ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары";
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламасы және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 303 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"303 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
021 Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
105 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын
"105 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Қоршаған ортаны қорғау объетілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";

дополнить бюджетными подпрограммами 100, 101 и 103 следующего содержания:
"100 Делимитация, демаркация и редемаркация Государственной границы Республики Казахстан
101 Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
103 Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных РК за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 038 "Сокращение выбросов парниковых газов" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 264 "Кредитование областных бюджетов на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Промышленность":
по администратору бюджетных программ 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан":
по бюджетной программе 090 "Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
бюджетную программу 245 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Экспортная страховая компания "KazakhExport" для поддержки казахстанских производителей несырьевых товаров и поставщиков услуг на внешних рынках и усилению их конкурентоспособности за счет предоставления эффективных финансовых мер поддержки экспорта" изложить в следующей редакции:
"245 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Экспортная страховая компания "KazakhExport" для поддержки казахстанских производителей несырьевых товаров и поставщиков услуг на внешних рынках и усиления их конкурентоспособности за счет предоставления эффективных финансовых мер поддержки экспорта";
дополнить бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 100, 101 және 103 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау, демаркациялау және редемаркациялау
101 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
103 Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 "Парниктік газдар шығарындыларын қысқарту" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"038 Парниктік газдар шығарындыларын азайту";
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
264 "Облыстық бюджеттерге нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
1 "Өнеркәсiп" функционалдық кіші тобында:
211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
090 "Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
245 "Экспортты қолдаудың тиімді қаржылық шараларын ұсыну есебінен қазақстандық шикізаттық емес тауарларды өндірушілер мен сыртқы нарықтарға көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қолдау көрсету және олардың бәсекеге қабілеттілігін күшейту үшін кейіннен "KazakhExport" экспорттық сақтандыру компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайта отырып "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 247 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"247 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проекта по производству главных передач ведущих мостов грузовой техники
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 022 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"022 Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 023 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"023 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования проекта "Организация производства шин в городе Сарани Карагандинской области"
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 024 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"024 Проектирование и строительство пограничных отделений
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"025 Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 057 "Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
бюджетную программу 090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности" с бюджетной подпрограммой 109 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков" изложить в следующей редакции:
"090 Содействие развитию отраслей промышленности
109 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 110 следующего содержания:
"110 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности":
бюджетную подпрограмму 100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности" изложить в следующей редакции:
"100 Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 101 следующего содержания:
"101 Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетной программе 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 012 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах":

мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 247 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"247 Жүк техникасының жетекші белдіктерінің бас берілістерін шығару жобасын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 022 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"022 Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қарағанды облысының бюджетіне берілетін нысаналы даму трансферттері
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 023 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"023 Қарағанды облысының Саран қаласында шина өндірісін ұйымдастыру" жобасын лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"024 Шекара бөлімшелерін жобалау және салу";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 025 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"025 Машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қостанай облысының бюджетіне нысаналы даму трансферттері
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
057 "Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының атауы және 109 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"090 Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
109 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 110 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"110 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері";
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын
"100 Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен";
мынадай мазмұндағы 101 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"101 Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
045 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 032 и 048 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
048 За счет субвенций из республиканского бюджета на жилищно-коммунальное хозяйство";
по бюджетной программе 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
дополнить бюджетными подпрограммами 106, 108, 109, 110, 111, 112 и 113 следующего содержания:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд
108 Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета
109 Средний ремонт автомобильных дорог республиканского значения за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
110 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
111 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
112 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
113 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 002 "Развитие транспортной инфраструктуры", 003 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов" и 028 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 317 "Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы":

мынадай мазмұндағы 032 және 048 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
048 Республикалық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа берілетін субвенциялар есебінен";
045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 106, 108, 109, 110, 111, 112 және 113 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру
109 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеу
110 Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
111 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
112 Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
113 Облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 003 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 028 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
317 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 007 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Развитие транспортной инфраструктуры", 004 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" и 009 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 026 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 027 "Развитие транспортной инфраструктуры", 028 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 032 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

007 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 004 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 009 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
026 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 027 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 028 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 032 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 020 "Развитие транспортной инфраструктуры", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 034 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 014 "Развитие транспортной инфраструктуры", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":

022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 034 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 042 "Развитие транспортной инфраструктуры", 044 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 013 "Субсидирование регулярных авиаперевозок" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 093 "Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта":
бюджетную подпрограмму 104 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта" изложить в следующей редакции:
"104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 105 следующего содержания:
"105 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 051 "Развитие инфраструктуры воздушного транспорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
по бюджетной программе 003 "Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности":
дополнить бюджетными подпрограммами 115, 116, 117 и 118 следующего содержания:
"115 Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем за счет республиканского бюджета
116 Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
117 Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" за счет республиканского бюджета
118 Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 008 "Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности":

042 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 044 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Жүйелі авиатасымалдарды субсидиялау" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"013 Тұрақты авиатасымалдарды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
093 "Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
104 "Облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын
"104 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 105 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"105 Облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға арналған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
051 "Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 115, 116, 117 және 118 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"115 Республикалық бюджет қаражаты есебінен ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
116 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен ведомствоаралық ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
117 Республикалық бюджет қаражаты есебінен халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттiк қызметтерді көрсетуі жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру
118 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен халыққа қызмет көрсету орталықтарының жеке және заңды тұлғаларға "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттiк қызметтерді көрсетуі жөнiндегi қызметiн ұйымдастыру";
008 "Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 102 и 103 следующего содержания:
"102 Проведение научных исследований в рамках программно-целевого финансирования за счет средств республиканского бюджета
103 Проведение научных исследований в рамках программно-целевого финансирования за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 009 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы связи "KazSat-2R":
дополнить бюджетной подпрограммой 030 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 080 "Строительство специализированных центров обслуживания населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 1 "Регулирование экономической деятельности":
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области" и 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 040 "Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 040 "Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 040 "Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 048 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах":

мынадай мазмұндағы 102 және 103 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"102 Республикалық бюджет қаражаты есебінен бағдарламалық мақсаттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер
103 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен бағдарламалық мақсаттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер";
009 "KazSat-2R" ғарыштық байланыс жүйесін құру және пайдалануға беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджет қаражаты есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
080 "Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
1 "Экономикалық қызметтерді реттеу" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" және 343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
040 "Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
048 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 049 "Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов":
бюджетные подпрограммы 109 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" и 110 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставки вознаграждения и на гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов" изложить в следующей редакции:
"109 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" за счет средств республиканского бюджета
110 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование ставки вознаграждения и на гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 111 и 127 следующего содержания:
"111 Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам малого и среднего предпринимательства в наиболее пострадавших секторах экономики
127 Субсидирование части ставки вознаграждения по кредитам малого и среднего предпринимательства в наиболее пострадавших секторах экономики за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 205 следующего содержания:

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
049 "Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
087 "Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
109 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" және 110 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламалар мынадай редакцияда жазылсын:
"109 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кредиттер бойынша кепілдік беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 111 және 127 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"111 Экономиканың неғұрлым зардап шеккен секторларында шағын және орта кәсіпкерлік кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін субсидиялау
127 Экономиканың неғұрлым зардап шеккен секторларында шағын және орта кәсіпкерлік кредиттері бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 205 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:

"205 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы для реализации предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 255 с бюджетной программой 076 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"255 Управление сельского хозяйства области
076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
по бюджетной программе 014 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 015 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 005 "Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:

"205 Облыстық бюджеттерді, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджетін 2020–2021 жылдарға арналған жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларды іске асыру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен кредиттеу";
мынадай мазмұндағы 076 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 255 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"255 Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 ""Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
015 "Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 "Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:

"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
по бюджетной программе 008 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 015 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
по бюджетной программе 069 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 076 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 326 "Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы":

"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";+
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
015 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
069 "Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 076 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
326 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

"076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 492 с бюджетной программой 008 и бюджетными подпрограммами 011, 015, 028, 032, 034 и 054 следующего содержания:
"492 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
008 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
028 За счет трансфертов из областного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
034 За счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов
054 За счет субвенций из республиканского бюджета на прочие расходы";
дополнить администратором бюджетных программ 741 с бюджетной программой 076 и бюджетными подпрограммами 011, 015 и 033 следующего содержания:
"741 Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
076 Кредитование предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 756 "Управление инвестиции и экспорта области":
по бюджетной программе 010 "Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 011 "Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан":
по бюджетной программе 065 "Целевое перечисление в АО "Национальная компания "QazExpoCongress":

"076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
мынадай мазмұндағы 008 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015, 028, 032, 034 және 054 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 492 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"492 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
008 "Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
034 Облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен
054 Республикалық бюджеттен өзге де шығыстарға берілетін субвенциялар есебінен";
мынадай мазмұндағы 076 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 741 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"741 Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
076 Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
756 "Облыстың инвестиция және экспорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
011 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" АҚ-ға нысаналы аударым" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" и 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 120 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 062 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года":
бюджетную подпрограмму 107 "Целевые трансферты на развитие бюджету Туркестанской области для строительства административных зданий государственных учреждений в городе Туркестан" изложить в следующей редакции:
"107 Целевые трансферты на развитие бюджетам Туркестанской и Жамбылской областей для строительства административных зданий государственных учреждений в городах Туркестане и Таразе";
бюджетную подпрограмму 112 "Целевые трансферты на развитие бюджету Туркестанской области для строительства административных зданий государственных учреждений в городе Туркестан за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"112 Целевые трансферты на развитие бюджету Туркестанской области для строительства административных зданий государственных учреждений в городе Туркестане за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 120 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по бюджетной программе 231 "Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" және 223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
120 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
062 "Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"062 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу";
082 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
107 "Түркістан облысының облыстық бюджетіне Түркістан қаласындағы мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"107 Түркістан және Жамбыл облыстарының бюджеттеріне Түркістан және Тараз қалаларындағы мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
112 "Түркістан облысының облыстық бюджетіне Түркістан қаласындағы мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарлама бойынша орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
120 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бюджеттік кіші бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау";
231 "Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области" и 277 "Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"053 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 096 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
дополнить администраторами бюджетных программ 303 и 399 с бюджетными программами 065 и 096 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"303 Управление развития комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
399 Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 096 "Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних займов";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 085 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в наименование администратора бюджетных программ 628 "Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
по администратору бюджетных программ 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области":
по бюджетной программе 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" және 277 "Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"053 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
096 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 303 және 399 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"303 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
399 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
096 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі қарыздар есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
085 "Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
628 "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
"628 Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі";
741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 030 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
"030 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
011За счет средств республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 090 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 058 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта Ауыл-Ел бесігі":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 059 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта Ауыл-Ел бесігі":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 15 "Трансферты":
в функциональной подгруппе 1 "Трансферты":

мынадай мазмұндағы 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 030 бюджеттік бағдарламаласымен толықтырылсын:
"030 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
090 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
058 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
059 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен";
15 "Трансферттер" функционалдық тобында:
1 "Трансферттер" функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 452 "Отдел финансов района (города областного значения)" и 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
по бюджетной программе 024 "Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 051 следующего содержания:
"051 За счет субвенций из республиканского бюджета на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрану окружающей среды и животного мира, земельные отношения".

452 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" және 459 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
024 "Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 051 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"051 Республикалық бюджеттен ауыл, су, орман, балық шаруашылығына, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғауға, жер қатынастарына берілетін субвенциялар".

2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760) следующие изменение и дополнения:
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим, утвержденной указанным приказом:
в классификацию поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 1 "Hалог на добавленную стоимость":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Налог на добавленную стоимость с иностранных интернет компаний при осуществлении электронной торговли товарами, оказании услуг в электронной форме физическим лицам
1
05
1
16
100
";
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
в наименовании класса 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан", подкласса 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим" и 2 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, на организации нефтяного сектора" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
строку
"
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан, его территориальными органами финансируемые из республиканского бюджета, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2
04
1
66
100
"
исключить;
в категории 3 "Поступления от продажи основного капитала":
в классе 02 "Продажа товаров из государственного материального резерва":
в подклассе 1 "Продажа товаров из государственного материального резерва ":
дополнить строкой следующего содержания:
"
Поступления от реализации утилизированных товаров государственного материального резерва
3
02
1
06
100
".

2. "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген) бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
1 "Қосылған құн салығы" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы ерекшеліктермен толықтырылсын:
"
Тауарлармен электрондық сауданы жүзеге асыру, жеке тұлғаларға электрондық нысанда қызметтер көрсету кезінде шетелдік компаниялардан түсетін қосылған құн салығы
1
05
1
16
100
";
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
мыналар
"
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің мұнай секторы ұйымдарына салатын айыппұлдары, өсімпұлдары, санкциялары, өндіріп алулары
2
04
2
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің мұнай секторы ұйымдарына салатын айыппұлдары, өсімпұлдары, санкциялары, өндіріп алулары
2
04
2
";
мынадай мазмұндағы ерекшелік алынып тасталсын:
"
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын оның аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2
04
1
66
100
";
3 "Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" санатында:
02 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" сыныбында:
1 "Мемлекеттік материалдық резервтен тауарлар сату" кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы ерекшеліктермен толықтырылсын:
"
Мемлекеттік резервінің кәдеге жаратылған сатудан түсетін түсімдер
3
02
1
06
100
".

3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев четвертого, пятого, шестого и седьмого пункта 1 настоящего приказа и абзацев четвертого, пятого, шестого, седьмого и восьмого пункта 2 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енетін осы бұйрықтың 1-тармағының төртінші, бесінші, алтыншы және жетінші және осы бұйрықтың 2-тармағының төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші және сегізінші тармақшаларын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев