О признании утратившими силу некоторых приказов Директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 22 июня 2021 года № 69/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23341.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" от 31 марта 2015 года № 4 "Об утверждении норм возмещения сотрудникам Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" и членам их семей, постоянно совместно проживающим с ними, затрат за проезд на транспорте по территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12340);
2) приказ Директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" от 31 марта 2015 года № 5 "Об утверждении норм обеспечения специальной формой одежды и другим вещевым имуществом сотрудников Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12339).
2. Службе внешней разведки Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
К. Масимов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"___" ____________ 2021 года

Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметі директорының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 69/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шiлдеде № 23341 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің қызметкерлері және олармен үнемі бірге тұратын отбасы мүшелеріне Қазақстан Республикасының аумағында көлікпен жол жүру шығындарын өтеу нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметі директорының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 4 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12339 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасы "Сырбар" Сыртқы барлау қызметінің қызметкерлерін арнаулы нысандағы киіммен және басқада заттық мүлікпен қамтамасыз ету нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы "Сырбар" сыртқы барлау қызметі директорының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12340 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған).
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Сыртқы барлау қызметі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
К. Масимов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2020 жылғы "___" ______________