Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ -77. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2021 года № 23886.
В соответствии с пунктом 3 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) предельные цены на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) предельные цены на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан по перечню согласно приложению 3 к настоящему приказу.
3. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ -77
Предельные цены на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Предельные цены – в редакции приказа и.о. Министра здравоохранения РК от 01.08.2023 № 455; с изменениями, внесенными приказами и.о. Министра здравоохранения РК от 20.12.2024 № 901 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 21.02.2025 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Торговое наименование
Международное непатентованное наименование*
Лекарственная форма, дозировка, концентрация, объем, фасовка
АТХ код
Регистрационное удостоверение
Единица измерения
Предельная цена в рамках ГОБМП и (или) системе ОСМС, тенге
1
Аминоплазмаль Гепа 10%
Нет данных

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ -77 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 тамызда № 23886 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына шекті бағалар;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағалар бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 5 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-77 бұйрығына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына шекті бағалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 01.08.2023 № 455 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 20.12.2024 № 901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 21.02.2025 № 132 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
№ р/с
Саудалық атауы
Халықаралық патенттелмеген атауы*
Дәрілік түрі, дозасы, концентрациясы, көлемі, мөлшері
ATX коды
Тіркеу куәлігі
Өлшем бірлігі
ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде шекті баға, теңге
1
10 % Аминоплазмаль Гепа
Деректер жоқ

Раствор для инфузий, 10 %, 500 мл, №10
B05BA01
РК-ЛС-5№008887
Бутылка
2 814,59
2
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь, 12.5 гр, №25
J04AA02
РК-ЛС-5№010629
Пакет
507,80
3
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №100
R06AE09
РК-ЛС-5№015743
Таблетка
54,35
4
Абаджио®
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг, №28
L04AA31
РК-ЛС-5№023124
Таблетка
8 752,72
5
Абакавир и ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг/300 мг, №30
J05AR02
РК-ЛС-5№020716
Таблетка
1 191,31
6
Абакавир и Ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг/300 мг, №30
J05AR02
РК-ЛС-5№025153
Таблетка
1 030,54
7
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки, 5 мг, №14
N05AX12
РК-ЛС-3№021038
Таблетка
632,25
8
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки, 10 мг, № 14
N05AX12
РК-ЛС-3№021039
Таблетка
653,29
9
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки, 15 мг, №14
N05AX12
РК-ЛС-3№021040
Таблетка
571,60
10
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки, 20 мг, № 28
N05AX12
РК-ЛС-3№021041
Таблетка
2 066,24
11
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки, 30 мг, №14
N05AX12
РК-ЛС-3№021042
Таблетка
2 686,13
12
Авалексон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №5
J01DD04
РК-ЛС-5№024021
Флакон
535,44
13
Авалексон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DD04
РК-ЛС-5№024021
Флакон
450,23
14
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/4 мл, 4 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№009862
Флакон
117 147,44
15
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№009863
Флакон
415 369,46
16
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/4 мл, 4 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№019083
Флакон
125 751,03
17
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№019084
Флакон
454 829,55
18
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/4 мл, 4 мл, № 1
L01XC07
РК-ЛС-5№023295
Флакон
138 045,43
19
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№023296
Флакон
472 600,69
20
Авелокс®
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой, 400 мг, № 5
J01MA14
РК-ЛС-5№003599
Таблетка
620,09
21
Авелокс®
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий, 400 мг/250 мл, 250 мл, № 1
J01MA14
РК-ЛС-5№003600
Флакон
8 897,00
22
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для инъекций и инфузий, 1 %, 20 мл, № 5
N01AX10
РК-ЛС-5№121827
Ампула
1 165,28
23
Авизон - С
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 2 г, № 1

Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 500 мл, №10
B05BA01
ҚР-ДЗ-5№008887
Бөтелке
2 814,59
2
5.52г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ, 12.5 гр, №25
J04AA02
ҚР-ДЗ-5№010629
Пакет
507,80
3
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №100
R06AE09
ҚР-ДЗ-5№015743
Таблетка
54,35
4
Абаджио®
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 14 мг, №28
L04AA31
ҚР-ДЗ-5№023124
Таблетка
8 752,72
5
Абакавир және ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг/300 мг, №30
J05AR02
ҚР-ДЗ-5№020716
Таблетка
1 191,31
6
Абакавир және Ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг/300 мг, №30
J05AR02
ҚР-ДЗ-5№025153
Таблетка
1 030,54
7
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар, 5 мг, №14
N05AX12
ҚР-ДЗ-3№021038
Таблетка
632,25
8
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар, 10 мг, № 14
N05AX12
ҚР-ДЗ-3№021039
Таблетка
653,29
9
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар, 15 мг, №14
N05AX12
ҚР-ДЗ-3№021040
Таблетка
571,60
10
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар, 20 мг, № 28
N05AX12
ҚР-ДЗ-3№021041
Таблетка
2 066,24
11
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар, 30 мг, №14
N05AX12
ҚР-ДЗ-3№021042
Таблетка
2 686,13
12
Авалексон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №5
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024021
Құты
535,44
13
Авалексон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024021
Құты
450,23
14
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/4 мл, 4 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№009862
Құты
117 147,44
15
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№009863
Құты
415 369,46
16
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/4 мл, 4 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№019083
Құты
125 751,03
17
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№019084
Құты
454 829,55
18
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг/4 мл, 4 мл, № 1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№023295
Құты
138 045,43
19
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400 мг/16 мл, 16 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№023296
Құты
472 600,69
20
Авелокс®
Моксифлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, № 5
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№003599
Таблетка
620,09
21
Авелокс®
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мг/250 мл, 250 мл, № 1
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№003600
Құты
8 897,00
22
АВЕФОЛ
Пропофол
Инъекцияға және инфузияға арналған эмульсия, 1 %, 20 мл, № 5
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№121827
Ампула
1 165,28
23
Авизон - С
деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г, № 1

J01DD62
РК-ЛС-5№023093
Флакон
1 163,19
24
Авиксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№023342
Флакон
1 023,23
25
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг, № 12
J01CR02
РК-ЛС-5№022865
Таблетка
221,79
26
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 625 мг, №20
J01CR02
РК-ЛС-5№022874
Таблетка
110,34
27
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 375 мг, № 6
J01CR02
РК-ЛС-5№022875
Таблетка
198,89
28
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии, 200 мг/28,5 мг, № 1
J01CR02
РК-ЛС-5№022908
Флакон
1 906,01
29
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии, 400 мг/ 57 мг, № 1
J01CR02
РК-ЛС-5№022909
Флакон
2 935,22
30
АВИПРАКС
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
J01DD08
РК-ЛС-5№025308
Флакон
2 068,78
31
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №10
J01DD08
РК-ЛС-5№025299
Таблетка
234,66
32
АВИФОЛ®
Пропофол
Эмульсия для инъекций, 1 %, 20 мл, № 1
N01AX10
РК-ЛС-5№023935
Флакон
2 226,68
33
АВИФОЛ®
Пропофол
Эмульсия для инъекций, 1 %, 10 мл, № 1
N01AX10
РК-ЛС-5№023935
Флакон
1 810,53
34
Авонекс®
Интерферон бета
Раствор для внутримышечных инъекций, 30 мкг/0.5 мл, №4
L03AB07
РК-ЛС-5№121917
Шприц-ручка
81 524,23
35
Агалатес
Каберголин
Таблетки, 0.5 мг, №8
G02CB03
РК-ЛС-5№020301
Таблетка
1 004,54
36
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 5/160 мг, №28
C09DB01
РК-ЛС-3№122148
Таблетка
104,08
37
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 10/160 мг, №28
C09DB01
РК-ЛС-3№122149
Таблетка
124,33
38
Адалира
Адалимумаб
Раствор для подкожного введения, 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл, №2
L04AB04
РК-ЛС-0№025258
Шприц
180 632,88
39
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№024870
Флакон
30 595,00
40
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий, 20 %, 50 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№024870
Флакон
15 365,83
41
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№024876
Флакон
30 595,00
42
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий, 20 %, 50 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№024876
Флакон
15 365,83
43
Альбумин человеческий
Альбумин
Раствор для инфузий, 25 %, 50 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№024877
Флакон
21 127,28
44
Адасель, вакцина для профилактики дифтерии (с уменьшенным содержанием антигена), столбняка и коклюша (бесклеточная), комбинированная, адсорбированная
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0.5 мл (1 доза), №1
J07AJ52
РК-ЛС-5№024420
Флакон
14 294,93
45
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 0.5 мг, №50
L04AD02
РК-ЛС-5№018306
Капсула

J01DD62
ҚР-ДЗ-5№023093
Құты
1 163,19
24
Авиксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№023342
Құты
1 023,23
25
Авиментин
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг, № 12
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№022865
Таблетка
221,79
26
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 625 мг, №20
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№022874
Таблетка
110,34
27
Авиментин
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 375 мг, № 6
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№022875
Таблетка
198,89
28
Авиментин
деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/28,5 мг, № 1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№022908
Құты
1 906,01
29
Авиментин
деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 400 мг/ 57 мг, № 1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№022909
Құты
2 935,22
30
АВИПРАКС
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
J01DD08
ҚР-ДЗ-5№025308
Құты
2 068,78
31
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №10
J01DD08
ҚР-ДЗ-5№025299
Таблетка
234,66
32
АВИФОЛ®
Пропофол
Инъекцияға арналған эмульсия, 1 %, 20 мл, № 1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№023935
Құты
2 226,68
33
АВИФОЛ®
Пропофол
Инъекцияға арналған эмульсия, 1 %, 10 мл, № 1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№023935
Құты
1 810,53
34
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 30 мкг/0.5 мл, №4
L03AB07
ҚР-ДЗ-5№121917
Шприц-қалам
81 524,23
35
Агалатес
Каберголин
Таблеткалар, 0.5 мг, №8
G02CB03
ҚР-ДЗ-5№020301
Таблетка
1 004,54
36
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 5/160 мг, №28
C09DB01
ҚР-ДЗ-3№122148
Таблетка
104,08
37
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10/160 мг, №28
C09DB01
ҚР-ДЗ-3№122149
Таблетка
124,33
38
Адалира
Адалимумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл, №2
L04AB04
ҚР-ДЗ-0№025258
Шприц
180 632,88
39
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№024870
Құты
30 595,00
40
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 50 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№024870
Құты
15 365,83
41
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№024876
Құты
30 595,00
42
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 50 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№024876
Құты
15 365,83
43
Адам альбумині
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 25%, 50 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№024877
Құты
21 127,28
44
Адасель, күл (құрамында антигені аз), сіреспе және көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған біріктірілген, адсорбцияланған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0.5 мл (1 доза), №1
J07AJ52
ҚР-ДЗ-5№024420
Құты
14 294,93
45
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 0.5 мг, №50
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№018306
Капсула

446,54
46
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 1 мг, №50
L04AD02
РК-ЛС-5№018307
Капсула
908,33
47
Адваграф®
Такролимус
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 5 мг, №50
L04AD02
РК-ЛС-5№018308
Капсула
3 859,05
48
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Эмульсия, 0.1 %, 20 г, №1
D07AC14
РК-ЛС-5№013880
Туба
3 542,10
49
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь жирная, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
РК-ЛС-5№013897
Туба
3 541,64
50
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Крем, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
РК-ЛС-5№015837
Туба
3 508,31
51
Адвантан®
Метилпреднизолона ацепонат
Мазь, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
РК-ЛС-5№015838
Туба
3 507,92
52
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ, 2 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022327
Флакон
22 613,16
53
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 500 МЕ, 2 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022328
Флакон
45 032,22
54
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 2 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022329
Флакон
89 676,23
55
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1500 МЕ, 5 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022330
Флакон
295 416,87
56
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 2000 МЕ, 5 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022331
Флакон
393 889,16
57
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 3000 МЕ, 5 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№022332
Флакон
588 252,54
58
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг, №42
C02KX05
РК-ЛС-5№021624
Таблетка
11 676,60
59
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №42
C02KX05
РК-ЛС-5№021626
Таблетка
11 676,60
60
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг, №42
C02KX05
РК-ЛС-5№021625
Таблетка
12 126,49
61
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1.5 мг, №42
C02KX05
РК-ЛС-5№021631
Таблетка
12 126,49
62
Аджифер®
Нет данных
Раствор для инъекций, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
РК-ЛС-5№024370
Ампула
2 150,53
63
Аджови
Фреманезумаб
Раствор для подкожного введения, 225 мг/1.5 мл, 1.5 мл, №1
N02CD03
РК-ЛС-5№024533
Шприц
226 893,75
64
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ, 2 мл, №1

446,54
46
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 1 мг, №50
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№018307
Капсула
908,33
47
Адваграф®
Такролимус
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 5 мг, №50
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№018308
Капсула
3 859,05
48
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Эмульсия, 0.1 %, 20 г, №1
D07AC14
ҚР-ДЗ-5№013880
Сықпа
3 542,10
49
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Майлы жақпамай, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
ҚР-ДЗ-5№013897
Сықпа
3 541,64
50
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Крем, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
ҚР-ДЗ-5№015837
Сықпа
3 508,31
51
Адвантан®
Метилпреднизолон ацепонаты
Жақпамай, 0,1%, 15 г, №1
D07AC14
ҚР-ДЗ-5№015838
Сықпа
3 507,92
52
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 250 ХБ, 2 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022327
Құты
22 613,16
53
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 2 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022328
Құты
45 032,22
54
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 1000 ХБ, 2 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022329
Құты
89 676,23
55
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 1500 ХБ, 5 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022330
Құты
295 416,87
56
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 2000 ХБ, 5 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022331
Құты
393 889,16
57
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 3000 ХБ, 5 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022332
Құты
588 252,54
58
Адемпас
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг, №42
C02KX05
ҚР-ДЗ-5№021624
Таблетка
11 676,60
59
Адемпас
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №42
C02KX05
ҚР-ДЗ-5№021626
Таблетка
11 676,60
60
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №42
C02KX05
ҚР-ДЗ-5№021625
Таблетка
12 126,49
61
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №42
C02KX05
ҚР-ДЗ-5№021631
Таблетка
12 126,49
62
Аджифер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
ҚР-ДЗ-5№024370
Ампула
2 150,53
63
Аджови
Фреманезумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 225 мг/1.5 мл, 1.5 мл, №1
N02CD03
ҚР-ДЗ-5№024533
Шприц
226 893,75
64
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 250 ХБ, 2 мл, №1

B02BD02
РК-БП-5№024743
Флакон
78 670,52
65
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 2 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№024747
Флакон
311 947,24
66
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 500 МЕ, 2 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№024748
Флакон
156 656,45
67
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Раствор для инъекций, 0,18 %, 1 мл, № 10
C01CA24
РК-ЛС-5№011371
Ампула
89,02
68
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий, 50 мг, №1
L01XC12
РК-ЛС-5№020641
Флакон
1 327 095,33
69
Азалептол
Клозапин
Таблетки, 25 мг, №50
N05AH02
РК-ЛС-5№018246
Таблетка
13,01
70
Азалептол
Клозапин
Таблетки, 100 мг, №50
N05AH02
РК-ЛС-5№018247
Таблетка
37,01
71
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг, 30 мл, №1
L01BC07
РК-ЛС-5№025069
Флакон
244 649,24
72
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг, №1
L01BC07
РК-ЛС-5№025764
Флакон
84 544,43
73
Азилект
Разагилин
Таблетки, 1 мг, №30
N04BD02
РК-ЛС-5№021074
Таблетка
363,88
74
Азилект
Разагилин
Таблетки, 1 мг, №100
N04BD02
РК-ЛС-5№021074
Таблетка
526,52
75
Азираг
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№025586
Таблетка
296,88
76
Азитромед
Азитромицин
Капсулы, 250 мг, № 10
J01FA10
РК-ЛС-5№014012
Капсула
175,41
77
Азитромед
Азитромицин
Капсулы, 250 мг, №10
J01FA10
РК-ЛС-5№025129
Капсула
258,01
78
Азицин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№021346
Таблетка
410,91
79
Азицин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №6
J01FA10
РК-ЛС-5№021347
Таблетка
233,29
80
АЗО 250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, № 6
J01FA10
РК-ЛС-5№022234
Таблетка
301,54
81
АЗО 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 3
J01FA10
РК-ЛС-5№022242
Таблетка
601,77
82
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ, №1
B02BD04
РК-БП-5№122068
Флакон
61 374,85
83
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1000 МЕ, №1
B02BD04
РК-БП-5№122069
Флакон
123 357,17
84
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№024879
Таблетка
63 306,36
85
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№024880
Таблетка

B02BD02
ҚР-БП-5№024743
Құты
78 670,52
65
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 1000 ХБ, 2 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№024747
Құты
311 947,24
66
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, 2 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№024748
Құты
156 656,45
67
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,18 %, 1 мл, № 10
C01CA24
ҚР-ДЗ-5№011371
Ампула
89,02
68
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг, №1
L01XC12
ҚР-ДЗ-5№020641
Құты
1 327 095,33
69
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар, 25 мг, №50
N05AH02
ҚР-ДЗ-5№018246
Таблетка
13,01
70
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар, 100 мг, №50
N05AH02
ҚР-ДЗ-5№018247
Таблетка
37,01
71
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, 30 мл, №1
L01BC07
ҚР-ДЗ-5№025069
Құты
244 649,24
72
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
L01BC07
ҚР-ДЗ-5№025764
Құты
84 544,43
73
Азилект
Разагилин
Таблеткалар, 1 мг, №30
N04BD02
ҚР-ДЗ-5№021074
Таблетка
363,88
74
Азилект
Разагилин
Таблеткалар, 1 мг, №100
N04BD02
ҚР-ДЗ-5№021074
Таблетка
526,52
75
Азираг
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№025586
Таблетка
296,88
76
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар, 250 мг, № 10
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№014012
Капсула
175,41
77
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар, 250 мг, №10
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№025129
Капсула
258,01
78
Азицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№021346
Таблетка
410,91
79
Азицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №6
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№021347
Таблетка
233,29
80
АЗО 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, № 6
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№022234
Таблетка
301,54
81
АЗО 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг ,№ 3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№022242
Таблетка
601,77
82
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 500 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-БП-5№122068
Құты
61 374,85
83
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-БП-5№122069
Құты
123 357,17
84
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№024879
Таблетка
63 306,36
85
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№024880
Таблетка

63 306,36
86
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№024881
Таблетка
63 306,36
87
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы, 75 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№023344
Капсула
63 306,36
88
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы, 100 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№023345
Капсула
63 306,36
89
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы, 125 мг, №21
L01XE33
РК-ЛС-5№023346
Капсула
63 306,36
90
Ай-Фос
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150мг №2
M05BA06
РК-ЛС-5№022405
Таблетка
1 758,90
91
АКВАДЕТРИМ витамин Д3
Колекальциферол
Капли для приема внутрь, 15 000 ME/мл, 10 мл, №1
A11CC05
РК-ЛС-5№025002
Флакон
966,76
92
Аквидин
Нет данных
Таблетки вагинальные (пессарии), 200 мг, №10
G01AX11
РК-ЛС-5№122106
Таблетка
142,60
93
Аккофил
Филграстим
Раствор для подкожного введения и инфузий, 300 мкг/0.5 мл, №1
L03AA02
РК-ЛС-5№025969
Шприц
9 188,31
94
Акласта®
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий, 5мг/100мл, 100 мл, №1
M05BA08
РК-ЛС-5№004510
Флакон
82 088,01
95
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы, 8 мг, № 30
D10BA01
РК-ЛС-5№021045
Капсула
273,58
96
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы, 16 мг, № 30
D10BA01
РК-ЛС-5№021046
Капсула
474,45
97
Акпим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DE01
РК-ЛС-5№016557
Флакон
2 180,68
98
Акридерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,05%, 30 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№000561
Туба
1 113,11
99
Акридерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,05%, 15 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№000561
Туба
556,55
100
АКСАСТРОЛ®
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг № 28
L02BG03
РК-ЛС-5№016482
Таблетка
192,94
101
Аксетин
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 750 мг, №10
J01DC02
РК-ЛС-5№019644
Флакон
1 233,23
102
Аксим
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DD01
РК-ЛС-5№016604
Флакон
557,56
103
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №56
L01XE17
РК-ЛС-5№025639
Таблетка
24 615,12
104
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг, №56
L01XE17
РК-ЛС-5№025640
Таблетка
4 969,13
105
Аксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, 15 мл, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№016570
Флакон
1 023,06
106
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг/160 мг, № 28
C09DB01
РК-ЛС-5№023746
Таблетка
103,38
107
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг/160 мг, № 28
C09DB01
РК-ЛС-5№023747
Таблетка
101,62
108
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг/80 мг, № 28
C09DB01
РК-ЛС-5№023748
Таблетка
56,44
109
Актемра®
Тоцилизумаб
Раствор для подкожных инъекций, 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл, №4

63 306,36
86
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№024881
Таблетка
63 306,36
87
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар, 75 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№023344
Капсула
63 306,36
88
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар, 100 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№023345
Капсула
63 306,36
89
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар, 125 мг, №21
L01XE33
ҚР-ДЗ-5№023346
Капсула
63 306,36
90
Ай-Фос
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150мг №2
M05BA06
ҚР-ДЗ-5№022405
Таблетка
1 758,90
91
АКВАДЕТРИМ Д3 дәруменi
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар, 15 000 ХБ/мл, 10 мл, №1
A11CC05
ҚР-ДЗ-5№025002
Құты
966,76
92
Аквидин
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер), 200 мг, №10
G01AX11
ҚР-ДЗ-5№122106
Таблетка
142,60
93
Аккофил
Филграстим
Тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді, 300 мкг/0.5 мл, №1
L03AA02
ҚР-ДЗ-5№025969
Шприц
9 188,31
94
Акласта®
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді, 5мг/100мл, 100 мл, №1
M05BA08
ҚР-ДЗ-5№004510
Құты
82 088,01
95
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар, 8 мг, № 30
D10BA01
ҚР-ДЗ-5№021045
Капсула
273,58
96
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар, 16 мг, № 30
D10BA01
ҚР-ДЗ-5№021046
Капсула
474,45
97
Акпим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№016557
Құты
2 180,68
98
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05%, 30 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№000561
Сықпа
1 113,11
99
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05%, 15 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№000561
Сықпа
556,55
100
АКСАСТРОЛ®
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг № 28
L02BG03
ҚР-ДЗ-5№016482
Таблетка
192,94
101
Аксетин
Цефуроксим
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 750 мг, №10
J01DC02
ҚР-ДЗ-5№019644
Құты
1 233,23
102
Аксим
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DD01
ҚР-ДЗ-5№016604
Құты
557,56
103
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №56
L01XE17
ҚР-ДЗ-5№025639
Таблетка
24 615,12
104
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №56
L01XE17
ҚР-ДЗ-5№025640
Таблетка
4 969,13
105
Аксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, 15 мл, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№016570
Құты
1 023,06
106
Аксудропин®
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг/160 мг, № 28
C09DB01
ҚР-ДЗ-5№023746
Таблетка
103,38
107
Аксудропин®
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/160 мг, № 28
C09DB01
ҚР-ДЗ-5№023747
Таблетка
101,62
108
Аксудропин®
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/80 мг, № 28
C09DB01
ҚР-ДЗ-5№023748
Таблетка
56,44
109
Актемра®
Тоцилизумаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді, 162 мг/0.9 мл, 0.9 мл, №4

L04AC07
РК-ЛС-5№022414
Шприц - тюбик
94 712,91
110
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора, 80 мг/4мл, 4 мл, №1
L04AC07
РК-ЛС-5№014974
Флакон
59 764,70
111
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора, 200мг/10мл, 10 мл, №1
L04AC07
РК-ЛС-5№014975
Флакон
138 365,27
112
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 50 мг, №1
B01AD02
РК-ЛС-5№013222
Флакон
163 842,63
113
Актипрол
Амисульприд
Таблетки, 200 мг, № 30
N05AL05
РК-ЛС-5№024135
Таблетка
230,14
114
Актипрол
Амисульприд
Таблетки, 400 мг, № 30
N05AL05
РК-ЛС-5№024136
Таблетка
222,30
115
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AB01
РК-ЛС-5№003379
Флакон
1 241,44
116
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AB01
РК-ЛС-5№025121
Флакон
1 424,33
117
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 3 мл, № 5
A10AB01
РК-ЛС-5№022183
Картридж
1 609,07
118
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AB01
РК-ЛС-5№024413
Картридж
1 068,56
119
АКуриТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг/75 мг, № 672
J04AM02
РК-ЛС-5№024352
Таблетка
37,54
120
АКуриТ-4
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, № 672
J04AM06
РК-ЛС-5№024353
Таблетка
87,67
121
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 75 мг, №30
N06AX16
РК-ЛС-5№014785
Капсула
40,18
122
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 150 мг, №30
N06AX16
РК-ЛС-5№014786
Капсула
66,56
123
Алвогестина
Диеногест
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг, №28
G03DB08
РК-ЛС-5№024490
Таблетка
309,17
124
Алвокейд
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг, 10 мл, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№024701
Флакон
18 991,42
125
Алгис
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №10
R06AX27
РК-ЛС-5№121876
Таблетка
126,41
126
Алево
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 10
J01MA12
РК-ЛС-5№019705
Таблетка
209,33
127
Алеценза®
Алектиниб
Капсулы, 150 мг, №224
L01ED03
РК-ЛС-5№024157
Капсула
8 172,03
128
АЛЗАНСЕР® 10/ АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
N06DA02
РК-ЛС-3№020409
Таблетка
305,45
129
АЛЗАНСЕР® 5/ АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №14
N06DA02
РК-ЛС-3№020408
Таблетка
152,72
130
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой, 5 мг, №28
N06DA02
РК-ЛС-5№015770
Таблетка
395,59
131
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №28
N06DA02
РК-ЛС-5№015771
Таблетка

L04AC07
ҚР-ДЗ-5№022414
Шприц - түбек
94 712,91
110
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат, 80 мг/4мл, 4 мл, №1
L04AC07
ҚР-ДЗ-5№014974
Құты
59 764,70
111
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат, 200мг/10мл, 10 мл, №1
L04AC07
ҚР-ДЗ-5№014975
Құты
138 365,27
112
Актилизе®
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 50 мг, №1
B01AD02
ҚР-ДЗ-5№013222
Құты
163 842,63
113
Актипрол
Амисульприд
Таблеткалар, 200 мг, № 30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№024135
Таблетка
230,14
114
Актипрол
Амисульприд
Таблеткалар, 400 мг, № 30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№024136
Таблетка
222,30
115
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AB01
ҚР-ДЗ-5№003379
Құты
1 241,44
116
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AB01
ҚР-ДЗ-5№025121
Құты
1 424,33
117
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 МЕ/мл, 3 мл, № 5
A10AB01
ҚР-ДЗ-5№022183
Картридж
1 609,07
118
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AB01
ҚР-ДЗ-5№024413
Картридж
1 068,56
119
АКуриТ
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг/75 мг, № 672
J04AM02
ҚР-ДЗ-5№024352
Таблетка
37,54
120
АКуриТ-4
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, № 672
J04AM06
ҚР-ДЗ-5№024353
Таблетка
87,67
121
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 75 мг, №30
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№014785
Капсула
40,18
122
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 150 мг, №30
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№014786
Капсула
66,56
123
Алвогестина
Диеногест
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг, №28
G03DB08
ҚР-ДЗ-5№024490
Таблетка
309,17
124
Алвокейд
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг, 10 мл, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024701
Құты
18 991,42
125
Алгис
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №10
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№121876
Таблетка
126,41
126
Алево
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 10
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№019705
Таблетка
209,33
127
Алеценза®
Алектиниб
Капсулалар, 150 мг, №224
L01ED03
ҚР-ДЗ-5№024157
Капсула
8 172,03
128
АЛЗАНСЕР® 10/ АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
N06DA02
ҚР-ДЗ-3№020409
Таблетка
305,45
129
АЛЗАНСЕР® 5/ АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №14
N06DA02
ҚР-ДЗ-3№020408
Таблетка
152,72
130
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №28
N06DA02
ҚР-ДЗ-5№015770
Таблетка
395,59
131
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
N06DA02
ҚР-ДЗ-5№015771
Таблетка

455,58
132
Алкосон®
Дисульфирам
Таблетки, 500 мг, №14
N07BB01
РК-ЛС-5№006129
Таблетка
79,72
133
Аллерайз
Олопатадин
Капли глазные, 1 мг/мл, 5 мл, № 1
S01GX09
РК-ЛС-5№024348
Флакон
2 110,94
134
Аллергозан®
Хлоропирамин
Таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг, № 20
R06AC03
РК-ЛС-5№011297
Таблетка
31,13
135
Аллергопресс
Хлоропирамин
Раствор для инъекций, 2 %, 1 мл, №5
R06AC03
РК-ЛС-3№021453
Ампула
95,33
136
Алмиба
Левокарнитин
Раствор для инъекций, 1г/5мл, 5 мл, №5
A16AA01
РК-ЛС-5№022315
Ампула
922,04
137
Алмиба
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
РК-ЛС-5№023420
Флакон
498,92
138
Алмонт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 28
R03DC03
РК-ЛС-5№023673
Таблетка
134,40
139
Алотендин®
Нет данных
Таблетки, 5 мг/5 мг, № 30
C07FB07
РК-ЛС-5№017959
Таблетка
88,01
140
Алотендин®
Нет данных
Таблетки, 5мг/10мг, №30
C07FB07
РК-ЛС-5№017960
Таблетка
174,38
141
Алпитоз - 4.5
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций и инфузий, 4.5 г, №1
J01CR05
РК-ЛС-5№122019
Флакон
1 753,41
142
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения, 50 мг, 1 мл, №4
L04AB01
РК-ЛС-5№025285
Шприц
62 553,82
143
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения, 25 мг, 0.5 мл, №4
L04AB01
РК-ЛС-5№025286
Шприц
36 872,80
144
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг, №120
J05AR10
РК-ЛС-5№014087
Таблетка
269,76
145
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг/25 мг, №60
J05AR10
РК-ЛС-5№016561
Таблетка
180,37
146
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №28
L01ED04
РК-ЛС-5№024244
Таблетка
12 915,54
147
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 90 мг, №28
L01ED04
РК-ЛС-5№024245
Таблетка
29 805,07
148
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 180 мг, №28
L01ED04
РК-ЛС-5№024246
Таблетка
52 381,61
149
Алфинор
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№020563
Таблетка
98,42
150
Алчеба
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
N06DX01
РК-ЛС-5№020790
Таблетка
274,84
151
Альбезол®
Албендазол
Таблетки, 400мг №60
P02CA03
РК-ЛС-5№019329
Таблетка
754,36
152
Альбезол®
Албендазол
Таблетки, 400 мг, №30
P02CA03
РК-ЛС-5№019329
Таблетка
754,36
153
Альбезол®
Албендазол
Таблетки, 400 мг, №1
P02CA03
РК-ЛС-5№019329
Таблетка
754,36
154
Альбезол®
Албендазол
Суспензия, 400 мг/10 мл, 10 мл №1
P02CA03
РК-ЛС-5№122051
Флакон
1 594,60
155
АльбуминБиофарма
Альбумин
Раствор для инфузий, 10%, 20 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№004523
Флакон
2 938,39
156
АльбуминБиофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий, 20%, 100 мл, № 1

455,58
132
Алкосон®
Дисульфирам
Таблеткалар, 500 мг, №14
N07BB01
ҚР-ДЗ-5№006129
Таблетка
79,72
133
Аллерайз
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі, 1 мг/мл, 5 мл, № 1
S01GX09
ҚР-ДЗ-5№024348
Құты
2 110,94
134
Аллергозан®
Хлоропирамин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, № 20
R06AC03
ҚР-ДЗ-5№011297
Таблетка
31,13
135
Аллергопресс
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2 %, 1 мл, №5
R06AC03
ҚР-ДЗ-3№021453
Ампула
95,33
136
Алмиба
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1г/5мл, 5 мл, №5
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№022315
Ампула
922,04
137
Алмиба
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№023420
Құты
498,92
138
Алмонт 10
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№023673
Таблетка
134,40
139
Алотендин®
деректер жоқ
Таблеткалар, 5 мг/5 мг, № 30
C07FB07
ҚР-ДЗ-5№017959
Таблетка
88,01
140
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 5мг/10мг, №30
C07FB07
ҚР-ДЗ-5№017960
Таблетка
174,38
141
Алпитоз - 4.5
Деректер жоқ
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 4.5 г, №1
J01CR05
ҚР-ДЗ-5№122019
Құты
1 753,41
142
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 50 мг, 1 мл, №4
L04AB01
ҚР-ДЗ-5№025285
Шприц
62 553,82
143
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 25 мг, 0.5 мл, №4
L04AB01
ҚР-ДЗ-5№025286
Шприц
36 872,80
144
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг, №120
J05AR10
ҚР-ДЗ-5№014087
Таблетка
269,76
145
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг/25 мг, №60
J05AR10
ҚР-ДЗ-5№016561
Таблетка
180,37
146
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №28
L01ED04
ҚР-ДЗ-5№024244
Таблетка
12 915,54
147
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг, №28
L01ED04
ҚР-ДЗ-5№024245
Таблетка
29 805,07
148
Алунбриг™/Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг, №28
L01ED04
ҚР-ДЗ-5№024246
Таблетка
52 381,61
149
Алфинор
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№020563
Таблетка
98,42
150
Алчеба
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№020790
Таблетка
274,84
151
Альбезол®
Албендазол
Таблеткалар, 400мг №60
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№019329
Таблетка
754,36
152
Альбезол®
Албендазол
Таблеткалар, 400 мг, №30
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№019329
Таблетка
754,36
153
Альбезол®
Албендазол
Таблеткалар, 400 мг, №1
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№019329
Таблетка
754,36
154
Альбезол®
Албендазол
Суспензия, 400 мг/10 мл, 10 мл №1
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№122051
Құты
1 594,60
155
АльбуминБиофарма
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 20 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№004523
Құты
2 938,39
156
АльбуминБиофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20%, 100 мл, № 1

B05AA01
РК-ЛС-5№004526
Флакон
27 632,25
157
Альбумин-Биофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий, 10%, 50 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№004525
Флакон
8 465,09
158
Альбумин-Биофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий, 10%, 100 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№004531
Флакон
16 034,20
159
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
РК-ЛС-5№020605
Флакон
29 561,70
160
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий, 20 %, 100 мл, № 1
B05AA01
РК-ЛС-5№021259
Флакон
28 602,84
161
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий, 20 %, 50 мл, № 1
B05AA01
РК-ЛС-5№021259
Флакон
15 052,58
162
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 54 мг, № 1
R07AA02
РК-ЛС-5№018880
Флакон
103 406,34
163
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем, 45 мг/мл, 108 мг, № 1
R07AA02
РК-ЛС-5№018881
Флакон
113 254,56
164
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 80 мкг, 5 мл, №1
R03BA08
РК-ЛС-5№021017
Баллон
7 141,33
165
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 160 мкг, 5 мл (60 доз), №1
R03BA08
РК-ЛС-5№021018
Баллон
8 564,95
166
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы, 50 мг, №30
C03DA01
РК-ЛС-5№015567
Капсула
66,34
167
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы, 100 мг, №30
C03DA01
РК-ЛС-5№015568
Капсула
101,78
168
Альдарон®
Спиронолактон
Таблетки, 25 мг, №20
C03DA01
РК-ЛС-5№015623
Таблетка
51,90
169
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 ЕД/мл, 5 мл, №1
A16AB05
РК-ЛС-5№016685
Флакон
211 280,76
170
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы, 0.25 мкг, №30
A11CC03
РК-ЛС-5№013326
Капсула
74,54
171
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №12
A07AA11
РК-ЛС-5№012837
Таблетка
373,03
172
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы, 1 мкг, №100
A11CC03
РК-ЛС-5№025661
Капсула
228,13
173
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы, 1 мкг, №30
A11CC03
РК-ЛС-5№025661
Капсула
314,65
174
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы, 0.25 мкг, №30
A11CC03
РК-ЛС-5№025662
Капсула
133,73
175
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы, 0.25 мкг, №100
A11CC03
РК-ЛС-5№025662
Капсула
94,39
176
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №10
J01DE01
РК-ЛС-5№025167
Флакон
1 709,27
177
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№025167
Флакон
1 495,97
178
Амбро®
Амброксол
Сироп, 30мг/5мл, 100 мл, №1
R05CB06
РК-ЛС-5№010433
Флакон
209,17
179
Амбро®
Амброксол
Сироп, 15мг/5мл, 100 мл, №1
R05CB06
РК-ЛС-5№010434
Флакон
622,30
180
Амбро®
Амброксол

B05AA01
ҚР-ДЗ-5№004526
Құты
27 632,25
157
Альбумин-Биофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 50 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№004525
Құты
8 465,09
158
Альбумин-Биофарма/АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 100 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№004531
Құты
16 034,20
159
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 100 мл, №1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№020605
Құты
29 561,70
160
Альбурекс®
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 100 мл, № 1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№021259
Құты
28 602,84
161
Альбурекс®
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 20 %, 50 мл, № 1
B05AA01
ҚР-ДЗ-5№021259
Құты
15 052,58
162
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта, 45 мг/мл, 54 мг, № 1
R07AA02
ҚР-ДЗ-5№018880
Құты
103 406,34
163
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта, 45 мг/мл, 108 мг, № 1
R07AA02
ҚР-ДЗ-5№018881
Құты
113 254,56
164
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 80 мкг, 5 мл, №1
R03BA08
ҚР-ДЗ-5№021017
Баллон
7 141,33
165
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 160 мкг, 5 мл (60 доз), №1
R03BA08
ҚР-ДЗ-5№021018
Баллон
8 564,95
166
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар, 50 мг, №30
C03DA01
ҚР-ДЗ-5№015567
Капсула
66,34
167
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар, 100 мг, №30
C03DA01
ҚР-ДЗ-5№015568
Капсула
101,78
168
Альдарон®
Спиронолактон
Таблеткалар, 25 мг, №20
C03DA01
ҚР-ДЗ-5№015623
Таблетка
51,90
169
Альдуразим®
Ларонидаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 ӘБ/мл, 5 мл, №1
A16AB05
ҚР-ДЗ-5№016685
Құты
211 280,76
170
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар, 0.25 мкг, №30
A11CC03
ҚР-ДЗ-5№013326
Капсула
74,54
171
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №12
A07AA11
ҚР-ДЗ-5№012837
Таблетка
373,03
172
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар, 1 мкг, №100
A11CC03
ҚР-ДЗ-5№025661
Капсула
228,13
173
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар, 1 мкг, №30
A11CC03
ҚР-ДЗ-5№025661
Капсула
314,65
174
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар, 0.25 мкг, №30
A11CC03
ҚР-ДЗ-5№025662
Капсула
133,73
175
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар, 0.25 мкг, №100
A11CC03
ҚР-ДЗ-5№025662
Капсула
94,39
176
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №10
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№025167
Құты
1 709,27
177
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№025167
Құты
1 495,97
178
Амбро®
Амброксол
Шәрбат, 30мг/5мл, 100 мл, №1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№010433
Құты
209,17
179
Амбро®
Амброксол
Шәрбат, 15мг/5мл, 100 мл, №1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№010434
Құты
622,30
180
Амбро®
Амброксол

Раствор для приема внутрь и ингаляций, 7.5 мг/мл, 100 мл, №1
R05CB06
РК-ЛС-5№020013
Флакон
703,54
181
Амбро®
Амброксол
Раствор для инъекций, 15мг/2мл, 2 мл, №5
R05CB06
РК-ЛС-5№010604
Ампула
135,60
182
Амброксол 15
Амброксол
Сироп, 100 мл, 15 мг/5 мл №1
R05CB06
РК-ЛС-5№023437
Флакон
359,60
183
Амброксола гидрохлорид
Амброксол
Таблетки, 30 мг, №20
R05CB06
РК-ЛС-5№010028
Таблетка
8,04
184
Амбросол
Амброксол
Сироп, 30 мг/ 5 мл, 100 мл, № 1
R05CB06
РК-ЛС-5№018109
Флакон
209,17
185
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№019190
Таблетка
94,67
186
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№019191
Таблетка
129,47
187
Амизолид
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, №20
J01XX08
РК-ЛС-5№022031
Таблетка
638,01
188
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг, №1
J01GB06
РК-ЛС-3№021481
Флакон
440,60
189
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №10
N05AA01
РК-ЛС-5№023096
Таблетка
116,72
190
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №10
N05AA01
РК-ЛС-5№023097
Таблетка
176,35
191
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №10
N05AA01
РК-ЛС-5№023098
Таблетка
237,12
192
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг, № 20
N05AA01
РК-ЛС-5№014548
Таблетка
18,09
193
Аминовен Инфант
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 100 мл, №10
B05BA01
РК-ЛС-5№021420
Флакон
7 412,97
194
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий, 5%, 100 мл, №1
B02AA01
РК-ЛС-5№010484
Контейнер
651,28
195
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 500 мл, №10
B05BA10
РК-ЛС-5№019389
Бутылка
2 013,31
196
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 500 мл, №10
B05BA10
РК-ЛС-5№019390
Бутылка
1 640,45
197
Амиодарон
Амиодарон
Таблетки, 200мг, №30
C01BD01
РК-ЛС-5№016246
Таблетка
25,48
198
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Раствор для приема внутрь, 100 мг/мл, 60 мл, №1
N05AL05
РК-ЛС-5№024975
Флакон
7 399,84
199
Амитриптилин
Амитриптилин
Таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг, №50
N06AA09
РК-ЛС-5№022186
Таблетка
8,95
200
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблетки, 25 мг, №10
N06AA09
РК-ЛС-5№024874
Таблетка
7,60
201
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблетки, 25 мг, №50
N06AA09
РК-ЛС-5№024874
Таблетка
7,60
202
Амлипин
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 5мг/5 мг № 30
C09BB03
РК-ЛС-5№016177
Таблетка
72,90
203
Амлодимед
Амлодипин
Таблетки, 5 мг №30
C08CA01
РК-ЛС-5№016525
Таблетка
55,06
204
Амлодимед
Амлодипин
Таблетки, 10 мг, № 30
C08CA01
РК-ЛС-5№016526
Таблетка

Ингаляцияға және ішуге арналған ерітінді, 7.5 мг/мл, 100 мл, №1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№020013
Құты
703,54
181
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді, 15мг/2мл, 2 мл, №5
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№010604
Ампула
135,60
182
Амброксол 15
Амброксол
Шәрбат, 15 мг/5 мл 100 мл, №1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№023437
Құты
359,60
183
Амброксол гидрохлориді
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, №20
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№010028
Таблетка
8,04
184
Амбросол
Амброксол
Шәрбат, 30 мг/ 5 мл, 100 мл, № 1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№018109
Құты
209,17
185
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№019190
Таблетка
94,67
186
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№019191
Таблетка
129,47
187
Амизолид
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №20
J01XX08
ҚР-ДЗ-5№022031
Таблетка
638,01
188
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, №1
J01GB06
ҚР-ДЗ-3№021481
Құты
440,60
189
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №10
N05AA01
ҚР-ДЗ-5№023096
Таблетка
116,72
190
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №10
N05AA01
ҚР-ДЗ-5№023097
Таблетка
176,35
191
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №10
N05AA01
ҚР-ДЗ-5№023098
Таблетка
237,12
192
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, № 20
N05AA01
ҚР-ДЗ-5№014548
Таблетка
18,09
193
Аминовен Инфант
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 100 мл, №10
B05BA01
ҚР-ДЗ-5№021420
Құты
7 412,97
194
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді, 5%, 100 мл, №1
B02AA01
ҚР-ДЗ-5№010484
Контейнер
651,28
195
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 500 мл, №10
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019389
Бөтелке
2 013,31
196
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 500 мл, №10
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019390
Бөтелке
1 640,45
197
Амиодарон
Амиодарон
Таблеткалар, 200мг, №30
C01BD01
ҚР-ДЗ-5№016246
Таблетка
25,48
198
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Ішуге арналған ерітінді, 100 мг/мл, 60 мл, №1
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№024975
Құты
7 399,84
199
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №50
N06AA09
ҚР-ДЗ-5№022186
Таблетка
8,95
200
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблеткалар, 25 мг, №10
N06AA09
ҚР-ДЗ-5№024874
Таблетка
7,60
201
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблеткалар, 25 мг, №50
N06AA09
ҚР-ДЗ-5№024874
Таблетка
7,60
202
Амлипин
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 5мг/5 мг № 30
C09BB03
ҚР-ДЗ-5№016177
Таблетка
72,90
203
Амлодимед
Амлодипин
Таблеткалар, 5 мг №30
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№016525
Таблетка
55,06
204
Амлодимед
Амлодипин
Таблеткалар, 10 мг, № 30
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№016526
Таблетка

110,62
205
Амломакс
Амлодипин
Таблетки, 5 мг, №30
C08CA01
РК-ЛС-5№022623
Таблетка
13,31
206
Амломакс
Амлодипин
Таблетки, 10 мг, №30
C08CA01
РК-ЛС-5№022624
Таблетка
19,99
207
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы, 500 мг, №10
J01CA04
РК-ЛС-5№024958
Капсула
152,70
208
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы, 250 мг, №10
J01CA04
РК-ЛС-5№024959
Капсула
95,96
209
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 156,25 мг/5 мл, 25 г, № 1
J01CR02
РК-ЛС-5№004905
Флакон
963,69
210
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 156.25 мг/5 мл, 7.88 г, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№025102
Флакон
1 010,35
211
Амоксикланат
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 0.5 г / 0.1 г, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№024391
Флакон
609,26
212
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 0.5 г, №50
J01CA01
РК-ЛС-5№020137
Флакон
53,03
213
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 50
J01CA01
РК-ЛС-5№021598
Флакон
61,39
214
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки, 10 мг, № 28
C09AA05
РК-ЛС-5№012572
Таблетка
46,61
215
Амри-К
Фитоменадион
Раствор для внутримышечного введения, 10 мг/мл, 1 мл, №5
B02BA01
РК-ЛС-5№018193
Ампула
132,74
216
Амфолип
Амфотерицин В
Концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения, 50 мг/10 мл, 10 мл, №1
J02AA01
РК-ЛС-5№023874
Флакон
53 626,42
217
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций, 50 %, 2 мл № 5
N02BB02
РК-ЛС-5№010438
Ампула
41,34
218
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций, 50 %, 2 мл, №10
N02BB02
РК-ЛС-5№010438
Ампула
42,67
219
Анапран ЕС
Напроксен
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 250 мг, №10
M01AE02
РК-ЛС-5№022739
Таблетка
38,99
220
Анапран ЕС
Напроксен
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 500 мг, №10
M01AE02
РК-ЛС-5№022740
Таблетка
78,22
221
Анаприлин
Пропранолол

110,62
205
Амломакс
Амлодипин
Таблеткалар, 5 мг, №30
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№022623
Таблетка
13,31
206
Амломакс
Амлодипин
Таблеткалар, 10 мг, №30
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№022624
Таблетка
19,99
207
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар, 500 мг, №10
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№024958
Капсула
152,70
208
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар, 250 мг, №10
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№024959
Капсула
95,96
209
Амоксиклав®
деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 156,25 мг/5 мл, 25 г, № 1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004905
Құты
963,69
210
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 156.25 мг/5 мл, 7.88 г, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№025102
Құты
1 010,35
211
Амоксикланат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 0.5 г / 0.1 г, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№024391
Құты
609,26
212
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 0.5 г, №50
J01CA01
ҚР-ДЗ-5№020137
Құты
53,03
213
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 50
J01CA01
ҚР-ДЗ-5№021598
Құты
61,39
214
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар, 10 мг, № 28
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№012572
Таблетка
46,61
215
Амри-К
Фитоменадион
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг/мл, 1 мл, №5
B02BA01
ҚР-ДЗ-5№018193
Ампула
132,74
216
Амфолип
Амфотерицин В
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен), 50 мг/10 мл, 10 мл, №1
J02AA01
ҚР-ДЗ-5№023874
Құты
53 626,42
217
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 %, 2 мл № 5
N02BB02
ҚР-ДЗ-5№010438
Ампула
41,34
218
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 %, 2 мл, №10
N02BB02
ҚР-ДЗ-5№010438
Ампула
42,67
219
Анапран ЕС
Напроксен
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №10
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№022739
Таблетка
38,99
220
Анапран ЕС
Напроксен
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№022740
Таблетка
78,22
221
Анаприлин
Пропранолол

Таблетки, 10 мг, №100
C07AA05
РК-ЛС-5№010289
Таблетка
0,78
222
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки, 40 мг, №100
C07AA05
РК-ЛС-5№010290
Таблетка
1,22
223
Анасома
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг, №30
L02BG03
РК-ЛС-5№025224
Таблетка
93,84
224
АНАТЕРО
Анастразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг, №30
L02BG03
-
Таблетка
222,62
225
Андазол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №6
P02CA03
РК-ЛС-5№121812
Таблетка
1 129,23
226
Андрокур®
Ципротерон
Таблетки, 50 мг, № 20
G03HA01
РК-ЛС-5№016205
Таблетка
205,20
227
Андрокур® Депо
Ципротерон
Раствор для внутримышечных инъекций масляный, 300 мг/3 мл, 3 мл, №3
G03HA01
РК-ЛС-5№004353
Ампула
3 515,26
228
Андролиз
Энзалутамид
Капсулы, 40 мг, №112
L02BB04
РК-ЛС-5№025077
Капсула
8 779,55
229
Анеста
Нет данных
Крем для наружного применения, 30 г, №1
N01BB20
РК-ЛС-5№023719
Туба
4 701,01
230
Анеста
Нет данных
Крем для наружного применения, 60 г, №1
N01BB20
РК-ЛС-5№023719
Туба
6 214,90
231
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 30 мл, №1
J02AX06
РК-ЛС-5№025793
Флакон
120 617,87
232
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 22 мкг/55 мкг, 30 Доза, №1
R03AL03
РК-ЛС-5№021600
Контейнер
13 150,52
233
Антарис М
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, №30
A10BD02
РК-ЛС-5№015561
Таблетка
104,95
234
Антарис®
Глимепирид
Таблетки, 1 мг, №30
A10BB12
РК-ЛС-5№011049
Таблетка
54,14
235
Антарис®
Глимепирид
Таблетки, 3 мг, №30
A10BB12
РК-ЛС-5№011050
Таблетка
118,03
236
Антарис®
Глимепирид
Таблетки, 4 мг, №30
A10BB12
РК-ЛС-5№011051
Таблетка
139,62
237
Антарис®
Глимепирид
Таблетки, 2 мг, №30
A10BB12
РК-ЛС-5№015565
Таблетка
77,60
238
Антарис®
Глимепирид
Таблетки, 6 мг, №30
A10BB12
РК-ЛС-5№016775
Таблетка
226,52
239
Антибакт/АНТИБАКТ®
Деквалиния хлорид
Таблетки вагинальные, 10 мг, № 6
G01AC05
РК-ЛС-5№022397
Таблетка
460,47
240
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Нет данных
Суспензия для инъекций, 10 доз., 5 мл, №50
J07AM51
РК-БП-5№024232
Флакон
1 176,92
241
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мкг, №60
B01AC27
РК-ЛС-5№024596
Таблетка
23 151,68
242
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мкг, №60
B01AC27
РК-ЛС-5№024597
Таблетка
23 145,85
243
Апбрави
Селексипаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мкг, №60
B01AC27
РК-ЛС-5№024598
Таблетка
23 151,68
244
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мкг, №60
B01AC27
РК-ЛС-5№024599
Таблетка
23 151,68
245
Апбрави
Селексипаг
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мкг, №140
B01AC27

Таблеткалар, 10 мг, №100
C07AA05
ҚР-ДЗ-5№010289
Таблетка
0,78
222
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар, 40 мг, №100
C07AA05
ҚР-ДЗ-5№010290
Таблетка
1,22
223
Анасома
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №30
L02BG03
ҚР-ДЗ-5№025224
Таблетка
93,84
224
АНАТЕРО
Анастразол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №30
L02BG03
-
Таблетка
222,62
225
Андазол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №6
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№121812
Таблетка
1 129,23
226
Андрокур®
Ципротерон
Таблеткалар, 50 мг, № 20
G03HA01
ҚР-ДЗ-5№016205
Таблетка
205,20
227
Андрокур® Депо
Ципротерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді, 300 мг/3 мл, 3 мл, №3
G03HA01
ҚР-ДЗ-5№004353
Ампула
3 515,26
228
Андролиз
Энзалутамид
Капсулалар, 40 мг, №112
L02BB04
ҚР-ДЗ-5№025077
Капсула
8 779,55
229
Анеста
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем, 30 г, №1
N01BB20
ҚР-ДЗ-5№023719
Сықпа
4 701,01
230
Анеста
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем, 60 г, №1
N01BB20
ҚР-ДЗ-5№023719
Сықпа
6 214,90
231
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, 30 мл, №1
J02AX06
ҚР-ДЗ-5№025793
Құты
120 617,87
232
АНОРО®ЭЛЛИПТА®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ, 22 мкг/55 мкг, 30 Доза, №1
R03AL03
ҚР-ДЗ-5№021600
Контейнер
13 150,52
233
Антарис М
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, №30
A10BD02
ҚР-ДЗ-5№015561
Таблетка
104,95
234
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар, 1 мг, №30
A10BB12
ҚР-ДЗ-5№011049
Таблетка
54,14
235
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар, 3 мг, №30
A10BB12
ҚР-ДЗ-5№011050
Таблетка
118,03
236
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар, 4 мг, №30
A10BB12
ҚР-ДЗ-5№011051
Таблетка
139,62
237
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар, 2 мг, №30
A10BB12
ҚР-ДЗ-5№015565
Таблетка
77,60
238
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар, 6 мг, №30
A10BB12
ҚР-ДЗ-5№016775
Таблетка
226,52
239
Антибакт/АНТИБАКТ®
Деквалиний хлориді
Қынаптық таблеткалар, 10 мг, № 6
G01AC05
ҚР-ДЗ-5№022397
Таблетка
460,47
240
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген күл-сіреспе анатоксині
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 10 доз., 5 мл, №50
J07AM51
ҚР-БП-5№024232
Құты
1 176,92
241
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мкг, №60
B01AC27
ҚР-ДЗ-5№024596
Таблетка
23 151,68
242
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мкг, №60
B01AC27
ҚР-ДЗ-5№024597
Таблетка
23 145,85
243
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мкг, №60
B01AC27
ҚР-ДЗ-5№024598
Таблетка
23 151,68
244
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мкг, №60
B01AC27
ҚР-ДЗ-5№024599
Таблетка
23 151,68
245
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мкг, №140
B01AC27

254
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций, 30 мкг, 0.3 мл, №1
B03XA02
РК-ЛС-5№018960
Шприц
19 857,39
255
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций, 500 мкг, 1 мл, №1
B03XA02
РК-ЛС-5№018966
Шприц
334 524,71
256
Ардуан®
Пипекурония бромид
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида), 4 мг, №25
M03AC06
РК-ЛС-5№014612
Флакон
678,29
257
Арикстра
Фондапаринукс натрия
Раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах, 2,5мг/0,5мл, 0.5 мл, №10
B01AX05
РК-ЛС-5№010383
Шприц
2 985,79
258
Аримидекс®
Анастрозол
Таблетки, покрытые оболочкой, 1 мг, №28
L02BG03
РК-ЛС-5№003893
Таблетка
294,18
259
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта, 10 мг, №28
N05AX12
РК-ЛС-5№023066
Таблетка
653,29
260
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Таблетки диспергируемые в полости рта, 15 мг, №28
N05AX12
РК-ЛС-5№023067
Таблетка
571,60
261
Арифон® Ретард
Индапамид
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, №30
C03BA11
ЛП-№000156-ГП-KZ
Таблетка
56,00
262
Артамаксан
Лозартан
Таблетки, покрытые оболочкой, 50 мг, №30
C09CA01
РК-ЛС-5№022369
Таблетка
21,86
263
Артоксан
Теноксикам
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 20 мг, №3
M01AC02
РК-ЛС-5№017137
Флакон
997,94
264
Артоксан
Теноксикам
Суппозитории ректальные, 20 мг, №5
M01AC02
РК-ЛС-5№023065
Суппозиторий
381,77
265
Артоксан
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №10
M01AC02
РК-ЛС-5№023231
Таблетка
141,03
266
Артрокол
Кетопрофен
Раствор для инъекций, 100 мг/2 мл, 2 мл № 5
M01AE03
РК-ЛС-5№022313
Ампула
340,19
267
Артрокол
Кетопрофен
Гель, 2,5 %, 45 г, №1
M02AA10
РК-ЛС-5№024054
Туба
1 926,03
268
Артрум
Кетопрофен
Суппозитории ректальные, 100 мг, №10
M01AE03
РК-ЛС-5№121660
Суппозиторий
74,06
269
Арутимол
Тимолол
Капли глазные, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
РК-ЛС-5№010935
Флакон
1 350,65
270
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 500 мг, №10
J01DH02
РК-ЛС-5№121699
Флакон
2 250,86
271
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1000 мг, №10
J01DH02
РК-ЛС-5№121700
Флакон
7 178,06
272
Асиброкс
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 200 мг, №20
R05CB01
РК-ЛС-5№020341
Таблетка
56,58
273
Асиброкс
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 600 мг, №10
R05CB01
РК-ЛС-5№020342
Таблетка
113,22
274
АСИБРОКС
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 600 мг, №12
R05CB01
РК-ЛС-5№025304
Таблетка
139,14
275
АСИБРОКС
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 200 мг, №24
R05CB01
РК-ЛС-5№025305
Таблетка

254
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 30 мкг, 0.3 мл, №1
B03XA02
ҚР-ДЗ-5№018960
Шприц
19 857,39
255
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 500 мкг, 1 мл, №1
B03XA02
ҚР-ДЗ-5№018966
Шприц
334 524,71
256
Ардуан®
Пипекуроний бромиді
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, жиынтықта еріткішімен (натрий хлоридінің 0,9 % ерітіндісімен бірге), 4 мг, №25
M03AC06
ҚР-ДЗ-5№014612
Құты
678,29
257
Арикстра
Натрий фондапаринукс
Алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2,5мг/0,5мл, 0.5 мл, №10
B01AX05
ҚР-ДЗ-5№010383
Шприц
2 985,79
258
Аримидекс®
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №28
L02BG03
ҚР-ДЗ-5№003893
Таблетка
294,18
259
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 10 мг, №28
N05AX12
ҚР-ДЗ-5№023066
Таблетка
653,29
260
Арипегис® ОДТ
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 15 мг, №28
N05AX12
ҚР-ДЗ-5№023067
Таблетка
571,60
261
Арифон® Ретард
Индапамид
босап шығуы узаққа созылатып, ұлбірлі қабыкпен қапталған таблеткалар, №30
C03BA11
ЛП-№000156-ГП-KZ
Таблетка
56,00
262
Артамаксан
Лозартан
Қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
C09CA01
ҚР-ДЗ-5№022369
Таблетка
21,86
263
Артоксан
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 20 мг, №3
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№017137
Құты
997,94
264
Артоксан
Теноксикам
Ректальді суппозиторийлер, 20 мг, №5
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№023065
Суппозиторий
381,77
265
Артоксан
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №10
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№023231
Таблетка
141,03
266
Артрокол
Кетопрофен
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл № 5
M01AE03
ҚР-ДЗ-5№022313
Ампула
340,19
267
Артрокол
Кетопрофен
Гель, 2,5 %, 45 г, №1
M02AA10
ҚР-ДЗ-5№024054
Сықпа
1 926,03
268
Артрум
Кетопрофен
Ректальді суппозиторийлер, 100 мг, №10
M01AE03
ҚР-ДЗ-5№121660
Суппозиторий
74,06
269
Арутимол
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
ҚР-ДЗ-5№010935
Құты
1 350,65
270
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, №10
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№121699
Құты
2 250,86
271
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №10
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№121700
Құты
7 178,06
272
Асиброкс
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 200 мг, №20
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№020341
Таблетка
56,58
273
Асиброкс
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 600 мг, №10
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№020342
Таблетка
113,22
274
АСИБРОКС
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 600 мг, №12
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№025304
Таблетка
139,14
275
АСИБРОКС
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 200 мг, №24
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№025305
Таблетка

69,56
276
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 5%, 2 мл, №10
A11GA01
РК-ЛС-5№010027
Ампула
37,12
277
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 2 мл, №10
A11GA01
РК-ЛС-5№022479
Ампула
30,61
278
Аскорбиновая кислота (витамин С)
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций, 5 %, 2 мл, №10
A11GA01
РК-ЛС-5№010541
Ампула
37,12
279
Аспирин кардио®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 100 мг, №28
B01AC06
РК-ЛС-5№013404
Таблетка
21,60
280
Аспирин кардио®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 300 мг, № 30
B01AC06
РК-ЛС-5№013405
Таблетка
21,64
281
АС-тромбин
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки кишечнорастворимые, покрытые оболочкой, 100 мг, №30
B01AC06
РК-ЛС-5№010463
Таблетка
25,63
282
Атгам®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/мл, 5 мл, 5 мл, №5
L04AA03
РК-ЛС-5№023716
Ампула
248 926,39
283
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ, 10 мл, №1
B01AB02
РК-ЛС-5№014215
Флакон
87 387,27
284
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1000 МЕ, 20 мл, №1
B01AB02
РК-ЛС-5№014216
Флакон
227 470,02
285
Атерон
Абиратерон
Таблетки, 250 мг, №120
L02BX03
РК-ЛС-5№023455
Таблетка
2 759,55
286
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№003016
Таблетка
46,10
287
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№003026
Таблетка
68,21
288
Атокор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, № 10
C10AA05
РК-ЛС-5№003026
Таблетка
81,95
289
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№021529
Таблетка
37,90
290
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№021530
Таблетка
51,08
291
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 40 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№021531
Таблетка
89,03
292
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№025172
Таблетка
92,46
293
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№025173
Таблетка
80,90
294
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№025174
Таблетка
67,44
295
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 40 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№024678
Таблетка
112,24

69,56
276
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5%, 2 мл, №10
A11GA01
ҚР-ДЗ-5№010027
Ампула
37,12
277
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 2 мл, №10
A11GA01
ҚР-ДЗ-5№022479
Ампула
30,61
278
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 %, 2 мл, №10
A11GA01
ҚР-ДЗ-5№010541
Ампула
37,12
279
Аспирин кардио®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №28
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№013404
Таблетка
21,60
280
Аспирин кардио®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, № 30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№013405
Таблетка
21,64
281
АС-тромбин
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін таблеткалар, қабықпен қапталған, 100 мг, №30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№010463
Таблетка
25,63
282
Атгам®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/мл, 5 мл, 5 мл, №5
L04AA03
ҚР-ДЗ-5№023716
Ампула
248 926,39
283
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 500 ХБ, 10 мл, №1
B01AB02
ҚР-ДЗ-5№014215
Құты
87 387,27
284
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ, 20 мл, №1
B01AB02
ҚР-ДЗ-5№014216
Құты
227 470,02
285
Атерон
Абиратерон
Таблеткалар, 250 мг, №120
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№023455
Таблетка
2 759,55
286
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№003016
Таблетка
46,10
287
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№003026
Таблетка
68,21
288
Атокор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, № 10
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№003026
Таблетка
81,95
289
Аторвастатин
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№021529
Таблетка
37,90
290
Аторвастатин
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№021530
Таблетка
51,08
291
Аторвастатин
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№021531
Таблетка
89,03
292
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№025172
Таблетка
92,46
293
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№025173
Таблетка
80,90
294
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№025174
Таблетка
67,44
295
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№024678
Таблетка
112,24

296
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№024679
Таблетка
92,77
297
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№024680
Таблетка
57,97
298
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№009808
Таблетка
36,97
299
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№014849
Таблетка
76,34
300
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 37.5 мг/5 мл, 5 мл, №1
G02CX01
РК-ЛС-5№024038
Флакон
31 877,55
301
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Раствор для инъекций, 6.75 мг/0,9 мл, 0.9 мл, №1
G02CX01
РК-ЛС-5№024048
Флакон
5 568,77
302
Атракурий Калцекс
Атракурия безилат
Раствор для внутривенного введения, 10 мг|мл, 2,5 мл, №5
M03AC04
РК-ЛС-5№024276
Ампула
1 104,20
303
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№020327
Таблетка
81,24
304
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№020328
Таблетка
98,24
305
Атрибет
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№020329
Таблетка
117,88
306
Атрикс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %), 3.5 мл, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№020715
Ампула
1 710,08
307
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/28,5 мг/5 мл, 70 мл, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№004471
Флакон
1 476,79
308
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 400 мг/57 мг/5 мл, 70 мл, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№004472
Флакон
1 668,63
309
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 875 мг/125 мг, №14
J01CR02
РК-ЛС-5№004473
Таблетка
166,33
310
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 125 мг/31,25 мг/5 мл, 100 мл, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№005807
Флакон
1 073,55
311
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг/125 мг, №14
J01CR02
РК-ЛС-5№009993
Таблетка
113,26
312
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки, 500 мг, № 10
J01DC02
РК-ЛС-5№022254
Таблетка
197,39
313
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой, 200 мг, № 10
J01DD13
РК-ЛС-5№121870
Таблетка
293,27
314
Аферолимус
Эверолимус
Таблетки, 5 мг, №30
L01XE10
РК-ЛС-5№024924
Таблетка
19 823,01
315
Аферолимус
Эверолимус
Таблетки, 10 мг, №30
L01XE10
РК-ЛС-5№024925
Таблетка
25 882,77
316
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки, 5 мг, №30
L01XE10
РК-ЛС-5№019538
Таблетка
15 818,92
317
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки, 10мг, №30
L01XE10
РК-ЛС-5№019539
Таблетка

296
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№024679
Таблетка
92,77
297
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№024680
Таблетка
57,97
298
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№009808
Таблетка
36,97
299
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№014849
Таблетка
76,34
300
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 37.5 мг/5 мл, 5 мл, №1
G02CX01
ҚР-ДЗ-5№024038
Құты
31 877,55
301
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инъекцияға арналған ерітінді, 6.75 мг/0,9 мл, 0.9 мл, №1
G02CX01
ҚР-ДЗ-5№024048
Құты
5 568,77
302
Атракурий Калцекс
Атракурий безилаты
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг|мл, 2,5 мл, №5
M03AC04
ҚР-ДЗ-5№024276
Ампула
1 104,20
303
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№020327
Таблетка
81,24
304
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№020328
Таблетка
98,24
305
Атрибет
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№020329
Таблетка
117,88
306
Атрикс
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта, 3.5 мл, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№020715
Ампула
1 710,08
307
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/28,5 мг/5 мл, 70 мл, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004471
Құты
1 476,79
308
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 400 мг/57 мг/5 мл, 70 мл, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004472
Құты
1 668,63
309
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 875 мг/125 мг, №14
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004473
Таблетка
166,33
310
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 125 мг/31,25 мг/5 мл, 100 мл, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№005807
Құты
1 073,55
311
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/125 мг, №14
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№009993
Таблетка
113,26
312
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар, 500 мг,№10
J01DC02
ҚР-ДЗ-5№022254
Таблетка
197,39
313
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, № 10
J01DD13
ҚР-ДЗ-5№121870
Таблетка
293,27
314
Аферолимус
Эверолимус
Таблеткалар, 5 мг, №30
L01XE10
ҚР-ДЗ-5№024924
Таблетка
19 823,01
315
Аферолимус
Эверолимус
Таблеткалар, 10 мг, №30
L01XE10
ҚР-ДЗ-5№024925
Таблетка
25 882,77
316
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар, 5 мг, №30
L01XE10
ҚР-ДЗ-5№019538
Таблетка
15 818,92
317
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар, 10мг, №30
L01XE10
ҚР-ДЗ-5№019539
Таблетка

20 607,63
318
Афлодерм
Алклометазон
Мазь для наружного применения, 0,05 %, 40 г, №1
D07AB10
РК-ЛС-5№016153
Туба
2 275,04
319
Афлодерм
Алклометазон
Мазь для наружного применения, 0,05 %, 20 г, №1
D07AB10
РК-ЛС-5№016153
Туба
1 706,47
320
Афлодерм
Алклометазон
Крем для наружного применения, 0,05 %, 40 г, №1
D07AB10
РК-ЛС-5№016154
Туба
2 280,17
321
Афлодерм
Алклометазон
Крем для наружного применения, 0,05 %, 20 г, №1
D07AB10
РК-ЛС-5№016154
Туба
1 708,49
322
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №20
M01AB16
РК-ЛС-5№016307
Таблетка
101,51
323
Ацесоль
Нет данных
Раствор для инфузий, 200 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№013653
Бутылка
180,61
324
Ацесоль
Нет данных
Раствор для инфузий, 400 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№013654
Бутылка
228,38
325
Ацетазоламид-ТК
Ацетазоламид
Таблетки, 250 мг, №30
S01EC01
РК-ЛС-5№025445
Таблетка
63,06
326
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ацетилцистеин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 200 мг, 3 г, №20
R05CB01
РК-ЛС-5№024132
Пакет
58,76
327
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ацетилцистеин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 600 мг, 3 г, №10
R05CB01
РК-ЛС-5№024133
Пакет
98,41
328
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Крем для наружного применения, 5 %, 5 г, №1
D06BB03
РК-ЛС-5№021281
Туба
637,56
329
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Крем для наружного применения, 5 %, 10 г, №1
D06BB03
РК-ЛС-5№021281
Туба
778,17
330
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Крем для наружного применения, 5 %, 2 г, №1
D06BB03
РК-ЛС-5№021281
Туба
534,75
331
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №35
J05AB01
РК-ЛС-5№021003
Таблетка
104,96
332
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблетки, 200 мг, №20
J05AB01
РК-ЛС-3№019709
Таблетка
16,38
333
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг № 30
L04AA13
РК-ЛС-5№023533
Таблетка
235,73
334
Байдуреон®
Эксенатид
Суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением, 2мг/0.85 мл, 0,85 мл, №4
A10BJ01
РК-ЛС-5№024852
Шприц-ручка
9 433,13
335
Байдуреон™
Эксенатид
Порошок для приготовления суспензии для подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем, 2 мг/0.65мл, 0,65 мл, №4
A10BJ01
РК-ЛС-5№023957
Шприц-ручка
9 433,13
336
Баклосан
Баклофен
Таблетки, 25 мг, №50
M03BX01
РК-ЛС-5№025148
Таблетка
50,72
337
Баклосан
Баклофен
Таблетки, 10 мг, №50
M03BX01
РК-ЛС-5№025149
Таблетка
30,79
338
СЕКРАЗОЛ® ДЛЯ ДЕТЕЙ/СЕКРАЗОЛ®
Амброксол
Сироп, 15мг/5мл, 100 мл №1
R05CB06
РК-ЛС-5№016349
Флакон
622,30
339
БАРАСПАЗМ
Метамизол натрия
Раствор для инъекций, 500 мг/мл, 2 мл, №5
N02BB02
РК-ЛС-5№024165
Ампула
42,67
340
Басалог
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5

20 607,63
318
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,05 %, 40 г, №1
D07AB10
ҚР-ДЗ-5№016153
Сықпа
2 275,04
319
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,05 %, 20 г, №1
D07AB10
ҚР-ДЗ-5№016153
Сықпа
1 706,47
320
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05 %, 40 г, №1
D07AB10
ҚР-ДЗ-5№016154
Сықпа
2 280,17
321
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05 %, 20 г, №1
D07AB10
ҚР-ДЗ-5№016154
Сықпа
1 708,49
322
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №20
M01AB16
ҚР-ДЗ-5№016307
Таблетка
101,51
323
Ацесоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 200 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№013653
Бөтелке
180,61
324
Ацесоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№013654
Бөтелке
228,38
325
Ацетазоламид-ТК
Ацетазоламид
Таблеткалар, 250 мг, №30
S01EC01
ҚР-ДЗ-5№025445
Таблетка
63,06
326
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ацетилцистеин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг, 3 г, №20
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№024132
Пакет
58,76
327
Ацетилцистеин Вива Фарм
Ацетилцистеин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг, 3 г, №10
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№024133
Пакет
98,41
328
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем, 5 %, 5 г, №1
D06BB03
ҚР-ДЗ-5№021281
Сықпа
637,56
329
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем, 5 %, 10 г, №1
D06BB03
ҚР-ДЗ-5№021281
Сықпа
778,17
330
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Сыртқа қолдануға арналған крем, 5 %, 2 г, №1
D06BB03
ҚР-ДЗ-5№021281
Сықпа
534,75
331
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №35
J05AB01
ҚР-ДЗ-5№021003
Таблетка
104,96
332
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблеткалар, 200 мг, №20
J05AB01
ҚР-ДЗ-3№019709
Таблетка
16,38
333
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг № 30
L04AA13
ҚР-ДЗ-5№023533
Таблетка
235,73
334
Байдуреон®
Эксенатид
Босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия, 2мг/0.85 мл, 0,85 мл, №4
A10BJ01
ҚР-ДЗ-5№024852
Шприц-қалам
9 433,13
335
Байдуреон™
Эксенатид
Әсер етуі ұзаққа созылатын тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта, 2 мг/0.65мл, 0,65 мл, №4
A10BJ01
ҚР-ДЗ-5№023957
Шприц-қалам
9 433,13
336
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар, 25 мг, №50
M03BX01
ҚР-ДЗ-5№025148
Таблетка
50,72
337
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар, 10 мг, №50
M03BX01
ҚР-ДЗ-5№025149
Таблетка
30,79
338
БАЛАЛАРҒА АРНАЛҒАН СЕКРАЗОЛ®/СЕКРАЗОЛ®
Амброксол
Шәрбат, 15мг/5мл, 100 мл № 1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№016349
Құты
622,30
339
БАРАСПАЗМ
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді, 500 мг/мл, 2 мл, №5
N02BB02
ҚР-ДЗ-5№024165
Ампула
42,67
340
Басалог
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5

A10AE04
РК-ЛС-5№023994
Картридж
1 973,40
341
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AE04
РК-ЛС-5№024946
Картридж
2 437,96
342
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, №1
L01XC07
РК-БП-5№023685
Флакон
102 443,79
343
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 16 мл, №1
L01XC07
РК-ЛС-5№023687
Флакон
389 821,40
344
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03BA01
РК-ЛС-5№019758
Баллон
5 199,09
345
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом, 250 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03BA01
РК-ЛС-5№019759
Баллон
5 996,11
346
Беландж
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
C07AB07
РК-ЛС-5№021429
Таблетка
27,97
347
Белацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №5
J01DD04
РК-ЛС-5№022226
Флакон
1 064,72
348
Белифрин
Фенилэфрин
Капли глазные, 25 мг/мл, 5 мл, №1
S01FB01
РК-ЛС-5№023627
Флакон
1 568,10
349
Белодерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения, 0,05 %, 15 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№015483
Туба
1 096,88
350
Белодерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения, 0,05 %, 30 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№015483
Туба
1 474,28
351
Белодерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,05 %, 15 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№015485
Туба
1 091,20
352
Белодерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,05 %, 30 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№015485
Туба
1 474,02
353
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения, 0,05 %, 50 мл, № 1
D07AC01
РК-ЛС-5№021178
Флакон
2 805,28
354
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения, 0,05 %, 20 мл, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№021178
Флакон
1 864,36
355
Белосалик
Нет данных
Мазь для наружного применения, 15 г, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№016136
Туба
1 094,14
356
Белосалик
Нет данных
Мазь для наружного применения, 30 г, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№016136
Туба
2 032,26
357
Белосалик
Нет данных
Спрей для наружного применения, 50 мл, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№021258
Флакон
2 985,39
358
Белосалик лосьон
Нет данных
Раствор для наружного применения, 50 мл, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№016132
Флакон
2 552,81
359
Уголь активированный
Нет данных
Капсулы, 200 мг, №20
A07BA01
РК-ЛС-3№021043
Капсула
30,76
360
Уголь активированный Ультра-Адсорб
Нет данных
Таблетки, 0,25 г, № 10
A07BA01
РК-ЛС-5№016619
Таблетка
5,87
361
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №5
L01AA09
РК-ЛС-5№025122
Флакон

A10AE04
ҚР-ДЗ-5№023994
Картридж
1 973,40
341
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AE04
ҚР-ДЗ-5№024946
Картридж
2 437,96
342
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл, №1
L01XC07
ҚР-БП-5№023685
Құты
102 443,79
343
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 16 мл, №1
L01XC07
ҚР-ДЗ-5№023687
Құты
389 821,40
344
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03BA01
ҚР-ДЗ-5№019758
Баллон
5 199,09
345
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген, 250 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03BA01
ҚР-ДЗ-5№019759
Баллон
5 996,11
346
Беландж
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
C07AB07
ҚР-ДЗ-5№021429
Таблетка
27,97
347
Белацеф
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №5
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№022226
Құты
1 064,72
348
Белифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі, 25 мг/мл, 5 мл, №1
S01FB01
ҚР-ДЗ-5№023627
Құты
1 568,10
349
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,05 %, 15 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№015483
Сықпа
1 096,88
350
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,05 %, 30 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№015483
Сықпа
1 474,28
351
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05 %, 15 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№015485
Сықпа
1 091,20
352
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,05 %, 30 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№015485
Сықпа
1 474,02
353
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 0,05 %, 50 мл, № 1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№021178
Құты
2 805,28
354
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 0,05 %, 20 мл, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№021178
Құты
1 864,36
355
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 15 г, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№016136
Сықпа
1 094,14
356
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 30 г, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№016136
Сықпа
2 032,26
357
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 50 мл, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№021258
Құты
2 985,39
358
Белосалик лосьоны
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 50 мл, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№016132
Құты
2 552,81
359
Белсендірілген көмір
Деректер жоқ
Капсулалар, 200 мг, №20
A07BA01
ҚР-ДЗ-3№021043
Капсула
30,76
360
Белсендірілген көмір Ультра-Адсорб
деректер жоқ
Таблеткалар, 0,25 г, № 10
A07BA01
ҚР-ДЗ-5№016619
Таблетка
5,87
361
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг, №5
L01AA09
ҚР-ДЗ-5№025122
Құты

139 145,09
362
Бендоки
Бендамустин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, №1
L01AA09
РК-ЛС-5№026019
Флакон
213 343,40
363
Бендоки 25
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 25 мг, №1
L01AA09
РК-ЛС-5№025873
Флакон
131 398,08
364
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№021014
Флакон
298 240,44
365
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 250 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№021016
Флакон
75 211,29
366
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 2000 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№021013
Флакон
593 876,15
367
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№021015
Флакон
149 771,40
368
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1e+006 ЕД, №50
J01CE01
РК-ЛС-5№020160
Флакон
51,44
369
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг, №1
L04AA26
РК-БП-5№018914
Флакон
63 382,94
370
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 мг, №1
L04AA26
РК-БП-5№018915
Флакон
222 649,50
371
БЕНТЕРО
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 20 мл, №1
L01AA09
РК-ЛС-5№025096
Флакон
173 681,03
372
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 250 МЕ, № 1
B02BD02
РК-ЛС-5№019419
Флакон
11 935,75
373
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ, 5 мл, № 1
B02BD02
РК-ЛС-5№019420
Флакон
23 512,68
374
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ, 10 мл, № 1
B02BD02
РК-ЛС-5№019421
Флакон
47 140,29
375
Берни
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, №2
J01XX01
РК-ЛС-5№022306
Саше
2 945,73
376
Беродуал®
Нет данных
Раствор для ингаляций, 20 мл, №1
R03AL01
РК-ЛС-5№014273
Флакон
1 757,96
377
Беродуал® Н
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 10 мл, 200 доз, №1
R03AL01
РК-ЛС-5№010908
Баллон
2 656,78
378
Бетагист 16/ Бетагист
Бетагистин
Таблетки, 16 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№019066
Таблетка
106,80
379
Бетагист 24/Бетагист
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №30

139 145,09
362
Бендоки
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 4 мл, №1
L01AA09
ҚР-ДЗ-5№026019
Құты
213 343,40
363
Бендоки 25
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ, 25 мг, №1
L01AA09
ҚР-ДЗ-5№025873
Құты
131 398,08
364
БенеФикс®
Нонаког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 1000 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№021014
Құты
298 240,44
365
БенеФикс®
Нонаког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 250 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№021016
Құты
75 211,29
366
БенеФикс®
Нонаког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 2000 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№021013
Құты
593 876,15
367
БенеФикс®
Нонаког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 500 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№021015
Құты
149 771,40
368
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1e+006 ӘБ, №50
J01CE01
ҚР-ДЗ-5№020160
Құты
51,44
369
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 120 мг, №1
L04AA26
ҚР-БП-5№018914
Құты
63 382,94
370
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 мг, №1
L04AA26
ҚР-БП-5№018915
Құты
222 649,50
371
БЕНТЕРО
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, 20 мл, №1
L01AA09
ҚР-ДЗ-5№025096
Құты
173 681,03
372
Бериате®
деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 250 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№019419
Құты
11 935,75
373
Бериате®
деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл, № 1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№019420
Құты
23 512,68
374
Бериате®
деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ, 10 мл, № 1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№019421
Құты
47 140,29
375
Берни
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 3 г, №2
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№022306
Саше
2 945,73
376
Беродуал®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді, 20 мл, №1
R03AL01
ҚР-ДЗ-5№014273
Құты
1 757,96
377
Беродуал® Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 10 мл, 200 доза, №1
R03AL01
ҚР-ДЗ-5№010908
Баллон
2 656,78
378
Бетагист 16/ Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар, 16 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№019066
Таблетка
106,80
379
Бетагист 24/Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №30

N07CA01
РК-ЛС-5№019067
Таблетка
120,00
380
Бетагист 8/Бетагист
Бетагистин
Таблетки, 8 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№019068
Таблетка
56,40
381
Бетадин®
Нет данных
Мазь для наружного применения, 10%, 20 г №1
D08AG02
РК-ЛС-5№004388
Туба
1 543,41
382
Бетадин®
Нет данных
Суппозитории вагинальные, 200 мг, №14
G01AX11
РК-ЛС-5№009783
Суппозиторий
120,60
383
Бетадин®
Нет данных
Суппозитории вагинальные, 200 мг, № 7
G01AX11
РК-ЛС-5№009783
Суппозиторий
241,86
384
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, № 30
C07AB05
РК-ЛС-5№009856
Таблетка
88,08
385
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 30
C07AB05
РК-ЛС-5№121701
Таблетка
46,92
386
Беталок®
Метопролол
Раствор для внутривенного введения, 1 мг/мл, 5 мл, №5
C07AB02
РК-ЛС-5№017152
Ампула
907,13
387
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки, 100 мг, № 30
N05AL01
РК-ЛС-5№023478
Таблетка
84,92
388
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки, 200 мг, № 30
N05AL01
РК-ЛС-5№023479
Таблетка
105,72
389
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки, 8 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№018569
Таблетка
106,02
390
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки, 16 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№018570
Таблетка
140,58
391
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №60
N07CA01
РК-ЛС-5№018571
Таблетка
149,76
392
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №20
N07CA01
РК-ЛС-5№018571
Таблетка
183,58
393
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Суспензия для инъекций, 1 мл, №5
H02AB01
РК-ЛС-5№021126
Ампула
805,47
394
Бетаферон®
Интерферон бета
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг(9,6 млн.МЕ), № 15
L03AB08
РК-ЛС-5№003524
Флакон
14 834,29
395
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
РК-ЛС-5№019116
Флакон
800,33
396
Биглау
Бримонидин
Капли глазные, раствор, 0,2%, 5 мл, №1
S01EA05
РК-ЛС-5№024291
Флакон
2 295,58
397
Биденза
Энзалутамид
Капсулы, 40 мг, №112
L02BB04
РК-ЛС-5№025030
Капсула
14 299,04
398
Бидирон
Абиратерон
Таблетки, 500 мг, № 60
L02BX03
РК-ЛС-5№024667
Таблетка
14 191,37
399
Бидирон
Абиратерон
Таблетки, 250 мг, №120
L02BX03
РК-ЛС-5№024668
Таблетка
9 055,39
400
Бикалутамид Гриндекс
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг № 30
L02BB03
РК-ЛС-5№014815
Таблетка
204,62
401
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №30
L02BB03
РК-ЛС-5№024586
Таблетка
161,24
402
Биманокс®
Бримонидин
Капли глазные, 2 мг/мл, 5 мл, №1
S01EA05
РК-ЛС-5№122083
Флакон
1 774,83
403
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций, 40000 МЕ/1.0 мл, 1 мл, №6
B03XA01
РК-ЛС-5№021024
Шприц
56 528,32
404
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций, 2000 МЕ/1.0 мл, 1 мл, №6
B03XA01
РК-ЛС-5№021025
Шприц
4 363,90
405
БИОВЕН
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 100 мл, №1

N07CA01
ҚР-ДЗ-5№019067
Таблетка
120,00
380
Бетагист 8/Бетагист
Бетагистин
Таблеткалар, 8 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№019068
Таблетка
56,40
381
Бетадин®
деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 10%, 20 г №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№004388
Сықпа
1 543,41
382
Бетадин®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер, 200 мг, №14
G01AX11
ҚР-ДЗ-5№009783
Суппозиторий
120,60
383
Бетадин®
деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер, 200 мг, № 7
G01AX11
ҚР-ДЗ-5№009783
Суппозиторий
241,86
384
Бетак
Бетаксолол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, № 30
C07AB05
ҚР-ДЗ-5№009856
Таблетка
88,08
385
Бетак
Бетаксолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 30
C07AB05
ҚР-ДЗ-5№121701
Таблетка
46,92
386
Беталок®
Метопролол
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 мг/мл, 5 мл, №5
C07AB02
ҚР-ДЗ-5№017152
Ампула
907,13
387
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар, 100 мг, № 30
N05AL01
ҚР-ДЗ-5№023478
Таблетка
84,92
388
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар, 200 мг, № 30
N05AL01
ҚР-ДЗ-5№023479
Таблетка
105,72
389
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар, 8 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№018569
Таблетка
106,02
390
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар, 16 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№018570
Таблетка
140,58
391
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №60
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№018571
Таблетка
149,76
392
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №20
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№018571
Таблетка
183,58
393
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Инъекцияға арналған суспензия, 1 мл, №5
H02AB01
ҚР-ДЗ-5№021126
Ампула
805,47
394
Бетаферон®
Интерферон бета
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 0,3 мг (9,6 млн.ХБ), № 15
L03AB08
ҚР-ДЗ-5№003524
Құты
14 834,29
395
БЕФРОН®
Ибупрофен
Суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№019116
Құты
800,33
396
Биглау
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі, ерітінді, 0,2%, 5 мл, №1
S01EA05
ҚР-ДЗ-5№024291
Құты
2 295,58
397
Биденза
Энзалутамид
Капсулалар, 40 мг, №112
L02BB04
ҚР-ДЗ-5№025030
Капсула
14 299,04
398
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар, 500 мг, № 60
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№024667
Таблетка
14 191,37
399
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар, 250 мг, №120
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№024668
Таблетка
9 055,39
400
Бикалутамид Гриндекс
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг № 30
L02BB03
ҚР-ДЗ-5№014815
Таблетка
204,62
401
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
L02BB03
ҚР-ДЗ-5№024586
Таблетка
161,24
402
Биманокс®
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі, 2 мг/мл, 5 мл, №1
S01EA05
ҚР-ДЗ-5№122083
Құты
1 774,83
403
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 40000 ХБ/1.0 мл, 1 мл, №6
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№021024
Шприц
56 528,32
404
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ/1.0 мл, 1 мл, №6
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№021025
Шприц
4 363,90
405
БИОВЕН
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 100 мл, №1

C02KX01
РК-ЛС-5№024804
Таблетка
10 684,37
432
Бокакорт-С
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
РК-ЛС-5№024721
Баллон
5 844,87
433
Бонеост
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг, №1
M05BA06
РК-ЛС-5№023831
Таблетка
8 282,37
434
Бонспри
Офатумумаб
Раствор для подкожного введения, 20 мг/0,4 мл, 0.4 мл, №1
L04AA52
РК-ЛС-5№025168
Шприц
592 489,93
435
Боризол
Рилузол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, № 60
N07XX02
РК-ЛС-5№020992
Таблетка
570,02
436
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№024397
Флакон
112 526,12
437
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3.5 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№022622
Флакон
77 000,00
438
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 2.5 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№024571
Флакон
62 400,00
439
Бортепол
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№024572
Флакон
38 500,01
440
Бортеро
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3.5 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№022307
Флакон
41 105,76
441
Босфит
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг, № 56
C02KX01
РК-ЛС-5№024681
Таблетка
10 684,37
442
Брайдан®
Сугаммадекс
Раствор для внутривенного введения, 100 мг/мл, № 10
V03AB35
РК-ЛС-5№017632
Флакон
34 931,31
443
Брамитоб
Тобрамицин
раствор для ингаляций, 300 мг/ 4 мл, 4 мл, №56
J01GB01
орфанный
Контейнер
17 661,33
444
Бризаль
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия, 10 мг/мл, 5 мл, №1
S01EC04
РК-ЛС-5№023836
Флакон
2 869,44
445
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 90 мг, №56
B01AC24
РК-ЛС-5№018487
Таблетка
469,43
446
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №56
B01AC24
РК-ЛС-5№023335
Таблетка
407,98
447
Бринзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные, суспензия, 10 мг/мл + 5 мг/мл, 5 мл, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№024304
Флакон
3 800,33
448
Бритомар
Торасемид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 10 мг, №30
C03СА04
РК-ЛС-5№016602
Таблетка
93,28
449
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблетки, 2,5 мг, № 30
G02CB01
РК-ЛС-5№003958
Таблетка
68,17
450
Бронолак
Амброксол
Таблетки, 30 мг, №20
R05CB06
РК-ЛС-5№018507
Таблетка
28,13
451
Бронолак
Амброксол
Сироп, 15 мг/5 мл, 100 мл, №1
R05CB06
РК-ЛС-5№022749
Флакон
622,30
452
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций, 5мг/мл, 10 мл № 5
N01BB01
РК-ЛС-5№023172
Ампула
365,27
453
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций, 5 мг/мл, 4 мл №5

C02KX01
ҚР-ДЗ-5№024804
Таблетка
10 684,37
432
Бокакорт-С
Флутиказон
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 250 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
ҚР-ДЗ-5№024721
Баллон
5 844,87
433
Бонеост
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №1
M05BA06
ҚР-ДЗ-5№023831
Таблетка
8 282,37
434
Бонспри
Офатумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/0,4 мл, 0.4 мл, №1
L04AA52
ҚР-ДЗ-5№025168
Шприц
592 489,93
435
Боризол
Рилузол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, № 60
N07XX02
ҚР-ДЗ-5№020992
Таблетка
570,02
436
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 1 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024397
Құты
112 526,12
437
Бортепол
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3.5 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№022622
Құты
77 000,00
438
Бортепол
Бортезомиб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 2.5 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024571
Құты
62 400,00
439
Бортепол
Бортезомиб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024572
Құты
38 500,01
440
Бортеро
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3.5 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№022307
Құты
41 105,76
441
Босфит
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг, № 56
C02KX01
ҚР-ДЗ-5№024681
Таблетка
10 684,37
442
Брайдан®
Сугаммадекс
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/мл, № 10
V03AB35
ҚР-ДЗ-5№017632
Құты
34 931,31
443
Брамитоб
Тобрамицин
ингаляцияға арналған ерітінді, 300 мг/ 4 мл, 4 мл, №56
J01GB01
орфандық
Контейнер
17 661,33
444
Бризаль
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия, 10 мг/мл, 5 мл, №1
S01EC04
ҚР-ДЗ-5№023836
Құты
2 869,44
445
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг, №56
B01AC24
ҚР-ДЗ-5№018487
Таблетка
469,43
446
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг, №56
B01AC24
ҚР-ДЗ-5№023335
Таблетка
407,98
447
Бринзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия, 10 мг/мл + 5 мг/мл, 5 мл, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№024304
Құты
3 800,33
448
Бритомар
Торасемид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 10 мг, №30
C03СА04
ҚР-ДЗ-5№016602
Таблетка
93,28
449
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар, 2,5 мг, № 30
G02CB01
ҚР-ДЗ-5№003958
Таблетка
68,17
450
Бронолак
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, №20
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№018507
Таблетка
28,13
451
Бронолак
Амброксол
Шәрбат, 15 мг/5 мл, 100 мл, №1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№022749
Құты
622,30
452
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5мг/мл, 10 мл № 5
N01BB01
ҚР-ДЗ-5№023172
Ампула
365,27
453
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 4 мл № 5

N01BB01
РК-ЛС-5№010790
Ампула
441,19
454
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций, 5мг/мл, 4 мл № 5
N01BB01
РК-ЛС-5№023064
Ампула
598,10
455
Бусонид
Будесонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 200 мкг/доза, 300 Доза, №1
R03BA02
РК-ЛС-5№021143
Баллон
5 569,41
456
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AJ52
РК-БП-5№018911
Шприц
6 404,00
457
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций, 160/4,5 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№022199
Ингалятор
6 440,83
458
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций, 160/4,5 мкг, 120 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№022199
Ингалятор
6 238,07
459
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций, 80 мкг/4,5 мкг, 120доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024800
Ингалятор
11 489,20
460
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций, 320 мкг/9 мкг, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024801
Ингалятор
12 311,99
461
Вакцина против гепатита В (рДНК)
Нет данных
Суспензия для инъекций, 20 мкг/1 мл, №50
J07BC01
РК-БП-5№024320
Флакон
784,17
462
Вагацит
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 450 мг, №10
J05AB14
РК-ЛС-5№025779
Таблетка
1 942,58
463
Вазатор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№019168
Таблетка
67,78
464
Вазатор
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA05
РК-ЛС-5№019169
Таблетка
99,18
465
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения, 600 мг, № 20
C04AD03
РК-ЛС-5№020470
Таблетка
135,42
466
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мкг/мл, 1 мл, №10
C01EA01
РК-ЛС-5№023677
Ампула
4 319,79
467
Вайдаза
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения, 100 мг, №1
L01BC07
РК-ЛС-5№121977
Флакон
93 873,36
468
Вайлопин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
N05AH03
РК-ЛС-5№025242
Таблетка
89,90
469
ВаксигрипТетра®, инактивированная четырехвалентная сплит-вакцина для профилактики гриппа
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения, 0,5 мл/1 доза, 0,5 мл, № 1
J07BB02
РК-БП-5№023616
Шприц
5 360,10
470
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30
J05AB11
РК-ЛС-5№019443
Таблетка
276,55
471
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J05AB11
РК-ЛС-5№019443
Таблетка
482,23
472
Валавир®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №42
J05AB11
РК-ЛС-5№015856
Таблетка
431,17

N01BB01
ҚР-ДЗ-5№010790
Ампула
441,19
454
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5мг/мл, 4 мл № 5
N01BB01
ҚР-ДЗ-5№023064
Ампула
598,10
455
Бусонид
Будесонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 200 мкг/доза, 300 Доза, №1
R03BA02
ҚР-ДЗ-5№021143
Баллон
5 569,41
456
Бустрикс®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AJ52
ҚР-БП-5№018911
Шприц
6 404,00
457
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 160/4,5 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№022199
Ингалятор
6 440,83
458
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 160/4,5 мкг, 120 доз, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№022199
Ингалятор
6 238,07
459
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 80 мкг/4,5 мкг, 120доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024800
Ингалятор
11 489,20
460
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 320 мкг/9 мкг, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024801
Ингалятор
12 311,99
461
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 20 мкг/1 мл, №50
J07BC01
ҚР-БП-5№024320
Құты
784,17
462
Вагацит
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 450 мг, №10
J05AB14
ҚР-ДЗ-5№025779
Таблетка
1 942,58
463
Вазатор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№019168
Таблетка
67,78
464
Вазатор
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA05
ҚР-ДЗ-5№019169
Таблетка
99,18
465
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, № 20
C04AD03
ҚР-ДЗ-5№020470
Таблетка
135,42
466
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мкг/мл, 1 мл, №10
C01EA01
ҚР-ДЗ-5№023677
Ампула
4 319,79
467
Вайдаза
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
L01BC07
ҚР-ДЗ-5№121977
Құты
93 873,36
468
Вайлопин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
N05AH03
ҚР-ДЗ-5№025242
Таблетка
89,90
469
ВаксигрипТетра®, тұмау профилактикасына арналған белсенділігі жойылған төрт валентті сплит-вакцина
деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/1 доза, 0,5 мл, № 1
J07BB02
ҚР-БП-5№023616
Шприц
5 360,10
470
Валавекс®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№019443
Таблетка
276,55
471
Валавекс®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№019443
Таблетка
482,23
472
Валавир®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №42
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№015856
Таблетка
431,17

473
Валавир®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J05AB11
РК-ЛС-5№015856
Таблетка
566,41
474
Валат
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения, 500 мг, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№025355
Таблетка
240,11
475
Валацитек
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 10
J05AB11
РК-ЛС-5№023429
Таблетка
282,55
476
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой, 450 мг, №60
J05AB14
РК-ЛС-5№023377
Таблетка
1 043,57
477
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой, 450 мг, №10
J05AB14
РК-ЛС-5№023377
Таблетка
1 942,58
478
Валдис
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, № 28
J05AP
РК-ЛС-5№024005
Таблетка
1 536,00
479
Валдис Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, № 28
J05AP51
РК-ЛС-5№024020
Таблетка
3 082,79
480
Валмак
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023020
Таблетка
16,20
481
Валмак
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 80 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023021
Таблетка
20,08
482
Валмак
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023022
Таблетка
29,95
483
ВАЛМАК-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 80 мг/ 12.5 мг, №30
C09DA03
РК-ЛС-5№023003
Таблетка
50,81
484
ВАЛМАК-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг/ 25 мг, №30
C09DA03
РК-ЛС-5№023004
Таблетка
67,09
485
ВАЛМАК-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг/ 25 мг, № 90
C09DA03
РК-ЛС-5№023004
Таблетка
41,98
486
ВАЛМАК-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг/ 12.5 мг, № 90
C09DA03
РК-ЛС-5№023005
Таблетка
34,64
487
ВАЛМАК-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 320 мг/ 12.5 мг, № 90
C09DA03
РК-ЛС-5№023006
Таблетка
50,74
488
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5мг/160мг, №28
C09DB01
РК-ЛС-5№020958
Таблетка
104,08
489
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10мг/160мг, №28
C09DB01
РК-ЛС-5№020959
Таблетка
124,33
490
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023898
Таблетка
70,39
491
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 80 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023899
Таблетка
96,72
492
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг, № 30
C09CA03
РК-ЛС-5№023900
Таблетка
115,73
493
Валсар
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 320 мг, №30
C09CA03
РК-ЛС-5№023901
Таблетка
126,84
494
Валтеро
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30
J05AB11
РК-ЛС-5№023242
Таблетка
117,85
495
Вальдоксан®
Агомелатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №28

473
Валавир®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№015856
Таблетка
566,41
474
Валат
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№025355
Таблетка
240,11
475
Валацитек
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 10
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№023429
Таблетка
282,55
476
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар, 450 мг, №60
J05AB14
ҚР-ДЗ-5№023377
Таблетка
1 043,57
477
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар, 450 мг, №10
J05AB14
ҚР-ДЗ-5№023377
Таблетка
1 942,58
478
Валдис
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, № 28
J05AP
ҚР-ДЗ-5№024005
Таблетка
1 536,00
479
Валдис Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, № 28
J05AP51
ҚР-ДЗ-5№024020
Таблетка
3 082,79
480
Валмак
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023020
Таблетка
16,20
481
Валмак
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023021
Таблетка
20,08
482
Валмак
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023022
Таблетка
29,95
483
ВАЛМАК-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг/ 12.5 мг, №30
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№023003
Таблетка
50,81
484
ВАЛМАК-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг/ 25 мг, №30
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№023004
Таблетка
67,09
485
ВАЛМАК-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг/ 25 мг, № 90
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№023004
Таблетка
41,98
486
ВАЛМАК-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг/ 12.5 мг, № 90
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№023005
Таблетка
34,64
487
ВАЛМАК-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 320 мг/ 12.5 мг, № 90
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№023006
Таблетка
50,74
488
Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5мг/160мг, №28
C09DB01
ҚР-ДЗ-5№020958
Таблетка
104,08
489
Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10мг/160мг, №28
C09DB01
ҚР-ДЗ-5№020959
Таблетка
124,33
490
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023898
Таблетка
70,39
491
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023899
Таблетка
96,72
492
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг, № 30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023900
Таблетка
115,73
493
Валсар
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 320 мг, №30
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№023901
Таблетка
126,84
494
Валтеро
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
J05AB11
ҚР-ДЗ-5№023242
Таблетка
117,85
495
Вальдоксан®
Агомелатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №28

N06AX22
РК-ЛС-5№018656
Таблетка
322,16
496
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, №5
N03AG01
РК-ЛС-5№024311
Ампула
2 394,39
497
Вальпрокс
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№025012
Таблетка
113,58
498
Вальпрокс
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№025013
Таблетка
38,42
499
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 80 мг, №28
C09CA03
РК-ЛС-5№013584
Таблетка
50,30
500
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг, №28
C09CA03
РК-ЛС-5№013585
Таблетка
84,19
501
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой, 80 мг, №28
C09CA03
РК-ЛС-5№019147
Таблетка
59,83
502
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой, 160 мг, №28
C09CA03
РК-ЛС-5№019148
Таблетка
95,47
503
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 80/12,5 мг, №28
C09DA03
РК-ЛС-5№019286
Таблетка
65,66
504
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 160/12,5 мг, №28
C09DA03
РК-ЛС-5№019287
Таблетка
111,56
505
Ванкомицин-Элеас
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 1 г, 20 мл, № 1
J01XA01
РК-ЛС-5№022299
Флакон
2 301,41
506
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие, 100 мг, №60
L01EX09
РК-ЛС-5№022499
Капсула
9 224,16
507
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие, 150 мг, №60
L01EX09
РК-ЛС-5№022500
Капсула
14 894,23
508
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки, 5 мг, №100
B01AA03
РК-ЛС-5№010198
Таблетка
20,96
509
Варфарин
Варфарин
Таблетки, 2.5 мг, №40
B01AA03
РК-ЛС-5№023563
Таблетка
17,20
510
Варфарин Никомед
Варфарин
Таблетки, 2.5 мг, №100
B01AA03
РК-ЛС-5№018721
Таблетка
7,88
511
Васталома
Фулвестрант
Раствор для внутримышечного введения, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
РК-ЛС-5№025635
Шприц
27 164,88
512
ВЕБУЛИС
Илопрост
Раствор для ингаляций, 10 мкг/мл, 2 мл, №30
B01AC11
РК-ЛС-5№025171
Ампула
5 428,39
513
Вегадерм
Нет данных
Мазь, 15 г, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№023013
Туба
2 283,63
514
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий, 500 мг, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№023458
Флакон
2 221,14
515
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий, 1000 мг, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№023459
Флакон
7 104,32
516
Вегацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий, 1000 мг, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№024786
Флакон
2 317,07
517
Вегтазон
Мометазон
Крем, 1 мг/г, 15 г, №1
D07AC13
РК-ЛС-5№023043
Туба
2 398,04
518
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/мл (100 мг/5 мл), 5 мл, №1
L01XC08
РК-ЛС-5№020049
Флакон

N06AX22
ҚР-ДЗ-5№018656
Таблетка
322,16
496
Вальпрой қышқылы
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, №5
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№024311
Ампула
2 394,39
497
Вальпрокс
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№025012
Таблетка
113,58
498
Вальпрокс
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№025013
Таблетка
38,42
499
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг, №28
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№013584
Таблетка
50,30
500
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг, №28
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№013585
Таблетка
84,19
501
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар, 80 мг, №28
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№019147
Таблетка
59,83
502
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар, 160 мг, №28
C09CA03
ҚР-ДЗ-5№019148
Таблетка
95,47
503
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 80/12,5 мг, №28
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№019286
Таблетка
65,66
504
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 160/12,5 мг, №28
C09DA03
ҚР-ДЗ-5№019287
Таблетка
111,56
505
Ванкомицин-Элеас
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, 20 мл, № 1
J01XA01
ҚР-ДЗ-5№022299
Құты
2 301,41
506
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар, 100 мг, №60
L01EX09
ҚР-ДЗ-5№022499
Капсула
9 224,16
507
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар, 150 мг, №60
L01EX09
ҚР-ДЗ-5№022500
Капсула
14 894,23
508
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар, 5 мг, №100
B01AA03
ҚР-ДЗ-5№010198
Таблетка
20,96
509
Варфарин
Варфарин
Таблеткалар, 2.5 мг, №40
B01AA03
ҚР-ДЗ-5№023563
Таблетка
17,20
510
Варфарин Никомед
Варфарин
Таблеткалар, 2.5 мг, №100
B01AA03
ҚР-ДЗ-5№018721
Таблетка
7,88
511
Васталома
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№025635
Шприц
27 164,88
512
ВЕБУЛИС
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді, 10 мкг/мл, 2 мл, №30
B01AC11
ҚР-ДЗ-5№025171
Ампула
5 428,39
513
Вегадерм
Деректер жоқ
Жақпамай, 15 г, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№023013
Сықпа
2 283,63
514
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№023458
Құты
2 221,14
515
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№023459
Құты
7 104,32
516
Вегацеф
Цефтриаксон
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024786
Құты
2 317,07
517
Вегтазон
Мометазон
Крем, 1 мг/г, 15 г, №1
D07AC13
ҚР-ДЗ-5№023043
Сықпа
2 398,04
518
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/мл (100 мг/5 мл), 5 мл, №1
L01XC08
ҚР-ДЗ-5№020049
Құты

172 503,40
519
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 150 мг, № 28
N06AX16
РК-ЛС-5№005012
Капсула
160,01
520
Велкейд®
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№021475
Флакон
66 624,18
521
Велкозомиб
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения, 3,5 мг, № 1
L01XX32
РК-ЛС-5№024528
Флакон
77 000,00
522
Велкозомиб
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг, №1
L01XX32
РК-ЛС-5№024887
Флакон
112 526,12
523
ВЕЛСОФ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
J05AP
РК-ЛС-5№024724
Таблетка
1 345,60
524
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
L01XX52
РК-ЛС-5№024330
Таблетка
2 430,52
525
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №7
L01XX52
РК-ЛС-5№024331
Таблетка
12 259,13
526
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №14
L01XX52
РК-ЛС-5№024332
Таблетка
24 773,37
527
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №7
L01XX52
РК-ЛС-5№024332
Таблетка
24 679,58
528
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №112
L01XX52
РК-ЛС-5№024332
Таблетка
20 915,61
529
Венлаксор®
Венлафаксин
Таблетки, 75 мг, № 30
N06AX16
РК-ЛС-5№004257
Таблетка
162,52
530
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
РК-ЛС-5№122086
Ампула
2 527,26
531
Вентавис®
Илопрост
Раствор для ингаляций, 10 мкг/мл, 2 мл, №30
B01AC11
РК-ЛС-5№020401
Ампула
7 539,48
532
Вентолин®
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№004652
Баллон
752,99
533
Вентолин® дыхательный раствор
Сальбутамол
Раствор для небулайзера, 5 мг/мл, 20 мл, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№006081
Флакон
622,60
534
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг, №14
A02BC04
РК-ЛС-5№022291
Таблетка
237,32
535
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг, №14
A02BC04
РК-ЛС-5№022292
Таблетка
234,35
536
Веракол
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида для инъекций), 1 гр, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№021614
Флакон
1 239,22
537
Вератиниб
Лапатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №30
L01XE07
РК-ЛС-5№024947
Таблетка
5 900,00
538
Верзенио
абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
539
Верзенио
абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
540
Верзенио
абемациклиб

172 503,40
519
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 150 мг, № 28
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№005012
Капсула
160,01
520
Велкейд®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№021475
Құты
66 624,18
521
Велкозомиб
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 3,5 мг, № 1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024528
Құты
77 000,00
522
Велкозомиб
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг, №1
L01XX32
ҚР-ДЗ-5№024887
Құты
112 526,12
523
ВЕЛСОФ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
J05AP
ҚР-ДЗ-5№024724
Таблетка
1 345,60
524
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
L01XX52
ҚР-ДЗ-5№024330
Таблетка
2 430,52
525
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №7
L01XX52
ҚР-ДЗ-5№024331
Таблетка
12 259,13
526
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №14
L01XX52
ҚР-ДЗ-5№024332
Таблетка
24 773,37
527
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №7
L01XX52
ҚР-ДЗ-5№024332
Таблетка
24 679,58
528
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №112
L01XX52
ҚР-ДЗ-5№024332
Таблетка
20 915,61
529
Венлаксор®
Венлафаксин
Таблеткалар, 75 мг, № 30
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№004257
Таблетка
162,52
530
Венофер®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінд, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
ҚР-ДЗ-5№122086
Ампула
2 527,26
531
Вентавис®
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді, 10 мкг/мл, 2 мл, №30
B01AC11
ҚР-ДЗ-5№020401
Ампула
7 539,48
532
Вентолин®
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№004652
Баллон
752,99
533
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді, 5 мг/мл, 20 мл, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№006081
Құты
622,60
534
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
A02BC04
ҚР-ДЗ-5№022291
Таблетка
237,32
535
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №14
A02BC04
ҚР-ДЗ-5№022292
Таблетка
234,35
536
Веракол
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен (1% лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) жиынтықта, 1 гр, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№021614
Құты
1 239,22
537
Вератиниб
Лапатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №30
L01XE07
ҚР-ДЗ-5№024947
Таблетка
5 900,00
538
Верзенио
абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалары, 200мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
539
Верзенио
абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалары, 50мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
540
Верзенио
абемациклиб

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
541
Верзенио
абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
542
Вермокс
Мебендазол
Таблетки, 100 мг, № 6
P02CA01
РК-ЛС-5№010231
Таблетка
150,62
543
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулы, 250 ЛЕ, №50
B01AB11
РК-ЛС-5№003681
Капсула
413,33
544
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки, 16 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№017888
Таблетка
70,85
545
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№017889
Таблетка
86,66
546
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные, 50 мг, №4
G04BE03
РК-ЛС-5№022266
Таблетка
258,48
547
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные, 50 мг, №1
G04BE03
РК-ЛС-5№022266
Таблетка
643,52
548
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные, 100 мг, №4
G04BE03
РК-ЛС-5№022267
Таблетка
514,82
549
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные, 100 мг, №1
G04BE03
РК-ЛС-5№022267
Таблетка
1 029,64
550
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки, 5мг/5 мг, №30
C09BB03
РК-ЛС-5№023443
Таблетка
72,14
551
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки, 5мг/10мг, №30
C09BB03
РК-ЛС-5№023444
Таблетка
81,16
552
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки, 10мг/20мг, № 30
C09BB03
РК-ЛС-5№023445
Таблетка
65,02
553
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки, 10мг/20мг, №28
C09BB03
РК-ЛС-5№023445
Таблетка
105,56
554
Вивитрол®
Налтрексон
Порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 380 мг, 4 мл №1
N07BB04
РК-ЛС-5№014801
Флакон
111 726,14
555
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций, 300 мг йода/мл, 20 мл № 1
V08AB02
РК-ЛС-3№122076
Флакон
3 510,50
556
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций, 300 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB02
РК-ЛС-3№122076
Флакон
4 021,53
557
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций, 350 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB02
РК-ЛС-3№122077
Флакон
2 734,95
558
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций, 350 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB02
РК-ЛС-3№122077
Флакон
5 259,28
559
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций, 350 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB02
РК-ЛС-3№122077
Флакон
9 337,04
560
ВИДАНОЛ®
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30
B02AA02
РК-ЛС-5№121658
Таблетка
155,10
561
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB09
РК-ЛС-3№122097
Флакон
11 316,62
562
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB09
РК-ЛС-3№122097
Флакон
5 182,54
563
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB09
РК-ЛС-3№122097
Флакон
6 316,22
564
Видора
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
G03AA12
РК-ЛС-5№122133
Таблетка
78,83
565
Видора микро
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28

Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалары, 100мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
541
Верзенио
абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалары, 150мг, №14
L01XE50
ЛП-№000040-РГ-KZ
Таблетка
22 654,26
542
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар, 100 мг, № 6
P02CA01
ҚР-ДЗ-5№010231
Таблетка
150,62
543
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулалар, 250 ЛЕ, №50
B01AB11
ҚР-ДЗ-5№003681
Капсула
413,33
544
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар, 16 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№017888
Таблетка
70,85
545
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№017889
Таблетка
86,66
546
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар, 50 мг, №4
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№022266
Таблетка
258,48
547
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар, 50 мг, №1
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№022266
Таблетка
643,52
548
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар, 100 мг, №4
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№022267
Таблетка
514,82
549
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар, 100 мг, №1
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№022267
Таблетка
1 029,64
550
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 5мг/5 мг, №30
C09BB03
ҚР-ДЗ-5№023443
Таблетка
72,14
551
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 5мг/10мг, №30
C09BB03
ҚР-ДЗ-5№023444
Таблетка
81,16
552
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 10мг/20мг, № 30
C09BB03
ҚР-ДЗ-5№023445
Таблетка
65,02
553
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 10мг/20мг, №28
C09BB03
ҚР-ДЗ-5№023445
Таблетка
105,56
554
Вивитрол®
Налтрексон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсер етуі ұзартылған суспензия дайындауға арналған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта, 380 мг, 4 мл №1
N07BB04
ҚР-ДЗ-5№014801
Құты
111 726,14
555
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді, 300 мг йода/мл, 20 мл № 1
V08AB02
ҚР-ДЗ-3№122076
Құты
3 510,50
556
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді, 300 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB02
ҚР-ДЗ-3№122076
Құты
4 021,53
557
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді, 350 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB02
ҚР-ДЗ-3№122077
Құты
2 734,95
558
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді, 350 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB02
ҚР-ДЗ-3№122077
Құты
5 259,28
559
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді, 350 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB02
ҚР-ДЗ-3№122077
Құты
9 337,04
560
ВИДАНОЛ®
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
B02AA02
ҚР-ДЗ-5№121658
Таблетка
155,10
561
Видиксанол
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-3№122097
Құты
11 316,62
562
Видиксанол
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-3№122097
Құты
5 182,54
563
Видиксанол
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-3№122097
Құты
6 316,22
564
Видора
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№122133
Таблетка
78,83
565
Видора микро
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28

G03AA12
РК-ЛС-5№122134
Таблетка
69,25
566
Видроп
Колекальциферол
Капли для приема внутрь, 2800 МЕ/мл, 15 мл, №1
A11CC05
РК-ЛС-5№023110
Флакон
421,21
567
Визанна®
Диеногест
Таблетки, 2 мг, №28
G03DB08
РК-ЛС-5№017601
Таблетка
426,62
568
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 50 мл №10
V08AB09
РК-ЛС-5№016257
Флакон
6 316,22
569
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 100 мл №10
V08AB09
РК-ЛС-5№016258
Флакон
11 316,62
570
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций, 320 мг йода/мл, 200 мл №10
V08AB09
РК-ЛС-5№016258
Флакон
19 551,61
571
Визкью
Бролуцизумаб
Раствор для внутриглазного введения, 120 мг/мл, 2 мл, №1
S01LA06
РК-ЛС-5№024790
Флакон
195 329,62
572
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения, 6 мг/мл, 3 мл, №2
A10BJ02
РК-ЛС-5№017120
Шприц-ручка
21 065,53
573
Вилате™ 1000 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения, 1000 МЕ, 10 мл, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№020623
Флакон
212 339,00
574
Вилате™ 500 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения, 500 МЕ, 5 мл, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№020624
Флакон
106 633,83
575
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблетки, 50 мг, №30
A10BH02
РК-ЛС-5№024904
Таблетка
177,72
576
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 5 мл, № 1
A16AB12
РК-ЛС-5№024088
Флакон
429 671,21
577
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01CA04
РК-ЛС-5№022274
Флакон
9 054,51
578
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50мг/5 мл, 5 мл, № 1
L01CA04
РК-ЛС-5№022275
Флакон
83 429,74
579
Винорелбин медак
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 1 мл, №1
L01CA04
РК-ЛС-5№021147
Флакон
9 054,51
580
Випидия™
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 12.5 мг, №28
A10BH04
РК-ЛС-5№021176
Таблетка
199,55
581
Випидия™
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №28
A10BH04
РК-ЛС-5№021177
Таблетка
244,55
582
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения, 300 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB05
РК-ЛС-5№022720
Флакон
6 784,83
583
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения, 300 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB05
РК-ЛС-5№022720
Флакон
3 658,00
584
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения, 300 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB05
РК-ЛС-5№022720
Флакон
13 993,98
585
Випромид
Йопромид

G03AA12
ҚР-ДЗ-5№122134
Таблетка
69,25
566
Видроп
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар, 2800 ХБ/мл, 15 мл, №1
A11CC05
ҚР-ДЗ-5№023110
Құты
421,21
567
Визанна®
Диеногест
Таблеткалар, 2 мг , №28
G03DB08
ҚР-ДЗ-5№017601
Таблетка
426,62
568
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 50 мл №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-5№016257
Құты
6 316,22
569
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 100 мл №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-5№016258
Құты
11 316,62
570
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді, 320 мг йода/мл, 200 мл №10
V08AB09
ҚР-ДЗ-5№016258
Құты
19 551,61
571
Визкью
Бролуцизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 120 мг/мл, 2 мл, №1
S01LA06
ҚР-ДЗ-5№024790
Құты
195 329,62
572
Виктоза®
Лираглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 6 мг/мл, 3 мл, №2
A10BJ02
ҚР-ДЗ-5№017120
Шприц-қалам
21 065,53
573
Вилате™ 1000 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 1000 ХБ, 10 мл, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№020623
Құты
212 339,00
574
Вилате™ 500 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№020624
Құты
106 633,83
575
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблеткалар, 50 мг, №30
A10BH02
ҚР-ДЗ-5№024904
Таблетка
177,72
576
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 5 мл, 1
A16AB12
ҚР-ДЗ-5№024088
Құты
429 671,21
577
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01CA04
ҚР-ДЗ-5№022274
Құты
9 054,51
578
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50мг/5 мл, 5 мл, № 1
L01CA04
ҚР-ДЗ-5№022275
Құты
83 429,74
579
Винорелбин медак
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 1 мл, №1
L01CA04
ҚР-ДЗ-5№021147
Құты
9 054,51
580
Випидия™
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 12.5 мг, №28
A10BH04
ҚР-ДЗ-5№021176
Таблетка
199,55
581
Випидия™
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №28
A10BH04
ҚР-ДЗ-5№021177
Таблетка
244,55
582
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 300 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB05
ҚР-ДЗ-5№022720
Құты
6 784,83
583
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 300 мг йода/мл, 20 мл, №10
V08AB05
ҚР-ДЗ-5№022720
Құты
3 658,00
584
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 300 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB05
ҚР-ДЗ-5№022720
Құты
13 993,98
585
Випромид
Йопромид

Раствор для внутрисосудистого введения, 370 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB05
РК-ЛС-5№022721
Флакон
13 780,79
586
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения, 370 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB05
РК-ЛС-5№022721
Флакон
7 970,04
587
Виракар®
Абакавир
Таблетки, покрытые оболочкой, 300 мг, №60
J05AF06
РК-ЛС-3№021526
Таблетка
837,61
588
Вирамун®
Невирапин
Суспензия для приема внутрь, 50 мг/5 мл, 240 мл, №1
J05AG01
РК-ЛС-5№005657
Флакон
2 843,99
589
Вирамун®
Невирапин
Таблетки, 200 мг, №60
J05AG01
РК-ЛС-5№016270
Таблетка
104,82
590
Вирдак
Даклатасвир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №28
J05AP07
РК-ЛС-5№023276
Таблетка
65,06
591
Ви-Сан
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 120 мг, №30
A02BX05
РК-ЛС-0№025458
Таблетка
44,17
592
Висвопенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DH02
РК-ЛС-5№022705
Флакон
2 089,99
593
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбиновая кислота
Таблетки жевательные, 500 мг, №10
A11GA01
РК-ЛС-5№018434
Таблетка
73,76
594
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбиновая кислота
Таблетки жевательные, 500 мг, №20
A11GA01
РК-ЛС-5№018434
Таблетка
44,70
595
Вифенд®
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №14
J02AC03
РК-ЛС-5№014467
Таблетка
3 555,09
596
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг, №1
J02AC03
РК-ЛС-5№014469
Флакон
46 359,50
597
Волкрон®
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №4
G04BE08
РК-ЛС-5№024006
Таблетка
1 170,20
598
ВОРИКА
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг, 25 мл, №1
J02AC03
РК-ЛС-5№024684
Флакон
18 073,82
599
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №60
L01EX03
РК-ЛС-5№017862
Таблетка
13 687,97
600
ВПРИВ
Велаглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 ЕД, №1
A16AB10
РК-ЛС-5№024128
Флакон
442 014,20
601
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения, 1 ммоль/мл, 7.5 мл, №5
V08CA09
РК-ЛС-5№010980
Шприц
19 309,88
602
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения, 1 ммоль/мл, 15 мл, №5
V08CA09
РК-ЛС-5№010980
Флакон
33 283,88
603
Газива®
Обинутузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора, 1000 мг/40 мл, 40 мл, №1
L01FA03
РК-ЛС-5№121935
Флакон
1 336 605,70
604
Гайро
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №100
J01XD03
РК-ЛС-5№013932
Таблетка
205,92
605
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций, 10 мг/мл, 1 мл, №10
N06DA04
РК-ЛС-5№025333
Ампула
478,00
606
Галоперидол деканоат
Галоперидол
Масляный раствор для инъекций, 50 мг/мл, 1 мл, № 5
N05AD01
РК-ЛС-5№010234
Ампула
423,38
607
Галоперидол Форте
Галоперидол
Таблетки, 5 мг, №50
N05AD01
РК-ЛС-5№014616
Таблетка

Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 370 мг йода/мл, 100 мл, №10
V08AB05
ҚР-ДЗ-5№022721
Құты
13 780,79
586
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 370 мг йода/мл, 50 мл, №10
V08AB05
ҚР-ДЗ-5№022721
Құты
7 970,04
587
Виракар®
Абакавир
Қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №60
J05AF06
ҚР-ДЗ-3№021526
Таблетка
837,61
588
Вирамун®
Невирапин
Ішуге арналған суспензия, 50 мг/5 мл, 240 мл, №1
J05AG01
ҚР-ДЗ-5№005657
Құты
2 843,99
589
Вирамун®
Невирапин
Таблеткалар, 200 мг, №60
J05AG01
ҚР-ДЗ-5№016270
Таблетка
104,82
590
Вирдак
Даклатасвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг, №28
J05AP07
ҚР-ДЗ-5№023276
Таблетка
65,06
591
Ви-Сан
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 120 мг, №30
A02BX05
ҚР-ДЗ-0№025458
Таблетка
44,17
592
Висвопенем
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№022705
Құты
2 089,99
593
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбин қышқылы
Шайнайтын таблеткалар, 500 мг, №10
A11GA01
ҚР-ДЗ-5№018434
Таблетка
73,76
594
ВИТАМИН С 500 Вива Фарм
Аскорбин қышқылы
Шайнайтын таблеткалар, 500 мг, №20
A11GA01
ҚР-ДЗ-5№018434
Таблетка
44,70
595
Вифенд®
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №14
J02AC03
ҚР-ДЗ-5№014467
Таблетка
3 555,09
596
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг, №1
J02AC03
ҚР-ДЗ-5№014469
Құты
46 359,50
597
Волкрон®
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №4
G04BE08
ҚР-ДЗ-5№024006
Таблетка
1 170,20
598
ВОРИКА
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг, 25 мл, №1
J02AC03
ҚР-ДЗ-5№024684
Құты
18 073,82
599
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №60
L01EX03
ҚР-ДЗ-5№017862
Таблетка
13 687,97
600
ВПРИВ
Альфа велаглюцеразасы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 ӘБ, №1
A16AB10
ҚР-ДЗ-5№024128
Құты
442 014,20
601
Гадовист®
Гадобутрол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 ммоль/мл, 7.5 мл, №5
V08CA09
ҚР-ДЗ-5№010980
Шприц
19 309,88
602
Гадовист®
Гадобутрол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1 ммоль/мл, 15 мл, №5
V08CA09
ҚР-ДЗ-5№010980
Құты
33 283,88
603
Газива®
Обинутузумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1000 мг/40 мл, 40 мл, №1
L01FA03
ҚР-ДЗ-5№121935
Құты
1 336 605,70
604
Гайро
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №100
J01XD03
ҚР-ДЗ-5№013932
Таблетка
205,92
605
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/мл, 1 мл, №10
N06DA04
ҚР-ДЗ-5№025333
Ампула
478,00
606
Галоперидол деканоат
Галоперидол
Инъекцияға арналған майлы ерітінді, 50 мг/мл, 1 мл, № 5
N05AD01
ҚР-ДЗ-5№010234
Ампула
423,38
607
Галоперидол Форте
Галоперидол
Таблеткалар, 5 мг, №50
N05AD01
ҚР-ДЗ-5№014616
Таблетка

13,93
608
Галотан
Галотан
Жидкость для ингаляционного наркоза, флакон, 250 мл, №1
N01AB01
РК-ЛС-5№018654
Флакон
11 147,18
609
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки, 50 мг, №28
A10BH02
РК-ЛС-5№021485
Таблетка
173,72
610
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций, 165 мг/мл, 10 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№018320
Флакон
64 578,67
611
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций, 165 мг/мл, 20 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№018321
Флакон
126 716,27
612
Ганвир
Ганцикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, №25
J05AB06
РК-ЛС-5№025765
Флакон
15 066,18
613
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 450 мг, №100
J05AB14
РК-ЛС-5№023277
Таблетка
1 043,57
614
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 450 мг, №60
J05AB14
РК-ЛС-5№023277
Таблетка
977,16
615
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, №1
J07BM01
РК-БП-5№014205
Флакон
53 499,52
616
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0.5 мл, №1
J07BM01
РК-БП-5№014206
Шприц
53 499,52
617
Гекодез
Нет данных
Раствор для инфузий, 60 мг/мл, 400 мл, № 1
B05AA07
РК-ЛС-5№019611
Бутылка
4 275,31
618
Гекодез
Нет данных
Раствор для инфузий, 60 мг/мл, 200 мл, № 1
B05AA07
РК-ЛС-5№019611
Бутылка
3 472,53
619
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0,5 мл/1доза, 1 мл, №1
J07CA09
РК-БП-5№020263
Шприц
20 892,50
620
Гелмадол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №2
P02CA03
РК-ЛС-5№021118
Таблетка
816,81
621
Гелофузин
Нет данных
Раствор для инфузий, 4 %, 500 мл, №10
B05AA06
РК-ЛС-5№008994
Бутылка
1 850,51
622
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Таблетки жевательные, 400 мг, №1
P02CA03
РК-ЛС-5№024768
Таблетка
754,36
623
Гемангиол®
Пропранолол
Раствор для приема внутрь, 3,75 мг/мл, 120 мл, № 1
C07AA05
РК-ЛС-5№022615
Флакон
87 869,35
624
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1000 МЕ + 2400 МЕ, № 1
B02BD06
РК-БП-5№021111
Флакон
206 438,57
625
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 МЕ +1200 МЕ, № 1
B02BD06
РК-БП-5№021112
Флакон
110 753,01
626
Гемлибра
Эмицизумаб

13,93
608
Галотан
Галотан
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, флакон, 250 мл, №1
N01AB01
ҚР-ДЗ-5№018654
Құты
11 147,18
609
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблеткалар, 50 мг, №28
A10BH02
ҚР-ДЗ-5№021485
Таблетка
173,72
610
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 165 мг/мл, 10 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№018320
Құты
64 578,67
611
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 165 мг/мл, 20 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№018321
Құты
126 716,27
612
Ганвир
Ганцикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг, №25
J05AB06
ҚР-ДЗ-5№025765
Құты
15 066,18
613
Гансил
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 450 мг, №100
J05AB14
ҚР-ДЗ-5№023277
Таблетка
1 043,57
614
Гансил
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 450 мг, №60
J05AB14
ҚР-ДЗ-5№023277
Таблетка
977,16
615
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, №1
J07BM01
ҚР-БП-5№014205
Құты
53 499,52
616
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0.5 мл, №1
J07BM01
ҚР-БП-5№014206
Шприц
53 499,52
617
Гекодез
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 60 мг/мл, 400 мл, № 1
B05AA07
ҚР-ДЗ-5№019611
Бөтелке
4 275,31
618
Гекодез
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 60 мг/мл, 200 мл, № 1
B05AA07
ҚР-ДЗ-5№019611
Бөтелке
3 472,53
619
Гексаксим®, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0,5 мл/1доза, 1 мл, №1
J07CA09
ҚР-БП-5№020263
Шприц
20 892,50
620
Гелмадол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №2
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№021118
Таблетка
816,81
621
Гелофузин
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 4 %, 500 мл, №10
B05AA06
ҚР-ДЗ-5№008994
Бөтелке
1 850,51
622
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар, 400 мг, №1
P02CA03
ҚР-ДЗ-5№024768
Таблетка
754,36
623
Гемангиол®
Пропранолол
Ішуге арналған ерітінді, 3,75 мг/мл, 120 мл, № 1
C07AA05
ҚР-ДЗ-5№022615
Құты
87 869,35
624
Гемате® П
деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1000 ХБ + 2400 ХБ, № 1
B02BD06
ҚР-БП-5№021111
Құты
206 438,57
625
Гемате® П
деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 500 ХБ +1200 ХБ, № 1
B02BD06
ҚР-БП-5№021112
Құты
110 753,01
626
Гемлибра
Эмицизумаб

Раствор для инъекций, 105 мг/0.7 мл, №1
B02BX06
РК-БП-5№024341
Флакон
3 487 789,97
627
Гемлибра
Эмицизумаб
Раствор для инъекций, 30 мг/1 мл, №1
B02BX06
РК-БП-5№024343
Флакон
996 513,69
628
Гемлибра
Эмицизумаб
Раствор для инъекций, 60 мг/0.4 мл, №1
B02BX06
РК-БП-5№024344
Флакон
1 993 027,52
629
Гемлибра
Эмицизумаб
Раствор для инъекций, 150 мг/1 мл, №1
B02BX06
РК-БП-5№024345
Флакон
5 010 179,91
630
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения, 250 МЕ, 5 мл №1
B02BD02
РК-БП-5№021544
флакон
29 455,73
631
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения, 500 МЕ, 5 мл №1
B02BD02
РК-БП-5№021545
флакон
58 579,83
632
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения, 1000 МЕ, 5 мл, № 1
B02BD02
РК-БП-5№021546
Флакон
116 607,14
633
Гемопим
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
РК-ЛС-5№023964
Ампула
3 478,47
634
Гемотран
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 5 мл, №5
B02AA02
РК-ЛС-5№023888
Ампула
939,76
635
Гемотран
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 5 мл, №10
B02AA02
РК-ЛС-5№023889
Ампула
1 025,27
636
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 200 мг, 10 мл, №1
L01BC05
РК-ЛС-5№024606
Флакон
3 373,51
637
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 г, 50 мл, №1
L01BC05
РК-ЛС-5№024607
Флакон
8 513,14
638
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг, № 1
L01BC05
РК-ЛС-5№023146
Флакон
3 181,56
639
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1000 мг, № 1
L01BC05
РК-ЛС-5№023147
Флакон
7 917,24
640
Гентамицина сульфат
Гентамицин
Раствор для инъекций, 4 %, 2 мл, №10
J01GB03
РК-ЛС-5№015746
Ампула
88,28
641
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций, 5000 МЕ/мл, 5 мл, №5
B01AB01
РК-ЛС-5№016565
Флакон
1 516,69
642
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций, 1000 МЕ/мл, № 1
B01AB01
РК-ЛС-5№121903
Флакон
2 996,38
643
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций, 5000 МЕ/мл, 5 мл № 1
B01AB01
РК-ЛС-5№121904
Флакон
3 877,21
644
ГЕПАРИН - ИНДАР
Гепарин натрия
Раствор для инъекций, 5000 МЕ\мл, 5 мл, №5
B01AB01
РК-ЛС-5№121907
Флакон
1 395,57
645
Гепасан®
Гепарин натрия
Раствор для инъекций, 5000 МЕ/мл, 5 мл, №5
B01AB01
РК-ЛС-3№021501
Ампула
1 830,07

Инъекцияға арналған ерітінді, 105 мг/0.7 мл, №1
B02BX06
ҚР-БП-5№024341
Құты
3 487 789,97
627
Гемлибра
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/1 мл, №1
B02BX06
ҚР-БП-5№024343
Құты
996 513,69
628
Гемлибра
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 60 мг/0.4 мл, №1
B02BX06
ҚР-БП-5№024344
Құты
1 993 027,52
629
Гемлибра
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 150 мг/1 мл, №1
B02BX06
ҚР-БП-5№024345
Құты
5 010 179,91
630
Гемоктин®
деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 250 ХБ, 5 мл №1
B02BD02
ҚР-БП-5№021544
Құты
29 455,73
631
Гемоктин®
деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл №1
B02BD02
ҚР-БП-5№021545
Құты
58 579,83
632
Гемоктин®
деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 1000 ХБ, 5 мл, № 1
B02BD02
ҚР-БП-5№021546
Құты
116 607,14
633
Гемопим
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
ҚР-ДЗ-5№023964
Ампула
3 478,47
634
Гемотран
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 5 мл, №5
B02AA02
ҚР-ДЗ-5№023888
Ампула
939,76
635
Гемотран
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 5 мл, №10
B02AA02
ҚР-ДЗ-5№023889
Ампула
1 025,27
636
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг, 10 мл, №1
L01BC05
ҚР-ДЗ-5№024606
Құты
3 373,51
637
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 г, 50 мл, №1
L01BC05
ҚР-ДЗ-5№024607
Құты
8 513,14
638
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг,№ 1
L01BC05
ҚР-ДЗ-5№023146
Құты
3 181,56
639
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1000 мг, № 1
L01BC05
ҚР-ДЗ-5№023147
Құты
7 917,24
640
Гентамицин сульфаты
Гентамицин
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 %, 2 мл, №10
J01GB03
ҚР-ДЗ-5№015746
Ампула
88,28
641
Гепарин
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 5000 ХБ/мл, 5 мл, №5
B01AB01
ҚР-ДЗ-5№016565
Құты
1 516,69
642
Гепарин
Гепарин натрия
Инъекцияға арналған ерітінді, 1000 ХБ/мл, № 1
B01AB01
ҚР-ДЗ-5№121903
Құты
2 996,38
643
Гепарин
Гепарин натрия
Инъекцияға арналған ерітінді, 5000 ХБ/мл, 5 мл № 1
B01AB01
ҚР-ДЗ-5№121904
Құты
3 877,21
644
ГЕПАРИН - ИНДАР
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 5000 ХБ\мл, 5 мл, №5
B01AB01
ҚР-ДЗ-5№121907
Құты
1 395,57
645
Гепасан®
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 5000 ХБ/мл, 5 мл, №5
B01AB01
ҚР-ДЗ-3№021501
Ампула
1 830,07

646
Герцептин
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора в комплекте с растворителем, 440 мг, №1
L01XC03
РК-ЛС-5№004273
Флакон
557 111,83
647
Герцептин
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора, 440 мг, №1
L01XC03
РК-ЛС-5№023230
Флакон
575 756,83
648
Герцептин®
Трастузумаб
Раствор для инъекций, 120 мг/мл, 5 мл, №1
L01FD01
РК-ЛС-5№022261
Флакон
583 606,08
649
Гестрон
Прогестерон
Капсулы, 200 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№025762
Капсула
255,14
650
Гетино-Б
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
J05AF07
РК-ЛС-5№023164
Таблетка
47,11
651
Гефитеро
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №30
L01XE02
РК-ЛС-5№023600
Таблетка
4 560,58
652
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №30
L01XE02
РК-ЛС-5№022133
Таблетка
4 560,58
653
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь для наружного применения, 1%, 10 г, №1
D07AA02
РК-ЛС-5№009806
Туба
475,80
654
Гидрокортизона ацетат
Гидрокортизон
Суспензия для инъекций, 2,5 %, 2 мл, №10
H02AB09
РК-ЛС-5№010934
Ампула
173,36
655
Гидрокортизон-Рихтер
Нет данных
Суспензия микрокристаллическая для инъекций, 5 мл, №1
H02BX
РК-ЛС-5№016463
Флакон
985,24
656
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
Нет данных
Раствор для инфузий, 6%, 500 мл, № 1
B05AA07
РК-ЛС-5№022277
Флакон
1 549,44
657
Гидроксикарбамид-Элеас
Гидроксикарбамид
Капсулы, 500 мг, №100
L01XX05
РК-ЛС-5№025271
Капсула
384,00
658
Гидротен/Гидротен®
Декспантенол
Крем для наружного применения, 5%, 30 г, № 1
D03AX03
РК-ЛС-5№022321
Туба
1 195,00
659
Гидротен®
Декспантенол
Мазь для наружного применения, 5%, 30 гр № 1
D03AX03
РК-ЛС-5№022322
Туба
1 195,00
660
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы, 100 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№122045
Капсула
121,93
661
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы, 200 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№122046
Капсула
230,44
662
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №28
L01EB03
РК-ЛС-5№022256
Таблетка
15 391,91
663
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №28
L01EB03
РК-ЛС-5№022285
Таблетка
21 642,87
664
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №28
L01EB03
РК-ЛС-5№022287
Таблетка
18 690,74
665
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблетки, 100 мг, №20
C03AA03
РК-ЛС-5№013403
Таблетка
65,27
666
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Капли глазные, 0,05 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№025067
Флакон
5 406,10
667
Глатират
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 20 мг/мл, 1 мл № 28
L03AX13
РК-ЛС-5№023792
Шприц
5 736,44
668
Глаумакс®
Дорзоламид
Капли глазные, 20 мг/мл, 5 мл, №1
S01EC03
РК-ЛС-5№121976
Флакон
2 550,68
669
Глаумакс® Плюс
Нет данных
Капли глазные, 20мг/мл+5мг/мл, 5 мл, №1

646
Герцептин
Трастузумаб
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 440 мг, №1
L01XC03
ҚР-ДЗ-5№004273
Құты
557 111,83
647
Герцептин
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 440 мг, №1
L01XC03
ҚР-ДЗ-5№023230
Құты
575 756,83
648
Герцептин®
Трастузумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 120 мг/мл, 5 мл, №1
L01FD01
ҚР-ДЗ-5№022261
Құты
583 606,08
649
Гестрон
Прогестерон
Капсулалар, 200 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№025762
Капсула
255,14
650
Гетино-Б
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
J05AF07
ҚР-ДЗ-5№023164
Таблетка
47,11
651
Гефитеро
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №30
L01XE02
ҚР-ДЗ-5№023600
Таблетка
4 560,58
652
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №30
L01XE02
ҚР-ДЗ-5№022133
Таблетка
4 560,58
653
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 1%, 10 г, №1
D07AA02
ҚР-ДЗ-5№009806
Сықпа
475,80
654
Гидрокортизон ацетаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 2,5 %, 2 мл, №10
H02AB09
ҚР-ДЗ-5№010934
Ампула
173,36
655
Гидрокортизон-Рихтер
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған микрокристалды суспензия, 5 мл, №1
H02BX
ҚР-ДЗ-5№016463
Құты
985,24
656
Гидроксиэтилкрахмал 200/0.5
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 6%, 500 мл, № 1
B05AA07
ҚР-ДЗ-5№022277
Құты
1 549,44
657
Гидрокскарбамид-Элеас
Гидроксикарбамид
Капсулалар, 500 мг, №100
L01XX05
ҚР-ДЗ-5№025271
Капсула
384,00
658
Гидротен/Гидротен®
Декспантенол
Сыртқа қолдануға арналған крем, 5%, 30 г, № 1
D03AX03
ҚР-ДЗ-5№022321
Сықпа
1 195,00
659
Гидротен®
Декспантенол
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 5%, 30 гр № 1
D03AX03
ҚР-ДЗ-5№022322
Сықпа
1 195,00
660
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулалар, 100 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№122045
Капсула
121,93
661
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулалар, 200 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№122046
Капсула
230,44
662
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
L01EB03
ҚР-ДЗ-5№022256
Таблетка
15 391,91
663
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №28
L01EB03
ҚР-ДЗ-5№022285
Таблетка
21 642,87
664
Гиотриф®
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №28
L01EB03
ҚР-ДЗ-5№022287
Таблетка
18 690,74
665
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар, 100 мг, №20
C03AA03
ҚР-ДЗ-5№013403
Таблетка
65,27
666
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0,05 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№025067
Құты
5 406,10
667
Глатират
деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/мл, № 28
L03AX13
ҚР-ДЗ-5№023792
Шприц
5 736,44
668
Глаумакс®
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі, 20 мг/мл, 5 мл, №1
S01EC03
ҚР-ДЗ-5№121976
Құты
2 550,68
669
Глаумакс® Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, 20мг/мл+5мг/мл, 5 мл, №1

S01ED51
РК-ЛС-5№122052
Флакон
2 753,53
670
Глаутан®
Травопрост
Капли глазные, 0.04 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE04
РК-ЛС-5№023884
Флакон
2 690,41
671
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой, 400 мг, №30
L01EA01
РК-ЛС-5№014234
Таблетка
2 943,50
672
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг, №60
L01XE01
РК-ЛС-5№014233
Таблетка
684,68
673
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением, 60 мг, №30
A10BB09
РК-ЛС-5№023163
Таблетка
52,92
674
Гликлазид
Гликлазид
Таблетки, 80 мг, №60
A10BB09
РК-ЛС-5№016493
Таблетка
25,02
675
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением, 60 мг, №30
A10BB09
РК-ЛС-5№022972
Таблетка
41,48
676
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 1.5 г, №1
L01XD04
РК-ЛС-5№024769
Флакон
814 062,63
677
Глипрессин
Терлипрессин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 1 мг, №1
H01BA04
РК-ЛС-5№020276
Флакон
34 798,40
678
Глипта
Вилдаглиптин
Таблетки, 50 мг, №28
A10BH02
РК-ЛС-5№025550
Таблетка
177,72
679
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 1 мг, №1
H04AA01
РК-ЛС-5№011432
Флакон
6 090,31
680
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг/2,5 мг, №30
A10BD02
РК-ЛС-5№018918
Таблетка
43,04
681
Глюкованс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг/5 мг, №30
A10BD02
РК-ЛС-5№018919
Таблетка
45,80
682
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 100 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020671
Флакон
320,65
683
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 200 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020671
Флакон
200,40
684
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 250 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020671
Флакон
389,10
685
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 400 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020671
Флакон
454,06
686
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 500 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020671
Флакон
466,71
687
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 100 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
113,81
688
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 200 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
178,75
689
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 250 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
146,12
690
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 400 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
268,47
691
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5 %, 500 мл, № 1
B05CX01
РК-ЛС-3№020672
Флакон
188,57
692
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5%, 200 мл, №1
B05CX01
РК-ЛС-5№004660
Бутылка
238,63
693
Глюкоза
Нет данных
Раствор для инфузий, 5%, 400 мл, №1

S01ED51
ҚР-ДЗ-5№122052
Құты
2 753,53
670
Глаутан®
Травопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0.04 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE04
ҚР-ДЗ-5№023884
Құты
2 690,41
671
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №30
L01EA01
ҚР-ДЗ-5№014234
Таблетка
2 943,50
672
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №60
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№014233
Таблетка
684,68
673
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг, №30
A10BB09
ҚР-ДЗ-5№023163
Таблетка
52,92
674
Гликлазид
Гликлазид
Таблеткалар, 80 мг, №60
A10BB09
ҚР-ДЗ-5№016493
Таблетка
25,02
675
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг, №30
A10BB09
ҚР-ДЗ-5№022972
Таблетка
41,48
676
Глиолан®
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1.5 г, №1
L01XD04
ҚР-ДЗ-5№024769
Құты
814 062,63
677
Глипрессин
Терлипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 1 мг, №1
H01BA04
ҚР-ДЗ-5№020276
Құты
34 798,40
678
Глипта
Вилдаглиптин
Таблеткалар, 50 мг, №28
A10BH02
ҚР-ДЗ-5№025550
Таблетка
177,72
679
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 1 мг, №1
H04AA01
ҚР-ДЗ-5№011432
Құты
6 090,31
680
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/2,5 мг, №30
A10BD02
ҚР-ДЗ-5№018918
Таблетка
43,04
681
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/5 мг, №30
A10BD02
ҚР-ДЗ-5№018919
Таблетка
45,80
682
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 100 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020671
Құты
320,65
683
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 200 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020671
Құты
200,40
684
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 250 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020671
Құты
389,10
685
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 400 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020671
Құты
454,06
686
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 500 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020671
Құты
466,71
687
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 100 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
113,81
688
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 200 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
178,75
689
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 250 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
146,12
690
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 400 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
268,47
691
Глюкоза
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5 %, 500 мл, № 1
B05CX01
ҚР-ДЗ-3№020672
Құты
188,57
692
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5%, 200 мл, №1
B05CX01
ҚР-ДЗ-5№004660
Бөтелке
238,63
693
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5%, 400 мл, №1

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг, №60
A10BA02
РК-ЛС-5№020407
Таблетка
34,42
719
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 500 мг, №30
A10BA02
РК-ЛС-5№014774
Таблетка
44,34
720
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 750 мг, №60
A10BA02
РК-ЛС-5№021100
Таблетка
57,89
721
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 1000 мг, №60
A10BA02
РК-ЛС-5№021101
Таблетка
72,18
722
Глюцеразим
Имиглюцераза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 400 ЕД, №1
A16AB02
РК-ЛС-5№024591
Флакон
391 507,63
723
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 5.5 мкг (75 МЕ), 3 мл, №1
G03GA05
РК-ЛС-5№009278
Флакон
14 121,15
724
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций, 300 МЕ (22мкг)/0,5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA05
РК-ЛС-5№018836
Шприц-ручка
56 051,17
725
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций, 900 МЕ (66 мкг)/1,5 мл, 1.5 мл, №1
G03GA05
РК-ЛС-5№018838
Шприц-ручка
167 260,04
726
Гордокс®
Апротинин
Раствор для инъекций, 100000 КИЕ, 10 мл, № 25
B02AB01
РК-ЛС-5№016288
Ампула
1 337,30
727
Гофен 200
Ибупрофен
Капсулы, 200 мг, № 60
M01AE01
РК-ЛС-5№023508
Капсула
32,54
728
Гофен 400
Ибупрофен
Капсулы, 400 мг, № 60
M01AE01
РК-ЛС-5№023509
Капсула
34,75
729
Граноцит® 34
Ленограстим
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем, 33.6 млн.МЕ, 1 мл, №5
L03AA10
РК-ЛС-5№011030
Флакон
25 466,47
730
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения, 0,5 мл (1 доза), №1
J07BB02
РК-БП-5№024489
Шприц
2 558,60
731
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения, 0.5 мл (1 доза), №1
J07BB02
РК-БП-5№019456
Шприц
1 013,79
732
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№018555
Флакон
106 186,87
733
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1000 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№018556
Флакон
211 454,36
734
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1500 МЕ, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№018557
Флакон
315 802,51
735
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 500 мл, №1
B05AA07
РК-ЛС-5№018240
Контейнер
4 931,22
736
Дайвобет®
Нет данных
Мазь для наружного применения, 30 г, №1
D05AX52
РК-ЛС-5№020337
Туба
9 285,82
737
Дакарбазин медак
Дакарбазин

Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг, №60
A10BA02
ҚР-ДЗ-5№020407
Таблетка
34,42
719
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 500 мг, №30
A10BA02
ҚР-ДЗ-5№014774
Таблетка
44,34
720
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 750 мг, №60
A10BA02
ҚР-ДЗ-5№021100
Таблетка
57,89
721
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 1000 мг, №60
A10BA02
ҚР-ДЗ-5№021101
Таблетка
72,18
722
Глюцеразим
Имиглюцераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 400 ӘБ, №1
A16AB02
ҚР-ДЗ-5№024591
Құты
391 507,63
723
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 5.5 мкг (75 ХБ), 3 мл, №1
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№009278
Құты
14 121,15
724
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 300 ХБ (22мкг)/0,5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№018836
Шприц-қалам
56 051,17
725
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 900 ХБ (66 мкг)/1,5 мл, 1.5 мл, №1
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№018838
Шприц-қалам
167 260,04
726
Гордокс®
Апротинин
Инъекцияға арналған ерітінді, 100000 КИЕ, 10 мл, № 25
B02AB01
ҚР-ДЗ-5№016288
Ампула
1 337,30
727
Гофен 200
Ибупрофен
Капсулалар, 200 мг, № 60
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№023508
Капсула
32,54
728
Гофен 400
Ибупрофен
Капсулалар, 400 мг, № 60
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№023509
Капсула
34,75
729
Граноцит® 34
Ленограстим
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 33.6 млн.ХБ, 1 мл, №5
L03AA10
ҚР-ДЗ-5№011030
Құты
25 466,47
730
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 0,5 мл (1 доза), №1
J07BB02
ҚР-БП-5№024489
Шприц
2 558,60
731
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия, 0.5 мл (1 доза), №1
J07BB02
ҚР-БП-5№019456
Шприц
1 013,79
732
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№018555
Құты
106 186,87
733
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1000 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№018556
Құты
211 454,36
734
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1500 ХБ, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№018557
Құты
315 802,51
735
ГЭК- 200 АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 500 мл, №1
B05AA07
ҚР-ДЗ-5№018240
Контейнер
4 931,22
736
Дайвобет®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 30 г, №1
D05AX52
ҚР-ДЗ-5№020337
Сықпа
9 285,82
737
Дакарбазин медак
Дакарбазин

R03DX07
РК-ЛС-5№017931
Таблетка
512,39
741
Даксиласт
Рофлумиласт
Таблетки, 0,5 мг, № 30
R03DX07
РК-ЛС-5№024549
Таблетка
511,87
742
ДАЛТРАКС
нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг/ 50 мг/ 300 мг, №30
J05AR13
-
Таблетка
1 655,73
743
Данавир
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг №60
J05AE10
РК-ЛС-5№023893
Таблетка
615,91
744
Данавир
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, №60
J05AE10
РК-ЛС-5№023894
Таблетка
905,61
745
Даприл
Лизиноприл
Таблетки, 5 мг, № 30
C09AA03
РК-ЛС-5№006065
Таблетка
50,22
746
Даприл
Лизиноприл
Таблетки, 10 мг, № 30
C09AA03
РК-ЛС-5№006097
Таблетка
72,34
747
Даприл
Лизиноприл
Таблетки, 20 мг, № 20
C09AA03
РК-ЛС-5№006098
Таблетка
132,96
748
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг / 5 мл, 5 мл, №1
L01FC01
РК-БП-5№023399
Флакон
193 891,58
749
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 400мг / 20 мл, 20 мл, №1
L01FC01
РК-БП-5№023400
Флакон
769 992,35
750
Дарзалекс
Даратумумаб
Раствор для подкожного введения, 1800 мг, 15 мл, №1
L01FC01
РК-ЛС-5№025287
Флакон
2 388 627,51
751
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, № 100
J05AE10
РК-ЛС-5№122110
Таблетка
615,91
752
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, № 60
J05AE10
РК-ЛС-5№122110
Таблетка
615,91
753
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг № 60
J05AE10
РК-ЛС-5№122111
Таблетка
623,95
754
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, № 100
J05AE10
РК-ЛС-5№122111
Таблетка
623,95
755
Девилон
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01MA12
РК-ЛС-5№021317
Таблетка
604,53
756
Девит 50 000
Колекальциферол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50000 МЕ, №8
A11CC05
РК-ЛС-5№023446
Таблетка
730,56
757
Дезирет
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мкг, №28
G03AC09
РК-ЛС-5№122137
Таблетка
71,90
758
Дезлор®
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые оболочкой, 5 мг, №10
R06AX27
РК-ЛС-5№019618
Таблетка
140,59
759
Дезурсолен®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы с модифицированным высвобождением, 450 мг, №20
A05AA02
РК-ЛС-5№121650
Капсула
391,92
760
Декапептил
Трипторелин
Раствор для инъекций, 0,1 мг/мл, 1 мл, №7
L02AE04
РК-ЛС-5№011392
Ампула
2 507,53
761
Декапептил Депо
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем, 3.75 мг, №1
L02AE04
РК-ЛС-5№011393
Ампула
40 618,48
762
Декарис
Левамизол
Таблетки, 150 мг, № 1
P02CE01
РК-ЛС-5№012009
Таблетка
434,26
763
Дексамед
Дексаметазон
Таблетки, 0.5 мг, № 100
H02AB02
РК-ЛС-5№010985
Таблетка
17,14
764
Дексамед
Дексаметазон

R03DX07
ҚР-ДЗ-5№017931
Таблетка
512,39
741
Даксиласт
Рофлумиласт
Таблеткалар, 0,5 мг, № 30
R03DX07
ҚР-ДЗ-5№024549
Таблетка
511,87
742
ДАЛТРАКС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг/ 50 мг/ 300 мг, №30
J05AR13
-
Таблетка
1 655,73
743
Данавир
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг №60
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№023893
Таблетка
615,91
744
Данавир
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №60
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№023894
Таблетка
905,61
745
Даприл
Лизиноприл
Таблеткалар, 5 мг, № 30
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№006065
Таблетка
50,22
746
Даприл
Лизиноприл
Таблеткалар, 10 мг, № 30
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№006097
Таблетка
72,34
747
Даприл
Лизиноприл
Таблеткалар, 20 мг, № 20
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№006098
Таблетка
132,96
748
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 5 мл, 5 мл, №1
L01FC01
ҚР-БП-5№023399
Құты
193 891,58
749
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 400мг / 20 мл, 20 мл, №1
L01FC01
ҚР-БП-5№023400
Құты
769 992,35
750
Дарзалекс
Даратумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1800 мг, 15 мл, №1
L01FC01
ҚР-ДЗ-5№025287
Құты
2 388 627,51
751
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, № 100
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№122110
Таблетка
615,91
752
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, № 60
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№122110
Таблетка
615,91
753
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг № 60
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№122111
Таблетка
623,95
754
Дарунавир-АИГФ
Дарунавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, № 100
J05AE10
ҚР-ДЗ-5№122111
Таблетка
623,95
755
Девилон
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№021317
Таблетка
604,53
756
Девит 50 000
Колекальциферол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50000 ХБ, №8
A11CC05
ҚР-ДЗ-5№023446
Таблетка
730,56
757
Дезирет
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мкг, №28
G03AC09
ҚР-ДЗ-5№122137
Таблетка
71,90
758
Дезлор®
Дезлоратадин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №10
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№019618
Таблетка
140,59
759
Дезурсолен®
Урсодезоксихолий қышқылы
Модификацияланып босап шығатын капсулалар, 450 мг, №20
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№121650
Капсула
391,92
760
Декапептил
Трипторелин
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,1 мг/мл, 1 мл, №7
L02AE04
ҚР-ДЗ-5№011392
Ампула
2 507,53
761
Декапептил Депо
Трипторелин
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен бір жиынтықта, 3.75 мг, №1
L02AE04
ҚР-ДЗ-5№011393
Ампула
40 618,48
762
Декарис
Левамизол
Таблеткалар, 150 мг, № 1
P02CE01
ҚР-ДЗ-5№012009
Таблетка
434,26
763
Дексамед
Дексаметазон
Таблеткалар, 0.5 мг, №100
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№010985
Таблетка
17,14
764
Дексамед
Дексаметазон

Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл №10
H02AB02
РК-ЛС-5№012416
Ампула
666,36
765
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, №100
H02AB02
РК-ЛС-5№012416
Ампула
54,31
766
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, № 5
H02AB02
РК-ЛС-5№012416
Ампула
626,96
767
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, № 25
H02AB02
РК-ЛС-5№003394
Ампула
66,47
768
Дексаметазон
Дексаметазон
Таблетки, 0.5 мг, № 10
H02AB02
РК-ЛС-5№003395
Таблетка
35,62
769
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 2 мл, №10
H02AB02
РК-ЛС-5№018102
Ампула
188,53
770
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, №10
H02AB02
РК-ЛС-5№018102
Ампула
83,74
771
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, № 25
H02AB02
РК-ЛС-5№020631
Ампула
69,99
772
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, 1 мг/мл, 10 мл, №1
S01BA01
РК-ЛС-5№003506
Флакон
200,26
773
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, 0,1 %, 10мл, №1
S01BA01
РК-ЛС-5№010723
Флакон
216,00
774
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, суспензия, 0,1 %, 10 мл, №1
S01BA01
РК-ЛС-5№019633
Флакон
446,91
775
Дексаметазона фосфат
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, №10
H02AB02
РК-ЛС-5№015867
Ампула
76,80
776
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, №25
H02AB02
РК-ЛС-5№023520
Ампула
32,40
777
ДексаТобром
Нет данных
Капли глазные, суспензия, 5мл, №1
S01CA01
РК-ЛС-5№010915
Флакон
1 226,60
778
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №25
N05CM18
РК-ЛС-5№020366
Ампула
7 162,48
779
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 4 мл, №4
N05CM18
РК-ЛС-5№020367
Флакон
19 138,46
780
Дексерил®
Нет данных
Крем для наружного применения, 250 г, №1
D02AC
РК-ЛС-5№020814
Туба
2 470,33
781
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №4
N05CM18
РК-ЛС-5№025411
Флакон
3 982,29
782
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№024440
Ампула
10 541,58
783
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, №25
N05CM18
РК-ЛС-5№024440
Ампула
8 581,32
784
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№024102
Ампула
758,84
785
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 4 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№025244
Флакон

Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл №10
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№012416
Ампула
666,36
765
Дексамед
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, №100
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№012416
Ампула
54,31
766
Дексамед
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, № 5
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№012416
Ампула
626,96
767
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, № 25
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№003394
Ампула
66,47
768
Дексаметазон
Дексаметазон
Таблеткалар, 0.5 мг, № 10
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№003395
Таблетка
35,62
769
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 2 мл, №10
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№018102
Ампула
188,53
770
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, №10
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№018102
Ампула
83,74
771
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, № 25
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№020631
Ампула
69,99
772
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, 1 мг/мл, 10 мл, №1
S01BA01
ҚР-ДЗ-5№003506
Құты
200,26
773
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, 0,1 %, 10мл, №1
S01BA01
ҚР-ДЗ-5№010723
Құты
216,00
774
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, суспензия, 0,1 %, 10 мл, №1
S01BA01
ҚР-ДЗ-5№019633
Құты
446,91
775
Дексаметазон фосфаты
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, №10
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№015867
Ампула
76,80
776
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/мл, 1 мл, №25
H02AB02
ҚР-ДЗ-5№023520
Ампула
32,40
777
ДексаТобром
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия, 5мл, №1
S01CA01
ҚР-ДЗ-5№010915
Құты
1 226,60
778
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №25
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№020366
Ампула
7 162,48
779
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 4 мл, №4
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№020367
Құты
19 138,46
780
Дексерил®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем, 250 г, №1
D02AC
ҚР-ДЗ-5№020814
Сықпа
2 470,33
781
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №4
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№025411
Құты
3 982,29
782
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024440
Ампула
10 541,58
783
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, №25
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024440
Ампула
8 581,32
784
Дексмедетомидин ЭВЕР Фарма
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024102
Ампула
758,84
785
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 4 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№025244
Құты

10 183,88
786
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№025244
Флакон
6 953,95
787
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №10
N05CM18
РК-ЛС-5№024224
Флакон
8 582,63
788
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№024224
Флакон
8 834,53
789
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 4 мл, № 4
N05CM18
РК-ЛС-5№024308
Флакон
11 032,90
790
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №10
M01AE17
РК-ЛС-5№019061
Таблетка
102,00
791
Декстомид
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№024708
Флакон
6 267,82
792
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий, 6 %, 200 мл, № 1
B05AA05
РК-ЛС-3№021313
Флакон
552,34
793
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий, 6 %, 400 мл, № 1
B05AA05
РК-ЛС-3№021313
Флакон
842,65
794
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий, 10 %, 200 мл, № 1
B05AA05
РК-ЛС-3№021314
Флакон
1 929,95
795
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий, 10 %, 400 мл, № 1
B05AA05
РК-ЛС-3№021314
Флакон
2 919,84
796
Дельтиба®
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №48
J04AK06
РК-ЛС-5№024728
Таблетка
1 834,67
797
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №140
N06DX01
РК-ЛС-5№021506
Таблетка
103,19
798
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
N06DX01
РК-ЛС-5№021506
Таблетка
84,11
799
Денкап
Мелоксикам
Таблетки, 15 мг, №10
M01AC06
РК-ЛС-5№024674
Таблетка
146,35
800
Депакин®
Вальпроевая кислота
Сироп, 5 г/100 мл, 150 мл, №1
N03AG01
РК-ЛС-5№019795
Флакон
705,70
801
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые, 300 мг, №100
N03AG01
РК-ЛС-5№013747
Таблетка
34,14
802
Депакин® Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые, 500 мг, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№014555
Таблетка
55,88
803
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия, 250 мг, 0.75 г, №50
N03AG01
РК-ЛС-5№013589
Пакет
65,86
804
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия, 250 мг, 0.75 г, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№013589
Пакетик
51,42
805
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия, 500 мг, №30
N03AG01
РК-ЛС-5№013590
Пакетик
95,39
806
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулы, 20 мг, №16
N06AB03
РК-ЛС-5№016176
Капсула
108,00
807
Дерилайф
Клобетазол
Крем, 50 гр №1
D07AB01
РК-ЛС-5№022616
Туба
1 927,73
808
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол

10 183,88
786
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№025244
Құты
6 953,95
787
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, № 10
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024224
Құты
8 582,63
788
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024224
Құты
8 834,53
789
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 4 мл, № 4
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024308
Құты
11 032,90
790
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №10
M01AE17
ҚР-ДЗ-5№019061
Таблетка
102,00
791
Декстомид
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№024708
Құты
6 267,82
792
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 6 %, 200 мл, № 1
B05AA05
ҚР-ДЗ-3№021313
Құты
552,34
793
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 6 %, 400 мл, № 1
B05AA05
ҚР-ДЗ-3№021313
Құты
842,65
794
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 200 мл, № 1
B05AA05
ҚР-ДЗ-3№021314
Құты
1 929,95
795
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 400 мл, № 1
B05AA05
ҚР-ДЗ-3№021314
Құты
2 919,84
796
Дельтиба®
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №48
J04AK06
ҚР-ДЗ-5№024728
Таблетка
1 834,67
797
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №140
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№021506
Таблетка
103,19
798
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№021506
Таблетка
84,11
799
Денкап
Мелоксикам
Таблеткалар, 15 мг, №10
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№024674
Таблетка
146,35
800
Депакин®
Вальпрой қышқылы
Шәрбат, 5 г/100 мл, 150 мл, №1
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№019795
Құты
705,70
801
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпрой қышқылы
Қабықпен қапталған, әсер етуі ұзартылған, бөлінетін таблеткалар, 300 мг, №100
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№013747
Таблетка
34,14
802
Депакин® Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№014555
Таблетка
55,88
803
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзартылған түйіршіктер, 250 мг, 0.75 г, №50
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№013589
Пакет
65,86
804
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер, 250 мг, 0.75 г, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№013589
Пакет
51,42
805
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер, 500 мг, №30
N03AG01
ҚР-ДЗ-5№013590
Пакет
95,39
806
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулалар, 20 мг, №16
N06AB03
ҚР-ДЗ-5№016176
Капсула
108,00
807
Дерилайф
Клобетазол
Крем, 50 гр № 1
D07AB01
ҚР-ДЗ-5№022616
Сықпа
1 927,73
808
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол

Крем, 2%, 15 г, №1
D01AC08
РК-ЛС-5№013158
Туба
1 153,33
809
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Шампунь, 2 %, 50 мл, №1
D01AC08
РК-ЛС-5№014266
Флакон
1 600,19
810
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Крем, 2%, 30 г, №1
D01AC08
РК-ЛС-5№013158
Туба
2 307,26
811
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Шампунь, 2 %, 100 мл, №1
D01AC08
РК-ЛС-5№014266
Флакон
3 488,69
812
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Шампунь, 2 %, №20
D01AC08
РК-ЛС-5№014266
Саше - пакетик
200,39
813
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Суппозитории вагинальные, 400 мг, №10
G01AF11
РК-ЛС-5№023728
Суппозиторий
147,66
814
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки, 0.2 мг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№020136
Таблетка
254,34
815
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №28
M01AH05
РК-ЛС-5№024727
Таблетка
57,83
816
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 180 мг, № 30
V03AC03
РК-ЛС-5№023290
Таблетка
5 316,12
817
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг, № 30
V03AC03
РК-ЛС-5№023291
Таблетка
9 306,33
818
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки, 5 мг, №56
L01XE18
РК-ЛС-5№021458
Таблетка
13 060,07
819
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки, 15 мг, №56
L01XE18
РК-ЛС-5№021459
Таблетка
25 243,92
820
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
A10BK03
РК-ЛС-5№121764
Таблетка
607,77
821
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №30
A10BK03
РК-ЛС-5№121765
Таблетка
609,45
822
Джентадуэто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг/850 мг, №60
A10BD11
РК-ЛС-5№019899
Таблетка
247,07
823
Джентадуэто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг/1000 мг, №60
A10BD11
РК-ЛС-5№019900
Таблетка
247,10
824
Джес®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
G03AA12
РК-ЛС-5№011639
Таблетка
159,60
825
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 500 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№024935
Флакон
205 562,50
826
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 1000 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№024936
Флакон
409 337,50
827
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем, 2000 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№024937
Флакон
815 100,00
828
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 4 МЕ, №5
H01AC01
РК-БП-5№022697
Флакон
4 118,62
829
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 10 МЕ, 3.33 мг, №5
H01AC01
РК-БП-5№022782
Флакон

Крем, 2%, 15 г, №1
D01AC08
ҚР-ДЗ-5№013158
Сықпа
1 153,33
809
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Сусабын, 2 %, 50 мл, №1
D01AC08
ҚР-ДЗ-5№014266
Құты
1 600,19
810
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Крем, 2%, 30 г, №1
D01AC08
ҚР-ДЗ-5№013158
Сықпа
2 307,26
811
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Сусабын, 2 %, 100 мл, №1
D01AC08
ҚР-ДЗ-5№014266
Құты
3 488,69
812
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Сусабын, 2 %, №20
D01AC08
ҚР-ДЗ-5№014266
Саше - пакет
200,39
813
ДЕРМАЗОЛ®
Кетоконазол
Қынаптық суппозиторийлер, 400 мг, №10
G01AF11
ҚР-ДЗ-5№023728
Суппозиторий
147,66
814
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблеткалар, 0.2 мг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№020136
Таблетка
254,34
815
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг, №28
M01AH05
ҚР-ДЗ-5№024727
Таблетка
57,83
816
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг, № 30
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№023290
Таблетка
5 316,12
817
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг, № 30
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№023291
Таблетка
9 306,33
818
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар, 5 мг, №56
L01XE18
ҚР-ДЗ-5№021458
Таблетка
13 060,07
819
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар, 15 мг, №56
L01XE18
ҚР-ДЗ-5№021459
Таблетка
25 243,92
820
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
A10BK03
ҚР-ДЗ-5№121764
Таблетка
607,77
821
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №30
A10BK03
ҚР-ДЗ-5№121765
Таблетка
609,45
822
Джентадуэто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг/850 мг, №60
A10BD11
ҚР-ДЗ-5№019899
Таблетка
247,07
823
Джентадуэто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг/1000 мг, №60
A10BD11
ҚР-ДЗ-5№019900
Таблетка
247,10
824
Джес®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№011639
Таблетка
159,60
825
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 500 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№024935
Құты
205 562,50
826
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 1000 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№024936
Құты
409 337,50
827
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 2000 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№024937
Құты
815 100,00
828
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су), 4 МЕ, №5
H01AC01
ҚР-БП-5№022697
Құты
4 118,62
829
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су), 10 ХБ, 3.33 мг, №5
H01AC01
ҚР-БП-5№022782
Құты

10 852,69
830
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 10 МЕ, 3.33 мг, №10
H01AC01
РК-БП-5№022782
Флакон
10 852,69
831
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением, 60 мг, №30
A10BB09
РК-ЛС-5№018105
Таблетка
52,92
832
Диаглизид® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 60 мг, №30
A10BB09
РК-ЛС-5№122156
Таблетка
40,04
833
ДИАЗЕПЕКС®
Диазепам
Таблетки, 5 мг № 20
N05BA01
РК-ЛС-5№017963
Таблетка
10,48
834
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки, 250 мг, №30
S01EC01
ЛП-№000359-РГ-KZ
Таблетка
63,06
835
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 1,36%, 5000 мл, №2
B05D
РК-ЛС-5№017745
Пакет
6 731,86
836
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 1,36%, 2000 мл, №5
B05D
РК-ЛС-5№017745
Пакет
3 930,71
837
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 2.27%, 2000 мл, №5
B05D
РК-ЛС-5№017746
Пакет
3 573,37
838
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 2.27%, 5000 мл, №2
B05D
РК-ЛС-5№017746
Пакет
7 405,05
839
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 3,86%, 5000 мл, №2
B05D
РК-ЛС-5№017747
Пакет
6 731,86
840
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 3,86%, 2000 мл, №5
B05D
РК-ЛС-5№017747
Пакет
3 573,37
841
Диаскинтест®
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения, 0.2/0.1 мкг/мл (1 доза), 3 мл, №1
V01AA20
РК-БП-5№022754
Флакон
18 542,34
842
Дивигель
Эстрадиол
Гель для наружного применения, 0.1 %, 1 гр, №28
G03CA03
РК-ЛС-5№009623
Пакет
152,04
843
Дивлаксин
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№022656
Таблетка
82,61
844
Дивлаксин
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№022657
Таблетка
83,34
845
Дигоксин
Дигоксин
Таблетки, 0,25 мг, № 40
C01AA05
РК-ЛС-5№015693
Таблетка
2,94
846
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблетки, 0.25мг №50
C01AA05
РК-ЛС-5№002437
Таблетка
9,08
847
Диклоген
Диклофенак
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 75мг/3мл, 3 мл, №5
M01AB05
РК-ЛС-5№011701
Ампула
29,90
848
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Суппозитории ректальные, 100 мг, №10
M01AB05
РК-ЛС-5№023623
Суппозиторий
63,23
849
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Суппозитории ректальные, 50 мг, №10
M01AB05
РК-ЛС-5№023852
Суппозиторий
45,47
850
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
Диклофенак
Гель для наружного применения, 2%, 30 г, №1
M02AA15
РК-ЛС-5№024416
Туба
729,98
851
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсионный гель
Диклофенак
Гель для наружного применения, 2%, 100 г, №1
M02AA15
РК-ЛС-5№024416
Туба
1 650,93

10 852,69
830
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су), 10 ХБ, 3.33 мг, №10
H01AC01
ҚР-БП-5№022782
Құты
10 852,69
831
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар, 60 мг, №30
A10BB09
ҚР-ДЗ-5№018105
Таблетка
52,92
832
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 60 мг, №30
A10BB09
ҚР-ДЗ-5№122156
Таблетка
40,04
833
ДИАЗЕПЕКС®
Диазепам
Таблеткалар, 5 мг №20
N05BA01
ҚР-ДЗ-5№017963
Таблетка
10,48
834
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар, 250 мг, №30
S01EC01
ЛП-№000359-РГ-KZ
Таблетка
63,06
835
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 1,36%, 5000 мл, №2
B05D
ҚР-ДЗ-5№017745
Пакет
6 731,86
836
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 1,36%, 2000 мл, №5
B05D
ҚР-ДЗ-5№017745
Пакет
3 930,71
837
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 2.27%, 2000 мл, №5
B05D
ҚР-ДЗ-5№017746
Пакет
3 573,37
838
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 2.27%, 5000 мл, №2
B05D
ҚР-ДЗ-5№017746
Пакет
7 405,05
839
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 3,86%, 5000 мл, №2
B05D
ҚР-ДЗ-5№017747
Пакет
6 731,86
840
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 3,86%, 2000 мл, №5
B05D
ҚР-ДЗ-5№017747
Пакет
3 573,37
841
Диаскинтест®
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0.2/0.1 мкг/мл (1 доза), 3 мл, №1
V01AA20
ҚР-БП-5№022754
Құты
18 542,34
842
Дивигель
Эстрадиол
Сыртқа қолдануға арналған гель, 0.1 %, 1 гр, №28
G03CA03
ҚР-ДЗ-5№009623
Пакет
152,04
843
Дивлаксин
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№022656
Таблетка
82,61
844
Дивлаксин
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№022657
Таблетка
83,34
845
Дигоксин
Дигоксин
Таблеткалар, 0,25 мг, № 40
C01AA05
ҚР-ДЗ-5№015693
Таблетка
2,94
846
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблеткалар, 0.25мг №50
C01AA05
ҚР-ДЗ-5№002437
Таблетка
9,08
847
Диклоген
Диклофенак
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 75мг/3мл, 3 мл, №5
M01AB05
ҚР-ДЗ-5№011701
Ампула
29,90
848
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Ректальді суппозиторийлер, 100 мг, №10
M01AB05
ҚР-ДЗ-5№023623
Суппозиторий
63,23
849
ДИКЛОСЕЙФ®
Диклофенак
Ректальді суппозиторийлер, 50 мг, №10
M01AB05
ҚР-ДЗ-5№023852
Суппозиторий
45,47
850
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель, 2%, 30 г, №1
M02AA15
ҚР-ДЗ-5№024416
Сықпа
729,98
851
ДИКЛОСЕЙФ® Форте Эмульсиялық гель
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель, 2%, 100 г, №1
M02AA15
ҚР-ДЗ-5№024416
Сықпа
1 650,93

852
ДИКЛОТОЛ
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
M01AB16
РК-ЛС-5№020560
Таблетка
62,22
853
Диклофенак
Диклофенак
Капли глазные, 1 мг/мл, 5 мл, № 1
S01BC03
РК-ЛС-5№011045
Флакон
1 169,70
854
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций, 1 %, 1 мл, №10
R06AA02
РК-ЛС-5№010372
Ампула
43,63
855
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, 240 мг, №60
L04AX07
РК-ЛС-5№026121
Капсула
8 670,75
856
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
кишечнорастворимые капсулы, 120мг, №20
L04AX07
РК-ЛС-5№026122
Капсула
3 839,20
857
ДИМИА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3 мг/0,02 мг, № 28
G03AA12
РК-ЛС-5№019523
Таблетка
68,57
858
Дипрофол
Пропофол
Эмульсия для инфузий, 20 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
РК-ЛС-5№024471
Флакон
4 038,87
859
Дипрофол
Пропофол
Эмульсия для инфузий, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
РК-ЛС-5№024472
Ампула
364,81
860
Дипрофол
Пропофол
Эмульсия для инфузий, 10 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
РК-ЛС-5№024472
Флакон
2 036,55
861
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий, 200 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№013214
Бутылка
262,38
862
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий, 400 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№013214
Бутылка
312,07
863
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения, 500 ЕД, №1
M03AX01
РК-БП-5№015757
Флакон
83 035,05
864
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения, 300 ЕД, №1
M03AX01
РК-БП-5№020468
Флакон
58 866,52
865
Диферелин®
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида), 0.1 мг, №7
L02AE04
РК-ЛС-5№005487
Флакон
2 060,89
866
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем, 11.25 мг, №1
L02AE04
РК-ЛС-5№014844
Флакон
89 056,43
867
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем, 3.75 мг, 2 мл, №1
L02AE04
РК-ЛС-5№003064
Флакон
39 971,55
868
Дихлор
Хлорталидон
Таблетки, 12.5 мг, №30
C03BA04
РК-ЛС-5№022611
Таблетка
33,47
869
Дихлор
Хлорталидон
Таблетки, 25 мг, №30
C03BA04
РК-ЛС-5№022612
Таблетка
45,94
870
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки, 4 мг, №30
C02CA04
РК-ЛС-5№024617
Таблетка
122,40
871
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки, 2 мг, №30
C02CA04
РК-ЛС-5№024618
Таблетка
103,39
872
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулы, 0.1 г, №10
J01AA02
РК-ЛС-5№016325
Капсула
27,92
873
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/25 мл, 25 мл, №1

852
ДИКЛОТОЛ
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
M01AB16
ҚР-ДЗ-5№020560
Таблетка
62,22
853
Диклофенак
Диклофенак
Көзге тамызатын дәрі, 1 мг/мл, 5 мл, № 1
S01BC03
ҚР-ДЗ-5№011045
Құты
1 169,70
854
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 %, 1 мл, №10
R06AA02
ҚР-ДЗ-5№010372
Ампула
43,63
855
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар, 240 мг, №60
L04AX07
ҚР-ДЗ-5№026121
Капсула
8 670,75
856
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар, 120мг, №20
L04AX07
ҚР-ДЗ-5№026122
Капсула
3 839,20
857
ДИМИА®
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг/0,02 мг, № 28
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№019523
Таблетка
68,57
858
Дипрофол
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия, 20 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024471
Құты
4 038,87
859
Дипрофол
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024472
Ампула
364,81
860
Дипрофол
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия, 10 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024472
Құты
2 036,55
861
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 200 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№013214
Бөтелке
262,38
862
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№013214
Бөтелке
312,07
863
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 ӘБ, №1
M03AX01
ҚР-БП-5№015757
Құты
83 035,05
864
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 300 ӘБ, №1
M03AX01
ҚР-БП-5№020468
Құты
58 866,52
865
Диферелин®
Трипторелин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі), 0.1 мг, №7
L02AE04
ҚР-ДЗ-5№005487
Құты
2 060,89
866
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 11.25 мг, №1
L02AE04
ҚР-ДЗ-5№014844
Құты
89 056,43
867
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 3.75 мг, 2 мл, №1
L02AE04
ҚР-ДЗ-5№003064
Құты
39 971,55
868
Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар, 12.5 мг, №30
C03BA04
ҚР-ДЗ-5№022611
Таблетка
33,47
869
Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар, 25 мг, №30
C03BA04
ҚР-ДЗ-5№022612
Таблетка
45,94
870
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар, 4 мг, №30
C02CA04
ҚР-ДЗ-5№024617
Таблетка
122,40
871
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар, 2 мг, №30
C02CA04
ҚР-ДЗ-5№024618
Таблетка
103,39
872
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулалар, 0.1 г, №10
J01AA02
ҚР-ДЗ-5№016325
Капсула
27,92
873
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/25 мл, 25 мл, №1

L01DB01
РК-ЛС-5№025732
Флакон
6 514,56
874
Доломин ®
Кеторолак
Раствор для внутримышечного введения, 30 мг/мл, 1 мл, №5
M01AB15
РК-ЛС-5№012868
Ампула
306,94
875
ДОМРИД®
Домперидон
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №30
A03FA03
РК-ЛС-5№121930
Таблетка
60,79
876
ДОМРИД®
Домперидон
Суспензия для приема внутрь, 1 мг/мл, 60 мл, №1
A03FA03
РК-ЛС-5№122063
Флакон
2 112,17
877
Дониум-ТК
Домперидон
Таблетки, 10 мг, №30
A03FA03
РК-ЛС-3№122158
Таблетка
42,62
878
Допамин
Допамин
Раствор для инъекций, 4%, 5 мл, №5
C01CA04
РК-ЛС-3№021477
Ампула
186,76
879
Допегит®
Метилдопа
Таблетки, 250 мг, №50
C02AB01
РК-ЛС-5№015863
Таблетка
50,77
880
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблетки, 10 мг № 20
A03FA03
РК-ЛС-5№022355
Таблетка
97,16
881
Дорамицин
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой, 3e+006 МЕ № 10
J01FA02
РК-ЛС-5№018034
Таблетка
291,59
882
Дорзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные, 20 мг/мл +5 мг/мл, 5мл, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№024064
Флакон-капельница
4 172,74
883
Дорипенем - Элеас
Дорипенем
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, № 1
J01DH04
РК-ЛС-3№019979
Флакон
15 311,87
884
Дорсоб
Дорзоламид
Капли глазные, 2 %, 5 мл №1
S01EC03
РК-ЛС-5№023546
Флакон
2 965,52
885
Дорсоб -Т
Нет данных
Капли глазные, 5 мл, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№023547
Флакон
3 643,77
886
Достинекс®
Каберголин
Таблетки, 0.5 мг, №8
G02CB03
РК-ЛС-5№012082
Таблетка
1 379,78
887
Достинекс®
Каберголин
Таблетки, 0.5 мг, №2
G02CB03
РК-ЛС-5№012082
Таблетка
1 260,57
888
Дотагита
Гадотеровая кислота
Раствор для инъекций, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 20 мл, №1
V08CA02
РК-ЛС-5№024827
Флакон
14 048,20
889
Дотагита
Гадотеровая кислота
Раствор для инъекций, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 15 мл, №1
V08CA02
РК-ЛС-5№024827
Флакон
10 748,58
890
Дотагита
Гадотеровая кислота
Раствор для инъекций, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 10 мл, №1
V08CA02
РК-ЛС-5№024827
Флакон
8 041,84
891
Дотаграф®
Гадотеровая кислота
Раствор для внутривенного введения, 0,5 ммоль/мл, 20 мл, №10
V08CA02
РК-ЛС-5№024908
Флакон
15 162,48
892
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Доцетаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/ мл, 1 мл, № 1
L01CD02
РК-ЛС-3№121653
Флакон
17 859,45
893
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Доцетаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 80 мг/4 мл, 4 мл, № 1
L01CD02
РК-ЛС-3№121654
Флакон
56 817,92
894
Доцетер
Доцетаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01CD02
РК-ЛС-5№023387
Флакон
17 859,45
895
Доцетер
Доцетаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 80 мг/4 мл, № 1
L01CD02
РК-ЛС-5№023388
Флакон
56 817,92
896
Дронис
нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3мг+0.02мг, №24
G03AA12 Дроспиренон и этинилэстрадиол

L01DB01
ҚР-ДЗ-5№025732
Құты
6 514,56
874
Доломин ®
Кеторолак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл, №5
M01AB15
ҚР-ДЗ-5№012868
Ампула
306,94
875
ДОМРИД®
Домперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№121930
Таблетка
60,79
876
ДОМРИД®
Домперидон
Ішуге арналған суспензия, 1 мг/мл, 60 мл, №1
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№122063
Құты
2 112,17
877
Дониум-ТК
Домперидон
Таблеткалар, 10 мг, №30
A03FA03
ҚР-ДЗ-3№122158
Таблетка
42,62
878
Допамин
Допамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 4%, 5 мл, №5
C01CA04
ҚР-ДЗ-3№021477
Ампула
186,76
879
Допегит®
Метилдопа
Таблеткалар, 250 мг, №50
C02AB01
ҚР-ДЗ-5№015863
Таблетка
50,77
880
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблеткалар, 10 мг № 20
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№022355
Таблетка
97,16
881
Дорамицин
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3e+006 МЕ № 10
J01FA02
ҚР-ДЗ-5№018034
Таблетка
291,59
882
Дорзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, 20 мг/мл +5 мг/мл, 5мл, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№024064
Тамшылатқыш-құты
4 172,74
883
Дорипенем - Элеас
Дорипенем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, № 1
J01DH04
ҚР-ДЗ-3№019979
Құты
15 311,87
884
Дорсоб
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі, 2 %, 5 мл №1
S01EC03
ҚР-ДЗ-5№023546
Құты
2 965,52
885
Дорсоб -Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, 5 мл, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№023547
Құты
3 643,77
886
Достинекс®
Каберголин
Таблеткалар, 0.5 мг, №8
G02CB03
ҚР-ДЗ-5№012082
Таблетка
1 379,78
887
Достинекс®
Каберголин
Таблеткалар, 0.5 мг, №2
G02CB03
ҚР-ДЗ-5№012082
Таблетка
1 260,57
888
Дотагита
Гадотер қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 20 мл, №1
V08CA02
ҚР-ДЗ-5№024827
Құты
14 048,20
889
Дотагита
Гадотер қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 15 мл, №1
V08CA02
ҚР-ДЗ-5№024827
Құты
10 748,58
890
Дотагита
Гадотер қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 279,32 мг/мл (0,5 ммоль/мл), 10 мл, №1
V08CA02
ҚР-ДЗ-5№024827
Құты
8 041,84
891
Дотаграф®
Гадотер қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл, 20 мл, №10
V08CA02
ҚР-ДЗ-5№024908
Құты
15 162,48
892
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Доцетаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/ мл, 1 мл, № 1
L01CD02
ҚР-ДЗ-3№121653
Құты
17 859,45
893
Доцетаксел-Келун-Казфарм
Доцетаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 80 мг/4 мл, 4 мл, № 1
L01CD02
ҚР-ДЗ-3№121654
Құты
56 817,92
894
Доцетер
Доцетаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01CD02
ҚР-ДЗ-5№023387
Құты
17 859,45
895
Доцетер
Доцетаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 80 мг/4 мл, № 1
L01CD02
ҚР-ДЗ-5№023388
Құты
56 817,92
896
Дронис
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3мг+0.02мг, №24
G03AA12 Дроспиренон и этинилэстрадиол

РК-ЛС-5№021021
Таблетка
93,20
897
Дротаверин
Дротаверин
Раствор для инъекций, 40 мг/2 мл, 2 мл, №10
A03AD02
РК-ЛС-5№022172
Ампула
75,20
898
Дротаверин
Дротаверин
Раствор для инъекций, 40 мг/2 мл, 2 мл, №5
A03AD02
РК-ЛС-5№022172
Ампула
75,20
899
Друаликс
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые, 60 мг, №28
N06AX21
РК-ЛС-5№024100
Капсула
323,59
900
Друаликс
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые, 30 мг, №28
N06AX21
РК-ЛС-5№024101
Капсула
242,72
901
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением, 30 мг, №28
N06AX21
РК-ЛС-5№022761
Капсула
242,72
902
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Капсулы с отложенным высвобождением, 60 мг, №14
N06AX21
РК-ЛС-5№022764
Капсула
332,26
903
ДУЛЕТ
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №30
J05AX12
РК-ЛС-5№025624
Таблетка
1 134,44
904
ДУЛЕТ
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №90
J05AX12
РК-ЛС-5№025624
Таблетка
1 134,44
905
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Капсулы кишечнорастворимые, 60 мг, №28
N06AX21
РК-ЛС-5№024312
Капсула
332,26
906
Дуолазид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №60
J05AR01
РК-ЛС-3№021498
Таблетка
124,74
907
Дуопрост
Нет данных
Капли глазные, 2,5 мл, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№018955
Флакон
5 009,16
908
Дусконал Ретард
Мебеверин
Капсулы с модифицированным высвобождением, 200 мг № 30
A03AA04
РК-ЛС-5№023024
Капсула
80,99
909
Дутабит
Дутастерид
Капсулы, 0,5 мг, № 30
G04CB02
РК-ЛС-5№024694
Капсула
273,97
910
Дутамс
Нет данных
Капсулы твердые, 0,5 мг + 0,4 мг, №30
G04CA52
РК-ЛС-5№024917
Капсула
347,74
911
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулы, 0.5 мг, № 30
G04CB02
РК-ЛС-5№023945
Капсула
166,45
912
Дутастол
Дутастерид
Капсулы мягкие, 0.5 мг, №30
G04CB02
РК-ЛС-5№024433
Капсула
1 173,85
913
Дэлсия
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3 мг + 0.03 мг, № 21
G03AA12
РК-ЛС-5№021119
Таблетка
106,52
914
Дюспаталин®
Мебеверин
Капсулы ретард, 200 мг, №30
A03AA04
РК-ЛС-5№013750
Капсула
150,24
915
Дюфалак®
Лактулоза
Сироп, 667 г/л, 500 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№018066
Сироп
3 857,63
916
Дюфалак®
Лактулоза
Сироп, 667 г/л, 200 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№018066
Сироп
2 117,36
917
Дюфастон®
Дидрогестерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №20
G03DB01
РК-ЛС-5№014248
Таблетка
308,99
918
Ерадиком
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, № 3
J02AC01
РК-ЛС-5№017871
Капсула
349,42
919
Ерадиком
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№017871
Капсула
504,84
920
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 90 мг, №30
V03AC03
РК-ЛС-5№024709
Таблетка
2 161,16
921
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 180 мг, №30
V03AC03
РК-ЛС-5№024710
Таблетка
4 285,98
922
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 360 мг, №30

ҚР-ДЗ-5№021021
Таблетка
93,20
897
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл, 2 мл, №10
A03AD02
ҚР-ДЗ-5№022172
Ампула
75,20
898
Дротаверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/2 мл, 2 мл, №5
A03AD02
ҚР-ДЗ-5№022172
Ампула
75,20
899
Друаликс
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар, 60 мг, №28
N06AX21
ҚР-ДЗ-5№024100
Капсула
323,59
900
Друаликс
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар, 30 мг, №28
N06AX21
ҚР-ДЗ-5№024101
Капсула
242,72
901
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 30 мг, №28
N06AX21
ҚР-ДЗ-5№022761
Капсула
242,72
902
ДУКСЕТ®
Дулоксетин
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар, 60 мг, №14
N06AX21
ҚР-ДЗ-5№022764
Капсула
332,26
903
ДУЛЕТ
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№025624
Таблетка
1 134,44
904
ДУЛЕТ
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №90
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№025624
Таблетка
1 134,44
905
Дулоксвитэ
Дулоксетин
Ішекте еритін капсулалар, 60 мг, №28
N06AX21
ҚР-ДЗ-5№024312
Капсула
332,26
906
Дуолазид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №60
J05AR01
ҚР-ДЗ-3№021498
Таблетка
124,74
907
Дуопрост
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, 2,5 мл, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№018955
Құты
5 009,16
908
Дусконал Ретард
Мебеверин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар, 200 мг № 30
A03AA04
ҚР-ДЗ-5№023024
Капсула
80,99
909
Дутабит
Дутастерид
Капсулалар, 0,5 мг, № 30
G04CB02
ҚР-ДЗ-5№024694
Капсула
273,97
910
Дутамс
Деректер жоқ
Қатты капсулалар, 0,5 мг + 0,4 мг, №30
G04CA52
ҚР-ДЗ-5№024917
Капсула
347,74
911
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулалар, 0.5 мг, № 30
G04CB02
ҚР-ДЗ-5№023945
Капсула
166,45
912
Дутастол
Дутастерид
Жұмсақ капсулалар, 0.5 мг, №30
G04CB02
ҚР-ДЗ-5№024433
Капсула
1 173,85
913
Дэлсия
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг + 0.03 мг, № 21
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№021119
Таблетка
106,52
914
Дюспаталин®
Мебеверин
Ретард капсулалар, 200 мг, №30
A03AA04
ҚР-ДЗ-5№013750
Капсула
150,24
915
Дюфалак®
Лактулоза
Шәрбат, 667 г/л, 500 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№018066
Шәрбат
3 857,63
916
Дюфалак®
Лактулоза
Шәрбат, 667 г/л, 200 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№018066
Шәрбат
2 117,36
917
Дюфастон®
Дидрогестерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №20
G03DB01
ҚР-ДЗ-5№014248
Таблетка
308,99
918
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, № 3
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№017871
Капсула
349,42
919
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№017871
Капсула
504,84
920
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг, №30
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№024709
Таблетка
2 161,16
921
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг, №30
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№024710
Таблетка
4 285,98
922
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг, №30

V03AC03
РК-ЛС-5№024711
Таблетка
8 499,32
923
Жасмед
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№021509
Таблетка
907,46
924
Жасмед
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/5 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№022954
Флакон
3 767,11
925
Завицефта®
Нет данных
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 2000 мг/500 мг, №10
J01DD52
РК-ЛС-5№024340
Флакон
54 906,94
926
Залаин®
Сертаконазол
Крем для наружного применения, 2 %, №1
D01AC14
РК-ЛС-5№005045
Туба
2 969,28
927
Зарсио®
Филграстим
Раствор для инъекций и инфузий, 30 млн ЕД/0,5 мл, 0,5 мл, № 1
L03AA02
РК-ЛС-5№021586
Шприц
9 188,69
928
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения, 30 млн. ЕД/0.5 мл, 0.5 мл, №1
L03AA02
РК-ЛС-5№025159
Шприц
7 483,57
929
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №60
L01XE06
РК-ЛС-5№022365
Таблетка
17 431,31
930
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 70 мг, №60
L01XE06
РК-ЛС-5№022366
Таблетка
19 368,13
931
Зафрилла®
Диеногест
таблетки, 2 мг, № 28
G03DB08
ЛП-№000003-РГ-KZ
Таблетка
253,58
932
Зацеф
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 гр, №1
J01DD02
РК-ЛС-5№019579
Флакон
1 204,53
933
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 240 мг, №56
L01EC01
РК-ЛС-5№020338
Таблетка
12 029,51
934
Земплар®
Парикальцитол
Раствор для инъекций, 5 мкг/мл, 1 мл, №5
H05BX02
РК-ЛС-5№019298
Флакон
5 579,06
935
Зентавекс
Нет данных
Мазь, 150 мг/г, 50 г, №1
D02AB
РК-ЛС-5№022029
Туба
2 419,70
936
Зеффикс®
Ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №28
J05AF05
РК-ЛС-5№003545
Таблетка
409,13
937
Зеффикс®
Ламивудин
Раствор для приема внутрь, 5 мг/мл, 240 мл, №1
J05AF05
РК-ЛС-5№016700
Флакон
7 029,85
938
Зиаген®
Абакавир
Раствор для приема внутрь, 20 мг/мл, 240 мл, №1
J05AF06
РК-ЛС-5№011980
Флакон
16 348,45
939
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 1 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№018799
Флакон
1 800,16
940
Зигитерон
Абиратерон
Таблетки, 250 мг, № 120
L02BX03
РК-ЛС-5№024338
Таблетка
5 967,00
941
Зидоас
Зидовудин
Капсулы, 100 мг, №100
J05AF01
РК-ЛС-3№021549
Капсула
229,73
942
Зидолам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг/300 мг, №60
J05AR01
РК-ЛС-5№023727
Таблетка
124,74
943
Зикадия™
Церитиниб
Капсулы, 150 , №150
L01XE28
РК-ЛС-5№022282
Капсула
15 245,11
944
Зилт
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75мг №14
B01AC04
РК-ЛС-5№014750
Таблетка
55,75
945
Зилт®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75мг №28
B01AC04
РК-ЛС-5№023109
Таблетка
55,75
946
Зимакс
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии, 100 мг/5 мл, 50 мл, №1

V03AC03
ҚР-ДЗ-5№024711
Таблетка
8 499,32
923
Жасмед
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№021509
Таблетка
907,46
924
Жасмед
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/5 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№022954
Құты
3 767,11
925
Завицефта®
Деректер жоқ
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 2000 мг/500 мг, №10
J01DD52
ҚР-ДЗ-5№024340
Құты
54 906,94
926
Залаин®
Сертаконазол
Сыртқа қолдануға арналған крем, 2 %, №1
D01AC14
ҚР-ДЗ-5№005045
Сықпа
2 969,28
927
Зарсио®
Филграстим
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді, 30 млн ӘД/0,5 мл, 0,5 мл, № 1
L03AA02
ҚР-ДЗ-5№021586
Шприц
9 188,69
928
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 млн. ӘБ/0.5 мл, 0.5 мл, №1
L03AA02
ҚР-ДЗ-5№025159
Шприц
7 483,57
929
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №60
L01XE06
ҚР-ДЗ-5№022365
Таблетка
17 431,31
930
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 70 мг, №60
L01XE06
ҚР-ДЗ-5№022366
Таблетка
19 368,13
931
Зафрилла®
Диеногест
Таблеткалар, 2 мг, № 28
G03DB08
ЛП-№000003-РГ-KZ
Таблетка
253,58
932
Зацеф
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 гр, №1
J01DD02
ҚР-ДЗ-5№019579
Құты
1 204,53
933
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 240 мг, №56
L01EC01
ҚР-ДЗ-5№020338
Таблетка
12 029,51
934
Земплар®
Парикальцитол
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 мкг/мл, 1 мл, №5
H05BX02
ҚР-ДЗ-5№019298
Құты
5 579,06
935
Зентавекс
Деректер жоқ
Жақпамай, 150 мг/г, 50 г, №1
D02AB
ҚР-ДЗ-5№022029
Сықпа
2 419,70
936
Зеффикс®
Ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №28
J05AF05
ҚР-ДЗ-5№003545
Таблетка
409,13
937
Зеффикс®
Ламивудин
Ішуге арналған ерітінді, 5 мг/мл, 240 мл, №1
J05AF05
ҚР-ДЗ-5№016700
Құты
7 029,85
938
Зиаген®
Абакавир
Ішуге арналған ерітінді, 20 мг/мл, 240 мл, №1
J05AF06
ҚР-ДЗ-5№011980
Құты
16 348,45
939
Зибан
Цефтриаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№018799
Құты
1 800,16
940
Зигитерон
Абиратерон
Таблеткалар, 250 мг, № 120
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№024338
Таблетка
5 967,00
941
Зидоас
Зидовудин
Капсулалар, 100 мг, №100
J05AF01
ҚР-ДЗ-3№021549
Капсула
229,73
942
Зидолам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг/300 мг, №60
J05AR01
ҚР-ДЗ-5№023727
Таблетка
124,74
943
Зикадия™
Церитиниб
Капсулалар, 150 , №150
L01XE28
ҚР-ДЗ-5№022282
Капсула
15 245,11
944
Зилт
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75мг №14
B01AC04
ҚР-ДЗ-5№014750
Таблетка
55,75
945
Зилт®
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75мг №28
B01AC04
ҚР-ДЗ-5№023109
Таблетка
55,75
946
Зимакс
Цефиксим
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл, 50 мл, №1

J01DD08
РК-ЛС-5№020708
Флакон
2 834,27
947
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 125 мг/5 мл, №1
J01DC02
РК-ЛС-5№004693
Флакон
1 699,62
948
Зинфоро®
Цефтаролина фосамил
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 600 мг, №10
J01DI02
РК-ЛС-5№021294
Флакон
30 718,33
949
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №6
J01FA10
РК-ЛС-5№018475
Таблетка
208,09
950
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№018476
Таблетка
407,60
951
Зиромин
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№016605
Таблетка
735,07
952
Зиромин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/5 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№023401
Флакон
1 320,10
953
Зитига®
Абиратерон
Таблетки, 250 мг, №120
L02BX03
РК-ЛС-5№019490
Таблетка
9 757,34
954
Зитига®
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 60
L02BX03
РК-ЛС-5№023378
Таблетка
14 191,37
955
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№014990
Таблетка
746,23
956
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №6
J01FA10
РК-ЛС-5№016449
Таблетка
301,54
957
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 125 мг, №6
J01FA10
РК-ЛС-5№016450
Таблетка
234,42
958
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной, 100 мг/5 мл, 20 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№019119
Флакон
1 117,13
959
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной, 200 мг/5 мл, 30 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№019120
Флакон
1 909,95
960
ЗИТМАК®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь в комплекте с водой очищенной, 200 мг/5 мл, 15 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№019120
Флакон
1 576,75
961
Зифта-1000
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, № 1
J01DD02
РК-ЛС-5№023078
Флакон
1 049,99
962
Зобон
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий, 5 мг/100 мл, 100 мл, №1
M05BA08
РК-ЛС-5№121770
Флакон
100 248,92
963
Зоели
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
G03AA14
РК-ЛС-5№019886
Таблетка
240,89
964
Золадекс
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения, 3.6 мг, №1
L02AE03
РК-ЛС-5№003869
Шприц-аппликатор
47 198,49
965
Золадекс™
Гозерелин
Имплантат для подкожного введения пролонгированного действия в шприце-аппликаторе с защитным механизмом, 10.8 мг, №1
L02AE03
РК-ЛС-5№018523
Шприц-аппликатор
132 549,76
966
Золедроновая кислота-Келун-Казфарм
Золедроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг/5 мл, 5 мл, № 1

J01DD08
ҚР-ДЗ-5№020708
Құты
2 834,27
947
Зиннат®
Цефуроксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 125 мг/5 мл, №1
J01DC02
ҚР-ДЗ-5№004693
Құты
1 699,62
948
Зинфоро®
Цефтаролина фосамилі
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 600 мг, №10
J01DI02
ҚР-ДЗ-5№021294
Құты
30 718,33
949
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №6
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№018475
Таблетка
208,09
950
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№018476
Таблетка
407,60
951
Зиромин
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№016605
Таблетка
735,07
952
Зиромин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/5 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№023401
Құты
1 320,10
953
Зитига®
Абиратерон
Таблеткалар, 250 мг, №120
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№019490
Таблетка
9 757,34
954
Зитига®
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 60
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№023378
Таблетка
14 191,37
955
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№014990
Таблетка
746,23
956
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №6
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№016449
Таблетка
301,54
957
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг, №6
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№016450
Таблетка
234,42
958
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта, 100 мг/5 мл, 20 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№019119
Құты
1 117,13
959
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта, 200 мг/5 мл, 30 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№019120
Құты
1 909,95
960
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ тазартылған сумен жиынтықта, 200 мг/5 мл, 15 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№019120
Құты
1 576,75
961
Зифта-1000
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, № 1
J01DD02
ҚР-ДЗ-5№023078
Құты
1 049,99
962
Зобон
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/100 мл, 100 мл, №1
M05BA08
ҚР-ДЗ-5№121770
Құты
100 248,92
963
Зоели
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
G03AA14
ҚР-ДЗ-5№019886
Таблетка
240,89
964
Золадекс
Гозерелин
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат, 3.6 мг, №1
L02AE03
ҚР-ДЗ-5№003869
Шприц-аппликатор
47 198,49
965
Золадекс™
Гозерелин
Қорғайтын механизмі бар еккіш-аппликатордағы ұзақ әсер ететін тері астына енгізуге арналған имплантат, 10.8 мг, №1
L02AE03
ҚР-ДЗ-5№018523
Шприц-аппликатор
132 549,76
966
Золедроновая кислота-Келун-Казфарм
Золедрон қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 4 мг/5 мл, 5 мл, № 1

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №14
M01AE01
РК-ЛС-5№122119
Таблетка
47,35
991
Ибупрофен Вива Фарм
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №20
M01AE01
РК-ЛС-5№122120
Таблетка
45,20
992
Ибупрофен Форте NOBEL®
Ибупрофен
Суспензия со вкусом клубники, 200 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
РК-ЛС-5№025433
Флакон
1 084,81
993
Ибупрофен Форте NOBEL®
Ибупрофен
Суспензия со вкусом тутти-фрутти, 200 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
РК-ЛС-5№025434
Флакон
1 084,81
994
Ибуфен Бэби
Ибупрофен
Суппозитории ректальные, 125мг №5
M01AE01
РК-ЛС-5№022552
Суппозиторий
144,02
995
Ибуфен® Д Форте
Ибупрофен
Суспензия для приема внутрь, 200 мг/5 мл, 100 мл, № 1
M01AE01
РК-ЛС-5№018923
Флакон
1 084,81
996
Ибуфен® мини Юниор
Ибупрофен
Капсулы мягкие, 100 мг, № 15
M01AE01
РК-ЛС-5№023056
Капсула
36,94
997
Ибуфен® Ультра
Ибупрофен
Капсулы, 200 мг, № 10
M01AE01
РК-ЛС-5№018920
Капсула
51,65
998
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, № 56
C01EB17
РК-ЛС-5№023941
Таблетка
77,18
999
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 7,5 мг, № 56
C01EB17
РК-ЛС-5№023942
Таблетка
77,18
1000
Идарубицина гидрохлорид ФаРес™ 5 мг/5 мл
Идарубицин
Раствор для инъекций, 5 мг, 1 мг/мл, 5 мл, №1
L01DB06
РК-ЛС-5№023245
Флакон
48 790,77
1001
Изипенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 г, № 1
J01DH02
РК-ЛС-5№023596
Флакон
8 261,28
1002
ИзиСикс
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0,5 мл, № 1
J07CA09
РК-ЛС-5№024497
Шприц
14 364,55
1003
ИЗО-МИК
Изосорбида динитрат
Спрей подъязычный дозированный, 1,25мг/доза, 15 мл, №1
C01DA08
РК-ЛС-5№013582
Флакон
3 153,26
1004
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия, 20 мг, № 50
C01DA08
РК-ЛС-5№018857
Таблетка
16,39
1005
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия, 40 мг, № 50
C01DA08
РК-ЛС-5№018858
Таблетка
20,90
1006
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия, 60 мг, № 50
C01DA08
РК-ЛС-5№018859
Таблетка
37,13
1007
Изониазид
Изониазид
Сироп, 100 мг/5 мл, 200 мл, № 1
J04AC01
РК-ЛС-5№019862
Флакон
9 497,65
1008
Изоптин®
Верапамил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №100
C08DA01
РК-ЛС-5№013857
Таблетка
22,93
1009
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 0,1%, 10 мл, №5
C01DA08
РК-ЛС-5№022246
Ампула
348,14
1010
Изотрой 100
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза, 100 мл, №1
N01AB06
РК-ЛС-5№023631
Бутылка
15 320,94
1011
Изотрой 250
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза, 250 мл, №1
N01AB06
РК-ЛС-5№023630
Бутылка
28 172,86
1012
Изофлуран
Изофлуран

Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №14
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№122119
Таблетка
47,35
991
Ибупрофен Вива Фарм
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №20
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№122120
Таблетка
45,20
992
Ибупрофен Форте NOBEL®
Ибупрофен
Құлпынай дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№025433
Құты
1 084,81
993
Ибупрофен Форте NOBEL®
Ибупрофен
Тутти-фрутти дәмі бар суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№025434
Құты
1 084,81
994
Ибуфен Бэби
Ибупрофен
Ректальді суппозиторийлер, 125мг №5
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022552
Суппозиторий
144,02
995
Ибуфен® Д Форте
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия, 200 мг/5 мл, 100 мл, № 1
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№018923
Құты
1 084,81
996
Ибуфен® мини Юниор
Ибупрофен
Жұмсақ капсулалар, 100 мг, № 15
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№023056
Капсула
36,94
997
Ибуфен® Ультра
Ибупрофен
Капсулалар, 200 мг, № 10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№018920
Капсула
51,65
998
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, № 56
C01EB17
ҚР-ДЗ-5№023941
Таблетка
77,18
999
ИВАКАРД®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 7,5 мг, №56
C01EB17
ҚР-ДЗ-5№023942
Таблетка
77,18
1000
Идарубицин гидрохлоридi ФаРес™ 5 мг/5 мл
Идарубицин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг, 1 мг/мл, 5 мл, №1
L01DB06
ҚР-ДЗ-5№023245
Құты
48 790,77
1001
Изипенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№023596
Құты
8 261,28
1002
ИзиСикс
деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0.5 мл, № 1
J07CA09
ҚР-ДЗ-5№024497
Шприц
14 364,55
1003
ИЗО-МИК
Изосорбид динитраты
Дозаланған тіластылық спрей, 1,25мг/доза, 15 мл, №1
C01DA08
ҚР-ДЗ-5№013582
Құты
3 153,26
1004
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар, 20 мг, № 50
C01DA08
ҚР-ДЗ-5№018857
Таблетка
16,39
1005
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар, 40 мг, № 50
C01DA08
ҚР-ДЗ-5№018858
Таблетка
20,90
1006
Изо-Мик Лонг
Изосорбида динитрат
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар, 60 мг, № 50
C01DA08
ҚР-ДЗ-5№018859
Таблетка
37,13
1007
Изониазид
Изониазид
Шәрбат, 100 мг/5 мл, 200 мл, № 1
J04AC01
ҚР-ДЗ-5№019862
Құты
9 497,65
1008
Изоптин®
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №100
C08DA01
ҚР-ДЗ-5№013857
Таблетка
22,93
1009
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 0,1%, 10 мл, №5
C01DA08
ҚР-ДЗ-5№022246
Ампула
348,14
1010
Изотрой 100
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 100 мл, №1
N01AB06
ҚР-ДЗ-5№023631
Бөтелке
15 320,94
1011
Изотрой 250
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл, №1
N01AB06
ҚР-ДЗ-5№023630
Бөтелке
28 172,86
1012
Изофлуран
Изофлуран

Жидкость для ингаляционного наркоза, флакон, 100 мл, №1
N01AB06
РК-ЛС-5№018634
Флакон
15 105,33
1013
Изофлуран
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза, 250 мл, №1
N01AB06
РК-ЛС-5№018634
Флакон
32 116,07
1014
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения, 70 мг/мл, 1.7 мл, №1
M05BX04
РК-ЛС-5№019749
Флакон
134 070,75
1015
Иларис
Канакинумаб
Раствор для подкожного введения, 150 мг, 150 мг/мл, 1 мл, №1
L04AC08
-
Флакон
3 617 778,28
1016
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулы, 200 мг, № 30
L01XE01
РК-ЛС-5№024430
Капсула
7 884,07
1017
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулы, 100 мг, № 30
L01XE01
РК-ЛС-5№024349
Капсула
3 353,27
1018
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулы, 100 мг, № 120
L01XE01
РК-ЛС-5№024349
Капсула
3 355,32
1019
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулы, 50 мг, № 120
L01XE01
РК-ЛС-5№024357
Капсула
1 765,79
1020
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулы, 140 мг, №90
L01EL01
РК-ЛС-5№021240
Капсула
28 851,97
1021
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, №1
J01DH51
РК-ЛС-5№010367
Флакон
6 537,40
1022
Имицил - Элеас
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 500 мг/500 мг № 1
J01DH51
РК-ЛС-3№019980
Флакон
5 649,24
1023
Иммард
Гидроксихлорохин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №30
P01BA02
РК-ЛС-5№023751
Таблетка
83,89
1024
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 250 МЕ, 5 мл, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№013496
Флакон
25 287,35
1025
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 500 МЕ, 5 мл, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№013497
Флакон
50 145,65
1026
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1000 МЕ, 10 мл, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№013498
Флакон
100 291,87
1027
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 600 МЕ, 5 мл, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№018680
Флакон
64 680,00
1028
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1200 МЕ, 10 мл, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№018681
Флакон
128 800,00
1029
ИММУТИН® 100/ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулы, 100 мг, №60
L01XE01
РК-ЛС-3№020867
Капсула
3 332,00
1030
ИММУТИН® 100/ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №120
L01XE01
РК-ЛС-5№016320
Таблетка
3 332,00
1031
Иммутин® 200/Иммутин®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №60
L01XE01
РК-ЛС-5№025228
Таблетка
6 552,00
1032
ИММУТИН® 400/ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №30
L01XE01
РК-ЛС-3№019472
Таблетка
10 310,05
1033
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, №1
L01XC28
РК-БП-5№024448
Флакон
1 243 220,08
1034
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 120 мг, №1

Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, флакон, 100 мл, №1
N01AB06
ҚР-ДЗ-5№018634
Құты
15 105,33
1013
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 250 мл, №1
N01AB06
ҚР-ДЗ-5№018634
Құты
32 116,07
1014
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 70 мг/мл, 1.7 мл, №1
M05BX04
ҚР-ДЗ-5№019749
Құты
134 070,75
1015
Иларис
Канакинумаб
Тері астына енгізуге ерітінді, 150 мг, 150 мг/мл, 1 мл, №1
L04AC08
-
Құты
3 617 778,28
1016
Иматиниб AqVida
Иматиниб
Капсулалар, 200 мг, № 30
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№024430
Капсула
7 884,07
1017
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулалар, 100 мг, № 30
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№024349
Капсула
3 353,27
1018
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулалар, 100 мг, № 120
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№024349
Капсула
3 355,32
1019
Иматиниб АМРИНГ
Иматиниб
Капсулалар, 50 мг, № 120
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№024357
Капсула
1 765,79
1020
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулалар, 140 мг, №90
L01EL01
ҚР-ДЗ-5№021240
Капсула
28 851,97
1021
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, №1
J01DH51
ҚР-ДЗ-5№010367
Құты
6 537,40
1022
Имицил - Элеас
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг/500 мг №1
J01DH51
ҚР-ДЗ-3№019980
Құты
5 649,24
1023
Иммард
Гидроксихлорохин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №30
P01BA02
ҚР-ДЗ-5№023751
Таблетка
83,89
1024
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 250 ХБ, 5 мл, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№013496
Құты
25 287,35
1025
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 500 ХБ, 5 мл, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№013497
Құты
50 145,65
1026
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1000 ХБ, 10 мл, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№013498
Құты
100 291,87
1027
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 600 ХБ, 5 мл, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№018680
Құты
64 680,00
1028
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1200 ХБ, 10 мл, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№018681
Құты
128 800,00
1029
ИММУТИН® 100/ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулалар, 100 мг, №60
L01XE01
ҚР-ДЗ-3№020867
Капсула
3 332,00
1030
ИММУТИН® 100/ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №120
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№016320
Таблетка
3 332,00
1031
Иммутин® 200/Иммутин®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №60
L01XE01
ҚР-ДЗ-5№025228
Таблетка
6 552,00
1032
ИММУТИН® 400/ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №30
L01XE01
ҚР-ДЗ-3№019472
Таблетка
10 310,05
1033
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг, №1
L01XC28
ҚР-БП-5№024448
Құты
1 243 220,08
1034
Имфинзи™
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 120 мг, №1

L01XC28
РК-БП-5№024449
Флакон
299 735,18
1035
Инбутол
Этамбутол
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 20 мл, № 1
J04AK02
РК-ЛС-5№019769
Флакон
7 150,79
1036
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением, 3 мг, №28
N05AX13
РК-ЛС-5№019527
Таблетка
344,45
1037
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением, 6 мг, №28
N05AX13
РК-ЛС-5№019528
Таблетка
532,36
1038
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением, 9 мг, №28
N05AX13
РК-ЛС-5№019529
Таблетка
1 213,76
1039
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
A10BK02
РК-ЛС-5№021310
Таблетка
523,25
1040
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
A10BK02
РК-ЛС-5№021311
Таблетка
505,93
1041
Индалонг
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой, 1.5 мг, №30
C03BA11
РК-ЛС-5№022645
Таблетка
38,87
1042
Индамид
Индапамид
Таблетки, покрытые оболочкой, 2.5 мг, №30
C03BA11
РК-ЛС-5№015844
Таблетка
15,55
1043
Индапамид SR
Индапамид
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением, 1.5 мг, №30
C03BA11
РК-ЛС-5№025180
Таблетка
30,00
1044
Индапамид-Тева 1,5 мг
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения, 1.5 мг, №30
C03BA11
РК-ЛС-5№014770
Таблетка
32,68
1045
Индираб, антирабическая вакцина
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечной инъекции с растворителем (0.3% раствора натрия хлорида 0.5мл) и c одноразовым шприцем в комплекте, 2.5 МЕ/1 доза, №1
J07BG01
РК-БП-5№023180
Флакон
5 590,04
1046
Индометацин Софарма
Индометацин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 25 мг, № 30
M01AB01
РК-ЛС-5№011720
Таблетка
3,76
1047
Инестом
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
РК-ЛС-5№018078
Флакон
558,75
1048
Инестом
Левокарнитин
Раствор для инъекций, 1 г/5 мл, 5 мл, №5
A16AA01
РК-ЛС-5№018079
Ампула
1 062,33
1049
Инлайта®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 мг, №56
L01XE17
РК-ЛС-5№020884
Таблетка
5 573,42
1050
Инлайта®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №56
L01XE17
РК-ЛС-5№020885
Таблетка
32 753,23
1051
Интеленс®
Этравирин
Таблетки, 100 мг, №120
J05AG04
РК-ЛС-5№014509
Таблетка
822,14
1052
Интеленс®
Этравирин
Таблетки, 200 мг, №60
J05AG04
РК-ЛС-5№021209
Таблетка
1 644,29
1053
Интербетин
Интерферон бета-1b
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0.3 мг, №5
L03AB08
РК-БП-5№024194
Флакон
14 754,98
1054
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий, 5%, 100 мл, № 1
J06BA02
РК-БП-5№021518
Флакон
255 491,17
1055
Интратект®
Нет данных

L01XC28
ҚР-БП-5№024449
Құты
299 735,18
1035
Инбутол
Этамбутол
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 20 мл, № 1
J04AK02
ҚР-ДЗ-5№019769
Құты
7 150,79
1036
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг, №28
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019527
Таблетка
344,45
1037
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар, 6 мг, №28
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019528
Таблетка
532,36
1038
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар, 9 мг, №28
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019529
Таблетка
1 213,76
1039
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
A10BK02
ҚР-ДЗ-5№021310
Таблетка
523,25
1040
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
A10BK02
ҚР-ДЗ-5№021311
Таблетка
505,93
1041
Индалонг
Индапамид
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№022645
Таблетка
38,87
1042
Индамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№015844
Таблетка
15,55
1043
Индапамид SR
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№025180
Таблетка
30,00
1044
Индапамид-Тева 1,5 мг
Индапамид
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№014770
Таблетка
32,68
1045
Индираб, антирабиялық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (0.3% натрий хлориді ерітіндісі 0.5мл) және бір реттік шприцпен жиынтықта, 2.5 ХБ/1 доза, №1
J07BG01
ҚР-БП-5№023180
Құты
5 590,04
1046
Индометацин Софарма
Индометацин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, № 30
M01AB01
ҚР-ДЗ-5№011720
Таблетка
3,76
1047
Инестом
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№018078
Құты
558,75
1048
Инестом
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 г/5 мл, 5 мл, №5
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№018079
Ампула
1 062,33
1049
Инлайта®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 мг, №56
L01XE17
ҚР-ДЗ-5№020884
Таблетка
5 573,42
1050
Инлайта®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №56
L01XE17
ҚР-ДЗ-5№020885
Таблетка
32 753,23
1051
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар, 100 мг, №120
J05AG04
ҚР-ДЗ-5№014509
Таблетка
822,14
1052
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар, 200 мг, №60
J05AG04
ҚР-ДЗ-5№021209
Таблетка
1 644,29
1053
Интербетин
Интерферон бета-1b
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 0.3 мг, №5
L03AB08
ҚР-БП-5№024194
Құты
14 754,98
1054
Интратект®
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 5%, 100 мл, № 1
J06BA02
ҚР-БП-5№021518
Құты
255 491,17
1055
Интратект®
деректер жоқ

Раствор для инфузий, 10 %, 100 мл, № 1
J06BA02
РК-БП-5№021519
Флакон
323 024,36
1056
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий, 10 %, 50 мл №1
J06BA02
РК-БП-5№021519
Флакон
161 959,18
1057
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения, 800 мг/8 мл, 8 мл, №10
M01AE01
РК-ЛС-5№024422
Флакон
2 319,99
1058
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения, 400 мг/4 мл, 4 мл, №10
M01AE01
РК-ЛС-5№024423
Флакон
1 164,96
1059
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07CA09
РК-БП-5№013446
Шприц
18 451,74
1060
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07CA09
РК-БП-5№013446
Шприц
17 175,27
1061
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным, 0,5 мл (1 доза), №1
J07CA06
РК-БП-5№018564
Шприц
11 367,26
1062
Инфен - 25
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №10
M01AE17
РК-ЛС-5№121988
Таблетка
101,59
1063
Инфенак
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, № 10
M01AB16
РК-ЛС-5№013356
Таблетка
101,51
1064
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №1
L04AB02
РК-ЛС-5№025559
Флакон
169 350,73
1065
Инфлювак®
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0.5 мл, №1
J07BB02
РК-БП-5№014228
Шприц
2 003,81
1066
Инфорин
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг №10
M01AE01
РК-ЛС-5№022399
Таблетка
55,75
1067
Инфорин
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №10
M01AE01
РК-ЛС-5№022400
Таблетка
118,13
1068
Инфорин
Ибупрофен
Суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
РК-ЛС-5№022413
Флакон
800,33
1069
Ионофол
Офлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №10
J01MA01
РК-ЛС-5№018995
Таблетка
211,86
1070
Ионофол
Офлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, № 20
J01MA01
РК-ЛС-5№018995
Таблетка
111,53
1071
Ипратерол
Нет данных
Раствор для ингаляций, 0.25 мг/мл + 0.5 мг/мл, 20 мл, №1

Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 100 мл, № 1
J06BA02
ҚР-БП-5№021519
Құты
323 024,36
1056
Интратект®
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10 %, 50 мл №1
J06BA02
ҚР-БП-5№021519
Құты
161 959,18
1057
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 800 мг/8 мл, 8 мл, №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№024422
Құты
2 319,99
1058
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг/4 мл, 4 мл, №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№024423
Құты
1 164,96
1059
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07CA09
ҚР-БП-5№013446
Шприц
18 451,74
1060
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жоқ вакцинамен және b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел күл-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07CA09
ҚР-БП-5№013446
Шприц
17 175,27
1061
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел-күл-сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта, 0,5 мл (1 доза), №1
J07CA06
ҚР-БП-5№018564
Шприц
11 367,26
1062
Инфен - 25
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №10
M01AE17
ҚР-ДЗ-5№121988
Таблетка
101,59
1063
Инфенак
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, № 10
M01AB16
ҚР-ДЗ-5№013356
Таблетка
101,51
1064
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
L04AB02
ҚР-ДЗ-5№025559
Құты
169 350,73
1065
Инфлювак®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0.5 мл, №1
J07BB02
ҚР-БП-5№014228
Шприц
2 003,81
1066
Инфорин
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022399
Таблетка
55,75
1067
Инфорин
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022400
Таблетка
118,13
1068
Инфорин
Ибупрофен
Суспензия, 100 мг/5 мл, 100 мл, №1
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022413
Құты
800,33
1069
Ионофол
Офлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №10
J01MA01
ҚР-ДЗ-5№018995
Таблетка
211,86
1070
Ионофол
Офлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, № 20
J01MA01
ҚР-ДЗ-5№018995
Таблетка
111,53
1071
Ипратерол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді, 0.25 мг/мл + 0.5 мг/мл, 20 мл, №1

L04AA42
РК-ЛС-5№024796
Таблетка
4 788,63
1093
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0.25 мг, №120
L04AA42
РК-ЛС-5№024796
Таблетка
4 788,63
1094
Калетра®
Нет данных
Раствор для приема внутрь, 60 мл, №5
J05AR10
РК-ЛС-5№024722
Флакон
6 115,13
1095
Калия хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 40 мг/мл, 10 мл, №5
B05XA01
РК-ЛС-5№024315
Ампула
51,57
1096
Калия хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 40 мг/мл,10 мл №1
B05XA01
РК-ЛС-5№024315
Ампула
51,57
1097
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 40 мг/мл №10
B05XA01
РК-ЛС-5№024390
Ампула
51,57
1098
Калимин 60 Н
Пиридостигмина бромид
Таблетки, №100
N07AA02
РК-ЛС-5№009630
Таблетка
110,14
1099
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулы, 100 мг, №60
L01EL02
РК-ЛС-5№025022
Капсула
47 971,62
1100
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 5 мл, №10
A12AA03
РК-ЛС-5№010252
Ампула
67,31
1101
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 10 мл, №10
A12AA03
РК-ЛС-5№010253
Ампула
116,78
1102
Кальция хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций, 10%, 5 мл, №5
B05XA07
РК-ЛС-5№015110
Ампула
64,43
1103
Канамицина сульфат
Канамицин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01GB04
РК-ЛС-5№018013
Флакон
259,15
1104
Кандекор®
Кандесартан
Таблетки, 8 мг, №28
C09CA06
РК-ЛС-5№019820
Таблетка
51,65
1105
Кандекор®
Кандесартан
Таблетки, 16 мг, №28
C09CA06
РК-ЛС-5№019821
Таблетка
64,54
1106
Кандесартан Вива Фарм
Кандесартан
Таблетки, 8 мг, №30
C09CA06
РК-ЛС-5№024788
Таблетка
51,65
1107
Кандесартан Вива Фарм
Кандесартан
Таблетки, 16 мг, №30
C09CA06
РК-ЛС-5№024789
Таблетка
64,54
1108
Кандидерм
Нет данных
Крем, 15 г, №1
D07XC
РК-ЛС-5№012371
Туба
2 037,40
1109
Кандификс
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, № 1
J02AC01
РК-ЛС-5№019818
Капсула
2 169,18
1110
Канизон® Плюс
Нет данных
Крем для наружного применения, 15 г, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№025471
Туба
2 263,71
1111
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблетки, 4 мг, №28
C09CA06
РК-ЛС-3№021633
Таблетка
53,15
1112
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблетки, 8 мг, №28
C09CA06
РК-ЛС-3№021634
Таблетка
51,65
1113
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблетки, 16 мг, №28
C09CA06
РК-ЛС-3№021635
Таблетка
64,54
1114
КАНТАБ® 16/КАНТАБ®
Кандесартан
Таблетки, 16 мг, № 14
C09CA06
РК-ЛС-3№021635
Таблетка
64,54
1115
КАНТАБ® 8/КАНТАБ®
Кандесартан
Таблетки, 8 мг, № 14
C09CA06
РК-ЛС-3№021634
Таблетка
51,65
1116
Капетеро
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №20
L01BC06
РК-ЛС-5№021185
Таблетка
223,39
1117
Капецитабин
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 20

L04AA42
ҚР-ДЗ-5№024796
Таблетка
4 788,63
1093
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0.25 мг, №120
L04AA42
ҚР-ДЗ-5№024796
Таблетка
4 788,63
1094
Калетра®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді, 60 мл, №5
J05AR10
ҚР-ДЗ-5№024722
Құты
6 115,13
1095
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/мл, 10 мл, №5
B05XA01
ҚР-ДЗ-5№024315
Ампула
51,57
1096
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/мл,10 мл №1
B05XA01
ҚР-ДЗ-5№024315
Ампула
51,57
1097
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 40 мг/мл №10
B05XA01
ҚР-ДЗ-5№024390
Ампула
51,57
1098
Калимин 60 Н
Пиридостигмин бромиді
Таблеткалар, №100
N07AA02
ҚР-ДЗ-5№009630
Таблетка
110,14
1099
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулалар, 100 мг, №60
L01EL02
ҚР-ДЗ-5№025022
Капсула
47 971,62
1100
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 5 мл, №10
A12AA03
ҚР-ДЗ-5№010252
Ампула
67,31
1101
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 10 мл, №10
A12AA03
ҚР-ДЗ-5№010253
Ампула
116,78
1102
Кальций хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 10%, 5 мл, №5
B05XA07
ҚР-ДЗ-5№015110
Ампула
64,43
1103
Канамицин сульфаты
Канамицин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01GB04
ҚР-ДЗ-5№018013
Құты
259,15
1104
Кандекор®
Кандесартан
Таблеткалар, 8 мг, №28
C09CA06
ҚР-ДЗ-5№019820
Таблетка
51,65
1105
Кандекор®
Кандесартан
Таблеткалар, 16 мг, №28
C09CA06
ҚР-ДЗ-5№019821
Таблетка
64,54
1106
Кандесартан Вива Фарм
Кандесартан
Таблеткалар, 8 мг, №30
C09CA06
ҚР-ДЗ-5№024788
Таблетка
51,65
1107
Кандесартан Вива Фарм
Кандесартан
Таблеткалар, 16 мг, №30
C09CA06
ҚР-ДЗ-5№024789
Таблетка
64,54
1108
Кандид
Клотримазол
Крем, 1 %, 20 гр., №1
D01AC01
ҚР-ДЗ-5№014435
Сықпа
281,52
1109
Кандидерм
Деректер жоқ
Крем, 15 г, №1
D07XC
ҚР-ДЗ-5№012371
Сықпа
2 037,40
1110
Кандификс
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, № 1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№019818
Капсула
2 169,18
1111
Канизон® Плюс
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем, 15 г, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№025471
Сықпа
2 263,71
1112
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблеткалар, 4 мг, №28
C09CA06
ҚР-ДЗ-3№021633
Таблетка
53,15
1113
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблеткалар, 8 мг, №28
C09CA06
ҚР-ДЗ-3№021634
Таблетка
51,65
1114
КАНТАБ®
Кандесартан
Таблеткалар, 16 мг, №28
C09CA06
ҚР-ДЗ-3№021635
Таблетка
64,54
1115
КАНТАБ® 16/КАНТАБ®
Кандесартан
Таблеткалар, 16 мг, № 14
C09CA06
ҚР-ДЗ-3№021635
Таблетка
64,54
1116
КАНТАБ® 8/КАНТАБ®
Кандесартан
Таблеткалар, 8 мг, № 14
C09CA06
ҚР-ДЗ-3№021634
Таблетка
51,65
1117
Капетеро
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №20
L01BC06
ҚР-ДЗ-5№021185
Таблетка
223,39
1118
Капецитабин
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 20

L01BC06
РК-ЛС-5№024504
Таблетка
283,21
1118
Капоксин
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №7
J01MA12
РК-ЛС-5№025241
Таблетка
211,30
1119
Капреомицина сульфат
Капреомицин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J04AB30
РК-ЛС-5№015043
Флакон
2 152,76
1120
Каптоприл
Каптоприл
Таблетки, 25 мг, №20
C09AA01
РК-ЛС-5№009646
Таблетка
24,18
1121
Каптоприл Вива Фарм
Каптоприл
Таблетки, 25 мг, №30
C09AA01
РК-ЛС-5№018187
Таблетка
32,27
1122
Каптоприл Н Вива Фарм
Нет данных
Таблетки, 50 мг/25мг, №30
C09BA01
РК-ЛС-5№021637
Таблетка
73,91
1123
Карбалекс
Карбамазепин
Таблетки, 200 мг, № 50
N03AF01
РК-ЛС-5№014317
Таблетка
40,13
1124
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблетки, 200 мг, №50
N03AF01
РК-ЛС-5№018383
Таблетка
20,33
1125
Карбетоцин Фармидея
Карбетоцин
Раствор для внутривенного введения, 100 мкг/мл, 1 мл, №1
H01BB03
РК-ЛС-5№024835
Флакон
8 785,19
1126
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 450 мг, 450 мг/45 мл, 45 мл, №1
L01XA02
РК-ЛС-5№023984
Флакон
20 967,65
1127
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 1 мл, № 1
L01XA02
РК-ЛС-5№023490
Флакон
3 522,92
1128
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/5 мл, 5 мл, № 1
L01XA02
РК-ЛС-5№023491
Флакон
3 930,51
1129
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 150 мг/15 мл, 15 мл, № 1
L01XA02
РК-ЛС-5№023492
Флакон
12 341,86
1130
КАРВИДИЛ®
Карведилол
Таблетки, 6,25 мг, № 28
C07AG02
РК-ЛС-5№016335
Таблетка
72,02
1131
Кардиоприл
Фозиноприл
Таблетки, 10 мг, №20
C09AA09
РК-ЛС-5№019332
Таблетка
65,82
1132
Кардиоприл
Фозиноприл
Таблетки, 20 мг, №20
C09AA09
РК-ЛС-5№019333
Таблетка
75,30
1133
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг, № 30
C07AB07
РК-ЛС-5№022820
Таблетка
13,96
1134
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, № 30
C07AB07
РК-ЛС-5№022821
Таблетка
17,19
1135
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 30
C07AB07
РК-ЛС-5№022822
Таблетка
24,00
1136
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблетки, 5 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№015772
Таблетка
11,09
1137
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблетки, 10 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№015773
Таблетка
22,50
1138
Карнилев
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения, 200 мг/мл, 5 мл, №5
A16AA01
РК-ЛС-5№121708
Ампула
1 127,91
1139
Карнилев
Левокарнитин
Оральный раствор, 100 мг/1 мл, 10 мл, №10
A16AA01
РК-ЛС-5№121823
Флакон
563,96
1140
Картан
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
РК-ЛС-5№004400
Ампула
449,70
1141
Картан
Левокарнитин
Раствор для инъекций, 1 г/5 мл, 5 мл, №5

L01BC06
ҚР-ДЗ-5№024504
Таблетка
283,21
1119
Капоксин
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №7
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№025241
Таблетка
211,30
1120
Капреомицин сульфаты
Капреомицин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J04AB30
ҚР-ДЗ-5№015043
Құты
2 152,76
1121
Каптоприл
Каптоприл
Таблеткалар, 25 мг, №20
C09AA01
ҚР-ДЗ-5№009646
Таблетка
24,18
1122
Каптоприл Вива Фарм
Каптоприл
Таблеткалар, 25 мг, №30
C09AA01
ҚР-ДЗ-5№018187
Таблетка
32,27
1123
Каптоприл Н Вива Фарм
Деректер жоқ
Таблеткалар, 50 мг/25мг, №30
C09BA01
ҚР-ДЗ-5№021637
Таблетка
73,91
1124
Карбалекс
Карбамазепин
Таблеткалар, 200 мг, № 50
N03AF01
ҚР-ДЗ-5№014317
Таблетка
40,13
1125
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблеткалар, 200 мг, №50
N03AF01
ҚР-ДЗ-5№018383
Таблетка
20,33
1126
Карбетоцин Фармидея
Карбетоцин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мкг/мл, 1 мл, №1
H01BB03
ҚР-ДЗ-5№024835
Құты
8 785,19
1127
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 450 мг, 450 мг/45 мл, 45 мл, №1
L01XA02
ҚР-ДЗ-5№023984
Құты
20 967,65
1128
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 1 мл, № 1
L01XA02
ҚР-ДЗ-5№023490
Құты
3 522,92
1129
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/5 мл, 5 мл, № 1
L01XA02
ҚР-ДЗ-5№023491
Құты
3 930,51
1130
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг/15 мл, 15 мл, № 1
L01XA02
ҚР-ДЗ-5№023492
Құты
12 341,86
1131
КАРВИДИЛ®
Карведилол
Таблеткалар, 6,25 мг, №28
C07AG02
ҚР-ДЗ-5№016335
Таблетка
72,02
1132
Кардиоприл
Фозиноприл
Таблеткалар, 10 мг, №20
C09AA09
ҚР-ДЗ-5№019332
Таблетка
65,82
1133
Кардиоприл
Фозиноприл
Таблеткалар, 20 мг, №20
C09AA09
ҚР-ДЗ-5№019333
Таблетка
75,30
1134
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг, № 30
C07AB07
ҚР-ДЗ-5№022820
Таблетка
13,96
1135
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, № 30
C07AB07
ҚР-ДЗ-5№022821
Таблетка
17,19
1136
КАРДОРИТМ
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 30
C07AB07
ҚР-ДЗ-5№022822
Таблетка
24,00
1137
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблеткалар, 5 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№015772
Таблетка
11,09
1138
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблеткалар, 10 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№015773
Таблетка
22,50
1139
Карнилев
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл, 5 мл, №5
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№121708
Ампула
1 127,91
1140
Карнилев
Левокарнитин
Ішілетін ерітінді, 100 мг/1 мл, 10 мл, №10
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№121823
Құты
563,96
1141
Картан
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді, 1 г/10 мл, 10 мл, №10
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№004400
Ампула
449,70
1142
Картан
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 г/5 мл, 5 мл, №5

A16AA01
РК-ЛС-5№004457
Ампула
899,40
1142
Касгин
Каспофунгин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 50мг, 10 мл, №1
J02AX04
РК-ЛС-5№022785
Флакон
58 943,15
1143
Касгин
Каспофунгин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 70 мг, №1
J02AX04
РК-ЛС-5№022787
Флакон
75 686,26
1144
Касполиоф
Каспофунгин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, №1
J02AX04
РК-ЛС-5№025141
Флакон
89 883,56
1145
Касфоцин
Каспофунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата, предназначенного для получения раствора для инфузий, 50 мг, №1
J02АХ04
РК-ЛС-5№023732
Флакон
67 909,53
1146
Катеджель с лидокаином
Нет данных
Гель для наружного применения, 12.5 г, №1
N01BB52
РК-ЛС-5№013306
Шприц
865,86
1147
Кандид
Клотримазол
Крем, 1 %, 20 гр., №1
D01AC01
РК-ЛС-5№014435
Туба
281,52
1148
Катенокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 2000 анти-Ха МЕ/0.2 мл, 0.2 мл, №10
B01AB05
РК-ЛС-5№021375
Шприц
1 329,33
1149
Катенокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 4000 анти-Ха/0,4 мл, 0.4 мл, №1
B01AB05
РК-ЛС-5№021376
Шприц
1 402,72
1150
Катенокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 4000 анти-Ха МЕ/0.4 мл, 0.4 мл, №10
B01AB05
РК-ЛС-5№021376
Шприц
1 252,92
1151
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида), №5
A02BA03
РК-ЛС-5№016290
Флакон
363,85
1152
Кварцеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№024434
Флакон
1 403,99
1153
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100мг №60
N05AH04
РК-ЛС-5№017053
Таблетка
63,77
1154
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200мг №60
N05AH04
РК-ЛС-5№017054
Таблетка
59,00
1155
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300мг №60
N05AH04
РК-ЛС-5№017055
Таблетка
118,20
1156
Кворекс®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой, 75 мг, №20
B01AC04
РК-ЛС-5№018891
Таблетка
160,99
1157
Кедд
Клиндамицин
Капсулы, 300 мг, №16
J01FF01
РК-ЛС-5№022403
Капсула
192,31
1158
Кейвер
Декскетопрофен
Раствор для инъекций, 50 мг/2 мл, 2 мл, №10
M01AE17
РК-ЛС-5№023902
Ампула
371,59
1159
Кеппра®
Леветирацетам
Раствор для орального применения, 100 мг/мл, 300 мл, №1
N03AX14
РК-ЛС-5№014608
Флакон
13 007,23
1160
Кетамин
Кетамин
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 10 мл, №5
N01AX03
РК-ЛС-5№003486
Флакон
803,64
1161
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 10 мл, №5
N01AX03
РК-ЛС-5№024627
Ампула
670,91
1162
Кетанейм
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения, 100 мг/2мл, 2 мл, №10
M01AE03
РК-ЛС-5№024996
Ампула
496,28
1163
Кетанов
Кеторолак
Раствор для внутримышечного введения, 30 мг/мл, 1 мл, №10

A16AA01
ҚР-ДЗ-5№004457
Ампула
899,40
1143
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 50мг, 10 мл, №1
J02AX04
ҚР-ДЗ-5№022785
Құты
58 943,15
1144
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 70 мг, №1
J02AX04
ҚР-ДЗ-5№022787
Құты
75 686,26
1145
Касполиоф
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг, №1
J02AX04
ҚР-ДЗ-5№025141
Құты
89 883,56
1146
Касфоцин
Каспофунгин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг, №1
J02АХ04
ҚР-ДЗ-5№023732
Құты
67 909,53
1147
Катеджель лидокаинмен
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель, 12.5 г, №1
N01BB52
ҚР-ДЗ-5№013306
Шприц
865,86
1148
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 2000 анти-Ха ХБ/0.2 мл, 0.2 мл, №10
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№021375
Шприц
1 329,33
1149
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 4000 анти-Ха/0,4 мл, 0.4 мл, №1
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№021376
Шприц
1 402,72
1150
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 4000 анти-Ха ХБ/0.4 мл, 0.4 мл, №10
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№021376
Шприц
1 252,92
1151
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі), №5
A02BA03
ҚР-ДЗ-5№016290
Құты
363,85
1152
Кварцеф
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024434
Құты
1 403,99
1153
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100мг №60
N05AH04
ҚР-ДЗ-5№017053
Таблетка
63,77
1154
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200мг №60
N05AH04
ҚР-ДЗ-5№017054
Таблетка
59,00
1155
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300мг №60
N05AH04
ҚР-ДЗ-5№017055
Таблетка
118,20
1156
Кворекс®
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №20
B01AC04
ҚР-ДЗ-5№018891
Таблетка
160,99
1157
Кедд
Клиндамицин
Капсулалар, 300 мг, №16
J01FF01
ҚР-ДЗ-5№022403
Капсула
192,31
1158
Кейвер
Декскетопрофен
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/2 мл, 2 мл, №10
M01AE17
ҚР-ДЗ-5№023902
Ампула
371,59
1159
Кеппра®
Леветирацетам
Ішуге арналған ерітінді, 100 мг/мл, 300 мл, №1
N03AX14
ҚР-ДЗ-5№014608
Құты
13 007,23
1160
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 10 мл, №5
N01AX03
ҚР-ДЗ-5№003486
Құты
803,64
1161
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 10 мл, №5
N01AX03
ҚР-ДЗ-5№024627
Ампула
670,91
1162
Кетанейм
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/2мл, 2 мл, №10
M01AE03
ҚР-ДЗ-5№024996
Ампула
496,28
1163
Кетанов
Кеторолак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл, №10

L01FF02
РК-БП-5№021845
Флакон
1 346 394,26
1187
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №14
J01FA09
РК-ЛС-5№010792
Таблетка
300,00
1188
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №14
J01FA09
РК-ЛС-5№018468
Таблетка
171,43
1189
Клавам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 375 мг, № 20
J01CR02
РК-ЛС-5№011974
Таблетка
71,45
1190
Клавам
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 625 мг, №20
J01CR02
РК-ЛС-5№011975
Таблетка
141,67
1191
Клавам
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 156.25 мг/5 мл, 16.66 г, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№018407
Флакон
1 179,99
1192
Клавам
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 228,5 мг/5 мл, 16.66 г, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№018408
Флакон
1 350,95
1193
Клавам 1000
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг, №10
J01CR02
РК-ЛС-5№023759
Таблетка
294,06
1194
Клавирекс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500мг/125мг, №12
J01CR02
РК-ЛС-5№023736
Таблетка
282,54
1195
Клавирекс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 875мг/125мг, №12
J01CR02
РК-ЛС-5№023737
Таблетка
278,70
1196
Клайра®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
G03AB08
РК-ЛС-5№019670
Таблетка
168,00
1197
КЛАРИТРО
Кларитромицин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, № 1
J01FA09
РК-ЛС-5№023956
Флакон
5 733,56
1198
Класт®
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг, №14
R03DC03
РК-ЛС-3№019641
Таблетка
130,26
1199
Класт®
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг, №14
R03DC03
РК-ЛС-3№019642
Таблетка
156,35
1200
КЛАСТ®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
R03DC03
РК-ЛС-5№019252
Таблетка
182,02
1201
Класт® 10
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 10 мг, № 14
R03DC03
РК-ЛС-3№019643
Таблетка
182,02
1202
КЛАСТ® 5
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, № 14
R03DC03
РК-ЛС-5№019251
Таблетка
156,35
1203
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл, 50 мл препарата в стеклянном флаконе, №1
C08CA16
РК-ЛС-5№121857
Флакон
104 825,61
1204
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения, 0,5 мг/мл, 50 мл, №10
C08CA16
РК-ЛС-5№121857
Флакон
87 212,66
1205
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 4000 анти-Ха МЕ/0,4 мл, 0.4 мл, №10
B01AB05
РК-ЛС-5№012228
Шприц
1 142,05
1206
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 6000 анти-Ха МЕ/0,6 мл, 0.6 мл, №2
B01AB05
РК-ЛС-5№012229
Шприц
2 346,62
1207
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций, 8000 анти-Ха МЕ/0,8 мл, 0.8 мл, №10
B01AB05
РК-ЛС-5№012230
Шприц
2 018,57
1208
Клеримед
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №14

L01FF02
ҚР-БП-5№021845
Құты
1 346 394,26
1187
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №14
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№010792
Таблетка
300,00
1188
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №14
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№018468
Таблетка
171,43
1189
Клавам
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 375 мг, № 20
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№011974
Таблетка
71,45
1190
Клавам
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 625 мг, №20
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№011975
Таблетка
141,67
1191
Клавам
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 156.25 мг/5 мл, 16.66 г, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№018407
Құты
1 179,99
1192
Клавам
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 228,5 мг/5 мл, 16.66 г, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№018408
Құты
1 350,95
1193
Клавам 1000
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг, №10
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№023759
Таблетка
294,06
1194
Клавирекс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500мг/125мг, №12
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№023736
Таблетка
282,54
1195
Клавирекс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 875мг/125мг, №12
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№023737
Таблетка
278,70
1196
Клайра®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
G03AB08
ҚР-ДЗ-5№019670
Таблетка
168,00
1197
КЛАРИТРО
Кларитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 500 мг, № 1
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№023956
Құты
5 733,56
1198
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг, №14
R03DC03
ҚР-ДЗ-3№019641
Таблетка
130,26
1199
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, №14
R03DC03
ҚР-ДЗ-3№019642
Таблетка
156,35
1200
КЛАСТ®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№019252
Таблетка
182,02
1201
Класт® 10
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 10 мг, № 14
R03DC03
ҚР-ДЗ-3№019643
Таблетка
182,02
1202
КЛАСТ® 5
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, № 14
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№019251
Таблетка
156,35
1203
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 0,5 мг/мл, 50 мл препараттан шыны құтыда, №1
C08CA16
ҚР-ДЗ-5№121857
Құты
104 825,61
1204
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 0,5 мг/мл, 50 мл, №10
C08CA16
ҚР-ДЗ-5№121857
Құты
87 212,66
1205
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 4000 анти-Ха ХБ/0,4 мл, 0.4 мл, №10
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№012228
Шприц
1 142,05
1206
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 6000 анти-Ха ХБ/0,6 мл, 0.6 мл, №2
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№012229
Шприц
2 346,62
1207
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 8000 анти-Ха ХБ/0,8 мл, 0.8 мл, №10
B01AB05
ҚР-ДЗ-5№012230
Шприц
2 018,57
1208
Клеримед
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №14

907,90
1233
КОАКТ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 875 мг/125 мг, № 20
J01CR02
РК-ЛС-5№121938
Таблетка
133,01
1234
КОАКТ
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг/125 мг, № 20
J01CR02
РК-ЛС-5№121939
Таблетка
77,55
1235
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл), 250 МЕ, № 1
B02BD02
РК-ЛС-5№013228
Флакон
84 224,91
1236
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл), 500 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№013229
Флакон
51 943,76
1237
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (стерильная вода для инъекций в предварительно заполненном шприце 2,5 мл), 1000 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№013230
Флакон
104 002,84
1238
Козэнтикс®
Секукинумаб
Раствор для подкожного введения, 150 мг/мл, №1
L04AC10
РК-ЛС-5№024318
Шприц
319 922,81
1239
Ко-Ирбесан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг/12,5 мг, № 14
C09DA04
РК-ЛС-3№020379
Таблетка
123,84
1240
Ко-Ирбесан®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг/12,5 мг, №14
C09DA04
РК-ЛС-3№020380
Таблетка
140,34
1241
Коледан
Колекальциферол
Капли для приема внутрь, 15000 МЕ/мл, 10 мл №1
A11CC05
РК-ЛС-5№024055
Флакон
2 048,22
1242
КОЛИКИД®
Симетикон
Таблетки, покрытые оболочкой, 125 мг, №15
A03AX13
РК-ЛС-5№023613
Таблетка
65,63
1243
КОЛИКИД®
Симетикон
Таблетки, покрытые оболочкой, 125 мг, №60
A03AX13
РК-ЛС-5№023613
Таблетка
44,69
1244
КОЛИКИД®
Симетикон
Суспензия оральная, 40 мг/мл, №1
A03AX13
РК-ЛС-5№023904
Банка
1 502,78
1245
КО-ЛОРКАР®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №14
C09DA01
РК-ЛС-5№022173
Таблетка
110,30
1246
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №14
C09DA01
РК-ЛС-5№022174
Таблетка
193,85
1247
Комбутол
Этамбутол
Таблетки, 400 мг, № 1000
J04AK02
РК-ЛС-5№020274
Таблетка
13,73
1248
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1000000 ЕД, №10
J01XB01
РК-ЛС-5№022506
Флакон
5 682,53
1249
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций, 2e+006 МЕ, 160 мг, №10
J01XB01
РК-ЛС-5№025230
Флакон
9 863,66
1250
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций, 1e+006 МЕ, 80 мг, №1
J01XB01
РК-ЛС-5№025454
Флакон
5 682,53
1251
Комплера
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №30
J05AR08

907,90
1233
КОАКТ
деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 875 мг/125 мг, № 20
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№121938
Таблетка
133,01
1234
КОАКТ
деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг/125 мг, № 20
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№121939
Таблетка
77,55
1235
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта, 250 ХБ, № 1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№013228
Құты
84 224,91
1236
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта, 500 МЕ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№013229
Құты
51 943,76
1237
Когенэйт® ФС
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған стерильді су 2,5 мл алдын ала толтырылған шприцте) жиынтықта, 1000 МЕ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№013230
Құты
104 002,84
1238
Козэнтикс®
Секукинумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 150 мг/мл, №1
L04AC10
ҚР-ДЗ-5№024318
Шприц
319 922,81
1239
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг/12,5 мг, № 14
C09DA04
ҚР-ДЗ-3№020379
Таблетка
123,84
1240
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг/12,5 мг, №14
C09DA04
ҚР-ДЗ-3№020380
Таблетка
140,34
1241
Коледан
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшылар, 15000 МЕ/мл, 10 мл №1
A11CC05
ҚР-ДЗ-5№024055
Құты
2 048,22
1242
КОЛИКИД®
Симетикон
Қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг, №15
A03AX13
ҚР-ДЗ-5№023613
Таблетка
65,63
1243
КОЛИКИД®
Симетикон
Қабықпен қапталған таблеткалар, 125 мг, №60
A03AX13
ҚР-ДЗ-5№023613
Таблетка
44,69
1244
КОЛИКИД®
Симетикон
Ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл, №1
A03AX13
ҚР-ДЗ-5№023904
Банка
1 502,78
1245
КО-ЛОРКАР®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №14
C09DA01
ҚР-ДЗ-5№022173
Таблетка
110,30
1246
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №14
C09DA01
ҚР-ДЗ-5№022174
Таблетка
193,85
1247
Комбутол
Этамбутол
Таблеткалар, 400 мг, № 1000
J04AK02
ҚР-ДЗ-5№020274
Таблетка
13,73
1248
Кометад
Натрий колистиметаты
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000000 ӘБ, №10
J01XB01
ҚР-ДЗ-5№022506
Құты
5 682,53
1249
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2e+006 ХБ, 160 мг, №10
J01XB01
ҚР-ДЗ-5№025230
Құты
9 863,66
1250
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1e+006 ХБ, 80 мг, №1
J01XB01
ҚР-ДЗ-5№025454
Құты
5 682,53
1251
Комплера
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №30
J05AR08

Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 150 мг, №50
A09AA02
РК-ЛС-5№010897
Капсула
97,96
1285
Креон® 10000
Нет данных
Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 150 мг, №20
A09AA02
РК-ЛС-5№010897
Капсула
125,95
1286
Креон® 25000
Нет данных
Капсулы, содержащие минимикросферы, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 300 мг, №20
A09AA02
РК-ЛС-5№010898
Капсула
208,76
1287
Крестор
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №28
C10AA07
РК-ЛС-5№012493
Таблетка
225,46
1288
Крестор
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, №28
C10AA07
РК-ЛС-5№012494
Таблетка
287,81
1289
Кристи
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 3 мг/0.03 мг, №21
G03AA12
РК-ЛС-5№021436
Таблетка
98,92
1290
КРОНИЗОН
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 500 мг, №100
A07EC02
РК-ЛС-5№025870
Таблетка
147,41
1291
Круровит®
Цилостазол
Таблетки, 100 мг, №56
B01AC23
РК-ЛС-5№121894
Таблетка
144,71
1292
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг, №14
B01AF01
РК-ЛС-5№024964
Таблетка
582,07
1293
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
B01AF01
РК-ЛС-5№024965
Флакон
560,39
1294
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №56
B01AF01
РК-ЛС-5№024965
Флакон
560,39
1295
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №14
B01AF01
РК-ЛС-5№024966
Таблетка
360,00
1296
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №28
B01AF01
РК-ЛС-5№024966
Флакон
360,00
1297
Ксавобан
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №14
B01AF01
РК-ЛС-5№024978
Таблетка
521,29
1298
Ксалатамакс
Латанопрост
Капли глазные, 0,005 %, 2.5 мл, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№017056
Флакон
1 825,54
1299
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулы, 250 мг, №60
L01XE16
РК-ЛС-5№020769
Капсула
33 481,67
1300
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулы, 200 мг, №60
L01XE16
РК-ЛС-5№020770
Капсула
30 891,75
1301
Ксамиол®
Нет данных
Гель, 30 г, №1
D05AX52
РК-ЛС-5№017985
Флакон
10 637,34
1302
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
B01AF01
РК-ЛС-5№014326
Таблетка
899,84
1303
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №10
B01AF01
РК-ЛС-5№014326
Таблетка
896,25
1304
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг, №28
B01AF01
РК-ЛС-5№019005
Таблетка
885,50
1305
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №100
B01AF01
РК-ЛС-5№019006
Таблетка
738,51
1306
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №28
B01AF01
РК-ЛС-5№019006
Таблетка
742,10
1307
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №56

Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 150 мг, №50
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№010897
Капсула
97,96
1285
Креон® 10000
Деректер жоқ
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 150 мг, №20
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№010897
Капсула
125,95
1286
Креон® 25000
Деректер жоқ
Құрамында минимикросфералар бар ішекте еритін қабықпен қапталған капсулалар, 300 мг, №20
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№010898
Капсула
208,76
1287
Крестор
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№012493
Таблетка
225,46
1288
Крестор
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№012494
Таблетка
287,81
1289
Кристи
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг/0.03 мг, №21
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№021436
Таблетка
98,92
1290
КРОНИЗОН
Месалазин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №100
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№025870
Таблетка
147,41
1291
Круровит®
Цилостазол
Таблеткалар, 100 мг, №56
B01AC23
ҚР-ДЗ-5№121894
Таблетка
144,71
1292
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг, №14
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024964
Таблетка
582,07
1293
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024965
Құты
560,39
1294
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №56
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024965
Құты
560,39
1295
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №14
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024966
Таблетка
360,00
1296
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №28
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024966
Құты
360,00
1297
Ксавобан
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №14
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№024978
Таблетка
521,29
1298
Ксалатамакс
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0,005 %, 2.5 мл, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№017056
Құты
1 825,54
1299
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулалар, 250 мг, №60
L01XE16
ҚР-ДЗ-5№020769
Капсула
33 481,67
1300
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулалар, 200 мг, №60
L01XE16
ҚР-ДЗ-5№020770
Капсула
30 891,75
1301
Ксамиол®
Деректер жоқ
Гель, 30 г, №1
D05AX52
ҚР-ДЗ-5№017985
Құты
10 637,34
1302
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№014326
Таблетка
899,84
1303
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №10
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№014326
Таблетка
896,25
1304
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг, №28
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№019005
Таблетка
885,50
1305
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №100
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№019006
Таблетка
738,51
1306
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
B01AF01
ҚР-ДЗ-5№019006
Таблетка
742,10
1307
Ксарелто®
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №56

B01AF01
РК-ЛС-5№020533
Таблетка
476,81
1308
Ксельжанс®
Тофацитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №56
L04AA29
РК-ЛС-5№023758
Таблетка
5 872,23
1309
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия, 75мг/0,75 мл, 0,75 мл, №1
N05AX13
РК-ЛС-5№019150
Шприц
98 194,81
1310
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия, 100 мг/1 мл, 1мл, №1
N05AX13
РК-ЛС-5№019151
Шприц
131 919,50
1311
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия, 150 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №1
N05AX13
РК-ЛС-5№019152
Шприц
174 735,98
1312
Ксефокам
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг, №10
M01AC05
РК-ЛС-5№019986
Таблетка
90,70
1313
Ксефокам
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 8 мг, №5
M01AC05
РК-ЛС-5№020054
Флакон
1 342,21
1314
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 5 мг/1000 мг, №28
A10BD15
РК-ЛС-5№023814
Таблетка
503,07
1315
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 10мг / 1000 мг, №28
A10BD15
РК-ЛС-5№023816
Таблетка
513,25
1316
Ксилокрем
Нет данных
Крем для наружного применения, 30 г, №1
N01BB20
РК-ЛС-5№023550
Туба
1 487,98
1317
Ксолар®
Омализумаб
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 150 мг, 2 мл, №1
R03DX05
РК-ЛС-5№121775
Флакон
162 214,38
1318
Ксон®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№004570
Флакон
918,79
1319
Кстанди
Энзалутамид
Капсулы, 40 мг, №112
L02BB04
РК-ЛС-5№121644
Капсула
12 663,85
1320
Куван®
Сапроптерин
Таблетки растворимые, 100 мг, № 120
A16AX07
РК-ЛС-5№019261
Таблетка
10 221,82
1321
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 200 мг/мл, 40 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№024863
Флакон
287 073,26
1322
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 200 мг/мл, 20 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№024863
Флакон
144 165,15
1323
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 200 мг/мл, 5 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№024863
Флакон
36 353,24
1324
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 200 мг/мл, 10 мл, №1
J06BA01
РК-ЛС-5№024863
Флакон
72 395,40
1325
Куленто
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№025223
Таблетка
198,74
1326
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№025903
Таблетка
69,56
1327
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№025904
Таблетка
79,54
1328
Куросурф
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения, 80 мг/мл, 1.5 мл №1
R07AA02
РК-ЛС-5№018178
Флакон
146 599,25

B01AF01
ҚР-ДЗ-5№020533
Таблетка
476,81
1308
Ксельжанс®
Тофацитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №56
L04AA29
ҚР-ДЗ-5№023758
Таблетка
5 872,23
1309
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 75мг/0,75 мл, 0,75 мл, №1
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019150
Шприц
98 194,81
1310
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 100 мг/1 мл, 1мл, №1
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019151
Шприц
131 919,50
1311
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 150 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №1
N05AX13
ҚР-ДЗ-5№019152
Шприц
174 735,98
1312
Ксефокам
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг, №10
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№019986
Таблетка
90,70
1313
Ксефокам
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 8 мг, №5
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№020054
Құты
1 342,21
1314
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/1000 мг, №28
A10BD15
ҚР-ДЗ-5№023814
Таблетка
503,07
1315
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10мг / 1000 мг, №28
A10BD15
ҚР-ДЗ-5№023816
Таблетка
513,25
1316
Ксилокрем
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем, 30 г, №1
N01BB20
ҚР-ДЗ-5№023550
Сықпа
1 487,98
1317
Ксолар®
Омализумаб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 150 мг, 2 мл, №1
R03DX05
ҚР-ДЗ-5№121775
Құты
162 214,38
1318
Ксон®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№004570
Құты
918,79
1319
Кстанди
Энзалутамид
Капсулалар, 40 мг, №112
L02BB04
ҚР-ДЗ-5№121644
Капсула
12 663,85
1320
Куван®
Сапроптерин
Еритін таблеткалар, 100 мг, № 120
A16AX07
ҚР-ДЗ-5№019261
Таблетка
10 221,82
1321
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл, 40 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№024863
Құты
287 073,26
1322
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл, 20 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№024863
Құты
144 165,15
1323
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл, 5 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№024863
Құты
36 353,24
1324
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 200 мг/мл, 10 мл, №1
J06BA01
ҚР-ДЗ-5№024863
Құты
72 395,40
1325
Куленто
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№025223
Таблетка
198,74
1326
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№025903
Таблетка
69,56
1327
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№025904
Таблетка
79,54
1328
КУПЛАТОН
Диметикон
Ішуге арналған тамшылар, 300 мг/мл, 30 мл, №1
A03AX13
ҚР-ДЗ-5№024987
Құты
2 891,69

1329
Куросурф®
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения, 80 мг/мл, 1.5 мл, №1
R07AA02
РК-ЛС-5№025058
Флакон
142 614,42
1330
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий, 1000 мл, №6
B05XA16
РК-ЛС-5№025459
Пакет
53 126,18
1331
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий, 500 мл, №10
B05XA16
РК-ЛС-5№025459
Флакон
26 960,60
1332
Адсорбированная вакцина против дифтерии и столбняка (педиатрическая)
Нет данных
Суспензия для инъекций, 10 доз., №50
J07AM51
РК-БП-5№024231
Флакон
1 904,06
1333
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 1 доза во флаконе, №50
J07BD01
РК-БП-5№022966
Флакон
459,33
1334
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 10 доз, №50
J07BD01
РК-БП-5№022966
Флакон
3 499,09
1335
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 1 доза, №50
J07BD52
РК-БП-5№013464
Флакон
3 046,00
1336
Лакома
Латанопрост
Капли глазные, 0.005 %, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№022673
Флакон-капельница
3 847,32
1337
Лакома-Т
Нет данных
Капли глазные, 2.5 мл, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№016192
Флакон
4 389,13
1338
Лакрис
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мкг, №28
G03AC09
РК-ЛС-5№023806
Таблетка
85,58
1339
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,075 мг, № 28
G03AC09
РК-ЛС-5№013311
Таблетка
78,65
1340
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Сироп, 667 мг/мл, 200 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№023089
Флакон
2 117,35
1341
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Сироп, 667 мг/мл, 500 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№023089
Флакон
3 857,63
1342
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Сироп, 667 мг/мл, 1000 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№023089
Флакон
7 764,35
1343
Ламиас® 150
Ламивудин
Таблетки, покрытые оболочкой, 150 мг, №60
J05AF05
РК-ЛС-3№020657
Таблетка
770,12
1344
Ламикон®
Тербинафин
Крем, 1 %, 15 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№005678
Туба
1 490,42
1345
Ламикон®
Тербинафин
Спрей для наружного применения, 1 %, 25 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№005679
Флакон
1 442,05
1346
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 5 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№011585
Таблетка
22,60
1347
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 100 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№011586
Таблетка
171,28
1348
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 25 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№011588
Таблетка
57,77
1349
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 50 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№011589
Таблетка
128,80
1350
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 50 мг, №30

1329
Куросурф®
Деректер жоқ
Эндотрахеальды енгізуге арналған суспензия, 80 мг/мл, 1.5 мл, №1
R07AA02
ҚР-ДЗ-5№025058
Құты
142 614,42
1330
КУСТОДИОЛ
Деректер жоқ
Перфузияға арналған ерітінді, 1000 мл, №6
B05XA16
ҚР-ДЗ-5№025459
Пакет
53 126,18
1331
КУСТОДИОЛ
Деректер жоқ
Перфузияға арналған ерітінді, 500 мл, №10
B05XA16
ҚР-ДЗ-5№025459
Құты
26 960,60
1332
Күлге және сіреспеге қарсы сіңірілген вакцина (педиатриялық)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 10 доз., №50
J07AM51
ҚР-БП-5№024231
Құты
1 904,06
1333
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 1 доза құтыда, №50
J07BD01
ҚР-БП-5№022966
Құты
459,33
1334
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 10 доза, №50
J07BD01
ҚР-БП-5№022966
Құты
3 499,09
1335
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген (лиофилизацияланған) тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 1 доза, №50
J07BD52
ҚР-БП-5№013464
Құты
3 046,00
1336
Лакома
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0.005 %, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№022673
Тамшылатқыш-құты
3 847,32
1337
Лакома-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, 2.5 мл, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№016192
Құты
4 389,13
1338
Лакрис
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мкг, №28
G03AC09
ҚР-ДЗ-5№023806
Таблетка
85,58
1339
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0.075 мг, № 28
G03AC09
ҚР-ДЗ-5№013311
Таблетка
78,65
1340
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Шәрбат, 667 мг/мл, 200 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№023089
Құты
2 117,35
1341
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Шәрбат, 667 мг/мл, 500 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№023089
Құты
3 857,63
1342
Лактулоза-ТК
Лактулоза
Шәрбат, 667 мг/мл, 1000 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№023089
Құты
7 764,35
1343
Ламиас® 150
Ламивудин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №60
J05AF05
ҚР-ДЗ-3№020657
Таблетка
770,12
1344
Ламикон®
Тербинафин
Крем, 1 %, 15 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№005678
Сықпа
1 490,42
1345
Ламикон®
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 1 %, 25 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№005679
Құты
1 442,05
1346
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№011585
Таблетка
22,60
1347
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 100 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№011586
Таблетка
171,28
1348
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 25 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№011588
Таблетка
57,77
1349
Ламиктал®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 50 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№011589
Таблетка
128,80
1350
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 50 мг, №30

N03AX09
РК-ЛС-0№025933
Таблетка
96,60
1351
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Таблетки жевательные, 25 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-0№025934
Таблетка
54,00
1352
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблетки, 100 мг, № 30
N03AX09
РК-ЛС-5№013461
Таблетка
95,63
1353
Ланиб
Лапатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №30
L01XE07
РК-ЛС-5№025003
Таблетка
5 908,09
1354
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки, 100 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№024453
Таблетка
119,39
1355
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки, 50 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№024454
Таблетка
67,78
1356
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблетки, 25 мг, №30
N03AX09
РК-ЛС-5№024455
Таблетка
39,77
1357
Ланотан®
Латанопрост
Капли глазные, 0.05 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№020517
Флакон
1 324,59
1358
Лансобел®
Лансопразол
Капсулы, 30 мг, № 28
A02BC03
РК-ЛС-5№011007
Капсула
105,00
1359
Лантус® СолоСтар®
Инсулин гларгин
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл, 3 мл, №5
A10AE04
РК-ЛС-5№014303
Картридж
3 804,36
1360
ЛАРФИКС®
Лорноксикам
Таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг, №30
M01AC05
РК-ЛС-5№020678
Таблетка
68,38
1361
Латасопт
Латанопрост
Капли глазные, 0,005%, 2.5 мл, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№017428
Флакон
5 066,72
1362
Латрен
Пентоксифиллин
Раствор для инфузий, 0,5 мг/мл, 200 мл, № 1
C04AD03
РК-ЛС-5№122146
Бутылка
3 534,41
1363
Лднил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA07
РК-ЛС-5№018759
Таблетка
89,35
1364
Левамизол-ТК
Левамизол
Таблетки, 50 мг, №2
P02CE01
РК-ЛС-5№024806
Таблетка
381,00
1365
Левамизол-ТК
Левамизол
Таблетки, 150 мг, №1
P02CE01
РК-ЛС-5№024807
Таблетка
434,26
1366
Левемир® Пенфилл®
Инсулин детемир
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, № 5
A10AE05
РК-ЛС-5№002177
Картридж
3 069,72
1367
Левемир® ФлексПен®
Инсулин детемир
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, № 5
A10AE05
РК-ЛС-5№016810
Картридж
3 069,72
1368
Левемир® ФлексПен®
Инсулин детемир
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, №5
A10AE05
РК-ЛС-5№024412
Шприц-ручка
4 130,00
1369
Леветра
Леветирацетам
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения, 500 мг/5 мл, 5 мл, №1
N03AX14
РК-ЛС-5№024142
Флакон
8 292,02
1370
ЛЕВОЗИН 250
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№014991
Таблетка
289,63
1371
ЛЕВОЗИН 500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№014992
Таблетка
396,38
1372
ЛЕВОЗИН 750
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 750 мг, №7
J01MA12
РК-ЛС-5№014993
Таблетка
470,82
1373
Левокарбисан
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 250 мг/25 мг, №100
N04BA02
РК-ЛС-5№019932
Таблетка
61,60
1374
Левоком®
Нет данных
Таблетки, 250 мг/25 мг, №100
N04BA02

N03AX09
ҚР-ДЗ-0№025933
Таблетка
96,60
1351
ЛАМОТРИДЖИН - САНТО®
Ламотриджин
Шайнайтын таблеткалар, 25 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-0№025934
Таблетка
54,00
1352
Ламотрикс
Ламотриджин
Таблеткалар, 100 мг, № 30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№013461
Таблетка
95,63
1353
Ланиб
Лапатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №30
L01XE07
ҚР-ДЗ-5№025003
Таблетка
5 908,09
1354
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар, 100 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№024453
Таблетка
119,39
1355
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар, 50 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№024454
Таблетка
67,78
1356
ЛАНИСТОР®
Ламотриджин
Таблеткалар, 25 мг, №30
N03AX09
ҚР-ДЗ-5№024455
Таблетка
39,77
1357
Ланотан®
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0.05 мг/мл, 2.5 мл, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№020517
Құты
1 324,59
1358
Лансобел®
Лансопразол
Капсулалар, 30 мг, №28
A02BC03
ҚР-ДЗ-5№011007
Капсула
105,00
1359
Лантус® СолоСтар®
Инсулин гларгин
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №5
A10AE04
ҚР-ДЗ-5№014303
Картридж
3 804,36
1360
ЛАРФИКС®
Лорноксикам
Қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг, №30
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№020678
Таблетка
68,38
1361
Латасопт
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0,005%, 2.5 мл, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№017428
Құты
5 066,72
1362
Латрен
Пентоксифиллин
Инфузияға арналған ерітінді, 0,5 мг/мл, 200 мл, № 1
C04AD03
ҚР-ДЗ-5№122146
Бөтелке
3 534,41
1363
Лднил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№018759
Таблетка
89,35
1364
Левамизол-ТК
Левамизол
Таблеткалар, 50 мг, №2
P02CE01
ҚР-ДЗ-5№024806
Таблетка
381,00
1365
Левамизол-ТК
Левамизол
Таблеткалар, 150 мг, №1
P02CE01
ҚР-ДЗ-5№024807
Таблетка
434,26
1366
Левемир® Пенфилл®
Инсулин детемир
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, № 5
A10AE05
ҚР-ДЗ-5№002177
Картридж
3 069,72
1367
Левемир® ФлексПен®
Инсулин детемир
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, № 5
A10AE05
ҚР-ДЗ-5№016810
Картридж
3 069,72
1368
Левемир® ФлексПен®
Инсулин детемир
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №5
A10AE05
ҚР-ДЗ-5№024412
Шприц-қалам
4 130,00
1369
Леветра
Леветирацетам
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 500 мг/5 мл, 5 мл, №1
N03AX14
ҚР-ДЗ-5№024142
Құты
8 292,02
1370
ЛЕВОЗИН 250
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№014991
Таблетка
289,63
1371
ЛЕВОЗИН 500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№014992
Таблетка
396,38
1372
ЛЕВОЗИН 750
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 750 мг, №7
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№014993
Таблетка
470,82
1373
Левокарбисан
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг/25 мг, №100
N04BA02
ҚР-ДЗ-5№019932
Таблетка
61,60
1374
Левоком®
Деректер жоқ
Таблеткалар, 250 мг/25 мг, №100
N04BA02

РК-ЛС-5№003125
Таблетка
81,22
1375
ЛЕВОКСИМЕД
Левофлоксацин
Раствор для внутривенных инфузий, 500мг/100мл, 100 мл №1
J01MA12
РК-ЛС-5№022208
Флакон
2 880,68
1376
Левоксимед
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг № 7
J01MA12
РК-ЛС-5№023068
Таблетка
396,87
1377
Леволет
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг, № 10
J01MA12
РК-ЛС-5№016575
Таблетка
202,43
1378
Леволет
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 500мг/100мл, № 1
J01MA12
РК-ЛС-5№017575
Флакон
1 987,10
1379
Леволет
Левофлоксацин
Таблетки, 750 мг, № 10
J01MA12
РК-ЛС-5№021616
Таблетка
406,67
1380
Левомак 500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 5
J01MA12
РК-ЛС-5№003356
Таблетка
661,55
1381
Левомак IV
Левофлоксацин
Раствор для внутривенных инфузий, 500 мг/100 мл, 100 мл №1
J01MA12
РК-ЛС-5№011851
Флакон
2 138,11
1382
Левомицетин
Хлорамфеникол
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №40
J01BA01
РК-ЛС-5№009793
Флакон
425,58
1383
Левосетил
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №20
R06AE09
РК-ЛС-5№023582
Таблетка
69,19
1384
Левосимендан
Левосимендан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2,5 мг/мл, 5 мл, №1
C01CX08
РК-ЛС-5№025818
Флакон
181 518,90
1385
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 175 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024379
Таблетка
19,51
1386
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 150 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024380
Таблетка
17,80
1387
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 125 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024381
Таблетка
13,86
1388
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 100 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024382
Таблетка
18,22
1389
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 75 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024383
Таблетка
18,48
1390
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 50 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024384
Таблетка
15,76
1391
Левотирон
Левотироксин натрия
Таблетки, 25 мкг, №100
H03AA01
РК-ЛС-5№024385
Таблетка
10,50
1392
Левофлокс
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 5 мг/мл, № 1
J01MA12
РК-ЛС-5№022538
Флакон
1 106,08
1393
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 2 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
РК-ЛС-3№021339
Флакон
216,16
1394
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 3 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
РК-ЛС-3№021340
Флакон
319,12
1395
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 5 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
РК-ЛС-3№021341
Флакон
481,62
1396
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Раствор для инфузий, 5 мг/мл, 100 мл, №1
J01MA12
РК-ЛС-5№022353
Бутылка
827,35
1397
Левофолик
Нет данных
Раствор для внутривенного введения или инфузий, 50 мг/мл, 4 мл, №1
V03AF10
РК-ЛС-5№025439
Флакон
31 188,41
1398
Левофолик
Нет данных

ҚР-ДЗ-5№003125
Таблетка
81,22
1375
ЛЕВОКСИМЕД
Левофлоксацин
Көктамыр ішіне инфузияға арналған ерітінді, 500мг/100мл, 100 мл № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№022208
Құты
2 880,68
1376
Левоксимед
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг№ 7
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№023068
Таблетка
396,87
1377
Леволет
Левофлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 10
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№016575
Таблетка
202,43
1378
Леволет
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 500мг/100мл, № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№017575
Құты
1 987,10
1379
Леволет
Левофлоксацин
Таблеткалар, 750 мг, № 10
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№021616
Таблетка
406,67
1380
Левомак 500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№003356
Таблетка
661,55
1381
Левомак IV
Левофлоксацин
Вена ішіне инфузияға арналған ерітінді, 500 мг/100 мл, 100 мл №1
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№011851
Құты
2 138,11
1382
Левомицетин
Хлорамфеникол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №40
J01BA01
ҚР-ДЗ-5№009793
Құты
425,58
1383
Левосетил
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №20
R06AE09
ҚР-ДЗ-5№023582
Таблетка
69,19
1384
Левосимендан
Левосимендан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2,5 мг/мл, 5 мл, №1
C01CX08
ҚР-ДЗ-5№025818
Құты
181 518,90
1385
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 175 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024379
Таблетка
19,51
1386
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 150 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024380
Таблетка
17,80
1387
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 125 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024381
Таблетка
13,86
1388
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 100 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024382
Таблетка
18,22
1389
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 75 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024383
Таблетка
18,48
1390
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 50 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024384
Таблетка
15,76
1391
Левотирон
Натрий левотироксині
Таблеткалар, 25 мкг, №100
H03AA01
ҚР-ДЗ-5№024385
Таблетка
10,50
1392
Левофлокс
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№022538
Құты
1 106,08
1393
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-3№021339
Құты
216,16
1394
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 3 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-3№021340
Құты
319,12
1395
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 100 мл, № 1
J01MA12
ҚР-ДЗ-3№021341
Құты
481,62
1396
Левофлоксацин
Левофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 100 мл, №1
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№022353
Бөтелке
827,35
1397
Левофолик
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге немесе инфузияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 4 мл, №1
V03AF10
ҚР-ДЗ-5№025439
Құты
31 188,41
1398
Левофолик
Деректер жоқ

14 186,62
1424
Лидокаин
Лидокаин
Аэрозоль, 10%, 38 гр, №1
N01BB02
РК-ЛС-5№010030
Флакон
2 865,97
1425
Лидокаин
Лидокаин
Раствор для инъекций, 1%, 5 мл, №5
N01BB02
РК-ЛС-5№023161
Ампула
92,78
1426
Лидокаин
Лидокаин
Раствор для инъекций, 10 мг/мл, 3.5 мл, №10
N01BB02
РК-ЛС-5№023602
Ампула
53,47
1427
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций, 1%, 3.5 мл, №5
N01BB02
РК-ЛС-5№013599
Ампула
45,32
1428
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций, 2%, 2 мл, №10
N01BB02
РК-ЛС-5№013600
Ампула
44,96
1429
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций, 1%, 3.5 мл, №5
N01BB02
ЛП-№000370-РГ-KZ
Ампула
51,01
1430
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки, 5 мг, № 20
C09AA03
РК-ЛС-5№019915
Таблетка
10,64
1431
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки, 10 мг, № 30
C09AA03
РК-ЛС-5№019916
Таблетка
13,38
1432
Лизиноприл-Тева
Лизиноприл
Таблетки, 10 мг, №50
C09AA03
РК-ЛС-5№011759
Таблетка
44,72
1433
Лизолид-600
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, №4
J01XX08
РК-ЛС-5№015034
Таблетка
378,74
1434
Ликсиана®
Эдоксабан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №28
B01AF03
ЛП-№000022-РГ-KZ
Таблетка
988,05
1435
Ликсиана®
Эдоксабан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №28
B01AF03
ЛП-№000022-РГ-KZ
Таблетка
1 007,06
1436
Линезол
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, №10
J01XX08
РК-ЛС-5№023887
Таблетка
638,01
1437
ЛИНОЗИД
Линезолид
Раствор для инфузий, 2 мг/мл, 300 мл № 1
J01XX08
РК-ЛС-5№022209
Флакон
15 343,87
1438
ЛИНОЛИД®
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг, №10
J01XX08
РК-ЛС-5№022195
Таблетка
422,86
1439
Линпарза®
Олапариб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг, №56
L01XK01
РК-ЛС-5№024819
Таблетка
21 577,99
1440
Линпарза®
Олапариб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №56
L01XK01
РК-ЛС-5№024820
Таблетка
21 479,34
1441
Липидекс® СР
Фенофибрат
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 250 мг, №14
C10AB05
РК-ЛС-5№014810
Капсула
68,18
1442
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
Нет данных
Эмульсия для внутривенных инфузий, 20 %, 500 мл, №10
B05BA02
РК-ЛС-5№012243
Флакон
3 950,38
1443
Лисоф
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 90 мг/400 мг, №28
J05AP51
РК-ЛС-5№024905
Таблетка
2 023,32
1444
Логест®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, №21
G03AA10
РК-ЛС-5№015836
Таблетка
134,40
1445
Локсидол
Мелоксикам
Суппозитории ректальные, 15 мг № 6
M01AC06
РК-ЛС-5№019530
Суппозиторий
372,59
1446
Локсидол
Мелоксикам
Таблетки, 15 мг № 20
M01AC06
РК-ЛС-5№019660
Таблетка
140,93
1447
Локсидол
Мелоксикам
Раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл №3
M01AC06
РК-ЛС-5№022905
Ампула
443,63
1448
Лондромакс
Алендроновая кислота
Таблетки, 70мг №4

14 186,62
1424
Лидокаин
Лидокаин
Аэрозоль, 10%, 38 гр, №1
N01BB02
ҚР-ДЗ-5№010030
Құты
2 865,97
1425
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 5 мл, №5
N01BB02
ҚР-ДЗ-5№023161
Ампула
92,78
1426
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/мл, 3.5 мл, №10
N01BB02
ҚР-ДЗ-5№023602
Ампула
53,47
1427
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 3.5 мл, №5
N01BB02
ҚР-ДЗ-5№013599
Ампула
45,32
1428
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2%, 2 мл, №10
N01BB02
ҚР-ДЗ-5№013600
Ампула
44,96
1429
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 3.5 мл, №5
N01BB02
ЛП-№000370-РГ-KZ
Ампула
51,01
1430
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблеткалар, 5 мг, № 20
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№019915
Таблетка
10,64
1431
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблеткалар, 10 мг, № 30
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№019916
Таблетка
13,38
1432
Лизиноприл-Тева
Лизиноприл
Таблеткалар, 10 мг, №50
C09AA03
ҚР-ДЗ-5№011759
Таблетка
44,72
1433
Лизолид-600
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №4
J01XX08
ҚР-ДЗ-5№015034
Таблетка
378,74
1434
Ликсиана®
Эдоксабан
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №28
B01AF03
ЛП-№000022-РГ-KZ
Таблетка
988,05
1435
Ликсиана®
Эдоксабан
үлбірлі қабықпен капталған таблеткалар, 60 мг, №28
B01AF03
ЛП-№000022-РГ-KZ
Таблетка
1 007,06
1436
Линезол
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №10
J01XX08
ҚР-ДЗ-5№023887
Таблетка
638,01
1437
ЛИНОЗИД
Линезолид
Инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл, 300 мл № 1
J01XX08
ҚР-ДЗ-5№022209
Құты
15 343,87
1438
ЛИНОЛИД®
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №10
J01XX08
ҚР-ДЗ-5№022195
Таблетка
422,86
1439
Линпарза®
Олапариб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №56
L01XK01
ҚР-ДЗ-5№024819
Таблетка
21 577,99
1440
Линпарза®
Олапариб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №56
L01XK01
ҚР-ДЗ-5№024820
Таблетка
21 479,34
1441
Липидекс® СР
Фенофибрат
Босап шығуы ұзартылған капсулалар, 250 мг, №14
C10AB05
ҚР-ДЗ-5№014810
Капсула
68,18
1442
Липофундин МСТ/ЛСТ 20%
Деректер жоқ
Вена ішіне инфузияға арналған эмульсия, 20 %, 500 мл, №10
B05BA02
ҚР-ДЗ-5№012243
Құты
3 950,38
1443
Лисоф
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 90 мг/400 мг, №28
J05AP51
ҚР-ДЗ-5№024905
Таблетка
2 023,32
1444
Логест®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, №21
G03AA10
ҚР-ДЗ-5№015836
Таблетка
134,40
1445
Локсидол
Мелоксикам
Ректальді суппозиторийлер, 15 мг № 6
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№019530
Суппозиторий
372,59
1446
Локсидол
Мелоксикам
Таблеткалар, 15 мг № 20
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№019660
Таблетка
140,93
1447
Локсидол
Мелоксикам
Инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл № 3
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№022905
Ампула
443,63
1448
Лондромакс
Алендрон қышқылы
Таблеткалар, 70мг №4

M05BA04
РК-ЛС-5№024289
Таблетка
839,24
1449
Лоноскар
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 8 мг, №5
M01AC05
РК-ЛС-5№025453
Флакон
776,27
1450
Лонсурф®
Трифлуридин+типирацил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг+8,19 мг, №60
L01BC59
ЛП-№000011-РГ-KZ
Таблетка
17 974,24
1451
Лонсурф®
Трифлуридин+типирацил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 15 мг+6,14 мг, №20
L01BC59
ЛП-№000011-РГ-KZ
Таблетка
13 267,91
1452
Лоперамида гидрохлорид "ЛХ"
Лоперамид
Таблетки, 0.002 г, №20
A07DA03
РК-ЛС-5№001515
Таблетка
7,55
1453
Лоперамид-ТК
Лоперамид
Капсулы, 2 мг, №10
A07DA03
РК-ЛС-5№016227
Капсула
6,79
1454
Лопигрол
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг, №14
B01AC04
РК-ЛС-5№023162
Таблетка
160,99
1455
Лопинавир и ритонавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг/25 мг, №60
J05AR10
РК-ЛС-5№024911
Таблетка
230,03
1456
Лопинавир и ритонавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг, №120
J05AR10
РК-ЛС-5№024913
Таблетка
316,30
1457
Л-Оптик Ромфарм
Левофлоксацин
Капли глазные, 0.5 %, 5 мл, №1
S01AE05
РК-ЛС-5№022555
Флакон
2 029,95
1458
Лоратал®
Лоратадин
Таблетки, 10 мг, №10
R06AX13
РК-ЛС-5№005332
Таблетка
106,08
1459
Лорбрена®
Лорлатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
L01ED05
РК-ЛС-5№025641
Таблетка
69 198,22
1460
Лорбрена®
Лорлатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №90
L01ED05
РК-ЛС-5№025642
Таблетка
20 278,54
1461
Лордес®
Дезлоратадин
Сироп, 2,5 мг/5 мл, 100 мл № 1
R06AX27
РК-ЛС-5№018984
Флакон
2 023,00
1462
Лордес®
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, № 10
R06AX27
РК-ЛС-5№018988
Таблетка
202,14
1463
Лориста®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №28
C09CA01
РК-ЛС-5№020398
Таблетка
38,68
1464
Лориста®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №28
C09CA01
РК-ЛС-5№020399
Таблетка
46,16
1465
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №14
C09CA01
РК-ЛС-5№022159
Таблетка
46,16
1466
ЛОРКАР®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №14
C09CA01
РК-ЛС-5№022160
Таблетка
38,68
1467
Лорнадо
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг, №10
M01AC05
РК-ЛС-5№025512
Таблетка
80,96
1468
Лорнадо
Лорноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 8 мг, 2 мл, №3
M01AC05
РК-ЛС-5№025510
Флакон
1 287,77
1469
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Таблетки, покрытые оболочкой, 4 мг, №10
M01AC05
РК-ЛС-5№024267
Таблетка
66,74
1470
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Таблетки, покрытые оболочкой, 8 мг, №10
M01AC05
РК-ЛС-5№024268
Таблетка

M05BA04
ҚР-ДЗ-5№024289
Таблетка
839,24
1449
Лоноскар
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 8 мг, №5
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№025453
Құты
776,27
1450
Лонсурф®
Трифлуридин+типирацил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг+8,19 мг, №60
L01BC59
ЛП-№000011-РГ-KZ
Таблетка
17 974,24
1451
Лонсурф®
Трифлуридин+типирацил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 15 мг+6,14 мг, №20
L01BC59
ЛП-№000011-РГ-KZ
Таблетка
13 267,91
1452
Лоперамид гидрохлориді "ЛХ"
Лоперамид
Таблеткалар, 0.002 г, №20
A07DA03
ҚР-ДЗ-5№001515
Таблетка
7,55
1453
Лоперамид-ТК
Лоперамид
Капсулалар, 2 мг, №10
A07DA03
ҚР-ДЗ-5№016227
Капсула
6,79
1454
Лопигрол
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №14
B01AC04
ҚР-ДЗ-5№023162
Таблетка
160,99
1455
Лопинавир және ритонавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг/25 мг, №60
J05AR10
ҚР-ДЗ-5№024911
Таблетка
230,03
1456
Лопинавир және ритонавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг, №120
J05AR10
ҚР-ДЗ-5№024913
Таблетка
316,30
1457
Л-Оптик Ромфарм
Левофлоксацин
Көзге тамызатын дәрі, 0.5 %, 5 мл, №1
S01AE05
ҚР-ДЗ-5№022555
Құты
2 029,95
1458
Лоратал®
Лоратадин
Таблеткалар, 10 мг, №10
R06AX13
ҚР-ДЗ-5№005332
Таблетка
106,08
1459
Лорбрена®
Лорлатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
L01ED05
ҚР-ДЗ-5№025641
Таблетка
69 198,22
1460
Лорбрена®
Лорлатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №90
L01ED05
ҚР-ДЗ-5№025642
Таблетка
20 278,54
1461
Лордес®
Дезлоратадин
Шәрбат, 2,5 мг/5 мл, 100 мл № 1
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№018984
Құты
2 023,00
1462
Лордес®
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, № 10
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№018988
Таблетка
202,14
1463
Лориста®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №28
C09CA01
ҚР-ДЗ-5№020398
Таблетка
38,68
1464
Лориста®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №28
C09CA01
ҚР-ДЗ-5№020399
Таблетка
46,16
1465
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №14
C09CA01
ҚР-ДЗ-5№022159
Таблетка
46,16
1466
ЛОРКАР®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №14
C09CA01
ҚР-ДЗ-5№022160
Таблетка
38,68
1467
Лорнадо
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг, №10
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№025512
Таблетка
80,96
1468
Лорнадо
Лорноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 8 мг, 2 мл, №3
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№025510
Құты
1 287,77
1469
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг, №10
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№024267
Таблетка
66,74
1470
Лорноксикам Вива Фарм
Лорноксикам
Қабықпен қапталған таблеткалар, 8 мг, №10
M01AC05
ҚР-ДЗ-5№024268
Таблетка

80,96
1471
Лотор-500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№023503
Таблетка
340,19
1472
Лунизол-сановель
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №2
J02AC01
РК-ЛС-5№010212
Капсула
518,61
1473
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения, 10 мг/мл, 0.23 мл, №1
S01LA04
РК-ЛС-5№016259
Флакон
276 678,32
1474
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (PDS), 11.25 мг, 1 мл, №1
L02AE02
РК-ЛС-5№017716
Шприц
161 139,52
1475
Лютеина
Прогестерон
Таблетки вагинальные, 200 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№021468
Таблетка
263,84
1476
Лютеина
Прогестерон
Таблетки вагинальные, 100 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№021469
Таблетка
169,90
1477
Люфи -500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№023819
Таблетка
194,86
1478
Маброн
Трамадол
Капсулы, 50 мг, № 10
N02AX02
РК-ЛС-5№009170
Капсула
50,31
1479
Маброн
Трамадол
Капсулы, 50 мг, № 20
N02AX02
РК-ЛС-5№009170
Капсула
21,68
1480
Маброн
Трамадол
Раствор для инъекций, 100 мг/2 мл, 2 мл, № 10
N02AX02
РК-ЛС-5№009171
Ампула
329,18
1481
Маброн
Трамадол
Раствор для инъекций, 100 мг/2 мл, 2 мл, № 5
N02AX02
РК-ЛС-5№009171
Ампула
310,09
1482
Мабтера®
Ритуксимаб
Раствор для подкожных инъекций, 1400 мг/11.7 мл, 11.7 мл, №1
L01FA01
РК-ЛС-5№022464
Флакон
708 074,26
1483
Мавенклад®
Кладрибин
Таблетки, 10 мг, №1
L04AA40
РК-ЛС-5№024218
Таблетка
1 341 120,20
1484
Магния сульфат
Нет данных
Раствор для инъекций, 25 %, 5 мл, №5
B05XA05
РК-ЛС-5№014343
Ампула
68,89
1485
МАЙОЗАЙМ
Алглюкозидаза альфа
Порошок для приготовления концентрата для приготовления инфузий, 50 мг,№ 1
A16AB07
РК-ЛС-5№018935
Флакон
228 383,33
1486
Майсепт-250
Микофеноловая кислота
Капсулы, 250 мг, №30
L04AA06
РК-ЛС-5№019305
Капсула
177,54
1487
Майсепт-С
Микофеноловая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой, 360 мг, №120
L04AA06
РК-ЛС-5№025702
Таблетка
1 294,96
1488
Майсепт-С
Микофеноловая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые оболочкой, 180 мг, №120
L04AA06
РК-ЛС-5№025703
Таблетка
584,50
1489
Майфенакс
Микофеноловая кислота
Капсулы, 250 мг, №100
L04AA06
РК-ЛС-5№016920
Капсула
100,18
1490
Майфортик®
Микофеноловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 180 мг, №120
L04AA06
РК-ЛС-5№014107
Таблетка
323,35
1491
Майфортик®
Микофеноловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 360 мг, №120
L04AA06
РК-ЛС-5№014108
Таблетка
664,84
1492
Макролак
Макрогол
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10 г, №20
A06AD15
РК-ЛС-5№025462
Пакетик

80,96
1471
Лотор-500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№023503
Таблетка
340,19
1472
Лунизол-сановель
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №2
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№010212
Капсула
518,61
1473
Луцентис®
Ранибизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мг/мл, 0.23 мл, №1
S01LA04
ҚР-ДЗ-5№016259
Құты
276 678,32
1474
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, алдын-ала толтырылған екі камералы шприцтегі (PDS) еріткішімен, 11.25 мг, 1 мл, №1
L02AE02
ҚР-ДЗ-5№017716
Шприц
161 139,52
1475
Лютеина
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар, 200 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№021468
Таблетка
263,84
1476
Лютеина
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар, 100 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№021469
Таблетка
169,90
1477
Люфи -500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№023819
Таблетка
194,86
1478
Маброн
Трамадол
Капсулалар, 50 мг, № 10
N02AX02
ҚР-ДЗ-5№009170
Капсула
50,31
1479
Маброн
Трамадол
Капсулалар, 50 мг, № 20
N02AX02
ҚР-ДЗ-5№009170
Капсула
21,68
1480
Маброн
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл, № 10
N02AX02
ҚР-ДЗ-5№009171
Ампула
329,18
1481
Маброн
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл, № 5
N02AX02
ҚР-ДЗ-5№009171
Ампула
310,09
1482
Мабтера®
Ритуксимаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді, 1400 мг/11.7 мл, 11.7 мл, №1
L01FA01
ҚР-ДЗ-5№022464
Құты
708 074,26
1483
Мавенклад®
Кладрибин
Таблеткалар, 10 мг, №1
L04AA40
ҚР-ДЗ-5№024218
Таблетка
1 341 120,20
1484
Магний сульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 25 %, 5 мл, №5
B05XA05
ҚР-ДЗ-5№014343
Ампула
68,89
1485
МАЙОЗАЙМ
Алглюкозидаза альфа
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг, № 1
A16AB07
ҚР-ДЗ-5№018935
Құты
228 383,33
1486
Майсепт-250
Микофенол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №30
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№019305
Капсула
177,54
1487
Майсепт-С
Микофенол қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг, №120
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№025702
Таблетка
1 294,96
1488
Майсепт-С
Микофенол қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг, №120
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№025703
Таблетка
584,50
1489
Майфенакс
Микофенол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №100
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№016920
Капсула
100,18
1490
Майфортик®
Микофенол қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 180 мг, №120
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№014107
Таблетка
323,35
1491
Майфортик®
Микофенол қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 360 мг, №120
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№014108
Таблетка
664,84
1492
Макролак
Макрогол
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10 г, №20
A06AD15
ҚР-ДЗ-5№025462
Пакет

59,52
1493
Макромицин 3.0 млн МЕ
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой, 3 млн.МЕ, №10
J01FA02
РК-ЛС-5№014193
Таблетка
189,36
1494
Макронорм
Макрогол
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, №4
A06AD65
РК-ЛС-5№024691
Пакетик
856,82
1495
Макропен®
Мидекамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, № 16
J01FA03
РК-ЛС-5№003624
Таблетка
84,34
1496
Макропен®
Мидекамицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 175 мг/5 мл, 20 г, № 1
J01FA03
РК-ЛС-5№003625
Флакон
1 449,94
1497
Максифлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные, 5 мг/мл, 5мл, №1
S01AE07
РК-ЛС-5№023950
Флакон
1 802,43
1498
Маннитол
Маннитол
Раствор для инфузий, 15 %, 400 мл, №1
B05BC01
РК-ЛС-3№020712
Контейнер
1 087,45
1499
Маннитол
Маннитол
Раствор для инфузий, 15 %, 200 мл, №1
B05BC01
РК-ЛС-3№020712
Контейнер
740,90
1500
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Раствор для инфузий, 15%, 200 мл, № 1
B05BC01
РК-ЛС-5№022181
Флакон
934,50
1501
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Раствор для инфузий, 15%, 400 мл, № 1
B05BC01
РК-ЛС-5№022181
Флакон
1 580,14
1502
МАПРОФЕН®
Флурбипрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
M01AE09
РК-ЛС-5№018933
Таблетка
84,00
1503
Мардозия
Нет данных
Капли глазные, №1
S01ED51
РК-ЛС-5№024787
Флакон-капельница
2 486,03
1504
МАСИПАН
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
C02KX04
РК-ЛС-0№026013
Таблетка
39 440,00
1505
Мевак ACYW, вакцина менингококковая групп ACYW135 полисахаридная лиофилизированная (очищенная)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AH04
РК-БП-5№024744
Флакон
13 141,12
1506
Меверин®
Мебеверин
Капсулы, 200 г, №30
A03AA04
РК-ЛС-5№020071
Капсула
62,23
1507
Мегапим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для иньекций, 1 г, №1
J01DЕ01
РК-ЛС-5№020780
Флакон
2 300,47
1508
МЕГАСЕФ® 250/МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №10
J01DC02
РК-ЛС-5№019222
Таблетка
198,22
1509
МЕГАСЕФ® 500/МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01DC02
РК-ЛС-5№019223
Таблетка
335,09
1510
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 2 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№022468
Флакон
2 190,23
1511
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 2 г, №10
J01DD04
РК-ЛС-5№022468
Флакон
1 746,61
1512
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№023372
Флакон
1 015,12
1513
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №10

59,52
1493
Макромицин 3.0 млн ХБ
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн.МЕ, №10
J01FA02
ҚР-ДЗ-5№014193
Таблетка
189,36
1494
Макронорм
Макрогол
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, №4
A06AD65
ҚР-ДЗ-5№024691
Пакет
856,82
1495
Макропен®
Мидекамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, № 16
J01FA03
ҚР-ДЗ-5№003624
Таблетка
84,34
1496
Макропен®
Мидекамицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 175 мг/5 мл, 20 г, № 1
J01FA03
ҚР-ДЗ-5№003625
Құты
1 449,94
1497
Максифлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі, 5 мг/мл, 5мл, №1
S01AE07
ҚР-ДЗ-5№023950
Құты
1 802,43
1498
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді, 15 %, 400 мл, №1
B05BC01
ҚР-ДЗ-3№020712
Контейнер
1 087,45
1499
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді, 15 %, 200 мл, №1
B05BC01
ҚР-ДЗ-3№020712
Контейнер
740,90
1500
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді, 15%, 200 мл, № 1
B05BC01
ҚР-ДЗ-5№022181
Құты
934,50
1501
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді, 15%, 400 мл, № 1
B05BC01
ҚР-ДЗ-5№022181
Құты
1 580,14
1502
МАПРОФЕН®
Флурбипрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
M01AE09
ҚР-ДЗ-5№018933
Таблетка
84,00
1503
Мардозия
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, №1
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№024787
Тамшылатқыш-құты
2 486,03
1504
МАСИПАН
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
C02KX04
ҚР-ДЗ-0№026013
Таблетка
39 440,00
1505
Мевак ACYW, ACYW135 топтарының полисахаридті лиофилизацияланған (тазартылған) менингококкты вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AH04
ҚР-БП-5№024744
Құты
13 141,12
1506
Меверин®
Мебеверин
Капсулалар, 200 г, №30
A03AA04
ҚР-ДЗ-5№020071
Капсула
62,23
1507
Мегапим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ,1г, №1
J01DЕ01
ҚР-ДЗ-5№020780
Құты
2 300,47
1508
МЕГАСЕФ® 250/МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №10
J01DC02
ҚР-ДЗ-5№019222
Таблетка
198,22
1509
МЕГАСЕФ® 500/МЕГАСЕФ®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01DC02
ҚР-ДЗ-5№019223
Таблетка
335,09
1510
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№022468
Құты
2 190,23
1511
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г, №10
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№022468
Құты
1 746,61
1512
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№023372
Құты
1 015,12
1513
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №10

J01DD04
РК-ЛС-5№023372
Флакон
1 015,12
1514
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 1 г, № 1
J01DD04
РК-ЛС-5№024646
Флакон
3 128,01
1515
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№025197
Флакон
1 015,12
1516
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №10
J01DD04
РК-ЛС-5№025197
Флакон
1 015,12
1517
Медаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 2 г, №10
J01DD04
РК-ЛС-5№025198
Флакон
2 190,23
1518
Медетром
Нет данных
Капли глазные, суспензия, 5 мл, №1
S01CA01
РК-ЛС-5№025048
Флакон
1 547,13
1519
Медовир
Ацикловир
Таблетки, 400 мг, № 10
J05AB01
РК-ЛС-5№019386
Таблетка
119,36
1520
Медовир
Ацикловир
Таблетки, 800 мг, №10
J05AB01
РК-ЛС-5№019387
Таблетка
203,36
1521
Медовир
Ацикловир
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 250 мг, №10
J05AB01
РК-ЛС-5№024540
Флакон
3 371,22
1522
Медовир
Ацикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 250 мг, №5
J05AB01
РК-ЛС-5№024540
Флакон
3 369,58
1523
Медоклав
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 156,25 мг/5 мл, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№004851
Флакон
2 413,86
1524
Медоклав
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 625 мг, №16
J01CR02
РК-ЛС-5№004877
Таблетка
243,12
1525
Медоклав
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1 г, №14
J01CR02
РК-ЛС-5№012912
Таблетка
327,11
1526
Медоклав форте
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 312,5 мг/5 мл, №1
J01CR02
РК-ЛС-5№004925
Флакон
2 934,03
1527
Медофлюкон
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, № 1
J02AC01
РК-ЛС-5№014457
Капсула
931,83
1528
Медоцеф
Цефоперазон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 10
J01DD12
РК-ЛС-5№015058
Флакон
684,70
1529
Медоцеф
Цефоперазон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №100
J01DD12
РК-ЛС-5№015058
Флакон
345,47
1530
Медролгин
Кеторолак
Раствор для инъекций, 30 мг/мл, 1 мл № 5
M01AB15
РК-ЛС-5№022281
Ампула
315,90
1531
Медрон
Тербинафин
Таблетки, 250 мг, № 14
D01BA02
РК-ЛС-5№018983
Таблетка
225,94
1532
Мезавант
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1.2 г, №60
A07EC02
РК-ЛС-5№121786
Таблетка
450,96
1533
МЕЗАКАР®
Карбамазепин
Таблетки, 200 мг, №50
N03AF01
РК-ЛС-5№019783
Таблетка
20,86
1534
Мезакар® SR
Карбамазепин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 400 мг, №50
N03AF01
РК-ЛС-5№019782
Таблетка
31,79
1535
МЕЗО Крем
Мометазон
Крем для наружного применения, 0.1 %, 15 г, №1

J01DD04
ҚР-ДЗ-5№023372
Құты
1 015,12
1514
Медаксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітіндісі), 1 г, № 1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024646
Құты
3 128,01
1515
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№025197
Құты
1 015,12
1516
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №10
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№025197
Құты
1 015,12
1517
Медаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г, №10
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№025198
Құты
2 190,23
1518
Медетром
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия, 5 мл, №1
S01CA01
ҚР-ДЗ-5№025048
Құты
1 547,13
1519
Медовир
Ацикловир
Таблеткалар, 400 мг, № 10
J05AB01
ҚР-ДЗ-5№019386
Таблетка
119,36
1520
Медовир
Ацикловир
Таблеткалар, 800 мг, №10
J05AB01
ҚР-ДЗ-5№019387
Таблетка
203,36
1521
Медовир
Ацикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 250 мг, №10
J05AB01
ҚР-ДЗ-5№024540
Құты
3 371,22
1522
Медовир
Ацикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 250 мг, №5
J05AB01
ҚР-ДЗ-5№024540
Құты
3 369,58
1523
Медоклав
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 156,25 мг/5 мл, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004851
Құты
2 413,86
1524
Медоклав
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 625 мг, №16
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004877
Таблетка
243,12
1525
Медоклав
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1 г, №14
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№012912
Таблетка
327,11
1526
Медоклав форте
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 312,5 мг/5 мл, №1
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№004925
Құты
2 934,03
1527
Медофлюкон
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, № 1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№014457
Капсула
931,83
1528
Медоцеф
Цефоперазон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 10
J01DD12
ҚР-ДЗ-5№015058
Құты
684,70
1529
Медоцеф
Цефоперазон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г,№100
J01DD12
ҚР-ДЗ-5№015058
Құты
345,47
1530
Медролгин
Кеторолак
Инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл № 5
M01AB15
ҚР-ДЗ-5№022281
Ампула
315,90
1531
Медрон
Тербинафин
Таблеткалар, 250 мг, № 14
D01BA02
ҚР-ДЗ-5№018983
Таблетка
225,94
1532
Мезавант
Месалазин
Босап шығуы ұзартылған ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 1.2 г, №60
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№121786
Таблетка
450,96
1533
МЕЗАКАР®
Карбамазепин
Таблеткалар, 200 мг, №50
N03AF01
ҚР-ДЗ-5№019783
Таблетка
20,86
1534
Мезакар® SR
Карбамазепин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 400 мг, №50
N03AF01
ҚР-ДЗ-5№019782
Таблетка
31,79
1535
МЕЗО Крем
Мометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0.1 %, 15 г, №1

D07AC13
РК-ЛС-5№024945
Туба
2 372,07
1536
Мекинист®
Траметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг, №30
L01EE01
РК-ЛС-5№023074
Таблетка
23 721,52
1537
МЕЛБЕК ФОРТ®
Мелоксикам
Таблетки, 15 мг, №30
M01AC06
РК-ЛС-5№004689
Таблетка
158,95
1538
МЕЛБЕК®
Мелоксикам
Таблетки, 7.5 мг, №30
M01AC06
РК-ЛС-5№004687
Таблетка
80,64
1539
Мелоксевин
Мелоксикам
Таблетки, 7.5 мг, №20
M01AC06
РК-ЛС-5№024369
Таблетка
80,64
1540
Мелоксикам
Мелоксикам
Раствор для инъекций, 15мг/1,5 мл, №5
M01AC06
РК-ЛС-5№024285
Ампула
403,54
1541
Мелофлекс Ромфарм
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №3
M01AC06
РК-ЛС-5№022763
Ампула
617,64
1542
Мелофлекс Ромфарм
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №5
M01AC06
РК-ЛС-5№022763
Ампула
552,93
1543
Мемантин
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
N06DX01
РК-ЛС-5№025352
Таблетка
468,68
1544
Мемантин
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
N06DX01
РК-ЛС-5№025353
Таблетка
274,84
1545
Меногон
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, №10
G03GA02
РК-ЛС-5№016581
Ампула
6 462,55
1546
Менопур
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 75 МЕ ФСГ и 75 МЕ ЛГ, №10
G03GA02
РК-ЛС-5№013725
Флакон
8 143,20
1547
Менопур
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 600 МЕ, №1
G03GA02
РК-ЛС-5№019140
Флакон
81 676,63
1548
Менопур
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 1200 МЕ, №1
G03GA02
РК-ЛС-5№019141
Флакон
149 199,14
1549
Менсер
Миансерин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №30
N06AX03
РК-ЛС-5№022581
Таблетка
86,27
1550
Меркацин
Амикацин
Раствор для инъекций, 100 мг/2 мл, 2 мл № 1
J01GB06
РК-ЛС-5№122053
Флакон
894,85
1551
Меркацин
Амикацин
Раствор для инъекций, 500 мг/2 мл, 2 мл № 1
J01GB06
РК-ЛС-5№122054
Флакон
1 204,26
1552
Меробактрин
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DH02
РК-ЛС-5№018032
Флакон
8 257,09
1553
Мерограм
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг, № 1
J01DH02
РК-ЛС-5№122093
Флакон
4 214,49
1554
Мерограм
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, № 1
J01DH02
РК-ЛС-5№122094
Флакон
6 089,96
1555
Меронем®
Меропенем
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 0,5 г, № 10
J01DH02
РК-ЛС-5№017668
Флакон
5 089,72
1556
Меронем®
Меропенем
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 г, № 10
J01DH02
РК-ЛС-5№017669
Флакон

D07AC13
ҚР-ДЗ-5№024945
Сықпа
2 372,07
1536
Мекинист®
Траметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг, №30
L01EE01
ҚР-ДЗ-5№023074
Таблетка
23 721,52
1537
МЕЛБЕК ФОРТ®
Мелоксикам
Таблеткалар, 15 мг, №30
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№004689
Таблетка
158,95
1538
МЕЛБЕК®
Мелоксикам
Таблеткалар, 7.5 мг, №30
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№004687
Таблетка
80,64
1539
Мелоксевин
Мелоксикам
Таблеткалар, 7.5 мг, №20
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№024369
Таблетка
80,64
1540
Мелоксикам
Мелоксикам
Инъекцияға арналған ерітінді, 15мг/1,5 мл, №5
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№024285
Ампула
403,54
1541
Мелофлекс Ромфарм
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №3
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№022763
Ампула
617,64
1542
Мелофлекс Ромфарм
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1,5 мл, №5
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№022763
Ампула
552,93
1543
Мемантин
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№025352
Таблетка
468,68
1544
Мемантин
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№025353
Таблетка
274,84
1545
Меногон
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, №10
G03GA02
ҚР-ДЗ-5№016581
Ампула
6 462,55
1546
Менопур
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 75 ХБ ФСГ және 75 ХБ ЛГ, №10
G03GA02
ҚР-ДЗ-5№013725
Құты
8 143,20
1547
Менопур
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 600 ХБ, №1
G03GA02
ҚР-ДЗ-5№019140
Құты
81 676,63
1548
Менопур
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 1200 ХБ, №1
G03GA02
ҚР-ДЗ-5№019141
Құты
149 199,14
1549
Менсер
Миансерин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №30
N06AX03
ҚР-ДЗ-5№022581
Таблетка
86,27
1550
Меркацин
Амикацин
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл №1
J01GB06
ҚР-ДЗ-5№122053
Құты
894,85
1551
Меркацин
Амикацин
Инъекцияға арналған ерітінді, 500 мг/2 мл, 2 мл № 1
J01GB06
ҚР-ДЗ-5№122054
Құты
1 204,26
1552
Меробактрин
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№018032
Құты
8 257,09
1553
Мерограм
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, № 1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№122093
Құты
4 214,49
1554
Мерограм
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, № 1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№122094
Құты
6 089,96
1555
Меронем®
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 0,5 г, № 10
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№017668
Құты
5 089,72
1556
Меронем®
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 1 г, № 10
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№017669
Құты

8 656,28
1557
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 0.5 г, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№016485
Флакон
5 089,72
1558
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№016486
Флакон
8 380,18
1559
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 г, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№024367
Флакон
2 821,38
1560
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 1000 мг, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№025220
Флакон
9 046,81
1561
Меропенем - Элеас
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г № 1
J01DH02
РК-ЛС-3№019973
Флакон
6 081,40
1562
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
C10AA07
РК-ЛС-5№018354
Таблетка
41,15
1563
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C10AA07
РК-ЛС-5№018355
Таблетка
78,13
1564
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
C10AA07
РК-ЛС-5№018356
Таблетка
125,14
1565
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
C10AA07
РК-ЛС-5№018357
Таблетка
158,76
1566
Месакол
Месалазин
Таблетки, покрытые оболочкой, 400 мг, №50
A07EC02
РК-ЛС-5№009852
Таблетка
129,24
1567
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Таблетки пролонгированного действия, 500 мг, №50
A07EC02
РК-ЛС-0№025709
Таблетка
162,00
1568
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для инъекций, 1 г/5 мл, 5 мл № 5
A16AA01
РК-ЛС-5№022362
Ампула
580,76
1569
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь, 2 г/10 мл, 10 мл № 10
A16AA01
РК-ЛС-5№023481
Флакон
376,66
1570
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки, 16 мг, №30
H02AB04
РК-ЛС-5№025649
Таблетка
236,00
1571
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки, 8 мг, №30
H02AB04
РК-ЛС-5№025650
Таблетка
157,33
1572
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки, 4 мг, №30
H02AB04
РК-ЛС-5№025651
Таблетка
94,38
1573
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки, 4 мг, №30
H02AB04
РК-ЛС-5№016731
Таблетка
62,76
1574
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки, 16 мг, №30
H02AB04
РК-ЛС-5№016732
Таблетка
157,75
1575
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, №1
H02AB04
РК-ЛС-5№023177
Флакон
7 642,19
1576
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 250 мг, №1
H02AB04
РК-ЛС-5№023178
Флакон
2 310,24
1577
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.15 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020252
Шприц
6 091,16
1578
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.2 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020253
Шприц
6 546,88
1579
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.25 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020254
Шприц

8 656,28
1557
Меропенем
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 0.5 г, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№016485
Құты
5 089,72
1558
Меропенем
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№016486
Құты
8 380,18
1559
Меропенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№024367
Құты
2 821,38
1560
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
Меропенем
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№025220
Құты
9 046,81
1561
Меропенем - Элеас
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-3№019973
Құты
6 081,40
1562
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№018354
Таблетка
41,15
1563
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№018355
Таблетка
78,13
1564
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№018356
Таблетка
125,14
1565
Мертенил®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№018357
Таблетка
158,76
1566
Месакол
Месалазин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №50
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№009852
Таблетка
129,24
1567
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар, 500 мг, №50
A07EC02
ҚР-ДЗ-0№025709
Таблетка
162,00
1568
Метакартин
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 г/5 мл, 5 мл № 5
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№022362
Ампула
580,76
1569
Метакартин
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді, 2 г/10 мл, 10 мл № 10
A16AA01
ҚР-ДЗ-5№023481
Құты
376,66
1570
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 16 мг, №30
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№025649
Таблетка
236,00
1571
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 8 мг, №30
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№025650
Таблетка
157,33
1572
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 4 мг, №30
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№025651
Таблетка
94,38
1573
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 4 мг, №30
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№016731
Таблетка
62,76
1574
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 16 мг, №30
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№016732
Таблетка
157,75
1575
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 1000 мг, №1
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№023177
Құты
7 642,19
1576
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 250 мг, №1
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№023178
Құты
2 310,24
1577
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.15 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020252
Шприц
6 091,16
1578
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.2 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020253
Шприц
6 546,88
1579
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.25 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020254
Шприц

6 322,22
1580
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.3 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020255
Шприц
6 514,78
1581
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.35 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020256
Шприц
6 527,62
1582
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.4 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020257
Шприц
6 432,81
1583
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.45 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020258
Шприц
6 341,48
1584
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц, 50 мг/мл, 0.5 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020259
Шприц
6 792,66
1585
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц, 50 мг/мл, 0.6 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№020261
Шприц
6 922,20
1586
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.6 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№022840
Шприц-ручка
6 125,96
1587
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.5 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№022842
Шприц-ручка
5 034,58
1588
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.45 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№022843
Шприц-ручка
5 034,58
1589
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.4 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№022844
Шприц-ручка
5 855,71
1590
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.35 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№022845
Шприц-ручка
6 451,06
1591
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.3 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№022846
Шприц-ручка
6 434,01
1592
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.25 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№022847
Шприц-ручка
6 228,40
1593
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.2 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№022848
Шприц-ручка
6 436,38
1594
Методжект®
Метотрексат
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 0.15 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№022849
Шприц-ручка
6 032,68
1595
Метопролол
Метопролол
Раствор для инъекций, 1 мг/мл, 5 мл, №5
C07AB02
РК-ЛС-5№024233
Ампула
907,13
1596
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл, 1 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№024012
Шприц
4 604,03
1597
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл, 1.5 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№024013
Шприц
4 945,97
1598
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл, 2 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№024014
Шприц
5 853,52
1599
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 10 мг/мл, 0.75 мл, №1
L04AX03
РК-ЛС-5№024019
Шприц

6 322,22
1580
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.3 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020255
Шприц
6 514,78
1581
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.35 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020256
Шприц
6 527,62
1582
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.4 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020257
Шприц
6 432,81
1583
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.45 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020258
Шприц
6 341,48
1584
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц, 50 мг/мл, 0.5 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020259
Шприц
6 792,66
1585
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц, 50 мг/мл, 0.6 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№020261
Шприц
6 922,20
1586
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.6 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№022840
Шприц-қалам
6 125,96
1587
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.5 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№022842
Шприц-қалам
5 034,58
1588
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.45 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№022843
Шприц-қалам
5 034,58
1589
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.4 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№022844
Шприц-қалам
5 855,71
1590
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.35 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№022845
Шприц-қалам
6 451,06
1591
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.3 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№022846
Шприц-қалам
6 434,01
1592
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-қалам, 50 мг/мл, 0.25 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№022847
Шприц-қалам
6 228,40
1593
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, шприц-ручка, 50 мг/мл, 0.2 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№022848
Шприц-қалам
6 436,38
1594
Методжект®
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 0.15 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№022849
Шприц-қалам
6 032,68
1595
Метопролол
Метопролол
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 мг/мл, 5 мл, №5
C07AB02
ҚР-ДЗ-5№024233
Ампула
907,13
1596
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл, 1 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№024012
Шприц
4 604,03
1597
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл, 1.5 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№024013
Шприц
4 945,97
1598
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл, 2 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№024014
Шприц
5 853,52
1599
Метортрит Ромфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 10 мг/мл, 0.75 мл, №1
L04AX03
ҚР-ДЗ-5№024019
Шприц

L01BA01
РК-ЛС-5№024713
Флакон
17 988,18
1604
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций, 1000 мг, 100 мг/мл, 10 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№024984
Флакон
25 778,65
1605
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций, 5000 мг, 100 мг/мл, 50 мл, №1
L01BA01
РК-ЛС-5№024985
Флакон
96 171,86
1606
Метотрексат медак
метотрексат
раствор для инъекций, 5 мг/мл, 3 мл, №1
L01BA01
-
Флакон
3 602,13
1607
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций, 7,5 мг/0,75 мл, 0.75 мл, № 1
L01BA01
РК-ЛС-5№023252
Флакон
4 045,39
1608
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций, 10 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01BA01
РК-ЛС-5№023253
Флакон
4 313,75
1609
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл, № 1
L01BA01
РК-ЛС-5№023254
Флакон
4 645,68
1610
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций, 20 мг/2 мл, 2 мл, № 1
L01BA01
РК-ЛС-5№023255
Флакон
5 684,66
1611
Метрид
Метронидазол
Раствор для инфузий, 0,5%, 100 мл, № 1
J01XD01
РК-ЛС-5№016129
Флакон
170,16
1612
Метронидазол
Метронидазол
Раствор для инфузий, 0,5 %, 100 мл, № 1
J01XD01
РК-ЛС-3№021312
Флакон
170,16
1613
Метронидазол
Метронидазол
Таблетки, 250 мг, №10
J01XD01
РК-ЛС-5№011223
Таблетка
3,58
1614
Метронидазол
Метронидазол
Раствор для инфузий, 5 мг/мл, 100 мл, №1
J01XD01
РК-ЛС-5№023015
Контейнер
170,16
1615
Мигтера® 2.5
Золмитриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №6
N02CC03
РК-ЛС-3№121671
Таблетка
364,80
1616
Мигтера® 5.0
Золмитриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №6
N02CC03
РК-ЛС-3№121672
Таблетка
640,52
1617
Мидиана®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3 мг/0,03 мг, № 21
G03AA12
РК-ЛС-5№017396
Таблетка
91,45
1618
Мизопростол
Мизопростол
Таблетки, 0.2 мг, №4
G02AD06
РК-ЛС-5№009944
Таблетка
485,17
1619
Микалиоф Ромфарм
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, №1
J02AX05
РК-ЛС-5№025595
Флакон
49 283,93
1620
Микалиоф Ромфарм
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №1
J02AX05
РК-ЛС-5№025596
Флакон
83 480,36
1621
Микамин®
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, №1
J02AX05
РК-ЛС-5№019317
Флакон
98 522,14
1622
Микамин®
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №1
J02AX05
РК-ЛС-5№019318
Флакон
151 984,28
1623
Микардис®
Телмисартан
Таблетки, 80 мг, №28
C09CA07
РК-ЛС-5№019903
Таблетка
79,50
1624
Микардис® Плюс
Нет данных
Таблетки, 80 мг/12.5 мг, №28
C09DA07
РК-ЛС-5№020193
Таблетка
79,50
1625
Микафунгин
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, 263 мг, №1

L01BA01
ҚР-ДЗ-5№024713
Құты
17 988,18
1604
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 1000 мг, 100 мг/мл, 10 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№024984
Құты
25 778,65
1605
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 5000 мг, 100 мг/мл, 50 мл, №1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№024985
Құты
96 171,86
1606
Метотрексат медак 15
метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 3 мл, №1
L01BA01
-
Құты
3 602,13
1607
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 7,5 мг/0,75 мл, 0.75 мл, № 1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№023252
Құты
4 045,39
1608
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/1 мл, 1 мл, № 1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№023253
Құты
4 313,75
1609
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл, 1.5 мл, № 1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№023254
Құты
4 645,68
1610
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/2 мл, 2 мл, № 1
L01BA01
ҚР-ДЗ-5№023255
Құты
5 684,66
1611
Метрид
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді, 0,5%, 100 мл, № 1
J01XD01
ҚР-ДЗ-5№016129
Құты
170,16
1612
Метронидазол
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді, 0,5 %, 100 мл, № 1
J01XD01
ҚР-ДЗ-3№021312
Құты
170,16
1613
Метронидазол
Метронидазол
Таблеткалар, 250 мг, №10
J01XD01
ҚР-ДЗ-5№011223
Таблетка
3,58
1614
Метронидазол
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 100 мл, №1
J01XD01
ҚР-ДЗ-5№023015
Контейнер
170,16
1615
Мигтера® 2.5
Золмитриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №6
N02CC03
ҚР-ДЗ-3№121671
Таблетка
364,80
1616
Мигтера® 5.0
Золмитриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №6
N02CC03
ҚР-ДЗ-3№121672
Таблетка
640,52
1617
Мидиана®
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 мг/0,03 мг, № 21
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№017396
Таблетка
91,45
1618
Мизопростол
Мизопростол
Таблеткалар, 0.2 мг, №4
G02AD06
ҚР-ДЗ-5№009944
Таблетка
485,17
1619
Микалиоф Ромфарм
Микафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг, №1
J02AX05
ҚР-ДЗ-5№025595
Құты
49 283,93
1620
Микалиоф Ромфарм
Микафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
J02AX05
ҚР-ДЗ-5№025596
Құты
83 480,36
1621
Микамин®
Микафунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг, №1
J02AX05
ҚР-ДЗ-5№019317
Құты
98 522,14
1622
Микамин®
Микафунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
J02AX05
ҚР-ДЗ-5№019318
Құты
151 984,28
1623
Микардис®
Телмисартан
Таблеткалар, 80 мг, №28
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№019903
Таблетка
79,50
1624
Микардис® Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар, 80 мг/12.5 мг, №28
C09DA07
ҚР-ДЗ-5№020193
Таблетка
79,50
1625
Микафунгин
Микафунгин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг, 263 мг, №1

J02AX05
РК-ЛС-5№025947
Флакон
64 865,96
1626
Микафунгин
Микафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 316 мг, №1
J02AX05
РК-ЛС-5№025948
Флакон
122 346,20
1627
Микогал®
Итраконазол
Капсулы, 100 мг № 30
J02AC02
РК-ЛС-5№015566
Капсула
193,81
1628
Микогал®
Итраконазол
Капсулы, 100 мг № 10
J02AC02
РК-ЛС-5№015566
Капсула
193,81
1629
Микокем
Микофеноловая кислота
Капсулы, 250 мг, №10
L04AA06
РК-ЛС-5№019735
Капсула
233,75
1630
Миконаз
Миконазол
Гель оральный, 2 %, 20 г №1
A01AB09
РК-ЛС-5№012706
Туба
1 252,32
1631
Миконаз
Миконазол
Порошок для наружного применения, 20 гр, №1
D01AC02
РК-ЛС-5№003845
Контейнер
859,71
1632
Миконаз
Миконазол
Крем, 2%, 20 гр, №1
D01AC02
РК-ЛС-5№011812
туба
993,85
1633
Миконаз
Миконазол
Капсулы вагинальные, 400 мг, №, №3
G01AF04
РК-ЛС-5№013144
Капсула
393,14
1634
Микоп
Микофеноловая кислота
Капсулы, 250 мг, №100
L04AA06
РК-ЛС-5№023016
Капсула
132,10
1635
МИКОП
Микофенолата мофетил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №100
L04AA06
РК-ЛС-5№024649
Таблетка
222,62
1636
Микосан®
Флуконазол
Раствор для инфузий, 200 мг/100 мл, 100 мл, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№022558
Бутылка
762,67
1637
Микразим®
Нет данных
Капсулы, 10000 ЕД, №20
A09AA02
РК-ЛС-5№016740
Капсула
95,38
1638
Микразим®
Нет данных
Капсулы, 10000 ЕД, №50
A09AA02
РК-ЛС-5№016740
Капсула
69,70
1639
Микразим®
Нет данных
Капсулы, 25000 ЕД, №20
A09AA02
РК-ЛС-5№016742
Капсула
174,48
1640
Микразим®
Нет данных
Капсулы, 25000 ЕД, №50
A09AA02
РК-ЛС-5№016742
Капсула
124,51
1641
Микстард® 30 НМ
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AD01
РК-ЛС-5№003859
Флакон
1 241,44
1642
Микстард® 30 НМ
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AD01
РК-ЛС-5№025138
Флакон
1 424,33
1643
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, № 5
A10AD01
РК-ЛС-5№019009
Картридж
1 026,27
1644
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AD01
РК-ЛС-5№024421
Картридж
1 258,02
1645
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки, 100 мг, №50
M04AA01
РК-ЛС-5№122059
Таблетка
18,08
1646
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки, 300 мг, № 30
M04AA01
РК-ЛС-5№122060
Таблетка
35,51
1647
Мимпара
Цинакальцет
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №28
H05BX01
РК-ЛС-5№020041
Таблетка
2 406,37
1648
Минирин
Десмопрессин
Таблетки, 0.1 мг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№012521
Таблетка
285,70
1649
Минирин
Десмопрессин
Таблетки, 0.2 мг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№012522
Таблетка
567,22
1650
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный, 60 мкг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№016703
Лиофилизат
337,06
1651
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин

J02AX05
ҚР-ДЗ-5№025947
Құты
64 865,96
1626
Микафунгин
Микафунгин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, 316 мг, №1
J02AX05
ҚР-ДЗ-5№025948
Құты
122 346,20
1627
Микогал®
Итраконазол
Капсулалар, 100 мг № 30
J02AC02
ҚР-ДЗ-5№015566
Капсула
193,81
1628
Микогал®
Итраконазол
Капсулалар, 100 мг № 10
J02AC02
ҚР-ДЗ-5№015566
Капсула
193,81
1629
Микокем
Микофенол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №10
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№019735
Капсула
233,75
1630
Миконаз
Миконазол
Ауызға арналған гель, 2 %, 20 г №1
A01AB09
ҚР-ДЗ-5№012706
Сықпа
1 252,32
1631
Миконаз
Миконазол
Сыртқа қолдануға арналған ұнтақ, 20 гр, №1
D01AC02
ҚР-ДЗ-5№003845
Контейнер
859,71
1632
Миконаз
Миконазол
Крем, 2%, 20 гр, №1
D01AC02
ҚР-ДЗ-5№011812
Сықпа
993,85
1633
Миконаз
Миконазол
Қынаптық капсулалар, 400 мг, №, №3
G01AF04
ҚР-ДЗ-5№013144
Капсула
393,14
1634
Микоп
Микофенол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №100
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№023016
Капсула
132,10
1635
МИКОП
Микофенолат мофетилі
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №100
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№024649
Таблетка
222,62
1636
Микосан®
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді, 200 мг/100 мл, 100 мл, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№022558
Бөтелке
762,67
1637
Микразим®
Деректер жоқ
Капсулалар, 10000 ӘБ, №20
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№016740
Капсула
95,38
1638
Микразим®
Деректер жоқ
Капсулалар, 10000 ӘБ, №50
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№016740
Капсула
69,70
1639
Микразим®
Деректер жоқ
Капсулалар, 25000 ӘБ, №20
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№016742
Капсула
174,48
1640
Микразим®
Деректер жоқ
Капсулалар, 25000 ӘБ, №50
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№016742
Капсула
124,51
1641
Микстард® 30 НМ
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AD01
ҚР-ДЗ-5№003859
Құты
1 241,44
1642
Микстард® 30 НМ
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AD01
ҚР-ДЗ-5№025138
Құты
1 424,33
1643
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, 5
A10AD01
ҚР-ДЗ-5№019009
Картридж
1 026,27
1644
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AD01
ҚР-ДЗ-5№024421
Картридж
1 258,02
1645
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар, 100 мг, №50
M04AA01
ҚР-ДЗ-5№122059
Таблетка
18,08
1646
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар, 300 мг, № 30
M04AA01
ҚР-ДЗ-5№122060
Таблетка
35,51
1647
Мимпара
Цинакальцет
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №28
H05BX01
ҚР-ДЗ-5№020041
Таблетка
2 406,37
1648
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар, 0.1 мг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№012521
Таблетка
285,70
1649
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар, 0.2 мг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№012522
Таблетка
567,22
1650
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат, 60 мкг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№016703
Лиофилизат
337,06
1651
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин

Лиофилизат пероральный, 120 мкг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№016704
Лиофилизат
669,99
1652
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный, 240 мкг, №30
H01BA02
РК-ЛС-5№016705
Лиофилизат
1 228,77
1653
Миралюст®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№020673
Таблетка
220,45
1654
Миралюст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг, №28
R03DC03
РК-ЛС-5№020674
Таблетка
184,90
1655
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 0.75 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№016925
Таблетка
193,40
1656
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 0.375 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№018327
Таблетка
95,40
1657
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 1.5 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№018328
Таблетка
330,20
1658
Мирена®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая, 20 мкг/24 ч, №1
G02BA03
РК-ЛС-5№015812
Внутриматочная система
45 453,44
1659
Миртел
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, № 30
N06AX11
РК-ЛС-5№018367
Таблетка
335,44
1660
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций, 50 мкг/0,3 мл, №1
B03XA03
РК-ЛС-5№013869
Шприц - тюбик
41 597,10
1661
МИСОЛ® 100
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №14
N06AB06
РК-ЛС-5№019284
Таблетка
204,34
1662
МИСОЛ® 50
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №14
N06AB06
РК-ЛС-5№019283
Таблетка
100,90
1663
МИСТОЛ®
Метронидазол
Суппозитории вагинальные, 500 мг, №10
G01AF01
РК-ЛС-5№023690
Суппозиторий
110,53
1664
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения, 40 мг, №1
L01DC03
РК-ЛС-5№025785
Флакон
141 107,07
1665
Мифеприн
Мифепристон
Таблетки, 200 мг, №3
G03XB01
РК-ЛС-5№022579
Таблетка
1 093,27
1666
Мифепристон
Мифепристон
Таблетки, 200 мг, №1
G03XB01
РК-ЛС-5№009918
Таблетка
4 381,66
1667
М-КАСТ
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг, № 30
R03DC03
РК-ЛС-5№121867
Таблетка
192,31
1668
М-КАСТ
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг, № 30
R03DC03
РК-ЛС-5№121868
Таблетка
227,28
1669
Мовипреп®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 112 г, №2
A06AD
РК-ЛС-5№019791
Пакет
1 963,50
1670
Модерм®
Мометазон
Крем, 0,1%, 15 г, №1
D07AC13
РК-ЛС-5№016627
Туба
1 739,08
1671
Модерм®
Мометазон
Мазь, 0,1%, 15 г, №1
D07AC13
РК-ЛС-5№016628
Туба
1 662,54
1672
Моксам
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, № 10
J01MA14
РК-ЛС-5№023724
Таблетка
353,53
1673
Моксикум
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий, 400 мг/250 мл, 250 мл, №1
J01MA14
РК-ЛС-5№022175
Флакон
7 054,25
1674
Моксикум
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №7
J01MA14
РК-ЛС-5№023286
Таблетка
544,61
1675
Моксилен
Амоксициллин

Ішуге арналған лиофилизат, 120 мкг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№016704
Лиофилизат
669,99
1652
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат, 240 мкг, №30
H01BA02
ҚР-ДЗ-5№016705
Лиофилизат
1 228,77
1653
Миралюст®
Монтелукаст
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№020673
Таблетка
220,45
1654
Миралюст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№020674
Таблетка
184,90
1655
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 0.75 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№016925
Таблетка
193,40
1656
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 0.375 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№018327
Таблетка
95,40
1657
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 1.5 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№018328
Таблетка
330,20
1658
Мирена®
Левоноргестрел
Жатырішілік емдік жүйе, 20 мкг/24 ч, №1
G02BA03
ҚР-ДЗ-5№015812
Жатырішілік жүйе
45 453,44
1659
Миртел
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, № 30
N06AX11
ҚР-ДЗ-5№018367
Таблетка
335,44
1660
Мирцера®
Деректер жоқ
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді, 50 мкг/0,3 мл, №1
B03XA03
ҚР-ДЗ-5№013869
Шприц - түбек
41 597,10
1661
МИСОЛ® 100
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №14
N06AB06
ҚР-ДЗ-5№019284
Таблетка
204,34
1662
МИСОЛ® 50
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №14
N06AB06
ҚР-ДЗ-5№019283
Таблетка
100,90
1663
МИСТОЛ®
Метронидазол
Қынаптық суппозиторийлер, 500 мг, №10
G01AF01
ҚР-ДЗ-5№023690
Суппозиторий
110,53
1664
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг, №1
L01DC03
ҚР-ДЗ-5№025785
Құты
141 107,07
1665
Мифеприн
Мифепристон
Таблеткалар, 200 мг, №3
G03XB01
ҚР-ДЗ-5№022579
Таблетка
1 093,27
1666
Мифепристон
Мифепристон
Таблеткалар, 200 мг, №1
G03XB01
ҚР-ДЗ-5№009918
Таблетка
4 381,66
1667
М-КАСТ
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг, № 30
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№121867
Таблетка
192,31
1668
М-КАСТ
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг, № 30
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№121868
Таблетка
227,28
1669
Мовипреп®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 112 г, №2
A06AD
ҚР-ДЗ-5№019791
Пакет
1 963,50
1670
Модерм®
Мометазон
Крем, 0,1%, 15 г, №1
D07AC13
ҚР-ДЗ-5№016627
Сықпа
1 739,08
1671
Модерм®
Мометазон
Жақпамай, 0,1%, 15 г, №1
D07AC13
ҚР-ДЗ-5№016628
Сықпа
1 662,54
1672
Моксам
Моксифлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, № 10
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№023724
Таблетка
353,53
1673
Моксикум
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мг/250 мл, 250 мл, №1
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№022175
Құты
7 054,25
1674
Моксикум
Моксифлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №7
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№023286
Таблетка
544,61
1675
Моксилен
Амоксициллин

R03DC03
РК-ЛС-5№022689
Таблетка
86,24
1702
Монтигет
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг № 14
R03DC03
РК-ЛС-5№017689
Таблетка
304,80
1703
Монтигет
Монтелукаст
Гранулы педиатрические, 4 мг № 14
R03DC03
РК-ЛС-5№017721
Саше
342,00
1704
Монурал
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 Гр, №1
J01XX01
РК-ЛС-5№016799
Пакет
2 821,48
1705
Монурал
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 г, №2
J01XX01
РК-ЛС-5№016799
Пакет
3 274,11
1706
Моресерк
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№021190
Таблетка
93,72
1707
Моресерк
Бетагистин
Таблетки, 16 мг, №30
N07CA01
РК-ЛС-5№021191
Таблетка
77,54
1708
Морфина гидрохлорид
Нет данных
Раствор для инъекций, 1 %, 1 мл, №5
N02AA01
РК-ЛС-5№015880
Ампула
151,30
1709
Морфина сульфат VIC
Морфин
Таблетки, 5 мг, №50
N02AA01
РК-ЛС-5№023132
Таблетка
27,07
1710
Морфина сульфат VIC
Морфин
Таблетки, 10 мг, №50
N02AA01
РК-ЛС-5№023133
таблетка
115,25
1711
Морфина сульфат VIC
Морфин
Таблетки, 10 мг, №10
N02AA01
РК-ЛС-5№023133
Таблетка
43,63
1712
МОТИГАСТ 10
Домперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №10
A03FA03
РК-ЛС-5№024356
Таблетка
63,20
1713
Мотинорм®
Домперидон
Таблетки, 10 мг, №30
A03FA03
РК-ЛС-5№009890
Таблетка
55,44
1714
Мотинорм®
Домперидон
Сироп, 60 мл, №1
A03FA03
РК-ЛС-5№012906
Флакон
1 737,79
1715
Мотинорм®
Домперидон
Капли для приема внутрь, 5 мл, №1
A03FA03
РК-ЛС-5№012907
Флакон
1 740,73
1716
МУКЕКС®
Амброксол
Таблетки, 30 мг, №20
R05CB06
РК-ЛС-5№016301
Таблетка
19,52
1717
Мукосол
Карбоцистеин
Сироп для детей, 120 мл, №1
R05CB03
РК-ЛС-5№011517
Флакон
1 063,53
1718
Мукосол
Карбоцистеин
Сироп, 120 мл, №1
R05CB03
РК-ЛС-5№011518
Флакон
1 201,51
1719
Мукосол
Карбоцистеин
Капсулы, 375 мг, №20
R05CB03
РК-ЛС-5№011519
Капсула
60,48
1720
Мупобел
Мупироцин
Крем для наружного применения, 2 %, 15 гр № 1
D06AX09
РК-ЛС-5№022607
Туба
1 015,75
1721
Мупобел
Мупироцин
Мазь для наружного применения, 2 %, 15 гр №1
D06AX09
РК-ЛС-5№022610
Туба
1 015,75
1722
Мупобел®
Мупироцин
Крем для наружного применения, 2 %, 30 г №1
D06AX09
РК-ЛС-5№022607
Туба
1 856,40
1723
Мупобел®
Мупироцин
Мазь для наружного применения, 2 %, 30 г №1
D06AX09
РК-ЛС-5№022610
Туба
1 856,40
1724
Муцитус
Эрдостеин
Капсулы, 300 мг, № 30
R05CB15
РК-ЛС-5№021005
Капсула
24,85
1725
Муцитус
Эрдостеин
Капсулы, 300 мг, № 12
R05CB15
РК-ЛС-5№021005
Капсула
48,64
1726
Триоксид мышьяка медак
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 10 мл, №10
L01XX27
РК-ЛС-5№025315
Флакон
82 554,94
1727
Наглазим
Галсульфаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 5 мл, №1
A16AB08
РК-ЛС-5№020729
Флакон
638 280,15

R03DC03
ҚР-ДЗ-5№022689
Таблетка
86,24
1702
Монтигет
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг № 14
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№017689
Таблетка
304,80
1703
Монтигет
Монтелукаст
Педиатриялық түйіршіктер, 4 мг № 14
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№017721
Саше
342,00
1704
Монурал
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 3 г, 8 Гр, №1
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№016799
Пакет
2 821,48
1705
Монурал
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 3 г, 8 г, №2
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№016799
Пакет
3 274,11
1706
Моресерк
Бетагистин
Таблеткалар, 24 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№021190
Таблетка
93,72
1707
Моресерк
Бетагистин
Таблеткалар, 16 мг, №30
N07CA01
ҚР-ДЗ-5№021191
Таблетка
77,54
1708
Морфин гидрохлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 %, 1 мл, №5
N02AA01
ҚР-ДЗ-5№015880
Ампула
151,30
1709
Морфина сульфат VIC
Морфин
Таблеткалар, 5 мг, №50
N02AA01
ҚР-ДЗ-5№023132
Таблетка
27,07
1710
Морфинсульфаты VIC
Морфин
Таблеткалар, 10 мг, №50
N02AA01
ҚР-ДЗ-5№023133
таблетка
115,25
1711
Морфина сульфат VIC
Морфин
Таблеткалар, 10 мг, №10
N02AA01
ҚР-ДЗ-5№023133
Таблетка
43,63
1712
МОТИГАСТ 10
Домперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №10
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№024356
Таблетка
63,20
1713
Мотинорм®
Домперидон
Таблеткалар, 10 мг, №30
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№009890
Таблетка
55,44
1714
Мотинорм®
Домперидон
Шәрбат, 60 мл, №1
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№012906
Құты
1 737,79
1715
Мотинорм®
Домперидон
Ішуге арналған тамшылар, 5 мл, №1
A03FA03
ҚР-ДЗ-5№012907
Құты
1 740,73
1716
МУКЕКС®
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, №20
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№016301
Таблетка
19,52
1717
Мукосол
Карбоцистеин
Балаларға арналған шәрбат, 120 мл, №1
R05CB03
ҚР-ДЗ-5№011517
Құты
1 063,53
1718
Мукосол
Карбоцистеин
Шәрбат, 120 мл, №1
R05CB03
ҚР-ДЗ-5№011518
Құты
1 201,51
1719
Мукосол
Карбоцистеин
Капсулалар, 375 мг, №20
R05CB03
ҚР-ДЗ-5№011519
Капсула
60,48
1720
Мупобел
Мупироцин
Сыртқа қолдануға арналған крем, 2 %, 15 гр № 1
D06AX09
ҚР-ДЗ-5№022607
Сықпа
1 015,75
1721
Мупобел
Мупироцин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 2 %, 15 гр №1
D06AX09
ҚР-ДЗ-5№022610
Сықпа
1 015,75
1722
Мупобел®
Мупироцин
Сыртқа қолдануға арналған крем, 2 %, 30 г №1
D06AX09
ҚР-ДЗ-5№022607
Сықпа
1 856,40
1723
Мупобел®
Мупироцин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 2 %, 30 г №1
D06AX09
ҚР-ДЗ-5№022610
Сықпа
1 856,40
1724
Муцитус
Эрдостеин
Капсулалар, 300 мг, № 30
R05CB15
ҚР-ДЗ-5№021005
Капсула
24,85
1725
Муцитус
Эрдостеин
Капсулалар, 300 мг, № 12
R05CB15
ҚР-ДЗ-5№021005
Капсула
48,64
1726
Мышьяк триоксиді медак
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 10 мл, №10
L01XX27
ҚР-ДЗ-5№025315
Құты
82 554,94
1727
Наглазим
Галсульфаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 5 мл, №1
A16AB08
ҚР-ДЗ-5№020729
Құты
638 280,15

1728
Налгезин®
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 275 мг, №10
M01AE02
РК-ЛС-5№009798
Таблетка
60,82
1729
Налгезин® Форте
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 550 мг, №10
M01AE02
РК-ЛС-5№009799
Таблетка
47,30
1730
Напрофф
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 550 мг, №10
M01AE02
РК-ЛС-5№018778
Таблетка
95,69
1731
Нарайя
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №28
G03AA12
РК-ЛС-5№122092
Таблетка
84,02
1732
Насобек-Тева
Беклометазон
Спрей дозированный для интраназального применения, 50 мкг/доза, 200 Доза, №1
R01AD01
РК-ЛС-5№004325
Флакон
2 112,17
1733
Натрия йодид131I
Нет данных
Раствор для приема внутрь, 3500 МБк/мл, 2 мл, №1
V10XA01
РК-ЛС-5№025038
Флакон
368 042,62
1734
Натрия оксибутират
Натрия оксибат
Раствор для инъекций, 200 мг/мл, 10 мл, №10
N01AX11
РК-ЛС-5№014369
Ампула
357,86
1735
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для инъекций, 30%, 10 мл, №5
V03AB06
РК-ЛС-3№021441
Ампула
152,54
1736
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 400 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-3№020643
Флакон
300,38
1737
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 250 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-3№020643
Флакон
154,16
1738
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 500 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-3№020643
Флакон
122,04
1739
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 200 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-3№020643
Флакон
250,18
1740
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-3№020643
Флакон
77,47
1741
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№009406
Флакон
77,47
1742
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 250 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№009407
Флакон
154,16
1743
Натрия хлорид
Натрия хлорид
Раствор для инфузий, 0,9 %, 500 мл, №1
B05BB01
РК-ЛС-5№009408
Флакон
122,04
1744
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0.9 %, 500 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
122,04
1745
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0.9 %, 100 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
77,47
1746
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0.9 %, 1000 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
537,75
1747
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0.9 %, 400 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
252,00
1748
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0.9 %, 250 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-3№019988
Контейнер
154,16
1749
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 400 мл, №1
B05CB01
РК-ЛС-5№012531
Бутылка
300,38
1750
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инфузий, 0,9 %, 200 мл, №1

1728
Налгезин®
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 275 мг, №10
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№009798
Таблетка
60,82
1729
Налгезин® Форте
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 550 мг, №10
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№009799
Таблетка
47,30
1730
Напрофф
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 550 мг, №10
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№018778
Таблетка
95,69
1731
Нарайя
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №28
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№122092
Таблетка
84,02
1732
Насобек-Тева
Беклометазон
Мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей, 50 мкг/доза, 200 Доза, №1
R01AD01
ҚР-ДЗ-5№004325
Құты
2 112,17
1733
Натрий йодидi131I
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді, 3500 МБк/мл, 2 мл, №1
V10XA01
ҚР-ДЗ-5№025038
Құты
368 042,62
1734
Натрий оксибутираты
Натрия оксибат
Инъекцияға арналған ерітінді, 200 мг/мл, 10 мл, №10
N01AX11
ҚР-ДЗ-5№014369
Ампула
357,86
1735
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 30%, 10 мл, №5
V03AB06
ҚР-ДЗ-3№021441
Ампула
152,54
1736
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 400 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
300,38
1737
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 250 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
154,16
1738
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 500 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
122,04
1739
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 200 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
250,18
1740
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-3№020643
Құты
77,47
1741
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 100 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№009406
Құты
77,47
1742
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 250 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№009407
Құты
154,16
1743
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 500 мл, №1
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№009408
Құты
122,04
1744
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0.9 %, 500 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
122,04
1745
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0.9 %, 100 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
77,47
1746
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0.9 %, 1000 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
537,75
1747
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0.9 %, 400 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
252,00
1748
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0.9 %, 250 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-3№019988
Контейнер
154,16
1749
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 400 мл, №1
B05CB01
ҚР-ДЗ-5№012531
Бөтелке
300,38
1750
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 0,9 %, 200 мл, №1

B05CB01
РК-ЛС-5№012531
Бутылка
250,18
1751
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций, 0,9 %, 5 мл, №5
V07AB
РК-ЛС-5№010181
Ампула
53,34
1752
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций, 0.9 %, 10 мл №10
V07AB
РК-ЛС-5№011346
Ампула
50,47
1753
Натрия хлорид
Нет данных
Раствор для инъекций, 0.9%, 10 мл, №10
V07AB
РК-ЛС-5№022534
Ампула
27,60
1754
Цефотаксим натрия
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DD01
РК-ЛС-3№021402
Флакон
229,10
1755
Натриофолин медак
Нет данных
Раствор для инъекций или инфузий, 50 мг/ мл 100 мг, 2 мл, №1
V03AF06
РК-ЛС-5№015099
Флакон
7 830,58
1756
Натриофолин медак
Нет данных
Раствор для инъекций или инфузий, 50 мг/ мл 400 мг, 8 мл, №1
V03AF06
РК-ЛС-5№015100
Флакон
31 054,58
1757
Небидо®
Тестостерон
Раствор для внутримышечного введения, 250мг/мл, 4 Мл, №1
G03BA03
РК-ЛС-5№009483
Флакон
30 506,20
1758
Небием
Небиволол
Таблетки, 5 мг, №30
C07AB12
РК-ЛС-5№021366
Таблетка
41,93
1759
Невивир
Невирапин
Таблетки, 200 мг, №60
J05AG01
РК-ЛС-5№023892
Таблетка
35,44
1760
Невирапин - АИГФ
Невирапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг №30
J05AG01
РК-ЛС-5№021797
Таблетка
104,82
1761
Невирапин - АИГФ
Невирапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг № 60
J05AG01
РК-ЛС-5№021797
Таблетка
104,82
1762
Нейрофит
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №56
N03AX16
РК-ЛС-5№022803
Капсула
52,07
1763
Нейрофит
Прегабалин
Капсулы, 150 мг, №56
N03AX16
РК-ЛС-5№022804
Капсула
57,32
1764
Нексавар®
Сорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №112
L01EX02
РК-ЛС-5№011933
Таблетка
12 413,08
1765
Нексивол
Небиволол
Таблетки, 5 мг, №28
C07AB12
РК-ЛС-5№015808
Таблетка
105,11
1766
Нексиум
Эзомепразол
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, №14
A02BC05
РК-ЛС-5№012403
Таблетка
170,15
1767
Нексиум
Эзомепразол
Таблетки, покрытые оболочкой, 40 мг, №14
A02BC05
РК-ЛС-5№012404
Таблетка
181,43
1768
Немотан
Нимодипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг №30
C08CA06
РК-ЛС-5№019321
Таблетка
59,89
1769
Неофен
Ибупрофен
Суппозитории ректальные, 60 мг, №10
M01AE01
РК-ЛС-5№022201
Суппозиторий
111,00
1770
Неофен
Ибупрофен
Спрей для наружного применения, 50 мг/г, 50 мл, №1
M02AA13
РК-ЛС-5№022139
Флакон
1 845,59
1771
Неофен Форте
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №10
M01AE01
РК-ЛС-5№022163
Таблетка
86,47
1772
НеоЦитотект®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 10 мл/1000 Е, 10 мл, №1
J06BB09
РК-БП-5№012801
Флакон
62 477,83
1773
Нефротект
Нет данных
Раствор для инфузий, 500мл, №10
B05BA01
РК-ЛС-5№021595
Флакон
7 262,59
1774
Нефротект
Нет данных
Раствор для инфузий, 250 мл, №10
B05BA01
РК-ЛС-5№021595
Флакон

B05CB01
ҚР-ДЗ-5№012531
Бөтелке
250,18
1751
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,9 %, 5 мл, №5
V07AB
ҚР-ДЗ-5№010181
Ампула
53,34
1752
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 0.9 %, 10 мл №10
V07AB
ҚР-ДЗ-5№011346
Ампула
50,47
1753
Натрий хлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 0.9%, 10 мл, №10
V07AB
ҚР-ДЗ-5№022534
Ампула
27,60
1754
Натрий цефотаксимі
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DD01
ҚР-ДЗ-3№021402
Құты
229,10
1755
Натриофолин медак
Деректер жоқ
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді, 50 мг/ мл 100 мг, 2 мл, №1
V03AF06
ҚР-ДЗ-5№015099
Құты
7 830,58
1756
Натриофолин медак
Деректер жоқ
Инъекция немесе инфузияға арналған ерітінді, 50 мг/ мл 400 мг, 8 мл, №1
V03AF06
ҚР-ДЗ-5№015100
Құты
31 054,58
1757
Небидо®
Тестостерон
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250мг/мл, 4 Мл, №1
G03BA03
ҚР-ДЗ-5№009483
Құты
30 506,20
1758
Небием
Небиволол
Таблеткалар, 5 мг, №30
C07AB12
ҚР-ДЗ-5№021366
Таблетка
41,93
1759
Невивир
Невирапин
Таблеткалар, 200 мг, №60
J05AG01
ҚР-ДЗ-5№023892
Таблетка
35,44
1760
Невирапин - АИГФ
Невирапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг №30
J05AG01
ҚР-ДЗ-5№021797
Таблетка
104,82
1761
Невирапин - АИГФ
Невирапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг № 60
J05AG01
ҚР-ДЗ-5№021797
Таблетка
104,82
1762
Нейрофит
Прегабалин
Капсулалар, 75 мг, №56
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№022803
Капсула
52,07
1763
Нейрофит
Прегабалин
Капсулалар, 150 мг, №56
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№022804
Капсула
57,32
1764
Нексавар®
Сорафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №112
L01EX02
ҚР-ДЗ-5№011933
Таблетка
12 413,08
1765
Нексивол
Небиволол
Таблеткалар, 5 мг, №28
C07AB12
ҚР-ДЗ-5№015808
Таблетка
105,11
1766
Нексиум
Эзомепразол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №14
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№012403
Таблетка
170,15
1767
Нексиум
Эзомепразол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №14
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№012404
Таблетка
181,43
1768
Немотан
Нимодипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг № 30
C08CA06
ҚР-ДЗ-5№019321
Таблетка
59,89
1769
Неофен
Ибупрофен
Ректальді суппозиторийлер, 60 мг, №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022201
Суппозиторий
111,00
1770
Неофен
Ибупрофен
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 50 мг/г, 50 мл, №1
M02AA13
ҚР-ДЗ-5№022139
Құты
1 845,59
1771
Неофен Форте
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №10
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№022163
Таблетка
86,47
1772
НеоЦитотект®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мл/1000 Е, 10 мл, №1
J06BB09
ҚР-БП-5№012801
Құты
62 477,83
1773
Нефротект
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл, №10
B05BA01
ҚР-ДЗ-5№021595
Құты
7 262,59
1774
Нефротект
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 250 мл, №10
B05BA01
ҚР-ДЗ-5№021595
Құты

6 291,15
1775
Нивалин®
Галантамин
Таблетки, 5 мг, № 60
N06DA04
РК-ЛС-5№010820
Таблетка
104,15
1776
Нивалин®
Галантамин
Раствор для инъекций, 2,5 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
РК-ЛС-5№011158
Ампула
131,90
1777
Нивалин®
Галантамин
Раствор для инъекций, 5 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
РК-ЛС-5№011159
Ампула
246,40
1778
Нивалин®
Галантамин
Раствор для инъекций, 10 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
РК-ЛС-5№011160
Ампула
483,85
1779
Никлодокс
Доксициклин
Капсулы, 100 мг, №14
J01AA02
РК-ЛС-5№024716
Капсула
101,69
1780
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
Раствор для инъекций, 1%, 1 мл № 5
C04AC01
РК-ЛС-5№009415
Ампула
32,48
1781
Никотиновая кислота
Никотиновая кислота
Раствор для инъекций, 1%, 1 мл, №10
C04AC01
РК-ЛС-5№009415
Ампула
40,21
1782
Никсар®
Биластин
Таблетки, 20 мг, №10
R06AX29
РК-ЛС-5№020369
Таблетка
88,38
1783
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулы, 200 мг, №30
L01XE08
РК-ЛС-5№024400
Капсула
9 396,86
1784
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулы, 200 мг, №60
L01XE08
РК-ЛС-5№024400
Капсула
9 396,86
1785
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулы, 150 мг, №30
L01XE08
РК-ЛС-5№024401
Капсула
7 935,20
1786
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулы, 150 мг, №60
L01XE08
РК-ЛС-5№024401
Капсула
7 935,20
1787
Нименрикс® конъюгированная вакцина против менингококковой инфекции серогрупп А, С, W-135, Y
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем, 0.5 мл/доза, №1
J07AH08
РК-БП-5№122126
Шприц
19 343,29
1788
Нимотоп®
Нимодипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №30
C08CA06
РК-ЛС-5№011040
Таблетка
59,89
1789
Нимотоп®
Нимодипин
Раствор для инфузий, 10 мг/50 мл, 50 мл, №1
C08CA06
РК-ЛС-5№011041
Флакон
2 869,09
1790
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы, 4 мг, №3
L01XG03
РК-ЛС-5№023324
Капсула
446 165,66
1791
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы, 3 мг, №3
L01XG03
РК-ЛС-5№023325
Капсула
446 165,66
1792
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы, 4 мг, №1
L01XX50
РК-ЛС-5№023324
Капсула
422 654,16
1793
Нистатин
Нистатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250000 ЕД, №20
A07AA02
РК-ЛС-5№012813
Таблетка
13,06
1794
Нистатин
Нистатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500000 ЕД, №20
A07AA02
РК-ЛС-5№012814
Таблетка
18,25
1795
Нитроглицерин-KZ
Нет данных
Таблетки подъязычные, 0.5 мг, №40
C01DA02
РК-ЛС-5№014078
Таблетка
6,64
1796
Нитроминт®
Нитроглицерин
Аэрозоль подъязычный дозированный, 0.4 мг/доза, 10 гр, №1
C01DA02
РК-ЛС-5№010074
Баллон
1 301,97
1797
Нифедипин
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №50
C08CA05
РК-ЛС-5№023655
Таблетка
4,86
1798
Нифедипин
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой, 20 мг, №50
C08CA05
РК-ЛС-5№023656
Таблетка
8,90
1799
Нифекард® ХЛ
Нифедипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 30 мг, №30
C08CA05

6 291,15
1775
Нивалин®
Галантамин
Таблеткалар, 5 мг, № 60
N06DA04
ҚР-ДЗ-5№010820
Таблетка
104,15
1776
Нивалин®
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2,5 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
ҚР-ДЗ-5№011158
Ампула
131,90
1777
Нивалин®
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
ҚР-ДЗ-5№011159
Ампула
246,40
1778
Нивалин®
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/мл, 1 мл, № 10
N06DA04
ҚР-ДЗ-5№011160
Ампула
483,85
1779
Никлодокс
Доксициклин
Капсулалар, 100 мг, №14
J01AA02
ҚР-ДЗ-5№024716
Капсула
101,69
1780
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 1 мл № 5
C04AC01
ҚР-ДЗ-5№009415
Ампула
32,48
1781
Никотин қышқылы
Никотин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 1%, 1 мл, №10
C04AC01
ҚР-ДЗ-5№009415
Ампула
40,21
1782
Никсар®
Биластин
Таблеткалар, 20 мг, №10
R06AX29
ҚР-ДЗ-5№020369
Таблетка
88,38
1783
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулалар, 200 мг, №30
L01XE08
ҚР-ДЗ-5№024400
Капсула
9 396,86
1784
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулалар, 200 мг, №60
L01XE08
ҚР-ДЗ-5№024400
Капсула
9 396,86
1785
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулалар, 150 мг, №30
L01XE08
ҚР-ДЗ-5№024401
Капсула
7 935,20
1786
НИЛОТИН®
Нилотиниб
Капсулалар, 150 мг, №60
L01XE08
ҚР-ДЗ-5№024401
Капсула
7 935,20
1787
Нименрикс® A, C, W-135, Y серотоптарындағы менингококтік инфекцияға қарсы конъюгацияланған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 0.5 мл/доза, №1
J07AH08
ҚР-БП-5№122126
Шприц
19 343,29
1788
Нимотоп®
Нимодипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №30
C08CA06
ҚР-ДЗ-5№011040
Таблетка
59,89
1789
Нимотоп®
Нимодипин
Инфузияға арналған ерітінді, 10 мг/50 мл, 50 мл, №1
C08CA06
ҚР-ДЗ-5№011041
Құты
2 869,09
1790
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулалар, 4 мг, №3
L01XG03
ҚР-ДЗ-5№023324
Капсула
446 165,66
1791
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулалар, 3 мг, №3
L01XG03
ҚР-ДЗ-5№023325
Капсула
446 165,66
1792
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулалар, 4 мг, №1
L01XX50
ҚР-ДЗ-5№023324
Капсула
422 654,16
1793
Нистатин
Нистатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250000 ӘБ, №20
A07AA02
ҚР-ДЗ-5№012813
Таблетка
13,06
1794
Нистатин
Нистатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500000 ӘБ, №20
A07AA02
ҚР-ДЗ-5№012814
Таблетка
18,25
1795
Нитроглицерин-KZ
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар, 0.5 мг, №40
C01DA02
ҚР-ДЗ-5№014078
Таблетка
6,64
1796
Нитроминт®
Нитроглицерин
Тіл астына арналған дозаланған аэрозоль, 0.4 мг/доза, 10 гр, №1
C01DA02
ҚР-ДЗ-5№010074
Баллон
1 301,97
1797
Нифедипин
Нифедипин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №50
C08CA05
ҚР-ДЗ-5№023655
Таблетка
4,86
1798
Нифедипин
Нифедипин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №50
C08CA05
ҚР-ДЗ-5№023656
Таблетка
8,90
1799
Нифекард® ХЛ
Нифедипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 30 мг, №30
C08CA05

РК-ЛС-5№012331
Таблетка
67,86
1800
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Мазь для наружного применения, 0,1 %, 15 г №1
D07AC01
РК-ЛС-5№022367
Туба
896,25
1801
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Мазь для наружного применения, 0,1 %, 30 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№022367
Туба
1 175,88
1802
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,1 %, 15 г №1
D07AC01
РК-ЛС-5№022398
Туба
896,25
1803
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Крем для наружного применения, 0,1 %, 30 г, №1
D07AC01
РК-ЛС-5№022398
Туба
1 175,88
1804
Новаоксин
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №14
J01FA09
РК-ЛС-5№024726
Таблетка
212,58
1805
Новапрам
Эсциталопрам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №28
N06AB10
РК-ЛС-5№025066
Таблетка
74,88
1806
Новапрекс
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 550 мг, №20
M01AE02
РК-ЛС-5№024717
Таблетка
46,58
1807
Новиган® Нео
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №20
M01AE01
РК-ЛС-5№023201
Таблетка
26,54
1808
Новилс
Триентин
Капсулы, 250 мг, №100
A16AX12
РК-ЛС-5№025020
Капсула
7 135,64
1809
Новокаин
Прокаин
Раствор для инъекций, 0.5 %, 5 мл, №5
N01BA02
РК-ЛС-5№010373
Ампула
46,70
1810
Новокаин
Прокаин
Раствор для инъекций, 0,5 %, 5 мл, №10
N01BA02
РК-ЛС-5№010747
Ампула
46,70
1811
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл, № 5
A10AD05
РК-ЛС-5№017570
Картридж
3 369,13
1812
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, №5
A10AD05
РК-ЛС-5№024284
Шприц-ручка
3 333,67
1813
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл, 10 мл, №1
A10AB05
РК-ЛС-5№021556
Флакон
7 909,91
1814
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл, 10 мл, № 1
A10AB05
РК-ЛС-5№024725
Флакон
7 940,71
1815
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл, 10 мл, №1
A10AB05
РК-ЛС-5№025137
Флакон
7 973,20
1816
НовоРапид® Пенфилл®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного и внутривенного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, 5
A10AB05
РК-ЛС-5№017351
Картридж
2 533,83
1817
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного и внутривенного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, № 5
A10AB05
РК-ЛС-5№017119
Картридж
2 533,83
1818
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного и внутривенного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, №5
A10AB05
РК-ЛС-5№024396
Шприц-ручка
3 033,91
1819
Новосалик
Нет данных
Мазь, 30 г, №1
D07XC01
РК-ЛС-5№020753
Туба
2 641,19
1820
Ноксафил®
Позаконазол
Суспензия для приема внутрь, 40 мг/мл, 105 мл, №1
J02AC04
РК-ЛС-5№013411
Флакон
275 926,54
1821
НОЛАКСЕН
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг/25 мг № 20
C03EA01
РК-ЛС-5№015794
Таблетка

ҚР-ДЗ-5№012331
Таблетка
67,86
1800
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,1 %, 15 г №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№022367
Сықпа
896,25
1801
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,1 %, 30 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№022367
Сықпа
1 175,88
1802
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,1 %, 15 г №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№022398
Сықпа
896,25
1803
НОБЕТАЗОН®
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем, 0,1 %, 30 г, №1
D07AC01
ҚР-ДЗ-5№022398
Сықпа
1 175,88
1804
Новаоксин
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №14
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№024726
Таблетка
212,58
1805
Новапрам
Эсциталопрам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
N06AB10
ҚР-ДЗ-5№025066
Таблетка
74,88
1806
Новапрекс
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 550 мг, №20
M01AE02
ҚР-ДЗ-5№024717
Таблетка
46,58
1807
Новиган® Нео
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №20
M01AE01
ҚР-ДЗ-5№023201
Таблетка
26,54
1808
Новилс
Триентин
Капсулалар, 250 мг, №100
A16AX12
ҚР-ДЗ-5№025020
Капсула
7 135,64
1809
Новокаин
Прокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 0.5 %, 5 мл, №5
N01BA02
ҚР-ДЗ-5№010373
Ампула
46,70
1810
Новокаин
Прокаин
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,5 %, 5 мл, №10
N01BA02
ҚР-ДЗ-5№010747
Ампула
46,70
1811
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘД/мл, № 5
A10AD05
ҚР-ДЗ-5№017570
Картридж
3 369,13
1812
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №5
A10AD05
ҚР-ДЗ-5№024284
Шприц-қалам
3 333,67
1813
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 10 мл, №1
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№021556
Құты
7 909,91
1814
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 10 мл, № 1
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№024725
Құты
7 940,71
1815
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 10 мл, №1
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№025137
Құты
7 973,20
1816
НовоРапид® Пенфилл®
Инсулин аспарт
Тері астына және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, 5
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№017351
Картридж
2 533,83
1817
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына және көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, № 5
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№017119
Картридж
2 533,83
1818
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №5
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№024396
Шприц-қалам
3 033,91
1819
Новосалик
Деректер жоқ
Жақпамай, 30 г, №1
D07XC01
ҚР-ДЗ-5№020753
Сықпа
2 641,19
1820
Ноксафил®
Позаконазол
Ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл, 105 мл, №1
J02AC04
ҚР-ДЗ-5№013411
Құты
275 926,54
1821
НОЛАКСЕН
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг/25 мг№ 20
C03EA01
ҚР-ДЗ-5№015794
Таблетка

122,47
1822
Нолипрел® Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2,5 мг/0,625мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-5№023379
Таблетка
96,37
1823
Нолипрел® Би-форте
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг/2,5 мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-5№023381
Таблетка
152,02
1824
Нолипрел® Форте Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг/1,25 мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-5№023380
Таблетка
109,22
1825
Нольпаза®
Пантопразол
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 40 мг, №1
A02BC02
РК-ЛС-5№020220
Флакон
1 009,91
1826
Нольпаза®
Пантопразол
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40мг №10
A02BC02
РК-ЛС-5№020220
Флакон
1 073,05
1827
Нольпаза®
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг, №28
A02BC02
РК-ЛС-5№020528
Таблетка
63,52
1828
Нольпаза®
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг, №28
A02BC02
РК-ЛС-5№020529
Таблетка
46,72
1829
Норматин
Тимолол
Капли глазные, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
РК-ЛС-5№010740
Флакон
721,80
1830
Носмин®
Цетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг, №10
R06AE07
РК-ЛС-5№004043
Таблетка
108,47
1831
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 4 мг №28
R03DC03
РК-ЛС-5№016767
Таблетка
107,18
1832
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки, покрытые оболочкой, 10 мг №28
R03DC03
РК-ЛС-5№016768
Таблетка
115,99
1833
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные, 5 мг №28
R03DC03
РК-ЛС-5№016772
Таблетка
117,32
1834
Ношверин
Дротаверин
Раствор для инъекций, 20 мг/мл, 2 мл, №5
A03AD02
РК-ЛС-5№022504
Ампула
100,18
1835
Нубека®
Даролутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №112
L02BB06
РК-ЛС-5№024823
Таблетка
13 596,72
1836
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 250 МЕ, 2,5 мл, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№121958
Флакон
25 662,41
1837
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ, 2,5 мл, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№121959
Флакон
50 711,44
1838
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 1000 МЕ, 2,5 мл, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№121960
Флакон
101 417,58
1839
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения, 2000 МЕ, № 1
B02BD02
РК-ЛС-5№121962
Флакон
646 068,95
1840
Нумета G13E
Нет данных

122,47
1822
Нолипрел® Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2,5 мг/0,625мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-5№023379
Таблетка
96,37
1823
Нолипрел® Би-форте
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг/2,5 мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-5№023381
Таблетка
152,02
1824
Нолипрел® Форте Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг/1,25 мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-5№023380
Таблетка
109,22
1825
Нольпаза®
Пантопразол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 40 мг, №1
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№020220
Құты
1 009,91
1826
Нольпаза®
Пантопразол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40мг №10
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№020220
Құты
1 073,05
1827
Нольпаза®
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№020528
Таблетка
63,52
1828
Нольпаза®
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №28
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№020529
Таблетка
46,72
1829
Норматин
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
ҚР-ДЗ-5№010740
Құты
721,80
1830
Носмин®
Цетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №10
R06AE07
ҚР-ДЗ-5№004043
Таблетка
108,47
1831
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 4 мг №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№016767
Таблетка
107,18
1832
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№016768
Таблетка
115,99
1833
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар, 5 мг №28
R03DC03
ҚР-ДЗ-5№016772
Таблетка
117,32
1834
Ношверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл, 2 мл, №5
A03AD02
ҚР-ДЗ-5№022504
Ампула
100,18
1835
Нубека®
Даролутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №112
L02BB06
ҚР-ДЗ-5№024823
Таблетка
13 596,72
1836
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 250 ХБ, 2,5 мл, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№121958
Құты
25 662,41
1837
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 500 ХБ, 2,5 мл, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№121959
Құты
50 711,44
1838
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 1000 ХБ, 2,5 мл, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№121960
Құты
101 417,58
1839
Нувик
Симоктоког альфа
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 2000 ХБ, № 1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№121962
Құты
646 068,95
1840
Нумета G13E
Деректер жоқ

Эмульсия для инфузий, 300 мл, №10
B05BA10
РК-ЛС-5№023536
Контейнер
43 851,20
1841
Нумета G16E
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 500 мл, №6
B05BA10
РК-ЛС-5№023537
Контейнер
46 290,30
1842
Нумета G19E
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1000 мл, №6
B05BA10
РК-ЛС-5№023538
Контейнер
49 181,67
1843
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг, №28
A02BC02
РК-ЛС-5№023135
Таблетка
25,13
1844
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг, №28
A02BC02
РК-ЛС-5№023136
Таблетка
32,40
1845
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1250 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019242
Пакет
11 672,85
1846
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1875 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019244
Пакет
12 742,72
1847
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1875 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019243
Пакет
12 223,32
1848
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1250 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019249
Пакет
11 687,22
1849
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 625 мл, № 5
B05BA10
РК-ЛС-5№019241
Пакет
8 024,71
1850
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1250 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019246
Пакет
12 324,80
1851
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1875 мл, №5
B05BA10
РК-ЛС-5№019247
Пакет
13 571,00
1852
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулы, 300 мг, №30
N03AX12
РК-ЛС-5№021632
Капсула
68,02
1853
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
A05AA04
РК-ЛС-5№025842
Таблетка
8 276,40
1854
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
A05AA04
РК-ЛС-5№025843
Таблетка
4 494,44
1855
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций, 250 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA08
РК-ЛС-5№018899
Шприц
23 017,32
1856
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций, 250 мкг/0.5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA08
РК-ЛС-5№022920
Шприц-ручка
22 963,41
1857
Одефсей
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №30
J05AR19
РК-ЛС-5№024217
Таблетка
4 516,82
1858
Одефсей
нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №30
J05AR19
ЛП-№0000474-РГ-KZ
Таблетка
4 516,83
1859
ОД-Левокс
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№019272
Таблетка
352,75
1860
ОД-Неб
Небиволол
Таблетки, 5 мг, №28
C07AB12
РК-ЛС-5№019198
Таблетка
121,87
1861
Оземпик®
Семаглутид
Раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл, 3 мл, №1
A10BJ06
РК-ЛС-5№024719
Шприц-ручка
57 750,00
1862
Оземпик®
Семаглутид
Раствор для подкожного введения, 1,34 мг/мл, 1.5 мл, №1
A10BJ06
РК-ЛС-5№024745
Шприц-ручка

Инфузияға арналған эмульсия, 300 мл, №10
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№023536
Контейнер
43 851,20
1841
Нумета G16E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 500 мл, №6
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№023537
Контейнер
46 290,30
1842
Нумета G19E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1000 мл, №6
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№023538
Контейнер
49 181,67
1843
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №28
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№023135
Таблетка
25,13
1844
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №28
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№023136
Таблетка
32,40
1845
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1250 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019242
Пакет
11 672,85
1846
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1875 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019244
Пакет
12 742,72
1847
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1875 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019243
Пакет
12 223,32
1848
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1250 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019249
Пакет
11 687,22
1849
НуТРИфлекс Липид спешиал
деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 625 мл, № 5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019241
Пакет
8 024,71
1850
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1250 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019246
Пакет
12 324,80
1851
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1875 мл, №5
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№019247
Пакет
13 571,00
1852
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулалар, 300 мг, №30
N03AX12
ҚР-ДЗ-5№021632
Капсула
68,02
1853
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
A05AA04
ҚР-ДЗ-5№025842
Таблетка
8 276,40
1854
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
A05AA04
ҚР-ДЗ-5№025843
Таблетка
4 494,44
1855
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 250 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA08
ҚР-ДЗ-5№018899
Шприц
23 017,32
1856
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді, 250 мкг/0.5 мл, 0.5 мл, №1
G03GA08
ҚР-ДЗ-5№022920
Шприц-қалам
22 963,41
1857
Одефсей
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №30
J05AR19
ҚР-ДЗ-5№024217
Таблетка
4 516,82
1858
Одефсей
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №30
J05AR19
ЛП-№0000474-РГ-KZ
Таблетка
4 516,83
1859
ОД-Левокс
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№019272
Таблетка
352,75
1860
ОД-Неб
Небиволол
Таблеткалар, 5 мг, №28
C07AB12
ҚР-ДЗ-5№019198
Таблетка
121,87
1861
Оземпик®
Семаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл, 3 мл, №1
A10BJ06
ҚР-ДЗ-5№024719
Шприц-қалам
57 750,00
1862
Оземпик®
Семаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1,34 мг/мл, 1.5 мл, №1
A10BJ06
ҚР-ДЗ-5№024745
Шприц-қалам

57 750,00
1863
Окревус®
Окрелизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/10 мл, 10 мл, №1
L04AA36
РК-ЛС-5№024011
Флакон
1 891 145,50
1864
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Порошок для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, №1
L01XA03
РК-ЛС-5№014582
Флакон
4 067,97
1865
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 5 мг/мл, 20 мл, №1
L01XA03
РК-ЛС-5№025442
Флакон
19 190,82
1866
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг, 5 мг/мл, 10 мл, №1
L01XA03
РК-ЛС-5№025443
Флакон
12 997,21
1867
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/10 мл, 10 мл, № 1
L01XA03
РК-ЛС-5№022270
Флакон
6 189,35
1868
Оксапин®
Окскарбазепин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
N03AF02
РК-ЛС-5№018849
Таблетка
92,80
1869
Окситоцин
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 5 МЕ/мл, 1 мл, №10
H01BB02
РК-ЛС-5№022533
Ампула
188,17
1870
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 5 МЕ/мл, 1 мл №10
H01BB02
РК-ЛС-5№010645
Ампула
93,11
1871
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Раствор для инъекций, 5 МЕ/мл, 1 мл № 10
H01BB02
РК-ЛС-5№022381
Ампула
93,11
1872
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 20 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№014188
Флакон
81 974,66
1873
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 50 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№014188
Флакон
203 519,81
1874
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 100 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№014188
Флакон
405 269,88
1875
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения, 250 МЕ, 5 мл, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№014183
Флакон
65 338,64
1876
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения, 500 МЕ, 5 мл, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№014184
Флакон
88 057,53
1877
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения, 1000 МЕ, 10 мл, №1
B02BD04
РК-ЛС-5№014185
Флакон
151 538,13
1878
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 1000 МЕ, 10 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№023463
Флакон
76 334,69
1879
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 1000 МЕ, 10 мл, №1

57 750,00
1863
Окревус®
Окрелизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/10 мл, 10 мл, №1
L04AA36
ҚР-ДЗ-5№024011
Құты
1 891 145,50
1864
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг, №1
L01XA03
ҚР-ДЗ-5№014582
Құты
4 067,97
1865
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг, 5 мг/мл, 20 мл, №1
L01XA03
ҚР-ДЗ-5№025442
Құты
19 190,82
1866
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг, 5 мг/мл, 10 мл, №1
L01XA03
ҚР-ДЗ-5№025443
Құты
12 997,21
1867
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
Оксалиплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/10 мл, 10 мл, № 1
L01XA03
ҚР-ДЗ-5№022270
Құты
6 189,35
1868
Оксапин®
Окскарбазепин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
N03AF02
ҚР-ДЗ-5№018849
Таблетка
92,80
1869
Окситоцин
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 ХБ/мл, 1 мл, №10
H01BB02
ҚР-ДЗ-5№ 022533
ампула
188,17
1870
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 МЕ/мл, 1 мл №10
H01BB02
ҚР-ДЗ-5№010645
Ампула
93,11
1871
Окситоцин Гриндекс
Окситоцин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 МЕ/мл, 1 мл № 10
H01BB02
ҚР-ДЗ-5№022381
Ампула
93,11
1872
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 20 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№014188
Құты
81 974,66
1873
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 50 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№014188
Құты
203 519,81
1874
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 100 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№014188
Құты
405 269,88
1875
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 250 ХБ, 5 мл, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№014183
Құты
65 338,64
1876
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 500 ХБ, 5 мл, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№014184
Құты
88 057,53
1877
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 1000 ХБ, 10 мл, №1
B02BD04
ҚР-ДЗ-5№014185
Құты
151 538,13
1878
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ , 10 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№023463
Құты
76 334,69
1879
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ, 10 мл, №1

B02BD02
РК-ЛС-5№004915
Флакон
149 361,83
1880
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 250 МЕ , 5 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№023461
Флакон
19 367,99
1881
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 250 МЕ, 5 мл, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№004913
Флакон
43 422,85
1882
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ, №1
B02BD02
РК-БП-5№023462
Флакон
38 347,71
1883
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ, 10 мл, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№004914
Флакон
74 713,99
1884
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 1000 МЕ, № 1
B02BD02
РК-БП-5№022116
Флакон
397 635,50
1885
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения, 500 МЕ, №1
B02BD02
РК-БП-5№022117
Флакон
199 685,94
1886
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения, 500 МЕ, 20 мл, №1
B02BD01
РК-ЛС-5№014192
Флакон
110 169,69
1887
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %), 1000 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№025097
Флакон
90 058,43
1888
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %), 500 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№025098
Флакон
45 227,56
1889
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %), 2000 МЕ, №1
B02BD02
РК-ЛС-5№025100
Флакон
179 331,00
1890
Октра®
Октреотид
Раствор для инъекций, 0,1 мг/мл, 1 мл, №5
H01CB02
РК-ЛС-5№019800
Ампула
771,49
1891
Октрид
Октреотид
Раствор для инъекций, 100 мкг/мл, 1 мл, №1
H01CB02
РК-ЛС-5№010635
Ампула
801,50
1892
Оланзапин Вива Фарм
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28

B02BD02
ҚР-ДЗ-5№004915
Құты
149 361,83
1880
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ , 5 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№023461
Құты
19 367,99
1881
Октанат® 250
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 250 ХБ, 5 мл, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№004913
Құты
43 422,85
1882
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№023462
Құты
38 347,71
1883
Октанат® 500
Деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500 ХБ, 10 мл, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№004914
Құты
74 713,99
1884
Октанат® LV
деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 1000 ХБ , № 1
B02BD02
ҚР-БП-5№022116
Құты
397 635,50
1885
Октанат® LV
деректер жоқ
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 500 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№022117
Құты
199 685,94
1886
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта, 500 ХБ, 20 мл, №1
B02BD01
ҚР-ДЗ-5№014192
Құты
110 169,69
1887
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %), 1000 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№025097
Құты
90 058,43
1888
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %), 500 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№025098
Құты
45 227,56
1889
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %), 2000 ХБ, №1
B02BD02
ҚР-ДЗ-5№025100
Құты
179 331,00
1890
Октра®
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,1 мг/мл, 1 мл, №5
H01CB02
ҚР-ДЗ-5№019800
Ампула
771,49
1891
Октрид
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мкг/мл, 1 мл, №1
H01CB02
ҚР-ДЗ-5№010635
Ампула
801,50
1892
Оланзапин Вива Фарм
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28

Раствор для инъекций, 350 мг йода/мл, 50 мл №10
V08AB02
РК-ЛС-5№019355
Флакон
4 990,61
1918
Омнискан™
Гадодиамид
Раствор для внутривенного введения, 0,5 ммоль/мл, 15 мл №10
V08CA03
РК-ЛС-5№004344
Флакон
10 530,74
1919
Омнитроп®
Соматропин
Раствор для инъекций, 10мг/1,5мл, 1.5 мл, №1
H01AC01
РК-ЛС-5№020773
Картридж
25 951,38
1920
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций, 150 мкг, №30
R03AC18
РК-ЛС-5№019852
Капсула
344,83
1921
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций, 300 мкг, №30
R03AC18
РК-ЛС-5№019853
Капсула
367,74
1922
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для инъекций, 4 мг/2 мл, 2 мл, №5
A04AA01
РК-ЛС-3№021463
Ампула
78,53
1923
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для инъекций, 2мг/мл, 4 мл, № 5
A04AA01
РК-ЛС-5№013007
Ампула
100,37
1924
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2 мг/мл, 4 мл №5
A04AA01
РК-ЛС-5№022567
Ампула
70,22
1925
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 2 мг/мл, 4 мл, №10
A04AA01
РК-ЛС-5№022567
Ампула
89,78
1926
Опредакс
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 20 мг, №28
A02BC01
РК-ЛС-5№017685
Капсула
49,37
1927
Опредакс
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 40 мг, №14
A02BC01
РК-ЛС-5№017686
Капсула
130,09
1928
Опредакс
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 40 мг, №28
A02BC01
РК-ЛС-5№017686
Капсула
66,30
1929
Опсамит®
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг №30
C02KX04
РК-ЛС-5№024665
Таблетка
40 355,16
1930
Орадро
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №14
J01FA09
РК-ЛС-5№025073
Таблетка
195,29
1931
Орадро
Кларитромицин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 500 мг, 800 мг, №1
J01FA09
РК-ЛС-5№025089
Флакон
2 262,83
1932
ОРГИЛ®
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
P01AB03
РК-ЛС-5№011691
Таблетка
167,87
1933
ОРНИКАП® 250/ОРНИКАП®
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №20
P01AB03
РК-ЛС-5№019091
Таблетка
52,74
1934
ОРНИКАП® 500/ОРНИКАП®
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, № 10
P01AB03
РК-ЛС-5№019092
Таблетка
95,21
1935
ОРС Вива Фарм
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 20.5 г, №20
A07CA
РК-ЛС-5№022967
Пакет
197,56
1936
Осевир
Осельтамивир
Капсулы, 75 мг, №10
J05AH02
РК-ЛС-5№024641
Капсула
257,92
1937
Оспамокс®
Амоксициллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №12
J01CA04
РК-ЛС-5№016566
Таблетка
46,30
1938
Оспамокс®
Амоксициллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг, №12
J01CA04
РК-ЛС-5№016567
Таблетка
80,59

Инъекцияға арналған ерітінді, 350 мг йода/мл, 50 мл №10
V08AB02
ҚР-ДЗ-5№019355
Құты
4 990,61
1918
Омнискан™
Гадодиамид
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 ммоль/мл, 15 мл №10
V08CA03
ҚР-ДЗ-5№004344
Құты
10 530,74
1919
Омнитроп®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді, 10мг/1,5мл, 1.5 мл, №1
H01AC01
ҚР-ДЗ-5№020773
Картридж
25 951,38
1920
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ, 150 мкг, №30
R03AC18
ҚР-ДЗ-5№019852
Капсула
344,83
1921
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Ингаляцияға арналған ұнтақпен капсулалар, 300 мкг, №30
R03AC18
ҚР-ДЗ-5№019853
Капсула
367,74
1922
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді, 4 мг/2 мл, 2 мл, №5
A04AA01
ҚР-ДЗ-3№021463
Ампула
78,53
1923
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді, 2мг/мл, 4 мл, № 5
A04AA01
ҚР-ДЗ-5№013007
Ампула
100,37
1924
Ондансетрон
Ондансетрон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 мг/мл, 4 мл №5
A04AA01
ҚР-ДЗ-5№022567
Ампула
70,22
1925
Ондансетрон
Ондансетрон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 мг/мл, 4 мл, №10
A04AA01
ҚР-ДЗ-5№022567
Ампула
89,78
1926
Опредакс
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг, №28
A02BC01
ҚР-ДЗ-5№017685
Капсула
49,37
1927
Опредакс
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг, №14
A02BC01
ҚР-ДЗ-5№017686
Капсула
130,09
1928
Опредакс
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг, №28
A02BC01
ҚР-ДЗ-5№017686
Капсула
66,30
1929
Опсамит®
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг №30
C02KX04
ҚР-ДЗ-5№024665
Таблетка
40 355,16
1930
Орадро
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №14
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№025073
Таблетка
195,29
1931
Орадро
Кларитромицин
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 500 мг, 800 мг, №1
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№025089
Құты
2 262,83
1932
ОРГИЛ®
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
P01AB03
ҚР-ДЗ-5№011691
Таблетка
167,87
1933
ОРНИКАП® 250/ОРНИКАП®
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №20
P01AB03
ҚР-ДЗ-5№019091
Таблетка
52,74
1934
ОРНИКАП® 500/ОРНИКАП®
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, № 10
P01AB03
ҚР-ДЗ-5№019092
Таблетка
95,21
1935
ОРС Вива Фарм
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20.5 г, №20
A07CA
ҚР-ДЗ-5№022967
Пакет
197,56
1936
Осевир
Осельтамивир
Капсулалар, 75 мг, №10
J05AH02
ҚР-ДЗ-5№024641
Капсула
257,92
1937
Оспамокс®
Амоксициллин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №12
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№016566
Таблетка
46,30
1938
Оспамокс®
Амоксициллин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1000 мг, №12
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№016567
Таблетка
80,59

L01BA04
РК-ЛС-5№023061
Флакон
147 650,46
2025
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 10 мл, №1
L01BA04
РК-ЛС-5№022304
Флакон
19 335,92
2026
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, 50 мл, №1
L01BA04
РК-ЛС-5№022305
Флакон
147 650,46
2027
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, 10 мл, № 1
L01BA04
РК-ЛС-5№023139
Флакон
19 335,92
2028
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг, 50 мл, № 1
L01BA04
РК-ЛС-5№023140
Флакон
89 860,16
2029
ПЕНЗИМ® 10000
Нет данных
Таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, №60
A09AA02
РК-ЛС-5№023142
Таблетка
54,00
2030
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 10 мл, №1
J06BA02
РК-БП-5№012734
Флакон
25 753,00
2031
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 100 мл, 50 мг № 1
J06BA02
РК-БП-5№012734
Флакон
185 245,66
2032
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 50 мл, №1
J06BA02
РК-БП-5№012734
Флакон
106 347,69
2033
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
Нет данных
Лиофилизат в комплекте с суспензией, 0.5мл/1 доза, №1
J07CA06
РК-БП-5№013231
Флакон
11 258,64
2034
Пентаса
Месалазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 500 мг, №50
A07EC02
РК-ЛС-5№019018
Таблетка
236,33
2035
Пентаса
Месалазин
Суппозитории ректальные, 1000 мг, №28
A07EC02
РК-ЛС-5№020246
Суппозиторий
694,25
2036
Пентаса
Месалазин
Гранулы с пролонгированным высвобождением, 2 г, №60
A07EC02
РК-ЛС-5№020277
Пакетик
690,32
2037
Пентаса
Месалазин
Суспензия ректальная, 1 г, 1г/100мл, 100 мл, №7
A07EC02
РК-ЛС-5№023334
Флакон
1 530,86
2038
Пентаса
Месалазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 1 г, №60
A07EC02
РК-ЛС-5№025237
Таблетка
362,72
2039
Пентаскан
Гадопентетовая кислота
Раствор для внутривенного введения, 500 мкмоль/мл, 15 мл № 1
V08CA01
РК-ЛС-5№022838
Флакон
8 888,63
2040
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
Раствор для инъекций, 2%, 5 мл, №5
C04AD03
РК-ЛС-5№010015
Ампула
90,00
2041
Перговерис®
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 150/75 ХБ/МЕ, 1 мл, №1
G03GA30
РК-ЛС-5№019097
Флакон
30 174,82
2042
Периндид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 4 мг/1,25 мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-5№020894
Таблетка
115,18
2043
Периндид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2 мг/0,625 мг, №30

L01BA04
ҚР-ДЗ-5№023061
Құты
147 650,46
2025
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, 10 мл, №1
L01BA04
ҚР-ДЗ-5№022304
Құты
19 335,92
2026
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг, 50 мл, №1
L01BA04
ҚР-ДЗ-5№022305
Құты
147 650,46
2027
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, 10 мл, № 1
L01BA04
ҚР-ДЗ-5№023139
Құты
19 335,92
2028
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг, 50 мл, № 1
L01BA04
ҚР-ДЗ-5№023140
Құты
89 860,16
2029
ПЕНЗИМ® 10000
Деректер жоқ
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №60
A09AA02
ҚР-ДЗ-5№023142
Таблетка
54,00
2030
Пентаглобин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 10 мл, №1
J06BA02
ҚР-БП-5№012734
Құты
25 753,00
2031
Пентаглобин
деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді,50 мг 100 мл, № 1
J06BA02
ҚР-БП-5№012734
Құты
185 245,66
2032
Пентаглобин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мл, №1
J06BA02
ҚР-БП-5№012734
Құты
106 347,69
2033
Пентаксим, күл және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
Деректер жоқ
Лиофилизат суспензиямен жиынтықта, 0.5мл/1 доза, №1
J07CA06
ҚР-БП-5№013231
Құты
11 258,64
2034
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 500 мг, №50
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№019018
Таблетка
236,33
2035
Пентаса
Месалазин
Ректальді суппозиторийлер, 1000 мг, №28
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№020246
Суппозиторий
694,25
2036
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын түйіршіктер, 2 г, №60
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№020277
Пакет
690,32
2037
Пентаса
Месалазин
Ректальді суспензия, 1 г, 1г/100мл, 100 мл, №7
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№023334
Құты
1 530,86
2038
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар, 1 г, №60
A07EC02
ҚР-ДЗ-5№025237
Таблетка
362,72
2039
Пентаскан
Гадопентет қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мкмоль/мл, 15 мл № 1
V08CA01
ҚР-ДЗ-5№022838
Құты
8 888,63
2040
Пентоксифиллин
Пентоксифиллин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2%, 5 мл, №5
C04AD03
ҚР-ДЗ-5№010015
Ампула
90,00
2041
Перговерис®
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 150/75 ХБ/МЕ, 1 мл, №1
G03GA30
ҚР-ДЗ-5№019097
Құты
30 174,82
2042
Периндид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 4 мг/1,25 мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-5№020894
Таблетка
115,18
2043
Периндид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг/0,625 мг, №30

C09BA04
РК-ЛС-5№020893
Таблетка
74,58
2044
Перьета®
Пертузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора, 420 мг/14 мл, 14 мл, №1
L01FD02
РК-ЛС-5№021585
Флакон
1 153 817,43
2045
Песеф
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №10
J01DD13
РК-ЛС-5№023173
Таблетка
168,79
2046
Пизина
Пиразинамид
Таблетки, 500 мг, № 1000
J04AK01
РК-ЛС-5№010928
Таблетка
11,17
2047
Пиколакс®
Натрия пикосульфат
Капли оральные, 0,75 %, 30 мл, №1
A06AB08
РК-ЛС-5№013426
Флакон
2 062,40
2048
Пиколакс®
Натрия пикосульфат
Капли оральные, 0,75 %, 15 мл, №1
A06AB08
РК-ЛС-5№013426
Флакон
1 125,74
2049
Пиколакс®
Натрия пикосульфат
Таблетки, 7.5 мг, №30
A06AB08
РК-ЛС-5№020172
Таблетка
112,18
2050
Пиколакс®
Натрия пикосульфат
Таблетки, 7.5 мг, №10
A06AB08
РК-ЛС-5№020172
Таблетка
111,97
2051
Пикопреп
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора, 16.1 г, №2
A06AB58
РК-ЛС-5№017969
Пакет
1 524,08
2052
Пилокарпин
Пилокарпин
Капли глазные, 10 мг/мл, 10 мл, №1
S01EB01
РК-ЛС-5№006019
Флакон
334,54
2053
Пиминам
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DH51
РК-ЛС-5№018638
Флакон
7 185,17
2054
Пипольфен®
Прометазин
Раствор для инъекций, 25 мг/мл, 2 мл, №10
R06AD02
РК-ЛС-5№014671
Ампула
221,51
2055
Пиридоксина гидрохлорид (Витамин В6)
Пиридоксин
Раствор для инъекций, 5 %, 1 мл, №10
A11HA02
РК-ЛС-5№014278
Ампула
46,82
2056
ПИРИТАН®
Прамипексол
Таблетки, 0.7 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№024833
Таблетка
123,77
2057
ПИРИТАН®
Прамипексол
Таблетки, 0.18 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№024834
Таблетка
463,60
2058
ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 801 мг, №90
L04A
РК-ЛС-5№025042
Таблетка
7 839,00
2059
ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Капсулы, 267 мг, №90
L04AX05
РК-ЛС-5№025041
Капсула
2 762,94
2060
ПИРФЕКТ®/ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №252
L04AX05
РК-ЛС-5№024248
Таблетка
2 176,87
2061
ПК-Мерц
Амантадин
Раствор для инфузий, 200 мг/500 мл, 500 мл, №2
N04BB01
РК-ЛС-5№014836
Флакон
7 724,89
2062
ПК-Мерц
Амантадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
N04BB01
РК-ЛС-5№014837
Таблетка
95,65
2063
Плегриди®
Пэгинтерферон бета-1a
Раствор для подкожного введения, 63 мкг/0,5 мл, 94 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №2
L03АВ13
РК-БП-5№022429
Шприц-ручка
106 296,86
2064
Плегриди®
Пэгинтерферон бета-1a
Раствор для подкожного введения, 125 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №2
L03АВ13
РК-БП-5№022430
Шприц-ручка
153 853,91
2065
Племонем™ 1г
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DH02
РК-ЛС-5№016818
Флакон
2 452,98
2066
Пленмокси
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий, 400 мг/100 мл, 100 мл, № 1
J01MA14
РК-ЛС-5№022502
Флакон

C09BA04
ҚР-ДЗ-5№020893
Таблетка
74,58
2044
Перьета®
Пертузумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат, 420 мг/14 мл, 14 мл, №1
L01FD02
ҚР-ДЗ-5№021585
Құты
1 153 817,43
2045
Песеф
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №10
J01DD13
ҚР-ДЗ-5№023173
Таблетка
168,79
2046
Пизина
Пиразинамид
Таблеткалар, 500 мг, № 1000
J04AK01
ҚР-ДЗ-5№010928
Таблетка
11,17
2047
Пиколакс®
Натрия пикосульфаты
Ішуге арналған тамшылар, 0,75 %, 30 мл, №1
A06AB08
ҚР-ДЗ-5№013426
Құты
2 062,40
2048
Пиколакс®
Натрия пикосульфаты
Ішуге арналған тамшылар, 0,75 %, 15 мл, №1
A06AB08
ҚР-ДЗ-5№013426
Құты
1 125,74
2049
Пиколакс®
Натрия пикосульфаты
Таблеткалар, 7.5 мг, №30
A06AB08
ҚР-ДЗ-5№020172
Таблетка
112,18
2050
Пиколакс®
Натрия пикосульфаты
Таблеткалар, 7.5 мг, №10
A06AB08
ҚР-ДЗ-5№020172
Таблетка
111,97
2051
Пикопреп
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 16.1 г, №2
A06AB58
ҚР-ДЗ-5№017969
Пакет
1 524,08
2052
Пилокарпин
Пилокарпин
Көзге тамызатын дәрі, 10 мг/мл, 10 мл, №1
S01EB01
ҚР-ДЗ-5№006019
Құты
334,54
2053
Пиминам
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH51
ҚР-ДЗ-5№018638
Құты
7 185,17
2054
Пипольфен®
Прометазин
Инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/мл, 2 мл, №10
R06AD02
ҚР-ДЗ-5№014671
Ампула
221,51
2055
Пиридоксин гидрохлориді (В6 дәрумені)
Пиридоксин
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 %, 1 мл, №10
A11HA02
ҚР-ДЗ-5№014278
Ампула
46,82
2056
ПИРИТАН®
Прамипексол
Таблеткалар, 0.7 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№024833
Таблетка
123,77
2057
ПИРИТАН®
Прамипексол
Таблеткалар, 0.18 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№024834
Таблетка
463,60
2058
ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 801 мг, №90
L04A
ҚР-ДЗ-5№025042
Таблетка
7 839,00
2059
ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Капсулалар, 267 мг, №90
L04AX05
ҚР-ДЗ-5№025041
Капсула
2 762,94
2060
ПИРФЕКТ®/ПИРФЕКТ
Пирфенидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №252
L04AX05
ҚР-ДЗ-5№024248
Таблетка
2 176,87
2061
ПК-Мерц
Амантадин
Инфузияға арналған ерітінді, 200 мг/500 мл, 500 мл, №2
N04BB01
ҚР-ДЗ-5№014836
Құты
7 724,89
2062
ПК-Мерц
Амантадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
N04BB01
ҚР-ДЗ-5№014837
Таблетка
95,65
2063
Плегриди®
Пэгинтерферон бета-1a
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 63 мкг/0,5 мл, 94 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №2
L03АВ13
ҚР-БП-5№022429
Шприц-қалам
106 296,86
2064
Плегриди®
Пэгинтерферон бета-1a
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 125 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №2
L03АВ13
ҚР-БП-5№022430
Шприц-қалам
153 853,91
2065
Племонем™ 1г
Меропенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH02
ҚР-ДЗ-5№016818
Құты
2 452,98
2066
Пленмокси
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 400 мг/100 мл, 100 мл, № 1
J01MA14
ҚР-ДЗ-5№022502
Құты

11 434,86
2067
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 1 %, 1000 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№020418
Флакон
6 435,00
2068
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 1 %, 100 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№020418
Флакон
539,23
2069
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 1 %, 30 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№020418
Флакон
454,84
2070
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 10%, 1000 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№121910
Контейнер
3 904,71
2071
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 10%, 30 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№121910
Контейнер
244,42
2072
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 10%, 50 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№121910
Контейнер
356,62
2073
Повидон-Йод
Нет данных
Раствор для наружного применения, 10%, 100 мл, №1
D08AG02
РК-ЛС-5№121910
Контейнер
579,70
2074
Позинег
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№024982
Флакон
2 344,06
2075
Полайви®
Полатузумаб ведотин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 140 мг, №1
L01FX14
РК-ЛС-5№025084
Флакон
5 122 258,61
2076
Полприл
Рамиприл
Капсулы, 5 мг, №28
C09AA05
РК-ЛС-5№014332
Капсула
38,68
2077
Полькортолон®
Триамцинолон
Таблетки, 4 мг, №50
H02AB08
РК-ЛС-5№001165
Таблетка
44,98
2078
Польсуксан
Суксаметония хлорид
Раствор для инъекций, 100 мг/5мл, 5 мл, №5
M03AB01
РК-ЛС-5№021409
Ампула
187,94
2079
Помпезо
Эзомепразол
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг, №1
A02BC05
РК-ЛС-5№023560
Флакон
2 622,64
2080
ПОМПЕЗО-ВМ
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 40 мг, №28
A02BC05
РК-ЛС-5№024842
Капсула
186,83
2081
ПОМПЕЗО-ВМ
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 20 мг, №28
A02BC05
РК-ЛС-5№024843
Капсула
85,49
2082
Порталак
Лактулоза
Сироп, 667 мг/мл, 250 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№121787
Флакон
1 703,46
2083
Порталак
Лактулоза
Сироп, 667 мг/мл, 500 мл, №1
A06AD11
РК-ЛС-5№121787
Флакон
2 381,09
2084
Посдизол
Позаконазол
Суспензия для приема внутрь, 40 мг/мл, 105 мл, №1
J02AC04
РК-ЛС-5№025425
Флакон
272 610,22
2085
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы, 75 мг,№ 10
B01AE07
РК-ЛС-5№014829
Капсула
327,44
2086
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы, 110 мг, №60
B01AE07
РК-ЛС-5№018956
Капсула
393,48
2087
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы, 150 мг, №60
B01AE07
РК-ЛС-5№018979
Капсула
369,05
2088
Пражестан
Прогестерон
Капсулы, 200 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№025266
Капсула
10 879,36
2089
Пражестан
Прогестерон
Капсулы, 100 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№025267
Капсула
296,24
2090
Прамиксол
Прамипексол
Таблетки, 0.25 мг, №30
N04BC05
РК-ЛС-5№023798
Таблетка
67,34
2091
Прамиксол
Прамипексол
Таблетки, 1 мг, №30

11 434,86
2067
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 1 %, 1000 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№020418
Құты
6 435,00
2068
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 1 %, 100 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№020418
Құты
539,23
2069
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 1 %, 30 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№020418
Құты
454,84
2070
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 10%, 1000 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№121910
Контейнер
3 904,71
2071
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 10%, 30 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№121910
Контейнер
244,42
2072
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 10%, 50 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№121910
Контейнер
356,62
2073
Повидон-Йод
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 10%, 100 мл, №1
D08AG02
ҚР-ДЗ-5№121910
Контейнер
579,70
2074
Позинег
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№024982
Құты
2 344,06
2075
Полайви®
Полатузумаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 140 мг, №1
L01FX14
ҚР-ДЗ-5№025084
Құты
5 122 258,61
2076
Полприл
Рамиприл
Капсулалар, 5 мг, №28
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№014332
Капсула
38,68
2077
Полькортолон®
Триамцинолон
Таблеткалар, 4 мг, №50
H02AB08
ҚР-ДЗ-5№001165
Таблетка
44,98
2078
Польсуксан
Суксаметоний хлориді
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/5мл, 5 мл, №5
M03AB01
ҚР-ДЗ-5№021409
Ампула
187,94
2079
Помпезо
Эзомепразол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг, №1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№023560
Құты
2 622,64
2080
ПОМПЕЗО-ВМ
Эзомепразол
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг, №28
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024842
Капсула
186,83
2081
ПОМПЕЗО-ВМ
Эзомепразол
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг, №28
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024843
Капсула
85,49
2082
Порталак
Лактулоза
Шәрбат, 667 мг/мл, 250 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№121787
Құты
1 703,46
2083
Порталак
Лактулоза
Шәрбат, 667 мг/мл, 500 мл, №1
A06AD11
ҚР-ДЗ-5№121787
Құты
2 381,09
2084
Посдизол
Позаконазол
Ішуге арналған суспензия, 40 мг/мл, 105 мл, №1
J02AC04
ҚР-ДЗ-5№025425
Құты
272 610,22
2085
Прадакса®
Дабигатран этексилаты
Капсулалар, 75 мг, № 10
B01AE07
ҚР-ДЗ-5№014829
Капсула
327,44
2086
Прадакса®
Дабигатран этексилаты
Капсулалар, 110 мг, №60
B01AE07
ҚР-ДЗ-5№018956
Капсула
393,48
2087
Прадакса®
Дабигатран этексилаты
Капсулалар, 150 мг, №60
B01AE07
ҚР-ДЗ-5№018979
Капсула
369,05
2088
Пражестан
Прогестерон
Капсулалар, 200 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№025266
Капсула
10 879,36
2089
Пражестан
Прогестерон
Капсулалар, 100 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№025267
Капсула
296,24
2090
Прамиксол
Прамипексол
Таблеткалар, 0.25 мг, №30
N04BC05
ҚР-ДЗ-5№023798
Таблетка
67,34
2091
Прамиксол
Прамипексол
Таблеткалар, 1 мг, №30

N04BC05
РК-ЛС-5№023799
Таблетка
223,56
2092
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,5мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AL02
РК-БП-5№016730
Шприц
20 586,02
2093
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,5мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AL02
РК-БП-5№016730
Шприц
12 262,35
2094
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №14
N03AX16
РК-ЛС-5№020856
Капсула
189,29
2095
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы, 150 мг, №14
N03AX16
РК-ЛС-5№020857
Капсула
206,32
2096
Прегабин
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №30
N03AX16
РК-ЛС-5№023604
Капсула
103,30
2097
Прегабин
Прегабалин
Капсула, 150 мг, №30
N03AX16
РК-ЛС-5№023605
Капсула
148,78
2098
Прегасейф
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №30
N03AX16
РК-ЛС-5№122122
Капсула
87,74
2099
Преднизолон
Преднизолон
Мазь для наружного применения, 0,5 %, 10 г, №1
D07AA03
РК-ЛС-5№010273
Туба
298,72
2100
Преднизолон
Преднизолон
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 30 мг/мл, 1 мл, № 3
H02AB06
РК-ЛС-5№011406
Ампула
70,70
2101
Преднизолон
Преднизолон
Таблетки, 5 мг, №60
H02AB06
РК-ЛС-5№014013
Таблетка
9,14
2102
Преднизолон
Преднизолон
Раствор для инъекций, 30 мг/мл, 1 мл, № 3
H02AB06
РК-ЛС-5№014919
Ампула
25,33
2103
Преднизолон
Преднизон
Раствор для инъекций, 30 мг/мл, 1 мл № 5
H02AB06
РК-ЛС-5№022730
Ампула
103,29
2104
Преднизолон
Преднизолон
Таблетки, 5 мг, №100
H02AB06
РК-ЛС-5№024445
Таблетка
5,34
2105
Преднизолон ВР
Преднизолон
Таблетки, 5 мг, № 100
H02AB06
РК-ЛС-5№015739
Таблетка
9,35
2106
Пренесса®
Периндоприл
Таблетки, 4 мг, № 30
C09AA04
РК-ЛС-5№014921
Таблетка
32,92
2107
Пренесса®
Периндоприл
Таблетки, 8 мг, № 30
C09AA04
РК-ЛС-5№014922
Таблетка
51,52
2108
Престариум® 10мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-5№011492
Таблетка
56,70
2109
Престариум® 10мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-5№023211
Таблетка
78,30
2110
Престариум® 5мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-5№011490
Таблетка
56,63
2111
Престариум® 5мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-5№023210
Таблетка
71,36
2112
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия, 75 мг, № 28
N06AX16
РК-ЛС-5№017927
Капсула
71,66
2113
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия, 150 мг, № 28
N06AX16
РК-ЛС-5№017928
Капсула
97,78
2114
Привалекс
Прегабалин
Капсулы, 150 мг, №56
N03AX16
РК-ЛС-5№024501
Капсула

N04BC05
ҚР-ДЗ-5№023799
Таблетка
223,56
2092
Превенар 13® (cіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты сұйық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AL02
ҚР-БП-5№016730
Шприц
20 586,02
2093
Превенар 13® (cіңірілген белсенділігі жойылған, конъюгацияланған полисахаридті пневмококкты сұйық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AL02
ҚР-БП-5№016730
Шприц
12 262,35
2094
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулалар, 75 мг, №14
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№020856
Капсула
189,29
2095
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулалар, 150 мг, №14
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№020857
Капсула
206,32
2096
Прегабин
Прегабалин
Капсулалар, 75 мг, №30
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№023604
Капсула
103,30
2097
Прегабин
Прегабалин
Капсула, 150 мг, №30
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№023605
Капсула
148,78
2098
Прегасейф
Прегабалин
Капсулалар, 75 мг, №30
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№122122
Капсула
87,74
2099
Преднизолон
Преднизолон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 0,5 %, 10 г, №1
D07AA03
ҚР-ДЗ-5№010273
Сықпа
298,72
2100
Преднизолон
Преднизолон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл, № 3
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№011406
Ампула
70,70
2101
Преднизолон
Преднизолон
Таблеткалар, 5 мг, №60
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№014013
Таблетка
9,14
2102
Преднизолон
Преднизолон
Инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл, № 3
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№014919
Ампула
25,33
2103
Преднизолон
Преднизон
Инъекцияға арналған ерітінді, 30 мг/мл, 1 мл № 5
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№022730
Ампула
103,29
2104
Преднизолон
Преднизолон
Таблеткалар, 5 мг, №100
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№024445
Таблетка
5,34
2105
Преднизолон ВР
Преднизолон
Таблеткалар, 5 мг, №100
H02AB06
ҚР-ДЗ-5№015739
Таблетка
9,35
2106
Пренесса®
Периндоприл
Таблеткалар, 4 мг, № 30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№014921
Таблетка
32,92
2107
Пренесса®
Периндоприл
Таблеткалар, 8 мг, № 30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№014922
Таблетка
51,52
2108
Престариум® 10мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№011492
Таблетка
56,70
2109
Престариум® 10мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№023211
Таблетка
78,30
2110
Престариум® 5мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№011490
Таблетка
56,63
2111
Престариум® 5мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№023210
Таблетка
71,36
2112
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар, 75 мг, № 28
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№017927
Капсула
71,66
2113
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар, 150 мг, № 28
N06AX16
ҚР-ДЗ-5№017928
Капсула
97,78
2114
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар, 150 мг, №56
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№024501
Капсула

194,18
2115
Привалекс
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №56
N03AX16
РК-ЛС-5№024506
Капсула
189,43
2116
Примовист
Гадоксетовая кислота
Раствор для внутривенного введения, 0,25 ммоль/мл, 10 мл, №1
V08CA10
РК-ЛС-5№017853
Шприц
58 779,11
2117
Прогинова®
Эстрадиол
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой, 2 мг, №21
G03CA03
РК-ЛС-5№011426
Таблетка
236,09
2118
Програф®
Такролимус
Капсулы, 1 мг, №50
L04AD02
РК-ЛС-5№010351
Капсула
809,50
2119
Програф®
Такролимус
Капсулы, 0.5 мг, №50
L04AD02
РК-ЛС-5№010352
Капсула
352,56
2120
Програф®
Такролимус
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения, 5 мг/мл, 1 мл, №10
L04AD02
РК-ЛС-5№010353
Ампула
23 496,96
2121
Пролатан
Латанопрост
Капли глазные, 0.005 %, 2.5 мл, №1
S01EE01
РК-ЛС-5№020007
Флакон
2 908,47
2122
Пролиа®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения, 60мг/мл, 1 мл, №1
M05BX04
РК-БП-5№018769
Шприц
86 094,51
2123
Промедол
Тримеперидин
Раствор для инъекций, 2 %, 1 мл, №10
N02AB
РК-ЛС-5№010158
Ампула
226,85
2124
Промедол
Тримеперидин
Раствор для инъекций, 2 %, 1 мл, №5
N02AB
РК-ЛС-5№010158
Ампула
226,85
2125
Пропанорм®
Пропафенон
Таблетки, покрытые оболочкой, 300 мг, №50
C01BC03
РК-ЛС-5№000391
Таблетка
75,78
2126
Пропофол Каби
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 10 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
РК-ЛС-5№024151
Флакон
1 086,89
2127
Пропофол Каби
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 10 мг/мл, 50 мл, №10
N01AX10
РК-ЛС-5№024151
Флакон
1 208,00
2128
Пропофол Каби
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
РК-ЛС-5№024152
Ампула
471,85
2129
Пропофол Каби
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 20 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
РК-ЛС-5№024153
Флакон
4 494,35
2130
Пропофол-Липуро 1%
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
РК-ЛС-5№014715
Ампула
442,80
2131
Пропофол-Липуро 1%
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения, 10 мг/мл, 50 мл, №10
N01AX10
РК-ЛС-5№014716
Флакон
1 140,54
2132
Протафан® НМ
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AC01
РК-ЛС-5№003883
Флакон
1 241,44
2133
Протафан® НМ
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AC01
РК-ЛС-5№025059
Флакон
1 415,03
2134
Протафан® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, № 5
A10AC01
РК-ЛС-5№016309
Картридж
1 192,57
2135
Протафан® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AC01
РК-ЛС-5№024414
Картридж
1 064,40
2136
Протектопаза
Пантопразол

194,18
2115
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар, 75 мг, №56
N03AX16
ҚР-ДЗ-5№024506
Капсула
189,43
2116
Примовист
Гадоксет қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,25 ммоль/мл, 10 мл, №1
V08CA10
ҚР-ДЗ-5№017853
Шприц
58 779,11
2117
Прогинова®
Эстрадиол
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар, 2 мг, №21
G03CA03
ҚР-ДЗ-5№011426
Таблетка
236,09
2118
Програф®
Такролимус
Капсулалар, 1 мг, №50
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№010351
Капсула
809,50
2119
Програф®
Такролимус
Капсулалар, 0.5 мг, №50
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№010352
Капсула
352,56
2120
Програф®
Такролимус
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 5 мг/мл, 1 мл, №10
L04AD02
ҚР-ДЗ-5№010353
Ампула
23 496,96
2121
Пролатан
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі, 0.005 %, 2.5 мл, №1
S01EE01
ҚР-ДЗ-5№020007
Құты
2 908,47
2122
Пролиа®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 60мг/мл, 1 мл, №1
M05BX04
ҚР-БП-5№018769
Шприц
86 094,51
2123
Промедол
Тримеперидин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2 %, 1 мл, №10
N02AB
ҚР-ДЗ-5№010158
Ампула
226,85
2124
Промедол
Тримеперидин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2 %, 1 мл, №5
N02AB
ҚР-ДЗ-5№010158
Ампула
226,85
2125
Пропанорм®
Пропафенон
Қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №50
C01BC03
ҚР-ДЗ-5№000391
Таблетка
75,78
2126
Пропофол Каби
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024151
Құты
1 086,89
2127
Пропофол Каби
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 50 мл, №10
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024151
Құты
1 208,00
2128
Пропофол Каби
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024152
Ампула
471,85
2129
Пропофол Каби
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 20 мг/мл, 50 мл, №1
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№024153
Құты
4 494,35
2130
Пропофол-Липуро 1%
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№014715
Ампула
442,80
2131
Пропофол-Липуро 1%
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия, 10 мг/мл, 50 мл, №10
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№014716
Құты
1 140,54
2132
Протафан® НМ
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AC01
ҚР-ДЗ-5№003883
Құты
1 241,44
2133
Протафан® НМ
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AC01
ҚР-ДЗ-5№025059
Құты
1 415,03
2134
Протафан® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, № 5
A10AC01
ҚР-ДЗ-5№016309
Картридж
1 192,57
2135
Протафан® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AC01
ҚР-ДЗ-5№024414
Картридж
1 064,40
2136
Протектопаза
Пантопразол

Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг, №1
A02BC02
РК-ЛС-5№024277
Флакон
1 453,54
2137
Пульмикорт®
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная, 0.25 мг/мл, 2 мл, №20
R03BA02
РК-ЛС-5№017365
Ампула
569,79
2138
Пульмикорт®
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная, 0.5 мг/мл, 2 мл, №20
R03BA02
РК-ЛС-5№017366
Ампула
525,45
2139
Пульмозим
дорназа альфа
Раствор для ингаляций 2,5 мг/2,5мл, 2.5мг, №6

Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг, №1
A02BC02
ҚР-ДЗ-5№024277
Құты
1 453,54
2137
Пульмикорт®
Будесонид
Ингаляцияға арналған дозаланған суспензия, 0.25 мг/мл, 2 мл, №20
R03BA02
ҚР-ДЗ-5№017365
Ампула
569,79
2138
Пульмикорт®
Будесонид
Ингаляцияға арналған дозаланған суспензия, 0.5 мг/мл, 2 мл,№ 20
R03BA02
ҚР-ДЗ-5№017366
Ампула
525,45
2139
Пульмозим
дорназа альфа
Раствор для ингаляций 2,5 мг/2,5мл, 2.5мг, №6

R05CB13
-
Ампула
9 414,70
2140
Рабемак
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 10 мг, №14
A02BC04
РК-ЛС-5№023511
Таблетка
77,50
2141
Рабемак
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг, № 14
A02BC04
РК-ЛС-5№023512
Таблетка
115,32
2142
РАБИВАКС-С, вакцина антирабическая концентрированная очищенная инактивированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутрикожного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 2.5 МЕ, 5 мл, №1
J07BG01
РК-БП-5№024202
Флакон
4 233,45
2143
Рабишилд, человеческие моноклональные антитела против бешенства
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения, 100 МE/2.5 мл, 2.5 мл, №1
J06BB05
РК-БП-5№024203
Флакон
8 454,37
2144
Равел® СР
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1.5 мг, № 30
C03BA11
РК-ЛС-5№019819
Таблетка
23,21
2145
Равел® СР
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 1.5 мг, №60
C03BA11
РК-ЛС-5№019819
Таблетка
23,04
2146
Радинил
Нет данных
Капсулы, 5 мг/5 мг, №30
C09BB07
РК-ЛС-5№022640
Капсула
71,00
2147
Радинил
Нет данных
Капсулы, 10 мг/10 мг, №30
C09BB07
РК-ЛС-5№022641
Капсула
94,67
2148
Райзодег® ФлексТач®
Нет данных
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл, 3 мл, №5
A10AD06
РК-ЛС-5№020600
Шприц-ручка
5 947,81
2149
Рамизес®
Рамиприл
Таблетки, 2,5 мг, № 30
C09AA05
РК-ЛС-5№018647
Таблетка
47,38
2150
Рамизес®
Рамиприл
Таблетки, 5 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-5№018648
Таблетка
54,42
2151
Рамизес®
Рамиприл
Таблетки, 10 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-5№018649
Таблетка
86,08
2152
Рамиприл Вива Фарм
Рамиприл
Таблетки, 5 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-3№022394
Таблетка
43,32
2153
Рамиприл Вива Фарм
Рамиприл
Таблетки, 10 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-3№022395
Таблетка
52,04
2154
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблетки, 2.5 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-5№024675
Таблетка
37,37
2155
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблетки, 10 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-5№024676
Таблетка
58,02
2156
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблетки, 5 мг, №30
C09AA05
РК-ЛС-5№024677
Таблетка
46,73
2157
РанСВ
Ранолазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30
C01EB18
РК-ЛС-5№022774
Таблетка
61,24
2158
Рапиклав
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 875 мг/125мг, №14
J01CR02
РК-ЛС-5№021148
Таблетка
132,26
2159
Рапилин
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл, 3 мл, №1
A10AB05
РК-ЛС-5№025968
Картридж
2 284,91
2160
Реагила®
Карипразин
Капсулы, 6 мг, №28
N05AX15
РК-ЛС-5№024081
Капсула
889,62
2161
Реагила®
Карипразин
Капсулы, 4.5 мг, №28
N05AX15
РК-ЛС-5№024082
Капсула
889,62
2162
Реагила®
Карипразин
Капсулы, 3 мг, №28
N05AX15
РК-ЛС-5№024083
Капсула
889,62

R05CB13
-
Ампула
9 414,70
2140
Рабемак
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
A02BC04
ҚР-ДЗ-5№023511
Таблетка
77,50
2141
Рабемак
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, № 14
A02BC04
ҚР-ДЗ-5№023512
Таблетка
115,32
2142
РАБИВАКС-С, антирабиялық концентрацияланған тазартылған белсенділігі жойылған вакцина
Деректер жоқ
Тері ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 2.5 ХБ, 5 мл, №1
J07BG01
ҚР-БП-5№024202
Құты
4 233,45
2143
Рабишилд, адамның құтырмаға қарсы моноклональді антиденелері
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 ХБ/2.5 мл, 2.5 мл, №1
J06BB05
ҚР-БП-5№024203
Құты
8 454,37
2144
Равел® СР
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, № 30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№019819
Таблетка
23,21
2145
Равел® СР
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №60
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№019819
Таблетка
23,04
2146
Радинил
Деректер жоқ
Капсулалар, 5 мг/5 мг, №30
C09BB07
ҚР-ДЗ-5№022640
Капсула
71,00
2147
Радинил
Деректер жоқ
Капсулалар, 10 мг/10 мг, №30
C09BB07
ҚР-ДЗ-5№022641
Капсула
94,67
2148
Райзодег® ФлексТач®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №5
A10AD06
ҚР-ДЗ-5№020600
Шприц-қалам
5 947,81
2149
Рамизес®
Рамиприл
Таблеткалар, 2,5 мг, № 30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№018647
Таблетка
47,38
2150
Рамизес®
Рамиприл
Таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№018648
Таблетка
54,42
2151
Рамизес®
Рамиприл
Таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№018649
Таблетка
86,08
2152
Рамиприл Вива Фарм
Рамиприл
Таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-3№022394
Таблетка
43,32
2153
Рамиприл Вива Фарм
Рамиприл
Таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-3№022395
Таблетка
52,04
2154
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблеткалар, 2.5 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№024675
Таблетка
37,37
2155
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№024676
Таблетка
58,02
2156
РАМИПРИЛ-САНТО®
Рамиприл
Таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№024677
Таблетка
46,73
2157
РанСВ
Ранолазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №30
C01EB18
ҚР-ДЗ-5№022774
Таблетка
61,24
2158
Рапиклав
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 875 мг/125мг, №14
J01CR02
ҚР-ДЗ-5№021148
Таблетка
132,26
2159
Рапилин
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл, 3 мл, №1
A10AB05
ҚР-ДЗ-5№025968
Картридж
2 284,91
2160
Реагила®
Карипразин
Капсулалар, 6 мг, №28
N05AX15
ҚР-ДЗ-5№024081
Капсула
889,62
2161
Реагила®
Карипразин
Капсулалар, 4.5 мг, №28
N05AX15
ҚР-ДЗ-5№024082
Капсула
889,62
2162
Реагила®
Карипразин
Капсулалар, 3 мг, №28
N05AX15
ҚР-ДЗ-5№024083
Капсула
889,62

2163
Реагила®
Карипразин
Капсулы, 1.5 мг, №28
N05AX15
РК-ЛС-5№024084
Капсула
889,61
2164
Реафем
Прогестерон
Капсулы мягкие, 100 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№023250
Капсула
222,19
2165
Реафем
Прогестерон
Капсулы мягкие, 100 мг, №20
G03DA04
РК-ЛС-5№023250
Капсула
137,34
2166
Реафем
Прогестерон
Капсулы мягкие, 200 мг, №30
G03DA04
РК-ЛС-5№023251
Капсула
253,43
2167
Ребиф®
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций, 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №12
L03AB07
РК-ЛС-5№000177
Шприц
28 503,04
2168
Ревекард
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг, №1
B01AD02
РК-ЛС-5№024126
Флакон
163 765,91
2169
Ревелол XL100
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 100 мг, №30
C07AB02
РК-ЛС-5№018776
Таблетка
18,73
2170
Ревелол XL 50
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 50 мг, №30
C07AB02
РК-ЛС-5№018775
Таблетка
15,31
2171
Ревлимид
Леналидомид
Капсулы, 10 мг, №21
L04AX04
РК-ЛС-5№020647
Капсула
83 436,69
2172
Ревлимид
Леналидомид
Капсулы, 15 мг, № 21
L04AX04
РК-ЛС-5№020648
Капсула
88 666,83
2173
Ревлимид
Леналидомид
Капсулы, 25 мг, №21
L04AX04
РК-ЛС-5№020649
Капсула
97 097,64
2174
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Таблетки, 15 мг, №10
M01AC06
РК-ЛС-5№010193
Таблетка
158,95
2175
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Таблетки, 7.5 мг, №20
M01AC06
РК-ЛС-5№010194
Таблетка
17,02
2176
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Раствор для инъекций, 1 %, 1.5 мл, №5
M01AC06
РК-ЛС-5№011649
Ампула
235,39
2177
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №28
B02BX05
РК-ЛС-5№017558
Таблетка
25 285,34
2178
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №28
B02BX05
РК-ЛС-5№017559
Таблетка
12 697,14
2179
Ревотаз®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии, 4.5 г, №1
J01CR05
РК-ЛС-5№010156
Флакон
2 260,10
2180
Регид-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для орального применения, 18,9 г, №50
A07CA
РК-ЛС-3№021263
Пакетик
185,95
2181
Регид-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 20.5 г, №1
A07CA
РК-ЛС-5№025357
Пакетик
324,00
2182
Регид-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 27.9 г, №1
A07CA
РК-ЛС-5№025357
Пакетик
78,94
2183
Регид-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 10.7 г, №1
A07CA
РК-ЛС-5№025357
Пакетик
212,45
2184
Регидрон
Нет данных

2163
Реагила®
Карипразин
Капсулалар, 1.5 мг, №28
N05AX15
ҚР-ДЗ-5№024084
Капсула
889,61
2164
Реафем
Прогестерон
Жұмсақ капсулалар, 100 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№023250
Капсула
222,19
2165
Реафем
Прогестерон
Жұмсақ капсулалар, 100 мг, №20
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№023250
Капсула
137,34
2166
Реафем
Прогестерон
Жұмсақ капсулалар, 200 мг, №30
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№023251
Капсула
253,43
2167
Ребиф®
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді, 44 мкг/0,5 мл, 0.5 мл, №12
L03AB07
ҚР-ДЗ-5№000177
Шприц
28 503,04
2168
Ревекард
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 50 мг, №1
B01AD02
ҚР-ДЗ-5№024126
Құты
163 765,91
2169
Ревелол XL 100
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
C07AB02
ҚР-ДЗ-5№018776
Таблетка
18,73
2170
Ревелол ХL 50
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
C07AB02
ҚР-ДЗ-5№018775
Таблетка
15,31
2171
Ревлимид
Леналидомид
Капсулалар, 10 мг, №21
L04AX04
ҚР-ДЗ-5№020647
Капсула
83 436,69
2172
Ревлимид
Леналидомид
Капсулалар, 15 мг, № 21
L04AX04
ҚР-ДЗ-5№020648
Капсула
88 666,83
2173
Ревлимид
Леналидомид
Капсулалар, 25 мг, №21
L04AX04
ҚР-ДЗ-5№020649
Капсула
97 097,64
2174
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Таблеткалар, 15 мг, №10
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№010193
Таблетка
158,95
2175
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Таблеткалар, 7.5 мг, №20
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№010194
Таблетка
17,02
2176
Ревмоксикам®
Мелоксикам
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 %, 1.5 мл, №5
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№011649
Ампула
235,39
2177
Револейд™
Элтромбопаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №28
B02BX05
ҚР-ДЗ-5№017558
Таблетка
25 285,34
2178
Револейд™
Элтромбопаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №28
B02BX05
ҚР-ДЗ-5№017559
Таблетка
12 697,14
2179
Ревотаз®
Деректер жоқ
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 4.5 г, №1
J01CR05
ҚР-ДЗ-5№010156
Құты
2 260,10
2180
Регид-К
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 18,9 г, №50
A07CA
ҚР-ДЗ-3№021263
Пакет
185,95
2181
Регид-К
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20.5 г, №1
A07CA
ҚР-ДЗ-5№025357
Пакет
324,00
2182
Регид-К
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 27.9 г, №1
A07CA
ҚР-ДЗ-5№025357
Пакет
78,94
2183
Регид-К
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 10.7 г, №1
A07CA
ҚР-ДЗ-5№025357
Пакет
212,45
2184
Регидрон
Деректер жоқ

Раствор для внутримышечных инъекций, 625 МЕ/мл, 1 мл, №1
J06BB01
РК-ЛС-5№014186
Ампула
28 594,95
2192
Резонатив™
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций, 625 МЕ/мл, 2 мл, №1
J06BB01
РК-ЛС-5№014187
Ампула
26 481,61
2193
Реклин
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения, 15 мг/1.5 мл, 1.5 мл, №5
M01AC06
РК-ЛС-5№022030
Ампула
363,66
2194
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для инъекций, 12 мкг/0.36 мл, 3 мл, №1
G03GA10
РК-ЛС-5№024147
Шприц-ручка
35 183,89
2195
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для инъекций, 36 мкг/1.08 мл, 3 мл, №1
G03GA10
РК-ЛС-5№024149
Шприц-ручка
107 756,70
2196
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для инъекций, 72 мкг/2.16 мл, 3 мл, №1
G03GA10
РК-ЛС-5№024150
Шприц-ручка
209 283,49
2197
Рекормон®
Эпоэтин бета
Раствор для инъекций, 2000 МЕ/0,3 мл, 0.3 мл, №6
B03XA01
РК-ЛС-5№015703
Шприц
5 611,29
2198
Реланиум
Диазепам
Раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций, 5 мг/мл, 2 мл, №5
N05BA01
РК-ЛС-5№014355
ампула
221,84
2199
Релиум
Диазепам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №20
N05BA01
РК-ЛС-5№011025
Таблетка
18,48
2200
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01MA12
РК-ЛС-5№018415
Таблетка
322,42
2201
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №5
J01MA12
РК-ЛС-5№018415
Таблетка
327,99
2202
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций, 0.1 мг/мл, 2 мл, №5
H01BA04
РК-ЛС-5№018976
Ампула
4 549,89
2203
Ремикейд®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг, №1
L04AB02
РК-БП-5№019692
Флакон
179 749,12
2204
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг, №180
V03AE02
РК-ЛС-5№018305
Таблетка
188,60
2205
Реополиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий, 10%, 400 мл, №1
B05AA05
РК-ЛС-5№022799
Контейнер
3 112,69
2206
Реополиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий, 10%, 200 мл, №1
B05AA05
РК-ЛС-5№022799
Контейнер
2 081,11
2207
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки, 1 мг, №30
A10BX02
РК-ЛС-5№018188
Таблетка
87,52
2208
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки, 2 мг, №30
A10BX02
РК-ЛС-5№018189
Таблетка
118,34
2209
Реплагал
Агалзидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1 мг/мл, 3.5 мл, №1
A16AB03
РК-ЛС-5№023493
Флакон
642 381,27
2210
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций, 44 мкг/0,5 мл, 1 мл, № 12
L03AB07
РК-ЛС-5№024723
Шприц
21 451,37
2211
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл, №12
L03AB07
РК-ЛС-5№024723
Шприц
22 008,15
2212
Респанол
Толперизон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг, №30

Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 625 ХБ/мл, 1 мл, №1
J06BB01
ҚР-ДЗ-5№014186
Ампула
28 594,95
2192
Резонатив™
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 625 ХБ/мл, 2 мл, №1
J06BB01
ҚР-ДЗ-5№014187
Ампула
26 481,61
2193
Реклин
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 15 мг/1.5 мл, 1.5 мл, №5
M01AC06
ҚР-ДЗ-5№022030
Ампула
363,66
2194
Рековелль
Фоллитропин дельта
Инъекцияға арналған ерітінді, 12 мкг/0.36 мл, 3 мл, №1
G03GA10
ҚР-ДЗ-5№024147
Шприц-қалам
35 183,89
2195
Рековелль
Фоллитропин дельта
Инъекцияға арналған ерітінді, 36 мкг/1.08 мл, 3 мл, №1
G03GA10
ҚР-ДЗ-5№024149
Шприц-қалам
107 756,70
2196
Рековелль
Фоллитропин дельта
Инъекцияға арналған ерітінді, 72 мкг/2.16 мл, 3 мл, №1
G03GA10
ҚР-ДЗ-5№024150
Шприц-қалам
209 283,49
2197
Рекормон®
Эпоэтин бета
Инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ/0,3 мл, 0.3 мл, №6
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№015703
Шприц
5 611,29
2198
Реланиум
Диазепам
Бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 2 мл, №5
N05BA01
ҚР-ДЗ-5№014355
ампула
221,84
2199
Релиум
Диазепам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №20
N05BA01
ҚР-ДЗ-5№011025
Таблетка
18,48
2200
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№018415
Таблетка
322,42
2201
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг №5
J01MA12
ҚР-ДЗ-5№018415
Таблетка
327,99
2202
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді, 0.1 мг/мл, 2 мл, №5
H01BA04
ҚР-ДЗ-5№018976
Ампула
4 549,89
2203
Ремикейд®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, №1
L04AB02
ҚР-БП-5№019692
Құты
179 749,12
2204
Ренвела®
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг, №180
V03AE02
ҚР-ДЗ-5№018305
Таблетка
188,60
2205
Реополиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 400 мл, №1
B05AA05
ҚР-ДЗ-5№022799
Контейнер
3 112,69
2206
Реополиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 200 мл, №1
B05AA05
ҚР-ДЗ-5№022799
Контейнер
2 081,11
2207
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар, 1 мг, №30
A10BX02
ҚР-ДЗ-5№018188
Таблетка
87,52
2208
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар, 2 мг, №30
A10BX02
ҚР-ДЗ-5№018189
Таблетка
118,34
2209
Реплагал
Агалсидаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1 мг/мл, 3.5 мл, №1
A16AB03
ҚР-ДЗ-5№023493
Құты
642 381,27
2210
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді, 44 мкг/0,5 мл, 1 мл, №12
L03AB07
ҚР-ДЗ-5№024723
Шприц
21 451,37
2211
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді, 44 мкг/0,5 мл, 0,5 мл, №12
L03AB07
ҚР-ДЗ-5№024723
Шприц
22 008,15
2212
Респанол
Толперизон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №30

H01AC01
РК-БП-5№023854
Картридж
34 717,64
2303
Сайзен®
Соматропин
Раствор для инъекций, 12 мг, 1.5 мл, №1
H01AC01
РК-БП-5№023855
Картридж
69 153,79
2304
Сайзен®
Соматропин
Раствор для инъекций, 20 мг, 2.5 мл, №1
H01AC01
РК-БП-5№023856
Картридж
115 267,76
2305
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 8 мг № 1
H01AC01
РК-ЛС-5№020033
Флакон
50 133,39
2306
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/250 мкг № 1
R03AK06
РК-ЛС-5№023484
Контейнер
4 994,94
2307
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25/125 мкг № 1
R03AK06
РК-ЛС-5№023485
Контейнер
4 066,28
2308
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№000838
Баллон
746,88
2309
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№021286
Баллон
651,99
2310
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций дозированный, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
РК-ЛС-5№026072
Баллон
1 155,09
2311
Сангера
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 10 мл, №5
B02AA02
РК-ЛС-5№023634
Ампула
994,12
2312
Сангера
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций, 100 мг/мл, 5 мл, №5
B02AA02
РК-ЛС-5№023634
Ампула
844,58
2313
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы, 25 мг, №50
L04AD01
РК-ЛС-5№003793
Капсула
146,28
2314
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы, 100 мг, №50
L04AD01
РК-ЛС-5№003822
Капсула
568,22
2315
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Раствор для приема внутрь, 100 мг/мл, 50 мл, №1
L04AD01
РК-ЛС-5№121828
Флакон
30 356,71
2316
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций, 0.1 мг/мл, 1 мл, №5
H01CB02
РК-ЛС-5№004657
Ампула
722,27
2317
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем, 20 мг, №1
H01CB02
РК-ЛС-5№020988
Флакон
147 606,96
2318
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем, 30 мг, № 1
H01CB02
РК-ЛС-5№021187
Флакон
269 845,84
2319
Сантодарон
Амиодарон
Раствор для инъекций, 150мг/3 мл, 3 мл, №5
C01BD01
РК-ЛС-3№021464
Ампула
127,36
2320
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Раствор для инфузий, 200мг/100мл, 100 мл, №1
J01MA02
РК-ЛС-5№022626
Бутылка
164,65
2321
СЕВЕЛАМЕР
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг, №180
V03AE02
РК-ЛС-5№025362
Таблетка
235,45
2322
Севеламер С.К.
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг, № 180
V03AE02
РК-ЛС-5№023128
Таблетка
197,39
2323
Севкар
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №50

H01AC01
ҚР-БП-5№023854
Картридж
34 717,64
2303
Сайзен®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді, 12 мг, 1.5 мл, №1
H01AC01
ҚР-БП-5№023855
Картридж
69 153,79
2304
Сайзен®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг, 2.5 мл, №1
H01AC01
ҚР-БП-5№023856
Картридж
115 267,76
2305
Сайзен® 8 мг "Клик.изи"
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 8 мг № 1
H01AC01
ҚР-ДЗ-5№020033
Құты
50 133,39
2306
Салтрол
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/250 мкг № 1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№023484
Контейнер
4 994,94
2307
Салтрол
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 25/125 мкг № 1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№023485
Контейнер
4 066,28
2308
Сальбутамол
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№000838
Баллон
746,88
2309
Сальбутамол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№021286
Баллон
651,99
2310
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 100 мкг/доза, 200 Доза, №1
R03AC02
ҚР-ДЗ-5№026072
Баллон
1 155,09
2311
Сангера
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 10 мл, №5
B02AA02
ҚР-ДЗ-5№023634
Ампула
994,12
2312
Сангера
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 5 мл, №5
B02AA02
ҚР-ДЗ-5№023634
Ампула
844,58
2313
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар, 25 мг, №50
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№003793
Капсула
146,28
2314
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар, 100 мг, №50
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№003822
Капсула
568,22
2315
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Ішуге арналған ерітінді, 100 мг/мл, 50 мл, №1
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№121828
Құты
30 356,71
2316
Сандостатин®
Октреотид
Тері асты инъекциясына арналған ерітінді, 0.1 мг/мл, 1 мл, №5
H01CB02
ҚР-ДЗ-5№004657
Ампула
722,27
2317
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта, 20 мг, №1
H01CB02
ҚР-ДЗ-5№020988
Құты
147 606,96
2318
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта, 30 мг, № 1
H01CB02
ҚР-ДЗ-5№021187
Құты
269 845,84
2319
Сантодарон
Амиодарон
Инъекцияға арналған ерітінді, 150мг/3 мл, 3 мл, №5
C01BD01
ҚР-ДЗ-3№021464
Ампула
127,36
2320
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді, 200мг/100мл, 100 мл, №1
J01MA02
ҚР-ДЗ-5№022626
Бөтелке
164,65
2321
СЕВЕЛАМЕР
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг, №180
V03AE02
ҚР-ДЗ-5№025362
Таблетка
235,45
2322
Севеламер С.К.
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг, № 180
V03AE02
ҚР-ДЗ-5№023128
Таблетка
197,39
2323
Севкар
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №50

V03AE02
РК-ЛС-5№025543
Таблетка
293,77
2324
Севкар
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 800 мг, №50
V03AE02
РК-ЛС-5№025544
Таблетка
235,45
2325
Сево-Анестеран
Севофлуран
Жидкость для ингаляций, 250 мл, №1
N01AB08
РК-ЛС-5№024114
Флакон
41 648,21
2326
Севовор
Севофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза, 99.97-100 %, 250 мл, №6
N01AB08
РК-ЛС-5№024705
Флакон
36 229,12
2327
Севоран
Севофлуран
Жидкость для ингаляций, 250 мл, №1
N01AB08
РК-ЛС-5№024256
Флакон
49 118,58
2328
Севотрой 250
Севофлуран
Жидкость для ингаляций, 250 мл, №1
N01AB08
РК-ЛС-5№023625
Бутылка
53 796,91
2329
Севофлуран
Севофлуран
Раствор для ингаляционного наркоза, флакон, 250 мл, №6
N01AB08
РК-ЛС-5№018164
Флакон
31 242,74
2330
Севпрам
Эсциталопрам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
N06AB10
РК-ЛС-5№021370
Таблетка
93,54
2331
СЕКРАЗОЛ®
Амброксол
Сироп, 30мг/5мл, 150 мл № 1
R05CB06
РК-ЛС-5№016348
Флакон
558,69
2332
Секразол®
Амброксол
Таблетки, 30 мг, №20
R05CB06
РК-ЛС-5№018929
Таблетка
28,13
2333
Секразол®
Амброксол
Таблетки, 30 мг, № 30
R05CB06
РК-ЛС-5№018929
Таблетка
28,13
2334
Селемин 5-S Плюс
Нет данных
Раствор для инфузий, 500 мл, № 1
B05BA10
РК-ЛС-5№009065
Флакон
3 024,83
2335
Селемин 5-S Плюс
Нет данных
Раствор для инфузий, 200 мл, № 1
B05BA10
РК-ЛС-5№016679
Флакон
2 781,77
2336
Селлсепт
Микофеноловая кислота
Капсулы, 250 мг, №100
L04AA06
РК-ЛС-5№004241
Капсула
164,32
2337
Селофен
Залеплон
Капсулы, 10 мг, №20
N05CF03
РК-ЛС-5№121835
Капсула
89,94
2338
Селтозидим
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №10
J01DD02
РК-ЛС-5№024849
Флакон
3 898,14
2339
Семиклотин
Эптаког альфа (активированный)
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1.2 мг, 5 мл, №1
B02BD08
РК-ЛС-5№023116
Флакон
145 446,45
2340
Семиклотин
Эптаког альфа (активированный)
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 2.4 мг, 5 мл, №1
B02BD08
РК-ЛС-5№023117
Флакон
297 634,48
2341
СЕМЛОПИН®
Левамлодипин
Таблетки, 2.5 мг, №28
C08CA01
РК-ЛС-5№019882
Таблетка
47,72
2342
СЕМЛОПИН®
Левамлодипин
Таблетки, 5 мг, №28
C08CA01
РК-ЛС-5№019883
Таблетка
77,56
2343
Сенурикс Дуо
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 6 мг + 0,4 мг, №30
G04CA53
РК-ЛС-5№025554
Таблетка
444,47
2344
СЕРВОНЕКС®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
N06DA02
РК-ЛС-5№020765
Таблетка
147,06
2345
СЕРВОНЕКС®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №28
N06DA02
РК-ЛС-5№020766
Таблетка
87,91
2346
Серетид® Мультидиск®
Нет данных
Порошок для ингаляций, 50 мкг/100 мкг, 60 Доза, №1

V03AE02
ҚР-ДЗ-5№025543
Таблетка
293,77
2324
Севкар
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 800 мг, №50
V03AE02
ҚР-ДЗ-5№025544
Таблетка
235,45
2325
Сево-Анестеран
Севофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл, №1
N01AB08
ҚР-ДЗ-5№024114
Құты
41 648,21
2326
Севовор
Севофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық, 99.97-100 %, 250 мл, №6
N01AB08
ҚР-ДЗ-5№024705
Құты
36 229,12
2327
Севоран
Севофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл, №1
N01AB08
ҚР-ДЗ-5№024256
Құты
49 118,58
2328
Севотрой 250
Севофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық, 250 мл, №1
N01AB08
ҚР-ДЗ-5№023625
Бөтелке
53 796,91
2329
Севофлуран
Севофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған ерітінді, флакон, 250 мл, №6
N01AB08
ҚР-ДЗ-5№018164
Құты
31 242,74
2330
Севпрам
Эсциталопрам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
N06AB10
ҚР-ДЗ-5№021370
Таблетка
93,54
2331
СЕКРАЗОЛ®
Амброксол
Шәрбат, 30мг/5мл, 150 мл № 1
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№016348
Құты
558,69
2332
Секразол®
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, №20
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№018929
Таблетка
28,13
2333
Секразол®
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, № 30
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№018929
Таблетка
28,13
2334
Селемин 5-S Плюс
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл, № 1
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№009065
Құты
3 024,83
2335
Селемин 5-S Плюс
деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 200 мл, № 1
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№016679
Құты
2 781,77
2336
Селлсепт
Микофенол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №100
L04AA06
ҚР-ДЗ-5№004241
Капсула
164,32
2337
Селофен
Залеплон
Капсулалар, 10 мг, №20
N05CF03
ҚР-ДЗ-5№121835
Капсула
89,94
2338
Селтозидим
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №10
J01DD02
ҚР-ДЗ-5№024849
Құты
3 898,14
2339
Семиклотин
Эптаког альфа (белсендірілген)
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 1.2 мг, 5 мл, №1
B02BD08
ҚР-ДЗ-5№023116
Құты
145 446,45
2340
Семиклотин
Эптаког альфа (белсендірілген)
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 2.4 мг, 5 мл, №1
B02BD08
ҚР-ДЗ-5№023117
Құты
297 634,48
2341
СЕМЛОПИН®
Левамлодипин
Таблеткалар, 2.5 мг, №28
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№019882
Таблетка
47,72
2342
СЕМЛОПИН®
Левамлодипин
Таблеткалар, 5 мг, №28
C08CA01
ҚР-ДЗ-5№019883
Таблетка
77,56
2343
Сенурикс Дуо
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 6 мг + 0,4 мг, №30
G04CA53
ҚР-ДЗ-5№025554
Таблетка
444,47
2344
СЕРВОНЕКС®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
N06DA02
ҚР-ДЗ-5№020765
Таблетка
147,06
2345
СЕРВОНЕКС®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №28
N06DA02
ҚР-ДЗ-5№020766
Таблетка
87,91
2346
Серетид® Мультидиск®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 50 мкг/100 мкг, 60 Доза, №1

Порошок для ингаляций, 80/4.5 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BX
РК-ЛС-5№011411
Ингалятор
8 880,29
2370
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций, 160/4.5 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BX
РК-ЛС-5№011412
Ингалятор
9 241,51
2371
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций, 80/4.5 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BX
РК-ЛС-5№011413
Ингалятор
15 656,34
2372
Симбикорт® Турбухалер®
Нет данных
Порошок для ингаляций, 160/4.5 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BX
РК-ЛС-5№011414
Ингалятор
17 200,43
2373
Симбикорт™ Рапихалер
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 80/4,5 мкг/доза, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№023870
Ингалятор
14 795,50
2374
Симбикорт™ Рапихалер
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 160/4,5 мкг/доза, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№023871
Ингалятор
14 912,00
2375
Симдакс
Левосимендан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2.5 мг/мл, 5 мл, №1
C01CX08
РК-ЛС-5№017616
Флакон
239 705,72
2376
Симекар® 10
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 28
C10AA01
РК-ЛС-5№016209
Таблетка
60,17
2377
Симекар® 20
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, № 28
C10AA01
РК-ЛС-5№016210
Таблетка
85,66
2378
Симекар® 40
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, № 28
C10AA01
РК-ЛС-5№016624
Таблетка
139,75
2379
Симпони®
Голимумаб
Раствор для инъекций, 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл, №1
L04AB06
РК-БП-5№020824
Шприц
279 272,52
2380
Симпони®
Голимумаб
Раствор для инъекций, 45 мг/0.45 мл, 0.45 мл, №1
L04AB06
РК-ЛС-5№024659
Шприц-ручка
303 801,11
2381
Симтуза
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №30
J05AR22
РК-ЛС-5№024275
Таблетка
4 828,02
2382
Симулект®
Базиликсимаб
Лиофилизат для приготовления инъекционного/ инфузионного раствора в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 20 мг, №1
L04AC02
РК-ЛС-5№014725
Флакон
415 338,77
2383
Синагис®
Паливизумаб
Раствор для внутримышечного введения, 0,5 мл, №1
J06BB16
РК-БП-5№023137
Флакон
234 753,93
2384
Синегра® 100
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№018510
Таблетка
1 029,64
2385
СИНЕГРА® 20 Cardio
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №10
G04BE03
РК-ЛС-5№023720
Таблетка
871,51
2386
Синегра® 25
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№018508
Таблетка
677,17
2387
Синегра® 50
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№018509
Таблетка
643,52
2388
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Таблетки диспергируемые в полости рта, 25 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№023917
Таблетка
677,17
2389
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Таблетки диспергируемые в полости рта, 50 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№023918
Таблетка

Ингаляцияға арналған ұнтақ, 80/4.5 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BX
ҚР-ДЗ-5№011411
Ингалятор
8 880,29
2370
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 160/4.5 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BX
ҚР-ДЗ-5№011412
Ингалятор
9 241,51
2371
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 80/4.5 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BX
ҚР-ДЗ-5№011413
Ингалятор
15 656,34
2372
Симбикорт® Турбухалер®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ, 160/4.5 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BX
ҚР-ДЗ-5№011414
Ингалятор
17 200,43
2373
Симбикорт™ Рапихалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 80/4,5 мкг/доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№023870
Ингалятор
14 795,50
2374
Симбикорт™ Рапихалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 160/4,5 мкг/доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№023871
Ингалятор
14 912,00
2375
Симдакс
Левосимендан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2.5 мг/мл, 5 мл, №1
C01CX08
ҚР-ДЗ-5№017616
Құты
239 705,72
2376
Симекар® 10
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 28
C10AA01
ҚР-ДЗ-5№016209
Таблетка
60,17
2377
Симекар® 20
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, № 28
C10AA01
ҚР-ДЗ-5№016210
Таблетка
85,66
2378
Симекар® 40
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, № 28
C10AA01
ҚР-ДЗ-5№016624
Таблетка
139,75
2379
Симпони®
Голимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/0,5 мл, 0.5 мл, №1
L04AB06
ҚР-БП-5№020824
Шприц
279 272,52
2380
Симпони®
Голимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 45 мг/0.45 мл, 0.45 мл, №1
L04AB06
ҚР-ДЗ-5№024659
Шприц-қалам
303 801,11
2381
Симтуза
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №30
J05AR22
ҚР-ДЗ-5№024275
Таблетка
4 828,02
2382
Симулект®
Базиликсимаб
Инъекциялық/инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 20 мг, №1
L04AC02
ҚР-ДЗ-5№014725
Құты
415 338,77
2383
Синагис®
Паливизумаб
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 мл, №1
J06BB16
ҚР-БП-5№023137
Құты
234 753,93
2384
Синегра® 100
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№018510
Таблетка
1 029,64
2385
СИНЕГРА® 20 Cardio
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №10
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№023720
Таблетка
871,51
2386
Синегра® 25
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№018508
Таблетка
677,17
2387
Синегра® 50
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№018509
Таблетка
643,52
2388
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 25 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№023917
Таблетка
677,17
2389
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 50 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№023918
Таблетка

643,52
2390
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Таблетки диспергируемые в полости рта, 100 мг, №12
G04BE03
РК-ЛС-5№023919
Таблетка
1 029,64
2391
Синекорт
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 160 мкг/4.5 мкг, 120 Доза, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№023628
Контейнер
10 496,15
2392
Синнал-ф
Фоллитропин альфа
Раствор для подкожного введения, 900 МЕ/1.5 мл, 1.5 мл, №6
G03GA05
РК-ЛС-5№025984
Картридж
131 654,20
2393
Синнал-ф
Фоллитропин альфа
Раствор для подкожного введения, 450 МЕ/0.75 мл, 0.75 мл, №6
G03GA05
РК-ЛС-5№025985
Картридж
66 113,30
2394
СинноВекс
Интерферон бета-1a
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем и набором для введения, 30 мкг (6 млн МЕ), №4
L03AB07
РК-ЛС-5№021547
Флакон
42 142,01
2395
Синномер
Нет данных
Раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах, 40 мг/мл, 1 мл, №12
L03AX13
РК-ЛС-5№024755
Шприц
14 142,58
2396
СинноПар
Терипаратид
Раствор для подкожного введения в картридже, 250 мкг/мл, 2.4 мл, №6
H05AA02
РК-ЛС-5№025532
Шприц-ручка
127 687,72
2397
СинноРА
Адалимумаб
Раствор для инъекций, 40 мг/0.8 мл, №1
L04AB04
РК-ЛС-5№024509
Шприц
136 069,73
2398
СинноРА
Адалимумаб
Раствор для инъекций, 40 мг/0.8 мл, №2
L04AB04
РК-ЛС-5№024509
Шприц
78 183,17
2399
Сирамза™
Рамуцирумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, №1
L01XC21
РК-ЛС-5№022614
Флакон
383 768,06
2400
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 750 мг, №10
J01MA02
РК-ЛС-3№019666
Таблетка
134,88
2401
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №10
J01MA02
РК-ЛС-5№011433
Таблетка
42,83
2402
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01MA02
РК-ЛС-5№011434
Таблетка
83,21
2403
Ситаглисан
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №28
A10BH01
РК-ЛС-5№025582
Таблетка
209,10
2404
Ситаглисан
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №28
A10BH01
РК-ЛС-5№025583
Таблетка
167,35
2405
Скинорен®
Азелаиновая кислота
Гель, 15 %, 15 г, №1
D10AX03
РК-ЛС-5№014885
Туба
2 926,96
2406
Скинорен®
Азелаиновая кислота
Гель, 15 %, 30 г, №1
D10AX03
РК-ЛС-5№014885
Туба
4 644,39
2407
Слидерон
Метилпреднизолон
Таблетки, 4 мг, №20
H02AB04
РК-ЛС-5№022271
Таблетка
118,93
2408
Слидерон
Метилпреднизолон
Таблетки, 16 мг, №20
H02AB04
РК-ЛС-5№022288
Таблетка
198,22
2409
С-МЕЗОЛ
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 40 мг, № 1
A02BC05
РК-ЛС-5№023890
Флакон
1 856,77
2410
СМОФКабивен центральный
Нет данных
Эмульсия для инфузий, По 986 мл препарата в трехкамерном пластиковом контейнере, №4

643,52
2390
СИНЕГРА® ODT
Силденафил
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар, 100 мг, №12
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№023919
Таблетка
1 029,64
2391
Синекорт
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 160 мкг/4.5 мкг, 120 Доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№023628
Контейнер
10 496,15
2392
Синнал-ф
Фоллитропин альфа
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 900 ХБ/1.5 мл, 1.5 мл, №6
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№025984
Картридж
131 654,20
2393
Синнал-ф
Фоллитропин альфа
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 450 МЕ/0.75 мл, 0.75 мл, №6
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№025985
Картридж
66 113,30
2394
СинноВекс
Интерферон бета-1a
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта, 30 мкг (6 млн ХБ), №4
L03AB07
ҚР-ДЗ-5№021547
Құты
42 142,01
2395
Синномер
Деректер жоқ
Алдын ала толтырылған шприцтерде тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/мл, 1 мл, №12
L03AX13
ҚР-ДЗ-5№024755
Шприц
14 142,58
2396
СинноПар
Терипаратид
Картридж ішіндегі тері астына енгізуге арналған ерітінді, 250 мкг/мл, 2.4 мл, №6
H05AA02
ҚР-ДЗ-5№025532
Шприц-қалам
127 687,72
2397
СинноРА
Адалимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, № 1
L04AB04
ҚР-ДЗ-5№024509
Шприц
136 069,73
2398
СинноРА
Адалимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, №2
L04AB04
ҚР-ДЗ-5№024509
Шприц
78 183,17
2399
Сирамза™
Рамуцирумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, №1
L01XC21
ҚР-ДЗ-5№022614
Құты
383 768,06
2400
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 750 мг, №10
J01MA02
ҚР-ДЗ-3№019666
Таблетка
134,88
2401
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №10
J01MA02
ҚР-ДЗ-5№011433
Таблетка
42,83
2402
Сиспрес®
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01MA02
ҚР-ДЗ-5№011434
Таблетка
83,21
2403
Ситаглисан
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №28
A10BH01
ҚР-ДЗ-5№025582
Таблетка
209,10
2404
Ситаглисан
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №28
A10BH01
ҚР-ДЗ-5№025583
Таблетка
167,35
2405
Скинорен®
Азелаин қышқылы
Гель, 15 %, 15 г, №1
D10AX03
ҚР-ДЗ-5№014885
Сықпа
2 926,96
2406
Скинорен®
Азелаин қышқылы
Гель, 15 %, 30 г, №1
D10AX03
ҚР-ДЗ-5№014885
Сықпа
4 644,39
2407
Слидерон
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 4 мг, №20
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№022271
Таблетка
118,93
2408
Слидерон
Метилпреднизолон
Таблеткалар, 16 мг, №20
H02AB04
ҚР-ДЗ-5№022288
Таблетка
198,22
2409
С-МЕЗОЛ
Эзомепразол
Инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг, № 1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№023890
Құты
1 856,77
2410
СМОФКабивен орталықтық
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 986 мл препараттан үшкамералы пластик контейнерде, №4

B05BA10
РК-ЛС-5№121989
Контейнер
18 858,78
2411
СМОФКабивен центральный
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 1477 мл, №4
B05BA10
РК-ЛС-5№121990
Контейнер
25 067,70
2412
СМОФлипид
Нет данных
Эмульсия для инфузий, 20%, 100 мл, №10
B05BA02
РК-ЛС-5№021591
Флакон
7 435,10
2413
Солерон
Амисульприд
Таблетки, 100 мг, №30
N05AL05
РК-ЛС-5№023552
Таблетка
143,76
2414
Солерон
Амисульприд
Таблетки, 200 мг, №30
N05AL05
РК-ЛС-5№023553
Таблетка
246,48
2415
Солиан®
Амисульприд
Таблетки, покрытые оболочкой, 400 мг, №30
N05AL05
РК-ЛС-5№003748
Таблетка
269,57
2416
Солиан®
Амисульприд
Таблетки, 200 мг, №30
N05AL05
РК-ЛС-5№003749
Таблетка
250,25
2417
Солиан®
Амисульприд
Раствор для приема внутрь, 100 мг/мл, 60 мл, №1
N05AL05
РК-ЛС-5№016877
Флакон
7 399,84
2418
Соликва® СолоСтар®
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл + 33 мкг/мл, 3 мл, №5
A10AE54
РК-ЛС-5№024583
Картридж
8 475,63
2419
Соликва® СолоСтар®
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 100 ЕД/мл + 50 мкг/мл, 3 мл, №5
A10AE54
РК-ЛС-5№024584
Картридж
9 363,39
2420
Солфран®
Амброксол
Таблетки, 30 мг, №20
R05CB06
РК-ЛС-5№015824
Таблетка
28,13
2421
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 10 мг, №30
H01AX01
РК-ЛС-5№024940
Флакон
29 904,37
2422
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 15 мг, №30
H01AX01
РК-ЛС-5№024941
Флакон
45 103,47
2423
Сомаверт®
Пегвисомант
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 20 мг, №30
H01AX01
РК-ЛС-5№024942
Флакон
59 414,67
2424
Соматулин®
Ланреотид
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем (0,8 % маннитола раствор), 30 мг, №1
H01CB03
РК-ЛС-5№010055
Флакон
151 800,00
2425
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 60 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
РК-ЛС-5№000349
Шприц
348 184,72
2426
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 90 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
РК-ЛС-5№000350
Шприц
406 707,24
2427
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Раствор для инъекций пролонгированного высвобождения, 120 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
РК-ЛС-5№000351
Шприц
416 020,53
2428
Сомпраз
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида №9 %), 40 мг, № 1
A02BC05
РК-ЛС-5№020239
Флакон
1 342,50
2429
Сонлайф
Зопиклон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 7.5 мг, №10
N05CF01
РК-ЛС-5№121877
Таблетка
113,27
2430
СОРАФЕН
Сорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №112

B05BA10
ҚР-ДЗ-5№121989
Контейнер
18 858,78
2411
СМОФКабивен орталықтық
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 1477 мл, №4
B05BA10
ҚР-ДЗ-5№121990
Контейнер
25 067,70
2412
СМОФлипид
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия, 20%, 100 мл, №10
B05BA02
ҚР-ДЗ-5№021591
Құты
7 435,10
2413
Солерон
Амисульприд
Таблеткалар, 100 мг, №30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№023552
Таблетка
143,76
2414
Солерон
Амисульприд
Таблеткалар, 200 мг, №30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№023553
Таблетка
246,48
2415
Солиан®
Амисульприд
Қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№003748
Таблетка
269,57
2416
Солиан®
Амисульприд
Таблеткалар, 200 мг, №30
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№003749
Таблетка
250,25
2417
Солиан®
Амисульприд
Ішуге арналған ерітінді, 100 мг/мл, 60 мл, №1
N05AL05
ҚР-ДЗ-5№016877
Құты
7 399,84
2418
Соликва® СолоСтар®
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ЕД/мл + 33 мкг/мл, 3 мл, №5
A10AE54
ҚР-ДЗ-5№024583
Картридж
8 475,63
2419
Соликва® СолоСтар®
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 100 ӘБ/мл + 50 мкг/мл, 3 мл, №5
A10AE54
ҚР-ДЗ-5№024584
Картридж
9 363,39
2420
Солфран®
Амброксол
Таблеткалар, 30 мг, №20
R05CB06
ҚР-ДЗ-5№015824
Таблетка
28,13
2421
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 10 мг, №30
H01AX01
ҚР-ДЗ-5№024940
Құты
29 904,37
2422
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 15 мг, №30
H01AX01
ҚР-ДЗ-5№024941
Құты
45 103,47
2423
Сомаверт®
Пегвисомант
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 20 мг, №30
H01AX01
ҚР-ДЗ-5№024942
Құты
59 414,67
2424
Соматулин®
Ланреотид
Бұлшықет ішіне енгізу үшін, әсер етуі ұзаққа созылатын суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (0.8 % маннитол ерітіндісі), 30 мг, №1
H01CB03
ҚР-ДЗ-5№010055
Құты
151 800,00
2425
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 60 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
ҚР-ДЗ-5№000349
Шприц
348 184,72
2426
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 90 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
ҚР-ДЗ-5№000350
Шприц
406 707,24
2427
Соматулин® Аутожель®
Ланреотид
Босатылуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді, 120 мг, 0.5 мл, №1
H01CB03
ҚР-ДЗ-5№000351
Шприц
416 020,53
2428
Сомпраз
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (№9 % натрий хлоридінің ерітіндісі) жиынтықта, 40 мг, № 1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№020239
Құты
1 342,50
2429
Сонлайф
Зопиклон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 7.5 мг, №10
N05CF01
ҚР-ДЗ-5№121877
Таблетка
113,27
2430
СОРАФЕН
Сорафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №112

L01XE05
РК-ЛС-5№025037
Таблетка
11 740,81
2431
Сорафениб NOBEL®
Сорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №112
L01XE05
РК-ЛС-5№025088
Таблетка
11 740,81
2432
Софген
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №28
J05AX15
РК-ЛС-5№022490
Таблетка
288,64
2433
Софосбин
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №28
J05AP08
РК-ЛС-5№025090
Таблетка
1 281,20
2434
Спаверин
Мебеверин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг, №30
A03AA04
РК-ЛС-5№022931
Капсула
64,22
2435
СПАЗМОСТОП
Дротаверин
Раствор для инъекций, 20 мг/мл, №10
A03AD02
РК-ЛС-5№024192
Ампула
72,24
2436
Спайрекс
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой, 3 млн МЕ, №10
J01FA02
РК-ЛС-5№000590
Таблетка
247,46
2437
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 2.5 МЕ, 0.5 мл, №5
J07BG01
РК-БП-5№020477
Флакон
5 078,27
2438
Спектрила
Аспарагиназа
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий, 10000 МЕ, 20 мл, №1
L01XX02
РК-ЛС-5№023946
Флакон
311 415,38
2439
Спинраза™
Нусинерсен
Раствор для интратекального введения, 2.4 мг/мл, 5 мл, №1
M09AX07
РК-ЛС-5№025109
Флакон
42 247 747,4
2440
Спиолто® Респимат®
Нет данных
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл, №1
R03AL06
РК-ЛС-5№022545
Картридж
17 549,56
2441
Спирива®
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер®, 18 мкг, №30
R03BB04
РК-ЛС-5№010034
Капсула
365,64
2442
Спирива® Респимат®
Тиотропия бромид
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®, 2,5 мкг/ингаляция, 4 мл, №1
R03BB04
РК-ЛС-5№014869
Картридж
12 001,83
2443
Спрамакс
Спирамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 3 млн МЕ, №14
J01FA02
РК-ЛС-5№021125
Таблетка
190,58
2444
Сривассо®
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором ХандиХалер®, 18 мкг, №30
R03BB04
РК-ЛС-5№024283
Капсула
362,40
2445
СР-Индамед
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой, 1.5 мг, №30
C03BA11
РК-ЛС-5№019271
Таблетка
60,86
2446
СР-Кларен
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением, 500 мг, №7
J01FA09
РК-ЛС-5№019639
Таблетка
310,43
2447
Сталево
нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг/200 мг, №30
N04BA03
РК-ЛС-5№025844
Таблетка
311,47
2448
Сталево
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/50 мг/200 мг, №100
N04BA03
РК-ЛС-5№025844
Таблетка
186,89
2449
Стамик
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 40 мг, №14

L01XE05
ҚР-ДЗ-5№025037
Таблетка
11 740,81
2431
Сорафениб NOBEL®
Сорафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №112
L01XE05
ҚР-ДЗ-5№025088
Таблетка
11 740,81
2432
Софген
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №28
J05AX15
ҚР-ДЗ-5№022490
Таблетка
288,64
2433
Софосбин
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 400 мг, №28
J05AP08
ҚР-ДЗ-5№025090
Таблетка
1 281,20
2434
Спаверин
Мебеверин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, 200 мг, №30
A03AA04
ҚР-ДЗ-5№022931
Капсула
64,22
2435
СПАЗМОСТОП
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл, №10
A03AD02
ҚР-ДЗ-5№024192
Ампула
72,24
2436
Спайрекс
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн МЕ, №10
J01FA02
ҚР-ДЗ-5№000590
Таблетка
247,46
2437
Спеда (адамға арналған антирабиялық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 2.5 ХБ, 0.5 мл, №5
J07BG01
ҚР-БП-5№020477
Құты
5 078,27
2438
Спектрила
Аспарагиназа
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 10000 ХБ, 20 мл, №1
L01XX02
ҚР-ДЗ-5№023946
Құты
311 415,38
2439
Спинраза™
Нусинерсен
Интратекальді енгізуге арналған ерітінді, 2.4 мг/мл, 5 мл, №1
M09AX07
ҚР-ДЗ-5№025109
Құты
42 247 747,40
2440
Спиолто® Респимат®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта, 2,5 мкг+2,5 мкг/1 ингаляций, 4 мл, №1
R03AL06
ҚР-ДЗ-5№022545
Картридж
17 549,56
2441
Спирива®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта, 18 мкг, №30
R03BB04
ҚР-ДЗ-5№010034
Капсула
365,64
2442
Спирива® Респимат®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта, 2,5 мкг/ингаляция, 4 мл, №1
R03BB04
ҚР-ДЗ-5№014869
Картридж
12 001,83
2443
Спрамакс
Спирамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 3 млн ХБ, №14
J01FA02
ҚР-ДЗ-5№021125
Таблетка
190,58
2444
Сривассо®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ХандиХалер® ингаляторымен жиынтықта, 18 мкг, №30
R03BB04
ҚР-ДЗ-5№024283
Капсула
362,40
2445
СР-Индамед
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 1.5 мг, №30
C03BA11
ҚР-ДЗ-5№019271
Таблетка
60,86
2446
СР-Кларен
Кларитромицин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №7
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№019639
Таблетка
310,43
2447
Сталево
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг/200 мг, №30
N04BA03
ҚР-ДЗ-5№025844
Таблетка
311,47
2448
Сталево
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/50 мг/200 мг, №100
N04BA03
ҚР-ДЗ-5№025844
Таблетка
186,89
2449
Стамик
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №14

A02BC02
РК-ЛС-5№021220
Таблетка
83,27
2450
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения, 2 ТЕ/0,1 мл, 1 мл, №10
V04CF01
РК-БП-5№021297
Ампула
3 582,08
2451
Стелара®
Устекинумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 130 мг, 26 мл, №1
L04AC05
РК-БП-5№023287
Флакон
1 231 929,78
2452
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для инъекций, 45 мг, 0.5 мл, №1
L04AC05
РК-БП-5№023288
Шприц
1 146 379,92
2453
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах, 90 мг, 1мл, №1
L04AC05
РК-БП-5№023289
Шприц
1 231 678,16
2454
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения, 45 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №1
L04AC05
РК-ЛС-5№025057
Флакон
1 203 705,49
2455
Стерикорт
Гидрокортизон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг, № 10
H02AB09
РК-ЛС-5№022554
Флакон
672,90
2456
Стерофундин ISO
Нет данных
Раствор для инфузий, 500 мл, №10
B05BB01
РК-ЛС-5№019798
Флакон
843,67
2457
Стерофундин ISO
Нет данных
Раствор для инфузий, 1000 мл, №10
B05BB01
РК-ЛС-5№019798
Флакон
971,77
2458
Стерофундин ISO
Нет данных
Раствор для инфузий, 250 мл, №10
B05BB01
РК-ЛС-5№024265
Флакон
345,17
2459
Стерофундин ISO
Нет данных
Раствор для инфузий, 500 мл, №10
B05BB01
РК-ЛС-5№024266
Флакон
763,20
2460
Стиварга®
Регорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №84
L01EX05
РК-ЛС-5№020781
Таблетка
12 995,58
2461
Стопресс
Периндоприл
Таблетки, 4 мг № 10
C09AA04
РК-ЛС-3№020970
Таблетка
28,46
2462
Стопресс
Периндоприл
Таблетки, 4 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-3№020970
Таблетка
29,89
2463
Стопресс
Периндоприл
Таблетки, 8 мг, №30
C09AA04
РК-ЛС-3№020971
Таблетка
51,52
2464
Стопресс Инда
Нет данных
Таблетки, 2 мг+0.625 мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-0№025791
Таблетка
74,58
2465
Стопресс Инда
Нет данных
Таблетки, 4 мг+1.25 мг, №30
C09BA04
РК-ЛС-0№025792
Таблетка
115,18
2466
Стопресс®
Периндоприл
Таблетки, 4 мг, № 30
C09AA04
РК-ЛС-5№016744
Таблетка
27,72
2467
Стопресс®
Периндоприл
Таблетки, 8 мг, № 30
C09AA04
РК-ЛС-5№016745
Таблетка
50,81
2468
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулы, 50 мг, №30
L01XE04
РК-ЛС-5№024733
Капсула
47 345,76
2469
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулы, 25 мг, №30
L01XE04
РК-ЛС-5№024734
Капсула
26 420,16
2470
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулы, 12.5 мг, №30
L01XE04
РК-ЛС-5№024735
Капсула
14 523,11
2471
Сультофай®
Нет данных
Раствор для инъекций, 100 ЕД/мл + 3,6 мг/мл, 3 мл, №5
A10AE56
РК-ЛС-5№023197
Шприц-ручка
17 153,17
2472
Сульфасалазин
Сульфасалазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №50

A02BC02
ҚР-ДЗ-5№021220
Таблетка
83,27
2450
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 ТЕ/0,1 мл, 1 мл, №10
V04CF01
ҚР-БП-5№021297
Ампула
3 582,08
2451
Стелара®
Устекинумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 130 мг, 26 мл, №1
L04AC05
ҚР-БП-5№023287
Құты
1 231 929,78
2452
Стелара®
Устекинумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 45 мг, 0.5 мл, №1
L04AC05
ҚР-БП-5№023288
Шприц
1 146 379,92
2453
Стелара®
Устекинумаб
Алдын ала толтырылған шприцтерде тері астына енгізуге арналған ерітінді, 90 мг, 1мл, №1
L04AC05
ҚР-БП-5№023289
Шприц
1 231 678,16
2454
Стелара®
Устекинумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 45 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №1
L04AC05
ҚР-ДЗ-5№025057
Құты
1 203 705,49
2455
Стерикорт
Гидрокортизон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг, № 10
H02AB09
ҚР-ДЗ-5№022554
Құты
672,90
2456
Стерофундин ISO
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл, №10
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№019798
Құты
843,67
2457
Стерофундин ISO
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 1000 мл, №10
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№019798
Құты
971,77
2458
Стерофундин ISO
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 250 мл, №10
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№024265
Құты
345,17
2459
Стерофундин ISO
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 500 мл, №10
B05BB01
ҚР-ДЗ-5№024266
Құты
763,20
2460
Стиварга®
Регорафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №84
L01EX05
ҚР-ДЗ-5№020781
Таблетка
12 995,58
2461
Стопресс
Периндоприл
Таблеткалар, 4 мг № 10
C09AA04
ҚР-ДЗ-3№020970
Таблетка
28,46
2462
Стопресс
Периндоприл
Таблеткалар, 4 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-3№020970
Таблетка
29,89
2463
Стопресс
Периндоприл
Таблеткалар, 8 мг, №30
C09AA04
ҚР-ДЗ-3№020971
Таблетка
51,52
2464
Стопресс Инда
Деректер жоқ
Таблеткалар, 2 мг+0.625 мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-0№025791
Таблетка
74,58
2465
Стопресс Инда
Деректер жоқ
Таблеткалар, 4 мг+1.25 мг, №30
C09BA04
ҚР-ДЗ-0№025792
Таблетка
115,18
2466
Стопресс®
Периндоприл
Таблеткалар, 4 мг, № 30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№016744
Таблетка
27,72
2467
Стопресс®
Периндоприл
Таблеткалар, 8 мг, № 30
C09AA04
ҚР-ДЗ-5№016745
Таблетка
50,81
2468
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулалар, 50 мг, №30
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№024733
Капсула
47 345,76
2469
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулалар, 25 мг, №30
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№024734
Капсула
26 420,16
2470
Субатиниб/Субатиниб®
Сунитиниб
Капсулалар, 12.5 мг, №30
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№024735
Капсула
14 523,11
2471
Сультофай®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ЕД/мл + 3,6 мг/мл, 3 мл, №5
A10AE56
ҚР-ДЗ-5№023197
Шприц-қалам
17 153,17
2472
Сульфасалазин
Сульфасалазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №50

A07EC01
РК-ЛС-5№003393
Таблетка
61,69
2473
Сульфасалазин-ЕН
Сульфасалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 500 мг, №50
A07EC01
РК-ЛС-5№003273
Таблетка
61,68
2474
Сульцеф
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 1г/1г, №1
J01DD62
РК-ЛС-5№024553
Флакон
3 122,62
2475
СУМАБАКТ
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№025106
Таблетка
1 003,06
2476
СУМАБАКТ
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200мг/5мл, 30 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№025107
Флакон
2 920,77
2477
СУМАБАКТ
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200мг/5мл, 15 мл, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№025107
Флакон
2 358,14
2478
Сумамед® форте
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 200 мг/5 мл, 35.6 г, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№003533
Флакон
4 772,86
2479
Сумамокс
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой, 500 мг, №3
J01FA10
РК-ЛС-5№018974
Таблетка
766,41
2480
Сумамокс
Азитромицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5мл, 8 г, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№021399
Флакон
1 117,13
2481
Сумамокс
Азитромицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 200мг/5мл, 13 г, №1
J01FA10
РК-ЛС-5№021400
Флакон
1 354,90
2482
Сумафикс
Суматриптан
Таблетки, 100 мг, №20
N02CC01
РК-ЛС-5№024651
Таблетка
902,63
2483
Сумафикс
Суматриптан
Таблетки, 50 мг, №20
N02CC01
РК-ЛС-5№024652
Таблетка
754,83
2484
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулы, 25 мг, №28
L01XE04
РК-ЛС-5№025386
Капсула
26 527,18
2485
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулы, 12.5 мг, №28
L01XE04
РК-ЛС-5№025387
Капсула
14 523,11
2486
Супероцеф - Элеас
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 2 г № 1
J01DD62
РК-ЛС-3№019976
Флакон
1 163,19
2487
Супрастин®
Хлоропирамин
Раствор для инъекций, 20 мг/мл, 1 мл, № 5
R06AC03
РК-ЛС-5№015727
Ампула
292,66
2488
Сурванта
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения, 25 мг/мл, 4 мл, №1
R07AA02
РК-ЛС-5№018123
Флакон
134 406,34
2489
Водорода перекись
Нет данных
Раствор для наружного применения, 3 %, 100 мл, №1
D08AX01
РК-ЛС-5№025345
Флакон
219,00
2490
Сутент
Сунитиниб
Капсулы, 25 мг, №30
L01XE04
РК-ЛС-5№010308
Капсула
26 297,27
2491
Сутент
Сунитиниб
Капсулы, 12.5 мг, №30
L01XE04
РК-ЛС-5№010310
Капсула
13 205,31
2492
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
РК-ЛС-5№025119
Флакон
5 938,62
2493
Сэйфол
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения и инфузий, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
РК-ЛС-5№025081
Флакон
329,78
2494
Таглин
Вилдаглиптин
Таблетки, 50 мг, №180
A10BH02
РК-ЛС-5№024850
Таблетка
158,04
2495
Таглин
Вилдаглиптин
Таблетки, 50 мг, №56

A07EC01
ҚР-ДЗ-5№003393
Таблетка
61,69
2473
Сульфасалазин-ЕН
Сульфасалазин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №50
A07EC01
ҚР-ДЗ-5№003273
Таблетка
61,68
2474
Сульцеф
Деректер жоқ
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1г/1г, №1
J01DD62
ҚР-ДЗ-5№024553
Құты
3 122,62
2475
СУМАБАКТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№025106
Таблетка
1 003,06
2476
СУМАБАКТ
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200мг/5мл, 30 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№025107
Құты
2 920,77
2477
СУМАБАКТ
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200мг/5мл, 15 мл, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№025107
Құты
2 358,14
2478
Сумамед® форте
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 200 мг/5 мл, 35.6 г, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№003533
Құты
4 772,86
2479
Сумамокс
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №3
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№018974
Таблетка
766,41
2480
Сумамокс
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 100 мг/5мл, 8 г, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№021399
Құты
1 117,13
2481
Сумамокс
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 200мг/5мл, 13 г, №1
J01FA10
ҚР-ДЗ-5№021400
Құты
1 354,90
2482
Сумафикс
Суматриптан
Таблеткалар, 100 мг, №20
N02CC01
ҚР-ДЗ-5№024651
Таблетка
902,63
2483
Сумафикс
Суматриптан
Таблеткалар, 50 мг, №20
N02CC01
ҚР-ДЗ-5№024652
Таблетка
754,83
2484
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулалар, 25 мг, №28
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№025386
Капсула
26 527,18
2485
Сунитиниб
Сунитиниб
Капсулалар, 12.5 мг, №28
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№025387
Капсула
14 523,11
2486
Супероцеф - Элеас
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г № 1
J01DD62
ҚР-ДЗ-3№019976
Құты
1 163,19
2487
Супрастин®
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/мл, 1 мл, № 5
R06AC03
ҚР-ДЗ-5№015727
Ампула
292,66
2488
Сурванта
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізуге арналған суспензия, 25 мг/мл, 4 мл, №1
R07AA02
ҚР-ДЗ-5№018123
Құты
134 406,34
2489
Сутегi асқын тотығы
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 3 %, 100 мл, №1
D08AX01
ҚР-ДЗ-5№025345
Құты
219,00
2490
Сутент
Сунитиниб
Капсулалар, 25 мг, №30
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№010308
Капсула
26 297,27
2491
Сутент
Сунитиниб
Капсулалар, 12.5 мг, №30
L01XE04
ҚР-ДЗ-5№010310
Капсула
13 205,31
2492
Сэйдекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг/мл, 2 мл, №5
N05CM18
ҚР-ДЗ-5№025119
Құты
5 938,62
2493
Сэйфол
Пропофол
Вена ішіне енгізуге және инфузияға арналған эмульсия, 10 мг/мл, 20 мл, №5
N01AX10
ҚР-ДЗ-5№025081
Құты
329,78
2494
Таглин
Вилдаглиптин
Таблеткалар, 50 мг, №180
A10BH02
ҚР-ДЗ-5№024850
Таблетка
158,04
2495
Таглин
Вилдаглиптин
Таблеткалар, 50 мг, №56

J01DD08
РК-ЛС-5№004563
Таблетка
313,32
2520
Таксим-О-Форте
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 100 мг/5 мл, 32 г, №1
J01DD08
РК-ЛС-5№019034
Флакон
1 631,95
2521
Таллитон®
Карведилол
Таблетки, 6,25 мг, № 28
C07AG02
РК-ЛС-5№013537
Таблетка
65,06
2522
Талц™
Иксекизумаб
Раствор для подкожного введения, 80 мг/мл, 1 мл, №1
L04AC13
РК-ЛС-5№025288
Автоинъектор
453 447,38
2523
Тамекраз
Нет данных
Мазь глазная, 5 г, №1
S01CA01
РК-ЛС-5№023614
Туба
1 647,71
2524
Тамоксифен
Тамоксифен
Таблетки, 20 мг, №30
L02BA01
РК-ЛС-5№004137
Таблетка
28,85
2525
Танелеб
Небиволол
Таблетки, 5 мг, №28
C07AB12
РК-ЛС-5№020123
Таблетка
89,98
2526
Таптиком®
Нет данных
Капли глазные, № 30
S01ED51
РК-ЛС-5№024090
Тюбик-капельница
242,00
2527
Тасигна®
Нилотиниб
Капсулы, 200 мг, №28
L01EA03
РК-ЛС-5№013836
Капсула
10 295,08
2528
Тасигна®
Нилотиниб
Капсулы, 150 мг, №28
L01XE08
РК-ЛС-5№020682
Капсула
9 856,41
2529
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулы, 75 мг, №120
L01EС02
РК-ЛС-5№020852
Капсула
16 146,29
2530
ТАФЛОТАН®
Тафлупрост
Капли глазные, 2,5мл, №1
S01EE05
РК-ЛС-5№016263
Флакон-капельница
3 651,20
2531
Тафлотан®
Тафлупрост
Капли глазные, 15 мкг/мл, 0.3 мл, №30
S01EE05
РК-ЛС-5№016264
Тюбик-капельница
282,90
2532
Тафлотан® БК
Тафлупрост
Капли глазные, 15 мкг/мл, 3 мл, №1
S01EE05
РК-ЛС-5№024919
Флакон
6 062,69
2533
Тахибен®
Урапидил
Раствор для внутривенного введения, 5 мг/мл, 5 мл, № 5
C02CA06
РК-ЛС-5№022025
Ампула
669,52
2534
Тахибен®
Урапидил
Раствор для внутривенного введения, 5 мг/мл, 10 мл, № 5
C02CA06
РК-ЛС-5№022025
Ампула
1 122,89
2535
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №1
B02BC30
РК-ЛС-5№010581
Губка
18 793,78
2536
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №2
B02BC30
РК-ЛС-5№010582
губка
74 046,39
2537
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка, №1
B02BC30
РК-ЛС-5№010583
Губка
75 537,00
2538
Твардокс
Телмисартан
Таблетки, 80 мг, №28
C09CA07
РК-ЛС-5№024068
Таблетка
173,81
2539
Твардокс Н
Нет данных
Таблетки, 80/12.5 мг, №28
C09DA07
РК-ЛС-5№024628
Таблетка
191,23
2540
Теватропиум
Тиотропия бромид
Капсулы с порошком для ингаляций в комплекте с ингалятором, 13 мкг, №30
R03BB04
РК-ЛС-5№023767
Капсула
353,41
2541
Теветен®
Эпросартан
Таблетки, покрытые оболочкой, 600 мг, №14
C09CA02
РК-ЛС-5№003276
Таблетка
477,18
2542
ТЕГРАД
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №30
J05AX12
РК-ЛС-5№025303
Таблетка
1 035,60
2543
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0.5 мг, №30
J05AF10
РК-ЛС-5№022665
Таблетка
292,30
2544
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулы, 100 мг, №15
J02AC02
РК-ЛС-5№014797
Капсула
245,87
2545
Тексикам
Теноксикам

J01DD08
ҚР-ДЗ-5№004563
Таблетка
313,32
2520
Таксим-О-Форте
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 100 мг/5 мл, 32 г, №1
J01DD08
ҚР-ДЗ-5№019034
Құты
1 631,95
2521
Таллитон®
Карведилол
Таблеткалар, 6,25 мг, № 28
C07AG02
ҚР-ДЗ-5№013537
Таблетка
65,06
2522
Талц™
Иксекизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 80 мг/мл, 1 мл, №1
L04AC13
ҚР-ДЗ-5№025288
Автоинъектор
453 447,38
2523
Тамекраз
Деректер жоқ
Көзге арналған жақпамай, 5 г, №1
S01CA01
ҚР-ДЗ-5№023614
Сықпа
1 647,71
2524
Тамоксифен
Тамоксифен
Таблеткалар, 20 мг, №30
L02BA01
ҚР-ДЗ-5№004137
Таблетка
28,85
2525
Танелеб
Небиволол
Таблеткалар, 5 мг, №28
C07AB12
ҚР-ДЗ-5№020123
Таблетка
89,98
2526
Таптиком®
деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, № 30
S01ED51
ҚР-ДЗ-5№024090
Тамшылатқыш-түбек
242,00
2527
Тасигна®
Нилотиниб
Капсулалар, 200 мг, №28
L01EA03
ҚР-ДЗ-5№013836
Капсула
10 295,08
2528
Тасигна®
Нилотиниб
Капсулалар, 150 мг, №28
L01XE08
ҚР-ДЗ-5№020682
Капсула
9 856,41
2529
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулалар, 75 мг, №120
L01EС02
ҚР-ДЗ-5№020852
Капсула
16 146,29
2530
ТАФЛОТАН®
Тафлупрост
Коз тамшысы, 2,5мл, №1
S01EE05
ҚР-ДЗ-5№016263
Тамшылатқыш-құты
3 651,20
2531
Тафлотан®
Тафлупрост
Көзге тамызатын дәрі, 15 мкг/мл, 0.3 мл, №30
S01EE05
ҚР-ДЗ-5№016264
Тамшылатқыш-түбек
282,90
2532
Тафлотан® БК
Тафлупрост
Көзге тамызатын дәрі, 15 мкг/мл, 3 мл, №1
S01EE05
ҚР-ДЗ-5№024919
Құты
6 062,69
2533
Тахибен®
Урапидил
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг/мл, 5 мл, № 5
C02CA06
ҚР-ДЗ-5№022025
Ампула
669,52
2534
Тахибен®
Урапидил
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 5 мг/мл, 10 мл, №5
C02CA06
ҚР-ДЗ-5№022025
Ампула
1 122,89
2535
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш, №1
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010581
Сіңіргіш
18 793,78
2536
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сіңіргіш зат, №2
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010582
кеуек
74 046,39
2537
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш, №1
B02BC30
ҚР-ДЗ-5№010583
Сіңіргіш
75 537,00
2538
Твардокс
Телмисартан
Таблеткалар, 80 мг, №28
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№024068
Таблетка
173,81
2539
Твардокс Н
Деректер жоқ
Таблеткалар, 80/12.5 мг, №28
C09DA07
ҚР-ДЗ-5№024628
Таблетка
191,23
2540
Теватропиум
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар ингаляторымен жиынтықта, 13 мкг, №30
R03BB04
ҚР-ДЗ-5№023767
Капсула
353,41
2541
Теветен®
Эпросартан
Қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг, №14
C09CA02
ҚР-ДЗ-5№003276
Таблетка
477,18
2542
ТЕГРАД
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№025303
Таблетка
1 035,60
2543
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 0.5 мг, №30
J05AF10
ҚР-ДЗ-5№022665
Таблетка
292,30
2544
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулалар, 100 мг, №15
J02AC02
ҚР-ДЗ-5№014797
Капсула
245,87
2545
Тексикам
Теноксикам

Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 20 мг, №1
M01AC02
РК-ЛС-5№023214
Флакон
980,08
2546
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые, 120 мг, №14
L04AX07
РК-ЛС-5№022326
Капсула
3 765,24
2547
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые, 240 мг, №56
L04AX07
РК-ЛС-5№022354
Капсула
7 220,61
2548
ТЕЛАТРИ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг/300мг/300мг, №90
J05AR27
РК-ЛС-5№025620
Таблетка
1 191,16
2549
ТЕЛАТРИ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг/300мг/300мг, №30
J05AR27
РК-ЛС-5№025620
Таблетка
1 191,16
2550
ТЕЛДАЙ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг/300мг/300мг, №30
J05AR27
РК-ЛС-5№025400
Таблетка
1 438,41
2551
Телзап®
Телмисартан
Таблетки, 80 мг, №30
C09CA07
РК-ЛС-5№019844
Таблетка
78,92
2552
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблетки, 80 мг, №14
C09CA07
РК-ЛС-5№023366
Таблетка
173,81
2553
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки, 40 мг, №30
C09CA07
РК-ЛС-5№121841
Таблетка
44,53
2554
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки, 80 мг, №30
C09CA07
РК-ЛС-5№121842
Таблетка
63,14
2555
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулы, 250 мг, № 5
L01AX03
РК-ЛС-5№023337
Капсула
49 885,71
2556
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулы, 180 мг, № 5
L01AX03
РК-ЛС-5№023338
Капсула
36 177,55
2557
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулы, 140 мг, № 5
L01AX03
РК-ЛС-5№023339
Капсула
30 003,31
2558
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулы, 100 мг, № 5
L01AX03
РК-ЛС-5№023340
Капсула
33 402,83
2559
ТЕНМИФА
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600/200/300 мг, №30
J05AR06
РК-ЛС-5№024752
Таблетка
119,68
2560
ТЕНОБЕЛ
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
J05AF07
РК-ЛС-5№023606
Таблетка
249,47
2561
Теноксикам-Сэлтфар
Теноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем, 20 мг, №1
M01AC02
РК-ЛС-5№024918
Флакон
917,87
2562
Тенолиоф
Теноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 20 мг, № 1
M01AC02
РК-ЛС-5№024428
Флакон
1 082,52
2563
Тенолиоф
Теноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 20 мг, №3
M01AC02
РК-ЛС-5№024428
Флакон
913,00
2564
Теноф
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 300 мг, №30
J05AF07
РК-ЛС-5№023522
Таблетка
249,47
2565
Теофил® СР 100/Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 100 мг, №30
R03DA04
РК-ЛС-5№005568
Капсула
36,96
2566
Теофил® СР 200/Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 200 мг, №30
R03DA04
РК-ЛС-5№009963
Капсула
47,04
2567
Теофил® СР 300/ Теофил® СР
Теофиллин
Капсулы с пролонгированным высвобождением, 300 мг, №30

Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 20 мг, №1
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№023214
Құты
980,08
2546
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар, 120 мг, №14
L04AX07
ҚР-ДЗ-5№022326
Капсула
3 765,24
2547
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар, 240 мг, №56
L04AX07
ҚР-ДЗ-5№022354
Капсула
7 220,61
2548
ТЕЛАТРИ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50мг/300мг/300мг, №90
J05AR27
ҚР-ДЗ-5№025620
Таблетка
1 191,16
2549
ТЕЛАТРИ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50мг/300мг/300мг, №30
J05AR27
ҚР-ДЗ-5№025620
Таблетка
1 191,16
2550
ТЕЛДАЙ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50мг/300мг/300мг, №30
J05AR27
ҚР-ДЗ-5№025400
Таблетка
1 438,41
2551
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар, 80 мг, №30
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№019844
Таблетка
78,92
2552
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблеткалар, 80 мг, №14
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№023366
Таблетка
173,81
2553
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар, 40 мг, №30
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№121841
Таблетка
44,53
2554
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар, 80 мг, №30
C09CA07
ҚР-ДЗ-5№121842
Таблетка
63,14
2555
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулалар, 250 мг, № 5
L01AX03
ҚР-ДЗ-5№023337
Капсула
49 885,71
2556
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулалар, 180 мг, № 5
L01AX03
ҚР-ДЗ-5№023338
Капсула
36 177,55
2557
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулалар, 140 мг, № 5
L01AX03
ҚР-ДЗ-5№023339
Капсула
30 003,31
2558
ТемоЭл
Темозоломид
Капсулалар, 100 мг, № 5
L01AX03
ҚР-ДЗ-5№023340
Капсула
33 402,83
2559
ТЕНМИФА
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600/200/300 мг, №30
J05AR06
ҚР-ДЗ-5№024752
Таблетка
119,68
2560
ТЕНОБЕЛ
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
J05AF07
ҚР-ДЗ-5№023606
Таблетка
249,47
2561
Теноксикам-Сэлтфар
Теноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта, 20 мг, №1
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№024918
Құты
917,87
2562
Тенолиоф
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 20 мг, № 1
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№024428
Құты
1 082,52
2563
Тенолиоф
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта, 20 мг, №3
M01AC02
ҚР-ДЗ-5№024428
Құты
913,00
2564
Теноф
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 300 мг, №30
J05AF07
ҚР-ДЗ-5№023522
Таблетка
249,47
2565
Теофил® СР 100/Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзартылған капсулалар, 100 мг, №30
R03DA04
ҚР-ДЗ-5№005568
Капсула
36,96
2566
Теофил® СР 200/Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзартылған капсулалар, 200 мг, №30
R03DA04
ҚР-ДЗ-5№009963
Капсула
47,04
2567
Теофил® СР 300/ Теофил® СР
Теофиллин
Босап шығуы ұзартылған капсулалар, 300 мг, №30

R03DA04
РК-ЛС-5№009964
Капсула
61,54
2568
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем, 1%, 15 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№004549
Туба
1 684,59
2569
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг, №28
L04AA31
РК-ЛС-5№024864
Таблетка
3 068,62
2570
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем, 20 доз, 1 мл, №50
J07AN01
РК-БП-5№024254
Флакон
5 084,99
2571
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем, №50
J07AN01
РК-ЛС-5№025165
Флакон
2 400,08
2572
Термустин
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №1
L01AA09
РК-ЛС-5№023167
Флакон
163 874,89
2573
Теронред
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №120
L02BX03
РК-ЛС-5№023872
Таблетка
1 917,59
2574
Терфалин®
Тербинафин
Крем, 1 %, 15 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№011618
Туба
1 684,59
2575
Терфалин®
Тербинафин
Таблетки, 250 мг, №14
D01BA02
РК-ЛС-5№016316
Таблетка
281,48
2576
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
Нет данных
Суспензия для инъекций, 0.5 мл/1 доза, 0.5 мл, №1
J07CA02
РК-БП-5№021521
Шприц
11 931,14
2577
Тетрациклин
Тетрациклин
Мазь для наружного применения, 3 %, 15 г, №1
D06AA04
РК-ЛС-5№010996
Туба
242,69
2578
Тетрациклин
Тетрациклин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №20
J01AA07
РК-ЛС-5№012671
Таблетка
20,98
2579
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 840 мг/14 мл, 14 мл, №1
L01XC32
РК-ЛС-5№025062
Флакон
1 304 145,89
2580
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1200 мг/20 мл, 20 мл, №1
L01XC32
РК-ЛС-5№024535
Флакон
1 844 596,37
2581
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 1200 мг/20 мл, 20 мл, №1
L01XC32
РК-ЛС-5№024868
Флакон
1 844 597,08
2582
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №50
H03BB02
РК-ЛС-5№025548
Таблетка
116,88
2583
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №50
H03BB02
РК-ЛС-5№025549
Таблетка
77,92
2584
Тибулан
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№018879
Капсула
2 466,45
2585
Тивикай
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №30
J05AX12
РК-ЛС-5№024007
Таблетка
1 573,57
2586
Тивикай
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
J05AX12
РК-ЛС-5№024008
Таблетка
1 467,66
2587
Тивикай
Долутегравир
Таблетки диспергируемые, 5 мг, №60

R03DA04
ҚР-ДЗ-5№009964
Капсула
61,54
2568
ТЕРБИЗИЛ®
Тербинафин
Крем, 1%, 15 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№004549
Сықпа
1 684,59
2569
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 14 мг, №28
L04AA31
ҚР-ДЗ-5№024864
Таблетка
3 068,62
2570
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, 20 доз, 1 мл, №50
J07AN01
ҚР-БП-5№024254
Құты
5 084,99
2571
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта, №50
J07AN01
ҚР-ДЗ-5№025165
Құты
2 400,08
2572
Термустин
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, № 1
L01AA09
ҚР-ДЗ-5№023167
Құты
163 874,89
2573
Теронред
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №120
L02BX03
ҚР-ДЗ-5№023872
Таблетка
1 917,59
2574
Терфалин®
Тербинафин
Крем, 1 %, 15 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№011618
Сықпа
1 684,59
2575
Терфалин®
Тербинафин
Таблеткалар, 250 мг, №14
D01BA02
ҚР-ДЗ-5№016316
Таблетка
281,48
2576
Тетраксим, күл, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 0.5 мл/1 доза, 0.5 мл, №1
J07CA02
ҚР-БП-5№021521
Шприц
11 931,14
2577
Тетрациклин
Тетрациклин
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай, 3 %, 15 г, №1
D06AA04
ҚР-ДЗ-5№010996
Сықпа
242,69
2578
Тетрациклин
Тетрациклин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №20
J01AA07
ҚР-ДЗ-5№012671
Таблетка
20,98
2579
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 840 мг/14 мл, 14 мл, №1
L01XC32
ҚР-ДЗ-5№025062
Құты
1 304 145,89
2580
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл, 20 мл, №1
L01XC32
ҚР-ДЗ-5№024535
Құты
1 844 596,37
2581
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 1200 мг/20 мл, 20 мл, №1
L01XC32
ҚР-ДЗ-5№024868
Құты
1 844 597,08
2582
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №50
H03BB02
ҚР-ДЗ-5№025548
Таблетка
116,88
2583
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №50
H03BB02
ҚР-ДЗ-5№025549
Таблетка
77,92
2584
Тибулан
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№018879
Капсула
2 466,45
2585
Тивикай
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №30
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№024007
Таблетка
1 573,57
2586
Тивикай
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№024008
Таблетка
1 467,66
2587
Тивикай
Долутегравир
Ұсақталатын таблеткалар, 5 мг, №60

J05AX12
РК-ЛС-5№025110
Таблетка
1 862,30
2588
Тивикай®
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №30
J05AX12
РК-ЛС-5№021169
Таблетка
1 653,39
2589
Тивортин
Аргинин
Раствор для инфузий, 4,2 %, 100 мл, № 1
B05BA01
РК-ЛС-5№019778
Бутылка
4 220,34
2590
Тигераза®
Дорназа альфа
раствор для ингаляций, 2.5 мг/2.5 мл, Дорназа альфа 2.5 мг/2.5 мл, 2.5 мл, №6
R05CB13
РК-ЛС-5№025257
Ампула
9 358,51
2591
Тизанил
Тизанидин
Таблетки, 4 мг, №30
M03BX02
РК-ЛС-5№003961
Таблетка
100,18
2592
Тизанил
Тизанидин
Таблетки, 2 мг, №30
M03BX02
РК-ЛС-5№003962
Таблетка
72,35
2593
Тизерцин®
Левомепромазин
Таблетки, покрытые оболочкой, 25 мг, №50
N05AA02
РК-ЛС-5№004387
Таблетка
27,74
2594
Тизерцин®
Левомепромазин
Раствор для инъекций, 25 мг/ 1 мл, 1 мл, №10
N05AA02
РК-ЛС-5№009631
Ампула
158,96
2595
ТикоВак (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07BA01
РК-БП-5№024995
Шприц
12 157,10
2596
ТикоВак Джуниор (вакцина против клещевого вирусного энцефалита культуральная инактивированная очищенная сорбированная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,25 мл/доза, 0.25 мл, №1
J07BA01
РК-БП-5№024994
Шприц
11 313,92
2597
Тимексон
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 20 мг/мл, 1 мл, №28
L03AX13
РК-ЛС-5№025526
Шприц
2 464,72
2598
ТИММАЛ®
Тимолол
Капли глазные, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
РК-ЛС-5№012479
Флакон
732,54
2599
Тимоглобулин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг, 10 мл, №1
L04AA04
РК-БП-5№018130
Флакон
56 463,16
2600
Тингрекс®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 60
N06DX01
РК-ЛС-5№024171
Таблетка
115,81
2601
Тингрекс®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 90
N06DX01
РК-ЛС-5№024171
Таблетка
114,16
2602
Тингрекс®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, № 30
N06DX01
РК-ЛС-5№024171
Таблетка
120,24
2603
Тиопентал-КМП
Тиопентал натрия
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №40
N01AF03
РК-ЛС-5№000327
Флакон
747,26
2604
Тирозол®
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №50
H03BB02
РК-ЛС-5№020723
Таблетка
31,22
2605
Тирозол®
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №50
H03BB02
РК-ЛС-5№020724
Таблетка
56,06
2606
ТИРОФАН
Тирофибан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 12,5 мг/50 мл, 50 мл, №1
B01AC17
РК-ЛС-5№024398
Флакон
46 487,43
2607
Тисинон®
Нитизинон
Капсулы, 5 мг, №60
A16AX04
РК-ЛС-5№024354
Капсула
8 385,00
2608
Тисинон®
Нитизинон
Капсулы, 10 мг, №60
A16AX04
РК-ЛС-5№024355
Капсула

J05AX12
ҚР-ДЗ-5№025110
Таблетка
1 862,30
2588
Тивикай®
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №30
J05AX12
ҚР-ДЗ-5№021169
Таблетка
1 653,39
2589
Тивортин
Аргинин
Инфузияға арналған ерітінді, 4,2 %, 100 мл, № 1
B05BA01
ҚР-ДЗ-5№019778
Бөтелке
4 220,34
2590
Тигераза®
Дорназа альфа
ингаляцияға арналған ерітінді, 2.5 мг/2.5 мл, Дорназа альфа 2.5 мг/2.5 мл, 2.5 мл, №6
R05CB13
ҚР-ДЗ-5№025257
Ампула
9 358,51
2591
Тизанил
Тизанидин
Таблеткалар, 4 мг, №30
M03BX02
ҚР-ДЗ-5№003961
Таблетка
100,18
2592
Тизанил
Тизанидин
Таблеткалар, 2 мг, №30
M03BX02
ҚР-ДЗ-5№003962
Таблетка
72,35
2593
Тизерцин®
Левомепромазин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №50
N05AA02
ҚР-ДЗ-5№004387
Таблетка
27,74
2594
Тизерцин®
Левомепромазин
Инъекцияға арналған ерітінді, 25 мг/ 1 мл, 1 мл, №10
N05AA02
ҚР-ДЗ-5№009631
Ампула
158,96
2595
ТикоВак (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07BA01
ҚР-БП-5№024995
Шприц
12 157,10
2596
ТикоВак Джуниор (белсенділігі жойылған тазартылған сіңірілген өсірінді вирустық кене энцефалитіне қарсы вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,25 мл/доза, 0.25 мл, №1
J07BA01
ҚР-БП-5№024994
Шприц
11 313,92
2597
Тимексон
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/мл, 1 мл, №28
L03AX13
ҚР-ДЗ-5№025526
Шприц
2 464,72
2598
ТИММАЛ®
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 5 мл, №1
S01ED01
ҚР-ДЗ-5№012479
Құты
732,54
2599
Тимоглобулин®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 25 мг, 10 мл, №1
L04AA04
ҚР-БП-5№018130
Құты
56 463,16
2600
Тингрекс®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 60
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№024171
Таблетка
115,81
2601
Тингрекс®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 90
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№024171
Таблетка
114,16
2602
Тингрекс®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, № 30
N06DX01
ҚР-ДЗ-5№024171
Таблетка
120,24
2603
Тиопентал-КМП
Натрий тиопенталы
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 1 г, №40
N01AF03
ҚР-ДЗ-5№000327
Құты
747,26
2604
Тирозол®
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №50
H03BB02
ҚР-ДЗ-5№020723
Таблетка
31,22
2605
Тирозол®
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №50
H03BB02
ҚР-ДЗ-5№020724
Таблетка
56,06
2606
ТИРОФАН
Тирофибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 12,5 мг/50 мл, 50 мл, №1
B01AC17
ҚР-ДЗ-5№024398
Құты
46 487,43
2607
Тисинон®
Нитизинон
Капсулалар, 5 мг, №60
A16AX04
ҚР-ДЗ-5№024354
Капсула
8 385,00
2608
Тисинон®
Нитизинон
Капсулалар, 10 мг, №60
A16AX04
ҚР-ДЗ-5№024355
Капсула

2682
Триумек®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг/600 мг/300 мг, №30
J05AR13
РК-ЛС-5№022415
Таблетка
2 505,43
2683
Тромбо АСС®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 75 мг, №100
B01AC06
РК-ЛС-5№019017
Таблетка
22,34
2684
Тромбо АСС®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 75 мг, №30
B01AC06
РК-ЛС-5№019017
Таблетка
25,09
2685
Тромбо АСС®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 50 мг, № 30
B01AC06
РК-ЛС-5№020385
Таблетка
23,52
2686
Тромбо АСС®
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки покрытые кишечнорастворимой пленочной оболочкой, 100 мг, № 30
B01AC06
РК-ЛС-5№020386
Таблетка
25,63
2687
Тромбопол
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 100 мг, №30
B01AC06
РК-ЛС-0№025290
Таблетка
21,53
2688
Тромбопол
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 150 мг, №30
B01AC06
РК-ЛС-0№025367
Таблетка
28,85
2689
Тромбопол
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 75 мг, №30
B01AC06
РК-ЛС-0№025368
Таблетка
18,30
2690
Тромбопол
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 75 мг, № 30
B01AC06
РК-ЛС-5№015840
Таблетка
10,16
2691
Тромбопол
Ацетилсалициловая кислота
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 150 мг, № 30
B01AC06
РК-ЛС-5№015841
Таблетка
14,40
2692
Тромборель
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг, №28
B01AC04
РК-ЛС-5№019270
Таблетка
46,93
2693
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные, 1%, 10 мл, № 1
S01FA06
РК-ЛС-5№010726
Флакон
960,00
2694
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные, 0,5%, 10 мл, № 1
S01FA06
РК-ЛС-5№010727
Флакон
476,98
2695
Тро-цефтриакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 гр, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№022438
Флакон
991,46
2696
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения, 0.75 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №4
A10BJ05
РК-ЛС-5№022156
Шприц-ручка
22 713,40
2697
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения, 1.5 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №4
A10BJ05
РК-ЛС-5№022157
Шприц-ручка
22 711,87
2698
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AH09
РК-БП-5№024228
Шприц
38 610,90
2699
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AH09
РК-БП-5№024228
Шприц
41 662,44
2700
Туберкулин
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения, 2 ТЕ, 1 мл, №10

2682
Триумек®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг/600 мг/300 мг, №30
J05AR13
ҚР-ДЗ-5№022415
Таблетка
2 505,43
2683
Тромбо АСС®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №100
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№019017
Таблетка
22,34
2684
Тромбо АСС®
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№019017
Таблетка
25,09
2685
Тромбо АСС®
Ацетилсалицил қышқылы
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, № 30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№020385
Таблетка
23,52
2686
Тромбо АСС®
Ацетилсалицил қышқылы
Iшекте еритін үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, № 30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№020386
Таблетка
25,63
2687
Тромбопол
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
B01AC06
ҚР-ДЗ-0№025290
Таблетка
21,53
2688
Тромбопол
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №30
B01AC06
ҚР-ДЗ-0№025367
Таблетка
28,85
2689
Тромбопол
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №30
B01AC06
ҚР-ДЗ-0№025368
Таблетка
18,30
2690
Тромбопол
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, № 30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№015840
Таблетка
10,16
2691
Тромбопол
Ацетилсалицил қышқылы
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, № 30
B01AC06
ҚР-ДЗ-5№015841
Таблетка
14,40
2692
Тромборель
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 75 мг, №28
B01AC04
ҚР-ДЗ-5№019270
Таблетка
46,93
2693
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі, 1%, 10 мл, № 1
S01FA06
ҚР-ДЗ-5№010726
Құты
960,00
2694
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі, 0,5%, 10 мл, №1
S01FA06
ҚР-ДЗ-5№010727
Құты
476,98
2695
Тро-цефтриакс
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 гр, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№022438
Құты
991,46
2696
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 0.75 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №4
A10BJ05
ҚР-ДЗ-5№022156
Шприц-қалам
22 713,40
2697
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1.5 мг/0.5 мл, 0.5 мл, №4
A10BJ05
ҚР-ДЗ-5№022157
Шприц-қалам
22 711,87
2698
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №10
J07AH09
ҚР-БП-5№024228
Шприц
38 610,90
2699
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0,5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07AH09
ҚР-БП-5№024228
Шприц
41 662,44
2700
Туберкулин
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді, 2 ТЕ, 1 мл, №10

2723
Ультрикс Квадри Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная расщепленная
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07BB02
РК-БП-5№024889
Шприц
3 838,60
2724
УЛЬТРОКС® 10/УЛЬТРОКС®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №14
C10AA07
РК-ЛС-5№016353
Таблетка
144,32
2725
УЛЬТРОКС® 20/УЛЬТРОКС®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №14
C10AA07
РК-ЛС-5№016352
Таблетка
219,85
2726
Уримак
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением, 0.4 мг, №30
G04CA02
РК-ЛС-5№022406
Капсула
54,58
2727
УРО-БЦЖ медак
Нет данных
Порошок и растворитель для приготовления суспензии для внутрипузырного введения, №1
L03AX03
РК-БП-5№015766
Флакон
91 830,59
2728
Уромитексан
Месна
Раствор для внутривенного введения, 400 мг/4 мл, 4 мл, №15
V03AF01
РК-ЛС-5№017565
Ампула
897,29
2729
Урсодекс ® Форте
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 500 мг, №30
A05AA02
РК-ЛС-0№025578
Капсула
252,00
2730
Урсодекс®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №50
A05AA02
РК-ЛС-5№018295
Капсула
90,91
2731
Урсозим®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №60
A05AA02
РК-ЛС-5№017901
Капсула
153,40
2732
Урсозим®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №120
A05AA02
РК-ЛС-5№017901
Капсула
144,97
2733
Урсозим®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №30
A05AA02
РК-ЛС-5№017901
Капсула
208,58
2734
Урсолив AVVA
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №50
A05AA02
РК-ЛС-5№018892
Капсула
142,69
2735
Урсофлор
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы желатиновые, 300 мг, №20
A05AA02
РК-ЛС-5№018957
Капсула
271,12
2736
Урсоцид®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, № 60
A05AA02
РК-ЛС-3№021557
Капсула
94,67
2737
УРСОЦИД®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 250 мг, №90
A05AA02
РК-ЛС-3№021557
Капсула
94,67
2738
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы, 200 мг, №14
G03DA04
РК-ЛС-5№023292
Капсула
318,82
2739
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы, 100 мг, №28
G03DA04
РК-ЛС-5№023293
Капсула
168,73
2740
Фабразим®
Агалзидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 35 мг, №1
A16AB04
РК-ЛС-5№016681
Флакон
1 283 689,44
2741
Фабразим®
Агалзидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, 35 мг, №1
A16AB04
ЛП-№000039-РГ-KZ
Флакон
1 138 760,87
2742
Фазенра®
Бенрализумаб
Раствор для подкожного введения, 30 мг, 1 мл, №1
R03DX10
РК-БП-5№024939
Шприц
1 007 536,83
2743
Фазлодекс™
Фульвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250мг, 250 мг/5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
РК-ЛС-5№019052
Шприц
137 772,70
2744
ФАМО®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 мг, №30
A02BA03
РК-ЛС-5№011351
Таблетка
34,00
2745
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир

2723
Ультрикс Квадри төрт валентті белсенділігі жойылған ыдыратылған тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия, 0.5 мл/доза, 0.5 мл, №1
J07BB02
ҚР-БП-5№024889
Шприц
3 838,60
2724
УЛЬТРОКС® 10/УЛЬТРОКС®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№016353
Таблетка
144,32
2725
УЛЬТРОКС® 20/УЛЬТРОКС®
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №14
C10AA07
ҚР-ДЗ-5№016352
Таблетка
219,85
2726
Уримак
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар, 0.4 мг, №30
G04CA02
ҚР-ДЗ-5№022406
Капсула
54,58
2727
УРО-БЦЖ медак
Деректер жоқ
Қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ және еріткіш, №1
L03AX03
ҚР-БП-5№015766
Құты
91 830,59
2728
Уромитексан
Месна
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 400 мг/4 мл, 4 мл, №15
V03AF01
ҚР-ДЗ-5№017565
Ампула
897,29
2729
Урсодекс ® Форте
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 500 мг, №30
A05AA02
ҚР-ДЗ-0№025578
Капсула
252,00
2730
Урсодекс®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №50
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№018295
Капсула
90,91
2731
Урсозим®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №60
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№017901
Капсула
153,40
2732
Урсозим®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №120
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№017901
Капсула
144,97
2733
Урсозим®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №30
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№017901
Капсула
208,58
2734
Урсолив AVVA
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №50
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№018892
Капсула
142,69
2735
Урсофлор
Урсодезоксихолий қышқылы
Желатин капсулалар, 300 мг, №20
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№018957
Капсула
271,12
2736
Урсоцид®
Урсодезоксихол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, № 60
A05AA02
ҚР-ДЗ-3№021557
Капсула
94,67
2737
УРСОЦИД®
Урсодезоксихол қышқылы
Капсулалар, 250 мг, №90
A05AA02
ҚР-ДЗ-3№021557
Капсула
94,67
2738
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар, 200 мг, №14
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№023292
Капсула
318,82
2739
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар, 100 мг, №28
G03DA04
ҚР-ДЗ-5№023293
Капсула
168,73
2740
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат, 35 мг, №1
A16AB04
ҚР-ДЗ-5№016681
Құты
1 283 689,44
2741
Фабразим®
Агалзидаза бета
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат, 35 мг, №1
A16AB04
ЛП-№000039-РГ-KZ
Құты
1 138 760,87
2742
Фазенра®
Бенрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 30 мг, 1 мл, №1
R03DX10
ҚР-БП-5№024939
Шприц
1 007 536,83
2743
Фазлодекс™
Фульвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 250мг, 250 мг/5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№019052
Шприц
137 772,70
2744
ФАМО®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 40 мг, №30
A02BA03
ҚР-ДЗ-5№011351
Таблетка
34,00
2745
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир

Таблетки, покрытые оболочкой, 250 мг, №21
J05AB09
РК-ЛС-3№022357
Таблетка
444,06
2746
Фангифлю
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№019166
Капсула
1 267,29
2747
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 250 МЕ, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№017429
Флакон
48 005,11
2748
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 500 МЕ, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№017430
Флакон
90 183,35
2749
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, №1
B02BD06
РК-ЛС-5№017431
Флакон
179 515,32
2750
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 50 мг, №10
M01
РК-ЛС-5№024746
Таблетка
28,21
2751
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Гель для наружного применения, 50 мг/г, 30 г, №1
M02AA15
РК-ЛС-5№022132
Туба
1 045,45
2752
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Гель для наружного применения, 50 мг/г, 100 г, №1
M02AA15
РК-ЛС-5№022132
Туба
2 160,59
2753
Фарестон
Торемифен
Таблетки, 20 мг, №30
L02BA02
РК-ЛС-5№016606
Таблетка
206,59
2754
Фарестон
Торемифен
Таблетки, 60 мг, №30
L02BA02
РК-ЛС-5№016607
Таблетка
430,68
2755
Фармадипин®
Нифедипин
Капли оральные, 2 %, 5 мл, №1
C08CA05
РК-ЛС-5№014415
Флакон
798,20
2756
Фармадипин®
Нифедипин
Капли оральные, 2 %, 25 мл, №1
C08CA05
РК-ЛС-5№014415
Флакон
1 325,64
2757
Фармазолин®
Ксилометазолин
Капли назальные, 0.05 %, 10 мл, №1
R01AA07
РК-ЛС-5№016465
Флакон
450,10
2758
Фармазолин®
Ксилометазолин
Капли назальные, 0.1 %, 10 мл, №1
R01AA07
РК-ЛС-5№016466
Флакон
458,65
2759
Фармазолин® Н
Ксилометазолин
Спрей назальный, 1 мг/мл, 15 мл, №1
R01AA07
РК-ЛС-5№015731
Флакон
813,26
2760
ФЕБРОФИД
Кетопрофен
Капсулы, 50 мг, №20
M01AE03
РК-ЛС-0№025727
Капсула
50,50
2761
ФЕБРОФИД
Кетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 100 мг/2 мл, 2 мл, №5
M01AE03
РК-ЛС-5№025390
Ампула
115,25
2762
ФЕБРОФИД форте
Кетопрофен
Таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг, №20
M01AE03
РК-ЛС-0№025728
Таблетка
28,73
2763
Фейба®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 ЕД, №1
B02BD03
РК-ЛС-5№018682
Флакон
183 628,55
2764
Фейба®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 1000 ЕД, №1
B02BD03
РК-ЛС-5№018683
Флакон
381 457,90
2765
ФЕММЕЦИН
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
G04BD08
РК-ЛС-5№025846
Таблетка
188,98
2766
Феморикс
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 14 мг, №28
L04AA31
РК-ЛС-5№023813
Таблетка
8 292,16
2767
Фенобарбитал
Фенобарбитал
Таблетки, 100 мг, № 10
N03AA02
РК-ЛС-5№013580
Таблетка

Қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №21
J05AB09
ҚР-ДЗ-3№022357
Таблетка
444,06
2746
Фангифлю
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№019166
Капсула
1 267,29
2747
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 250 ХБ, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№017429
Құты
48 005,11
2748
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 500 ХБ, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№017430
Құты
90 183,35
2749
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 1000 ХБ, №1
B02BD06
ҚР-ДЗ-5№017431
Құты
179 515,32
2750
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №10
M01
ҚР-ДЗ-5№024746
Таблетка
28,21
2751
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель, 50 мг/г, 30 г, №1
M02AA15
ҚР-ДЗ-5№022132
Сықпа
1 045,45
2752
ФАНИГАН® ДЭЙ
Диклофенак
Сыртқа қолдануға арналған гель, 50 мг/г, 100 г, №1
M02AA15
ҚР-ДЗ-5№022132
Сықпа
2 160,59
2753
Фарестон
Торемифен
Таблеткалар, 20 мг, №30
L02BA02
ҚР-ДЗ-5№016606
Таблетка
206,59
2754
Фарестон
Торемифен
Таблеткалар, 60 мг, №30
L02BA02
ҚР-ДЗ-5№016607
Таблетка
430,68
2755
Фармадипин®
Нифедипин
Ішуге арналған тамшылар, 2 %, 5 мл, №1
C08CA05
ҚР-ДЗ-5№014415
Құты
798,20
2756
Фармадипин®
Нифедипин
Ішуге арналған тамшылар, 2 %, 25 мл, №1
C08CA05
ҚР-ДЗ-5№014415
Құты
1 325,64
2757
Фармазолин®
Ксилометазолин
Мұрынға тамызатын дәрі, 0.05 %, 10 мл, №1
R01AA07
ҚР-ДЗ-5№016465
Құты
450,10
2758
Фармазолин®
Ксилометазолин
Мұрынға тамызатын дәрі, 0.1 %, 10 мл, №1
R01AA07
ҚР-ДЗ-5№016466
Құты
458,65
2759
Фармазолин® Н
Ксилометазолин
Мұрынға арналған спрей, 1 мг/мл, 15 мл, №1
R01AA07
ҚР-ДЗ-5№015731
Құты
813,26
2760
ФЕБРОФИД
Кетопрофен
Капсулалар, 50 мг, №20
M01AE03
ҚР-ДЗ-0№025727
Капсула
50,50
2761
ФЕБРОФИД
Кетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл, №5
M01AE03
ҚР-ДЗ-5№025390
Ампула
115,25
2762
ФЕБРОФИД форте
Кетопрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №20
M01AE03
ҚР-ДЗ-0№025728
Таблетка
28,73
2763
Фейба®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 ӘБ, №1
B02BD03
ҚР-ДЗ-5№018682
Құты
183 628,55
2764
Фейба®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1000 ӘБ, №1
B02BD03
ҚР-ДЗ-5№018683
Құты
381 457,90
2765
ФЕММЕЦИН
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
G04BD08
ҚР-ДЗ-5№025846
Таблетка
188,98
2766
Феморикс
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 14 мг, №28
L04AA31
ҚР-ДЗ-5№023813
Таблетка
8 292,16
2767
Фенобарбитал
Фенобарбитал
Таблеткалар, 100 мг, № 10
N03AA02
ҚР-ДЗ-5№013580
Таблетка

14,93
2768
Фентавера
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система, 12,5 мкг/ч, №5
N02AB03
РК-ЛС-5№024030
Пакет (саше)
1 506,91
2769
Фентавера
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система, 100 мкг/ч, №5
N02AB03
РК-ЛС-5№024031
Пакет-саше
7 375,13
2770
Фентавера
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система, 75 мкг/ч, №5
N02AB03
РК-ЛС-5№024032
Пакет (саше)
4 929,07
2771
Фентавера
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система, 50 мкг/ч, №5
N02AB03
РК-ЛС-5№024033
Пакет (саше)
4 147,63
2772
Фентавера
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система, 25 мкг/ч, №5
N02AB03
РК-ЛС-5№024034
Пакет (саше)
2 884,30
2773
Фентанил
Фентанил
Раствор для инъекций, 0,005%, 2 мл, №5
N01AH01
РК-ЛС-5№015713
Ампула
349,54
2774
Ферзапин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №30
N05AH03
РК-ЛС-5№020865
Таблетка
226,52
2775
Ферзапин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30
N05AH03
РК-ЛС-5№020866
Таблетка
469,95
2776
Феринжект®
Железа карбоксимальтоза
Раствор для внутривенного введения, 50мг/мл, 10 мл, №5
B03AC
РК-ЛС-5№023025
Флакон
29 007,91
2777
Феринжект®
Железа карбоксимальтоза
Раствор для внутривенного введения, 50 мг/мл, 10 мл, №1
B03AC
РК-ЛС-5№023025
Флакон
38 217,02
2778
Феркайл®
Нет данных
Раствор для инъекций, 50 мг/мл, 2 мл, № 100
B03AC06
РК-ЛС-5№007850
Ампула
389,21
2779
Ферретаб комп
Нет данных
Капсулы с пролонгированным высвобождением, №30
B03AD02
РК-ЛС-5№015591
Капсула
77,23
2780
Ферро Витале
Нет данных
Раствор для внутривенного введения, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
РК-ЛС-5№025883
Ампула
4 973,98
2781
Ферровит®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, №50
B03AE10
РК-ЛС-5№013864
Таблетка
18,26
2782
Ферровит® - С
Нет данных
Сироп, 100 мл, №1
B03AE10
РК-ЛС-5№018256
Флакон
850,61
2783
Ферровит-С
Нет данных
Капли для приема внутрь, 25 мл, №1
B03AA07
РК-ЛС-5№012856
Флакон
540,15
2784
Ферсинол
Нет данных
Раствор для инъекций, 100 мг/2 мл, 2 мл, №5
B03AC
РК-ЛС-5№019772
Ампула
654,67
2785
Фесго®
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 1200 мг + 600 мг/15 мл, 15 мл, №1
L01XY02
РК-ЛС-5№025633
Флакон
3 061 836,91
2786
Фесго®
Нет данных
Раствор для подкожного введения, 600 мг + 600 мг/10 мл, 10 мл, №1
L01XY02
РК-ЛС-5№025634
Флакон
1 748 933,76
2787
Физионил 40 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 2.27%, 2000 мл, №5
B05D
РК-ЛС-5№018377
Пакет
7 591,04
2788
Физионил 40 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа, 1.36%, 2000 мл, №5
B05D
РК-ЛС-5№018378
Пакет
7 589,79
2789
Физиотенз®
Моксонидин
Таблетки, покрытые оболочкой, 0,4 мг, № 84
C02AC05
РК-ЛС-5№018401
Таблетка
126,91
2790
Физиотенз®
Моксонидин
Таблетки, покрытые оболочкой, 0.4 мг, №14
C02AC05
РК-ЛС-5№018401
Таблетка

14,93
2768
Фентавера
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе, 12,5 мкг/ч, №5
N02AB03
ҚР-ДЗ-5№024030
Пакет (саше)
1 506,91
2769
Фентавера
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе, 100 мкг/ч, №5
N02AB03
ҚР-ДЗ-5№024031
Пакет-саше
7 375,13
2770
Фентавера
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе, 75 мкг/ч, №5
N02AB03
ҚР-ДЗ-5№024032
Пакет (саше)
4 929,07
2771
Фентавера
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе, 50 мкг/ч, №5
N02AB03
ҚР-ДЗ-5№024033
Пакет (саше)
4 147,63
2772
Фентавера
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе, 25 мкг/ч, №5
N02AB03
ҚР-ДЗ-5№024034
Пакет (саше)
2 884,30
2773
Фентанил
Фентанил
Инъекцияға арналған ерітінді, 0,005%, 2 мл, №5
N01AH01
ҚР-ДЗ-5№015713
Ампула
349,54
2774
Ферзапин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №30
N05AH03
ҚР-ДЗ-5№020865
Таблетка
226,52
2775
Ферзапин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №30
N05AH03
ҚР-ДЗ-5№020866
Таблетка
469,95
2776
Феринжект®
Железа карбоксимальтоза
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50мг/мл, 10 мл, №5
B03AC
ҚР-ДЗ-5№023025
Құты
29 007,91
2777
Феринжект®
Темір карбоксимальтозасы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/мл, 10 мл, №1
B03AC
ҚР-ДЗ-5№023025
Құты
38 217,02
2778
Феркайл®
деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 50 мг/мл, 2 мл, №100
B03AC06
ҚР-ДЗ-5№007850
Ампула
389,21
2779
Ферретаб комп
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар, №30
B03AD02
ҚР-ДЗ-5№015591
Капсула
77,23
2780
Ферро Витале
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 20 мг/мл, 5 мл, №5
B03AC02
ҚР-ДЗ-5№025883
Ампула
4 973,98
2781
Ферровит®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар, №50
B03AE10
ҚР-ДЗ-5№013864
Таблетка
18,26
2782
Ферровит® - С
Деректер жоқ
Шәрбат, 100 мл, №1
B03AE10
ҚР-ДЗ-5№018256
Құты
850,61
2783
Ферровит-С
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған тамшылар, 25 мл, №1
B03AA07
ҚР-ДЗ-5№012856
Құты
540,15
2784
Ферсинол
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл, 2 мл, №5
B03AC
ҚР-ДЗ-5№019772
Ампула
654,67
2785
Фесго®
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 1200 мг + 600 мг/15 мл, 15 мл, №1
L01XY02
ҚР-ДЗ-5№025633
Құты
3 061 836,91
2786
Фесго®
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 600 мг + 600 мг/10 мл, 10 мл, №1
L01XY02
ҚР-ДЗ-5№025634
Құты
1 748 933,76
2787
Физионил 40 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 2.27%, 2000 мл, №5
B05D
ҚР-ДЗ-5№018377
Пакет
7 591,04
2788
Физионил 40 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді, 1.36%, 2000 мл, №5
B05D
ҚР-ДЗ-5№018378
Пакет
7 589,79
2789
Физиотенз®
Моксонидин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 0,4 мг, № 84
C02AC05
ҚР-ДЗ-5№018401
Таблетка
126,91
2790
Физиотенз®
Моксонидин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 0.4 мг, №14
C02AC05
ҚР-ДЗ-5№018401
Таблетка

126,91
2791
Физиотенз®
Моксонидин
Таблетки, покрытые оболочкой, 0,2 мг, № 84
C02AC05
РК-ЛС-5№018402
Таблетка
85,13
2792
Физиотенз®
Моксонидин
Таблетки, покрытые оболочкой, 0.2 мг, №14
C02AC05
РК-ЛС-5№018402
Таблетка
85,13
2793
Финголимод-Тева
Финголимод
Капсулы, 0.5 мг, №28
L04AA27
РК-ЛС-5№024476
Капсула
3 830,91
2794
Финлепсин ретард - Тева
Карбамазепин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, 400 мг, №50
N03AF01
РК-ЛС-5№015883
Таблетка
61,22
2795
Финотерб
Тербинафин
Крем для наружного применения, 1%, 15 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№022363
Туба
1 456,45
2796
Фирмагон
Дегареликс
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 80 мг, 4.2 мл, №3
L02BX02
РК-ЛС-5№017566
Флакон
62 754,96
2797
Фирмагон
Дегареликс
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 120 мг, 3 мл, №2
L02BX02
РК-ЛС-5№017567
Флакон
54 502,46
2798
Фламакс®
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения, 50 мг/мл, № 10
M01AE03
РК-ЛС-5№012867
Ампула
225,65
2799
Фламмэгис®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг, №1
L04AB02
РК-ЛС-5№020035
Флакон
145 435,97
2800
Флапрокс
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01MA02
РК-ЛС-5№019733
Таблетка
136,44
2801
Флебогамма 10% ДИФ
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 200 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№022024
Флакон
635 108,26
2802
Флебогамма 10% ДИФ
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 50 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№022024
Флакон
158 057,31
2803
Флебогамма 10% ДИФ
Нет данных
Раствор для инфузий, 10%, 100 мл, №1
J06BA02
РК-ЛС-5№022024
Флакон
317 544,67
2804
Фликсотид® 125
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 125 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BA05
РК-ЛС-5№004664
Баллон
3 445,05
2805
Фликсотид® 250
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 250 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
РК-ЛС-5№004663
Баллон
8 426,34
2806
Фликсотид® 50
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 50мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
РК-ЛС-5№010057
Баллон
2 382,38
2807
Флоксал
Офлоксацин
Капли глазные, 0,3 %, 5 мл, №1
S01AE01
РК-ЛС-5№004828
Флакон-капельница
2 263,57
2808
Флоксал
Офлоксацин
Мазь глазная, 0,3 %, 3 г, №1
S01AE01
РК-ЛС-5№004829
Туба
2 396,42
2809
Флоксимед
Ципрофлоксацин
Капли глазные, 0,3%, 5 мл, №1
S01AE03
РК-ЛС-5№003704
Флакон
1 766,84
2810
Флувир
Осельтамивир
Капсулы, 30 мг, №10
J05AH02
РК-ЛС-5№023895
Капсула
214,19
2811
Флувир
Осельтамивир
Капсулы, 75 мг, №10
J05AH02
РК-ЛС-5№023897
Капсула
257,92
2812
Флувоксин 100
Флувоксамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, № 50
N06AB08

126,91
2791
Физиотенз®
Моксонидин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 0,2 мг, № 84
C02AC05
ҚР-ДЗ-5№018402
Таблетка
85,13
2792
Физиотенз®
Моксонидин
Қабықпен қапталған таблеткалар, 0.2 мг, №14
C02AC05
ҚР-ДЗ-5№018402
Таблетка
85,13
2793
Финголимод-Тева
Финголимод
Капсулалар, 0.5 мг, №28
L04AA27
ҚР-ДЗ-5№024476
Капсула
3 830,91
2794
Финлепсин ретард - Тева
Карбамазепин
Босап шығуы ұзартылған таблеткалар, 400 мг, №50
N03AF01
ҚР-ДЗ-5№015883
Таблетка
61,22
2795
Финотерб
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем, 1%, 15 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№022363
Сықпа
1 456,45
2796
Фирмагон
Дегареликс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 80 мг, 4.2 мл, №3
L02BX02
ҚР-ДЗ-5№017566
Құты
62 754,96
2797
Фирмагон
Дегареликс
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 120 мг, 3 мл, №2
L02BX02
ҚР-ДЗ-5№017567
Құты
54 502,46
2798
Фламакс®
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді, 50 мг/мл, № 10
M01AE03
ҚР-ДЗ-5№012867
Ампула
225,65
2799
Фламмэгис®
Инфликсимаб
Көктамыр ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, №1
L04AB02
ҚР-ДЗ-5№020035
Құты
145 435,97
2800
Флапрокс
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01MA02
ҚР-ДЗ-5№019733
Таблетка
136,44
2801
Флебогамма 10% ДИФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 200 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№022024
Құты
635 108,26
2802
Флебогамма 10% ДИФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 50 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№022024
Құты
158 057,31
2803
Флебогамма 10% ДИФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді, 10%, 100 мл, №1
J06BA02
ҚР-ДЗ-5№022024
Құты
317 544,67
2804
Фликсотид® 125
Флутиказон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 125 мкг/доза, 60 Доза, №1
R03BA05
ҚР-ДЗ-5№004664
Баллон
3 445,05
2805
Фликсотид® 250
Флутиказон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 250 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
ҚР-ДЗ-5№004663
Баллон
8 426,34
2806
Фликсотид® 50
Флутиказон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, 50мкг/доза, 120 Доза, №1
R03BA05
ҚР-ДЗ-5№010057
Баллон
2 382,38
2807
Флоксал
Офлоксацин
Көзге тамызатын дәрі, 0,3 %, 5 мл, №1
S01AE01
ҚР-ДЗ-5№004828
Тамшылатқыш-құты
2 263,57
2808
Флоксал
Офлоксацин
Көзге арналған жақпамай, 0,3 %, 3 г, №1
S01AE01
ҚР-ДЗ-5№004829
Сықпа
2 396,42
2809
Флоксимед
Ципрофлоксацин
Көзге тамызатын дәрі, 0,3%, 5 мл, №1
S01AE03
ҚР-ДЗ-5№003704
Құты
1 766,84
2810
Флувир
Оcельтамивир
Капсулалар, 30 мг, №10
J05AH02
ҚР-ДЗ-5№023895
Капсула
214,19
2811
Флувир
Оcельтамивир
Капсулалар, 75 мг, №10
J05AH02
ҚР-ДЗ-5№023897
Капсула
257,92
2812
Флувоксин 100
Флувоксамин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, № 50
N06AB08

РК-ЛС-5№003094
Таблетка
185,98
2813
Флударабин-Келун-Казфарм
Флударабин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/ 2 мл, 2 мл, № 1
L01BB05
РК-ЛС-5№023228
Флакон
67 642,97
2814
Флузамед
Флуконазол
Капсулы, 150 мг № 1
J02AC01
РК-ЛС-5№022396
Капсула
2 039,91
2815
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 200 мг, 1 г. №20
R05CB01
РК-ЛС-5№014693
Пакет
92,55
2816
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 600 мг, №20
R05CB01
РК-ЛС-5№016795
Таблетка
147,94
2817
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Таблетки шипучие, 600 мг, № 10
R05CB01
РК-ЛС-5№016795
Таблетка
165,33
2818
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Раствор для инъекций и ингаляций, 100 мг/мл, 3 мл №5
R05CB01
РК-ЛС-5№018165
Ампула
395,62
2819
Флуконазол
Флуконазол
Раствор для инфузий, 2 мг/мл, 100 мл, № 1
J02AC01
РК-ЛС-3№021330
Флакон
681,36
2820
Флуконазол
Флуконазол
Таблетки, покрытые оболочкой, 150 мг, №2
J02AC01
РК-ЛС-5№000027
Таблетка
290,51
2821
Флуконазол
Флуконазол
Таблетки, покрытые оболочкой, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№000027
Таблетка
268,79
2822
Флуконазол
Флуконазол
Таблетки, покрытые оболочкой, 50 мг, №10
J02AC01
РК-ЛС-5№000621
Таблетка
46,31
2823
Флуконазол
Флуконазол
Таблетки, покрытые оболочкой, 100 мг, №10
J02AC01
РК-ЛС-5№000622
Таблетка
83,59
2824
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулы, 50 мг, №10
J02AC01
РК-ЛС-3№020817
Капсула
65,55
2825
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулы, 100 мг, №10
J02AC01
РК-ЛС-5№016576
Капсула
77,28
2826
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№016578
Капсула
419,90
2827
Флунол®
Флуконазол
Сироп, 25 мг/5 мл, 70 мл, №1
J02AC01
РК-ЛС-3№121707
Флакон
2 261,00
2828
Флунол®
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№004572
Капсула
800,64
2829
Флунол®
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №2
J02AC01
РК-ЛС-5№004572
Капсула
800,64
2830
Флунол®
Флуконазол
Капсулы, 50 мг, №7
J02AC01
РК-ЛС-5№014466
Капсула
259,26
2831
Флунол®
Флуконазол
Капсулы, 100 мг, №30
J02AC01
РК-ЛС-5№018143
Капсула
274,44
2832
Флуоксетин Ланнахер
Флуоксетин
Капсулы, 20 мг, № 20
N06AB03
РК-ЛС-5№014887
Капсула
123,06
2833
Флусалио
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 100 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№023367
Ингалятор
5 220,50
2834
Флусалио
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 250 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№023368
Ингалятор
6 048,81
2835
Флусалио
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 500 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№023369
Ингалятор
8 087,10
2836
ФЛУТИСАЛ
Флуоксетин
Капсулы, 20 мг, №30
N06AB03
РК-ЛС-5№024554
Капсула
71,53
2837
ФЛУТИЭЙР-S 250
Нет данных
Порошок для ингаляций в капсулах, в комплекте с ингалятором, №60
R03AK06
РК-ЛС-5№020554
Ингалятор

ҚР-ДЗ-5№003094
Таблетка
185,98
2813
Флударабин-Келун-Казфарм
Флударабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг/ 2 мл, 2 мл, № 1
L01BB05
ҚР-ДЗ-5№023228
Құты
67 642,97
2814
Флузамед
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№022396
Капсула
2 039,91
2815
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 200 мг, 1 г. №20
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№014693
Пакет
92,55
2816
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 600 мг, №20
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№016795
Таблетка
147,94
2817
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Көпіршитін таблеткалар, 600 мг, № 10
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№016795
Таблетка
165,33
2818
Флуимуцил
Ацетилцистеин
Инъекция және ингаляцияға арналған ерітінді, 100 мг/мл, 3мл № 5
R05CB01
ҚР-ДЗ-5№018165
Ампула
395,62
2819
Флуконазол
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл, 100 мл, № 1
J02AC01
ҚР-ДЗ-3№021330
Құты
681,36
2820
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №2
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№000027
Таблетка
290,51
2821
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№000027
Таблетка
268,79
2822
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №10
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№000621
Таблетка
46,31
2823
Флуконазол
Флуконазол
Қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №10
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№000622
Таблетка
83,59
2824
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулалар, 50 мг, №10
J02AC01
ҚР-ДЗ-3№020817
Капсула
65,55
2825
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулалар, 100 мг, №10
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№016576
Капсула
77,28
2826
Флуконазол-ТК
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№016578
Капсула
419,90
2827
Флунол®
Флуконазол
Шәрбат, 25 мг/5 мл, 70 мл, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-3№121707
Құты
2 261,00
2828
Флунол®
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№004572
Капсула
800,64
2829
Флунол®
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №2
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№004572
Капсула
800,64
2830
Флунол®
Флуконазол
Капсулалар, 50 мг, №7
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№014466
Капсула
259,26
2831
Флунол®
Флуконазол
Капсулалар, 100 мг, №30
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№018143
Капсула
274,44
2832
Флуоксетин Ланнахер
Флуоксетин
Капсулалар, 20 мг, № 20
N06AB03
ҚР-ДЗ-5№014887
Капсула
123,06
2833
Флусалио
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 100 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№023367
Ингалятор
5 220,50
2834
Флусалио
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 250 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№023368
Ингалятор
6 048,81
2835
Флусалио
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 500 мкг/50 мкг, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№023369
Ингалятор
8 087,10
2836
ФЛУТИСАЛ
Флуоксетин
Капсулалар, 20 мг, №30
N06AB03
ҚР-ДЗ-5№024554
Капсула
71,53
2837
ФЛУТИЭЙР-S 250
Деректер жоқ
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ, ингалятормен жиынтықта, №60
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№020554
Ингалятор

7 053,66
2838
ФЛЮТ® Адванс
Бензокаин
Суппозитории ректальные, №12
C05AD03
РК-ЛС-5№024604
Суппозиторий
143,78
2839
Фобос
Флуконазол
Капсулы, 50 мг, №7
J02AC01
РК-ЛС-5№020489
Капсула
352,80
2840
Фобос
Флуконазол
Капсулы, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№020490
Капсула
1 445,78
2841
Фобос
Флуконазол
Капсулы, 200 мг, №7
J02AC01
РК-ЛС-5№020491
Капсула
561,95
2842
Фовепта®
Нет данных
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприцах, 200 МЕ, 0,4 мл, № 1
J06BB04
РК-БП-5№024159
Шприц
115 988,05
2843
Фозикард Н
Нет данных
Таблетки, 20 мг/12,5 мг, №28
C09BA09
РК-ЛС-5№013910
Таблетка
44,54
2844
Фозиноприл Вива Фарм
Фозиноприл
Таблетки, 10 мг, №28
C09AA09
РК-ЛС-5№018185
Таблетка
77,26
2845
Фозиноприл Вива Фарм
Фозиноприл
Таблетки, 20 мг, №28
C09AA09
РК-ЛС-5№018186
Таблетка
104,83
2846
Фолацин®
Фолиевая кислота
Таблетки, 5 мг, №30
B03BB01
РК-ЛС-5№019543
Таблетка
32,36
2847
ФОЛИГРАФ
Фоллитропин альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 75 МЕ, №1
G03GA05
РК-ЛС-5№025522
Флакон
8 668,87
2848
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
Таблетки, 1 мг , №50
B03BB01
РК-ЛС-5№023597
Таблетка
3,78
2849
Фолиевая кислота
Фолиевая кислота
Таблетки, 5 мг, №50
B03BB01
РК-ЛС-5№023598
Таблетка
7,24
2850
Фолика
Фолиевая кислота
Таблетки, 5 мг, №30
B03BB01
РК-ЛС-3№122033
Таблетка
71,15
2851
Фолиспей
Фолиевая кислота
Таблетки, 5 мг, №20
B03BB01
РК-ЛС-5№023574
Таблетка
109,62
2852
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 320 мкг/9 мкг, 120доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024139
Капсулы в комплекте с ингалятором
21 806,77
2853
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 320 мкг/9 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024139
Капсулы в комплекте с ингалятором
11 197,54
2854
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 320 мкг/9 мкг, 30 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024139
Капсула в комплекте с ингалятором
5 526,93
2855
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 160 мкг/4.5 мкг, 30 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024140
Капсулы в комплекте с ингалятором
2 775,89
2856
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 160 мкг/4.5 мкг, 120 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024140
Капсулы в комплекте с ингалятором
10 427,00
2857
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 160 мкг/4.5 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024140
Капсула
5 637,44
2858
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 80 мкг/4.5 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024141
Капсулы в комплекте с ингалятором
4 506,50
2859
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 80 мкг/4.5 мкг, 30 доз, №1

7 053,66
2838
ФЛЮТ® Адванс
Бензокаин
Ректальді суппозиторийлер, №12
C05AD03
ҚР-ДЗ-5№024604
Суппозиторий
143,78
2839
Фобос
Флуконазол
Капсулалар, 50 мг, №7
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№020489
Капсула
352,80
2840
Фобос
Флуконазол
Капсулалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№020490
Капсула
1 445,78
2841
Фобос
Флуконазол
Капсулалар, 200 мг, №7
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№020491
Капсула
561,95
2842
Фовепта®
деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын-ала толтырылған шприцтерде, 200 ХБ, 0,4 мл, № 1
J06BB04
ҚР-БП-5№024159
Шприц
115 988,05
2843
Фозикард Н
Деректер жоқ
Таблеткалар, 20 мг/12,5 мг, №28
C09BA09
ҚР-ДЗ-5№013910
Таблетка
44,54
2844
Фозиноприл Вива Фарм
Фозиноприл
Таблеткалар, 10 мг, №28
C09AA09
ҚР-ДЗ-5№018185
Таблетка
77,26
2845
Фозиноприл Вива Фарм
Фозиноприл
Таблеткалар, 20 мг, №28
C09AA09
ҚР-ДЗ-5№018186
Таблетка
104,83
2846
Фолацин®
Фолий қышқылы
Таблеткалар, 5 мг, №30
B03BB01
ҚР-ДЗ-5№019543
Таблетка
32,36
2847
ФОЛИГРАФ
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 75 ХБ, №1
G03GA05
ҚР-ДЗ-5№025522
Құты
8 668,87
2848
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
Таблеткалар, 1 мг , №50
B03BB01
ҚР-ДЗ-5№023597
Таблетка
3,78
2849
Фолий қышқылы
Фолий қышқылы
Таблеткалар, 5 мг, №50
B03BB01
ҚР-ДЗ-5№023598
Таблетка
7,24
2850
Фолика
Фолий қышқылы
Таблеткалар, 5 мг, №30
B03BB01
ҚР-ДЗ-3№122033
Таблетка
71,15
2851
Фолиспей
Фолий қышқылы
Таблеткалар, 5 мг, №20
B03BB01
ҚР-ДЗ-5№023574
Таблетка
109,62
2852
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 320 мкг/9 мкг, 120доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024139
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
21 806,77
2853
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 320 мкг/9 мкг, 60 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024139
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
11 197,54
2854
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 320 мкг/9 мкг, 30 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024139
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсула
5 526,93
2855
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 160 мкг/4.5 мкг, 30 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024140
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
2 775,89
2856
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 160 мкг/4.5 мкг, 120 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024140
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
10 427,00
2857
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 160 мкг/4.5 мкг, 60 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024140
Капсула
5 637,44
2858
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 80 мкг/4.5 мкг, 60 доз, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024141
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
4 506,50
2859
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 80 мкг/4.5 мкг, 30 доза, №1

R03AK07
РК-ЛС-5№024141
Капсулы в комплекте с ингалятором
2 276,29
2860
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 80 мкг/4.5 мкг, 120 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024141
Капсула в комплекте с ингалятором
9 162,66
2861
Форсига™
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №28
A10BK01
РК-ЛС-5№023472
Таблетка
549,48
2862
Форсига™
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг,№14
A10BK01
РК-ЛС-5№023472
Таблетка
549,48
2863
Форстео®
Терипаратид
Раствор для подкожного введения, 250 мкг/мл, 2.4 мл, №1
H05AA02
РК-ЛС-5№021064
Картридж
124 034,69
2864
Фортранс®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, №4
A06AD15
РК-ЛС-5№005236
Пакетик
856,82
2865
Форцип
Ципрофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №10
J01MA02
РК-ЛС-5№021377
Таблетка
238,67
2866
Форцип
Ципрофлоксацин
Капли глазные и ушные, 3 мг/мл, 5 мл, №1
S03AA07
РК-ЛС-5№023573
Флакон
1 172,09
2867
ФОСТЕР®
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 100 мкг/6 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03AK08
РК-ЛС-5№023940
Баллон
16 554,43
2868
Фосфомед
Фосфомицин
Гранулированный порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 гр № 2
J01XX01
РК-ЛС-5№023111
Саше
1 506,04
2869
Фосфомицин-ЛФ
Фосфомицин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 гр, №1
J01XX01
РК-ЛС-5№022631
Пакет
3 131,52
2870
Фосфорал
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 г №1
J01XX01
РК-ЛС-5№024435
Пакетик
2 921,14
2871
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 3800 МЕ анти-Ха/0.4мл, 0.4 мл, №10
B01AB06
РК-ЛС-5№004639
Шприц
2 061,37
2872
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 2850МЕ анти-Ха/0,3 мл, 0.3 мл, №10
B01AB06
РК-ЛС-5№013680
Шприц
1 791,15
2873
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 5700МЕ анти-Ха/0,6мл, 0.6 мл, №10
B01AB06
РК-ЛС-5№013681
Шприц
2 819,28
2874
Фраксипарин
Надропарин кальция
Раствор для инъекций, 7600МЕанти-Ха/0,8мл, 0.8 мл, №10
B01AB06
РК-ЛС-5№013682
Шприц
3 563,84
2875
Фривэй Комби
Нет данных
Раствор для ингаляций, 25 мл, №1
R03AL01
РК-ЛС-5№024635
Флакон
2 872,36
2876
Фромилид®
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №14
J01FA09
РК-ЛС-5№009682
Таблетка
162,17
2877
Фторокорт®
Триамцинолон
Мазь, 0,1 %, 15 г, №1
D07AB09
РК-ЛС-5№002043
Туба
1 195,00
2878
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения, 250 мг, 50 мг/мл, 5 мл, №1
L01BC02
РК-ЛС-5№025805
Флакон
2 465,57
2879
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения, 500 мг, 50 мг/мл, 10 мл, №1
L01BC02
РК-ЛС-5№025806
Флакон
3 501,46

R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024141
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсулалар
2 276,29
2860
Формисонид®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 80 мкг/4.5 мкг, 120 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024141
Ингаляторы бар жиынтықтағы капсула
9 162,66
2861
Форсига™
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №28
A10BK01
ҚР-ДЗ-5№023472
Таблетка
549,48
2862
Форсига™
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №14
A10BK01
ҚР-ДЗ-5№023472
Таблетка
549,48
2863
Форстео®
Терипаратид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 250 мкг/мл, 2.4 мл, №1
H05AA02
ҚР-ДЗ-5№021064
Картридж
124 034,69
2864
Фортранс®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, №4
A06AD15
ҚР-ДЗ-5№005236
Пакет
856,82
2865
Форцип
Ципрофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №10
J01MA02
ҚР-ДЗ-5№021377
Таблетка
238,67
2866
Форцип
Ципрофлоксацин
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі, 3 мг/мл, 5 мл, №1
S03AA07
ҚР-ДЗ-5№023573
Құты
1 172,09
2867
ФОСТЕР®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 100 мкг/6 мкг/доза, 120 Доза, №1
R03AK08
ҚР-ДЗ-5№023940
Баллон
16 554,43
2868
Фосфомед
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктелген ұнтақ, 3 г, 8 гр № 2
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№023111
Саше
1 506,04
2869
Фосфомицин-ЛФ
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 3 г, 8 гр, №1
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№022631
Пакет
3 131,52
2870
Фосфорал
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 3 г, 8 г №1
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№024435
Пакет
2 921,14
2871
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 3800 ХБ анти-Ха/0.4мл, 0.4 мл, №10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№004639
Шприц
2 061,37
2872
Фраксипарин
Надропарин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2850ХБ анти-Ха/0,3 мл, 0.3 мл, №10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№013680
Шприц
1 791,15
2873
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 5700ХБ анти-Ха/0,6мл, 0.6 мл, №10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№013681
Шприц
2 819,28
2874
Фраксипарин
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді, 7600ХБанти-Ха/0,8мл, 0.8 мл, №10
B01AB06
ҚР-ДЗ-5№013682
Шприц
3 563,84
2875
Фривэй Комби
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді, 25 мл, №1
R03AL01
ҚР-ДЗ-5№024635
Құты
2 872,36
2876
Фромилид®
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №14
J01FA09
ҚР-ДЗ-5№009682
Таблетка
162,17
2877
Фторокорт®
Триамцинолон
Жақпамай, 0,1 %, 15 г, №1
D07AB09
ҚР-ДЗ-5№002043
Сықпа
1 195,00
2878
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 250 мг, 50 мг/мл, 5 мл, №1
L01BC02
ҚР-ДЗ-5№025805
Құты
2 465,57
2879
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 500 мг, 50 мг/мл, 10 мл, №1
L01BC02
ҚР-ДЗ-5№025806
Құты
3 501,46

2880
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Раствор для внутривенного введения, 1000 мг, 50 мг/мл, 20 мл, №1
L01BC02
РК-ЛС-5№025807
Флакон
3 171,54
2881
Фулвафит
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
РК-ЛС-5№025888
Шприц
125 923,16
2882
Фулведжект
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250 мг / 5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
РК-ЛС-5№024215
Шприц
102 005,27
2883
Фулвестрант-Тева
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250 мг/5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
РК-ЛС-5№023542
Шприц
25 554,83
2884
Фульвестрант Сандоз®
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
РК-ЛС-5№024179
Шприц
59 868,11
2885
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250мг/5мл, 5 мл, №2
L02BA03
РК-ЛС-5№024438
Шприц
16 920,95
2886
Фунгостатин®
Нистатин
Гранулы для приготовления суспензии для местного применения, 100 000 ЕД/мл 7.5 г/50 мл, 7.5 г, №1
D01AA01
РК-ЛС-5№019093
Флакон
1 570,80
2887
Фурадонин
Нитрофурантоин
Таблетки, 50 мг, №10
J01XE01
РК-ЛС-5№019338
Таблетка
2,99
2888
Фуросемид
Фуросемид
Раствор для инъекций, 1 %, 2 мл № 5
C03CA01
РК-ЛС-5№013872
Ампула
39,58
2889
Фуросемид
Фуросемид
Раствор для инъекций, 1 %, 2 мл, №10
C03CA01
РК-ЛС-5№013872
Ампула
46,28
2890
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки, 100 мг, №10
J02AC01
РК-ЛС-5№009766
Таблетка
274,44
2891
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки, 150 мг, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№009767
Таблетка
1 518,83
2892
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки, 150 мг, №4
J02AC01
РК-ЛС-5№009767
Таблетка
681,40
2893
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблетки, 200 мг, №4
J02AC01
РК-ЛС-5№009768
Таблетка
1 023,03
2894
ФУЦИС®
Флуконазол
Раствор для инфузий, 2 мг/мл, 100 мл, №1
J02AC01
РК-ЛС-5№019201
Флакон
2 473,76
2895
ФУЦИС® ДТ
Флуконазол
Таблетки диспергируемые, 50 мг, №4
J02AC01
РК-ЛС-5№018183
Таблетка
594,49
2896
Хаврикс® 720 детский, инактивированная вакцина против гепатита А
Нет данных
Суспензия для инъекций, 1 доза/0,5 мл, 0.5 мл, №1
J07BC02
РК-БП-5№005902
Шприц
6 107,40
2897
Хайпим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 гр, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№017923
Флакон
1 408,41
2898
Халавен®
Эрибулин
Раствор для внутривенного введения, 0,5 мг/мл, №1
L01XX41
РК-ЛС-5№025688
Флакон
222 361,13
2899
Хантераза
Идурсульфаза бета
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2 мг/мл, 3 мл, №1
A16AB16
РК-ЛС-5№023725
Флакон
1 093 895,55
2900
Хартил®
Рамиприл
Таблетки, 5 мг, №28
C09AA05
РК-ЛС-5№015173
Таблетка
100,18
2901
Хартил®
Рамиприл

2880
Фторурацил ФаРес®
Фторурацил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді, 1000 мг, 50 мг/мл, 20 мл, №1
L01BC02
ҚР-ДЗ-5№025807
Құты
3 171,54
2881
Фулвафит
Фулвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№025888
Шприц
125 923,16
2882
Фулведжект
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді, 250 мг / 5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№024215
Шприц
102 005,27
2883
Фулвестрант-Тева
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді, 250 мг/5 мл, 5 мл, №1
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№023542
Шприц
25 554,83
2884
Фульвестрант Сандоз®
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді, 250 мг/5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№024179
Шприц
59 868,11
2885
Фульвестрант ЭВЕР Фарма
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді, 250мг/5мл, 5 мл, №2
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№024438
Шприц
16 920,95
2886
Фунгостатин®
Нистатин
Жергілікті қолдану үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер, 100 000 ӘБ/мл 7.5 г/50 мл, 7.5 г, №1
D01AA01
ҚР-ДЗ-5№019093
Құты
1 570,80
2887
Фурадонин
Нитрофурантоин
Таблеткалар, 50 мг, №10
J01XE01
ҚР-ДЗ-5№019338
Таблетка
2,99
2888
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 %, 2 мл № 5
C03CA01
ҚР-ДЗ-5№013872
Ампула
39,58
2889
Фуросемид
Фуросемид
Инъекцияға арналған ерітінді, 1 %, 2 мл, №10
C03CA01
ҚР-ДЗ-5№013872
Ампула
46,28
2890
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар, 100 мг, №10
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№009766
Таблетка
274,44
2891
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар, 150 мг, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№009767
Таблетка
1 518,83
2892
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар, 150 мг, №4
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№009767
Таблетка
681,40
2893
ФУЦИС®
Флуконазол
Таблеткалар, 200 мг, №4
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№009768
Таблетка
1 023,03
2894
ФУЦИС®
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл, 100 мл, №1
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№019201
Құты
2 473,76
2895
ФУЦИС® ДТ
Флуконазол
Ұсақталатын таблеткалар, 50 мг, №4
J02AC01
ҚР-ДЗ-5№018183
Таблетка
594,49
2896
Хаврикс® 720 балаларға арналған, А гепатитіне қарсы белсенділігі жойылған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия, 1 доза/0,5 мл, 0.5 мл, №1
J07BC02
ҚР-БП-5№005902
Шприц
6 107,40
2897
Хайпим
Цефепим
Инъекция үшінерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 гр, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№017923
Құты
1 408,41
2898
Халавен®
Эрибулин
Көктамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді, 0,5 мг/мл, №1
L01XX41
ҚР-ДЗ-5№025688
Құты
222 361,13
2899
Хантераза
Идурсульфаза бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2 мг/мл, 3 мл, №1
A16AB16
ҚР-ДЗ-5№023725
Құты
1 093 895,55
2900
Хартил®
Рамиприл
Таблеткалар, 5 мг, №28
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№015173
Таблетка
100,18
2901
Хартил®
Рамиприл

Таблетки, 10 мг, №28
C09AA05
РК-ЛС-5№015174
Таблетка
131,90
2902
Хартил® Амло
Нет данных
Капсулы, 5 мг/5 мг, №30
C09BB07
РК-ЛС-5№020060
Капсула
139,14
2903
Хартил® Амло
Нет данных
Капсулы, 10 мг/5 мг, №30
C09BB07
РК-ЛС-5№020061
Капсула
174,37
2904
ХЕТЕРОЦЕФ
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №10
J01DD08
-
Таблетка
333,92
2905
Хиконцил
Амоксициллин
Капсулы, 250 мг, №16
J01CA04
РК-ЛС-5№020127
Капсула
22,37
2906
Хиконцил
Амоксициллин
Капсулы, 500 мг, №16
J01CA04
РК-ЛС-5№020128
Капсула
40,48
2907
Хиконцил
Амоксициллин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 250 мг/5 мл, №1
J01CA04
РК-ЛС-5№020192
Флакон
870,44
2908
Хитразол®
Итраконазол
Раствор оральный, 10 мг/мл, 150 мл, №1
J02AC02
РК-ЛС-5№018467
Флакон
10 289,78
2909
Хлоргексидина биглюконат
Нет данных
Раствор для наружного применения, 0.05 %, 100 мл, №1
D08AC02
РК-ЛС-5№025222
Флакон
180,72
2910
Хлоропирамин -ТК
Хлоропирамин
Таблетки, 25 мг, №10
R06AC03
РК-ЛС-5№025183
Таблетка
31,13
2911
Хлоропирамин -ТК
Хлоропирамин
Таблетки, 25 мг, №20
R06AC03
РК-ЛС-5№025183
Таблетка
31,13
2912
Холоксан
Ифосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 г, №1
L01AA06
РК-ЛС-5№017038
Флакон
14 854,09
2913
Холоксан
Ифосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 2 г, №1
L01AA06
РК-ЛС-5№017039
Флакон
21 916,34
2914
Холоксан
Ифосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 0.5 г, №1
L01AA06
РК-ЛС-5№017040
Флакон
7 935,08
2915
Холудексан
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы, 300 мг №20
A05AA02
РК-ЛС-5№015800
Капсула
218,70
2916
Хорапур
Гонадотропин хорионический
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем, 5000 МЕ, №3
G03GA01
РК-ЛС-5№023659
Флакон
11 897,64
2917
Хумалог®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 10 мл, №1
A10AB04
РК-ЛС-5№020591
Флакон
8 857,67
2918
Хумалог®
Инсулин лизпро
Раствор для инъекций, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AB04
РК-ЛС-5№121946
Картридж
2 928,91
2919
Хумалог® Микс 25
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AD04
РК-ЛС-5№121957
Картридж
3 086,60
2920
Хумалог® Микс 50
Инсулин лизпро
Суспензия для подкожного введения, 100 МЕ/мл, 3 мл, №5
A10AD04
РК-ЛС-5№121947
Картридж
3 085,55
2921
Хуматроп
Соматропин
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и растворитель для инъекций, 6 мг, №1
H01AC01
РК-ЛС-5№019069
Картридж
57 433,20
2922
Хумира®
Адалимумаб
Раствор для инъекций, 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл, №2
L04AB04
РК-БП-5№020286
Шприц
228 140,93
2923
Хумира®
Адалимумаб
Раствор для подкожного введения, 40 мг/ 0,4 мл, 0.4 мл, №2
L04AB04

Таблеткалар, 10 мг, №28
C09AA05
ҚР-ДЗ-5№015174
Таблетка
131,90
2902
Хартил® Амло
Деректер жоқ
Капсулалар, 5 мг/5 мг, №30
C09BB07
ҚР-ДЗ-5№020060
Капсула
139,14
2903
Хартил® Амло
Деректер жоқ
Капсулалар, 10 мг/5 мг, №30
C09BB07
ҚР-ДЗ-5№020061
Капсула
174,37
2904
ХЕТЕРОЦЕФ
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №10
J01DD08
-
Таблетка
333,92
2905
Хиконцил
Амоксициллин
Капсулалар, 250 мг, №16
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№020127
Капсула
22,37
2906
Хиконцил
Амоксициллин
Капсулалар, 500 мг, №16
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№020128
Капсула
40,48
2907
Хиконцил
Амоксициллин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ, 250 мг/5 мл, №1
J01CA04
ҚР-ДЗ-5№020192
Құты
870,44
2908
Хитразол®
Итраконазол
Ішуге арналған ерітінді, 10 мг/мл, 150 мл, №1
J02AC02
ҚР-ДЗ-5№018467
Құты
10 289,78
2909
Хлоргексидин биглюконаты
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді, 0.05 %, 100 мл, №1
D08AC02
ҚР-ДЗ-5№025222
Құты
180,72
2910
Хлоропирамин -ТК
Хлоропирамин
Таблеткалар, 25 мг, №10
R06AC03
ҚР-ДЗ-5№025183
Таблетка
31,13
2911
Хлоропирамин -ТК
Хлоропирамин
Таблеткалар, 25 мг, №20
R06AC03
ҚР-ДЗ-5№025183
Таблетка
31,13
2912
Холоксан
Ифосфамид
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
L01AA06
ҚР-ДЗ-5№017038
Құты
14 854,09
2913
Холоксан
Ифосфамид
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2 г, №1
L01AA06
ҚР-ДЗ-5№017039
Құты
21 916,34
2914
Холоксан
Ифосфамид
Көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 0.5 г, №1
L01AA06
ҚР-ДЗ-5№017040
Құты
7 935,08
2915
Холудексан
Урсодезоксихол қышқылы
Капсулалар, 300 мг, №20
A05AA02
ҚР-ДЗ-5№015800
Капсула
218,70
2916
Хорапур
Хориондық гонадотропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта, 5000 ХБ, №3
G03GA01
ҚР-ДЗ-5№023659
Құты
11 897,64
2917
Хумалог®
Лизпро инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 10 мл, №1
A10AB04
ҚР-ДЗ-5№020591
Құты
8 857,67
2918
Хумалог®
Лизпро инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AB04
ҚР-ДЗ-5№121946
Картридж
2 928,91
2919
Хумалог® Микс 25
Лизпро инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AD04
ҚР-ДЗ-5№121957
Картридж
3 086,60
2920
Хумалог® Микс 50
Лизпро инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия, 100 ХБ/мл, 3 мл, №5
A10AD04
ҚР-ДЗ-5№121947
Картридж
3 085,55
2921
Хуматроп
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат және инъекцияға арналған еріткіш, 6 мг, №1
H01AC01
ҚР-ДЗ-5№019069
Картридж
57 433,20
2922
Хумира®
Адалимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/0.8 мл, 0.8 мл, №2
L04AB04
ҚР-БП-5№020286
Шприц
228 140,93
2923
Хумира®
Адалимумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40 мг/ 0,4 мл, 0.4 мл, №2
L04AB04

J01DE01
РК-ЛС-5№014898
Флакон
2 429,39
2946
Цефазолин
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №1
J01DB04
РК-ЛС-5№019432
Флакон
164,58
2947
Цефазолина натриевая соль
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DB04
РК-ЛС-5№014939
Флакон
164,58
2948
Цефазолина натриевая соль
Цефазолин
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг, №1
J01DB04
РК-ЛС-5№018314
Флакон
137,24
2949
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 0.5 г № 1
J01DD04
РК-ЛС-5№011043
Флакон
977,84
2950
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, 1% раствор для инъекций), 1 г № 1
J01DD04
РК-ЛС-5№011044
Флакон
1 330,38
2951
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида), 1 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№024988
Флакон
1 959,28
2952
Цефамед
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида), 0.5 г, №1
J01DD04
РК-ЛС-5№024989
Флакон
1 738,52
2953
Цефепим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения, 1 г, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№020006
Флакон
1 014,82
2954
Цефепим - Элеас
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г № 1
J01DE01
РК-ЛС-3№019977
Флакон
1 788,08
2955
ЦЕФЕПИМ-АВИМЕД
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№025297
Флакон
2 429,39
2956
Цефим
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, № 8
J01DD08
РК-ЛС-5№011016
Таблетка
404,98
2957
Цефим
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, № 10
J01DD08
РК-ЛС-5№011016
Таблетка
379,85
2958
Цефобоцид
Цефоперазон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DD12
РК-ЛС-5№019632
Флакон
828,27
2959
ЦЕФПОДО
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг,
J01DD13
РК-ЛС-5№023784
Таблетка
157,73
2960
Цефтазидим
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг, №1
J01DD02
РК-ЛС-5№010422
Флакон
331,55
2961
Цефтазидим
Цефтазидим

J01DE01
ҚР-ДЗ-5№014898
Құты
2 429,39
2946
Цефазолин
Цефазолин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DB04
ҚР-ДЗ-5№019432
Құты
164,58
2947
Цефазолин натрий тұзы
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DB04
ҚР-ДЗ-5№014939
Құты
164,58
2948
Цефазолин натрий тұзы
Цефазолин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, №1
J01DB04
ҚР-ДЗ-5№018314
Құты
137,24
2949
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітіндісі), 0.5 г № 1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№011043
Құты
977,84
2950
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітіндісі), 1 г №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№011044
Құты
1 330,38
2951
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (1 % лидокаин гидрохлориді ерітіндісі), 1 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024988
Құты
1 959,28
2952
Цефамед
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (1 % лидокаин гидрохлориді ерітіндісі), 0.5 г, №1
J01DD04
ҚР-ДЗ-5№024989
Құты
1 738,52
2953
Цефепим
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№020006
Құты
1 014,82
2954
Цефепим - Элеас
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-3№019977
Құты
1 788,08
2955
ЦЕФЕПИМ-АВИМЕД
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№025297
Құты
2 429,39
2956
Цефим
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, № 8
J01DD08
ҚР-ДЗ-5№011016
Таблетка
404,98
2957
Цефим
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, № 10
J01DD08
ҚР-ДЗ-5№011016
Таблетка
379,85
2958
Цефобоцид
Цефоперазон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, № 1
J01DD12
ҚР-ДЗ-5№019632
Құты
828,27
2959
ЦЕФПОДО
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг,
J01DD13
ҚР-ДЗ-5№023784
Таблетка
157,73
2960
Цефтазидим
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг, №1
J01DD02
ҚР-ДЗ-5№010422
Құты
331,55
2961
Цефтазидим
Цефтазидим

G04BE08
РК-ЛС-5№025726
Таблетка
1 089,06
3011
Эзиум
Эзомепразол
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг, 1.6 мл, №1
A02BC05
РК-ЛС-5№024718
Флакон
624,51
3012
Эзолект
Эзомепразол
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 40 мг, №1
A02BC05
РК-ЛС-5№024076
Флакон
3 827,28
3013
Эзолес
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг, № 1
A02BC05
РК-ЛС-5№024537
Флакон
1 311,50
3014
Эзом IV
Эзомепразол
Порошок лиофилизированный для приготовления растворов для инъекций и инфузий в комплекте с растворителем, 40 мг № 1
A02BC05
РК-ЛС-5№020384
Флакон
2 456,09
3015
Эзомепразол - ГЕН
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг, №1
A02BC05
РК-ЛС-5№024753
Флакон
1 004,43
3016
Эзомепразол-Элеас
Эзомепразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 40 мг, 5 мл, № 1
A02BC05
РК-ЛС-5№024517
Флакон
2 456,09
3017
Эйлеа®
Афлиберцепт
Раствор для инъекций, 40 мг/мл, 0.278 мл, №1
S01LA05
РК-ЛС-5№020045
Флакон
300 173,20
3018
Эйрбуфо™ Форспиро®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 160мкг/4.5мкг/ 120 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024336
Ингалятор
11 268,75
3019
Эйрбуфо™ Форспиро®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 160мкг/4.5мкг/ доза, 60 доз, №1
R03AK07
РК-ЛС-5№024336
Ингалятор
9 222,50
3020
Эйртек
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№021051
Баллон
5 152,12
3021
Эйртек
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25 мкг+125 мкг/доза, 10 мл, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№021052
Баллон
3 399,85
3022
Эйртек
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный, 25мкг+50мкг/доза, 10 мл, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№021053
Баллон
2 030,39
3023
Экансия®
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №60
L01BC06
РК-ЛС-5№020585
Таблетка
283,21
3024
Эквираб (сыворотка антирабическая лошадиная)
Нет данных
Раствор для инъекций, 5 мл, №1
J06AA06
РК-БП-5№016464
Флакон
4 471,27
3025
Экорал
Циклоспорин
Капсулы, 25 мг, №50
L04AD01
РК-ЛС-5№009869
Капсула
139,14
3026
Экорал
Циклоспорин
Капсулы, 50 мг, №50
L04AD01
РК-ЛС-5№009870
Капсула
134,17
3027
Экорал
Циклоспорин
Капсулы, 100 мг, №50
L04AD01
РК-ЛС-5№009871
Капсула
505,34
3028
Экофомурал® AVVA
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь, 3 г, 8 г, №1
J01XX01
РК-ЛС-5№023649
Пакет
2 389,26
3029
Эксиджад®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые, 250 мг, №28
V03AC03
РК-ЛС-5№014243
Таблетка
5 223,99
3030
Эксиджад®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые, 500 мг, №28
V03AC03
РК-ЛС-5№014244
Таблетка
6 134,49
3031
Элапраза®
Идурсульфаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 2 мг/мл, 3 мл, №1

G04BE08
ҚР-ДЗ-5№025726
Таблетка
1 089,06
3011
Эзиум
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 40 мг, 1.6 мл, №1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024718
Құты
624,51
3012
Эзолект
Эзомепразол
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 40 мг, №1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024076
Құты
3 827,28
3013
Эзолес
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг, № 1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024537
Құты
1 311,50
3014
Эзом IV
Эзомепразол
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта, 40 мг № 1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№020384
Құты
2 456,09
3015
Эзомепразол - ГЕН
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг, №1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024753
Құты
1 004,43
3016
Эзомепразол-Элеас
Эзомепразол
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат, 40 мг, 5 мл, №1
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№024517
Құты
2 456,09
3017
Эйлеа®
Афлиберцепт
Инъекцияға арналған ерітінді, 40 мг/мл, 0.278 мл, №1
S01LA05
ҚР-ДЗ-5№020045
Құты
300 173,20
3018
Эйрбуфо™ Форспиро®
Деректер жоқ
Ингаляция үшін дозаланған ұнтақ, 160мкг/4.5мкг/ 120 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024336
Ингалятор
11 268,75
3019
Эйрбуфо™ Форспиро®
Деректер жоқ
Ингаляция үшін дозаланған ұнтақ, 160мкг/4.5мкг/ доза, 60 доза, №1
R03AK07
ҚР-ДЗ-5№024336
Ингалятор
9 222,50
3020
Эйртек
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25мкг+250 мкг/доза, 120 доз, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№021051
Баллон
5 152,12
3021
Эйртек
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25 мкг+125 мкг/доза, 10 мл, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№021052
Баллон
3 399,85
3022
Эйртек
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль, 25мкг+50мкг/доза, 10 мл, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№021053
Баллон
2 030,39
3023
Экансия®
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 500 мг, №60
L01BC06
ҚР-ДЗ-5№020585
Таблетка
283,21
3024
Эквираб (жылқы қанынан алынған антирабиялық сарысу)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді, 5 мл, №1
J06AA06
ҚР-БП-5№016464
Құты
4 471,27
3025
Экорал
Циклоспорин
Капсулалар, 25 мг, №50
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№009869
Капсула
139,14
3026
Экорал
Циклоспорин
Капсулалар, 50 мг, №50
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№009870
Капсула
134,17
3027
Экорал
Циклоспорин
Капсулалар, 100 мг, №50
L04AD01
ҚР-ДЗ-5№009871
Капсула
505,34
3028
Экофомурал® AVVA
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер, 3 г, 8 г, №1
J01XX01
ҚР-ДЗ-5№023649
Пакет
2 389,26
3029
Эксиджад®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар, 250 мг, №28
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№014243
Таблетка
5 223,99
3030
Эксиджад®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар, 500 мг, №28
V03AC03
ҚР-ДЗ-5№014244
Таблетка
6 134,49
3031
Элапраза®
Идурсульфаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат, 2 мг/мл, 3 мл, №1

A16AB09
РК-ЛС-5№022911
Флакон
1 259 625,85
3032
Элафра
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №30
L04AA13
РК-ЛС-5№020156
Таблетка
512,40
3033
ЭЛЕЛАЙСО™
Талиглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 ЕД, №1
A16AB11
РК-ЛС-5№024914
Флакон
210 308,60
3034
Элизария®
Экулизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мл, №1
L04AA25
РК-ЛС-5№024589
Флакон
1 949 074,95
3035
Эликвис
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №60

A16AB09
ҚР-ДЗ-5№022911
Құты
1 259 625,85
3032
Элафра
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №30
L04AA13
ҚР-ДЗ-5№020156
Таблетка
512,40
3033
ЭЛЕЛАЙСО™
Талиглюцераза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 ӘБ, №1
A16AB11
ҚР-ДЗ-5№024914
Құты
210 308,60
3034
Элизария®
Экулизумаб
инфузиялық ерітінді концентраты, 30 мл, №1
L04AA25
-
Құты
1 949 074,95
3035
Эликвис
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №60

B02BX05
-
Таблетка
2 482,54
3040
Эманера®
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 20 мг, №14
A02BC05
РК-ЛС-5№019226
Капсула
78,48
3041
Эманера®
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 40 мг, №14
A02BC05
РК-ЛС-5№019227
Капсула
123,07
3042
Эменд
Апрепитант
Капсулы, 80 мг, №2
A04AD12
РК-ЛС-5№015508
Капсула
7 376,97
3043
Эменд
Апрепитант
Капсулы, 125 мг, №1
A04AD12
РК-ЛС-5№015509
Капсула
8 870,93
3044
Эмоклот
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (водой для инъекций), 500 МЕ, 10 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№122040
Флакон
31 320,00
3045
Эмоклот
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем - вода для инъекций, 1000 МЕ, 10 мл, №1
B02BD02
РК-БП-5№122041
Флакон
61 702,41
3046
Эмтритен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/300 мг, №30
J05AR03
РК-ЛС-5№024979
Таблетка
171,38
3047
Эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг/300 мг, № 30
J05AR03
РК-ЛС-5№024611
Таблетка
908,93
3048
Эналайф
Эналаприл
Таблетки, 20 мг, №20
C09AA02
РК-ЛС-5№022852
Таблетка
58,42
3049
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№025448
Таблетка
57,00
3050
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№025449
Таблетка
21,62
3051
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№025450
Таблетка
11,99
3052
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 2.5 мг, №60
C09AA02
РК-ЛС-5№025451
Таблетка
13,01
3053
Эналаприлат
Эналаприлат
Раствор для инъекций, 1,25 мг/мл, 1 мл, № 10
C09AA
РК-ЛС-3№021457
Ампула
408,73
3054
Эналаприлат
Эналаприл
Раствор для инъекций, 1,25 мг/мл, 1 мл, №5
C09AA02
РК-ЛС-3№021457
Ампула
427,38
3055
Энам®
Эналаприл
Таблетки, 2.5 мг, №30
C09AA02
РК-ЛС-5№011899
Таблетка
6,14
3056
Энам®
Эналаприл
Таблетки, 5 мг, №30
C09AA02
РК-ЛС-5№011900
Таблетка
11,99
3057
Энам®
Эналаприл
Таблетки, 10 мг, №30
C09AA02
РК-ЛС-5№011901
Таблетка
19,45
3058
Энап®
Эналаприл
Таблетки, 10 мг, №20
C09AA02
РК-ЛС-5№010408
Таблетка
31,03
3059
Энап®
Эналаприл
Таблетки, 20 мг, №20
C09AA02
РК-ЛС-5№010409
Таблетка
42,46
3060
Энап®
Эналаприл
Таблетки, 2.5 мг, №20
C09AA02
РК-ЛС-5№012003
Таблетка
21,70
3061
Энбрел Лио
Этанерцепт
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 25 мг, №4
L04AB01
РК-ЛС-5№021440
Флакон
39 692,85
3062
Энбрел Май Клик
Этанерцепт
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках, 50 мг, 1 мл, №4
L04AB01
РК-ЛС-5№021439
Шприц-ручка

B02BX05
-
Таблетка
2 482,54
3040
Эманера®
Эзомепразол
Ішекте еритін капсулалар, 20 мг, №14
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№019226
Капсула
78,48
3041
Эманера®
Эзомепразол
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг, №14
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№019227
Капсула
123,07
3042
Эменд
Апрепитант
Капсулалар, 80 мг, №2
A04AD12
ҚР-ДЗ-5№015508
Капсула
7 376,97
3043
Эменд
Апрепитант
Капсулалар, 125 мг, №1
A04AD12
ҚР-ДЗ-5№015509
Капсула
8 870,93
3044
Эмоклот
Деректер жоқ
Жиынтығында еріткіші бар (инъекцияға арналған су)инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 ХБ, 10 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№122040
Құты
31 320,00
3045
Эмоклот
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен инъекцияға арналған сумен жиынтықта, 1000 ХБ, 10 мл, №1
B02BD02
ҚР-БП-5№122041
Құты
61 702,41
3046
Эмтритен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/300 мг, №30
J05AR03
ҚР-ДЗ-5№024979
Таблетка
171,38
3047
Эмтрицитабин және тенофовир дизопроксил фумараты
деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг/300 мг, № 30
J05AR03
ҚР-ДЗ-5№024611
Таблетка
908,93
3048
Эналайф
Эналаприл
Таблеткалар, 20 мг, №20
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№022852
Таблетка
58,42
3049
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 20 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№025448
Таблетка
57,00
3050
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 10 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№025449
Таблетка
21,62
3051
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№025450
Таблетка
11,99
3052
Эналаприл NOBEL®
Эналаприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 2.5 мг, №60
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№025451
Таблетка
13,01
3053
Эналаприлат
Эналаприлат
Инъекцияға арналған ерітінді, 1,25 мг/мл, 1 мл, № 10
C09AA
ҚР-ДЗ-3№021457
Ампула
408,73
3054
Эналаприлат
Эналаприл
Инъекцияға арналған ерітінді, 1,25 мг/мл, 1 мл, №5
C09AA02
ҚР-ДЗ-3№021457
Ампула
427,38
3055
Энам®
Эналаприл
Таблеткалар, 2.5 мг, №30
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№011899
Таблетка
6,14
3056
Энам®
Эналаприл
Таблеткалар, 5 мг, №30
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№011900
Таблетка
11,99
3057
Энам®
Эналаприл
Таблеткалар, 10 мг, №30
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№011901
Таблетка
19,45
3058
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар, 10 мг, №20
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№010408
Таблетка
31,03
3059
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар, 20 мг, №20
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№010409
Таблетка
42,46
3060
Энап®
Эналаприл
Таблеткалар, 2.5 мг, №20
C09AA02
ҚР-ДЗ-5№012003
Таблетка
21,70
3061
Энбрел Лио
Этанерцепт
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су), 25 мг, №4
L04AB01
ҚР-ДЗ-5№021440
Құты
39 692,85
3062
Энбрел Май Клик
Этанерцепт
Инъекцияға арналған ерітінді алдын-ала толтырылған шприц-қаламдарда, 50 мг, 1 мл, №4
L04AB01
ҚР-ДЗ-5№021439
Шприц-қалам

Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 25 мг, №30
C03DA04
РК-ЛС-5№020747
Таблетка
112,01
3086
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций, 1000 МЕ/0,3 мл, 0.3 мл, №6
B03XA01
РК-ЛС-5№022214
Шприц
2 700,00
3087
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций, 2000 МЕ/0,6 мл, 0.6 мл, №6
B03XA01
РК-ЛС-5№022215
Шприц
4 956,00
3088
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций, 10000 МЕ/1 мл, 1 мл, №1
B03XA01
РК-ЛС-5№022218
Шприц
14 000,00
3089
Эпосан
Эпоэтин зета
Раствор для инъекций, 40000 МЕ/1 мл, 1 мл, №1
B03XA01
РК-ЛС-5№022219
Шприц
47 905,00
3090
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения, 40000 МЕ/1 мл, 1 мл, №6
B03XA01
РК-БП-5№005836
Шприц
56 542,69
3091
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения, 2000 МЕ/0,5мл, 0.5 мл, №6
B03XA01
РК-БП-5№009694
Шприц
6 100,23
3092
Эраксис®
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг, №1
J02AX06
РК-ЛС-5№017762
Флакон
159 905,92
3093
Эранфу
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце, 250 мг/ 5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
РК-ЛС-5№023851
Шприц
32 111,99
3094
Эрбинол
Тербинафин
Спрей для наружного применения, 1 %, 20 мл, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№019224
Флакон
1 652,67
3095
Эрбинол
Тербинафин
Крем для наружного применения, 10 мг/г, 20 г, №1
D01AE15
РК-ЛС-5№121773
Туба
1 944,47
3096
Эрбинол
Тербинафин
Таблетки, 250 мг, №14
D01BA02
РК-ЛС-5№021582
Таблетка
281,48
3097
Эрбитукс®
Цетуксимаб
Раствор для инфузий, 5 мг/мл, 20 мл, №1
L01XC06
РК-ЛС-5№013421
Флакон
121 218,27
3098
Эргокальциферол (витамин D2)
Эргокальциферол
Раствор для приема внутрь, 0,125 %, 10 мл, №1
A11CC01
РК-ЛС-5№020293
Флакон
463,54
3099
Эритромицин
Эритромицин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 100 мг, №10
J01FA01
РК-ЛС-5№010097
Таблетка
9,16
3100
Эритромицин
Эритромицин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 250 мг, №10
J01FA01
РК-ЛС-5№010098
Таблетка
51,47
3101
Эрлеада
Апалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №120
L02BB05
РК-ЛС-5№024698
Таблетка
12 160,33
3102
Эрместо
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №4
G04BE03
РК-ЛС-5№024930
Таблетка
958,16
3103
Эртапенем-Элеас
Эртапенем
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций, 1 г, № 1
J01DH03
РК-ЛС-5№022303
Флакон
12 083,44
3104
Эртапик
Эртапенем
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий, 1 г, №1
J01DH03
РК-ЛС-5№023619
Флакон
12 083,44
3105
ЭРТИНОБ®
Эрлотиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №30
L01EB02
РК-ЛС-5№022134
Таблетка
12 135,28
3106
ЭРТИНОБ®
Эрлотиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мг, №30
L01EB02
РК-ЛС-5№022136
Таблетка
14 425,54

Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 25 мг, №30
C03DA04
ҚР-ДЗ-5№020747
Таблетка
112,01
3086
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді, 1000 ХБ/0,3 мл, 0.3 мл, №6
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№022214
Шприц
2 700,00
3087
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді, 2000 ХБ/0,6 мл, 0.6 мл, №6
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№022215
Шприц
4 956,00
3088
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді, 10000 ХБ/1 мл, 1 мл, №1
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№022218
Шприц
14 000,00
3089
Эпосан
Эпоэтин зета
Инъекцияға арналған ерітінді, 40000 ХБ/1 мл, 1 мл, №1
B03XA01
ҚР-ДЗ-5№022219
Шприц
47 905,00
3090
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 40000 ХБ/1 мл, 1 мл, №6
B03XA01
ҚР-БП-5№005836
Шприц
56 542,69
3091
Эпрекс
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді, 2000 ХБ/0,5мл, 0.5 мл, №6
B03XA01
ҚР-БП-5№009694
Шприц
6 100,23
3092
Эраксис®
Анидулафунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг, №1
J02AX06
ҚР-ДЗ-5№017762
Құты
159 905,92
3093
Эранфу
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған шприцтегі ерітінді, 250 мг/ 5 мл, 5 мл, №2
L02BA03
ҚР-ДЗ-5№023851
Шприц
32 111,99
3094
Эрбинол
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған спрей, 1 %, 20 мл, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№019224
Құты
1 652,67
3095
Эрбинол
Тербинафин
Сыртқа қолдануға арналған крем, 10 мг/г, 20 г, №1
D01AE15
ҚР-ДЗ-5№121773
Сықпа
1 944,47
3096
Эрбинол
Тербинафин
Таблеткалар, 250 мг, №14
D01BA02
ҚР-ДЗ-5№021582
Таблетка
281,48
3097
Эрбитукс®
Цетуксимаб
Инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл, 20 мл, №1
L01XC06
ҚР-ДЗ-5№013421
Құты
121 218,27
3098
Эргокальциферол (D2 дәрумені)
Эргокальциферол
Ішуге арналған ерітінді, 0,125 %, 10 мл, №1
A11CC01
ҚР-ДЗ-5№020293
Құты
463,54
3099
Эритромицин
Эритромицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №10
J01FA01
ҚР-ДЗ-5№010097
Таблетка
9,16
3100
Эритромицин
Эритромицин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар, 250 мг, №10
J01FA01
ҚР-ДЗ-5№010098
Таблетка
51,47
3101
Эрлеада
Апалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 60 мг, №120
L02BB05
ҚР-ДЗ-5№024698
Таблетка
12 160,33
3102
Эрместо
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №4
G04BE03
ҚР-ДЗ-5№024930
Таблетка
958,16
3103
Эртапенем-Элеас
Эртапенем
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 г, № 1
J01DH03
ҚР-ДЗ-5№022303
Құты
12 083,44
3104
Эртапик
Эртапенем
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 1 г, №1
J01DH03
ҚР-ДЗ-5№023619
Құты
12 083,44
3105
ЭРТИНОБ®
Эрлотиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №30
L01EB02
ҚР-ДЗ-5№022134
Таблетка
12 135,28
3106
ЭРТИНОБ®
Эрлотиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 150 мг, №30
L01EB02
ҚР-ДЗ-5№022136
Таблетка
14 425,54

3107
ЭрФлюСал® Форспиро®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/250 мкг, 12.5 мг, 60 доз, №1
R03AK06
РК-ЛС-5№021589
Ингалятор
6 464,76
3108
ЭрФлюСал® Форспиро®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный, 50 мкг/500 мкг, 12.5 мг, 60 доз №1
R03AK06
РК-ЛС-5№021590
Ингалятор
9 471,48
3109
Эсбриет®
Пирфенидон
Капсулы, 267 мг, №270
L04AX05
РК-ЛС-5№022577
Капсула
3 322,87
3110
Эсбриет®
Пирфенидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 801 мг, №90
L04AX05
РК-ЛС-5№024365
Таблетка
9 704,78
3111
ЭСЗОЛ®
Итраконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №10
J02AC02
РК-ЛС-5№019075
Таблетка
413,14
3112
Эслотин
Дезлоратадин
Сироп для приема внутрь, 2,5 мг/5мл, 60 мл №1
R06AX27
РК-ЛС-5№022936
Флакон
1 662,68
3113
Эслотин
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг № 10
R06AX27
РК-ЛС-5№023094
Таблетка
167,70
3114
ЭСОМ®
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, 40 мг, №14
A02BC05
РК-ЛС-5№022137
Капсула
186,83
3115
ЭСОМ®
Эзомепразол

3107
ЭрФлюСал® Форспиро®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 50 мкг/250 мкг, 12.5 мг, 60 доза, №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№021589
Ингалятор
6 464,76
3108
ЭрФлюСал® Форспиро®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ, 50 мкг/500 мкг, 12.5 мг, 60 доза №1
R03AK06
ҚР-ДЗ-5№021590
Ингалятор
9 471,48
3109
Эсбриет®
Пирфенидон
Капсулалар, 267 мг, №270
L04AX05
ҚР-ДЗ-5№022577
Капсула
3 322,87
3110
Эсбриет®
Пирфенидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 801 мг, №90
L04AX05
ҚР-ДЗ-5№024365
Таблетка
9 704,78
3111
ЭСЗОЛ®
Итраконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №10
J02AC02
ҚР-ДЗ-5№019075
Таблетка
413,14
3112
Эслотин
Дезлоратадин
Ішуге арналған шәрбат, 2,5 мг/5мл, 60 мл №1
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№022936
Құты
1 662,68
3113
Эслотин
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 5 мг №10
R06AX27
ҚР-ДЗ-5№023094
Таблетка
167,70
3114
ЭСОМ®
Эзомепразол
Ішекте еритін капсулалар, 40 мг, №14
A02BC05
ҚР-ДЗ-5№022137
Капсула
186,83
3115
ЭСОМ®
Эзомепразол

H03AA01
РК-ЛС-5№014670
Таблетка
14,27
3144
Эуфиллин
Аминофиллин
Раствор для инъекций, 2,4%, 5 мл, №5
R03DA05
РК-ЛС-5№000096
Ампула
65,59
3145
Эуфиллин
Аминофиллин
Таблетки, 150 мг, №30
R03DA05
РК-ЛС-5№000126
Таблетка
4,75
3146
Эфавиренз, эмтрицитабин и тенофовира дизопроксила фумарат
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг/200 мг/300 мг, №30
J05AR06
РК-ЛС-5№020725
Таблетка
3 559,03
3147
Эфавиренз-АИГФ
Эфавиренз
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг № 60
J05AG03
РК-ЛС-5№121729
Таблетка
56,94
3148
Эфавиренз-АИГФ
Эфавиренз
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 600 мг № 30
J05AG03
РК-ЛС-5№121729
Таблетка
56,94
3149
Эфзакорт
Дефлазакорт
Таблетки, 6 мг, №20
H02AB13
РК-ЛС-5№025621
Таблетка
242,39
3150
Эфипим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №1
J01DE01
РК-ЛС-5№004209
Флакон
2 418,34
3151
Юперио™
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №28
C09DX04
РК-ЛС-5№023194
Таблетка
605,33
3152
Юперио™
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №28
C09DX04
РК-ЛС-5№023195
Таблетка
605,33
3153
Юперио™
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 200 мг, №28
C09DX04
РК-ЛС-5№023196
Таблетка
605,33
3154
Янувия
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг № 28
A10BH01
РК-ЛС-5№021352
Таблетка
409,97
3155
Ярина®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, №21
G03AA12
РК-ЛС-5№012999
Таблетка
156,00
3156
Вакцина чумная живая сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения 2мл, №10
J07AK
РК-БП-5№003951
Ампула
5075,29
Примечание:
* Согласно рекомендации Всемирной организации здравоохранения, международное непатентованное наименование не применяется в случае наличия в составе лекарственного средства нескольких веществ.
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ -77
Предельные цены на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Предельные цены – в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 21.02.2025 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Торговое наименование
Техническая характеристика
Вариант исполнения
Единица измерения
Составляющие одной единицы измерения
Регистрационное удостоверение
Проект предельной цены
1
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2.5мл Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2.5мл с иглой 23Gx1"
штука

H03AA01
ҚР-ДЗ-5№014670
Таблетка
14,27
3144
Эуфиллин
Аминофиллин
Инъекцияға арналған ерітінді, 2,4%, 5 мл, №5
R03DA05
ҚР-ДЗ-5№000096
Ампула
65,59
3145
Эуфиллин
Аминофиллин
Таблеткалар, 150 мг, №30
R03DA05
ҚР-ДЗ-5№000126
Таблетка
4,75
3146
Эфавиренз, эмтрицитабин және тенофовир дизопроксилінің фумараты
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг/200 мг/300 мг, №30
J05AR06
ҚР-ДЗ-5№020725
Таблетка
3 559,03
3147
Эфавиренз-АИГФ
Эфавиренз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг № 60
J05AG03
ҚР-ДЗ-5№121729
Таблетка
56,94
3148
Эфавиренз-АИГФ
Эфавиренз
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 600 мг № 30
J05AG03
ҚР-ДЗ-5№121729
Таблетка
56,94
3149
Эфзакорт
Дефлазакорт
Таблеткалар, 6 мг, №20
H02AB13
ҚР-ДЗ-5№025621
Таблетка
242,39
3150
Эфипим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 г, №1
J01DE01
ҚР-ДЗ-5№004209
Құты
2 418,34
3151
Юперио™
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг, №28
C09DX04
ҚР-ДЗ-5№023194
Таблетка
605,33
3152
Юперио™
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, №28
C09DX04
ҚР-ДЗ-5№023195
Таблетка
605,33
3153
Юперио™
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 200 мг, №28
C09DX04
ҚР-ДЗ-5№023196
Таблетка
605,33
3154
Янувия
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 100 мг, № 28
A10BH01
ҚР-ДЗ-5№021352
Таблетка
409,97
3155
Ярина®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, №21
G03AA12
ҚР-ДЗ-5№012999
Таблетка
156,00
3156
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 2мл, №10
J07AK
РК-БП-5№003951
Ампула
5075,29
Ескертпе:
* Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының ұсынымдарына сәйкес халықаралық патенттелмеген атау дәрілік заттың құрамында бірнеше заттар болған жағдайда қолданылмайды.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 5 тамыздағы
№ ҚР ДСМ -77 Бұйрыққа
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағалары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 10.12.2024 № 852 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Саудалық атауы
Техникалық сипаттама
Орындау нұсқасы
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігінің компоненттері
Тіркеу куәлігі
Шекті бағаның жобасы
1
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 2.5 мл, 23Gx1"
дана

РК-ИМН-5№015146
19,35
2
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 3мл с иглой 23Gx11/2''
штука

ҚР-ММБ-5№015146
19,35
2
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№012114
17,46
3
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2",23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 3мл с иглами 23Gx11/2
штука

ҚР-ММБ-5№012114
17,46
3
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3 мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016319
18,66
4
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.

ҚР-ММБ-5№016319
18,66
4
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 11 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука
РК-ИМН-5№013482
78,39
5
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 11 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
78,39
5
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 12, 1алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15С из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука
РК-ИМН-5№013482
78,50
9
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 16 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке № 10
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 15С алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
78,50
9
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 16 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
76,17
18
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.

ҚР-ММБ-5№013482
76,17
18
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.

Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 50 мл с иглами 18Gx1 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146
121,64
19
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения
Вариант исполнения 1: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра. Вариант исполнения 2: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром. Вариант исполнения 3: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Вариант исполнения 4: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку. Вариант исполнения 5: Калоприемник однокомпонентный детский дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, с отверстием 10-50 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Недренируемый калоприемник предназначен для однократного применения, опорожнению не подлежит. Емкость дренируемого калоприемника имеет пластиковую застежку-зажим или застежку на липучке, позволяющие удалять содержимое и промывать калоприемник, не снимая его со стомы. В мешок интегрирован угольный фильтр, который нейтрализует неприятный запах и обеспечивает отток газов, предотвращая слипание стенок мешка. Срок хранения: 3 года.
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом.
штука

Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 50 мл 18Gx1 1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146
121,64
19
Бір компонентті нәжісқабылдағыш Beestox®, дренаждалатын және дренаждалмайтын, әр түрлі орындалу нұсқаларында
1 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз. 2 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен. 3 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, тоқылмаған төсемімен екі жағынан, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. 4 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен. 5 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті балаларға арналған дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-50 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. Дренаждалмайтын нәжісқабылдағыш бір рет пайдалануға арналған, босатуға болмайды. Дренаждалатын нәжісқабылдағыш ыдысында ішіндегісін кетіруге және нәжісқабылдағышты стомадан шешпестен жууға көмектесетін пластик ілгек-қысқыш немесе жабысатын ілгегі болады. Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі: 3 жыл.
Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен.
дана

Калоприемник однокомпонентный Beestox® дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку
штука
РК-ИМН-5№017926
719,43
21
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Вариант исполнения:Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 18G
штука

Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен.
дана
ҚР-ММБ-5№017926
719,43
21
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Орындау нұсқасы:Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 18G
дана
-

РК-ИМН-5№014851
77,19
23
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата. Вариант исполнения: Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300
штука
РК-ИМН-5№017291
3 538,42
24
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 400
штука
РК-ИМН-5№017291
3 310,19
25
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке № 100, №200

ҚР-ММБ-5№014851
77,19
23
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Синтетикалық капиллярлық диализатор жоғары ағынды Revaclear 300
дана
-
ҚР-ММБ-5№017291
3 538,42
24
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 400 диализаторы
дана
ҚР-ММБ-5№017291
3 310,19
25
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, 65х60 мм, қорапта №100, №200

Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х30 мм, в коробке № 100
штука
РК-ИМН-5№011191
4,96
26
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х60 мм, в коробке № 100
Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х60 мм, в коробке № 100
штука
РК-ИМН-5№011191
6,60
27
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
Вариант исполнения Flake представляет собой одноразовый стерильный скарификатор из нержавеющей стали в индивидуальной упаковке.
Скарификатор Biolancet® стерильный, однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
штука
РК-ИМН-5№015388
7,95
28
Пластыри медицинские "Нәрия" различных вариантов исполнения
Пластыри медицинские "Нәрия" на различных основах представляют собой комбинированное изделие прямоугольной формы, включающее фиксирующую часть в виде основы-подложки из различных материалов с липким клеевым слоем; впитывающей подушечки из нетканого полотна; защитного покрытия для впитывающего слоя-подушечки; гладкого бумажного покрытия для защиты липкого слоя. В качестве материала основы могут быть использованы следующие материалы: адгезивный нетканый материал, адгезивный нетканый материал–заменитель шелка, адгезивная полиэтиленовая перфорированная пленка, адгезивная эластичная хлопчатобумажная ткань, адгезивная полимерная пленка. Клеевое покрытие: термоплавкий клей; Подушечка: нетканое полотно – спанлейс (вискоза + полиэфир). Защитное покрытие для впитывающего слоя-подушечки: полиэфирные текстурированные нити (DTY). Защитное бумажное покрытие для клеевого слоя, нанесенного на материал основы.
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе, размером 19мм х 72мм
штука
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе размерами: 19мм х 72мм
РК-ИМН-5№019703

Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
4,96
26
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
6,60
27
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
Flake орындалу нұсқасы жеке қаптамадағы тот баспайтын болаттан жасалған бір реттік стерильді скарификатор болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№015388
7,95
28
Нәрия медициналық бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Нәрия медициналық бұласырлары жабысқақ желім қабаты бар әр түрлі материалдардан жасалған негіз-төсеніштер; тоқылмаған матадан жасалған сіңіргіш жастықшалар; сіңіретін қабатқа арналған қорғаныш жабын-жастықшалар; жабысқақ қабатты қорғауға арналған тегіс қағаз жабындар түріндегі бекіткіш бөлігін қамтитын тік бұрышты пішінді біріктірілген бұйым болып табылады. Негізгі материал ретінде келесі материалдар қолданылуы мүмкін: адгезивті тоқылмаған материал, адгезивті тоқылмаған материал-жібекті алмастырғыш, адгезивті полиэтиленді тесілген үлбір, адгезивті созылғыш мақта -мата, адгезивті полимер үлбір. Желімді жабын: термобалқымалы желім. Жастықша: тоқылмаған мата - спанлейс (вискоза + полиэфир). Сіңіргіш қабатқа-жастықшаға арналған қорғаныс жабыны: полиэфирлі текстураланған жіптер (DTY). Негіз материалына жағылған желім қабатына арналған қорғағыш қағаз жабын.
Тоқыма емес негіздегі Нәрия медициналық бұласырлары, өлшемі 19мм х 72мм
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" медициналық бұласырлары, өлшемдері: 19мм х 72мм
ҚР-ММБ-5№019703

8,98
30
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Twist c иглой размерами: 28G, 30G в коробке №100
Вариант исполнения Twist представляет собой одноразовый стерильный скарификатор с острием из нержавеющей стали и основой из полиэтилена низкой плотности. Может использоваться с устройством для безболезненного прокалывания, входящего в комплект прибора, измеряющего уровень сахара крови.
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариант исполнения: Twist c иглой размером: 28G в коробке №100
штука

8,98
30
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 28G №100 қорапта
Twist орындалу нұсқалары ұшы тот баспайтын болаттан және негізі тығыздығы төмен полиэтиленнен жасалған бір реттік стерильді скарификатор түрінде келеді. Аспаптың жиынтығына кіретін, қандағы қант деңгейін өлшейтін, ауыртпай тесетін құрылғымен пайдалануға болады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 28G №100 қорапта
дана

РК-ИМН-5№019703
14,16
34
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х30мм
штука
РК-ИМН-5№019705
14,67
35
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2.5мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 2,5 мл с иглой 23Gx1
штука

ҚР-ММБ-5№019703
14,16
34
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемі 65х30мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
14,67
35
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016504
15,71
36
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 140х14х1.6мм (детский)
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский)
штука
РК-ИМН-5№018624

ҚР-ММБ-5№016504
15,71
36
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№018624

РК-ИМН-5№016319
16,04
38
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 150х18х1.6мм
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размерами 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.

ҚР-ММБ-5№016319
16,04
38
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл

Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 150х18х1.6мм
штука
РК-ИМН-5№018624
16,36
39
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU) со съемной иглой 30Gx1/2''
штука
РК-ИМН-5№012113

Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№018624
16,36
39
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012113

РК-ИМН-5№019703
17,02
41
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглами 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 1мл с иглой 27Gx 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146

ҚР-ММБ-5№019703
17,02
41
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146

17,09
42
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х56мм
штука
РК-ИМН-5№019705
18,67
43
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 3мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 3мл с иглой 23Gx1"
штука

17,09
42
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 65х56мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
18,67
43
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016504
19,01
44
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 3мл, с иглами 23Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 3мл, 23Gx1 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146

ҚР-ММБ-5№016504
19,01
44
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146

19,19
45
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Внутренний объем капилляра 80 мкл.
штука
Капилляры из полипропилена. Внутренний объем капилляра 80 мкл.

19,19
45
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл
дана
Полипропиленнен жасалған капиллярлар. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл

РК-ИМН-5№018345
28,26
46
Иглодержатель
Иглодержатель представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель
штука
РК-ИМН-5№015200
21,41
47
Иглодержатель
Иглодержатель одноразовый представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель одноразовый
штука
РК-ИМН-5№015200
21,41
48

ҚР-ММБ-5№018345
28,26
46
Ине ұстатқыш
Ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Ине ұстатқыш
дана
ҚР-ММБ-5№015200
21,41
47
Ине ұстатқыш
Бір рет ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Бір реттік ине ұстатқыш
дана
ҚР-ММБ-5№015200
21,41
48

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Номинальный объем 1 мл. Цена деления шкалы: 0,01 мл. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 30Gx1/2''
штука

Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
Еккіш жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Номиналдық көлемі 1мл. Шкала аралығы: 0,01 мл. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№017074
22,17
49
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№017074
22,17
49
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2''' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 30Gx1/2''' инесімен
дана

РК-ИМН-5№012115
23,63
50
Изделия медицинские для забора крови
Насадка для получения капли крови VacuDrop
Насадка для получения капли крови VacuDrop
штука
РК-ИМН-5№012381
25,03
51
Презерватив из натурального латекса с ароматизированной (банан, вишня, клубника, яблоко, грейпфрут, персик, мята)/не ароматизированной смазкой текстурированный/гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1, №3, №12
Презерватив производится из натурального латекса. Особенности: с ароматизированной (яблоко, вишня, клубника, банан) и не ароматизированной смазкой, текстурированной и гладкой поверхностью размерами: ширина - 52±2мм, длина - 175мм±5мм, толщина - 0,065±0.015мм Срок годности 5 лет
Презерватив из натурального латекса c не ароматизированной смазкой гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1 (на упаковке надпись "бесплатно")
штука
РК-ИМН-5№114939
27,40
52
Презерватив из натурального латекса с ароматизированной (банан, вишня, клубника, яблоко, грейпфрут, персик, мята)/не ароматизированной смазкой текстурированный/гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1, №3, №12
Презерватив производится из натурального латекса. Особенности: с ароматизированной (яблоко, вишня, клубника, банан) и не ароматизированной смазкой, текстурированной и гладкой поверхностью размерами: ширина - 52±2мм, длина - 175мм±5мм, толщина - 0,065±0.015мм Срок годности 5 лет
Презерватив из натурального латекса c не ароматизированной смазкой гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1 (на упаковке надпись "бесплатно")
штука
РК-ИМН-5№114939
27,40
53
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№012115
23,63
50
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
дана
ҚР-ММБ-5№012381
25,03
51
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1, №3, №12
Презерватив табиғи латекстен жасалған. Мүмкіндіктер: хош иістендірілген (алма, шие, құлпынай, банан) және хош иістендірілмеген, текстураланған және тегіс беті бар өлшемдері: ені-52±2 мм, ұзындығы-175 мм±5 мм, қалыңдығы - 0,065±0.015 мм жарамдылық мерзімі 5 жыл
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1
дана
ҚР-ММБ-5№114939
27,40
52
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1, №3, №12
Презерватив табиғи латекстен жасалған. Мүмкіндіктер: хош иістендірілген (алма, шие, құлпынай, банан) және хош иістендірілмеген, текстураланған және тегіс беті бар өлшемдері: ені-52±2 мм, ұзындығы-175 мм±5 мм, қалыңдығы - 0,065±0.015 мм жарамдылық мерзімі 5 жыл
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1
дана
ҚР-ММБ-5№114939
27,40
53
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана

РК-ИМН-5№017496
28,29
54
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
штука

ҚР-ММБ-5№017496
28,29
54
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
Цервикальді Эйр шпателі тұтас цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұшында әр түрлі пішіндегі екі қалақша орналасқан. Ұзын және жіңішке ұшы цервикальді өзекшенің аңқа беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, екіншісі - төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№020788
28,95
55
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
штука
РК-ИМН-5№020777
30,24
56
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№020788
28,95
55
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
Фолькман қасығы қарама-қарсы ұшында әр түрлі өлшемдегі қасық түрінде екі жұмыс бөлімі орналасқан тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№020777
30,24
56
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана

РК-ИМН-5№016956
32,72
57
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№016956
32,72
57
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№012113
34,17
58
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016180
42,49
59
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения

ҚР-ММБ-5№012113
34,17
58
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
дана
ҚР-ММБ-5№016180
42,49
59
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі

Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Крайние складки образуют резинку шапочки шириной 3±1 см и диаметром 19±1 см. По бокам материал плотно склеен, что дает возможность при раскрытии шапочки приобретать материалу форму головы. Изготавливается из нетканого материала с плотностями 10 г/кв.м и 20 г/кв.м.
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

Клип-берет телпегі - гармошка түрінде өзара тығыз бүктелген матадан жасалған, түзу бұрышты формадағы бұйым. Шеткі бүктемелері телпектің ені 3±1 және диаметрі 19±1 см резеңкелерін түзеді. Бүйірлері бойымен материал тығыз желімделген, бұл беретті жазып ашқан кезде материалға бастың формасына келуіне мүмкіндік береді. Тығыздықтары 10 г/м? және 20 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі
дана

РК-ИМН-5№017251
39,90
60
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
61
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
62
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
63
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 23G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 23G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
64
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,4 мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,4 мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
65
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 1,8 мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 1,8 мм) в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
66

ҚР-ММБ-5№017251
39,90
60
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
61
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
62
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
63
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 23G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 23G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
64
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,4 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,4 мм) қорапта №101
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
65
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 1,8 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 1,8 мм) қорапта №101
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
66

Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см

РК-ИМН-5№016157
40,84
67
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
41,20
68
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
41,20
69
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения

ҚР-ММБ-5№016157
40,84
67
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
41,20
68
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
41,20
69
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе

Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки (стеклянные, 13х50 мм)для гематологических исследований ЭДТА К2, объем забираемой крови 1 мл
штука

Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулеріне арналған вакуумдық түтіктер (шыны, 13х50мм), алынатын қан көлемі 1 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумды пробиркалар (шыны, 13х50 мм) ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 1 мл

РК-ИМН-5№018345
65,58
70
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1
Имеет две модификации: UCC-1 изготовлена из полиэтилена; UCC-2 изготовлена из АБС-пластика. Состоит из двух браншей дугообразной формы, соединенных между собой кольцом. Имеет с внутренней стороны ребристую рабочую поверхность с атравматическими зубчиками (насечками), которые удерживают пуповину в одном положении, и специальный фиксирующий замок с затвором, который обеспечивает прочную фиксацию на пуповине в одном положении и предотвращает случайное (преждевременное) раскрытие зажима. Изделие является атравматичным, биосовместимым и обеспечивает надежное крепление на пуповине. Стерилизация этилен оксид. Срок годности 5 лет.
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1
штука

ҚР-ММБ-5№018345
65,58
70
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1
Екі модификациясы бар: UCC-1 полиэтиленнен дайындалған; UCC-2 АБС-пластиктен дайындалған. Өзара сақинамен жалғанған доға тәрізді пішіндегі екі браншадан тұрады. Ішкі жағынан кіндікті бір қалыпта ұстап тұратын атравматикалық тісшелерімен (кертік) қабырға тәрізді жұмыс беткейі және кіндікте бір қалыпта мықты бекітілуді қамтамасыз ететін және қысқыштың кездейсоқ (мерзімінен бұрын) ашылып кетуін болдырмайтын қақпағы бар арнайы бекіткіш құлып бар. Бұйым атравматикалық, биоүйлесімді болып табылады және кіндікте мықты бекітілуді қамтамасыз етеді. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1
дана

РК-ИМН-5№012445
42,88
71
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
штука
РК-ИМН-5№011725
44,77
72
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
набор
РК-ИМН-5№017963
44,90
73
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.

ҚР-ММБ-5№012445
42,88
71
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
дана
ҚР-ММБ-5№011725
44,77
72
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
44,90
73
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.

Салфетки "Нурия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см,плотность 40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
45,38
74
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (стандартная 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы
ҚР-ММБ-5№016157
45,38
74
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (стандартты 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (20G*1 1/2; 0,9*38мм)
дана

РК-ИМН-5№016033
45,42
75
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х38мм; Условное обозначение - 20 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - желтая.

ҚР-ММБ-5№016033
45,42
75
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х38 мм; Шартты белгі - , 20 Gx1 ½; Типі - стандартты; Түс кодтамасы- сары.

Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,42
76
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х38мм; Условное обозначение - 21 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - зеленый.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
77
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения.
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (стандартная 21G*1 1/2, 0,8*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла двухсторонняя зеленая стандартная, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
78
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения

Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,42
76
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
77
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі). Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
78
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер

Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,7х38мм; Условное обозначение - 22 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - черный
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2
штука

Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0, 7х38мм; Шартты белгі-22 Gx1 ½ ; Типі - стандартты; Түс кодтамасы- қара.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2.
дана

РК-ИМН-5№016033
46,96
79
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (стандартная 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

ҚР-ММБ-5№016033
46,96
79
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
46,96
80
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
штука

Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
46,96
80
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
Полипропиленнен дайындалған. Ұзындығы 174 мм, ені 4,5 мм. Цитошөткенің жұмыс бөлігінде қылдарының болуы әр түрлі зерттеулер үшін жеткілікті көлемдегі материал жинауға мүмкіндік береді. Қажет болғанда жұмыс бөлігі тұтқаға қатысты кез келген бұрышқа иілуі мүмкін
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
дана

РК-ИМН-5№018387
48,61
81
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3, объем забираемой крови 0,5 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018387
48,61
81
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар вакуумды пробиркалар ЭДТА К3, алынатын қан көлемі 0,5 мл

РК-ИМН-5№018345
73,15
82
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из АБС-пластика. Общая длина 212,5мм, ширина 12,2мм. Состоит из ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде ложек одинаковой закругленной формы, имеющие различную длину и ширину.
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018389
50,65
83
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
штука

ҚР-ММБ-5№018345
73,15
82
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
Жалпы ұзындығы 212,5 мм, ені 12,2 мм. Саптан тұрады, қарама-қарсы ұштарында ені мен ұзындығы әр түрлі біркелкі дөңгеленген пішіндегі қасық түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№018389
50,65
83
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
дана

РК-ИМН-5№012381
50,70
84
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
50,90
85
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
51,36
86
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
51,36
87
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
Изготовлен из АБС-пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки.
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
штука

ҚР-ММБ-5№012381
50,70
84
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
50,90
85
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
51,36
86
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
51,36
87
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
АБС-пластиктен дайындалған. Тұтас цилиндрлік сабынан тұрады, қарама-қарсы ұштарында өлшемдерімен ерекшеленетін У-тәрізді пішіндегі күрек түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан. Едәуір ұзын және тар ұшы цервикальді өзек аңқасы беткейінен материал алу үшін, келесі едәуір төмен әрі кең ұшы жатыр мойнының беткейінен материал алу үшін пайдаланылады.
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№018388
52,18
88
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
штука
РК-ИМН-5№012381
55,34
89
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
90
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
91
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
92
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1" (0,7мм x 25мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1" (0,7мм x 25мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
93
Изделия медицинские для забора крови
Жгуты одноразовые 48см х 2,5см
Жгуты одноразовые 48см х 2,5см
штука
РК-ИМН-5№012381

ҚР-ММБ-5№018388
52,18
88
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
55,34
89
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
90
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
91
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
92
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1" (0,7мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1" (0,7мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
93
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Бір реттік және көп реттік бұраулар 48см х 2,5см
Бір реттік және көп реттік бұраулар 48см х 2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№012381

58,41
94
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
58,89
95
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
штука
РК-ИМН-5№016032
58,89
96
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
штука
РК-ИМН-5№012381
59,28
97
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
штука
РК-ИМН-5№012381
59,28
98
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
набор
РК-ИМН-5№012381
59,28
99
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках

58,41
94
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
58,89
95
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
58,89
96
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
дана
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
97
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
98
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
жинағы
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
99
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі

Изготовлена из высококачественного 2-х, 3-х, 4-х слойного нетканого материала. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Для одноразового использования.
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках
штука

Жоғары сапалы 2, 3, 4 қабатты тоқылмаған материалдан дайындалған. Бұйымның ортасында орналасқан үш қабат бетперденің бетке барынша қолайлы орналасуы үшін арналған. Жақсы жабысу және қорғау үшін мұрынға арналған ендірілген бекемдегіші, резеңке бекіткіш. Көлемді емес бір реттік бетперделер арасында ауа өткізгіштігі ең жоғары. Тек бір реттік пайдалануға арналған.
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана

РК-ИМН-5№015751
59,85
100
Маски медицинские "ММ3", трехслойные, одноразовые
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая представляет собой повязку на лицо прямоугольной формы, закрывающую рот и нос. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Состоит из верхнего и нижнего слоя из нетканого материала (спандбонд) окрашенного в синий цвет плотностью 15±5 г/м2, и фильтрующего слоя (мельтблаун) плотностью 25±2 г/м2. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает воздухопроницаемостью. Размеры: длина – 17,5 см, высота 9,5 см.
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий
штука

ҚР-ММБ-5№015751
59,85
100
ММ3 медициналық бетперделері, үш қабатты, бір реттік
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк Маска медициналық" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын - бұл ауызды және мұрынды жабатын тікбұрышты пішінді бет киімі. Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Тығыздығы 15±5 г/м2 көк түспен боялған тоқыма емес материалдың (спандбонд) жоғарғы және төменгі қабатынан және тығыздығы 25±2 г/м2 сүзгі қабатынан (мельтблаун) тұрады. Оның орналасуы мен қорғанысын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші бар, серпімді жолақтарға бекітілген. Ауа өткізгішке ие. Өлшемдері: ұзындығы – 17,5 см, биіктігі - 9,5 см.
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк
дана

РК-ИМН-5№012381
63,23
103
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
63,23
104
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м

ҚР-ММБ-5№012381
63,23
103
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
63,23
104
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183
65,45
105
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Бахилы низкие четырехугольной формы на резинках. Боковые стороны пропаяны, а верхние скреплены резинкой. Длина каждой бахилы 39±2 см, высота 16±2 см, ширина резинки 3,5±1 мм. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд) с плотностью 28г/ кв.м.
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
пара

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
65,45
105
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары
Пішіні төрт бұрышты резеңкелі қысқа бахилалар. Бүйір жақтары дәнекерленген, ал жоғарғы жағына резеңке бекітілген. Әр бахиланың ұзындығы 39±2 см, биіктігі 16±2 см, резеңке ені 3,5±1 мм. Бахилалар тығыздығы 28г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары
жұп

РК-ИМН-5№017766
66,50
106
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм без наполнителя
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм без наполнителя
штука
РК-ИМН-5№012381
66,74
107
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильный, объем 60 мл
штука

ҚР-ММБ-5№017766
66,50
106
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
66,74
107
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 60 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 60 мл

РК-ИМН-5№020826
90,96
108
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
66,97
109
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра – одноразовый стерильный инструмент для забора материала с поверхности слизистых оболочек и кожи для бактериологических, цитологических и других исследований. Шпатель Эйра цервикальный изготовлен из пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки. Упакован в пакет из ламинированной полиэтиленовой пленки и газопроницаемой бумаги. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
штука

ҚР-ММБ-5№020826
90,96
108
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,5 мл
ҚР-ММБ-5№018345
66,97
109
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
Эйр шпателі - бактериологиялық, цитологиялық және басқа зерттеулерде шырышты қаттар мен тері беткейінен материал алуға арналған бір реттік стерильді құрал. Цервикальді Эйр шпателі пластиктен жасалған. Тұтас цилиндр тәрізді тұтқадан тұрады, қарама қарсы ұшында өлшеміне қарай ажыратылатын, У-тәрізді пішіндегі қалақ тәрізді жұмыс бөлігі орналасқан. Ұшы едәуір ұзын және жіңішкесі цервикальді өзектің жұтқыншақ беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, басқасы - едәуір төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Ламинацияланған полиэтиленді үлбірден және газ өткізетін қағаздан жасалған пакетке қапталған. Стерилизацияны этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№018249
67,03
110
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
67,18
111
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
набор

ҚР-ММБ-5№018249
67,03
110
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
67,18
111
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
жинағы

РК-ИМН-5№012381
67,18
112
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
штука

ҚР-ММБ-5№012381
67,18
112
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
дана

РК-ИМН-5№016032
67,40
113
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
67,40
113
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
68,39
114
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Опудрены биосовместимым кукурузным крахмалом USP; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Размеры XS, S, M, L, XL; - Срок годности: 5 лет-
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100 размер S
штука

ҚР-ММБ-5№016032
68,39
114
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Биоүйлесімді жүгері крахмалы USP-мен опаланған; - Микоорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғануды қамтамасыз етеді; - Білікті манжета киюді жеңілдетеді, сырғып кетуіне кедергі жасайды жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға жоғары қонымдылығы мен жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - - Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100, Өлшемі S
дана

РК-ИМН-5№017237
68,47
117
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
штука

ҚР-ММБ-5№017237
68,47
117
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
дана

РК-ИМН-5№014851
68,71
121
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.

ҚР-ММБ-5№014851
68,71
121
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Медициналық маскалар Dolce-Pharm үш қабатты байламдарда, резеңкемен (ересектер, балалар) №50, №100 қаптамада,бір рет қолданылатын, тікбұрышты пішінді (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) ортасында гармошкамен бүгілген материал түрінде үш тығыздағыш бар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~5 мм қашықтықта материалға 9±2 см, 9±1 сым салынған. Маскалардың бүйірлерінде ұзындығы 15-16 см, ені 1 см және ұзындығы 40-42 см және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Маскалар тығыздығы 20 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропилен сүзгісінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 20 г/м2 тұрады.

РК-ИМН-5№016032
69,49
124
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
71,00
125
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука

ҚР-ММБ-5№016032
69,49
124
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№018345
71,00
125
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана

РК-ИМН-5№012381
71,13
126
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
штука
РК-ИМН-5№012381
71,13
127
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения

ҚР-ММБ-5№012381
71,13
126
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
71,13
127
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер

Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х25 мм, 22Gx1. Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двухстронняя для забора крови,черная 22G*1; 0,7*25 мм.
штука

Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1. Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1
дана

РК-ИМН-5№016033
72,59
128
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (короткая 22G*1; 0,7*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

ҚР-ММБ-5№016033
72,59
128
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм ) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла двухстронняя черная короткая 22G*1, 0,7*25 мм.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,59
129
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х25мм; Условное обозначение - 21 Gx1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - зеленый.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
130
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (короткая 21G*1; 0,8*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,59
129
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
130
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла двухсторонняя зеленая (короткая 21G*1; 0,8*25 мм)
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
131
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х25мм; Условное обозначение - 20Gх1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - желтая.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1
штука

Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
131
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған. Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х25 мм; Шартты белгі - , 20Gx1; Типі - қысқа; Түс кодтамасы- сары.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1
дана

РК-ИМН-5№016033
72,83
132
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (короткая 20G*1; 0,9*25мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

ҚР-ММБ-5№016033
72,83
132
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм). Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла двухстороння желтая короткая 20G*1, 0,9*25мм
штука
РК-ИМН-5№016033
72,83
133
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
72,94
134
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
штука

Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,83
133
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
72,94
134
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
дана

РК-ИМН-5№016032
73,52
135
Изделия медицинские для забора крови
Держатель HOLDEX®
Держатель HOLDEX®
штука
РК-ИМН-5№012381
75,07
136
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,56
137
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,78
138
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016177
77,50
139
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 16G
штука
РК-ИМН-5№014851
78,39
140
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размером 24G
штука
РК-ИМН-5№014851
78,39
141
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
Уникальная конструкция маски-респиратора типа "Butterfly", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняя движений при ношении. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун. Детская защитная маска-респиратор крепится на лице ребенка с помощью специальных заушных резинок, рассчитанных на детское лицо, что обеспечивает прочность фиксации. При производстве масок-респираторов медицинских для детей используются материалы свободные от стекловолокна и натурального латекса, что делает ее гипоаллергенной.
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№016032
73,52
135
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
HOLDEX® ұстатқышы
HOLDEX® ұстатқышы
дана
ҚР-ММБ-5№012381
75,07
136
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,56
137
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында қоспа жоқ. Пробирканың типі:16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,78
138
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
дана
дана
ҚР-ММБ-5№016177
77,50
139
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 16G
дана
ҚР-ММБ-5№014851
78,39
140
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері:24G
дана
ҚР-ММБ-5№014851
78,39
141
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
"Butterfly" типіндегі бетперде-респиратордың бірегей құрылымы тағу кезінде қозғалысқа кедергі келтірмей, пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Үстіңгі және астыңғы қабаттары жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішкі жағында мельтблаун сүзгісі бар. Балаларға арналған бетперде-респиратор баланың бетіне арналған арнайы резеңке ілмектердің көмегімен баланың бетіне бекітіледі, бұл бекітудің беріктігін қамтамасыз етеді. Балаларға арналған медициналық бетперде-респираторлар өндірісінде шыныталшықты және табиғи латекс жоқ материалдар пайдаланылады, бұл оны гипоаллергенді етеді.
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10А из углеродистой стали, в коробке №10
штука
РК-ИМН-5№013482
80,01
143
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10A, алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
80,01
143
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
144
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
144
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
145
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
145
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
147
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
147
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
152
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
81,14
153
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером 1,25смх5м
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
152
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында этилендиаминтетра-сірке қышқылының екі калийлі тұзы 1 мл қанға 1,2-2 мг бар
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 1 мл К3 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
81,14
153
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 1,25смх5м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 1,25смх5м;

РК-ИМН-5№019704
81,36
154
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
155
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
156
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
157
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
82,99
158
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
85,59
159
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
штука

ҚР-ММБ-5№019704
81,36
154
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
155
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
156
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
157
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
82,99
158
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
85,59
159
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
дана

86,96
162
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
штука

86,96
162
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты, 2,4 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
88,62
163
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения с иглой размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки - 150 см и 300 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик Сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для инфузий), резинка латексная.
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения
штука
Система для вливания инфузионных растворов "Нәрия" стерильная, однократного применения с иглой размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)

ҚР-ММБ-5№016032
88,62
163
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі, өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см және 300 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: Инъекциялық ине, ABS – пластик Сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (инфузияға арналған сүзгіш), латексті резеңке.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі
дана
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" жүйесі, өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм) инесімен

РК-ИМН-5№020791
95,24
164
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
штука
РК-ИМН-5№016032
89,79
165
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,00
166
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
Изготовлен из попропилена, Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
штука
РК-ИМН-5№009557
90,04
167
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
Маски медицинские изготавливаются двух типов; - двухслойные; - трехслойные. Маски изготавливаются двух видов: - на резинках без носового фиксатора; - на резинках с носовым фиксатором. Требования к маскам Маски должны быть изготовлены из цельного куска материала. Геометрические размеры масок на резинках должны быть: - длина (175±20) мм; - ширина (95±20) мм; - длина резинки (140±20) мм. Верхние кромки маски должны быть сварены основовязаным переплетением "цепочки".
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
штука
РК-ИМН-5№017227
90,31
168
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,80
169
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
штука

РК-ИМН-5№020791
95,24
164
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3 ,5
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар,
дана
ҚР-ММБ-5№016032
89,79
165
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
.Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, көлемі 4 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,00
166
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
Полипропиленнен дайындалған. Сақтау шарттары: Құрғақ, жылытылатын бөлмеде, минус 5 С-тен плюс 30 С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, зиянды орталардан қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№009557
90,04
167
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
Медициналық бетперделер екі түрде дайындалады: - екі қабатты; - үш қабатты. Бетперделер екі түрде дайындалады: - мұрынға арналған бекіткішсіз резеңкесі бар; - мұрынға арналған бекіткішімен резеңкесі бар; Бетпердеге қойылатын талаптар Бетперде материалдың бүтін бөлігінен дайындалуы тиіс. Резеңкелі бетперделердің геометриялық көлемі: - ұзындығы (175±20) мм; - ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм. Бетперденің жоғарғы жиегі "тізбек" негізгі байламдағы өрумен дәнекерлену керек.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
дана
ҚР-ММБ-5№017227
90,31
168
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,80
169
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
91,58
170
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
91,58
170
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
91,70
171
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
91,70
171
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
дана

РК-ИМН-5№014851
92,30
173
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
93,07
174
Контейнер для мочи стерильный
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 лет. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для мочи стерильный
штука
РК-ИМН-5№020402
93,10
175
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
94,04
176
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 5 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 5 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
95,51
177
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм), Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON, стерильный, однократного применения, размерами G 14, 16, 17, 18, 20, 22
набор
РК-ИМН-5№018936
95,68
178
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 8мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 8мл
штука
РК-ИМН-5№016032
96,57
179
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт
набор

ҚР-ММБ-5№014851
92,30
173
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен көлемі 9 мл қызыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен көлемі 9 мл қызыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
93,07
174
Несепке арналған стерильді контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Зарарсыздандыру әдісі – этилен оксидімен. Жарамдылық мерзімі – 5 жыл. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Несепке арналған стерильді контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№020402
93,10
175
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, натрий цитратымен 3,2% (1:9) қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-көгілдір қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 3.2% натрий цитраты (0.109 моль/л) бар. Қан мен реагенттің арақатынасы 9:1. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, натрий цитратымен 3,2% (1:9) қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-көгілдір қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
94,04
176
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін гемостаз жүйесін зерттеу үшін 3,8% (1:9) натрий цитратымен көлемі 5 мл көгілдір қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркаларды құрамында 3,8% натрий цитраты бар (0.129 моль/л). Пробирканың типі:13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 5
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін гемостаз жүйесін зерттеу үшін 3,8% (1:9) натрий цитратымен көлемі 5 мл көгілдір қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
95,51
177
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22
дана
ҚР-ММБ-5№018936
95,68
178
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар, 8мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
96,57
179
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
жинақ

РК-ИМН-5№017963
96,93
180
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
штука
РК-ИМН-5№012381
98,78
181
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
99,30
182
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
штука
РК-ИМН-5№010008
99,51
183
Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Материал изделия Медицинский ПВХ. Длина изделия - 50см Цветовая кодировка размеров. Рентгеноконтрастная полоса Открытый атравматичный дистальный конец, 2 боковых отверстия Стерилизация: Этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.

ҚР-ММБ-5№017963
96,93
180
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
98,78
181
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
99,30
182
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 см?9,5 см±1 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см, 9±1 сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде ені 1 см және ұзындығы 40-42 см бауда ұзындығы 15-16 см резеңке және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, сүзгілері полипропиленнен және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25 С-ден + 35 С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
дана
ҚР-ММБ-5№010008
99,51
183
Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Бұйым материалы - Медициналық ПВХ. Бұйым ұзындығы - 50см Өлшемдердің түстік кодталуы. Рентгеноконтрастылы жолақ Ашық атравматикалық дистальді ұш, 2 бүйірлік тесік Стерилизация: Этилен-оксидпен. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.

Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
штука
РК-ИМН-5№011451
102,05
184
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 24
набор

Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
дана
ҚР-ММБ-5№011451
102,05
184
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 24
дана

РК-ИМН-5№018936
102,70
185
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
103,53
186
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
104,25
187
Изделия медицинские для забора крови
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
контейнер
РК-ИМН-5№012381
104,26
188
Контейнер для сбора биоматериала, стерильный, одноразового применения, 60 мл, 100 мл, Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл
Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготовливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018936
102,70
185
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
103,53
186
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 16х100мм. Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
104,25
187
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
контейнер
ҚР-ММБ-5№012381
104,26
188
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл, 100 мл контейнер, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер
Биоматериалдар сынамаларын іріктеуге және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін тұмшаланып бұралып жабылатын қақпақпен қамтылған. Полипропиленнен жасалған, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағымен. Бұйым сынамаларды жанасусыз іріктеуді қамтамасыз ететін қасықпен бірге немесе онсыз (тапсырыс берушінің талабы бойынша) жасалуы мүмкін. Контейнерлер 60 немесе 100 мл-ге дейін градуирленген, 10 мл градуирлеу қадамымен. Этилен тотығының газды тәсілімен стерилизацияланады. Бұйым пайдалануға дайын стерильді түрде, жеке қаптамада жеткізіледі
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер
дана

РК-ИМН-5№018174
104,34
189
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные гладкие имеют гладкую поверхность.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№018174
104,34
189
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015706
106,40
190
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
106,91
191
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
109,70
192
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183
109,87
193
Контейнер для сбора биоматериала,нестерильный,одноразового применения,60 мл,100 мл,Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготавливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
контейнер
РК-ИМН-5№018104
111,71
194
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
114,03
195
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182
114,42
196
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой, 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой, 1мл
штука

ҚР-ММБ-5№015706
106,40
190
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 6 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар. Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 6 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
106,91
191
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында этилендиаминтетра-сірке қышқылының екі калийлі тұзы 1 мл қанға 1,2-2 мг бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
109,70
192
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
109,87
193
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл, 100 мл, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
Биоматериал сынамаларын алуға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жолмен жанасудан сенімді қорғалуын қамтамасыз ететін, тұмшаланып бұралатын қақпақпен жабдықталған. Полипропиленнен дайындалады, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағы бар. Бұйым сынамаларды қол тигізбей алуды қамтамасыз ететін қасығымен немесе онсыз дайындалуы мүмкін (тапсырыс берушінің талап етуі бойынша). Контейнерлер 60 немесе 100 мл дейін градуировкаланған, градуировкалау адымы 10 мл. Бұйым жеке қаптамасында пайдалануға дайын, стерильді емес күйінде жеткізіледі.
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
контейнер
ҚР-ММБ-5№018104
111,71
194
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар, қызыл қақпақты өлшемі 8 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 8
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар, қызыл қақпақты өлшемі 8 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
114,03
195
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері:1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
114,42
196
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 1 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен (SiO2 – кремнийдің қостотығы) жабылған Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 1
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, көлемі 1 мл
дана

Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+ полиэфир+ламинация полиэтиленом); Бумага основа (на основе целлюзы). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 300 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Салфетка "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 40х70, пл. 28 г/кв.м
Штука

Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинациялау); Қағаз негіз (целлюза негізінде). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 10-ден 300 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткіс 40х70 см, тығыздығы 28 г/кв.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі, өлшемдері (см): 40х70, тығыздығы 28 г/ш.м.

РК-ИМН-5№019325
117,29
200
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70 см х 80 см, плотность 28г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№019325
117,29
200
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығыздығы 28г/ш. м.

РК-ИМН-5№016157
118,25
201
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 3мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 3мл
штука
РК-ИМН-5№016032
121,79
202
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015709
122,36
203
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м

ҚР-ММБ-5№016157
118,25
201
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында литий гепаринінің реагенті бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты, көлемі 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
121,79
202
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015709
122,36
203
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
122,64
204
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
123,10
205
Салфетки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+ полиэфир+ламинация полиэтиленом); Бумага основа (на основе целлюзы). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 300 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Салфетка "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 40х80, плотность 28 г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019325
124,83
206
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
дана
ҚР-ММБ-5№008183
122,64
204
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы), Пробирканың типі: 16х100мм
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
123,10
205
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинациялау); Қағаз негіз (целлюза негізінде). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 10-ден 300 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткіс, 40х80 см, тығыздығы 28 г/ш.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 40см х 80см, тығыздығы 28г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019325
124,83
206
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015704
127,68
207
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
Маска угольная одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см. По бокам масок на резинках на расстоянии ~5 мм от верхнего и нижнего края припаяны замкнутые резинки длиной 15-16 см. маска состоит верхнего слоя из нетканого материала плотностью 20 г/м2, угольного фильтра и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2. Условия хранения: должны хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от - 25°С до +35°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от агрессивных сред. Влажность не более 75%. Срок годности 5 лет.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
штука

ҚР-ММБ-5№015704
127,68
207
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде, жоғарғы және төменгі бөлігінен резеңкемен ~5 мм қашықтықта ұзындығы 15-16 см тұйық резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, көмір сүзгілері және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдығы 75% көп емес. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
дана

РК-ИМН-5№010007
127,95
208
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 26
набор

ҚР-ММБ-5№010007
127,95
208
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, S, өлшемдері (G): 26
дана

РК-ИМН-5№018936
129,75
209
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
штука
РК-ИМН-5№015803

ҚР-ММБ-5№018936
129,75
209
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803

132,16
216
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№019636

132,16
216
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Диагностикалық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылып оралған тексеру қолғаптары. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп
ҚР-ММБ-5№019636

133,00
217
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032

133,00
217
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты, 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032

133,89
218
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: опудренные Biohandix® размерами:S в упаковке №100
Изготовлены из высококачественного синтетического нитрила; - Обеспечивают надежную химическую и биологическую защиту; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Текстурированная поверхность (перчатки текстурированы на ладони или на пальцах) обеспечивает надежный захват и удержание инструментов при работе в условиях повышенной влажности; - Отсутствие пудры – кукурузного крахмала (у неопудренных перчаток) и специальная обработка (хлорирование) существенно уменьшают возможность возникновения аллергических реакций; - Не содержат латекс, не вызывают аллергическую реакцию; - Размеры XS, S, M, L, XL.
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: опудренные Biohandix®, размер S в упаковке №100
штука
РК-ИМН-5№017041

133,89
218
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланған Biohandix® өлшемі: S қаптамада №100
Жоғары сапалы синтетикалық нитрилден жасалған; - Химиялық және биологиялық сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киюді жеңілдетеді, шиыршықталуға кедергі келтіреді және жақсы бекуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толық қалыпты орналасуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Текстураланған беткей (қолғаптар алақанда немесе саусақтарда текстураланған) жоғары ылғалдылық жағдайындағы жұмыс барысында құралдарды сенімді ұстауды және ұстап тұруды қамтамасыз етеді; - Опаның болмауы – жүгері крахмалы (опаланбаған қолғаптарда) және арнайы өңдеу (хлорлау) аллергиялық реакциялар туындау мүмкіндігін елеулі төмендетеді; - Құрамында латекс жоқ, аллергиялық реакция туындатпайды; - Өлшемі XS, S, M, L, XL
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланған Biohandix® өлшемі: S қаптамада №100
дана
ҚР-ММБ-5№017041

135,23
224
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
штука
РК-ИМН-5№016032
136,95
225
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№020393
138,81
226
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№014354

135,23
224
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 6 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
136,95
225
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№020393
138,81
226
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№014354

138,81
227
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
139,64
228
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы А, В, С, размерами S, M, L, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы В, размер S в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№020393
139,76
229
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
штука
РК-ИМН-5№014354

138,81
227
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
139,64
228
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері А, В, С өлшемдері S, M, L, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтегі В, өлшемі S, №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№020393
139,76
229
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
дана
ҚР-ММБ-5№014354

139,76
230
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
139,94
231
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032

139,76
230
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
139,94
231
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий, 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032

145,54
236
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
146,19
237
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032

145,54
236
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
146,19
237
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032

147,22
239
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015664
147,63
240
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
штука
РК-ИМН-5№015803

147,22
239
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015664
147,63
240
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803

147,64
241
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 8,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 8,0
штука
РК-ИМН-5№015803
147,64
242
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 7,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные стерильные, размером: 7,5
штука
РК-ИМН-5№015803

147,64
241
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803
147,64
242
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803

148,35
246
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
153,00
247
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
156,78
248
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
Перчатки – пятипалые, бесшовные с краями, закатанными в венчик, без пудры, из натурального латекса, c текстурированной наружной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№019680
159,60
249
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером: 1,25смх10м
штука

148,35
246
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
153,00
247
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 1
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
156,78
248
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
Қолғаптар - бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
жұп
ҚР-ММБ-5№019680
159,60
249
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 1,25смх10м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 1,25смх10м;

РК-ИМН-5№019704
160,36
250
Мочеприемник Biocare® Budget стерильный однократного применения, различных вариантов исполнения
Мочеприемники могут фиксироваться на кровати, инвалидном кресле, стойке или на ноге. Обладают следующими характеристиками: - мешок мочеприемника оснащен специальным невозвратным клапаном, который предотвращает обратный ток мочи, значительно снижая риск развития восходящей инфекции; - устойчивая к перегибам дренажная трубка позволяет разместить мочеприемник удобно; - уплотнительные кольца для крепления мешка фиксируют мочеприемник в вертикальном положении; - сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой, даже пациентам с ограниченной подвижностью рук; - универсальный переходник позволяет надежно подключиться к катетеру; - на передней стенке мочеприемника нанесены линии градуировки, по которым легко определить объем мочи в мешке; - эластичный ремешок для крепления (для ножного типа) представляет собой эластичную ленту, продетую через уплотнительные кольца с обеих сторон края пакета, и двух пуговиц на каждом ремешке для фиксации ремешка на ноге. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности. Стерилизация этилен оксидом.
Мочеприемник Biocare®Budget стерильный однократного применения, стандартного типа, объемом 1000мл, с дренажной трубкой 90см, с выдвижным клапаном
штука

ҚР-ММБ-5№019704
160,36
250
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Несеп қабылдағыштарды төсекке, мүгедектер арбасына, бағанға немесе аяққа бекітуге болады. Келесі сипаттамаларға ие: - несеп қабылдағыштың қабы арнайы қайтымсыз қақпақшамен жабдықталған, ол төменнен жоғары қарай жүретін инфекция даму қаупін едәуір төмендете отырып, несептің кері ағымын болдырмайды; - иілуге төзімді дренаждық түтік несеп қабылдағышты ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді; - қапты бекітуге арналған нығыздағыш сақиналар несеп қабылдағышты тік қалыпта бекітеді; - құю қақпақшасын бір қолмен, тіпті қол қимылы шектелген емделушілерге де ашу және жабу оңай; - әмбебап айырып-қосқыш катетерге сенімді қосылуға мүмкіндік береді; - несеп қабылдағыштың алдыңғы қабырғасында бөліктенген сызықтар қойылған, ол бойынша қаптағы несеп көлемін анықтау оңай; - бекітетін созылмалы белдікше (аяққа арналған түрі үшін) пакет шетінің екі жағынан нығыздағыш сақиналар арқылы өткізілген созылмалы лента түрінде және белдікшені аяққа бекітуге арналған әрбір белдікшедегі екі түйме түрінде келеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды. Этилен оксиді стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
дана

РК-ИМН-5№014288
164,87
251
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
Салфетка размером 40*50 см состоит из двух слоев рифленой бумаги и прочного одного слоя полиэтиленовой пленки. Обладает хорошей впитываемостью и влагозащитными свойствами.
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017841
165,85
252
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 1мл
штука

ҚР-ММБ-5№014288
164,87
251
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
Өлшемі 40*50 см болатын сүрткі екі қабатты бұдырлы қағаздан және бір қабатты берік полиэтиленді үлбірден тұрады. Жақсы сіңіргіштік және ылғалдан қорғау қасиеттерге ие.
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
дана
ҚР-ММБ-5№017841
165,85
252
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 1 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
167,07
253
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 4мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
167,07
253
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепаринімен плазманы алуға арналған, жасыл қақпақты, 4 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
169,16
254
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – колпак - изделие дугообразной формы с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала с плотностью 40 г/кв.м.
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017252
175,56
255
Салфетки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

ҚР-ММБ-5№016032
169,16
254
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" телпек-қалпағы
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады.
дана
ҚР-ММБ-5№017252
175,56
255
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-5№019325
178,63
256
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Салфетки нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 40*30 см, 80*70 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные,одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017285

ҚР-ММБ-5№019325
178,63
256
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" сүрткілері
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
дана
ҚР-ММБ-5№017285

Мочеприемник Biocare® Budget стерильный однократного применения, стандартного типа, объемом 2000мл, с дренажной трубкой 90см, с выдвижным клапаном
штука
РК-ИМН-5№014288
184,94
260
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
штука

Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget , стандартты түрі, көлемі 2000мл, 90см дренаждық түтігімен, жылжымалы, бұралатын құю қақпақшасымен
дана
ҚР-ММБ-5№014288
184,94
260
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана

РК-ИМН-5№008182
185,71
262
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
Бандана – головной убор в виде платка без козырька с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017250
192,07
263
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения

ҚР-ММБ-5№008182
185,71
262
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" банданасы
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
дана
ҚР-ММБ-5№017250
192,07
263
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-5№019704
192,19
264
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10 Варианты исполнения МАЛЫЙ СКАЛЬПЕЛЬ стерильный однократного применения
Скальпели с лезвиями с большим или малым соединением различных размеров
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18,, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10
набор

ҚР-ММБ-5№019704
192,19
264
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын КІШІ СКАЛЬПЕЛЬ
Түрлі өлшемдегі үлкен немесе шағын қосылыстары бар жүздері бар скальпельдер
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын
дана

РК-ИМН-5№017588
192,76
265
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140 см, плотность 28г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№017588
192,76
265
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 140 см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80см х 140 см, тығыздығы 28г/ш. м.

РК-ИМН-5№016176
197,31
266
Мочеприемники SURU стерильные, однократного применения, различных вариантов исполнения. 1 вариант исполнения: мочеприемник педиатрический SURU объемом 100мл. 2 вариант исполнения: мочеприемник ножной SURU объемом 800мл. 3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл. 4 вариант исполнения: мочеприемник SURU-URIMETER™ объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза
Мочеприемник имеет нанесенную на него градуировку мл. Прикроватный и оснащен кранами для слива мочи и трубкой с универсальной насадкой для любого типа уретрального катетера. Использованный материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизация газом этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл.
штука
РК-ИМН-5№011457
197,36
267
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70см х 80см, Пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
199,06
268
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло-зеленой крышкой, объемом 3мл.
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, объемом 3мл.
штука

ҚР-ММБ-5№016176
197,31
266
Стерильді, бір рет қолданылатын SURU несепқабылдағыштары, әртүрлі орындалу нұсқаларында. 1 орындалу нұсқасы: SURU педиатриялық несепқабылдағышы, көлемі 100мл. 2 орындалу нұсқасы: аяқпен басқарылатын SURU несепқабылдағышы, көлемі 800мл. 3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл. 4 орындалу нұсқасы: сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл SURU-URIMETER™ несепқабылдағышы, көлемі 2000мл
Несеп қабылдағыш аралық бөліктерге бөлінген. Төсек жанына қойылатын,Аяқпен басқарылатын және SURU-UBAG® несеп ағызуға арналған шүмекпен және уретралық катетердің кез келген типі үшін әмбебап қондырмасы бар түтікпен жабдықталған. Аяқпен басқарылатын несеп қабылдағыштың пациенттің аяғына бекітуге арналған созылғыш лентасы бар. Педиатриялық арнайы гипоаллергенді жабысқақ бекіткіш құрылғымен жабдықталған. Қапшықтар герметикалық болып табылады. Пайдаланылған материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизациялау: Этилен тотығы газымен.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл.
дана
ҚР-ММБ-5№011457
197,36
267
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығ. 40г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016157
199,06
268
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
дана

РК-ИМН-5№016032
201,11
269
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 2,5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размером 2,5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
201,11
270
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 5смх5м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх5м
штука

ҚР-ММБ-5№016032
201,11
269
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
201,11
270
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
дана

РК-ИМН-5№008183
205,71
271
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемом: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
штука

ҚР-ММБ-5№008183
205,71
271
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
Бекіту модификациясы: белдікшемен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; несеп сынамаларын жинауға арналған порттан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 100см дренажды түтіктен; бекітуге арналған белдікшеден тұрады. Бекіту модификациясы: баумен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 90см дренажды түтіктен; бекітуге арналған қос баудан тұрады. Т- тәрізді ағызу клапанын бір қолмен ашу немесе жабу оңай. Клапанды жапқан кезде оған тән сырт ету естіледі. Бір көзбен қарап клапанның жабылу-жабылмауын байқауға болады. Дренажды түтік бүгуге төзімді. Тіпті қапшық/пакет төменнен жоғарыға төңкерілсе де конустық коннекторы бар кіріктірілген антирефлюксті клапан несептің кері лықсуының алдын алады. Өлшеуіш шкаланың бөліну бағасы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
дана

РК-ИМН-5№011726
207,29
272
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№011726
207,29
272
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015705
207,48
273
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки изготавливают из смеси на основе натурального каучука или нитрильного латекса, или на основе сополимера бутадиен-стирольного каучука, каучуковой эмульсии на основе сополимера бутадиен-стирола или раствора термоэластопласта.
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара

ҚР-ММБ-5№015705
207,48
273
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Қолғаптарды табиғи каучук немесе нитрильді латекс негізіндегі немесе бутадиен-стирольді каучук сополимері негізіндегі қоспадан, бутадиен-стирол сополимері негізіндегі каучукті эмульсиядан немесе термоэластопласт ерітіндісінен дайындайды
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп

РК-ИМН-5№015707
212,80
274
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 80х140, плотностью 25 г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№015707
212,80
274
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80х140 см, тығыздығы 25 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 80х140 см, тығыздығы 25 г/кв.м

216,09
276
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
222,26
277
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
225,85
278
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 8-слойная
Маска марлевая медицинская 8-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
226,22
279
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
пара
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные, пл.40 г/кв.м - 1 пара
РК-ИМН-5№016179
229,20
280
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, ЧР – 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, 1. Чехол для ручки эндоскопа из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018003
230,44
281
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381
230,72
282
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381
230,72
283
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182
232,30
284
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.

216,09
276
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен (SiO2 – кремнийдің қостотығы) жабылған. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
222,26
277
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, литий гепаринімен және плазманы алуға арналған гельмен көлемі 8 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробирканың құрамында гепарин литийінің реагенті бар. Пробирканың типі: 16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 8
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, литий гепаринімен және плазманы алуға арналған гельмен көлемі 8 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
225,85
278
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
226,22
279
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары, тығыздығы 40 г/ш.м. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№016179
229,20
280
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, ЧР - 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, 1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.
дана
1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018003
230,44
281
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
230,72
282
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
230,72
283
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
232,30
284
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған

РК-ИМН-5№019326
238,44
288
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 5 шт
набор

ҚР-ММБ-5№019326
238,44
288
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S - 5 дана
жинақ

РК-ИМН-5№017963
239,25
289
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
Изготовлен из полистирола, снабжено надежным фиксатором, что обеспечивает большой диапазон фиксирующихся положений инструмента Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
штука

ҚР-ММБ-5№017963
239,25
289
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
Полистиролдан дайындалған, сенімді бекіткішпен жабдықталған, бұл құралдың бекіту қалыптарының ауқымды диапазонын қамтамасыз етеді. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде сөрелерде қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, - 5С-ден +30С-ге дейінгі температурада сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
дана

РК-ИМН-5№009556
239,40
290
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№009556
239,40
290
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
жұп

РК-ИМН-5№019326
240,53
292
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
240,66
293
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
Перчатки хирургические латексные пятипалые с бесшовными краями, закатанными в венчик, текстурированные анатомической формы неопудренные стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№018591
245,49
294
Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки хирургические латексные имеют анатомическую форму и длину манжеты 280 мм. По качеству и внешнему виду соответствуют ГОСТ Р 52238-2004

ҚР-ММБ-5№019326
240,53
292
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. гелі бар. Пробирканың құрамында литий гепаринінің реагенті бар Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
240,66
293
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
Хирургиялық латексті бес саусақты тігіссіз жиегімен, ширатылып бұратылған, текстураланған анатомиялық пішінді опаланбаған стерильді қолғаптар. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен жүргізіледі. Бұйым стерильді қалпында, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
жұп
ҚР-ММБ-5№018591
245,49
294
Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Анатомиялық формадағы және манжетінің ұзындығы 280 мм латексті хирургиялық қолғаптар. Сапасы және сыртқы түрі бойынша МЕМСТ 52238-2004 сай келеді

Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
РК-ИМН-5№015703
246,05
295
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
246,93
296
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 9 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
247,18
297
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 2,5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
252,94
298
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик, неопудренные, сделаны из нитрила с текстурированной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара
РК-ИМН-5№019669
259,35
299
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см

Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп
ҚР-ММБ-5№015703
246,05
295
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, литий гепарині мен плазма алуға арналған гелі бар, ашық жасыл қақпақты өлшемі 4 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді), Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, литий гепарині мен плазма алуға арналған гелі бар, ашық жасыл қақпақты өлшемі 4 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар,
дана
ҚР-ММБ-5№016032
246,93
296
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін натрий гепарині бар, көлемі 9 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркаларды құрамында қоспалар жоқ. Пробирканың типі:16х100мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, плазманы алу үшін натрий гепарині бар, көлемі 9 мл ашық-жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
247,18
297
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 2,5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
252,94
298
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Қолғаптар бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған нитрилден жасалған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп
ҚР-ММБ-5№019669
259,35
299
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 80см х 140см

Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140см
штука
РК-ИМН-5№016176
262,79
300
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, Өлшемі 80см х 140см
дана
ҚР-ММБ-5№016176
262,79
300
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
дана

РК-ИМН-5№014619
265,89
306
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
Перчатки хирургические, стерильные, опудренные, имеют анатомическую форму и длинную манжету. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
пара

ҚР-ММБ-5№014619
265,89
306
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
Хирургиялық, стерильді, опаланған қолғаптар, анатомиялық пішіні және ұзын манжетасы бар. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
жұп

282,68
308
Бахилы "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные, плотность 40 г/кв.м
пара

282,68
308
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына дайын бұйымдарды өлшеу ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м

РК-ИМН-5№019272
272,54
309
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 6см х 10см
штука
РК-ИМН-5№019861

ҚР-ММБ-5№019272
272,54
309
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
ҚР-ММБ-5№019861

272,89
310
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.

272,89
310
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" сүрткілері, өлшемдері: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
Бір рет қолданылатын, стерильді сүрткілердің өлшемдері: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.

РК-ИМН-5№019326
277,4
312
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
278,29
313
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
280,60
314
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
281,87
315
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 16-слойная
Маска марлевая медицинская 16-слойная
штука

ҚР-ММБ-5№019326
277,4
312
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 2-ден 4 мг-ге дейін натрий фториді бар, 1 мл қанға 1-ден 3 мг-ге дейін калий моногидраты оксалаты бар. Пробирканың типі: 13х75мм Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 2 мл сұр қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
278,29
313
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты, көлемі 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
280,60
314
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
281,87
315
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
дана

РК-ИМН-5№019704
307,55
319
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 80х100см, пл.40г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№019704
307,55
319
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м

Лейкопластыри "Нәрия" на шелковой основе, размером: 3,0смх5м
штука
РК-ИМН-5№019704
320,36
323
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф, плотность - 28 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№018008
321,70
324
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

Жібек негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 3,0смх5м
дана
Жібек негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 3,0смх5м - 1дана
ҚР-ММБ-5№019704
320,36
323
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф, тығыздығы 28 г/м кв.
дана
Ламинацияланған алжапқыш, тығыздығы 28 г/м кв. – 5 дана
ҚР-ММБ-5№018008
321,70
324
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-5№014288
348,81
328
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – шлем - изделие в виде шлема с центральным швом на лбу, цельнокроеными завязками и вырезом-отверстием в виде капли. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№014288
348,81
328
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
Шлем - телпегі - маңдайында орталық тігісі бар, тұтас пішілген бауымен және тамшы түріндегі ойық-саңылауы бар шлем түріндегі бұйым. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
дана

РК-ИМН-5№017320
349,62
329
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука

ҚР-ММБ-5№017320
349,62
329
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
дана

РК-ИМН-5№014619
350,99
330
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука

ҚР-ММБ-5№014619
350,99
330
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
дана

РК-ИМН-5№019704
353,25
332
Катетер уретральный женский, однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длиной 18 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетер женский стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв.мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования

ҚР-ММБ-5№019704
353,25
332
Әйелдерге арналған уретральді катетер, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 18 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Әйелдердің стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен шолып қарау кезінде катетер беткейінде бөгде қосылыстар болмауы тиіс. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің ауданы 0,25 кв.мм 3 бөгде қосылыс болуы мүмкін. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейі, дистальді ұшын қоса, технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оларды пайдалану процесінде аз жарақаттануды қамтамасыз етуі тиіс.

РК-ИМН-5№014619
356,33
334
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
штука

ҚР-ММБ-5№014619
356,33
334
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
дана

РК-ИМН-5№014619
356,35
336
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 5см х 7,2см
штука

ҚР-ММБ-5№014619
356,35
336
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 5см х 7,2см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 5см х 7,2см

РК-ИМН-5№019326
384,54
339
Фартук "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный, плотностью 28 г/кв.м.
штука

ҚР-ММБ-5№019326
384,54
339
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м

РК-ИМН-5№019347
360,68
340
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 40 см, диаметром (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Способ стерилизации- радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
штука
РК-ИМН-5№004024

ҚР-ММБ-5№019347
360,68
340
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Энтеральді тамақтануға арналған бір рет қолданылатын зонд, стерильді, медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондтың кіруін және емшараның жарақатсыздығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезіндегі жайсыздықты болдырмайды. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зонд ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір зонд өлшемі зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік беретін коннектордың нақты түсіне сәйкес келеді. Стерилизациялау әдісі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
дана
ҚР-ММБ-5№004024

364,42
341
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "НҚрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 6см х 10см
штука

364,42
341
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см

РК-ИМН-5№019861
365,50
342
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф, плотность - 40 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№018008
366,27
343
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
Детский сборник для мочи представляет собой пакетик из полимерного материала с гипоаллергенным клеевым слоем. Влагостойкий гипоаллергенный клеевой слой обеспечивает сильную адгезию, что позволяет аккуратно и быстро закрепить сборник мочи. Сборник мочи имеет поролоновую прокладку.
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
штука
РК-ИМН-5№010011

ҚР-ММБ-5№019861
365,50
342
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф, тығыздығы 40 г/м кв.
дана
Ламинацияланған алжапқыш, тығыздығы 40 г/м кв. – 5 дана
ҚР-ММБ-5№018008
366,27
343
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
Балаларға арналған зәр жинағы-гипоаллергенді жабысқақ қабаты бар Полимерлі материалдан жасалған сөмке. Ылғалға төзімді гипоаллергенді жабысқақ қабат қатты адгезияны қамтамасыз етеді, бұл зәр жинағын мұқият және тез түзетуге мүмкіндік береді. Зәр жинағында көбік төсемі бар.
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
дана
ҚР-ММБ-5№010011

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 80х160, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
372,84
345
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
Бахилы высокие на завязках трапециевидной формы. Швы запаяны. В заднем шве бахил запаяны завязки шириной 3 см, длиной 55 см. Ширина по стопе каждой бахилы 39-41 см, высота 60 см. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
пара

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 80х160, тығыздығы 40г/ш.м.
РК-ИМН-5№019326
372,84
345
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
Трапеция тәрізді пішіндегі биік бахилалар. Иық тігістері дәнекерленген. Бахилалардың артқы тігісінде ені 3 см, ұзындығы 55 см болатын байламалар дәнекерленген. Әр бахиланың тоқтатқыштағы ені 39-41 см, биіктігі 60 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/м2 и 40 г/м2 болады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
жұп

РК-ИМН-5№017123
379,82
346
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
Маски хирургические модификации SEP1 и SEP1-А с защитным экраном и/или без, четырехслойные, представляет собой изделия из нетканого материала, нестерильные, прямоугольной формы, плиссированные, на завязках или резинках, с гибким носовым фиксатором из полипропилена или алюминия. Противожидкостный слой изготовлен из нетканого материала полученный из полипропиленовых микроволокон. Маска модификации SEP-1 выпускается в упаковке № 35, № 50. Маска модификации SEP1-А выпускается в упаковке № 25, № 35.
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
штука

ҚР-ММБ-5№017123
379,82
346
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
Қорғаныс экраны бар және/немесе онсыз, төрт қабатты, модификациясы SEP1 және SEP1-A хирургиялық маскасы тоқылмаған материалдан жасалған, стерильді емес, тікбұрышты пішінді, қатпарланған, бауы немесе резеңкесі бар, полипропиленнен немесе алюминийден жасалған бұйым болып табылады. Сұйықтыққа қарсы қабаты тоқылмаған материалдан – мельтблаумнан жасалған. SEP-1 модификациясының маскасы №35, № 50 қаптамада шығарылады. SEP1-A модификациясының маскасы №25, № 35 қаптамада шығарылады.
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
дана

РК-ИМН-5№019396
381,71
347
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
Основные размеры скобки должны соответствовать чертежам. Масса скобки должна быть не более 5 г. Поверхность скобки должна быть без раковин, трещин, сбоя, посторонних включений, заусенцев. Допускается не более 3-х посторонних включений, не влияющих на функциональные свойства, площадью не более 0,25 кв. мм каждое. Скобки должна быть стерильными. Скобки должны быть нетоксичными.
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
штука

ҚР-ММБ-5№019396
381,71
347
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
Қапсырманың негізгі мөлшелері сызбаға сәйкес болуы керек. Оның салмағы 5 граммнан аспауы тиіс. Қапсырманың үсті жарықсыз, ойықсыз, сынықсыз, өзге қосымшаларсыз болуы керек. Ауданы 0,25 кв. мм аспайтын, функциялық қасиетіне әсер етпейтін, 3-уден артық өзге қосылыстарсыз болуы тиіс. Қапсырма стерильді болуы қажет. Қапсырма уытты болмауы тиіс.
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
дана

РК-ИМН-5№001273
389,69
348
Катетер Нелатона однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 длиной 40 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Катетер Нелатона стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв. мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования.

ҚР-ММБ-5№001273
389,69
348
Бір рет қолдануға арналған, стерильді Нелатон катетері, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған Нелатон катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен көрінбейтін көзбен шолып қарау кезінде катетер бетінде бөтен қосындылар болмау керек. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің алаңы 0,25 кв. мм 3-бөтен қосындылардан көп емес рұқсат етіледі. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беті, дисталды ұшын қоса, технологиялық және беттік ақаулары болмау және оларды пайдалану процесінде ең аз жарақаттануды қамтамассыз етуі тиіс.

РК-ИМН-5№019326
395,71
350
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182
397,31
351

ҚР-ММБ-5№019326
395,71
350
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
397,31
351

Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25, трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 78% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25
штука

Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
№ 2, №25, трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген жабық резеңке бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропиленнен 78% қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 35 г/м2 тұрады.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана

РК-ИМН-5№009877
399,00
352
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

ҚР-ММБ-5№009877
399,00
352
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

РК-ИМН-5№019326
399,36
354
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 600 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 600 мм, диаметры (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация – радиационный метод. Срок годности - 5 лет.

ҚР-ММБ-5№019326
399,36
354
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 600 мм, диаметрлері – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Энтеральды қоректендіруге арналған зонд стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған медициналық мақсаттағы поливиилхлорид дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондты енгізуді және емшараның атравматикалығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезінде ыңғайсыздықты болдырмайды. Рентгенконтрастылы жолағы бар Зонд пациентте асқазан-ішек жолағында болғанда, 3 апта ішінде өз қасиеттерін жоғалтпайды. Рентгенконтрастылы жолағы зондтың жағдайын бақылауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зондтың ұзындығы 600 мм, диаметрі (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

РК-ИМН-5№019347
402,51
356
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей.

ҚР-ММБ-5№019347
402,51
356
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек.

414,59
361
Перчатки "Surgical-Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.

414,59
361
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.

РК-ИМН-5№003945
434,34
364
Гипсовый бинт "MARAI"
Гипсовый бинт "MARAI" представляет собой полосы медицинской марли, пропитанные гипсовой массой, равномерно распределенной по марле. Гипсовый бинт "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Без внешних дефектов: дефектов намотки (дыр, складок, смещения угла), следов неравномерной пропитки гипсовой композицией. Имеют ровно обрезанные (без бахромы) технологические кромки. Гипсовые бинты "MARAI" имеют длину 270,0 ± 15,0 см; 300,0 ± 18,0 см; 360,0 ± 20,0 см и ширину 5,0 ± 0,2 см; 7,5 ± 0,3 см; 10,0 ± 0,5 см; 12,5 ± 0,8 см; 15,0 ± 1,0 см; 17,5 ± 1,0 см; 20,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность гипсовых бинтов – не менее 300 г/м2 и не более 700 г/м2. Осыпаемость гипсовой композиции – не более 10%. Время смачивания – не более 20 с. Уровень вымывания гипсовой композиции – не более 10%. Время образования устойчивой формы модельного образца гипсовой повязки прямоугольной формы – не менее 2 мин. и не более 10 мин. Окончательное затвердевание происходит за 24 ч. Остаточная деформация модельного образца гипсовой повязки цилиндрической формы при диаметральном сжатии (после снятия неразрушающей тестовой нагрузки) через 2 ч и через 24 ч после изготовления образца – не более 2 мм. Разрушающая нагрузка модельного образца гипсовой повязки цилиндрической формы при диаметральном сжатии через 2 ч после изготовления образца – не менее 9,8 (1,0) Н (кгс) и через 24 ч после изготовления образца – не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). Каждый гипсовый бинт упакован в потребительскую (первичную) упаковку. Срок годности: 18 месяцев.
Гипсовый бинт "MARAI"
штука
Гипсовый бинт "MARAI", размер 10 см х 300 см

ҚР-ММБ-5№003945
434,34
364
"MARAI" гипстік бинті
"MARAI" гипстік бинті дәке бойымен біртекті орналастырылған, гипстік масса сіңірілген, медициналық дәке жолақтары болып табылады. "MARAI" гпстік бинті: "Медициналық техниканың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің; осы стандарттың талаптарына сай келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Сыртқы ақауларсыз: орам ақаулары (ойық-тесік, қатпарлану, бұрыштарының ығысуы), гипстік композицияның біркелкі емес жағылуының іздері. Технологиялық жиегі тегіс кесілген (шошақсыз). "MARAI" гипстік бинті өлшемдері: ұзындығы 270,0 ± 15,0 см; 300,0 ± 18,0 см; 360,0 ± 20,0 см және ені 5,0 ± 0,2 см; 7,5 ± 0,3 см; 10,0 ± 0,5 см; 12,5 ± 0,8 см; 15,0 ± 1,0 см; 17,5 ± 1,0 см; 20,0 ± 1,0 см. Беттік тығыздығы – 300 г/м2 кем емес және 700 г/м2 көп емес. Гипстік композицияның сетінегіштігі – 10%-дан көп емес. Сулау уақыты – 20 секундтан көп емес. Гипстік композицияның шайылу деңгейі – 10%-дан көп емес. Тік бұрышты пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісінің берік пішінін түзу уақыты – 2 минуттен кем емес және 10 минуттен көп емес. Түпкілікті қатаю уақыты – 24 сағат. Цилиндрлік пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісініңдиаметральды қысу кезінде (бұзылмайтын тестілік жүктемені алғаннан соң) модельді үлгінің қалдық пішінін өзгертуі: үлгі әзірленген соң 2 сағ кейін және 24 сағ кейін – 2 мм көп емес. Цилиндрлік пішіндегі гипстік таңғыштың модельді үлгісініңдиаметральды қысу кезінде модельді үлгінің бұзушы жүктемесі: үлгі әзірленген соң 2 сағ кейін – 9,8 (1,0) Н (кгс) кем емес және үлгі әзірленген соң 24 сағ кейін – 13,7 (1,4) Н (кгс). Әр гипсті бинті тұтынушылық (бастапқы) қаптамаға қапталған. Жарамдылық мерзімі: 18 ай.
"MARAI" гипстік бинті
дана
"MARAI" гипстік бинті, өлшемі 10 см х 300 см;

РК-ИМН-5№017280
818,75
365
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер S) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер S - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор

ҚР-ММБ-5№017280
818,75
365
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы

РК-ИМН-5№011990
443,94
366
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер М) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер М - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор

ҚР-ММБ-5№011990
443,94
366
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі М) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі M) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы

РК-ИМН-5№011990
443,94
367
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер L) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер L - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор

ҚР-ММБ-5№011990
443,94
367
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы

РК-ИМН-5№011990
443,94
368
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6 х 7см
штука

ҚР-ММБ-5№011990
443,94
368
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см

РК-ИМН-5№019326
452,68
371
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
Срок нахождения катетера в венозной системе не должен превышать 20 суток при катетеризации центральных вен. Срок хранения 2 года
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
штука

ҚР-ММБ-5№019326
452,68
371
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
Вена жүйесінде катетердің болу мерзімі орталық венаны катетерлеген кезде 20 тәуліктен аспауы тиіс. Жарамдылық мерзімі 2 жыл
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
дана

РК-ИМН-5№000565
454,86
372
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
штука

ҚР-ММБ-5№000565
454,86
372
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.6
дана

РК-ИМН-5№019809
456,86
373
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6,5 х 8,5см
штука

ҚР-ММБ-5№019809
456,86
373
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см

РК-ИМН-5№019862
464,80
374
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2. Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -25°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 5 лет.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
штука

ҚР-ММБ-5№019862
464,80
374
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25, трапециялық формада (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Бетперде жиегі қайырылған және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~6 мм арақашықтықта материалына ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген тұйық резеңкесі бар. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 25 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады, сүзгілерінің қорғаныс дәрежесі 92% полипропиленнен жасалған, Лонцет үлбірі және ішкі қабаты 35 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі t ° стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, күн сәулесінің тікелей түсуінен қорғалған жерде сақтау қажет. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана

РК-ИМН-5№009876
465,50
375
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

ҚР-ММБ-5№009876
465,50
375
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған материалдан дайындалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған материалдан жасалған. 100% полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгішпен жабдықталған. Құрғақ, салқын бөлмеде, 0°С-ден + 30°С дейінгі температурада жылытатын құралдардан кемінде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Ылғалдылығы 85% аспайды

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
штука
РК-ИМН-5№015980
465,50
376
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука
РК-ИМН-5№016029
465,50
377
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити M - 5 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
465,87
378

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015980
465,50
376
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығарған кезде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тартқан кезде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана
ҚР-ММБ-5№016029
465,50
377
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
465,87
378

Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
465,91
379
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
штука
РК-ИМН-5№011726
468,88
380
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70 х 80 см - 1шт.
2. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
3. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015701
471,24
381
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетеры отсасывающие стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры для отсасывания выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 52 см, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
штука
РК-ИМН-5№004025
475,20
382
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный, одноразового применения
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный одноразового применения из нетканого материала Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5 °С до плюс 35 °С, на стеллажах и поддонах на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от солнечных лучей. Влажность не более 80 %. Срок годности 3 года
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№015642
480,43
383
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Игла.
2. Сгибающий зонд.
3. Втулка зонда.
4. Втулка иглы.
5. Футляр для иглы"
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25:
1. Игла.
2. Сгибающий зонд.
3. Втулка зонда.
4. Втулка иглы.
5. Футляр для иглы"
штука

Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
465,91
379
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
дана
ҚР-ММБ-5№011726
468,88
380
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 3.Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015701
471,24
381
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, сорып алатын катетер. Катетер медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған, кіріс бөлігінде тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің саңылауы бұралған кезде жабылып қалмайды. Сору катетерлері екі түрде - бақыланатын және бақыланбайтын болып шағарылады.Бақылаушы түтіктегі разряд күшін саусақпен басу арқылы реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 52 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл катетердің өлшемін тез анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
дана
ҚР-ММБ-5№004025
475,20
382
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы
дана
ҚР-ММБ-5№015642
480,43
383
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
дана

РК-ИМН-5№011454
486,97
384
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014865

ҚР-ММБ-5№011454
486,97
384
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014865

РК-ИМН-5№019861
492,90
386
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, стерильный, однократного применения. Изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетеры должны соответствовать требованиям СТ ТОО, изготавливаться по рабочим чертежам и технологической инструкции, утвержденным в установленном порядке. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования. Катетеры должны быть стерильными
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
штука
РК-ИМН-5№004027

ҚР-ММБ-5№019861
492,90
386
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Стерильді, бір рет қолданылатын, рентгенконтрастылы кіндік катетері. Медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетерлер СТ ЖШС талаптарына сай, технологиялық нұсқаулық және белгіленген тәртіппен бекітілген жұмыс сызбалары бойынша жасалуы тиіс. Дистальді ұшын қоса, катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейінде технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оны пайдалану процесінде жарақаттамауды қамтамасыз етуі тиіс. Катетерлер стерильді болуы керек.
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
дана
ҚР-ММБ-5№004027

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 140смх200см, плотность 28г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019326
502,34
388
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
1. Фартук пл.35 г/м кв. – 1 шт.
2. Нарукавник пл.42 г/м кв. – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
комплект
РК-ИМН-5№009000

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 140смх200 см, тығыздығы 28г/кв.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 140смх200 см, тығыздығы 28г/кв.м. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
502,34
388
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
1.Алжапқыш ауд. 35 г/м кв. - 1 дана 2.Жеңқап ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009000

518,65
390
Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Катетеры аспирационные стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры аспирационные выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 700 мм, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.

518,65
390
Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Аспирациялық стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетерлер. Катетер медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған кіру бөлігіндегі саңылаулары бар иілімді түтікше болып табылады. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Аспирациялық катетерлер екі түрді бақылаумен және бақылаусыз шығарады. Бақылаушы саусақты қысу арқылы түтікшедегі ажырату күшін реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 700 мм, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 өлшемдері. Катетердің әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл оның өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизация - радияциялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
штука
РК-ИМН-5№020562
522,72
391
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 10см х 20см
штука
РК-ИМН-5№019861
527,56
392
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
дана
1 бірлікке бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық Катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
ҚР-ММБ-5№020562
522,72
391
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын тоқылмаған негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 20см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын тоқылмаған негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 20см
ҚР-ММБ-5№019861
527,56
392
Резеңкесі бар, хирургиялық төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 бетперделері (клапанымен), қаптамада №2, №25
№2, №25 , трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапанды) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см жабық резеңкелері бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, 92% полипропиленнен қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірден және 35 г/м2 тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан тұрады.
Резеңкесі бар, хирургиялық төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 бетперделері (клапанымен), қаптамада №2, №25
дана

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
штука
РК-ИМН-5№015973
528,00
394
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015973
528,00
394
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана

РК-ИМН-5№015979
528,00
395
Жгут кровоостанавливающий эластичный полуавтоматический Biocare®,размерами:45х2,5см
Предназначен для ограничения циркуляции венозной крови в конечностях при проведении манипуляций, для остановки кровотечения. Выпускается двух размеров: 45х2,5см, 35х2,5см. Состоит из эластичной ленты, изготовленной из хлопка, не содержащего латекс, и безопасной удобной застежки из АВС-пластика с кнопкой быстрого расстегивания. Жгут прост в использовании и долговечен. Благодаря полуавтоматическому устройству, применение не доставляет пациенту дискомфорта и не вызывает болевых ощущений, так как нажатие на кнопку позволяет снять жгут очень быстро.Срок годности 5 лет.

ҚР-ММБ-5№015979
528,00
395
Жартылай автомат, қан тоқтататын созылғыш Biocare® бұрауы, өлшемдері: 45х2,5см
Қан кетуді тоқтату үшін манипуляциялар жасаған кезде аяқ-қолдағы көктамыр қаны айналымын шектеуге арналған. Екі өлшемде босатылады: 45х2,5см, 35х2,5см. Құрамында латекс жоқ мақтадан жасалған созылғыш лентадан және тез ағытылатын түймесі бар АВС-пластиктен жасалған қауіпсіз, ыңғайлы ілгектен тұрады. Бұрау оңай пайдаланылады және ұзақ қолданылады. Жартылай автомат құрылғысының арқасында қолдану емделушіге жайсыздық және ауырсыну сезімдерін туғызбайды, себебі түймеге басу бұрауды тез шешіп алуға мүмкіндік береді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.

РК-ИМН-5№019861
557,82
397
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, нестерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см в упаковке № 5, № 10
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие нестерильное в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 5 или 10 шт.

ҚР-ММБ-5№019861
557,82
397
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см қаптамада № 5, 10
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Пайдалануға дайын жеке қаптамадағы стерильденбеген бұйым. Қаптамаға 5 немесе 10 данадан буып-түйіледі.

567,22
401
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см
штука

567,22
401
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см;
дана

РК-ИМН-5№017379
579,74
402
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
штука
РК-ИМН-5№019809

ҚР-ММБ-5№017379
579,74
402
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.1
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
дана
ҚР-ММБ-5№019809

РК-ИМН-5№017280
1 109,67
405
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх5м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008181
587,32
406
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук

ҚР-ММБ-5№017280
1 109,67
405
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
587,32
406
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана

Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0С до +30С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука

Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0?С ден +30?С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана

РК-ИМН-5№015977
594,00
407
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25 Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

ҚР-ММБ-5№015977
594,00
407
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
Max Protection FFP3 (клапанмен) төртқабатты сұйықтыққа қарсы резеңкелі бетпердеci, қаптамада №25 Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
штука
РК-ИМН-5№016027
594,00
408
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP1. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
штука

Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
дана
ҚР-ММБ-5№016027
594,00
408
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді. Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана

РК-ИМН-5№017379
599,28
410
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140см х 200см, плотностью 40 г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№017379
599,28
410
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м

Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 160смх210см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
615,63
412
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 28г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
615,63
412
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
дана

РК-ИМН-5№011454
615,75
413
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука

ҚР-ММБ-5№011454
615,75
413
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)
дана
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)

РК-ИМН-5№019862
619,33
414
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); проволока алюминиевая; пленка полиэтиленовая; нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95); эластичная лента (резинка).
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
штука

ҚР-ММБ-5№019862
619,33
414
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
Бұйым құрылымдық жағынан "үйрек тұмсық" пішініндегі төрт қабатты респиратор болып табылады. Масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым орнатылған, резеңкелер масканың жиектеріне желімделген. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); алюминий сым; полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді); созылғыш лента (резеңке).
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
дана

РК-ИМН-5№019326
638,06
416
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука

ҚР-ММБ-5№019326
638,06
416
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапансыз)
дана

РК-ИМН-5№020319
632,77
420
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
"Нәрия" малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.40г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№020319
632,77
420
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау)
120х160 см, пл. 40г/ш. мөлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма тығыздығы 40г/кв.м
дана
120х160 см, пл. 40г/ш. мөлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма тығыздығы 40г/кв.м

РК-ИМН-5№020312
632,94
421
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт.
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
штука

ҚР-ММБ-5№020312
632,94
421
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Стерилизация этилен оксидтің газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан буып-түйіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
дана

РК-ИМН-5№019861
642,55
423
Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
Внутриматочная спираль состоит из спирали, усиков, подвижного ограничителя, проводника для введения спирали и бранши проводника. Внутриматочная спираль содержит примерно 310 мг меди. Общая поверхность меди составляет 380±23 мм2. Внутриматочная спираль препятствует наступлению беременности благодаря своему свойству сгущать слизь, вырабатываемую в канале шейки матки, в результате чего затрудняется продвижение сперматозоидов к яйцеклетке и оплодотворение. Внутриматочное противозачаточное средство (ВМС). Применяется в гинекологии для контрацепции. Только для однократного применения. Стерилизована этилен оксидом.

ҚР-ММБ-5№019861
642,55
423
TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
Жатырішілік спиралі спиральдан, мұртшалардан, жылжымалы шектегіштен, спиральді енгізуге арналған өткізгіштен және өткізгіш браншінен тұрады. Жатырішілік спиралінде мыстың шамамен 310 мг бар. Мыстың жалпы беткейi 380±23 мм2 құрайды. Жатырішілік спираль жатыр мойнында өндірілетін шырышты қоюландыру қасиетінің арқасында жүктіліктің басталуына кедергі келтіреді, осының нәтижесінде сперматозоидтардың аналық безге қарай жылжуы мен ұрықтануына кедергі жасайды. Жатырішілік жүктілікке қарсы зат (ЖЖҚЗ). Гинекологияда контрацепция үшін қолданылады. Тек бір рет қолдануға арналған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.

Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
штука
РК-ИМН-5№014800
643,80
424
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Рубашка для рожениц - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м. Передняя часть и спинка рубашки цельнокроеные, горловина овальной формы, пройма не обработана. Плечевые и боковые швы запаяны. Длина изделия 107см; ширина 76 см.
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017152
644,03
425
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР, Марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. - Перчатки латексные – 1 пара - Пластиковый пинцет – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№018130
655,06
426
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд +мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-5№016175
657,66
427
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
Загубник для фиброэндоскопии, изготовлен из полиэтилена (HDPE) медицинского назначения
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
РК-ИМН-5№002756
658,68
428
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации

TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
дана
ҚР-ММБ-5№014800
643,80
424
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
Босанатын әйелдерге арналған жейде - тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған трапеция түріндегі пішінде, ыңғайлы, кең, бір реттік медициналық киім. Жейденің алдыңғы бөлігі мен арқасы тұтас пішілген, мойыны сопақша пішінді ойығы өңделмеген. Иық және бүйір тігістері дәнекерленген. Бұйымның ұзындығы 107см; ені 76 см.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
дана
ҚР-ММБ-5№017152
644,03
425
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР, Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018130
655,06
426
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі M
ҚР-ММБ-5№016175
657,66
427
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
Фиброэндоскопияға арналған тіс қорғағышы медициналық мақсаттарда қолданылатын полиэтиленнен (HDPE) дайындалған
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
дана
ҚР-ММБ-5№002756
658,68
428
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі

РК-ИМН-5№020394
660,00
431
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
штука

ҚР-ММБ-5№020394
660,00
431
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалынан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді.. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
дана

РК-ИМН-5№019795
662,86
432
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шарообразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
штука

ҚР-ММБ-5№019795
662,86
432
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі тапсырманы орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
дана

РК-ИМН-5№019326
664,24
434
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука

ҚР-ММБ-5№019326
664,24
434
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)
дана
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)

РК-ИМН-5№020316
668,99
435
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 85 см, диаметр трубки (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из комбинированного материала. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.

ҚР-ММБ-5№020316
668,99
435
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд - жабық енгізу бөлігі бар және медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған екі бүйірлік тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің жоғарғы дәрежедегі созылмалылығы емшараның жарақатсыздығын қамтамасыз етеді. Ұлғайған бүйірлік саңылаулар сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтік саңылауы бұралу кезінде жабылып қалмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері - CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 85 см, түтіктің диаметрі (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Зонд біріктірілген материалдан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
штука
РК-ИМН-5№004029
669,41
436
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
РК-ИМН-5№020316
672,31
437
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размерами: 76х19мм, в упаковке №100
Состоит из основы из полиэтилена, впитывающей подушечки и защитной ленты. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности 5 лет.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размером 76х19мм, в упаковке №100
штука
РК-ИМН-5№007283
673,88
438
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 9см х 35см
штука

Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№004029
669,41
436
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан. Орындау нұсқасы: Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
дана
ҚР-ММБ-5№020316
672,31
437
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
дана
ҚР-ММБ-5№007283
673,88
438
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 35см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 9см х 35см

РК-ИМН-5№017378
687,37
440
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (МБ); Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, цвет голубой, однослойная, прямоугольной формы, плотность 10 до 300 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое, Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE); Перчатки латексные размером М, латекс, цвет белый; Шпатель Эйра - ложка Фолькмана, Полиэтилен высокой плотности (HDPE). В комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ входит 1 пара перчаток латексных размером М и 1 шт. зеркало гинекологическое по Куско от одного из заявленных производителей. Размер зеркала гинекологического по Куско определяется требованиями заказчика.
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
штука

ҚР-ММБ-5№017378
687,37
440
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельблаун (МБ). Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, түсі көк, бір қабатты, тік бұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы, Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE); Латексті қолғаптар, өлшемі М, түсі ақ; Эйр шпателі – Фолькман қасығы, тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы – ГЖ латексті 1 жұп қолғап өлшемі М және 1 дана Куско гинекологиялық айнасы мәлімделген өндірушілердің бірінен кіреді. Айнаның өлшемі тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес анықталады.
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
дана
1. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана. 2.Биік бахилалар - 1 жұп. 3.Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана. 4.Берет-қалпақ - 1 дана. 5. Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы өлшемі Х - 1 дана. 6. Латексті қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп. 7.Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.

Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
734,35
446
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 1000 мм, диаметр трубки (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из пленки полимерной или других материалов. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
штука
РК-ИМН-5№020566
736,22
447
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL

Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
734,35
446
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
Зонд жабық енгізілетін бөлігі және медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған екі бүйір саңылаулары бар серпімді түтікше болып табылады. Түтіктің жоғары икемділігі емшараның атравматикалығын қамтамасыз етеді. Кеңейтілген бүйірлік тесіктер сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері-SN 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 1000 мм, түтіктің диаметрі (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл зондтың мөлшерін тез анықтауға мүмкіндік береді. Зонд полимерлік үлбірден немесе басқа материалдардан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№020566
736,22
447
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL

Гипсовый бинт "MARAI", размер 20 см х 300 см
РК-ИМН-5№017280
1 462,50
449
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. Простыня с отверстием, изготовлена из нетканого материала 100 * 160 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014860
766,35
450
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

"MARAI" гипстік бинті, өлшемі 20 см х 300 см.
ҚР-ММБ-5№017280
1 462,50
449
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған тесігі бар ақжайма 100x160 см - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x70 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№014860
766,35
450
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, 190*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
775,14
452
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 160смх210см, плотность 40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
783,22
453
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, имеет следующую комплектацию:
1. Рубашка - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы.
2. Бахилы низкие четырехугольной формы на одинарных или двойных резинках.
3. Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№017278
786,00
454
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP3. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжайма, 190*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
775,14
452
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы 160смх210см, тығыздығы 40г/кв.м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
783,22
453
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" емделушіге арналған жинақ, мыналардан тұрады: 1. Жейде - қолайлы, кең, трапеция пішіндегі бірреттік медициналық киім. 2. Бір немесе қос резеңкелі төмен төрт бұрышты пішіндегі бахилалар. 3. Сырнай түрінде өзара тығыз бүктелген қатпарлардан жасалған тік бұрышты пішіндегі телпек. тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017278
786,00
454
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP3 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана

456
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт.
3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
комплект
РК-ИМН-5№008999
803,25
457
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 180х200, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
888,34
458
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, мм – 1500, 2500, расчетное давление, мПА – не более низкого давления 0,4 (У1), высокого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№019797
837,09
459
Перчатки "Surgical-Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки "Surgical- Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.

456
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1дана2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1дана 3. Тоқыма емес материалдан жасалған майлық 80см х 70см - 2 дана.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999
803,25
457
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 180х200, Тығыздығы 40 г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019326
888,34
458
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды вена ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған
дана
1 бірлікке Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
ҚР-ММБ-5№019797
837,09
459
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды

Простыни стерильные, размеры 210*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
856,74
462
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Накидка хирургическая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014864
859,36
463
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
РК-ИМН-5№019862
877,92
464
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-2, 1. Халат хирургический размером XL - 1 шт. 2. Шапочка-берет - 1 шт. 3. Бахилы низкие - 1 пара 4. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
штука

Стерильді ақжаймалар, өлшемі 210*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
856,74
462
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған хирургиялық жабын 80x70 см - 1 дана 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014864
859,36
463
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
дана
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
ҚР-ММБ-5№019862
877,92
464
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2. 1. Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана 2. Берет қалпақ - 1 дана 3. Аласа бахилалар - 1 жұп 4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана

РК-ИМН-0№023303
917,10
465
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ:
1. Зеркало Куско, размеры S, M , L – 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Ложка Фолькмана – 1 шт.
5. Цитощетка – 1 шт.
6. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
7. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
8. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–1:
1. Зеркало Куско, размеры S, M, L – 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра / Цитощетка / Ложка Фолькмана – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–2:
1. Зеркало Куско
2. Перчатки
3. Шпатель гинекологический
4. Салфетка бумажная стерильная
5. Салфетка нетканая Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–3:
1. Зеркало Куско, размеры S, M, L - 1 шт.*
2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара.
3. Шпатель Эйра – 1 шт.
4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.*
5. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м2.*
Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий различных размеров и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
комплект
РК-ИМН-5№019762
890,54
466
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ, не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500, 2100, 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором, соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, с другой стороны образует петлю. Срок годности – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
штука

ҚР-ММБ-0№023303
917,10
465
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M , L – 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп. 3. Эйр шпателі – 1 дана 4. Фолькман қасығы – 1 дана 5. Цитощетка – 1 дана 6. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар – 1 жұп* 7. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісімен – 1 дана* 8. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-1: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L – 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп 3. Эйр шпателі / Цитощетка / Фолькман қасығы – 1 дана* 4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-2: 1. Куско айнасы 2. Қолғаптар 3. Гинекологиялық шпатель 4. Стерильді қағаз сүрткі 5. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-3: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L - 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп 3. Эйр шпателі – 1 дана 4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* 5. Сіңіретін сүрткі 20*20 / 24*24 см – 1 дана* Жиынтық СМС типті (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?* тоқылмаған материалдардан жасалады. Ескертпе: * Тапсырыс берушінің келісімі бойынша әртүрлі өлшемдегі және тығыздықтағы бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі. Стерилизация этилен-тотығының газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019762
890,54
466
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар 1500, 2100, 3000 мм ұзындықтағы түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
дана
1 бірлікке мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L

РК-ИМН-5№019794
923,55
467
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Перчатки медицинские – 1 пара;
2. Марлевые/ватные шарики – 5 шт;
3. Салфетки из нетканого материала/марли 7*7 см – 2 шт;
4. Пинцет пластиковый – 1 шт;
Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№019794
923,55
467
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
Жараларды өңдеуге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының мынадай құрамы бар: 1. Медициналық қолғап - 1 жұп; 2. Дәке/мақта шарлар - 5 дана; 3. Тоқылмаған материалдан/дәкеден жасалған сүрткілер 7*7 см - 2 дана; 4. Пластик пинцет - 1 дана; Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
жинақ

РК-ИМН-5№020118
941,86
468
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
штука

ҚР-ММБ-5№020118
941,86
468
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
дана

РК-ИМН-5№019302
946,87
469
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения. Вариант исполнения:Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ, Перчатки латексные – 1 пара - Нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. - Пластиковый пинцет – 1 шт.
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
штука
РК-ИМН-5№018188
947,72
470
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" большая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 160х190см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
963,37

ҚР-ММБ-5№019302
946,87
469
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған. Орындау нұсқасы: Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ. 1. Латекс қолғаптар – 1 жұп 2. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана 3. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана 4. Пластик пинцет – 1 дана
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана. Пластик пинцет – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018188
947,72
470
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" үлкен ақжаймасы, өлшемдері 160х190см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" үлкен ақжаймасы, өлшемдері 160х190см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
963,37

Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182
1 017,90
473
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения
1. Салфетка с овальным отверстием 7 * 10 см, изготовлена из нетканого материала 80 * 50см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 50 см - 1 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014863
1 042,07
474
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2
комплект

Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
1 017,90
473
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған сопақ 7x10 см тесігі бар сүрткі 80x50 см - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x50 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№014863
1 042,07
474
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1 дана 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1 дана 3. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана 4. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 см х 70 см - 2 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2
жинақ

РК-ИМН-5№008999
1 046,44
475
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука
РК-ИМН-5№016246
1 057,96

ҚР-ММБ-5№008999
1 046,44
475
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді. жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
дана
ҚР-ММБ-5№016246
1 057,96

476
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"
Маска-респиратор MAG модификации RUP1, RUP2, RUP3-К, противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Утиный клюв", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана вдоха/выдоха, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой- антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"
штука
РК-ИМН-5№020066
1 062,41
477
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН, 1 Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.; 2 Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.; 3 Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.; 4 Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт.; 5 Шапочка - берет - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№017164
1 062,95
478
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017379
1 070,53
479
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ

476
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді
MAG Маска-респираторы, модификациялары RUP1, RUP2, RUP3-K сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Үйрек тұмсығы" пішіндегі, демді ішке тарту/демді сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат-полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді
дана
ҚР-ММБ-5№020066
1 062,41
477
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
дана
1. 4,5 см х 7,2 см саңылауы бар ламинацияланған 80 см х 60 см ақжайма - 1 дана 2. 80 см х 60 см ламинацияланған ақжайма - 1 дана 3. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана 4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана 5. Берет – телпек - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017164
1 062,95
478
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
дана
ҚР-ММБ-5№017379
1 070,53
479
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ

1. Халат медицинский пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Пилотка-колпак пл. 42 г/м кв. – 1 шт.
3. Бахилы высокие пл. 42 г/м кв. – 1 пара
4. Маска медицинская трехслойная – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 117,88
480
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх10м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008181
1 125,11
481
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017379
1 175,07
482
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав*:
1. Зеркало стоматологическое с пластмассовой ручкой – 1 шт.
2. Зонд стоматологический с пластмассовой ручкой односторонний / двухсторонний* – 1 шт.
3. Пинцет с металлическим изогнутым наконечником / полимерный* – 1 шт.
4. Наконечник к слюноотсосу полимерный - 1 шт.
5. Салфетка бумажная / из нетканого материала* – 1 шт.
6. Нагрудник-салфетка 33-50*40-50 см* - 1 шт.
7. Маска медицинская – 1 шт.
8. Ватный валик – 4 шт.
9. Перчатки медицинские диагностические* - 1 пара
10. Лоток полимерный для инструментов* – 1 шт.
11. Шапочка клип-берет - 1 шт. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку.
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
набор
РК-ИМН-5№020352

1. Медициналық халат ауд. 25 г/м кв. – 1 дана 2. Пилотка-қалпақ ауд. 42 г/м кв. – 1 дана 3. Биік бахилалар ауд. 42 г/м кв. – 1 жұп 4. Үшқабатты медициналық бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009001
1 117,88
480
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған жібек мата негізінде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008181
1 125,11
481
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
дана
ҚР-ММБ-5№017379
1 175,07
482
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағының келесі құрамы* бар: 1. Пластмасса сабымен стоматологиялық айнасы – 1 дана. 2. Пластмасса сабымен бір жақты/ екі жақты стоматологиялық зонд* – 1 дана. 3. Иілген металл ұштығы бар/ полимерлі пинцет* – 1 дана. 4. Сілекей сорғышқа арналған полимерлі ұштық – 1 дана. 5. Қағаздан/ тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер* – 1 дана. 6. Кеуде жапқыш - сүрткі 33-50*40-50 см* – 1 дана. 7. Медициналық маска – 1 дана. 8. Мақталы білік – 4 дана. 9. Медициналық диагностикалық қолғаптар * – 1 жұп 10. Құралдарға арналған полимерлі астауша* – 1 дана. 11. Клип-телпек қалпағы – 1 дана. Этилен тотығымен газды әдіспен немесе басқа әдіспен стерилизациялау жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын, жеке қаптамада жеткізіледі. Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және бекітілген жиынтыққа сәйкес мөлшерлерде рұқсат етіледі. Сондай-ақ кез келген жиынтықталымдағы жиынтықтаушыларды жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталым және атауы тұтыну (жеке) қаптамасына енгізілетін болады.
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№020352

1 181,97
483
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером S
штука

1 181,97
483
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S

Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см
штука
РК-ИМН-5№017378
1 241,12
488
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
РК-ИМН-5№020203
1 304,43
489
Комплект "Нәрия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный - КХО
1. Костюм хирургический (рубашка, брюки) пл.42 г/м кв. – 1 шт.
2.Бахилы высокие пл.42 г/м кв. – 1 пара
3. Маска медицинская трҰхслойная – 1 шт.
4. Пилотка-колпак пл.42 г/м кв. - 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный - КХО
комплект
РК-ИМН-5№008996
1 242,16
490
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2., размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
1 245,85
491
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см, пл.50 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 1,4м х 0,8м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
4. Рубашка для роженицы пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Бахилы высокие пл. 25г/м кв. - 1 пара
6. Шапочка берет пл. 18г/м кв. - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
комплект

Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см
дана
ҚР-ММБ-5№017378
1 241,12
488
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі L
ҚР-ММБ-5№020203
1 304,43
489
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы - ХКЖ
1.Хирургиялық костюм (жейде, шалбар) ауд. 42 г/м кв. - 1 дана 2.Биік бахилалар ауд. 42 г/м кв. - 1 жұп 3.Үшқабатты медициналық бетперде - 1 дана 4.Пилотка-қалпақ ауд. 42г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы - ХКЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№008996
1 242,16
490
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2
дана
1. Стандартты және ұзақ жүргізілетін емшараларға арналған тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат СМС 40 гр/м кв. өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
1 245,85
491
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
1.Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см, ауд.50 г/м кв. - 1 дана 2. Ламинатталған ақжайма 1,4 м х 0,8 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана 3. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана 4. Босанатын әйелге арналған жейде ауд. 25 г/м кв. - 1 дана 5. Биік бахилалар ауд. 25г/м кв. - 1 жұп 6. Берет қалпақ ауд. 18г/м кв. - 1 дана 7. Қағаз сүрткі 0,2 м х 0,2 м - 3 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
жинақ

1 256,79
493
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический нестерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава на манжетах, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м? , СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностью 40 г/м?.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука

1 256,79
493
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Бір рет қолданылатын, стерильді емес хирургиялық халат, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, тоқылмаған материалдан жасалған, жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжетасы бар, белінде және мойын тұсының артқы жағында бауы бар. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?, СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 40 г/м?
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
дана

1 269,55
495
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Комплект одежды для хирурга состоит из туники и брюк. Туника прямого силуэта, перед и спинка цельнокроеные. Рукава втачные рубашечные длиной до запястья, по низу рукава притачана эластичная манжета, либо рукава рубашечные короткие. Горловина имеет "V" образный вырез. Брюки классической формы на завязках. Боковой шов отсутствует. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или радиационным методом стерилизации. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
комплект

1 269,55
495
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Туника түзу нұсқада, алды мен арқасы тұтас пішілген. Жеңі жейделік қондырма жең, ұзындығы білекке дейін, жеңнің төменгі жағына созылғыш манжета сырып тігілген, немесе жеңі жейделік қысқа болады. Мойнында "V" тәрізді ойығы бар. Шалбары классикалық пішінде, бауымен болады. Бүйірінде тігісі жоқ. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
жинақ

РК-ИМН-5№017380
1 280,16
496
Халат хирургический "Н?рия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами XL
штука
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XL

ҚР-ММБ-5№017380
1 280,16
496
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL

503
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Перчатки диагностические изготовлены из латекса - 1 пара
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Бахилы изготовлены из нетканого материала - 1 пара
5. Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015636
1 349,40
504
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10%.. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7, Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт. - Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018200
1 389,27
505
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 376,28
506
Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
пара
РК-ИМН-5№015976
1 397,47
507
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21,

503
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 3.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 4.Бахиллалар, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 жұп 5.Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015636
1 349,40
504
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%.. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018200
1 389,27
505
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
1. Хирургиялық халат – 1 дана 2. Пилотка-қалпақ – 1 дана 3. Бахилалар – 1 жұп 4. Алжапқыш – 1 дана 5. Бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ--5№009001
1 376,28
506
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды .
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп
ҚР-ММБ-5№015976
1 397,47
507
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд).
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21, 1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп 2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана

1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара,
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020311
1 447,55
508
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала 80 х 90 см - 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера - 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера - 1 шт
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015639
1 430,00
509
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения. Вариант исполнения:Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16, Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16, Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018192
1 433,90
510
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP3 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP3 NR (с клапаном)
штука
РК-ИМН-5№020314

1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп 2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020311
1 447,55
508
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан дайындалған 80 х 90 см сүрткі - 2 дана 2.Тоқылмаған матадан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана 3.Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік - 1 дана 4.Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015639
1 430,00
509
Құрал-жабдық үстелін жабуға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 16
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Құрал-жабдық үстелін жабуға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 16 1. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. 2. Адгезиялық жиекті қалта 35 см х 40 см – 1 дана. 3. Адгезиялық жиекті қалта 20 см х 40 см – 1 дана.
дана
Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. 2. Адгезиялық жиекті қалта 35 см х 40 см – 1 дана. 3. Адгезиялық жиекті қалта 20 см х 40 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018192
1 433,90
510
Бір реттік, төрт қабатты FFP3 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP3 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапанмен)
дана
ҚР-ММБ-5№020314

РК-ИМН-5№017380
1 461,20
512
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015697
1 465,82
513
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" малая операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120х160см, пл.40г/кв.м и пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
1 486,97
514
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале

ҚР-ММБ-5№017380
1 461,20
512
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан дайындалған 160х 190 см операциялық ақжайма -1 дана 2.Тоқылмаған матадан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық – 1 дана. 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі – 4 дана
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015697
1 465,82
513
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
120х160 см, пл. 40г/ш. м және пл. 54г/ш. м өлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма
дана
120х160 см, пл. 40г/ш. м және пл. 54г/ш. м өлшемдері бір реттік стерильді тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" шағын операциялық жайма
ҚР-ММБ-5№020312
1 486,97
514
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті

ОЦМ FOB экспресс - тест для качественного определения скрытой крови в кале. Экспресс-анализ кала на скрытую кровь карточного типа и иммунохоматография, основанная на анализе в пробирке для качественного обнаружения скрытой крови в кале, проводимым в лабораториях и кабинетах врачей. Данный тест рекомендуется использовать при повседневных медицинских осмотрах, при первичных осмотрах, диспансером обследования на обнаружение кровотечений и рентгеноскопии при раке ободочной и прямой кишки или гастроинтестинальных кровотечениях любого органа. ОЦМ FOB экспресс - тест содержит коллоидное золото увеличивающий, иммунохроматографический тест для определения гемоглобина в человеческом фекалии, содержащий формы гемоглобина комплекс антиген - антитело с моноклональными анти-гемоглобином Иммунноглобин G коллоидное золото сливается в связанной прокладке. Смесь должна перемещаться в нитроцеллюлозную мембрану в область испытания, где есть другой иммобилизованный моноклональный анти-гемоглобином Иммунноглобин G и затем формирует окрашенную форму со связью типа сэндвич (антигемоглобин G коллоидное золото гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G). Результаты теста визуально определены без использования какого либо специального инструмента. Встроенный контроль качества - Высокая точность по определению гемоглобина по сравнению с Гваяковой пробы - Корреляция с эндоскопией* "Чувствительность - 100% "Специфичность - 99% - Результат за 5-10 мин - Набор для одношагового анализа для определения гемоглобина в кале - Использование трубки забора образца: многократная способность взятая образца Каждое устройство включает: cоединение золота: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) - соедение коллоидного золота. 0.25+\-0.05 мг. Линия теста: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) 0.4+\-0.08 мг. Линия контроля: поликлональный анти-мышиный IgG (из козы) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозные мембраны (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Прокладка для соединений (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм Прокладка для образцов (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм Каждая трубка включает: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. Азид натрия 0.1%. Температура хранения 2°С~28°С. При комнатной температуре (2-28°С). Хранить в сухом месте. Упаковка содержит: -Тестовое устройство, -Инструкция к применению -трубка для пробы, в том числе разбавитель анализа (2мл)
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
комплект
РК-ИМН-5№011731
1 495,00
515
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации

ОЦМ FOB жедел-тесті - нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған тест. Дәрігерлер бөлмесінде және зертханаларда жүргізілетін, пробиркадағы талдауға негізделген, нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған иммунохроматография және карта түріндегі жедел-талдау. Бұл тестті күнделікті медициналық тексерулерде, алғашқы тексерулерде, диспансерлік тексеруде қан кетуді анықтауда және тоқ ішек пен тік ішектің рентгеноскопиясында немесе кез келген ағзаның гастроинтестинальді қан кетулерінде пайдаланылу ұсынылады. ОЦМ FOB жедел-тестінің құрамында моноклональді анти-гемоглобинмен антиген-антидене кешені гемоглобиннің түрі бар адамның нәжісінде гемоглобинді анықтауға арналған иммунохроматографиялық тестті ұлғайтатын коллоидты алтын бар. Иммунноглобин G коллоидты алтын байланысқан төсемеде қосылады. Қоспа сынақ аумағына нитроцеллюлозалық жарғақшаға жылжуы тиіс, мұнда басқа иммобилизацияланған моноклональді анти-гемоглобин Иммунноглобин G бар, содан соң сэндвич типті байланыспен боялған түрін қалыптастырады (антигемоглобин G коллоидты алтын гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G).Тест нәтижелері қандай да бір арнайы құралдың көмегінсіз көзбен шолу арқылы анықталған. Ендірілген сапаны бақылау - Гваяков сынамасымен салыстырғанда гемоглобинді анықтау бойынша дәлдігі жоғары - эндоскопиямен түзету* "Сезімталдығы - 100% "Спецификалығы - 99% - Нәтижесі 5-10 мин - Нәжістегі гемоглобинді анықтау үшін бір қадамдық талдауға арналған жинақ - Үлгіні алатын түтікті пайдалану: көп реттік үлгі алу қабілеті Әр құрылғы: алтынды қосуды қамтиды: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) - коллоидты алтынды қосу. 0.25+\-0.05 мг. Тест желісі: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) 0.4+\-0.08 мг. Бақылау желісі: поликлональді тышқанға қарсы IgG (ешкінің) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозалық жарғақша (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Қосылыстарға арналған төсеме (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм. Үлгілерге арналған төсеме (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм. Әр түтік мыналарды қамтиды: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. натрий азиді 0.1%. Сақтау температурасы 2°С~28°С. Бөлме температурасында (2-28°С). Құрғақ жерде сақтау керек. Қаптамасының құрамында: -Тестілік құрылғы, -Қолдану жөніндегі нұсқаулық - сынамаға арналған түтік, соның ішінде талдауды сұйылтқыш (2мл)
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті
жинақ
ҚР-ММБ-5№011731
1 495,00
515
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі

Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
1 549,93
516
Мешок MITRA для забора и хранения крови: сдвоенный объемами 450/300 мл, 450/450 мл, 350/300 мл с антикоагулянтом CPDA
Основной мешок 450 или 350мл из медицинского ПВХ; Дополнительный мешок объемом 300 мл и 450 мл с антикоагулянтом CPDA; Соединительные трубки ПВХ; Заглушки ПВХ; Игла 16G в защитном колпачке; Пластиковый держатель с иглой для вакуумных пробирок; Мешочек для забора первичной крови из медицинского ПВХ.
Мешок MITRA для забора и хранения крови: сдвоенный объемами 450/450 мл с антикоагулянтом CPDA. Составляющие одной единицы измерения: мешочек для забора первой порции крови на анализ. Игла 16G; Заглушки; Соединительные трубки; Дополнительный контейнер объемом 450 мл и 300 мл, Основной контейнер из медицинского ПВХ объемом 450 (350) мл, с антикоагулянтом CPDА
штука
РК-ИМН-5№115043
2 274,13
517
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" с вырезом, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х180 см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
1 643,79
518
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP3-К

Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
1 549,93
516
Қанды алуға және сақтауға арналған: CPDА антикоагулянты бар, көлемдері 450/300 мл, 450/450 мл, 350/300 мл MITRA қосарланған қапшығы
450 немесе 350мл негізгі қапшығы медициналық ПВХ-дан жасалған; Көлемі 450 немесе 300 мл, ішінде CPDA антикоагулянты бар қосымша қапшық;ПВХ-дан жасалған жалғағыш түтіктер;ПВХ-дан жасалған тығындар; Қорғағыш қалпақшадағы 16G инесі; Вакуумдық пробиркаларға арналған пластик ұстатқыш инесімен; Бастапқы қан алуға арналған медициналық ПВХ-дан жасалған қапшық.
Қанды алуға және сақтауға арналған: CPDА антикоагулянты бар, көлемдері 450/450 мл MITRA қосарланған қапшығы
дана
ҚР-ММБ-5№115043
2 274,13
517
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
1 643,79
518
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP3-К

Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP3-К
штука
РК-ИМН-5№019302
1 665,30
519
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
1. Пеленка с липким краем 0,7м х 0,8м, пл. 42 г/м кв. - 1 шт.
2. Пеленка с липким краем 2,0м х 1,4м, пл.42 г/м кв. - 1шт.
3. Пеленка многослойная 0,6м х 0,6м, пл.50 г/м кв. – 1 шт.
4. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл.25 г/м кв. – 1 шт.
5. Простыня 2,0м х 1,4м пл. 25 г/м кв. – 1шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
комплект
РК-ИМН-5№009002
1 702,92
520
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018123
1 772,77
521
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
6. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
комплект

MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP3-К
дана
ҚР-ММБ-5№019302
1 665,30
519
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
1. Жиегі жабысқақ жаялық 0,7м х 0,8м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана 2. Жиегі жабысқақ жаялық 2,0м х 1,4м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана 3. Көп қабатты жаялық 0,6м х 0,6м, ауд. 50 г/м кв. - 1 дана 4. Сүрткі 0,8м х 0,7м, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана 5. Ақжайма 2,0м х 1,4м ауд. 25 г/м кв. – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
1 702,92
520
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018123
1 772,77
521
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-3: 1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана 2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана* 3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана* 4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 6. Сіңіргіш төсеме - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
жинақ

РК-ИМН-5№019468
1 781,91
522
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная, спинка состоит из двух частей без застежки. Рукава рубашечные, втачные длиной до запястья с центральным верхним швом. По низу рукава притачивается эластичная манжета (трикотажное полотно). Горловина с притачной стойкой, переходящей сзади в завязки. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м? и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
штука
РК-ИМН-5№017521

ҚР-ММБ-5№019468
1 781,91
522
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL. Пішіні түзу, алдыңғы жағы тұтас пішілген, арқасы ілгексіз екі бөліктен тұрады. Жеңі жейденікіндей, ұзындығы білекке дейін орталық сыртқы тігісімен. Жеңінің төменгі жағында созылғыш манжета сырып тігілген. (трикотаж мата). Жағасы тігінен қосып тігілген, артына қарай бауға ауысады. Белінде белдігі бар. Белдік бел деңгейінде ортада қысқа тігіспен бекітілген. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс тығыздығы 68 г/м? типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен-тотығымен газ әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
дана
ҚР-ММБ-5№017521

РК-ИМН-5№020317
1 836,64
524
Контейнер полимерный для компонентов крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови
штука
РК-ИМН-5№019575
1 846,00

ҚР-ММБ-5№020317
1 836,64
524
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019575
1 846,00

525
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B
Канистра объем наполнения 6 литров. Внешний вид: гладкая поверхность, цвет - белый, прозрачный, без царапин, без изъянов, без дефектов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Крышка. Внешний вид: гладкая поверхность, твердый, синий, без дефектов, без царапин, без изъянов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Продукция сертифицировано в соответствии с ISO 13485 Класс защиты: 2 а Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10°С до +25°С
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B
канистра
РК-ИМН-5№000372
1 848,25
526
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2

525
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
Канистра, толтыру көлемі 6 литр. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, түсі - ақ, мөлдір, сызатсыз, кемшіліксіз, ақаусыз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Қақпағы. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, қатты, көк, ақаусыз, сызатсыз, кемшіліксіз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған Қорғаныс класы: 2 а Жарамдылық мерзімі: 2 жыл; Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
канистра
ҚР-ММБ-5№000372
1 848,25
526
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2

1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем – 2 шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2
комплект
РК-ИМН-5№009002
1 879,55
527
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1
комплект
РК-ИМН-5№019469
1 890,85
528
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2:
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
комплект

1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана 2. Жиегі жабысқақ сүрткі 80см х 70см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
1 879,55
527
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Алжапқыш - 1 дана 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№019469
1 890,85
528
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Алжапқыш - 1 дана 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м? және 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
жинақ

РК-ИМН-5№019469
1 890,85
529
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
Прозрачный, бесцветный раствор, не содержащий включений. Растворы разливаются в пластмассовые канистры белого цвета, объемом 5 литров, укупориваются пластмассовыми крышками красного цвета. Состав раствора: натрия хлорид, калия хлорид, кальция хлорид, магния хлорид, уксусная кислота, очищенная вода. На этикетке указываются: - наименование изделия; - состав раствора; - способ применения; - объем наполнения; - основные предупреждения; -наименование предприятия-изготовителя, его товарный знак, адрес, телефон; - номер серии; - срок годности; - условия хранения; - штрих код; Продукция сертифицирована в соответствии с ISO 13485. Класс безопасности: 2 а. Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10 °С до +25 °C.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
канистра
РК-ИМН-5№000373
1 898,26

ҚР-ММБ-5№019469
1 890,85
529
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
Мөлдір, түссіз ерітінді, қоспасыз. Ерітінді көлемі 5 литр ақ түсті пластмасса канистрлерге құйылып, қызыл түсті пластмасса қақпақтарымен жабылады. Ерітінді құрамы: натрий хлориді, калий хлориді, кальций хлориді, магний хлориді, сірке қышқылы, тазартылған су. Заттаңбада көрсетілген: - бұйым атауы; - ерітінді құрамы; - қолдану тәсілі; - толтыру көлемі; - негізгі ескертулер; - дайындаушы кәсіпорынның атауы; оның тауарлық белгісі, мекенжайы, телефоны; - сериялық нөмері; - жарамдылық мерзімі; - сақтау шарттары; - штрих коды; Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған. Қауіпсіздік класы: 2 а. Жарамдылық мерзімі: 2 жыл. Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
канистра
ҚР-ММБ-5№000373
1 898,26

РК-ИМН-5№019469
2 019,15
532
Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
Изготавливаются из природного сырья морской водоросли Laminaria digidata. Палочка ламинарии представляет собой воздушно-сухую трубочку Laminaria digidata длиной 5-6 см с привязанной нитью. Способ стерилизации: радиационный. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Комплект палочек ламинарии стерильных состоит из 5 штук. Каждая палочка находится в отдельной герметичной упаковке в двойном чехле из полиэтиленовой пленки. Каждый индивидуальный комплект включает палочки одного размера

ҚР-ММБ-5№019469
2 019,15
532
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
Стерильді ламиНәрия таяқшаларының жиынтығы Laminaria digidata теңіз су балдыры табиғи шикізатынан дайындалады. ЛамиНәрия таяқшасы ұзындығы 5-6 см, қурап қалған сабына жіп байланған Laminaria digidata-дан тұрады. Стерилизациялау әдісі: радиациялық. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизациялаған күннен бастап 3 жыл. Стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардың жиынтығы 5 данадан тұрады. Әр таяқша полиэтилен үлбірден жасалған қос қаптамада жеке герметикалық қаптамада болады. Әрбір жеке жиынтық бір өлшемдегі таяқшаны қамтиды

Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
комплект
РК-ИМН-5№018350
2 080,00
533
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
6. Прокладка впитывающая – 2 шт.
7. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.*
8. Салфетка впитывающая 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 шт.*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 091,70
534
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт.
2. Простыня 80см х 140 см с липким краем – 2шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
комплект
РК-ИМН-5№009002
2 101,23
535
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1 имеет длину 180,0 ± 10,0 см и ширину 2,5 ± 0,5 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-1 входят подкладочный чулок шириной 2,5 ± 0,5 см, длиной 250,0 ± 15,0 см и подкладочная вата шири-ной 10,0 ± 1,0 см, длиной 250,0 ± 15,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 2,5 см х 2,5 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 2,5 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
жинақ
ҚР-ММБ-5№018350
2 080,00
533
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР – 1: 1. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана. 2. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.* 3. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.* 4. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.* 6. Сіңіргіш төсеме – 2 дана. 7. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.* 8. Сіңіргіш сүрткі 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 дана.*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 091,70
534
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана 2. Жиегі жабысқақ ақжайма 80см х 140см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
2 101,23
535
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" типті бинт CAST - 1, өлшемі 2,5см х 1,8м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Сумен жанасқан кезде немесе ауа ылғалының әсерімен бинттің қатаюына әкелетін химиялық реакция жүреді. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 180,0 ± 10,0 см және ені 2,5 ± 0,5 см болып келеді. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-1 типті полиуретанды бинт жиынтығына ені 2,5 ± 0,5 см, ұзындығы 250,0 ± 15,0 см төсеме шұлық және ені 10,0 ± 1,0 см, ұзындығы 250,0 ± 15,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 2,5см х 2,5 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 2,5 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14 cм).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-1, размером 2,5 см х 1,8 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

РК-ИМН-5№016315
3 900,00
536
Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
Чехол на инструментальный стол прошит по бокам, имеет форму в виде мешка. Размеры длина 145 см, ширина 80 см. Чехол изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2, из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2 и из ламинированного материала с плотностью 45 г/м2 Чехол поставляется стерильным.

РК-ИМН-5№016315
3 900,00
536
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
Құралдар үстеліне арналған тыс екі жағынан тігілген, пішіні қап түрінде болады. Өлшемдері ұзындығы 145 см, ені 80 см. Тыс тоқылмаған материалдан жасалған СМС типінде (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, Спанлейс типіндегі материалдан жасалған тығыздығы 68 г/м2 және ламинациланған материалдан жасалған тығыздығы 45 г/м2. Тыс стерильді қалпында жеткізіледі.

Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№019323
2 145,36
537
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.1,
1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт.
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт.
6. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
2 285,06
538
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно Airlaid из целлюлозных и синтетических волокон; ламинированное нетканое полотно (РЕ+СС).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
штука
РК-ИМН-5№020305
2 201,16
539
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС,
1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт.
2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт.
3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018189
2 209,18
540
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-1:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
3. Чехол на инструментальный стол, 145*80 см – 1 шт.
4. Пеленка впитывающая, 60*60/90 см – 1 шт.*
5. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м, 40 г/кв.м. * Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
комплект

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
дана
ҚР-ММБ-5№019323
2 145,36
537
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.1, 1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 285,06
538
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); целлюлозалық және синтетикалық талшықтардан жасалған Airlaid тоқылмаған матасы; ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+СС).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26. 1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана 2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана 4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана 5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана 6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана 7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана 2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана 4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана 5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана 6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана 7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№020305
2 201,16
539
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС 1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана. 2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана. 3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана. 2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана. 3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018189
2 209,18
540
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -1: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -2: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* 3. Құралдар үстеліне арналған тыс, 145*80 см - 1 дана 4. Сіңіргіш төсеніш-жаялығы, 60*60/90 см - 1 дана* 5. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
жинақ

РК-ИМН-5№019470
2 213,64
541
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015690
2 214,16

ҚР-ММБ-5№019470
2 213,64
541
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015690
2 214,16

РК-ИМН-5№020312
2 281,73
545
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4:
1. Рубашка для роженицы – 1 шт.
2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.*
5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 282,67
546
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР:
1. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.*
2. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 2 шт.*
3. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.*
4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.*
6. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 шт.*
7. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
8. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1шт.*
9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 282,80
547
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натрия хлорид (5.0%), динатрия ЭДТА, натрия N-гидроксиметил глицинат, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрия гидрофосфат, вода очищенная. Область применения - Лечение отека роговицы. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C. Срок годности - 2 года . Не использовать содержимое через 30 дней после открытия флакона. Не применять после истечения срока годности
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015046
2 372,16
548
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2, размером 5,0 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 5,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-2 входят подкладочный чулок шириной 5,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 5,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-2, размером 5,0 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

ҚР-ММБ-5№020312
2 281,73
545
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-4: 1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана 2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана* 3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана* 4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 282,67
546
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР: 1. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.* 2. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.* 3. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.* 4. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана. 5. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.* 6. Сіңіргіш сүрткі 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 дана.* 7. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.* 8. Үш қабатты / көмір сүзгіші бар медициналық маска – 1 дана.* 9. Сіңіргіш төсеме – 2 дана.
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 282,80
547
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
Натрий хлориді (5.0%), ЭДТА динатриі, натрий N-гидроксиметил глицинаты, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрий гидрофосфаты, тазартылған су/ Қолданылу саласы Мөлдір қабық ісінуін емдеу Сақтау шарттары 25°C-ден жоғары температурада сақтауға болмайды. 2 жыл Құтыны ашқаннан кейін 30 күн өткенде ішіндегісін пайдалануға болмайды Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
дана
ҚР-ММБ-5№015046
2 372,16
548
CAST - 2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 5,0 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 5,0 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-2 типті, полиуретанды бинттеріне ені 5,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 5,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 5,0 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт.
6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука

1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық 160 см х 100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық ақжайма 175 см х 160 см – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 75 см– 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см - 2 дана. 6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 1 дана.

554
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта. Размеры: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Изделие изготавливается из нетканого материала с плотностью от 25 г/м2 и более.
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения плотностью 25 г/м2
штука
РК-ИМН-5№020433
2 600,00
555
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" впитывающая, с отверстием диаметром 7,5 см с адгезивным слоем, карманом с фиксатором, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120 х 120см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
2 790,58
556
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск

554
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт. Өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Өнім тығыздығы 25 г/м2 немесе одан көп тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт, өнім тығыздығы 25 г/м2
дана
ҚР-ММБ-5№020433
2 600,00
555
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
2 790,58
556
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі

1 мл препарата содержит: натрия гиалуронат 2,40 мг; калия хлорид 2,50 мг; натрия хлорид 6,70 мг; динатрия фосфат додекагидрат 0,60 мг; натрия дигидрофосфат дигидрат 0,05 мг; вода для инъекций 993,45 мг.
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск
флакон
РК-ИМН-5№017018
2 720,90
557
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС-1,
1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт.
2. Простыня 210 см х 160 см – 1 шт.
3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт.
4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018189
2 739,50
558
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 1G предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Глюкоза  Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
2 771,50
559
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт
3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера -1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера - 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
комплект

1 мл препараттың құрамында: натрий гиалуронаты 2,40 мг; калий хлориді 2,50 мг; натрий хлориді 6,70 мг; динатрий фосфат додекагидраты 0,60 мг; натрий дигидрофосфат дигидраты 0,05 мг; инъекцияға арналған су 993,45 мг.
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі
құты
ҚР-ММБ-5№017018
2 720,90
557
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС-1. 1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана. 2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана. 3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана. 4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жинақ
1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана. 2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана. 3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана. 4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018189
2 739,50
558
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 1G тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
2 771,50
559
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден дайындалған – 2 дана 3.Тілге арналған қалақша, полимерден дайындалған –1 дана 4.Мұрынға арналған айна, полимерден дайындалған – 1 дана 5.Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана 6.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 7.Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015638
2 784,81
560
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ,
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№017167
3 000,31
561
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.4,
1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт.
3. Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
5. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
6. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
7. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
3 016,85
562
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1:
1. наволочка 80*70см – 1 шт.
2. простыня 200*160см – 1 шт.
3. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2:
1. простыня 200*160см – 1 шт.
2. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
комплект
РК-ИМН-5№017452
2 943,98
563
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3, размером 7,5 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 7,5 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-3 входят подкладочный чулок шириной 7,5 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 7,5 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-3, размером 7,5 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

ҚР-ММБ-5№015638
2 784,81
560
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ. 1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана 2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана 3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана 4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана 5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана 6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
дана
1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана 2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана 3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана 4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана 5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана 6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017167
3 000,31
561
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.4. 1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана. 2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана. 3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана. 7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
дана
1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана. 2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана. 3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана. 7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
3 016,85
562
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1: 1. жастық тысы 80*70см – 1 дана; 2. ақжайма 200*160см – 1 дана; 3. көрпе тысы 200*160см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2: 1. ақжайма 200*160см – 1 дана; 2. көрпе тысы 200*160см – 1 дана.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
жинақ
ҚР-ММБ-5№017452
2 943,98
563
CAST - 3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 7,5 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 7,5 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-3 типті, полиуретанды бинттеріне ені 7,5 ±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 7,5 см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 7,5 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

РК-ИМН-5№015950
5 338,54
564
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натриевая соль гиалуроновой кислоты 0.150 г; Эхинацеи пурпурной сухой экстракт 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;Натрия эдетат 0.100 г; Изотонический буферный раствор с рН=7.2 q.s. до 100 мл; Иридиум состоит из стерильного офтальмологического раствора, содержащего гиалуроновую кислоту и экстракт эхинацеи пурпурной, предназначенных для защиты эпителия роговицы и повышения биологической защиты глазной пленки посредством улучшенной стабилизации и сохранения ее характеристик. Гиалуроновая кислота является мукополисахаридом, который является компонентом многих тканей организма человека. Она обладает способностью присоединяться к слизи глазной поверхности, защищая, увлажняя и смягчая ее. Благодаря мукоадгезивным характеристикам, она остается долго на поверхности глаз и стабилизирует слезную пленку. Экстракт эхинацеи пурпурной содержит вещества, которые, как было доказано, способны помогать поддерживать иммунную защиту слезной пленки, и облегчать процессы восстановления глазной поверхности. Экстракт эхинацеи характерен своими свойствами ингибирования гиалуронидазы. Данный фермент, который отвечает за распад гиалуроновой кислоты в тканях, способствует распространению инфекции, начиная от места возникновения. В результате ее анти-гиалуронидазных свойств, происходит увеличение защитных сил организма против инфекционных агентов. N-гидроксиметилглицинат - это новое производное аминокислоты, которое, благодаря антимикробной активности, оказывает эффективное защитное действие, и не оказывает негативного влияния на глазную поверхность.
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015984
2 970,24
565
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6,
1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт.
5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара
6. Адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№018007
3 030,77
566
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2, размером 5,0 см х 25,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-2 шириной 5,0 ± 0,5 см и длиной 25,0 ± 2,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-2 размер 5,0 см х 25,0 см и комплектующими.

РК-ИМН-5№015950
5 338,54
564
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: гиалурон қышқылының натрий тұзы 0.150 г; эхинацея құрғақ сығындысы 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;натрий эдетаты 0.100 г; рН=7.2 Q. S. 100 мл дейін изотоникалық буферлік ерітінді; Иридиум құрамында гиалурон қышқылы және эхинацея пурпурасының сығындысы бар, мөлдір қабықтың эпителийін қорғауға және биологиялық белсенділігін арттыруға арналған стерильді офтальмологиялық ерітіндіден тұрады.жақсартылған тұрақтандыру және оның сипаттамаларын сақтау арқылы көз пленкасын қорғау.
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
дана
ҚР-ММБ-5№015984
2 970,24
565
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6 1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана. 4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп 6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана. 4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп 6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№018007
3 030,77
566
SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 2 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 5,0 ± 0,5 см және ұзындығы 25,0 ± 2,5 см. Төменгі беймата материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы беймата материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Орамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық орама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: бір рет қолданылатын стерильденбеген медициналық қолғаптар – 5 жұп, өлшемі 5,0 м х 10,0 см дәкелі медициналық стерильденбеген бинті – 5 дана. SPLINT-2 типті, өлшемі 5,0 см х 25,0 см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 24 топтық қаптама (120 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік орама.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT - 2, размером 5,0 см х 25,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016019
5 547,00
567
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2 размером 5,0 см х 25,7 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-2 шириной 5,0 ± 0,5 см и длиной 25,7 ± 2,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 9,2 ± 0,9 см и длиной 30,0 ± 3,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-2 размер 5,0 см х 25,7 см и комплектующими

SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№016019
5 547,00
567
SPLINT-2 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 5,0 см х 25,7 см
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағы ауа мен ылғалды өткізетін, төсем қызметін атқаратын материалмен жабылған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасының толық қатқаннан кейін полиуретан шайырына тән иісі жоқ. Тесік, жарық түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). SPLINT-2 типті полиуретанды "MARAI" шиналары ені 5,0 ± 0,5 см және ұзындығы 25,7 ± 2,5 см.. Төменгі тоқылмаған ақ түсті материал: қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см, қатпаған полиуретан шайырдан жанасудан дененің зақымдалған бөлігінің терісін қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 9,2 ± 0,9 см және ұзындығы 30,0 ± 3,0 см қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г/м2 артық емес; Сулану уақыты: 20 с артық емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Топтық қаптама жеке қаптамада 5 дана шинадан және жиынтықтаушылармен: бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 5 жұп, медициналық стерильді емес дәке бинт - 5 дана, өлшемдері 5,0 м х 10,0 см. Тасымалдау қаптамасы SPLINT-2 типті ортопедиялық шиналары бар 24 топтық қаптамадан (120 дана) өлшемі 5,0 см х 25,7 см және жиынтықтаушыларымен.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-2 размером 5,0 см х 25,7 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016625
5 547,00
568
Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA; строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II
Гемоконтейнер объемом 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Основной контейнер для сбора и хранения цельной крови объемом 450 мл, содержит 63 мл раствора антикоагулянта CPD и CPDA соответственно. Контейнер объемом 300 мл и 450 мл содержит 100 мл раствора консерванта SAG-M-II; Контейнер объемом 300 мл или 450мл., для получения и хранения плазмы; Контейнер TOTM объемом 300 мл и 450 мл, позволяющий хранение тромбоцитов до 5 дней; Мешок для забора первой порции крови на анализ, снижающий риск загрязнения крови; Пластиковый держатель для вакуумной пробирки, с иглой 16G.
1. Мешок MITRA для забора и хранения крови:строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II
2. Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA
штука
РК-ИМН-5№014854
3 074,77
569
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения (наволочка 80*70см, простыня 200*160см, пододеяльник 200*160см) из нетканого материала. Условия хранения: должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от минус 50С до плюс 40С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 75%. Срок годности 3 года
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
комплект
РК-ИМН-5№010627
3 078,40
570
Изделия медицинские для забора крови
Жгуты многоразовые 45см х 2,5см
Жгуты многоразовые 45см х 2,5см
штука
РК-ИМН-5№012381
3 098,12
571
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
Простыня для блефаропласти-ческой операции 160*200/250 см / 180*200/250 см с прямоуголь-ным отверстием 8*18 см адгезивными краями*– 1 шт. Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации. Примечание*: Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности.
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
штука

SPLINT-2 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 5,0 см х 25,7 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған
ҚР-ММБ-5№016625
5 547,00
568
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
Гемоконтейнер көлемі 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Жаңа алынған қанды жинауға және сақтауға арналған, көлемі 450 мл негізгі контейнер, құрамында 63 мл сәйкесінше CPD және CPDA антикоагулянт ерітіндісі бар. Көлемі 300 мл және 450 мл контейнер құрамында 100 мл SAG-M-II консервант ерітіндісі бар Көлемі 300 мл немесе 450 мл контейнер, плазма алуға және оны сақтауға арналған; Көлемі 300 мл TOTM контейнері, тромбоциттерді 5 күнге дейін сақтауға мүмкіндік береді; Талдауға қанның алғашқы үлесін алуға арналған қапшық, қанның ластану қаупін төмендетеді; Вакуумдық пробиркаға арналған пластик ұстатқыш, 16G инесімен бірге.
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
дана
ҚР-ММБ-5№014854
3 074,77
569
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы (жастық тысы 80*70см, ақжайма 200*160см, сейсеп 200*160см). Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын орынжайда минус 50С-ден плюс 40С-ге дейінгі бөлме температурасында стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, тікелей күн сәулелерінен қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Ылғалдылығы 75% артық емес. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№010627
3 078,40
570
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Көп реттік бұраулар 45см х 2,5см
Көп реттік бұраулар 45см х 2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
3 098,12
571
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
Блефаропластикалық операцияларға арналған 160*200/250 см / 180*200/250 см тікбұрышты ойығы 8*18 см адгезиялық жиегі * бар ақжайма - 1 дана. Ақжайма СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 28 г/ м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 40 г/м2 және тығыздығы 68г/м2 Спанлейс типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа да тәсілмен жасалады. Бұйым жеке тұтынушы қаптамасында, стерильді түрде, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі. Ескертпе*: Тапсырыс берушінің келісімімен әр түрлі өлшемдерге, материалдың түрлері мен тығыздықтарға жол беріледі.
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
дана

РК-ИМН-5№020418
3 111,00
572
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, КОБ – 2.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2,
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 110 см – 2 шт.
2. Простыня из нетканого материала 300 см х 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018004
3 166,12
573
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта, без боковых швов, спинка с центральным швом, полочка с центральной застежкой. На спинке по талии притачана резинка. Размеры: M, L. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/кв.м.
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017765
3 250,00
574
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5см х30,0см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-3 шириной 7,5±0,75 см и длиной 30,0±3,0 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 11,3 ± 1,0 см и длиной 35,0 ± 3,5 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 11,6 ± 1,0 см и длиной 35,0 ± 3,5 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 24 групповых упаковки (120 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-3 размер 7,5 см х 30,0 см и комплектующими.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5см х30,0см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.

ҚР-ММБ-5№020418
3 111,00
572
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, КОБ - 2.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018004
3 166,12
573
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон денеге жартылай жабысып тұратын, бүйірінде тігісі жоқ, арқасының ортасында тігісі бар, орталық ілгегімен. Арқа жағында бел бойымен резеңке сырып тігілген. Өлшемдері: M, L. Тығыздығы 40 г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
дана
ҚР-ММБ-5№017765
3 250,00
574
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 30,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 3 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 7,5±0,75 см және ұзындығы 30,0±3,0см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 11,3 ± 1,0 см және ұзындығы 35,0 ± 3,5 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 11,6 ± 1,0 см және ұзындығы 35,0 ± 3,5 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: 5 дана полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана. - стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп SPLINT-3 типті, өлшемі 7,5см х 30,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 24 топтық қаптама (120 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама
SPLINT-3 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 30,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.

РК-ИМН-5№015947
5 882,40
575
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости с гемоконсервантом "CPDA-1" и магистралью для забора крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019570
3 269,50

РК-ИМН-5№015947
5 882,40
575
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Контейнер "CPDA-1" гемоконсерванты мен қан алуға арналған магистралі бар бір ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019570
3 269,50

576
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015689
3 302,00
577
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
3. Халат изготовлен из нетканого материала - 1 шт.
4. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт.
6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса - 1 пара
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015640
3 326,06
578
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" впитывающая, с отверстием диаметром 7,5 см с адгезивным слоем, карманом с фиксатором, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 120 х 120см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
3 353,75
579
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-1:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2:
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.*
2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.*
3. Чехол на инструментальный стол, 145*80 см – 1 шт.
4. Пеленка впитывающая, 60*60/90 см – 1 шт.*
5. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м, 40 г/кв.м. * Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2
комплект

576
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015689
3 302,00
577
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операцияға арналған ақжайма 160 * 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 3.Халат, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 4Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана 5.Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана. 6.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015640
3 326,06
578
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд. 54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, сіңіргіш, диаметрі 7,5 см тесігімен, адгезивтік қабатымен, бекіткіші бар қалтасымен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 120 х 120см, ауд. 54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
3 353,75
579
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ-2
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -1: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -2: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* 3. Құралдар үстеліне арналған тыс, 145*80 см - 1 дана 4. Сіңіргіш төсеніш-жаялығы, 60*60/90 см - 1 дана* 5. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м?. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ-2
жинақ

РК-ИМН-5№019470
3 354,00
580
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.2,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.;
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.;
3. Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт.;
4. Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт.;
5. Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт.;
6. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.;
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
3 482,08
581
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23,
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.,
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.,
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. ,
4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.,
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020309
3 375,97
582
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4, размером 10,0 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 10,0 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-4 входят подкладочный чулок шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования. Срок годности 2 года Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-4, размером 10,0 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении

ҚР-ММБ-5№019470
3 354,00
580
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.2. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана. 4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана. 5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана. 6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана. 4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана. 5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана. 6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
3 482,08
581
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23 1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020309
3 375,97
582
CAST–4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 10,0 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 10,0 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-4 типті, полиуретанды бинттеріне ені 10,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0см±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST–4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 10,0 см х 3,6 м
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды таңғыш полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, ол ылғалданған кезде полимерленеді және қатаяды

РК-ИМН-5№015949
6 450,00
583
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GK предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Глюкоза Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
3 536,25

ҚР-ММБ-5№015949
6 450,00
583
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GK тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
3 536,25

РК-ИМН-5№017378
3 554,59
586
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
Состав и описание изделия: Гипромеллоза - 0,300 г; Липоевая кислота - 0,100 г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; Натрия эдетат - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г;Изотонический буферный раствор (рН 7,2) q.s. до 100 мл. Тиоретин А представляет собой стерильный изотонический офтальмо-логический раствор с гипромеллозой и липоевой кислотой. Он защищает и увлажняет поверхность глаз, выполняет антиоксидантные функции, стабилизирует и восстанавливает слезную пленку. Гипромеллоза - это полимер с мукомиметическими характеристиками, обладающими свойствами восстановления и стабилизации слезной пленки на поверхности глаза, создавая защитный, прозрачный и упругий щит. Аминокислоты L-пролин, L-глицин, L-лизин хлоргидрат, L-лейцин, содержащиеся в препарате, увеличивают смазку поверхности глаз, и способствуют улучшению защиты эпителия, который претерпевает различные виды стресса. Гидроксиметилглицинат - это производное аминокислоты, который благодаря его антимикробному действию, является эффективным консервантом без негативного эффекта на поверхность глаз. Область применения6 Стабилизирует и реинтегрирует слезную пленку при гистологических измененях роговицы/конъюнктивы, вызванных нарушениями окислительно-восстановительного равновесия и клеточного накопления свободных радикалов на поверхности глаз. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C Срок годности - 2 года . Не использовать содержимое через 90 дней после открытия флакона
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015047
3 555,94
587
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем: 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания: 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 50 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка
РК-МТ-7№014382
3 565,00
588
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.3,
1. Простыня 240 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв., с U-образным вырезом 20 см х 60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Простыня 180 см х 140 см с адгезивным краем, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв.– 1 шт.
4. Чехол на руку 80 см х 20 см, пл. 25 г/м.кв. – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25 см х 25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5 см х 30 см – 1 шт.
7. Простыня 180 см х 140 см на операционный стол, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№017378
3 554,59
586
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: Гипромеллоза - 0,300 г; Липой қышқылы - 0,100 Г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; натрий эдетаты - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-Лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г; Изотоникалық буферлік ерітінді (рн 7,2) q.s. 100 мл дейін. Тиоретин А-гипромеллоза және липой қышқылы бар стерильді изотоникалық офтальм-логикалық ерітінді. Ол көздің бетін қорғайды және ылғалдандырады, антиоксидантты функцияларды орындайды, лакримальды үлбірді тұрақтандырады және қалпына келтіреді.
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
дана
ҚР-ММБ-5№015047
3 555,94
587
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
қаптама
ҚР-МТ-7№014382
3 565,00
588
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.3
дана
1. Ақжайма 240 см х 180 см, ауд. 40 г/м кв., U тәрізді қиығымен 20 см х 60 см және айналасында адгезивті қабатымен – 1 дана. 2. Ақжайма 180 см х 140 см адгезивті жиегімен, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 3. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 4. Қолға кигізілетін қап 80 см х 20 см, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана. 5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 2,5 см х 30 см – 1 дана. 7. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.

РК-ИМН-5№020177
3 810,40
589
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015691
3 640,00

ҚР-ММБ-5№020177
3 810,40
589
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015691
3 640,00

590
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт.
3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018133
3 654,53
591
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. Карман-приҰмник с липким краем, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) 55 * 65/55 см - 1 шт.
2. Чехол защитный диаметр 60 см, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) - 1 шт.
3. Простыня адгезивная с вырезом, изготовлена из нетканого материала, размером 160 * 140 см - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 210 * 160 см - 1 шт.
5. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 22 * 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
Комплект
РК-ИМН-5№014861
3 659,79
592
Комплект "Н?рия" из нетканого материала для полушарных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-27
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Полиэтилен.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-27
штука
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.
3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020304
4 592,21
593
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29,

590
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018133
3 654,53
591
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан (немесе полиэтилен үлбірден) дайындалған шеттері жабысқақ 55 ? 65/55см қабылдағыш - қалта - 1 дана 2.Диаметрі 60 см қорғағыш қаптама тоқылмаған матадан дайындалған (немесе полиэтиленді үлбір) -1дана 3.Тілігі бар адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған, өлшемі 160 х 140 см - 1 дана 4.Шеттері адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған 210 х 160 см - 1 дана 5.Сіңіргіш сүрткі тоқылмаған матадан дайындалған 2 2 * 23 см - 4 дана
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014861
3 659,79
592
Тоқылмаған материалдан жасалған, мидың жарты шарына операция жасауға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-27
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР), Полиэтилен.
Тоқылмаған материалдан жасалған, мидың жарты шарына операция жасауға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-27
дана
1. Жабысқақ жиегі бар қабылдағыш қалта 55 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана; 2. Полиэтиленнен жасалған қорғағыш қаптама диаметрі 60см - 1 дана; 3. Ақжайма 140 х 160см, адгезивті қиығы бар 30 х 40см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана; 4. Адгезивті жиекті ақжайма 160 х 210см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана; 5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана; 6. Операциялық лента 5 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана; 7. Адгезивті жиегі бар, басқа операция жасауға арналған ақжайма 40 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020304
4 592,21
593
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29 1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана. 5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана

1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020302
3 722,38
594
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Контейнер состоит из двух емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ: - емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл.-1 шт. - Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.-1 шт. - игла донорская 16G – 1 шт. - протектор – 1 шт. - тройник 45 град.-1 шт. - держатель вакуумной пробирки – 1 шт. - узел герметизации (в сборе с заглушкой) -2 шт. - стационарный зажим -2 шт. - штуцер с мембраной – 4 шт. - этикетка липкая – 2 шт. Размеры: 360*195*50 (мм).
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019584
3 692,00
595
Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9, Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. - Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. - Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. - Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект

1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана. 5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020302
3 722,38
594
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
Контейнер-бұл магистральдармен өзара байланысқан екі контейнерден тұратын стерильді жабық полимерлі жүйе. Контейнер сыйымдылығы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлдірінен жасалған. TF seta 3222 үлбірдің түрі. Үлбір мөлдір, серпімді, үлбірдің бетінде кедір-бұдыры бар, бұл контейнердің жабысуына жол бермейді. Полимерлі инелерді контейнерге қосу үшін мембранасы бар фитингтер арналған. Контейнердің магистральдары серпімді мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлеушілердің барлық түрлерінде герметизирленген болу мүмкін. Қан алуға арналған иненің персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік беретін алғашқы ашу қалпақшасы бар үш қырлы лазерлі қайрауы болады. Өнімді утилизациялау кезінде персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарылғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдау үшін қан алу үшін вакуумдық түтіктердің барлық түрлеріне арналған адаптер бар. Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған екі сыйымдылықтан тұрады:- сыйымдылығы кемінде 600 мл cpdа гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 63 мл. - 1 дана. -қан компоненттеріне арналған сыйымдылығы кемінде 400 мл. - 1 дана. – донорлық ине 16G - 1 дана. – протектор - 1 дана. - тройник 45 град.-1 дана - вакуумдық түтіктің ұстағышы - 1 дана. - герметизациялау торабы (бітеуішпен бірге) - 2 дана. - стационарлық қысқыш -2 дана. – жарғақшасы бар штуцер - 4 дана. – жабысқақ заттаңба -2 дана. Өлшемдері: 360*195*50 (мм).
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019584
3 692,00
595
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9, Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана., - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана., - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана., - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана., - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
жинақ
- Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана. - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана. - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана

РК-ИМН-5№018197
3 704,36
596
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5,
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт.
2. Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт.
4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
РК-ИМН-5№018199
4 034,17
597
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-1 размером 2,5 см х 112,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-1 шириной 2,5 ± 0,5 см и длиной 112,5 ± 11,2 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 6,5 ± 0,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 6,5 ± 0,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-1 размер 2,5 см х 112,5 см и комплектующими.

ҚР-ММБ-5№018197
3 704,36
596
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана. 4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана. 4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
ҚР-ММБ-5№018199
4 034,17
597
SPLINT-1 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 2,5 см х 112,5 см
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағы ауа мен ылғалды өткізетін, төсем қызметін атқаратын материалмен жабылған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасының толық қатқаннан кейін полиуретан шайырына тән иісі жоқ. Тесік, жарық түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). SPLINT-1 типті полиуретанды "MARAI" шиналары ені 2,5 ± 0,5 см және ұзындығы 112,5 ± 11,2 см. Төменгі тоқылмаған ақ түсті материал: қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 6,5 ± 0,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, қатпаған полиуретан шайырдан жанасудан дененің зақымдалған бөлігінің терісін қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 6,5 ± 0,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г/м2 артық емес; Сулану уақыты: 20 с артық емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Топтық қаптама жеке қаптамада 5 дана шинадан және жиынтықтаушылармен: бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 5 жұп., медициналық стерильді емес дәке бинт -5 дана, өлшемдері 5,0 м х 10,0 см. Тасымалдау қаптамасы SPLINT-1 типті ортопедиялық шиналары бар 6 топтық қаптамадан (30 дана) өлшемі 2,5 см х 112,5 см және жиынтықтаушыларымен.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-1 размером 2,5 см х 112,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016626
6 528,00
598
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" с вырезом, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х180 см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
3 750,63
599
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5, размером 12,5 см х 3,6 м
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении. Легкий, прочный, влагостойкий, воздухопроницаемый, рентгенопрозрачный. Не токсичен и не вызывает аллергии. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" соответствует требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлен по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Бинты полиуретановые ортопедические "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр, загрязнений и следов неравномерной пропитки полиуретановой смолой. С поверхности полиуретанового бинта "MARAI" не осыпается и не вымывается полиуретановая смола при смачивании водой. Полиуретановые бинты имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5 имеет длину 360,0 ± 20,0 см и ширину 12,5 ± 1,0 см. Поверхностная плотность не менее 300 г\м и не более 700 г\м. Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 4 мин; Остаточная деформация через 10 и 30 мин после изготовления не более 2 мм; Выдерживаемая нагрузка через 10 и 30 мин после изготовления образца не менее 13,7 (1,4) Н (кгс). В комплект с полиуретановым бинтом типа CAST-5 входят подкладочный чулок шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см и подкладочная вата шириной 10,0 ± 1,0 см, длиной 5,0 м ± 30,0 см. Иммобилизующая повязка из бинтов полиуретановых ортопедических "MARAI" не препятствует рентгенодиагностике, легко и быстро моделируется, полностью затвердевает за 30 минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см). минут, при контакте с водой не размокает и не деформируется после высыхания. Каждый бинт намотан на шпулю и упакован во влагонепроницаемый пакет из фольги алюминиевой с вырезом для вскрытия и прочно сваренными краями. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивающая сохранность качества полиуретанового бинта в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешних механических повреждений. Групповая упаковка: 10 шт бинтов в индивидуальной упаковке и комплектующие: подкладочный чулок размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт, подкладочная вата размером 10,0 см х 5,0 м – 1 шт., перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 10 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 2 шт (размером 5,0 м х 10,0 см и 7,0 м х 14 см).
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" типа CAST-5, размером 12,5 см х 3,6 м
штука
Бинт полиуретановый ортопедический "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, полимеризующейся и затвердевающей при увлажнении.

SPLINT-1 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 2,5 см х 112,5 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№016626
6 528,00
598
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд.40г/кв.м және ауд. 54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 250х180 см, ауд. 54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
3 750,63
599
CAST – 5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 12,5 см х 3,6 м
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады. Жеңіл, мөлдір, ылғалға төзімді, ауа өткізгіш, рентген мөлдір. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің толық қатқаннан кейін полиуретан шайырының өзіне тән иісі жоқ. Жарылу, тесік, ластану және полиуретан шайырын біртекті емес сіңіргеннен кейінгі іздері түрінде ақаулары жоқ. Полиуретанды "MARAI" бинтінің беткейінен сумен сулағанда полиуретанды шайыр шайылып кетпейді. Полиуретанды бинттердің технологиялық жиегі тегіс (бахромасыз). CAST-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің ұзындығы 360,0 ± 20,0 см және ені 12,5 ± 1,0 см. Беткейлік тығыздығы 300 г\м кем емес және 700 г\м көп емес. Сулау уақыты: 20 с аспайды; Тұрақты пішінінің түзілу уақыты 4 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес; Үлгіні дайындағаннан кейін 10 және 30 минуттан соң төзімді жүктемесі 13,7 (1,4) Н (кгс) кем емес. CAST-5 типті, полиуретанды бинттеріне ені 10,0 см±1,0 см; ұзындығы 5,0 м± 30,0 см төсеме шұлық және ені 10,0±1,0 см; ұзындығы 5,0м± 30,0 см төсеме мақта кіреді. Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинтінің иммобилизациялайтын таңғышы рентген диагностикасына кедергі келтірмейді, жеңіл және тез модельденеді, 30 минутта толық қатады, сумен жанасқанда суланбайды және кепкеннен кейін пішіні өзгермейді. Әр бинт пластик шпулға оралған және ашуға арналған қиығы бар және жиектері мықтап дәнекерленген алюминий фольгадан жасалған ылғал өткізбейтін пакетке қапталған. Бір рет пайдалануға арналған Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі бойы полиуретан бинттің сапасының сақталуын қамтамасыз ететін және қоршаған орта мен сыртқы механикалық зақымданулардан қорғайтын жеке, герметикалық. Топтық қаптамасы: полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинттерінің мынадай типтегі 10 данасына: - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік шұлық - 1 дана. - өлшемі 10,0см х 5,0 м төсемдік мақта - 1 дана. - бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар - 10 жұп;- дәкелі стерильді емес медициналық бинттер - 2 дана. (өлшемі 5,0 м х 10,0 cм және 7,0 м х 14,0 cм).
CAST – 5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті, өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
Полиуретанды ортопедиялық "MARAI" бинті ылғалдаған кезде полимерленетін және қататын полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады.

РК-ИМН-5№015948
6 935,04
600
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15, Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт. - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018193
3 891,49

РК-ИМН-5№015948
6 935,04
600
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
дана
Ақжайма 75 см х 90 см адгезивті жиекті – 2 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см – 1 дана. Ақжайма 150 см х 250 см адгезивті жиекті – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. Ақжайма 175 см х 180 см адгезивті жиекті – 1 дана. Адгезивті операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018193
3 891,49

601
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№020299
3 818,62
602
Комплект "Н?рия" из нетканого материала для полостных операций одноразовый, стерильный – КОБ – 14
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полостных операций одноразовый, стерильный – КОБ – 14
штука
- Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. - Простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
РК-ИМН-5№018194
6 227,28
603
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 37,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-4 шириной 10,0±1,0 см и длиной 37,5±3,7 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 14,2 ± 1,4 см и длиной 42,5 ± 4,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 14,5 ± 1,4 см и длиной 42,5 ± 4,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования. Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 18 групповых упаковки (90 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-4 размер 10,0 см х 37,5 см и комплектующими.

601
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Дайындау материалы – тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд.40 г/м кв. - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма 160 х 200см офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана
ҚР-ММБ-5№020299
3 818,62
602
Қуыстарға операциялар жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы – КОБ – 14
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Қуыстарға операциялар жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 14
дана
Ақжайма 340 см х 180 см, 20 см х 30 см тілігімен, инцизалық үлбірімен және сұйықтық жинауға арналған қалтасымен, операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018194
6 227,28
603
SPLINT-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 10,0 см х 37,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 4 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 10,0±1,0 см және ұзындығы 37,5±3,7см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 14,2 ± 1,4 см және ұзындығы 42,5 ± 4,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 14,5 ± 1,4 см және ұзындығы 42,5 ± 4,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама:- өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-4 типті, өлшемі 10,0см х 37,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 18 топтық қаптама (90 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
3 875,30
606
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос:
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
3 875,50
607
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размерами S,M.
штука
РК-ИМН-5№018190
3 876,15
608
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
3 989,42
609
Тест-полоски для проверки уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv
CodeFree Farmaktiv, Тест-полоски с золотым электродом для проверки уровня глюкозы в крови, предназначенные для работы с экспресс-анализатором CodeFree Farmaktiv, (в тубе 50 тест-полос)
Тест-полоски Codefree для определения уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv в коробке
штука/туба
РК-МТ-5№016844
4 025,00
610
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель:ММТ-396 стерильная, однократного применения №10
Система инфузионная "Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set" предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ-396 стерильная, однократного применения
штука

Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
3 875,30
606
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
3 875,50
607
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемдері S,M
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (S,М) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 876,15
608
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемі L
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 989,42
609
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
CodeFree Farmaktiv, CodeFree Farmaktiv экспресс-анализаторымен жұмыс істеуге арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған Алтын электродымен Тест-жолақтар (тубада 50 тест-жолақтар))
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
дана/туба
ҚР-МТ-5№016844
4 025,00
610
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, моделі: ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын №11
Инфузиялық жүйе Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set моделі ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, моделі: ММТ-396 стерильді, бір рет қолданылатын №11
дана

РК-ИМН-5№006467
4 041,63
611
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: гиалуроновая кислота 0,2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалоурановая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Кроме того, растворы, содержащие гиалуроновую кислоту способны создавать благоприятную микросреду для восстановления глазной поверхности в случаях повреждения роговицы и конъюнктивы эпителия. Наличие цитиколина в Омк 1 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных глазных патологий, таких как глаукома.

ҚР-ММБ-5№006467
4 041,63
611
Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
Омк 1, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0,2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалуран қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас қабықшасының тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. Сонымен қатар, құрамында гиалурон қышқылы бар ерітінділер көздің қабығы мен эпителий конъюнктивасы зақымданған жағдайда көз бетін қалпына келтіруге қолайлы микро орта жасай алады. Omk 1-де цитиколиннің болуы глаукома сияқты дегенеративті көз патологиялары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді.

Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
флакон
РК-ИМН-5№114961
4 117,47
612
Риболизин, капли глазные стерильные с натрия гиалуронатом, аминокислотами и витамином В2, 8 мл
Состав капель на 100 г раствора: Натрия гиалуронат – 0,15 г., натрия хлорид, L-пролин – 0,0752 г., L-глицин – 0,1 г., L-лизина гидрохлорид – 0,014 г., L-лейцин – 0,0108 г., рибофлавина фосфат (витамин В2) – 0,05 г., N-гидроксиметилглицинат, ЭДТА, вода очищенная, изотонический буферный раствор (pH 7.2). Изделие представляет собой стерильный офтальмологический раствор на основе гиалуроновой кислоты, аминокислот и витамина B2 с физиологическим значением рН. Не содержит консервантов. Гиалуроновая кислота является мукополисахаридом, который входит в состав многих тканей человеческого организма. Она имеет свойство прилипать к слизистой поверхности глаза, защищая, увлажняя и смягчая его. Благодаря своим мукоадгезивным характеристикам, она остается на поверхности глаза и обеспечивает долговременную стабилизацию слезной пленки. Аминокислоты L-пролин, L-глицин, L-лизина гидрохлорид и L-лейцин, содержащиеся в растворе, способствуют увлажнению поверхности глаза и помогают улучшить защиту эпителия, который может быть подвержен различным нагрузкам. Эти аминокислоты являются главными компонентами коллагена, присутствующего в строме роговицы, и незаменимы для биомеханических характеристик роговицы, подвергающейся кросс-линкингу. Витамин В2 обеспечивает защиту от повреждений в результате воздействия УФ-излучения, поддержание состояния стромы, индуцированные кросс-линкингом.
Риболизин, капли глазные стерильные с натрия гиалуронатом, аминокислотами и витамином В2, 8 мл
набор
РК-ИМН-5№018991
4 123,45
613
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером XL
штука
РК-ИМН-5№018190
4 132,48
614
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт.
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015700
4 135,74
615
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 110 см – 2 шт.
2. Простыня с отверстием, инцизионная пленка, изготовлена из нетканого материала 300 х 160 см –1 шт
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см – 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
комплект

Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
құты
ҚР-ММБ-5№114961
4 117,47
612
Риболизин, стерильді көзге тамызатын дәрі натрий гиалуронатымен, амин қышқылдарымен және В2 дәруменімен, 8 мл
Мөлдір сары түсті стерильді ерітіндісі бар алғашқы ашуды бақылауға арналған сақинасы бар бұрандалы қақпағы бар тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған құты. 100 г ерітіндіге тамшылардың құрамы: натрий гиалуронаты – 0,15 г., Натрий хлориді, L-пролин – 0,0752 г., L-глицин – 0,1 г., L-Лизин гидрохлориді – 0,014 г., L-лейцин – 0,0108 г., рибофлавин фосфаты (В2 витамині) – 0,05 г., N-гидроксиметилглицинат, ЭДТА, тазартылған су, изотоникалық буферлік ерітінді (рн 7.2). Өнім физиологиялық рН мәні бар гиалурон қышқылы, аминқышқылдары және B2 дәрумені негізіндегі стерильді офтальмологиялық ерітінді болып табылады. Құрамында консерванттар жоқ.
Риболизин, стерильді көзге тамызатын дәрі натрий гиалуронатымен, амин қышқылдарымен және В2 дәруменімен, 8 мл
дана
ҚР-ММБ-5№018991
4 123,45
613
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (XL) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
4 132,48
614
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Ламинацияланған алжапқыш -1 дана 2.Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон - 1 дана 3.Тоқылмаған материалдан жасалған үшқабатты бетперде – 1 дана 4.Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар - 1 жұп
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015700
4 135,74
615
Омыртқаға операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.160 х 110 см тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма – 2 дана.2.Тесігі бар жайма, инцизионды үлдір, тоқыма емес материалдан жасалған 300 х 160 см -1 дана 3.Сіңіргіш қағаз майлығы 22 х 23 см – 4 дана.
Омыртқаға операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4.1,
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
РК-ИМН-5№020299
4 460,78
619
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019571
4 611,75
620
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В контейнере с вариантом исполнения T&B Ұмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №4.1
жинақ
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма 160 х 200см, офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана. 4. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160 х190см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020299
4 460,78
619
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019571
4 611,75
620
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. T&B орындалуы бар контейнерде CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019579
4 650,45
621
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 3GPP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Белки Глюкоза рH   Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
4 657,50

ҚР-ММБ-5№019579
4 650,45
621
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 3GPP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
4 657,50

622
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт.
7. Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015699
4 663,45
623
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2, с 2 отверстиями, размер 300*272 см, одноразовая, стерильная
Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2,с 2 отверстиями,размер 300*272 см ,одноразовая,стерильная
штука
РК-ИМН-5№019027
4 703,00
624
Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
Омк 2, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: кислота гиалуроновая 0.2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, цианокобаламин (витамин В12), натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалуроновая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Наличие цитиколина в ОМК 2 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных заболеваний глаз, таких как начальная диабетическая ретинопатия. Цианокобаламин (витамин В12) способствует росту эпителиальных клеток роговицы, а также защищает клетки от воздействия свободных радикалов.
Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
флакон
РК-ИМН-5№114962
4 704,55
625
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
Состав капель: Н-ацетилкарнозин (1%), экстракт черники, хондроитина сульфат (0.15%), натрия фосфата додекагидрат, натрия фосфата моногидрат, натрия хлорид, вода для инъекций до 100 мл. ВИСглик НЕО является стерильным офтальмологическим раствором с физиологическим значением рН. Не содержит консервантов. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
набор

622
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Зонд, полимерден дайындалған – 1 дана 3.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 4.Алжапқыш, ламинцияланған материалдан дайындалған – 1 дана 5.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 6.Ерінтартқыш, полимерден дайындалған – 1 дана 7.Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015699
4 663,45
623
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
Ақжайма тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типіндені материалдан жасалады. Газ әдісімен этилен-тотығымен немесе басқа әдіспен стерилизацияланады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
дана
ҚР-ММБ-5№019027
4 703,00
624
ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
Омк 2, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0.2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, цианокобаламин (В12 витамині), натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалурон қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас үлдірінің тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. OMK 2-де цитиколиннің болуы бастапқы диабеттік ретинопатия сияқты көздің дегенеративті аурулары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді. Цианокобаламин (В12 дәрумені) қабақтың эпителий жасушаларының өсуіне ықпал етеді, сонымен қатар жасушаларды бос радикалдардың әсерінен қорғайды.
ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
құты
ҚР-ММБ-5№114962
4 704,55
625
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
Стерильді ерітіндісі бар сорғы-сүзгісі бар саптамасы бар тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған құты-контейнер. Тамшылардың құрамы: Н-ацетилкарнозин (1%), Қаражидек сығындысы, хондроитин сульфаты (0.15%), натрий фосфаты додекагидраты, натрий фосфаты моногидраты, натрий хлориді, инъекцияға арналған су 100 мл дейін. ВИСглик нео физиологиялық рН мәні бар стерильді офтальмологиялық ерітінді болып табылады. Құрамында консерванттар жоқ. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
жинақ

РК-ИМН-5№017726
4 705,52
626
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
2. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017234
4 708,82
627
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10,
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.
2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт.
4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт.
5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт.
6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018196
4 771,97

ҚР-ММБ-5№017726
4 705,52
626
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4. Түтікшелерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған. 6. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Түтіктерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м2 және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м2 жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017234
4 708,82
627
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10% . Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана. 4. Екі тілігімен және аяққа арналған қорғағыш жабынымен ақжайма 260 см х 320 см – 1 дана. 5. Адгезиялық лента 2 см х 33 см – 2 дана. 6. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018196
4 771,97

628
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ -398 стерильная, однократного применения №10
Система инфузионная "Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set" предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set модель ММТ-398 стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№006467
4 802,13
629
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5 см х 87,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-3 шириной 7,5±0,75 см и длиной 87,5±8,7 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 11,3 ± 1,0 см и длиной 92,5 ± 9,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 11,6 ± 1,0 см и длиной 92,5 ± 9,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 9 групповых упаковки (45 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-3 размер 7,5 см х 87,5 см и комплектующими.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-3, размером 7,5 см х 87,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.

628
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, MМТ-398 моделі стерильді, бір рет қолданылатын №10
Инфузиялық жүйе Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set моделі ММТ-398 стерильді, бір рет қолданылатын
Medtronic MiniMed Paradigm Quick-Set инфузиялық жүйесі, MМТ-398 моделі стерильді, бір рет қолданылатын №10
дана
ҚР-ММБ-5№006467
4 802,13
629
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 87,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 3 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 7,5±0,75 см және ұзындығы 87,5±8,7см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 11,3 ± 1,0 см және ұзындығы 92,5 ± 9,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 11,6 ± 1,0 см және ұзындығы 92,5 ± 9,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-3 типті, өлшемі 7,5см х 87,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 9 топтық қаптама (45 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.
SPLINT-3 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 7,5 см х 87,5 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған.

РК-ИМН-5№015945
8 595,20
630
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019573
5 050,35

РК-ИМН-5№015945
8 595,20
630
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019573
5 050,35

631
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.*
4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
5 066,99
632
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 75,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-4 шириной 10,0±1,0 см и длиной 75,0±7,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 14,2 ± 1,4 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 14,5 ± 1,4 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-4 размер 10,0 см х 75,0 см и комплектующими.

631
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы: 1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана* 2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана* 3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана* 4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м?* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
5 066,99
632
SPLINT-4 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 10,0 см х 75,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 4 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 10,0±1,0 см және ұзындығы 75,0±7,5см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 14,2 ± 1,4 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 14,5 ± 1,4 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес қаптамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана. - стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп. SPLINT-4 типті, өлшемі 10,0см х 75,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-4, размером 10,0 см х 75,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№015944
9 478,40
633
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для ангиографии с двумя отверстиями, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 300х180см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
5 551,71
634
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® во флаконе 250 г и в канистре 5л
Нейтрален, растворим в воде, сохраняет вязкость независимо от температуры и рН кожи. Легко и равномерно наносится на кожу и не оказывает раздражающего действия. Состав: карбомер (940), глицерин, триэтаноламин, додецилсульфат натрия, Tween-80, этил гидроксид бензоата, дистиллированная вода. Срок годности - 2 года.
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® в канистре 5л
штука
РК-ИМН-5№003945
5 505,17
635
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 или 200*180 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*100 / 150*125 см адгезивная, с вырезом 7*40 см – 1 шт.*
3. Простыня операционная 175*160 см с адгезивным краем – 1 шт.
4. Салфетка 80*70/75 см с адгезивным краем – 1 шт.*
5. Операционная лента адгезивная 10*50 см – 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 22*23 / 30*30 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2 * Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
комплект

SPLINT - 4 типті ортопедиялық "MARAI" полиуретанды шинасы, өлшемі 10,0 см х 75,0 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған.
ҚР-ММБ-5№015944
9 478,40
633
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
5 551,71
634
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
дана
ҚР-ММБ-5№003945
5 505,17
635
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығыны мынадай құрамы бар: 1. операциялық жайма 160*190/210 немесе 200*180 см - 1 дана.* 2. Операциялық жайма 160*100 / 150*125 см адгезивті, қиығы 7*40 см - 1 дана.* 3. Операциялық жайма 175*160 см адгезивті жиегімен - 1 дана. 4. Сүрткі 80*70/75 см адгезивті жиегімен - 1 дана.* 5. Операциялық адгезивті таспа 10*50 см - 2 дана. 6. Сіңіргіш сүрткі 22*23 / 30*30 см - 1 дана Жиынтық тығыздықтары 40 г/м? және Спанлейс тығыздықтары 68 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалады.* Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
дана

РК-ИМН-5№020121
5 507,01
636
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 75,0 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке.Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типаSPLINT-5 шириной 12,5±1,25 см и длиной 75,0±7,5 см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 16,3 ± 1,6 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5 мм, шириной 16,6 ± 1,6 см и длиной 80,0 ± 8,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700 г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-5 размер 12,5 см х 75,0 см и комплектующими.

ҚР-ММБ-5№020121
5 507,01
636
SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 75,0 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 5 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 12,5±1,25 см және ұзындығы 75,0±7,5см. Төменгі тоқылмаған материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 16,3 ± 1,6 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 16,6 ± 1,6 см және ұзындығы 80,0 ± 8,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық қаптама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: - өлшемі 5,0 м х 10,0 см болатын дәкелі медициналық стерильді емес бинт - 5 дана.- стерильді емес бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар - 5 жұп . SPLINT-5 типті, өлшемі 12,5см х 75,0см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік қаптама.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 75,0 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№015943
10 496,00
637
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканое полотно перфорированный Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28,
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№020303
6 066,23
638
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1, Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. - Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. - Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. - Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. - Бахила 33 см х 110 см - 1 шт. - Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. - Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. - Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018128
6 188,48
639
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. В конструкции изделия предусмотрена Ңмкость для хранения тромбоцитов в течении 5 дней, изготовленная из пленки типа Satijn 3224. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 75,0 см
дана
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайырмен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, екі жағында астар ретінде қызмет ететін арнайы ауа және ылғал өткізгіш материалмен қапталған.
ҚР-ММБ-5№015943
10 496,00
637
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған мата тесілген Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 x 145см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 70 x 80см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 3. Адгезивтік жиекті ақжайма 175 x 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 x 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 5. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 190см, сіңіргіш аумағы 80 x 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 6. Операциялық лента 10 x 50см - 1 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана
ҚР-ММБ-5№020303
6 066,23
638
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
дана
- Адгезивтік жиекті ақжайма 75 см х 90 см - 1 дана. - Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см - 2 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см - 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см - 1 дана. - Ақжайма 175 см х 270 см, 45 см х 65 см тілігімен, шынтаққойғыштарға арналған жабынымен - 1 дана. - Бахила 33 см х 110 см - 1 дана. - Адгезивтік лента 9 см х 50 см - 1 дана. - Ақжайма 225 см х 260 см, 10 см х 100 см тілігімен - 1 дана. - Адгезивтік жиекті ақжайма 150 см х 180 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018128
6 188,48
639
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Бұйымның құрылымында 5 күн бойы тромбоциттерді сақтауға арналған ыдыс қарастырылған, ол Satijn 3224 типті үлбірден жасалған. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
дана

РК-ИМН-5№019569
6 088,80
640
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный:
1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.*
2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.*
3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.*
4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
6 269,40
641
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17, Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. - Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018191
6 439,91
642
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для лапаротомии с отверстием размером 32х28 см, инцизной пленкой, с карманами, и двумя держателями в виде "застежки-липучки", из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 280х180см, пл.54г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№019569
6 088,80
640
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы: 1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана* 2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана* 3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана* 4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м?* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
6 269,40
641
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
дана
- Ақжайма 225 см х 240 см, 20 см х 20 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. - Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма150 см х 190 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. - Ақжайма 150 см х 260 см , 20 см х 60 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018191
6 439,91
642
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м

Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.2,
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.
6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020177
7 270,95
644
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 или 180*200 см – 1 шт.*
2. Простыня для ламинэктомии 160*300 см, с вырезом 20*30 см и инцизионной пленкой – 1 шт.
3. Салфетка с адгезивным краем 80*90 см – 4 шт.
4. Салфетка впитывающая 22*23/30*30 см – 3 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/кв.м и Спанлейс с плотностью 68 г/кв.м * Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020353
7 296,90
645
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.*
2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см – 1 шт.
3. Салфетка 80*90 см – 1 шт.
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.*
6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
7. Лента операционная адгезивная 50*10 см – 2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.*
2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см– 1 шт.
3. Салфетка 80*90 см – 1 шт.
4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.*
5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30см – 2 шт.*
6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.*
7. Лента операционная адгезивная 50*10см – 2 шт.
8. Пеленка впитывающая 60*60/90 см – 1шт.*
9. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1шт.
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
комплект

Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.2
дана
Артроскопияға арналған ақжайма 200 см х 300 см, диаметрі 7 см созылғыш ойығымен, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана. 2. Құралдар үстеліне арналған Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 3. Бахила 33 см х 55 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 4. Ақжайма 100 см х 80 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 5. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 6. Бауға арналған тыс 15 см х 240 см, ауд. 30 г/м кв., картон ұстағышымен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
7 270,95
644
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығының құрамы мынадай: 1. Операцияға арналған 160*190/210 немесе 180*200 см ақжайма - 1 дана* 2. Ламинэктомияға арналған 160*300 см, тілігі 20*30 см және инцизиондық үлбірі бар ақжайма - 1 дана 3. Жиегі адгезивті сүрткі 80*90 см - 4 дана 4. Сіңіргіш сүрткі 22*23/30*30 см - 3 дана* Жиынтық СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 40 г/кв.м және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/кв.м тоқылмаған материалдан дайындалады * Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша өлшемдерінің, материалдың түрлері мен тығыздықтарының әр түрлі болуына рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында, пайдалануға дайын түрде жеткізіледі
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№020353
7 296,90
645
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Цистоскопияға арналған гинекологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады: 1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана* 2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана. 3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана. Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады: 1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана* 2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана 3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана 8. Сіңіргіш жаялық 60*60/90 см - 1дана* 9. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1дана.
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№019968
7 310,13
646
Направляющая проволока Guidewire,стерильная,однократного применения, размерами: диаметром (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038;длиной (см): 45; 60; 70; 75; 150; 260: с прямым, J-образным и гибким наконечником
Диапазон размеров направляющих проволок составляет от 0.018" до 0.063". Проводники имеют тонкий слой напыления из политетрафторэтилена , что позволяет направляющей проволоке беспрепятственно продвигаться через катетер. Размеры проволочного проводника: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; длина - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 до 260 см; ±2 см. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности - 5 лет.
Направляющая проволока с гидрофильным покрытием и без, стерильный однократного применения
штука
РК-ИМН-5№114932
7 332,25

ҚР-ММБ-5№019968
7 310,13
646
Guidewire бағыттағыш сымы, стерильді, бір рет қолданылады, өлшемдері: диаметрі (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038; ұзындығы (см): 45; 60; 70; 75; 150; 170; 175; 180; 260: түзу, J-тәрізді және иілгіш ұштықтарымен
Бағыттаушы сымдардың өлшемдері 0.018-ден 0.063-ке дейін. Өткізгіштерде политетрафторэтиленнің жұқа бүрку қабаты бар, бұл бағыттаушы сымның катетер арқылы кедергісіз өтуіне мүмкіндік береді. Сым өткізгіштің өлшемдері: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; ұзындығы - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 260 см - ге дейін; ±2 см.Стерилизация-этилен оксиді. Жарамдылық мерзімі-5 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын гидрофильді жабыны бар және онсыз бағыттағыш сым
дана
ҚР-ММБ-5№114932
7 332,25

647
Комплект белья для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный, Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Комплект для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017384
7 345,79
648
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см – 1 шт.
2. Простыня операционная, размер 190*160 см – 1 шт.
3. Простыня для ангиографии, с 2 отверстиями, размер 300*272 см – 1шт.
4. Фиксатор для трубок, с 2 отверстиями, диаметром 1,6 см – 1шт.
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см – 2 шт.
6. Лента операционная, размер 60*10 см или 60*20 см (по желанию заказчика) – 2 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

647
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы, Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған. 5. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Лапароскопияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м? жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017384
7 345,79
648
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см - 1 дана. 3. Ангиографияға арналған 2 саңылауы бар ақжайма, өлшемі 300*272 см - 1 дана. 4. Түтікшелерге арналған 2 саңылауы бар бекіткіш, диаметрі 1,6 см - 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см - 2 дана. 6. Операциялық жолақ, өлшемі 60*10 см немесе 60*20 см (тапсырыс берушінің қалауы бойынша) - 2 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типті материалдан дайындалған. Стерилизациялау этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын күйде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№018948
7 418,27
649
Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения
Комплект защитный, одноразовый, нестерильный, состоит из комбинезона с бахилами, диагностических нитриловых перчаток неопудренных, масок одноразовых с классом фильтрующей эффективности, специальных защитных очков и медицинского щита для лица. Комбинезоны представлены плотностью – 50 г/м2, 80 г/м2 и 100 г/м2, размерами – S, M, L, XL, XXL, в трех вариантах исполнения и соответствует требованиям EN 14126.

ҚР-ММБ-5№018948
7 418,27
649
Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы, орындалу нұсқасы
Бір реттік стерильді емес қорғаныш жиынтығы бахиласы бар комбинезоннан, опаланбаған диагностикалық нитрилді қолғаптардан, сүзгіш тиімділігі класымен бір рет қолданылатын маскалардан, арнайы қорғаныш көзілдіріктерден және бетке арналған медициналық қалқаннан тұрады. Комбинезондар тығыздығы – 50 г/м2, 80 г/м2 және 100 г/м2, өлшемдері – S, M, L, XL, XXL, орындаудың үш нұсқасында ұсынылған және EN 14126 талаптарына сәйкес келеді.

Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения Вариант исполнения №1 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 50 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №2 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 80 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №3 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 100 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные
комплект

Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы.№1 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 50 г/м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №2 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 80 г / м2 Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №3 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 100 г / м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік
жинақ

РК-ИМН-5№021001
7 488,00
650
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
Quick-Serter нестерильное, многократного использования, ручное изделие. Изделие состоит из пластикового цилиндра, в котором находится пружина из нержавеющей стали и ручки. Пользователь устройства помещает и надежно помещает инфузионный набор в QuickMaster MiniMed. Устройство для ввода загружается и блокируется, путем вытягивания за ручку (сжимая пружину) до момента пока она не щелкнет/защелкнется на месте. Устройство для ввода находится в контакте с местом вставки (против кожи) и активизируется для выпуска набора для инфузий. Это делается путем одновременного нажатия кнопок запуска (боковых), чтобы освободить пружину, которая приводит в движение инфузионный набор, и вставляет иглу и канюлю в подкожную ткань пользователя. Затем, отпустите кнопку на верхней части устройства, чтобы освободить набор для инфузий из устройства для ввода.
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
штука

ҚР-ММБ-5№021001
7 488,00
650
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
Quick-Serter – көп рет пайдалануға арналған қолдан жасалған стерильді емес бұйым. Бұл бұйым ішінде, тот баспайтын болаттан жасалған серіппе және тұтқалар бар пластик цилиндрден тұрады. Құрылғыны пайдаланушы инфузиялық жиынтықты QuickMaster MiniMed құрылғысына салып, нық бекітіп орнатады. Енгізу құрылғысы енгізіліп, шырт етіп өз орнына бекітілгенге дейін тұтқасынан тарту (серіппені қысу) жолымен бекітіледі. Енгізу құрылғысы орнату орнымен (теріге қарсы) түйісіп тұрады және инфузияға арналған жиынтықты шығару үшін белсендіріледі. Оны орындау үшін іске қосу түймелерін (бүйірлік) бір уақытта басу қажет, сонда инфузия жиынтығын қозғалысқа келтіретін серіппені босатылып, ине мен канюляны пайдаланушының теріастылық тініне тығады. Содан соң құрылғының жоғарғы жағындағы түймені босатып, инфузия жиынтығын енгізу құрылғысынан шығарып алыңыз.
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
дана

РК-ИМН-5№020312
7 831,62
652
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Satijn 3224. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
штука

ҚР-ММБ-5№020312
7 831,62
652
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Satijn 3224. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019578
7 904,00
653
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка
РК-МТ-7№014382
8 006,30

ҚР-ММБ-5№019578
7 904,00
653
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама
ҚР-МТ-7№014382
8 006,30

Набор интубатора Introducer Sheath размерами Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9, стерильный, однократного применения
набор
РК-ИМН-5№114956
8 114,50
655
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Кетоны Белки Глюкоза рH  Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
8 119,00
656
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения: 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка

Стерильді, бір рет қолданылатын Introducer Sheath интубаторлар жинағы, өлшемдері Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9
жинағы
ҚР-ММБ-5№114956
8 114,50
655
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
8 119,00
656
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлы қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлы қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды қолдануға арналған температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама

РК-МТ-7№014382
8 245,50
657
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной плҰнкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014859
8 616,96
658
Контейнер полимерный для педиатрических доз
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для педиатрических доз
штука
РК-ИМН-5№019576
8 742,40
659
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 112,5 см
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" не имеют специфического запаха полиуретановой смолы после полного затвердевания. Без дефектов в виде разрывов, дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI",типа SPLINT-5 шириной 12,5±1,25 см и длиной 112,5±11,2см. Нижний нетканый материал белого цвета, толщиной 3,18 ± 1,0 мм, шириной 16,3 ± 1,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал белого цвета или белого цвета с надписью и\или рисунком, толщиной 1,68±0,5мм, шириной 16,6 ± 1,6 см и длиной 117,5 ± 11,0 см предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 300 г\м2 и не более 700г\м2 Время смачивания: не более 20 с; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагоностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Групповая упаковка по 5 шт шин в индивидуальной упаковке и комплектующими: перчатки одноразовые медицинские нестерильные – 5 пар, бинт медицинский марлевый нестерильный – 5 шт размером 5,0 м х 10,0 см. Транспортная упаковка по 6 групповых упаковки (30 шт) с ортопедическими шинами типа SPLINT-5 размер 12,5 см х 112,5 см и комплектующими.

ҚР-МТ-7№014382
8 245,50
657
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 2.Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана 3.Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана. 4.Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана 5.Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана 6.Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана 7.Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана 8.Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана 9.Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014859
8 616,96
658
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019576
8 742,40
659
SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 112,5 см
"MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдан (сегіз қабатты шыны талшық) тұрады, екі жағынан да астар ретінде жүретін, арнайы ауа және су өткізбейтін материалмен қапталған. Уытты емес және аллергия тудырмайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштері бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сәйкес келеді. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар "Медициналық техника мен медициналық мақсаттағы бұйымдардың қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентінің, осы стандарттың талаптарына сәйкес келеді және белгіленген тәртіпте бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналар толық қатқаннан кейін полиуретанды шайырдың өзіне тән иісі жоқ. Үзілу, тесілу, ластану түріндегі ақаулықтарсыз. Тегіс (шашақсыз) технологиялық жиектерге ие. SPLINT 5 типті "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шиналардын ені 12,5±1,25 см және ұзындығы 112,5±11,2см. Төменгі беймата материал ақ түсті, қалыңдығы 3,18 ± 1,0 мм, ені 16,3 ± 1,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, зақымдалған дене бөлігінің тері қабатын қатпаған полиуретанды шайырдан қорғауға арналған. Жоғарғы беймата материал ақ түсті немесе жазуы және/немесе суреті бар ақ түсті, қалыңдығы 1,68±0,5мм, ені 16,6 ± 1,6 см және ұзындығы 117,5 ± 11,0 см, қатпаған полиуретанды шайырмен түйісуден сыртқы қорғауға арналған. Полиуретанды шайыр сіңдірілген синтетикалық материалдың беттік тығыздығы 300 г\м2 кем емес және 700г\м2 артық емес. Сулау уақыты: 20 с артық емес; Орнықты пішінді түзу уақыты 20 мин; Үлгіні дайындағаннан кейін 20 мин өткеннен кейінгі қалдықтық түр өзгеруі 2 мм артық емес. "MARAI" ортопедиялық полиуретанды шинасы жеңіл, жоғары төзімді, пішінін жақсы ұстайды, төмен рентген контрастылыққа ие (рентген диагностикаға кедергі келтірмейді). Жою кезінде оңай жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Орамасы: жарамдылық мерзімі ішінде ортопедиялық шинасы сапасының сақталуын және қоршаған ортаның әсері мен сыртқы механикалық бүлінулерден қорғауды қамтамасыз ететін дербес, герметикалық орама. Әрқайсысында дербес орамадағы 5 дана шина мен жиынтықталымдары бар топтық қаптама: бір рет қолданылатын стерильденбеген медициналық қолғаптар – 5 жұп, өлшемі 5,0 м х 10,0 см дәкелі медициналық стерильденбеген бинті – 5 дана. SPLINT-5 типті, өлшемі 12,5см х 112,5см ортопедиялық шиналары бар, әрқайсысы 6 топтық қаптама (30 дана) және жиынтықталымдан тұратын көліктік орама.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа SPLINT-5, размером 12,5 см х 112,5 см
штука
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" состоит из синтетического материала (восьмислойное стекловолокно), пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта специальным воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки.
РК-ИМН-5№016020
15 367,00
660
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы
Гибкий, стерильный, апирогенный, нетоксичный лейкоцитарный фильтр для удаления лейкоцитов из эритроцитарной массы в комплекте с иглой, бактериальным вентилем, камерой, гемоконтейнером для крови 500млсоединителем для кровати -Удаляет лейкоциты 99,99 %. -Удаляет нити фибрина и микроагрегаты до 100%. -Не активирует выработку биологически активных веществ. -Не требует предварительной подготовки фильтра промывающим раствором. -Фильтрует с высокой скоростью. -Имеет дополнительный воздушный клапан на кожухе фильтра для эритроцитов. -Имеет полупрозрачный кожух фильтра
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы
штука
РК-ИМН-5№115041
8 989,66
661
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги;
8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала. Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
2. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

SPLINT-5 типті полиуретанды ортопедиялық "MARAI" шинасы, өлшемі 12,5 см х 112,5 см
дана
"MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы полиуретан шайырымен сіңдірілген синтетикалық материалдан тұрады, оның екі жағында астар ретінде қызмет ететін ауа және ылғал өткізгіш материалмен жабылған
ҚР-ММБ-5№016020
15 367,00
660
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған
Инемен, бактериялық вентильмен, камерамен, қанға арналған гемоконтейнермен жиынтықта лейкоциттерді эритроциттік массадан шығаруға арналған икемді, стерильді, апирогенді, уытты емес лейкоциттік сүзгі 500 мл төсекке арналған қосқышпен - 99,99% ақ қан клеткаларын жояды. - Фибрин жіптері мен микроагрегаттарды 100% дейін жояды. - Биологиялық белсенді заттардың өндірісін белсендірмейді. - Сүзгіні жуу ерітіндісімен алдын-ала дайындауды қажет етпейді. - Жоғары жылдамдықпен сүзеді. - Эритроциттерге арналған сүзгі қаптамасында қосымша ауа клапаны бар. - Мөлдір сүзгі корпусы бар
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған
дана
ҚР-ММБ-5№115041
8 989,66
661
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1) Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. . Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Операциялық үстелге арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған; 8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2) Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған; Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№017313
8 993,61
662
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
Ангиографический катетер ANANTH - это диагностический ангиографический катетер, произведенный компанией Relisys Medical Devices Limited. Ангиографический катетер ANANTH схож с другими диагностическими катетерами на рынке продажи по доставке рентгенконтрастных жидкостей в специфические артерии в сердечнососудистой системе. Это служит целью для дифференциации сосуда от окружающей анатомии во время представления диагностических процедур. Катетер состоит из плетеной и не плетеной трубки, с адекватной жесткостью и вращением, для поддержания требуемых ангиографических процедур. Он также имеет атравматический мягкий наконечник на дистальном конце (кончик катетера) и концентратор
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
штука
РК-ИМН-5№020068
9 216,58

ҚР-ММБ-5№017313
8 993,61
662
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
ANANTH ангиографиялық катетері - бұл Relisys Medical Devices Limited компаниясы өндірген диагностикалық ангиографиялық катетер. ANANTH ангиографиялық катетері жүрек-қантамыр жүйесіндегі арнайы артерияларға рентгенконтрастылы сұйықтықтарды жеткізетін нарықтағы басқа диагностикалық катетерлерге ұқсас. Ол диагностикалық емшараларды орындаған тамырды айналасындағы анатомиядан дифференциациялау үшін қолданылады. Катетер талап етілетін ангиографиялық емшараларды демеу үшін жеткілікті барабар қаттылығы және айналуы бар өрілген және өрілмеген түтіктен тұрады. Сондай-ақ, оның дистальді ұшында (катетер ұшында) жарақаттамайтын жұмсақ ұштығы және концентраторы бар.
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
дана
ҚР-ММБ-5№020068
9 216,58

663
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см
штука
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см
РК-ИМН-5№017378
9 811,05
664
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Билирубин Уробилиноген Кетоны Белки Глюкоза рH Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Туба

663
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см
дана
Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см
ҚР-ММБ-5№017378
9 811,05
664
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мгГлюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мгӘрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай. Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба

РК-МТ-5№020762
10 229,25
665
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017377
10 334,40
666
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80, количество - 2 шт., изготовлен из нетканого материала.
3. Простыня операционная размер 160*190, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
4. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180, количество - 1 шт.
5. Салфетка, впитывающая размер 12*12, количество - 4 шт., изготовлен из бумаги.
6. Простыня с адгезивным краем размер 240*160, количество- 1 шт., изготовлен из нетканого материала.
7. Лента операционная, размер 50*10, количество - 1 шт., изготовлен из полимеров и бумаги Изготовлен из нетканого материала. Изделие поставляется в стерильном виде в двойной индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Условия хранения: должен хранится в сухом, помещении при температуре от -50?С до +40?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 80%. Срок годности 3 года.
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-3№009782
10 496,00
667
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта. Размеры: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Изделие изготавливается из нетканого материала с плотностью от 25 г/м2 и более.
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
штука

ҚР-МТ-5№020762
10 229,25
665
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай: 1. Сіңіргіш, диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы мен бекемдегіші бар, өлшемі 120*120 см. ақжайма, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операцияға арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Сіңіргіш ақжайма, өлшемі 140*100 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған; 5. Хирургиялық халат, өлшемі М, саны - 3 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Клип-берет телпегі, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 7. Аласа бахиллалар, саны - 2 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м? және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017377
10 334,40
666
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Құралдар столына арналған қап, өлшемі 145 *80, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Жиегі адгезивті ақжайма 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3.Операциялық ақжайма өлшемі 160*190 см - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4.Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 160*180, саны - 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 12*12, саны - 4 дана, қағаздан жасалған. 6. Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 240*160, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10, саны - 1 дана, полимерден және қағаздан дайындалған, тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын қосарланған дербес қаптамада жеткізіледі. Сақтау шарттары: құрғақ бөлмеде, -50°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан кемінде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 80% аспауы керек. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-3№009782
10 496,00
667
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт. Өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Өнім тығыздығы 25 г/м2 немесе одан көп тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
дана

РК-ИМН-5№020433
11 200,00
668
Изделия медицинские для забора крови
Штативы для определения СОЭ
Штативы для определения СОЭ
штука
РК-ИМН-5№012381
12 041,31
669
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017319
12 084,10
670
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для АКШ "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 100*80 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Простыня торакальная, размер 330*300/200 см, с отверстием и карманом-приемником, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
5. Простыня, размер 180*250 см, с вырезом и адгезивным краем, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см, количество - 1 шт., изготовлен из полипропилена;
7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией;
8. Бахилы–носки, количество - 1 пара, изготовлены из нетканого материала. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020433
11 200,00
668
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
12 041,31
669
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операциялық үлкен ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Операциялық шағын ақжайма, өлшемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Операциялық ақжайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі және инцизиондық үлбірі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған; 6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017319
12 084,10
670
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 100*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Периниальді жабыны бар ақжайма, өлшемі 230*180 см, және 20*100 см кесігі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Торакальді ақжайма, өлшемі 330*300/200 см, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см, саны - 1 дана, полипропиленнен дайындалған; 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған; 8. Бахила-шұлық, саны - 1 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№017321
12 145,92
671
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер полимерный с фильтром для удаления лейкоцитов LeucoLab LCG2/LCG4 представляет собой стерильную замкнутую систему, состоящую из одной Ұмкости, изготовленной из пленки ПВХ типа TF 3222 и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ марки MT 3267 LM. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-ММБ-5№017321
12 145,92
671
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Лейкоциттерді алып тастауға арналған LeucoLab LCG2/LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер TF 3222 типті ПВХ үлбірінен жасалған ыдыстан тұратын және MT 3267 LM маркалы ПВХ түтікшелерінен жасалған магистральдармен өзара байланысқан стерильді жабық жүйені білдіреді. Контейнер ыдысы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейі бұдырлы, ыдыстың жабысуына кедергі келтіреді. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019577
12 185,60
672
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови (плазмы). Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
штука

ҚР-ММБ-5№019577
12 185,60
672
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін (плазманы) көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
12 500,50
674
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-МТ-5№020762
12 500,50
674
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер екі ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
12 776,50
676
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрен фильтр для лейкофильтрации эритроцитарной взвеси.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-МТ-5№020762
12 776,50
676
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда эритроциттік жүзіндіні лейкосүзгілеуге арналған сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-МТ-5№020762
13 725,25
678
Защитный комплект одноразового применения
Комбинезон с капюшоном может быть изготовлен полностью из прорезиненной ткани или ламинированного нетканого материала или воздухопроницаемого нетканого материала или комбинированных нетканых материалов, у которого задняя сторона полностью или частично (спинная или подмышечная часть) из воздухопроницаемого материала, вся остальная часть из ламинированного материала, имеющий водоотталкивающее свойство. Размеры комбинезона: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Косынка или капюшон- Материал из хлопчатобумажной ткани. Бахилы из нетканового ламинированного материала или сапоги резиновые или из ПВХ Полумаска фильтрующая со слоем активированного угля или без него. Ватно-марлевые маски состоят из одного слоя ваты и по двум слоям марли с каждой стороны ватного слоя. Марлевая маска 16-и слойная изготовлена из 100 % хлопка. Полотенце из хлопчатобумажной ткани или Салфетка впитывающая из нетканого материала. Очки защитные закрытого типа или непрямой вентиляции. Перчатки латексные и/или нитриловые и/или виниловые и/или резиновые нестерильные Пижама- Х/Б ткани. Носки- Х/Б ткани или из комбинированных синтетических тканей.
Защитный комплект одноразового применения
комплект

ҚР-МТ-5№020762
13 725,25
678
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
Капюшоны бар комбинезон толығымен резеңкеленген матадан немесе ламинатталған тоқылмаған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан немесе артқы жағы толық немесе ішінара (арқа немесе қолтық асты бөлігі) ауа өткізетін материалдан жасалатын, ал қалған бөлігі су өткізбейтін қасиеті бар ламинатталған материалдан жасалатын біріктірілген тоқылмаған материалдан дайындалуы мүмкін. Комбинезон өлшемдері: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Орамал немесе капюшон - Мақта-мата матасынан жасалған материал. Бахилалар немесе резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етік Тоқылмаған ламинатталған материалдан жасалған бахилалар Сүзгіш жартылай бетперде немесе мақта-дәкелі бетперде немесе 16 қабатты дәкелі бетперде Белсендірілген көмір қабаты бар немесе ондай қабаты жоқ сүзгіш жартылай бетперде. Мақта-дәкелі бетперделер мақтаның бір қабатынан және мақталы қабаттың әр жағынан дәкенің екі қабатынан тұрады. 16 қабатты дәкелі бетперде 100% мақтадан жасалған Сүлгі немесе сіңіргіш сүрткі Мақта-мата матасынан жасалған сүлгі. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі. Көзілдірік Жабық түрдегі немесе тікелей емес желдетілетін қорғаныш көзілдірігі Латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Стерилді емес латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Пижама - М/М матадан жасалған Шұлық - М/М матадан немесе біріктірілген синтетикалық маталардан жасалған
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№017054
15 367,72
679
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Для фильтрации цельной крови предусмотрен лейкоцитарный фильтр.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
штука

ҚР-ММБ-5№017054
15 367,72
679
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Жаңа алынған қанды сүзу үшін лейкоциттік сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019580
16 440,15
680
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
Бесцветная, прозрачная жидкость без посторонних частиц, имеет слабовыраженный смешанный запах, характерных для этилового, изопропилового спиртов и ацетона. Состав изделия: этиловый спирт, изопропиловый спирт, ацетон, вода бидистилированная. Хранить в пределах температуры 2-30 С. Замораживание и воздействие температуры свыше 30 С не желателен.
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
набор

ҚР-ММБ-5№019580
16 440,15
680
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
Этил, изопропил спирттеріне және ацетонға тән аралас әлсіз иісті, түссіз, мөлдір сұйықтық, құрамында бөгде бөлшектер жоқ. Бұйымның құрамы: этил спирті, изопропил спирті, бидистильденген су, ацетон. 2-30 С температура аралығында сақтау. Мұздатып қатыруға және 30 С-тан жоғары температура әсеріне ұшыратуға болмайды.
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
жинақ

РК-ИМН-5№019673
17 462,50
681
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
Сенсор в сборе маленький, надежный, технологичный, и обеспечивает простоту подключения и отключения датчика от передатчика, и легкость ввода пациентом, вручную или при помощи автоматического прибора ввода. Он стерилизован. Сенсор имеет свойства, которые стыкуются с передатчиком, и предохраняют его от неправильной установки в передатчик. Сам сенсор гибкий и имеет небольшой поперечный разрез, чтобы минимизировать боль и дискомфорт во время его установки и использования. Жесткие проводниковые иглы помогают при вводе, их снимают и выкидывают, если сенсор установлен. Проводниковая игла имеет свойства безопасности, предотвращающие случайные прокалывания иглами, и обеспечивающие легкое извлечение из основы после ввода. Электрические контакты сенсора выходят наружу к телу, и имеют водонепроницаемое соединение с передатчиком. Сенсор в сборе и передатчик имеют физическую форму плоского диска, и крепятся к поверхности кожи. Контроль концентрации глюкозы в крови под кожей пациента до 168 часов с ежедневной повторной калибровкой.Соединение между сенсером и передатчиком - менее 10 Ом после 20 раз ввода в передатчик и извлечение из него, сенсор вставляется под углом 90°, сила ввода составляет менее 1,125 фунтов (5 Н). Диапазон измерения уровня глюкозы в крови от 40 до 400 мг/дл. Предоставление данных в течении 30 мин. Время реагирования: после пошагового изменения с 100 ± 10% на 200 ± 10% мг/дл в концентрации глюкозы в буферном физиологическом тестовом растворе при температуре 37° ± 1°C, сигнальный ток датчика при тестировании (Isig) должен достичь 95% от средней установившейся величины датчика через пятнадцать минут после проведения пошагового изменения. Игла 25 размера, как самый маленький размер. Условия хранения в течение шести месяцев минимум, при температуре от 2°C до 30°C (от 35,6 до 86°F).
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
штука
РК-ИМН-5№011495
17 815,08

ҚР-ММБ-5№019673
17 462,50
681
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
Жинақтағы шағын, сенімді, технологиялық және таратқыштан көрсеткішті қосу және ажырату қарапайымдылығын және пациенттің қолмен немесе автоматты құралдың көмегімен енгізу оңайлығын қамтамасыз етеді . Ол стерилизацияланған. Сенсордың таратқышпен түйісетін қасиеті бар және оны таратқышқа дұрыс орнатпаудан сақтайды. Сенсордың өзі икемді және орнату және пайдалану кезінде ауыру мен жайсыздықты басу үшін шағын көлденең кесіндісі бар. қатты өткізгіш инелер енгізген кезде көмектеседі, егер сенсор орнатылған болса, оларды шешіп алады және лақтырып тастайды. Өткізгіш иненің инемен кездейсоқ тесуді болдырмайтын және енгізгеннен кейін негізден оңай алуды қамтамасыз ететін қауіпсіздік қасиеті бар. Сенсордың электрлік жанасуы денеге сыртқа шығады және таратқышпен су өткізбейтін қосылысы бар. Жинақтағы сенсор мен таратқыштың тегіс дискінің физикалық пішіні бар және тері беткейіне бекітіледі. Қандағы глюкоза концентрациясын пациенттің тері астында күнделікті қайта калибрлеумен 168 сағатқа дейін бақылау. Сенсор мен таратқыш арасындағы қосылыс - таратқышқа 20 рет енгізгеннен кейін және одан шығарғаннан кейін 10 Ом аз, сенсор 90° бұрышпен салынады, енгізу күші 1,125 фунттан азды (5 Н) құрайды. Қандағы глюкоза деңгейін өлшеу диапазоны 40-тан 400 мг/дл дейін. 30 минут бойы деректерді ұсыну. Әсер ету уақыты: қадамдық өзгерістен кейін 100 ± 10% - 200 ± 10% мг/дл глюкоза концентрациясында буферлік физиологиялық тестілік ерітіндіде 37° ± 1°C температурада, көрсеткіштің сигналдық тогы тестілеген кезде (Isig) қадамдық өзгеріс жүргізгеннен кейін он бес минуттан соң көрсеткіштің орташа белгіленген шамасынан 95% жетуі тиіс. Өлшемі 25 ине өте шағын өлшем болып табылады. Кемінде алты ай ішінде сақтау мерзімі 2°C-ден 30°C ( 35,6 - 86°F) температурада.
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
дана
ҚР-ММБ-5№011495
17 815,08

682
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из пяти Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрены фильтры для лейкофильтрации компонентов крови.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
штука
РК-ИМН-5№019582
18 211,80
683
Комплект расходных материалов для сбора плазмы

682
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған бес ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда қан компоненттерін лейкосүзгілеуге арналған сүзгіштер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019582
18 211,80
683
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы

Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Ңмкость контейнера для плазмы изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
комплект
РК-ИМН-5№019774
20 745,45
684
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
Gentafix 1 и 3 - это рентгеноконтрастный, стерильный костный цемент с гентамицином. Представляет собой порошок белого цвета с жидкостью для разведения в комплекте. Служит для быстрой фиксации костных имплантатов у пациентов, с высоким риском возникновения костной инфекции. Содержание гентамицина (класс анти-биотиков) предотвращает возникновение инфекции. Gentafix 1 - цемент стандартной вязкости для ручного нанесения. Gentafix 3 - цемент низкой вязкости для ввения шприцем или инъекционным пистолетом.
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
штука
РК-ИМН-5№115058
22 014,18
685
Наборы Angio Kit
Наборы Angio Kit используются для ангиографических процедур, состоят из следующих комплектующих:
1. Y – гемостаз:
• Стандарт
• Тип щелчка с большим отверстием
• Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм Гемостаз совместим с небольшими направляющими катетерами диаметром 0,014 –0,038 проволочного проводника.
2. Игла для введения проводника – инструмент введения/тупоконечная игла Размер – G20 (10см)
3. Устройство для вращения проводника (torque)
4. Манифольд, различных вариантов исполнения: от 2 до 5 ядер
• HP Манифольды для контроля инъекции контрастной среды во время процедур ангиографии c максимальным давлением до 600 PSI (41.3 бар)
• Максимальная продолжительность использования 24 часа.
5. Контрольный шприц, объемами – 10, 12, 20мл
6. Индефлятор (прибор надува), с объемами до 30мл., с расширительной трубкой длиной 30 ±1см. Спроектированы для поддержания давления до 30 атм/бар и 35 атм/бар
7. Удлинительная линия высокого давления, размерами: 25, 50, 120 см
8. Краник высокого давления Краник высокого давления – с максимальным давлением до 1200 PSI. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности – 3 года.
вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника -2 вариант исполнения Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -3 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -4 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядер; Контрольный шприц – 10/12/20 мл
набор

Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (бір камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019774
20 745,45
684
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
Gentafix 1 және 3 – сүйектің стерильді гентамицині бар рентгеноконтрастылы цементі. Сұйылтуға арналған сұйықтықпен жиынтықтағы ақ түсті ұнтақ болып табылады. Сүйек инфекциясы қаупі жоғары пациенттерде сүйек импланттарын жылдам бекітуге қызмет етеді. Гентамициннің мөлшері (антибиотикалық класс) инфекцияның пайда болуына жол бермейді. Gentafix 1 – қолмен енгізуге арналған стандартты тұтқырлығы бар цемент Gentafix 3 – шприцпен немесе инъекциялық тапаншамен енгізуге арналған тұтқырлығы төмен цемент.
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
дана
ҚР-ММБ-5№115058
22 014,18
685
Angio Kit жинағы
Angio Kit жинағы ангиографиялық емшараларға арналған, келесі жиынтықтаушылардан тұрады: 1.Y – гемостаз: • Стандарт • Үлкен тесігі бар ілмек типі • Ұзартқыш желісі бар 25 cм ілмек типі Гемостаз диаметрі 0,014 –0,038 сымды өткізгіштің шағын бағыттағыш катетерлермен үйлесімді. 2. Өткізгішті енгізуге арналған ине – енгізу құралы / ұшы доғал ине Өлшемі – G20 (10см) 3. Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы (torque) 4. Манифольд, түрлі орындалу нұсқаларында: 2 -ден, 5 ядроға дейін • Ангиографиялық емшаралар барысында контрастылы ортаны ең жоғары 600 PSI (41.3 бар) дейінгі қысыммен инъекциялауды бақылауға арналған HP манифольд • ең көп пайдалану ұзақтығы 24 сағат. 5. Бақылау шприці, көлемдері – 10, 12, 20мл 6. Индефлятор (үрлеу аспабы), көлемдері 30мл дейін, ұзындығы 30 ±1см кеңейткіш түтігімен. 30 атм/бар және 35 атм/бар дейінгі қысымды ұстап тұруға арнап жобаланған 7. Жоғары қысымды ұзарту желісі, өлшемдері: 25, 50, 120 см 8. Жоғары қысымды шүмек Жоғары қысымды шүмек– ең жоғары қысымы 1200 PSI дейін. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі – 3 жыл.
1 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; 2 орындалу нұсқасы Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; 3 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см ; 4 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыру құрылғысы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядро; Бақылау шприці – 10/12/20 мл
жинағы

РК-ИМН-5№114957
22 112,08
686
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
Длина полипропиленовой трубки - 48дюйм,12дюйм Длина трубки для в\в вливания – 60дюйм и 3дюйм. Магнитоэлектрический катетер (0,11) Внешний диаметр - 2,80±0,07мм Внутренний диаметр - 1,27±0,12мм В/в катетер (0,16) O.D.- Внешний диаметр - 4,10±0,05мм Внутренний диаметр - 3,0±0,05мм Коробка/Упаковка для выкладки Размер – 12” x 8” x 5” (для одного набора)
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
набор
РК-ИМН-5№017629
23 641,94

ҚР-ММБ-5№114957
22 112,08
686
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
Полипропилендік түтікшенің ұзындығы-48дюйм,12дюйм В/і құюға арналған түтіктің ұзындығы -60дюйм және 3дюйм Магниттік-электрлік катетер (0,11) Сыртқы диаметрі-2,80±0,07мм Ішкі диаметрі - 1,27±0,12мм В/і катетер (0,16) O.D.- Сыртқы диаметрі - 4,10±0,05мм Ішкі диаметрі -3,0±0,05мм Қорап/ Салу қаптамасы Өлшемі – 12” x 8” x 5” (бір жинақ үшін)
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
дана
ҚР-ММБ-5№017629
23 641,94

687
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию)
2. Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию)
3. Косынка
4. Капюшон
5. Очки защитные
6. Носки
7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию)
8. Ватно-марлевая повязка (маска)
9. Нарукавники
10. Фартук длинный
11. Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
12. Полотенце
13. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани
Противочумный комплект
комплект
РК-ИМН-5№021262
26 050,99
688
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный имеет следующий состав:
1. Чехол на инструментальный стол, размер 75-80*145-150 см, стандартный / усиленный* – 2 шт.;
2. Чехол на инструментальный стол, размер 205*230 см – 1 шт.;
3. Простыня операционная, размер 80*100 см – 2 шт.;
4. Простыня с перинеальным покрытием, с вырезом, размер 180/195*230 см* – 1 шт.;
5. Простыня торакальная с отверстием и карманом-приемником, размер 330*300/180 см / 330*300/225 см* – 1 шт.;
6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см – 1 шт.;
7. Операционная лента, размер 10*50 см – 4 шт.;
8. Бахилы из нетканого материала высокие/низкие* – 1 пара;
9. Простыня с вырезом и адгезивным краем, размер 180*250 см – 1 шт.;
10. ПелҰнка – впитывающая размер 60*30/40/60/90 см* – 5 шт.;
11. Фиксатор трубок (Велькро), размер 2*25 см – 1 шт.;
12. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 7 см – 2 шт.;
13. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 12 см – 1 шт. Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м² и Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация комплекта осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект

687
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда) 2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда) 3. Орамал 4. Капюшон 5. Қорғану көзілдірігі 6. Шұлық 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда) 8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде) 9. Жеңқап 10. Ұзын алжапқыш 11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда) 12. Сүлгі 13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық 14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
Обаға қарсы жиынтық
жинақ
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда) 2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда) 3. Орамал 4. Капюшон 5. Қорғану көзілдірігі 6. Шұлық 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда) 8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде) 9. Жеңқап 10. Ұзын алжапқыш 11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда) 12. Сүлгі 13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық 14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
ҚР-ММБ-5№021262
26 050,99
688
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 75-80*145-150 см, стандартты/ күшейтілген * - 2 дана; 2. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 205*230 см - 1 дана; 3. Операциялық ақжайма, өлшемі 80*100 см - 2 дана; 4. Периниальді жабыны мен кесігі бар ақжайма, өлшемі 180/195*230 см* - 1 дана; 5. Торакальді, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар ақжайма, өлшемі 330*300/180 см / 330*300/225 см* - 1 дана; 6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см - 1 дана; 7. Операциялық лента, өлшемі 10*50 см - 4 дана; 8. Тоқылмаған материалдан жасалған биік/қысқа бахилалар * - 1 жұп; 9. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см - 1 дана; 10. Сіңіргіш жаялық өлшемі 60*30/40/60/90 см* - 5 дана; 11. Түтікке арналған бекіткіш (Велькро), өлшемі 2*25 см - 1 дана; 12. Тесігі бар диаметрі 7 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 2 дана; 13. Тесігі бар диаметрі 12 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 1 дана Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымның әр түрлі өлшемін, материал түрлері мен мөлшерін әр түрлі жинақтауға жол беріледі. Сондай-ақ жиынтықтауыштарды кез келген жиынтықта жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталымы және атауы тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. Жиынтық тығыздығы 40 г/м? СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м? Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Жиынтықты стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке тұтынушы қаптамасында пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№020354
27 896,59
689
Противочумный комплект
1. Пижама из х/б ткани. Рукав длинный, прямой. Брюки длинные. Брюки на поясе с одним рядом эластичной тесьмы (резинки).
2. Противочумный халат хирургического типа х/б ткани, длинный, при этом полы глубоко заходят одна на другую, пояс и завязки у ворота состоят из двух частей, пришитых каждая к отдельному полю, для завязывания рукавов предусматривается одна длинная тесемка. Размеры: 100, 112, 120.
3. Косынка из х/б ткани треугольная размером не менее 90 х 90х125 см
4. Капюшон из х/б ткани, закрывающий волосяную часть головы.
5. Очки "летные" с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Допускается использование средств индивидуальной защиты глаз (очки защитные) от химических и биологических факторов с изолирующей лицевой частью.
6. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей различных цветов.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ, размеры 42, 43, 44.
8. Применяется ватно-марлевая маска из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест. Допускается применение фильтрующих средств индивидуальной защиты органов дыхания (в том числе противоаэрозольные), с изолирующей лицевой частью.
9. Нарукавники изготовлены из полиэтилена размером 48х25 см.
10. Фартук длинный изготовлен из пленки полиэтиленовой.
11. Перчатки диагностические, латексные, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, не менее L, XL, ХХL. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции.
12. Перчатки нитриловые, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, одноразовые, размером не менее L, XL, ХХL различных цветов. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Перчатки виниловые - неопудренные, нестерильные, одноразовые, с завальцованным краем, с текстурой или гладкой поверхностью, размером не менее L, XL, ХХL. Перчатки нитриловые и виниловые предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции.
13. Полотенце из ткани хлопчатобумажной "вафельной" размером – 70х70 см.
14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани, размер 42 см х 45 см.
Противочумный комплект
комплект
РК-ИМН-5№017053
33 940,53
690
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками

ҚР-ММБ-5№020354
27 896,59
689
Обаға қарсы жиынтық
1.Мақта-мата матасынан дайындалған пижама. Жеңі ұзын, тік. Ұзын шалбар. Белінде бір қатар етіп тізілген иілімді лентасы (резеңкесі) бар шалбар. 2.Мақта-мата матасынан дайындалған хирургиялық үлгідегі обаға қарсы халат, ұзын, бұл ретте етегі бір-біріне терең кіріп тұрады, белдігі мен жағасындағы бауы әрқайсысы жеке етекке тігілген екі бөліктен тұрады, жеңді байлау үшін бір ұзын лента қарастырылған. Өлшемдері: 100, 112, 120. 3. Мақта-мата матасынан дайындалған орамал, үшбұрышты, өлшемі кемінде 90 х 90х125 см 4.Мақта-мата матасынан дайындалған, бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон 5.Шеттері тығыз жабысып тұратын, конструкциясы тұмшаланып бекітілуін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Бет бөлігі оқшауланған, химиялық және биологиялық факторлардан көзді жеке қорғау құралдарын (қорғану көзілдірігін) пайдалануға рұқсат етіледі. 6. Мақта-матадан немесе түрлі-түсті біріктірілген жартылай синтетикалық матадан дайындалған шұлықтар. 7. Резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етіктер, өлшемдері 42, 43, 44. 8.Ұзындығы 125 см және ені 50 см, дәке қиығынан дайындалған, ұзындығы 25 см, ені 17 см мақта қабаты бар мақта-дәкелік бетперде қолданылады. Мақта қиығының шеттері үсті-үстіне айқастырылып оралады. Бет бөлігі оқшауланған, тыныс алу мүшелерін жеке қорғайтын сүзгілеуші (оның ішінде аэрозольға қарсы) құралдарды қолдануға рұқсат етіледі. 9. Жеңқаптар өлшемі 48х25 см полиэтиленнен дайындалған. 10. Ұзын алжапқыш полиэтилен үлбірден дайындалған. 11. Диагностикалық, латексті, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опланбаған, стерильді емесі, өлшемдері кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған. 12. Нитрильді, опаланған немесе опланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, бір реттік, өлшемдері кемінде L, XL,ХХL, түрлі-түсті қолғаптар. Шет жағы күлте тәрізді ширатылған жіпсіз қолғаптар. Білікшелі манжета киюді оңайлатады, сырғуына кедергі жасайды және жақсы бекітілуін қамтамасыз етеді. Винильді – опаланбаған, стерильді емес, бір реттік, шеті ішіне айналдырылған, текстураланған немесе беті тегіс, өлшемі кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Нитрильді және винильді қолғаптар қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған. 13. Мақта-маталық "вафельді" матадан дайындалған сүлгі, өлшемі – 70х70 см. 14.Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке, өлшемі 42 см х 45 см.
Обаға қарсы жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№017053
33 940,53
690
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы

Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из двух Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
комплект
РК-ИМН-5№019771
38 272,50
691
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (трехкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из трҰх Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
комплект
РК-ИМН-5№019769
39 910,50
692
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-2 размером 5,0 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-2 состоят из синтетического материала шириной 5,0 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 9,2 см ± 1,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 9,2 см ± 1,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт., вложенные в коробку картонную.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-2 размером 5,0 см х 450 см
штука

Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (екі камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Плазма жинауға арналған контейнер екі ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019771
38 272,50
691
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазма жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын (үш камералы) контейнер. - Плазма жинауға арналған магистраль стерильді, бір рет қолдануға арналған. Плазма жинауға арналған контейнер үш ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019769
39 910,50
692
ROLL SPLINT-2 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 5,0 см х 450 см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. . Уытты емес және аллергия туғызбайды. токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT "MARAI" шиналарының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT -2 типті "MARAI" шиналары ені 5,0 см ± 1,0 см ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 9,2см ± 1,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы төқылмаған материал ені 9,2см ± 1,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана, картон қорапқа салынған
ROLL SPLINT-2 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 5,0 см х 450 см
дана
-

РК-ИМН-5№016303
75 625,00
693
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
1. Простыня под пациента изготовлена из нетканого материала 160х190 – 1 шт.
2. Халат изготовлен из нетканого материала – 2 шт.
3. Салфетка впитывающая изготовлена из бумаги 22х23 см – 2 шт.
4. Перчатки хирургические латексные - 2 пары
5. Чехол для оборудования диаметром 80 см изготовлен из полиэтилена – 1 шт.
6. Чехол для оборудования изготовлен из полиэтилена 110х110 см – 1 шт.
7. Ангиографическая простыня 220х340 см с двумя радиальными отверстиями, с двумя бедренными отверстиями, с двумя прозрачными боковыми полосами изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
8. Марлевые тампоны, изготовлены из марли 10х10 см – 30 шт.
9. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов и полимера – 1 шт.
10. Артериальная игла изготовлена из сплава металлов и полимера 18 G.7 см – 1 шт.
11. Шприц 5 cc ML изготовлен из полимера с иглой 21 G 1 х (4см) (зеленый) – 1 шт.
12. Шприц 10 cc ML (красный, голубой, зеленый) изготовлен из полимера – 3 шт.
13. Шприц 20 10 cc ML изготовлен из полимера – 1 шт.
14. Подкожная игла 21 G 1 х (4 см) (зеленая) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт.
15. Подкожная игла 22 G 1 х(4 см) (черная) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт.
16. Чаша диаметром изготовлена из пластика 10 см (250 cc)– 1 шт.
17. Чаша диаметром изготовлена из пластика 12,5 см (500 cc) – 1 шт.
18. Поднос изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№016303
75 625,00
693
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Пациенттің астына салатын ақжайма тоқылмаған материалдан жасалған 160х190– 1 дана. 2. Халат тоқылмаған материалдан жасалған – 2 дана. 3. Сіңіргіш сүрткілер қағаздан жасалған 22х23 – 2 дана. 4. Хирургиялық латексті қолғаптар - 2 жұп 5. Жабдықтарға арналған қап, диаметрі 80 см, полиэтиленнен жасалған – 1 дана. 6. Жабдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған 110х110 см – 1 дана. 7. Ангиографиялық ақжайма 220х340 см 2 радиальді ойығымен, 2 жамбастық ойығымен, 2 мөлдір бүйірлік жолағымен, тоқылмаған материалдан жасалған –1 дана. 8. Дәкелік тампондар дәкеден жасалған 10 х 10 см– 30 дана. 9. Скальпель №11 металл мен полимердің қорытпасынан жасалған -1 дана. 10. Артериялық ине металл мен полимердің қорытпасынан жасалған 18 G.7 см – 1 дана. 11. Шприц 5 cc ML полимерден жасалған 21 G 1 х (4см) (жасыл) инесімен – 1 дана. 12. Шприц 10 cc ML (қызыл, көгілдір, жасыл) полимерден жасалған – 3 дана. 13. Шприц 20 10 cc ML полимерден жасалған – 1 дана. 14. Тері астылық ине 21 G 1 х (4 см) (жасыл) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана. 15. Тері астылық ине 22 G 1 х (4 см) (қара) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана. 16. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 10 см (250 cc) – 1 дана. 17. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 12,5 см (500 сс) – 1 дана.18. Табақ полимерден жасалған– 1 дана
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№016070
46 305,53
694
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм.
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
49 466,84
695
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллонный дилатационный катетер представляет собой систему для выполнения чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики (ЧТКА) Rapid Exchange. Баллон на дистальном конце катетера можно раздуть до определенного диаметра, прикладывая указанное давление (см. указания на упаковке). Проксимальный конец катетера снабжен гнездом люэровского разъема для подключения раздувающего устройства. В катетере предусмотрен просвет, позволяющий использовать проволочный проводник для размещения катетера. Рентгеноконтрастная метка (метки) на баллоне делает возможным его точное размещение. На катетеры нанесены метки для использования при введении через плечевую или бедренную артерию.
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
штука

ҚР-ММБ-5№016070
46 305,53
694
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
49 466,84
695
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллондық дилатациялық катетер тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластика (ТТКА) орындауға арналған Rapid Exchange жүйе болып табылады. Катетердің дистальді ұшындағы баллонды көрсетілген қысымды түсіре отырып, белгілі бір диаметрге дейін үрлеуге болады (қаптамасындағы нұсқауларды оқыңыз). катетердің проксимальді ұшы үрлейтін құрылғыны қосуға арналған люэр айырымының ұяшығымен жабдықталған. Катетерде катетерді орналастыру үшін сым өткізгішті пайдалануға мүмкіндік беретін саңылау қарастырылған. Баллондағы рентгеноконтрастылы белгі (белгілер) оның дәл орналастырылуын мүмкін етеді. Катетерлерге иық немесе сан артериясы арқылы енгізген кезде пайдалануға арналған белгілер жазылған.
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
дана

РК-ИМН-5№013848
54 632,93
696
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
Катетер балонный NC RX представляет собой быстросменную систему для транслюминальной ангиопластики коронарной артерии. Баллон на дистальном конце катетера может надуваться до заданного диаметра при определенном давлении. На проксимальном конце катетера имеется охватывающая насадка для подсоединения к нагнетательному устройству. В сравнении с другими баллонами высокого давления оптимальная скользкость и проходимость баллона NC RX делает его идеальным при стентировании извитых или слишком кальцинированных сосудов
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
штука

ҚР-ММБ-5№013848
54 632,93
696
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
NC RX баллондық катетері коронарлық артерияның транслюминальді ангиопластикасына арналған тез ауыстырылатын жүйе болып табылады. Баллон катетердің дистальді ұшында белгілі бір қысымда берілген диаметрге дейін үрленуі мүмкін. Катетердің проксимальді ұшында айдап шығаратын құрылғыға қосуға арналған қармағыш қондырма бар. Жоғары қысымды басқа баллондармен салыстырғанда оңтайлы сырғымалығы және NC RX баллонының өткізгіштігі иректелген немесе тым кальцинацияланған тамырларды стенттегенде оны бірегей етеді.
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
дана

РК-ИМН-5№013847
54 632,93
697
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-3 размером 7,5 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-3 состоят из синтетического материала шириной 7,5 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 11,3 см ± 1,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 11,6 см ± 1,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-3 размером 7,5 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№013847
54 632,93
697
ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 7,5см х 450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Полиуретанды ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" шиналары ені 7,5 см ± 1,0 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 11,3см ± 1,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 11,6см ± 1,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-3 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 7,5 см х 450 см
дана

РК-ИМН-5№016304
101 250,00
698
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-4 размером 10,0 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницае-мым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соот-ветствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-4 состоят из синтетического материала шириной 10,0 см ± 1,0 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 14,2 см ± 1,5 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 14,5 см ± 1,5 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного поли-уретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконт-растность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт.
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-4 размером 10,0 см х 450 см
штука

ҚР-ММБ-5№016304
101 250,00
698
ROLL SPLINT- 4 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 10,0 см х 450 см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Полиуретанды ROLL SPLINT-4 типті "MARAI" шиналары ені 10,0 см ± 1,0 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 14,2см ± 1,5 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 14,5см ± 1,5 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-4 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 10,0 см х 450 см
дана

РК-ИМН-5№016305
119 250,00
699
Набор инструментов хирургических "МТ" для экстренной акушерско-гинекологической помощи НИЭАГ- "МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" для экстренной акушерско-гинекологической помощи НИЭАГ- "МТ"
набор
РК-ИМН-5№016048
88 538,75
700
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F
Тип конструкции Наклонная прямая Форма всасывающих/аспирационных просветов: Круглая Маркировочная полоса: Рентгеноконтрастный маркер Максимальный внешний диаметр (при извлечении/аспирации): 1.70 mm Нар. диам. проксимальной части OD:1.30 mm Нар. диам. дистальной части :1.30 mm Вн. диам. проксимальной части OD:1.09 mm Вн. диам. дистальной части: 1.00 mm Поперечная площадь сечения проксимальной зоны (mm2): 0.933 mm2 Поперечная площадь сечения дистальной зоны (mm2): 0.785 mm2 Длина порта быстрой замены:10 mm Полезная длина катетера:1400 mm Тип покрытия: Гидрофильное Длина дистального покрытия (от наконечника):300 mm Прибор для отрицательного давления (аспирации): Ручной, с набором шприца 30 ml Совместимость направляющего катетера:6F Минимальный внутренний диаметр направляющего катетера:0.070”(1.78 mm) Совместимость направляющего катетера:0.014”
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F
штука

ҚР-ММБ-5№016305
119 250,00
699
Акушерлік-гинекологиялық шұғыл көмекке арналған "МТ" хирургиялық құралдар жинағы" НИЭАГ- "МТ"
Құралдар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
Акушерлік-гинекологиялық шұғыл көмекке арналған "МТ" хирургиялық құралдар жинағы" НИЭАГ- "МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016048
88 538,75
700
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F
Құрылым типі: Көлбеу түзу Сіңіргіш /аспирациялық саңылаулар пішіні: дөңгелек Таңбалағыш жолақ: Рентгенконтрастылы маркер Ең жоғарғы сыртқы диаметрі (шығарғанда/аспирацииялағанда): 1.70 mm Проксимальді бөліктің сыртқы диаметрі: OD:1.30 mm Дистальді бөліктің сыртқы диаметрі:1.30 mm Проксимальді бөліктің ішкі диаметрі OD:1.09 mm Дистальді бөліктің ішкі диаметрі: 1.00 mm Проксимальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.933 mm2 Дистальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.785 mm2 Жылдам ауыстырылатын портының ұзындығы:10 mm Катетердің пайдалы ұзындығы:1400 mm Жабын типі: Гидрофильді Дистальді жабын ұзындығы (ұшынан бастап):300 mm Теріс қысымға арналған құрал (аспирацияға): колмен, 30 ml шприц жинағымен Бағыттағыш катетердің үйлесуі:6F Бағыттағыш катетердің ең төменгі ішкі диаметрі:0.070”(1.78 mm) Бағыттағыш катетердің үйлесімділігі:0.014”
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F
дана

РК-ИМН-5№016613
90 354,11
701
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения. Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80% Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№016613
90 354,11
701
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015688
94 685,30
702
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
Назначение: контрольный материал, двухуровневый предназначен для контроля определения гликолизированного гемоглобина у лиц с сахарным диабетом. Оцениваемые параметры: фракции гликолизированного гемоглобина HbA1, HBA1C. Матрикс контрольного образца: на основе лиофилизированной человеческой цельной крови. Диапазон контролей: 2 уровня. Условия хранения и стабильность: при температуре 2-8°C до окончания срока годности, для открытого реконституированного контроля стабильность при температуре 2-8°C 7 дней.
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
флакон

ҚР-ММБ-5№015688
94 685,30
702
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
Қолданылуы: қант диабеті бар адамдарда гликозилденген гемоглобинді анықтауға арналған екі деңгейлі бақылау материалы. Бағаланатын параметрлер: гликозилденген гемоглобин фракциялары HbA1, HBA1C. Бақылау үлгісінің матрицасы: лиофилизацияланған адамның жаңа алынған қанына негізделген. Бақылау ауқымы: 2 деңгей. Сақтау шарттары мен тұрақтылығы: жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін 2-8°C температурада, ашық қайта құрылымдалған бақылау үшін 2-8°C температурада 7 күнге дейін тұрақты.
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
құты

РК-МТ-5№020730
96 600,00
703
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-5 размером 12,5 см х 450 см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-5 состоят из синтетического материала шириной 12,5 см ± 1,2 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и/ или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 16,3 см ± 1,6 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 16,6 см ± 1,6 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г/м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и/или эластичные нестерильные, - 10 шт
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-5 размером 12,5 см х 450 см
штука

ҚР-МТ-5№020730
96 600,00
703
ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 12,5см х450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" шиналары ені 12,5 см ± 1,2 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 16,3см ± 1,6 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 16,6см ± 1,6 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана.
ROLL SPLINT-5 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 12,5см х450см
дана
-

РК-ИМН-5№016306
167 400,00
704
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"
набор
РК-ИМН-5№016049
108 101,25
705
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора

ҚР-ММБ-5№016306
167 400,00
704
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016049
108 101,25
705
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі

Система состоит из: - емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
штука
РК-МТ-5№007479
114 476,75
706
Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-6 размером 15,0см х450см
Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT состоят из синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой, с обеих сторон покрыта воздухо- и влагопроницаемым материалом, служащим в качестве подкладки. Не токсичны и не вызывают аллергии. По токсиколого-гигиеническим показателям соответствуют требованиям, предъявляемым к изделиям медицинского назначения. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT соответствуют требованиям: технического регламента "Требования к безопасности медицинской техники и изделий медицинского назначения"; настоящего стандарта и изготовлены по технологической документации, утвержденной в установленном порядке. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI" типа ROLL SPLINT не имеют дефектов в виде дыр и загрязнений. Имеют ровные (без бахромы) технологические кромки. Шины ортопедические полиуретановые "MARAI", типа ROLL SPLINT-6 состоят из синтетического материала шириной 15,0 см ± 1,5 см и длиной 450,0 см ± 30,0 см. Нижний и верхний нетканый материал: белого или почти белого цвета однотонные или с надписью и\или рисунком, длиной 455,0 см ± 30,0 см. Нижний нетканый материал шириной 18,8 см ± 2,0 см, толщиной 3,18±1,0 мм и предназначен для защиты кожного покрова поврежденной части тела от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Верхний нетканый материал шириной 19,1 см ± 2,0 см, толщиной 1,30 ± 1,0 мм предназначен для наружной защиты от контакта с незатвердевшей полиуретановой смолой. Поверхностная плотность синтетического материала, пропитанного полиуретановой смолой не менее 700 г\м2; Время образования устойчивой формы 20 мин; Остаточная деформация через 20 мин после изготовления не более 2 мм; Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT легкая, высокопрочная, хорошо держит форму, имеет низкую рентгеноконтрастность (не препятствует рентгенодиагностике). Легко сгорает при утилизации. Для одноразового использования Срок годности 2 года. Упаковка первичная: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества ортопедической шины в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений. Упаковка вторичная по 1 шт ортопедической шины типа ROLL SPLINT в первичной упаковке и комплектующие: перчатки одноразовые медицинские – 10 пар, бинты медицинские марлевые и\или эластичные нестерильные, - 10 шт. размером 7 м х 14 см

Жүйе мыналардан тұрады: - плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - плазманы сақтауға арналған сыйымдылық-3 дана.; - сынама алушы-1 дана.; - үштік-1 дана.
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
114 476,75
706
ROLL SPLINT-6 типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы өлшемі 15,0см х450см
ROLL SPLINT типті "MARAI" полиуретанды ортопедиялық шинасы төсеме ретінде екі жағынан да ауа-және су өткізбейтін полиауретанды шайыр сіңірілген синтетикалық материалдан тұрады және алюминий фольгадан жасалған герметикалы пакетпен қапталған. Уытты емес және аллергия туғызбайды. Токсикологиялық-гигиеналық көрсеткіштер бойынша медициналық мақсаттағы бұйымдарға қойылатын талаптарға сай келеді. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасы мына талаптарға: "Медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымның қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентіне; осы стандартқа сәйкес келеді және белгіленген тәртіппен бекітілген технологиялық құжаттама бойынша дайындалған. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шинасының тесік түріндегі ақаулары мен ластанулары жоқ. Технологиялық қиықтары тегіс (бахромасыз). Полиуретанды ROLL SPLINT-6 типті "MARAI" шиналары ені 15,0 см ± 1,5 см және ұзындығы 450,0 ± 30,0 см синтетикалық материалдан тұрады. Төменгі және жоғарғы тоқылмаған материал: ақ немесе ақ дерлік түсті біртекті немесе жазуы және/немесе суреті бар, ұзындығы 455,0 см ± 30,0 см. Төменгі тоқылмаған материал ені 18,8см ± 2,0 см, қалыңдығы 3,18±1,0 мм және жарақатанған жердің тері қабатын қатпаған полиуретан шайырынан қорғауға арналған. Жоғарғы тоқылмаған материал ені 19,1см ± 2,0 см, қалыңдығы 1,30 ± 1,0 мм қатпаған полиуретан шайырмен жанасудан сыртын қорғауға арналған. Полиуретан шайыры сіңірілген синтетикалық материалдың беткейлік тығыздығы 700 г\м2 кем емес; Төзімді пішін түзу уақыты 20 мин. Дайындағаннан кейін 20 минуттан соң қалдық деформациясы 2 мм көп емес. Полиуретанды ортопедиялық ROLL SPLINT типті "MARAI" шиналары жеңіл, беріктігі жоғары, пішінін жақсы сақтайды, рентгенконтрастылығы төмен (рентгендиагностикаға кедергі келтірмейді). Утилизациялаған кезде тез жанады. Бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі 2 жыл. Бастапқы қаптамасы: дербес, герметикалық, жарамдылық мерзімі бойына ортопедиялық шина сапасының сақталуын және қоршаған орта әсерінен және сыртқы механикалық зақымданулардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екіншілік қаптама: бастапқы қаптамада ROLL SPLINT типті ортопедиялық 1 шина және жиынтықтаушылар: бір реттік медициналық қолғаптар - 10 жұп., медициналық дәке және /немесе созылғыш стерильді емес бинттер -10 дана, өлшемдері 7м х 14 см.

Шина ортопедическая полиуретановая "MARAI" типа ROLL SPLINT-6 размером 15,0см х450см
штука
РК-ИМН-5№016307
190 960,00
707
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
штука

Roll splint-6 типті ортопедиялық полиуретанды "MARAI" шинасы өлшемі 15,0 см х450 см
Дана
-
ҚР-ММБ-5№016307
190 960,00
707
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-1 дана.; - қысқыш-1 дана.; - сынама алушы - 2 дана.
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

РК-МТ-5№007479
118 317,75
708
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
штука

ҚР-МТ-5№007479
118 317,75
708
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.; - қысқыш-5 дана.; - үштік-1 дана.; - сынама алғыш-3 дана.; - сүзгі-1 дана.
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

РК-МТ-5№007479
119 697,75
709
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
Система состоит из: -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
штука
РК-МТ-5№007479
120 865,00

ҚР-МТ-5№007479
119 697,75
709
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады: - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.; - сынама алғыш-3 дана.; - қысқыш-5 дана.; - үштік-1 дана.; - сүзгі-1 дана.
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
120 865,00

710
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
711
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером:A,B,C,D,E,F,G,H
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером:A,B,C,D,E,F,G,H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
712
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
713
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
В состав системы входят следующие элементы:
1. Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку
2. Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"
3. Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта)
4. Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"
5. Камера фильтра крови -170мкм
6. Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом
7. Адаптер двойного насоса
8. Колокол типа "Latham", 225мл
9. Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл
10. Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом
11. Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл
12. Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм
13. Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL
14. Контейнер (мешок) для удаления воздуха со скользящим зажимом, 90мл
15. Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.
16. Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл
17. Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"
18. Зажим храповой - 2 шт.
19. Капельница антикоагулянта
20. Фильтр бактериальный , 0,2 мкм
21. Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт. Ңмкости контейнеров изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Ңмкость контейнера для тромбоцитов изготовлена из пленки TF Satijn 3224. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
штука

710
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0,1,2,3,4,5,6,7,8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
711
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
712
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A,B,C,D,E,F,G,H
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A,B,C,D,E,F,G,H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
713
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
Жүйенің құрамына мына элементтер кіреді: 1. Вакуумдық пробирка адаптері бар 50 мл донор желісі сынамаларын жинауға арналған контейнер 2. Инъекцияларға арналған порты мен "Luer" типті коннекторы бар донор желісі 3. Жеке сорғы (антикоагулянт) адаптері 4. "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі 5. Қан сүзгіш камерасы -170мкм 6. Донор қысымының мониторы (DPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен 7. Қосарлы сорғы адаптері 8. "Latham" типті қоңырау, 225мл 9. Плазма жинауға арналған контейнер (қапшық), 1000мл 10. Жүйе қысымының мониторы (SPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен 11. Тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл 12. "Luer" типті коннекторымен және екі біріктірілген бактериялық сүзгіштерімен, ресуспензиялайтын ерітінді беру желісі 0,2мкм 13. Лейкоциттерді жоюға арналған сүзгіш, LRFXL 14. Сырғымалы қысқышымен, ауаны шығаруға арналған контейнер (қапшық), 90мл 15. Тромбоциттерді 7 күнге дейін сақтауға арналған контейнерлер (қапшықтар) (СРР), 1000мл-2 дана. 16. Ауа жинауға арналған контейнер (қапшық)/ОТП, 1000мл 17. "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі 18. Қырылдауық қысқышы - 2 дана 19. Антикоагулянт тамшылатқышы 20. Бактериялық сүзгіш, 0,2 мкм 21. Сырғымалы қысқышымен, тромбоциттер сынамасын алуға арналған ампулалар – 2 дана. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Тромбоциттерге арналған контейнер ыдыстары TF Satijn 3224 үлбірінен жасалған. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
дана

РК-ИМН-5№019767
131 433,80
714
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11,14,17,20,23,27,31
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11,14,17,20,23,27,31
штука
РК-ИМН-5№020412
196 234,71

ҚР-ММБ-5№019767
131 433,80
714
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11,14,17,20,23,27,31
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11,14,17,20,23,27,31
дана
ҚР-ММБ-5№020412
196 234,71

715
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
штука
РК-ИМН-5№015731
212 633,23
716
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"
набор
РК-ИМН-5№016050
244 996,72
717
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2,C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2,C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; толщиной: 9,11,14,17,20 мм.
штука

715
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
дана
ҚР-ММБ-5№015731
212 633,23
716
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ"
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016050
244 996,72
717
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1.​PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм. 2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2,C2,C3,D2,D3, D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
1.​PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2,C3,D2,D3,D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм. 2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2,C2,C3,D2,D3, D4,E4,E5,F5,G7,H7; қалыңдығы: 9,11,14,17,20 мм.
дана

РК-ИМН-5№020412
256 219,22
718
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
267 749,10
719
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
штука

ҚР-ММБ-5№020412
256 219,22
718
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
719
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
дана

РК-ИМН-5№020412
267 749,10
720
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
720
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015641
299 116,52
721
Жидкая Эмболическая Система Menox™
Жидкая Эмболическая Система Menox™ состоит из неадгезивного жидкого эмболического агента - Жидкий Эмболический Материал Menox (флакон объемом 1,5 мл), Диметилсульфоксида (ДМСО) (флакон объемом 1,5 мл) и 1 мл ДМСО-совместимого шприца (3шт.).
Жидкая Эмболическая Система Menox™
штука
РК-ИМН-5№019186
414 004,80
722
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
Костные пластины представляют собой тонкие металлические пластины, используемые для восстановления костной ткани, которая была сломана. Интрамедулярный штифт (ИМ штифт) представляет собой металлический стержень, который вдавливается в костномозговую полость кости. Винт для остеосинтеза - это металлический имплантат, вставляемый в кость. Винты для остеосинтеза используются для иммобилизации сломанных сегментов костей, чтобы помочь в процессе заживления. Они поставляются в нестерильной форме, следовательно, к ним не применяется критерий срока годности. Продукт стерилизуется только перед использованием пользователем. Учреждение здравоохранения установит срок годности завернутых устройств, основываясь на типе стерильной упаковки, используемой и рекомендованной компанией Meril Health Care.
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
штука
РК-ИМН-5№016988
423 407,70

ҚР-ММБ-5№015641
299 116,52
721
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі адгезиялық емес сұйық эмболиялық агент – Menox Сұйық Эмболиялық Материалы (СЭМ) (көлемі 1,5 л құты), Диметилсульфоксид (ДМСО) (көлемі 1,5 мл құты) және 1 мл ДМСО-үйлесімді шприці (3 дана) тұрады.
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№019186
414 004,80
722
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
Сүйек пластиналары сынған сүйекті қалпына келтіру үшін пайдаланылатын жұқа металл пластиналар болып табылады. Интрамедулярлы штифт металл стержень, сүйек кемігі қуысына батырылады. Остеосинтезге арналған винт металлл имплантат, сүйекке орналастырылады. Жазылу процессінде сынған сүйек бөліктерін иммобилизациялау үшін қолданылады. Барлығы стерилденбеген күйде жеткізіледі, сондықтан жарамдылық мерзімі нақты белгіленбеген. Өнім қолданушымен қолдану алдында стерилизацияланады. Оралған құрылғылардың жарамдылық мерзімін Meril Health Care компаниясы белгілеген стерильді қаптамаға қарай, денсаулық сақтау орталығы белгілейді.
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
дана
ҚР-ММБ-5№016988
423 407,70

723
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1,2,3,4,5,6,7,8
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1,2,3,4,5,6,7,8
штука
РК-ИМН-5№020412
470 182,86
724
Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
Диапазон атмосферного давления: iPro2: 57,6-106 кПа (высота от 4 880 до -400 м (от 16 000 до -1 300 футов)) Док-станция: 62-106 кПа (высота от 3 965 до -400 м (от 13 000 до -1 300 футов)). Габариты и масса iPro2: Ширина: 3,5 см (1,4 дюйма) Длина: 2,8 см (1,1 дюйма) Высота: 0,9 см (0,4 дюйма) Масса: 5,7 гр. (0,2 унции). Габариты и масса док-станции: Ширина: 5,1 см (2 дюйма) Длина: 6,4 см (2,5 дюйма) Высота: 2,8 см (1,1 дюйма) Масса: 22,7 гр. (0,8 унции). Записывающее устройство iPro2 имеет собственный источник питания. Режим работы - непрерывный. Записывающее устройство iPro2 не пригодно для применения в присутствии смеси огнеопасных анестетиков с воздухом, кислородом или с закисью азота. Все компоненты системы iPro2 пригодны для применения в медицинских учреждениях. Записывающее устройство iPro2 подходит для применения с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

723
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1,2,3,4,5,6,7,8
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1,2,3,4,5,6,7,8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
470 182,86
724
Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
Атмосфералық қысым диапазоны: iPro2: 57,6-106 кПа (биіктігі 4,880-ден -400 м-ге дейін (16,000-ден -1,300 футқа дейін)) қондыру станциясы: 62-106 кПа (биіктігі 3,965-тен -400 м-ге дейін (13,000-ден -1,300 футқа дейін)). Өлшемдері мен массасы iPro2: ені: 3,5 см (1,4 дюйм) ұзындығы: 2,8 см (1,1 дюйм) биіктігі: 0,9 см (0,4 дюйм) салмағы: 5,7 гр. (0,2 Унция). Қондырманың өлшемдері мен салмағы: ені: 5,1 см (2 дюйм) ұзындығы: 6,4 см (2,5 дюйм) биіктігі: 2,8 см (1,1 дюйм) салмағы: 22,7 гр. (0,8 Унция). Ipro2 жазу құрылғысы өзінің қуат көзіне ие. Жұмыс режимі-үздіксіз. IPro2 жазу құрылғысы отқа қауіпті анестетиктердің ауамен, оттегімен немесе азот қышқылымен қоспасы болған кезде қолдануға жарамсыз. IPro2 жүйесінің барлық компоненттері медициналық мекемелерде қолдануға жарамды. Ipro2 жазу құрылғысы пациенттің өмір сүру жағдайында глюкоза сенсорымен қолдануға жарамды.я с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
штука
РК-ИМН-5№115002
523 303,50
725
Набор инструментов для общей хирургии
Хирургический набор инструментов для ЛОР
Хирургический набор инструментов для ЛОР
набор
РК-ИМН-5№009291
532 519,51
726
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм.
3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H
2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм.
3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
штука

Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
дана
ҚР-ММБ-5№115002
523 303,50
725
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
532 519,51
726
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1. Femoral 1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H 2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; қалыңдығы: 9,11,14,17 мм. 3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері:1,2,3,4,5,6,7,8
1. Femoral 1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H 2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; қалыңдығы: 9,11,14,17 мм. 3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері:1,2,3,4,5,6,7,8
дана

РК-ИМН-5№020412
546 957,58
727
Набор инструментов для микрохирургии
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
набор
РК-ИМН-5№009292
590 685,30
728
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (набор инструментов для аутопсии)
набор

ҚР-ММБ-5№020412
546 957,58
727
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
590 685,30
728
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"
жинағы

РК-ИМН-5№016049
605 030,85
729
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
набор
РК-ИМН-5№009292
647 780,92
730
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: перевязочный большой НИПб-"МТ"
набор

ҚР-ММБ-5№016049
605 030,85
729
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Гинекологиялық хирургиялық құралдардың жинағы, абдоминальды қол жетімділік
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
647 780,92
730
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы

РК-ИМН-5№016050
736 263,90
731
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, 18?8SS, 302 SS, Алюминий 2024?T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Сплав Кобальт 28 Хром 6 Молибден.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
набор
РК-ИМН-5№016810
783 005,16
732
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава

ҚР-ММБ-5№016050
736 263,90
731
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, 18-8SS, 302 SS, Алюминий 2024-T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Кобальт 28 Хром 6 Молибден қорытпасы
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
жинағы
ҚР-ММБ-5№016810
783 005,16
732
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар

Устройство представляет собой многократно используемый хирургический инструмент. Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, SS 420 PH и полиоксиметилен.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава
штука
РК-ИМН-5№016796
783 005,16
733
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
штука

Құрылғы көп рет пайдаланылатын хирургиялық құрал болып табылады. Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, SS 420 PH және полиоксиметилен.
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
дана
ҚР-ММБ-5№016796
783 005,16
733
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері:A,B,C,D,E,F,G,H
дана

РК-ИМН-5№020412
790 291,70
734
Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
Размер - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Вес - 101г / 108 г ( с батарейкой). Экран - LCD, черно-белый. Подсветка экрана - зеленая, 30 сек. Цвет корпуса - синий, белый, черный, малиновый, розовый. Объем резервуара для инсулина - 1,76 / 3 мл. Используемый инсулин - короткий или ультра-короткий U-100. Диапазон доз базального инсулина - 0 - 35 ед../ч. Введение базального инсулина - методом БиоПульс* (каждые 10-14 мин). Шаг болюса - 0,025 ед. или 0,5/1 ед. для Easy Bolus и пульта ДУ. Автоматический подсчет доз инсулина - да(Bolus Wizard). Мин. длительность введения 1 ед инсулина - 30 сек. Измерение сахара крови - Да, в подкожной клетчатке - каждые 5 минут постоянно на протяжении от 6 суток подряд от одного сенсора, показания передаются в помпу с помощью минилинка. Память - энергозависимая, 24 болюса, 7 сут. доз, 7 сигналов об ошибке. Мотор - Швейцарский DC микроэлектромотор. Система сигнализации - звук или вибрация.

ҚР-ММБ-5№020412
790 291,70
734
ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
Өлшемі - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Салмағы - 101г / 108 г ( батареясымен). Экраны - LCD, қара-ақ Экранға жарық беру - жасыл, 30 сек. Корпусының түсі - көк, ақ, қара, таңқурай түстес, қызғылт. Инсулинге арналған резервуардың көлемі - 1,76 / 3 мл. Пайдаланылатын инсулин – қысқа немесе U-100 ультра-қысқа. Базальді инсулинге арналған дозалар диапазоны - 0 - 35 б./сағ. Базальді инсулинді - БиоПульс* тәсілімен енгізу (әрбір 10-14 мин). Болюстің адымы - 0,025 б. немесе 0,5/1 б. Easy Bolus және ҚБ пульті үшін. Инсулиннің дозасын автоматты есептеу (Bolus Wizard). 1 б. инсулинді енгізудің мин. ұзақтығы - 30 сек. Теріасты шеліндегі қандағы қантты өлшеу - әр 5 минут сайын қатарынан 6 тәулік бір сенсордан тұрақты түрде, көрсетілімдер минилинктің көмегімен помпаға беріледі. Жадысы – қуатқа тәуелді, 24 болюс, 7 тәулік. доза, қате жөніндегі 7 сигнал. Мотор - Швейцариялық DC микроэлектромотор. Сигнализация жүйесі – дыбыс немесе вибрация.

Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
штука
РК-ИМН-5№008430
819 870,94
735
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (Расширитель-подъемник ребенрых дуг при операциях на борюшной попости, прикрепляемый к опреационному столу РПРД-"Каз-МТ")
набор

ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№008430
819 870,94
735
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ" (РПРД-"Қаз-МТ" операция үстеліне бекітілген іш қуысы операциялары кезінде қабырға доғаларын кеңейткіш-көтергіш)
жинағы

РК-ИМН-5№016049
1 113 670,90
736
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Размер: модели MMT-1711, MMT-1712 (2.10 x 3.78 x 0.96 дюймов/5.3 x 9.6 x 2.4 см) вес – 96 гр. Базальные дозы / Профиль – 48. Номер базальных профилей – 8. Максимальная базальная скорость по умолчанию 2 ед/час. Максимальный болюс: от 0 до 75 ед (для единичного болюса). Водонепроницаемая. Частота калибровки: 2 часа, 6 часов, 12 часов, затем каждые 12 часов. Фактор чувствительности к инсулину 0,3–22,2 ммоль/л

ҚР-ММБ-5№016049
1 113 670,90
736
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Мөлшері: MMT-1711, MMT-1712 модельдері (2.10 x 3.78 x 0.96 дюйм/5.3 x 9.6 x 2.4 см) салмағы – 96 гр. Базальді дозалары / Профиль – 48. Базальді профильдердің номері – 8. Әдепкі максималды базальді жылдамдық 2 бірлік/сағатына. Максималды болюс: 0 -ден 75 бірлікке дейін (жекелеген болюс үшін). Су өтпейтін. Өлшеу жиілігі: 2 сағат, 6 сағат, 12 сағат, содан кейін әр 12 сағат. Инсулинге деген сезгіштік факторы 0,3–22,2 ммоль/л

Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
штука
РК-ИМН-5№015731
1 454 127,85
737
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01
Предназначен для оперативного скрепления открытых и закрытых переломов трубчатых костей. Твердость метчиков и сверл изготовленных из нержавеющей стали 40х13, после термообработки должна быть HRC-54-56;твердость отверток, ключа для изгибания пластин и бойка троакар из стали 30х13, после термообработки - HRC 48-50; твердость остальных инструментов изготовленных из нержавеющей стали 20х13, после термообработки HRC 42-46; параметры шероховатости наружных поверхностей имплантатов (винтов, пластин, стержней, штифтов и подкладок под винты), Ra, должны быть не более 0,4 мкм (кроме резьбовых),остальных - не более 1,25 мкм; пластины прямые и диафиз угловых пластин должны выдерживать испытания на сопротивление изгибу про воздействий усилия равного 60 кг.; назначенный ресурс винтов должен быть не менее 20 циклов приложения крутящего момента, соответствующего крутящему момент, критерием соответствия является механическое разрушение имплантата; назначенный ресурс пластин должен быть не менее 20 циклов нагружения на изгиб, критерием соответствия является механическое разрушения имплантата. Область применения - травматология.
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01. Импланты для остеосинтеза
набор

Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
дана
ҚР-ММБ-5№015731
1 454 127,85
737
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы
Түтікшелі сүйектердің ашық және жабық сынықтарын оперативті бекітуге арналған. 40x13 тот баспайтын болаттан жасалған таңбалағыштар мен бұрғылардың қаттылығы термиялық өңдеуден кейін HRC-54-56 болуы керек; бұрағыштардың қаттылығы, иілу пластиналарының кілті және 30х13 болаттан жасалған трокар соққысы, термиялық өңдеуден кейін - HRC 48-50 ; 20х13 тот баспайтын болаттан жасалған басқа құралдардың қаттылығы, термиялық өңдеуден кейін HRC 42-46; имплантанттардың сыртқы беттерінің кедір-бұдырлық параметрлері (бұрандалар, плиталар, стержендер, бұрандаларға арналған түйреуіштер мен жастықшалар), Ra, 0,4 микроннан аспауы керек (бұрандалыдан басқа), қалғандары - 1,25 микроннан аспауы керек; түзу плиталар мен бұрыштық тақталардың диафизі 60 кг-ға тең күштің әсерінен иілуге ??төзімділік сынақтарына төтеп беруі керек;пластиналардың тағайындалған қызмет ету мерзімі кемінде 20 иілу жүктеу циклі болуы керек, сәйкестік критерийі имплантанттың механикалық бұзылуы болып табылады. Қолдану саласы - травматология.
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы. Остеосинтезге арналған импланттар
жинақ

РК-ИМН-5№000603
1 464 045,60
738
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
набор
РК-ИМН-5№009292
1 553 683,01
739
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
набор
РК-ИМН-5№009291

ҚР-ММБ-5№000603
1 464 045,60
738
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
1 553 683,01
739
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

1 872 873,90
740
Набор инструментов для общей хирургии
Набор Хирургических инструментов для снятия и наложения гипса
Набор Хирургических инструментов для снятия и наложения гипса
набор
РК-ИМН-5№009291
2 056 699,96
741
Набор инструментов для общей хирургии
Микрохирургический набор инструментов общий
Микрохирургический набор инструментов общий
набор
РК-ИМН-5№009291
2 171 131,14
742
Набор инструментов для общей хирургии
Микрохирургический набор инструментов для ЛОР
Микрохирургический набор инструментов для ЛОР
набор
РК-ИМН-5№009291

1 872 873,90
740
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Гипсті алуға және салуға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Гипсті алуға және салуға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
2 056 699,96
741
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
2 171 131,14
742
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЛОР үшін микрохирургиялық құралдар жиынтығы
ЛОР үшін микрохирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

2 466 759,16
743
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
набор
РК-ИМН-5№009292
2 546 004,10
744
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для гинекологических операций большой
Набор инструментов для гинекологических операций большой
набор
РК-ИМН-5№009292
2 567 426,04
745
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
Изготовлены из нержавеющей стали
Изготовлены из нержавеющей стали
набор
РК-ИМН-5№008560

2 466 759,16
743
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 546 004,10
744
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 567 426,04
745
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
Тот баспайтын болаттан дайындалған
Тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы
ҚР-ММБ-5№008560

3 315 209,96
749
Набор инструментов для общей хирургии
Набор инструментов для травматологии
Набор инструментов для травматологии
набор
РК-ИМН-5№009291
3 596 516,74
750
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
набор
РК-ИМН-5№009292
3 891 791,29
751
Набор инструментов для общей хирургии
Большой хирургический набор инструментов
Большой хирургический набор инструментов
набор
РК-ИМН-5№009291

3 315 209,96
749
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
3 596 516,74
750
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
3 891 791,29
751
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291

4 724 580,54
755
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
набор
РК-ИМН-5№009292
4 933 980,35
756
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
набор
РК-ИМН-5№009292
5 016 538,52
757
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для травматологии
Набор инструментов для травматологии
набор
РК-ИМН-5№009292

4 724 580,54
755
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
4 933 980,35
756
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
5 016 538,52
757
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292

6 809 566,50
761
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
набор
РК-ИМН-5№009291
7 394 848,21
762
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте: Бедренная ножка-Для биполярного, тотального эндопротеза тазобедренного сустава. Форма: Универсальная, модульная, ревизионная. Различных модификаций и посадочных конусов для бедренной головки. С дополнительным покрытием и без него. Материал: Co-Cr-Mo, Нержавеющая сталь, Ti6A14V, Азотсодержащая нержавеющая сталь; Тип фиксации: цементная и бесцементная. Типоразмер: не менее 18 типоразмеров (на каждый вид) Угол шейки: от 120 до 135* Длинна: от 80 до 317 мм Диаметр: от 6 до 28 мм. Бесцементная металлическая чашка-Универсальная. Различных форм, модификаций, с дополнительным покрытием и без него. Материал: Ti6A14V Фиксация: бесцементная. - диаметр внутренний от 22 до 58 мм -диаметр наружный от 36 до 80 мм. Бесцементная полиэтиленовая чашка-Различных модификаций. Материал: UHMWPE Тип фиксации - бесцементный. -диаметр внутренний от 22 до 44 мм - диаметр наружный от 34 до 80 мм. Биполярная головка бедренной кости-Материал: нержавеющая сталь, Co-Cr-Mo, Азотсодержащая нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный, насаживается на верхний конус бедренной ножки. Различных модификаций и посадочных конусов. - диаметр: от 22,0 мм. до 72,0 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Большеберцовый вкладыш-Тотальный, универсальный, ревизионный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, различных модификаций. Материал: UHMWPE -высокомолекулярный полиэтилен. Типоразмер: не менее 8 типоразмеров (на каждый вид) Толщина: от 8 до 31 мм. Большеберцовый лоток -Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки. Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Типоразмер: не менее 11 типоразмеров (на каждый вид) Размеры: - во фронтальной плоскости от 59 мм до 88 мм, - в сагиттальной плоскости от 40 мм до 68 мм. Винт ацетабулярной чашки-Материал: Ti6A14V. Различных модификаций. Длина: от 15 до 95 мм Головка бедренной кости-Универсальная, модульная. Различных модификаций, и посадочных конусов. Материал: Co-Cr-Mo, нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный насаживается на верхний конус бедренной ножки. -диаметр: от 22 мм. до 72 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Мыщелок бедренной кости-Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Размеры: - во фронтальной плоскости от 53 мм. до 88 мм., в сагиттальной плоскости от 40 мм. до81 мм. Типоразмер: не менее 9 типоразмеров (на каждый вид) . Пателлярный компонент Различных модификаций Материал: UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцментный. Высота: от 8 до 11 мм. Диаметр: от 15 до 40 мм.
набор

6 809 566,50
761
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
7 394 848,21
762
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Қалпына келтіру және реконструктивті хирургияға, mazaak ортопедиясына (Цемент және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жиынтығы) арналған тізе және жамбас буындарын эндопротездеу жүйесі жиынтықта: жамбас аяғы-биполярлы, жалпы жамбас эндопротезіне арналған. Нысаны: әмбебап, модульдік, ревизиялық. Феморальды Бас үшін әртүрлі модификациялар мен қону конустары. Қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат, Ti6A14V, құрамында азот бар тот баспайтын болат; бекіту түрі: Цемент және цементсіз. Стандартты өлшем: кем дегенде 18 стандартты өлшем (әр түрге) мойын бұрышы: 120-дан 135* ұзындық: 80-ден 317 мм-ге дейін диаметрі: 6-дан 28 мм-ге дейін. Әр түрлі формада, модификацияда, қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Ti6A14V бекіту: цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 58 мм-сыртқы диаметрі 36-дан 80 мм-ге дейін. Материал: UHMWPE бекіту түрі-цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 44 мм-сыртқы диаметрі 34-тен 80 мм-ге дейін. Биполярлы феморальды бас-Материал: Тот баспайтын болат, Co-Cr-Mo, құрамында азот бар тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз, феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітілген. Әр түрлі модификациялар мен қону конустары. - диаметрі: 22,0 мм-ден 72,0 мм-ге дейін. - өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін. жіліншік төсемі-жалпы, әмбебап, қайта қарау, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар. Материал: UHMWPE-жоғары молекулалы полиэтилен. Өлшем: кем дегенде 8 Өлшем (әр түрге) қалыңдығы: 8-ден 31 мм-ге дейін. Жіліншік науасы-Жалпы, қайта қарау, модульдік, артқы крест тәрізді байламды сақтаумен немесе ауыстырумен. Офсеті бар және онсыз ұзартқыш сымдарды, аугменттерді қамтитын әртүрлі модификациялар. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшем: кем дегенде 11 Өлшем (әр түрге) өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 59 мм-ден 88 мм - ге дейін,-сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 68 мм-ге дейін. ацетабулярлы шыныаяқ бұрандасы-Материал: Ti6A14V.әртүрлі модификациялар. Ұзындығы: 15-тен 95 мм-ге дейін жамбас сүйегінің басы әмбебап, модульдік. Әр түрлі модификациялар және қону конустары. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітіледі. - диаметрі: 22 мм-ден 72 мм-ге дейін-өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін.феморальды Кондиля-толық, ревизиялық, модульдік, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар, соның ішінде офсеті бар және онсыз ұзартқыштар, ұлғайтқыштар. Материал: Co-Cr-Mo. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 53 мм - ден 88 мм-ге дейін, сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 81 мм-ге дейін . Әр түрлі модификациялардың пателлярлық компоненті Материал: UHMWPE. Бекіту түрі-цемент, цементсіз. Биіктігі: 8-ден 11 мм-ге дейін. диаметрі: 15-тен 40 мм-ге дейін.
дана

РК-ИМН-5№019597
8 088 007,87
763
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
набор
РК-ИМН-5№009291
11 019 915,90
764
Набор инструментов для общей хирургии
Набор хирургических инструментов для операций на почке
Набор хирургических инструментов для операций на почке
набор
РК-ИМН-5№009291
12 710 995,24
765
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест (картридж) содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Протеаза Пероксидаза (хрен) Фруктозиламинокислотная оксидаза Хромоген Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов (картриджей) Shyrai A1c HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест (картридж) стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста (картриджа) перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
штука

ҚР-ММБ-5№019597
8 088 007,87
763
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
11 019 915,90
764
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009291
12 710 995,24
765
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған HbA1c shyrai A1C сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест (картридж) бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест (картридж) Протеаза ≥ 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік Хромоген ≥ 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ (картридждер) Shyrai A1c HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары 1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты (картриджды) қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады. 2. Сынақтың (картридждің) қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
дана

РК-МТ-5№020730
2 300,00
766
KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2MC предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензойная кислота 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.

ҚР-МТ-5№020730
2 300,00
766
KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2MC тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензой қышқылы 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.

KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
РК-МТ-5№020762
7 555,50
767
Протезы плечевого сустава UNIC в вариантах исполнения
Плечевая чашка: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, выступающий конус. Диаметр 32 и 37мм, наклон 8 градусов. Плечевой вкладыш: ПЭ 2 варианта: стандартный и противовывиховый (сохраняющий) и 3 варианта высоты для каждого диаметра 14, 16.5 и 19мм для диаметров 31мм и 36мм и 17.5, 20, 22.5мм для диаметра 40мм. Защелкивается на чашке. Плечевой регулятор: ISO 5832-3 ТС, высота 10мм. Имеет конус и посадочное гнездоТС. 10 мм. В комплекте имеет фиксирующий винт диаметром 6 мм и длиной 15 мм. Регулирующий модуль: ТС, нейтральный/с отклонением 60. Длина 16мм, ширина в центральной части 10мм. Двойной конус Морзе для ножки и суставного компонента. Головки плечевые: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС), Диаметр- 42-54мм, высота 17-25 мм. Выступающий конус для ножки/аугмента. I38-50; нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС)диаметр: 40-52мм, высота 13-23мм. Типы: стандартная и эксцентрическая. Имеет посадочное гнездо прямоугольной. Анатомическая суставная впадина: ПЭ. Ширина 22,24,26мм, высота 30,33,36мм. Две фиксационных ножки. Винтовое суставное ГА основание: ТС. ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Диаметр 26,30мм. Спиральный клинок 17.5,22мм. 4 отверстия для винтов. Гленосфера: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС); НС. Диаметр 34,38мм. На вершине отверстие для фиксационного винта. Ревизионное винтовое суставное основание: ТС с ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Спиральный клинок длиной 20,25 или30мм. 4 отверстия для винтов, нижний стабилизирующий фланец, пластину для фиксации на клювовидном отростке с 4 отверстиями. Винты: ТС, диаметр 4 и 5мм, 15-45мм с шагом в 5мм.; Коттер винт (Шплинтованный шуруп, блокирующий винт с частичной резьбой в основании). ТС. Длина: 20,25,30,35мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 4 мм и длиной 16 мм. Диаметр гладкой части 4.5мм, резьбовой – 6мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 5 мм и длиной 13.5 мм. Плечевая скобка: ТС, диаметр 25-34мм, высота 9-12мм Имеет зубья для головки плеча; ТС, длина 9.1мм, диаметр 6мм . Just Unic Плечевая ножка: ТС, длина 70 и 83мм, диаметр 8 и 9.5мм, высота скобки (мобильной регулировочной втулки) 48, 38 и 53мм. Головка плечевая: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС).
Плечевая ножка с покрытием TI+ГА
штука

KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
7 555,50
767
UNIC иық буыны протездері орындалу нұсқаларында
Иық тостағаны: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, шығыңқы конус. Диаметрі 32 және 37мм, көлбеулігі 8 градус. Иық ендірмесі: ПЭ 2 нұсқа: стандартты және шығып кетуге қарсы (сақталатын) және 3 биіктік нұсқасы әр диаметрі үшін 14, 16.5 және 31мм және 36мм диаметрілері үшін 19мм және 40мм диаметріі үшін 17.5, 20, 22.5мм. Тостағанда ілмектеледі. Иық реттегіші: ISO 5832-3 ТС, биіктігі 10мм. Конусы және ТС қондыру ұяшығы бар. 10 мм. Жиынтықта диаметрі 6 мм және ұзындығы 15 мм бекіткіш бұранда бар. Реттегіш модуль: ТС, бейтарап/ ауытқуы 60. Ұзындығы 16мм, орталық бөлігіндегі ені 10мм. Тармағы мен буын компоненті үшін Морзе қосарлы конусы. Иық бастиектері: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша, Диаметрі- 42-54мм, биіктігі 17-25 мм. Тармаққа /аугментке арналған шығыңқы конус. I38-50; тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша диаметрі: 40-52мм, биіктігі 13-23мм. Типтері: стандартты және эксцентрлік. Тік бұрышты қондыратын ұяшығы бар. Анатомиялық буын ойығы: ПЭ. ені 22,24,26мм, биіктігі 30,33,36мм. Екі бекітетін тармақтар. Бұрандалық буындық ГА негіз: ТС. Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Диаметрі 26,30мм. Спиральді сына 17.5,22мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік. Гленосфера: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша; НС. Диаметрі 34,38мм. Бекіткіш бұранда үшін тесіктің биік ұшында. Ревизиялық бұрандалық буын негізі: ТС Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Спиральді сына ұзындығы 20,25 немесе 30мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік, төменгі тұрақтандырғыш фланец, 4 тесігі бар тұмсық тәрізді өсіріндіде бекітуге арналған пластина. Бұрандалар: ТС, диаметрі 4 және 5мм, 15-45мм қадамы 5мм.; Коттер бұранда (Шплинттелген бұрандалы шеге, негізінде ішінара ойығы бар бөгегіш бұранда). ТС. Ұзындығы: 20,25,30,35мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 4 мм және ұзындығы 16 мм. Тегіс бөлігінің диаметріі 4.5мм, ойықты - 6мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 5 мм және ұзындығы 13.5 мм. Иық құрсауы: ТС, диаметріі 25-34мм, биіктігі 9-12мм. Иық басына арналған тісшелері бар; ТС, ұзындығы 9.1мм, диаметрі 6мм . Just Unic Иық тармағы: ТС, ұзындығы 70 және 83мм, диаметрі 8 және 9.5мм, құрсауының биіктігі (мобильді реттегіш төлкелер) 48, 38 және 53мм. Иық басы: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша
TI+GA жабыны бар иық бағанасы
дана

РК-ИМН-5№019831
295 535,24
768
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 5.0 мл с размером иглы 22G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
17,00
769
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 20.0 мл с размером иглы 21G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
30,00
770
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки, внутреннего колпачка и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения диаметром 0,25мм (31G), длиной 6 мм
штука

ҚР-ММБ-5№019831
295 535,24
768
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 5.0 мл, ине өлшемі: 22G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
17,00
769
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
30,00
770
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана
Диаметрі 0,25 мм (31 G), ұзындығы 6 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
дана
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,25 мм (31G), ұзындығы 6 мм

Материал изготовления: ламинированный нетканый материал (РЕ+РР). Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Нарукавники ламинированные, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ,
1. Фартук ламинированный - 1 шт.
2. Нарукавники ламинированные - 1 пара
штука
РК-ИМН-0№023322
535,00
774
Комплект "Н?рия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА-2,
1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт.
2. Простыня 80см х 140см - 1 шт.
3. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт.
4. Салфетка 70см х 80см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-0№023301
1 080,88
775
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ,
1. Халат хирургический размером XL - 1 шт.
2. Пилотка-колпак - 1 шт.
3. Бахилы высокие - 1 пара
4. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
штука

Дайындау материалы: ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР). Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Ламинацияланған жеңқаптар, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
дана
1. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана 2. Ламинацияланған жеңқаптар - 1 жұп
ҚР-ММБ-0№023322
535,00
774
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м? дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА-2
дана
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана 2. Ақжайма 80см х 140см - 1 дана 3. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана 4. Сүрткі 70см х 80см - 2 дана
ҚР-ММБ-0№023301
1 080,88
775
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ
дана
Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана 2. Пилотка-қалпақ - 1 дана 3. Биік бахилалар - 1 жұп 4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана

РК-ИМН-0№023303
1 165,62
776
Комплект "Н?рия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный – КХО
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Костюм хирургический (рубашка, брюки) размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трҰхслойная на резинках, нетканый материал СС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².,

ҚР-ММБ-0№023303
1 165,62
776
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық костюм (жейде, шалбар), өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
дана

РК-ИМН-0№023301
1 292,67
778
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -4,0ChLP пластина для лучевой кости дорсальная дельта - образная левая, правая 4отв. L-75 мм, 5отв. L-82 мм, 6отв. L-90 мм
штука

ҚР-ММБ-0№023301
1 292,67
778
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chip -4.0 chlp жүйесінің құлыпталатын тақтайшалары мен бұрандалары радиалды сүйек тақтасы дорсальды дельта - солға, оңға 4 тармақты. L-75 мм, 5 тармақты. L-82 мм, 6 тармақты. L-90 мм
дана
Кәріжілікке арналған 4,0ChLP пластина дорсальді дельта тәрізді, сол жақ, оң жақ 4 тармақты, L-75 мм, 5 тармақты, L-82 мм, 6 тармақты, L-90 мм

РК-ИМН-5№009500
95 008,16
779
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ
комплект
РК-ИМН-5№020705
423 120,00
780
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие 15-250x30-250 см
штука

ҚР-ММБ-5№009500
95 008,16
779
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы
жинақ
СРТ емшаралық жиынтығы
ҚР-ММБ-5№020705
423 120,00
780
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см
дана
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см

787
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Иглодержатель
штука
РК-ИМН-5№020705
6 767,36
788
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Электроды для ЭКГ и кардиостимуляции
штука
РК-ИМН-5№020705
107 812,50
789
Костюм противочумный тип 1 одноразовый
1. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые.
7. Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
Костюм противочумный тип 1 одноразовый
комплект

787
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Ине ұстағышы
дана
Ине ұстағышы
ҚР-ММБ-5№020705
6 767,36
788
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
ЭКГ және кардиостимуляцияға арналған электродтар
дана
ЭКГ және кардиостимуляцияға арналған электродтар
ҚР-ММБ-5№020705
107 812,50
789
Бір реттік обаға қарсы костюм тип 1
1.Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгегі бар, жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді.Бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғауды қамтамасыз ететін 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. 2. Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламдарымен, жеңі "реглан", білектері серпімді жолақпен немесе тоқылған манжеттермен тығыз байланған. Бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғауды қамтамасыз ететін 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. 3. Жоғары бахиларалар түсіп кетуден серпімді жолақтармен немесе байлаулармен бекітіледі. 4. Қорғаныш көзілдірігі ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ. 5. Сүзгілеуші бетперде сүзгі қабаттарынан тұрады, статикалық зарядты қолдану технологиясын қолдана отырып, соның арқасында ол ауаның ластануынан қорғайды. Дем шығару клапаны үрленетін ауаның көп мөлшерін және су асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді. Ыңғайлы серпімді спандекс жолақтары масканы бетке мықтап ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен көбік тығыздағыш масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді. 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі. 6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, зарарсыздандырылмаған, бір рет қолданылатын қолғаптар. 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер. 8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе полиэтиленнен жасалған, ол бүкіл бетінде микробтардың өткізгіштігін 100% қорғайды. 9. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш, тығыздығы кемінде 10 микрон. 10. Обаға қарсы жиынтықты қолдану жөніндегі нұсқаулық. 11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтиленді үлбірден жасалған.
Бір реттік обаға қарсы костюм тип 1
жинақ
1. Сөмке; 2. Обаға қарсы жиынтықты қолдану жөніндегі нұсқаулық; 3. Алжапқыш; 4. Жеңқаптар; 5. Бахилалар; 6. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде 42 өлшемі көрсетілмеген жағдайда)*; 7. Латексті немесе винилді немесе нитрилді қолғаптар (өлшемдері: S (6.5) –XL (9.5), оның ішінде М (7) өлшемі көрсетілмеген жағдайда)*; 8. Сүзгілеуші бетперде немесе 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі*; 9. Қорғаныш көзілдірігі*; 10. Халат (өлшемдері: 46 (М) -64 (XXXXXL); 11. Капюшоны бар комбинезон (өлшемдері: 46 (М)- 64 (XXXXXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 54 (XXL) өлшемі және бой ұзындығы (176) көрсетілмеген жағдайда)*

РК-ИМН-5№021830
19 050,18
790
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие: на стол 50-150х150-325 см, покрывало, чехол на ЭОП, для ног, для головы, для лица, маска, подъягодичное, для камеры, для аппарата диаметром 30-110 см, для аппарата 80-140 х 80-140 см, для пульта управления, для снимков R30-85см;10-110х10-110 см, для операционных ламп, для пейсмейкера, для пациента
штука
РК-ИМН-5№020705
5 785,65
791
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея с температурным датчиком и без 8-20 Fr
штука
РК-ИМН-5№020705
31 115,00
792
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер дренажный CPT: 8-36Fr, 50-200 мл, дренажная система
штука

ҚР-ММБ-5№021830
19 050,18
790
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
дана
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
ҚР-ММБ-5№020705
5 785,65
791
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
дана
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
ҚР-ММБ-5№020705
31 115,00
792
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.
дана
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.

РК-ИМН-5№020705
16 022,32
795
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Инфузионная линия СРТ: высокого давления, удлинительные, линии для мониторинга давления для взрослых и детей, соединительные линии для инфузии, линии с фильтрами 0.2 мик, 1.2 мик, многоканальные линии для инфузии, инфузионная система, заглушка комбинированная, система для внутривенных инфузий, система для внутривенных вливаний
штука
РК-ИМН-5№020705
6 624,00
796
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Аортальный выкусыватель (панч)
штука

ҚР-ММБ-5№020705
16 022,32
795
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе
дана
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе
ҚР-ММБ-5№020705
6 624,00
796
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Аорталық тістеуік (панч)
дана
Аорталық тістеуік (панч)

РК-ИМН-5№020705
47 237,40
797
Набор индефлятора Clever
Набор состоит из собственно прибора, крана и других компонентов (указанных ниже), которые могут понадобиться при интервенционных процедурах – инструмент для вставки, устройство для вращения проводника катетера, Y-образный адаптер.
Набор индефлятора Clever
штука
РК-ИМН-5№018717
48 614,58
798
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора CPT: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) блок, устройство вращения проводника, стопкок, диллятатор, торк-девайс
штука

ҚР-ММБ-5№020705
47 237,40
797
Clever индефлятор жинағы
Жинақ меншікті аспабынан, шүмектен және, интервенциялық емшаралар кезінде қажет болуы мүмкін басқа компоненттерден (төменде көрсетілген) - ендіруге арнаған құрал, катетер өткізгішін айналдыруға арналған құрыллы, Y тәрізді адаптерден тұрады.
Clever индефлятор жинағы
дана
Clever индефлятор жинағы
ҚР-ММБ-5№018717
48 614,58
798
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс
дана
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс

РК-ИМН-5№020705
48 614,58
799
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Датчик инвазивного измерения давления, уровня CPT, кабель для датчика, держатель, линия датчика давления
штука
РК-ИМН-5№020705

ҚР-ММБ-5№020705
48 614,58
799
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
дана
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
ҚР-ММБ-5№020705

81 153,45
803
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея: с температурным датчиком и без Fr
штука
РК-ИМН-5№018732
31 115,00
804
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора Clever: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) устройство вращения проводника*
штука
РК-ИМН-5№018732

81 153,45
803
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
жинақ
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
ҚР-ММБ-5№018732
31 115,00
804
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы
жинақ
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы
ҚР-ММБ-5№018732

83 756,25
807
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Инфузионная линия Clever: высокого давления; удлинительные, линии для мониторинга давления для взрослых и детей, соединительные линии для инфузии, линии с фильтрами 0,2 мик, 1,2 мик, многоканальные линии для инфузии, инфузионная система*
штука
РК-ИМН-5№018732
11 744,00
808
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Комплект мочеприемника Clever
штука
РК-ИМН-5№018732

83 756,25
807
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever инфузиялық желісі: жоғары қысымды 2; ұзартқыш , ересектер мен балалар үшін қысымды мониторингілеуге арналған желілер, инфузияға арналған жалғағыш желілер, сүзгісі бар желілер 0,2 мик, 1,2 мик, инфузияға арналған көп өзекті желілер, инфузиялық жүйе *
жинақ
Clever инфузиялық желісі: жоғары қысымды 2; ұзартқыш , ересектер мен балалар үшін қысымды мониторингілеуге арналған желілер, инфузияға арналған жалғағыш желілер, сүзгісі бар желілер 0,2 мик, 1,2 мик, инфузияға арналған көп өзекті желілер, инфузиялық жүйе *
ҚР-ММБ-5№018732
11 744,00
808
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever несеп қабылдағыш жиынтығы
жинақ
Clever несеп қабылдағыш жиынтығы
ҚР-ММБ-5№018732

44 982,00
811
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 200 мл
штука
РК-ИМН-5№021480

44 982,00
811
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
дана
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
ҚР-ММБ-5№021480

РК-ИМН-5№021480
21 352,69
815
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 100 мл
штука

ҚР-ММБ-5№021480
21 352,69
815
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 100 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 100 мл

Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 1000 мл. Еврофлакон 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
4 328,79
821
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий:
- Каждый комплект должен иметь индивидуальную упаковку.
- Изделия в индивидуальной упаковке укладываются в полимерный двухслойный пакет с двумя прозрачными сторонами.
- Обе стороны должны представлять собой полимерный трехслойный материал с различной температурой плавления каждого слоя.
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
штука
РК-ИМН-0№023157
159 960,00
822
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1. Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
2. Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
3. Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40 г/м2.
4. Очки защитные закрытые.
5. Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха.
6. Капюшон, закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон.
7. Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м2.
8. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
комплект
РК-ИМН-5№021824
16 575,96
823
Костюмы защиты модель
Застежка-молния;
- Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию;
- Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке;
- Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы.
2.3 Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду.
2.4 Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
Костюмы защиты модель.
упаковка

"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл еврофлаконы.
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
4 328,79
821
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
Бұйымның сыртқы түрі: -Әр жиынтық жеке қаптамаға оралуы керек. -Жеке қаптамадағы бұйымдар екі жағы мөлдір полимерлі екі қабатты пакетке салынған. -Екі жағы әр қабат үшін әр түрлі балқу температурасы бар үш қабатты полимерлі материал болуы керек.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
дана
Пластикалық бір реет пайдаланылатын шприц, 60 мл – 2 дана; Баллон, 50мл – 1 дана; Ұзартқыш түтік, 55 см – 1 дана; Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023157
159 960,00
822
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
1.Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 2. Жиынтықтағы костюм-жейде, шалбар матадан жасалмаған материалдан жасалған. Жейденің жеңі ұзын. Шалбар ұзын, бел сызығы бойымен белбеу таспамен (серпімді жолақпен) тартылады. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 3. Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе қалыңдығы кемінде 10 мкм полиэтиленді үлбірден жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 4. Қорғаныш көзілдірігі жабық. 5. Респиратор-сүзгілеуші маскасы, дем шығару клапаны бар немесе жоқ. 6. Бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. 7. Комбинезон ламинатталған тоқыма емес материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес матадан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс. 8. Комбинезон жасалған материалдан жасалған бахилалар. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
жинақ
-
ҚР-ММБ-5№021824
16 575,96
823
Модель қорғау костюмі
Сыдырма бекіткіш; - Сыдырма бекіткішті жауып тұратын жабысқақ клапаны бар; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын серпімді серпімді сорғыш; - капюшонында, жеңдерінде, комбиненезоннын шалбарында серпімді жолақтары бар; - Биік бахилалар. 2.3 Тоқыма емес материал, тығыздығы 50-100 гр./ ш. м. ламинатталған материалдың жоғарғы қабаты (микропористі полипропилен немесе полиэтилен қабаты). Материал су өткізбейді. 2.4 Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
Модель қорғау костюмі
орау

РК МИ (ИМН)-0№023986
6 526,72
824
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 100 мл
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№023986
6 526,72
824
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл

РК-ИМН-5№020827
47,18
826
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, объемом 30 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
47,18
826
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл

РК-ИМН-5№020827
47,19
827
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие может быть из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный. Размеры лезвий: №10; №11; №12; №15
штука
РК-ИМН-5№020812
84,46
828
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие может быть из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный с лезвием из нержавеющей стали. Размеры лезвий: №20; №21; №22; №23; №24; №25
штука
РК-ИМН-5№020812
86,29
829
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана представляет собой рукоятку, на одном конце которой размещена рабочая часть в виде ложки, а на другом конце размещена лопаточка. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
штука
РК-ИМН-5№020789
23,91
830
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами S, M, L
Зеркало гинекологическое по Куско имеет створки закругленной формы, изготовленные из полистирола высокого качества, который характеризуется хорошей оптической прозрачностью. Благодаря этому, при гинекологическом осмотре исключается наличие недоступных для осмотра зон, что повышает качество диагностики. Зеркало имеет надежный фиксатор, обеспечивающий широкий диапазон хорошо фиксированных положений инструмента, а также гарантирующий прочность, удобство и простоту в использовании одной рукой.
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами М
штука

ҚР-ММБ-5№020827
47,19
827
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалуы мүмкін. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүздерінің өлшемі: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі. Жүздерінің өлшемі: №10; №11; №12; №15
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №10; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №11; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №12; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №15;
ҚР-ММБ-5№020812
84,46
828
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалуы мүмкін. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүздерінің өлшемі: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі тот баспайтын болаттан жасалған жүзімен. Жүздерінің өлшемі: №20; №21; №22; №23; №24; №25
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №20; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №21; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №22; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №23; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №24; Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №25
ҚР-ММБ-5№020812
86,29
829
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
Эйр шпателі - Фолькман қасығы бір ұшында қасық түріндегі жұмыс бөлігі, екінші ұшында қалақша орналасқан тұтқа болып табылады. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
дана
-
ҚР-ММБ-5№020789
23,91
830
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемдері S, M, L
Куско бойынша гинекологиялық айнасының жақсы оптикалық мөлдірлікпен сипатталатын жоғары сапалы полистирол жасалған дөңгелек пішінді жармасы бар. Осының арқасында, гинекологиялық тексеру кезінде тексерілуі қиын аумақтар болдырмайды, бұл диагностиканың сапасын арттырады. Айна құралдың жақсы бекітілген жағдайларының кең ауқымын қамтамасыз ететін, сондай-ақ беріктігіне, бір қолмен қолдануға қолайлы және оңайлығына кепілдік беретін сенімді бекіткіші бар.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемі M
дана

1. Комбинезон защитный нестерильный изготовлен из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. Размеры: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная резинка на рукавах и штанинах. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контору лица. Плотность не менее 115 г/м².
2. Пижама (рубашка) из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, рукав длинный, прямой и брюки длинные. Размер: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная тесьма. Плотность не менее 115 г/м².
3. Халат из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. "Стойка" воротник, на завязках, рукава одношовные втачные, длинные. Плотность не менее 115 г/м² или хлопчатобумажная ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотностью 140-180 г/м².
4. Фартук длинный изготовлен из полиэтилена /ПВХ, толщиной не менее 30 мкм.
5. Капюшон /шлем из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью 115 г/м².
6. Косынка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м². Размер 90х90х125 см.
7. Шапочка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м².
8. Нарукавники из полиэтилена, толщиной не менее 30 мкм. Размер 48х25 см.
9. Очки защитные с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Очки не имеют острых кромок или других дефектов, которые могут вызывать дискомфорт; очковые стекла не содержат никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений.
10. Ватно-марлевая повязка (маска) из марли, длиной 50 см, шириной 125 см. Размер ватного пласта: длина 25 см, ширина 17 см. Маска марлевая медицинская 4-х слойная, 8-и слойная,16-и слойная. Фиксация: резинка или завязки.
11. Маска-респиратор фильтрующая с клапаном или без, фиксация – резина.
12. Маска медицинская из нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) трехслойная. Фиксация – резинка или завязка.
13. Носки из хлопчатобумажной (ХБ) или из комбинированных полусинтетических тканей, однотонные или различных цветов. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или кожзаменителя.
14. Бахилы из хлопчатобумажной (ХБ) ткани высокие или низкие.
15. Бахилы низкие из полиэтилена.
16. Сапоги резиновые /ПВХ из резины или поливинилхлорида (ПВХ), размеры 37-47.
17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком.
19. Полотенце из хлопчатобумажной (ХБ) ткани (вафельная). Размер 70х70 см. 20. Бумажный лейкопластырь на нетканой основе в катушках. Размер: 2,5х10 см; 5х10 см.
Защитный комплект противочумный многоразового применения. Комплектность:

1. Стерильді емес қорғаныс комбинезон мақта-маталы (ММ) матадан дайындалған. Өлшемдері: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: жеңдер мен шалбардағы созылғыш резеңке. Капьюшон бет контурына тығыз жабысып тұратын созылғыш резеңкемен. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес. 2. Пижама (көйлек және шалбар) мақта-маталы (ММ) матадан, жеңі ұзын, түзу және ұзын шалбар. Өлшемі: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: созылғыш жиектеме. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес. 3. Халат мақта-маталы (ММ) матадан жасалған. "Тік" жаға, байлауышпен, жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. Тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес немесе су-кір жұқтырмайтын, мақта-маталы матадан, 140-180 г/м? антистатикалық өңдеумен. 4. Ұзын алжапқыш полиэтиленнен /ПВХ-дан жасалған, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес. 5. Капюшон /шлем мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?. 6. Үшкіл орамал мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес. Өлшемі 90х90х125 см. 7. Телпек мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м?-ден кем емес. 8. Жеңқаптар полиэтиленнен, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес. Өлшемі 48х25 см. 9. Қорғаныс көзілдірігі тұмшалауды қамтамасыз ететін конструкциялы тығыз жабысып тұратын жиегі бар. Көзілдіріктің өткір жиектері немесе ыңғайсыздық тудыруы мүмкін басқа да ақаулары жоқ; көзілдірік әйнектерінде көрінуді нашарлататын маңызды ақаулар жоқ, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар. 10. Мақта-дәкелі таңғыш (бетперде) дәкеден, ұзындығы 50 см, ені 125 см. Мақта қабатының өлшемі: ұзындығы 25 см, ені 17 см. Медициналық дәке бетперде 4-қабатты, 8-қабатты, 16-қабатты. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш. 11. Медициналық респиратор клапанмен немесе клапансыз, бекітілуі – резеңке. 12. Медициналық бетперде үш қабатты тоқылмаған материалдан СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) жасалған. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш. 13. Шұлық мақта-мата немесе аралас жартылай синтетикалық матадан, бір түсті немесе әр түсті. Жабық өкшесі бар тәпішке былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған. 14. Бахилалар мақта-маталы мата, биік немесе аласа. 15. Аласа бахилалар полиэтиленнен. 16. Резеңке /ПВХ етіктер резеңкеден немесе поливинилхлоридтен (ПВХ), өлшемдері 37-47. 17. Бір реттік медициналық стерильді қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша. 18. Бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша. 19. Сүлгі мақта маталы мата ("вафельді"). Өлшемі: 70х70см. 20. Қағаз жабысқақ бұласыр орауышта тоқылмаған негізде. Өлшемі: 2,5смх10м; 5смх10м
Обаға қарсы көп рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы. Толықтығы: 1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон 2. Пижама 3. Халат 4. Ұзын алжапқыш 5. Сорғыш / дулыға 6. Орамал 7. Телпек 8. Жеңдер 9. Қорғаныс көзілдірігі 10. Мақта-дәке таңғыш 11. Медициналық респиратор 12. Медициналық маска 13. Шұлық / тәпішке 14. Бахилы жоғары/төмен 15. Бахилы төмен 16. Резеңке/ПВХ етік 17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар 18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар 19. Сүлгі 20. Қағаз жабысқақ сылақ
жинақ

1. Комбинезон защитный нестерильный
2. Пижама
3. Халат
4. Фартук длинный
5. Капюшон/шлем
6. Косынка
7. Шапочка
8. Нарукавники
9. Очки защитные
10. Ватно-марлевая повязка
11. Респиратор медицинский
12. Маска медицинская
13. Носки/тапочки
14. Бахилы высокие/низкие
15. Бахилы низкие
16. Сапоги резиновые/ПВХ
17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные
18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные
19. Полотенце
20. Бумажный лейкопластырь
комплект

1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон 2. Пижама 3. Халат 4. Ұзын алжапқыш 5. Сорғыш / дулыға 6. Орамал 7. Телпек 8. Жеңдер 9. Қорғаныс көзілдірігі 10. Мақта-дәке таңғыш 11. Медициналық респиратор 12. Медициналық маска 13. Шұлық / тәпішке 14. Бахилы жоғары/төмен 15. Бахилы төмен 16. Резеңке/ПВХ етік 17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар 18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар 19. Сүлгі 20. Қағаз жабысқақ сылақ

РК-ИМН-0№023417
28 732,48
834
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 9 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитрит р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-ММБ-0№023417
28 732,48
834
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 9 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 9 - Тест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, нитриттер, рН, қан, үлес салмағының мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

РК МИ (in vitro)-0№024235
14 495,15
835
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024235
14 495,15
835
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 7 - Tест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, рН, қан мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

РК МИ (in vitro)-0№024222
11 954,88
836
KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов
Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024222
11 954,88
836
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңы. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.

KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024232
9 488,64
837
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала впитывающая, размеры: 70х80, 80х90
штука
РК МИ (ИМН)-0№024155
175,56
838
Индефлятор EMS20
Одноразовое устройство для раздувания баллона, имеет Ұмкость камеры 20 мл. Способно создавать давление 30 атм./бар. Оснащено резьбовым плунжером, гибким удлинителем высокого давления и трҰхходовым запорным клапаном высокого давлениея в диапазоне "вакуум - 30 атм./бар" с точностью ± 1атм/бар. Изделие изготовлено из поликарбонатной смолы.
Индефлятор EMS20 01 Y+
набор
РК-ИМН-0№023244
24 852,58
839
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori) №1
1 набор (1 тест)

KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024232
9 488,64
837
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде
Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш ақжаймалары, өлшемдері: 70х80, 80х90
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары
ҚР-МБ (ММБ)-0№024155
175,56
838
EMS20 индефляторы
EMS20 индефляторы бір реттік баллонды үрлейтін құрылғы, сыйымдылығы 20 мл камерасы болып табылады. 30 атм./бар қысым жасауға қабілетті. Ол бұрандалы плунжермен, жоғары қысымды икемді ұзартқышпен және ± 1атм/бар дәлдігімен "вакуум - 30 атм./бар" диапазонындағы жоғары қысымды үш жақты бекіткіш клапанмен жабдықталған. Өнім поликарбонат шайырынан жасалған.
EMS20 01 Y+ Индефляторы
жинақ
Монометрі бар индефлятор корпусы, Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы, Өткізгішті енгізуге арналған құрал, Жалғағыш түтігі және шүмегі бар түймесімен гомеостаздық клапан (Y коннектор)
ҚР-ММБ-0№023244
24 852,58
839
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Хеликобактер пилориге (H. pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" (жаңа алынған қан/сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Хеликобактер пилори-ге антиденелерді анықтау үшін жарғақшалық жолақтар негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық талдау.
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана

РК МИ (in vitro)-0№024250
1 137,39
840
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024250
1 137,39
840
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады

Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024255
1 848,29
841
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный. Комплектность:
1. Простыня из нетканого материала 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 шт.
2. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
3. Простыня 120 х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 х 7,2 см – 1 шт.
4. Простыня на пациента 140 х 80 см с адгезивным краем – 1 шт.
5. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.
6. Простыня для инструментального стола 160 х190см – 1 шт.
7. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см – 1 шт.
8. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
9. Шапочка - берет – 1 шт.
10. Халат – 3 шт.;
11. Бахилы – 2 пары;
12. Салфетка 20 х 20 см / 22 х 23 см – 4 шт.
13. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024467
12 954,00
842
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный. Комплектность:
1. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект

Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024255
1 848,29
841
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы 1. Тоқыма емес матадан жасалған парақ 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 дана 2. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ - 1 дана 3. Жабысқақ тесігі 4,5 х 7,2 см болатын 120 х 100 см парақ - 1 дана 4. Жабысқақ жиегі бар 140 х 80 см пациентке арналған парақ-1 дана. 5. Офтальмологияға арналған 160х200см операциялық парақ, екі шаршы кесіндісі 10х10см, инцизді пленкасы бар және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасы бар-1 дана. 6. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см-1 дана. 7. 140 см х 80 см аспаптық үстелге арналған Мейо қақпағы – 1 дана. 8. Сіңіргіш жөргек 60 см х 60 см – 1 дана. 9. Телпек-берет - 1 дана. 10. Халат – 3 дана; 11. Бахилы -2 жұп; 12. Майлық 20 х 20 см / 22 Х 23 см-4 дана 13. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы: 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150х200 см / 170х260 см / 160х190 см – 1 дана; 2. Қалтасы және адгезивті тесігі бар ақжайма 100х100 см – 1 дана; 3. Адгезивті тесігі бар 4,5х7,2 см ақжайма 120х100 см – 1 дана; 4. Адгезивті жиегі бар 140х80 см пациентке арналған ақжайма – 1 дана; 5. Офтальмологияға арналған 160х200 см операциялық ақжайма, екі шаршы ойығы 10х10 см инцизді үлбірімен және бекіткіштері бар екі қабылдағыш қалтасымен – 1 дана; 6. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160х190 см – 1 дана; 7. Құрал үстеліне арналған Мейо қабы 140х80 см – 1 дана; 8. Сіңіргіш жаялық 60х60 см – 1 дана; 9. Қалпақ-берет – 1 дана; 10. Халат – 3 дана; 11. Бахилалар – 2 жұп; 12. Сүрткі 20х20 см / 22х23 см – 4 дана; 13. Ламинатталған сүрткі 70х80 см – 2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
12 954,00
842
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы: 1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана 2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы: 1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана; 2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.

РК МИ (ИМН)-0№024467
1 859,00
843
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем, материал типа СМС, плотностью 40 г/м2.
штука
РК-ИМН-5№022471
3 885,57
844
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем, материал типа Спанлейс, плотностью 68 г/м2.
штука
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем из нетканого матьериала типа Спанлейс плотностью 68 г/м2

ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
1 859,00
843
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 х 250 см стерильді ойығы бар, 70 х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, СМС типті материал, тығыздығы 40 г /м2.
дана
180х250 см стерильді тілігі бар, 70х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, тығыздығы 40 г/м2 кем емес СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі
ҚР-ММБ-5№022471
3 885,57
844
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 ? 250 см стерильді ойығы бар, 70 ? 80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.
дана
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.

РК-ИМН-5№022471
6 608,27
845
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, состав: Салфетка (20-100)×(20-100) см – 2 шт, подстилка-пеленка впитывающая (60-90)×(60-90) см – 1 шт, браслет для идентификации – 1 шт, карточка – медальон для идентификации – 1 шт, зажим для, пуповины – 1 шт, шапочка – 1 шт, конверт – 1 шт, маска трехслойная – 1 шт, салфетка (20-100)×(20-100) см –3 шт, ватная палочка – 1 шт. Комплектующие представлены плотностью от 15 г/м2 до 120 г/м2. * Допускается по согласованию с заказчиком изготовление изделий, из различных видов материала, плотностей и различных типоразмеров.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
комплект
РК-ИМН-0№023613
5 151,58
846
Комплект для операций на брюшной полости
Комплекты для операции на брюшной полости изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс, марля. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операций на брюшной полости
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024433
27 134,63
847
Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией
Простыни и салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку/простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд), с плотностями от 15 до 70 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (50-300)×(50-400) см. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс или бумажного полотна с плотностями от 30 до 100 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (5-100)×(5-100) см.
Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией, салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100
рулон
РК МИ (ИМН)-0№024030
5 755,79
848
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 10 см х 10 см
штука
РК-ИМН-0№022419
164,92
849
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет

ҚР-ММБ-5№022471
6 608,27
845
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
Жаңа туған сәбиге арналған, тоқыма емес материалдан жасалған стерильді жиынтықтың құрамы: Сүрткі (20-100)?(20-100) см – 2 дана, сіңіргіш төсеніш- жайлық (60-90)?(60-90) см – 1 дана, сәйкестендіруге арналған білездік – 1дана, сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана, кіндік қысқышы – 1 дана, телпек – 1 дана, конверт- 1 дана, үш қабатты бетперде – 1 дана, сүрткі (20-100)?(20-100) см – 3 дана, мақта таяқшасы – 1 дана тұрады. Қосымша жинақтауыштары 15 г /м2-ден 120 г / м2 дейінгі тығыздықта ұсынылған. *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі материалдардан, әртүрлі типтік өлшемдерден және әртүрлі дайын бұйымдарды жинақтауға жол беріледі.
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
жинақ
1. Сүрткі 80x90 см – 2 дана; 2. Сіңіргіш төсеніш- жаялық 60x60 см – 1 дана; 3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1дана; 4. Сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана; 5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана; 6. Телпек – 1 дана; 7. Конверт- 1 дана; 8. Үш қабатты бетперде – 1 дана; 9. Сүрткі 30x40 см – 3 дана; 10. Мақта таяқшасы – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023613
5 151,58
846
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтықтар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлэйс, дәке түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
жинақ
1. Аспаптық үстелге жабын 150х190 см - 1 дана; 2. Майо үстеліне жабын 80-145 см - 1 дана; 3. Тесігі, жабысқақ жиегі, инциз пленкасы бар 200х315 см ақжайма - 1 дана; 4. Жақсартылған халат ХL - 2 дана; 5. 10х10 см, көп қабатты рентген жіптері бар дәке сүрткілер – 10 дана; 6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45х45 см – 10 шт; 7. Yankauer типті аспирациялық катетер жалғағыш түтігімен 0,5х300 см, екі түтік ұстағышы бар– 1 дана; 8. Сүлгі қысқышы - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024433
27 134,63
847
Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған ақжаймалар мен сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні/ақжайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Ақжаймалар СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады, тығыздығы 15-тен 70 г/м2-ге дейін. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар (50-300)х(50-400) см. Сүрткілер 30-дан 100 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар ма (5-100)х(5-100) см.
Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер, перфорациясы бар орамдағы майлықтар 30×40 см №100
орам
№100 Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер, 30х40 см. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған сүрткілер, орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткілерді қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер 60 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024030
5 755,79
848
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 10 см х 10 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
164,92
849
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.

Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 20 см х 20 см
штука
РК-ИМН-0№022419
864,60
850
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 30 см х 30 см
штука

Көлемі 20 см х 20 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
864,60
850
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 30 см х 30 см бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар

РК-ИМН-0№022419
864,60
854
Тампоны марлевые медицинские стерильные
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
штука

ҚР-ММБ-0№022419
864,60
854
Медициналық стерильді дәкелі тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.
дана
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.

РК-ИМН-0№022418
123,69
867
Тампоны марлевые медицинские стерильные
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 5 см
штука

ҚР-ММБ-0№022418
123,69
867
Медициналық стерильді дәкелі тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте
Көп қабатты дәке стерильді өлшемі 10 см х 5 см тампон
дана
Көп қабатты дәке стерильді өлшемі 10 см х 5 см тампон

РК-ИМН-0№022418
1 048,00
872
Салфетки марлевые медицинские стерильные
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью, предназначенной для обеспечения возможности быстрого и неинвазивного обнаружения очага заражения, если перевязочный материал является его источником. При производстве салфеток марля складывается обработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Салфетки изготавливаются в стерильном виде, складываются слоями и имеют прямоугольную форму. Стерилизуются в упакованном виде этиленоксидом в соответствии с правилами по стерилизации, утвержденными органами здравоохранения РК. Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения: - размером 5 см х 5 см имеют длину 5 см ± 0,5 см и ширину 5 см ± 0,5 см; - размером 7,5 см х 7,5 см имеют длину 7,5 см ± 0,5 см и ширину 7,5 см ± 0,5 см; - размером 10 см х 10 см имеют длину 10 см ± 0,5 см и ширину 10 см ± 0,5 см; Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года. Упаковка: Салфетки в количестве кратном 5, упаковывают в пленочную оболочку или оберточную бумагу, или комбинированную упаковку. Транспортная упаковка по 300 шт., 500 шт., 800 шт. и 1000 шт. в коробки из картона.
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения размером 5 см х 5 см
штука

ҚР-ММБ-0№022418
1 048,00
872
Медициналық стерильді дәкелі сүрткілер
Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер, егер таңу материалы оның көзі болып табылса, жұқтыру ошағын тез және инвазивті емес анықтау мүмкіндігін қамтамасыз етуге арналған мақта-матадан, ағартылған, рентгенконтрасты жіппен медициналық дәке жасалған. Сүрткілер өндірісінде дәке өңделген жаралар, жұмыс өрісі және басқа беттерге жіптер мен талшықтардың енуіне жол бермеу үшін өңделген жиектерді (кесінділерді) ішке қарай бүктейді. Олар жоғары сіңіргіш қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Сүрткілер стерильді түрде жасалады, қабаттарға бүктеледі және тікбұрышты пішінді болады. ҚР Денсаулық сақтау органдары бекіткен стерилизациялау қағидаларына сәйкес этилен тотығымен қапталған түрде стерилизацияланады. Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер: - өлшемі 5 см х 5 см ұзындығы 5 см ± 0,5 см және ені 5 см ± 0,5 см; - өлшемі 7,5 см х 7,5 см ұзындығы 7,5 см ± 0,5 см және ені 7,5 см ± 0,5 см; - өлшемі 10 см х 10 см ұзындығы 10 см ± 0,5 см және ені 10 см ± 0,5 см. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: 5 есе мөлшердегі майлықтар пленкалы қабыққа немесе орауыш қағазға немесе аралас қаптамаға оралған. Картон қораптарға 300 дана, 500 дана, 800 дана және 1000 дана көліктік қаптама.
Рентгендік контрастты жіппен 5 см х 5 см мөлшерінде бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке майлықтар
дана
Медициналық стерильді бір рет қолданылатын дәкелі сүрткілер рентгеноконтрастты жіппен, өлшемі 5 см х 5 см

РК-ИМН-0№023163
86,45
873
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках. Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
штука

ҚР-ММБ-0№023163
86,45
873
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бетпердені бетте ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған ендірілген бекіткіш бар. Бекіткіштер резеңкелі құлақ ілмектері түрінде жасалған. Бетперденің өлшемі 14,5см х 9см, баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Бетперде гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістендіргіштер жоқ. Бір реттік пайдалануға арналған. Дайындау материалдары: сүзгіш қабаттан - СС (спанбонд+спанбонд) немесе СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқылмаған материалдардың екі сыртқы қабатының арасында орналасқан тоқылмаған материал Мельтблауннан (МБ) тұрады.
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-

РК-ИМН-5№021814
35,17
874
Медицинские очки
Одноразовые медицинские защитные очки или после обработки дезинфицирующими средствами используемые повторно. Бесцветными, герметично защищать глаза с боку, сверху и снизу. Иметь в качестве крепления наголовную ленту или заушники. Наголовная лента должна иметь возможность регулирования длины или быть саморегулирующимся. Очковые стекла не должны содержать никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений, затемнений, точек, следов зачистки, выбоин. Наголовная лента, должна иметь ширину не менее 10 мм по всей длине Длина заушников 12,0 см ±1. Средняя масса должна быть не более 130 г.
Медицинские очки
штука

ҚР-ММБ-5№021814
35,17
874
Медициналық көзілдірік
Бір реттік немесе дезинфекциялық құралдармен өңделгеннен кейін қайта пайдалануға болатын медициналық қорғаныс көзілдірігі. Түссіз, көзді бүйірден, жоғарыдан және төменнен герметикалық қорғайды. Бекіткіш ретінде бас таспасы немесе құлаққаптары бар. Бас таспасының ұзындығын реттеу немесе өзін-өзі реттеу мүмкіндігі болуы тиіс. Көзілдірік әйнектерінде көруді нашарлататын маңызды ақаулары болмауы тиіс, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар, күңгірттеу, нүктелер, тазарту іздері, жарықшақ. Бас таспа ені бүкіл ұзындығы бойынша кемінде 10 мм болуы тиіс, құлаққаптарының ұзындығы 12,0 см ±1. Орташа салмағы 130 г аспауы керек.
Медициналық көзілдірік
дана
-

РК-ИМН-0№023244
22 632,11
876
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G; 1,8 мм с иглой 26G; 1,8 мм с иглой 21G; 2,4 мм с иглой 21G; 2,8 мм с иглой 21G
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения выпускаются в групповой таре по 200 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 650 г. Типы ланцет в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам – глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: этилен оксид. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G.
штука

ҚР-ММБ-0№023244
22 632,11
876
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен; 1,8 мм 21G инесімен; 1,8 мм 26 G инесімен; 2,4 мм 21G инесімен; 2,8 мм 21G инесімен
Капиллярлық қан алуға арналған қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, қорапта 200 данадан. Теріні тесу тереңдігіне қарай мынадай өлшемдерге бөлінеді – тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған 18G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза құрамын мониторингтеуге арналған 26G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобин, холестеролді тестілеуге, оның ішінде педиатрияға арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,4 мм дөрекіленген теріні тесуге арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,8 мм елеулі мөлшердегі қан алуға арналған 21G инесі бар. Стерилизация әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен

РК МИ (ИМН)-0№024000
133,00
877
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.

ҚР-МБ (ММБ)-0№024000
133,00
877
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 2,5 мл, без игл
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
17,41
880
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 3 мл, без игл
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2,5 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 2,5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
17,41
880
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 3 мл, инелерсіз
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелерсіз, 3 компонентті 3 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 60 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
124,30
890
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, пластиковый со светодиодной насадкой
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері,көлемі 60 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді,инелермен, 3 компонентті 60 (мл) көлемімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
124,30
890
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі
дана
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі - 1 дана

РК МИ (ИМН)-0№024309
119,70
891
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения. Комплектность:

ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
119,70
891
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. беттік тығыздығы 30, 42, 60 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
жинақ

1. Шапочка клип-берет – 1 шт.;
2. Халат одноразовый – 1 шт.;
3. Рубашка / сорочка – 1 шт.;
4. Маска одноразовая – 1 шт.;
5. Бахилы высокие / низкие – 1 пара.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024623
776,00
892
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Антигены туберкулеза иммобилизованы на тестовой области мембраны. Во время тестирования образец реагирует с антигеном туберкулеза, конъюгированным с окрашенными частицами, и предварительно наносится на подушку для образца теста. Затем смесь мигрирует через мембрану под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране. Если в образце достаточно антител к туберкулезу, в тестовой области мембраны образуется цветная полоса. Наличие этой цветной полосы указывает на положительный результат, а ее отсутствие указывает на отрицательный результат. Появление цветной полосы в контрольной области служит процедурным контролем, указывая на то, что был добавлен правильный объем образца и произошло впитывание мембраны. Чувствительность 83,6%. Специфичность 99,2%.
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
комплект
РК-ИМН-5№020099
107 875,00
893
Гель для лазерных и IPL процедур
В состав геля входят: вода, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, краситель. Внешний вид: однородная вязкая жидкость без механических примесей, без запаха или со слабым специфическим запахом. Допускается наличие пузырьков воздуха в геле. Цветность: гель должен быть синим, зеленоватым или слабо окрашенным по сравнению с водой для инъекций. рН: 5.0 - 7.0. Вязкость: От 85.000 – 135.000 сР. Масса содержимого упаковки определяют в граммах. Допускаемая погрешность + 5%.
Гель для лазерных и IPL процедур, объем: 250 г
штука
РК МИ (ИМН)-0№024624
409,00
894
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Экспресс-тест обнаруживает антитела IgG / IgM к SARS-CoV-2 посредством визуальной интерпретации изменения цвета. Античеловеческий IgG и античеловеческий IgM используются для обнаружения специфических антител в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Когда образец добавляется в лунку для образца, специфические антитела IgM и / или IgG, если они присутствуют, будут связываться с антигенами SARS-CoV-2, конъюгированными с окрашенными частицами на подушке для конъюгата. Поскольку образец перемещается вдоль полоски под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране, комплекс будет захвачен антителами против IgM человека и/или антителами против IgG человека, иммобилизованными на тестовой области(-ях). Избыточные окрашенные частицы улавливаются в области внутреннего контроля. Состав изделия медицинского назначения: - Кассета с тест-полоской и влагопоглотителем - 25 шт; - Буферный раствор - 1 фл; - Пипетка - 25 шт; - Инструкция по применению.
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 10 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -10 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
штука
РК МИ (in vitro)-0№024529
40 320,00
895
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Экспресс-тест обнаруживает антитела IgG / IgM к SARS-CoV-2 посредством визуальной интерпретации изменения цвета. Античеловеческий IgG и античеловеческий IgM используются для обнаружения специфических антител в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Когда образец добавляется в лунку для образца, специфические антитела IgM и / или IgG, если они присутствуют, будут связываться с антигенами SARS-CoV-2, конъюгированными с окрашенными частицами на подушке для конъюгата. Поскольку образец перемещается вдоль полоски под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране, комплекс будет захвачен антителами против IgM человека и/или антителами против IgG человека, иммобилизованными на тестовой области(-ях). Избыточные окрашенные частицы улавливаются в области внутреннего контроля. Состав изделия медицинского назначения: - Кассета с тест-полоской и влагопоглотителем - 25 шт; - Буферный раствор - 1 фл; - Пипетка - 25 шт; - Инструкция по применению.
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 25 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -25 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
штука

1. Клип-берет телпек; 2. Бір реттік халат ; 3. Көйлек /жейде ; 4. Бір реттік бетперде ; 5. Биік /аласа бахилалар
ҚР-МБ (ММБ)-0№024623
776,00
892
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
Туберкулез антигендері жарғақшаның тестті аумағына иммобилизацияланған. Тестілеу барысында үлгі боялған бөлшектермен коньюгацияланған туберкулез антигендерімен реакцияға түсіп тест үлгісінің жастықшасына алдын ала қондырылады. Одан кейін қоспа капиллярлар әсерімен жарғақша арқылы көшіп, жарғақшадағы реагенттермен әсерлеседі. Егер үлгіде туберкулезге қарсы антиденелер мөлшері жеткілікті болған жағдайда, жарғақшаның тесттік аумағында түсті сызық пайда болады. Сондай түсті сызықтың болуы оң нәтижені білдіріп, болмауы теріс нәтижені білдіреді. Бақылау бөлігіндегі түсті сызықтың пайда болуы үлгінін дұрыс мөлшері қосылғандығын және жарғақшаға сіңу жүзеге асырылғандығын білдіретін процедуралық бақылау болып табылады. Сезімталдығы 83,6%. Спецификалығы 99,2%.
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
жинақ
ҚР-ММБ-5№020099
107 875,00
893
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель, көлемі 250г
дана
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024624
409,00
894
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест
COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 25 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық. COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 1 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық.
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 10 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 10 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана 2
дана
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 10 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 10 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана 2
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024529
40 320,00
895
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест
COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 25 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық. COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 1 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық.
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета – 25 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
дана
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета – 25 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана

РК МИ (in vitro)-0№024529
94 750,00
896
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Экспресс-тест обнаруживает антитела IgG / IgM к SARS-CoV-2 посредством визуальной интерпретации изменения цвета. Античеловеческий IgG и античеловеческий IgM используются для обнаружения специфических антител в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека. Когда образец добавляется в лунку для образца, специфические антитела IgM и / или IgG, если они присутствуют, будут связываться с антигенами SARS-CoV-2, конъюгированными с окрашенными частицами на подушке для конъюгата. Поскольку образец перемещается вдоль полоски под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране, комплекс будет захвачен антителами против IgM человека и/или антителами против IgG человека, иммобилизованными на тестовой области(-ях). Избыточные окрашенные частицы улавливаются в области внутреннего контроля. Состав изделия медицинского назначения: - Кассета с тест-полоской и влагопоглотителем - 25 шт; - Буферный раствор - 1 фл; - Пипетка - 25 шт; - Инструкция по применению.
1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 50 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -50 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
комплект
РК МИ (in vitro)-0№024529
181 040,00
897
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер M
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
898
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер L
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
899
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер S.
комплект

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024529
94 750,00
896
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест
COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 25 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық. COVID-19 IgG / IgM экспресс-тесті түс өзгеруін визуалды интерпретациялау арқылы SARS-CoV-2-ге IgG / IgM антиденелерін анықтайды. Адамға қарсы IgG және анти IgM адам қанындағы, қан сарысуындағы немесе плазма сынамаларындағы ерекше антиденелерді анықтау үшін қолданылады. Үлгіні ұңғымаға қосқанда, арнайы IgM және / немесе IgG антиденелері, егер бар болса, конъюгат төсенішіндегі боялған бөлшектермен конъюгацияланған SARS-CoV-2 антигендерімен байланысады. Сынама капиллярлардың әсерінен жолақ бойымен қозғалғанда және мембранадағы реактивтермен өзара әрекеттескенде, комплекс сынақ аймағында (аймақтарында) иммобилизденген адамға қарсы IgM және / немесе адамға қарсы IgG антиденелерімен ұсталады. Артық түсті бөлшектер ішкі бақылау аймағында ұсталады. Медициналық бұйымның құрамы: - Тест-кассета мен құрғатқыш - 25 дана; - Буферлік ерітіндісі - 1 құты; - Пипетка - 25 дана; - Қолдану жөніндегі нұсқаулық.
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 50 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 50 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
жинақ
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 50 дана 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді – 5 мл ± 0,01 мл (1 құты) 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 50 дана 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024529
181 040,00
897
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, 6өлшемі М
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық - 1 жинақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
898
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, өлшемі L
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық - 1 жинақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
899
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, өлшемі S
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері S бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна; 2) жарық түсіргіші бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель; 3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі); 4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар; 5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск); 6) жарық диодты қондырма (жарық түсіргіші бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін)

РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
900
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (110 мл)
штука
РК МИ (in vitro)-0№023890
199,50
901
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (50 мл)
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
900
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890
199,50
901
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)

РК МИ (in vitro)-0№023890
133,00
902
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
Одноразовые респираторы для твердых частиц
штука

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890
133,00
902
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар: Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан мембранасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40% - шегі < 6% Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің максималды шегі.
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
дана
-

РК МИ (ИМН)-0№025564
1 055,86
903
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 650г; 720г; 1150г
Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 1150г
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№025564
1 055,86
903
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 650г; 720г; 1150г
Полипропилен картриджі BiCart-патрон, құрамында натрий бикарбонатының құрғақ ұнтағы (NaНСОз) бар, ол диализдеуші ерітіндіні дайындау үшін қажетті бикарбонаттың көзі болып табылады. Ішіндегісі: BiCart картриджі кемінде 720 г құрғақ натрий бикарбонаты ұнтағы (NaНСО3).
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г
дана
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г

РК-ИМН-5№021307
1 812,29
904
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
Картридж CleanCart A представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок карбоната натрия, который обеспечивает производство раствора карбоната натрия во время процедуры. Когда картридж CleanCart A установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt А Безводный натрия карбонат порошок 13 г., Общий вес картриджа: СlеаnСаrt А ~37 г. Материал: СlеаnСаrt А - полипропилен, рН: СlеаnСаrt А ~11. Срок годности: СlеаnСаrt А - 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
штука

ҚР-ММБ-5№021307
1 812,29
904
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
CleanCart картриджі - бұл процедура барысында натрий карбонатының ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында натрий карбонат ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt А Сусыз натрий карбонатының ұнтағы 13 г, Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt А ~ 37 г. Материал: СleаnСаrt А - полипропилен, рН: СleаnСаrt А ~ 11. Жарамдылық мерзімі: СleаnСаrt А - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі

РК-ИМН-0№022839
632,02
905
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата
Картридж CleanCart C представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок лимонной кислоты, который обеспечивает производство раствора лимонной кислоты во время процедуры. Когда картридж CleanCart C установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате. Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt С - Лимонная кислота сухая порошок 35 г. Общий вес картриджа: СlеаnСаrt С ~56 г. Материал: СlеаnСаrt С - полипропилен. рН: СlеаnСаrt С ~2. Срок годности:- 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата
штука

ҚР-ММБ-0№022839
632,02
905
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
CleanCart C картриджі - бұл процедура кезінде лимон қышқылы ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында лимон қышқылы ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart C картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған. Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt С - Лимон қышқылының құрғақ ұнтағы 35 г. Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt С ~ 56 г. Материал: СleаnСаrt С - полипропилен. рН: СleаnСаrt С ~ 2. Жарамдылық мерзімі: - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі

РК-ИМН-0№022838
646,67
906
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярные диализаторы - это одноразовые стерильные изделия, поставляющиеся в комплекте со стерильными и апирогенными заглушками и готовые к применению после промывки и заполнения. Использовать диализаторы только в сочетании с диализным оборудованием, с помощью которого можно точно определить и контролировать скорость ультрафильтрации. Применяются для гемодиализа при потоке диализирующего раствора Qd=500-800 мл/мин, потоке крови Qb=200-500 мл/мин. Эффективная площадь поверхности мембран 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ для мочевины (мл/ч.мм рт.ст. ? 20%) и средний объем заполнения диализатора (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизация: паровая (автоклавирование).
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 170H
штука

ҚР-ММБ-0№022838
646,67
906
Polyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярлық диализаторлар - бұл стерильді және апирогенді тығындармен бірге жиынтықта жеткізілетін, шайғаннан және толтырғаннан кейін қолдануға дайын бір реттік стерильді бұйымдар. Диализаторларды диализдік жабдықтармен бірге пайдалану керек, соның көмегімен ультрасүзу жылдамдығын дәл анықтауға және бақылауға болады. Диализдейтін ерітінді ағыны кезінде гемодиализ үшін қолданылады Qd=500-800 мл/мин, қан ағымы Qb=200-500 мл/мин. Жарғақшалардың тиімді беткей ауданы 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ мочевина үшін (мл/ч.мм с.б.. ? 20%) және диализаторды орташа толтыру көлемі (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизациялау: бумен (автоклавтау).
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H
дана
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H

РК-ИМН-5№014853
3 311,39
908
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека- это одноэтапный экспресс-тест в тестировании используются четыре специально подобран-ные рекомбинантные протеины вируса гепатита С (ядро, NS3, NS4,NS5). Это позволяет тесту HCV определить антитело против вируса гепатита С в образцах крови человека с высоким уровнем точности. Чувствительность 100% Специфичность 99,4%. Хранить при температуре 4-30 °С. Срок хранения 24 месяца. Не применять после истечения срока годности.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
набор

ҚР-ММБ-5№014853
3 311,39
908
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест. Тестілеуде арнайы таңдалған төрт рекомбинантты С гепатиті вирусының протеиндері (ядро, NS3, NS4, NS5) пайдаланылады. Бұл тестке жоғары деңгейдегі дәлдікпен адам қанының үлгілерінде С гепатиті вирусына қарсы антиденені анықтауға мүмкіндік береді. Сезімталдығы 100%. Спецификалығы 99,4%. 4-30 С температурада сақтау керек. Сақтау мерзімі 24 ай. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
жинақ
-

РК-ИМН-5№020708
111 612,50
909
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex
PRISMA, PRISMAFLEX Set должны быть использованы только с аппаратом PRISMA и PRISMAFLEX соответственно, для обеспечения продолжительного управления жидкостью и почечной заместительной терапии. Применение устройств предназначено для пациентов, которые имеют острую почечную недостаточность, перегрузку жидкостью, или при сочетании обоих случаев. Эти устройства предназначены для использования в следующих видах вено-венозной терапии: Медленной Продолжительной Ультрафильтрации (SCUF), Продолжительная Вено-Венозной Гемофильтрации (CWH), Продолжительного Вено-Венозного Гемодиализа (CWHD), и Продолжительной Вено-Венозной Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set это одноразовый экстракорпоральный контур. Устройства состоят из половолоконных гемофильтров/ диализаторов и кровоповодящих магистралей.Технические характеристики: вес от 580 до 600г.Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл, максимальное давление крови 50мм рт ст. Максимальная скорость потока крови 50мл/мин-75 мл/мин. Технические характеристики: Вес от 580 до 600г.; Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл.; Максимальное давление крови 50 мм.рт.ст.; Максимальное скорость потока крови 50мл/мин - 75 мл/мин.
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex oXiris.
набор

ҚР-ММБ-5№020708
111 612,50
909
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
PRISMA, PRISMAFLEX Set сұйықтық пен бүйректің орын басушы емін ұзақ басқаруды қамтамасыз ету үшін тиісінше PRISMA және PRISMAFLEX аппаратымен ғана пайдаланылуы тиіс. Құрылғыларды қолдану жедел бүйрек жеткіліксіздігі, сұйықтықпен артық жүктемесі бар пациенттерге немесе екі жағдайды да бірге қосқан кезге арналған. Бұл құрылғылар вено-веналық емдерге пайдалануға арналған: Баяу Ұзақ Ультрафильтрация (SCUF), Ұзақ Вено-Веналық Гемофильтрация (CWH), Ұзақ Вено-Веналық Гемодиализ (CWHD), және Ұзақ Вено-Веналық Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set - бұл бір реттік экстракорпоральді контур. Құрылғылар қуысталшықты гемосүзгілерден/ диализаторлардан және қан өткізетін магистральдардан тұрады. Техникалық сипаттамалары: салмағы 580 - 600г. Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл, қанның ең жоғары қысымы 50мм с.б.. Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин-75 мл/мин. Техникалық сипаттамалар: Салмағы 580 - 600г.; Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл.; Қанның ең жоғары қысымы 50 мм. С.б.; Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин - 75 мл/мин.
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
жинақ
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)

РК-ИМН-5№006290
182 281,17
917
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров
Стерильные одноразовые катетеры краткосрочного использования для сосудистого доступа при проведении процедур гемодиализа. GamCath — это катетеры для кратковременного использования, изготовленные из термочувствительного полиуретана. Катетеры кратковременного использования GamCath выпускаются в различных конфигурациях — одно-, двух- или трехпросветные. В многопросветных катетерах артериальная сторона указана красным зажимом, а венозная сторона - голубым зажимом. Объем заполнения напечатан на направляющей вставке зажима на каждом катетере. Стерилизованы этиленоксидом.
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров: GAMCATH GDC-1115
штука

ҚР-ММБ-5№006290
182 281,17
917
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен, түрлі өлшемдерде
Гемодиализ емшараларын жүргізген кезде қантамырларға енгізу үшін қысқа мерзімдік пайдалануға арналған стерильді бір реттік катетерлер. GamCath — термосезімтал полиуретаннан дайындалған қысқа мерзімдік пайдалануға арналған катетерлер. Қысқа мерзімдік пайдалануға арналған GamCath катетерлері түрлі конфигурацияларда шығарылады — бір, екі немесе үш саңылаулы. Көп саңылаулы катетерлерде артериялық жағы қызыл қысқышпен, ал веналық жағы көгілдір қысқышпен көрсетілген. Толтыру көлемі әр катетерде қысқыштың бағыттағыш ендірмесінде басылған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен түрлі өлшемдерде GAMCATH GDC-1115
дана

РК-ИМН-5№015760
25 933,44
918
Ультрафильтр U9000 Plus
Максималды QUF (л/мин): 1,2, бетінің ауданы (м2): 2,4. Сақтау шарттары: + 30 ° C (+ 86 ° F) төмен.
Ультрафильтр U9000 Plus
штука
РК МИ (ИМН)-0№024832
19 734,17
919
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, Проводник коронарный CPT 40-280 х 0,014-0,018 см
набор

ҚР-ММБ-5№015760
25 933,44
918
U9000 Plus ультрасүзгісі
Максималды QUF (л/мин): 1,2, бетінің ауданы (м2): 2,4. Сақтау шарттары: + 30 ° C (+ 86 ° F) төмен.
U9000 Plus ультрасүзгісі
дана
U9000 Plus ультрасүзгісі
ҚР-МБ (ММБ)-0№024832
19 734,17
919
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, Коронарлық өткізгіші СРТ 40-280х0.014-0.018 см
жинақ
Коронарлық өткізгіші СРТ 40-280х0.014-0.018 см

РК-ИМН-5№020705
10 880,00
924
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности.Посадочный диаметр для аортального - 21, 23, 25 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
штука

ҚР-ММБ-5№020705
10 880,00
924
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Қолқалы клапан үшін қондыру диаметрі - 21, 23, 25 мм
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана
-

РК-ИМН-5№016044
309 295,80
925
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности. Посадочный диаметр для атриовентрикулярного клапана 26, 28, 30, 32 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
штука

ҚР-ММБ-5№016044
309 295,80
925
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Атривентрикулярлық клапан үшін қондыру диаметрі - 26, 28, 30, 32 мм
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана

РК-ИМН-5№016045
309 295,80
926
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, Проводник диагностический CPT 100-260х0,032-0,038
набор
РК-ИМН-5№020705
126 480,00
927
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
Аортальный клапан ТиАра - каркасный клапан со створками из ксеноперикарда используется для супрааннулярной имплантации в аортальную позицию. В конструкции клапана использован гибкий каркас, состоящий из суперэластичной нитиноловой проволоки, обшитой телячьим перикардом. Обшивка каркаса клапана биологической тканью позволяет проводить специальную обработку всей поверхности. Створки клапана изготавливаются из перикарда крупного рогатого скота. Консервация, стерилизация и химическая сшивка коллагеновых волокон перикарда производится с использованием диглицидилового эфира этиленгликоля. Клапан ТиАра поставляется стерильным. Клапан производится с антикальциевой обработкой поверхности биологической ткани.
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
штука

ҚР-ММБ-5№016045
309 295,80
926
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, Диагностикалық өткізгіші 100-260х0.032-0.038
жинақ
Диагностикалық СРТ өткізгіші 100-260х0.032-0.038
ҚР-ММБ-5№020705
126 480,00
927
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
ТиАра қолқалық клапаны - ксеноперикардтан жасалған айқармалары бар каркасты клапан, қолқалық позицияға супрааннулярлы имплантациялауға арналған. Клапанның конструкциясында шошқа перикардымен тігілген, суперсозылғыш нитинолды сымнан тұратын иілгіш каркас пайдаланылған. Клапан каркасының биологиялық тінмен тігілуі бүкіл беткейге арнайы өңдеу жүргізуге мүмкіндік береді. Клапанның айқармалары мүйізді ірі қара малының перикардынан дайындалады. Перикардтың коллагенді талшықтарының консервациялауы, стерилизациялауы мен химиялық тігілуі диглицидилді этиленгликоль эфирін пайдаланумен жүргізіледі. ТиАра клапаны стерильді жеткізіледі. Клапан беткейіндегі биологиялық тін кальцийге қарсы өңдеумен өндіріледі.
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
дана

РК-ИМН-5№020705
13 970,00
930
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, краник 1, 2-х, 3-х, 4-х ходовой
штука
РК-ИМН-5№020705
4 773,00
931
Маска 3-х слойная
Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд с тремя складками и на эластичных резинках. Маска имеет средство фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающее плотное прилегание и дополнительную защиту. Три складки в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Только для одноразового использования. Маски могут быть различной расцветки, с рисунком или без рисунка. Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см. Плотность не менее: 65 г/м2.

ҚР-ММБ-5№020705
13 970,00
930
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті
жинақ
ҚР-ММБ-5№020705
4 773,00
931
3 қабатты бетперде
Бетперде – үш қабатты спанбонд-мельтблаун-спанбонд тоқылмаған материалдан жасалған және созылғыш резеңкесі бар медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін, сымнан немесе икемді пластиктен жасалған бекіткіш зат бар. Бұйымның ортасындағы үш қабат бетперденің бетке ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Бетперделер түрлі түсті, суреті бар немесе суреті жоқ болуы мүмкін. Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см. Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см. Тығыздығы: 65г/м2 кем емес.

РК-ИМН-0№023301
830,33
933
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона

ҚР-ММБ-0№023301
830,33
933
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 5мл с иглой 22Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
17,50
934
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами 2мл; с иглами 23Gx1"
штука

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 5мл, 22Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
17,50
934
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2мл, , 23Gx1" инелерімен
дана

Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами : 10 мл с иглой 21Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
26
936
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus
Стент изготовлен из кобальто-хромового сплава L-605, полностью покрыт тонким слоем из аморфного карбида кремния proBIO. Наружная поверхность, аблюминальная и боковые поверхности стента покрыты материалом BlOlute - биорассасывающейся лекарственной матрицей, состоящей из лекарственного вещества Сиролимус и полимера поли-лактида (PLLA). Номинальное содержание лекарственного вещества в стенте составляет 1,4 мкг Сиролимуса на мм2. Толщина каркаса для стентов диаметром 2,25 -3,00 мм - 60 мкм (0,0024”) и для диаметром 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031”). Стент располагается между двумя рентгеноконтрастными метками на дистальном конце системы доставки катетера для ЧКТА. Рабочая длина катетера – 140 см. Система доставки имеет гидрофильное покрытие на внешней поверхности дистального тубуса (шафта) и гидрофобное покрытие на внешней поверхности проксимального тубуса (шафта). Проксимальный шафт представляет собой гипотрубку, которая начинается внутри втулки и продолжается до выходного отверстия проводника. На гипотрубке имеются две метки на стержне - 92 см (брахиальный доступ) и 102 см (бедренный доступ) от дистального конца системы доставки - для контроля момента выхода наконечника системы доставки из проводникового катетера. Система доставки имеет коаксиально расположенные просветы, состоящие из внешнего просвета для инфляции и внутреннего просвета для проводника. Наружный инфляционный просвет подключается через порт Люэра на втулке. Внутренний просвет проводника начинается у кончика системы доставки и заканчивается у порта выхода проводника, который находится на расстоянии 29 см от дистального конца системы доставки. Стент-система совместима с проводниками диаметром 0.014" (0,36 мм) и проводниковыми катетерами с внутренним диаметром "0,056" (1,42 мм). Номинальное давление 10 атм. Расчетное давление разрыва баллона 16 атм. для всех размеров.
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus
штука

Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114
26,00
936
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі.
Стент l-605 кобальт-хром қорытпасынан жасалған, толығымен proBIO аморфты кремний карбидінің жұқа қабатымен қапталған. Стенттің сыртқы беті, аблуминальды және бүйір беттері Сиролимус дәрілік затынан және поли - лактид полимерінен (PLLA) тұратын BlOlute-биорассаланатын дәрілік матрица материалымен жабылған. Стенттегі дәрілік заттың номиналдық құрамы мм2-ге 1,4 мкг Сиролимусты құрайды. Диаметрі 2,25 -3,00 ММ стенттер үшін қаңқаның қалыңдығы - 60 мкм (0,0024") және диаметрі 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031"). Стент ЧКТА үшін катетерді жеткізу жүйесінің дистальды шетіндегі екі рентгенконтрасты белгілердің арасында орналасады. Катетердің жұмыс ұзындығы-140 см. Жеткізу жүйесінде дистальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофильді жабын және проксимальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофобты жабын бар. Проксимальды шафт-бұл бұтақ ішінде басталып, өткізгіштің шығатын жеріне дейін созылатын гипотрубка. Гипотрубкада өзекшеде екі белгі бар - жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 92 см (брахиальды қол жетімділік) және 102 см (феморальды қол жетімділік) - жеткізу жүйесінің ұшы өткізгіш катетерден шыққан сәтті бақылау үшін. Жеткізу жүйесінде инфляцияға арналған сыртқы люменнен және өткізгіштің ішкі люменінен тұратын коаксиалды орналасқан люмендер бар. Сыртқы инфляциялық люмен же?дегі Люер порты арқылы қосылады. Өткізгіштің ішкі люмені жеткізу жүйесінің ұшынан басталып, жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 29 см қашықтықта орналасқан өткізгіштің шығу портында аяқталады. Стент жүйесі диаметрлік ткізгіштермен үйлесімді 0.014 "(0,36 мм) және ішкі диаметрі "0,056" (1,42 мм) өткізгіш катетерлермен жабдықталады. Номиналды қысым 10 атм. Баллонның есептік үзілу қысымы 16 атм. барлық өлшемдер үшін.
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі
дана

Блокируемые пластины и винты системы ChLP 4,0ChLP винт 2,4 длиной (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (Т)
штука
РК-ИМН-5№009500
14 405,67
942
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP Винт кортикальный самонарезающий 2,7 длиной (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (Н), (Т)
штука
РК-ИМН-5№009500
3 586,78
943
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -5,0ChLP пластина для плечевой кости дистальная дорсомедиальная левая, правая от 4 отв. до 12 отв., длиной (L- 84, 104, 124, 144, 164 мм)
штука

Chlp жүйесінің құлыпталатын тақтайшалары мен бұрандалары 4,0 ChLP ұзындығы 2,4 бұранда (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (Т)
дана
Y тәрізді, өкшеге арналған 5,0ChLP пластина сол жақ, оң жақ 13.04.2023 Просмотр 4,0ChLP винт 2,4 длиной (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (Т), (VA)
ҚР-ММБ-5№009500
14 405,67
942
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chlp жүйесінің құлыпталатын пластиналары мен бұрандалары ұзындығы 2,7 (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (H), (T)кортикальды өздігінен кесетін бұранда
дана
Кортикальді өздігінен кесетін бұранда 2,7 ұзындығы (L) (6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40 мм) (Н), (Т)
ҚР-ММБ-5№009500
3 586,78
943
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chip -5.0 chlp жүйесінің құлыпталатын пластиналары мен бұрандалары гумерус пластинасы дистальды дорсомедиальды сол, оң жақ 4 тармақты. 12 жауапқа дейін., ұзындығы (L- 84, 104, 124, 144, 164 мм)
дана
Тоқпан жілікке арналған 5,0ChLP пластина дистальді дорсомедиальді сол жақ, оң жақ 4 тармақты, 12 тармақты, ұзындығы (L- 84, 104, 124, 144, 164 мм)

РК-ИМН-5№009500
125413,98
948
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
Иглы должны быть изготовлены из коррозионностойкой стали типа 12Х18Н10Т, твердость игольных наконечников должна быть НV 4900-6475 Н/мм2 (твердость по Виккерсу), иглы должны быть коррозионностойкими в условиях эксплуатации, транспортирования и хранения, на наружной поверхности игольных наконечников не допускается наличие трещин, раковин, вмятин, царапин и заусенцев, в месте крепления нити допускаются следы от применяемого в технологическом процессе инструмента, острота колющей части игольного наконечника не должна превышать 0,025 мм., колющая часть игольного наконечника не должна иметь заусенцев и деформации, ширина режущих ребер с трехгранным острием на длине от 2 до 5 диаметров хвостовика не должна превышать 0,025 мм, а шпательного острия не должна превышать 0,003 мм, средний ресурс иглы должен быть не менее 40 проколов, изделия должны быть нетоксичными и апирогенными в течение гарантийного срока годности.
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
штука

ҚР-ММБ-5№009500
125 413,98
948
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі мм-мен 0,10-нан 1,12-ге дейін жарақаттамайтын инелер, хирургиялық стерильді жібімен
Инелер 12Х18Н10Т типті коррозияға төзімді болаттан дайындалады, ине ұштарының қаттылығы НV 4900-6475 Н/мм2 болуы тиіс (Виккерс бойынша қаттылық), инелер пайдалану, тасымалдау және сақтау жағдайында коррозияға төзімді болуы тиіс, ине ұштарының сыртқы беткейінде шытынауға, қабыршақтануға, жапырылуға сызаттануға және қылаулануға жол берілмейді, жіп бекітілген жерде технологиялық процесте қолданылатын құралдан қалған ізге жол беріледі, ине ұштығының үшкір бөлігінің өткірлігі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ине ұштығының шаншитын бөлігінде қылау және деформация болмауы тиіс, үш жақты ұшы бар кесетін қабырғаның ені 2-ден 5-ке дейінгі ұзындықта, сағағының диаметрі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ал шпательді жүзінің диаметрі 0,003 мм-ден аспауы тиіс, иненің орташа ресурсы 40 тесіктен кем болмауы керек, бұйымдар кепілді жарамдылық мерзімі ішінде уытты емес және апирогенді болуы тиіс.
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер
дана
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер

РК-ИМН-5№009500
132290,54
950
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, однокамерный, максимальная энергия шокового разряда – 40 Дж., MR условный Тип VR-T – объем 30 куб.см, вес 75 г, разъем DF4 Тип VR-T DX - объем 32 куб.см, вес 77 г, с дополнительным обнаружением предсердий, разъем IS-1/DF4.

ҚР-ММБ-5№009500
132 290,54
950
Rivacor бір камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, бір камералы, шокты разрядтың максималды энергиясы-40 Дж., MR шартты VR-T түрі-көлемі 30 текше см, салмағы 75 г, DF4 қосқышы VST DX түрі-көлемі 32 текше см, салмағы 77 г, қосымша атриальды анықтау, is-1/DF4 қосқышы.

Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
комплект
РК-ИМН-0№023171
3 212 894,40
951
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 DR-T
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, двухкамерный, с подстройкой скорости, Главный Мониторинг, максимальная энергия ударной волны: 40 Дж, разъем DF4, MR условно. Размеры 60 x 66.5 x 10мм, объем 32 куб.см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 DR-T
комплект

Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын бір камералы Rivacor орындау нұсқаларында 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023171
3 212 894,40
951
Rivacor екі камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 DR-T
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, екі камералы, жылдамдықты реттейтін, негізгі бақылау, соққы толқынының максималды энергиясы: 40 Дж, DF4 қосқышы, MR шартты түрде. Өлшемдері 60 x 66.5 x 10мм, көлемі 32 текше см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын екі камералы Rivacor 3/5 DR-T нұсқаларында
жинақ
-

РК-ИМН-0№023169
3 404 536,80
952
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, трехкамерный, с подстройкой скорости, домашний мониторинг, максимальная энергия шокового разряда 40 Дж, MR условно. Тип HF-T – размеры 60 x 71.5 x 10мм, объем 33 куб.см, вес 78 г. Разъем DF4/IS-1 Тип HF-T QP - размеры 60 x 71 x 10мм, объем 35 куб.см, вес 82 г. РазъҰм IS-1/IS4/DF4, порт IS4 для подключения четырехполюсного левого желудочка

ҚР-ММБ-0№023169
3 404 536,80
952
Rivacor үш камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, үш камералы, жылдамдықты реттеумен, үй мониторингімен, соққы разрядының максималды энергиясы 40 Дж, MR шартты түрде. HF-T түрі - өлшемдері 60 x 71.5 x 10 мм, көлемі 33 текше см, салмағы 78 г. DF 4/IS-1 қосқышы HF-T QP түрі - өлшемдері 60 x 71 x 10 мм, көлемі 35 текше см, салмағы 82 г. IS -1/IS4/DF4 қосқышы, төрт полюсті сол жақ қарыншаны қосуға арналған IS4 порты.

Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP
комплект
РК-ИМН-0№023168
3 432 905,95
953
Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзионная баллонная система - это однопросветный баллонный катетер, требующий введения проводника диаметром 0,010" для перекрытия центрального просвета, в результате чего станет возможным наполнение баллона. Когда дистальный платиновый спиралевидный наконечник проводника размером 10 см продвинется к наконечнику катетера или за его пределы, произойдет перекрытие отверстий для наполнения, что позволит баллону наполниться через боковые отверстия катетера. Окклюзионная баллонная система доступна в размерах - длиной от 7 мм до 30 мм, диаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм и 7 мм.
Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
штука

Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын үш камералы Rivacor 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP нұсқаларында
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023168
3 432 905,95
953
HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзиялық баллонды жүйе — нәтижесінде баллонды толтыру мүмкін болатын орталықтық қуысты жабуға арналған диаметрі 0,010” өткізгішті енгізуді талап ететін бір қуысты баллонды катетер. Өткізгіштің өлшемі 10 см дистальді платинадан жасалған спираль тәрізді ұштығы катетердің ұштығына немесе одан тысқары жылжығанда, толтыруға арналған тесік жабылады, ол баллонға катетердің бүйірлік тесіктері арқылы толуына мүмкіндік береді. Окклюзиялық баллонды жүйе мына өлшемде қолжетімді - ұзындығы 7 мм -ден 30 мм дейін, диаметрі 3 мм, 4 мм, 5 мм және 7 мм.
HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4 мм, 5 мм, 7 мм; ұзындығы 7 мм, 10 мм, 15 мм, 20 мм, 30 мм
дана
1. Окклюзиялық баллонды катетер HyperGlide (Hyperform) баллон диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм; 2. Гидрофильді өткізгіш X-pedion™ диаметрі 0,010” (0,25мм); ұзындығы: 200 см

РК-ИМН-5№014729
330704,47
954
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Устройство эмболизации Pipeline™ Flex состоит из постоянного имплантата и системы его установки, в которой используется проволочный проводник. Имплантат в составе устройства эмболизации Pipeline™ Flex представляет собой сетчатый цилиндр из нескольких сплавов, сплетенный из проволоки двух типов: сплав платины с вольфрамом и сплав кобальта с хромом и никелем. Спираль наконечника сделана из платиново-вольфрамового сплава, проксимальный упор - из платиново-иридиевого сплава, а наконечник, дистальное и проксимальное паяные соединения - из сплава серебра с оловом. Защитные рукава предназначены для защиты дистальной части оплетки при продвижении устройства эмболизации Pipeline Flex через микрокатетер. Проксимальный упор и колодка для возвращения позволяют пользователю вытолкнуть устройство эмболизации Pipeline Flex из микрокатетера, когда система установки окажется в нужной точке. Колодка для возвращения также позволяет пользователю снова вернуть устройство эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер. Маркер возвращения обеспечивает пользователю визуализацию устройства в рентгеноскопических системах, указывая пределы для возвращения устройства эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер.
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
штука

ҚР-ММБ-5№014729
330 704,47
954
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Pipeline Flex эмболизация құрылғысы, тұрақты имплантаттан және сым өткізгіш қолданылатын оны орнату жүйесінен тұрады. Pipeline Flex эмболизация құрылғысы құрамындағы имплантат платинаның вольфраммен қорытпасы және кобальттың хром мен никельмен қорытпасы секілді екі түрлі сымнан өрілген бірнеше қорытпадан тұратын торлы цилиндр болып табылады. Ұштығының спиралі платина-вольфрам қорытпасынан тұрады, проксимальді тірек –платина-иридий қорытпасынан ,ал дистальді және проксимальді ұштығы күмістің қалайымен қорытпасының қоспасы. Қорғағыш жеңі Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетер арқылы жылжытқанда өрімнің дистальді бөлігін қорғауға арналған. Проксимальді тірек пен қайтаруға арналған қалып Pipeline Flex эмболизация құрылғысын орнату жүйесі керекті шегіне жеткенде микрокатетерден шығарып тастауға мүмкіндік береді. Қайтарып алуға арналған қалып та қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтадан қайтаруға мүмкіндік береді. Қайтарып алу маркері қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтарып алатын мезетті көрсетіп рентгеноскопиялық жүйелерде құрылғыны қарап тексеруге мүмкіндік береді.
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
дана
-

РК-ИМН-5№014759
757028,36
955
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
В катетере имеется полужесткий проксимальный стержень и очень гибкий дистальный стержень для облегченного прохождения анатомических структур. На проксимальном конце катетера есть стандартный адаптер Люэра для удобного подсоединения принадлежностей. Внешние поверхности катетера имеют специальное покрытие для улучшения скольжения. Конструкция катетера Apollo облегчает извлечение катетера в случае его защемления в сосудах. В дистальной части катетера имеется зона отсоединения, позволяющая отделить дистальный наконечник, если усилие, которое необходимо приложить для извлечения катетера, превышает усилие отделения наконечника катетера. На катетере есть 2 рентгеноконтрастных маркерных полоски для визуализации положения катетера и зоны отсоединения: •Проксимально к зоне отсоединения •На дистальном конце катетера.
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
штука

ҚР-ММБ-5№014759
757 028,36
955
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
Катетерде анатомиялық құрылымдардан жеңіл өту үшін жартылай қатқыл проксимальді стержені және өте иілгіш дистальді стержені бар. Катетердің проксимальді ұшында керек-жарақтарын ыңғайлы жалғау үшін Люэра стандартты адаптері бар. Катетердің сыртқы беткейлерінің сырғуды жақсартуға арналған арнайы жабыны бар. Apollo катетерінің құрылымы катетерді тамырда қысып қалған жағдайда, шығаруды жеңілдетеді. Егер катетерден шығару үшін күш салу катетердің ұштығын бөліп алу үшін күш салудан асатын болса, катетердің дистальді бөлігінде дистальді ұштығын бөліп алуға мүмкіндік беретін бөліп алу аймағы бар. Катетердің жағдайын және бөліп алу аймағын көзбен шолу үшін катетерде 2 рентгенконтрастылы маркерлік жолақ бар: • Бөліп алу аймағына проксимальді; • Катетердің дистальді ұшында.
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
дана
-

РК-ИМН-5№014735
335 419,04
956
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
В катетере Echelon имеется полужесткий проксимальный стержень, переходящий в гибкий дистальный стержень, облегчающий продвижение катетера по сосуду.
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
штука

ҚР-ММБ-5№014735
335 419,04
956
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
Катетерде катетердің тамыр бойымен жылжуын жеңілдететін иілгіш дистальді стерженге ауысатын жартылай қатқыл проксимальді стержен болады.
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
дана
1. Зонд; 2. Ұшы үшкір мандрені бар Echelon микрокатетері .

РК-ИМН-5№021099
170 434,13
957
Система коронарного стента EluNIR™ с лекарственным покрытием, выделяющим ридафоролимус
Доступные варианты длины стента (мм) 8, 12, 15, 17, 20, 24, 28, 33, 38, 44 Доступные диаметры стента (мм) 2,25*, 2,5*, 2,75, 3,0, 3,5, 4,0 Материал стента Кобальто-хромовый сплав (CoCr) L-605 для медицинского применения, закаленный, ASTm F90 Лекарственный компонент Покрытие из полимеров, смешанных с лекарственной формой ридафоролимуса, нанесенное на всю поверхность стента в дозировке приблизительно 1,1 мкг/мм2 Рабочая длина системы доставки 140 см Конструкция системы доставки Один порт доступа к просвету для наполнения баллона; выходное отверстие проводника (порт быстрой замены) расположено на расстоянии 30 см от дистального конца; предназначено для проводников ≤0,36 мм Система доставки стента Расширяющийся баллон с двумя радиоконтрастными маркерами, показывающими положение баллона и длину расправленного стента Давление наполнения баллона Номинальное давление: для диаметра 2,25 мм: 811 кПа (8 атм) для диаметров 2,50–4,00 мм: 1013 кПа (10 атм) максимально допустимое давление для всех диаметров: 1824 кПа (18 атм) Минимальный внутренний диаметр проводникового катетера ≥5F (1,42 мм) Внешний диаметр стержня катетера Проксимальный 0,69 мм (2,1 F) Дистальный 0,90 мм (2,7 F) для изделий длиной 8–28 мм 0,97 мм (2,9 F) для изделий длиной 33–44 мм
Система коронарного стента EluNIR™ с лекарственным покрытием, выделяющим ридафоролимус
штука

ҚР-ММБ-5№021099
170 434,13
957
Ридафоролимус бөлетін дәрілік жабыны бар EluNIR™ коронарлық стент жүйесі
стент ұзындығының қолжетімді нұсқалары (мм) 8, 12, 15, 17, 20, 24, 28, 33, 38, 44 стенттің қолжетімді диаметрлері 2,25*, 2,5*, 2,75, 3,0, 3,5, 4,0 стент материалы Медициналық қолдануға арналған L-605 кобальт-хром қорытпасы (CoCr), қатайтылған, ASTm F90 дәрілік компоненті Ридафоролимустың дәрілік түрімен араласқан полимерлерден жасалған, стенттің бүкіл бетіне шамамен 1,1 мкг/мм2 дозада жағылған жабын жеткізу жүйесінің жұмыс ұзындығы 140 см жеткізу жүйесінің құрастырылымы Баллонды толтыру үшін жарыққа қол жеткізудің бір порты; өткізгіштің шығу тесігі (жылдам ауыстыру порты) дистальды ұшынан 30 см қашықтықта орналасқан; өткізгіштерге арналған ?0,36 мм стентті жеткізу жүйесі Баллонның жағдайын және түзетілген стенттің ұзындығын көрсететін екі радиоконтрастты маркері бар кеңейтілетін баллон баллонды толтыру қысымы Атаулы қысымы: 2,25 мм диаметрі үшін: 811 кПа (8 атм) 2,50–4,00 мм диаметрлері үшін: 1013 кПа (10 атм) барлық диаметрлер үшін барынша рұқсат етілген қысым: 1824 кПа (18 атм) өткізгіш катетердің ең ішкі диаметрі ?5F (1,42 мм) катетер өзегінің сыртқы диаметрі Проксимальды 0,69 мм (2,1 F) Дистальды 0,90 мм (2,7 F) - ұзындығы 8–28 мм бұйымдар үшін 0,97 мм (2,9 F) –ұзындығы 33–44 мм бұйымдар үшін.
Ридафоролимус бөлетін дәрілік жабыны бар EluNIR™ коронарлық стент жүйесі
дана
-

РК-ИМН-5№021267
161678,02
958
Шприц стерильный саморазрушающийся Farminject, однократного применения объемом 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл с фиксированной иглой, съемной иглой,размеры 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Саморазрушающийся шприц одноразового использования делится на два типа, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой. Шприцы с фиксированной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компонента саморазрушения. Шприцы со съемной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компоненты саморазрушения. Шприцы со съемной иглой должны быть использованы вместе со стерильной гиподермической иглой. Должны быть уничтожены после использования. Продукция стерилизована эпоксидом этана, без пирогенов.
Саморазрушающийся шприц одноразового использования, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой.
штука

ҚР-ММБ-5№021267
161 678,02
958
Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц Farminject, көлемі 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл бекітілген инесі, алмалы-салмалы инесі бар, өлшемдері 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц екі типке бөлінеді, бір типі бекітілген инемен, екінші типі алмалы-салмалы инемен. Бекітілген инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер стерильді гиподермиялық инемен бірге пайдаланылуы тиіс. Пайдаланғаннан кейін жойылуы тиіс. Өнім пирогенсіз этан эпоксидімен стерилизацияланған.
Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц, бір түрі бекітілген инесімен, елінші түрі алмалы-салмалы инесі бар
дана
-

РК-ИМН-5№011384
30,44
959
Мочеточниковые стенты в различных вариантах исполнения
Диаметр (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Диаметр направителя, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Длина, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Материал Tecoflex. Жесткая конструкция стента для упрощенной установки. Стент становится более мягким под воздействием температуры тела для увеличения комфорта пациента. Изготовлен из биологически безопасного рентгеноконтрастного полиуретанового эластомера с гидрофильным покрытием (Hydro Med) с высокой устойчивостью к перегибам. Данный материал способен к размягчению при высокой температуре, сохраняя свою форму и обеспечивая пребывание в мочеточнике без деформации и сужения просвета. При соприкосновении с влажной средой становится ультраскользким.
Мочеточниковые стенты Single loop
штука
РК-ИМН-5№022456
8 374,16

ҚР-ММБ-5№011384
30,44
959
Несепағар стенттері әр түрлі орындалу нұсқаларында
Диаметрі, (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Бағыттағыш диаметрі, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Ұзындығы, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Tecoflex Материалы. Стенттің қатты конструкциясы орнатуды жеңілдетеді. Стент дене температурасының әсерінен жұмсақ болады, бұл пациенттің жайлылығын арттырады. Майысуға төзімділігі жоғары гидрофильді жабыны бар (Hydro Med) биологиялық қауіпсіз рентгенконтрастылы полиуретанды эластомерден жасалған. Бұл материал жоғары температурада жұмсартуға қабілетті, өзінің пішінін сақтайды және саңылаудың деформациясы мен тарылуынсыз несепағарда болуды қамтамасыз етеді. Ылғалды ортаға тигенде ол өте сырғымалы келеді.
Single loop несепағар стенттері
дана
Single loop несепағар стенттері
ҚР-ММБ-5№022456
8 374,16

960
Мочеточниковые стенты в различных вариантах исполнения
Диаметр (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Диаметр направителя, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Длина, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Материал Tecoflex. Жесткая конструкция стента для упрощенной установки. Стент становится более мягким под воздействием температуры тела для увеличения комфорта пациента. Изготовлен из биологически безопасного рентгеноконтрастного полиуретанового эластомера с гидрофильным покрытием (Hydro Med) с высокой устойчивостью к перегибам. Данный материал способен к размягчению при высокой температуре, сохраняя свою форму и обеспечивая пребывание в мочеточнике без деформации и сужения просвета. При соприкосновении с влажной средой становится ультраскользким.
Гидрофильные мочеточниковые стенты Single loop
штука
РК-ИМН-5№022456
12309,93
961
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
Нитриловые диагностические перчатки изготавливаются из нитрила; перчатки проходят этапы вулканизации, пропитки, сушки, затем им придают форму руки. МИ одноразовое, неопудренное, нестерильное.
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-0№023788
13,82
962
Блокируемые пластины и винты системы ChLP

960
Несепағар стенттері әр түрлі орындалу нұсқаларында
Диаметрі, (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Бағыттағыш диаметрі, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Ұзындығы, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Tecoflex Материалы. Стенттің қатты конструкциясы орнатуды жеңілдетеді. Стент дене температурасының әсерінен жұмсақ болады, бұл пациенттің жайлылығын арттырады. Майысуға төзімділігі жоғары гидрофильді жабыны бар (Hydro Med) биологиялық қауіпсіз рентгенконтрастылы полиуретанды эластомерден жасалған. Бұл материал жоғары температурада жұмсартуға қабілетті, өзінің пішінін сақтайды және саңылаудың деформациясы мен тарылуынсыз несепағарда болуды қамтамасыз етеді. Ылғалды ортаға тигенде ол өте сырғымалы келеді.
Single loop гидрофильды несепағар стенттері
дана
Single loop гидрофильды несепағар стенттері
ҚР-ММБ-5№022456
12 309,93
961
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
Нитрилді диагностикалық қолғаптар нитрилден жасалады; қолғаптар вулканизация, сіңдіру, кептіру кезеңдерінен өтеді, содан кейін оларға қолдың пішіні беріледі. МБ бір реттік, опаланбаған, стерильді емес.
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
дана
-
ҚР-ММБ-0№023788
13,82
962
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары

Комплект одежды для хирурга состоит из туники и брюк. Туника прямого силуэта, перед и спинка цельнокроеные. Рукава втачные рубашечные длиной до запястья, по низу рукава притачана эластичная манжета, либо рукава рубашечные короткие. Горловина имеет "V" образный вырез. Брюки классической формы на завязках. Боковой шов отсутствует. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или радиационным методом стерилизации. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
комплект
РК-ИМН-5№017380
1461,2
966
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
штука
РК-ИМН-5№019302
1207,82
967
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
набор
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
РК-ИМН-5№017963
704,95
968
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт)
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см- 1 шт
набор
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт

Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Туника түзу нұсқада, алды мен арқасы тұтас пішілген. Жеңі жейделік қондырма жең, ұзындығы білекке дейін, жеңнің төменгі жағына созылғыш манжета сырып тігілген, немесе жеңі жейделік қысқа болады. Мойнында "V" тәрізді ойығы бар. Шалбары классикалық пішінде, бауымен болады. Бүйірінде тігісі жоқ. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м?, 40 г/м? тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
жинақ
ҚР-ММБ-5№017380
1 461,20
966
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1, RBP2, RBP3-К
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP2
дана
ҚР-ММБ-5№019302
1 207,82
967
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
704,95
968
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана

РК-ИМН-5№020312
4 381,63
978
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,5л. с дозатором.

ҚР-ММБ-5№020312
4 381,63
978
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
2 085,81
979
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
2 085,81
979
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітінді; көлемі 1,0 л (үстел үсті шынтақ диспенсері бар 1,0 л тікбұрышты полимерлі құты)
құты

РК-ИМН-5№020341
3 853,07
980
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.

ҚР-ММБ-5№020341
3 853,07
980
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
1 233,54
981
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
1 233,54
981
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л. (полимерлік құты 1,0 л. тік бұрышты дозаторсыз)
құты

РК-ИМН-5№020341
3 530,54
982
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.

ҚР-ММБ-5№020341
3 530,54
982
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон
РК-ИМН-5№020341
3 829,38
983
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л. цилиндрлік полимерлі құты)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
3 829,38
983
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты

РК-ИМН-5№020341
566,91
984
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: флакон флакон полимерный 0,5 л. с дозатором

ҚР-ММБ-5№020341
566,91
984
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
2 103,04
985
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л (дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
құты
ҚР-ММБ-5№020342
2 103,04
985
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: таратқышпен; - дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л (дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты)
құты

РК-ИМН-5№020342
1 253,84
986
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

ҚР-ММБ-5№020342
1 253,84
986
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
590,50
987
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
590,50
987
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л цилиндрлік полимерлі құты)
құты

РК-ИМН-5№020342
3 839,28
988
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.

ҚР-ММБ-5№020342
3 839,28
988
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон
РК-ИМН-5№020342
3 540,43
989
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л.прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
3 540,43
989
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты

РК-ИМН-5№020342
3 862,96
990
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.

ҚР-ММБ-5№020342
3 862,96
990
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; - полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
5 451,27
991
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,3 л. (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептик) ерітінді, көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
5 451,27
991
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты

РК-ИМН-5№020340
1 716,26
992
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

ҚР-ММБ-5№020340
1 716,26
992
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
711,41
993
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
711,41
993
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) көлемі 1,0 л ерітінді (эйрлесс дозаторы бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты)
құты

РК-ИМН-5№020340
5 427,77
994
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,05 л. с дозатором.

ҚР-ММБ-5№020340
5 427,77
994
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,5 л. (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
2 906,06
995
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
2 906,06
995
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат), көлемі 1,0 л ерітінді (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты

РК-ИМН-5№014587
22,17
998
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23 x8 мм; 0.23 x6 мм; 0.23 x4 мм), 31G(0.25 x4 мм; 0.25 x5 мм; 0.25 x6 мм; 0.25 x8 мм), 30G (0.30 х6 мм; 0.30 x8 мм; 0.30 x10 мм; 0.30 х12.7 мм), 29G (0.33 x6 мм; 0.33 x8 мм; 0.33 x12 мм; 0.33 x12.7 мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 5 лет

ҚР-ММБ-5№014587
22,17
998
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік шприц-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 5 жыл

РК-ИМН-5№014587
22,17
1012
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из полипропилена. Стерилизованы этиленоксидом. Срок годности: 3 года

ҚР-ММБ-5№014587
22,17
1 012
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада. Өнім барлық қол жетімді коммерциялық инсулиндік еккіш-қаламдармен және инсулин жеткізу құрылғыларымен үйлесімді. Ине түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпағы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 31G (0.25x6мм)
штука
РК-ИМН-5№017143
20,14
1013
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 3 года
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 31G (0.25 x5 мм)
штука

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц-қаламдарына арналған инелер мөлшері: 31G (0.25х6мм)
дана
ҚР-ММБ-5№017143
20,14
1 013
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік еккіш-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 3 жыл
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 31G (0.25x5мм)
дана

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 32G (0.23x8мм)
штука
РК-ИМН-5№017143
20,14
1027
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. В индивидуальной защитной упаковке
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 29G (0.33x12.7мм)
штука

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц қалам инелері өлшемі: 32G (0.23 x 8 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№017143
20,14
1 027
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік шприц-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік шприц-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 29G (0,33x12.7мм)
дана

РК-ИМН-5№017295
19,17
1042
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", с несъемной иглой 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.

ҚР-ММБ-5№017295
19,17
1 042
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", алынып-салынбайтын инесімен 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған

Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
РК-ИМН-5№017496
16,97
1043
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"

Bioject® budget көлемі 1мл (100IU) бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулин стерильді шприц, модификациялары: алынбалы инемен 30Gx1/2"
дана
ҚР-ММБ-5№017496
16,97
1 043
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен

Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из цилиндра с градуировкой, поршня, резинового уплотнительного кольца, иглы, защитного колпачка, металлического зажима (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5 мл; 1 мл) или пластмассового устройства блокировки (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл), препятствующего повторное использование. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Конструкция шприца выполнена таким образом, что позволяет безошибочно заполнить шприц необходимым количеством препарата. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемом 0,1 мл с иглой 27G*3/8
штука

Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және градуирленген цилиндрден, поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан, инеден, қорғағыш қалпақшадан, металл қысқыштан (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5мл; 1 мл) немесе қайталап пайдалануды болдырмайтын блоктауға арналған пластмасса құрылғыдан (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл) тұрады. Үшқырлы ұшталған ине жұқа қабат силиконмен жабылған. Шприцтің құрылымы шприцті қажетті мөлшердегі препаратпен қатесіз толтыруға мүмкіндік беретіндей етіп орындалған. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,1мл; 27G*3/8 инемен
дана

Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из цилиндра с градуировкой, поршня, резинового уплотнительного кольца, иглы, защитного колпачка, металлического зажима (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5 мл; 1 мл) или пластмассового устройства блокировки (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл), препятствующего повторное использование. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Конструкция шприца выполнена таким образом, что позволяет безошибочно заполнить шприц необходимым количеством препарата. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемом 1,0 мл с иглой 23G*1
штука
РК-ИМН-5№014097
30,88
1047
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 50мл с иглой 18Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
89,46
1048
Защитный комплект одноразового применения
1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами:
46(M)-64(ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию)
2. Бахилы
3. Очки защитные
4. Маска фильтрующая
5. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
6. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию)
7. Салфетка одноразовая
8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
Защитный комплект одноразового применения
комплект
1. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия,
2. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),
3. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),
4. Салфетка одноразовая,
5. Очки защитные ,
6. Маска фильтрующая,
7. Бахилы,
8. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию)

Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және градуирленген цилиндрден, поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан, инеден, қорғағыш қалпақшадан, металл қысқыштан (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5мл; 1 мл) немесе қайталап пайдалануды болдырмайтын блоктауға арналған пластмасса құрылғыдан (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл) тұрады. Үшқырлы ұшталған ине жұқа қабат силиконмен жабылған. Шприцтің құрылымы шприцті қажетті мөлшердегі препаратпен қатесіз толтыруға мүмкіндік беретіндей етіп орындалған. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 1,0 мл; 23G*1 инемен
дана
ҚР-ММБ-5№014097
30,88
1 047
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған Этилен тотығымен стерильденген.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Көлемі: 50мл 18Gx1 1/2"инемен Bioject® Budget бір рет қолданылатын үш компонентті стерильді инъекциялық шприц
дана
ҚР-ММБ-5№012114
89,46
1 048
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
1. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда) 2. Бахилалар 3. Сүзгілеуші бетперде 4. Қорғану көзілдірігі 5. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда) 6. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда) 7. Бір реттік сүрткі 8. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
жинақ
1. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық, 2. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда), 3. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда), 4. Бір реттік сүрткі, 5. Қорғану көзілдірігі, 6. Сүзгілеуші бетперде, 7. Бахилалар, 8. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 158-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)

РК-ИМН-5№021261
7 533,39
1049
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль / л ) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3 , 5 % Среднее время для считывания: 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски: 1 0 - 4 0 ° C Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца. В одной упаковке 50 штук тест-полосок.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
упаковка
РК-МТ-7№014417
2 070,00

ҚР-ММБ-5№021261
7 533,39
1 049
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Глюкоза концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады, at Care капиллярлық қанында пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл гематокрит диапазонында: 35-50% өлшеу диапазоны: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдігі: плазмамен гексокиназаны пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10% құрайды; қайталануы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңғыртылуы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқу үшін орташа уақыт: 5 секунд Температуралық диапазон тест-жолақтарды пайдалану үшін: 10-40 °C Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 дней Жарамдылық мерзімі: 24 ай бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар.
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
қаптама
РК-МТ-7№014417
2 070,00

1050
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)
"Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения карциноэмбрионального антигена в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения карциноэмбрионального антигена (СЕА) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025686
21 519,52
1051
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №8
1 набор (90 баночек с ключом)
1. Баночка с ключом, содержащая от одной до семи тест-полосок для определения от одного до двадцати одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
2 354 115,96
1052
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №7

1 050
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі карциноэмбриондық антигенді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Карциноэмбриондық антигенді (CEA) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластик пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025686
21 519,52
1 051
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №8
1 жинақ (бекіткішпен 90 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден жиырма бірге дейін түрін анықтауға арналған бірден жетіге дейін тест-жолағы бар бекіткіші бар банка - 90 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
2 354 115,96
1 052
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №7

1 набор (25 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 2 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
124 809,10
1053
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO? со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл, 8,0 мл. Крышка желтая. Для обеспечения ускорения образования сгустка производят равномерное впрыскивание добавки активатора свертывания SiO? ("ускоритель" SB) на стенки контейнера в два этапа, что делает контейнер подходящим для экспресс-диагностики. В качестве наполнителя используется разделительный олефинолигомерный гель (OG) высокого качества, который находится на дне вакуумного контейнера. Форма расположе-ния, оттенок цвета и виды разделительного геля на результаты лабораторных анализов напрямую не влияют, так как гель не является добавкой. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Этот барьер обеспечивает стабильность состава сыворотки. Для успешного отделения максимально чистой сыворотки в контейнерах необходимо выполнять следующие условия: - для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров; - при несоблюдении кратности перемешивания или его отсутствии формирование сгустка может проходить неравномерно, в результате неполного образования сгустка в сыворотке остается фибрин. После перемешивания поставить контейнер в штатив вертикально, при горизонтальном положении контейнера могут появиться лентовидные сгустки в сыворотке. Содержимое пробирок нельзя перемешивать после того, как сгусток сформирован; - температура должна быть от +20°С до +25°С, так как при более низкой температуре гель потеряет текучесть и не сможет выполнять свою функцию; - плазма отделяется после центрифугирования., рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000 -1500g в течение 10-15 минут; - не допускается хранение и замораживание в холодильнике контейнеров с образцами до разделения сыворотки центрифугированием, так как резкие перепады температурного режима отрицательно влияют на свойства геля и могут приводить к неподнятию геля и его отслоению. Сыворотка может быть заморожена после аликвотирования (из первичной пробирки во вторичную). Примечание: Перед постановкой в анализатор проводить визуальной осмотр анализируемых образцов. При появлении в образце нити фибрина, воздушного пузыря и других включений рекомендуется удалить их одноразовым наконечником, либо повторно центрифугиро-вать. Такой визуальный контроль позволяет избежать засорения пробоотборников анализаторов. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Производство контейнеров соотве
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
штука

1 жинақ (25 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 2 тест жолағы бар тест кассетасы - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
124 809,10
1 053
Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Веноздық қанды, қан сарысуын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде арнайы құрамы бар SiO? реагенті бар "үдеткіш" SB коагуляцияға арналған. Құрамында сарысуды қан ұйығышынан бөлуге арналған og толтырғышы (олефинолигомерлі гель) бар. Ұю уақытын азайтады, ұюдың ретракциясын күшейтеді, бұл ретте биохимиялық зерттеулер үшін адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізуді болдыр-майды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштар 100. Номиналды көлемі-3,5 мл, 8,0 мл. Қақпағы сары. Тромбтың пайда болуын тездету үшін SiO? коагуляциялық активатор қоспасын (SB үдеткіші) контейнер қабырғаларына екі кезеңмен біркелкі енгізу жүзеге асырылады, бұл контейнерді жедел диагноз қоюға қолайлы етеді. Толтырғыш ретінде вакуумдық контейнердің түбінде орналасқан жоғары сапалы бөлгіш олефинолигомерлі гель (OG) қолданылады. Орналасу формасы, түс реңі және бөлгіш гельдің түрлері зертханалық зерттеулердің нәтижелеріне тікелей әсер етпейді, өйткені гель қосымша емес. Центрифугалау кезінде бөлгіш гель гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығы мен Сарысудың шекарасына қарай көтеріліп, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Бұл кедергі Сарысу құрамының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердегі барынша таза сарысуды сәтті бөлу үшін мынадай шарттарды орындау қажет: - қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациялануын болдырмау мақсатында контейнерді жарты айналым кем дегенде 10 рет мұқият аударыңыз. Контейнерді араластыру-вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап; - егер араластыру жиілігі сақталмаса немесе ол болмаса, тромбтың пайда болуы біркелкі болмауы мүмкін, Сарысуда тромбтың толық қалыптаспауы нәтижесінде фибрин қалады. Араластырғаннан кейін контейнерді штативке тігінен қойыңыз, контейнердің көлденең күйінде Сарысуда таспа тәрізді тромбтар пайда болуы мүмкін. Түтіктердің мазмұнын тромб пайда болғаннан кейін араластыруға болмайды; - температура +20°C-тан +25°C-қа дейін болуы керек, өйткені төмен температурада гель сұйықтықты жоғалтады және өз қызметін орындай алмайды; - плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді.. центрифугалаудың ұсынылатын жылдамдығы – 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 м ішінде 1000-1500g. Ескертпе: талдағышқа қою алдында талданатын үлгілерді көзбен шолып қарауды жүргізу. Жіптің үлгісінде фибрин, ауа көпіршігі және басқа да қосындылар пайда болған кезде оларды бір рет қолданылатын ұштықпен алып тастау немесе қайтадан Центрифугалау ұсынылады. Мұндай визуалды бақылау анализаторлардың сынамаларын жинауды болдырмауға мүмкіндік береді. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоталкантты репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етіңіз. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
дана

Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 c добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя 3,5 мл
РК МИ (in vitro)-0№026101
143,23
1054
Акриловый костный цемент Gentafix с гентамицином, варианты исполнения
Gentafix 1 и 3 - это рентгеноконтрастный, стерильный костный цемент с гентамицином. Представляет собой порошок белого цвета с жидкостью для разведения в комплекте. Служит для быстрой фиксации костных имплантатов у пациентов, с высоким риском возникновения костной инфекции. Содержание гентамицина (класс антибиотиков) предотвращает возникновение инфекции. Gentafix 1 - цемент стандартной вязкости для ручного нанесения. Gentafix 3 - цемент низкой вязкости для введения шприцем или инъекционным пистолетом.
Цемент низкой вязкости Gentafix 3
штука
Порошок; Жидкость для разведения (ампула); Нестерильный набор (чашка для смешивания и лопатка)
РК-ИМН-5№115058
33 412,14
1055
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny

Қанның ұюын тездеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер 3,5 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026101
143,23
1 054
Гентамицині бар сүйектің Gentafix акрилді цементі, орындалу нұсқаулары
Gentafix 1 және 3 – сүйектің стерильді гентамицині бар рентгеноконтрастылы цементі. Сұйылтуға арналған сұйықтықпен жиынтықтағы ақ түсті ұнтақ болып табылады. Сүйек инфекциясы қаупі жоғары пациенттерде сүйек импланттарын жылдам бекітуге қызмет етеді. Гентамициннің мөлшері (антибиотикалық класс) инфекцияның пайда болуына жол бермейді. Gentafix 1 – қолмен енгізуге арналған стандартты тұтқырлығы бар цемент Gentafix 3 – шприцпен немесе инъекциялық тапаншамен енгізуге арналған тұтқырлығы төмен цемент.
Тұтқырлығы төмен цемент Gentafix 3
дана
Ұнтақ; Сұйылтуға арналған сұйықтық (ампула); Стерильді емес жинақ (араластыруға арналған тостаған және қалақша)
ҚР-ММБ-5№115058
33 412,14
1 055
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі

DEStiny система состоящая из стента, выделяющее лекарственное средство – Сиролимус, и платформы инертного сплава кобальт-хрома, предустановленный на полурастяжимую баллонную систему. Гибкая структура стента представляет собой форму открытых ячеек, изготовленная из F562 сплава. Поверхность стента инертная за счет имплантации ионов, предотвращающая освобождение ионов Cr, Co, Ni. Изделие покрыто биоустойчивым полимерным матриксом, содержащий Сиролимус (0.90 µg/мм 2). Два рентгеноконтрастных маркера находятся на проксимальном и дистальном концах цилиндрической части баллона. Изделие совместимо с проводниками диаметром 0.014” (0.36 mm) и с проводниковыми катетарами с внутренним диаметром ≥ 0.056” (1.42 mm; 5 Fr).
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny
штука
Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 8х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 12х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 15х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 18х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 23х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 28х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,25 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 32х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х2,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х2,75 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 36х4,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х3,00 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х3,50 мм, Стент-система коронарная, выделяющая лекарственное средство Сиролимус, DEStiny 40х4,00 мм.

DEStiny жүйесі Сиролимус дәрілік затын бөлетін стенттен және жартылай созылатын баллон жүйесіне алдын ала орнатылған кобальт-хром инертті қорытпа платформасынан тұрады. Стенттің икемді құрылымы F562 қорытпасынан жасалған ашық ұяшықтардың формасы болып табылады. Стент беті иондарды имплантациялау арқылы инертті, Cr, Co, Ni иондарының бөлінуіне жол бермейді. Бұйым құрамында Сиролимус (0.90 µg/мм 2) бар био-төзімді полимерлі матрикспен қапталған. Екі рентгенконтрастылы маркер баллонның цилиндрлік бөлігінің проксимальді және дистальді ұштарында орналасқан. Бұйым диаметрі 0.014” (0.36 mm) өткізгіштермен және ішкі диаметрі ≥ 0.056” (1.42 mm; 5 Fr) өткізгіш катетерлермен үйлесімді.
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі
дана
Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х4,00 ммСиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 18х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 23х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 28х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 32х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 36х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 40х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 8х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,25 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х2,75 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х3,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х3,50 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 12х4,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,00 мм, Сиролимус дәрілік затын бөлетін DEStiny коронарлық стент жүйесі 15х2,25 мм

РК МИ (ИМН)-0№025746
234 028,76
1056
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025775
1 558,52
1057
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения H-FABP в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на белок, связывающий жирные кислоты (H-FABP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026617
157 039,18
1058
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х25мм (22Gx1), черная
РК-ИМН-5№020995
140,53
1059
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Тироксина (Т4) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Тироксин (Т4) для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№025746
234 028,76
1 056
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025775
1 558,52
1 057
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі H-FABP-ты сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған май қышқылдарын байланыстыратын ақуызға (H-FABP) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026617
157 039,18
1 058
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,7х25мм (22Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
ҚР-ММБ-5№020995
140,53
1 059
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (Т4) жедел сандық тесті – адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Тироксинді (Т4) Finecare флуоресцентті анализаторларымен (FS-112, FS-113, FS-114, FS-205 модельдері) сандық анықтауға арналған жедел иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Тироксинге (T4) жедел сандық тесті

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026593
84 429,69
1060
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
Набор "Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. Чувствительность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, содержащие специфические IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%. Специфичность Результат качественного определения набором иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis, включающей образцы сывороток, не содержащие IgG к Chlamydia trachomatis: по иммуноглобулинам класса G к Chlamydia trachomatis – 100%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления видоспецифических иммуноглобулинов класса G к Chlamydia trachomatis "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
Набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (калибратор 3) 80 ед/мл, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль (калибратор 1) 5 ед/мл, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 ед/мл — раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед/мл) — готовый к использованию раствор, содержащий специфические человеческие антитела (2,0 мл)
6. Конъюгат. Раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15,0 мл)
7. Разбавитель образца
2. Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete 2. Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. Промывочный раствор. 20 ? концентрированный буфер (75 мл)
10. Стоп-реагент. Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027393
243 114,49
1061
Комплект акушерский из нетканого полотна одноразовый стерильный №2

1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026593
84 429,69
1 060
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
"Chlamydia trachomatisIgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар. Сезімталдық Chlamydia trachomatis-ке арнайы IgG бар сарысу үлгілерін қамтитын Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер жиынтығымен сапалы анықтау нәтижесі: Chlamydia trachomatis-ке G класты иммуноглобулиндер бойынша – 100%. Спецификалылығы G к класты иммуноглобулиндер жинағымен сапалы анықтау нәтижесі Chlamydia trachomatis, құрамында IgG жоқ сарысулардың үлгілері Chlamydia trachomatis: G класындағы иммуноглобулиндер бойынша Chlamydia trachomatis – 100%.
Chlamydia trachomatis-ке G класты спецификалы түрлік иммуноглобулиндерді иммуноферменттік жолмен анықтауға арналған реагенттер жинағы "Chlamydia trachomatis–IgG -ImmoBia"
жинақ
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын; 2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80 бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 3. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1) 5 бірл./мл (Б–) – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 4. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл./мл - құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл); 5. Калибратор 4 (320 бірл./мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 6. Конъюгат. Адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15,0 мл); 7. Сұйылтқыш үлгісі 2 - протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл); 8. TMB-Complete 2 реагент - Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл); 9. Жуу ерітіндісі - 20 ? концентрацияланған буфер (75 мл); 10. Стоп-реагент - Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027393
243 114,49
1 061
Тоқылмаған жаймадан жасалған стерильді, бір реттік акушерлік жиынтық №2

Для производства комплектов должны применяться материалы: спанбонд -нетканый материал из полипропиленового волокна, SMS нетканый материал с трехлойной структурой, спанлейс - безворовый нетканый материал, бумажно-полиэтиленовый материал, состоящий из двух, трех слоев, верхний и нижний слои целлюлоза, между ними полиэтиленовая пленка для изготовления простыней, пеленок, салфеток, сорочки для роженицы, шапочки, бахил.Плотность нетканых материалов от 20 до 60 г/м2.Все виды стерильных изделий имеют двойную упаковку в полиэтиленовую плҰнку (индивидуальная и групповая), обеспечивающую сохранность стерильности в течение гарантийного срока.Стерилизовано газовым или радиационным методом.Предназначено только для одноразового использования.Срок годности: 3 года.Условия хранения: при температуре от -5 до +30°С.Не применять после истечения срока годности.
Комплект акушерский из нетканого полотна одноразовый стерильный №2
комплект
1. Простыня (70-220)х(70-340)см
2. ПелҰнка (50-70)х(60-90)см
3. Cалфетка (5-50)х(5-90)см
4. Впитывающая подстилка 60х(60-90)см
5. Рубашка для роженицы
6. Бахилы
7. Шапочка-берет
8. Гигиеническая прокладка
РК-ИМН-5№009703
9 255,41
1062
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови "ТТГ-ImmoBia"
Набор "ТТГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к бета-цепи ТТГ с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "ТТГ-ImmoBia" концентрация ТТГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.04 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ТТГ в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "ТТГ-ImmoBia" не превышает 8.0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тиреотропного гормона (ТТГ) в сыворотке (плазме) крови "ТТГ-ImmoBia"
набор
- Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
- Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества тиреотропного гормона – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мМЕ/л, готовы к использованию (калибровочная проба 0 мМЕ/л – 2 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
- Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тиреотропного гормона, готова к использованию (0.8 мл)
- Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
- Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
- Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл

Жиынтықтарды өндіру үшін мына материалдар қолданылуы тиіс: спанбонд - полипропиленді талшықтан жасалған тоқылмаған материал, SMS тоқылмаған материал үш қабатты құрылымымен, спанлейс - тоқылмаған тақыр материал, екі, үш қабаттан тұратын қағаз-полиэтилен материал, үстіңгі және астыңғы қабаттары целлюлоза, олардың ортасында жайма, жөргек, сүрткі, босанатын әйелге арналған жейде, қалпақ, бахила өндіретін полиэтилен үлбір. Тоқылмаған материалдардың тығыздығы 20-дан 60 г/м2 дейін. Стерильді бұйымдардың барлық түрлерінде кепілдік берілген мерзім ішінде стерильділіктің сақталуын қамтамасыз ететін полиэтилен үлбірдегі қосарлы (жеке және топтық) қаптама бар. Газ немесе радиациялық тәсілмен стерилизацияланған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Сақтау шарттары: температурада -5-тен +30°С дейін. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Тоқылмаған жаймадан жасалған стерильді, бір реттік акушерлік жиынтық №2
жинақ
1. Ақжайма (70-220)х(70-340)см; 2. Жаялық (50-70)х(60-90)см; 3. Сүрткі (5-50)х(5-90)см; 4. Сіңіргіш төсеніш 60х(60-90)см; 5. Босанатын әйелге арналған жейде; 6. Бахилалар; 7. Берет - қалпақ; 8. Гигиеналық төсем
ҚР-ММБ-5№009703
9 255,41
1 062
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ТТГ-ImmoBia"
"ТТГ-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар.1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің ТТГ бета-тізбегіне басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ХГ <0.1 ЛГ <0.1 ФСГ <0.1 2. Сезімталдық. "ТТГ-ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) ТТГ ең аз концентрациясы 0,04 мХБ/л аспайды. 3. Жаңартылуы. "ТТГ-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі ТТГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды
Қан сарысуында (плазмасында) тиреотропты гормонның концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ТТГ-ImmoBia"
жинақ
96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Фосфатты буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 0.2; 1; 5; 10; 20 мХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тиреотропты гормонның белгілі мөлшері бар адам сарысуы негізіндегі бақылау үлгісі, қолдануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.

РК МИ (in vitro)-0№026681
235 434,60
1063
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускают различных диаметров. Стерильно.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размеры: 6Fr, 8Fr, 10Fr
штука
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, педиатрический однократного применения, стерильный. Размеры: 6Fr, 8Fr, 10Fr
РК МИ (ИМН)-0№026372
2 438,67

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026681
235 434,60
1 063
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетері пациенттің қауіпсіздігі мен жайлылығын қамтамасыз ететін силикондалған латекстен жасалады. Баллоннан катетердің ұшына қарай тегіс өту катетерді енгізу кезінде жарақат алу қаупін азайтады. Пішінін ұстап тұру мақсатында баллон қырлы, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алуға арналған құрылымға ие. Катетерлер әртүрлі өлшемдерде шығарылады. Стерильді.
Бір рет қолданылатын, стерильді, педиатриялық, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 6Fr, 8Fr, 10Fr
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, педиатриялық, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 6Fr, 8Fr, 10Fr
ҚР-МБ (ММБ)-0№026372
2 438,67

1064
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг Размер: 160-250 х 300-360 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру Размер: 100 -160 х 160-200 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для операции на конечности, размером 160-250 х 300-360 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, размером 100 -160 х 160-200 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026407
2 761,20
1065
Комплект для стентирования стерильный одноразового применения
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, хлопок, ПВХ.
Комплект для стентирования стерильный одноразового применения
комплект
1. Покрывало для пациента 150х190 см, изготовлено из нетканого материала – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала, XL – 2шт.
3. Впитывающая салфетка 40 × 50 см, изготовлена из нетканого материала– 2 шт.
4. Покрытие для аппарата 110 × 110 см, изготовлено из полиэтилена – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня 190 × 320 см с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена – 1шт.
6. Марлевые салфетки 10 × 10 см, изготовлены из марли – 30 шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплава металлов – 1 шт.
8. Пункционная игла 18G, 7 см изготовлена из пластика и сплава металлов – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G, 10 см – 1 шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплава металлов – 1шт.
12. 3-ходовой запорный краник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. 3-ходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (до 60 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 мл Luer, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 мл Luer, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 мл Luer Lock, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 мл Luer Lock, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G (желтая), 4 см, изготовлена из пластика и сплава металлов – 1шт.
22. Игла 21 G (зеленая), 4 см, изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250 мл, изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000 мл, изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол для пульта дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.

1 064
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағы бар. Өлшемі: 160-250 x 300-360 см. Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 120 г/м?. Саны: 1 дана. 2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см. Өлшемі: 100 -160 x 160-200 см Материалы: Тоқылмаған материал. Тығыздығы: 25 г/м? - 120 г/м?. Саны: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, өлшемі 160-250 х 300-360 см, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасына сіңіргіш аймағы бар - 1 дана; 2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, өлшемі 100 -160 х 160-200 см ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026407
2 761,20
1 065
Стенттеуге арналған бір реттік қолданылатын стерильді жиынтық
Жиынтықтың құрамына әр түрлі медициналық емдеу шараларын жүргізген кезде қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар әр түрлі материалдардан, әр түрлі тоқылмаған маталардан, дәкеден, мақта-мата иірімжібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкра, медициналық пластиктен, хирургиялық болаттан, полиэтилен пленкасынан, резеңкеден, жоғары сапалы табиғи латекстен, неопреннен, полиизопреннен, мақтадан, ПВХ-дан жасалған.
Стенттеуге арналған бір реттік қолданылатын стерильді жиынтық
жинақ
1. Қашықтықтан басқаратын пультке арналған қап 150х90см - 1 дана; 2. Тоқылмаған материалдан жасалған халат, XL – 2 дана; 3. Сіңіргіш сүрткі 40х50 см, тоқылмаған материалдан жасалған - 2 дана; 4. Аппаратқа арналған жабын 110х110см полиэтиленнен жасалған - 1 дана; 5. Ангиографиялық ақжайма 190х320 см екі тесігімен, мөлдір үлбірлі жиегімен, тоқылмаған материалдан және полиэтиленнен жасалған - 1 дана; 6. Дәкелік сүрткілер 10х10 см, дәкеден жасалған - 30 дана; 7. Скальпель №11, пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана; 8. Пункциялық ине 18G, 19G, 20G, 21 G, 7 см пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана; 9. Интродьюсер 20G 10 см; 10. Торк-девайс (айналдырғыш), пластиктен жасалған - 1 дана; 11. Y-коннектор, пластик және металл қорытпасынан жасалған - 1 дана; 12. 3 жүрісті бекітпе кішкене кран RA RH OFF 1000 psi, пластиктен жасалған - 1 дана; 13. 3 жүрісті манифольд, RA RH OFF 1100 psi, пластиктен жасалған - 1 дана; 14. Жоғары қысым желісі RA/FLL 125 см, 1000 psi, пластиктен жасалған - 2 дана; 15. Вена ішіне құюға арналған жинақ 150 см қос клапанмен (60 дейін) psi пластиктен жасалған - 1 дана; 16. Ортаның контрасттылығына арналған жинақ, пластиктен жасалған 150 см; 17. Шприц 2,5 мл Luer, пластиктен жасалған - 1 дана; 18. Шприц 10 мл, Luer, пластиктен жасалған - 1 дана, 19. Шприц 10 мл, Luer Lock, пластиктен жасалған - 1 дана; 20. Шприц 20 мл, Luer Lock, пластиктен жасалған - 1 дана; 21. Ине 20G (сары), 4 см, пластик және металдар қорытпасынан жасалған - 1дана, 22. Ине 21G (жасыл), 4 см, пластик және металдар қорытпасынан жасалған - 1 дана; 23.Кішкентай стақан 120 мл, пластиктен жасалған - 1 дана, 24. Тостаған 250 мл, пластиктен жасалған - 1 дана; 25. Тостаған 5000 мл, пластиктен жасалған - 1 дана; 26. Қашықтықтан басқаратын пультке арналған қап 15х30 см - 1 дана

РК-ИМН-5№021581
60 457,84
1066
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ОКСИ" (порошок) 25 г № 40, 50 г № 20
Порошок белого цвета или с желтоватым оттенком со слабым специфическим запахом. В качестве действующих веществ содержит 55 % перкарбоната натрия и 1,5 % алкилдиметилбензиламмония хлорида, а также вспомогательные компоненты.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ОКСИ" (порошок) 25 г № 40, 50 г № 20 (пакеты весом 50 г № 20 в полимерной банке)
банка
порошок, индивидуальные пакеты из полиэтиленового материала весом по 50 г, полимерная банка
РК МИ (ИМН)-0№026247
11 708,04

ҚР-ММБ-5№021581
60 457,84
1 066
"Дезостерил- ОКСИ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (ұнтақ) 25 г № 40, 50 г № 20
Ұнтақ әлсіз ерекше иісі бар ақ түсті немесе сарғыш түсті. Әсер ететін зат ретінде құрамында 55% натрий перкарбонаты және 1,5% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, сондай-ақ көмекші компоненттер бар.
"Дезостерил- ОКСИ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (ұнтақ) 25 г № 40, 50 г № 20 (полимерлі банкадағы салмағы 50 г пакеттер № 20)
банка
ұнтақ, салмағы 50 г болатын полиэтилен материалынан жасалған жеке пакеттер, полимерлі банка
ҚР-МБ (ММБ)-0№026247
11 708,04

1067
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №3
1 набор (1 тест-кассета)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026281
27 149,59
1068
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
Комплект "Dоlсе-рhаrm" для травматологии и ортопедии (лля операции на бедре), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт.
6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт.
7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт.
8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см 1-3 шт.
9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт.
6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт.
7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт.
8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-3 шт.
9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.

1 067
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №3
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейінгі түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 1 дана; 2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана; 3. Пластик пробирка - 1 дана; 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026281
27 149,59
1 068
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы түрлі тоқылмаған материалдан жасалған бұйымдар. Бұйым келесі түржинақтан тұрады: 1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2. Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 2 дана 3. Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана 4. Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана 5. Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана. 6. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана. 7. Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана. 8. Операциялық лента, өлшемі 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана 9. Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2. Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 1 дана; 3. Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана; 4. Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана; 5. Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана; 6. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана; 7. Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана; 8. Операциялық лента, 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана; 9. Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.

РК МИ (ИМН)-0№025839
6 672,56
1069
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 46-48 (M), рост 176
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1070
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
3. Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами Размер: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
4. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер чулка: 5-40 см х 50-150 см Размер бахил: 30-50 см х 50-100 см Размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см Материал: Нетканый/эластичный материал Плотность: 10 г/м² - 90 г/м² Количество: 1 шт. / пара
5. Операционная лента Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 25-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
7. Лезвия металлические (с/без рукоятки) Размер: №11/№13/№15/№22/№23 Длина рукоятки: 13-18 см Материал: лезвие – из нержавеющей стали, рукоятка – из полимера Количество: 1-3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл Размер: 12 см х 9,2 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: поверхность из абразивного материала Количество: 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический Длина карандаша: 19,5-21,5 см Длина шнура: 250-300 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
11. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
13. Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150-250 см х 150-250 см - 1 шт.
3. Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 шт.
4. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/ размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/ размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара 5. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт.
7. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и), размер: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт.
11. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт.
13. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.

ҚР-МБ (ММБ)-0№025839
6 672,56
1 069
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 3.Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана; 5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп; 6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана; 7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3. Алжапқыш ПЭВД; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 6. Сіңіргіш сүрткі; 7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 070
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1-2 дана. 2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материалы: тоқылмаған материал, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж Ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см Бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см Бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см Материалы: тоқылмаған/созылғыш материал Тығыздығы: 10 г/м?-90 г/м? Мөлшері: 1 дана/жұп 5. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см x 5-30 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1 дана. 6. Аспирация мендиатермияға арналған қап Өлшемі: 20-70 см х 25-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ) Өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 Тұтқаның ұзындығы: 13-18 см Материалы: жүзі - тот баспайтын болаттан, тұтқасы - полимерден Мөлшері: 1-3 дана. 8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер Өлшемі: 12 см x 9,2 см Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. 9. Коагулятор ұшын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті материалдың беті Мөлшері: 1 дана. 10. Электрхирургиялық қарындаш Қарындаштың ұзындығы: 19,5-21,5 см Баудың ұзындығы: 250-300 см Электрод материалы: тот баспайтын болат Мөлшері: 1 дана. 11.Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар Өлшемі: S/M/L/XL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м? Мөлшері: 1-3 дана. 12.Рентгенконтрастылы жіппен (жіптермен)/онсыз хирургиялық, лапаротомияға арналған тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Мөлшері: 1-10 дана. 13.Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана; 2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма 150-250 см x 150-250 см - 1 дана.; 3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 дана; 4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/ бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп; 5. Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана.; 6. Аспирация мендиатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана.; 7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана.; 8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.; 9. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.; 10. Электрохирургиялық қарындаш 19,5-21,5 см - 1 дана.; 11. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана.; 12.Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана.; 13.Науа, көлемі: 800 мл - 5000 мл - 1 дана.

РК МИ (ИМН)-0№026613
141 354,94
1071
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №4

ҚР-МБ (ММБ)-0№026613
141 354,94
1 071
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №4

1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для определения от двух до пяти из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор - 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026479
144 575,32
1072
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Халат медицинский одноразовый стерильный: евростандарт
штука
Халат медицинский одноразовый стерильный: евростандарт
РК МИ (ИМН)-0№025766
4 903,02
1073
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
4 694,28
1074
Экспресс тест для определения поверхностного антигена гепатита B
Предельная относительная чувствительность составляет 99.2 % (129/130), и предельная относительная специфика составляет 100 % (70/70).Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С
Экспресс тест для определения поверхностного антигена гепатита B
упаковка
Тест-кассета в герметичной упаковке с влагопоглотителем - 25 шт. Флакон-дозатор с буферным раствором - 1 шт. Пипетка - 25 шт. Инструкция по медицинскому применению - 1 шт.

1 жинақ (20 тест-кассет)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі және психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) екіден беске дейін анықтауға арналған екіден беске дейін тест-жолағы бар тест-кассета - 20 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 20 дана; 4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026479
144 575,32
1 072
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, тоқылмаған материалдан жасалған жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және мойнында, артында орналасқан бауы болады, сондай-ақ екіжағынан жапсырғышымен баулары бар. СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) типті тоқылмаған матадан, тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2. Бір рет пайдалануға арналған! *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, әртүрлі өлшемнен және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: евростандарт
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: евростандарт
ҚР-МБ (ММБ)-0№025766
4 903,02
1 073
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
4 694,28
1 074
B гепатитінің беткейлік антигенін анықтауға арналған экспресс тест
шектік салыстырмалы сезімталдығы 99.2 % (129/130) және шектік салыстырмалы спецификасы 100 % (70/70) құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
B гепатитінің беткейлік антигенін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
Ылғал жұтқышы бар герметикалық қаптамадағы тест-кассета - 25 дана; Буферлік ерітіндісі бар дозатор-құты - 1 дана; Пипетка - 25 дана; Медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

1076
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-СОФТ" представляет собой прозрачный водный раствор сине-голубого цвета, со специфичным запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - краситель, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 0,5 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025745
3 441,48
1077
Костюм хирургический стерильный

1 076
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" құралы ерекше иісі бар көк-ақшыл көк түсті мөлдір сулы ерітінді болып табылады. Құрамында алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, сондай-ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - бояғыш, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 0,5 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025745
3 441,48
1 077
Стерильді хирургиялық костюмі

Костюм хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения, размерами: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС (Спанбонд/Мелтблаун/ Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун/ Спанбонд), СС (спанбонд), плотностью 25г/м²-55 г/м², конструктивно состоит из рубашки и брюк. Рубашка прямого силуэта, без застҰжки, без рукавов или с короткими/длинными рукавами на резинках. Брюки классической формы на резинке или завязках с лентой на поясе для фиксации. Костюм может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета, и удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Для одноразового использования!
Костюм хирургический стерильный
комплект
1. Рубашка M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
2. Брюки M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
РК МИ (ИМН)-0№027466
1 292,03
1078
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин)
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
4. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
5. Зонд-тампон для сбора образца - 25 шт.;
6. Пластиковая пробирка с аппликатором – 25 шт.;
7. Штатив для пробирок – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025716
82 538,13
1079
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді хирургиялық костюм, өлшемі: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм СМС (Спанбонд/Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун /Спанбонд), СС (спанбонд), сияқты су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, гипоаллергенді тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 25г/м?-55г/м?, конструктивті түрде көйлек пен шалбардан тұрады. Тік силуэтті, бекіткішсіз, жеңсіз немесе резеңкесі бар қысқа/ұзын жеңді жейде. Серпімді жолақтағы классикалық формадағы шалбар немесе бекітуге арналған белдіктегі таспамен байлау. Костюмді біріктірілген қаптамаға салуға болады; EN 868-5 стандартына сәйкес стерилизациялық қаптамада (пакетте) немесе екі полиэтилен пакетте және қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала орауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген түрдегі тоқылмаған материал. Олар тапсырыс берушімен келісілген дана санына сәйкес жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет пайдалануға арналған!
Стерильді хирургиялық костюмі
жинақ
1. Жейде M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL; 2. Шалбар M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
ҚР-МБ (ММБ)-0№027466
1 292,03
1 078
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. A реагенті бар құты – 1 дана; 4. B реагенті бар құты – 1 дана; 5. Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 25 дана; 6. Аппликаторы бар пластикалық пробирка – 25 дана; 7. Пробиркаларға арналған штатив – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025716
82 538,13
1 079
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 3.Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана; 5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп; 6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана; 7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 46-48 (M), рост 164
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 164;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1080
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 50-52 (L-XL), рост 170
Штука
1. Блуза с капюшоном размер 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Брюки размер 50-52 (L-XL), рост 170
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1081
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №3
1 набор (1 тест-панель)
1. Тест-панели, содержащие от одной до тридцати шести тест-полосок для определения от одного до тридцати шести из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
47 082,32
1082
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Цвет крышки светло-фиолетовый. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращает свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKU) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм, 16х100 мм и 16х120 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
штука

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3. Алжапқыш ПЭВД; 4.Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 6. Сіңіргіш сүрткі; 7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 080
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 2. Шалбар өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 081
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №3
1 жинақ (1 тест-панель)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден отыз алтыға дейін түрін анықтауға арналған бірден отыз алтыға дейін тест-жолағы бар тест-панель - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
47 082,32
1 082
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKU қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К3 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштағы 258. Номиналды көлемі: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKU) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм, 16х100 мм және 16х120 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
дана

Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 4,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026111
121,59
1083
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (артроскопии) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт.
2. Бахилы хирургические Размер: 40-80 см х 20-40 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара
3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
4. Простыня малая операционная Размер: 160-180 см х 150-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом Размер: 160-320 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
6. Операционная лента Размер: 30-60 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
7. Салфетки хирургические Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля / нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Бахилы хирургические 40-80 см х 20-40 см - 1 шт. / пара
3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня малая операционная 160-180 см х 150-160 см - 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом, 160-320 см х 160-180 см - 1 шт.
6. Операционная лента 30-60 см х 5-20 см - 1-2 шт.
7. Салфетки хирургические 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026608
7 598,71
1084
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м² и 40 г/м².
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м² и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.

Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер, 4,0 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026111
121,59
1 083
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап.Өлшемі: 145-180 см x 75-80 см Материалы: тоқылмаған материал/полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м?-70 г/м? Полиэтилен үлбірінің тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1 дана. 2. Хирургиялық бахилалар.Өлшемі: 40-80 см х 20-40 см Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м?-70 г/м? Саны: 1 дана/жұп. 3.Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-200 см x 160-180 см. Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?. Саны: 1 дана. 4. Шағын операциялық ақжайма. Өлшемі: 160-180 см x 150-160 см.Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?. Саны: 1 дана.5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар Өлшемі: 160-320 см x 160-180 см.Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м?.Саны: 1 дана.6. Операциялық таспа Өлшемі: 30-60 см x 5-20 см.Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? .Саны: 1-2 дана.7.Хирургиялық сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см.Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Саны: 1-4 дана. Жинақ жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап 145-180 см x 75-80 см - 1 дана; 2. Хирургиялық бахилалар 40-80 см х 20-40 см 1 дана/жұп; 3. Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см x 160-180 см - 1 дана; 4. Шағын операциялық ақжайма 160-180 см x 150-160 см - 1 дана.; 5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар 160-320 см x 160-180 см - 1 дана.; 6. Операциялық таспа 30-60 см x 5-20 см - 1-2 дана.; 7. Хирургиялық сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026608
7 598,71
1 084
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
1. Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.

Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см
штука
Простыни стерильные, размеры 140*70 см
РК-ИМН-5№017378
247,45
1085
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 20-100 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
штука
1. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 164 см;
2. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 176 см;
3. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 164 см;
4. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 176 см;
5. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 170 см;
6. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 182 см;
7. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 170 см;
8. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 182 см;
9. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см;
10. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL) рост 182 см;
11. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 62-64(ХХХХL- ХХХХХL), рост 176 см;
12. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 20-70 гр/м3, размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см;
13. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 164 см;
14. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 42-44 (S), рост 176 см;
15. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 164 см;
16. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 46-48 (М), рост 176 см;
17. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 170 см;
18. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 50-52 (L-XL), рост 182 см;
19. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 170 см;
20. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 54-56 (XХL), рост 182 см;
21. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см;
22. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 58-60 (XXXL-XXXXL) рост 182 см;
23. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 62-64(ХХХХL- ХХХХХL), рост 176 см;
24. Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном с плотностью 50-100 гр/м3, размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см.

Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см
дана
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 140*70см
ҚР-ММБ-5№017378
247,45
1 085
Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны
Оңтайлы қорғаныс үшін сыдырма-ілмек. Сыдырма-ілмекті жабатын жабысқақ клапан. Мойын мен иекті жабатын бет контурына мықтап бекітілген серпімді резеңкесі бар капюшон. Капюшондағы, жеңдегі және комбинезон шалбарындағы созылғыш резеңкелер; Комбинезон ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы жағдай жасайды. Материал тоқылмаған. Жоғарғы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізеді, гипоаллергенді, ылғал сіңіретін. Материалдың тығыздығы: 20-100 гр./ кв. м. созылуға және жыртылуға төзімді. Вирустық инфекциядан қорғау мақсатында қолданылады.. Су өткізбейтін; жарық өткізбейтін. Құрамында латекс жоқ.
Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны
дана
1. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см; 2. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см; 3. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см; 4. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см; 5. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см; 6. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см; 7. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см; 8. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 182 см; 9. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см; 10. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см; 11. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 176 см; 12. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 20-70 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см; 13. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см; 14. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см; 15. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см; 16. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см; 17. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см; 18. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см; 19. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 170 см; 20. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 54-56 (XХL), бой ұзындығы 182 см; 21. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см; 22. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см; 23. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 176 см; 24. Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны тығыздығы 50-100 гр/м3, өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см

1 набор (8 тест-кассет)
1. Тест-кассета, содержащая от двух до пяти тест-полосок, для одновременного определения от двух до пятнадцати из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 8 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 8 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 8 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026281
212 066,09
1087
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок (см. Таблицу 1). Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант No 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,8 мл. Для одноразового использования! Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Для одноразового использования! Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембра-ны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окра- шена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.;
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой.
- Иглодержатель
- Игла двухсторонняя зеленая стандартная 0,8х38 мм; 21Gx1 ½ - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный.
- Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл.
- Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл.
- Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,8 мл.

1 жинақ (8 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) екіден он беске дейін түрін бірмезгілде анықтауға арналған, екіден беске дейін тест жолағы бар тест- кассета - 8 дана; 2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 8 дана; 3. Пластик пробирка - 8 дана; 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026281
212 066,09
1 087
Эндокриндік аурулар кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, тұмшалылықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға байланысты қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тұмшалылығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Микробиологиялық несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробирка құрамында No 3 консервант бар– консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы. Консервант ақ ұнтақ түріне ие. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Қақпақтың түсі – зәйтүн түсті. Пробирканың өлшемі - 16 х100 мм. Номиналды көлемі - 9,8 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық сынауығы бар екіжақты инені жалғайтын, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу сәтінде вакуумдық пробиркаға арналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет пайдалануға арналған! Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай қолдануға арналған! Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі бөліктеуге ие. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылау, пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке мембраналы орнатылған ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
Эндокриндік аурулар кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған, натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты. Ине ұстатқыш. Жасыл түсті екіжақты стандартты ине, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2. Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. Консерванты бар несепті микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумдық пробиркалар, көлемі 9,5 мл. Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер. Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары, 9,8 мл

РК МИ (in vitro)-0№023861
8 335,71
1088
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
39,26

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023861
8 335,71
1 088
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана
21Gx1 1/2” (0.8х38мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 20мл, "Нәрия"инъекциялық шприці
ҚР-МБ (ММБ)-0№026048
39,26

1089
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Липопротеин-ассоциированной фосфолипазы А2 в цельной крови, сыворотке или плазме человека

1 089
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ні сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы

Быстрый количественный тест на Липопротеин-ассоциированную фосфолипаза А2 (Lp-PLA2) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026618
149 561,05
1090
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S
штука
Халат медицинский (хирургический) "НҚрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, пл 30
РК-ИМН-5№016175
618,37
1091
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176
штука
1. Блуза с капюшоном размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176;
2. Брюки размер 62-64(XXXL-XXXXL), рост 176
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1092
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический, евростандарт из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический
штука
Халат медицинский одноразовый стерильный: хирургический

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Липопротеин-астасқан фосфолипаза А2-ге (Lp-PLA2) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026618
149 561,05
1 090
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі S, тығыздығы 30 г/ш.м.
ҚР-ММБ-5№016175
618,37
1 091
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176; 2. Шалбар өлшемі 62-64(XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 176
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 092
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, тоқылмаған материалдан жасалған жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және мойнында, артында орналасқан бауы болады, сондай-ақ екіжағынан жапсырғышымен баулары бар. СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) типті тоқылмаған матадан, тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2. Бір рет пайдалануға арналған! *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, әртүрлі өлшемнен және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық халат: хирургиялық

РК МИ (ИМН)-0№025766
1 335,48
1093
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения:
-Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета).
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л для отходов класса В (красного цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л для отходов класса В (красного цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
737,53
1094
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения фолликулостимулирующего гормона (FSH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026585
84 429,69
1095
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материалов. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 100-160 см х 130-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня для артроскопии Размер: 160-230 см х 200-300 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Покрытие для камеры Размер: 10-15 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F - 1 Длина трубки: 200-300 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S, M, L, ХL, XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 – 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии Размер: 200 см - 250 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 5-50 см х 50-150 см Материал: эластичный материал Количество: 1 шт / пара
8. Лента операционная Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 100-160 см х 130-160 см - 1 шт.
2. Простыня для артроскопии 160-230 см х 200-300 см - 1 шт.
3. Покрытие для камеры 10-15 см х 150-250 см - 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F – 1, длина трубки: 200-300 см - 1 шт.
5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 200 см - 250 см - 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 5-50 см х 50-150 см - 1 шт / пара
8. Лента операционная 20-70 см х 5-30 см - 1-2 шт.

ҚР-МБ (ММБ)-0№025766
1 335,48
1 093
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 2,5 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 2,5 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
737,53
1 094
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі фолликулостимуляциялайтын гормонды (FSH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026585
84 429,69
1 095
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Артроскопияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 100-160 см х 130-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 70 г/м? Саны: 1 дана 2. Артроскопияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-230 см х 200-300 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана 3. Камераға арналған жабын Өлшемі: 10-15 см х 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана 4. Дренаждау түтігі F/F – 1 Түтік ұзындығы: 200-300 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана 5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат Өлшемі: S, M, L, ХL, XXL Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 - 2 дана 6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі Өлшемі: 200 см - 250 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана 7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық Өлшемі: 5-50 см х 50-150 см Материалы: созылғыш материал Саны: 1 дана/жұп 8. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см х 5-30 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана Жиынтық пайдалануға дайын, жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты / күшейтілген) 100-160 см x 130-160 см - 1 дана; 2. Артроскопияға арналған ақжайма 160-230 см x 200-300 см - 1 дана; 3. Камераға арналған жабын 10-15 см х 150-250 см - 1 дана; 4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 200-300 см - 1 дана; 5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 дана; 6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі 200 см - 250 см - 1 дана; 7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық 5-50 см х 50-150 см - 1 дана/жұп; 8. Операциялық таспа 20-70 см х 5-30 см - 1-2 дана.

РК МИ (ИМН)-0№027238
56 836,08
1096
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения:
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета).
- Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 5,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 5,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
975,95
1097
Микропробирки с К2 ЭДТА для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке
Микропробирка для взятия капиллярной крови
штука
Микропробирки с К2 ЭДТА для взятия капиллярной крови
РК МИ (in vitro)-0№026159
123,50
1098
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава:
- Мыщелок бедра
- Большеберцовый лоток
- Большеберцовый вкладыш
- Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава:
- Бедренный стержень
- Головка бедренной кости
- Биполярная головка
- Полиэтиленовая ацетабулярная чашка
- Централизатор
- Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава:
- Бедренный стержень
- Головка бедренной кости
- Биполярная головка
- Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка
- Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш
- Винт ацетабулярной чашки
- Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№027238
56 836,08
1 096
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 5,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 5,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
975,95
1 097
Капиллярлық қанды алуға арналған К2 ЭДТА бар микропробиркалары
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қан алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қан алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнер.Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке нығыз жуысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген
Капиллярлық қанды алуға арналған микропробирка
дана
Капиллярлық қанды алуға арналған К2 ЭДТА бар микропробиркалары
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026159
123,50
1 098
Тізебуының және ұршық буының қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
дана

Головка бедренной кости (Н1С30-28/4)
РК-ИМН-5№019597
129 224,79
1099
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH
"Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH" - это экспресс-тест для определения уровня pH в образцах вагинального секрета
Экспресс-тест для определения вагинального уровня pH №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка с цветовой шкалой pH – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025713
63 783,13
1100
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый или педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии Размер: 160-300 см х 280-320 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 120-160 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
4. Простыня для стола Размер: 150-180 см х 180-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Канюля Янкувера Размер: 12-30 CH/Fr Материал: Полимер Количество: 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо Размер: 75-90 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Толщина пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1-2 шт.
7. Простыня Размер: 90-160 см х 120-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-10 шт.
8. Чаша для растворов Объем: 500 мл. Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
9. Чаша для растворов Объем: 250 мл. Материал: Полимер Количество: 1-6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью Объем банки: 1000-3000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический Длина: 20-22 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт.
15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-30 шт.
16. Лоток почкообразный Объем: 700 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
17. Чаша для растворов Объем: 700 - 800 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
18. Шприц для ирригации Объем: 50-60 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
19. Шприц Luer Lock Объем: 2-10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
20. Шприцы Luer Объем: 10, 20 мл Материал: полимер Количество: 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
23. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: хлопок/ марля Количество: 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции Размер: 50-110 см х 60-110 см Материал: полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
25. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
26. Лоток Объем: 1000 - 5000 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая Размер: 180-270 см х 220-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Чаша Объем: 1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Чаша для растворов Объем: 250 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
4. Чаша/стакан Объем: 60 мл - 100 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинск
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для кардиохирургии 160-300 см х 280-320 см -1 шт.
2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой - S/M/L/ХL/XXL - 1 шт
3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) 120-160 см х 160-180 см - 1 шт.
4. Простыня для стола 150-180 см х 180-250 см - 1 шт.
5. Канюля Янкувера 12-30 CH/Fr - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 75-90 см х 145-180 см - 1-2 шт.
7. Простыня 90-160 см х 120-160 см - 1-10 шт.
8. Чаша для растворов, объем 500 мл. - 1-2 шт.
9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 1-6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 1000-3000 мл- 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения, длина трубки 100-400 см - 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический, длина 20-22 см - 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт.
15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью, 5-45 см х 5-45 см - 1-30 шт.
16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1-2 шт.
17. Чаша для растворов, объем 700 - 800 мл - 1-2 шт.
18. Шприц для ирригации, объем 50-60 мл - 1 шт.
19. Шприц Luer Lock, объем 2-10 мл - 1 шт.
20. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара, размер: 10-40 СН/Fr - 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара, размер 10-40 СН/Fr - 1 шт.
23. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции 50-110 см х 60-110 см - 1 шт.
25. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 шт.
26. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1-2 шт.

Ортанжілік басы (Н1С30-28/4)
ҚР-ММБ-5№019597
129 224,79
1 099
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест
"рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл қынаптық секрет үлгілеріндегі рН деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест.
рН қынаптық деңгейін анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (25 тесттер
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Түрлі-түсті рН шкаласы бар карта – 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025713
63 783,13
1 100
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек немесе педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамға ие: 1. Кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-300 см х 280-320 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 2. Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 3. Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 120-160 см x 160-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 4. Үстелге арналған ақжайма Өлшемі: 150-180 см x 180-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 5. Янкувер канюлясы Өлшемі: 12-30 CH/Fr Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 6. Мейо үстеліне арналған ақжайма Өлшемі: 75-90 см x 145-180 см Материалы: Тоқылмаған материал / полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м? - 70 г/м? Үлбірдің қалыңдығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1-2 дана. 7. Ақжайма Өлшемі: 90-160 см x 120-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-10 дана. 8. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 9. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-6 дана. 10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі Банка көлемі: 1000-3000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 11. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 12. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 13. Электрохирургиялық қарындаш Ұзындығы: 20-22 см Электрод материалы: Тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 14. Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-20 дана. 15. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-30 дана. 16. Бүйрек тәрізді науа Көлемі: 700 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 17. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 700-800 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 18. Ирригацияға арналған шприц Көлемі: 50-60 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 19. Luer Lock шприці Көлемі: 2-10 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 20. Luer шприцтері Көлемі: 10, 20 мл Материалы: полимер Саны: 1-4 дана. 21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 23. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см Материалы: мақта/ дәке Саны: 1-10 дана. 24. Операция қалдықтарына арналған қапшық Өлшемі: 50-110 см x 60-110 см Материалы: полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана. 25. Операциялық таспа Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана. 26. Науа Көлемі: 1000-5000 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамға ие: 1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 180-270 см х 220-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 2. Тостаған Көлемі: 1000 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 3. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 4. Тостаған/стакан Көлемі: 60 мл - 100 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 5. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 6. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медицин
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Кардиохирургияға арналған ақжайма 160-300 см х 280-320 см - 1 дана; 2.Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат, S/M/L/ХL/XXL - 1 дана; 3.Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) 120-160 см x 160-180 см - 1 дана; 4.Үстелге арналған ақжайма 150-180 см x 180-250 см - 1 дана; 5. Янкувер канюлясы 12-30 CH/Fr - 1 дана; 6.Мейо үстеліне арналған ақжайма 75-90 см x 145-180 см - 1-2 дана; 7.Ақжайма 90-160 см x 120-160 см - 1-10 дана; 8.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 1-2 дана; 9.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. - 1-6 дана; 10.Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 1000-3000 мл - 1 дана; 11.Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана; 12.Қосылуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 100-400 см - 1 дана; 13.Электрохирургиялық қарындаш, ұзындығы 20-22 см - 1 дана; 14.Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-20 дана; 15.Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-30 дана; 16. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл -1-2 дана; 17.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700-800 мл - 1-2 дана; 18.Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50-60 мл - 1 дана; 19.​Luer Lock шприці, көлемі 2-10 мл - 1 дана; 20..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-4 дана; 21.Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана; 22.Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана; 23.Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-10 дана; 24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана; 25. Операциялық таспа 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана; 26. Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1-2 дана

РК МИ (ИМН)-0№027179
140 609,80
1101
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные cтерильные для общего анализа мочи состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки.Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену.Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг.Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.Пробирки для определения на яйце-глист методом соскоба состоят из укупоренной пробирки и палочки с ватным тампоном на одном конце.Пробирки изготовлены из пластикового материала (полипропилен, полиэтилентерефталат).Пробирка цилиндрической формы с круглым или конусным дном. Пробирка укупорена резиновой пробкой или винтовой крышкой. Внутри пробирок имеется 1 % раствор гидрокарбоната натрия (NaHCO3) или 50 % глицерин в количестве 2 мл. Ватный тампон с палочкой размером S: диаметр 5 мм, длина ватного тампона 15 мм, общая длина от 120 до 150 мм. Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Контейнер со встроенным устрой-ством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направ-ляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовые салфетки представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Салфетка спиртовая предназначена для местного применения в качестве антимикробного и стерилизующего средства для обработки инъекционного поля при проведении подкожных и внутримышечных манипуляций (вакцинация, внутривенные инъекции, забор крови из вены и др), обработки инструментов и других поверхностей. Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная. Высокое качество стекла создает отличное светопропускание. Покровные стекла преимущественно используют в лабораториях. Они представляют собой квадратную или прямоугольную пластину, выполненную из стекла
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой.
- Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой.
- Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл.
- Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи объемом 10,0 мл. - Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба.
- Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования. - Иглодержатель.
- Игла двухсторонняя зеленая стандартная, 0,8х38 мм; 21Gx1 ½ - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Предметное стекло шлифованное. - Покровное стекло.

ҚР-МБ (ММБ)-0№027179
140 609,80
1 101
"Кардиохирургиялық тип-2" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, Жалпы несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: Пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол әсіресе берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, қымтақтықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға қарай қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкау-чуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркалар тығындалған пробиркадан және бір ұшында мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Пробиркаларпластик материалдан (полипропилен, полиэтилентере-фталат) дайындалған. Дөңгелек немесе конустық түбі бар цилиндр пішінді пробирка. Пробирка резеңке тығынмен немесе бұрандалы қақпақпен жабылған. Пробиркалар-дың ішінде натрий гидрокарбо-натының (NaHCO3) 1% ерітіндісі немесе 2 мл мөлшерінде 50% глицерин бар. S мөлшеріндегі таяқшасы бар мақта тампоны: диаметрі 5 мм, мақта тампонының ұзындығы 15 мм, жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм-ге дейін. Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған құрылғысы бар контей-нер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін, несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылауы, саңылаудың қақпағын тесуге арналған резеңке мембранасы бар инесі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық сынауығы бар екіжақты инені жалғайтын боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екіжақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу сәтінде вакуумдық пробиркағаарналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткілер этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай және тек бір рет қолдануға арналған! Спирттік сүрткілер тері астына және бұлшықет ішіне манипуляция-лар (вакциналау, тамырішілік инъекция, венадан қан алу және т. б.), құралдарды және басқа беттерді өңдеу кезінде инъекциялық өрісті өңдеу үшін микробқа қарсы және стерилизатор ретінде жергілікті қолдануға арналған. Шеті жылтыратылған заттық әйнек микроскопия үшін пайдаланылады. Әйнектердің беті тегіс, майсыз. Әйнектің жоғары сапасы жарықты тамаша өткізеді. Жамылғы әйнектер көбіне зертханаларда пайдаланылады. Олар әйнектен жасалған төртбұрышты немесе тікбұрышты пластина болып келеді.
"Кардиохирургиялық тип-2" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты; Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты; Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер; Несепті жалпы талдауға арналған вакуумдық стерильді AVATUBE пробиркалары көлемі 10,0 мл; Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка; Копрологиялық зерттеу жүргізу үшін биологиялық материал жинауға арналған контейнер; Ине ұстатқыш; Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер; Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6; Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200; Тегістелген заттық шыны; Жамылғы шыны

РК МИ (in vitro)-0№023914
7 685,47
1102
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №2
1 набор (50 тестов)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 50 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025779
44 644,95
1103
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый или педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии Размер: 160-300 см х 280-320 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 120-160 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
4. Простыня для стола Размер: 150-180 см х 180-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Канюля Янкувера Размер: 12-30 CH/Fr Материал: Полимер Количество: 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо Размер: 75-90 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Толщина пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1-2 шт.
7. Простыня Размер: 90-160 см х 120-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-10 шт.
8. Чаша для растворов Объем: 500 мл. Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
9. Чаша для растворов Объем: 250 мл. Материал: Полимер Количество: 1-6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью Объем банки: 1000-3000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
11. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
12. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический Длина: 20-22 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт.
15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-30 шт.
16. Лоток почкообразный Объем: 700 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
17. Чаша для растворов Объем: 700 - 800 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
18. Шприц для ирригации Объем: 50-60 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
19. Шприц Luer Lock Объем: 2-10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
20. Шприцы Luer Объем: 10, 20 мл Материал: полимер Количество: 1-4 шт.
21. Катетер прямой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
22. Катетер угловой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт.
23. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: хлопок/ марля Количество: 1-10 шт.
24. Мешок для отходов операции Размер: 50-110 см х 60-110 см Материал: полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт.
25. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
26. Лоток Объем: 1000 - 5000 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая Размер: 180-270 см х 220-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
2. Чаша Объем: 1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Чаша для растворов Объем: 250 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
4. Чаша/стакан Объем: 60 мл - 100 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 5. Очиститель наконечника коагулятора Размер:
5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинск
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 180-270 см х 220-330 см - 1 шт.
2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт.
3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 1-2 шт.
4. Чаша/стакан, объем 60 мл - 100 мл - 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения 100-400 см - 1-2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-10 шт.
8. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-25 шт.
9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
10. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1 шт.
11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
12. Шприцы для ирригации, объем 50-60 мл - 1-2 шт.
13. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-2 шт.
14. Шприц Luer, объем 5-10 мл - 1 шт.
15. Катетер прямой, с/без троакара 10-40 СН/Fr - 1 шт.
16. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1 шт.
17. Мешок для отходов 50-110 см х 60-110 см - 1 шт.
18. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №15 - №25 - 1 шт.
19. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №11 - №15 - 1-2 шт.
20. Органайзер для инструментов, размер: 15 - 30 лунок - 1 шт.
21. Инфузионная система с воздуховодом 100 см - 200 см - 1 шт.
22. Петли, размер 8-12 Fr - 1-7 шт.
23. Петли , размер 12-15 Fr -1-2 шт.
24. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 30-90 см - 1-2 шт.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023914
7 685,47
1 102
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (50 тесттер
Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 50 дана; Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025779
44 644,95
1 103
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек немесе педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамға ие: 1. Кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-300 см х 280-320 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 2. Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 3. Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 120-160 см x 160-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 4. Үстелге арналған ақжайма Өлшемі: 150-180 см x 180-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 5. Янкувер канюлясы Өлшемі: 12-30 CH/Fr Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 6. Мейо үстеліне арналған ақжайма Өлшемі: 75-90 см x 145-180 см Материалы: Тоқылмаған материал / полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м? - 70 г/м? Үлбірдің қалыңдығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1-2 дана. 7. Ақжайма Өлшемі: 90-160 см x 120-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-10 дана. 8. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 9. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-6 дана. 10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі Банка көлемі: 1000-3000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 11. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 12. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 13. Электрохирургиялық қарындаш Ұзындығы: 20-22 см Электрод материалы: Тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 14. Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-20 дана. 15. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-30 дана. 16. Бүйрек тәрізді науа Көлемі: 700 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 17. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 700-800 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 18. Ирригацияға арналған шприц Көлемі: 50-60 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 19. Luer Lock шприці Көлемі: 2-10 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 20. Luer шприцтері Көлемі: 10, 20 мл Материалы: полимер Саны: 1-4 дана. 21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 23. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см Материалы: мақта/ дәке Саны: 1-10 дана. 24. Операция қалдықтарына арналған қапшық Өлшемі: 50-110 см x 60-110 см Материалы: полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана. 25. Операциялық таспа Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1-2 дана. 26. Науа Көлемі: 1000-5000 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамға ие: 1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 180-270 см х 220-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 2. Тостаған Көлемі: 1000 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 3. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 4. Тостаған/стакан Көлемі: 60 мл - 100 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 5. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 6. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медицин
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма 180-270 см х 220-330 см - 1 дана.; 2.Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.; 3.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 1-2 дана.; 4.Тостаған/стакан, көлемі 60 мл - 100 мл - 1 дана.; 5.Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.; 6.Қосылуға арналған дренажды түтік 100-400 см - 1-2 дана.; 7.Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-10 дана.; 8. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-25 дана.; 9.Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл - 1 дана.; 10.Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1 дана.; 11.Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.; 12.Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50-60 мл - 1-2 дана.; 13..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-2 дана.; 14.​Luer шприці, көлемі 5-10 мл - 1 дана.; 15.Түзу, троакарымен/ троакарсыз катетер 10-40 СН/Fr - 1 дана.; 16.Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1 дана.; 17.Қалдықтарға арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана.; 18.Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №15 - №25 - 1 дана.; 19.Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №11 - №15 - 1-2 дана.; 20.Құралдарға арналған органайзер өлшемі: 15-30 ойықша - 1 дана.; 21.Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 100 см-200 см - 1 дана.; 22.Ілмектер,өлшемі 8-12 Fr - 1-7 дана; 23.Ілмектер, өлшемі 12-15 Fr - 1-2 дана.; 24.Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 30-90 см - 1-2 дана.

РК МИ (ИМН)-0№027179
115 543,75
1104
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета Длина: 12-13 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-30 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 40 г/м² Количество: 1-2 шт.
3. Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром 2-5 см; треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
набор
1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета, длина: 12-13 см - 1-2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли 5-30 см х 5-30 см - 1-2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026937
1 135,17
1105
Быстрый количественный тест на Свободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Свободного простат-специфического антигена (fPSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Cвободный простат-специфический антиген (fPSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026577
79 152,81
1106
Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий
Пакет для стерилизации представляет собой прямоугольный конверт плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Пакеты выпускаются двух видов – термосвариваемые и самозапечатывающиеся. Рулон для стерилизации термосвариваемый представляет собой рукав плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий изготавливаются по технической документации производителя СТ ТОО 010740002885-020-2021.
Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№027179
115 543,75
1 104
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: Полимер Саны: 1-2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер Өлшемі: 5-30 см x 5-30 см Материал: Тоқылмаған материал / медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 40 г/м? Саны: 1-2 дана. 3. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: Медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жинақ
1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1-2 дана.; 2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 5-30 см x 5-30 см - 1-2 дана.; 3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026937
1 135,17
1 105
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі бос простат-спецификалық антигенді сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бос простат-спецификалық антигенге (fPSA) жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026577
79 152,81
1 106
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған пакеттері және орамдары
Термодәнекерленген стерилизациялауға арналған пакет 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар тік бұрышты конверт болып табылады. Пакеттер екі түрде шығарылады – термодәнекерленген және өздігінен жабылатын. Стерилизациялауға арналған термодәнекерленген тегіс біріктірілген орама 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар жең болып табылады. Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған орамдар мен пакеттер өндірушінің СТ ЖШС 010740002885-020-2021 техникалық құжаттамасына сәйкес жасалған.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған пакеттері және орамдары
дана

Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 54-56 (XXL), рост 170
штука
1. Блуза с капюшоном размер 54-56 (XXL), рост 170;
2. Брюки размер 54-56 (XXL), рост 170
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1109
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 450х450 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 450х450 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
93,18
1110
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 600х600 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 600х600 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
138,07
1111
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №5
1 рулон

Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы170
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; 2. Шалбар өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 109
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 450х450 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 450х450 мм
ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
93,18
1 110
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 600х600 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 600х600 мм
ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
138,07
1 111
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №5
1 орам

1. Рулоны для стерилизации со складкой: ширина 75-500 мм, длина 50-200 м, ширина складки 25-100 мм - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026615
71 776,15
1112
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи
"Экспресс-тест для определения фальсификации мочи" - это экспресс-тест для качественного определения креатинина, нитритов, глутаральдегида, рН, удельного веса, окислителей и пиридиния хлорхромата в образцах мочи человека.
Экспресс-тест для определения фальсификации мочи №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Карточка для интерпретации результатов – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026478
353,41
1113
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 ×150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 × 45 см – 1 шт.
5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 × 75 см – 1 пара.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт.
2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х150 см – 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт.
4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 х 45 см – 1 шт.
5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 х 75 см – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024969
1 978,34
1114
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения D-димера в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на D-димер для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)

1. Стерилизациялауға арналған қатпарлары бар орамдар: ені 75-500 мм, ұзындығы 50-200 м, қатпар ені 25-100 мм.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026615
71 776,15
1 112
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі креатинин, нитриттер, глутаральдегид, рН, меншікті салмақ, тотықтырғыштар және пиридиний хлорхроматын сапалы анықтауға арналған экспресс-тест.
Несептің бұрмалануын анықтауға арналған экспресс-тест. №1
1 жинақ (1 тест)
1 жинақ (1 тест)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026478
353,41
1 113
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 ? 80 см - 2 дана. 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 150 см – 1 дана. 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 120 см – 1 дана. 4.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 45 ? 45 см – 1 дана. 5.Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 120 ? 75 см – 1 жұп.
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 ? 80 см - 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 150 см – 1 дана. 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м?, өлшемі 160 ? 120 см – 1 дана. 4.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 45 ? 45 см – 1 дана. 5.Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м?, өлшемі 120 ? 75 см – 1 жұп.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024969
1 978,34
1 114
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі D-димерді сандық анықтауға арналған Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған D-димерге жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)

Бедренная ножка (S4A63-3)
РК-ИМН-5№019597
301 258,00
1119
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
Набор "ImmoBia-HBсAg-lgM" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Специфичность набора при исследовании отрицательных сывороток составляет 100 %. При этом: – среднее значение ОП в лунках с отрицательным контрольным образцом (ОПср.К–) должно быть не более 0,25; – среднее значение ОП в лунках с положительным контрольным образцом (ОПср.К+) должно быть не менее 1,5.
2. Чувствительность. Чувствительность набора – выявление специфических IgM к HBcAg в образце в титре не менее 1:3200.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса М к core-антигену вируса гепатита В "ImmoBia-HBcAg-IgM"
набор
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок моноклональными антителами к IgM, готовый для использования.
2. Положительный контрольный образец К+ на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (1,5 мл).
3. Отрицательный контрольный образец К- на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgM к core-антигену вируса гепатита В, готовый для использования, (2,5 мл).
4. Коньюгат, рекомбинантный HBcAg, меченный пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл).
5. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл).
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (по 28,0 мл).
7. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл).
8. Стоп-реагент, прозрачная бесцветная жидкость, готов к использованию (12 мл).
РК МИ (in vitro)-0№027443
246 983,24
1120
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером XL
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером XL, пл.30 г/кв.м

Ортанжілік тармағы (S4A63-3)
ҚР-ММБ-5№019597
301 258,00
1 119
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBcAg-IgM"
"ImmoBia-HBсAg-lgM" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Спецификалығы. Теріс сарысуларды зерттеуде жинақтың спецификасы 100% құрайды. Бұл ретте: – теріс бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б-) 0,25-тен аспауы керек; – оң бақыланатын үлгісі бар ойықшадағы ОТ орташа мәні (ОТорт Б+) 1,5-тен кем болмауы керек. 2. Сезімталдығы Жинақтың сезімталдығы – кәсіпорынның HВcAg-ге спецификалы IgM-ді 1:3200-ден кем емес титрде анықтау.
В гепатиті вирусының core-антигеніне М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-HBсAg-lgM"
жинақ
1. Ойықшалардың ішкі бетінде иммобилизацияланған IgM-ге моноклональді антиденелер бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын; 2. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл); 3. Құрамында В гепатиті вирусының core-антигеніне IgМ жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б-), пайдалануға дайын, (2,5 мл); 4. Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен таңбаланған рекомбинантты HВcAg, пайдалануға дайын (13,0 мл); 5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл); 6. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл-ден); 7. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл); 8. Стоп-реагент, мөлдір түссіз сұйықтық, пайдалануға дайын (12 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027443
246 983,24
1 120
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері XL,тығыздығы 30 г/ш.м

РК-ИМН-5№019345
744,38
1121
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025679
22 554,57
1122
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
813,92
1123
Экспресс тест для определения антител вируса гепатита С
Вирус гепатита С (НСV) является основной причиной острого гепатита и широко распространен среди тех, кто получает внутривенные инъекции, 90% которых являются положительными на антитела вируса гепатита С. Экспресс тест НСV является иммунохроматографическим анализом для качественного определения антител против вируса гепатита С в сыворотке, плазме и цельной крови человека.Этот тест предназначен для определения антител против вируса гепатита С. В тестировании используются четыре специально подобранные рекомбинантные протеины вируса гепатита С (ядро, N83, N84, N85). Это позволяет экспресс тесту НСV определить антитело против вируса гепатита С в образцах плазмы, сыворотки или цельной крови человека с высоким уровнем точности. Предельная относительная чувствительность составляет 99.2 % (119/120), и предельная относительная специфика составляет 100 % (120/120). Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения антител вируса гепатита С
упаковка

ҚР-ММБ-5№019345
744,38
1 121
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025679
22 554,57
1 122
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L, тығыздығы 40г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019345
813,92
1 123
С гепатиті вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
С гепатиті вирусы (НСV) жедел гепатиттің негізгі себебі болып табылады және венаішілік инъекция алатындар арасында кеңінен қолданылады, оның 90%-ы С гепатиті вирусының антиденелеріне оң болып табылады. НСV экспресс-тесті адам қаны сарысуында, плазмасында және жаңа алынған қанда С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді сапалы анықтау үшін иммунохроматографиялық талдау болып табылады. Бұл тест С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған. Тестілеуде С гепатиті вирусының төрт арнайы іріктеп алынған рекомбинантты протеиндері пайдаланылады (ядро, N83, N84, N85). Бұл НСV экспресс тестіне жоғары деңгейдегі дәлдікпен адам қаны сарысуы, плазмасы немесе жаңа алынған қаны үлгілерінде С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға мүмкіндік береді. Салыстырмалы шектік сезімталдығы 99.2 % (119/120) құрайды және салыстырмалы шектік спецификасы 100 % (120/120) құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
С гепатиті вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама

Тест - кассеты -25шт. Пипетки -25шт. Буферный раствор -1фл. Инструкция по применению
РК-ИМН-5№015042
20 259,83
1124
Экспресс тест для определения антител к вирусу иммунодефицита человека ВИЧ 1/2
Относительная чувствительность 100%, специфичность 99,85%. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С
Экспресс тест для определения антител к вирусу иммунодефицита человека ВИЧ 1/2
упаковка
1. Кассета
2. Буферный раствор для проведения анализа
3. Силикагель
4. Пипетка
РК-ИМН-5№016446
20 262,16
1125
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)
"Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP)" - представляет собой быстрый диагностический тест для качественного определения сердечного FABP в цельной крови, плазме и сыворотке человека
Экспресс-тест для определения белка, связывающего жирные кислоты сердечного типа (H-FABP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025710
887,89
1126
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182
комплект
1. Халат размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
2. Рубашка размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
3. Брюки, рост 182;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка

Тест-кассеталар -25 дана; Пипеткалар - 25 дана; Буферлік ерітінді - 1 құты; Қолдану жөніндегі нұсқаулық
ҚР-ММБ-5№015042
20 259,83
1 124
АИТВ 1/2 адамның иммунтапшылық вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Салыстырмалы сезімталдығы 100% , спецификасы 99,85% . Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
АИТВ 1/2 адамның иммунтапшылық вирусының антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
1. Кассета; 2. Талдау жүргізуге арналған буферлік ерітінді; 3. Силикагель; 4. Пипетка
ҚР-ММБ-5№016446
20 262,16
1 125
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті" адамның жаңа алынған қанындағы, плазмасындағы және сарысуындағы жүрек FABP-ды сапалы анықтауға арналған жылдам диагностикалық тест болып табылады
Жүрек типтес май қышқылымен байланысатын ақуыз (H-FABP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025710
887,89
1 126
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. 2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған. 3.Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады. 4.Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған. 5 Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек. 6 Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз. 8.Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар. 9.Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182; 2. Жейде өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182; 3. Шалбар, бой ұзындығы 182; 4. Мақта-дәкелі бетперде; 5. Алжапқыш, ПЭВД; 6. Жеңқаптар; 7. Бахилалар; 8.Орамал; 9. Сөмке

РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1127
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Прокальцитонина (PCT) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 127
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прокальцитонинді (РСТ) сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026588
105 537,19
1128
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 46-48 (M), рост 164
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 164;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 164;
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 164:
4. Маска медицинская трехслойная;
5. Фартук ПЭВД;
6. Нарукавники СМС 40 г/м2;
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
8. Салфетка впитывающая;
9. Шлем/косынка;
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1129
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-100 см х 70-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
3. Салфетки впитывающие Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли Диаметр: 3-7 см Материал: нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-5 шт.
6. Игла атравматичная Размер: 22G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
7. Шприц пластиковый Объем: 5 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
8. Зажим пластиковый Размер: 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-100 см х 70-100 см - 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой 50-80 см х 50-80 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 5-45 см х 5-45 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала или медицинской марли 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли, диаметр: 3-7 см - 1-5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый 6-8 см - 1 шт.

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы – 25 дана; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026588
105 537,19
1 128
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3.Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 6.Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана; 7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана; 8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана; 9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана; 10.Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164; 2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 164; 4. Үшқабатты медициналық бетперде; 5. Алжапқыш ПЭВД; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 8. Сіңіргіш сүрткіі; 9. Дулыға/үшкіл орамал; 10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 129
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-100 см х 70-100 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана. 2.Жабысқақ жолағы бар жабын Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана. 3.Сіңіретін сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2 Саны: 1 дана. 4.Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: тоқылмаған материал немесе медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-4 дана. 5.Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: тоқылмаған материал/ медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-5 дана. 6.Жарақаттамайтын ине Өлшемі: 22G Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 7.Пластик шприц Көлемі: 5 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 8.Пластик қысқыш Өлшемі: 6-8 см Материалы: полимер Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
жинақ
1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) 70-100 см x 70-100 см - 1 дана.; 2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50-80 см x 50-80 см - 1 дана.; 3. Сіңіретін сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1 дана.; 4. Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.; 5. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана.; 6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G - 1 дана.; 7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.; 8. Пластик қысқыш 6-8 см - 1 дана.

1131
Набор процедурный одноразовый стерильный
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, дерево, хлопок, поливинилхлорид.
Набор процедурный одноразовый стерильный
набор
1. Салфетка с/без отверстия с/без липкого края (30-100)*(30-100) см*.
2. Салфетка (5-20)*(5-20) см*.
3. Тампоны S, M, L*
4. Спиртовая салфетка 65*30 мм или 65*56 мм*.
5. Мешок для сбора жидкости и отходов*
6. Карман с липким краем*
7. Фартук*
8. Шапочка*
9. Маска трехслойная на резинках/завязках*
10. Бинты марлевые медицинские хлопчатобумажные нестерильные* - Бинт эластичный трубчатый медицинский* - Бинт медицинский эластичный сетчатый, трубчатый, фиксирующий, нестерильный* - Бинты "ИНТЕКС" эластичные трубчатые латексно-полиэфирные* - Бинт липкий на пNAME
11. Лента адгезивная*
12. Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями из нержавеющей /углеродистой стали* - Скальпель хирургический в комплекте со стерильными лезвиями*
13. Жгут резиновый кровоостанавливающий*
14. Перчатки медицинские хирургические стерильные из натурального латекса неопудренные Medi-Grip Latex Powder- Free* - Перчатки медицинские хирургические стерильные из натурального латекса опудренные Medi-Grip Latex* - Перчатки хирургические латексные неопудрNAME
15. Зажимы медицинские*
16. Пинцет медицинский*
17. Корнцанг*
18. Держатель медицинский*
19. Щипцы медицинские зажимные*
20. Ножницы медицинские*
21. Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject®Budget*
22. Емкость-контейнер полимерный*
23. Губка с рукояткой*
24. Лор-шпатель, одноразовый, стерильный №1* - Шпатель медицинский Biospat® однократного применения, стерильный*
25. Тампон-палочка*
26. Санипласт первичная повязка (средняя), гипоаллергенная непромокаемая с подушечкой из Акринола* - Санипласт первичная повязка (большая и пластик спотс) гипоаллергенная непромокаемая с подушечкой из Акринола*
27. Браслет для новорожденных и пациентов*
28. Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная* - Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения*
29. Игла Сельдингера*
30. Повязка адгезивная для покрытия ран Medipore+PAD* - Прозрачная повязка Tegaderm*

1 131
Стерильді бір реттік емшаралық жинақ
Жинаққа түрлі медициналық емшаралар жүргізуге қажетті жиынтықтаушы бұйымдарды қамтиды. Бұйымдар түрлі материалдардан дайындалған: түрлі типтегі тоқылмаған мата, дәке, мақта-мата жібі, полиамидтік жіп, ширатылған лайкра, медициналық пластик, хирургиялық болат, полиэтилен үлбір, резеңке, табиғи жоғары сапалы латекс, неопрен, полиизопрен, ағаш, мақта, поливинилхлорид.
Стерильді бір реттік емшаралық жинақ
жинақ
1. Жабысқақ жиегі бар/жоқ тесігі бар/жоқ cүрткі (30-100)*(30-100) см*№ 2. Сүрткі (5-20)*(5-20) см*; 3. Тампондар S, M, L*; 4. Спиртті сүрткі 65*30 мм немесе 65*56 мм*; 5. Сұйықтықтар мен қалдықтарды жинауға арналған қапшық*; 6. Жабысқақ жиегі бар қалта*; 7. Алжапқыш*; 8. Телпек*;9. Үш қабатты резеңкелі/байлағышы бар бетперде*; 10. Медициналық мақта маталы стерильді емес дәке бинттер * - Түтікше тәрізді, созылғыш медициналық бинт * - Түтікше тәрізді, торлы, созылғыш, бекемдегіш, стерильді емес медициналық бинт* - Түтікше тәрізді, созылғыш латексті-полиэфирлі "ИНТЕКС" бинттері* - ТоқNAME; Адгезивті лента; 11. Адгезивті лента*; 12. Жүзінің қорғағышы/алынып салынатын жүзінің қорғағыш қалпақшасы бар тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі* - Стерильді жүздерімен жиынтықтағы хирургиялық скальпель*; 13. Резеңкеден жасалған қан тоқтатқыш бұрау*; 14. Табиғи латекстен жасалған стерильді опаланбаған хирургиялық Medi-Grip Latex Powder- Free медициналық қолғаптары* - Табиғи латекстен жасалған стерильді опаланған хирургиялық Medi-Grip Latex* медициналық қолғаптары - Опаланбаған стерильді латексті GAMMEX LANAME; 15. Медициналық қысқыштар;16.Медициналық пинцет; 17. Корнцанг*; 18. Медициналық ұстатқыш*; 19. Медициналық қысатын қысқаштар*; 20. Медициналық қайшы*; 21. Үш компонентті стерильді бір рет қолданылатын Bioject®Budget инъекциялық шприці*;22. Полимерлі ыдыс-контейнер*; 23. Тұтқасы бар губка*; 24. Бір реттік, стерильді лор-шпатель №1* - Бір рет қолданылатын стерильді Biospat® медициналық шпателі*; 25.Тампон-таяқша*; 26. Акринолдан жасалған жастықшасы бар гипоаллергенді су өтпейтін бастапқы (орташа) Санипласт таңғышы* - Акринолдан жасалған жастықшасы бар гипоаллергенді су өтпейтін бастапқы (үлкен және пластик спотс) Санипласт таңғышы*; 27. Жаңа туғандар мен пациенттерге арналған білезік*; 28. Бір рет қолданылатын, стерильді кіндікке арналған қапсырма* - Бір рет қолданылатын стерильді Biocare® кіндікке арналған қысқыш*; 29. Сельдингер инесі*;30. Жараларды жабындауға арналған Medipore+PAD адгезивті таңғышы* - Tegaderm мөлдір таңғышы*

РК-ИМН-5№017330
30 708,32
1132
Триптон –соевый агар
Триптон-соевый агар представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 7,3 ± 0,2 при 25°С Цвет светло-желтый Прозрачность Прозрачный. Консистенция Гелеобразный Весовая дозировка 18,5 г ± 2,0 г.
Триптон –соевый агар
штука
1. Триптон - соевый агар
РК МИ (in vitro)-0№025363
2 913,29
1133
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий

ҚР-ММБ-5№017330
30 708,32
1 132
Триптон –соя агары
Триптон-соя агары Петри тостағанына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 7,3 ± 0,2 Түсі ашық сары Мөлдірлігі Мөлдір Консистенциясы Гельтәрізді Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г.
Триптон – соя агары
дана
Триптон – соя агары
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025363
2 913,29
1 133
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 913,60
1136
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №1

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 913,60
1 136
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размер 42-44 (S), рост 176
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размер 42-44 (S), рост 176
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 176
4. Маска медицинская трехслойная
5. Фартук ПЭВД
6. Нарукавники СМС 40 г/м2
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2
8. Салфетка впитывающая
9. Шлем/косынка
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1139
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 54-56 (XXL), рост 182
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1140
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.​typhi) и Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) образцах кала человека
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале №1

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 176; 4. Үшқабатты медициналық бетперде; 5. Алжапқыш ПЭВД; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2;7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 8. Сіңіргіш сүрткіі; 9. Дулыға/үшкіл орамал; 10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 139
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 3.Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана; 5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп; 6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана; 7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3. Алжапқыш ПЭВД; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 6. Сіңіргіш сүрткі; 7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 140
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.​typhi) және Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025718
3 826,11
1141
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме) "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgG- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. При проверке образцов, достоверно не содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgG антитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgG антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgGImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к вирусу простого герпеса 1 и 2 типов в сыворотке (плазме) "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готовый к использованию
2. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. Отрицательный контроль(К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
4. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3,0 мл)
5. Калибратор 4 (160 ед/мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2,0 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2- Готовый к использованию буфер со стабилизаторами белка (105 мл)
8. Реагент TMB-Complete 2- Готовый к использованию раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB/H2O2 (15 мл)
9. Промывочный раствор- 20? концентрированный буфер (75 мл)
10. Cтоп-реагент – 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025718
3 826,11
1 141
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgG- ImmoBia".
"HSV 1,2 IgG- ImmoBia" жинағы планшеттің барлық жолақтарын пайдалану кезінде 96 анықтаманы талдауға арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық бірыңғай және спецификалық емес реагенттер бар. 1.Спецификалылығы. Үлгілерді тексеру кезінде, HCV 1,2 антигендеріне сенімді түрде IgG жоқ антиденелер, "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағының ерекшелігі 100% құрайды. 2. Сезімталдық. Құрамында IgG бар үлгілерді тексеру кезінде HCV 1,2 антигендеріне антиденелер, сезімталдық "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағы 100% құрайды. 3. Жаңартылуы. "HSV 1,2 IgGImmoBia" реагенттер жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі HSV 1,2 антигендеріне антиденелердің IgG құрамын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8,0%-дан аспайды.
Қан сарысуында (плазмасында) 1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына G класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgG- ImmoBia"
жинақ
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар пакетте 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын; 2. Оң бақылау үлгісі (калибратор 3) 80бірл./мл (Б+) –құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 3. Теріс бақылау (Б+) (калибратор 1) 5бірл./мл – құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 4. CUT-OFF (калибратор 2) 20 бірл./ мл, құрамында шектеулі концентрациядағы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3,0 мл); 5. Калибратор 4 (160 бірл./мл) құрамында спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2,0 мл); 6. Конъюгат - адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл); 7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл); 8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл); 9. Жуу ерітіндісі - 20х концентрлі буфер (75 мл); 10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)

1143
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ХЛОР" (таблетки) весом 3,33 г, № 300
Таблетки белого цвета круглой формы с выпуклыми поверхностями, с характерным запахом хлора, весом 3,33 г. Содержит в качестве действующего вещества натриевую соль дихлоризоциануровой кислоты (дигидрат) – 80,5 % и вспомогательные компоненты (щелочные и/или щелочноземельные соли угольной кислоты, лимонная кислота, бензоат натрия, сульфанол). Масса активного хлора при растворении 1 таблетки в воде - 1,50 г.

1 143
"Дезостерил-ХЛОР" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
Дөңгелек пішінді, дөңес беті бар, хлорға тән иісі бар, ақ түсті таблеткалар, салмағы 3,33 г. Әсер ететін зат ретінде құрамында дихлоризоцианур қышқылының натрий тұзы (дигидрат) – 80,5 % және қосымша компоненттер (көмір қышқылының сілтілі және/немесе сілтілі жер тұздары, лимон қышқылы, натрий бензоаты, сульфанол) бар. Суда 1 таблетканы еріту кезіндегі белсенді хлордың салмағы - 1,50 г.

Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ХЛОР" (таблетки) весом 3,33 г, № 300 (полимерная банка с герметично запаянной пленкой и с многоразовой мембраной)
банка
таблетки, полимерная банка с герметично запаянной пленкой, многоразовая мембрана
РК МИ (ИМН)-0№025851
6 803,43
1144
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI), Миоглобина (Myo) и Креатинфосфокиназы-МВ (CK-MB) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест 3 в 1 (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026563
236 306,80
1145
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий
Материал упаковочный состоит из 2-х слоев: из медицинской бумаги и полимерной многослойной пленки, соединенных термошвом. Материал упаковочный для однократного использования, проницаем для стерилизационных средств и непроницаем для микроорганизмов, сохраняет стерильность простерилизованного медицинского изделия при условии соблюдения требования закрытия, условий и сроков их хранения, закрытие производится с помощью термосварочного аппарата при температуре 180°С, при открытии упаковок не образуется ворсинок и разрыва материала, доступны в различных типоформах: в пакетах и рулонах со складкой и без складки, а также самоклеящиеся пакеты различных размеров, при стерилизационной обработке происходит изменение цвета индикатора.
Материал упаковочный для стерилизации медицинских изделий №4
1 рулон
1. Рулоны для стерилизации без складок: ширина рулонов 50-600 мм, длина 50-200 м - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026615
142 403,88
1146
Экспресс-тест для определения беременности (кассета)
"Экспресс-тест для определения беременности (кассета)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения хорионического гонадротропина в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения беременности (кассета) №1

"Дезостерил-ХЛОР" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300 (герметикалық дәнекерленген үлдірі мен көп рет қолданылатын мембранасы бар полимерлі банка)
банка
таблеткалар, герметикалық дәнекерленген үлдірі бар полимерлі банка, көп рет қолданылатын мембрана
ҚР-МБ (ММБ)-0№025851
6 803,43
1 144
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде кардиальді тропонин I-ді (cTnI), миоглобинді (Myo) және креатинфосфокиназа-МВ-ны (CK-MB) сандық анықтау үшін Finecare анализаторларымен (моделі: FS-112/FS-113/FS-114/FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған (Тропонин I, Миоглобин, Креатинфосфокиназа-MB) 3-еуі 1-уінде жедел сандық тесті
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана;5.Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026563
236 306,80
1 145
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал
Қаптамалық материал мынадай 2 қабаттан тұрады: медициналық қағаздан және термиялық тігіспен байланысқан полимерлі көп қабатты үлбірден. Бір рет қолдануға арналған қаптамалық материал, стерилизациялық құралдар үшін өткізгіш және микроорганизмдер үшін өткізбейтін, жабылу талабы, оларды сақтау шарттары мен мерзімдері сақталған жағдайда стерильденген медициналық бұйымның стерильділігін сақтайды, жабу 180°С температурада термодәнекерлеу аппаратының көмегімен жүргізіледі, қаптамаларды ашқан кезде түктер және материалдың жыртылуы болмайды, әртүрлі типтік формаларда қол жетімді: қатпары жоқ және қатпарлары бар пакеттер мен орамдарда, сондай-ақ әртүрлі мөлшердегі өздігінен жабысатын пакеттер, стерилизациялық өңдеу кезінде индикатордың түсі өзгереді
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған қаптамалық материал №4
орам
1. Стерилизациялауға арналған қатпары жоқ орамдар: орамның ені 50-600 мм, ұзындығы 50-200 м; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026615
142 403,88
1 146
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)
"Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)" - бұл адамның несеп үлгілерінде адамның хорионикалық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған жылдам визуалды иммунохроматографиялық тест.
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета) №1

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025677
428,66
1147
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
Защитные костюмы размер 42-44 (S), рост 176
штука
1. Блуза с капюшоном размер 42-44 (S), рост 176;
2. Брюки размер 42-44 (S), рост 176
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1148
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
726,87
1149
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору состоит из: Готовых плотных питательных сред с факторами роста, представляют собой разлитые в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,0 г ± 2,0. Чашки Петри- изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемая, стерильная. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля Объем - 1 мкл. Общая длина- 197 мм Длина иглы- 30 мм Внешний Ø петли - 2,5 мм Внутренний Ø петли - 0,95 мм Материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифо-ванное, размер: 25х75 мм и толщина стандартизированы, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки- длина не менее 230 мм толщина не менее 0,1мм не более 0,2 мм, вес 1 перчатки не менее 3,5 гр. И не более 5,0 гр. Материал: Натуральный латекс. Одноразовые маски - маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначе- ны для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для бо- лее удобного расположения маски на лице. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Набор питательных сред для бактериологического исследования биоматериала на микрофлору
набор

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық тамшуыр - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025677
428,66
1 147
Қорғаныс костюмдері
Бір реттік медициналық қорғаныс костюмдері капюшоны бар жейде мен шалбардан тұратын тоқылмаған матадан жасалған бұйым болып табылады. Капюшоны бар жейде-жабық жолағы бар сыдырма ілгекте, резеңкесі бар ұзын жеңдер, қалталары жоқ, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар төменнен және бел сызығының бойымен созылғыш резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г / м2 болуы тиіс.
Қорғаныс костюмдері өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 2. Шалбар өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 148
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, тығыздығы 28г/ш.м., тығыздығы 40г/ш.м
ҚР-ММБ-5№019345
726,87
1 149
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы мыналардан тұрады: Өсу факторлары бар қолдануға дайын тығыз қоректік орталар Петри тостағандарына құйылған. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді, салмақтық дозалау 18,0 г ± 2,0. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетіледі, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек, көлемі - 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм. Иненің ұзындығы - 30 мм. Ілмектің сыртқы O - 2,5 мм. Ілмектің ішкі O - 0,95 мм. Материалы – полистирол, Ілмектердің түсі - бейтарап, қатқылдық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бірреттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм және қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғап, ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм, 0,2 мм артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 гр. Және 5,0 грамнан артық емес. Материалы: Табиғи латекс Бірреттік бетперделер - медициналық бетперделер 3 қабатты стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетке бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішіні бойынша жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Сүзудің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етедіі.
Биоматериалды микрофлораға бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
жинақ

1. Желточно-солевой агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
2. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
3. Агар Эндо объемом 20 мл, диаметром 90 мм, розового цвета;
4. Агар Сабуро декстрозный объемом 20 мл, диаметром 90 мм, светло-янтарный (светло-желтый);
5. Бактериологическая петля Обьемом 0,005 мл, диаметром 1 мм;
6. Предметное стекло, шлифованное размером 25х75 мм;
7. Одноразовые перчатки;
8. Одноразовая маска;
РК МИ (in vitro)-0№026266
67 007,55
1150
Набор EPIDURAL KIT для эпидуральной анестезии с иглой Туохи, эпидуральным катетером, шприцем, плоским фильтром и коннектором, размерами 16G, 18G
Состав набора: Игла Туохи из нержавеющей стали. Размер иглы 16G: Внешний диаметр ± 0,05 мм 1.7, Внутренний диаметр ± 1,0 мм 80. Размер иглы 18G: Внешний диаметр ± 0,05 мм 1.3, Внутренний диаметр ± 1,0 мм 80.Эпидуральный катетер с иглой 16G: Внешний диаметр 1.00 мм, Внутренний диаметр 0.60 мм. Эпидуральный катетер с иглой 18G: Внешний диаметр 0.85 мм, Внутренний диаметр 0.40 мм. Длина катетера 1000мм (±20мм). Отметки длины на катетере с 5 по 20 см. Катетер с рентгеноконтрастной полосой имеет атравматичный кончик с тремя боковыми глазками. Фильтр гидрофобный с размером пор - 0,2 микрон. Шприц потери сопротивления трехкомпонентный, одноразовый, объемом 10мл. Коннектор из ПВХ. Стерилизация: Этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Набор EPIDURAL KIT для эпидуральной анестезии с иглой Туохи,эпидуральным катетером,шприцем,плоским фильтром и коннектором,размерами 18G
штука
1. Игла Туохи;
2. Эпидуральный катетер;
3. Фильтр;
4. Шприц;
5. Коннектор.
РК-ИМН-5№011453
5 839,65
1151
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 5,0 л
канистра
жидкость, канистра полимерная
РК МИ (ИМН)-0№025841
28 821,35
1152
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 300х300 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 300х300 мм

1. Тұзды-сарыуыз агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары); 2. Шоколадты агар, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қоңыр (шоколадты); 3. Эндо агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі қызғылт; 4. Декстрозды Сабуро агары, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, түсі ашық-кәріптас (ашық-сары); 5. Бактериологиялық ілмек, көлемі 0,005 мл, диаметрі 1 мм; 6. Жылтыратылған заттық шыны, өлшемі 25 х75 мм; 7. Бірреттік қолғап; 8. Бірреттік бетперде
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026266
67 007,55
1 150
Эпидуральді анестезияға арналған эпидуральді катетері, шприці, жалпақ сүзгісі және коннекторы бар өлшемдері 16G, 18G Туохи инесімен, EPIDURAL KIT жинағы
Жина? ??рамы: Тот баспайтын болаттан жасал?ан Туохи инесі. Ине ?лшемі 16G: Сырт?ы диаметрі ± 0,05 мм 1.7, Ішкі диаметрі ± 1,0 мм 80. Ине ?лшемі 18G: Сырт?ы диаметрі ± 0,05 мм 1.3, Ішкі диаметрі ± 1,0 мм 80. Эпидуральді катетер, инемен 16G: Сырт?ы диаметрі 1.00 мм, Ішкі диаметрі 0.60 мм. Эпидуральді катетер, инемен 18G: Сырт?ы диаметрі 0.85 мм, Ішкі диаметрі 0.40 мм. Катетер ?зынды?ы 1000мм (±20мм). Катетердегі ?зынды? белгісі 5-тен 20 см-ге дейін. Рентгеноконтрастылы жола?ты катетерде ?ш б?йірлік к?зшесімен жара?аттандырмайтын ?шты? бар. Гидрофобты с?згіс, пор ?лшемі - 0,2 микрон. ?ш компонентті, бір реттік кедергіні жою шприці, к?лемі 10мл. ПВХ жасал?ан коннектор. Стерилизация: Этилен-оксидпен. Жарамдылы? мерзімі: 5 жыл.
Эпидуральді анестезияға арналған эпидуральді катетері, шприці, жалпақ сүзгісі және коннекторы бар өлшемдері 18G Туохи инесімен, EPIDURAL KIT жинағы
дана
1. Туохи инесі; 2. Эпидуральді катетер; 3. Сүзгі; 4. Шприц; 5. Коннектор
ҚР-ММБ-5№011453
5 839,65
1 151
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" құралы түссіз/сарғыш реңді, әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлориді – 4,0±0,5%, сондай - ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - иондық емес беттік-белсенді зат, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 5,0 л
канистра
сұйықтық, полимерлік канистр
ҚР-МБ (ММБ)-0№025841
28 821,35
1 152
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 300х300 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 300х300 мм

РК МИ (ИМН)-0№025392
27,90
1153
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале
"Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Clostridium difficile глутаматдегидрогеназы (C. difficile GDH) в кале №1

ҚР-МБ (ММБ)-0№025392
27,90
1 153
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназа антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс- тесті
Нәжістегі Clostridium difficile глутаматдегидрогеназасын (C. difficile GDH) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025773
3 826,11
1154
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях)
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 42-44 (S), рост 176;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 42-44 (S), рост 176;
3. Брюки хирургические рост 176;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая

1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана; 4. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025773
3 826,11
1 154
Инфекционист- дәрігердің қорғаныс киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеуге арналған)
Қорғаныс көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғаптар 2 дана; FFP3 респиратор-бетпердесі 1 дана; Биік хирургиялық бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Қысқа жеңді хирургиялық күрте 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқаптар 1 дана; Сіңіргіш сүлгі 40*30-с дана; Ұзын хирургиялық алжапқыш 1 дана; Иісі бар және төзімді хирургиялық халат(эпидемияға қарсы) 1 дана; Эпидемияға қарсы хирургиялық қалпақ-шлем 1 дана СМС. Ұзын жеңді, жеңі резеңкеге жиналған артқы жағында байламы бар, бүйір тігістері жоқ халат. Бел деңгейінде белбеу бауы тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі. Мойны-тік жағалы баулармен тігілген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Қысқа жеңді хирургиялық күрте. Қысқа жеңді, артқы жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе жолақпен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған. Респиратор-маска -төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұптық жеңқаптар, бекіту үшін тоқыма емес материалдан жасалған тұтас дөңгелек резеңкелер пайдаланылады Биік бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолақпен және баулармен бекітіледі. Сіңіргіш сүлгі өлшемі 40*30 см, тоқыма емес материалдан жасалған. Эпидемияға қарсы хирургиялық шлем- қалпақ тоқыма емес материалдан жасалған, толығымен мойынды және бастың шаш бөлігін жауып, тек бет қана ашық тұрады. Бір реттік хирургиялық қолғаптар. Бастың шеңбері бойынша реттеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін бас лентасы бар, жабық, герметикалық қорғаныс көзілдірігі.
Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 176; 4.​FFP3 респиратор-бетпердесі; 5. Қорғаныс көзілдірігі; 6. Жоғары хирургиялық бахилалар; 7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар; 8. Сіңіргіш сүлгі; 9. Хирургиялық қолғаптар; 10. Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11. Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ

РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1155
Микропробирки с лития гепарином для взятия капиллярной крови
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови в целях исследования в условиях In Vitro. Микропробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера. Верхний край контейнера служит коллектором крови. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Микропробирки имеют отметку определенного объема наполнения- указана на этикетке.
Микропробирки для взятия капиллярной крови
штука
Микропробирки с лития гепарином для взятия капиллярной крови
РК МИ (in vitro)-0№025854
248,54

ҚР-МБ (ММБ)-0№026527
19 461,49
1 155
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қанды алуға, сақтауға, талдауға және тасымалдауға арналған. Микропробиркалар In Vitro жағдайларында зерттеу мақсатында, капиллярлық қанды алуға арналған бір реттік стерильді емес микропробиркалар болып келеді. Капиллярлық қанды алуға арналған микропробиркалар пластикалық контейнерден тұрады. Контейнердің жоғарғы шеті қан коллекторы ретінде қызмет етеді. Қақпақ жоғарғы жиекке тығыз жабысып тұрады. Микропробиркалар белгілі бір толтыру көлеміне ие – заттаңбада көрсетілген.
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
дана
Капиллярлық қанды алуға арналған литий гепарині бар микропробиркалар
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025854
248,54

1156
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые стерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: клип-берет "Шарлотта"
штука
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: клип-берет "Шарлотта"
РК МИ (ИМН)-0№025769
62,50
1157
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026052
2 470,94
1158
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком (от светло желтого до коричневого цвета), прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе: алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 10±0,5%, глутаровый альдегид – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты, обеспечивающие моющее и дезодорирующее действие, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил- УНИВЕРСАЛ" (жидкость), объемом 1,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025840
6 182,25
1159
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр) с плотностью 15-25 г/м², расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд с плотностью 15-25 г/м². Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера. Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
штука
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках, нестерильная, одноразового применения

1 156
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Калпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана тоқылмаған гипоаллергенді спанлейс, ламинатталған спанбонд, СМС (спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) материалдан дайындалады тығыздығы 13 г/м? - ден 70 г/м? -ге дейін. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025769
62,50
1 157
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы, әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана 2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана 3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
жинақ
1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана; 2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана; 3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026052
2 470,94
1 158
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" құралы түссіз/сарғыш реңді (ашық сарыдан қоңырға дейін), әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 10±0,5%, глутар альдегиді – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, сондай-ақ жуу және дезодорациялайтын әсерді қамтамасыз ететін басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер, тазартылған су бар.
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 1,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025840
6 182,25
1 159
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
Медициналық бетперде, көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, тікбұрышты пішіні екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан, тығыздығы 15-25 г/м? болатын сүзгі қабатынан (метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады, тоқылмаған материалдан жасалған спанбонд тығыздығы 15-25 г/м?. Бетперде ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Бетперде созылғыш құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см. Қосымша бетперденің жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген. Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98% кем емес. II типті бетперделерге қатысты.
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
дана
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі.

РК МИ (ИМН)-0№026290
1 528,02
1160
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения лютеинизирующего гормона (LH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Лютеинизирующий гормон (LH) для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№026290
1 528,02
1 160
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті" адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Лютеиндейтін гормонды (LH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Лютеиндейтін гормонға (LH) жедел сандық тесті

Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
Бедренный набор интродьюсера (Femoral): Он имеет длину оболочки 10 см и длину расширителя 15 см. Радиальный набор интродьюсера (Radial): Он имеет длину оболочки 7 см и длину расширителя 13.3 см. Применение: Оболочки интродьюсера и набор, включающий его аксессуары, рекомендуется использовать для облегчения вхождения катетера через кровоостанавливающий клапан, который не позволяет течь крови в обратных направлениях, но позволяет пройти катетеру в кровеносный сосуд. Используемая длина оболочки - 10.0 см ± 0.2 см (Стандартная длина); Раскрытая длина (соединенного) расширителя - 27.0 мм ± 4 мм; Наконечник расширителя ВД - 0.965 мм ± 0.025 мм (0.038"±0.001"); Направляющая проволка (от 6Ф до 10Ф) - 0.035" Длина 45 см; Направляющая проволка (5Ф) - 0.035" /0.038" Длина 45 см; Направляющая проволка (4Ф) - 0.018 Длина 45 см; Размер French: Цвет поршня оболочки: Наконечник оболочки ВД: Оболочка ВД: 4Ф Красный 0.059" 0.090" 5Ф Серый 0.076" 0.104" 6Ф Зеленый 0.088" 0.116" 7Ф Оранжевый 0.098" 0.128" 7.5Ф Светло оранжевый 0.103" 0.134" 8Ф Синий 0.108" 0.141" 8.5Ф Светло синий 0.115" 0.148" 9Ф Черный 0.121" 0.156" 9.5Ф Светло черный 0.128" 0.163" 10Ф Фуксия 0.134" 0.169" 10.5Ф Светлая фуксия 0.141" 0.176" 11Ф Желтый 0.147" 0.182" 11.5Ф Светло желтый 0.153" 0.189" 12Ф Коричневый 0.160" 0.195" 12.5Ф Светло коричневый 0.167" 0.202"
Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
штука
Скальпель; Шприц; Проволочный проводник; Расширитель; Игла - канюля; Набор интродьюсера размерами(Fr): 4; 5; 6; 7; 8; стерильный, однократного применения
РК-ИМН-5№021447
9 583,05
1165
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L, пл. 40 г/кв.м

Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
Ортан жіліктің интродьюсер жинағы (Femoral): қабығының ұзындығы 10 см және кеңейткіш ұзындығы 15 см. Радиальді интродьюсер жинағы (Radial): қабығының ұзындығы 7 см және кеңейткіш ұзындығы 13.3 см. Қолданылуы: Интродьюсер қабықтары және оның керек-жарақтары бар жинағы катетердің қан тоқтатқыш клапаны арқылы кіруін жеңілдету үшін пайдалануға ұсынылады, ол қанның кері бағытта ағуына мүмкіндік бермейді, бірақ катетердің қан тамырларына өтуіне мүмкіндік береді. Қабықтың пайдаланылатын ұзындығы - 10.0 см ± 0.2 см (Стандартты ұзындығы); Кеңейткіштің (байланыстырылған) ашылған ұзындығы - 27.0 мм ± 4 мм; Кеңейткіш ұштығы ВД - 0.965 мм ± 0.025 мм (0.038"±0.001"); Бағыттаушы сым (6Ф-дан 10Ф дейін) - 0.035" Ұзындығы 45 см; Бағыттаушы сым (5Ф) - 0.035" /0.038" Ұзындығы 45 см; Бағыттаушы сым (4Ф) - 0.018 Ұзындығы 45 см; French өлшемі: Қабық поршенінің түсі: ВД қабығының ұштығы: ВД қабығы: 4Ф Қызыл 0.059" 0.090" 5Ф Сұр 0.076" 0.104" 6Ф Жасыл 0.088" 0.116" 7Ф Қызғылт сары 0.098" 0.128" 7.5Ф Ашық қызғылт сары 0.103" 0.134" 8Ф Көк 0.108" 0.141" 8.5Ф Ашық көк 0.115" 0.148" 9Ф Қара 0.121" 0.156" 9.5Ф Ашық қара 0.128" 0.163" 10Ф Фуксия 0.134" 0.169" 10.5Ф Ашық фуксия 0.141" 0.176" 11Ф Сары 0.147" 0.182" 11.5Ф Ашық сары 0.153" 0.189" 12Ф Қоңыр 0.160" 0.195" 12.5Ф Ашық қоңыр 0.167" 0.202"
Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
дана
Скальпель; Шприц; Сым өткізгіш; Кеңейткіш; Ине - канюля; Стерильді, бір рет қолданылатын интродьюсер жинағы, өлшемдері(Fr): 4; 5; 6; 7; 8
ҚР-ММБ-5№021447
9 583,05
1 165
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L, тығыздығы 40 г/ш.м.

РК МИ (ИМН)-0№025329
1 291,66
1170
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
В качестве действующих веществ содержит 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, а также синергетический комплекс (поверхностно-активные вещества, увлажняющие и ухаживающие за кожей компоненты, регулятор кислотности, загуститель, пищевой краситель (опционально), отдушка и вода).

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 291,66
1 170
Дезостерил- ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
Әсер ететін заттар ретінде 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, сондай-ақ синергетикалық кешен (беттік-белсенді заттар, теріні ылғалдандыратын және күтімдейтін компоненттер, қышқылдықты реттегіш, қоюландырғыш, тағамдық бояғыш (міндетті емес), қош иісті зат және су) бар.

Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (флакон полимерный прямоугольный объемом 1,0 л с настольным локтевым дозатором)
флакон
гелеобразная жидкость, флакон полимерный прямоугольный, настольный локтевой дозатор
РК МИ (ИМН)-0№026132
7 445,09
1171
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок (см. Таблицу 1). Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,8 мл. Для одноразового использования! Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Для одноразового использования! Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой. - Иглодержатель - Игла двухсторонняя зеленая стандартная 0,8х38 мм; 21Gx1 ½. - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,8 мл. - Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл.

Дезостерил-ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (үстел шынтақ дозаторы бар көлемі 1,0 л тікбұрышты полимерлі құты)
құты
гель тәрізді сұйықтық, тікбұрышты полимерлі құты, үстел шынтақ дозаторы
ҚР-МБ (ММБ)-0№026132
7 445,09
1 171
Жүктілік кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жиынтық
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар.Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға байланысты қақпақтардың түсі әртүрлі (1-кестені қараңыз). Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Микробиологиялық несеп талдауға арналған стерильді вакуумдық пробирка құрамында № 3 консервант бар – консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы. Консервант ақ ұнтақ түріне ие. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Қақпақтың түсі – зәйтүн түсті. Пробирканың өлшемі - 16х100 мм. Номиналды көлемі - 9,8 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді. Ине ұстатқыш қан алу жүйесіне арналған вакуумдық пробиркасы бар екіжақты инені жалғайтын, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие. Ине ұстатқыш қанды алу кезінде вакуумдық пробиркаға арналған бағыттауыш болып табылады, стерильді емес. Бір рет пайдалануға арналған! Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине (екіжақты стандартты ине) медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бұйым. Стерильді. Бір рет пайдалануға арналған! Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекция жұқтырудың профилактикасын, толық жарақаттамауды, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқылмаған мата болып табылады. Тек сыртқа қолдануға арналған! Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі бөліктерге ие. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің герметикалығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылау, пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшалы орнатылған ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл
Жүктілік кезіндегі клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жиынтық.
жинақ
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты. - Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-мен (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. -Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты. - Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. - Ине ұстатқыш. - Жасыл түсті екіжақты стандартты ине, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2. - Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. - Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. - Несепті микробиологиялық талдауға арналған консерванты бар AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары, 9,8 мл. - Несепті жанасусыз талдауға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер 120 мл

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176;
3. Брюки хирургические рост 176;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1176
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые стерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Колпак"
штука
Шапочка медицинская одноразовая стерильная: "Колпак"
РК МИ (ИМН)-0№025769
194,18
1177
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" стерильный, состоит из двух основных элементов – оси тампона и самого тампона. Ось тампона выполнена из полимерной массы (полиэтилен / полипропилен / полистирол), тампон изготовлен из нейлонового волокна или вискозы. Зонд-тампон упакован в полимерную пробирку с этикеткой, на которой указаны: номер партии, срок годности, наименование изделия, а также предусмотрено место для нанесения сведений о пациенте и пробе. Край этикетки скреплен с пробкой, закрывающей пробирку с тампоном – этикетка служит контролем первого вскрытия. Стерилизация зонд-тампона осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
штука
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
РК МИ (in vitro)-0№025527
289,35
1178
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
алат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
жинақ
1. Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176; 2. Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176; 3. Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 176; 4. FFP3 респиратор-бетпердесі; 5. Қорғаныс көзілдірігі; 6. Жоғары хирургиялық бахилалар; 7. Резеңкелі медициналық жеңқаптар; 8. Сіңіргіш сүлгі; 9. Хирургиялық қолғаптар; 10. Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
ҚР-МБ (ММБ)-0№026527
19 461,49
1 176
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Калпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана тоқылмаған гипоаллергенді спанлейс, ламинатталған спанбонд, СМС (спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) материалдан дайындалады тығыздығы 13 г/м? - ден 70 г/м? -ге дейін. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Калпақ"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық телпек: "Калпақ"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025769
194,18
1 177
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
Стерильді "Dolce-Pharm" зонд-тампоны екі негізгі элементтен – тампонның өсінен және тампонның өзінен тұрады. Тампонның өсі полимер массасынан (полиэтилен / полипропилен / полистирол) орындалған, тампон нейлон талшығынан немесе вискозадан даярланған. Зонд-тампон полимер пробиркаға заттаңбамен қапталады, заттаңбада партия нөмірі, жарамдылық мерзімі, бұйымның атауы көрсетіледі, сондай-ақ пациент және сынама туралы мәліметтерді енгізуге орын қарастырылған. Заттаңбаның шеті тампон бар пробирканы жабатын тығынмен бекітіледі – заттаңба алғашқы ашылудың бақылауы ретінде қызмет атқарады. Зонд-тампонды стерилдеу этилен тотығын пайдаланумен газ тәсілі арқылы жүргізіледі. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын түрде жеткізіледі.
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
дана
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025527
289,35
1 178
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3.Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 6.Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана; 7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана; 8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана; 9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана; 10.Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 50-52 (L-XL), рост 170
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 50-52 (L-XL), рост 170:
3. Брюки СМС 40 г/м2 размером 50-52 (L-XL), рост 170
4. Маска медицинская трехслойная;
5. Фартук ПЭВД;
6. Нарукавники СМС 40 г/м2;
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
8. Салфетка впитывающая;
9. Шлем/косынка;
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1179
Комплект "Dolce-Pharm" для родов стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для родов, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 100-160 см х 100-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-2 шт.
2. Халат хирургический стандартный /с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт.
3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части Размер: 30-60 см х 80-120 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 70 г/м² Количество: 1-2 шт.
4. Простыня с/без клейкой ленты Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
5. Стакан Объем: 60 мл - 120 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
6. Простыня одноразовая Размер: 50-100 см х 50-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-2 шт.
7. Лоток почкообразный Объем: 500 мл - 700 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
8. Простыня под ягодицы Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт.
10. Зажим для пуповины Размер: 5-7 х 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
11. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-2 шт.
12. Пеленка для ребенка Размер: 40-90 см х 40-90 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен Плотность: 10 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
13. Прокладка впитывающая Размер: 28-35 см Материал: Нетканый материал, полимерная пленка Плотность: 10 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будут нанесена на макете упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для родов стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/усиленная) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 шт.
2. Халат хирургический стандартный/с усиленной защитой, размер S/M/L/XL/XXL - 1-3 шт.
3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части 30-60 см х 80-120 см - 1-2 шт.
4. Простыня с/без клейкой ленты 50-160 см х 50-160 см - 1 шт.
5. Стакан, объем 60 мл-120 мл - 1 шт.
6. Простыня одноразовая 50-100 см х 50-100 см - 1-2 шт.
7. Лоток почкообразный, объем 500 мл-700 мл - 1 шт.
8. Простыня под ягодицы 60-80 см х 60-80 см - 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт.
10. Зажим для пуповины 5-7 х 6-8 см - 1 шт.
11. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-2 шт.
12. Пеленка для ребенка 40-90 см х 40-90 см - 1 шт.
13. Прокладка впитывающая 28-35 см - 1-4 шт.

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 4. Үшқабатты медициналық бетперде; 5. Алжапқыш ПЭВД; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 8. Сіңіргіш сүрткіі; 9. Дулыға/үшкіл орамал; 10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 179
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы, әр түрлі материалдан жасалған бірнеше бұйым жинағы. Бұйым мынандай ассортименте шығарылады: 1.Үстелге арналған ақжайма (стандартты/ күшейтілген) Өлшемі: 100-160 см х 100-160 см.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?.Саны: 1-2 дана. 2.Стандартты/ күшейтілген қорғанысы бар хирургиялық халат Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?.Саны: 1-3 дана. 3.Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы Өлшемі: 30-60 см х 80-120 см.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 70 г/м?. Саны: 1-2 дана. 4.Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма Өлшемі: 50-160 см х 50-160 см.Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1 дана. 5.Стақан. Көлемі: 60 мл - 120 мл Материал: полимер. Саны: 1 дана.6. Бір реттік ақжайма Өлшемі: 50-100 см х 50-100 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1-2 дана. 7.Бүйрек тәрізді науа. Көлемі: 500 мл-700 мл Материал: полимер . Саны: 1 дана.8. Жамбасқа салатын ақжайма Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м?. Саны: 1 дана.9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны. Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см Материал: медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-20 дана. 10. Кіндік қысқышы.Өлшемі: 5-7 x 6-8 см Материал: полимер.Саны: 1 дана.11. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-2 дана. 12. Балаларға арналған жаялық. Өлшемі: 40-90 см х 40-90 см Материал: Тоқылмаған материал, полиэтилен. Тығыздығы: 10 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 13. Сіңіргіш төсем. Өлшемі: 28-35 см Материал: Тоқылмаған материал, полимерлі үлбір Тығыздығы: 10 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-4 дана. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/ күшейтілген) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 дана; 2. Стандартты/ күшейтілген қорғанысы бар хирургиялық халат, өлшемі S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана; 3. Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы 30-60 см х 80-120 см - 1-2 дана; 4. Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма 50-160 см х 50-160 см - 1 дана; 5. Стақан, көлемі 60 мл-120 мл - 1 дана; 6. Бір реттік ақжайма 50-100 см х 50-100 см - 1-2 дана; 7. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 500 мл-700 мл - 1 дана; 8. Жамбасқа салатын ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана; 9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны 5-45 см х 5-45 см - 1-20 дана; 10. Кіндік қысқышы 5-7 х 6-8 см - 1 дана; 11. Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-2 дана; 12. Балаларға арналған жаялық 40-90 см х 40-90 см - 1 дана; 13.Сіңіргіш төсем 28-35 см - 1-4 дана

РК-ИМН-5№016175
659,42
1186
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови "ФСГ- ImmoBia"
Набор "ФСГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ФСГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, лютеинизирующим и тиреотропным гормонами.
2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ФСГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ФСГ в контрольном образце, не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации фолликулостимулирующего гормона в сыворотке крови "ФСГ- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества фолликулостимулирующего гормона – 0; 5; 25; 50; 100 (МЕ/л), готовы к использованию – (калибровочная проба 0 МЕ/л – 2 мл, остальные по 0,8 мл каждый)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием фолликулостимулирующего гормона, готова к использованию – 1 флакон, 0,8 мл
4. Конъюгат, готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию – 1 флакон; 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой) 26х-кратный – 1 флакон, 22 мл;
7. Стоп-реагент, готовый для использования – 1 флакон; 14 мл
РК МИ (in vitro)-0№026722
258 842,65
1187
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №9

ҚР-ММБ-5№016175
659,42
1 186
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ФСГ-ImmoBia"
"ФСГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1.Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ФСГ-ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен, лютеиндейтін және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ. 2. Сезімталдығы. В0 плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршы ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ФСГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды. 3.Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ФСГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында фолликулстимуляциялаушы гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ФСГ-ImmoBia"
жинақ
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; 2. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 (ХБ/л), пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 (ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0,8 мл-ден); 3. Құрамында фолликулстимуляциялаушы гормонның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген, бақылау үлгісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 0,8 мл; 4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл; 5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл; 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 дана, 22 мл; 7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын – 1 құты; 14 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026722
258 842,65
1 187
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №9

1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 4 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
199 694,56
1188
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)
"Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV)" - это иммунохроматографический экспресс- тест для качественного определения специфических анти-HAV IgG/IgM в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита A (HAV) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025679
930,60
1189
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo является расширяющим катетером, проводимым по проводнику, для чрескожной транслюминальной ангиопластики (ЧТА). Дистальный конец устройства состоит из конусообразного кончика. Для облегчения продвижения катетера через сосуды баллон, внешняя поверхность шафта катетера и внутренняя поверхность просвета проводника снабжены гидрофобным покрытием. Для рентгеноскопической визуализации на обоих концах баллона расположены два рентгеноконтрастных маркера. Катетер имеет два порта Люэра на проксимальном конце. Один порт (порт раздувания) служит для подключения устройства для раздувания/сдувания баллона. Другой порт позволяет промывать просвет для проводника.
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
штука
Периферический расширяющий катетер Passeo-35 Xeo диаметром баллона (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; длиной баллона (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; полезной длиной 90, 130, 170
РК-ИМН-0№023575
140 177,90
1190
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Простатический специфический антигена (PSA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Простатический специфический антиген (PSA) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1 жинақ (20 тест-кассеттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 4 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана; 4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
199 694,56
1 188
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде спецификалық HAV IgM және HAV IgG сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
A гепатиті вирусына (HAV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жинақ (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025679
930,60
1 189
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетерітері арқылы транслюминальді ангиопластикаға (ТТА) арналған өткізгіш бойымен өткізілетін кеңейткіш катетер болып табылады. Құрылғының дистальды ұшы конустық ұштан тұрады. Катетердің тамыр арқылы жылжуын жеңілдету үшін баллон, катетер шафтының сыртқы беткейі және өткізгіш саңылауының ішкі беткейі гидрофобты жабынмен жабдықталған. Рентгеноскопиялық бейнелеу үшін баллонның екі ұшында екі рентгенконтрастылы маркер орналасқан.. Катетерде проксимальды ұшында екі Люэр порты бар. Бір порт (үрлеу порты) баллонды үрлеу/босату үшін құрылғыны қосуға қызмет етеді. Екінші порт өткізгішті тазартуға мүмкіндік береді.
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
дана
Шеткері кеңейтетін Passeo-35 Xeo катетері, баллонның диаметрі (мм) 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; баллонның ұзындығы (мм) 20, 40, 60, 80, 100, 120, 150, 170, 200, 250; пайдалы ұзындығы 90, 130, 170
ҚР-ММБ-0№023575
140 177,90
1 190
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында простатаға спецификалық антигенді (PSA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Простата спецификалық антигенге (PSA) жедел сандық тесті

2 653,38
1194
Экспресс-тест для определения беременности (кассета)
"Экспресс-тест для определения беременности (кассета)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения хорионического гонадротропина в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения беременности (кассета) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025677
10 313,60
1195
Контейнер для биопроб, нестерильный
Контейнеры изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полипропилена. Контейнеры имеют плоское дно, с винтовой крышкой и ложкой вмонтированную в крышку. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку, что обеспечивает полную герметичность при транспортировке биологического материала, Имеют поле для записи. Стерильный.Наличие герметично завинчивающейся крышки обеспечивает изоляцию от неприятных запахов, не позволяет перевозимому биоматериалу расплескиваться, вытекать и контактировать с окружающей средой. На стенку лабораторного контейнера для сбора и транспортировки анализов нанесена градуировка, позволяющая контролировать объем наполнения. Контейнер для биопроб, готовый к применению самостоятельно.
Контейнер для биопроб, нестерильный
штука
Контейнер для биопроб, нестерильный, 60 мл без ложки
РК МИ (in vitro)-0№025078
95,93
1196
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод
"Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения IGFBP-1 во влагалищном секрете во время беременности
Экспресс-тест для определения подтекания околоплодных вод №1
1 штука
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пластиковый флакон с буферным раствором и аппликатором - 1 шт.;
4. Зонд-тампон для сбора образца - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025708
3 429,62
1197
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.

2 653,38
1 194
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)
"Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета)" - бұл адамның несеп үлгілерінде адамның хорионикалық гонадотропинін сапалы анықтауға арналған жылдам визуалды иммунохроматографиялық тест.
Жүктілікті анықтауға арналған экспресс-тесті (кассета) №2
1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық тамшуыр - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025677
10 313,60
1 195
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
Контейнерлер жеңіл, мөлдір, медициналық полипропиленнен жасалған. Контейнерлердің түбі тегіс, бұрандалы қақпағы бар және қақпаққа бекітілген қасығы бар. Бұрандалы қақпақ жиекке тығыз жанасады, бұл биологиялық материалды тасымалдау кезінде толық герметикалықты қамтамасыз етеді, жазуға арналған өрісі бар. Стерильді.Герметикалық бұралатын қақпақтың болуы жағымсыз иістерден оқшаулауды қамтамасыз етеді, тасымалданатын биоматериалдың шашырауына, ағып кетуіне және қоршаған ортамен жанасуына мүмкіндік бермейді. Талдамаларды жинауға және тасымалдауға арналған зертханалық контейнердің қабырғасына толтыру көлемін бақылауға мүмкіндік беретін мөлшерлеу салынған. Биосынамалық талдауға арналған контейнер өздігінен қолдануға дайын. Медициналық өнім бір рет қолдануға, диагностикалауға арналған.
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес
дана
Биосынамаларға арналған контейнер, стерильді емес, қасықсыз 60 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025078
95,93
1 196
Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті
"Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жүктілік кезіндегі қынаптық секретте IGFBP-1 сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Қағанақ суының ағуын анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 дана
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 1 дана; 4.Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025708
3 429,62
1 197
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3.Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 6.Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана; 7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана; 8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана; 9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана; 10.Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026619
105 537,19
1201
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 164
комплект
1. Халат размер 42-44 (S), рост 164;
2. Рубашка размер 42-44 (S), рост 164;
3. Брюки, рост 164;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1202
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная изготавливается из легкого нетканого материала – SMS (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд). Его отличная воздухопроницаемость гарантирует удобство при ношении и отсутствие дискомфорта. Для одноразового использования! *
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
штука
Накидка медицинская для посетителей одноразовая нестерильная
РК МИ (ИМН)-0№025575
331,14
1203
Экспресс тест Миоглобин. (для выявления миоглобина, в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 50 нг/мл
Экспресс тест Миоглобин. (для выявления миоглобина, в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
штука

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026619
105 537,19
1 201
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. 2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған. 3.Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады. 4.Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған. 5 Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек. 6 Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз. 8.Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар. 9.Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164
жинақ
1. Халат өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164; 2. Жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164; 3. Шалбар, бой ұзындығы 164; 4. Мақта-дәкелі бетперде; 5. Алжапқыш, ПЭВД; 6. Жеңқаптар; 7. Бахилалар; 8. Орамал; 9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 202
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы жеңіл тоқылмаған материалдан жасалған – SMS (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд). Оның тамаша ауа өткізгіштігі киген кезде ыңғайлы және жайсыздықтың болмауына кепілдік береді! *
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес келушілерге арналған медициналық жамылғы
ҚР-МБ (ММБ)-0№025575
331,14
1 203
Миоглобин Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан миоглобинді анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Төменгі анықталу шегі 50 нг/мл
Миоглобин Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан миоглобинді анықтау үшін)
дана

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 46-48 (M), рост 176
комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 46-48 (M), рост 176;
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 176;
4. Маска медицинская трехслойная;
5. Фартук ПЭВД;
6. Нарукавники СМС 40 г/м2;
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
8. Салфетка впитывающая;
9. Шлем/косынка;
10. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1207
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)
"Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb)" представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к поверхностному антигену вируса гепатита Вв цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к поверхностному антигену вируса гепатита B (HBsAb) №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 20 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024208
20 837,91
1208
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024255
44 785,44
1209
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке и плазме.
Экспресс-тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2
1 набор (20 тестов)

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176$ 2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 176; 4. Үшқабатты медициналық бетперде; 5. Алжапқыш ПЭВД; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 8. Сіңіргіш сүрткіі; 9. Дулыға/үшкіл орамал; 10. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026303
13 380,69
1 207
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған жарғақшалық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау.
В гепатиті вирусының беткейлік антигеніне антиденелерді (HBsAb) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (20 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 20 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана; 4. Буферлік ерітінді - 20 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024208
20 837,91
1 208
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №2
1 жинақ (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024255
44 785,44
1 209
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті (жаңа алынған қан / сарысу / плазма) жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы В гепатиті вирусының беткейлік антигенін анықтауға арналған мембраналық жолақтарға негізделген сапалы иммунохроматографиялық талдау.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жинақ (20 тест)

РК-ИМН-5№016175
756,09
1212
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой; растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура: - контур с двумя гофрированными конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам; - длина контура до 3 м (3000 мм) (может быть изменена по требованию заказчика); - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер может быть снабжен портами; - с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха или без влагосборников; - с/без дополнительной трубки (лимб); - стерилизовано оксидом этилена; - однократного применения. - F – внутренний (female "женский"); M – наружный (male "мужской"). Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутадиенстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата (РЕ+EVA), полистирола (PS), К-resin. * Допускается по согласованию с заказчиком возможны различные варианты комплектации контура.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
набор
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
РК-ИМН-0№023676
5 189,18
1213
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером M
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером М, пл.28 г/кв.м

ҚР-ММБ-5№016175
756,09
1 212
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
Жинаққа тыныс алу контурын жинауға қажетті жиынтықтаушылар кіреді. - екі гофрленген, конфигурацияланатын дем алу және дем шығару тізбегі бар, қысылуға, иілуге және сынуға төзімді контур; - контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм) дейін (тапсырыс берушінің талабы бойынша өзгертілуі мүмкін);- түтіктің диаметрі: ересектерге арналған контур - 22 мм;- аппаратқа қосылу үшін 22F типтік айырмалармен жабдықталған; - 15F/22М айырмасы бар пациент жағындағы пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері). Y-адаптері порттармен жабдықталуы мүмкін; - дем алу және дем шығару сызығына кіріктірілген немесе ылғал жинағыштарсыз екі жиналмалы ылғал жинағыштары бар; - қосымша түтігі (лимб) бар/жоқ;- этилен тотығымен стерилизацияланған; - бір рет қолданылатын.- F-ішкі (female "әйелдік"); M – сыртқы (male "ерлік"). Бұйымдар әртүрлі материалдардан жасалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучук латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сонымен қатар акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетаты қоспасымен көбікті полиэтиленнен (РЕ+EVA), полистиролдан (PS), К-resin жасалған болуы мүмкін.* Тапсырыс берушінің келісімі бойынша контур жиынтықтаушыларының әртүрлі нұсқалары болуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
жинақ
1.Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм - 2 дана; 2. Түзу адаптер (шығыс өлшемдерімен: (22Мх22F); 3. Ауыстырып қосқыш (шығыс өлшемдерімен: (22Мх22F) - 2 дана, 4. Екі портпен үш тармақты қосқышы (Y-адаптері) - 1 дана, 5. Бұрыштық адаптер портпен
ҚР-ММБ-0№023676
5 189,18
1 213
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері M, тығыздығы 28г/ш.м.

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024250
27 566,62
1215
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025712
4 487,41
1216
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови "Св Т3- ImmoBia"
Набор "Св Т3 -ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция кроличьих поликлональных антител к Т3 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрес тная реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "свТ3- ImmoBia" концентрация свТ3 в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.5 пмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания свТ3 в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора "свТ3- ImmoBia" не превышает 8.0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободной фракции трийодтиронина в сыворотке крови "Св Т3- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества трийодтиронина – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, готовы к использованию-6 фл, по 0.8 мл каждая
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного трийодтиронина, готова к использованию – 1 фл., 0,8 мл;
4. Конъюгат, готов к использованию - 1фл.,14мл
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию - 14 мл
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный - 22 мл
7. Стоп - реагент – 1 фл.,14 мл

1 жинақ (25 тесттер)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024250
27 566,62
1 215
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3.Бірреттік пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025712
4 487,41
1 216
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос ТЗ-ImmoBia"
"бос Т3 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т3-ке үй қоянының поликлональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-T3 100 D-T3 100 L-тироксин 0.01 D-тироксин 0.04 2. Сезімталдығы. "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) бос Т3 концентрациясы 0.5 пмоль/л -ден аспайды. 3. Жаңғырғыштығы "Бос ТЗ-ImmoBia" жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі бос Т3 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды.
Қан сарысуында трийодтиронинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос ТЗ-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; 2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос трийодтиронинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 2.5; 5; 10; 20; 40 пмоль/л, пайдалануға дайын – 6 құты, әрқайсысы 0.8 мл-ден; 3. Қолдануға дайын бос трийодтирониннің белгілі мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі – 1 құты, 0.8 мл; 4. Конъюгат, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл; 5. Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын – 1 құты, 14 мл; 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе – 1 құты, 22 мл; 7. Стоп-реагент – 1 құты, 14,0 мл.

РК МИ (in vitro)-0№026682
246 319,32
1217
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare

РК МИ (in vitro)-0№026682
246 319,32
1 217
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі С-реактивтік ақуызды (CRP) сандық анықтау үшін флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) жедел сандық тесті

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182
комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
3. Брюки хирургические рост 182;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1220
Комплект защитный нестерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, микроволокон с углеродом, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект защитный нестерильный
комплект
1. Халат - 1 шт.
2. Рубашка – 1 шт.
3. Брюки – 1 шт.
4. Комбинезон – 1 шт.
5. маска медицинская – 1 шт.
6. Респиратор – 1 шт.
7. Фартук – 1 шт.
8. Нарукавники – 1 пара.
9. Бахилы – 1 пара.
10. Шапочка – 1 шт.
11. Сумка-пакет – 1 шт.
12. Очки защитные – 1 шт.
13. Носки – 1 шт.
14. Сапоги – 1 пара.
15. Перчатки медицинские – 1 пара. Полотенце - 1шт.
РК-ИМН-5№020490
17 055,48
1221
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M, пл. 28 г/кв.м

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1.Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182; 2.Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182; 3.Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 182; 4.​FFP3 респиратор-бетпердесі; 5.Қорғаныс көзілдірігі; 6.Жоғары хирургиялық бахилалар; 7.Резеңкелі медициналық жеңқаптар 8.Сіңіргіш сүлгі; 9.Хирургиялық қолғаптар; 10.Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 220
Стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/пленка) герметикалық оралған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын өнімдер кіреді: олар тоқылмаған маталардын әр түрлерінен, көміртегі бар микроволокнадан, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған.
Стерильді емес қорғаныс жиынтығы
жинақ
1. Халат – 1 дана. 2. Көйлек – 1 дана. 3. Шалбар – 1 дана. 4. Комбинезон – 1 дана. 5.медициналық маска – 1 дана. 1 дана. 6. Респиратор – 1 дана. 7. Алжапқыш– 1 дана. 8. Жеңқаптар – 1 жұп. 9. Бахилалар – 1 жұп. 10. Телпек– 1 дана. 11. Сөмке-пакет – 1 дана. 12. Қорғаныс көзілдірік – 1 дана. 13.Шұлықтар – 1 дана. 14. Етіктер – 1 жұп. 15. Медициналық қолғаптар – 1 жұп. Сүлгі - 1 дана.
РК-ИМН-5№020490
17 055,48
1 221
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M, тығыздығы 28г/ш.м.

РК-ИМН-5№016175
653,14
1222
Салфетки и полотенца одноразовые нестерильные
Салфетки и полотенца одноразовые нестерильные представляют собой прямоугольные изделия, изготовленных из высококачественного материала с высокой впитывающей способностью и прочностью. Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Салфетки одноразовые нестерильные
штука
Салфетки одноразовые нестерильные
РК МИ (ИМН)-0№025578
449,54

РК-ИМН-5№016175
653,14
1 222
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер мен сүлгілер
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер мен сүлгілер жоғары сіңіргіштігі мен төзімділігі жоғары сапалы материалдан жасалған тікбұрышты бұйымдар болып табылады. Бір рет қолдануға арналған. * Тапсырыс берушімен келісе отырып, бекітілген жинақтылыққа сәйкес әр түрлі материалдардан, әртүрлі стандартты өлшемдер мен құрамдас бөліктерден бастап дайын өнімнің әртүрлі конфигурацияларына рұқсат етіледі.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер
РК МИ (ИМН)-0№025578
449,54

1223
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева)
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева) представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 6,9 ± 0,2 при 25°С Цвет Розовато-красный Прозрачность Прозрачный Консистенция Гель Весовая дозировка 19,0 г ± 2,0 г
Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева)
штука
1. Агар Сальмонелла/Шигелла (агар Плоскирева);
2. Чашка Петри
РК МИ (in vitro)-0№026146
3 102,68
1224
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать, окрашивание внутреннего колпачка остается на усмотрение производителя. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 6 мм Красный 0,33 мм (29G) 8 мм Красный 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
штука
Иглы к шприц-ручке LANA FINE одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 6 мм
РК-ИМН-0№023176
76,75
1225
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Альфа-фетопротеина (AFP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Альфа-фетопротеин (AFP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.

1 223
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары)
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары) Петри тостағандарына құйылған дайын орта болып табылады. Бір тостаған шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 6,9 ± 0,2. Түсі Қызғылт-қызыл Мөлдірлігі Мөлдір. Консистенциясы Гель.Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г
Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары)
дана
1.Сальмонелла/Шигелла агары (Плоскирев агары); 2. Петри тостағаны
РК МИ (in vitro)-0№026146
3 102,68
1 224
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана.
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE ине
дана
Шприц-қаламға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 6 мм.
РК-ИМН-0№023176
76,75
1 225
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
"Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тест" -адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Альфа-фетопротеинді (AFP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Альфа-фетопротеинге (AFP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 10,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026111
164,63
1234
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный размером L, пл.30 г/кв.м
РК-ИМН-5№019345
730,00
1235
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750)
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750)
3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024822
948,28
1236
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови "ХГ- ImmoBia"
Набор "ХГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к b-субъединице хорионического гонадотропина человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая Набором "ХГ- ImmoBia" концентрация ХГ в cыворотке (плазме) крови не превышает 1,25 МЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания ХГ в исследуемых образцах сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "ХГ- ImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации хорионического гонадотропина в сыворотке (плазме) крови "ХГ- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе фосфатного буфера (рН 7.2–7.4), содержащие известные количества хорионического гонадотропина - 0; 15; 60; 125; 250; 500 МЕ/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием хорионического гонадотропина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. ИФА-Буфер, готов к использованию (100 мл)
7. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
8. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)

Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер, 10,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026111
164,63
1 234
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L, тығыздығы 30г/ш.м.
РК-ИМН-5№019345
730,00
1 235
Жаңа туған балаға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м?, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750) 3.Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана 4.Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Жаңа туған балаға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м?, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750); 3. Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана; 4. Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
РК МИ (ИМН)-0№024822
948,28
1 236
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ХГ-ImmoBia"
"ХГ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Спецификалығы Адамның хориондық гонадотропинінің ?-суббірлігіне қарсы тышқан моноклоналды антиденелерінің басқа аналиттермен алмасу реакциясы кестеде келтірілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % ЛГ < 0,1 ФСГ < 0,1 ТТГ < 0,1 2. Сезімталдығы. "ХГ- ImmoBia" жинағымен нақты анықталатын қанның сарысуындағы (плазмасындағы) ХГ минималды концентрациясы 1,25 ХБ/л артылмайды.3. Қайта жаңартылуы. "ХГ- ImmoBia" реагенттер жинағын пайдаланып қан сарысуының (плазмасының) зерттелетін үлгілеріндегі ХГ мөлшерін анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8,0% аспайды.
Қан сарысуында (плазмасында) хориондық гонадотропин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ХГ-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; 2. Фосфатты буфердің негізіндегі калибрлегіш сынамалар (рН 7.2–7.4), құрамында хориондық гонадотропиннің белгілі мөлшері бар – 0; 15; 60; 125; 250; 500 ХБ/л, пайдалануға дайын (әрбіреуі 0.8 мл-ден); 3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); 4. Құрамындағы хориондық гонадотропиннің мөлшері белгілі адам қанының сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл); 5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); 6. ИФТ-Буфер, пайдалануға дайын (100 мл) 7.Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); 8. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)

РК МИ (in vitro)-0№027355
230 550,19
1237
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт.
2. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт.
4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт.
5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт.
6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса – 1 пара
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см – 1 шт.
2. Маска трехслойная, голубая/с угольным фильтром изготовлена из нетканого материала – 1 шт.
3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт.
4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт.
5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт.
6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса натурального каучука опудренные/неопудренные – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024824
3 075,20
1238
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
Пробирки для забора капиллярной крови состоит из пластикового контейнера и цветной крышки. Контейнер служит коллектором крови. Крышка снабжена капилляром. Пробирки имеют отметку определенного объема наполнения которая указана на этикетке. Добавка- К3ЭДТА(трехкалиевый соль этилендиаминтетрауксусной кислоты). Концентрация добавки и наполнителей и их допустимые отклонения, соотношения кровь/реагент соответствуют требованиям международных стандартов. Встроенный капилляр позволяет быстро и аккуратно набрать кровь в пробирку. Крышка- герметично завинчивающаяся. Наличие второй крышки на петельке помогает сохранять пробы в процессе транспортировки, когда капилляр удален.
Пробирка с/без капилляра ЭДТА К3
штука
Пробирки с капилляром ЭДТА К3, объемом 0,2 мл
РК МИ (in vitro)-0№025855
150,73
1239
Салфетки и полотенца одноразовые стерильные
Салфетки и полотенца одноразовые стерильные представляют собой прямоугольные изделия, изготовленных из высококачественного материала с высокой впитывающей способностью и прочностью. Поставляются в стерильном виде герметично упакованных в полиэтиленовый пакет или комбинированную упаковку (бумага/пленка). Для одноразового использования! *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Салфетки одноразовые стерильные
штука
Салфетки одноразовые стерильные

РК МИ (in vitro)-0№027355
230 550,19
1 237
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Операцияға арналған ақжайма 160 ? 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378) 2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007) 3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521) 4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана.5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана. 6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Операцияға арналған ақжайма 160 ? 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378); 2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007); 3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521); 4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана; 5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана.; 6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған опаланған/опаланбаған – 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№024824
3 075,20
1 238
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
Капиллярлық қан алу пробиркалары пластик контейнер мен түсті қақпақтан тұрады. Контейнер қан жинаушы ретінде қызмет етеді. Қақпақ капиллярмен қамтамасыз етілген. Пробиркаларда белгілі бір толтыру көлемі белгіленеді, ол заттаңбада көрсетілген. Қоспа - K3EDTA (этилендиаминтетрасірке қышқылының үш калий тұзы). Қоспалар мен қосымша заттардың концентрациясы және олардың төзімділігі, қан/реагент қатынасы халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келеді. Орнатылған капилляр қанды пробиркаға тез және дәл алуға мүмкіндік береді. Қақпақ- герметикалық бұрандалы. Ілмегі бар екінші қақпақтың болуы капиллярды алып тастаған кезде тасымалдау кезінде үлгілерді сақтауға көмектеседі.
Капиллярмен/капиллярсыз қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка
дана
Капиллярмен қан алуға арналған ЭДТА К3 бар пробирка, 0,2 мл
РК МИ (in vitro)-0№025855
150,73
1 239
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер мен сүлгілер
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер мен сүлгілер жоғары сіңіргіштігі мен төзімділігі жоғары сапалы материалдан жасалған тікбұрышты бұйымдар болып табылады. Стерильді, герметикалық жабылған пластик пакетте немесе аралас қаптамада (қағаз/пленка) жеткізіледі. Бір рет қолдануға арналға. * Тапсырыс берушімен келісе отырып, бекітілген жинақтылыққа сәйкес әр түрлі материалдардан, әртүрлі стандартты өлшемдер мен құрамдас бөліктерден бастап дайын өнімнің әртүрлі конфигурацияларына рұқсат етіледі.
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер
дана
Бір рет қолданылатын стерильді сүрткілер

РК МИ (ИМН)-0№026374
486,49
1240
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови "АФП-ImmoBia"
Набор "АПФ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноканальных антител к АФП человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % Сывороточный альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плацентарный лактоген <0.1
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания АФП в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием Набора не превышает 8.0%.
3. Чувствительность Минимальная достоверно определяемая Набором "АФП-ImmoBia" концентрация АФП в cыворотке (плазме) крови не превышает 0.9 МЕ/мл.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации альфа-фетопротеина в сыворотке крови "АФП-ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе трис-буфера (рН 7.2-7.4), содержащие известные количества альфа- фетопротеина – 0; 5; 15; 50; 150; 500 МЕ/мл, готовы к использованию (калибровочная проба 0 МЕ/мл – 6 мл, остальные – по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием альфа-фетопротеина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027356
234 898,87
1241
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.

РК МИ (ИМН)-0№026374
486,49
1 240
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "АФП-ImmoBia"
"АПФ - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. . Спецификалығы. Адамның АФП-на тышқанның моноклональді антиденелерінің басқа аналиттермен айқаспалы реакциясы келесі кестеде берілген: Аналиті Айқаспалы реакциясы, % Сарысулық альбумин <0.1 ХГ <0.1 Плаценталық лактоген <0.1 2. Қайта жаңартылуы. "АФП-ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі АФП болуын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8.0% аспайды.3. Сезімталдығы. "АФП-ИФТ" жинағымен ең төмен нақтылықпен анықталатын қан сарысуындағы (плазма) АФП концентрациясы 0.9 ХБ/мл-ден аспайды.
Қан сарысуында альфа-фетопротеин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "АФП-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын 2. Трис-буфердің негізінде (рН 7.2-7.4), құрамында альфа- фетопротеиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 15; 50; 150; 500 ХБ/мл, пайдалануға дайын (0 ХБ/мл калибрлегіш сынамасы – 6 мл, әрқайсысы 0.8 мл-ден)) 3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл) 4.Альфа-фетопротеиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл) 5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл) 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл; 7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027356
234 898,87
1 241
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. 2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған. 3.Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады. 4.Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған. 5 Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек. 6 Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз. 8.Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар. 9.Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.

Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 50-52 (L-XL), рост 170
Комплект
1. Халат размер 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Рубашка размер 50-52 (L-XL), рост 170;
3. Брюки, рост 170;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1242
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 2,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025841
11898,00
1243
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Салфетка впитывающая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый Длина: 6-8 см/18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы) Диаметр: 3-7 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-5 шт.
5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии Размер: 21G/ 22 G/25G/26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
7. Игла инъекционная Размер: 18G-26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
8. Шприц инъекционный Объем: 10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
9. Шприц инъекционный Объем: 20 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
10. Скальпель с/без рукояткой (-и) Размер: №10-№24 Материал: нержавеющая сталь, рукоятка – из полимера Количество: 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый Объем: 60-500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
12. Иглодержатель стальной Длина: 12-18 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
13. Ножницы хирургические Длина: 14-20 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) Длина: 16-25 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
15. Салфетка Размер: 5 см х 5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
16. Салфетка Размер: 7,5 см х 7,5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая Размер: 2-20 см х 2-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 – 40 г/м2 Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-90 см х 70-90 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 5-45 см х 5-45 см - 1 шт.
3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый, длина: 6-8 см/18-25 см - 1 шт.
4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы), диаметр: 3-7 см - 1-5 шт.
5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я), 70-90 см х 70-90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G-26G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с/без рукояткой (-и), размер: №10-№24 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-500 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной, длина: 12-18 см - 1 шт.
13. Ножницы хирургические, длина: 14-20 см - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии), длина: 16-25 см - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 1-10 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 1-10 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 2-20 см х 2-20 см - 1 шт.

Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
жинақ
1.Халат өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 2.Жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170; 3.Шалбар, бой ұзындығы 170; 4.Мақта-дәкелі бетперде; 5.Алжапқыш, ПЭВД; 6.Жеңқаптар; 7.Бахилалар; 8.Орамал; 9.Сөмке
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1 242
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" құралы түссіз/сарғыш реңді, әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлориді – 4,0±0,5%, сондай - ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - иондық емес беттік-белсенді зат, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 2,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
РК МИ (ИМН)-0№025841
11 898,00
1 243
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. 1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см Материалы: Тоқылмаған мата Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана. 2. Сіңіретін сүрткі Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см Материалы: Медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1 дана. 3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик. Ұзындығы: 6-8 см/18-25 см. Материалы: полимер Саны: 1 дана. 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: Тоқылмаған мата / медициналық дәке. Тығыздығы: 10-40 г/м2. Саны: 1-5 дана. 5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш.Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см. Материалы: Тоқылмаған мата. Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м?. Саны: 1 дана.6. Жергілікті анестезияға арналған ине . Өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана. 7.Инъекциялық ине Өлшемі: 18G-26G. Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана. 8. Инъекциялық шприц. Көлемі: 10 мл. Материалы: полимер Саны: 1 дана. 9. Инъекциялық шприц. Көлемі: 20 мл Материалы: полимер. Саны: 1 дана. 10. Тұтқамен/ тұтқасыз скальпель Өлшемі:№10-№24. Материалы: тот баспайтын болат, тұтқасы – полимерден. Саны: 1 дана. 11.Градуирленген астауша, пластикалық Көлемі: 60-500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 12. Темір ине ұстағыш. Ұзындығы: 12-18 см. Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 13. Хирургиялық қайшы. Ұзындығы: 14-20 см Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.14. Металл қысқыш (артерияға арналған). Ұзындығы: 16-25 см. Материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 15. Сүрткі Өлшемі: 5 см х 5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? . Саны: 1-10 дана. 16. Сүрткі Өлшемі: 7,5 см х 7,5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-10 дана. 17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін.Өлшемі: 2-20 см х 2-20 см Материалы: Тоқылмаған мата. тығыздығы: 10 г/м2 – 40 г/м2 Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталымы қаптаманың макетіне жазылады.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) 70-90 см х 70-90 см - 1 дана 2.Сіңіретін сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1 дана 3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик, ұзындығы: 6-8 см/18-25 см - 1 дана 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана 5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш, 70-90 см х 70-90 см - 1 дана. 6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 дана. 7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G-26G - 1 дана. 8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана. 9. Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана. 10. Тұтқамен/тұтқасыз скальпель, өлшемі: №10-№24 - 1 дана. 11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-500 мл - 1 дана. 12. Темір ине ұстағыш, ұзындығы: 12-18 см- 1 дана. 13.Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 14-20 см - 1 дана. 14. Металл қысқыш (артерияға арналған), ұзындығы: 16-25 см - 1 дана. 15.Сүрткі 5 см х 5 см - 1-10 дана. 16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 1-10 дана. 17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 2-20 см х 2-20 см - 1 дана.

РК МИ (ИМН)-0№027296
66 217,34
1244
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №1, №2, №3
Комплект хирургический изготавливается из нетканого материала типа СМС (спанбонд/мельтблаун/ спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд), мельтблаун, полиэтилен, с плотностями 13 г/м2 - 90г/м2. Комплект может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Для одноразового использования! Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №3
Комплект
1. Халат хирургический M, L, XL, XXL (длина 110 -150 см) СМС-40 – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак/ шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска трехслойная на резинках/или на завязках – 1 шт.*
РК МИ (ИМН)-0№027258
1 698,28
1245

РК МИ (ИМН)-0№027296
66 217,34
1 244
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №1, №2, №3
Хирургиялық жиынтық СМС (спанбонд/мельтблаун/спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд) мельтблаун, полиэтилен сияқты тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 13 г/м2 - 90 г/м2. Жиынтық біріктірілген қаптамаға қапталуы мүмкін; стерилизациялық қаптамаға (пакеттерге) EN 868-5 немесе екі полиэтилен пакетке. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала қаптауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген типті тоқылмаған мата болады. Бір рет пайдалануға арналған! Тапсырыс берушінің келісімі бойынша материалдың әртүрлі түрлерінен, әртүрлі типтік өлшемдерден және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №3
жинақ
1.Хирургиялық халат M, L, XL, XXL (ұзындығы 110-150 см) СМС-40 – 1 дана* 2. Телпек-қалпақ/ телпек клип-берет – 1 дана* 3. Үш қабатты резеңкелері/немесе баулары бар бетперде – 1 дана*
РК МИ (ИМН)-0№027258
1 698,28
1 245

Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025780
91 973,75
1246
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Cывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Cывороточного амилоида А (SAA) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Сывороточный амилоид А (SAA) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.; 5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026616
94 983,44
1247
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
Набор "ImmoBia-ВЭБ-VCAlgG " рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Чувствительность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с положительными образцами больше ОПкрит.
2. Специфичность. Специфичность выявления IgG к VCA ВЭБ – соответствие результатов определения набором IgG к VCA ВЭБ – составляет 100%: значения оптической плотности в лунках с отрицательными образцами меньше 0,8×ОПкрит.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к капсидному антигену VCA вируса Эпштейна-Барр в сыворотке (плазме) крови "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
Набор
1. Планшет разборный (12 x 8 лунок) с иммобилизованными на внутренней поверхности лунок рекомбинантными антигенами VCA ВЭБ, готовый для использования
2. Отрицательный контроль (К–) (калибратор1) 5ед/мл - не содержащий специфических человеческих антител, раствор готовый к использованию (2,0 мл)
3. CUT-OFF (калибратор 2), 20ед/мл раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
4. Положительный контроль (К+) (калибратор 3) 80ед/мл - содержащий специфические человеческие антитела, раствор готовый к использованию (2 мл)
5. Калибратор 4 (320 ед / мл) содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию раствор (2 мл)
6. Конъюгат - раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgG человека, готовый к использованию (15 мл)
7. Разбавитель образца 2 - Буфер со стабилизаторами протеина, готовый к использованию (105 мл)
8. Реагент ТМБ-Complete 2 Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
9. 20х концентрированный буфер-промывочный раствор (75 мл)
10. Стоп-реагент 1М раствор серной кислоты, готовый к использованию (15 мл)

Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.​coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана.; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025780
91 973,75
1 246
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Сарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Cарысу амилоид А-ны (SAA) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Cарысу амилоид А (SAA) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1.Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана.; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана.; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026616
94 983,44
1 247
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
"ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Сезімталдығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау сезімталдығы – ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: оң үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері ОТсыни-ға қарағанда артық. 2. Спецификалығы. ЭБВ VCA-ға IgG-ді анықтау спецификалығы ЭБВ VCA-ға IgG жинағын анықтау нәтижелерінің сәйкестігі – 100% құрайды: теріс үлгілерімен ойықшаларда оптикалық тығыздық мәндері 0,8?ОТсыни-ға қарағанда кем.
Қан сарысуындағы (плазмасындағы) Эпштейн-Барр вирусының VCA капсидті антигеніне G класының иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ImmoBia-ВЭБ-VCA-lgG"
жиынтық
1.Ойықшаларының ішкі беткейінде иммобилизацияланған, ЭБВ VCA рекомбинантты антигендерімен, бөлшектелген (12 сегіз ойықшалы стрипі бар) планшет, пайдалануға дайын 2. Белсенділігі жойылған теріс бақылау үлгісі (калибратор 1)5 бірл./мл (Б–) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2,0мл) 3. CUT-OFF (Калибратор 2) 20 бірл. / мл - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл) 4.Оң бақылау үлгісі, 80 бірл./мл - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл) 5.Калибратор 4 (320 бірл. / мл) - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл) 6. Конъюгат— адам IgG-ге пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл) 7. Сұйылтқыш үлгісі 2—протеин тұрақтандырғыш буфері, пайдалануға дайын (105 мл) 8. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл) 9.Жуу ерітіндісі - 20 х концентрлі буфер (75 мл) 10. Стоп-реагент- 1М күкірт қышқылы ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл)

Пакет для стерилизации представляет собой прямоугольный конверт плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Пакеты выпускаются двух видов – термосвариваемые и самозапечатывающиеся. Рулон для стерилизации термосвариваемый представляет собой рукав плоский (без складок) и со складками, изготовленный из белой бумаги и прозрачной многослойной пленки, с одним или несколькими химическими индикаторами 1 класса. Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий изготавливаются по технической документации производителя СТ ТОО 010740002885-020-2021.
Рулоны и пакеты для стерилизации медицинских изделий
штука
Рулон комбинированный плоский термосвариваемый, ширина рулона 450 мм, длина рулона 200 м
РК МИ (ИМН)-0№023958
60 988,73
1251
Концентрированный щелочной раствор для гемодиализа "Ren-B" в объҰме 6л, 10л
Гемодиализные растворы с помощью полупроходимых мембран корректируют кислотно-щелочное равновесие и водно-электролитный баланс. Оказывает дезинтоксикационное действие и обеспечивает очищение крови от катаболитов. Формула (на 1 литр) ммоль/л: Натрия бикарбонат – 84 г. Вода очищенная (Osm) до – 1000 мл.
Концентрированный щелочной раствор для гемодиализа "Ren-B" в объҰме 6л
штука
Формула (на 1 литр) Натрия бикарбонат - 84г. Вода очищенная (Osm) до - 1000 мл.
РК-ИМН-5№020020
1 729,00
1252
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале
"Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Кампилобактерии в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Кампилобактерии (Campylobacter) в кале №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025723
3 826,11
1253
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)
"Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения кардиомаркера Тропонина I (сТnI) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Тропонина I (cTnI) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.

Термодәнекерленген стерилизациялауға арналған пакет 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар тік бұрышты конверт болып табылады. Пакеттер екі түрде шығарылады – термодәнекерленген және өздігінен жабылатын. Стерилизациялауға арналған термодәнекерленген тегіс біріктірілген орама 1 класты бір немесе бірнеше химиялық индикаторы бар ақ қағаздан және мөлдір көп қабатты үлбірден жасалған жалпақ (қатпарсыз) және қатпарлары бар жең болып табылады. Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған орамдар мен пакеттер өндірушінің СТ ЖШС 010740002885-020-2021 техникалық құжаттамасына сәйкес жасалған.
Медициналық бұйымдарды стерилизациялауға арналған пакеттері және орамдары
дана
Термодәнекерленген тегіс біріктірілген орам, орамның ені 450 мм, орамның ұзындығы 200 м
РК МИ (ИМН)-0№023958
60 988,73
1 251
Гемодиализге арналған концентрацияланған сілтілі ерітінді "Rеn-В" көлемі 6л, 10 л
Жартылай өткізгіш жарғақшаларды қолдану арқылы гемодиализ ерітінділері қышқылды-негізді теңгерімін және су-электролитті теңгерімін түзейді. Дезинтоксикациялық әсер етеді және қанды катаболиттерден тазартуды қамтамасыз етеді . Формула (1 литрге) ммоль/л: Натрий бикарбонаты - 84 г. Тазартылған су (Osm) - 1000 мл дейін.
Гемодиализге арналған концентрацияланған сілтілі ерітінді "Rеn-В" көлемі 6л
дана
Формула (1 литрге) Натрий бикарбонаты - 84г. Тазартылған су (Osm) - 1000 мл дейін.
РК-ИМН-5№020020
1 729,00
1 252
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі кампилобактерия антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі Кампилобактерияны (Campylobacter) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.; 3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 1 дана.; 4. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025723
3 826,11
1 253
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті
"I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілерінде I тропонин (cTnI) кардиомаркерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
I Тропонинді (cTnI) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана.

1255
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале
Высокочувствительный тест одношаговой картографии представляет собой цветной хроматографический иммуноанализ для определения не только рака, но и предраковых поражений, желудочно-кишечного кровотечения и является дополнительным инструментом для скрининга колоректального рака в фекалиях (Transferrin and Fecal Occult Blood).
Экспресс-тест для полуколичественного определения гемоглобина (FOB) и трансферрина человека (hTf) в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№024249
50 439,06
1256
Комплект одежды и белья нестерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, микроволокона с углеродом, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект одежды и белья нестерильный
Комплект
1. Халат
2. Рубашка
3. Сорочка
4. Брюки
5. Комбинезон
6. Накидка для посетителей
7. Маска трехслойная
8. Фартук
9. Нарукавники
10. Бахилы
11. Полотенце/салфетка (5-100)х(5-100) см
12. Простыня/пеленка (50-400)х(50-400) см
13. Шапочка
14. Трусы
15. Наволочка (50-90)х(50-90) см
16. Пододеяльник (60-340)х(60-340) см
17. Простыня на резинке на матрас размером (60-220)х(60-340)х(5-30) см
18. Наматрасник (60-220)х(60-340)х(5-30) см
19. Подстилка впитывающая
20. Перчатки медицинские
РК-ИМН-5№021373
51 873,17
1257
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером M, пл. 40 г/кв.м

1 255
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест
Сезімталдығы жоғары бір сатылы картографиялық тест -бұл обырды ғана емес, сонымен қатар, обырға дейінгі зақымдануды, асқазан-ішектен қан кетуді анықтауға арналған түрлі-түсті хроматографиялық иммундық талдау және нәжістегі колоректальді обыр скринингінің қосымша құралы болып табылады (Transferrin and Fecal Occult Blood).
Нәжістегі адам гемоглобинін (FOB) және трансферринін (hTf) жартылай сандық анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.; 3. Үлгілерді жинауға арналған буферлік ерітіндісі және аппликаторы бар пластик құты - 25 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024249
50 439,06
1 256
Стерильді емес киім және төсек орны жабдығының жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / пленка) герметикалық оралған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын өнімдер кіреді: олар тоқылмаған маталардын әр түрлерінен, көміртегі бар микроволокнадан, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған.
Стерильді емес киім және төсек орны жабдығының жиынтығы
жинақ
1. Халат 2.Жейде 3. Көйлек 4. Шалбар 5. Комбинезон 6. Келушілерге арналған жамылғы 7. Үш қабатты бетперде 8. Алжапқыш 9. Жеңқаптар 10. Бахилалар 11. Сүлгі /сүрткі (5-100)х(5-100) см 12. Ақжайма/ жаялық (50-400)х(50-400) см 13. Телпек 14. Дамбал 15. Жастық тысы (50-90)х(50-90) 16. Көрпе тысы (60-340)х(60-340) см 17. Матрасқа арналған резеңкелі ақжайма (60-220)х(60-340)х(5-30) см өлшемімен 18. Матрасқап (60-220)х(60-340)х(5-30) см 19. Сіңіргіш төсеніш 20. Медициналық қолғаптар
РК-ИМН-5№021373
51 873,17
1 257
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі M, тығыздығы 40 г/ш.м.

РК-ИМН-5№016175
674,23
1258
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)
"Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA)" это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения простатического специфического антигена в цельной крови, сыворотке, плазме человека.
Экспресс-тест для определения Простатического специфического антигена (PSA) №1

РК-ИМН-5№016175
674,23
1 258
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі простатспецификалық антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Простата спецификалық антигенді (PSA) анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025709
887,89
1259
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие, высокие
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие, высокие, для посетителей. Бахилы для плотной фиксации, могут быть на завязках, на резинках или на липучках изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), пэнд, пвд с плотностями 13 г/м2 - 70 г/м2. Только для одноразового применения.
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие
пара
Бахилы одноразовые нестерильные: низкие.
РК МИ (ИМН)-0№025576
221,55
1260
Простыни медицинские одноразовые стерильные
Простыни и пеленки одноразовые стерильные из нетканого материала, герметично упакованны в полиэтиленовый пакет или комбинированную упаковку бумага/пленка. Изделие поставляется в стерильном виде. Для одноразового применения.
Простыни медицинские одноразовые стерильные
штука
Простыни медицинские одноразовые стерильные
РК МИ (ИМН)-0№025945
3 684,32
1261
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа – это готовый к использованию стерильный набор изделий для проведения процедуры диализа. Состоит из двух частей: для начала процедуры и для завершения процедуры диализа. Каждая из частей набора герметично упакована в комбинированную упаковку (бумага/пленка). Для одноразового использования! * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2 Набор для окончания процедуры (часть 2)
набор
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара.
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт.
4. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 4 шт.
5. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
6. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 990,92
1262
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком (от светло желтого до коричневого цвета), прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе: алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 10±0,5%, глутаровый альдегид – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты, обеспечивающие моющее и дезодорирующее действие, воду очищенную.

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025709
887,89
1 259
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа, биік
Бір реттік стерилді емес бахилалар: аласа, биік, келушілерге арналған. Бахилалар тығыз бекіту үшін, байлауы, резеңке және липучкасы болуы мүмкін, бахилалар тоқылмаған тығыздығы 13 г/м2 - 70 г/м2, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті маталардан жасалады. Бір рет қолдануға арналған.
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа
жұп
Бір реттік стерильді емес бахилалар: аласа
РК МИ (ИМН)-0№025576
221,55
1 260
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар мен жаялықтар, полиэтилен пакетке немесе қағаз/үлбір біріктірілген қаптамаға герметикалық оралған. Бұйым стерильді түрде жеткізіледі. Бір реттік қолдану үшін.
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
дана
Бір реттік стерильді медициналық ақжаймалар
РК МИ (ИМН)-0№025945
3 684,32
1 261
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ - диализ емшарасын жүргізуге арналған, қолдануға дайын стерильді жинақ болып табылады. Екі бөліктен тұрады: диализ емшарасын бастау үшін және аяқтау үшін. Жинақ бөлімінің әрқайсысы біріктірілген (қағаз/үлбір) қаптамаға герметикалық қапталған. Бір рет қолдануға арналған! * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес әр түрлі материалдан, жиынтықтаушы бұйымдардың түрлі өлшемдерінен және санына жасалған дайын бұйымдардың әр түрлі жиынтығына жол беріледі.
Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №2 Емшараны аяқтауға арналған жинақ (2-бөлім)
жиынтық
1. Резеңкелі үш қабатты бетперде - 1 дана. 2. Медициналық тексеріс қолғаптары 7 өлшемдерімен - 1 жұп. 3. Тоқылмаған тампон рентген контрастық жіпсіз, 5 см өлшемімен - 4 дана. 4. Тоқылмаған сүрткі 7,5х7,5 см 12-қабатты - 4 дана. 5. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана. 6.Иілімді бекіткіш бинт 10 см х 4 м - 1 дана.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 990,92
1 262
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" құралы түссіз/сарғыш реңді (ашық сарыдан қоңырға дейін), әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 10±0,5%, глутар альдегиді – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, сондай-ақ жуу және дезодорациялайтын әсерді қамтамасыз ететін басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер, тазартылған су бар.

1267
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.

1 267
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.

Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 50 г
РК МИ (ИМН)-0№024968
697,14
1268
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесҰнными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа.
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024209
23 355,30
1269
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Система состоит из стерильной вакуумной пробирки, стерильной медицинской двухсторонней иглы и иглодержателя однократного применения. Вакуумная пробирка состоит из трех основных частей: пробирки и крышки с резиновой пробкой. Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата со специальной добавкой, придающей пробирке особую прочность, которая практически не бьется. Пробирка с круглым дном размерами 13х75 мм, 13х100 мм и 16х100 мм, в каждом размере представлены пробирки объемом от 1 до 9 мл. Крышка изготовлена из полиэтилена (13 мм) или полипропилена (16 мм), обеспечивает защиту медперсонала от контакта с потенциально инфицированной кровью за счет специального механизма закрытия крышки. Резиновая пробка изготовлена из хлорбутилкаучука, покрыта гемоотталкивающим репеллентом для отталкивания капли крови и легко прокалывается иглой. Пробирки AVATUBE бывают 14 основных видов в зависимости от содержания добавок и разделительного геля. Разделительный гель обеспечивает устойчивый барьер между сывороткой или плазмой и сгустком крови. Барьер обеспечивает стабильность состава сыворотки или плазмы при транспортировке на дальние расстояния. Пробирка имеет индивидуальную этикетку, содержащую сведения на государственном и русском языках о стерильности, однократном применении, номере серии, сроке годности, номинальном объеме, заводе-изготовителе, условиях хранения. Этикетка изготовлена из специальной бумаги с адгезивной поверхностью, обладающая прочностью и устойчивостью к низким температурным условиям. Добавки: К2/К3 ЭДТА, активатор свертывания, литий гепарин, натрий гепарин, натрия цитрат, натрий фторид и калий оксалат, CPDA и без добавок. Размер пробирок:13х75мм;13х100мм; 16х100мм. Стандартный объем пробирок (мл): 1;2;3; 3,5; 4; 5; 6; 8; Стерильная медицинская двухсторонняя игла состоит из четырех основных частей: трубки иглы, вставки, резиновой мембраны и защитных колпачков. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с V- образной лазерной заточкой с обеих концов, которая уменьшает болезненность при венепункции и обеспечивает легкость введения. Угол заточки инъекционной части иглы имеет срез под углом 11º. Заточка второй части иглы имеет специальный изгиб для предотвращения попадания частиц при прокалывании резиновой пробки. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирование тканей при прокалывании. Резиновая мембрана имеет высокую эластичность и самозатягиваемость, плотно и прочно прилегает к насадке вставки, при этом предотвращет вытекание крови во время смены пробирок, что дает возможность безопасного отбора нескольких проб. Вставка и защитные колпачки изготовлены из полипропилена, неокрашенные и/или окрашенные. Защитные колпачки снабжены этикеткой с перфорацией для легкого открытия и визуального контроля целостности упаковки, имеет удлиненную форму для защиты острия иглы. Размеры: 0,7х25 мм (22Gx1); 0,7х38 мм (22Gx1½); 0,8х25 мм(21Gx1); 0,8х38 мм (21Gx1½); 0,9х25 мм(20Gx1); 0,9х38 мм(20Gx1½). Цветовая кодировка: 22G (черная), 21G (зеленая), 20G (желтая). Каждая двухсторонняя игла должна быть упакована в твердые пластиковые колпачки. Метод стерилизации вакуумных пробирок и двухсторонних игл – этилен оксид. Иглодержатель однократного применения, нестерильный, изготовлен из полипропилена, имеет специальную "защелку", обеспечивающую жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращения повторного применения. Иглодержатель имеет на цилиндре не снимающуюся маркировку об однократном применении. Все компоненты системы забора крови изготовлены из материалов для медицинского назначения. Упаковка: вакуумные пробирки в количестве 4 шт., двухсторонняя игла в потребительской (единичной) упаковке в количестве 1 шт. и иглодержатель в количестве 1 шт. должны быть упакованы в пакет из полиэтиленовой пленки. 10 шт. полиэтиленовых пакетов должны быть упакованы в групповую упаковку из картонной коробки. 10 шт. групповых упаковок должны быть уло
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-4 для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с принадлежностями
Набор

"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған 50 г жеке қаптамадағы мақтасы
РК МИ (ИМН)-0№024968
697,14
1 268
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткі антигеніне антиденелерді анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Жедел тест in vitro диагностикасына арналған бір реттік медициналық бұйым болып табылады және сапалы иммунохроматографиялық талдауды жүзеге асыру үшін мембраналарға жағылған реагенттері бар жолақтар болып табылады.
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал жинағыш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4.Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024209
23 355,30
1 269
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE С-4 вакуумдық жүйесі құрал-жабдықтарымен
Жүйе стерильді вакуумды пробиркадан, стерильді медициналық екіжақты инеден және бір рет қолданылатын инеұстағыштан тұрады. Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен: пробиркадан және резеңке тығыны бар қақпақтан тұрады. Пробирка жеңіл, мөлдір, уытты емес, пробиркаға арнайы беріктік беретін арнайы қоспа қосылған, мүлдем сынбайтын полиэтилентерефталаттан дайындалған. Түбі дөңгелек, өлшемдері 13х75 мм, 13х10 мм және 16х100 мм пробиркалар, әр өлшемде 1-ден 9 мл-ға дейінгі көлемдегі пробирка ұсынылған. Қақпақ полиэтиленнен (13 мм) немесе полипропиленнен (16 мм) дайындалған, қақпақ жабатын арнайы механизмі есебінен медициналық қызметкерлердің әлеуетті жұқпаланған қанмен жанасудан қорғалуын қамтамасыз етеді. Резеңке тығын хлорбутилкаучуктан дайындалған, қан тамшысын жұқтырмайтын геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. AVATUBE пробиркалары қоспалар мен бөлгіш гельдің құрамына қарай 14 негізгі түрден құралады. Бөлгіш гель сарысу немесе плазма және қан ұйындысы арасындағы тұрақты кедергіні қамтамасыз етеді. Кедергі алыс қашықтыққа тасымалдау кезінде сарысу немесе плазма құрамының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Пробирка стерильділігі, бір реттік қолданылуы, серия нөмірлері, номинальдық көлемі, дайындаушы зауыт, сақтау шарттары туралы мемлекеттік және орыс тілдеріндегі мәліметтен құралған жеке заттаңбаға ие. Заттаңба төмен температуралық жағдайларға беріктік пен төзімділікке ие адгезивті беткейлі арнайы қағаздан дайындалған. Қоспалар: қоспамен (К2/К3 ЭДТА, ұйыту активаторы, литий гепарин, натрий гепарин, натрий цитраты, натрий фторид және калий оксалат, CPDA) және қоспасыз. Пробиркалардың өлшемі: 13х75мм; 13х100мм; 16х100мм. Пробиркалардың стандартты көлемі (мл): 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9. Стерильді медициналық екіжақты ине төрт негізгі бөліктен: ине түтікшелерінен, резеңке мембранадан және қорғағыш қалпақшалардың тығындары тұрады. Иненің түтікшесі бүтін, екі ұшынан лазермен қапталған V-тәрізді тот баспайтын болаттан дайындалған, ол венаны тесу кезінде ауыруды азайтады және енгізу жеңілдігін қамтамасыз етеді. Иненің инъекциялық бөлігін қайрау бұрышы 11°. Иненің екінші бөлігінің қайралуы резеңке тығынды тесу кезінде бөлшектердің түсуін болдырмау үшін арнайы бүгіліске ие. Иненің түтікшесі силикон майлаумен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақатталуын азайта түседі. Резеңке мембрана жоғары иілімділікке және өзіндік созылымға ие, ендірменің ұштығына нығыз әрі берік жуысады, осы арқылы пробиркаларды ауыстыру кезінде қан ағуын болдырмайды, мұның өзі бірнеше пробирканың қауіпсіз алынуына мүмкіндік береді. Ендірме мен қорғағыш қалпақшалары боялған және/немесе боялмаған полипропиленнен дайындалған. Қорғау қалпақшалары оңай ашылуы және қаптаманың тұтастығын көзбен шолып бақылануы үшін перфорациялы заттаңбамен жабдықталған. Өлшемдері: 0,7х25 мм (22Gх); 0,7х38 мм (22Gх1?); 0,8х25 мм (21Gх1); 0,8х38 (22Gх1?); 0,9х25 (20Gх1); 0,9х38 (20G1?). Түсті кодтау: 22G (?ара), 21G (жасыл), 20G (сары). Әрбір екіжақты ине қатты пластикалық қалпақшаларға қапталған. Вакуумды пробиркалар мен екіжақты инелерді стерильдеу әдісі - этилен оксид. Бір рет қолданылатын, стерильді емес инеұстағыш полипропиленнен дайындалған, сенімді бекітілу және қайта қолданылуын болдырмау үшін иненің қатты бекітілуін қамтамасыз ететін арнайы "ысырмаға" ие. Инеұстағыш цилиндерде бір рет қолданылуы туралы алынбайтын таңбалау бар. Қан жинау жүйесінің барлық компоненттері медициналық мақсаттағы материалдардан дайындалған. Қаптамасы: Вакуумды пробиркалар - 4 дана және тұтынушылық (бірлік) қаптамадағы екіжақты ине - 1 дана, полиэтилен үлбірден дайындалған пакетке қапталуы тиіс. 10 дана полиэтилен пакет картон қораптан дайындалған топтық қаптамаға қапталуы тиіс. 10 дана топтық қаптама гофрленген картон қораптан дайындалған көлік қаптамасына салынуы тиіс.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE С-4 вакуумдық жүйесі құрал-жабдықтарымен
жиынтық

1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепариномдля получения плазмы;
7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;
14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;
16. Игла двухсторонняя черная стандартная, размерами: 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
17. Игла двухсторонняя зеленая короткая, размерами: 0,8х25 мм, 21Gx1;
18. Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размерами: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½;
19. Игла двухсторонняя желтая короткая, размерами: 0,9х25 мм, 20Gx1;
20. Игла двухсторонняя желтая стандартная, размерами: 0,9х38 мм, 20Gx1 ½;
21. Иглодержатель;
22. Иглодержатель безопасный одноразовый без механизма сброса иглы;

1. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер, қоспаларсыз; 2. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к2эдта (ЭДТА Қос калий тұзы) бар; 3. Гематологиялық зерттеулерге арналған веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, к3эдта (ЭДТА үшкалий тұзы) бар; 4. Плазма алу үшін литий гепарині бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері; 5. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, плазма алу үшін литий гепарині мен гелі бар бір рет қолданылатын avatube стерильді вакуумдық түтіктері; 6. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын, натрий гепаринімен плазма алу және сақтау үшін бір рет қолданылатын avatube стерильді вакуумдық түтіктері; 7. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,2% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері; 8. Гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері; 9. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, Панченков әдісі бойынша ЕЭК анықтау үшін натрий цитраты 3,8% (1:4) бар Avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер; 10. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы бар avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер; 11. Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысуды бөлуге арналған гелі бар avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер; 12. Иммуногематологияға және плазма жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесі бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер; 13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді мен калий оксалаты бар веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері; 14. Веноздық қанды, к2эдт және гелі бар қан плазмасын алуға және сақтауға арналған avatube бір реттік стерильді вакуумдық түтіктер; 15. Екі жақты қара ине қысқа, өлшемдері: 0, 7х25 мм, 22Gx1; 16. Ине екі жақты қара стандартты, өлшемдері: 0, 7х38 мм, 22Gx1½; 17. Екі жақты жасыл ине қысқа, өлшемдері: 0, 8х25 мм, 21Gx1; 18. Ине екі жақты жасыл стандартты, өлшемдері: 0, 8х38 мм, 21gx1 ½ ; 19. Екі жақты сары ине қысқа, өлшемдері: 0, 9х25 мм, 20Gx1; 20. Ине екі жақты сары стандартты, өлшемдері: 0, 9х38 мм, 20Gx1½; 21. Ине ұстағыш; 22. Инені төгу механизмі жоқ қауіпсіз бір реттік ине ұстағыш;

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 164
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 42-44 (S), рост 164;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 42-44 (S), рост 164;
3. Брюки хирургические рост 164;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1275
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10. Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 54-56 (XXL), рост 182
Комплект
1. Халат СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182
2. Рубашка СМС 40 г/м2 размером 54-56 (XXL), рост 182
3. Брюки СМС 40 г/м2 рост 182
4. Маска медицинская трехслойная
5. Фартук ПЭВД
6. Нарукавники СМС 40 г/м2
7. Бахилы высокие СМС 40 г/м2
8. Салфетка впитывающая
9. Шлем/косынка
10. Перчатки медицинские

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164
жинақ
1.Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164; 2.Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164; 3.Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 164; 4.​FFP3 респиратор-бетпердесі; 5.Қорғаныс көзілдірігі; 6.Жоғары хирургиялық бахилалар; 7.Резеңкелі медициналық жеңқаптар; 8.Сіңіргіш сүлгі; 9.Хирургиялық қолғаптар; 10.Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 275
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3.Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 6.Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана; 7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана; 8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана; 9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана; 10.Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II, өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 2. Жейде СМС 40 г/м2 өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 3. Шалбар СМС 40 г/м2 бой ұзындығы 182 4. Үшқабатты медициналық бетперде 5. Алжапқыш ПЭВД 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 7. Биік бахилалар СМС 40 г/м2 8. Сіңіргіш сүрткіі 9. Дулыға/үшкіл орамал 10. Медициналық қолғаптар

РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1276
Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (?2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Бета-2 -микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-2 -микроглобулина (b2-MG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.

РК МИ (ИМН)-0№026303
13 380,69
1 276
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (?2-MG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында бета-2-микроглобулинді (?2-MG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы

Быстрый количественный тест на Бета-2-микроглобулин (b2-MG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026576
111568,13
1277
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 в транссудате слизистой оболочки рта - это иммунохроматографический экспресс-тест для визуального обнаружения антител к вирусу иммунодефицита человека в пробах транссудата слизистой оболочки полости рта при диагностике ВИЧ-инфекции
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2 O) в транссудате слизистой оболочки рта №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пробирка для экстракции с буферным раствором - 20 шт.;
4. Пробоотборник транссудата слизистой оболочки рта – 20 шт.;
5. Пипетка пластиковая одноразовая - 20 шт.
РК МИ (in vitro)-0№024254
20 898,10
1278
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из двадцати восьми видов наркотических средств и психотропных веществ (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Зонд-тампон для сбора слюны – 1 шт.;
3. Пробирка пластиковая – 1 шт.;
4. Инструкция по применению - 1 шт.

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Бета-2-микроглобулинге (b2-MG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана.; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана.; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана/
РК МИ (in vitro)-0№026576
111 568,13
1 277
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті – бұл АИТВ инфекциясының диагностикасы кезінде ауыз қуысының шырышты қабығының транссудат сынамаларында адамның иммун тапшылығы вирусына антиденелерді көзбен көріп анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Ауыздың шырышты қабатының транссудатында АИТВ 1/2 (HIV 1/2 O) антиденелерін анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (20 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 20 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Ішінде буферлік ерітіндісі бар экстракцияға арналған пробирка - 20 дана; 4. Ауыз қуысы шырышты қабатының транссудатын алатын сынама алғыш - 20 дана; 5. Бір реттік пластикалық пипетка - 20 дана
РК МИ (in vitro)-0№024254
20 898,10
1 278
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың жиырма сегіз түрінің (ALP, AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, DIA, EDDP, FYL, K2, K3, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MQL, MTD, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, TCA, THC/Metabolite, THC/Parent, TML) біреуін анықтауға арналған бір тест жолағы бар тест-кассета - 1 дана; 2. Сілекейді жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана; 3. Пластик пробирка - 1 дана; 4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана

1282
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения фолликулостимулирующего гормона (FSH) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Фолликулостимулирующий гормон (FSH) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026585
3 512,28
1283
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-СОФТ" представляет собой прозрачный водный раствор сине-голубого цвета, со специфичным запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - краситель, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 5,0 л
канистра
жидкость, канистра полимерная
РК МИ (ИМН)-0№025745
30 595,68
1284
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
штука
1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№026253
47 880,00
1285
Мешок патологоанатомический одноразовый
Мешок патологоанатомический одноразовый (на замке или липучке) с ручками или без ручек изготавливаются из плотного, двухслойного влагонепроницаемого нетканого материала СМС, плотностью 40 г/м2- 80 г/м2. Для одноразового использования!
Мешок патологоанатомический одноразовый
штука
Мешок патологоанатомический одноразовый на замке, с ручками или без (65-110) х (200х240) см
РК МИ (ИМН)-0№025574
6 289,65
1286
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg)
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ для обнаружения поверхностного антигена к вирусу гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме.
Тест для определения поверхностного антигена вируса гепатита B (HBsAg) №2

1 282
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі фолликулостимуляциялайтын гормонды (FSH) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Фолликулостимуляциялайтын гормонға (FSH) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Сәйкестендіру чипі - 1 дана.; 3. Буферлік ерітінді - 25 дана; 4. Дозатордың ұштығы - 25 дана; 5. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№026585
3 512,28
1 283
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" құралы ерекше иісі бар көк-ақшыл көк түсті мөлдір сулы ерітінді болып табылады. Құрамында алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, сондай-ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - бояғыш, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 5,0 л
канистра
сұйықтық, полимерлік канистра
РК МИ (ИМН)-0№025745
30 595,68
1 284
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл.
Креатинкиназа-МВ Экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанынан, сарысуынан немесе плазмасынан креатинкиназды-МВ анықтау үшін)
дана
1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) 2. Бір реттік полиэтилен пипетка – (25 дана) 3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
РК МИ (in vitro)-0№026253
47 880,00
1 285
Бір рет қолданылатын патологоанатомиялық қап
Тұтқалары бар немесе тұтқалары жоқ бір реттік патоанатомиялық қап (сырма құлыппен немесе ілмекпен). тығыз, екі қабатты ылғалға төзімді тоқыма емес SMS материалдан жасалған, тығыздығы 40 г/м2 - 80 г / м2. Бір рет қолдануға арналған!
Бір рет қолданылатын патологоанатомиялық қап
дана
Бір рет қолданылатын сыдырмамен жабылатын патологоанатомиялық қап, ұстағышымен немесе онсыз (65-110) х (200-240) см
РК МИ (ИМН)-0№025574
6 289,65
1 286
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы В гепатитінің беткейлік антигенін (HBsAg) сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
В гепатиті вирусының беткейлік антигенін (HBsAg) анықтауға арналған тест №2

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт. на 25 тестов.
РК МИ (in vitro)-0№024259
24 457,66
1287
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче
"Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) серогруппы 1 в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения антигена Легионеллы (Legionella pneumophila) в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025707
5 531,84
1288
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром – 2-5 см; треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см. Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт.
2. Нож для снятия швов Размер: 5-20 см Материал лезвия: нержавеющая сталь Количество: 1шт.
3. Пинцет анатомический Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый
набор
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт.
2. Нож для снятия швов 5-20 см - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 12-13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№026938
9 331,00
1289
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II)
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тест для определения антител к инфекциям TORCH: токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), краснуха (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), простой герпес I, II типа (Herpes simplex virus I, II) №1

1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана.; 2.Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 тестіге 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№024259
24 457,66
1 287
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі 1 серотобының легионелла антигенін (Legionella pneumophila) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Несептегі Легионелла антигенін (Legionella pneumophila) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3.Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025707
5 531,84
1 288
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі-2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана. 2. Тігістерді алуға арналған пышақ Өлшемі: 5-20 см Жүзінің материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 3. Анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана 2.Тігістерді алуға арналған пышақ 5-20 см - 1 дана. 3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№026938
9 331,00
1 289
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі TORCH инфекциялары: токсоплазмозға (Toxoplasma gondii), цитомегаловирусқа (Cytomegalovirus), қызамыққа (Rubella virus), I, II типтегі қарапайым герпеске (Herpes simplex virus I, II) антиденелерді сапалы анықтауға және дифференциацияға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Токсоплазмоз (Toxoplasma gondii), қызамық (Rubella virus), цитомегаловирус (Cytomegalovirus), I, II типті қарапайым герпес (Herpes simplex virus I, II) TORCH инфекцияларына антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025711
4 706,38
1290
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения: -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета). -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса В (красного цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса В (красного цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1291
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче
"Экспресс-тест для определения алкоголя в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025670
1123,17
1292
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Салфетка хирургическая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-5 шт. 2.
2. Пинцет пластиковый Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 3.
3. Тампоны хирургические Размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см Материал: медицинская марля/нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
набор
1. Салфетка хирургическая 5-45 см х 5-45 см - 1-5 шт.
2. Пинцет пластиковый - 1 шт.
3. Тампоны хирургические, размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см - 1-5 шт.

1 жиынтық (1 тест)
1.Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана.; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025711
4 706,38
1 290
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 15,0 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 15,0 л В классы қалдықтары үшін (қызыл түсті)
РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1 291
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Несептегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025670
1 123,17
1 292
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Хирургиялық сүрткі Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2 Саны: 1-5 дана.2. Пластик пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материалы: полимерСаны: 1 дана.3. Хирургиялық тампондар Өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-5 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. 1.Хирургиялық сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1-5 дана; 2. Пластик пинцет - 1 дана; 3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см - 1-5 дана.

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 54-56 (XXL), рост 170
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 54-56 (XXL), рост 170;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 54-56 (XXL), рост 170;
3. Брюки хирургические рост 170;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1299
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000, предназначена для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с принадлежностями следующей комплектации: одноразовые вакуумные стерильные пробирки №1000, объемом от 1 мл до 9 мл, размером 13х75; 13х100; 16х100; игла двусторонняя №250, иглодержатель №250. В комплектацию входят иглы следующих размеров по выбору: - Игла двухсторонняя желтая короткая, 0,9х25 мм, 20Gx1; - Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20Gx1 ½; - Игла двухсторонняя зеленая короткая, 0,8х25 мм, 21Gx1; - Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размером: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½; - Игла двухсторонняя черная короткая, 0,7х25 мм, 22Gx1; - Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
Одноразовая стерильная вакуумная система AVATUBE С-1000
набор
1. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок;
2. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
3. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3ЭДТА (трехкалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований;
4. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы;
5. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы;
6. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для получения плазмы;
7. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови,с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза;
8. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза;
9. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова;
10. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания для разделения сыворотки;
11. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки;
12. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы;
13. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме;
14. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови с К2ЭДТА и гелем;
15. Игла двухсторонняя черная короткая, размерами: 0,7х25 мм, 22Gx1;
16. Игла двухсторонняя черная стандартная, размерами: 0,7х38 мм, 22Gx1 ½;
17. Игла двухсторонняя зеленая короткая, размерами: 0,8х25 мм, 21Gx1;
18. Игла двухсторонняя зеленая стандартная, размерами: 0,8х38 мм, 21Gx1 ½;
19. Игла двухсторонняя желтая короткая, размерами: 0,9х25 мм, 20Gx1;
20. Игла двухсторонняя желтая стандартная, размерами: 0,9х38 мм, 20Gx1 ½;
21. Иглодержатель одноразовый;

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170
жинақ
1.Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170; 2.Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170; 3.Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 170; 4. FFP3 респиратор-бетпердесі; 5.Қорғаныс көзілдірігі; 6.Жоғары хирургиялық бахилалар; 7.Резеңкелі медициналық жеңқаптар; 8.Сіңіргіш сүлгі; 9.Хирургиялық қолғаптар; 10.Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 299
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі веналық қанды, қан сарысуын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған, керек-жарақтарымен, келесі жиынтықталымда: бір реттік вакуумды стерильді пробиркалар № 1000, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін, өлшемі 13х75; 13x100; 16x100; екі жақты ине № 250, ине ұстағыш № 250. Жиынтыққа таңдау бойынша келесі өлшемдегі инелер кіреді: - Қысқа сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х25 мм, 20Gх1; - Стандартты сары екі жақты ине, өлшемі 0,9х38 мм, 20Gx1 ?; - Қысқа жасыл екі жақты ине, өлшемі 0,8х25 мм, 21Gх1; - Стандартты жасыл екі жақты ине, өлшемі: 0,8x38 мм, 21Gx1 ?; - Қысқа қара екі жақты ине, өлшемі 0,7х25 мм, 22Gх1; - Стандартты қара екі жақты ине, өлшемі 0,7x38 мм, 22Gx1 ?;
AVATUBE С-1000 бір реттік стерильді вакуумдық жүйесі
жиынтық
1. Қоспаларсыз вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 2. Гематологиялық зерттеулерге арналған К2ЭДТА (ЭДТА екі калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 3. Гематологиялық зерттеулерге арналған К3ЭДТА (ЭДТА үш калий тұзы) бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 4. Плазма алуға арналған литий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 5.Плазма алуға арналған литий гепарині және гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 6. Плазма алуға арналған натрий гепарині бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 7.Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,2% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 8. Гемостаз жүйесін зерттеуге арналған 3,8% (1:9) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 9.Панченков әдісі бойынша ЭШЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 10. Ұйыту белсендіргіші бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 11. Ұйыту белсендіргіші және сарысу айыратын гель бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 12. Иммуногематология және плазма жасушаларын ұзақ уақыт сақтау үшін вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 13. Плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 14.К2ЭДТА және гель бар вена қанын, қан плазмасын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалары; 15. Қысқа қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х25 мм; 22Gx1; 16. Стандартты қара екі жақты ине өлшемі: 0,7х38 мм; 22Gx1 1/2; 17. Қысқа жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х25 мм; 21Gx1; 18. Стандартты жасыл екі жақты ине өлшемі: 0,8х38 мм; 21Gx1 1/2; 19. Қысқа сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х25 мм; 20Gx1; 20. Стандартты сары екі жақты ине өлшемі: 0,9х38 мм; 20Gx1 1/2; 21. Бір реттік ине ұстатқыш;

РК МИ (in vitro)-0№027327
343 623,23
1300
Удлинительные инфузионные линии высокого давления/ высокого давления без содержания ПВХ прямые/ низкого давления прямые или спиральные стерильные, однократного применения
Линии оснащены соединителями на одном конце Люэр-лок, а другом – соединитель Люэра.
1. Линии высокого давления внутренним диаметром 1.7 мм и внешним диаметром 3.3 мм предназначены для инфузий под давлением до 35 бар. Объем 1.0 мл на 100 см.
2. Линия высокого давления без содержания ПВХ прямая внутренним диаметром 1.0 мм и внешним диаметром 2.0 мм, объем 0.70 мл на 100 см.
3. Линии низкого давления внутренним диаметром 3.0 мм и внешним диаметром 4.1 мм предназначены для инфузий под давлением до 4.5 бар.
Удлинительные инфузионные линии высокого давления/ высокого давления без содержания ПВХ прямые/ низкого давления прямые или спиральные стерильные,однократного применения
штука
1 вариант исполнения: Удлинительная инфузионная линия высокого давления стерильная, однократного применения, длиной (см): 25, 50, 100, 120, 150, 200
РК-ИМН-5№020144
382,04
1301
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300
Таблетки белого цвета круглой формы с выпуклыми поверхностями, с характерным запахом хлора, весом 3,33 г. Содержит в качестве действующего вещества натриевую соль дихлоризоциануровой кислоты (дигидрат) – 40,25% и вспомогательные компоненты (щелочные и/или щелочноземельные соли угольной кислоты, бензоат натрия). Масса активного хлора при растворении 1 таблетки в воде – 0,75 г.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300 (таблетки в блистере в полимерном контейнере)
банка
таблетки в блистере, полимерный контейнер
РК МИ (ИМН)-0№026072
8 135,99
1302
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S, М, L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
штука
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения

РК МИ (in vitro)-0№027327
343 623,23
1 300
Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды/құрамында ПВХ жоқ түзу жоғары қысымды /төмен қысымды түзу немесе спиральді ұзартқыш инфузиялық желілер
Желілер бір ұшында Люэр-лок, екіншісінде - Люэр қосқышымен жабдықталған. 1. Жоғары қысымды желілер 35 бар қысымға дейінгі инфузияға арналған, олардың ішкі диаметрі 1.7 мм және сыртқы диаметрі 3.3 мм. Көлемі 100 см-ге 1.0 мл. 2. Құрамында ПВХ жоқ жоғары қысымды түзу желілірдің ішкі диаметрі 1.0 мм және сыртқы диаметрі 2.0 мм, көлемі 100 см-ге 0.70 мл. 3. Төмен қысымды желілер 4.5 бар қысымға дейінгі инфузияға арналған, олардың ішкі диаметрі 3.0 мм және сыртқы диаметрі 4.1 мм .
Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды/құрамында ПВХ жоқ түзу жоғары қысымды /төмен қысымды түзу немесе спиральді ұзартқыш инфузиялық желілер
дана
1 орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын жоғары қысымды ұзартқыш инфузиялық желі, ұзындығы (см): 25, 50, 100, 120, 150, 200
РК-ИМН-5№020144
382,04
1 301
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
Дөңгелек пішінді, беттері дөңес, хлорға тән иісі бар ақ түсті таблеткалар, салмағы 3,33 г. Әсер ететін зат ретінде құрамында дихлоризоцианур қышқылының натрий тұзы (дигидрат) – 40,25% және қосымша компоненттер (көмір қышқылының сілтілі және/немесе сілтілі жер тұздары, натрий бензоаты) бар. Суда 1 таблетканы еріту кезіндегі белсенді хлордың салмағы – 0,75 г.
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300 (полимерлі контейнердегі блистердегі таблеткалар)
банка
блистердегі таблеткалар, полимерлі контейнер
РК МИ (ИМН)-0№026072
8 135,99
1 302
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді екі жармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Аңқа өлшемін өзгерту үшін автоматты түрде ысырмамен бекітілетін арнайы сырғытпа көмегімен өзгертіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S, M, L. Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареямен жұмыс істейтін қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
дана
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 46-48 (M), рост 164
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 46-48 (M), рост 164;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 46-48 (M), рост 164;
3. Брюки хирургические рост 164;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8. Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1304
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость)
Средство "Дезостерил-ЧАС" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлорид – 4,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - неионогенное поверхностно-активное вещество, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЧАС" (жидкость), объемом 1,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025841
6 049,34
1305
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке
"Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения бактерии гонококка в мазках со слизистых оболочек цервикального канала (женщин) и в мазках из уретры (мужчин)
Экспресс-тест для определения возбудителя гонореи (Neisseria gonorrhoeae) в мазке №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон с реагентом А – 1 шт.;
4. Флакон с реагентом B – 1 шт.;
5. Зонд-тампон для сбора образца - 1 шт.;
6. Пластиковая пробирка с аппликатором – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025716
3 433,59
1306
Катетер Фолея баллонный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускают различных диаметров. Стерильно.
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 12Fr, 14Fr,16Fr, 18Fr, 20Fr, 22Fr, 24Fr, 26Fr, 28Fr, 30Fr
штука
Катетер Фолея баллонный силиконизированный 2-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 12Fr, 14Fr,16Fr, 18Fr, 20Fr, 22Fr, 24Fr, 26Fr, 28Fr, 30Fr

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164
жинақ
1.Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164; 2.Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164; 3.Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 164 4.​FFP3 респиратор-бетпердесі; 5.Қорғаныс көзілдірігі; 6.Жоғары хирургиялық бахилалар; 7.Резеңкелі медициналық жеңқаптар; 8.Сіңіргіш сүлгі; 9.Хирургиялық қолғаптар; 10.Ұзын хирургиялық алжапқыш; 11.Эпидемияға қарсы хирургиялық дулыға-қалпақ
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 304
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-ЧАС" құралы түссіз/сарғыш реңді, әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 9,0±0,5%, дидецилдиметиламмония хлориді – 4,0±0,5%, сондай - ақ басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер - иондық емес беттік-белсенді зат, хош иістендіргіш, тазартылған су бар.
"Дезостерил-ЧАС" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 1,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
РК МИ (ИМН)-0№025841
6 049,34
1 305
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест
"Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл цервикалды каналдың (әйелдердің) шырышты қабығындағы жағындыларда және уретрадан (ерлердің) жағындыларда гонококк бактериясын сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Жағындыдағы гонорея қоздырғышын (Neisseria gonorrhoeae) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2.Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3.A реагенті бар құты – 1 дана.; 4. B реагенті бар құты – 1 дана.; 5.Үлгіні жинауға арналған зонд-тампон - 1 дана.; 6. Аппликаторы бар пластикалық пробирка – 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025716
3 433,59
1 306
Баллонды силикондалған Фолей катетері
Фолей катетері пациенттің қауіпсіздігі мен жайлылығын қамтамасыз ететін силикондалған латекстен жасалады. Баллоннан катетердің ұшына қарай тегіс өту катетерді енгізу кезінде жарақат алу қаупін азайтады. Пішінін ұстап тұру мақсатында баллон қырлы, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алуға арналған құрылымға ие. Катетерлер әртүрлі өлшемдерде шығарылады. Стерильді.
Бір рет қолданылатын, стерильді, стандартты, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 12Fr, 14Fr,16Fr, 18Fr, 20Fr, 22Fr, 24Fr, 26Fr, 28Fr, 30Fr
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, стандартты, 2 жүрісті баллонды силикондалған Фолей катетері. Өлшемдері: 12Fr, 14Fr,16Fr, 18Fr, 20Fr, 22Fr, 24Fr, 26Fr, 28Fr, 30Fr

1308
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
все детали изготовлены из нержавеющей стали
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
набор
Балка 159-14 - 4шт Балка 236-21 - 4шт Балка 335-30 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком 131-5 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком 171-7 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком,211-9 - 4шт Балка с резьбовым хвостиком, 251-11 -4шт Болт М6х10 - 16шт Болт М6х16 - 30шт Болт М6х30 - 12шт Болт- спицефиксатор с пазом - 90шт Втулка - 10шт Гайка - 200шт Дуга с отверстиями R = 80 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 90 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 100 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 110 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 120 мм - 2шт Дуга с отверстиями R = 140 мм - 2шт Ключ рожковый - 2шт Ключ торцевой - 2шт Кольцо диаметром 100 мм - 1шт Кольцо диаметром 110 мм - 1шт Кольцо диаметром 120 мм - 1шт Кольцо диаметром 130 мм - 1шт Кольцо диаметром 140 мм - 1шт Кольцо диаметром 150 мм - 1шт Кольцо диаметром 160 мм - 1шт Кольцо диаметром 180 мм - 1шт Кольцо диаметром 200 мм - 1шт Кольцо диаметром 220 мм - 1шт Кольцо диаметром 240 мм - 1шт кронштейн с резьбовым и гладким отверстиями - 10шт Кронштейн с резьбовым отверстием 30 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым отверстием 40 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым отверстием 51 мм - 6шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 42 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 53 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком 64 мм - 8шт Кронштейн с резьбовым хвостиком и одним гладким отверстием - 10шт Муфта - 10шт Планка 32-2 - 15шт Планка 49-3 - 4шт Планка 60-4 - 4шт Планка 71-5 - 4шт Планка 82-6 - 4шт Планка 93-7 - 4шт Планка 104-8 - 4шт Планка 115-9 - 4шт Планка 126-10 - 4шт Планка винтообразная 46-2 - 4шт Планка винтообразная 67-3 - 4шт Планка винтообразная 88-4 - 4шт Полукольцо диаметром 100 мм - 6шт Полукольцо диаметром 110 мм - 6шт Полукольцо диаметром 120 мм - 6шт Полукольцо диаметром 130 мм - 6шт Полукольцо диаметром 140 мм - 6шт Полукольцо диаметром 150 мм - 6шт Полукольцо диаметром 160 мм - 6шт Полукольцо диаметром 180 мм - 2шт Полукольцо диаметром 200 мм - 2шт Полукольцо диаметром 220 мм - 2шт Полукольцо диаметром 240 мм - 2шт Приставка радиусная 47-27 - 2шт Приставка радиусная 60-35 - 2шт Спиценатягиватель - 2шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х150 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х200 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,5х250 - 25шт Спицы гладкие с перовидной заточкой 1,8х350 - 25шт Спицы с упорной площадкой с перовидной заточкой 1,5х250 - 25шт Спицы с упорной площадкой с перовидной заточкой 1,8х350 - 25шт Стержень дистракционный с пазом 40 мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 50мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 60мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 80мм - 8шт Стержень дистракционный с пазом 100мм - 8шт Стержень резьбовой 60мм - 8шт Стержень резьбовой 80мм - 8шт Стержень резьбовой 100мм - 8шт Стержень резьбовой 10мм - 8шт Стержень резьбовой 150мм - 8шт Стержень резьбовой 200 мм - 8шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х60 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием, 1,6х80 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х100 - 4шт Стержень резьбовой с отверстием 1,6х120 - 2шт Стержень телескопический в сборе 190-260 - 4шт Стержень телескопический в сборе 240-350 - 4шт Стержень телескопический в сборе 290-400, - 4шт Стержень телескопический в сборе 340-490 - 4шт Шайба прокладочная - 25шт Шайба с пазом - 25шт Костодержатель - 1шт
РК-ИМН-5№008560
16 598 400,19
1309
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета с 1 тест-полоской, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
2 616,97
1310
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука

1 308
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
жиынтық
Баған 159-14, 236-21, 335-30- 4 данадан Ойықты ұшы бар баған 131-5, 171-7,211-9, 251-11- 4 данадан Болт М6х10-16 дана Болт М6х16-30 дана Болт М6х30-12 дана Пазы бар болт-сым бекіткіш-90 дана Төлке -10 дана Гайка -200 дана Тесіктері бар доға R = 80 мм, R = 90 мм, R = 100 мм, R = 110 мм, R = 120 мм, R = 140 мм- 2 данадан Керней тәрізді кілт -2 дана Қапталдық кілт -2 дана Сақина, диаметрі 100 мм, 110, 120,130 ,140, 150, 160, 180, 200, 220, 240- 1 данадан Ойықты және тегіс тесігі бар кронштейн -10 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 30 мм-6 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 40 мм-6 дана Ойықты тесігі бар кронштейн 51 мм-6 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 42 мм-8 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 53 мм-8 дана Ойықты ұшы бар кронштейн 64 мм-8 дана Ойықты ұшы және бір тегіс тесігі бар кронштейн -10 дана Муфта-10 дана Планка 32-2-15 дана Планка 49-3, 60-4, 71-5, 82-6, 93-7, 104-8, 115-9, 126-10- 4 данадан Винт тәрізді планка 46-2, 67-3, 88-4- 4 данадан Жартылай сақина, диаметрі 100 ,110,120,130,140,150,160мм- 6 данадан Жартылай сақина, диаметрі 180 мм, диаметрі 200 мм, диаметрі 220 мм, диаметрі 240 мм- 2 данадан Радиустық ендірме 47-27, 60-35- 2 данадан Сым тартқыш - 2дана Қаламұш тәрізді ұштағышы бар тегіс сымдар 1,5х150, 1,5х200, 1,5х250, 1,8х350- 25 данадан Қаламұш тәрізді ұштағышымен тіректік ауданы бар сымдар 1,5х250, 1,8х350- 25 данадан Пазы бар дистракциялық стержень 40 мм,50,60,80,100мм- 8 данадан Ойықтық стержень 60,80,100,10,150,200 мм - 8 данадан Тесігі бар ойықты стержень 1,6х60, 1,6х80, 1,6х100- 4 данадан Тесігі бар ойықты стержень 1,6х120-2 дана Жиналған телескопиялық стержень 190-260, 240-350,290-400, 340-490- 4 данадан Төсемелік шайба - 25 дана Пазы бар шайба -25 дана Сүйек ұстатқыш – 1 дана
ҚР-ММБ-5№008560
16 598 400,19
1 309
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 1 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана .; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.; 3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025934
2 616,97
1 310
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана

Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
23,89
1311
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м² и 40 г/м².
2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см.
3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см.
4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см.
5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см.
6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см.
7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см.
8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт.
9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см.
10. Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см.
11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой.
12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см.
13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см .
14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см.
15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см.
16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м² и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем
штука
Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем
РК-ИМН-5№017378
1 303,70
1312
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови "ЛГ- ImmoBia"
Набор "ЛГ-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. 1.Специфичность. Используемые в наборе реагентов моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления ЛГ. Не обнаружено перекрестной реакции используемых моноклональных антител с хорионическим гонадотропином, фолликулостимулирующим и тиреотропным гормонами. 2.Чувствительность. Минимально определяемая концентрация ЛГ, рассчитанная на основании среднего арифметического значения оптической плотности калибровочного образца В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения), не превышает 0,3 мМЕ/мл. 3.Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определений концентрации ЛГ в контрольном образце, не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации лютеинизирующего гормона в сыворотке крови "ЛГ- ImmoBia"
Набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готовый для использования
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества лютеотропного гормона – 0; 5; 25; 50; 100 МЕ/л, готовые для использования – (калибровочная проба 0 – 2 мл, остальные по 0,8 мл)
3. Контрольный сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием лютеотропного гормона, готова к использованию (0,8 мл)
4. Конъюгат готовый для использования (14 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готовый к использованию (14 мл)
6. Концентрат промывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готовый для использования (14 мл)

22Gx1 1/2” (0.7х38мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 5мл инъекциялық "Нәрия" шприці
РК МИ (ИМН)-0№026048
23,89
1 311
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
1. Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м? және 40 г/м? тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м? материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма
дана
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма
РК-ИМН-5№017378
1 303,70
1 312
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "ЛГ-ImmoBia"
"ЛГ-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластинажолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1.Спецификалығы. Реагенттер жинағында пайдаланылатын моноклональді антиденелер ЛГ- ны жоғары анықтау ерекшелігін қамтамасыз етеді. Хориондық гонадотропинмен,фолликулстимуляциялаушы және тиреотропты гормондармен пайдаланылатын моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталған жоқ. 2.Сезімталдығы. В0 (0 мМЕ/мл) плюс 2? (? – арифметикалық орташа мәнінен орташа шаршылық ауытқуы) калибрлеу үлгісінің оптикалық тығыздығының арифметикалық орташа мәні негізінде есептелген, ең төмен анықталатын ЛГ концентрациясы 0,3 мХБ/мл- ден аспайды. 3.Жаңартылуы. Бақылау үлгісінде ЛГ концентрациясын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында лютеиндеуші гормон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған "ЛГ-ImmoBia" реагенттер жинағы
жиынтық
1.96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; 2.Сарысудың негізінде, лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 5; 25; 50; 100 ХБ/л, пайдалануға дайын (калибрлегіш сынамасы 0 ХБм/л – 2 мл, қалғандары – әрқайсысы 0.8 мл-ден); 3.Лютеиндеуші гормонның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл); 4.Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); 5.Тетраметилбензидин (ТМБ) субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); 6.Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); 7.Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)

РК МИ (in vitro)-0№026686
258 634,33
1313
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 54-56 (XXL), рост 170
Комплект
1. Халат размер 54-56 (XXL), рост 170;
2. Рубашка размер 54-56 (XXL), рост 170;
3. Брюки, рост 170;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1314
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №8
1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 3 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
149 770,92
1315
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

РК МИ (in vitro)-0№026686
258 634,33
1 313
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. 2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған. 3.Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады. 4.Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған. 5 Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек. 6 Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз. 8.Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар. 9.Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170
жинақ
1.Халат өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170; 2.Жейде өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170; 3.Шалбар, бой ұзындығы 170; 4.Мақта-дәкелі бетперде; 5.Алжапқыш, ПЭВД; 6.Жеңқаптар; 7.Бахилалар; 8.Орамал; 9.Сөмке
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1 314
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №8
1 жиынтық (20 тест кассетасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 3 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана 3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана.; 4. Буферлік ерітінді - 2 дана
РК МИ (in vitro)-0№025934
149 770,92
1 315
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1316
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В "анти-НВс-lgG-ImmoBia"
Набор "анти-НВс-lgG-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты. 1.Специфичность. Специфичность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с отрицательными образцами ОПотр < ОПкрит. 2.Чувствительность. Чувствительность выявления иммуноглобулинов класса G к НВсАg – составляет 100%: среднее арифметическое значение оптической плотности в лунках с положительными образцами ОПполож ≥ ОПкрит.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса G к core-антигену вируса гепатита В "анти-НВс-lgG-ImmoBia"
Набор
1. Планшет разборный (12 восьмилуночных стрипов) с иммобилизованным на внутренней поверхности лунок рекомбинантным НВсАg, готовый для использования
2. Положительный контрольный образец (К+) на основе инактивированной сыворотки крови человека, содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (1,5 мл)
3. Отрицательный контрольный образец (К–) на основе инактивированной сыворотки крови человека, не содержащий IgG к НВсАg, готовый для использования, (2,5 мл)
4. Конъюгат, моноклональных антител к IgG человека, меченый пероксидазой хрена, готовый для использования (13,0 мл)
5. Раствор для разведения сывороток (РРС), готовый для использования, (12,0 мл)
6. Концентрат фосфатно-солевого буферного раствора с твином (ФСБ-Т?25), (28,0 мл)
7. Раствор тетраметилбензидина (раствор ТМБ), готовый для использования, (13,0 мл)
8. Стоп-реагент, готов к использованию (12 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027423
250 405,69
1317
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Цвет крышки светло-фиолетовый. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращает свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKU) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз, с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм, 16х100 мм и 16х120 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
штука

РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1 316
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "анти-HBc-lgG-ImmoBia"
"анти-НВс-lgG-ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Спецификалығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау спецификалығы 100% құрайды: ОТтеріс< ОТсын. теріс үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні. 2. Сезімталдығы. G класының иммуноглобулиндерін HBcAg анықтау сезімталдығы 100% құрайды: оң үлгілері бар ойықшаларда оптикалық тығыздықтың орташа арифметикалық мәні OТоң ? ОТсын.
В гепатиті вирусының core-антигеніне G класының иммуноглобулиндерін иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "анти-HBc-lgG-ImmoBia"
жиынтық
1. Ойықшалардың ішкі беткейінде иммобилизацияланған рекомбинантты НВсАg бар жиналмалы планшет (сегіз ойықшалы 12 стрип), пайдалануға дайын; 2. Құрамында НВсАg-ге IgG бар, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі оң бақылау үлгісі (Б+), пайдалануға дайын, (1,5 мл); 3. Құрамында НВсАg-ге IgG жоқ, белсенділігі жойылған адам қан сарысуы негізіндегі теріс бақылау үлгісі (Б–), пайдалануға дайын, (2,5 мл); 4. Конъюгат, ақжелкек пероксидазасымен белгіленген адамның IgG-ге моноклональді антиденелері, пайдалануға дайын (13,0 мл) 5. Сарысуларды сұйылтуға арналған ерітінді (ССЕ), пайдалануға дайын, (12,0 мл) 6. Фосфатты-тұзды буферлік ерітінді концентраты твинмен (ФТБ-Тх25), (28,0 мл) 7. Тетраметилбензидин ерітіндісі (ТМБ ерітіндісі), пайдалануға дайын, (13,0 мл) 8. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (12 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027423
250 405,69
1 317
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKU қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К3 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштағы 258. Номиналды көлемі: 2,0 мл; 4,0 мл, 6,0 мл, 8,0 мл, 10,0 мл, 12,0 мл. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро тромбтардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKU) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйығыштардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g. Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм, 16х100 мм және 16х120 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
дана

Относительная чувствительность 95 %,специфичность 95,7%.Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С
Экспресс тест для определения антител к хеликобактер пилори
Упаковка
Буферный раствор для проведения анализа. Силикагель. Кассета. Пипетка. Инструкция по применению.
РК-ИМН-5№016443
21 529,04
1320
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack"
Размеры бумаги 300х300 мм 400х400 мм 450х450 мм 500х500 мм 600х600 мм 750х750 мм 900х900 мм 1000х1000 мм 1200х1200 мм Плотность бумаги должна быть 60 г/м² (±5%) Два слоя крепированной бумаги должны выдерживать 3 кг
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 750х750 мм
штука
Медицинская упаковочная крепированная бумага для паровой, газовой стерилизации марки "Sterilepack" 750х750 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
254,87
1321
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
2. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер чулка: 5-40 см х 50-150 см Размер бахил: 30-50 см х 50-100 см Размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см Материал: Нетканый/эластичный материал Плотность: 10 г/м² - 90 г/м² Количество: 1 шт. / пара
3. Операционная лента Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 25-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
5. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и)) Размер: №11/№13/№15/№22/№23 Длина рукоятки: 13-18 см Материал: лезвие – из нержавеющей стали, рукоятка – из полимера Количество: 1-3 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл Размер: 12 см х 9,2 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: поверхность из абразивного материала Количество: 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический Длина карандаша: 19,5-21,5 см Длина шнура: 250-300 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт.
9. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) Размер: 160-250 см х 160- 300 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт.
12. Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт.
2. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара
3. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт.
5. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и)), размер: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт.
9. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) 160-250 см х 160- 300 см - 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт.
12. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.

Салыстырмалы сезімталдығы 95 % , спецификасы 95,7% . Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С
Хеликобактер пилори антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
қаптама
Талдау жүргізуге арналған буферлік ерітінді. Силикагель. Кассета. Пипетка. Қолдану жөніндегі нұсқаулық
РК-ИМН-5№016443
21 529,04
1 320
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы
Қағаз өлшемі 300х300 мм, 400х400 мм, 450х450 мм, 500х500 мм, 600х600 мм, 750х750 мм, 900х900 мм, 1000х1000 мм, 1200х1200 мм, тығыздығы 60 г/м? ( 5%). болатын парақтарда шығарылады. Креп қағаздың екі қабаты 3 кг-ды көтереді.
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 750х750 мм
дана
"Sterilepack" маркасының бумен, газбен стерилизациялауға арналған медициналық қаптауыш креп қағазы 750х750 мм
РК МИ (ИМН)-0№025392
254,87
1 321
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1-2 дана. 2. Ұзын шұлық/бахила/гипсті созылғыш бекітуге арналған бандаж Ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см Бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см Бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см Материалы: тоқылмаған/созылғыш материал Тығыздығы: 10 г/м?-90 г/м? Мөлшері: 1 дана/жұп 3. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см x 5-30 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Мөлшері: 1 дана. 4. Аспирация мендиатермияға арналған қап Өлшемі: 20-70 см х 25-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 5. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ) Өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 Тұтқаның ұзындығы: 13-18 см Материалы: жүзі - тот баспайтын болаттан, тұтқасы - полимерден Мөлшері: 1-3 дана. 6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер Өлшемі: 12 см x 9,2 см Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. 7. Коагулятор ұшын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті материалдың беті Мөлшері: 1 дана. 8. Электрхирургиялық қарындаш Қарындаштың ұзындығы: 19,5-21,5 см Баудың ұзындығы: 250-300 см Электрод материалы: тот баспайтын болат Мөлшері: 1 дана. 9. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар Өлшемі: S/M/L/XL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м?-130 г/м? Мөлшері: 1-3 дана. 10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-250 см х 160-300 см Материалы: тоқылмаған, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 11.Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Мөлшері: 1-10 дана. 12. Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана. 2. Ұзын шұлық/бахила/гипсті созылғыш бекітуге арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп 3. Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана.. 4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана. 5. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана. 6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана. 7. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана. 8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт. 9. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар, өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана.. 10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-250 см х 160-300 см - 1 дана. 11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана 12. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.

Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Набор для окончания процедуры (часть 2)
набор
1. Тампон марлевый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт.
2. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт.
3. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт.
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 359,21
1327
Халат медицинский одноразовый нестерильный: хирургический, евростандарт, противочумный
Халат медицинский одноразовый нестерильный: хирургический, евростандарт, противочумный изготавливаются из нетканого материала типа СМС (спанбонд /мельтблаун/спанбонд) /СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/ спанбонд), спанбонд, ламинированный спанбонд, вуденпалп с плотностями 25 г/м2 - 70 г/м2, должны быть упакованы в один или два пакета. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Халат хирургический одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, спанбонд. Халат с удобной горловиной на завязке, с одним поясом, с длинными рукавами, рукава с мягкой резинкой или манжетом. Может быть усилен снаружи полиэтиленом в области передней части халата и рукавов. Халат удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Халат евростандарт одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, вуденпалп. Халат с длинными рукавами на трикотажном манжете, имеет четыре завязки в области спины. Ворот на застежке "липучкой", что упрощает застегивание. Может быть усилен впитывающей вставкой в области переда и рукавов. Халат сложен для удобного надевания без дополнительной помощи. Халат противочумный одноразовый, изготавливается из водоотталкивающего, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС/СММС, ламинированный спанбонд. Халат с двумя поясами, с горловиной на стойке и завязках, длинные рукава на резинке или манжетах, полы халата глубоко заходят одна на другую, что обеспечивает максимальную защиту. Завязки на горловины обеспечивают максимальное прилегание горловины халата к шее. Для одноразового использования!
Халат одноразовый нестерильный: противочумный
штука
Халат одноразовый нестерильный: противочумный
РК МИ (ИМН)-0№025767
1 206,98
1328
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100, №200
Пластырь состоит из нетканого материала, покрытого медицинским клеем, абсорбирующей подушечки и защитной бумаги.
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100, №200
штука
Пластырь инфузионный постинъекционный Bioplatax® стерильный, в упаковке №100

Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №1 Емшараны аяқтауға арналған жинақ (2-бөлім)
жиынтық
1.Дәкелі тампон рентген контрастық жіпсіз 5 см өлшемімен - 4 дана. 2. Дәкелі сүрткі 5х5 см, 12-қабатты - 5 дана. 3. Иілімді бекіткіш бинт 10 смх4 см - 1 дана. 4. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана.
РК МИ (ИМН)-0№024934
2 359,21
1 327
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, обаға қарсы
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат: хирургиялық, евростандарт, обаға қарсы, СMС (спанбонд/мелтблаун/спанбонд) /СММС (спанбонд/мелтблаун/мелтблаун/спанбонд), спанбонд, ламинатталған спанбонд, вуденпалп типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 25г/м2-70г/м2, бір немесе екі пакетке қапталуы тиіс. Дана саны тапсырыс берушімен келісім бойынша жеке қаптамада сондай - ақ топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет қолданылатын хирургиялық халат, су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, спанбонд, СMС/СMMС типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Бір белбеуі бар, ұзын жеңді, жеңінде жұмсақ резеңке немесе манжеті бар, ыңғайлы мойны бар халат. Халаттың алды және жеңдері сырттан полиэтиленмен күшейтілуі мүмкін. Халат қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бір рет қолданылатын халат евростандарт, су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, вуденпалп, СMС/СMMС типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Тоқылған манжеті бар ұзын жеңді халат, арқа жағында төрт белбеулі бауы бар. Жағасында "жабысқақ" ілмек бар, бұл бекітуді жеңілдетеді. Алдыңғы және жеңдер аймағында сіңіргіш ендірмемен күшейтілуі мүмкін. Халат қосымша көмексіз киюге ыңғайлы түрде бүктеледі. Бір рет қолданылатын обаға қарсы халат, су өткізбейтін, түксіз, СMС/СMMС ламинатталған спинбонд типті гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған. Халаттың екі белдігі бар, мойнында тік жағасы және бауы бар, резеңке немесе манжетті бар ұзын жеңі, халаттың етегі бір-біріне терең енеді, бұл максималды қорғанысты қамтамасыз етеді. Мойын байламдары халатты мойынға максималды жабысуын қамтамасыз етеді. Бір рет пайдалануға арналған!
Бір рет қолданылатын стерильді емес халат: обаға қарсы
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес халат: обаға қарсы
РК МИ (ИМН)-0№025767
1 206,98
1 328
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100, № 200
Бұласыр медициналық желіммен жабылған тоқылмаған материалдан, сіңіргіш жастықшадан және қорғаныш қағаздан тұрады.
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100, № 200
дана
Bioplatax® стерильді инъекциядан кейін қолданылатын инфузиялық бұласыры, қаптамада № 100

РК МИ (ИМН)-0№024912
3,30
1329
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека

РК МИ (ИМН)-0№024912
3,30
1 329
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 50-52 (L-XL), рост 182
Комплект
1. Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) размер 50-52 (L-XL), рост 182;
2. Куртка хирургическая, короткий рукав размер 50-52 (L-XL), рост 182;
3. Брюки хирургические рост 182;
4. Маска респиратор FFP3;
5. Очки защитные;
6. Бахилы хирургические высокие;
7. Нарукавники медицинские на резинке;
8 .Полотенце впитывающее;
9. Перчатки хирургические;
10. Фартук хирургический длинный;
11. Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1335
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,8х25мм (21Gx1), зеленая
РК-ИМН-5№020995
140,53
1336
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в моче человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до тридцати шести из пятидесяти шести наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты, панели, баночки и баночки с ключами.
Экспресс-тесты в наборе для определения в моче от одного до тридцати шести наркотических средств и психотропных веществ №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску для определения одного из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.; 3. Инструкция по применению - 1 шт.

Инфекционист- дәрігерінің қорғаныс киім жиынтығы (жабық үй-жайларда патогендігі 1-2 топтағы қоздырғыштармен жұмыс істеу үшін) өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
жинақ
1.Хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) жоғары және байламмен өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; 2.Қысқа жеңді хирургиялық күрте өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; 3.Хирургиялық шалбар бой ұзындығы 182; 4.​FFP3 респиратор-бетпердесі; 5.Қорғаныс көзілдірігі; 6.Бахилы хирургические высокие; 7.Нарукавники медицинские на резинке; 8.Полотенце впитывающее; 9.Перчатки хирургические; 10.Фартук хирургический длинный; 11.Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая
РК МИ (ИМН)-0№026527
19 461,49
1 335
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,8х25мм (21Gx1) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, жасыл
РК-ИМН-5№020995
140,53
1 336
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам несебінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің бірден отыз алтыға дейін түрін бір мезгілде айқындайтын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты өндіруші тест-жолақтарды кассеталарға, панельдерге, банкілерге және бекіткіші бар банкілерге жиынтықтауы мүмкін.
Несепте бірден отыз алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2
1 жиынтық (25 тест)
1.Ылғалсіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана; 2. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана; 3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

1338
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм, 65х56 мм, в коробке №100
Спиртовая салфетка, представляет собой нетканое полотно, пропитанное 70% раствором этилового спирта и упакованное в герметичный пакет
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х56 мм, в коробке №100
штука
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х56 мм,
РК-ИМН-5№018583
9,59
1339
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л

1 338
Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер 65х30 мм, 65х56 мм өлшемдерімен, №100 қорапта
Спиртті сүрткі 70% этил спирті сіңірілген тұмшаланған пакетке қапталған тоқылмаған мата болып келеді
Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер 65х56 мм өлшемдерімен, №100 қорапта
дана
Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер 65х56 мм өлшемдерімен,
РК-ИМН-5№018583
9,59
1 339
Дезостерил- ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л

В качестве действующих веществ содержит 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, а также синергетический комплекс (поверхностно-активные вещества, увлажняющие и ухаживающие за кожей компоненты, регулятор кислотности, загуститель, пищевой краситель (опционально), отдушка и вода).
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (флакон полимерный цилиндрический объемом 1,0 л без дозатора)
флакон
гелеобразная жидкость, флакон полимерный цилиндрический
РК МИ (ИМН)-0№026132
6 684,77
1340
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале
"Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена E. coli O157, продуцирующая шигатоксин в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения кишечной палочки О157 (E.​coli O157) в кале №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025780
3 826,11
1341
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" представляет собой бесцветную/с желтоватым оттенком (от светло желтого до коричневого цвета), прозрачную жидкость со слабым специфическим запахом. Содержит в своем составе: алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 10±0,5%, глутаровый альдегид – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты, обеспечивающие моющее и дезодорирующее действие, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил- УНИВЕРСАЛ" (жидкость), объемом 5,0 л
канистра
жидкость, канистра полимерная
РК МИ (ИМН)-0№025840
29 519,21
1342
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Салфетка двухслойная Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт.
3. Клещи с кнопками-защелками Длина: 18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации, стерильный, одноразового применения
набор

Әсер ететін заттар ретінде 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, сондай-ақ синергетикалық кешен (беттік-белсенді заттар, теріні ылғалдандыратын және күтімдейтін компоненттер, қышқылдықты реттегіш, қоюландырғыш, тағамдық бояғыш (міндетті емес), қош иісті зат және су) бар.
Дезостерил-ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (дозаторы жоқ көлемі 1,0 л цилиндрлі полимерлі құты)
құты
гель тәрізді сұйықтық, цилиндрлі полимерлі құты
РК МИ (ИМН)-0№026132
6 684,77
1 340
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E. coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның нәжіс үлгілерінде шигатоксин өндіретін E.​coli O157 антигенін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі ішек таяқшасын O157 (E.​coli O157) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025780
3 826,11
1 341
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" құралы түссіз/сарғыш реңді (ашық сарыдан қоңырға дейін), әлсіз ерекше иісі бар мөлдір сұйықтық болып табылады. Құрамында: алкилдиметилбензиламмоний хлориді – 10±0,5%, глутар альдегиді – 2,0±0,5%, глиоксаль – 5,0±0,5%, сондай-ақ жуу және дезодорациялайтын әсерді қамтамасыз ететін басқа да функционалдық және қосалқы компоненттер, тазартылған су бар.
"Дезостерил-УНИВЕРСАЛ" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық), көлемі 5,0 л
канистр
сұйықтық, полимерлік канистр
РК МИ (ИМН)-0№025840
29 519,21
1 342
Стерильді, бір рет қолданылатын, катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
1. Екі қабатты сүрткі Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Саны: 1 дана. 2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-50 г/м? Саны: 1 дана. 3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер Ұзындығы: 18-25 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық

1. Салфетка двухслойная 50-80 см х 50-80 см - 1 шт.
2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50-80 см х 50-80 см - 1 шт.
3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 18-25 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№027294
28 321,75
1343
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале
"Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигенов Salmonella typhi (S.​typhi) и Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) образцах кала человека
Экспресс-тест для определения антигена возбудителей СальмонеллҰза (S.​typhi/ S.​par​atyp​hi) в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025718
91 973,75
1344
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический тест для качественного определения антител к ВИЧ 1/2, и Treponema pallidum (TP - возбудитель сифилиса) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к ВИЧ 1/2 (HIV 1/2) и антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025776
27 723,47
1345
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.

1. Екі қабатты сүрткі 50-80 см x 50-80 см - 1 дана. 2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50-80 см x 50-80 см - 1 дана. 3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер, ұзындығы: 18-25 см - 1 дана.. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№027294
28 321,75
1 343
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S.​typhi/​S.​par​atyp​hi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адам нәжісінің үлгілеріндегі Salmonella typhi (S.​typhi) және Salmonella paratyphi (S.​par​atyp​hi) антигендерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі СальмонеллҰз қоздырғыштарының (S. typhi/S. paratyphi) антигенін анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана.; 2. Инструкция по применению - 1 шт.; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана
РК МИ (in vitro)-0№025718
91 973,75
1 344
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест
"АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі АИТВ 1 және 2 және Treponema pallidum (TP - мерез қоздырғышы) антиденелерін сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық тест.
АИТВ 1/2 (HIV 1/2) антиденелерін және мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 данаБірреттік пластикалық пипетка - 25 данаастиковая одноразовая - 25 шт.; 4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025776
27 723,47
1 345
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана

РК МИ (in vitro)-0№025661
845,24
1346
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные неопудренные микротекстурированные высокочувствительные (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные неопудренные микротекстурированные высокочувствительные (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
380,01

РК МИ (in vitro)-0№025661
845,24
1 346
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары опаланбаған микротекстурленген жоғары сезімтал (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары опаланбаған микротекстурленген жоғары сезімтал (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
380,01

1347
Экспресс-тест для обнаружения антигена вируса SARS-CoV-2 в мазках из носоглотки "COVID-19 Ag"
Коронавирус — это семейство РНК-вирусов, которые поражают человека, других млекопитающих и птиц. Эти вирусы могут поражать дыхательную систему, ЖКТ и нервы. Наиболее распространенными и смертоносными считаются вирусы, поражающие дыхательные пути. Новый коронавирус 2019-nCov относится к тому же семейству и очень похож по вызываемым симптомам и своему строению на коронавирус ближневосточного респираторного синдрома и коронавирус атипичной пневмонии.Как и все вирусы, 2019-nCov состоит из вириона — внутренней части, которая, собственно и выполняет всю работу, — и капсида — оболочки вируса, которая позволяет ему прикрепляться к мембране клеток. Обычно вирусы этого семейства вызывают заболевания в легкой форме, но иногда у больного может развиться ТОРС — тяжелый острый респираторный синдром, который быстро приводит к смерти (не зря его еще прозвали "пурпурная смерть").Этот тест предназначен для профессионального использования в диагностике КВИ. Предельная относительная чувствительность составляет 87,1%,и предельная относительная специфика составляет 98,3%. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.

1 347
Мұрын-жұтқыншақ жағындысынан SARS-CoV-2 вирусының антигенін анықтауға арналған "COVID-19 Ag" экспресс-тесті
Коронавирус-бұл адамдарға, басқа сүтқоректілер мен құстарға әсер ететін РНҚ вирустарының отбасы. Бұл вирустар мүмкін поражать тыныс алу жүйесі, АІЖ және жүйке жүйесі. Ең көп таралған және өлімге әкелетін вирустар әуе жолдарына әсер етеді. Жаңа коронавирус 2019-nCov сол отбасына жатады және Таяу Шығыстағы тыныс алу синдромы мен SARS коронавирусына байланысты белгілері мен құрылымына өте ұқсас.Барлық вирустар сияқты, 2019 — nCov вирионнан тұрады — іс жүзінде барлық жұмысты орындайтын ішкі бөлік — және вирустың мембранасына қосылуға мүмкіндік беретін капсид. Әдетте бұл отбасының вирустары ауруды жұмсақ түрде тудырады, бірақ кейде науқаста SARS пайда болуы мүмкін — жедел респираторлық синдром, ол тез өлімге әкеледі (бекер емес, оны "күлгін өлім"деп те атайды).Бұл тест КВИ диагнозында кәсіби қолдануға арналған. Шекті салыстырмалы сезімталдық 87,1%, ал шекті салыстырмалы ерекшелік 98,3% құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 176
Комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 42-44 (S), рост 176;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1358
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)
"Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения Прокальцитонина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Прокальцитонина (PCT) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025712
108 706,56
1359
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл (далее цилиндр-фиксатор) представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена (ПП) и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Цилиндр-фиксатор имеет специальную "защелку", обеспечивающей жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления и предотвращение повторно применения. Цилиндр фиксатор является составной частью системы для забора крови, состоящий из самой цилиндра-фиксатора, вакуумной пробирки и двухсторонней иглы.
Цилиндр-фиксатор одноразовый для двухсторонних игл
штука
Цилиндр-фиксатор одноразовый со стерильной двухсторонней иглой 0,7х38мм (22Gx1 1/2 ), черная
РК-ИМН-5№020995
134,77
1360
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025717
2 369,16
1361
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%. Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
штука

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1.Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3.Алжапқыш ПЭВД; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 5Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 6 .Сіңіргіш сүрткі; 7.Медициналық қолғаптар
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1 358
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі Прокальцитонинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Прокальцитонинді (PCT) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025712
108 706,56
1 359
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр (бұдан әрі – бекіткіш цилиндр) полипропиленнен (ПП) жасалған, боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады және венадан қан алу кезінде екі жақты инелер мен пробиркаларды бекітуге арналған. Бекіткіш цилиндрдің екі жақты инені сенімді бекіту және қайта қолданудың алдын алу үшін қатты бекітуді қамтамасыз ететін арнайы "ілгегі" бар. Бекіткіш цилиндр, вакуумды пробиркадан, екі жақты инеден және бекіткіш-цилиндрден тұратын қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады.
Екі жақты инелерге арналған бір реттік бекіткіш цилиндр
дана
0,7х38мм (22Gx1 ?) стерильді екі жақты инесі бар бір реттік бекіткіш цилиндр, қара
РК-ИМН-5№020995
134,77
1 360
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025717
2 369,16
1 361
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан кардиалды тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" Экспресс-тесті)
Тесттің сезімталдығы және спецификалығы сезімталдығы бойынша 99,9%, спецификалығы бойынша 99,9%. Төменгі анықтау шегі 0,5 нг/мл
Плазма сарысуынан және жаңа алынған қанынан кардиалды тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" Экспресс-тесті)
дана, миллилитр

1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
РК МИ (in vitro)-0№026565
48 510,00
1362
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №4
1 набор (1 тест-кассета)
1. Тест-кассета с 4 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
10 306,82
1363
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт.
2. Зажим Длина: 18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
набор
1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см - 1-5 шт.
2. Зажим, длина: 18-25 см - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№027441
4 784,06
1364
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения концентрации Липокалина, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека.
Быстрый количественный тест на Липокалин, ассоциированный с желатиназой нейтрофилов (NGAL) для флуоресцентных анализаторов Finecare

1. Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған, тест-кассета – (25 дана) 2. Полиэтилендік бір реттік пипетка – (25 дана) 3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 құты)
РК МИ (in vitro)-0№026565
48 510,00
1 362
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №4
1 жиынтық (1тест кассетасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 4 тест жолағы бар тест кассетасы - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
РК МИ (in vitro)-0№025934
10 306,82
1 363
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материалдар түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері Өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-5 дана. 2. Қысқыш Ұзындығы: 18-25 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1.Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см - 1-5 дана. 2. Қысқыш, ұзындығы: 18-25 см - 1 дана. 3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
РК МИ (ИМН)-0№027441
4 784,06
1 364
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті - адамның несеп үлгілерінде нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалин (NGAL) концентрациясын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған нейтрофилдер желатиназасымен астасқан Липокалинге (NGAL) жедел сандық тесті

1 набор (1 баночка)
1. Баночка, содержащая от одной до восемнадцати тест-полосок для определения от одного до восемнадцати из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
23 727,99
1373

1 жиынтық (1 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден он сегізге дейін түрін анықтауға арналған бірден он сегізге дейін тест-жолағы бар банка - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
РК МИ (in vitro)-0№025862
23 727,99
1 373

Защитные костюмы размер 50-52 (L-XL), рост 182
штука
1.Блуза с капюшоном размер 50-52 (L-XL), рост 182; 2.Брюки размер 50-52 (L-XL), рост 182
РК МИ (ИМН)-0№026865
7853,39
1382
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кортизола (Cortisol) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Кортизол (Cortisol) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026622
105 537,19
1383
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм, 65х56 мм, в коробке №100
Спиртовая салфетка, представляет собой нетканое полотно, пропитанное 70% раствором этилового спирта и упакованное в герметичный пакет
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм, в коробке №100
штука
Салфетки спиртовые однократного применения размерами 65х30 мм,
РК-ИМН-5№018583
8,49
1384
Пробирки вакуумные стерильные "AVATUBE" для забора, хранения и анализа крови
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца.
1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг.
2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки.
3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. В зависимости от назначения пробирки содержат добавки. Разреженное давление в пробирке обеспечивает взятие необходимого объема крови. Наружный диаметр крышек рассчитан к размерам иглодержателя производства ТОО "ЭкоФарм Интернейшнл". Изделие стерильное для одноразового использования. Тип пробирок: 13х75мм;13х100мм; 16х100мм; 16х120мм. Втягиваемый объем пробирок составляет в пределах от 1мл до 12мл.
Пробирки вакуумные стерильные "AVATUBE" для забора, хранения и анализа крови
штука

Қорғаныс костюмдері өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; Шалбар өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 382
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кортизолды (Cortisol) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Кортизолға (Cortisol) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026622
105 537,19
1 383
Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер 65х30 мм, 65х56 мм өлшемдерімен, №100 қорапта
Спиртті сүрткі 70% этил спирті сіңірілген тұмшаланған пакетке қапталған тоқылмаған мата болып келеді
Өлшемдері 65х30 мм, №100 қорапта бір рет қолданылатын спиртті майлықтар
дана
Өлшемдері 65х30 мм бір рет қолданылатын спиртті майлықтар,
ҚР-ММБ-5№018583
8,49
1 384
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған "AVATUBE" стерильді вакуумды пробиркалары
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Пробирка химиялық таза түбі дөңгелек, центрифуганың барлық түрлеріне жарамды. 2) тік борозды қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалығын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетіне жанасудан қорғайды. 3) тығын гемостатикалық репеллентпен жабылған және вакуум жүйесінің герметикалығын қамтамасыз етеді. Пробиркада қолданылу мақсатына байланысты қоспалар бар. Пробиркадағы қысым қажетті қан көлемін алуды қамтамасыз етеді. Қақпақтардың сыртқы диаметрі "ЭкоФарм Интернейшнл"ЖШС өндірісінің ине ұстатқышының көлеміне есептелген. Бір рет қолдануға арналған, стерильді. Пробирканың түрлері: 13х75мм;13х100 мм; 16х100 мм; 16х120 мм. Пробиркалардың көлемі 1мл-ден 12мл-ге дейін құрайды.
Қанды алуға, сақтауға және талдауға арналған "AVATUBE" стерильді вакуумды пробиркалары
дана

Пробирка вакуумная стерильная с CPDA для исследования и длительного хранения венозной крови объемом 9,0 мл
РК-ИМН-5№021154
655,14
1385
Костюм хирургический нестерильный
Костюм хирургический из нетканого материала нестерильный, одноразового применения, размерами: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм изготавливается из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового, гипоаллергенного нетканого полотна типа СМС (Спанбонд/ Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/Мелтблаун/ Спанбонд), СС (спанбонд), плотностью 25г/м²-55г/м², конструктивно состоит из рубашки и брюк. Рубашка прямого силуэта, без застҰжки, без рукавов или с короткими/длинными рукавами на резинках. Брюки классической формы на резинке или завязках с лентой на поясе для фиксации. Костюм должен быть упакован в полиэтиленовый пакет, и удобно сложен для надевания без дополнительной помощи. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Для одноразового использования!
Костюм хирургический нестерильный
комплект
Рубашка XL, брюки XL
РК МИ (ИМН)-0№027132
1222,61
1386
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения

Веналық қанды зерттеуге және ұзақ сақтауға арналған CPDA бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,0 мл
ҚР-ММБ-5№021154
655,14
1 385
Стерильді емес хирургиялық костюмі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес хирургиялық костюм, өлшемдері: M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL. Костюм СМС (Спанбонд/Мелтблаун/Спанбонд), СММС (Спанбонд/Мелтблаун/ Мелтблаун/Спанбонд), СС (спанбонд), сияқты су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз, гипоаллергенді тоқылмаған матадан жасалған, тығыздығы 25г/м?- 55 г/м?, конструктивті түрде көйлек пен шалбардан тұрады. Тік силуэтті, бекіткішсіз, жеңсіз немесе резеңкесі бар қысқа/ұзын жеңді жейде. Классикалық формадағы шалбар белінде резеңкесі немесе бекітуге арналған лентамен байлауы бар. Костюм полиэтилен пакетке салынып, қосымша көмексіз кию үшін ыңғайлы түрде бүктелуі керек. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала орауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген түрдегі тоқылмаған мата. Олар тапсырыс берушімен келісілген дана санына сәйкес жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір рет пайдалануға арналған!
Стерильді емес хирургиялық костюмі
жинақ
Жейде XL, Шалбар XL
ҚР-МБ (ММБ)-0№027132
1 222,61
1 386
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен

Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие с внутренним полиуретановым покрытием (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные с валиком опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие с внутренним полиуретановым покрытием (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
РК МИ (ИМН)-0№025497
330,00
1387
Экспресс тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
Этот тест предназначен для использования в диагностике желудочно-кишечного кровотечения. Кровь в кале свидетельствует о внутренних кровотечениях, связанных с переизбытком патологических состояниями желудочно-кишечного тракта, как рак толстой кишки, язвы, полипы, колит, воспаление дивертикулита и трещины. Данный иммунохроматографический анализ является намного более чувствительным и точным, чем традиционный анализ Guaciac, и его легче выполнить. Кроме того, этот тест не требует диетических ограничний до проведения анализа. На поверхности высокочувствительного тест -планшета FOB имеются маркировки Т и С, что означают "Контрольная полоска" и "Тестовая полоска" соответственно. Обе "Контрольная полоска" и "Тестовая полоска" не видны в окошке планшета до внесения образца. "Контрольная полоска" используется для процедурного контроля. Контрольная полоска всегда должна появиться, если тест-процедура выполняется и тестовые реагенты контрольной линии работают должным образом, независимо от наличия гемоглобина человека в образцах. Красная "Т" полоска появится в окошке планшета если достаточно гемоглобина в образце, и полоска не появится, если гемоглобин отсутствует. Чувствительность теста составляет 50нг (Hb)/мл буфера или 2,5 мкг (Hb)/г кала. Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
упаковка

Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс, ішкі полиуретанды жабынмен (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валикпен опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс, ішкі полиуретанды жабынмен (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025497
330,00
1 387
Нәжістен жасырын қанды анықтауға арналған (FОВ) экспресс тесті
Бұл тест асқазан-ішектен қан кетуді диагностикалауда пайдалануға арналған. Нәжістегі қан жуан ішек обыры, ойық жаралар, полиптер, колит, дивертикулиттің қабынуы және сызаттар сияқты асқазан-ішек жолының патологиялық жай-күйінің шамадан тыс болуымен байланысты ішкі қан кетулерін білдіреді. Бұл иммунохроматографиялық талдау Guaciac дәстүрлі талдауына қарағанда барынша сезімтал және дәл болып табылады және оны орындау оңай. Бұдан бөлек, бұл тест талдау жүргізгенге дейін диеталық шектеулерді қажет етпейді. FOB сезімталдығы жоғары тест-планшеттің беткейінде Т және С таңбаланулары бар, олар сәйкесінше "Бақылау жолағы" және "Тестілік жолақ" дегенді білдіреді. "Бақылау жолағы" және "Тестілік жолақ" екеуі де үлгіні енгізгенге дейін планшеттің терезесінде көрінбейді. "Бақылау жолағы" емшаралық бақылау үшін пайдаланылады. Егер үлгілерде адам гемоглобині болуына қарамастан, тест-емшара орындалса және бақылау желісінің тестілік реагенттері тиісінше жұмыс істеп тұрса, бақылау жолағы үнемі көрінуі тиіс. Егер үлгіде гемоглобин жеткілікті болса, қызыл "Т" жолақ планшеттің терезесінде көрінеді және егер гемоглобин болмаса, жолақ көрінбейді. Тесттің сезімталдығы 50нг (Hb)/мл буферді немесе 2,5 мкг (Hb)/г нәжісті құрайды. Сақтау мерзімі 24 ай. Сақтау температурасы 2-30 градус С.
Нәжістен жасырын қанды анықтауға арналған (FОВ) экспресс тесті
орау

1. Тест-полоска
2. Картонная коробка для пробирок с буферным разбавителем образца
3. ID стикер
4. Инструкция по применению на казахском и русском языках
5. Мультикассета
6. Силикагель
7. Пробирка для буферного разбавителя
8. Буферный разбавитель образца по 2мл в пробирке
9. Запечатываемый пластиковый пакет для мультикассеты
10. Запечатываемый пластиковый пакет для коробки с пробирками с буферным разбавителем образца
11. Пакет для сбора образца
РК-ИМН-5№015041
46 245,70
1388
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана
Шапочки медицинские одноразовые нестерильные: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Колпак", "Коммодус", шлем "Капюшон", косынка, бандана изготавливаются из нетканого гипоаллергенного материала типа спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), плотностями 13 г/м² - 70 г/м². Для одноразового использования.
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: клип-берет "Шарлотта"
штука
Шапочка медицинская одноразовая нестерильная: клип-берет "Шарлотта"
РК МИ (ИМН)-0№025768
35,47
1389
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать, окрашивание внутреннего колпачка остается на усмотрение производителя. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
штука
Иглы к шприц-ручке LANA FINE одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 8 мм.
РК-ИМН-0№023176
76,74
1390
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ" – это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в слюне человека. В зависимости от количества используемых тест-полосок (одновременно определяемых от одного до шестнадцати из двадцати восьми наркотических средств и психотропных веществ), и иных условий использования, тест-полоски могут комплектоваться производителем в кассеты и баночки.
Экспресс-тесты в наборе для определения в слюне от одного до шестнадцати наркотических средств и психотропных веществ №2

1. Үлгілерді алуға арналған пакет 2. Үлгінің буферлік сұйылтқышы бар пробиркалар қорабына арналған желімделіп жабылатын пластик пакет 3. Мультикассетаға арналған желімделіп жабылатын пластик пакет 4. Үлгінің буферлік сұйылтқышы 2 мл-ден пробиркада 5. Буферлік сұйылтқышқа арналған пробирка 6. Силикагель 7. Мультикассета 8. Қазақ және орыс тілдеріндегі қолдану жөніндегі нұсқаулық 9. ID стикер 10. Үлгінің буферлік сұйылтқышы бар пробиркаларға арналған картон қорап 11. Тест жолағы
ҚР-ММБ-5№015041
46 245,70
1 388
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: "Берет", "Пилотка", клип-берет "Шарлотта", "Қалпақ", "Коммодус", шлем "Капюшон", үшкіл орамал, бандана, тығыздығы 13 г/м? - 70 г/м? дейін, спанлейс, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд) типті, тоқылмаған гипоаллергенді материалдан дайындалады. Бір рет қолдануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық телпек: клип-берет "Шарлотта"
ҚР-МБ (ММБ)-0№025768
35,47
1 389
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана.
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE ине
дана
Шприц-қаламға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 8 мм.
ҚР-ММБ-0№023176
76,74
1 390
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Сілекейде бірден он алтыға дейін есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" – бұл адам сілекейінде есірткі және психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған жылдам визуальді иммунохроматографиялық экспресс-тест. Пайдаланылатын тест-жолақтардың санына (бірмезгілде жиырма сегіз есірткі және психотроптық заттың біреуінен он алтыға дейін айқындалатын) және пайдаланудың өзге де жағдайларына байланысты, тест-жолақтарды өндіруші кассеталар мен банкаларға жиынтықтай алады.
Сілекейде бірден он алтыға дейінгі есірткі және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2

РК МИ (ИМН)-0№023958
136,70
1393
Комплект одежды и белья одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные из различных материалов: нетканое полотно различных видов, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект одежды и белья одноразовый стерильный
комплект
1. Халат.
2. Рубашка.
3. Сорочка.
4. Брюки .
5. Комбинезон.
6. Шапочка.
7. Маска трехслойная медицинская.
8. Фартук.
9. Нарукавники.
10. Бахилы.
11. Полотенце/салфетка (5-70)х(5-70) см .
12. Простыня/пеленка (70- 400)х(70-400) см.
13. Подстилка впитывающая (60-90)х(60-90) см.
14. Перчатки латексные хирургические стерильные.
РК-ИМН-5№020376
16 034,07
1394
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (СРБ) в цельной крови человека, сыворотке или плазме
Быстрый количественный тест на Высокочувствительный С-реактивный белок (HS CRP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026624
63 322,19
1395
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№023958
136,70
1 393
Бір реттік стерильді киім мен төсек орын жабдығының жиынтығы
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ орауышына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / пленка) герметикалық оралған, әр-түрлі тоқылмаған материалдардан, мақта иірімжібінен, полиамид жібінен, бұрылған лайкрадан, полиэтиленді пленкадан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен,неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибанадан жасалған бір рет пайдаланылатын стерильді өнімдер жиынтығы.
Бір реттік, стерильді киім мен төсек орын жабдығының жиынтығы
жинақ
1. Халат*; 2. Жейде*; 3. Көйлек*; 4. Шалбар*; 5. Комбинезон*; 6. Телпек*; 7. Үш қабатты медициналық бетперде*; 8. Алжапқыш*; 9. Жеңқап*; 10. Бахилалар*; 11. Сүлгі/сүрткі (5-70)х(5-70) см*; 12. Ақжайма/жаялық (70-400)х(70-400) см*; 13. Сіңіргіш төсеніш (60-90)х(60-90) см*; 14. Стерильді, латексті хирургиялық қолғаптар*
ҚР-ММБ-5№020376
16 034,07
1 394
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы С-реактивтік ақуызды (СРА) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Жоғары сезімтал C-реактивтік ақуызға (HS CRP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026624
63 322,19
1 395
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана

1 набор (20 тест-кассет)
1. Тест-кассета с 5 тест-полосками, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 20 шт.;
4. Буферный раствор – 2 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
249 618,20
1407
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ
"Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ" - это быстрый визуальный иммунохроматографический экспресс-тест для качественного обнаружения наркотических средств и психотропных веществ в в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека.
Экспресс-тесты в наборе для определения наркотических средств и психотропных веществ №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, содержащая одну тест-полоску, для определения одного из шестнадцати видов наркотических средств и психотропных веществ (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка пластиковая одноразовая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026479
36 726,80
1408
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения С-реактивного белка (CRP) и Прокальцитонина (РСТ) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на С-реактивный белок (CRP) и Прокальцитонин (РСТ) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026573
148 065,61
1409
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды рН 7,4 при 25°С Цвет Красный Прозрачность Матовый Консистенция Гелеобразный Весовая дозировка 16 г ± 2,0 г.
Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови
штука
1. Агар Мюллера-Хинтона с добавлением 5 % бараньей крови;
2. Чашка Петри

1 жиынтық (20 сынақ таспасы)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 5 тест жолағы бар тест кассетасы - 20 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 20 дана; 4. Буферлік ерітінді - 2 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
249 618,20
1 407
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер
"Есірткі құралдарды және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер" - бұл жаңа алынған қандағы, сарысудағы және плазмадағы есірткі құралдар мен психотроптық заттарды сапалы анықтауға арналған бір сатылы иммунохроматографиялық тест.
Есірткі құралдар және психотроптық заттарды анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттер №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған есірткі құралдары мен психотроптық заттардың он алты түрінің (AMP, BAR, BUP, BZO, COC, COT, EDDP, MDMA, MET, MTD, OPI, OXY, PCP, PPX, TCA, THC) біреуін анықтауға арналған бір тест-жолағы бар тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026479
36 726,80
1 408
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанының, сарысудың және плазманың толық үлгілерінде С-реактивті ақуызды (CRP) және Прокальцитонинді (PCT) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған C-реактивтік ақуызға (CRP) және Прокальцитонинге (РСТ) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026573
148 065,61
1 409
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары Петри тостағандарына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын қоректік орта бар. 25°С кезінде рН 7,4 ± 0,2 Түсі Қызыл Мөлдірлігі Күңгірт Консистенциясы Гель Салмақ дозасы 16 г ± 2,0 г
5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары
дана
1. 5 % қой қаны қосылған Мюллер-Хинтон агары; 2. Петри тостағаны

1417
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспорти-ровки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнитель-ных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл, 8 мл. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появление микросгустков). Предотвращают свертывание крови путем блокирования ионов кальция. ЭДТА не влияет на гематологические параметры. Его равномерное впрыскивание в качестве стабилизатора (UBKE) на стенки вакуумного контейнера проводится в два этапа, это дает возможность предотвращения распада эритроцитов. Для получения качественного результата анализа сразу после взятия крови, аккуратно переворачивать контейнер вполоборота не менее 10 раз с целью предотвращения образования микросгустков и агрегации тромбоцитов. Перемешивание контейнера - обязательное требование при использовании вакуумных контейнеров. Плазма отделяется после центрифугирования. Рекомендуемая скорость центрифугирования – 2500-3000 об/мин или 1000-1500g в течение 10-15 минут. Изделие стерильное, однократного применения. Вакуумный контейнер изготовлен из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Контейнер имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. Контейнеры должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Тип контейнеров 13х75 мм и 16х100 мм. Производство контейнеров соответствует требованиям ISO 13485.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2ЭДТА с добавлением стабилизатора
штука
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 8,0 мл.
РК МИ (in vitro)-0№026110
161,10
1418
Комплект постельного белья одноразовый
Изделия, входящие в состав комплекта могут быть изготовлены из нетканых материалов различного вида и/или из тканого материала "Dahlia". Стерилизовано газовым или радиационным методом.
Комплект постельного белья одноразовый
комплект

1 417
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
Вакуумдық контейнерлер веналық қанды, қан плазмасын жинауға, сақтауға, тасымалдауға арналған гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін UBKE қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған тұрақтандырғышы бар арнайы антикоагулянт К2 ЭДТА бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Pantone бояғыштар 258. Номиналды көлемі - 2 мл, 8 мл. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмайды (микро ұйындылардың пайда болуы). Кальций иондарын блоктау арқылы қанның ұюын болдырмайды. ЭДТА гематологиялық параметрлерге әсер етпейді. Оны вакуумдық контейнердің қабырғаларына тұрақтандырғыш (UBKE) ретінде біркелкі енгізу екі кезеңде жүзеге асырылады, бұл эритроциттердің ыдырауын болдырмауға мүмкіндік береді. Қанды алғаннан кейін бірден талдаудың сапалы нәтижесін алу үшін микро ұйындылардың пайда болуын және тромбоциттердің агрегациясын болдырмау үшін контейнерді кем дегенде 10 рет төңкеріңіз. Контейнерді араластыру - вакуумдық контейнерлерді пайдалану кезіндегі міндетті талап. Плазма центрифугалаудан кейін бөлінеді. Ұсынылатын центрифугалау жылдамдығы - 2500-3000 айн/мин немесе 10-15 минут ішінде 1000-1500g.Вакуумдық контейнер жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол өте берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Контейнердің дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Контейнерлер берік болуы тиіс: Центрифугалау кезінде бойлық ось бойынша 3000 g дейін үдеуге шыдауы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемоитергіш репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Контейнерлердің түрі 13х75 мм және 16х100 мм. Контейнерлер өндірісі ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
дана
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026110
161,10
1 418
Бір реттік төсек жабындарының жиынтығы
Жиынтық құрамына енгізілген өнімдер әр түрлі түрдегі тоқылмаған материалдардан және/немесе "Dahlia" матадан жасалады. Газды немесе радиациялық әдіспен стерилизацияланған .
Комплект постельного белья одноразовый
жинақ

1. Простыня (60-220)х(60-340) см.
2. Наволочка (50-90)х(50-90) см .
3. Пододеяльник (60-220)х(60-340) см.
4. Простыня на резинке на матрас (60-220)х(60-340)х(5-30) см .
5. Наматрасник (60-220)х(60-340)х(5-30) см .
РК-ИМН-5№020296
35 289,34
1419
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300
Таблетки белого цвета круглой формы с выпуклыми поверхностями, с характерным запахом хлора, весом 3,33 г. Содержит в качестве действующего вещества натриевую соль дихлоризоциануровой кислоты (дигидрат) – 40,25% и вспомогательные компоненты (щелочные и/или щелочноземельные соли угольной кислоты, бензоат натрия). Масса активного хлора при растворении 1 таблетки в воде – 0,75 г.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-ЭКСТРА" (таблетки) весом 3,33 г, № 300 (полимерная банка с герметично запаянной пленкой и с многоразовой мембраной)
банка
таблетки, полимерная банка с герметично запаянной пленкой, многоразовая мембрана
РК МИ (ИМН)-0№026072
6 100,86
1420
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения
Изделия изготавливаются из комбинированного материала на основе бумаги и картона-четырехслойной картонной бумаги, пропитанного картофельным крахмалом по ГОСТ 7699/клеем и покрытого внутри и снаружи водонепроницаемой пленкой. Крышка контейнера является единой конструкцией самого контейнера безопасной утилизации, которая закрывается с помощью сгиба – неотделяемой откидной крышки и закрывающейся с помощью замкового соединения. Дно контейнера закреплено клапаном-фиксатором, исключающим возможность рассыпания или выпадения отходов. Контейнеры поставляются с рукояткой, являющейся частью крышки. Изделия выпускают в следующих вариантах исполнения: -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса Б (желтого цвета). -Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 2,5 л; 5,0 л;10,0 л;15,0 л;20,0 л для отходов класса В (красного цвета)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
штука
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
РК МИ (ИМН)-0№025329
1 548,30
1421
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike имеет воздушный фильтр (0,1 ц / 0,2 ц / 0,45 ц) и фильтр от гидрофобных бактерий (5,0 мкм). Низкое пробивающее усилие даже при прокалывании толстой резиновой пробки. Хорошие характеристики заправки и низкий объем заправки, простота использования благодаря эргономичному дизайну, простота использования одной рукой (открывание и закрывание) и защита от загрязнения с помощью предохранительной защелкивающейся крышки. Не содержит ПВХ, ДЭГФ и латекса.
Аспирационные и инъекционные фильтр-канюли Polyspike
штука
Polyspike-AirVented Spike с вентиляцией и красной крышкой с защелкой, жидкостный фильтр

1. Ақжайма (60-220)х(60-340) см; 2. Жастық тысы (50-90)х(50-90) см; 3. Көрпе тысы (60-220)х(60-340) см; 4. Матрастың үстіне өлшемі (60-220)х(60-340)х(5-30) резеңкесі бар ақжайма; 5. Матрасқап (60-220)х(60-340)х(5-30) см
ҚР-ММБ-5№020296
35 289,34
1 419
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300
"Дезостерил-ЭКСТРА" медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (таблеткалар) салмағы 3,33 г, № 300 (герметикалық дәнекерленген үлбірмен және көп рет қолданылатын жарғақшасымен полимерлі банка)
банка
таблеткалар, герметикалық дәнекерленген үлдірі бар полимерлі банка, көп рет қолданылатын жарғақша
ҚР-МБ (ММБ)-0№026072
6 100,86
1 420
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында
Бұйымдар 7699 МемСТ бойынша картоп крахмалымен/желіммен сіңірілген және ішкі және сыртқы су өткізбейтін үлбірмен қапталған төрт қабатты картон-қағаз негізінде аралас материалдан жасалады. Контейнердің қақпағы – бөлінбейтін қайырмалы қақпақтың бүктемесі арқылы және құлыптық қосылыс арқылы жабылатын қауіпсіз утилизациялау контейнерінің бірыңғай құрылымы болып табылады. Контейнердің түбі қалдықтардың шашылуын немесе түсіп қалуын болдырмайтын бекіткіш клапанмен бекітілген. Контейнерлер қақпақтың бөлігі болып табылатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Бұйымдар келесі нұсқаларда шығарылады: - Б класының қалдықтары үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (сары түсті). - В класынының қалдықтар үшін көлемі 2,5 л; 5,0 л; 10,0 л; 15,0 л; 20,0 л болатын медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер (қызыл түсті)
Контейнер для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов объемом 15,0 л для отходов класса Б (желтого цвета);
дана
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнер көлемі 15,0 л Б классы қалдықтары үшін (сары түсті)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
1 548,30
1 421
Polyspike аспирациялық және инъекциялық сүзгі-канюлялар
Аспирациялық және инъекциялық Polyspike сүзгі-канюляларында ауа сүзгісі (0,1 ц / 0,2 ц / 0,45 ц) және гидрофобты бактериялардан (5,0 мкм) сүзгі бар. Қалың резеңке тығынды тесу кезінде де төмен соққы күші. Жанармай құюдың жақсы өнімділігі және жанармай құюдың төмен көлемі, эргономикалық дизайн арқасында пайдалану оңай, бір қолмен пайдалану оңай (ашу және жабу) және қауіпсіздік қақпағымен ластанудан қорғайды. Құрамында ПВХ, ДЭГФ және латекс жоқ.
Polyspike аспирациялық және инъекциялық сүзгі-канюлялар
Дана
Polyspike-AirVented Spike желдеткішімен және ілмегі бар қызыл қақпағымен, сұйықтықты сүзгі

РК МИ (ИМН)-0№025006
591,37
1422
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина представляет собой готовый агар, разлитый в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. рН 7,3 ± 0,2 при 25°С Цвет: красный Прозрачность: матовый Консистенция: гель Весовая дозировка: 18,5 г ± 2,0 г. Чашка Петри из полистирола O 90 мм h 16,2 мм, тройное отверстие, вентилируемая, стерильная.
Агар Колумбийский с содержанием бараньей крови, налидиксовой кислоты и колистина
штука
1. ЌӘрамында ќой ќаны, налидикс ќышќылы және колистин бар Колумбиялыќ агар;
2. Чашка Петри
РК МИ (in vitro)-0№026151
3 971,97
1423
Контейнеры для сбора и безопасной утилизации медицинских отходов, в вариантах исполнения

ҚР-МБ (ММБ)-0№025006
591,37
1 422
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары Петри тостағанына құйылған дайын агарды білдіреді. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. 25°С кезінде рН 7,3 ± 0,2 Түсі: қызыл. Мөлдірлігі: күңгірт. Консистенциясы: гель. Салмақ дозасы 18,5 г ± 2,0 г.Полистиролдан жасалған Петри табақша O 90 мм h 16,2 мм, үштік тесік, желдетілетін, стерильді
Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары
дана
1. Құрамында қой қаны, налидикс қышқылы және колистин бар Колумбиялық агары; 2. Петри тостағаны
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026151
3 971,97
1 423
Медициналық қалдықтарды жинауға және қауіпсіз утилизациялауға арналған контейнерлер, орындалу нұсқаларында

Защитные костюмы размер 46-48 (М), рост 176
штука
1. Блуза с капюшоном размер 46-48 (М), рост 176;
2. Брюки размер 46-48 (М), рост 176
РК МИ (ИМН)-0№026865
7 853,39
1428
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
"Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения гемоглобина в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025777
1 082,39
1429
Комплект защитный нестерильный многоразовый
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая.
1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные
2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные.
3. Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой.
4. Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой.
5. Косынка на голову должен иметь треугольную форму.
6. Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен.
7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки.
8. Сумка четырҰхугольной формы, с ручками.
9. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 176
комплект
1. Халат размер 42-44 (S), рост 176;
2. Рубашка размер 42-44 (S), рост 176;
3. Брюки, рост 176;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1430
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения общего содержания 25(OH) D2/D3 в сыворотке или плазме человека
Быстрый количественный тест на Витамин Д (VD) для флуоресцентных анализаторов Finecare

Қорғаныс костюмдері өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
дана
1. Капюшоны бар жейде өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176; 2. Шалбар өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176
ҚР-МБ (ММБ)-0№026865
7 853,39
1 428
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - адамның нәжіс үлгілеріндегі гемоглобинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025777
1 082,39
1 429
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәке бетперде; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат-артқы жағында, белінде, тұрақты жағасы бар бауларда. Жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. 2. Түймелері бар, жағасы тұрақты жейде. Артқы жағы түзу. Жеңдері қондырылған. 3.Шалбар бел сызығы бойымен серпімді таспамен немесе серпімді жолақпен тартылады. 4.Алжапқыш тікбұрышты пішінді, бел сызығы бойымен байланған, полиэтилен үлбірден жасалған. 5 Орамал үшбұрышты пішінді болуы керек. 6 Мақта-дәке таңғыш (бетперде) дәке қабатынан және таңғыштың ортасындағы жастық түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты біркелкі, кесектерсіз және өтпелерсіз болуы тиіс, мақта-дәке таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жеңқаптар буланған, бекітуге арналған қолда пайдаланылады тұтас айналма сағыз. 8.Сөмкесі төрт бұрышты, тұтқалары бар. 9.Жоғары бахилалар, жоғарғы жағы серпімді жолаққа немесе байланыстарға бекітіледі.
Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176
жинақ
1. Халат өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 2. Жейде өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176; 3. Шалбар, бой ұзындығы176; 4. Мақта-дәкелі бетперде; 5. Алжапқыш, ПЭВД; 6. Жеңқаптар; 7. Бахилалар; 8. Орамал; 9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 430
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті - бұл адамның сарысуында немесе плазмасында 25(OH) D2/D3 жалпы мазмұнын сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Д дәруменіне (VD) жедел сандық тесті

1434
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови "Пролактин- ImmoBia"
Набор "Пролактин-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к пролактину человека с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрест ная реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором "Пролактин ImmoBia" концентрация пролактина в cыворотке (плазме) крови не превышает 5,0 мМЕ/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания пролактина в одном и том же образце cыворотки (плазмы) крови с использованием набора "Пролактин-ImmoBia" не превышает 8.0%
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации пролактина в сыворотке крови "Пролактин- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки, содержащие известные количества пролактина – 0; 100; 200; 1000; 2000 мМЕ/л, готовы к использованию – 5 фл (калибровочная проба – 2 мл, остальные по 0,8мл)
3. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием пролактина, готова к использованию (0,8 мл)
4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой, 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп - реагент (14 мл)
РК МИ (in vitro)-0№026684
261 186,25
1435
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне
"Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения алкоголя в образцах слюны человека
Экспресс-тест для определения алкоголя в слюне №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-полоска, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025779
928,33
1436
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные вариантами исполнения
Перчатки пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик/без венчика, с анатомической формой (с большим пальцем, расположенным по направлению к ладонной поверхности указательного пальца), пальцы могут быть прямыми или изогнутыми по направлению к ладони. Перчатки медицинские различных вариантов исполнения изготовлены из смеси на основе натурального латекса. Перчатки имеют гладкую поверхность или текстурированную /микротекстурированную поверхность, нанесенным по всей поверхности перчатки или ее части. Перчатки неопудренные /опудренные с внутренним различным покрытием/без, могут быть удлиненными, являются стерильными. Размеры: 5,0~9,5.
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные без валика опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
пара
Перчатки Vita Pharma медицинские хирургические латексные стерильные без валика опудренные/неопудренные текстурированные/гладкие (размер 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

1 434
Қан сарысуында пролактин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Пролактин-ImmoBia"
"Пролактин-ImmoBia" жинағы планшеттің барлық стриптерін пайдалану кезінде 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгісінің, барлығы 96 анықтаманың телнұсқаларында талдау жүргізуге арналған. Жинақта талдау жүргізу үшін қажетті барлық сәйкестендірілген және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Спецификалығы. Тышқанның моноклоналды антиденелерінің адам пролактиніне басқа талдаулармен айқаспалы реакциясы кестеде келтірілген: Аналит Айқаспалы реакция, % ТТГ <0.1 ЛГ <0.1 ХГ <0.1 2. Сезімталдық. "Пролактин ImmoBia" жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмасындағы) пролактиннің ең аз концентрациясы 5,0 мХБ/л аспайды. 3. Жаңартылуы. "Пролактин ImmoBia" жинағын пайдалана отырып, қан сарысуының (плазмасының) бір үлгісіндегі пролактин мөлшерін анықтау нәтижелерінің құбылу коэффициенті 8.0% - дан аспайды
Қан сарысуындағы пролактин концентрациясын анықтауға арналған иммундық ферментті талдауға арналған реагенттер жинағы "Пролактин-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; 2. Адам қаны сарысуының негізінде құрамында тиреопероксидазаға пролактинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 100; 200; 1000; 2000 мХБ/л, пайдалануға дайын - 5 құты (калибрлегіш сынамасы 0 мХБ/л – 2 мл, қалғандары 0.8 мл-ден); 3. Белгілі пролактин мөлшері бар адам сарысуына негізделген бақылау үлгісі, пайдалануға дайын (0,8 мл); 4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); 5. Тетраметилбензидин ТМБ субстратының ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл); 7. Стоп - реагент (14 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026684
261 186,25
1 435
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест
"Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның сілекей үлгілеріндегі алкогольді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.
Сілекейдегі алкогольді анықтауға арналған экспресс-тест №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-жолақ - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025779
928,33
1 436
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары орындалу нұсқаларымен
Шеттері жиекке оралған /жиегі жоқ бес саусақты жіксіз қолғаптар анатомиялық пішінімен (бас бармақ сұқ саусақтың алақан бетінің бағытымен орналасқан), саусақтар алақан бағытымен түзу немесе иілген болуы мүмкін. Медициналық қолғаптардың әртүрлі нұсқалары табиғи латекстен жасалған. Қолғаптардың беті тегіс немесе текстуралы/микротекстуралы беті бар, қолғаптың бүкіл бетіне немесе оның бір бөлігіне жағылады. Ұнтақсыз/ұнтақты қолғаптар әртүрлі ішкі жабыны бар/жоқ, ұзартылған болуы мүмкін, стерильді. Өлшемдері: 5,0~9,5.
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валиксыз опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)
жұп
Медициналық хирургиялық латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары валиксыз опаланған/опаланбаған текстурленген/тегіс (өлшемі 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5)

РК-ИМН-5№017378
300,22
1441
Одноразовая артериальная венозная фистульная игла размеры: 13 G, 14 G, 15 G, 16 G, 17 G
-- гамма-стерилизуемые, иглы АВФ для однократного применения при гемодиализе - иглы с ультратонкими стенками для безболезненного прокола и превосходного потока крови - текстурные крылья обеспечивают надежный захват в течение манипуляций с иглой - мягкие гибкие трубки абсорбируют вибрации и уменьшают движения иглы в ходе лечения - срок годности: 5 лет - для однократного применения
Одноразовая артериальная венозная фистульная игла размеры: 13 G, 14 G, 15 G, 16 G, 17 G
штука
Одноразовая артериальная венозная фистульная игла размеры: 15 G
РК-ИМН-5№009659
194,22

ҚР-ММБ-5№017378
300,22
1 441
Бір реттік артериялық веналық фистульді инесі, өлшемдері: 13G, 14G, 15G, 16G, 17G
гемодиализде бір рет қолдануға арналған, гамма-стерилизацияланатын АКФ инелері, - ауыртпай тесуге арналған және қан жақсы ағатын ультражұқа қабырғалары бар инелер, - текстуралық қанаттары инемен манипуляциялар жасау кезінде сенімді қармауды қамтамасыз етеді, - жұмсақ иілгіш түтіктері вибрацияны сіңіріп алады және емдеу барысында иненің қозғалып кетуін азайтады, - жарамдылық мерзімі: 5 жыл - бір рет қолдануға арналған
Бір реттік артериялық веноздық фистула инесі өлшемдері: 13 Г, 14 Г, 15 Г, 16 Г, 17 г
дана
Бір реттік артериялық веноздық пісте инесі өлшемдері: 15 G
ҚР-ММБ-5№009659
194,22

РК-ИМН-5№017378
462,73
1445
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182;
2. Маска медицинская трехслойная
3.; Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1446
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м2 - 70 г/м2 Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт.
2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт.
4. Бахилы/чулок хирургические Размер: 30-100 см х 30-50 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара
5. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт.
6. Салфетка хирургическая Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 80 г/м2 Количество: 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт.
2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см – 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-250 см – 1 шт.
4. Бахилы/чулок хирургические 30-100 см х 30-50 см - 1 шт. / пара
5. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см – 1-2 шт.
6. Салфетка хирургическая 60-80 см х 60-80 см – 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60-80 см х 60-80 см – 1 шт.

ҚР-ММБ-5№017378
462,73
1 445
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 3.Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана; 5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп; 6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана; 7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3. Алжапқыш ПЭВД; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2; 5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2; 6. Сіңіргіш сүрткі; 7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 446
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы, материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс Өлшемі: 145-180 см х 75-80 см.Материал: Тоқылмаған материал /полиэтилен үлбір.Тоқылмаған материал тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2 Полиэтилен үлбір тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм. Саны: 1 дана. 2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 160-200 см х 160-180 см. Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана. 3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-250 см х 160-250 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2 Саны: 1 дана. 4. Бахила/хирургиялық шұлық.Өлшемі: 30-100 см х 30-50 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2 Саны: 1 дана/жұп. 5.Операциялық лента.Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2 Саны: 1-2 дана.6. Хирургиялық сүрткі.Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2 Саны: 1 дана. 7.Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см .Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптаманың макетінде жазылады.
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 145-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см х 160-180 см - 1 дана; 3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-250 см - 1 дана; 4. Бахила/хирургиялық шұлық 30-100 см х 30-50 см - 1 дана/жұп; 5. Операциялық лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана; 6. Хирургиялық сүрткі 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.; 7. Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188:
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД:
4. Нарукавники СМС 40 г/м2:
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2:
6. Салфетка впитывающая:
7. Перчатки медицинские:
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1450
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
Пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, для общего анализа мочи состоят из пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из прочного полиэтилентерефталата (ПЭТ), имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг, должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет пробирок для крови различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Пробирки для определения на яйцеглист методом соскоба состоят из укупоренной резиновой пробкой или винтовой крышкой пробирки из полиэтилентерефталата и палочки с ватным тампоном на одном конце диаметром 5 мм, длина тампона 15 мм, общая длина палочки от 120 до 150 мм. Внутри пробирок имеется 1 % раствор гидрокарбоната натрия (NaHCO3) или 50 % глицерин в количестве 2 мл. Контейнер объемом 120 мл для бесконтактного переноса мочи изготовлен из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл, на крышке желтого цвета имеется отверстие для вакуумной пробирки со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Иглодержатель – прозрачное или полупрозрачное нестерильное устройство с внутренней резьбой не менее 0,5 оборота, соединяет и обеспечивает жесткую фиксацию двухсторонней иглы с вакуумной пробиркой. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра).Изделие стерильное, для одноразового использования. Пластырь гемостатический обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка – нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом, упакована в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная с отличным светопропусканием. Покровные стекла – квадратные или прямоугольные пластины из стекла с гладкой поверхностью, без царапин и трещин. Основное назначение - покрытие материала, защита образцов. Применяют совместно с предметными стеклами в микроскопии.
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
набор
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой. - Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой. - Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл. - Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи объемом 10,0 мл. - Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба. - Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования. - Иглодержатель. - Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм; 22Gx1 ½. - Пластырь гемостатический Чушаван тм S№10, М№8, L№6, стерильный. - Спиртовые салфетки Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200. - Предметное стекло шлифованное. - Покровное стекло.

Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188; 2. Үшқабатты медициналық бетперде; 3. Алжапқыш ПЭВД; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 ; 5. Биік бахилалар СМС 40 г/м2;6. Сіңіргіш сүрткі; 7. Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 450
"Кардиохирургиялық тип-1" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Вена қанын алуға және сақтауға арналған жалпы несеп талдауға арналған AVATUBE пробиркалары пробиркадан, қақпақтан және резеңке тығыннан тұрады. Пробиркалар полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды, бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Қоспаларға қарай қақпақтардың түсі әртүрлі. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркалар тығындалған пробиркадан немесе полиэтилентерефталаттан жасалған бұрандалы қақпақтан және бір ұшында диаметрі 5 мм мақта тампоны бар таяқшадан тұрады, тампонның ұзындығы 15 мм, таяқшаның жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм-ге дейін. Пробиркалардың ішінде натрий гидрокарбонатының (NaHCO3) 1% ерітіндісі немесе 2 мл мөлшерінде 50% глицерин бар. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған көлемі 120 мл контейнер полипропиленнен жасалған, 100 мл дейінгі мөлшерлеуден тұрады, сары түске боялған қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған саңылауы, саңылаудың қақпағын тесуге арналған резеңке мембранасы бар инесі бар. Ине ұстатқыш–кемінде 0,5 айналымдағы ішкі бұрандаға ие, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы, екіжақты инені вакуумдық пробиркамен сенімді бекітеді және қамтамасыз етеді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты ине V-тәрізді лазермен қайралған қос бұрышты кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (құтыдан) тұрады. Бір рет пайдалануға арналған, стерильді бұйым. Гемостатикалық бұласыр зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сорбциялық қабілетті қамтамасыз етеді. Спирттік сүрткі этил немесе изопропил спиртімен сіңдірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сырттай және тек бір рет қолдануға арналған! Шеті жылтыратылған заттық әйнек микроскопия үшін пайдаланылады. Әйнектердің беті тегіс, майсыз, жарықты тамаша өткізеді. Жамылғы әйнектер – беті тегіс, сызаттары және жарықтары жоқ әйнектен жасалған төртбұрышты немесе тікбұрышты пластина болып келеді. Негізгі тағайындалуы –материалды жабу, үлгілерді қорғау. Олар микроскопияда заттық әйнектермен бірге қолданылады.
"Кардиохирургиялық тип-1" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
жиынтық
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К2 ЭДТА-бар (ЭДТА екі калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, ашық күлгін қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитраты бар Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий оксалаты бар, сұр қақпақты. Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты. Көлемі 120 мл несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы бар контейнер. Несепті жалпы талдауға арналған вакуумдық стерильді AVATUBE пробиркалары көлемі 10,0 мл. Қырнау әдісімен ішек құрты жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка. Копрологиялық зерттеу жүргізу үшін биологиялық материал жинауға арналған контейнер. Ине ұстатқыш. Қара түсті екіжақты стандартты ине, 0,7х38 мм, 22 Gx1 1/2. Чушаван гемостатикалық стерильді бұласыр тм S№10, М№8, L№6. Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спирттiк cүрткілер, өлшемдері 65x30 мм, 65x60 мм, қорапта № 100, № 200. Тегістелген заттық шыны. Жамылғы шыны

РК МИ (in vitro)-0№023915
7 685,47
1451
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Н?рия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2
штука
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный – ХС–2, размером М
РК-ИМН-5№018190
1200,65

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023915
7 685,47
1 451
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2
дана
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты – ХС –2, өлшемі М
ҚР-ММБ-5№018190
1 200,65

Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b -hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Бета-субъединицу хорионического гонадотропина (b-hCG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026571
84 429,69
1454
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Трийодтиронина (Т3)) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Трийодтиронин (Т3) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026586
90 460,31
1455
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)
"Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения альфа-фетопротеина в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения Альфа-фетопротеина (AFP) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025661
20 485,74
1456
Пробирки без капилляра с активатором свертывания
Микропробирки предназначены для взятия, хранения, анализа и транспортирования капиллярной крови, взятой методом кожной пункции. Микропробирки представляют собой одноразовые нестерильные пробирки для забора капиллярной крови без капилляра, для исследования сыворотки крови с активатором свертывания, в целях исследования в условиях In Vitro. Состоит из пластикового контейнера и крышки. Крышка плотно прилегает к верхнему краю. Объем забираемой крови 0,5 мл.
Пробирки без капилляра с активатором свертывания
штука
Пробирки без капилляра с активатором свертывания, объемом 0,5 мл.

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (? -hCG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында адамның бета-хориондық гонадотропинін (?-hCG) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Хориондық гонадотропиннің бета-суббірлігіне (b-hCG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026571
84 429,69
1 454
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі Трийодтиронинді (Т3) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Трийодтиронинге (Т3) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026586
90 460,31
1 455
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілеріндегі альфа-фетопротеинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест
Альфа-фетопротеинді (AFP) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір рет қолданылатын пластик пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025661
20 485,74
1 456
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар
Микропробиркалар теріні пункциялау әдісімен капиллярлық қан алуға, талдауға және тасымалдауға арналған.Микропробиркалар In Vitro жағдайында зерттеу мақсатында капиллярсыз капиллярлық қан алуға арналған, ұю активаторы бар қан сарысуын зерттеуге арналған, бір рет қолданылатын стерильді емес пробиркалар болып табылады. Пластик контейнер мен қақпақтан тұрады. Қақпақ жоғарғы жиекке мықтап бекітіледі. Алынатын қан көлемі 0,5 мл.
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар
дана
Ұю активаторы бар капиллярсыз пробиркалар, көлемі 0,5 мл.

РК МИ (in vitro)-0№026157
123,52
1457
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
Набор "HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа 96 определений при использовании всех стрипов планшета.Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность.При проверке образцов, достоверно не содержащие IgM антитела к антигенам HSV 1,2, специфичность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.
2. Чувствительность. При проверке образцов, достоверно содержащие IgМантитела к антигенам HSV 1,2, чувствительность Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" составляет 100%.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания IgM антител к антигенам HSV 1,2 в одном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием Набора реагентов "HSV 1,2 IgMImmoBia" не превышает 8,0%.
Набор реагентов для иммуноферментного выявления иммуноглобулинов класса M к вирусу простого герпеса 1и 2 типов "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
набор
1. Планшет, покрытый антигеном, 12 x 8 лунок в пакете с осушителем, готов к использованию
2. Положительный контроль- раствор, содержащий специфические человеческие антитела, готовый к использованию (2 мл)
3. Отрицательный контроль- раствор, не содержащий специфических человеческих антител, готовый к использованию (2 мл)
4. CUT-OFF- раствор, содержащий специфические человеческие антитела в предельной концентрации, готовый к использованию (3 мл)
5. Конъюгат- раствор, содержащий меченный пероксидазой животный иммуноглобулин к IgM человека, готовый к использованию (15 мл)
6. Разбавитель образца 2- Буфер со стабилизаторами белка и сорбентом IgG/RF, готовый к использованию (105 мл)
7. Реагент TMB-Complete 2 - Раствор хромогенного субстрата, содержащий TMB / H2O2, готовый к использованию (15 мл)
8. Промывочный раствор -20 ? концентрированный буфер (75 мл)
9. Стоп-реагент - Кислотный раствор, готовый к использованию (15 мл)
РК МИ (in vitro)-0№027444
248 452,69
1458
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче
"Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в образцах мочи человека
Экспресс-тест для определения липокалина, ассоциированного с желатиназой нейтрофилов (NGAL) в моче №2

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026157
123,52
1 457
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
"HSV 1,2 IgМ- ImmoBia" жинағы барлық тақта жолақтарын пайдаланып 96 анықтауды орындауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Спецификалығы. Құрамында HSV 1,2 антигендеріне IgM антиденелері айтарлықтай жоқ үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgMImmoBia" реагент жинағының спецификасы 100% құрайды. 2. Сезімталдығы. HSV 1,2 антигендеріне сенімді құрамында IgM антиденелері бар үлгілерді сынау кезінде "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагент жинағының сезімталдығы 100% құрайды. 3. Жаңғыртылуы. "HSV 1,2 IgM-ImmoBia" реагенттер жиынтығын пайдалана отырып, қанның сарысуының (плазманың) бір үлгісінде HSV 1,2 нтигендеріне IgM антиденелердің құрамын анықтау нәтижелерініңтүрленуінің коэффициенті 8,0% - дан аспайды.
1 және 2 типті қарапайым герпес вирусына М класты иммуноглобулиндерді иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "HSV 1,2 IgM- ImmoBia"
жиынтық
1. Антигенмен қапталған планшет, құрғатқышы бар қапшықта 12 х 8 ойықшалы, пайдалануға дайын; 2. Оң бақылау - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл); 3. Теріс бақылау үлгісі - құрамында арнайы спецификалық адам антиденелері жоқ, пайдалануға дайын ерітінді (2 мл); 4. CUT-OFF - құрамында шектеулі концентрациядағы арнайы спецификалық адам антиденелері бар, пайдалануға дайын ерітінді (3 мл); 5. Конъюгат— адам IgМ-ге, пероксидазамен таңбаланған жануар иммуноглобулині бар, пайдалануға дайын ерітінді (15 мл); 6. Сұйылтқыш үлгісі 2- Аққуыз тұрақтандырғыштары және IgG/RF сорбенті бар буфер, пайдалануға дайын (105 мл); 7. TMB-Complete 2 реагент- Құрамында TMB/ H2O2 бар, хромогенді субстрат ерітіндісі, пайдалануға дайын (15 мл); 8. Жуу ерітіндісі - 20 х концентрацияланған буфер (75 мл); 9. Стоп-реагент- Қышқыл ерітінді, пайдалануға дайын (15 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027444
248 452,69
1 458
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест
"Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның несеп үлгілеріндегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Несептегі нейтрофилдер желатиназасымен астасқан липокалинді (NGAL) анықтауға арналған экспресс-тест №2

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025717
57 406,55
1459
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 60-160 см х 60-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Диаметр: 3-7 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-4 шт.
5. Пинцет пластиковый Длина: 12-16 см Материал: полимер Количество: 1-2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая Объем: 500-1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 50-160 см х 50-160 см - 1 шт.
2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 60-160 см х 60-160 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-45 см х 5-45 см - 1-2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), диаметр: 3-7 см - 1-4 шт.
5. Пинцет пластиковый, длина: 12-16 см - 1-2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 500-1000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026936
6 548,12
1460
Индивидуальный комплект для кардиохирургических и диагностических процедур
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотна различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, дерево, хлопок, ПВХ.
Индивидуальный комплект для кардиохирургических и диагностических процедур
комплект

1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка- 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025717
57 406,55
1 459
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 50-160 см x 50-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана. 2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 60-160 см x 60-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 80 г/м? Саны: 1 дана. 3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м? - 50 г/м? Саны: 1-2 дана. 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар Диаметрі: 3-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10-40 г/м 2 Саны: 1-4 дана. 5. Пластикалық пинцет Ұзындығы: 12-16 см Материал: полимер Саны: 1-2 дана. 6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета Көлемі: 500-1000 мл Материал: полимер Саны: 1 дана.
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 50-160 см x 50-160 см - 1 дана.; 2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 60-160 см x 60-160 см - 1 дана.; 3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-2 дана.; 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026936
6 548,12
1 460
Кардиохирургиялық және диагностикалық емшараларға арналған жеке жиынтық
Жиынтыққа түрлі медициналық процедуралар жүргізуге қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар түрлі материалдардан дайындалған: әр типтегі тоқылмаған маталар, дәке, мақта-мата иірме жіп, полиамидті жіп, оралған лайкра, медициналық пластик, хирургиялық болат, полиэтилен үлбір, резеңке, сапасы жоғары табиғи латекс, неопрен, полиизопрен, ағаш, мақта, ПВХ.
Кардиохирургиялық және диагностикалық процедураларға арналған жеке жиынтық
жинақ

1. Ангиопростыня 280х350 см, с отверстиями, без вырезов, с операционной пленкой, с липким краем, с прозрачными краями – 1 шт.
2. Простыня кардиохирургическая 274х320 см с отверстиями, без вырезов, без прозрачных краев, с карманами, с вставкой, с операционной пленкой, с липким краем – 1 шт.
3. Простыня 350х350 см с отверстием диаметром 10 см, без выреза, с операционной пленкой, с липким краем - 2 шт.
4. Простыня 150х350 см без отверстия, без выреза, без операционной пленки, без липкого края – 1 шт. 5. Чехол для аппарата 100х100 см – 1 шт.
6. Чехол для аппарата диаметром 100 см – 1 шт.
7. Чехол для камеры 13х250 см с картонным держателем – 1 шт.
8. Чехол для аспирации и диатермии 40х50х30 см – 1 шт.
9. Чехол для пульта 15*30 см – 1 шт.
10. Чехол хирургический на инструментальный столик 80х145 см с впитывающей вставкой – 1 шт. 11. Чехол для ручек операционных ламп – 1 шт.
12. Мешок для сбора жидкости и отходов 100х100 см – 1 шт.
13. Салфетка марлевая 10х10 см – 100 шт.
14. Салфетка бумажная 100х100 см – 5 шт.
15. Салфетка нетканая 100х100 см – 5 шт.
16. Салфетка с рентгенконтрастной пластиной 30х30 см- 10 шт.
17. Салфетка с рентгенконтрастной пластиной 45х45 см – 10 шт.
18. Тампоны марлевые L – 20 шт.
19. Тампоны марлевые S – 20 шт.
20. Тампоны марлевые M – 20 шт.
21. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60х90 см – 1 шт.
22. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60х60 см – 1 шт.
23. Губка с рукояткой- 1 шт.
24. Халат хирургический XL, без влагонепроницаемого переда и рукавов, с усиленным передом и рукавами, с трикотажной манжетой.. – 5 шт.
25. Бахила-чулок или леггинс на трикотажной манжете – 1 шт.
26. Бахилы низкие пл 55 – 1 пара.
27. Бахилы высокие пл.55 – 1 пара.
28. Шапочка-колпак – 5 шт.
29. Маска трехслойная на резинках – 5 шт.
30. Стикеры для маркирования Ұмкостей - 9 шт.
31. Перчатки стерильные хирургические – 5 пар.
32. Скальпель №11 – 1 шт.
33. Скальпель №22 – 1 шт.
34. Скальпель №23 – 1 шт.
35. Щипцы медицинские зажимные – 1 шт.
36. Пинцет медицинский – 1 шт.
37. Зажимы медицинские – 1 шт.
38. Ножницы медицинские – 1 шт.
39. Иглодержатель – 1 шт.
40. Ручка-держатель – 1 шт.
41. Органайзер для инструментов пластиковый – 1 шт.
42. Органайзер для инструментов коврик магнитный – 1 шт.
43. Перфоратор аорты – 1 шт.
44. Набор для инвазивного мониторинга кровяного давления – 1 шт.
45. Одноразовые ЭКГ электроды, - 4 шт.
46. Диагностический проводник – 1 шт.
47. Многоходовые краны и блоки кранов – 1 шт.
48. Трехходовой краник однократного применения – 1 шт.
49. Линии высокого давления – 1 шт.
50. Линия мониторинга давления – 1 шт.
51. Система для однократного применения – 1 шт.
52. Система для вливаний инфузионных растворов однократного применения – 1 шт.
53. Шприц инъекционный трехкомпонентный 1мл с иглой – 1 шт.
54. Шприц инъекционный трехкомпонентный 3мл с иглой – 1 шт.
55. Шприц инъекционный трехкомпонентный 2мл с иглой – 1 шт.
56. Шприц инъекционный трехкомпонентный 5мл с иглой – 1 шт.
57. Шприц инъекционный трехкомпонентный 10мл с иглой – 1 шт.
58. Шприц инъекционный трехкомпонентный 20мл с иглой – 1 шт.
59. Шприц инъекционный трехкомпонентный 50мл с иглой – 1 шт.
60. Шприц 50 мл – 1 шт. 61. Шприц 12 мл – 1 шт.
62. Игла Сельдингера 18G – 1 шт.
63. Игла инъекционная 20 G – 6 шт.
64. Счетчик игл – 1 шт.
65. Трансрадиальный набор интродьюсера – 1 шт.
66. Индефляторы для кардиологии и радиологии – 1 шт.
67. Чаша 120 мл – 1 шт.
68. Чаша 250 мл- 1 шт.
69. Чаша 500 мл – 1 шт.
70. Чаша 750 мл - 1 шт.
71. Чаша 1000 мл – 1 шт.
72. Чаша 1500 мл – 1 шт.
73. Чаша 2500 мл – 1 шт.
74. Чаша 5000 мл – 1 шт.
75. Чаша для хранения проводника 2500 мл – 1 шт.
76. Лоток прямоугольный 27х22х5 см – 1 шт.
77. Лоток почкообразный 700 мл – 1 шт.
78. Мочеприемник – 1 шт.
79. Набор турникетов -1 шт.
80. Липучка для фиксации – 1 шт.
81. Держатель для шнура на липучке – 1 шт.
82. Операционная лента – 3 шт.
83. Повязка для фиксации внутривенных катетеров размерами 7см х 8,5см – 1 шт.
84. Прозрачная пленочная повязка для закрытия ран и фиксации катетеров, стерильная, однократного применения, размерами: 4,4см х 4,4см; - 1 шт.
85. Инцизная пленка45х45 см – 1 шт.
86. Банка дренажная – 1 шт.
87. Аспирационная трубка – 1 шт.
88. Очиститель наконечника коагулятора – 1 шт.
89. Набор для маркирования кожи – 1 шт.
90. Бинты марлевые медицинские хлопчатобумажные нестерильные 4м х10см – 1 шт.
91. Бинт эластичный – 1 шт.
92. Пластырь Medipore 10 см х 35с м – 1 шт.
93. Катетер Фолея двухходовой размерами FR 14, - 1 шт.
94. Катетер торакальный, прямой размерами (Ch): 28; - 1 шт.
95. Катетер торакальный, угловой размерами (Ch): 28; - 1 шт. Катетер Янкауэра – 1 шт.

1. Ангиоақжайма 280х230 см тесіктермен, ойықтарсыз, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен, мөлдір жиектерімен - 1 дана 2. Кардиохирургиялық ақжайма 274х320 см тесіктермен, ойықтарсыз, мөлдір жиектерісіз, қалталарымен, ендірмемен, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен; 3. Ақжайма 350х350 см тесіктермен диаметрі 10 см, ойықсыз, операциялық үлбірмен, жабысқақ жиегімен – 2 дана; 4. Ақжайма 150х350 см тесіктерсіз, ойықсыз, операциялық үлбірсіз, жабысқақ жиексіз -1 дана; 5. Аппаратқа арналған қап 100х100 см – 1 дана; 6. Аппаратқа арналған қап диаметрі 100 см – 1 дана; 7. Камераға арналған қап 13х250 см картон ұстағышпен – 1 дана; 8. Аспирацияға және диатермияға арналған қап 40х50х30 см – 1 дана; 9. Басқару пультіне арналған қап 15х30 см; 10. Аспаптар үстеліне арналған хирургиялық қап 80х145 см сіңіретін ендірмемен – 1 дана; 11.Операциялық шамдар тұтқаларына арналған қап – 1 дана; 12. Сұйық пен қалдықтарды жинауға арналған қап 100х100см – 1 дана; 13. Дәкелі сүрткіш 10х10 см -100 дана; 14. Қағаз сүрткіш 100х100 см – 5 дана; 15.Тоқылмаған сүрткіш 100х100см – 5 дана; 16. Рентгенконтрастылы пластинамен сүрткіш 30х30 см – 10 дана; 17. Рентгенконтрастылы пластинамен сүрткіш 45х45см – 10 дана; 18. Дәкелі тампондар L – 20 дана; 19. Дәкелі тампондар S – 20 дана; 20. Дәкелі тампондар M – 20 дана; 21.Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеніш 60х90 см – 1 дана; 22. Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеніш 60х60 см – 1 дана; 23. Тұтқасы бар губка – 1 дана; 24.Хирургиялық халат XL ылғал өткізбейтін алдымен және жеңдерімен, күшейтілген алдымен және жеңдерімен, тоқыма манжетпен – 5 дана; 25. Бахила-шұлық немесе леггинс тоқылған манжетте – 1 дана; 26. Төмен бахилалар, тығыздығы 55 - 1 жұп; 27. Жоғары бахилалар тығыздығы 55 - 1 жұп; 28. Телпек-қалпақ – 5 дана; 29. Үш қабатты резеңкелі бетперде – 5 дана; 30. Ыдыстарды таңбалауға арналған стикерлер – 9 дана; 31. Стерильді хирургиялық қолғаптар – 5 жұп; 32. Скальппель №11 – 1 дана; 33. Скальппель №12 – 1 дана; 34. Скальппель №23 – 1 дана; 35. Медициналық қысатын қысқаштар – 1 дана; 36. Медициналық пинцет – 1 дана; 37. Медициналық қысқыштар – 1 дана; 38. Медициналық қайшы - 1 дана; 39. Инеұстағыш – 1 дана; 40. Тұтқа-ұстағыш – 1 дана; 41. Аспаптарға арналған пластикалық органайзер – 1 дана; 42. Аспаптарға арналған органайзер, магнитті төсеніш – 1 дана; 43. Аорта тескіші – 1 дана; 44. Қан қысымын инвазиялық мониторингілеуге арналған жинақ – 1 дана; 45. Бір реттік ЭКГ электродтары – 4 дана; 46. Диагностикалық өткізгіш – 1 дана; 47. Көп жүрісті шүмектер мен шүмектердің блоктары – 1 дана; 48. Бір рет қолданылатын үш жүрісті шүмекшесі – 1 дана; 49. Жоғары қысымды желілер – 1 дана; 50. Қысымды мониторингтеуге арналған желі – 1 дана; 51. Бір рет қолданылатын жүйе – 1 дана; 52. Бір рет қолданылатын, инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе – 1 дана; 53. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 1мл инесімен – 1 дана; 54. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 3мл инесімен – 1 дана; 55. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 2мл инесімен – 1 дана; 56. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 5 мл инесімен – 1 дана; 57. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 10 мл инесімен – 1 дана; 58. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 20 мл инесімен – 1 дана; 59. Үш компонентті инъекциялық шприці көлемі 50 мл инесімен – 1 дана; 60. 50 мл шприці – 1 дана; 61. 12 мл шприці – 1 дана; 62. Сельдингер инесі 18G – 1 дана; 63. Сельдингер инесі 20G – 6 дана; 64. Инелерді есептегіш – 1 дана; 65. Трансрадиальді интродьюсерінің жинағы – 1 дана; 66. Кардиология мен радиологияға арналған индефляторлары – 1 дана; 67. Табақ 120 мл – 1 дана; 68. Табақ 250 мл – 1 дана; 69. Табақ 500 мл – 1 дана; 70. Табақ 750 мл – 1 дана; 71. Табақ 1000 мл – 1 дана; 72. Табақ 1500 мл – 1 дана; 73. Табақ 2500 мл – 1 дана; 74. Табақ 5000 мл – 1 дана; 75. Өткізгішті сақтауға арналған табақ 2500 мл – 1 дана; 76. Тік бұрышты астауша 27х22х5 см – 1 дана; 77. Бүйрек пішіндес астауша – 700 мл – 1 дана; 78. Несеп қабылдағыш – 1 дана; 79. Турникеттер жинағы – 1 дана; 80. Бекітуге арналған жабысқақ – 1 дана; 81. Жабысқақтағы бауға арналған ұстағыш – 1 дана; 82. Операциялық лента – 3 дана; 83. Вена ішілік катетерлерді бекітуге арналған таңғышы, өлшемдері 7см х 8,5см – 1 дана; 84. Мөлдір үлбірлі таңғыш жараларды жабуға және катетерлерді бекітуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 4,4см х 4,4см – 1 дана; 85. Инциздік үлбір 45х45 см – 1 дана; 86. Дренаждық банка – 1 дана; 87. Аспирациялық түтік – 1 дана; 88. Коагулятор ұштығын тазалағыш – 1 дана; 89. Теріні таңбалауға арналған жинақ – 1 дана; 90. Мақта-маталы стерильді емес медициналық дәкелі бинттер 4м х10см – 1 дана; 91. Созылғыш бинт – 1 дана; 92. Бұласыры, өлшемі 10 см х 35см – 1 дана; 93. Екі жүрісті Фолея катетері, өлшемі FR 14 -1 дана; 94. Торакальді түзу катетер, өлшемі (Ch): 28 – 1 дана; 95. Торакальді бұрыштық катетер, өлшемі (Ch): 28 – 1 дана. Янкауэр катетері – 1 дана

Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 50-52 (L-XL), рост 182
комплект
1. Халат размер 50-52 (L-XL), рост 182;
2. Рубашка размер 50-52 (L-XL), рост 182;
3. Брюки, рост 182;
4. Маска ватно-марлевая;
5. Фартук, ПЭВД;
6. Нарукавники;
7. Бахилы;
8. Косынка;
9. Сумка
РК МИ (ИМН)-0№026196
30 196,17
1468
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)
"Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE)" - это быстрый визуальный иммунохроматографический тест, используемый для качественного определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов Е (IgE) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы человека
Экспресс-тесты в наборе для определения общего и аллерген-специфических иммуноглобулинов класса E (IgE) №6
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025934
62 907,81
1469
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале
"Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения и дифференциации антигенов норовируса геногрупп GI и GII в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Норовируса (Norovirus) геногрупп GI и GII в кале №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025671
91 973,75
1470
Комплект стерильный операционный одноразовый
Герметично упакованный в полиэтиленовый пакет или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые из различных материалов: нетканое полотно различных видов, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, целлюлоза, марля, рибана.
Комплект стерильный операционный одноразовый
комплект

Көп реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182
жинақ
1. Халат өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; 2. Жейде өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182; 3. Шалбар, бой ұзындығы 182; 4. Мақта-дәкелі бетперде; 5. Алжапқыш, ПЭВД; 6. Жеңқаптар; 7. Бахилалар; 8. Орамал; 9. Сөмке
ҚР-МБ (ММБ)-0№026196
30 196,17
1 468
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері
"Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері" - бұл адамның жаңа алынған қанының, сарысуының және плазмасының үлгілерінде Е (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін сапалы анықтау үшін қолданылатын жылдам визуальді иммунохроматографиялық тест
Е класының (IgE) жалпы және аллергенге спецификалық иммуноглобулиндерін анықтауға арналған жинақтағы экспресс-тесттері №6
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған 1 тест жолағы бар тест кассетасы - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025934
62 907,81
1 469
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест
"Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест" - бұл адамның нәжісі үлгілеріндегі GI және GII генотоптарының норовирус антигендерін сапалы анықтауға және саралауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі GI және GII генотоптарының Норовирустарын (Norovirus) анықтауға арналған экспресс-тест №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 25 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025671
91 973,75
1 470
Бір реттік, стерильді операциялық жиынтық
Полиэтилен пакеттеріне немесе ПВХ қаптамасына немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз / үлбір) герметикалық қапталған, жиынтықтын құрамына әр-түрлі материалдардан жасалған бір рет қолданатын бұйымдар кіреді: олар тоқылмаған маталардың әр түрлерінен, мақта-мата иірім жібінен, полиамидті жіптен, бұралған лайкрадан, полиэтилен қаптамасынан, резеңкеден, табиғи жоғары сапалы латекстен, неопреннен, полиизопреннен, целлюлозадан, дәкеден, рибаннан жасалған.
Бір реттік, стерильді операциялық жиынтық
жинақ

1. Простыня большая операционная 250×320 см, с отверстием, с вставкой, с карманами- 1 шт.
2. Простыня большая операционная 400*400 см – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 230×280 см эластичным отверстием. – 1 шт.
4. Простыня малая операционная 100*300 см – 1 шт.
5. Простыня малая операционная 80х100 см с отверстием, с карманом – 1 шт.
6. Простыня кардиохирургическая 274*320 см с раскладными крыльями, с вставкой, с отверстием, с карманом, с патронташами. – 1 шт.
7. Ангиопростыня 280х330 см с прозрачными краями, с бортиками, с липким краем. – 1 шт.
8. Чехол для шнура 13*250 см с картонным держателем (телескопическая укладка) – 1 шт.
9. Чехол 15×200 см – 1 шт.
10. Чехол на руку/ногу 30×50 см – 1 шт.
11. Чехол диаметром 100 см – 1 шт.
12. Чехол 100*100 см – 1 шт.
13. Чехол хирургический на инструментальный столик 80*145 см с вставкой. – 1 шт.
14. Чехол на гастроскоп 35×170 см - 1 шт.
15. Одноразовый чехол на лампу – 1 шт.
16. Карман-приемник хирургический 35х67 см 2-секционный, с липким краем – 1 шт.
17. Салфетка хирургическая 70×70 см – 1 шт.
18. Салфетка хирургическая 45×45 см – 1 шт.
19. Марлевые тампоны впитывающие L – 1 шт.
20. Операционная лента 10×70 см – 1 шт.
21. Бахила чулок – 1 шт.
22. Халат хирургический ХL с трикотажной манжетой – 1 шт.
23. Халат евростандарт с трикотажным манжетом ХL, с усиленным передом и рукавами- 1 шт.
24. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60*90 см- 1 шт.
25. Перчатки медицинские №8 – 1 пара.
26. Ножницы медицинские – 1 шт.
27. Чаша 120 мл – 1 шт.
28. Чаша 250 мл – 1 шт. 29. Чаша 500 мл – 1 шт.
30. Чаша 750 мл – 1 шт.
31. Чаша 1000 мл – 1 шт.
32. Чаша 1500 мл – 1 шт.
33. Чаша 2500 мл – 1 шт.
34. Чаша для проводника 2500 мл – 1 шт.
35. Чаша 5000 мл – 1 шт.
36. Лоток – 1 шт.
37. Набор Янкауэра (Наконечник Янкауэра, аспирационная трубка) – 1 шт.
38. Держатель шнура на липучке – 1 шт.
39. Счетчик игл – 1 шт.
40. Зажим одноразовый – 1 шт.
41. Коврик для инструментов – 1 шт.
42. Органайзер – 1 шт. Губка с рукояткой – 1 шт.
РК-ИМН-5№021407
92 660,43
1471
Комплект стерильный для ангиографии
Комплект включает в себя изделия, необходимые для проведения различных медицинских процедур. Изделия изготовлены из различных материалов: нетканое полотно различных типов, марля, хлопчатобумажная пряжа, нить полиамидная, лайкра обкрученная, пластик медицинский, сталь хирургическая, полиэтиленовая пленка, резина, натуральный высококачественный латекс, неопрен, полиизопрен, хлопок, ПВХ. Комплектующие представлены плотностью от 15 г/м2 до 120 г/м2. * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров комплектующих изделий в соответствии с утвержденной комплектностью
Комплект стерильный для ангиографии
комплект
1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара.
2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара.
3. Зажим - 1 шт.
4. Скальпель №11 - 1 шт.
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт.
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт.
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт.
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035"", длиной 180 см - 1 шт.
9. Игла 21G - 1 шт.
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт.
11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт.
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт.
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт.
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт.
15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт.
16. Халат одноразовый XL - 1 шт.
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт.
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт.
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт.
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт.
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт.
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт.

1. Үлкен операциялық ақжайма 250х320 см, тесігімен, ендірмемен, ойықпен, қалтамен – 1 дана; 2. Үлкен операциялық ақжайма 400х400 см – 1 дана; 3. Үлкен операциялық ақжайма 230х280 см созылғыш тесігімен – 1 дана; 4. Кіші операциялық ақжайма 100х300 см – 1 дана; 5. Кіші операциялық ақжайма 80х100 см, тесігімен, қалтамен – 1 дана; 6. Кардиохирургиялық ақжайма 274х320 см, жиналмалы қанаттармен, тесігімен, ойықпен, қалтамен, оқшантаймен - 1 дана; 7. Ангиоақжайма 280х330 см, мөлдір жиекпен, жақтаулармен, жабысқақ жиекпен - 1 дана; 8. Бауға арналған тысқап 13х250 см, картонды ұстағышпен (телескопиялық жиынтық) – 1 дана; 9. Тысқап 15х200 см – 1 дана; 10. Қолға /аяққа арналған тысқап 30х50 см – 1 дана; 11. Тысқап 100 см диаметрімен – 1 дана; 12. 1. Тысқап 100х100 см – 1 дана; 13. Құралдар үстеліне арналған хирургиялық тысқап 80х145см, ендірмемен – 1 дана; 14. Гастроскопқа арналған тысқап 35 х170 см – 1 дана; 15. Шамға арналған бір реттік тысқап – 1 дана; 16. Хирургиялық қабылдағыш-қалта 35х67 см, 2 секциялық, жабысқақ жиекпен – 1 дана; 17. Хирургиялық сүрткілер 70х70 см – 1 дана; 18. Хирургиялық сүрткілер 45х45 см – 1 дана; 19. Сіңіргіш дәкелік тампондар, өлшемі L – 1 дана; 20. Операциялық лента 10х70см – 1 дана; 21. Шұлық-бахила – 1 дана; 22. Хирургиялық халат ХL трикотажды манжетпен – 1 дана; 23. Трикотажды манжетімен евростандарт халаты ХL күшейтілген алдымен және жеңдермен – 1 дана; 24. Сіңіргіш ылғал өткізбейтін төсеніш 60х90 см – 1 дана; 25. Медициналық қолғаптар № 8 – 1жұп; 26. Медициналық қайшы – 1 дана; 27. Тостаған 120 мл – 1 дана; 28. Тостаған 250 мл – 1 дана; 29. Тостаған 500 мл – 1 дана; 30. Тостаған 750 мл – 1 дана; 31. Тостаған 1000 мл – 1 дана; 32. Тостаған 1500 мл – 1 дана; 33. Тостаған 2500 мл – 1 дана; 34. Өткізгіш үшін тостаған 2500 мл – 1 дана; 35. Тостаған 5000 мл – 1 дана; 36. Астауша – 1 дана; 37. Янкауэр жинағы (Янкауэр ұштығы, аспирациялық түтік) – 1 дана; 38. Жабысқағы бар бау ұстатқыш – 1 дана; 39. Ине санағыш – 1 дана; 40. Бір реттік қысқыш – 1 дана; 41. Құралдарға арналған кілемше – 1 дана; 42. Органайзер – 1 дана. Тұтқасы бар губка – 1 дана
ҚР-ММБ-5№021407
92 660,43
1 471
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
Жиынтыққа әртүрлі медициналық емшаралар үшін қажетті бұйымдар кіреді. Бұйымдар әр түрлі материалдардан жасалған: әр түрлі типтегі тоқылмаған маталардан, дәкеден, мақта-маталы жіптен, полиамид жіптен, бұралған лайкрадан, медициналық пластиктен, хирургиялық болаттан, полиэтилен үлбірден, резеңкеден, жоғары сапалы табиғи латекстен, неопреннен, полиизопреннен, мақтадан, ПВХ-дан. Қосымша жинақтауыштары 15 г/м2-ден 120 г/м2 дейінгі тығыздықта ұсынылған. * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әр түрлі материалдан, бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың әр түрлі өлшемінен жасалған дайын бұйымдарды әртүрлі жиынтықтауға жол беріледі.
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
жинақ
Қолғаптар опаланбаған /опаланған №5.5, 6, 6.5, 7, 7.5 Қолғаптар опаланбаған /опаланған №8, 8.5, 9 Қысқыш Скальпель №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15,15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25,25А, 36 Тостаған (250-6000) мл, бөліктерге бөлінген Тостаған (30-250) мл, бөліктерге бөлінген Өткізгішті сақтауға арналған тостаған Диагностикалық J өткізгіші иілген /түзу, бір және/немесе екіжақты, жұмсақ /қатты (0,018-0,038)" диаметрмен, (40-260) см ұзындықпен Ине 16G, 17G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 24G, 25G, 26G, 27G, 29G, 30G Сельдингер инесі 16G, 17G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 24G, 25G, 26G, 27G, 29G, 30G Шприц 1 мл, 2 мл, 2 (2,5) мл, 3 мл, 5 мл, 5 (6) мл, Luer/Luer Lock Шприц 10 мл, 10 (12) мл, Luer/Luer Lock Шприц 20 мл, 20 (22) мл, 50 мл, 50 (60) мл, 100 мл, 120 мл, Luer/Luer Lock Қысым бақылау сызығы (10-1200) psi, (10-250) см Үстелге арналған жабын (80-350)х(80-350) см Бір реттік халат S, M, L, XL, XXL, XXXL Бір реттік күшейтілген халат S, M, L, XL, XXL, XXXL Ангиографиялық бір реттік ақжайма (100-400)?(100-400) см екі/төрт тесіктермен Үстелге арналған қорғаныш жабын (80-350)х(80-350) см R (25-90) кескіндерге арналған жабын, (25-200) см см диаметрмен, полиэтиленнен жасалған Қорғаныш жабын (90-200)?(90-200) см, (15-100) мкм қалыңдықтағы полиэтиленнен жасалған Сүрткі (5-100)х(5-100)см, (2-24) қабатты

РК МИ (ИМН)-0№024911
55 046,77
1472
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Миоглобин (Myo) для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№024911
55 046,77
1 472
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті – бұл адамның жаңа алынған қан немесе плазма үлгілеріндегі Миоглобинді (Myo) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Миоглобинге (Myo) жедел сандық тесті

РК МИ (ИМН)-0№025329
975,95
1477
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения кардиального Тропонина I (cTnI) и N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на cTnI/NT-ProBNP для флуоресцентных анализаторов Finecare

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
975,95
1 477
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі кардиальды тропонин I (cTn I) және N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептид (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған cTnI/NT-ProBNP жедел сандық тесті

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026558
210 133,50
1478
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)
"Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения NT-proBNP в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая -1 шт.;
4. Буферный раствор - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025662
3 887,12
1479
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100?) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения S100b в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
Быстрый количественный тест на белок S100B (S100b) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026587
149 561,05
1480
Комплект защитный нестерильный одноразовый II
1. Халат СМС 40 г/м2-1 дана;
2. Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт;
3. Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт;
4. Маска трехслойная медицинская-1 шт;
5. Фартук ПЭВД-1 шт;
6. Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт;
7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт;
8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт;
9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт;
10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые

1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026558
210 133,50
1 478
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті
"N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қаны, сарысуы және плазмасы үлгілерінде NT-proBNP сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидін (NT-proBNP) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғалсіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета – 1 дана; 2.Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластик пипетка - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025662
3 887,12
1 479
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100?) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында S100? сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы.
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған S100B ақуызға (S100b) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана ; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026587
149 561,05
1 480
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы II
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3.Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 5. Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 6.Жеңқаптар- СМС 40г / м2 -1 дана; 7. Биік бахилалалар СМС 40г / м2-1 дана; 8. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 дана; 9. Дулыға/үшкіл орамал СМС 40г / м2-1 дана; 10.Медициналық қолғаптар-1 жұп. Бүйір тігістері жоқ, арқа жағында байламмен, ұзын жеңді, жеңдері резеңкеге жналған халат. Бел деңгейінде белбеу-байламы тігілген. Белбеу халаттың алдына бекітіледі. Мойны-тік жағалы байламдармен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде. Қысқа жеңді, арқа жағы түзу, жағасы жоқ. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығының бойымен серпімді лентамен немесе серпімді жолақпен жиналған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Биік бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетпес үшін резеңкемен немесе баумен бекітіледі. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Өлшемді сіңіргіш сүрткі, спанлейстен жасалған. Дулыға/үшкіл орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалады. Стерильді емес, бір реттік медициналық қолғаптар.

Пателлярный компонент (KP1B45-00)
РК-ИМН-5№019597
71 555,84
1484
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала:
1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня одноразовая Размер: 160-180 см х 250-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
3. Лента операционная Размер: 10-50 см х 5-10 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 10 г/м² до 60 г/м² Количество: 1 шт.
4. Чехол хирургический на инструментальный стол Размер: 70-80 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт.
5. Полотенце одноразовое, впитывающее Размер: 30 - 45 см х 30 - 45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 - 4 шт.
6. Чаша прямоугольная Объем: 3000 - 5000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
7. Чаша круглая Объем: 300 - 500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
8. Чаша круглая Объем: 200-300 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
9. Чаша круглая Объем: 100 -150 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт.
10. Игла одноразовая Размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см Материал: Полимер, металл Количество: 1 шт.
11. Игла инъекционная, одноразовая Размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материал: Полимер, металл Количество: 1- 6 шт.
12. Шприц Луер Лок Объем: 5 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
13. Шприц Луер Лок Объем: 10 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт.
14. Шприц Луер Лок Объем: 20 мл Материал: Полимер Количество:1- 2 шт.
15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система Длина: 150-200 см Материал: Полимер Количество: 1-3 шт.
16. Краник 3-х ходовой Скорость потока: 500 мл/мин Материал: Полимер Количество: 1 шт.
17. Ножницы хирургические Длина: 12-15 см Материал: Металл Количество: 1 шт.
18. Скальпель Размер: №10/ №11/ №12 Материал: Металл Количество: 1-2 шт.
19. Защитное покрытие Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1- 2 шт.
20. Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные Размер: 5-20 см х 5-20 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-40 шт.
21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные Размер: 30-45 см х 30-45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-10 шт.
22. Перчатки хирургические Размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материал: Латекс Количество: 1- 5 пар.
23. Халат хирургический стандартный Размер:S/ M/ L/ XL/ ХХL Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 60 г/м² Количество: 1-3 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
комплект
1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол 120-150 см х 140-160 см - 1 шт.
2. Простыня одноразовая 160-180 см х 250-330 см - 1 шт.
3. Лента операционная 10-50 см х 5-10 см - 1 шт.
4. Чехол хирургический на инструментальный стол 70-80 см х 145-180 см - 1 шт.
5. Полотенце одноразовое, впитывающее 30 - 45 см х 30 - 45 см - 1 - 4 шт.
6. Чаша прямоугольная, объем: 3000 - 5000 мл - 1 шт.
7. Чаша круглая, объем: 300 - 500 мл - 1 шт.
8. Чаша круглая, объем: 200-300 мл - 1 шт.
9. Чаша круглая, объем: 100 -150 мл - 1 шт.
10. Игла одноразовая, размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см - 1 шт.
11. Игла инъекционная, одноразовая, размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1- 6 шт.
12. Шприц Луер Лок, объем: 5 мл - 1-2 шт.
13. Шприц Луер Лок, объем: 10 мл - 1-2 шт.
14. Шприц Луер Лок, объем: 20 мл - 1- 2 шт.
15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система, длина: 150-200 см - 1-3 шт.
16. Краник 3-х ходовой, скорость потока: 500 мл/мин - 1 шт.
17. Ножницы хирургические, длина: 12-15 см - 1 шт.
18. Скальпель, размер: №10/ №11/ №12 - 1-2 шт.
19. Защитное покрытие 120-150 см х 140-160 см - 1- 2 шт.
20. Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные 5-20 см х 5-20 см - 1-40 шт.
21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные 30-45 см х 30-45 см - 1-10 шт.
22. Перчатки хирургические, размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1- 5 пар.
23. Халат хирургический стандартный, размер: S/ M/ L/ XL/ ХХL - 1-3 шт.

Пателлярлық компонент (KP1B45-00)
ҚР-ММБ-5№019597
71 555,84
1 484
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады: 1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 2. Бір реттік ақжайма Өлшемі: 160-180 см х 250-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 3. Операциялық таспа Өлшемі: 10-50 см x 5-10 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап Өлшемі: 70-80 см x 145-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі Өлшемі: 30-45 см х 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-4 дана. 6. Тікбұрышты тостаған Көлемі: 3000-5000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 7. Дөңгелек тостаған Көлемі: 300-500 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 8. Дөңгелек тостаған Көлемі: 200-300 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 9. Дөңгелек тостаған Көлемі: 100-150 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 10. Бір реттік ине Өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см Материалы: Полимер, металл Саны: 1 дана. 11. Бір реттік, инъекциялық ине Өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материалы: Полимер, металл Саны: 1-6 дана. 12. Луер Лок шприці Көлемі: 5 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 13. Луер Лок шприці Көлемі: 10 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 14. Луер Лок шприці Көлемі: 20 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе Ұзындығы: 150-200 см Материалы: Полимер Саны: 1-3 дана. 16. 3 жүрісті шүмек Ағын жылдамдығы: 500 мл/мин Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 17. Хирургиялық қайшы Ұзындығы: 12-15 см Материалы: Металл Саны: 1 дана. 18. Скальпель Көлемі: №10 / №11 / №12 Материалы: Металл Саны: 1-2 дана. 19. Қорғағыш жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-2 дана. 20.Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер Өлшемі: 5-20 см х 5-20 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-40 дана. 21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер Өлшемі: 30-45 см x 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-10 дана. 22. Хирургиялық қолғаптар Өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материалы: Латекс Саны: 1-5 жұп. 23. Хирургиялық стандартты халат Өлшемі: S / M / L / XL / XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1-3 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын 120-150 см x 140-160 см - 1 дана. 2. Бір реттік ақжайма 160-180 см х 250-330 см - 1 дана. 3. Операциялық таспа 10-50 см x 5-10 см - 1 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап 70-80 см x 145-180 см - 1 дана. 5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі 30-45 см х 30-45 см - 1-4 дана. 6. Тікбұрышты тостаған, көлемі: 3000-5000 мл - 1 дана. 7. Дөңгелек тостаған, көлемі: 300-500 мл - 1 дана. 8. Дөңгелек тостаған, көлемі: 200-300 мл - 1 дана. 9. Дөңгелек тостаған, көлемі: 100-150 мл - 1 дана. 10. Бір реттік ине, өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см - 1 дана. 11. Бір реттік, инъекциялық ине, өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1-6 дана. 12. Луер Лок шприці, көлемі: 5 мл - 1-2 дана. 13. Луер Лок шприці, көлемі: 10 мл - 1-2 дана. 14. Луер Лок шприці, көлемі: 20 мл - 1-2 дана. 15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе, ұзындығы: 150-200 см - 1-3 дана. 16. 3 жүрісті шүмек, ағын жылдамдығы: 500 мл/мин - 1 дана. 17. Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 12-15 см - 1 дана. 18. Скальпель, көлемі: №10 / №11 / №12 - 1-2 дана. 19. Қорғағыш жабын 120-150 см x 140-160 см - 1-2 дана. 20.Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер 5-20 см х 5-20 см - 1-40 дана. 21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер 30-45 см x 30-45 см - 1-10 дана. 22. Хирургиялық қолғаптар, өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1-5 жұп. 23. Хирургиялық стандартты халат, өлшемі: S / M / L / XL / XXL - 1-3 дана.

РК МИ (ИМН)-0№027240
116 173,75
1485
Экспресс-тест "Овуляция" для определения концентрации лютеинизирующего гормона в моче и определения овуляции
Аналитическая чувствительность составляет 40 мМЕ/мл. Точность составляет 99%. Аналитическая специфичность/перекрестные реакции: отсутствует перекрестная реактивность с гормонами в указанных концентрациях ФСГ (1000 мМЕ/мл), ТТГ (1000 мМЕ/мл), ХГЧ (100 мМЕ/мл).
Экспресс-тест "Овуляция" для определения концентрации лютеинизирующего гормона в моче и определения овуляции
штука
1. Тест-полоска, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (5 шт.)
РК МИ (in vitro)-0№026548
1 310,00

ҚР-МБ (ММБ)-0№027240
116 173,75
1 485
Несептегі лютеиндейтін гормонның концентрациясын анықтауға және овуляцияны анықтауға арналған "Овуляция" экспресс-тесті
Аналитикалық сезімталдық 40 мХБ/мл құрайды. Дәлдік 99% құрайды. Аналитикалық ерекшелік/айқаспалы реакциялар: көрсетілген концентрацияда гормондармен айқаспалы реактивтілік жоқ ФСГ (1000 мХБ/мл), ТТГ (1000 мХБ/мл), ХГЧ (100 мХБ/мл).
Несептегі лютеиндейтін гормонның концентрациясын анықтауға және овуляцияны анықтауға арналған "Овуляция" экспресс-тесті
дана
Ылғал сіңіргіші бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-жолағы – (5 дана)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026548
1 310,00

1486
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №1, №2, №3
Комплект хирургический изготавливается из нетканого материала типа СМС (спанбонд/мельтблаун/ спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд), мельтблаун, полиэтилен, с плотностями 13 г/м2 - 90г/м2. Комплект может быть упакован в комбинированную упаковку; в стерилизационную упаковку (пакеты) по EN 868-5 или в два полиэтиленовых пакета. Изделие может быть предварительно завернуто в первичную упаковку - нетканое полотно любого типа, по согласованию с заказчиком. Для одноразового использования!Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация готовых изделий, из различных видов материала, различных типоразмеров и количеств комплектующих
Комплект хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный №2
комплект
1. Халат хирургический M, L, XL, XXL (длина 110 -150 см) СМС-40 – 1 шт.*
2. Шапочка-колпак/ шапочка клип-берет – 1 шт.*
3. Маска трехслойная на резинках/или на завязках – 1 шт.*
4. Фартук – 1 шт.*
5. Бахилы высокие/низкие – 1 пара.*
РК МИ (ИМН)-0№027258
2 027,73
1487
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент.
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
штука
Бедренная ножка (S2B30-0)
РК-ИМН-5№019597
362 296,50
1488
Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve
Дилатационный катетер для ЧТКА Evolve состоит из проксимальной части, которая представляет собой гипотрубку из нержавеющей стали, и из гибкой дистальной части с осевой конструкцией с дилатационным баллоном на дистальном конце. Дистальная часть включает проводниковый просвет, по которому проходит проволочный проводник, и трубка для надувания баллона через люэровский разъем, расположенный на проксимальном конце. Проводниковый просвет позволяет использовать проволочные проводники диаметром до 0,014’’ (0,36 мм), которые способствуют продвижению катетера через стенозированный участок. Место ввода проволочногопроводника находится на дистальном конце катетера, а вывода — в 25 см от него (место быстрой замены). Полезная длина катетера — 141 см. Баллон имеет 2 (два) рентгеноконтрастных платино- иридиевых маркера. Конец катетера имеет низкий профиль, не травматичен и легко принимает форму конуса для обеспечения продвижения изделия через стенозированный участок. Поверхность дистального участка катетера покрыта гидрофильным полимером, который уменьшает трение и обеспечивает проводимость и проходимость изделия.
Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve
штука

1 486
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №1, №2, №3
Хирургиялық жиынтық СМС (спанбонд/мельтблаун/спанбонд), СММС (спанбонд/мельтблаун/мельтблаун/спанбонд), СС (спанбонд/спанбонд) мельтблаун, полиэтилен сияқты тоқылмаған материалдан жасалған, тығыздығы 13 г/м2 - 90 г/м2. Жиынтық біріктірілген қаптамаға қапталуы мүмкін; стерилизациялық қаптамаға (пакеттерге) EN 868-5 немесе екі полиэтилен пакетке. Бұйымды бастапқы қаптамаға алдын ала қаптауға болады - тапсырыс берушімен келісілген кез келген типті тоқылмаған мата болады. Бір рет пайдалануға арналған! Тапсырыс берушінің келісімі бойынша материалдың әртүрлі түрлерінен, әртүрлі типтік өлшемдерден және бекітілген жиынтыққа сәйкес жиынтықтаушы бұйымдардың санынан дайын бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді хирургиялық жиынтығы №2
жинақ
1. Хирургиялық халат M, L, XL, XXL (ұзындығы 110-150 см) СМС-40 – 1 дана*; 2. Телпек-қалпақ/ телпек клип-берет – 1 дана*; 3. Үш қабатты резеңкелері/немесе баулары бар бетперде – 1 дана*; 4. Алжапқыш – 1 дана*; 5. Биік/аласа бахилалар – 1 жұп.*
ҚР-МБ (ММБ)-0№027258
2 027,73
1 487
Тізебуының және ұршық буының қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
дана
Ортанжілік тармағы (S2B30-0)
ҚР-ММБ-5№019597
362 296,50
1 488
Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері
ТТКА арналған Evolve дилатациялық катетері тот баспайтын болаттан жасалған гипотүтік болып табылатын проксимальді бөліктен және дистальді ұшында дилатациялық баллоны бар осьтік құрылымның иілгіш дистальді бөлігінен тұрады. Дистальді бөлікке сым өткізгіш өтетін өткізгіш тесігі және проксимальді ұшында орналасқан люэр айырымы арқылы баллонды үрлейтін түтік кіреді. Өткізгіштің тесігі катетерді стеноздалған бөлік арқылы жылжытуға ықпал ететін диаметрі до 0,014-ке’’ (0,36 мм) дейінгі сым өткізгіштерді пайдалануға мүмкіндік береді. Сым өткізгішті енгізу орны катетердің дистальді ұшында, ал шығу орны (жылдам ауыстыру орны) одан 25 см қашықтықта орналасқан. Катетердің пайдалы ұзындығы-141 см. Баллонда 2 (екі) рентгенконтрастылы платина-иридий маркері бар. Катетердің ұшы төмен профильге ие, жарақаттамайды және бұйымның стеноздалған бөлік арқылы алға жылжуын қамтамасыз ету үшін конус формасын оңай алады. Катетердің дистальді бөлігінің беткейі гидрофильді полимермен қапталған, ол үйкелісті азайтады және бұйымның өткізгіштігі мен өтімділігін қамтамасыз етеді.
Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері
дана

Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25x6мм., Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х6 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х10 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,25х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 1,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 4,00х15 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х20 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х25 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,00х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,25х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,50х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 2,75х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,00х30 мм, Катетер баллонный дилатационный для чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики, Evolve 3,50х30 мм

Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25x6мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х6 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х10 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,25х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 1,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 4,00х15 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х20 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х25 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,00х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,25х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,50х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 2,75х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,00х30 мм Тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластикаға арналған дилатациялық баллонды Evolve катетері 3,50х30 мм

РК МИ (ИМН)-0№025962
189 720,38
1489
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови "Т4 свободный – ImmoBia"
Набор "Т4 свободный – ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дублях 41 неизвестного, 6 калибровочных образцов, 1 контрольного образца, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета.
1. Специфичность. Используемые в наборе моноклональные антитела обеспечивают высокую специфичность выявления Т4 св.
2. Чувствительность. Минимально определяемая концентрация Т4 св., рассчитанная на основании среднего арифметического значения концентрации калибровочного образца В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – среднее квадратичное отклонение от среднего арифметического значения В0), не превышает 0,5 пмоль/л
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения концентрации Т4 св. в контрольном образце не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации свободного фракции тироксина в сыворотке крови "Т4 свободный – ImmoBia"
набор
-Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию -Калибровочные пробы на основе сыворотке крови че-ловека, содержащие известные количества свободного тироксина – 0; 5; 10; 25; 50 и 100 пмоль/л, готовы к ис-пользованию (по 0,8 мл каждая) -Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием свободного тироксина, готова для использования (0.8 мл) -Конъюгат, готов к использованию (14 мл) -Субстратный раствор тетраметилбензидина (ТМБ), го-тов к использованию (14 мл) -Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл) -Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026683
246 683,88
1490
Набор дыхательный одноразовый стерильный
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура различных модификаций: гофрированный, растяжимый, усиленный, коаксиальный, различных размеров: 15 или 22 мм. Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутади енстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата(РЕ +EVA), полистирола (PS), К-resin.
Набор дыхательный одноразовый стерильный
набор
1. Трубка усиленная диаметром 22 мм длиной 800 мм
2. Тройник пациента (Y-адаптер) с температурным портом, с портом дозированного введения, с защитным колпачком
3. Поворотный угловой адаптер с портом, с защитным колпачком, с эластичной заглушкой, с трубкой длиной 200 мм
4. Мешок дыхательный безлатексный, объемом 3000 мл размером выхода 22 F
5. Маска дыхательная с обратным клапаном, размером 5
6. Влагосборник
7. Фильтр с теплообменником и увлажнителем (HMEF)
8. Линия мониторинга CO2
9. Линия мониторинга давления
10. Переходник
11. Прямой адаптер
12. Держатель для линий
13. Держатель для трубок Защитный колпачок

ҚР-МБ (ММБ)-0№025962
189 720,38
1 489
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос Т4-ImmoBia"
"бос T4 - ImmoBia" жинағы екі данада 41 белгісізді, 6 калибрлеу үлгісін, 1 бақылау үлгісін, барлық пластина жолақтарын пайдаланып барлығы 96 анықтауды талдауға арналған. 1. Спецификалығы. Жинақта пайдаланылатын моноклональді антиденелер Т4 бос анықтаудың жоғары спецификалығын қамтамасыз етеді. Трийодтиронині және дийодтиронині бар моноклональді антиденелердің айқаспалы реакциясы анықталмаған. 2.Сезімталдығы. Калибрлейтін үлгінің концентрациясының орташа арифметикалық мәнінің В0 (0 пмоль/л) минус 2s (s – В0 орташа арифметикалық мәннен орташа квадраттық ауытқу) негізінде есептелген Т4 бос анықталатын ең аз концентрациясы 0,5 пмоль/л-ден аспайды. 3.Қайта жаңғырғыштығы. Бақылау үлгісіндегі Т4 бос концентрациясын анықтау нәтижелерінің ауытқу коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуындағы тироксинның бос фракциясының концентрациясын иммунферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Бос Т4-ImmoBia"
жиынтық
96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын; Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында бос тироксиннің белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалары – 0; 5; 10; 25; 50; 100 пмоль/л, пайдалануға дайын – ( әрқайсысы 0.8 мл-ден); Тироксиннің белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл); Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл); Тетраметилбензидин ТМБ субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл); Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл);Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026683
246 683,88
1 490
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы
Жинақ түрлі модификациялардағы тыныс алу контурын жинауға қажетті бұйымның жиынтықтаушыларын қамтиды: гофрленген, созылатын, күшейтілген, коаксиальді, түрлі өлшемдегі: 15 немесе 22 мм. Бұйымдар түрлі материалдан дайындалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучукты латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сондай-ақ акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетат (РЕ +EVA), полистирол (PS), К-resin қоспасымен көбікті полиэтиленнен дайындалуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы
жиынтық
1. Күшейтілген түтік, диаметрі 22 мм, ұзындығы 800мм 2. Пациентке арналған температуралық портымен, дозаны енгізу порттарымен, қорғағыш қалпақшасымен үшайыры (Y-адаптері) 3. Портымен, қорғағыш қалпақшасымен, серпімді бітеуішімен, түтігімен, бұрылатын бұрыштық адаптер, ұзындығы 200 мм 4. 3000 мл көлемдегі латекссіз тыныс алу қабы, шығару өлшемдері 22 F 5. Кері клапанымен тыныс алу маскасы, өлшемі 5 6. Ылғал жинағыш 7. Жылуалмастырғышымен және ылғалдандырғышымен (HMEF) сүзгі 8. CO2 мониторингі сызығы 9. Қысым мониторингі сызығы 10. Ауыстырғыш 11. Тік адаптер 12. Сызықтарға арналған ұстатқыш 13. Түтіктерге арналған ұстатқыш 14. Қорғағыш қалпақша

1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025671
3 826,11
1492
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости состоит из готовых плотных питательных сред с факторами роста, разлитых в чашки Петри. Одна чашка содержит примерно 20 мл готовой среды. Прозрачные, или матовые. Гелеобразные, Весовая дозировка 18,5 г ± 2,0 г. Чашки Петри изготовлены из полистирола, имеют тройное отверстие, вентилируемые, стерильные. Размеры: диаметр (крышка чашки Петри) Ø 90 мм, высота h 16,5 мм. Бактериологическая петля объемом 1 мкл. Общая длина- 197 мм, длина иглы- 30 мм, внешний Ø петли - 2,5 мм, внутренний Ø петли - 0,95 мм, материал – полистирол. Цвет петель - нейтральный, тип жесткости - мягкий. Стерильные. Одноразовые. Предметное стекло шлифованное: размер: 25х75 мм, их толщина стандартизирована, изготовлены из стекла, обладают высокой степенью прозрачности. Одноразовые перчатки: длина не менее 230 мм, толщина не менее 0,1мм и не более 0,2 мм, вес одной перчатки не менее 3,5 г и не более 5,0 г. Материал: натуральный латекс. Одноразовые маски: маски медицинские 3-слойные нестерильные, изготовлены из нетканого материала. Размеры масок: ширина-9,5±0,5, длина-17,5±0,5. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Набор питательных сред для бактериологического исследования спинномозговой жидкости
Набор
1. Сывороточный агар объемом 20 мл, размер диаметра 90мм, светло-желтого цвета;
2. 5 % кровяной агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, красного цвета;
3. Агар Колумбийский с бараньей кровью объемом 20 мл, диаметром 90 мм, вишнево-красного цвета;
4. Питательный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, светло-желтого цвета;
5. Сывороточный агар в пробирке / наклоном объемом 5 мл, размером 16х120 мм, соломенно-желтого цвета;
6. Полужидкий агар объемом 5 мл, размером 16х120 мм, желтого цвета;
7. Шокодадный агар объемом 20 мл, диаметром 90 мм, коричневого (шокодадный) цвет;
8. Бактериологическая петля диаметром 1 мм;
9. Предметное стекло шлифованное размером 26х76 мм;
10. Одноразовые перчатки;
11. Одноразовая маска;
12. Чашка Петри;

1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты – 1 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025671
3 826,11
1 492
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы Петри тостағандарына құйылған өсу факторлары бар дайын, тығыз қоректік орталардан тұрады. Бір тостағанда шамамен 20 мл дайын орта бар. Мөлдір немесе күңгірт. Гель тәрізді. Салмақтық дозасы 18,5 г ± 2,0 г. Петри тостағандары полистиролдан жасалған, үш тесігі бар, желдетілетін, стерильді. Өлшемдері: диаметрі (Петри тостағанының қақпағы) O 90 мм, биіктігі h 16,5 мм. Бактериологиялық ілмек көлемі 1 мкл. Жалпы ұзындығы - 197 мм, иненің ұзындығы - 30 мм, ілмектің сыртқы O - 2,5 мм, ілмектің ішкі O - 0,95 мм, материалы – полистирол. Ілмектердің түсі - бейтарап, қаттылық түрі - жұмсақ. Стерильді. Бір реттік. Заттық шыны жылтыратылған, өлшемі: 25х75 мм, олардың қалыңдығы стандартталған, шыныдан жасалған, мөлдірліктің жоғары деңгейіне ие. Бірреттік қолғаптар: ұзындығы кемінде 230 мм, қалыңдығы кемінде 0,1 мм және 0,2 мм-ден артық емес, 1 қолғаптың салмағы кемінде 3,5 г және 5,0 г-ден артық емес. Материалы: табиғи латекс. Бір реттік бетперде: 3 қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, тоқылмаған материалдан жасалған. Бетперделердің өлшемдері: ені - 9,5±0,5, ұзындығы - 17,5±0,5. Бұйымның ортасында орналасқан үш бүктеме бетте бетпердені ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетпердені мұрын пішініне жанастыру мақсатында кіріктірілген мұрын бекіткіші бар. Ең жоғары сүзгі деңгейін қамтамасыз етеді.
Жұлын сұйықтығын бактериологиялық зерттеуге арналған қоректік орталар жинағы
жиынтық
1. Сарысу агары, көлемі 20 мл, диаметр өлшемі 90 мм, ашық сары түсті 2. 5 % қан агары, қөлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қызыл түсті 3. Қойдың қаны бар Колумбиялық агар, қөлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қызыл шие түсті 4. Пробиркадағы қоректік агары/қиғаш, қөлемі 5,0 мл, өлшемі 16х120 мм, ашық сары түсті 5. Пробиркадағы сарысу агары /қиғаш, көлемі 5 мл, өлшемі 16х120 мм, сары сабан түсті 6. Жартылай сұйық агар, көлемі 5 мл, өлшемі 16х120 мм, сары түсті 7. Шоколадты агар, көлемі 20 мл, диаметрі 90 мм, қоңыр (шоколад) түсті 8. Бактериологиялық ілмек диаметрі 1 мм 9. Жылтыратылған заттық шыны, өлшемі 26 х76 мм 10. Бірреттік қолғап 11. Бірреттік бетперде 12. Петри тостағаны

1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025680
15 315,57
1494
Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag)
Набор реагентов предназначен для использования при качественном определении нуклеокапсидного антигена коронавируса, вызывающего тяжҰлый острый респираторный синдром (SARS-CoV), в клиническом образце в течение короткого периода времени. Принцип действия теста основан на принципе иммунохроматографического анализа с коллоидным золотом и определяет белок нуклеокапсида SARS-CoV-2 в клинических образцах с помощью метода имунно-сэндвич.
Экспресс-тест для определения антигена COVID-19 (COVID-19 Ag) №2
1 набор (20 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 20 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Зонд-тампон для сбора образца - 21 шт.;
4. Буфер для лизиса - 21 шт.;
5. Флакон-колпачок с защитной крышкой - 21 шт.
РК-ИМН-0№022973
62 305,49
1495
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
В качестве действующих веществ содержит 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, а также синергетический комплекс (поверхностно-активные вещества, увлажняющие и ухаживающие за кожей компоненты, регулятор кислотности, загуститель, пищевой краситель (опционально), отдушка и вода).
Дезостерил-ЭФФЕКТ (средство дезинфицирующее для рук) гель; объемом 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (флакон полимерный цилиндрический объемом 1,0 л с дозатором эйрлесс)
флакон
гелеобразная жидкость, флакон полимерный цилиндрический, дозатор эйрлесс
РК МИ (ИМН)-0№026132
7 445,09
1496
Халат медицинский (хирургический) "Н?рия" из нетканого материала одноразовый нестерильный
Размерность: Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Изделие конструктивно представляет собой халат с запахом на спине и длинными рукавами. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная. Рукава рубашечные, втачанные длиной до запястья с центральным верхним швом. Низ рукава может фиксироваться на запястье с помощью резинки или трикотажной манжеты. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Халат имеет завязки на горловине. Фиксация может быть также исполнена застежками-липучками и завязками (на талии). Материал изготовления: нетканое полотно СМС (спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Изделие нестерильно. Медицинское изделие предназначено для одноразового использования! Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Поверхностная плотность от 17 до 80 г/м2.
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L
штука
Халат медицинский (хирургический) "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером L, пл. 30 г/кв.м

1 жиынтық (25 тест)
1.Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бір реттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025680
15 315,57
1 494
COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag)
Реагенттер жинағы қысқа уақыт ішінде клиникалық үлгіде ауыр жедел респираторлық синдромды (SARS-CoV) тудыратын коронавирустың нуклеокапсидті антигенін сапалы анықтауда пайдалануға арналған. Тесттің жұмыс принципі коллоидты алтынмен иммунохроматографиялық талдау принципіне негізделген және клиникалық үлгілердегі SARS-CoV-2 нуклеокапсидінің ақуызын иммундық сэндвич әдісімен анықтайды.
COVID-19 антигендi анықтауға арналған экспресс тесті (COVID-19 Ag) №2
1 жиынтық (20 тест)
1. қорғаныш қақпағы бар құты-қалпақша-21 дана; 2. лизиске арналған буфер – 21 дана; 3. үлгіні жинауға арналған зонд-тампон-21 дана; 4. қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 5. Ылғал жұтқышы (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест – кассета-20 дана
ҚР-ММБ-0№022973
62 305,49
1 495
Дезостерил- ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л
Әсер ететін заттар ретінде 5-хлор-2-(2,4-дихлорфенокси) фенол (триклозан) – 0,3%, 2-феноксиэтанол, сондай-ақ синергетикалық кешен (беттік-белсенді заттар, теріні ылғалдандыратын және күтімдейтін компоненттер, қышқылдықты реттегіш, қоюландырғыш, тағамдық бояғыш (міндетті емес), қош иісті зат және су) бар.
Дезостерил-ЭФФЕКТ (қолға арналған дезинфекциялық құрал) гель; көлемі 0,3 л, 1,0 л, 5,0 л (эйрлесс дозаторы бар көлемі 1,0 л цилиндрлі полимерлі құты)
құты
гель тәрізді сұйықтық, цилиндрлі полимерлі құты, эйрлесс дозаторы
ҚР-МБ (ММБ)-0№026132
7 445,09
1 496
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты
Өлшемі: S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Бұйым құрылымдық жағынан артқы жағынан айқасатын және ұзын жеңдері бар халат болып табылады. Сұлбасы түзу, алдыңғы бойы тұтас пішілген. Жеңдері жейденікі тәрізді, орталық жоғарғы тігісі бар білекке дейін қондырылған. Жеңнің төменгі жағы резеңкемен немесе тоқыма манжетпен білезікке бекітіледі. Бел белдеуі бойынша белдік бар. Белдік бел деңгейінде алдыңғы бойдың ортасында қысқа тігіспен бекітілген. Халаттың мойнында баулар бар. Бекітуді жабысқақ ілмектермен және байламдармен (белде) де орындауға болады. Дайындау материалы: тоқылмаған мата СМС спанбонд + мельтблаун + спанбонд). Бұйым стерильді емес. Медициналық бұйым бір рет пайдалануға арналған! Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10%. Беткейлік тығыздығы 17-ден 80 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес медициналық (хирургиялық) "Нәрия" халаты өлшемі L, тығыздығы 30 г/ш.м.

1 набор (90 баночек)
1. Баночка, содержащая от одной до восемнадцати тест-полосок для определения от одного до восемнадцати из пятидесяти шести видов наркотических средств и психотропных веществ (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, a-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP), индивидуально упакованные в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 90 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025862
2 017 813,68
1502
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови "Тестостерон- ImmoBia"
Набор "Тестостерон- ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Специфичность. Перекрестная реакция антител к тестостерону с другими стероидами составляет: с 5-а- дигидротестостероном – 100%; с андростендионом – 2,1%; с дегидроэпиандростероном – 1,6%, с эпитестостероном – 2%.
2. Чувствительность. Минимальная достоверно определяемая набором концентрация тестостерона не превышает 0,2 нмоль/л.
3. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания тестостерона в одном и том же образце сыворотки крови с использованием набора "Тестостерон-ImmoBia" не превышает 8%.
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации тестостерона в сыворотке крови "Тестостерон- ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию.
2. Калибровочные пробы, инактивированы, на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тестостерона – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (по 0,8 мл каждая).
3. Контрольная сыворотка, инактивирована, на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тестостерона, готова для использования (0.8 мл).
4. Конъюгат, готов к использованию (14 мл) .
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина ТМБ, го-тов к использованию (14 мл) .
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл).
7. Стоп-реагент – 1 фл., 14,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026721
256 461,80
1503
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г

1 жиынтық (90 банка)
1. Ылғал сіңіргішімен (силикагель) жеке фольгаға қапталған есірткі және психотроптық заттардың елу алты түрінің (ACE, 7-ACL, ALP, AMP, ?-PVP, BAR, BUP, BZO, CAF, CAT, CFYL, CLO, COC, COT, DIA, EDDP, ETG, FYL, GAB, HMO, K2, K3, K4, KET, KRA, LSD, 6-MAM, MCAT, MDA, MDMA, MDPHP, MDPV, MEP, MES, MET, MOR, MPD, MQL, MTD, NFYL, OPI, OXY, PCP, PGB, PPX, SOMA, TAP, TCA, THC, TLD, TML, TPM, TZD, ZAL, ZOL, ZOP) біреуден он сегізге дейін түрін анықтауға арналған бірден он сегізге дейін тест-жолағы бар банка - 90 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025862
2 017 813,68
1 502
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Тестостерон-ImmoBia"
"Тестостерон- ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1.Спецификалығы. Басқа стероидтермен тестостеронға антиденелердің айқаспалы реакциясы: 5-а- дигидротестостеронмен – 100%; андростендионмен – 2,1%; дегидроэпиандростеронмен – 1,6%, эпитестостеронмен – 2% құрайды. 2. Сезімталдығы. Жинақпен ең төмен сенімді анықталған тестостерон концентрациясы 0,2 нмоль/л-ден аспайды. 3.Жаңғыртылуы. "Тестостерон-ImmoBia" жинағын пайдаланып, сол қан сарысуы үлгісінде тестостерон болуын анықтау нәтижелерінің вариация коэффициенті 8%-дан аспайды.
Қан сарысуында тестостерон концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Тестостерон-ImmoBia"
жиынтық
1.96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын 2. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған калибрлеу үлгілері – 0; 1; 3; 10; 30; 100 (нмоль/л) (әрқайсысы 0.8 мл-ден) 3. Құрамында тестостеронның белгілі мөлшері бар адам қаны сарысуына негізделген белсенділігі жойылған бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8мл) 4. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл) 5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл) 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл) 7. Стоп-реагент – 1 құты., 14,0 мл.
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026721
256 461,80
1 503
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы

Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения пролактина (PRL) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Пролактин (PRL) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026595
84 429,69
1507
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения N-терминального промозгового натрийуретического пептида (NT-proBNP) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на N-терминальный промозговой натрийуретический пептид (NT-proBNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026625
147 317,89
1508
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения прогестерона (PROG) в образцах цельной крови, сыворотки или плазмы человека
Быстрый количественный тест на Прогестерон (PROG) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026559
149 561,05
1509
Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"Экспресс-тест 5 в 1 для определения антигенов и антител к антигенам вируса гепатита B: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека

Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі пролактинді (PRL) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Пролактинге (PRL) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026595
84 429,69
1 507
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидті (NT-proBNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған N-терминальді миаралық натрийуретикалық пептидке (NT-proBNP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Дозатордың ұштығы - 25 дана; 2. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 3. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 4. Сәйкестендіру чипі - 1 дана; 5. Буферлік ерітінді - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026625
147 317,89
1 508
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі прогестеронды сандық анықтау үшін Finecare флуоресцентті анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунфлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Прогестеронға (PROG) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5.Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026559
149 561,05
1 509
В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb
"В гепатиті вирусының антигендері мен антигендеріне антиденелерді анықтауға арналған 5-уі 1-уінде экспресс-тесті: HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі HBsAg, HBsAb, HBeAg, HBeAb, HBcAb сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті.

1513
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
штука
Головка бедренной кости (H1C00-22/0)
РК-ИМН-5№019597
86 176,18
1514
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
Простыни медицинские одноразовые нестерильные изготовлены из нетканого материала, упакованы в один или два полиэтиленовых пакета. Могут выпускаться как в индивидуальной упаковке, так и групповой упаковке по количеству согласованных штук с заказчиком. Простыни одноразовые (40-400)х(40-400) см - размерность изделия ограничена указанными пределами, так как по согласованию с заказчиком возможно изготовление изделий различных типоразмеров. Простыни могут быть изготовлены: 1) из водоотталкивающего, воздухопроницаемого, безворсового нетканого полотна типов SMS (СМС), SS (СС), SMМS (СММС) плотностью от 13 г/м² до 70 г/м²; 2) из многослойного впитывающего по всей поверхности с одной стороны и абсолютно влагонепроницаемого с другой, устойчивого к отслаиванию, безворсового нетканого материала типов ламинированный спанлейс, сантейс (Santeys), бретекс (Breatech) плотностью от 50 г/м² до 120 г/м². Для одноразового использования!
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
штука
Простыни медицинские одноразовые нестерильные
РК МИ (ИМН)-0№025901
3 028,86
1515
Катетер баллонный коронарный Powerline PTCA размерами: диаметром (мм) - 1,5; 2,0; 2,5; 2,75; 3,0; 3,5; 4,0 мм длиной (мм) - 10; 15; 20; 25; 30 мм стерильный, однократного применения
Катетер баллонный коронарный Powerline РТСА – это предназначенный для быстрой замены катетер для ЧТКА со встроенным стволом и дистальным баллоном средней степени растяжимости. В стволе имеется один просвет для раздувания и сдувания баллона и второй просвет, который открывается примерно в 28 см проксимальнее баллона и предназначается для проведения гибкого проводника. Диаметр гибкого проводника не должен превышать 0,014 дюймов. На обоих концах баллона есть две рентгенопозитивные метки (дистальное и проксимальное плечо) для облегчения позиционирования. На стволе катетера имеются две метки, расположенные в 91 и 100 см от дистального конца. Баллон сконструирован так, чтобы определенному шагу при повышении давления внутри соответствовало определенное увеличение диаметра. Давление раздувания баллона до номинального диаметра составляет 6 атм. На проксимальном конце дилатационного катетера имеется люэр-замок (колодка) для подсоединения устройства для раздувания. Описание устройства: Диаметр баллона (мм) 1,5 – 4,0 Длина баллона (мм) 10; 15; 20; 25; 30 Рабочая длина установочного катетера: 142 см Материал баллона Полиамидный эластомер Степень растяжимости баллона Полурастяжимый Давление раздувания баллона: Расчетное давление разрыва: 6 атм / 608 кПа 14 атм / 1418 кПа

1 513
Тізебуының және ұршық буының қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
дана
Ортанжілік басы (H1C00-22/0)
ҚР-ММБ-5№019597
86 176,18
1 514
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар бір немесе екі полиэтилен пакетке оралған тоқылмаған материалдан жасалған. Тапсырыс берушімен келісілген дана саны бойынша жеке қаптамада да, топтық қаптамада да шығарылуы мүмкін. Бір реттік ақжаймалар (40-400) х (40-400) см - бұйымның өлшемі көрсетілген шектермен шектеледі, өйткені тапсырыс берушінің келісімі бойынша әртүрлі өлшемдегі бұйымдар жасауға болады. Ақжаймалар: 1) тығыздығы 13 г/м? -ден 70 г/м? -ге дейін SMS (СМС), SS (СС), SMМS (СММС) типті су өткізбейтін, ауа өткізетін, түксіз тоқылмаған матадан; 2) бір жағынан бүкіл беті бойынша көп қабатты сіңіргіштен және екінші жағынан мүлдем ылғал өткізбейтін, қабаттануға тұрақты, ламинатталған спанлейс, сантейс (Santeys), бретекс (Breatech) типті түксіз тоқылмаған материалдың тығыздығы 50 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін. Бір рет пайдалануға арналған!
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
дана
Бір реттік стерильді емес медициналық ақжаймалар
ҚР-МБ (ММБ)-0№025901
3 028,86
1 515
Стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: диаметрі (мм) - 1,5; 2,0; 2,5; 2,75; 3,0; 3,5; 4,0 мм ұзындығы (мм) - 10; 15; 20; 25; 30 мм болатын Powerline PTCA коронарлық баллонды катетері
Powerline™ (PTCA) компаниясы өндірген катетер - ол кіріктірілген діңі мен созылғыштығы орташа дистальді баллоны бар ТТКА-ға арналған катетер. Діңінде баллонды үрлеуге және желін шығаруға арналған бір өзек пен баллоннан шамамен 28 см проксимальділеу өтетін екінші өзек иілгіш өткізгішті өткізуге арналған. Иілгіш өткізгіштің диаметрі 0,014 дюймнен аспауы тиіс. Баллонның екі ұшында да позициялауды жеңілдетуге арналған екі рентгенопозитивті белгі (дистальді және проксимальді иық) бар. Катетердің діңінде дистальді ұштар 91 және 100 см аралықтарда орналасқан екі белгі бар. Баллон ішіндегі қысым жоғарылаған кездегі белгілі бір адымға диаметрдің белгілі бір ұлғаюы сәйкес болатындай конструкцияланған (созылғыштық көрсеткіштері бар кестені қараңыз). Баллонды номинальді диаметрге дейін үрлеу қысымы 6 атм құрайды. Дилатациялық катетердің проксимальді ұшында үрлеуге арналған құрылғыны жалғайтын люэр-құлпы (колодка) бар. Құрылғының сипаттамасы Баллонның диаметрі (мм) 1,5 - 4,0 Баллонның ұзындығы (мм) 10; 15; 20; 25; 30 Орнатқыш катетердің жұмыс ұзындығы: 142 см Баллонның материалы Полиамидті эластомер Баллонның созылғыштық дәрежесі Жартылай созылғыш Баллонды үрлеу қысымы: Жыртылуының есептік қысымы : 6 атм / 608 кПа 14 атм / 1418 кПа

Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора, 2,0 мл
РК МИ (in vitro)-0№026111
121,26
1520
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024538
1010,31
1521
Экспресс - тест для качественного определения антител IgG/gM к SARS-CoV-2 в цельной крови, сыворотке или плазме крови человека COVID-19 IgG/IgM
Анализируемый образец – цельная кровь, сыворотка, плазма Чувствительность: тест диагностическая % точность % чувствительность специфичность Covid-19 IgG 100 98.89 99,1 Covid-19 IgM 96.5 97.78 97 Время проведения теста: 5-15 минут
упаковка
1. Экспресс тест для качественного определения антител IgG/ IgM к SARS-CoV-2 в цельной крови, сыворотке или плазме крови человека COVID-19 IgG/IgM
2. Флакон-дозатор с буферным раствором
3. Пипетка
РК-ИМН-5№020630
100565,00
1522
Экспресс тест для определения антител сифилиса
Treponema pallidum (TP) является возбудителем сифилиса венерического заболевания. Сифилис - это болезнь, вызванная спирохетозной бактерией ТP. Необходимая клиническая информация о серологическом статусе сифилиса может быть получена путем обнаружения антител сифилиса применив иммунологический анализ человеческой крови. Так как даже сильно очищенные антигены от привитого ТР могут содержать определенное количество заражающего материала вроде палочек ТР, то врожденный ТР антиген может вызвать неспецифическую реакцию при анализе испытательных образцов сыворотки крови, что в итоге приведет к более низкой чувствительности и плохой воспроизводимости результата. Чтобы обойти эти потенциальные проблемы в иммунологических анализах, исследователи создали гены ТР для выявления рекомбинантных антигенов в системе бактерии таких, как E coli и сосредоточились на мембранном белке ТР. Так как антигены - рекомбинантный ген, то они являются неинфекционными. Высокочувствительный экспресс тест для определения сифилиса - это иммунохроматографический анализ для качественного обнаружения антител всех изотипов (IgG, IgM, IgA) против ТР. Этот тест предназначен для профессионального использования в диагностике сифилиса. Предельная относительная чувствительность составляет 99,2% (129/130), и предельная относительная специфика составляет 99,4% (169/170). Срок хранения 24 месяца. Температура хранения 2-30 градусов С.
Экспресс тест для определения антител сифилиса
упаковка
Тест - кассеты -25шт. Пипетки -25шт. Буферный раствор -1фл. Инструкция по применению.
РК-ИМН-5№015043
20 260,60
1523
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)
"Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) в образцах цельной крови, сыворотке и плазме человека
Экспресс-тест для определения антител к возбудителю сифилиса (Treponema pallidum) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Пипетка одноразовая пластиковая - 25 шт.;
4. Буферный раствор – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025678
15 315,57
1524
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале
"Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения антигена Шигелл в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения Шигелл (Shigella) в кале №1
1 набор (1 тест)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 1 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 1 шт.;
4. Пипетка одноразовая пластиковая - 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025685
3 826,11
1525
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте:
1. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 100-160 см х 100-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10-80 г/м² Количество: 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная или стандартная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт.
3. Чулок/бахилы для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 30-50 см х 50-70 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 30-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Плотность:10 мкм – 80 мкм Количество: 1 шт.
5. Банка дренажная и/ или трубка дренажная для соединения Материал: Полимер Объем: 1000 мл – 2500 мл и / или длина трубки: 100 см – 400 см Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для стола (усиленная или стандартная) 100-160 см х 100-160 см - 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная или стандартная) 160-250 см х 160-250 см - 1 шт.
3. Чулок/бахилы для наложения гипса с эластичной фиксацией 30-50 см х 50-70 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 30-90 см - 1 шт.
5. Банка дренажная и/ или трубка дренажная для соединения, объем: 1000 мл – 2500 мл и / или длина трубки: 100 см – 400 см - 1 шт.

Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумдық контейнер, 2,0 мл
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026111
121,26
1 520
Түсікке арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған 160 х 190 см операциялық ақжайма - 1 дана (ҚР-ММБ-5№017378). 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750). 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
Түсікке арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған 160 х 190 см операциялық ақжайма - 1 дана ; 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана ; 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024538
1 010,31
1 521
Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті
Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті
орау
1. Адамның жаңа алынған қанында, қан сарысуында немесе плазмасында SARS-CoV-2-ге IgG/gM антиденелерін сапалы анықтауға арналған COVID-19 IgG/IgM экспресс-тесті; 2. Буферлік ерітіндісі бар құты-дозатор; 3. Пипетка
ҚР-ММБ-5№020630
100 565,00
1 522
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
Мерез антиденелерін анықтауға арналған экспресс тест
орау
Тест-кассеталар -25 дана; Пипеткалар - 25 дана; Буферлік ерітінді - 1 құты; Қолдану жөніндегі нұсқаулық
ҚР-ММБ-5№015043
20 260,60
1 523
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" - бұл адамның жаңа алынған қан, сарысу және плазма үлгілеріндегі мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Мерез қоздырғышына (Treponema pallidum) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Бірреттік пластикалық пипетка - 25 дана; 4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025678
15 315,57
1 524
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті" - нәжіс үлгілеріндегі шигелла антигенін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тесті
Нәжістегі Шигелланы (Shigella) анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 1 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 1 дана; 4. Бірреттік пластикалық пипетка - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025685
3 826,11
1 525
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материал түрлерінен жасалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстел ақжаймасы (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 100-160 см x 100-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м?-80 г/м? Саны: 1 дана. 2. U-тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 160-250 см x 160-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м? - 130 г/м? Саны: 1 дана. 3. Серпімді бекіткішімен гипс салуға арналған ұзын шұлық/бахила Өлшемі: 30-50 см x 50-70 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м? - 70 г/м? Саны: 1 дана. 4. Аспирация және диатермия қабы Өлшемі: 20-70 см х 30-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Тығыздығы: 10 мкм-80 мкм Саны: 1 дана. 5. Дренажды банкі және/немесе қосуға арналған дренажды түтік Материалы: Полимер Көлемі: 1000 мл-2500 мл және/немесе түтік ұзындығы: 100 см-400 см Саны: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Үстел ақжаймасы (күшейтілген немесе стандартты) 100-160 см x 100-160 см - 1 дана.; 2. U-тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) 160-250 см x 160-250 см -1 дана.; 3. Серпімді бекіткішімен гипс салуға арналған ұзын шұлық/бахила 30-50 см x 50-70 см - 1 дана.; 4. Аспирация және диатермия қабы 20-70 см х 30-90 см - 1 дана.; 5. Дренажды банкі және/немесе қосуға арналған дренажды түтік, көлемі: 1000 мл-2500 мл және/немесе түтік ұзындығы: 100 см – 400 см - 1 дана.

РК МИ (ИМН)-0№025329
737,53
1532
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 23, 27, 31 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA состоит из транскатетерного сердечного клапана ALLEGRA, трансфеморальной системы доставки ALLEGRA TF включающую в себя трансфеморальную систему загрузки ALLEGRA TF. Все они являются неотъемлемой частью трансфеморальной системы транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA. Транскатетерный сердечный клапан ALLEGRA Transcatheter Heart Valve, THV (биопротез) состоит из саморасширяющигося стента из нитинола с надкольцевидным клапаном из бычьего перикарда. Размеры клапанов: 23 мм, 27 мм, 31 мм. Диаметр кольца ткани 23 (19-22), 27 (22-25) , 31 (25-28). Периметр кольцевого пространства: 23 (59.7 – 69.1 ) , 27 (69.1-78.5) , 31 (78.5-88). Площадь кольцевого пространства: 23 (280 — 380 mm2) , 27 (380 — 490 mm2) , 31 (490 — 620 mm2). Внутренний диаметр клапана: 23 (16.5-21.5), 27 (22-24.5) , 31 (25-28). Система доставки ALLEGRA TF состоит из катетера размером: 15 Fr с дистальным коротким картриджем диаметром 18 Fr, в который помещается клапан. Совместим с проводником диаметром 0,035 мм. Полезная длина стержня катетера (115 см). Атравматический наконечник катетера и загрузочный соединитель рентгеноконтрастны, колпачок со стороны входящего потока и картридж стержня катетера имеют рентгеноконтрастные кольца. Система загрузки ALLEGRA TF предназначена для загрузки транскатетерного сердечного клапана ALLEGRA в картридж трансфеморальной системы доставки ALLEGRA TF и состоит из загружающего инструмента, встречной воронки, загрузочного штифта для ориентации перикарда внутри стента и загрузочного зажима для удержания механизма освобождения наконечника во время загрузки. Система загрузки упакована вместе с системой доставки.
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 23, 27, 31 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
штука
Трансфеморальная система транскатетерной имплантации аортального клапана ALLEGRA, диаметром: 27 мм, в комплекте с принадлежностями (система доставки ALLEGRA TF и система загрузки ALLEGRA TF)
РК-ИМН-0№023108
10 850 287,80

ҚР-МБ (ММБ)-0№025329
737,53
1 532
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 23, 27, 31 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлі имплантациялаудың трансфеморальды жүйесі ALLEGRA транскатетерлі жүрек клапанынан, ALLEGRA TF трансфеморальды жеткізу жүйесінен тұрады, оған ALLEGRA TF трансфеморальды жүктеу жүйесі кіреді. Олардың барлығы ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлі имплантациялаудың трансфеморальді жүйесінің ажырамас бөлігі болып табылады. ALLEGRA Transcatheter Heart Valve, THV (биопротез) транскатетерлі жүрек клапаны бұқаның перикардынан жасалған сақина тәрізді клапаны бар өздігінен кеңейетін нитинол стентінен тұрады. Клапандар өлшемдері: 23 мм, 27 мм, 31 мм. Тін сақинасының диаметрі 23 (19-22), 27 (22-25) , 31 (25-28). Сақина кеңістігінің периметрі: 23 (59.7 – 69.1 ) , 27 (69.1-78.5) , 31 (78.5-88). Сақина кеңістігінің ауданы: 23 (280 — 380 mm2) , 27 (380 — 490 mm2) , 31 (490 — 620 mm2). Клапанның ішкі диаметрі: 23 (16.5-21.5), 27 (22-24.5) , 31 (25-28). ALLEGRA TF жеткізу жүйесі мына өлшемдегі катетерден тұрады: 15 Fr дистальды қысқа картриджімен диаметрі 18 Fr, оған клапан орналастырылған. Диаметрі 0,035 мм өткізгішпен үйлесімді. Катетер стерженінің пайдалы ұзындығы (1150 мм). Катетердің жарақаттамайтын ұштығы мен жүктеу жалғағышы рентгенконтрастылы, ал кіріс ағынының қалпақшасы мен катетер стерженінің картриджі рентгенконтрастылы сақиналарға ие. ALLEGRA жүктеу жүйесі ALLEGRA транскатетерлі жүрек клапанын ALLEGRA трансфеморальді жеткізу жүйесінің картриджіне жүктеуге арналған және жүктеу жүйесі жүктеу құралынан, қарама-қарсы құйғышта, стент ішіндегі перикардты бағыттау үшін жүктеу штифтінен және жүктеу кезінде ұшты босату механизмін ұстап тұру үшін жүктеу қысқышынан тұрады. Жүктеу жүйесі жеткізу жүйесімен бірге оралған
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 23, 27, 31 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
дана
ALLEGRA қолқа клапанын транскатетерлік имплантациялаудың трансфеморальді жүйесі, диаметрі: 27 мм, керек-жарақтармен жиынтықта (ALLEGRA TF жеткізу жүйесі және ALLEGRA TF жүктеу жүйесі)
ҚР-ММБ-0№023108
10 850 287,80

1533
Комплект защитный нестерильный одноразовый I
1. Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт;
2. Маска медицинская трехслойная-1 шт;
3. Фартук ПЭВД- 1 шт;
4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт;
5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара;
6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт;
7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 50-52 (L-XL), рост 170
комплект
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 размером 50-52 (L-XL), рост 170;
2. Маска медицинская трехслойная;
3. Фартук ПЭВД;
4. Нарукавники СМС 40 г/м2;
5. Бахилы высокие СМС 40 г/м2;
6. Салфетка впитывающая;
7. Перчатки медицинские
РК МИ (ИМН)-0№026528
19 091,88
1534
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость)
Средство "Дезостерил-СОФТ" представляет собой прозрачный водный раствор сине-голубого цвета, со специфичным запахом. Содержит в своем составе алкилдиметилбензиламмоний хлорид – 15,0±0,5%, глиоксаль – 10,0±0,5%, а также другие функциональные и вспомогательные компоненты - краситель, ароматизатор, воду очищенную.
Средство дезинфицирующее для медицинских изделий "Дезостерил-СОФТ" (жидкость), объемом 1,0 л
флакон
жидкость, флакон полимерный
РК МИ (ИМН)-0№025745
6 409,79
1535
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare - это иммунофлуоресцентный анализ, используемый вместе с флуоресцентными анализаторами Finecare (модель: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) для количественного определения мозговых натрийуретических пептидов (BNP) в образцах цельной крови или плазмы человека.
Быстрый количественный тест на Мозговой натрийуретический пептид (BNP) для флуоресцентных анализаторов Finecare
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) – 25 шт.;
2. Идентификационный чип – 1 шт.;
3. Буферный раствор – 25 шт.;
4. Наконечник дозатора – 25 шт.;
5. Инструкция по применению – 1 шт.
РК МИ (in vitro)-0№026572
147 317,89
1536
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации общего тироксина в сыворотке крови "Т4-ImmoBia"
Набор "Т4-ImmoBia" рассчитан на проведение анализа в дубликатах 41 неизвестного, 6 калибровочных, 1 контрольного образцов, всего 96 определений при использовании всех стрипов планшета. Набор содержит все необходимые для проведения анализов унифицированные и неспецифические реагенты.
1. Чувствительность. Минимальная, достоверно определяемая набором концентрация Т4 в сыворотке (плазме) крови не превышает 3 нмоль/л.
2. Воспроизводимость. Коэффициент вариации результатов определения содержания Т4 в оном и том же образце сыворотки (плазмы) крови с использованием набора не превышает 8%.
3. Специфичность. Перекрестная реакция мышиных моноклональных антител к Т4 с другими аналитами приведена в таблице: Аналит Перекрестная реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
Набор реагентов для иммуноферментного определения концентрации общего тироксина в сыворотке крови "Т4-ImmoBia"
набор
1. Планшет 96-луночный полистироловый, стрипированный, готов к использованию
2. Калибровочные пробы на основе сыворотки крови человека, содержащие известные количества тироксина - 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, готовы к использованию (по 0.8 мл каждая)
3. Конъюгат, готов к использованию (14 мл)
4. Контрольная сыворотка на основе сыворотки крови человека с известным содержанием тироксина, готова к использованию (0.8 мл)
5. Раствор субстрата тетраметилбензидина (ТМБ), готов к использованию (14 мл)
6. Концентрат отмывочного раствора (солевой раствор с твин-20 и бензойной кислотой), 26х-кратный (22 мл)
7. Стоп-реагент, готов к использованию (14 мл)

1 533
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Үш қабатты медициналық бетперде-1 дана; 3.Алжапқыш ПЭВД-1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40г / м2-1 дана; 5. Жоғары бахилалалар СМС 40г / м2-1 жұп; 6. Сіңіргіш майлық 30х40 см, спанлэйс 60г / м2-1 дана; 7. Медициналық қолғаптар-1 жұп. Капюшоны бар комбинезон-жабық планкасы бар сыдырма ілгекте, жеңі мен шалбары резеңке жолақта, қалтасы жоқ, резеңке жолақпен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бетперде - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық өнім. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған, тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Полиэтилен үлдірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Жоғары бахилалар жоғарғы жағынан түсіп кетуден резеңкемен немесе баумен жиналады. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалады. Сіңіргіш майлық спанлейстен жасалған. Стерильді емес, бір рет қолданылатын медициналық қолғаптар.
Бір реттік стерильді емес қорғаныс жиынтығы I, өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170
жинақ
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 2. Үшқабатты медициналық бетперде 3. Алжапқыш ПЭВД 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 5.Биік бахилалар СМС 40 г/м2 6.Сіңіргіш сүрткі 7.Медициналық қолғаптар
ҚР-МБ (ММБ)-0№026528
19 091,88
1 534
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал (сұйықтық)
"Дезостерил-СОФТ" (сұйықтық) Медициналық бұйымдарға арналған дезинфекциялық құрал, көлемі 1,0 л
құты
сұйықтық, полимерлік құты
ҚР-МБ (ММБ)-0№025745
6 409,79
1 535
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті - адамның жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілеріндегі мидың натриуретикалық пептидтерін (BNP) сандық анықтау үшін Finecare флуоресценция анализаторларымен (моделі: FS-112, FS-113, FS-114, FS-205) бірге қолданылатын иммунофлуоресценция талдауы
Finecare флуоресценция анализаторларына арналған Мидың натрийуретикалық пептидіне (BNP) жедел сандық тесті
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Сәйкестендіру чипі – 1 дана; 4. Буферлік ерітінді - 25 дана; 5. Дозатордың ұштығы - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№026572
147 317,89
1 536
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Т4-ImmoBia"
"Т4 - ImmoBia" жинағы 41 белгісіз, 6 калибрлеу, 1 бақылау үлгілерінің екі данасын талдауға, барлық пластина жолақтарын пайдалану кезінде барлығы 96 анықтауға арналған. Жинақта талдауға қажетті барлық стандартталған және спецификалық емес реагенттер бар. 1. Сезімталдығы. Жинағымен сенімді түрде анықталған қан сарысуындағы (плазмадағы) ең төменгі T4 концентрациясы 3 нмоль/л-ден аспайды. 2. Қайталану мүмкіндігі. Жинағын пайдалана, қан сарысуының (плазманың) бірдей үлгідегі Т4 болуын анықтау нәтижелеріндегі вариация коэффициенті 8.0% аспайды. 3.Ерекшелігі. Басқа аналиттермен Т4-ке тышқанның моноклональді антиденелерінің айқаспалы реакциясы мына кестеде келтірілген. Аналиті Айқаспалы реакция, % L-тироксин 100 D-тироксин 30 T3 0.5
Қан сарысуындағы жалпы тироксин концентрациясын иммуноферментті анықтауға арналған реагенттер жинағы "Т4-ImmoBia"
жиынтық
1. 96-ойықшалы полистиролды, стрипирленген планшет, пайдалануға дайын 2. Адам қаны сарысуының негізінде, құрамында тироксинның белгілі мөлшері бар калибрлегіш сынамалар – 0; 32; 64; 160; 320 нмоль/л, пайдалануға дайын (әрқайсысы 0.8 мл-ден) 3. Конъюгат, пайдалануға дайын (14 мл) 4. Тироксинның белгілі мөлшерімен адам қаны сарысуының негізіндегі бақылау сарысуы, пайдалануға дайын (0.8 мл) 5. Тетраметилбензидин (ТМБ) субстраты ерітіндісі, пайдалануға дайын (14 мл) 6. Жуғыш ерітінді концентраты (твин-20-мен және бензой қышқылымен тұзды ерітінді), 26х-есе (22 мл) 7. Стоп-реагент, пайдалануға дайын (14 мл)

РК МИ (in vitro)-0№027140
234 028,44
1537
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)
"Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB)" - это иммунохроматографический экспресс-тест для качественного определения гемоглобина в образцах кала человека
Экспресс-тест для определения скрытой крови в кале (FOB) №2
1 набор (25 тестов)
1. Тест-кассета, индивидуально упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель) - 25 шт.;
2. Инструкция по применению - 1 шт.;
3. Флакон пластиковый с буферным раствором и аппликатором для сбора образцов – 25 шт.
РК МИ (in vitro)-0№025777
26 233,44
1538
Комплект "Vita Pharma" из нетканого материала для операции на голове, одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Комплектность:
1. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня операционная 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 шт.
3. Простыня для покрытия головы 80 x 140 см - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 x 200 см - 1 шт.
5. Cалфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см - 4 шт.
7. Лента операционная 10 x 50 см - 2 шт.
8. Чехол на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 ? 80 см – 1шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей.
Комплект "Vita Pharma" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный
комплект
1. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем - 1 шт.
2. Простыня операционная 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 шт.
3. Простыня для покрытия головы 80 x 140 см - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 x 200 см - 1 шт.
5. Cалфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см - 4 шт.
7. Лента операционная 10 x 50 см - 2 шт.
8. Чехол на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 × 80 см – 1шт.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№027140
234 028,44
1 537
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті
"Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті" - адамның нәжіс үлгілеріндегі гемоглобинді сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест.
Нәжістегі жасырын қанды (FOB) анықтауға арналған экспресс-тесті №2
1 жиынтық (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест-кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана; 3. Буферлік ерітіндісі және үлгілерді жинауға арналған аппликаторы бар пластикалық құты - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025777
26 233,44
1 538
Басқа операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындау материалы - полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалады, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), Santeys VF 54 тоқылмаған матасы (Вискоза + ПЭ үлбір), Айрлайд тоқылмаған матасы, перфорацияланған спанлейс тоқылмаған материал (Вискоза + Полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10мм. Беткейлік тығыздығы 30, 42, 63 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқулар ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Жиынтықталымы: 1.10 x 70см ойығымен, адгезиялық жиегімен 180 x 250 см ақжайма - 1 дана. 2.Операциялық ақжайма 100 x 160см / 160 x 200 см - 1 дана. 3.Басты жабуға арналған ақжайма 80 x 140 см - 1 дана. 4.Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 200 см - 1 дана. 5.Адгезиялық жиегімен сүрткі 80 см х 40 см - 1 дана. 6.Сіңіргіш сүрткі 30 x 40 см - 4 дана. 7.Операциялық таспа 10 x 50 см - 2 дана. 8.Тоқылмаған материалдан жасалған, аспаптық үстелге арналған қап 145 ? 80 см – 1 дана. Ескертпе: *Тапсырыс берушінің келісімі бойынша бұйымдардың әр түрлі жиынтықталымына, әртүрлі өлшемдерге, материал түрлеріне және тығыздықтарға жол беріледі.
Басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Vita Pharma" жиынтығы
жинақ
1. 10 x 70см ойығымен, адгезиялық жиегімен 180 x 250 см ақжайма – 1 дана; 2. Операциялық ақжайма 100х160 см / 160х200 см – 1 дана; 3. Басты жабуға арналған ақжайма 80х140 см – 1 дана; 4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160х200 см – 1 дана; 5. Адгезиялық жиегімен сүрткі 80х40 см – 1 дана; 6. Сіңіргіш сүрткі 30х40 см – 4 дана; 7. Операциялық таспа 10х50 см – 2 дана; 8. Аспаптық үстелге арналған қап 145х80 см – 1 дана

Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Набор для начала процедуры (часть 1)
набор
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт.
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт.
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт.
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024934
1 985,95
1541
Система для переливания крови и кровезаменителей Beesetix® Budget стерильная однократного применения с иглами различных размеров
Система для переливания крови и кровезаменителей состоит из прокалывающего устройства с/без встроенного воздушного клапана, капельной камеры, инъекционного участка, гибкой трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, фильтра крови и ее компонентов, иглы, защитного колпачка, с латексной трубкой (по запросу). Размеры: 18G (1.2х38мм; 1.2х40мм), 20G (0.9х38мм; 0.9х40мм), 21G (0.8х38мм; 0.8х40мм), 22G (0.7х38мм; 0.7х40мм)
Система для переливания крови и кровезаменителей Beesetix® Budget стерильная однократного применения с иглами различных размеров: 18G (1.2х38мм);
штука

Диализге арналған бір реттік, стерильді емшаралық жинақ №1 Емшараны бастауға арналған жинақ (1-бөлім)
жиынтық
1. Дәкелі тампон рентген контрастық жіпсіз, 5 см өлшемімен - 5 дана; 2. Жабын жабысқақ жиексіз 38х45 см - 1 дана; 3. Дәкелі сүрткі 5х5 см 12-қабатты - 5 дана; 4. Бұласырлық жолақ 2х7 см - 6 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024934
1 985,95
1 541
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Beesetix® Budget жүйесi, әр түрлі өлшемдегі инелермен
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйе кiрiктiрiлген ауа клапанымен/клапанысыз тесетiн құрылғыдан, тамшы камерасынан, инъекция салуға арналған орыннан, икемді түтіктен, ағу жылдамдығын реттейтiн роликтi қысқыштан, қан сүзгісінен және оны? компоненттерiнен, инеден, қорғаныс қалпақшасынан, латекс түтігімен (сұраныс бойынша) тұрады.Өлшемдері: 18G (1.2х38мм; 1.2х40мм), 20G (0.9х38мм; 0.9х40мм), 21G (0.8х38мм; 0.8х40мм), 22G (0.7х38мм; 0.7х40мм)
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Beesetix® Budget жүйесi, әр түрлі өлшемдегі инелермен
дана

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем: 2 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
20,34
1552
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 2 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
20,34
1 552
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері

Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 5 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995

Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1?” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1?” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1?” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1?” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1?” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1?” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1?” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1?” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1?” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1?” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1?” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 5 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 2.5 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
21,39
1554
Система для переливания крови "Н?рия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой, стерильная, однократного применения
штука
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2,5 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 2,5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
21,39
1 554
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, инесімен
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен

РК-ИМН-5№019705
14,47
1560
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара. Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см. Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара

ҚР-ММБ-5№019705
14,47
1 560
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп. Cерпімді резіңкемен жабдықталған. Биіктігі 50 см. Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинацияланған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары

РК-ИМН-5№021789
593,38
1561
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Петли и турникет для сосудов*
штука
РК-ИМН-5№018732
23 317,20
1562
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi, с кодированием

ҚР-ММБ-5№021789
593,38
1 561
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
жинақ
Тамырларға арналған ілмектер мен турникет
ҚР-ММБ-5№018732
23 317,20
1 562
ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест -жолақтары, кодталған

Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка
РК-ИМН-0№023379
6 437,10
1563
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка
РК-ИМН-0№023378
14 986,00
1564
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка

Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Пайдаланатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит диапазоны 35-50% Өлшеу диапазоны 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Сезімталдык: Ең аз өлшенетін көлемі – 130 мг/дл Дәлдігі: Плазма гексокиназасын қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10% құрайды; Репродуктивтілік қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Репродуктивтілік: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 сек. Сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны +10?С-тен +40?С-дейін .Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
АВК Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест - жолақтары №50, кодталған
орау
ҚР-ММБ-0№023379
6 437,10
1 563
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдік: референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі CHOP-PAP < 10%; Жаңартылу Қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңартылу орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% орташа оқу уақыты шамамен 30 секТест-жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40С. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн Жарамдылық мерзімі 24 ай .
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау
Tест-жолақтары №25
ҚР-ММБ-0№023378
14 986,00
1 564
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль/л) сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 50 мг/дл дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңартылуы: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% орташа оқу уақыты шамамен 30 сек 10-40 сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау
Тест-жолақтары №25

РК-ИМН-0№023380
15 430,50
1565
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы капиллярной крови AT Care № 50
упаковка
Тест-полоски № 50
РК-ИМН-0№023318

ҚР-ММБ-0№023380
15 430,50
1 565
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Ол глюкоза концентрациясының экспресс-анализаторымен, АТ Care капиллярлық қанымен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит мына диапазонда: 35-50% Өлшеу диапазоны: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл Дәлдік Плазмамен гексокиназаа пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы Қайталану: орташа ауытқу < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңартылуы: орташа ауытқуы <5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 секунд Тест жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40 °С. Сақтау мерзімі: бірінші ашылғаннан кейін 90 күн. Жарамдылық мерзімі 24 ай.
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары № 50
орау
Тест-жолақтары № 50
ҚР-ММБ-0№023318

5 192,25
1566
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.

5 192,25
1 566
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны: 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза ? 320 бірлік Пероксидаза (желкек) ? 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза ? 0,8 бірлік Хромоген ? 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ? 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары 1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады. 2. Сынақтың қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 50мл; с иглами 18Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
90,39
1571
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2",23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 10мл с иглами 21Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016319
24,14
1572
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" ламинированная одноразовая стерильная, размерами (см): 140х200; плотностью 40 г/кв.м
штука
Простыня "Нәрия" ламинированная одноразовая стерильная, размерами (см): 140х200; плотностью 40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
705,03
1573
Комплект "Нәрия" постельного белья из нетканого материала одноразовый нестерильный - КПБ
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" постельного белья из нетканого материала одноразовый нестерильный - КПБ.
1. Пододеяльник из нетканого материала 210 см х 140 см – 1 шт.
2. Наволочка из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Простыня из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.
штука
1. Пододеяльник из нетканого материала 210 см х 140 см – 1 шт.
2. Наволочка из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Простыня из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 50 мл; 18Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
90,39
1 571
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 10 мл, 21Gx1 1/2 инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016319
24,14
1 572
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
"Нәрия"ламинатталған бір рет қолданылатын стерильді ақжаймасы 140х200 см; тығыздығы 40 г/кв.м
дана
"Нәрия"ламинатталған бір рет қолданылатын стерильді ақжаймасы 140х200 см; тығыздығы 40 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019326
705,03
1 573
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" төсек жабдығы - КПБ
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" төсек жабдығы - КПБ. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған сейсеп 210 см х 140 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған сейсеп 210 см х 140 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 10мл; с иглами 21Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
25,88
1582
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: со съемной иглой 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", с несъемной иглой 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 10 мл, 21Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
25,88
1 582
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", алынып-салынбайтын инесімен 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 30Gx1/2"
дана

Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget с иглой размером:19G (1.1 х 38мм),20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм), стерильная, однократного применения
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра жидкости, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5лет.
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget с иглой размером: 21G (0.8х 38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№014849
50,41
1589
Система для переливания крови и кровезаменителей Biosetix® Budget с иглой размером 18G (1,2х38мм), стерильная, однократного применения
Система для переливания крови и кровезаменителей состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра крови и ее компонентов, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром.
Система для переливания крови и кровезаменителей Biosetix® Budget с иглой размером 18G (1,2х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016505
118,20
1590
Скарификаторы стерильные одноразового применения
Скарификатор-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте. Скарификатор-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 10 штук в ленте. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Скарификаторы стерильные одноразового применения, копье
штука
Скарификаторы стерильные одноразового применения копье - 1 штука
РК-ИМН-5№017039
6,38
1591
Скарификаторы стерильные одноразового применения
Скарификатор-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте. Скарификатор-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 10 штук в ленте. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Скарификаторы стерильные одноразового применения, игла
штука
Скарификаторы стерильные одноразового применения игла - 1 штука

Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 19G (1.1 х 38мм), 20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптерден, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, роликтi қысқыштан ағу жылдамдығын реттейтiн, тамшы камерасынан, cұйықтық сүзгiсiнен, ауа клапанымен ауа сүзгiсiмен бiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, 21G (0.8х 38мм), инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№014849
50,41
1 589
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix® Budget жүйесi, өлшемі 18G (1,2х38мм) инесімен
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптердан, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, ағу жылдамдығын реттейтiн роликтi қысқыштан, тамшы камерасынан, қан сүзгісінен және оның компоненттерiнен, ауа клапаны мен ауа сүзгісі кiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады.
Қан және қан алмастырғыштарды құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix® Budget жүйесi, өлшемі 18G (1,2х38мм) инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№016505
118,20
1 590
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар
Өткір ұшы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған скарификатор-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі. Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификатор-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар лентада 10 данадан өндіріледі. Стерилизация тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабатының балқу температурасы әр түрлі көп қабатты полимер материал, мөлдір емес жағы - ламиниацияланған қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, найза
дана
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, найза - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017039
6,38
1 591
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар
Өткір ұшы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған скарификатор-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі. Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификатор-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар лентада 10 данадан өндіріледі. Стерилизация тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабатының балқу температурасы әр түрлі көп қабатты полимер материал, мөлдір емес жағы - ламиниацияланған қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, ине
дана
Стерильді бір рет пайдаланылатын скарификаторлар, ине - 1 дана

23,94
1593
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения изготовлены из нетканого материала. Три складки расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Маски представлены двух видов: 1.Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками; 2.Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках-(с устройством крепления) Плотность нетканого материала- не менее 65 г/м2. Цвет: маски могут быть серого, белого, голубого или другой расцветки или с рисунками. Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками
штука
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками

23,94
1 593
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру үшін кіріктірілген бекіткіші бар. Бетперделер екі түрде ұсынылған: 1.Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер; 2.Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер-(бекіту құрылғысымен) Тоқыма емес материалдың тығыздығы - 65 г/м2 кем емес. Түсі: бетперделер сұр, ақ, көк немесе басқа түстерде немесе өрнектермен болуы мүмкін. Бетперделердің өлшемдері: ені- 9,5 см, ұзындығы- 17,5 см.
Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер
дана
Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер

РК-ИМН-5№022249
25,27
1594
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
штука

ҚР-ММБ-5№022249
25,27
1 594
Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде
Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде түрлі түсті жоғары сапалы матадан жасалған: сарғыш, көк, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекпен. Салмағы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. Бетперделердің өлшемдері және олардың ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру және қорғау үшін кіріктірілген фиксаторы бар және құлақ қалқаның артынан бекітілетін резеңкедегі домалақ бекіткіштері бар. Бір рет қолданылатын бетперделердің арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
Үш қабатты тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік бетперде
дана

РК-ИМН-5№020827
49,91
1597
Зонд урогенитальный стерильный одноразового применения
Зонд урогенитальный изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом на длине 22±2 мм от дистального конца. На расстоянии 85±2 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Общая длина изделия: 185±10 мм. Диаметр изделия 3+1 мм. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Зонд урогенитальный стерильный одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№020827
49,91
1 597
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшынан 22±2 мм ұзындықта вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±2 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Бұйымның жалпы ұзындығы: 185±10 мм. Бұйымының диаметрi 3+1 мм.. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс.
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальді зонд

РК-ИМН-5№016729
50,66
1598
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G;1,8 мм с иглой 26G;1,8 мм с иглой 21G;2,4 мм с иглой 21G;2,8 мм с иглой 21G
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный выпускается в групповой таре по 100 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 10г. Типы скарификаторов в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам - глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
штука

ҚР-ММБ-5№016729
50,66
1 598
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 18G инесімен 1,2 мм; 21G инесімен 1,8 мм; 26 G инесімен 1,8 мм; 21G инесімен 2,4 мм; 21G инесімен 2,8 мм
Бір рет қолданылатын ауыртпайтын автоматты стерильді скарификатор қорапта 100 данадан тұратын топтық ыдыста шығарылады. Пластиктен жасалған (ABS / PS). Терінің пункциясының тереңдігіне байланысты скарификаторлардың түрлері келесі өлшемдерге бөлінеді - 18G инесімен 1,2 мм пункция тереңдігі жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған; 26G инесімен 1,8 мм пункция тереңдігі қандағы глюкоза мөлшерін бақылауға арналған; 21G инесімен 1,8 мм пункция тереңдігі гемоглобинді, холестеринді және оның ішінде педиатрияда қолдануға арналған; 21G инесімен 2,4 мм пункция тереңдігі қатайған теріні тесуге арналған; 21G инесімен 2,8 мм пункция тереңдігі-қанның көп мөлшерін алу үшін. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
Ауыртпайтын, автоматты, стерильді, бір реттік скарификатор, тесу тереңдігі 21G инесімен 1,8 мм

РК-ИМН-5№017119
51,88
1603
Инструменты гинекологические стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
Изготовлен из АБС пластика. Масса инструмента в стерилизационной (конечной) упаковке должна быть не более - 10 г. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Инструменты гинекологические стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука

ҚР-ММБ-5№017119
51,88
1 603
Стерильді, бір рет қолданылатын гинекологиялық құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
АБС пластигінен жасалған. Стерилизацияланған (соңғы) қаптамадағы құрал салмағы – 10 г көп болмауы тиіс. Стерилизациялау тәсілі – этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйым бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасында полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын гинекологиялық құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
дана

РК-ИМН-5№016835
56,99
1604
Бахилы "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Бахилы низкие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара

ҚР-ММБ-5№016835
56,99
1 604
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" төмен бахилалары
жұп

РК-ИМН-5№016179
57,56
1605
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения, деревянный
штука

ҚР-ММБ-5№016179
57,56
1 605
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік ағаш шпательдер жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапевтік пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жақты жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы полимерлі көп қабатты материал болуы, әрбір қабатының балқу температурасы әр түрлі болып келуі тиіс, мөлдір емес - ламинацияланған қағаз немесе БГС.Орындау нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер, ағаш

РК-ИМН-5№016935
62,20
1606
Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый
штука

ҚР-ММБ-5№016935
62,20
1 606
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік шпательдер
Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік ағаш шпательдер жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Стерильді, бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапевтік пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымда бір немесе екі мөлдір жақты жеке қаптама болуы тиіс. Мөлдір жағы полимерлі көп қабатты материал болуы, әрбір қабатының балқу температурасы әр түрлі болып келуі тиіс, мөлдір емес - ламинацияланған қағаз немесе БГС.
Стерильді бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпателі
дана
Стерильді бір рет қолданылатын терапевтік пластик шпателі

РК-ИМН-5№020827
67,23
1610
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3, объем забиремой крови 0,2 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
67,23
1 610
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К3, алынатын қан көлемі 0,2 мл

РК-ИМН-5№018345
71,00
1612
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2,объем забираемой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
75,41
1613
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильный, объем 120 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018345
71,00
1 612
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.Орындау нұсқасы: Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе.
дана
ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,2 мл
ҚР-ММБ-5№018345
75,41
1 613
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 120 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 120 мл

РК-ИМН-5№020826
89,85
1614
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объем 120 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020826
89,85
1 614
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE)
Стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, қасықпен, көлемі 120 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған, қасығы бар "Нәрия" контейнерлері, көлемі 120 мл

РК-ИМН-5№020826
91,64
1615
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
Изготовлен из АБС пластика. Рабочие концы инструмента имеют ложкообразную форму разных размеров. Толщина концов: 3,2+0,5/-0,2 мм и 2,6±0,2 мм. Диаметр концов: 8±0,5 и 6±0,5 мм соответственно. Общая длина изделия: 214±2 мм. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный многослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированную бумагу или БГС.
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№020826
91,64
1 615
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
АБС пластигінен жасалған. Құралдың қолданылатын ұштары әртүрлі өлшемде қасық тәрiздi пішінде болады. Ұшының қалыңдығы: 3,2+0,5/-0,2 мм және 26±0,2 мм. Ұшының диаметрлерi: тиісінше 8±0,5 және 6±0,5 мм. Бұйымның жалпы ұзындығы: 214±2 мм. Стерилизациялау тәсілі: -этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизацияланған күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болуы тиіс. Мөлдір жағы әр қабаттың түрлі балқыту температурасында полимерлік көпқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатталған қағаз немесе БГС болып табылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы

РК-ИМН-5№016836
92,70
1616
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Шапочка – колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная –ШК.пл. 28 г/м.кв
штука
РК-ИМН-5№018002
157,70
1617
Пеленки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Пеленка многослойная "Нәрия"из нетканого материала одноразовая нестерильная размерами 60 см х 60 см
штука
РК-ИМН-5№016178

ҚР-ММБ-5№016836
92,70
1 616
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" телпек-қалпағы - ШК, тығыздығы 28 г/м.кв
дана
Телпек – қалпақ, ауд. 28 г/м.кв – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018002
157,70
1 617
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" жаялығы түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" жаялығы 60 см х 60 см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес көп қабатты "Нәрия" жаялығы, өлшемдері 60см х 60см
ҚР-ММБ-5№016178

РК-ИМН-5№019272
203,06
1621
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, ЧР – 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 2,
1. Чехол для защиты кабелей и трубок эндоскопа одноразовый стерильный со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13 см х 250 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018003
259,84
1622
Сорочка для пациента "Нәрия"из нетканого материала одноразовая, нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Сорочка для пациента "Нәрия" из нетканого материала одноразовая, нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016309
273,99
1623
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "НҚрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 80х140, плотностью 40 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№019326
300,58
1624
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный - КГ-ПШМ, КГ-ПШМ 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный -КГ-ПШМ 1,
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30см х 40см – 1шт
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана – 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S,М, L) – 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30см х 40см – 1шт
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана – 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S,М, L) – 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара

ҚР-ММБ-5№019272
203,06
1 621
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, ЧР - 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 2. 1.Эндоскоп кабельдері мен түтіктерін қорғауға арналған бір реттік стерильді қаптама, енгізетін жерінде кабельді бекітуге арналған қосымша жолақтарымен, өлшемі 13 см х 250 см – 1 дана.
дана
Эндоскоп кабельдері мен түтіктерін қорғауға арналған бір реттік стерильді қаптама, енгізетін жерінде кабельді бекітуге арналған қосымша жолақтарымен, өлшемі 13 см х 250 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018003
259,84
1 622
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді емес, пациентке арналған "Нәрия" жейдесі
ҚР-ММБ-5№016309
273,99
1 623
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80см х 140см, тығыздығы 40 г / ш. м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80см х 140см, тығыздығы 40 г / ш. м
ҚР-ММБ-5№019326
300,58
1 624
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП, ГЖ-ЖМП 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП 1 , 1.Тоқылмаған материалдан жасалған төсеуіш сүрткі 30 см х 40 см - 1 дана, 2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана. 3.Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана, 4. Латексті қолғаптар -1 жұп.
дана
1.Тоқылмаған материалдан жасалған төсеуіш сүрткі 30 см х 40 см - 1 дана, 2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана. 3.Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана, 4. Латексті қолғаптар -1 жұп.

РК-ИМН-5№017481
318,91
1625
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-22
Материал изготовления - нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-22, Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020310
353,93

ҚР-ММБ-5№017481
318,91
1 625
Тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияларға арналған, стоматологиялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-22
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияларға арналған, стоматологиялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-22. 1. 7 х 10см сопақша тесігі бар сүрткі 45 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 2. Сіңіргіш сүрткі 50 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
7 х 10см сопақша тесігі бар сүрткі 45 х 65см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. Сіңіргіш сүрткі 50 х 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020310
353,93

1626
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 40г/кв.м
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 40г/кв.м
РК-ИМН-5№016176
359,83
1627
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня впитывающая "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60см х 60см.
штука
Простыня впитывающая "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60см х 60см.
РК-ИМН-5№016176
379,91
1628
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 80смх200см, плотность 40г/кв.м
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами 80смх200см, плотность 40г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
401,58
1629
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры S.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование с подсветкой.
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
5) Светодиодная насадка (для шпателя гинекологического по Эйру с подсветкой).
набор
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный - 1 набор

1 626
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 200см, тығыздығы 40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 200см, тығыздығы 40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
359,83
1 627
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, 60см х 60см.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, 60см х 60см.
ҚР-ММБ-5№016176
379,91
1 628
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80смх200см, тығыздығы 40г / ш. м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80смх200см, тығыздығы 40г / ш. м - 1 дана
ҚР-ММБ-5№019326
401,58
1 629
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы. 1) полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық Айна өлшемдері S. 2) жарықтандырумен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйра бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель. 3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.4) қарау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын өлшемдері бар қолғаптар: XS, S, M, L, XL. 5) Жарықдиодты саптама (артқы жарығы бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін).
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ

РК-ИМН-5№020172
478,24
1630
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1. Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры S, M, L, XL.
2. Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование без подсветки.
3. Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4. Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
набор
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный - 1 набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1631
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры L.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование без подсветкой.
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
набор

ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 630
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы. 1. S, M, L, XL өлшемдеріндегі полистиролдан жасалған бір рет қолданылатын гинекологиялық қамшы айна. 2. жарықсыз цитологиялық зерттеуге арналған материалды алуға арналған бір реттік қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель. 3. Төсек (салетка), ABS-сұрыптайтын бір реттік тоқыма емес материал (спанбонд), өлшемі 40 ×55±5 см.4. Перчат-ки қарау, боялмаған, бірдей өлшемдер: XS, S, M, L, XL.
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 631
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы. 1) полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық Айна өлшемдері L. 2) жарықтандырумен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйра бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель. 3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.4) қарау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын өлшемдері бар қолғаптар: XS, S, M, L, XL. 5) Жарықдиодты саптама (артқы жарығы бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін).
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ

РК-ИМН-5№020172
478,24
1634
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой один или больше тонких, соединенных между собой полимерных слоя, отличающихся температурой плавления. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный.
1) Зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола размеры L.
2) Шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование с подсветкой.
3) Подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканного материала (спанбонд), размер 40х55±5 см.
4) Перчатки смотровые, неопудренные, одноразовые размерами: XS, S, M, L, XL.
5) Светодиодная насадка (для шпателя гинекологического по Эйру с подсветкой).
набор
РК-ИМН-5№020172
478,24
1635
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ №2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE); Салфетка подкладная 70см х 80см: нетканый материал СС, цвет голубой, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м². Шпатель Эйра: Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размерами S, M, L: Полистирол (PS), Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Размер зеркала гинекологического по Куско определяется требованиями заказчика. Перчатки латексные размером М: латекс, цвет белый; Бахилы низкие: нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ №2,
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.;
2. Шпатель Эйра - 1 шт.;
3. ЦитощҰтка - 1 шт.;
4. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размером S, M, L - 1 шт.;
5. Перчатки латексные размером М - 1 пара;
6. Бахилы низкие - 1 пара
штука
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.;
2. Шпатель Эйра - 1 шт.;
3. ЦитощҰтка - 1 шт.;
4. Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое размером S, M, L - 1 шт.;
5. Перчатки латексные размером М - 1 пара;
6. Бахилы низкие - 1 пара

ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 634
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Жылтыр (ашық) бөлігі балқу температурасы бойынша ерекшеленетін, бір-бірімен полимерлі қабат арқылы байланысқан бір немесе одан да көп жұқа қабаттардан тұрады. Жылтыр (ашық) емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Эйр шпателі, AБС пластиктен жасалған Куско айнасы. Эйро бойынша гинекологиялық полимерлі жарықдиодты шпательдің әрбір 500 данасына жарықдиодты ұстағыш ұсынылады. Стерилизация әдісі: этилен тотығымен. Кепілдік мерзімі: стерильденген күннен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы. 1) L мөлшеріндегі полистиролдан жасалған Куско бойынша бір реттік гинекологиялық қынаптық айна 2) жарықсыз цитологиялық зерттеуге арналған материал алуға арналған бір реттік гинекологиялық полимерлі шпатель. 3) тоқыма емес материалдан (спанбонд) бір рет қолданылатын сіңіргіш төсек (майлық), өлшемі 40х55±5 см.4) Бақылау, ұнтақсыз, бір рет қолданылатын қолғаптар, өлшемдері бар белгілер: XS, S, M, L, XL.
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді жатыр мойнының және қынаптың бөлінділерін жинауға арналған гинекологиялық бұйымдар жинағы - 1 жинақ
ҚР-ММБ-5№020172
478,24
1 635
Тексеруге арналған, гинекологиялық бір реттік стерильдi "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ №2
Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); Полистирол (PS); тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE); Төсемдік сүрткі 70см х 80см: тоқылмаған материал СС, түсі көгілдір, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, тығыздығы 10-нан 300 г/м? дейін. Эйр шпателі: тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE). Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, M, L : Полистирол (PS), тығыздығы жоғары полиэтилен (HDPE). Куско бойынша гинекологиялық айнаның өлшемі тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес анықталады. Латекс қолғаптар өлшемі М: латекс, түсі ақ; Аласа бахилалар: тоқылмаған материал СС, түсі көгілдір, тығыздығы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тексеруге арналған, гинекологиялық бір реттік стерильдi "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ №2 1. Төсемдік сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана 2. Эйр шпателі - 1 дана 3. ЦитощҰтка - 1 дана 3. Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, М, L - 1 дана 4. Латекс қолғаптар өлшемі М - 1 жұп 5. Аласа бахилалар - 1 жұп
дана
1. Төсемдік сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана 2. Эйр шпателі - 1 дана 3. ЦитощҰтка - 1 дана 4. Куско бойынша бір реттік гинекологиялық айна өлшемі S, М, L - 1 дана 5. Латекс қолғаптар өлшемі М - 1 жұп 6. Аласа бахилалар - 1 жұп

1637
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для имплантации, одноразовый стерильный – КОБ – 4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала стоматологический для имплантации, одноразовый стерильный – КОБ – 4,
1. Простыня 100 см х 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см х 70 см – 1 шт.
штука
1. Простыня 100 см х 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт.
2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см х 70 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№018006
583,60
1638
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером S
штука
РК-ИМН-5№019346
829,39
1639
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером L
штука
РК-ИМН-5№019346
853,39
1640
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером: XL
штука

1 637
Имплантациялауға арналған, бір реттік, стерильді, стоматологиялық, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Имплантациялауға арналған, бір реттік, стерильді, стоматологиялық, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 4, 1.Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 100 см х 160 см сопақша тесікті 7 см х 10 см – 1 дана, 2.Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 80 см х 70 см – 1 дана.
дана
1.Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 100 см х 160 см сопақша тесікті 7 см х 10 см – 1 дана, 2.Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 80 см х 70 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018006
583,60
1 638
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі S
ҚР-ММБ-5№019346
829,39
1 639
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L
ҚР-ММБ-5№019346
853,39
1 640
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі L

РК-ИМН-5№019346
875,20
1641
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный - КГ-ПШМ, КГ-ПШМ 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения
Комплект изделий "Нәрия"гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный -КГ-ПШМ,
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S, М, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
штука
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S, М, L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара.
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№017481
888,00
1642
Костюм хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный с длинными и короткими рукавами размером S, M, L, XL, XXL
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Костюм хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами, размером: XXL
штука
РК-ИМН-5№019346
916,65
1643
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, КдН-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН-1,
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт.
2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт.
4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
РК-ИМН-5№018134
1092,15
1644
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, КдН-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала, для новорожденного одноразовый стерильный - КдН, Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. Простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
штука
Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт.
2. Простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт.
3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.

ҚР-ММБ-5№019346
875,20
1 641
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП, ГЖ-ЖМП 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жатыр мойны патологиясына арналған, гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ-ЖМП, 1.Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана, 2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана, 3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана, 4. Латексті қолғаптар -1 жұп, 5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см – 1 дана.
дана
1.Төсеуіш сүрткі 70 см х 80 см - 1 дана, 2. Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана, 3. Бір реттік Куско айнасы (S, М, L) - 1 дана, 4. Латексті қолғаптар -1 жұп, 5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017481
888,00
1 642
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ұзын және қысқа жеңді "Нәрия" хирургиялық костюмі, өлшемі XXL
ҚР-ММБ-5№019346
916,65
1 643
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН, КдН-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН-1
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 см х 90 см – 2 дана, 2. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана, 3. Полимерден жасалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана, 4. Полимерден жасалған кіндік қысқыш – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018134
1 092,15
1 644
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН, КдН-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН
дана
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КдН, 1. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 30 см x 30 см – 5 дана, 2. Жаңа туған нәрестеге арналған ақжайма 100 см х100 см – 2 дана, 3. Ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеме 60 см x 60 см – 1 дана.

РК-ИМН-5№018134
1214,32
1645
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХП
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХП,
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
РК-ИМН-5№017153
1750,63
1646
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 160х180см, пл. 54 г/кв м
штука
РК-ИМН-5№019326
1779,05
1647
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПОФ, КОПОФ №1,КОПОФ №2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПОФ №2,
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием - 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная - 2 шт.
штука
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием - 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная - 2 шт.

ҚР-ММБ-5№018134
1 214,32
1 645
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХООПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХООПЖ 1. Ақжайма 140 см х 220 см адгезивтік аумағы 7 см х 18 см - 1 дана. 2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана. 3. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 70 см х 80 см - 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1. Ақжайма 140 см х 220 см адгезивтік аумағы 7 см х 18 см - 1 дана. 2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана. 3. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 70 см х 80 см - 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017153
1 750,63
1 646
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 160х180см, тығыздығы 54 г/кв м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 160х180см, тығыздығы 54 г/кв м
ҚР-ММБ-5№019326
1 779,05
1 647
Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ОФ ТОЖЖ, ОФ ТОЖЖ №1, ОФ ТОЖЖ №2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ №2 1. Қалта мен адгезиялық саңылауы бар ақжайма 100 см х 100 см – 1 дана. 2. Ламинацияланған сүрткі 70 см х 80 см – 2 дана.
дана
1. Қалта мен адгезиялық саңылауы бар ақжайма 100 см х 100 см – 1 дана. 2. Ламинацияланған сүрткі 70 см х 80 см – 2 дана.

РК-ИМН-5№017166
1870,18
1648
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный –КОПНХК
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный –КОПНХК,
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.,
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.,
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.,
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.,
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.,
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.,
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.,
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.,
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
РК-ИМН-5№017155
2137,29
1649
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 160х240, пл. 54 г/кв м
штука
РК-ИМН-5№019326
2226,97
1650
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный – КХУЗ – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный – КХУЗ – 1,
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт,
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара.
штука
1. Фартук ламинированный – 1 шт.
2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт.
3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт,
4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара.

ҚР-ММБ-5№017166
1 870,18
1 648
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХОКПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НХОКПЖ 1. Ақжайма 140 см х 220 см см адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см - 1 дана. 2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана. 3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 80 см х 70 см - 1 дана. 5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1. Ақжайма 140 см х 220 см см адгезивтік аумағының диаметрі 12,2 см - 1 дана. 2. Ақжайма 120 см х 140 см - 1 дана. 3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана. 4. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 80 см х 70 см - 1 дана. 5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017155
2 137,29
1 649
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы 160х240 см, тығыздығы 54 г/кв м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді жабысқақ жиегі бар "Нәрия" ақжаймасы 160х240 см, тығыздығы 54 г/кв м
ҚР-ММБ-5№019326
2 226,97
1 650
Жақсы қорғауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық жиынтығы – КХУЗ – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жақсы қорғауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық жиынтығы – КХУЗ – 1, 1.Ламинацияланған алжапқыш – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты бетперде – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар – 1 жұп
дана
1.Ламинацияланған алжапқыш – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты бетперде – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар – 1 жұп

РК-ИМН-5№018129
2537,37
1651
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.3,
1. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
штука
1. Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
РК-ИМН-5№018135
2703,21
1652
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный- КОБ–3.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на голове одноразовый стерильный- КОБ–3.1,
1. Чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт.
2. Простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт.
3. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт.
5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№018198
2779,08
1653
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная с отверстием 28х32 см с карманом, отводом и инцизной пленкой, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х160 см, пл.40г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№018129
2 537,37
1 651
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.3 1. Ақжайма 180 см х 120 см, диаметрі 10 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақта қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана. 5. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
дана
1. Ақжайма 180 см х 120 см, диаметрі 10 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақта қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана. 5. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 703,21
1 652
Тоқылмаған материалдан жасалған басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған басқа операция жасау үшін қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3.1 1. Тоқылмаған материалдан жасалған құрал-жабдық үстеліне арналған қаптама 145 см х 80 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 250 см х 180 см адгезивтік тілігімен 70 см х 10 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 100 см – 1 дана. 4. Адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 40 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған құрал-жабдық үстеліне арналған қаптама 145 см х 80 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 250 см х 180 см адгезивтік тілігімен 70 см х 10 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 100 см – 1 дана. 4. Адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 40 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 50 см х 10 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№018198
2 779,08
1 653
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.40г/кв.м

РК-ИМН-5№020312
2978,44
1654
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарной операции одноразовый, стерильный – КОБ – 3
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для полушарной операции одноразовый, стерильный – КОБ – 3,
1. Карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см х 65 см – 1 шт.,
2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.,
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.,
4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.,
5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
1. Карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см х 65 см – 1 шт.,
2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт.,
3. Простыня из нетканого материала 160 см х 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт.,
4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см х 160 см – 1 шт.,
5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см х 23 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018005
3063,07
1655
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12.1,
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт.
3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
штука
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Чехол Мейо на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт.
3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт.
4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
РК-ИМН-5№018133
3238,79
1656
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, КОБ – 2.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2.1,
1. Простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
2. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт.
3. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№020312
2 978,44
1 654
Мидың жартышарына операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Мидың жартышарына операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 3 1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті қабылдағыш қалта 55 см х 65 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х 140 см ақжайма 30 см х 40 см адгезивті тілікті – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті қабылдағыш қалта 55 см х 65 см – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған қорғағыш қаптама, диаметрі 60 см – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х 140 см ақжайма 30 см х 40 см адгезивті тілікті – 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана. 5. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018005
3 063,07
1 655
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12.1 1. Ақжайма 240 см х 150 см сопақша тесігімен 10 см х 20 см айналасында адгезиялық қабатымен – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана. 3. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана. 4. Төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. 6. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 60 см – 2 дана.
дана
1. Ақжайма 240 см х 150 см сопақша тесігімен 10 см х 20 см айналасында адгезиялық қабатымен – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана. 3. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана. 4. Төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. 6. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 60 см – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№018133
3 238,79
1 656
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, КОБ - 2.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2.1
дана
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы – КОБ – 2.1

РК-ИМН-5№018004
4095,63
1657
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций одноразовый стерильный - КОБ – 18
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций одноразовый стерильный - КОБ – 18, Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. - Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. - Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. - Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. - Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. - Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. - Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. - Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. - Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
РК-ИМН-5№018132
4398,95
1658
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для лапаротомии с отверстием размером 32х28 см, инцизной пленкой, с карманами, и двумя держателями в виде "застежки-липучки", из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 280х180см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
4635,72
1659
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная с отверстием 28х32 см с карманом, отводом и инцизной пленкой, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х160 см, пл.54г/кв.м
штука

ҚР-ММБ-5№018004
4 095,63
1 657
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 18
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, "Нәрия" жиынтығы - КОБ – 18
дана
Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 2 дана. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. Ақжайма 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см тесігімен, айналдыра адгезиялық жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018132
4 398,95
1 658
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
4 635,72
1 659
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м

РК-ИМН-5№020312
4726,35
1660
Комплект "Нәрия" для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный - КОПКС
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный - КОПКС,
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4 .Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1шт.
штука
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1шт.
РК-ИМН-5№017154
4935,11
1661
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для детской хирургии одноразовый стерильный - КОБ – 11
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для детской хирургии одноразовый стерильный - КОБ – 11, Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт., Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. - Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт., Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. - Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018195
5049,29
1662
Расширенный комплект белья "Нәрия" для лапароскопии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-31
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), нетканый материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Расширенный комплект белья "Нәрия" для лапароскопии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-31, Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт. - Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт
штука

ҚР-ММБ-5№020312
4 726,35
1 660
Кесар тілігі операциясына арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КТОПЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 мм. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Кесар тілігі операциясына арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КТОПЖ
дана
1. Сұйықтыққа арналған ағызғышы мен қалтасы бар Кесар тілігіне арналған ақжайма 140 см х 240 см - 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ламинацияланған ақжайма 140 см х 200 см - 1 дана. 3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см - 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана. 5. Құрал-жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№017154
4 935,11
1 661
Тоқылмаған материалдан жасалған балалар хирургиясында қолданылатын бір реттік, стерильді, хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 11
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
стерильный - КОБ – 11 Тоқылмаған материалдан жасалған балалар хирургиясында қолданылатын бір реттік, стерильді, хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 11
дана
- Аяққа арналған ақжайма 170 см х 175 см тесігімен – 1 дана. - Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. - Анестезияға арналған ақжайма 155 см х 260 см тесігімен – 1 дана. - Сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018195
5 049,29
1 662
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31
Дайындау материалы - тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), тоқылмаған материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, лапароскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" кеңейтілген жиынтығы - КОБ-31

1664
Комплект "Н?рия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХК – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Н?рия" операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПНХК –
1. Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт. - Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. - Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. - Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
штука
Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт. - Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. - Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. - Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт.
РК-ИМН-5№018187
8125,16
1665
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-25
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР); нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка); Нетканое полотно Айрлайд (из целлюлозных и синтетических волокон); Нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для гинекологических операций, одноразовый, стерильный - КОБ-25,
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
штука
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020307
8 130,64
1666
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.1,
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см, пл. 40 г/м.кв. – 2 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
6. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225 см х 320 см с эластичными отверстиями диаметром 6 см и 7 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и с выходным отверстием, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
штука
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см, пл. 40 г/м.кв. – 2 шт.
3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт.
5. Простыня 150 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
6. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225 см х 320 см с эластичными отверстиями диаметром 6 см и 7 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и с выходным отверстием, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт.
РК-ИМН-5№020177
8 710,98
1667
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
штука
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт.
3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.

1 664
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПНХК – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см.Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Нейрохирургияға (Краниотомия) арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы - КОПНХК - 1
дана
- Сүлгі 19 см x 25 см - 2 дана. - Операциялық адгезиялық лента 9 см x 49 см - 1 дана. - Краниотомияға арналған ақжайма 230 см x 290 см, инцизалық үлбірімен, қапшығымен және ағызғышымен 30 см x 20 см - 1 дана. - Операциялық үстелге арналған ақжайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аумағы 75 см x 190 см - 1 дана. Адгезиялық жиекті ақжайма 50 см x 50 см - 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018187
8 125,16
1 665
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-25
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР); тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір); тоқылмаған мата Айрлайд (целлюлозалық және синтетикалық талшықтардан жасалған); Тоқылмаған материал тесілген спанлейс (Вискоза + Полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, гинекологиялық операцияларға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-25
дана
1. Қасағалық қиығы бар 230 х 240см ақжайма, диаметрі 8см бүкіл жиегі адгезивті, 9 х 13см тесігі бар, операциялық аумақ төңірегінде қосымша сіңіргіш қабаты бар, ендірілген бахилаларымен және сұйықтықта жинауға және ағызуға арналған ендірілген қалтасымен, ауд. 54 г/м кв. - 1 дана. 2. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 х 25см - 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 200см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 5. Жабысқақ лента 5 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 6. Сіңіргіш төсеме 60 х 90см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020307
8 130,64
1 666
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.1
дана
1. Құралдар үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см, ауд. 40 г/м кв. – 2 дана. 3. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 4. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 5. Ақжайма 150 см х 180 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 6. Бахила 33 см х 55 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 7. Тізе буыны артроскопиясына арналған ақжайма 225 см х 320 см, диаметрі 6 см және 7 см созылғыш ойығымен, сұйықтық жинауға арналған кіріктірілген қабылдағыш қабымен және шығаратын ойығымен, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
8 710,98
1 667
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13
дана
1. Операциялық үстелге арналған екі қабатты сіңіргіш ақжайма 140 см х 190 см, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана. 2. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см, 5 см және 7 см созылғыш ойықпен, айналасы сіңіргіш аумақпен сұйықтық жинайтын және төгетін қалтасы бар, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана

1669
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для кардиоваскулярных операций одноразовый стерильный - КОБ – 20
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для кардиоваскулярных операций одноразовый стерильный - КОБ – 20, Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. - Чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. - Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт. - Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. - Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
штука
Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. - Чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. - Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт. - Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. - Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
РК-ИМН-5№018186
12 730,68
1670
Комплект белья "Нәрия" для кардиоваскулярных операций из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-30
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), нетканый материал Santeys (Вискоза + ПЭ пленка), нетканый материал Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Комплект белья "Нәрия" для кардиоваскулярных операций из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОБ-30, Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. - Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт. - Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт. - Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара - Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт. - Бахилы полиэтиленовые - 1 пара - Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
штука
Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. - Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт. - Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт. - Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара - Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. - Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. - Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт. - Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт. - Бахилы полиэтиленовые - 1 пара - Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
РК-ИМН-5№020301
17 702,44
1671
Маска 3-х слойная
Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд с тремя складками и на эластичных резинках. Маска имеет средство фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающее плотное прилегание и дополнительную защиту. Три складки в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Только для одноразового использования. Маски могут быть различной расцветки, с рисунком или без рисунка. Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см. Плотность не менее: 65 г/м2.
Маска 3-слойная, детская с рисунками, размером 12,0 х 7,0 см.
штука
РК-ИМН-5№022210
23,94
1672
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 5мл с иглой 22Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
13,26
1673
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget стерильная, однократного применения с иглой размером: 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 23G (0.6х38мм)
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: защитного колпачка для иглы, иглы, капельной камеры, фильтра жидкости, трубки, регулятора потока. Стерилизовано этилен оксидом.
Система для вливания инфузионных растворов Bioset® Budget стерильная, однократного применения с иглой размером : 21G (0.8х38мм)
штука

1 669
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 20
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 20
дана
- Операциялық үстелге арналған ақжайма 150 см х 190 см – 1 дана. - Адгезиялық операциялық лента 9 см х 50 см – 2 дана. - Үстелге арналған Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 2 дана. - Кардиоақжайма 300/225 см х 370 см, 33 см х 38 см тесігімен, екі жағынан 3 қалтасы бар инцизалық ендірілген үлбірімен – 1 дана. - Ақжайма 175 см х 260 см, 20 см х 100 см тілігімен – 1 дана. - Бахилалар 25 см х 40 см – 1 жұп. - Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018186
12 730,68
1 670
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
Дайындау материалы - тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған материал Santeys (Вискоза + ПЭ пленка), тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза + полиэфир).
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - КОБ-30
ҚР-ММБ-5№020301
17 702,44
1 671
3 қабатты бетперде
Бетперде – үш қабатты спанбонд-мельтблаун-спанбонд тоқылмаған материалдан жасалған және созылғыш резеңкесі бар медициналық бұйым болып табылады. Бетпердеде тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін, сымнан немесе икемді пластиктен жасалған бекіткіш зат бар. Бұйымның ортасындағы үш қабат бетперденің бетке ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Бетперделер түрлі түсті, суреті бар немесе суреті жоқ болуы мүмкін. Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см. Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см. Тығыздығы: 65г/м2 кем емес.
Суреті бар, 3 қабатты балалар бетпердесі, өлшемі 12,0 х 7,0 см
дана
ҚР-ММБ -5№022210
23,94
1 672
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Ұшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114
13,26
1 673
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 23G (0.6х38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеден, тамшы камерасынан, сұйықтық сүзгісінен, түтіктен, ағынды реттегіштен тұрады Этилен тотығымен стерильденген.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Bioset® Budget жүйесі, көлемі: 21G (0.8х38мм) инесімен
дана

Система для вливания инфузионных растворов Biosetix® Budget с иглой размером 21G (0.8х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016506
49,64
1675
Система для вливания инфузионных растворов Biosetix Budget с иглой размером: 19G (1.1х38мм), 20G (0.9х38мм), 21G (0.8х38мм), 22G (0.7х38мм), 23G (0.6х38мм), стерильная, однократного применения
Система для вливания инфузионных растворов состоит из: иглы, защитного колпачка для иглы, адаптера для иглы, инъекционного участка для дополнительных инъекций, трубки, роликового зажима, регулирующего скорость потока, капельной камеры, фильтра жидкости, прокалывающего устройства с встроенным воздушным клапаном и воздушным фильтром. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Система для вливания инфузионных растворов Biosetix Budget с иглой размером 21G (0.8х 38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016877
49,73
1676
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная с отверстием 28х32 см с карманом, отводом и инцизной пленкой, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 250х160 см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
4 726,35
1677

Система для вливания инфузионных растворов Biosetix® Budget с иглой размером 21G (0.8х38мм), стерильная, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№016506
49,64
1 675
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix Budget жүйесі, көлемі: 19G (1.1 х 38мм), 20G (0.9 х 38мм), 21G (0.8х 38мм), 22G (0.7 х 38мм), 23G (0.6 х 38мм) инесімен
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе инеден, инеге арналған қорғаныс қалпақшасынан, инеге арналған адаптерден, қосымша инъекция салуға арналған орыннан, түтiктен, роликтi қысқыштан ағу жылдамдығын реттейтiн, тамшы камерасынан, cұйықтық сүзгiсiнен, ауа клапанымен ауа сүзгiсiмен бiрiктiрiлген тесетiн құрылғыдан тұрады. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инфузиялық ерітінділерді құюға арналған стерильді бір рет қолданылатын Biosetix Budget жүйесі, көлемі: 21G (0.8х 38мм) инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№016877
49,73
1 676
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, 28х32 см тесігімен, қалтасымен, шығару тесігімен және инциздік үлбірімен "Нәрия" операциялық ақжаймасы, өлшемдері 250х160 см, ауд.54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
4 726,35
1 677

Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПОФ, КОПОФ №1,КОПОФ №2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный - КОПОФ,
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.

Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ОФ ТОЖЖ, ОФ ТОЖЖ №1, ОФ ТОЖЖ №2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Офтальмологтарға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ОФ ТОЖЖ 1. 4,5 см х 7,2 см адгезиялық саңылауы бар 120 см х 100 см ақжайма - 1 дана 2. Адгезиялық жиегі бар 140 см х 80 см пациент ақжаймасы - 1 дана 3. Мейо құралдар үстеліне 140 см х 80 см қап - 1 дана 4. Берет-телпек - 1 дана 5. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана 6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана
дана
1. 4,5 см х 7,2 см адгезиялық саңылауы бар 120 см х 100 см ақжайма - 1 дана 2. Адгезиялық жиегі бар 140 см х 80 см пациент ақжаймасы - 1 дана 3. Мейо құралдар үстеліне 140 см х 80 см қап - 1 дана 4. Берет-телпек - 1 дана 5. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана 6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см - 1 дана

1685
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1,
1. Халат хирургический размером XL - 1 шт.
2. Пилотка-колпак - 1 шт.
3. Бахилы высокие - 1 пара
4. Фартук ламинированный - 1 шт.
5. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
штука
РК-ИМН-0№023303
1 435,32
1686
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП, КООП-1, КООП-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); лента липкая; ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); бумага гигиеническая (основа) для пеленок. Салфетка 70см х 80см с липким краем, нетканый материал СС, лента липкая, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Простыня 140см х 200см, 80см х 140см с липким краем, нетканый материал СС, лента липкая, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Пеленка многослойная 60см х 60см, ламинированный нетканый материал, бумага, нетканый материал СС, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 20 до 200 г/м².
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный – КООП
штука

1 685
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м? дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м? дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-1
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-1 1. Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана 2. Пилотка-қалпақ - 1 дана 3. Биік бахилалар - 1 жұп 4. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана 5. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023303
1 435,32
1 686
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ, ОАШЖ-1, ОАШЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); жабысқақ лента, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); жаялықтарға арналған гигиеналық қағаз (негіз). Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, жабысқақ лента, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м? дейін; Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см, 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, жабысқақ лента, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м? дейін; Көп қабатты жаялық 60см х 60см, ламинацияланған тоқылмаған материал, қағаз, тоқылмаған материал СС, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 20-дан 200 г/м? дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы ОАШЖ
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы – ОАШЖ 1. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана 2. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана 3. Көп қабатты жаялық 60см х 60см - 1 дана 4. Жиегі жабысқақ сүрткі 70см х 80см - 1 дана 5. Жиегі жабысқақ ақжайма 140см х 200см - 1 дана

РК-ИМН-5№020705
3 999,00
1691
Инфузионная линия Clever
Удлинительная линия длиной (см): 15, 30, 60, 90, 100, 120, 150, 200. Предназначены для подключения к инфузионной системе
Инфузионная линия Clever
штука
РК-ИМН-5№018700
6 624,00
1692
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Кожный степлер CPT
штука

ҚР-ММБ-5№020705
3 999,00
1 691
Clever инфузиялық желісі
Ұзартқыш желі ұзындығы (см): 15, 30, 60, 90, 100, 120, 150, 200. Инфузиялық жүйеге қосуға арналған.
Clever инфузиялық желісі
дана
Инфузиялық желісі
ҚР-ММБ-5№018700
6 624,00
1 692
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CPT тері степлері
дана
CPT тері степлері

РК-ИМН-5№018732
12 753,92
1703
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие: на стол, на ЭОП, для ног, для головы, подъягодичное, для камеры, для снимков
штука

ҚР-ММБ-5№018732
12 753,92
1 703
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын: үстелге , ЭОП-ға, аяққа , басқа, бөксе астына, камераға, түсірілімдерге арналған
жинақ
Қорғаныш жабын: үстелге , ЭОП-ға, аяққа , басқа, бөксе астына, камераға, түсірілімдерге арналған

Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксич-ного медицинского полиэтилен-терефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугиро-вании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллен-том. Обеспечивают герметич-ность вакуумной системы. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Вакуум в про-бирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуе-мого образца. Изделие стерильное. Стерилизация этиленоксидом. Для одноразового использо-вания!
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10
Упаковка

Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және кіріктірілген несеп жинауға арналған қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен дайындалған, 100 мл-ге дейін градуирлеуге ие. Бұралатын қақпақ сары түске боялған және контейнердің герметикалығын қамтамасыз етеді, мұның өзі жалпы талдауға арналған несепті қауіпсіз жинауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Қақпақта пробирканың қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшалы инесі бар вакуумдық пробиркаға арналған саңылауға ие. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Консервантсыз вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары жинауға, тасымалдауға және несепті жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығындар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) дайындалған, ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалардың түбі дөңгелек, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: ұзына бойы өс бойынша центрифугалау кезінде 3000 g дейінгі үдеуге төзуі тиіс. Полипропиленнен дайындалған тік ойықты қақпақтар герметикалық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктен дайындалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумдық жүйенің герметикалығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын қолдайды. Пробиркалардағы вакуум зерттелуші үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Стерильді бұйым. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Несепті алуға арналған бір реттік жиынтықтар 120-10
жинақ
1. Несепті жанасусыз тасымалдау құрылғысы орнатылған контейнер, көлемі 120 мл; 2. Несепті жалпы талдауға арналған вакуумдық стерильді AVATUBE пробиркалары, 10,0 мл

Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина, в упаковке № 1
штука
РК-ИМН-0№023280
4 153,80
1720
Халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный и не ламинированный)
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный и не ламинированный) с длинными рукавами, низ рукава, может быть на манжетах и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках с завязками с обеих сторон. Материал изготовления – нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) с плотностями 25 г/м²; 28 г/м²; 30 г/м²; 40 г/м² и 42 г/м². Верхний слой материала ламинированный.
Халат хирургический из нетканого материала одноразовый нестерильный не ламинированный
штука

Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1
дана
№ 1 HbA1c тесті
ҚР-ММБ-0№023280
4 153,80
1 720
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты (ламинатталған және ламинатталмаған)
Бұйым құрылымдық жағынан жеңі ұзын медициналық халат (ламинатталған) болып табылады, жеңінің ұшында манжета және резеңке болуы мүмкін, белінде және артында бауы болады, сондай-ақ екі жағынан байланатын жабысқақпен бекітілуі мүмкін. Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд), тығыздығы 25 г/м?; 28 г/м?; 30 г/м?; 40 г/м? және 42 г/м?. Материалдың жоғарғы қабаты ламинатталған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты ламинатталмаған
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес хирургиялық халаты ламинатталмаған

РК-ИМН-5№021777
594,00
1722
Халат хирургический "Vita Pharma" стерильный, ламинированный и не ламинированный, одноразового применения размерами: XS, S, M, L, XL, XXL из нетканого материала в различных вариантах исполнения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Изделие стерильно. Размерность: Размер ХS соответствует размеру 44-46; Размер S соответствует размеру 46-48; Размер М соответствует размеру 48-50; Размер L соответствует размеру 50-52; Размер ХL соответствует размеру 52-54; Размер ХХL соответствует размеру 54-56. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Прочность на разрыв в сухом и влажном состоянии, не менее, 40 кПа. Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Манжета и горловина отшивается из нетканого или трикотажного материала.
Халат хирургический "Vita Pharma" стерильный, одноразового применения размерами: XS, S, M, L, XL, XXL из нетканого материала в различных вариантах исполнения
штука

ҚР-ММБ-5№021777
594,00
1 722
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындау материалы-полипропилен негізіндегі тоқыма емес материал. Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Бұйым стерильді. Өлшем: XS өлшемі 44-46 өлшеміне сәйкес келеді; S өлшемі 46-48 өлшеміне сәйкес келеді; M өлшемі 48-50 өлшеміне сәйкес келеді; L өлшемі 50-52 өлшеміне сәйкес келеді; XL өлшемі 52-54 өлшеміне сәйкес келеді; XXL өлшемі 54-56 өлшеміне сәйкес келеді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м? (±10%). Ұзын жеңді хирургиялық халат, жеңнің төменгі жағы манжеттерде де, сол сияқты резинкада да, белінде және мойнында артында орналасқан бауы бар, сол сияқты жабысқақ болуы мүмкін. Манжеттер мен мойын тоқылмаған немесе тоқылған материалдардан тігіледі.
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында
дана
Бір реттік қолданылатын ламинатталған және ламинатталмаған, стерильді "Vita Pharma" хирургиялық халат, XS, S, M, L, XL, XXL өлшемдерімен, тоқылмаған материалдан жасалған әр түрлі орындалу нұсқаларында

РК-ИМН-0№023579
1 113,50
1723
Одноразовый защитный костюм
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
Одноразовый защитный костюм
штука

ҚР-ММБ-0№023579
1 113,50
1 723
Бір реттік қорғаныс костюмі
Бір реттік қорғаныс костюмі - алдыңғы жағына сыдырма бекіткіші, жабысқағы бар клапан тігілген жабық капюшоны бар комбинезон. Созылғыш резеңкесі бар капюшон, бет пішініне мықтап жабысып, мойын мен иекті жауып тұрады. Жеңдерде, белде және комбинезонның төменгі жағында созылғыш резеңке тігілуі керек.Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
Бір реттік қорғаныс костюмі
дана
-

РК МИ (ИМН)-0№023916
5 482,50
1724
Комплект КООП 1-2
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Материал препятствует проникновению бактерий, устойчив к распространению микроорганизмов, инертен к кислотам, щелочам и спиртам, а также имеет антистатическую и антисептическую обработку. Адгезивный слой покрыт защитной бумажной полоской для удобства снятия. Лента предназначена для фиксации простыней и инструментов на операционном поле.
Комплект КООП 1
комплект

ҚР-МБ (ММБ)-0№023916
5 482,50
1 724
ОАШЖ 1-2 жиынтығы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м? ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған полипропилен материалынан дайындалған. Материал бактериялардың енуіне жол бермейді, микроорганизмдердің таралуына төзімді, қышқылдарға, сілтілерге және спирттерге инертті, сонымен қатар антистатикалық және антисептикалық өңделеді. Жабысқақ қабат оңай алынып тасталуы үшін қорғаныш қағаз жолағымен жабылған. Лента операция алаңында ақжаймалар мен құралдарды бекітуге арналған.
ОАШЖ 1 жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-0№023579
3 406,00
1727
Комплект КООП 1-2
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Материал препятствует проникновению бактерий, устойчив к распространению микроорганизмов, инертен к кислотам, щелочам и спиртам, а также имеет антистатическую и антисептическую обработку. Адгезивный слой покрыт защитной бумажной полоской для удобства снятия. Лента предназначена для фиксации простыней и инструментов на операционном поле.
Комплект КООП
комплект

ҚР-ММБ-0№023579
3 406,00
1 727
ОАШЖ 1-2 жиынтығы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған полипропилен материалынан дайындалған. Материал бактериялардың енуіне жол бермейді, микроорганизмдердің таралуына төзімді, қышқылдарға, сілтілерге және спирттерге инертті, сонымен қатар антистатикалық және антисептикалық өңделеді. Жабысқақ қабат оңай алынып тасталуы үшін қорғаныш қағаз жолағымен жабылған. Лента операция алаңында ақжаймалар мен құралдарды бекітуге арналған.
ОАШЖ жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-0№023639
1 657,50
1728
Шапочка клип-берет "шарлотта" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Разработаны из практичного нетканого материала – спанбонд. Снабжены специальными тянущимися резинками, позволяющими надҰжно крепиться на голове. После длительного ношения резинка не оставляет следов на коже. Не токсичны, не вызывают аллергических реакций и кожных раздражений при эксплуатации. Не пропускают влагу но имеет хорошую воздухопроницаемость. После себя не оставляет ворсинок на коже или волосах. Их удобно хранить, так как в сложенном виде они очень компактные. Изделия имеют цвета: голубые, зелҰные, оранжевые, черные, желтые, фиолетовые, розовые, белые.
Шапочка клип-берет "шарлотта" из нетканого материала
штука

ҚР-ММБ-0№023639
1 657,50
1 728
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "шарлотта" клип-берет телпегі
Төзімді спанбондты тоқылмаған материалдан жасалған. Басқа мықтап бекітуге мүмкіндік беретін арнайы созылатын резеңкелермен жабдықталған. Ұзақ киюден кейін резеңке теріде із қалдырмайды. Уытты емес, қолдану кезінде аллергиялық реакциялар мен теріні тітіркендірмейді. Олар ылғал өткізбейді, бірақ жақсы ауа өткізеді. Өзінен кейін теріде немесе шашта түктер қалдырмайды. Оларды сақтау оңай, өйткені бүктелген кезде олар өте ықшам. Бұйымдардың түстері: көгілдір, жасыл, қызғылт-сары, қара, сары, күлгін, қызғылт, ақ болады.
Тоқылмаған материалдан жасалған "шарлотта" клип-берет телпегі
дана
бір рет қолданылатын қалпақ

РК-ИМН-0№022926
35,91
1729
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность (10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г/м² (±10%). Не стерильные.
Бахилы высокие "Vita Pharma" ламинированные/не ламинированные из нетканого материала одноразовые не стерильные
пара

ҚР-ММБ-0№022926
35,91
1 729
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 50, 60, 72 г / м? (±10%). Стерильді емес.
Жоғары "Vita Pharma" тоқылмаған материалдан жасалған ламинатталған/ламинатталмаған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес бахилалар
жұп
Бауы бар биік бахилалар

РК-ИМН-0№023535
53,20
1731
Защитный комплект противочумный одноразовый стерильный
Защитный комплект противочумный, одноразового применения, стерильный изготовлен из нетканого СМС материала. В комплект входит: комбинезон из нетканого СМС материала - 1 шт, шлем из нетканого СМС материала - 1 шт, халат из нетканого СМС материала -1 шт, нарукавники из нетканого СМС материала - 1 пара, носки из х/б или из комбинированных синтетических тканей, защитные очки - 1 пара, респиратор - 1 шт, шапочка клип-берет - 1 шт, перчатки резиновые - 2 пары, фартук из нетканого СМС материала - 1шт, полотенце из нетканого СМС материала - 1 шт, сапоги резиновые - 1 пара, косынка из нетканого СМС материала - 1 шт, пижама нетканого СМС материала - 1 шт, бумажный лейкопластырь для фиксации размер 2,5*500 см, сумка - 1 шт.
Защитный комплект противочумный одноразовый стерильный
комплект

ҚР-ММБ-0№023535
53,20
1 731
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы тоқылмаған СМС материалдан жасалған. Жиынтыққа мыналар кіреді: тоқылмаған СМС материалдан жасалған комбинезон - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған шлем - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған халат - 1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған жеңқап - 1 жұп, мақта/мата немесе біріктірілген синтетикалық матадан жасалған шұлық, қорғаныш көзілдірік - 1 жұп, респиратор-1 дана, клип - берет телпек - 1 дана, резеңке қолғап - 2 жұп, тоқылмаған СМС материалдан жасалған алжапқыш - 1 дана, тоқыма емес СМС материалдан жасалған сүлгі - 1 дана, резеңке етік - 1, тоқылмаған СМС материалдан жасалған үшкіл орамал-1 дана, тоқылмаған СМС материалдан жасалған пижама - 1 дана, бекітуге арналған қағаз жабысқақ бұласыр, өлшемі 2,5*500 см, сөмке - 1 дана.
Обаға қарсы бір реттік стерильді қорғаныс жиынтығы
жинақ
Жиынтыққа мыналар кіреді: қорғаныш көзілдірік, телпек-берет, Биік бахилалар, Бір реттік медициналық қолғаптар, респиратор, Стерильді қорғаныс комбинезон

РК-ИМН-5№020790
151,90
1740
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
штука

ҚР-ММБ-5№020790
151,90
1 740
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындар мен құрылыстарда жұмыс істеу кезінде пайда болатын шаңнан, сондай-ақ 50 ШЖК дейін қорғауды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларынан қорғайды. Үш панельді құрылымның арқасында респиратор әртүрлі бет пішіндеріне сәйкес келеді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде ыңғайсыздық туғызбайды, сонымен қатар киюге, сақтауға оңай, жайлылық пен стильді өнімділікке зиян келтірместен қамтамасыз етеді. Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныс көзілдірігімен үйлесімділікті жақсартуға көмектеседі. Төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық өнім ішінде FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
Fish FFP1 клапансыз респиратор бетпердесі
дана

РК МИ (ИМН)-0№024091
884,39
1743
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024091
884,39
1 743
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі. Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындар мен құрылыстарда жұмыс істеу кезінде пайда болатын шаңнан, сондай-ақ 50 ШЖК дейін қорғауды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларынан қорғайды. Үш панельді құрылымның арқасында респиратор әртүрлі бет пішіндеріне сәйкес келеді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде ыңғайсыздық туғызбайды, сонымен қатар киюге ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділікке зиян келтірместен жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және көзілдірікпен үйлесімділікті жақсартуға көмектеседі Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетперде астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы енеді, зиянды бөлшектер мен газдар ол арқылы өтпейді. Төрт қабатты тоқыма емес материалдан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішіне бекітілген клапан бар, ішінде FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
Fish FFP1 клапаны бар респиратор бетпердесі
дана

РК МИ (ИМН)-0№024092
947,89
1744
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования. Размеры, см - длина -20,5 (± 1,0) - ширина-8,0 (± 1,0) - ширина верхней панели -5,0 (±0,5) - ширина нижней панели -5,0 (±0,5) - диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024092
947,89
1 744
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі - төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым түрінде "балық (Fish)" бар үш панельдік конструкциясы бар, алдыңғы металл қысқышы бар, созылғыш резеңке түрінде құлақ артына бекітіледі. Тоқыма емес материалдан жасалған (SMS). Материалдың беттік тығыздығы ?100 г / м2. Бетперденің ортасында орнатылған клапан бар, клапан дем шығару кезінде ашылатын және дем алған кезде жабылатын жарғақшамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Өлшемдері, см - ұзындығы -20,5 (±1,0) - ені-8,0 (±1,0) - жоғарғы панельдің ені -5,0 (±0,5) - төменгі панельдің ені -5,0 (±0,5) - кіріктірілген клапанның диаметрі-4,0 (±0,5)
Fish FFP2 клапаны бар респиратор бетпердесі
дана

1. Пижама,
2. Противочумный халат,
3. Косынка,
4. Капюшон,
5. Очки защитные,
6. Носки,
7. Сапоги резиновые или из ПВХ,
8. Ватно-марлевая повязка (маска),
9. Нарукавники,
10. Фартук длинный,
11. Перчатки резиновые- 2 пары,
12. Полотенце,
13. Инструкция по применению медицинского изделия,
14. Сумка или пакет
комплект
РК-ИМН-0№023417
24 811,99
1750
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические нестерильные смотровые латексные опудренные и неопудренные, одноразовые, размерами: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
Медицинское изделие является диагностическим нестреильным смотровым опудренным и неопудренным, одноразовым. Изготовлено из натурального латекса высокого качества. Обеспечивает надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ. Размеры XS, S, M, L, XL, XXL. В упаковках по 90, 100 , 200 штук
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические нестерильные смотровые латексные опудренные, одноразовые, размерами: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
пара

1. Пижама, 2. Обаға қарсы халат, 3. Орамал, 4. Сорғыш, 5. Қорғаныс көзілдірігі, 6. Шұлық, 7. Резеңке немесе ПВХ етік, 8. Мақта-дәке таңғыш (маска), 9. Жеңдер, 10. Алжапқыш ұзын, 11. Резеңке қолғап - 2 жұп, 12. Сүлгі, 13. Медициналық бұйымды қолдану жөніндегі нұсқаулық 14.Сөмке немесе пакет
ҚР-ММБ-0№023417
24 811,99
1 750
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
Медициналық бұйым стерильді емес, опаланбаған ж?не опаланбаған, бір реттік диагностикалық бұйым болып табылады. Жоғары сапалы табиғи латекстен жасалған. Микроорганизмдерден, қажетсіз және қауіпті заттардан сенімді бөгет қорғанысын қамтамасыз етеді. Өлшемдері XS, S, M, L, XL, XXL. Қаптамада 90,100, 200 дана
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)
жұп
Стерильді емес латексті опаланған және опаланбаған, бір реттік медициналық диагностикалық Vita Pharma тексеру қолғаптары, өлшемдері: XS (exstra small), S (Small), M (Medium), L (Large), XL (exstra large), XXL (exstra exstra large)

РК-ИМН-0№023345
65,04
1751
KF Stick 1G – Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы
Tест-полоска KF Stick 1G предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1G – Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон №100
флакон

ҚР-ММБ-0№023345
65,04
1 751
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1G тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 1G - Несептегі глюкоза мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100

РК МИ (in vitro)-0№024233
3 289,65
1752
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные, бахилы низкие
пара
РК МИ (ИМН)-0№024214
199,50
1753
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд). Поверхностная плотность 10, 20, 30, 42, 60, 72 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Бахилы "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения, бахилы высокие
пара
РК МИ (ИМН)-0№024214
269,99
1754
KF Stick 11 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 11 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь Дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитриты р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Лейкоциты Сложный эфир фенилтиазоловой аминокислоты 1.0 мг Диазониевая соль 0.7 мг Аскорбиновая кислота 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 11 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024233
3 289,65
1 752
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г / м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқу ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары, төмен бахилалар
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік төмен бахилалар, тігістер тығыздалған, бахилалар 39±2 см, биіктігі 16±2 см, резеңке таспаның ені 3,5±1 мм. СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 25-40 г/ш.м
ҚР-МБ (ММБ)-0№024214
199,50
1 753
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында
Спанбонд, Мельтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд), СММС (Спанбонд-Мельтблаун-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Беттік тығыздығы 10, 20, 30, 42, 60, 72 г / м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқу ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Vita Pharma" бахилалары әр түрлі орындалу нұсқаларында, биік бахилалар
жұп
Бахилалар СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Трапеция тәрізді бауы биік. Тігістер тығыздалған. Бахилалар артқы тігісінің ені 3 см, ұзындығы 55 см баулары тығыздалған. Бахилалардың әр табанының ені 39-41 см, биіктігі 60 см.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024214
269,99
1 754
KF Stick 11 - Несептегі аскорбин қышқылының, билирубин, қан, глюкоза, кетондар, лейкоциттер, нитриттер, рН, ақуыз, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 11 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Лейкоциттер Фенилтиазол аминқышқылдарының күрделі эфирі 1.0 мг Диазоний тұзы 0.7 мг Аскорбин қышқылы 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 11 - Несептегі аскорбин қышқылының, билирубин, қан, глюкоза, кетондар, лейкоциттер, нитриттер, рН, ақуыз, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 11 - Тест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, нитриттер, рН, қан, үлес салмағы, лейкоциттер, аскорбин қышқылы мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

РК МИ (in vitro)-0№024236
15 915,32
1755
KF Stick 10 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 10 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитрит р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Лейкоциты Сложный эфир фенилтиазоловой аминокислоты 1.0 мг Диазониевая соль 0.7 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024236
15 915,32
1 755
KF Stick 10 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон, билирубин, лейкоцит, нитрит, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 10 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Лейкоциттер Фенилтиазол аминқышқылдарының күрделі эфирі 1.0 мг Диазоний тұзы 0.7 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.

KF Stick 10 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024238
14 815,19
1756
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках одноразовая нестерильная
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенных посередине изделия и предназначеных для более удобного расположения маски на лице. В верхней части маски имеется встроенный фиксатор для улучшения прилегания маски за счет повторения формы носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках для обеспечения прилегания маски к лицу по бокам. Крепление резинок к маске расположено с внутренней стороны маски. Размеры: Высота - 9,5 см ±10%; Длина - 17,5 см ±10%; Длина носовой детали - от 7 до 15 см; Длина резинки с одной стороны - от 13 до 25 см. Маски могут быть различной расцветки, с надписью/рисунком, выполненным тиснением в виде товарного знака и логотипа или без него.
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках одноразовая нестерильная
штука

KF Stick 10 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон, билирубин, лейкоцит, нитрит, үлес салмақ, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024238
14 815,19
1 756
Резеңкелі үш қабатты бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар, бетперде бетке ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетперденің жоғарғы жағында мұрынның пішінін қайталау арқылы бетперденің орналасуын жақсарту үшін бекітілген бекіткіш бар. Бекіту бетперденің бүйірлеріндегі бетке орналасуын қамтамасыз ету үшін резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалынады. Өлшемі: Биіктігі - 9,5 см ±10%; Ұзындығы - 17,5 см ±10%; Мұрын бөлігінің ұзындығы 7-ден 15 см; резеңкенің бір жағының ұзындығы – 13-тен 25см. Бетперделер түрлі түсті болуы мүмкін, жазуы/суреті бар, тауар белгісі мен логотип түрінде өрнектелген немесе логотипсіз.
Резеңкелі үш қабатты бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-

РК МИ (ИМН)-0№024241
27,23
1757
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка
Тест-полоска KF Stick 3GPP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (ММБ)-0№024241
27,23
1 757
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 3GPP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы

РК МИ (in vitro)-0№024239
5 485,73
1758
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты
Тест-полоска KF Stick 3GKA предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Аскорбиновая кислота 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024239
5 485,73
1 758
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ
KF Stick 3GKА тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Аскорбин қышқылы 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылының мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 флаконы

РК МИ (in vitro)-0№024224
5 133,56
1759
KF Stick 2MC - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина
Tест-полоска KF Stick 2MC предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензойная кислота 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2MC - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024224
5 133,56
1 759
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 2MC тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Креатинин 3,5-динитробензой қышқылы 27.2 мг Бензидин 294.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 2MC - Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы

РК МИ (in vitro)-0№024223
8 830,08
1760
KF Stick 2GP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, белка
Tест-полоска KF Stick 2GP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос: Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GP - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024223
8 830,08
1 760
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 2GP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы

РК МИ (in vitro)-0№024237
4 564,67
1761
KF Stick 2GK - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов
Tест-полоска KF Stick 2GK предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GK - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024234
4 165,09

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024237
4 564,67
1 761
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 2GK тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, №100 флаконы
құты
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, №100 флаконы
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024234
4 165,09

1762
KF Stick 1К - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска KF Stick 1K предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.

1 762
KF Stick 1K - Несептегі кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1K тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Тест-жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.

KF Stick 1К - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024231
4 077,05
1763
Маска-респиратор
Четырех или пяти, или шестислойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN 95, или N95, предназначенные для защиты органов дыхания. Маска-респиратор крепятся на лице при помощи заушной резины, закрывая полость носа и рта Состоит из четырех или пяти, или шести слоев, два из которых фильтрующий слой "мельтблаун", внутренний слой изготовлен из приятного на ощупь материала, похожего на хлопок. Специальная конструкция обеспечивает плотное прилегание маски к лицу; устойчива к смятию и подходит для работы в высокотемпературной и влажной среде.
Маска-респиратор
штука
РК МИ (ИМН)-0№024338
214,42
1764
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый стерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) ламинированного /неламинированного пленкой, плотностью (15-50) г/м² ± 10%.
Фартук "Vita Pharma" ламинированный из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024297
470,05
1765

KF Stick 1K - Несептегі кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024231
4 077,05
1 763
Респиратор-бетперде
FFP2 немесе KN 95 немесе N95 сүзгілеу тиімділігі класы бар төрт немесе бес немесе алты қабатты бір реттік матадан жасалған маска, тыныс алу жүйесін қорғауға арналған. Маска-респиратор бетке мұрын және ауыз қуысын жауып, құлақ артындағы резеңке көмегімен бекітіледі Төрт-бес немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгі қабаты, ішкі қабаты мақта тәрізді жағымды материалдан жасалған. Арнайы дизайн масканың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді; жоғары температураға төзімді және ылғалды ортада жұмыс істеуге жарамды.
Респиратор-бетперде
дана
-
ҚР-МБ (ММБ)-0№024338
214,42
1 764
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған /ламинатталмаған "Vita Pharma" алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-50) г/м? ± 10% ламинатталған /ламинатталмаған СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған "Vita Pharma" алжапқышы
дана
СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді ламинатталған алжапқышы, тығыздығы (15-50) г/м² ± 10%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024297
470,05
1 765

Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, не стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из:
1. полиэтиленовый слой,
2. бумажный слой,
3. слой из измельченной целлюлозы,
4. бумажный слой,
5. слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, не стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см, размер 60*120 см
Штука
РК МИ (ИМН)-0№024295
554,40
1766
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Вариант исполнения:
1. Фартук "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовый не стерильный
2. Фартук "Vita Pharma" ламинированный/не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
3. Фартук "Vita Pharma" ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
4. Фартук "Vita Pharma" не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
Фартук "Vita Pharma" не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024189
300,58
1767
Фартук "Vita Pharma"из нетканого материала одноразовый нестерильный (ламинированный/неламинированный)
Изделия изготовлены из нетканого полипропиленового материала, типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) ламинированного/не ламинированного пленкой, плотностью 15 г/м²- 40 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Вариант исполнения:
1. Фартук "Vita Pharma" из нетканого материала одноразовый не стерильный
2. Фартук "Vita Pharma" ламинированный/не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
3. Фартук "Vita Pharma" ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
4. Фартук "Vita Pharma" не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный
Фартук "Vita Pharma" ламинированный/не ламинированный из нетканого материала одноразовый не стерильный, ламинированный
штука

Бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады: 1. полиэтилен қабаты, 2. қағаз қабаты, 3. ұсақталған целлюлоза қабаты, 4. қағаз қабаты, 5. тоқылмаған мата спанбонд қабаты. Бұйым пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан қапталады. Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі көлемдегі, материал түрлері мен тығыздықтағы бұйымдардың әртүрлі жинақталуына жол беріледі.
Бір реттік стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см, өлшем 60*120 см
дана
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады: 1. полиэтилен қабаты; 2. қағаз қабаты; 3. ұсақталған целлюлоза қабаты; 4. қағаз қабаты; 5. тоқылмаған мата спанбонд қабаты. өлшемі 60*120 см
ҚР-МБ (ММБ)-0№024295
554,40
1 766
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес (ламинатталған/ламинатталмаған) "Vita Pharma"алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м2 ±10% ламинатталған/ламинатталмаған үлбірден СМС (Спанбонд-Мельтблаун - Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған. Орындалу нұсқасы: 1. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы 2. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы 3. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы 4. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы
дана
СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндег Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес ламинатталмаған алжапқышы, тығыздығы (15-50) г/м² ± 10%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024189
300,58
1 767
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес (ламинатталған/ламинатталмаған) "Vita Pharma" алжапқышы
Бұйымдар тығыздығы (15-40) г/м2 ±10% ламинатталған/ламинатталмаған үлбірден СМС (Спанбонд-Мельтблаун - Спанбонд) түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалған. Орындалу нұсқасы: 1. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы 2. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы 3. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталған "Vita Pharma"алжапқышы 4. Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес ламинатталмаған "Vita Pharma"алжапқышы.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес (ламинатталған/ламинатталмаған) "Vita Pharma"алжапқышы, ламинатталған
дана
СМС (Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд) түріндег Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес ламинатталған алжапқышы, тығыздығы (15-50) г/м² ± 10%.

РК МИ (ИМН)-0№024189
349,79
1768
Простыни Vita Pharma стерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.

ҚР-МБ (ММБ)-0№024189
349,79
1 768
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқаларымен және өлшемдерімен
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқаларымен және өлшемдерімен (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операцияларда жұмыс үстелін және пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады.

РК МИ (in vitro)-0№024231
3 975,46
1770
KF Stick 1M - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Микроальбумина
Tест-полоска KF Stick 1M предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимонная кислота 23.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1M - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Микроальбумина, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024231
3 975,46
1 770
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 1M тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг Лимон қышқылы 23.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
дана
KF Stick 1M - Несептегі Микроальбумин мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы

РК МИ (ИМН)-0№024054
561,00
1775
Набор для лабораторных исследований мочи
Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. Пробирки должны быть прочными: при центрифугировании должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Изделие стерильное. Стерилизация этиленоксидом. Пробирки вакуумные стерильные AVATUBE для общего анализа мочи без консерванта. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Консервант имеет вид белого порошка. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. Медицинские изделия не содержат лекарственных средств. Медицинские изделия одноразового использования. Производство пробирок соответствует требованиям ISO 13485.
Набор для лабораторных исследований мочи
Набор

ҚР-МБ (ММБ)-0№024054
561,00
1 775
Несепті зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы, мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөлшектен тұрады: несепті алуға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер және қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл-ге дейін градуировкасы бар. Бұралатын қақпақ контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, сондықтан ол тәуліктік несептің қауіпсіз жиналуын қамтамасыз етеді. Несепті жанасусыз тасымалдауға арналған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: несеп алуға арналған құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін, несепті қауіпсіз жинау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумды пробиркаға арналған саңылауы, пробирка қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшасы бар инесімен. Контейнердің толық көлемі 120 мл. Бір рет пайдалануға арналған! Несепті жалпы және микробиологиялық талдауға арналған вакуумды стерильді пробиркалар негізгі үш бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Вакуумды пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол әсіресе берік және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробиркалар дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне жарамды. Пробиркалар берік болуы тиіс: центрифугалау кезінде бойлық өс бойынша 3000 g дейінгі үдеуге төзімді болуы тиіс. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен (өлшемі 16) және полиэтиленнен (өлшемі 13) жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. Несепті жалпы талдауға арналған қақпақ түсі – сары, микробиологиялық талдауға арналған – зәйтүн. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен жабылған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Үлгінің тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін ұстап тұрады. Пробиркадағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қаматамасыз етеді. Бұйым стерильді. Этилен тотығымен стерилизациялау. Несепті жалпы талдауға арналған консервантсыз вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары. Микробиологиялық несепті талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркаларда № 3 консервант - консервант пен реагент қатынасындағы бор қышқылы: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы бар. Консервант ақ ұнтақ түрінде болып келеді. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Пробирканың өлшемі-16х100 мм. Номиналды көлемі-9,5 мл. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. Медициналық бұйымдар құрамында дәрілік заттар жоқ. Медициналық бұйымдар бір рет пайдалануға арналған. Пробиркаларды өндіру ISO 13485 талаптарына сәйкес келеді.
Несепті зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
дана
1. Көлемді көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы, мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл; 2. Тұрақтандырғыш № 1; 3. Несепті контейнерге жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік қолданылатын ыдыс; 4. Несепті жанасусыз талдауға арналған орнатулы құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл; 5. Несепті жалпы талдауға арналған вакуумды стерильді AVATUBE пробиркалары, 10,0 мл; 6. Несепті микробиологиялық талдауға арналған AVATUBE вакуумды стерильді пробиркалары консервантымен, көлемі 9,5 мл.

РК МИ (in vitro)-0№024168
9 958,58
1776
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024168
9 958,58
1 776
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде
Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады

Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала операционная, размеры: 180х300,200х300,250х300,240х350,250х350
штука
РК МИ (ИМН)-0№024155
534,60
1783
Маска медицинская трехслойная на резинках и/или завязках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки и/или завязки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
Маска медицинская трехслойная на резинках
штука
РК-ИМН-5№020440
59,29
1784

Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м? ±10 г/м?. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары, өлшемдері: 180х300,200х300,250х300,240х350,250х350
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" операциялық ақжаймалары
ҚР-МБ (ММБ)-0№024155
534,60
1 783
Резеңкелі және/немесе байлағыштары бар үш қабатты медициналық бетперде
Бұйым - бұл тоқылмаған матадан жасалған тікбұрышты пішіндегі үш қабатты бетперде. Бұйым бетперденің негізінен тұрады (сүзгі қабаты орналастырылған, материал қабаттарының арасына байланған немесе басылған) және бетпердені пайдаланушының басына бекітуге арналған құралдар (резіңке және/ немесе баулары бар). Бетперденің үстіңгі бөлігінде тоқылмаған материал қабаттары арасында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде
дана
Бұйым - бұл тоқылмаған матадан жасалған тікбұрышты пішіндегі үш қабатты бетперде. Бұйым бетперденің негізінен тұрады (сүзгі қабаты орналастырылған, материал қабаттарының арасына байланған немесе басылған) және бетпердені пайдаланушының басына бекітуге арналған құралдар (резіңке және/ немесе баулары бар). Бетперденің үстіңгі бөлігінде тоқылмаған материал қабаттары арасында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
ҚР-ММБ-5№020440
59,29
1 784

Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см. 60*120 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из:
1. полиэтиленовый слой,
2. бумажный слой,
3. слой из измельченной целлюлозы,
4. бумажный слой,
5. слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт. Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей.
Подстилка-пеленка впитывающая "Vita Pharma", одноразовая, стерильная, размерами 60*120 см
штука
РК МИ (ИМН)-0№024479
615,12
1785
Бахилы: высокие, низкие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы низкие на резинках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 13 г/м² - 70 г/м². Только для одноразового применения.
Бахилы: высокие
штука
РК-ИМН-0№023414
500,06
1786
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой; растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура: - контур с двумя гофрированными конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам; - длина контура до 3 м (3000 мм) (может быть изменена по требованию заказчика); - диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм; - снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату; - тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер может быть снабжен портами; - с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха или без влагосборников; - с/без дополнительной трубки (лимб); - стерилизовано оксидом этилена; - однократного применения. - F – внутренний (female "женский"); M – наружный (male "мужской"). Изделия изготовлены из различных материалов: полипропилена низкого давления (PP), полиэтилена высокого давления (РЕ), поливинилхлорида (PVC), латекса каучукового, безлатексной эластичной резины, а также могут быть изготовлены из акрилонитрилбутадиенстирола (ABS), вспененного полиэтилена с примесями этилвинилацетата (РЕ+EVA), полистирола (PS), К-resin. * Допускается по согласованию с заказчиком возможны различные варианты комплектации контура.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой,
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм – 4 шт;
2. Влагосборник – 2 шт;
3. Прямой адаптер 22Mх22F – 10 шт;
4. Переходник 22Mх22М – 2 шт;
5. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
6. Угловой адаптер с портом – 1 шт;
7. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1000 мм – 1 шт.
Набор
РК-ИМН-0№023676
11 680,00
1787
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала различных плотностей. Комбинезон с капюшоном,застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: L (46-48), XL (50-52), XXL (54-56), XXXL (58-60), XXXXXL (74-76).
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала.
штука
РК-ИМН-5№021283
4 846,54
1788
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV)
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) – это качественный иммунохроматографический тест для визуального обнаружения антител к поверхностному антигену гепатита C (HCV) в образцах цельной крови / сыворотки / плазмы. Тест является одноразовым медицинским изделием для экспресс- диагностики in vitro и представляет собой полоски с нанесҰнными на мембраны реагентами для осуществления качественного иммунохроматографического анализа.
Экспресс-тест для определения антител к вирусу гепатита С (HCV) №1

Бір реттік стерильді "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см, 60*120 см
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады: 1. полиэтилен қабаты, 2. қағаз қабаты, 3. ұсақталған целлюлоза қабаты, 4. қағаз қабаты, 5. 5) спанбонд тоқылмаған матаның қабаты. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан оралады. Ескертпе: * Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі көлемдегі, материал түрлері мен тығыздықтағы бұйымдардың әртүрлі жинақталуына жол беріледі.
Бір реттік стерильді "Vita Pharma" сіңіргіш төсеме-жаялығы, өлшемдері 60*120 см
дана
Сіңіргіш төсеме-жаялық мыналардан тұрады: 1. полиэтилен қабаты, 2. қағаз қабаты, 3. ұсақталған целлюлоза қабаты, 4. қағаз қабаты, 5. спанбонд тоқылмаған матаның қабаты. өлшемдері 60*120 см
ҚР-МБ (ММБ)-0№024479
615,12
1 785
Бахилалар: биік, аласа
Байлаулары бар биік бахилалар. Резеңкесі бар аласа бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті 13 г/м? – 70 г/м? тығыздығымен тоқылмаған материалдан жасалады. Бір рет пайдалануға арналған!
Биік: бахилалар
дана
Байлаулары бар биік бахилалар. Резеңкесі бар аласа бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті 40 г/м2 тығыздығымен тоқылмаған материалдан жасалады. Бір рет пайдалануға арналған. стерильді
ҚР-ММБ-0№023414
500,06
1 786
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы бұрыштық адаптерімен
Жинаққа тыныс алу контурын жинауға қажетті жиынтықтаушылар кіреді. - екі гофрленген, конфигурацияланатын дем алу және дем шығару тізбегі бар, қысылуға, иілуге және сынуға төзімді контур; - контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм) дейін (тапсырыс берушінің талабы бойынша өзгертілуі мүмкін);- түтіктің диаметрі: ересектерге арналған контур - 22 мм;- аппаратқа қосылу үшін 22F типтік айырмалармен жабдықталған; - 15F/22М айырмасы бар пациент жағындағы пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері). Y-адаптері порттармен жабдықталуы мүмкін; - дем алу және дем шығару сызығына кіріктірілген немесе ылғал жинағыштарсыз екі жиналмалы ылғал жинағыштары бар; - қосымша түтігі (лимб) бар/жоқ;- этилен тотығымен стерилизацияланған; - бір рет қолданылатын.- F-ішкі (female "әйелдік"); M – сыртқы (male "ерлік"). Бұйымдар әртүрлі материалдардан жасалған: төмен қысымды полипропилен (PP), жоғары қысымды полиэтилен (РЕ), поливинилхлорид (PVC), каучук латекс, латекссіз созылғыш резеңке, сонымен қатар акрилонитрилбутадиенстиролдан (ABS), этилвинилацетаты қоспасымен көбікті полиэтиленнен (РЕ+EVA), полистиролдан (PS), К-resin жасалған болуы мүмкін.* Тапсырыс берушінің келісімі бойынша контур жиынтықтаушыларының әртүрлі нұсқалары болуы мүмкін.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: созылмалы екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар; созылмалы, 1. Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм - 4 дана; 2. Ылғал жинағыш - 2 дана; 3. Түзу адаптер: 22Mх22F - 10 дана; 4.Ауыстырып қосқыш 22Mх22М - 2 дана; 5. Екі портпен пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері) - 1 дана; 6. Бұрыштық адаптер портпен - 1 дана; 7. Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1000 мм - 1 дана
жинақ
Жинаққа тыныс алу контурын жинауға қажетті жиынтықтаушылар кіреді. - екі гофрленген, конфигурацияланатын дем алу және дем шығару тізбегі бар, қысылуға, иілуге және сынуға төзімді контур; - контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм) дейін (тапсырыс берушінің талабы бойынша өзгертілуі мүмкін);- түтіктің диаметрі: ересектерге арналған контур - 22 мм;- аппаратқа қосылу үшін 22F типтік айырмалармен жабдықталған; - 15F/22М айырмасы бар пациент жағындағы пациенттің үш тармақты қосқышы (Y-адаптері). Y-адаптері порттармен жабдықталуы мүмкін; - дем алу және дем шығару сызығына кіріктірілген немесе ылғал жинағыштарсыз екі жиналмалы ылғал жинағыштары бар; - қосымша түтігі (лимб) бар/жоқ;- этилен тотығымен стерилизацияланған; - бір рет қолданылатын.
ҚР-ММБ-0№023676
11 680,00
1 787
Бір реттік стерильді емес тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон
Әртүрлі тығыздықтағы бір реттік стерильді емес тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон. Капюшоны бар комбинезон, сыдырма ілгекті бекітпе және "жабысқақты" ілгек. Өлшемдері: L (46-48), XL (50-52), XXL (54-56), XXXL (58-60), XXXXXL (74-76).
Бір реттік стерильді емес тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон
дана
СМС тығыздығы 40 бір реттік стерильді емес тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон. Капюшоны бар комбинезон, сыдырма ілгекті бекітпе және "жабысқақты" ілгек. Өлшемі: XL (50-52)
ҚР-ММБ-5№021283
4 846,54
1 788
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті - бұл жаңа алынған қан / сарысу / плазма үлгілерінде С гепатитінің (HCV) беткі антигеніне антиденелерді анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық тест. Жедел тест in vitro диагностикасына арналған бір реттік медициналық бұйым болып табылады және сапалы иммунохроматографиялық талдауды жүзеге асыру үшін мембраналарға жағылған реагенттері бар жолақтар болып табылады.
С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1

1 упаковка (25 тестов)
РК МИ (in vitro)-0№024257
27 567,89
1796
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
Чехол на инструментальный стол из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х145) см ±10%, длина и ширина впитывающего слоя (60х90) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Простыни с адгезивным краем из нетканого полотна типа СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) с липким краем, размеры – длина и ширина: (50х50) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Простыня для краниотомии одноразовая, изготовленная из нетканого полотна типа СМС, размеры – длина и ширина: (240х290) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м², с квадратным отверстием 20×20 см (±10%), с впитывающей вставкой 60×90 см (±10%). Простыня для операционного стола из нетканого полотна типа СМС, с липким краем, размеры – длина и ширина: (160х190) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Простыня впитывающая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х190) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Операционная лента одноразовая, из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (10х50) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ±7 г/м². Салфетка из нетканого материала Спанлейс, размеры – длина и ширина: (20х20) см ±10%, поверхностная плотность 100 г/м² ±7 г/м².
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
комплект
РК-ИМН-5№022725
10 373,11
1797
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем
штука
РК-ИМН-5№022471
4 230,86
1798
Комплект белья для рожениц, стерильный
Шапочка клип-берет одноразовая, из трехслойного нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд), поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Бахилы низкие одноразовые, с фиксирующей резинкой сверху, изготовленные из трехслойного нетканого материала СМС, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Высота не менее 18 см, длина стопы не менее 36 см; Салфетка бумажная одноразовая, размеры – длина и ширина: (20х20) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Простыня впитывающая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (60х60) см ±10%, длина и ширина впитывающего слоя (52х52) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Простыня влагонепроницаемая из нетканого материала, размеры – длина и ширина: (80х140) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Салфетка, одноразовая из спанлейс, размеры – длина и ширина: (80х70) см ±10%, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м²; Рубашка для роженицы акушерская одноразовая из трехслойного нетканого полотна типа СМС, поверхностная плотность 63 г/м² ± 7 г/м². Рубашка прямого силуэта, без застежки, рукав короткий; Прокладка многослойная впитывающая, одноразовая; Маска медицинская трехслойная на резинках и/или на завязках (РК-ИМН-5№020440) из нетканого полотна СМС, поверхностная плотность 50 г/м² ±7 г/м². Имеет гибкий носовой фиксатор в верхней части маски. Маска типа I по стандарту ГОСТ Р 58396-2019; Нарукавники одноразовые из нетканого материала (ламинированный спанбонд), поверхностная плотность 75 г/м² ± 7 г/м²; Фартук ламинированный, одноразовый из нетканого материала (ламинированный спанбонд), поверхностная плотность 75 г/м² ± 7 г/м².
Комплект белья для рожениц, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№022468
5 692,23
1799
Комплект для искусственного родоразрешения

1 қаптама (25 тест)
1. Ылғал сіңіргіш (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 25 дана; 2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық; 3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипетка - 25 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024257
27 567,89
1 796
Краниотомияға арналған бір реттік операциялық стерильді жабын жиынтығы
Аспаптық үстелге арналған тысқап тоқылмаған материалдан, өлшемдері – ұзындығы мен ені: (80х145) см ±10%, сіңіргіш қабатының ұзындығы мен ені (60х90) см ±10%, беттік тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Жабысқақ жиегі бар спанбонд-мелтблаун-спанбонд смс типті тоқыма емес матадан жасалған жабысқақ жиегі бар парақтар, өлшемдері ұзындығы мен ені: (50х50) см±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; краниотомияға арналған бір реттік парақ, смс типті тоқыма емес матадан жасалған, өлшемдері ұзындығы мен ені: (240х290) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м², шаршы тесігі 20×20 см (±10%),, сіңіргіш кірістіруі 60×90 см (±10%); Жабысқақ жиегі бар SMS типті тоқыма емес матадан жасалған жұмыс үстеліне арналған парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (160х190) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған сіңіргіш парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (80х190) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Бір реттік операциялық таспасы, тоқыма емес материалдан жасалған, өлшемдері ұзындығы мен ені: (10х50) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ±7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған майлық Спанлейс, өлшемдері ұзындығы мен ені: (20х20) см ±10%, бетінің тығыздығы 100 г/м² ±7 г/м².
Краниотомияға арналған бір реттік операциялық стерильді жабын жиынтығы.
жинақ
1. Аспаптық үстелге арналған тысқап 80х145 см, сіңіргіш аймағы 60х90 см – 1 дана; 2. Жабысқақ жиегі бар ақжаймалар 50х50 см – 4 дана; 3. Краниотомияға арналған ақжайма (ендірілген инциздік үлбірі бар, сұйықтықты жинауға арналған ендірілген қапшығымен, бұрылатын науалары мен бұрылатын құбыры, түтіктердің ендірме бекіткіштері бар операциялық ойық) – 1 дана; 4. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160х190 см – 1 дана; 5. Сіңіргіш ақжайма 80х190 см – 1 дана; 6. Операциялық лента 10х50 см – 1 дана; 7. Сүрткілер – 2 дана.
ҚР-ММБ-5№022725
10 373,11
1 797
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 х 250 см стерильді ойығы бар, 70 х 80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
дана
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
ҚР-ММБ-5№022471
4 230,86
1 798
Босанатын әйелдерге арналған стерильді киімдер жиынтығы
Клип-берет телпегі бір реттік, үш қабатты СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) тоқылмаған материалынан жасалған, беттік тығыздығы 63 г/м? ±7 г/м?; Үш қабатты тоқыма емес СМС материалынан жасалған, үстіңгі жағында бекітетін серпімді жолағы бар, беттік тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м², биіктігі 18 см-ден кем емес, аяқтың ұзындығы 36 см-ден кем емес; Бір реттік қағаз майлық, өлшемдері ұзындығы мен ені: (20х20) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған сіңіргіш парақ, өлшемдері ұзындығы мен ені: (60х60) см ±10%, сіңіргіш қабаттың ұзындығы мен ені (52х52) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м² ± 7 г/м²; Тоқыма емес матадан жасалған ылғалға төзімді парақ, өлшемдері-ұзындығы мен ені: (80х140) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м2 ± 7 г/м2; Бір рет қолданылатын майлық спанлейс, өлшемдері-ұзындығы мен ені: (80х70) см ±10%, бетінің тығыздығы 63 г/м2 ± 7 г/м2. Босанатын әйелге арналған смс үлгісіндегі үш қабатты тоқыма емес матадан жасалған бір реттік акушерлік көйлек, бетінің тығыздығы 63 г / м2 ± 7 г/м2. Тікелей силуэт көйлек, бекіткіш жоқ, жеңі қысқа; Тығыздағыш көп қабатты сіңіргіш, бір реттік; Смс тоқыма емес матадан жасалған серпімді және/немесе байламдардағы (ҚР-ММН-5№020440) үш қабатты медициналық Маска, бетінің тығыздығы 50 г / м2 ±7 г/м2. Масканың жоғарғы жағында икемді мұрын ұстағышы бар. ГОСТ Р 58396-2019 стандартына сәйкес I типті Маска; Тоқыма емес материалдан (ламинатталған спанбонд) бір рет қолданылатын жеңдер, бетінің тығыздығы 75 г/м2 ± 7 г/м2; Ламинатталған алжапқыш, бір рет қолданылатын тоқыма емес материал (ламинатталған спанбонд), бетінің тығыздығы 75 г/м2 ± 7 г/м2.
Босанатын әйелдерге арналған стерильді киімдер жиынтығы
жинақ
1. Клип-берет телпегі – 1 дана; 2. Аласа бахилалар – 1 жұп; 3. Қағаз сүрткі 20х20 см – 2 дана; 4. Сіңіргіш ақжайма 60х60 см - 1 дана; 5. Ылғал өткізбейтін ақжайма 80х140 см – 1 дана; 6. Сүрткі 80х70 см - 2 дана; 7. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана; 8. Төсеме - 2 дана; 9. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде –1дана; 10. Пластикалық астауша - 1 дана; 11. Ламинатталған /полэтиленді жеңқаптар – 1 жұп; 12. Алжапқыш ламинатталған – 1 дана; 13. Биоматериалға арналған полимерлі пакет - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№022468
5 692,23
1 799
Жасанды босандыруға арналған жиынтық

РК-ИМН-0№022419
59,85
1809
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лел.
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
штука

ҚР-ММБ-0№022419
59,85
1 809
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м?-ден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
7,5 см х 5 см медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
дана
Стерильді емес көп қабатты дәкелі тампон өлшемі 7,5 см х 5 см

РК-ИМН-0№022418
99,75
1820
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером M
штука

ҚР-ММБ-0№022418
99,75
1 820
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі M
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі M

Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. В верхней части маски имеется встроенный фиксатор для носа. Маска имеет эластичные петли для фиксации, обеспечивающие более плотное прилегание маски к лицу по бокам. Для одноразового использования. Материал изготовления: состоит из двух слоҰв нетканого материала спанбонд и одного фильтрующего слоя сорбирующей поверхности, выполненного из полиэфирного волокна с активированным углем (угольный фильтр). Угольный фильтр обладает способностью поглощать вредные для человека примеси: летучие соединения, частицы пыли, неприятные запахи и бактерии. Размеры: Высота - 9,5 см ±10%; Длина - 17,5 см ±10%; Длина носовой детали - от 7 до 15 см; Длина резинки с одной стороны - от 13 до 25 см.
Маска медицинская "Нәрия" трехслойная на резинках, с угольным фильтром
штука
РК-ИМН-5№021815
30,58
1824
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" гипоаллергенные, размерами 5,0смх5м
штука
РК-ИМН-5№019704
584,35
1825
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
1. Простыня операционная размером 1600х1900-1 шт;
2. Перчатки диагностические латексные-1 пара;
3. Маска трехслойная-1 шт;
4. Бахилы-1 пара;
5. Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Простыня операционная размером 1600х1900 мм изготовлена из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках. Перчатки диагностические латексные. Чехол транс вагинальный ректальный латексный- латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
упаковка

Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бетперденің бетке ыңғайлы орналастыруға арналған. Бетперденің жоғарғы жағында мұрынға арналған түзеткіш бар. Бетпердеде бетке екі жағынан неғұрлым тығыз орналасуды қамтамасыз ететін бекітуге арналған созылғыш ілмектер бар. Бір реттік пайдалануға арналған. Дайындау материалдары: тоқылмаған спанбонд материалдың екі қабатынан және белсендірілген көмірмен (көмір сүзгісі) полиэфир талшығынан жасалған сіңіргіш беткейдің бір сүзгі қабатынан тұрады. Көмір сүзгісі адамдарға зиянды қоспаларды сіңіру қабілетіне ие: ұшпа қосылыстар, шаң бөлшектері, жағымсыз иістер мен бактериялар. Өлшемдері: Биіктігі- 9,5 см ±10%; Ұзындығы - 17,5 см ±10%; Мұрынға арналған бөлшектің ұзындығы – 7-ден 15 см дейін; Бір жағындағы резеңкенің ұзындығы - 13-тен 25 см дейін.
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-
ҚР-ММБ-5№021815
30,58
1 824
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
"Нәрия" гипоаллергенді жабысқақ бұласырлары, өлшемі 5,0смх5м;
дана
"Нәрия" гипоаллергенді жабысқақ бұласырлары, өлшемі 5,0смх5м;
ҚР-ММБ-5№019704
584,35
1 825
УДЗ-ға арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
1.Өлшемі 1600х1900 операциялық жайма-1 дана; 2.Латексті диагностикалық қолғаптар-1 жұп;3.Үш қабатты маска-1 дана; 4.Бахилалар-1 жұп;5.Трансвагинальді, ректальді латексті тысқап 1 дана, өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма мата емес материалдан жасалған. Маска - бұл үш қабат матадан жасалған медициналық бұйым. Бетпердеде сымнан немесе иілгіш пластмассадан жасалған тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін бекіту құралдары бар. Бахилалар биік, жоғары жағы құлаудан резеңкемен немесе байлағыштармен бекіту арқылы тікейтіледі. Латексті диагностикалық қолғаптар. Трансвагинальді ректальді латексті тысқап - ультрадыбыстық зерттеу аппаратының ректальді вагинальді датчигіне арналған латексті мүшеқаптар. Олар мөлдір (боялмаған) және жақпамайсыз тегіс опаланған бетке ие.
УДЗ-ға арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
қаптама
1. Операциялық жайма 1600х1900мм өлшемді; 2. Латексті диагностикалық қолғаптар; 3. Үшқабатты бетперде; 4. Бахилалар; 5. Латексті ректальді, трансвагинальді қап

РК МИ (ИМН)-0№024995
43,66
1841
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения(зонд урогенитальный, ложка Фолькмана)
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом. На расстоянии 85±3 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный двухсторонний ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют одинаковую закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций. Оба конца являются рабочими. Диаметр ложечек и их глубина позволяют качественно выполнять забор материала и помещать его на стекло или в питательную среду. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
43,66
1 841
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальды зерттеулерге арналған құралдар (урогенитальды зонд, Фолькман қасығы)
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшына вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±3 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы полимерлік екіжақты қасық тәрізді зонд түрінде келеді. Фолькман қасығының ұштары бірдей дөңгелек пішінді, бірақ түрлі манипуляцияларды орындағанда қажет болатын ұзындықтары әртүрлі. Екі ұшымен де жұмыс жасауға болады. Қасықшаларының диаметрі мен олардың тереңдігі материалды сапалы алуға және оны шыныға немесе қоректік ортаға салуды орындауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік бірқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын Фолькман қасығы - дана

РК МИ (ИМН)-0№024509
133,00
1842
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения(зонд урогенитальный, ложка Фолькмана)
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом. На расстоянии 85±3 мм от дистального конца стержень имеет перемычку, обеспечивающую легкое отламывание рабочего конца с частью стержня. Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный двухсторонний ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют одинаковую закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций. Оба конца являются рабочими. Диаметр ложечек и их глубина позволяют качественно выполнять забор материала и помещать его на стекло или в питательную среду. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная - ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт.
Зонд урогенитальный двухсторонний стерильный одноразового применения
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024509
133,00
1 842
Стерильді, бір рет қолданылатын урогенитальды зерттеулерге арналған құралдар (урогенитальды зонд, Фолькман қасығы)
Урогенитальді зонд АБС пластигінен дайындалған. Зонд дистальді ұшына вискоза түгімен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады. Дистальді ұшынан 85±3 мм қашықтықта стерженнің маңдайшасы бар, ол жұмыс ұшының стержень бөлігімен жеңіл бөлінуін қамтамасыз етеді. Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы полимерлік екіжақты қасық тәрізді зонд түрінде келеді. Фолькман қасығының ұштары бірдей дөңгелек пішінді, бірақ түрлі манипуляцияларды орындағанда қажет болатын ұзындықтары әртүрлі. Екі ұшымен де жұмыс жасауға болады. Қасықшаларының диаметрі мен олардың тереңдігі материалды сапалы алуға және оны шыныға немесе қоректік ортаға салуды орындауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамасы болады. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту темпертатурасымен полимерлік бірқабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болуы тиіс. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді, бір рет қолданылатын екіжақты урогенитальді зонд
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын екіжақты урогенитальді зонд - 1 дана

РК МИ (ИМН)-0№024509
159,60
1843
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
Изготовлен из АБС пластика. Масса инструмента в стерилизационной (конечной) упаковке должна быть не более – 10 г. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полимерный однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС. Выпускается в групповой полиэтиленовой упаковке по 100 шт.
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024509
159,60
1 843
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
АБС пластигінен жасалған. Стерилизацияланған (соңғы) қаптамадағы құрал салмағы – 10 г көп болмауы тиіс. Стерилизациялау тәсілі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі – стерилизациялау күнінен бастап 3 жыл. Әрбір бұйым бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полимерлік бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады. Топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі.
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ПАП-тестке арналған құралдар (цервикальді щетка, цитощетка) - 1 дана

РК МИ (ИМН)-0№024001
239,40
1844
Ланцеты (скарификаторы) стерильные одноразового применения
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте, заводской групповой коробке по 200 штук. Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения игла
штука
РК МИ (ИМН)-0№024508
26,60

ҚР-МБ (ММБ)-0№024001
239,40
1 844
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар)
Өткір ұштығы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған ланцет-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерильді бір рет қолданылатын ланцет-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар 2 полиэтилен пакетте, әрқайсысы 100 данадан, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), ине
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), ине - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024508
26,60

1845
Ланцеты (скарификаторы) стерильные одноразового применения
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, по 5 штук в ленте, заводской групповой коробке по 200 штук. Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения копье
штука
РК МИ (ИМН)-0№024508
26,60
1846
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения

1 845
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар)
Өткір ұштығы бар тот баспайтын болаттан дайындалған, стерильді бір рет қолдануға арналған ланцет-найза, лентада 5 данадан, жеке қаптамада өндіріледі, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерильді бір рет қолданылатын ланцет-ине полимер материалдан дайындалған, өткір темір ұштығы бар 2 полиэтилен пакетте, әрқайсысы 100 данадан, зауыттың топтық қаптамасында 200 данадан өндіріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), найза
дана
Стерильді бір рет қолданылатын ланцеттер (скарификаторлар), найза - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024508
26,60
1 846
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын

Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, деревянный
штука
РК МИ (ИМН)-0№024309
99,75
1847
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, пластиковый
штука
РК МИ (ИМН)-0№024309
119,70
1848
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый, стерильный
Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10 мм. Поверхностная плотность (25-70) г/м2 (±10%).
Комплект "Vita Pharma" для операции на бедре одноразовый стерильный.
1) Простыня на операционный стол, размер 190х160 см – 1 шт.
2) Простыня с вырезом, размер 250х180 см – 1 шт.
3) Простыня с адгезивным краем, размер 240х160 см /180х160 см – 1 шт.
4) Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90х80 см – 2 шт.
5) Чехол на инструментальный стол, размер 145х80 см – 1 шт.
6) Лента операционная, размер 50х10 см – 3 шт.
7) Бахилы /чулок – 1 пара.
комплект

Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі
дана
терапиялық ағаш шпателі - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
99,75
1 847
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі
дана
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
119,70
1 848
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы
Бұйымдар Спанбонд, Мельтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мельтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мельтблаун + Мельтблаун + Спанбонд), (РЕ+РР) ламинатталған тоқылмаған мата, Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір) тоқылмаған мата, Айрлайд тоқылмаған мата, перфорацияланған спанлейс тоқылмаған материал (Вискоза + Полиэфир) типті тоқылмаған материалынан дайындалады. Стерильді бұйым. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулары ±10 мм. Беттік тығыздығы (25-70) г/м2 (±10%).
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы. 1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана. 2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана. 3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана. 4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см-2 дана. 5) аспаптық үстел, өлшемі 145х80 см-1 дана. 6) операциялық таспа, өлшемі 50х10 см – 3 дана.7) Бахилалар /шұлық – 1 жұп.
жинақ
Санға операцияға жасауға арналған бір реттік стерильді "Vita Pharma" жиынтығы. 1) операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190х160 см – 1 дана. 2) кесілген жайма, өлшемі 250х180 см – 1 дана. 3) жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240х160 см /180х160 см – 1 дана. 4) жабысқақ жиегі бар ылғалға төзімді жайма, өлшемі 90х80 см-2 дана. 5) аспаптық үстел, өлшемі 145х80 см-1 дана. 6) операциялық таспа, өлшемі 50х10 см – 3 дана.7) Бахилалар /шұлық – 1 жұп.

РК МИ (ИМН)-0№024623
1 365,00
1851
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную поверхность, опудренные. Размеры: XS, S, M, L, XL.
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625

ҚР-МБ (ММБ)-0№024623
1 365,00
1 851
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар
жұп
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар, ұнтақталған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625

145,01
1852
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки медицинские смотровые латексные Vita Pharma стерильные, имеют гладкую поверхность
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625
121,00
1853
Шпатель медицинский не стерильный, однократного применения
Шпатель медицинский одноразовый из дерева или пластика. Длина: (140-160) мм ± 5,0 мм; ширина: (14-18) мм ± 3,0 мм; толщина: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Форма: прямая или изогнутая. Атравматичен, рабочая поверхность и края гладкие, не оказывает вредного воздействия и не вызывает раздражения.
Шпатель медицинский не стерильный, однократного применения
штука
РК МИ (ИМН)-0№024826
45,01
1854
Гель для лазерных и IPL процедур
В состав геля входят: вода, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, краситель. Внешний вид: однородная вязкая жидкость без механических примесей, без запаха или со слабым специфическим запахом. Допускается наличие пузырьков воздуха в геле. Цветность: гель должен быть синим, зеленоватым или слабо окрашенным по сравнению с водой для инъекций. рН: 5.0 - 7.0. Вязкость: От 85.000 – 135.000 сР. Масса содержимого упаковки определяют в граммах. Допускаемая погрешность + 5%.
Гель для лазерных и IPL процедур, объем: 5000 г
штука
РК МИ (ИМН)-0№024624
5 482,50
1855
Экспресс тест ВИЧ1 и ВИЧ2 (HIV 1&2)
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)- это одноэтапный экспресс-тест для визуального обнаружения антител к ВИЧ. При добавлении образца в устройство, образец впитывается под действием капилляров в тест-полоску, смешивается с конъюгатом антиген-краситель и протекает через предварительно покрытую мембрану. На тесте образуется цветная полоска. Для тестирования на ВИЧ используется двойной сэндвич-метод антигена. Специфичность - 98,16-100%. Чувствительность- 100%.
Экспресс тест ВИЧ1 и ВИЧ2 (HIV 1&2)
штука
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
РК-ИМН-5№021879
109 700,00
1856
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения, размер M.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
1857
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения, размер L.
комплект

145,01
1 852
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, тегіс беті бар
жұп
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, тегіс беті бар. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625
121,00
1 853
Бір реттік қолданылатын стерильді емес медициналық шпателі
Ағаштан немесе пластиктен жасалған бір реттік медициналық шпатель. Ұзындығы: (140-160) мм ± 5,0 мм; ені: (14-18) мм ± 3,0 мм; қалыңдығы: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Пішіні: түзу немесе иілген. Жарақаттамайтын, жұмыс беті мен шеттері тегіс, зиянды әсер етпейді және тітіркенуді тудырмайды.
Бір реттік қолданылатын стерильді емес медициналық шпателі
дана
Ағаштан немесе пластиктен жасалған бір реттік медициналық шпатель. Ұзындығы: (140-160) мм ± 5,0 мм; ені: (14-18) мм ± 3,0 мм; қалыңдығы: (1,4-1,7) мм ± 0,3 мм. Пішіні: түзу немесе иілген. Жарақаттамайтын, жұмыс беті мен шеттері тегіс, зиянды әсер етпейді және тітіркенуді тудырмайды.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024826
45,01
1 854
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель, көлемі 5000 г
дана
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024624
5 482,50
1 855
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2) – бұл АИТВ антиденелерін визуалды түрде анықтауға арналған бір кезеңді экспресс тесті. Үлгіні құрылғыға қосқан кезде үлгі капиллярлардың әсерінен тест-жолағына сіңеді, антиген-бояғыш конъюгатымен араласады және алдын ала жабылған жарғақша арқылы өтеді. Тестте түсті жолақ пайда болады. АИТВ-ға тестілеу үшін антигеннің қос сэндвич-әдісі қолданылады. Спецификалығы - 98,16-100%. Сезімталдығы - 100%.
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
дана
АИТВ 1 және АИТВ 2 экспресс тесті (HIV 1&2)
ҚР-ММБ-5№021879
109 700,00
1 856
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, өлшемі М
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері M бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна; 2) жарық түсіргіші жоқ цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель; 3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі); 4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар; 5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск).
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
1 857
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, өлшемі L
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері L бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна; 2) жарық түсіргіші жоқ цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель; 3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі); 4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар; 5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск).

РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
1859
Халат хирургический
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Халат хирургический
штука
РК МИ (ИМН)-0№025563
3 003,88
1860
Перчатки Vita Pharma медицинские диагностические смотровые латексные стерильные
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную/гладкую поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
Перчатки из латекса, пятипалые бесшовные с краями закатанные в венчик. Перчатки диагностические латексные имеют текстурированную поверхность. Размеры: XS, S, M, L, XL.
пара
РК МИ (ИМН)-0№024625
145,01
1861
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 650г; 720г; 1150г
Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 720г Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
штука
РК-ИМН-5№021307
1 026,90

ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
1 859
Хирургиялық халат
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізетін, гипоаллергенді, ылғал сіңіретін. Материал тығыздығы: 25-50 гр./кв.м-ден. Созылуға және жыртылуға төзімді. Су өткізбейтін, жарық өткізбейтін. Құрамында латекс жоқ.
Хирургиялық халат
дана
1. Хирургиялық халат өлшемі 46-48 (М); 2. Хирургиялық халат өлшемі 50-52 (L-XL); 3. Хирургиялық халат өлшемі 54-56 (ХXL); 4. Хирургиялық халат өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL); 5. Хирургиялық халат өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025563
3 003,88
1 860
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
Медициналық диагностикалық тексеруге арналған латексті стерильді Vita Pharma қолғаптары, текстуралы беті бар
жұп
Латекстен жасалған қолғаптар, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылған. Диагностикалық латексті қолғаптардың беткейі тегіс /текстураланған. Өлшемдері: XS, S, M, L, XL.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024625
145,01
1 861
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 650г; 720г; 1150г
Полипропилен картриджі BiCart-патрон, құрамында натрий бикарбонатының құрғақ ұнтағы (NaНСОз) бар, ол диализдеуші ерітіндіні дайындау үшін қажетті бикарбонаттың көзі болып табылады. Ішіндегісі: BiCart картриджі кемінде 720 г құрғақ натрий бикарбонаты ұнтағы (NaНСО3)
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 720 г
дана
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 720г.
ҚР-ММБ-5№021307
1 026,90

1862
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров
Стерильные одноразовые катетеры краткосрочного использования для сосудистого доступа при проведении процедур гемодиализа. GamCath — это катетеры для кратковременного использования, изготовленные из термочувствительного полиуретана. Катетеры кратковременного использования GamCath выпускаются в различных конфигурациях — одно-, двух- или трехпросветные. В многопросветных катетерах артериальная сторона указана красным зажимом, а венозная сторона - голубым зажимом. Объем заполнения напечатан на направляющей вставке зажима на каждом катетере. Стерилизованы этиленоксидом.
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров: 101799 GamCath GDC-1120.
штука
РК-ИМН-5№015760
25 933,44
1863
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
2. Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2.
3. Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40 г/м2.
4. Очки защитные закрытые.
5. Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха или маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6. Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон.
7. Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м2.
8. Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№021935
19 115,96
1864
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения изготовлены из нетканого материала. Три складки расположенные в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Имеется встроенный фиксатор для носа с целью прилегания маски по форме носа. Маски представлены двух видов:
1. Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) с завязками;
2. Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках-(с устройством крепления) Плотность нетканого материала- не менее 65 г/м
2. Цвет: маски могут быть серого, белого, голубого или другой расцветки или с рисунками. Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
Маски медицинские 3-слойные (нестерильные) на эластичных резинках
штука

1 862
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен, түрлі өлшемдерде
Гемодиализ емшараларын жүргізген кезде қантамырларға енгізу үшін қысқа мерзімдік пайдалануға арналған стерильді бір реттік катетерлер. GamCath — термосезімтал полиуретаннан дайындалған қысқа мерзімдік пайдалануға арналған катетерлер. Қысқа мерзімдік пайдалануға арналған GamCath катетерлері түрлі конфигурацияларда шығарылады — бір, екі немесе үш саңылаулы. Көп саңылаулы катетерлерде артериялық жағы қызыл қысқышпен, ал веналық жағы көгілдір қысқышпен көрсетілген. Толтыру көлемі әр катетерде қысқыштың бағыттағыш ендірмесінде басылған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Қан тамырларына қол жеткізуге арналған гемодиализ катетерлері бір, екі және үш люменді керек-жарақтары бар, әртүрлі өлшемдегі: 101799 GamCath GDC-1120 GDC - 1120.
дана
ҚР-ММБ-5№015760
25 933,44
1 863
Стерильді, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г / м2 болуы тиіс. 2. Жиынтықтағы костюм.Жиынтықтағы костюм-жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейденің жеңі ұзын. Шалбар ұзын, бел сызығы бойымен белбеу лентамен (резеңкемен) тартылады. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 3. Жеңқаптар тоқылмаған ламинатталған материалдан немесе қалыңдығы кемінде 10 микрон полиэтиленді үлбірден жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинатталған материалдың тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс. 4. Қорғаныш көзілдірігі жабық 5. Респиратор-сүзгілеуші маскасы, дем шығару клапаны бар немесе жоқ немесе 16 қабатты медициналық дәке бетпердесі. 6. Бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған 7. Комбинезон ламинатталған тоқылмаған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған матадан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г / м3 болуы тиіс. 8. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс .
Стерильді, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№021935
19 115,96
1 864
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен
3-қабатты стерильді емес медициналық бетперделер, әртүрлі орындалу нұсқауларымен тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйымның ортасындағы үш бүктеме бетперденің бетте ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Бетпердені мұрын пішініне сәйкестендіру үшін кіріктірілген бекіткіші бар. Бетперделер екі түрде ұсынылған: 1.Байланатын баулары бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер; 2.Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер-(бекіту құрылғысымен) Тоқыма емес материалдың тығыздығы - 65 г/м2 кем емес. Түсі: бетперделер сұр, ақ, көк немесе басқа түстерде немесе өрнектермен болуы мүмкін. Бетперделердің өлшемдері: ені- 9,5 см, ұзындығы- 17,5 см.
Созылғыш резеңкелері бар 3-қабатты (стерильді емес) медициналық бетперделер
дана

Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™, модель ММТ-396А, ММТ-397А, ММТ-398А, ММТ-399А, стерильная, однократного применения, в упаковке №10
Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™ предназначена для подкожной инфузии инсулина из резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" инсулиновой помпы "Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time"". Описание: Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см) или 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм или 9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Quick-Set разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir". Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной как 6мм, так и 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Комбинация из двух длин катетера и подкожной канюли дает четыре модели устройства: ММТ-396А 43 дюйма (110 см) - 9мм; ММТ-397А - 23 дюйма (60 см) - 9мм; ММТ-398А - 43 дюйма (110 см) - 6мм; ММТ-399А - 23 дюйма (60 см) - 6мм. Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
Система инфузионная MiniMed™ Quick-Set™, модель ММТ-399А, стерильная, однократного применения
набор

Стерильді, бір рет қолданылатын MiniMed™ Quick-Set™ инфузиялық жүйесі, моделі ММТ-396А, ММТ-397А, ММТ-398А, ММТ-399А, қаптамада №10
MiniMed™ Quick-Set™ инфузиялық жүйесі "Medtronic MiniMed Paradigm REAL-Time" инсулин помпасы және глюкозаны тұрақты мониторингтеу жүйесі" инсулин помпасының "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" резервуарынан инсулинді теріастылық инфузиялауға арналған. Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (60 см-ге жуық) немесе 43 дюйм (110 см-ге жуық) катетерден (түтіктен), катетердің проксимальді коннекторынан, алынып салынатын енгізілетін инені және кіріктірілген жұмсақ канюляны қамтитын политетрафторэтиленнен жасалған шеткері төлкеден тұрады. Quick-Set инфузиялық жүйесі патенттелген коннекторының конфигурациясы "Medtronic MiniMed Paradigm Reservoir" резервуарының коннекторымен түйістіріп жалғау үшін әзірленген. Катетер коннекторының резервуар коннекторымен үйлесімді ұшы резервуарға оны сағат тілі бойымен 1/4 айналыммен бұрғанда "сырт етумен және бөгеумен" ("snap and lock") жалғанады. Катетер коннекторының инесі резервуар бөлгішін тесу үшін пайдаланылады. 25 калибрлі кіріктірілген канюля тот баспайтын болаттын жасалған 27 калибрлі алынып салынатын инемен теріастылық тінге енгізіледі. Кіріктірілген канюля 6 мм және 9 мм ұзындықта берілген. Желімделгіш төсеме төлке мен теріастылық канюляны, сондай-ақ инфузиялық желіні қорғайды. Инфузиялық жүйе ажырату функциясына, сыртқы және ішкі детальдардан тұратын "басу және бұрау " принципі бойынша коннектор бөгегішіне ие. Алынып салынатын енгізілетін ине ішкі бөлікке кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынып салынатын енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен бітелетін жарғақшасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысы арқылы өтеді және кіріктірілген жұмсақ канюляның басқа жағынан шығады. Сыртқы коннектордың деталі (тығындағышы) қосымша жеткізіледі. Катетердің және теріастылық канюляның екі ұзындығының қосылуы құрылғының мынадай төрт моделін береді: ММТ-396A - 43 дюйм (110 см) - 9мм; ММТ-397A - 23 дюйм (60 см) - 9мм; ММТ-398A - 43 дюйм (110 см) - 6мм; ММТ-399A - 23 дюйм (60 см) - 6мм. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); 43 дюйм (110 см); Қуыстар саны біреу; Қуыс формасы дөңгелек; ПТФЭ ине үстіндегі катетер ұшының конфигурациясы; Катетердің ішкі диаметрі 0,39мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52мм; Катетердің ұзындығы 6мм, 9мм; Катетердің ұшы Қиғашталуы 15-тен 30 градусқа дейін.
MiniMed ™ Quick-set ™ инфузиялық жүйесі, ММТ-399а моделі, стерильді, бір рет қолданылатын
жинақ

от 5 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ -77
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июня 2020 года № ҚР ДСМ-62/2020 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20828, опубликован 12 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 июля 2020 года № ҚР ДСМ-74/2020 "О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июня 2020 года № ҚР ДСМ-62/2020 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20927, опубликован 09 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2020 года № ҚР ДСМ - 95/2020 "О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июня 2020 года № ҚР ДСМ-62/2020 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21061, опубликован 06 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 июня 2020 года № ҚР ДСМ-66/2020 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20870, опубликован 19 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
5. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2020 года № ҚР ДСМ - 94/2020 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 17 июня 2020 года № ҚР ДСМ-66/2020 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21066, опубликован 07 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2021 жылғы 5 тамыздағы
№ ҚР ДСМ -77 Бұйрыққа
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына арналған шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № ҚР ДСМ-62/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20828 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 12 маусымда жарияланған).
2. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына арналған шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 маусымдағы ҚР ДСМ-62/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 2 шiлдедегi № ҚР ДСМ-74/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20927 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 09 шілдеде жарияланған).
3. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың саудалық атауына арналған шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № ҚР ДСМ-62/2020 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ - 95/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21061 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 06 тамызда жарияланған).
4. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның саудалық атауына арналған шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 17 маусымдағы № ҚР ДСМ-66/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20870 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 19 маусымда жарияланған).
5. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның саудалық атауына арналған шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 17 маусымдағы № ҚР ДСМ-66/2020 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ - 94/2020 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21066 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 07 тамызда жарияланған).
Лауазымы
Аты-жөні