О внесении изменений в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 22 ноября 2018 года № 752 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных учебных заведений Министерства обороны Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе"
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 10 июня 2021 года № 370. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2021 года № 23044
ПРИКАЗЫВАЮ:

"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі әскери оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 752 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2021 жылғы 10 маусымдағы № 370 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 маусымда № 23044 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:

1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 22 ноября 2018 года № 752 "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных учебных заведений Министерства обороны Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17771, опубликован 29 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в ценах на товары (работы, услуги) военных учебных заведений Министерства обороны Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе, утвержденных указанным приказом:
главы 7 и 8 изложить в следующей редакции:

1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі әскери оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 752 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17771 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі әскери оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларда:

260
137.
Цветная печать с двух сторон формата А3 (от 51 до 300 листов)
страница
240
138.
Цветная печать с двух сторон формата А3 (от 301 листа)
страница
200
";
в примечании пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Товары (работы, услуги), указанные в главах 7, 8 и 9 изготавливаются и выполняются на стандартных листах, плотностью 80 грамм на м2 форматом А4 и А3.".
2. Департаменту военного образования и науки Министерства обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

260
137.
А3 форматының екі жағынан түрлі-түсті басып шығару (51-ден 300 параққа дейін)
бет
240
138.
А3 форматының екі жағынан түрлі-түсті басып шығару (301 парақтан)
бет
200
";
Ескертпеде 5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 7, 8 және 9-тарауларда көрсетілген тауарлар (жұмыстар, көрсетілетін қызметтер) А4 және А3 форматындағы м2-ге тығыздығы 80 грамм стандартты парақтарда әзірленеді және орындалады.".
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әскери білім және ғылым департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет – ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) пункта настоящего приказа в течение десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
"__" __________ 2021 года
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"__" __________ 2021 года

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі Н. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
2021 жылғы "___"_______
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2021 жылғы "___"_______