О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-86. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2021 года № 24058
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21831) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных указанным приказом:
в пункте 2:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
"16) поставщик – субъект здравоохранения, с которым фонд или администратор бюджетных программ заключил договор закупа услуг в порядке, определенном Правилами закупа услуг у субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – ГОБМП) и (или) в системе обязательного медицинского страхования (далее – ОСМС) согласно подпункту 62) статьи 7 Кодекса (далее – Правила закупа);";
подпункт 24) изложить в следующей редакции:
"24) комплексный тариф на одного больного центра психического здоровья – стоимость комплекса медико-социальных услуг больным центров психического здоровья, в рамках ГОБМП в расчете на одного больного, зарегистрированного в подсистемах РПБ и РНБ ИС "ЭРДБ";
подпункт 25) исключить;
подпункт 30) изложить в следующей редакции:
"30) поправочные коэффициенты – коэффициенты, применяемые к расчетной стоимости услуги с целью установления тарифа на медицинские услуги, оказываемые в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС, утвержденной на основании подпункта 64) статьи 7 Кодекса (далее – Методика формирования тарифов);";
подпункт 31) изложить в следующей редакции:

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-86 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 тамызда № 24058 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
2-тармақта:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"16) өнім беруші – қор немесе бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Кодекстің 7-бабының 62) тармақшасына сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде (бұдан әрі – ТМККК) және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде (бұдан әрі – МӘМС) медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінен көрсетілетін қызметтерді сатып алу қағидаларында (бұдан әрі – сатып алу қағидалары) айқындалған тәртіппен көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын жасасқан денсаулық сақтау субъектісі;";
24) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"24) психикалық денсаулық орталығының бір науқасына арналған кешенді тариф – "ДНЭТ" АЖ-ның ННТ және ПНТ кіші жүйелерінде тіркелген бір науқасқа шаққандағы ТМККК шеңберінде психикалық денсаулық орталықтарының ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік қызметтер кешенінің құны;";
25) тармақша алып тасталсын;
30) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"30) түзету коэффициенттері – Кодекстің 7-бабы 64) тармақшасының негізінде бекітілген (бұдан әрі – Тарифтерді қалыптастыру әдістемесі) ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф белгілеу мақсатында қызметтің есептік құнына қолданылатын коэффициенттер;";

"31) мониторинг исполнения условий договора закупа медицинских услуг в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС (далее – мониторинг) – оценка фонда или администратора бюджетных программ по надлежащему исполнению договорных обязательств поставщиком и (или) внешняя экспертиза качества медицинских услуг (помощи) в рамках заключенного договора закупа услуг;";
дополнить подпунктами 35), 36) и 37) следующего содержания:
"35) подушевой норматив расходов на средства индивидуальной защиты на одного прикрепленного человека для субъектов первичной медико-санитарной помощи – расчетная стоимость средства индивидуальной защиты (далее – СИЗ) на одного прикрепленного человека к субъекту ПМСП, зарегистрированного в ИС "РПН";
36) подушевой норматив на расчетную численность городского населения, прикрепленного к субъекту ПМСП, подлежащего разукрупнению, согласно Методике формирования тарифов – расчетная стоимость на одного прикрепленного жителя городского населения к субъекту ПМСП, подлежащего разукрупнению;
37) средства индивидуальной защиты – специальным образом сконструированная одежда и оборудование, ношение которых призвано защитить носящего от инфицирования.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Оплата услуг субъектов здравоохранения осуществляется фондом за счет трансфертов из республиканского бюджета на основании договоров закупа услуг в пределах средств, предусмотренных планами финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам администратора на соответствующий финансовый год, и (или) за счет активов фонда, а также за медицинские услуги, оказанные в рамках ГОБМП в последний месяц предшествующего финансового года – за счет бюджетных средств текущего финансового года с поставщиками, заключившими договоры на оказание медицинских услуг в рамках ГОБМП в предшествующем финансовом году.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Оплата услуг субъектов здравоохранения производится с учетом результатов мониторинга качества и объема.
Мониторинг качества и объема проводится согласно правилам проведения мониторинга исполнения условий договора закупа медицинских услуг у субъектов здравоохранения в рамках ГОБМП и (или) в системе ОСМС, утвержденным на основании подпункта 99) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан.
По результатам мониторинга качества и объема выявляются дефекты оказания медицинской помощи, являющиеся основанием для применения штрафных санкций путем уменьшения фондом суммы, подлежащей оплате поставщику, в соответствии с единым классификатором дефектов по видам медицинской помощи и видам медицинской деятельности (далее – Единый классификатор дефектов).";
в абзаце третьем пункта 9 слово "невозвращенной" заменить словом "невозвращенной";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

31) тармақшаның орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 35), 36) және 37) тармақшалармен толықтырылсын:
"35) МСАК субъектілері үшін бекітілген бір адамға жеке қорғаныш құралдарына арналған шығыстардың жан басына шаққандағы нормативі – "БХТ" АЖ-да тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға жеке қорғану құралдарының (бұдан әрі – ЖҚҚ) есептік құны;
36) тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес МСАК субъектісіне бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив –МСАК субъектісіне бекітілген қала халқының бір тұрғынына есептелген, МСАК субъектісіне бөлінуге жататын есептік құн;
37) жеке қорғану құралдары – инфекцияны жұқтырудан қорғануға арналған арнайы құрастырылған киім және жабдық.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеуді қор республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен әкімшінің тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелері мен төлемдері бойынша бюджеттік бағдарламаларды (ішкі бағдарламаларды) қаржыландыру жоспарларында көзделген қаражат шегінде және (немесе) қордың активтері есебінен, сондай-ақ алдыңғы қаржы жылының соңғы айында ТМККК шеңберінде көрсетілген медициналық қызметтер үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттарының негізінде-алдыңғы қаржы жылында ТМККК шеңберінде қызметтерді көрсетуге шарттар жасасқан қызметтер берушілермен ағымдағы қаржы жылының бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырады.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлеміне жүргізілген мониторинг ескеріле отырып, жүргізіледі.
Корсетілген қызметтердің сапасы және көлемінің мониторингі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабының 99) тармақшасы негізінде бекітілген ТМККК шеңберінде және (немесе) МӘМС жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінен медициналық көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты талаптарының орындалуына мониторинг жүргізу қағидаларына сәйкес жүргізіледі.
Сапа мен көлем мониторингінің нәтижелері бойынша медициналық көмек көрсетудің ақаулары анықталады, олар қордың медициналық көмек түрлері мен медициналық қызмет түрлері бойынша ақаулардың бірыңғай жіктеуішіне (бұдан әрі – Бірыңғай ақаулар жіктелімі) сәйкес өнім берушіге төлеуге жататын соманы азайту жолымен айыппұл санкцияларын қолдану үшін негіз болып табылады.";
9-тармақта орыс тіліндегі мәтінге өзгеріс енгізілген, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"13. Поставщик в срок не позднее 1 (одного) рабочего дня, следующего за днем завершения отчетного периода, формирует в ручном или в автоматизированном режиме и передает фонду подписанный руководителем или уполномоченным должностным лицом от имени поставщика на бумажном носителе и заверенный печатью поставщика (при ее наличии) или в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) счет-реестр (счет-реестров) за оказанные услуги отдельно на каждый договор закупа услуг.
Субъекты ПМСП и субъекты села формируют в автоматизированном режиме и передают фонду подписанный руководителем или уполномоченным должностным лицом на бумажном носителе и заверенный печатью поставщика (при ее наличии) или в виде электронного документа, подписанного ЭЦП, счет-реестр за оказанные услуги не позднее 10 (десятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
В случае некорректного формирования поставщиком счет-реестра в ручном или в автоматизированном режиме и (или) предоставлении подписанного счет-реестра на бумажном носителе с некорректными данными, фонд в течение 1 (одного) рабочего дня после его получения возвращает поставщику счет-реестр для его повторного формирования.
В случае возникновения обстоятельств непреодолимой силы, указанных в договоре закупа услуг и (или) обстоятельств, связанных с обновлениями в информационных системах, подтвержденных письмом уполномоченного органа, фонд принимает счет-реестр за оказанные услуги после устранения обстоятельств непреодолимой силы и (или) обстоятельств, связанных с обновлениями в информационных системах.";
абзац первый пункта 17 изложить в следующей редакции:
"17. Протокол исполнения договора закупа услуг формируется в зависимости от формы оказываемой медицинской помощи, отдельно на каждый договор закупа услуг, подписывается уполномоченным лицом от имени фонда и предоставляется поставщику для ознакомления.";
в абзаце втором пункта 18 слова "уполномоченным должностным лицом фонда" заменить словами "уполномоченным лицом от имени фонда";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Платежные документы на бумажном носителе формируются в двух экземплярах, по одному экземпляру для поставщика и фонда.
В случае установления факта некорректного или неполного ввода данных поставщиком в ИС, по согласованию с фондом, осуществляется корректировка данных в ИС, введенных поставщиком, до момента осуществления оплаты по акту оказанных услуг.
Результаты гистологических и патоморфологических исследований в информационной системе "Электронный регистр стационарных больных" (далее – ИС "ЭРСБ") вносятся по факту получения результатов исследований.
В случае установления факта некорректного или неполного ввода данных поставщиком по услугам, оказанным при лечении пациентов с коронавирусной инфекцией COVID-19, согласование корректировки данных осуществляется уполномоченным органом.";
пункт 23 изложить в следующей редакции:

"13. Қызметтер беруші есепті кезең аяқталған күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей басшы немесе өнім берушінің атынан уәкілетті адам қол қойған және қызметтер берушінің мөрімен (ол болған жағдайда) расталған қағаз жеткізгіште немесе электрондық цифрлық қолтаңбамен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат түрінде көрсетілген қызметтер үшін шот-тізілімді (шот-тізілімдерді) көрсетілетін қызметтерді сатып алудың әрбір шартына жеке қалыптастырады және қорға береді.
МСАК субъектілері мен ауыл субъектілері басшы немесе уәкілетті лауазымды адам қол қойған және өнім берушінің мөрімен (ол болған кезде) куәландырылған қағаз жеткізгіште немесе ЭЦҚ қойылған электрондық құжат түрінде автоматтандырылған режимде қалыптастырады және қорға көрсетілген қызметтер үшін шот-тізілімді есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей береді.
Қызметтер беруші шот-тізілімді қолмен немесе автоматтандырылған режимде дұрыс қалыптастырмаған және (немесе) қате деректермен қол қойылған шот-тізілімді қағаз жеткізгіште ұсынған жағдайда, Қор оны алғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде өнім берушіге шот-тізілімді қайта қалыптастыру үшін қайтарады.
Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көрсетілген еңсерілмейтін күш мән-жайлары және (немесе) уәкілетті органның хатымен расталған ақпараттық жүйелердегі жаңартулармен байланысты мән-жайлар туындаған жағдайда, Қор еңсерілмейтін күш мән-жайлары жойылғаннан кейін және ақпараттық жүйелердегі жаңартулармен байланысты көрсетілген қызметтер үшін шот-тізілімді қабылдайды.";
17-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы көрсетілетін медициналық көмектің нысанына байланысты қалыптастырылады, көрсетілетін қызметтерді сатып алудың әрбір шартына жеке-жеке Қор атынан уәкілетті адамы қол қояды және танысу үшін қызметтер берушіге ұсынылады.";
18-тармақтың екінші абзацында "Қордың уәкілетті лауазымды адамы" сөздері "Қордың атынан уәкілетті адам" сөздерімен ауыстырылсын;
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Қағаз жеткізгіштегі төлем құжаттары екі данада, қызметтер беруші және Қор үшін екі данадан қалыптастырылады.
Өнім берушінің АЖ-ға деректерді дұрыс немесе толық енгізбеу фактісі анықталған жағдайда, Қордың келісімі бойынша көрсетілген қызметтер актісі бойынша ақы төлеуді жүзеге асыру сәтіне дейін өнім беруші енгізген АЖ-ға деректерді түзетуге жол беріледі.
"Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "СНЭТ" АЖ) гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелері зерттеу нәтижелерін алу фактісі бойынша енгізіледі.
COVID-19 коронавирустық инфекциясы бар пациенттерді емдеу кезінде көрсетілген қызметтер бойынша деректерді дұрыс емес немесе толық емес енгізу фактісі анықталған жағдайда, деректерді түзетуді келісуді уәкілетті орган жүзеге асырады.";
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"23. Оплата по подписанным актам оказанных услуг осуществляется фондом не позднее 10 (десяти) календарных дней с даты подписания акта оказанных услуг, путем перечисления денежных средств на расчетный счет поставщика в банке второго уровня или на контрольные счета наличности, открытые для проведения банковских операций по зачислению и расходованию средств, полученных за оказание услуг.";
пункты 27 и 28 изложить в следующей редакции:
"27. Суммы штрафных санкций, удержанные в период действия договора закупа услуг по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг, неустойки, уплаченные поставщиками в соответствии с условиями договора присоединения к закупу услуг в системе ОСМС, подлежат использованию Фондом для размещения на оказание медицинской помощи в текущем финансовом годе.
28. Суммы штрафных санкций, удержанные по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг в рамках ГОБМП, подлежат использованию для оплаты услуг по оказанию медицинской помощи в период действия договора закупа услуг.
Неустойки, начисленные в соответствии с условиями договора присоединения к закупу услуг в рамках ГОБМП, подлежат зачислению поставщиками в доход республиканского бюджета.";
пункты 40 и 41 изложить в следующей редакции:
"40. Сумма оплаты за оказание скорой медицинской помощи поставщику за отчетный период определяется путем умножения подушевого норматива скорой помощи на среднесписочную численность прикрепленного населения, зарегистрированного в ИС "РПН" к организациям ПМСП на территории обслуживания станции скорой помощи за отчетный период.
Среднесписочная численность прикрепленного населения за отчетный период определяется путем суммирования численности прикрепленного населения, зарегистрированного в ИС "РПН" к организациям ПМСП на территории обслуживания станции скорой помощи за каждый календарный день отчетного периода и деления полученной суммы на число календарных дней месяца.
Сумма оплаты за оказание скорой медицинской помощи поставщику по подушевому нормативу скорой помощи за отчетный период не зависит от объема оказанных услуг.
41. Учет договоров закупа услуг скорой медицинской помощи осуществляется фондом в ручном или в автоматизированном режиме в информационной системе "Единая платежная система" (далее – ИС "ЕПС").";
пункты 43 и 44 изложить в следующей редакции:
"43. Для автоматизированного формирования счет-реестра за оказание скорой медицинской помощи и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает ежедневный персонифицированный ввод данных по формам первичной медицинской документации, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21579) (далее – приказ № ҚР ДСМ-175/2020) в медицинской информационной системе (далее – МИС) интегрированной с ИС "ЕПС" (при ее наличии).

"23. Қол қойылған көрсетілген қызметтердің актілері бойынша ақы төлеуді қор көрсетілген қызметтер актісіне қол қойылған күннен бастап күнтізбелік 10 (он) күннен кешіктірмей ақшалай қаражатты өнім берушінің екінші деңгейдегі банктегі есеп шотына немесе қызметтер көрсеткені үшін алынған қаражатты есепке алу және жұмсау бойынша банк операцияларын жүргізу үшін ашылған қолма-қол ақшаны бақылау шоттарына аудару арқылы жүзеге асырады.";
27 және 28-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"27. МӘМС жүйесінде қызметтерді сатып алу шартының қолданылу кезеңінде медициналық қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің нәтижелері бойынша ұсталған айыппұл санкцияларының, сатып алуға қосылу шартының талаптарына сәйкес өнім берушілер төлеген тұрақсыздық айыбын сомаларын, ағымдағы қаржы жылында медициналық көмек көрсетуге орналастыру үшін Қор пайдалануына жатады.
28. ТМККК шеңберінде медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін мониторингтеу нәтижелері бойынша ұсталған айыппұл санкцияларының сомалары көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданысы кезеңінде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу үшін пайдалануға жатады.
ТМККК шеңберінде көрсетілетін қызметтерді сатып алуға қосылу шартының талаптарына сәйкес есептелген тұрақсыздық айыбын өнім берушілер республикалық бюджет кірісіне есептеуге жатады.";
40 және 41-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"40. Есепті кезеңде жеткізушіге жедел медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы жедел жәрдемнің жан басына шаққандағы нормативін есепті кезеңде жедел жәрдем станциясының қызмет көрсету аумағындағы МСАК ұйымдарына "БХТ" АЖ-да бекітілген халықтың орташа тізімдік санына көбейту жолымен айқындалады.
Есепті кезеңдегі бекітілген халықтың орташа тізімдік саны есепті кезеңнің әрбір күнтізбелік күні үшін жедел жәрдем станциясының қызмет көрсету аумағындағы МСАК ұйымдарына "БХТ" АЖ-да бекітілген халықтың санын қосу және алынған соманы айдың күнтізбелік күндерінің санына бөлу жолымен айқындалады.
Жедел көмектің жан басына шаққандағы нормативі бойынша қызметтер берушіге жедел медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы көрсетілген қызметтердің көлеміне байланысты болмайды.
41. Жедел медициналық көмек қызметтерін сатып алу шарттарын есепке алуды қор "Бірыңғай төлем жүйесі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "БТЖ" АЖ) қолмен немесе автоматтандырылған режимде жүзеге асырады.";
43 және 44-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"43. Жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді автоматтандырылған қалыптастыру және төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін өнім беруші Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушы 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 "Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген) (бұдан әрі – № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрық) бұйрығымен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың нысандары бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған медициналық ақпараттық жүйеде (бұдан әрі – МАЖ) (ол болған кезде) күн сайын дербестендірілген енгізуді қамтамасыз етеді.

44. Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи формируется по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам (далее – протокол исполнения договора закупа услуг скорой медицинской помощи) в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС".";
пункт 47 изложить в следующей редакции:
"47. Оплата услуг поставщиков – субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП и специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (далее – услуги АПП) прикрепленному населению осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг за:
1) оказание услуг АПП прикрепленному населению;
2) оказание неотложной медицинской помощи прикрепленному населению для обслуживания 4 категории срочности вызовов;
3) обеспечение специализированными лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина;
4) расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
5) разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности.";
дополнить пунктами 50-1 и 50-2 следующего содержания:
"50-1. Оплата за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека осуществляется по подушевому нормативу расходов на СИЗ на одного прикрепленного человека для субъектов ПМСП.
50-2. Оплата за численность городского населения, прикрепленного к субъекту ПМСП, подлежащего разукрупнению, осуществляется по подушевому нормативу на расчетную численность городского населения, прикрепленного к субъекту ПМСП, подлежащего разукрупнению.";
абзац третий пункта 52 исключить;
пункт 54 изложить в следующей редакции:
"54. Автоматизированный учет договоров закупа услуг АПП, а также дополнительных соглашений к ним, осуществляется фондом в ИС "ЕПС".";
подпункт 1) пункта 56 изложить в следующей редакции:
"1) ежедневный ввод сведений по графику приема и расписание врачей, записи на прием к врачу, активы и вызова на дом в модуле "Регистратура" МИС;";
пункт 62 исключить;
дополнить пунктом 71-1 следующего содержания:
"71-1. Оплата за оказание услуг передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта осуществляется по тарифу на услуги передвижных медицинских комплексов на одного человека (на базе медицинского поезда).
Оплата за оказание услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта осуществляется по тарифам на медицинские услуги.";
пункт 84 изложить в следующей редакции:

44. Осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек және медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы (бұдан әрі – жедел медициналық көмек қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы) қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-ға енгізіледі.";
47-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"47. Өнім берушілердің – бекітілген халыққа амбулаториялық жағдайда алғашқы медициналық-санитарлық көмек және мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің (бұдан әрі – МСАК субъектілері) қызметтеріне ақы төлеу:
1) бекітілген халыққа МСАК көрсеткені;
2) шұғыл шақыртудың 4-санатына қызметтер көрсету үшін бекітілген халыққа тәуліктік кезек күттірмейтін медициналық көмек көрсеткені;
3) ақуыз мөлшері төмен мамандандырылған емдік өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өніммен қамтамасыз еткені;
4) бекітілген бір адамға ЖҚҚ-ға арналған шығыстар;
5) қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіру үшін көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген сома шегінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 50-1 және 50-2-тармақтармен толықтырылсын:
"50-1. Бекітілген бір адамға ЖҚҚ-ға арналған шығыстар үшін ақы төлеу МСАК субъектілері үшін бекітілген бір адамға ЖҚҚ-ға арналған шығыстардың жан басына шаққандағы нормативі бойынша жүзеге асырылады.
50-2. Ірілендіруге жататын МСАК субъектісіне бекітілген қала халқының саны үшін ақы төлеу ірілендіруге жататын МСАК субъектісіне бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылады.";
52-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын;
54-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"54. АЕК қызметтерін сатып алу шарттарын, сондай-ақ оларға қосымша келісімдерді автоматтандырылған есепке алуды қор "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырады.";
56-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) дәрігерлердің қабылдау графигі мен кестесін, дәрігерге қабылдауға жазылу, активтер мен үйге шақырулар бойынша күн сайын МАЖ "Тіркеу бөлімі" модулінде мәліметтерді енгізуді;"
62-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 71-1-тармақпен толықтырылсын:
"71-1. Теміржол көлігі базасында жылжымалы медициналық кешендер қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеу бір адамға арналған жылжымалы медициналық кешендер қызметтеріне арналған тариф бойынша (Медициналық поезд базасында) жүзеге асырылады.
Арнайы автокөлік базасында жылжымалы медициналық кешендер қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеу медициналық қызметтерге арналған тарифтер бойынша жүзеге асырылады.";
84-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"84. При экстренной госпитализации ребенка в возрасте до пяти лет, а также тяжело больных детей старшего возраста, нуждающихся по заключению врачей в дополнительном уходе, оплата бактериологического обследования на сальмонеллез, экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностического исследования на выявление РНК вируса COVID-19 матери (отца), непосредственно осуществляющего уход за ребенком, из числа получателей адресной социальной помощи, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", неработающих лиц, осуществляющих уход за ребенком-инвалидом; неработающих лиц, осуществляющих уход за инвалидом первой группы с детства, производится дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
пункт 86 изложить в следующей редакции:
"86. Для автоматизированного формирования в ИС "СУКМУ" счет-реестра за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому по форме согласно приложению 21 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание стационарной и стационарозамещающей помощи) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает в ИС, в том числе в ИС "ЭРСБ":
1) ежедневный ввод и подтверждение данных для формирования первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020;
2) ежедневный ввод отпуска комплекта по уходу за ребенком (аптечка) в ИС "ЛО";
3) формирование не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара статистических карт выбывшего из стационара для формирования первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020;
4) ввод данных, необходимых для формирования следующих отчетов, в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом информации о:
структуре расходов специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому по форме, согласно приложению 22 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате труда работников специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому по форме, согласно приложению 23 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса на оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому по форме, согласно приложению 24 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров за оказанную специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому по форме, согласно приложению 25 к настоящим Правилам.
В случае отсутствия в ИС "ЭРСБ" информации, предусмотренной подпунктом 3) части первой настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому за текущий отчетный период поставщику не производится до введения указанной информации.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании сформировавшейся информации, указанной в подпункте 3) части первой настоящего пункта.";
пункт 91 изложить в следующей редакции:

"84. Бес жасқа дейінгі баланы, сондай-ақ дәрігерлердің қорытындысы бойынша қосымша күтімге мұқтаж ауыр науқас ересек балаларды шұғыл емдеуге жатқызу кезінде атаулы әлеуметтік көмек алушылар, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көп балалы аналар, мүгедек балаға күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар қатарынан балаға күтімді тікелей жүзеге асыратын анаға (әкеге) сальмонеллезге бактериологиялық зерттеп-қарау, COVID-19 коронавирустық инфекцияға жедел тестілеу және COVID-19 вирусының РНҚ-ны анықтауға диагностикалық зерттеу үшін ақы төлеу бала кезінен бірінші топтағы мүгедекке күтімді жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар емделген жағдайдың құнына қосымша тариф бойынша жүргізіледі.";
86-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"86. "МҚСБЖ" АЖ-да осы Қағидаларға 21-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) автоматтандырылған түрде қалыптастыру және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін қызметтер беруші АЖ-да, соның ішінде "Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "СНЭТ" АЖ) мыналарды:
1) № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманы қалыптастыру үшін деректерді күнделікті енгізу және растау.
2) "ДҚЕ" АЖ-да бала күтімі бойынша жиынтықты (дәрі қобдишасын) босатуды күн сайын енгізу;
3) пациент стационардан шығарылған күннен кейін 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманы қалыптастыру үшін стационардан шыққан адамның статистикалық картасын қалыптастыру;
4) есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде мынадай есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу: есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отызыншы) күніне дейін мынадай есептерді:
осы Қағидаларға 22-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек үшін шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 23-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек үшін қызметтеркерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
осы Қағидаларға 24-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге аванстың жоспарлы сомасын бөлу;
осы Қағидаларға 25-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек үшін кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау туралы ақпаратты қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізуді қамтамасыз етеді.
"СНЭТ" АЖ-да осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, қызметтер берушіге ағымдағы есепті кезең үшін стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген ақпаратты енгізгенге дейін жүргізілмейді.
Қызметтер беруші қордың сұрау салуы бойынша осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасында көрсетілген қалыптастырылған ақпараттың негізде бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
91-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"91. Линейная шкала не применяется:
1) к областным и городским организациям родовспоможения;
2) к многопрофильным стационарам, оказывающим услуги родовспоможения с долей родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и выше от пролеченных случаев;
3) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года с долей детей до 1 (одного) года 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
4) к стационарам, в том числе республиканским организациям здравоохранения, оказывающим услуги детям до 1 (одного) года и услуги родовспоможения с совокупной долей детей до 1 (одного) года и услуг родовспоможения 45 (сорок пять) процентов и более от пролеченных случаев;
5) на услуги гемодиализа и перитонеального диализа, оказанные в стационарозамещающих и стационарных условиях;
6) на услуги детям с онкологическими заболеваниями, оплата по которым осуществляется согласно параграфу 4 настоящей главы;
7) на услуги, предоставляемые республиканскими организациями здравоохранения, оказывающими медицинскую помощь онкологическим больным и больным туберкулезом;
8) на услуги, предоставляемые организациями здравоохранения и Корпоративным фондом "University Medical Center", оказывающие медицинскую помощь больным со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани по перечню злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей и болезней крови, кроветворных органов по кодам Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 согласно приложению 28 к настоящим Правилам;
9) на высокотехнологичные медицинские услуги;
10) на услуги, оказанные больным инфекционными заболеваниями на койках инфекционного профиля на уровне круглосуточного стационара.";
пункт 99 изложить в следующей редакции:
"99. Оплата за экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностическое исследование на выявление РНК вируса COVID-19 при экстренной госпитализации пациентов и новорожденных от матери с подтвержденной коронавирусной инфекцией COVID-19 или подозрением на коронавирусную инфекцию COVID-19 осуществляется дополнительно к стоимости пролеченного случая по тарифу.";
дополнить пунктом 99-1 следующего содержания:
"99-1. В случаях лечения коронавирусной инфекции COVID-19 в период действия чрезвычайного положения, а также на период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 на всей территории Республики Казахстан в качестве сопутствующего диагноза в круглосуточных стационарах оплачивается по стоимости за пролеченный случай по КЗГ основного диагноза с оплатой:

"91. Сызықтық шкала қолданылмайды:
1) облыстық және қалалық босандыру ұйымдарына;
2) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам босандыру үлесімен босандыру қызметтерін көрсететін көпбейінді стационарларға;
3) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызметтер көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
4) емделіп шығу жағдайларының 45 (қырық бес) пайызы және одан астам 1 (бір) жасқа дейінгі балалар мен босандыру қызметтерінің жиынтық үлесімен 1 (бір) жасқа дейінгі балаларға қызметтер және босандыру қызметтерін көрсететін стационарларға, оның ішінде республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына;
5) стационарды алмастыратын және стационарлық жағдайларда көрсетілген гемодиализ және перитонеалдық диализ қызметтеріне;
6) ақы төлеу осы тараудың 4-параграфына сәйкес жүзеге асырылатын онкологиялық аурулары бар балаларға көрсетілетін қызметтерге;
7) онкологиялық науқастарға және туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін республикалық денсаулық сақтау ұйымдары ұсынатын қызметтерге;
8) осы Қағидаларға 28-қосымшаға сәйкес 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасының кодтары бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің, қан өндіру органдарының қатерлі ісіктерінің тізбесі бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктерімен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдары және "University Medical Center" корпоративтік қоры көрсететін қызметтерге;
9) жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметтерге;
10) тәуліктік стационар деңгейінде инфекциялық бейін төсектеріндегі инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға көрсетілетін қызметтерге қолданылмайды.";
99-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"99. COVID-19 расталған немесе COVID-19 күдігі бар анадан пациенттер мен жаңа туған нәрестелерді шұғыл емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирустық инфекцияға жедел тестілеу және COVID-19 вирусының РНҚ анықтауға диагностикалық зерттеу үшін ақы төлеу тариф бойынша емделген жағдайдың құнына қосымша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 99-1-тармақпен толықтырылсын:
"99-1. Төтенше жағдайдың қолданылу кезеңінде COVID-19 коронавирустық инфекциясын емдеу жағдайларында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында COVID-19 коронавирустық инфекциясына қарсы күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде тәуліктік стационарларда қосалқы диагноз ретінде негізгі диагноздың КШТ бойынша емделген жағдай құны бойынша және:

1) стоимости комплекса услуг, лекарственных средств и медицинских изделий (далее – ЛС и МИ) – по тарифу согласно степени тяжести сопутствующей коронавирусной инфекции COVID-19;
2) за оказание экстракорпоральной мембранной оксигенации – за фактически понесенные расходы на ЛС, МИ и медицинские услуги;
3) за обеспечение противовирусными препаратами, за исключением противовирусных препаратов, полученных на безвозмездной основе за счет резервов Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов и других источников – по фактической (закупочной) стоимости противовирусных препаратов, не превышающей ее предельную стоимость, определенную уполномоченным органом в соответствии с подпунктами 95) и 96) статьи 7 Кодекса.;
4) за проведение ультра гемофильтрации при тяжелых случаях лечения – по тарифам.";
пункт 100 изложить в следующей редакции:
"100. Оплата за оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусной инфекцией COVID-19 в период действия чрезвычайного положения, а также на период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 на всей территории Республики Казахстан осуществляется:
1) за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости;
2) за пролеченный случай по тарифу за 1 (один) койко-день при изоляции в карантинном стационаре при подозрении на коронавирусную инфекцию COVID-19;
3) за оказание экстракорпоральной мембранной оксигенации – за фактически понесенные расходы на ЛС, МИ и медицинские услуги;
4) для выплаты надбавок к заработной плате работников системы здравоохранения, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и (или) за оказание медицинской помощи;
5) за применение монооксида азота в лечении легочной гипертензии (с учетом стоимости газовой смеси) – по тарифу;
6) за обеспечение противовирусными препаратами, за исключением препаратов, полученных на безвозмездной основе за счет резервов Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов и других источников – по фактической (закупочной) стоимости препаратов, не превышающей ее предельную стоимость, определенную уполномоченным органом в соответствии с подпунктами 95) и 96) статьи 7 Кодекса.
Оплата для выплаты надбавок к заработной плате работников системы здравоохранения, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и (или) за оказание медицинской помощи в период действия чрезвычайного положения, а также на период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 на всей территории Республики Казахстан, осуществляется на основании форм согласно приложениям 21, 26 и 29 к настоящим Правилам.";
пункт 110 изложить в следующей редакции:

1) қатар жүретін COVID-19 коронавирустық инфекциясының ауырлық дәрежесіне сәйкес тариф бойынша – қызметтер кешенінің, дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың (бұдан әрі – ДЗ және МИ) құнын;
2) экстракорпоралдық мембраналық оксигенация көрсеткені үшін – ДЗ, МИ және медициналық қызметтерге нақты жұмсалған шығыстар үшін;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің, жергілікті атқарушы органдардың резервтері және басқа да көздер есебінен өтеусіз негізде алынған вирусқа қарсы препараттарды қоспағанда, вирусқа қарсы препараттармен вирусқа қарсы препараттардың Кодекстің 7-бабының 95) және 96) тармақшаларына сәйкес уәкілетті орган айқындаған шекті құнынан аспайтын вирусқа қарсы препараттардың нақты (сатып алу) құны бойыншақамтамасыз еткені үшін;
4) ауыр емдеу жағдайларында ультра гемофильтрация жүргізгені үшін – тарифтер бойынша төленеді.";
100-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"100. Төтенше жағдай қолданылатын кезеңде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында COVID-19 коронавирустық инфекциясына қарсы күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуын болдырмау және (немесе) COVID-19 коронавирустық инфекциясымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсеткені үшін ақы төлеу:
1) шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін;
2) COVID-19 күдік болған кезде карантиндік стационарларда оқшаулау кезінде 1 (бір) төсек-күн үшін тариф бойынша емделіп шығу жағдайы үшін;
3) экстракорпоралдық мембраналық оксигенация үшін - ДЗ, МБ мен медициналық қызметтерге нақты келтірілген шығыстар үшін;
4) COVІD-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларды жүргізуге тартылған денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы төлеу үшін және (немесе) төтенше жағдай қолданылатын кезеңде медициналық көмек көрсеткені үшін денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің жалақысына үстемеақылар;
5) асқынған өкпе гипертензиясын емдеу кезінде азот монооксидін (газдық қоспасының құның ескере отырып) қолданған жағдайда – тариф бойынша.
6) Қазақстан Республикасы Үкіметінің, жергілікті атқарушы органдардың резервтері және басқа да көздер есебінен өтеусіз негізде алынған вирусқа қарсы препараттарды қоспағанда, вирусқа қарсы препараттармен вирусқа қарсы препараттардың Кодекстің 7-бабының 95) және 96) тармақшаларына сәйкес уәкілетті орган айқындаған шекті құнынан аспайтын вирусқа қарсы препараттардың нақты (сатып алу) құны бойыншашекті бағасынан аспайтын нақты (сатып алу) құны бойынша қамтамасыз еткені үшін; COVІD-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы төлеу үшін және (немесе) төтенше жағдай қолданылатын кезеңде медициналық көмек көрсеткені үшін Денсаулық сақтау жүйесі қызметкерлерінің жалақысына үстемеақылар төлеу үшін ақы төлеу осы Қағидаларға 21, 26 және 29-қосымшаларға сәйкес нысандар негізінде жүзеге асырылады.";
110-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"110. Оплата за оказание специализированной медицинской помощи женщинам в критическом состоянии после родов и (или) абортов осуществляется за фактически понесенные расходы, определенные пунктом 108 настоящих Правил.";
подпункт 4) пункта 119 изложить в следующей редакции:
"4) акта сверки, подписанного уполномоченными лицами от имени фонда и поставщика.";
пункт 141 изложить в следующей редакции:
"141. Оплата за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих и стационарных условиях и на дому прикрепленному сельскому населению в системе ОСМС осуществляется согласно Параграфу 2 Главы 4.";
подпункт 12) пункта 143 изложить в следующей редакции:
"12) ежедневный ввод и подтверждение данных в ИС по формам первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020.";
абзац первый пункта 147 изложить в следующей редакции:
"147. Оплата за оказание услуг по предотвращению распространения коронавирусной инфекции COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусной инфекцией COVID-19 в период действия чрезвычайного положения, а также в период осуществления мероприятий в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 осуществляется экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностическое исследование на выявление РНК вируса COVID-19 при экстренной госпитализации пациентов и новорожденных от матери с подтвержденной коронавирусной инфекцией COVID-19 или подозрением на коронавирусную инфекцию COVID-19.";
подпункт 1) пункта 178 изложить в следующей редакции:
"1) ежедневный ввод и подтверждение данных для формирования первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020;";
дополнить пунктом 203-1 следующего содержания:
"203-1. Оплата за экспресс тестирование на коронавирусную инфекцию COVID-19 и диагностическое исследование на выявление РНК вируса COVID-19 при экстренной госпитализации пациентов осуществляется дополнительно к комплексному тарифу на одного больного центров психического здоровья.";
подпункт 1) пункта 213 изложить в следующей редакции:
"1) ежедневный ввод и подтверждение данных для формирования первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020;";
пункт 224 изложить в следующей редакции:
"224. Для проведения оплаты при автоматизированном формировании счет-реестра за оказание услуг ПАБ и корректного расчета суммы, предъявленной к оплате:
по услугам патологоанатомической диагностики:
1) субъект здравоохранения, оказывающий специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих и стационарных условиях, не позднее первого рабочего дня следующего за днем констатации биологической смерти пациента обеспечивает ввод в ИС "ЭРСБ" данных по форме первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020, которые становятся доступными поставщику услуг патологоанатомической диагностики;

"110. Босанғаннан және (немесе) түсіктен кейін ауыр жағдайдағы әйелдерге мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу осы Қағидалардың 108-тармағында айқындалған нақты жұмсалған шығыстар үшін жүзеге асырылады.";
119-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қордың және өнім берушінің атынан уәкілетті тұлғалар қол қойған салыстырып тексеру актісі.";
141-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"141. МӘМС жүйесінде тіркелген ауыл халқына стационарды алмастыратын және стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу 4-тараудың 2-параграфына сәйкес жүзеге асырылады.";
143-тармақтың 12) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"12) № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысандары бойынша АЖ-ға деректерді күн сайын енгізу және растау.";
147-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"147. COVІD-19 коронавирустық инфекциясының таралуын болдырмау және (немесе) COVІD-19 коронавирустық инфекциясымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтер үшін ақы төлеу төтенше жағдай кезеңінде, сондай-ақ COVІD-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыру кезеңінде COVІD-19 расталған немесе COVІD-19 күдігі бар анадан пациенттер мен жаңа туған нәрестелерді шұғыл емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирустық инфекцияға жедел тестілеу үшін талдау және COVІD-19 вирусының РНҚ-ны анықтауға диагностикалық зерттеу үшін жүзеге асырылады.";
178-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманы қалыптастыру үшін деректерді күнделікті енгізу және растау;";
мынадай мазмұндағы 203-1-тармақпен толықтырылсын:
"203-1. Пациенттерді шұғыл емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирустық инфекцияға жедел тестілеу және COVID-19 вирусының РНҚ анықтауға диагностикалық зерттеу үшін ақы төлеу психикалық денсаулық орталықтарының бір науқасқа арналған кешенді тарифіне қосымша жүзеге асырылады.";
213-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманы қалыптастыру үшін деректерді күнделікті енгізу және растау;";
224-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"224. ПАБ қызметтерін көрсеткені үшін шот-тізілімді автоматтандырылған қалыптастыру кезінде ақы төлеуді және төлеуге ұсынылған соманы дұрыс есептеуді жүргізу үшін:
патологоанатомиялық диагностика қызметтері бойынша:
1) стационарды алмастыратын және стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі пациенттің биологиялық қайтыс болғаны анықталған күннен кейінгі бірінші жұмыс күнінен кешіктірмей № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысаны бойынша деректерді патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін берушіге қолжетімді болатын "СНЭТ" АЖ-ға енгізуді қамтамасыз етеді;

2) ПАБ обеспечивает ежедневный ввод и подтверждение данных по форме первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020, в лабораторной информационной системе (далее – ЛИС), при наличии интеграции с ИС "ЭРСБ" и ИС "ЕПС";
по услугам патогистологической диагностики:
1) субъект здравоохранения вносит в МИС, интегрированную с ИС "ЕПС" направление на гистологическое исследование, проводимое на амбулаторном уровне, согласно вкладному листу к форме первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020;
2) ПАБ обеспечивает ежедневный ввод и подтверждение данных по форме первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020, в МИС или ЛИС интегрированную с ИС "ЕПС";
3) ПАБ обеспечивает формирование статистического отчета в МИС или в ЛИС о количестве проведенных гистологических исследований и их категорий;
4) на основании первичных бухгалтерских документов за отчетный период формирование в ИС "ЕПС" информации о:
структуре доходов при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме, согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме, согласно приложению 11 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате труда работников при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме, согласно приложению 12 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме, согласно приложению 13 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по форме, согласно приложению 14 к настоящим Правилам;
5) ввод данных, необходимых для формирования отчетов, указанных в подпункте 4) настоящего пункта, осуществляется в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
В случае отсутствия в ИС "ЕПС" информации, предусмотренной подпунктом 4) настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание услуг ПМСП за текущий отчетный период поставщику не производится до введения указанной информации.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании которых осуществлено формирование информации, указанной в подпункте 4) настоящего пункта.";
пункт 229 изложить в следующей редакции:

2) ӨАБ № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысаны бойынша деректерді "СНЭТ" АЖ және "БПС" АЖ интеграциясы болған кезде зертханалық ақпараттық жүйеде (бұдан әрі – ЗАЖ) күнделікті енгізуді және растауды қамтамасыз етеді;
патогистологиялық диагностика қызметтері бойынша:
1) денсаулық сақтау субъектісі № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысанына қосымша параққа сәйкес амбулаториялық деңгейде жүргізілетін гистологиялық зерттеуге жолдаманы "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-ға енгізеді;
2) ӨАБ № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама нысаны бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-ға немесе ЗАЖ-ға күн сайын енгізуді және растауды қамтамасыз етеді.;
3) ПАБ жүргізілген гистологиялық зерттеулердің саны және олардың санаттары туралы МАЖ-да немесе ЗАЖ-да статистикалық есепті қалыптастыруды қамтамасыз етеді;
4) есепті кезең үшін бастапқы бухгалтерлік құжаттар негізінде "БТЖ" АЖ-да бухгалтерлік есеп туралы ақпаратты қалыптастыру;
осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін қызметтер берушінің бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін қызметтер берушінің бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін қызметтер берушінің бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу қағидалары;
осы Қағидаларға 13-қосымшаға сәйкес нысан бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін қызметтер берушінің бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
осы Қағидаларға 14-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде аванстың жоспарлы сомасын бөлу;
5) осы тармақтың 4) тармақшасында көрсетілген есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде жүзеге асырылады.
"БТЖ" АЖ-да осы тармақтың 4) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, өнім берушіге ағымдағы есепті кезеңде МСАК қызметтерін көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген ақпарат енгізілгенге дейін жүргізілмейді.
Өнім беруші Қордың сұрау салуы бойынша осы тармақтың 4) тармақшасында көрсетілген ақпаратты қалыптастыруды жүзеге асыруға негіз болған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
229-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"229. Центры крови на основании первичной медицинской документации, утвержденным приказом № ҚР ДСМ-175/2020, формируют в ручном режиме счет-реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, контролю качества, хранению и реализации крови, ее компонентов, производству препаратов крови по форме, согласно приложению 83 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр оказания услуг препаратов крови).";
пункты 232 и 233 изложить в следующей редакции:
"232. Фонд формирует в ручном режиме протокол исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, контролю качества, хранению и реализацию крови, ее компонентов, производству препаратов крови по форме, согласно приложению 84 к настоящим Правилам.
233. Акт оказанных оказанных услуг по заготовке, переработке, контролю качества, хранению и реализации крови, ее компонентов, производству препаратов крови по форме, согласно приложению 85 к настоящим формируется фондом в ручном режиме на основании протокола исполнения договора закупа услуг по обеспечению препаратами крови и ее компонентами.".
приложения 4, 9, 10, 11, 16, 17, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 53, 60, 61, 74, 83, 84 и 85 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 и 20 к настоящему приказу.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев тринадцатого, четырнадцатого, пятнадцатого, шестнадцатого, девятнадцатого, двадцатого, двадцать первого, двадцать второго, сорок третьего, сорок четвертого, сорок пятого, сорок шестого, пятьдесят первого, пятьдесят второго, пятьдесят третьего, пятьдесят четвертого, пятьдесят пятого, пятьдесят шестого, пятьдесят седьмого, пятьдесят восьмого, пятьдесят девятого, шестидесятого, восемьдесят четвертого, восемьдесят пятого, восемьдесят шестого, восемьдесят седьмого, восемьдесят восьмого, восемьдесят девятого, девяностого, девяносто первого, девяносто второго, девяносто третьего, девяносто четвертого, девяносто пятого, девяносто восьмого, девяносто девятого, сотого, сто первого, сто второго, сто третьего, сто четвертого, сто пятого, сто шестого, сто седьмого, сто восьмого, сто девятого, сто десятого, сто одиннадцатого, сто двенадцатого пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 июля 2021 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения Республики Казахстан
от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-86
"О внесении изменений и дополнений в приказ
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 4
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов
при оказании скорой медицинской помощи

"229. Қан орталықтары № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығына сәйкес бекітілген бастапқы медициналық құжаттама негізінде осы Қағидаларға 83 – қосымшаға сәйкес нысан бойынша қанды және оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтердің шот-тізілімін (бұдан әрі-қан препараттары қызметтерін көрсетудің шот-тізілімі) қол режимінде қалыптастырады.";
232 және 233-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"232. Қор осы Қағидаларға 84-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қанды және оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасын қолмен режимде қалыптастырады.
233. Осы 85-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтер актісін қор қан препараттарымен және оның компоненттерімен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде қол режимінде қалыптастырады.".
көрсетілген Қағидаларға 4, 9, 10, 11, 16, 17, 20, 21, 26, 28, 29, 30, 31, 53, 60, 61, 74, 83, 84 және 85-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 және 20-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2021 жылдың 1 шілдесінен бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, елу бірінші, елу екінші, елу үшінші, елу төртінші, елу бесінші, елу алтыншы, елу жетінші, елу сегізінші, елу тоғызыншы, алпысыншы, сексен төртінші, сексен бесінші, сексен алтыншы, сексен жетінші, сексен сегізінші, сексен тоғызыншы, тоқсаныншы, тоқсан бірінші, тоқсан екінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші, тоқсан бесінші, тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, жүзінші, жүз бірінші, жүз екінші, жүз үшінші, жүз төртінші, жүз бесінші, жүз алтыншы, жүз жетінші, жүз сегізінші, жүз тоғызыншы, жүз оныншы, жүз он бірінші, жүз он екінші абзацтарды қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"Тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген
көлемі шеңберінде және
(немесе) міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-86 бұйрығына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
4-қосымша

период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание скорой медицинской помощи всего:
Х
Х
Х
1.1.
Скорой медицинской помощи
Х
Х
Х
1.2.
Проведение тромболитической терапии
Х
Х
Х
1.3
Надбавки к заработной плате медицинских работников, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
2.
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Х
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения
4.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
5.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
5.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
5.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплату услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
6.
Другие текущие затраты, всего:
6.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
6.3.
Прочие текущие затраты
7.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его
наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ____________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его
наличии)/подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 2
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики

Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20__жылғы “__”______бастап 20__жылғы “__”_____дейінгі кезең _____________________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Барлығы есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Өткен жылдың алдыңғы жылы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
Қажаттың түсуі, барлығы:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Жедел медициналық көмек көрсету барлығы:
Х
Х
Х
1.1.
Жедел медициналық көмек
Х
Х
Х
1.2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
Х
Х
Х
1.3.
COVІD-19 коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы
2.
Бірге орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлық шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалақы барлығы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйақылар мен сараланған төлем, демалысқа біржолғы жәрдемақы, матераиалдық көмек)
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігер персоналы мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персоналы
в)
кіші медицина персоналы
г)
Басқа персонал
2.
Салықтар мен басқа да бюджетке міндетті төлемдер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмек пен басқа да медициналық бұйымдар сатып алу
4.
Басқа да тауарлар сатып алу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
5.
Коммуналдық және өзге де қызметтер, барлығы:
5.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық суға, кәрізге
б)
за газ, электроэнергиясына
в)
Жылу энергиясына
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
5.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
б)
Азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қызметтерге
в)
Бірге орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
ғимаратты, құрылыстарды және жабдықтарды ағымдағы жөндеуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
6.
Басқа да ағымдағы шығыстар, барлығы:
6.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.2.
Елден тыс іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде кадрлардың біліктілігін жоғарылатуға және қайта даярлауға
6.3.
Басқа да ағымдағы шығыстар
7.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Өнім берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ____________/______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Өнім берушінің) бас бухгалтері: _____________________________/_______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы “___”______________________________
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 9
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи
и(или) в системе обязательного
социального медицинского
страхования
Форма
Счет-реестр
за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и
специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года по
Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _____________________________________
Количество прикрепленного населения _________________________ человек
в том числе сельское население _________________________человек*
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц ___________ тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США):_______;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай:_______.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села, в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Базовый подушевой норматив на на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек
Подушевой норматив расходов на СИЗ на одного прикрепленного человека в месяц ____ тенге
Базовый подушевой норматив на расчетную численность городского населения, прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Подушевой норматив на расчетную численность городского населения, прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Таблица №1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
1.7
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.8.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілім 20 ___ жылғы “___” _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы “___” _______ және 20___ жылғы “___” _______ аралығында 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушініңатауы: ______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген халық саны _________________________адам
оның ішінде ауыл халқы _________________________адам*
“БХТ” порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына___________теңге;
“БХТ” порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына (ауыл) ___________теңге *
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
“БХТ” порталында тіркелген бекітілген бір адамға амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына: ___ теңге, оның ішінде:
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына ___________теңге;
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
“БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған ауыл халқына медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына (ауыл): ___ теңге*, оның ішінде:
ауыл субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына: ___________тенге*;
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
МСАК субъектісіне “БХТ” АЖ-да тіркелген бір бекітілген адамға шұғыл көмек (бұдан әрі - ШК) көрсетуге арналған базалық жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
МСАК субъектісіне “БХТ” АЖ - да тіркелген, бекітілген бір адамға шұғыл көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
Айына бір оқушыға ШМ көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге
Оқушылар саны _________________________адам
Айына бекітілген бір адамға ЖҚҚ арналған шығыстардың жан басына шаққандағы нормативі
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына базалық жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
№ 1 кесте. Бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылатын соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін
1.7.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.8.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:

1.8.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.8.2.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.8.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.8.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.8.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.8.6.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ)
1.8.7.
услуги в травматологических пунктах
1.8.8.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)
1.8.9
услуги в республиканских организациях здравоохранения
1.8.10
услуги молодежных центров здоровья
1.9.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.10.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.11.
надбавки к заработной плате медицинских работников, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
1.12.
услуги мобильной бригады ПМСП
1.13.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомического вскрытия.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики (Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования).
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________/__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________/___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1.8.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.8.2.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.8.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.8.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.8.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.8.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (КТ, МРТ)
1.8.7.
травматологиялық бөлімшелердегі қызметтер
1.8.8.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.8.9
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
1.8.10
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.9.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.10.
COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.11.
COVІD-19 коронавирусымен күресс шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы
1.12
Мобильді бригада қызметтері
1.13.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтері үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызмет құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны ақы төлеуге
№ 3 кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың (биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулер) көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
/с №
Қызметтердің атауы
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы “_____”_________
Осы шот-тіркелімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
4) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание комплекса первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
5) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
6) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
7) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;

1) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша “Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
5) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 10 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;

10) реестр по поощрению работников субъекта здравоохранения за оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19 по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
Примечание: * - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности; ** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико- санитарной помощи и
специализированной медицинской
помощи в амбулаторных условиях
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения"

10) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсеткені үшін денсаулық сақтау субъектілерінің қызметкерлерін көтермелеу бойынша тізілім;
Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует:
по смерти: количеству справок о смерти/перинатальной смерти;
по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________/____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь период:

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
қайтыс болу бойынша: қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ (қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы “___”________
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт безінің және жатыр мойнының қатерлі ісіктерін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /_____________
Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегішот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы “___”__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткіштің есебі “Бекітілген халық тіркелімі”порталының деректері негізінде келтірілген.
** - нысаналы көрсеткіштің мәні “ЖБНЫК” порталының деректеріне сәйкес келеді;

количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
2.1.
На выявление рака молочной железы
2.2.
На выявление рака шейки матки
2.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ в рамках онкоплана)
4.1
4.2.
5.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ в рамках онкоплана)
5.1.
5.2.
6.
Услуги в травматологических пунктах
6.1.
6.2.
7.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
7.1.
7.2.
8.
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
8.1.
8.2.
9.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
9.1.
9.2.
10.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне

баллдардың саны “Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы” Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнінде көрсетілген, сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша бөлінген;
сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша бөлінді;
*** - мәндер Қор “ЖБНЫК” порталында есепті кезең жабылғаннан кейін “ЖБНЫК” порталының деректеріне сәйкес келеді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
2.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
2.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
2.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /________________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізбесі* Кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспар шеңберінде)
4.1
4.2.
5.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкожоспар шеңберінде ПЭТ)
5.1.
5.2.
6.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
6.1.
6.2.
7.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер
7.1.
7.2.
8.
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
8.1.
8.2.
9.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
9.1.
9.2.
10.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу

10.1
10.2
11.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
11.1.
11.2.
12.
Оказание услуг молодежными центрами здоровья
12.1.
12.2.
13.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
13.1.
На выявление рака молочной железы
13.2.
На выявление рака шейки матки
13.3
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование соисполнителя _________________
(по договору соисполнения от №___ )
1.1.
1.2.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате соисполнителям в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:_____________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности * период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:_______________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:______________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 10
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи в
амбулаторных условиях
Форма
Реестр по надбавкам к заработной плате медицинских работников, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19*
Размер поощрения на одного работника за месяц: ______ тенге (в зависимости от групп риска)
№ п/п
Наименование отделения
Количество штатных единиц
Сумма поощрения, тенге
1-группа риска
1
2
2-группа риска
1
2
3-группа риска
1
2
3
Всего
* к таблице прилагается Информация о надбавки к заработной плате медицинских работников и водителей скорой медицинской помощи, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19 по форме согласно приложению Правилам установления надбавок.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики

10.1
10.2
11.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
11.1.
11.2.
12
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтер көрсетуі
12.1
12.2
13.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
13.1.
Сүт безі обырын анықтау
13.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға
13.3
Колоректалды обырды анықтауға
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
5-қосымша
нысан
Бірлесіп орындаушыны қатыстырмай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
2
Жалпы саны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңдегі төлемге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
6-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қосалқы мердігердің атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.1.
1.2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді, осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен және мерзімде бірлесіп орындаушыларға төленуге тиіс.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
7-қосымша
Нысан
6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
Р/с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
8-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4-санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
9-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз етуі бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
Р/с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
10-қосымша
Нысан
COVІD-19 коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы бойынша шот-тізілім*
Бір айға бір қызметкерге көтермелеу мөлшері: ______ теңге (тәуекел топтарына байланысты)
№ р/с
Бөлімшенің атауы
Штат бірліктерінің саны
Көтермелеу сомасы, теңге
1- тәуекел тобы
1
2
2- тәуекел тобы
1
2
3- тәуекел тобы
1
2
3
Барлығы
* кестеге Үстемеақы белгілеу қағидаларына қосымшаға сәйкес нысан бойынша COVІD-19 коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлері мен жедел медициналық көмек жүргізушілерінің жалақысына үстемеақы туралы ақпарат қоса беріледі.
Денсаулық сақтау субъектісінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға):_________________________/________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Денсаулық сақтау субъектісінің бас бухгалтері: _________________________ /_______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) / (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы “_____”_________
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 10
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация
о структуре доходов при оказании комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
всего
за счет бюджетных средств (ГОБМП, активы ОСМС)
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1.
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.8.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.9.
надбавки к заработной плате медицинских работников, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
1.10
услуги мобильной бригады ПМСП
1.11.
Другие услуги (указать)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики

2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
3-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсету кезіндегі кіріс құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы “___” _______ және 20 ___ жылғы “___” _______ кезең _____________________________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
Барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
1
2
3
4
5
1.
Есепті кезеңдегі кіріс, барлығы
оның ішінде:
1.1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.8.
COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.9.
COVІD-19 коронавирусымен күресс шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы
1.10
МСАК мобильді бригадасының қызметтері
1.11.
Өзге де қызметтер
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2 по услугам вне договора ____________тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 7
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 20
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Перечень услуг, определенных Правилами КДП
1) Консультативно-диагниостические услуги (комплекс КДУ на 1 жителя);
2) Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов;

1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: ______________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші : __________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________ __________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________
Басшы: _________________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші: ___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы: ______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
7-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
20-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге кешені үшін кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде есептелмейтін амбулаториялық-емханалық көмек көрсету бойынша қызметтер тізімі
1) Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 тұрғынға шаққанда КДК кешені);;
2) зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтерді ұсынады;

3) Медицинское обслуживание школьников в организациях образования;
4) Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта;
5) Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта;
6) Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ);
7) Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по на правлению специалиста (ПЭТ);
8) Услуги в травматологических пунктах;
9) Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах;
10) Услуги в республиканских организациях здравоохранения;
11) Услуги в молодежных центрах здоровья.
Приложение 8
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 21
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр
за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому
№ ______от "___" _______________ 20 _____ года период:

3) Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету;
4) Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері;
5) Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері;
6) Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспарн шеңберінде);
7) Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкоплан шеңберінде ПЭТ);
8) Травматологиялық пункттердегі қызметтер;
9) Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер;
10) Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер.
11) Жастар орталықтарындағы қызметтер.
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
8-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
21-қосымша
Нысан
20 ___ жылғы “___” _____________№_______ Стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге шот-тізілім кезең:

117.
D84.9
Иммунодефицит неуточненный
Приложение 11
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 29
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт
оказанных услуг по специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _______ 20 ___ года
по "___" ________ 20 ___ год по
Договору № _____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования:
Наименование поставщика: _________________________________________________
Наименование бюджетной программы:
Наименование бюджетной подпрограммы:
Общая сумма Договора: _______________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: __________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ____________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ___________________ тенге
Таблица №1. Сумма, принятая к оплате по клинико-затратным группам за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому
Стоимость базового тарифа (ставки): _____________________________________ тенге
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате по счету-реестру
Принято к оплате с учетом Линейной шкалы, мониторинга и экспертизы
Число пролеченных больных (человек)
Сумма (тенге)
Число пролеченных больных (человек)
Сумма (тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Всего, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь, в том числе:

117.
D84.9
Анықталмаған иммун тапшылығы
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
11-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
29-қосымша
Нысан
20____жылғы №______ “____”________________ Стационарлық және стацонарды алмастырушы медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін мониторингілеу актісі 20__жылғы “__”____ бастап 20__жылғы “__”____ дейінгі кезең _____________________________________________________________________
(Тапсырыс берушінің атауы)
_____________________________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
№ 1 кесте. Мамандандырылған медициналық көмек және жоғары технологиялы медициналық қызметтер көрсету үшін клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге қабылданған сомасы
Базалқ тариф құны ______________________________________теңге
№ п/п
Наименование
Шот-тізілім бойынша ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Емделіп шыққан адамдар саны
Сома (теңге)
Емделіп шыққан адамдар саны
Сома (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Барлығы, оның ішіндев том числе:
1.1
барлығы стационарлық көмек, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. по услугам вне договора: _________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи текущего периода, оказанные вне условий Договора, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.5. по линейной шкале за превышение плановой суммы договора: ___________ тенге;
2. принятая сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: ___________ тенге;
2.2. за пролеченные случаи прошедшего периода, оказанные вне условий Договора, прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
3. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном
носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 12
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. сапа мен көлем мониторингілеуден өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем мониторингісінен өтпеген Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. шарттың жоспарлы сомасынан асырғаны үшін сызықтық шкала бойынша: _____________ теңге;
2. қабылданған сома: _____________ теңге, олардың ішінде:
2.1. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісінен өткен алдын алуға келмейтін өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем мониторингісінен өткен Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, олардың ішінде:
3.1. төлемдер: _____________ теңге,
3.2. шегерімдер: _____________ теңге.
Бұрын төленген аванстан ұстап қалатын сома: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Аударуға есептелген, жиыны: _____________ теңге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель: _____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии) (для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:__________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель: ____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии) (для акта на бумажном носителе)
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы

O90.8
Другие осложнения послеродового периода, не классифицированные в других рубриках
2
O99.8
Другие уточненные болезни и состояния, осложняющие беременность, деторождение и послеродовой период
3
О26.6
Поражения печени во время беременности, родов и в послеродовом периоде
4
О10.3
Существовавшая ранее кардиоваскулярная и почечная гипертензия, осложняющая беременность, роды и послеродовой период
5
O10.4
Существовавшая ранее вторичная гипертензия, осложняющая беременность, роды и послеродовой период
6

O90.8
Басқа айдарларда жіктелмеген босанғаннан кейінгі кезеңнің басқа асқынулары
2
O99.8
Жүктілікті, бала тууды және босанғаннан кейінгі кезеңді күрделендіретін басқа да анықталған аурулар мен жай-күйлер
3
О26.6
Жүктілік, босану және босанғаннан кейінгі кезеңдегі бауырдың зақымдануы
4
О10.3
Жүктілікті, босануды және босанғаннан кейінгі кезеңді қиындататын бұрын болған кардиоваскулярлық және бүйрек гипертензиясы
5
O10.4
Жүктілікті, босануды және босанғаннан кейінгі кезеңді қиындататын бұрын болған қайталама гипертензия
6

99.2902
Высокодозная химиотерапия гистицитоза из клеток Лангерганса (LСН – III)
32.
99.2903
Высокодозная химиотерапия заболеваний кроветворной системы
33.
99.0601
Введение наследственного фактора VIII при его дефиците
34.
99.0602
Введение наследственного фактора IX при его дефиците
35.
B06.573.008
Иммунофенотипирование "панель для миеломной болезни" в крови методом проточной цитофлуориметрии
36.
B06.574.008
Иммунофенотипирование "панель для острых лейкозов" в крови методом проточной цитофлуориметрии
37.
B06.576.008
Иммунофенотипирование "панель для хронических лейкозов/ лимфопролиферативных заболеваний" в крови методом проточной цитофлуориметрии
38.
B09.766.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) клеток костного мозга (1 зонд)
39.
B09.767.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) лимфоцитов периферической крови (1 зонд)
40.
B09.769.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) цитологических препаратов, гистологических срезов (1 зонд)
41.
B09.800.017
Проведение HLA-типирования крови 2 класса молекулярно-.генетический методом
42.
B09.799.017
Проведение HLA-типирования крови 1 класса молекулярно-генетический методом
43.
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
44.
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
45.
D92.201.029
Внутриполостная гамматерапия (при раке шейки матки и прямой кишки), РОД 5Гр
46.
D92.060.023
Предлучевая топометрическая подготовка - центрация
47.
B06.660.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 1-4 маркеров
48.
B06.670.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 5-10 маркеров
49.
B06.671.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием более 10 маркеров
50.
B06.667.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к заместительной терапии иммуногистохимическим методом
51.
B06.668.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к химиопрепаратам иммуногистохимическим методом
52.
B06.669.011
Исследование на лимфопролиферативные заболевания иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
53.
B06.673.011
Исследование лимфопролиферативных заболеваний иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
54.
C04.010.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная статическая головного мозга (3 проекции)
55.
C04.011.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная динамическая головного мозга
56.

99.2902
Лангерганс жасушаларынан гистицитоздың жоғарғы мөлшердегі химиотерапиясы (LCH-III)
32.
99.2903
Жіті лейкоздың жоғарғы мөлшердегі химиотерапиясы (ALL-BFM, AML-BFM)
33.
99.0601
Оның дефицитiнде VIII-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
34.
99.0602
Оның дефицитiнде IX-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
35.
B06.573.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы “миеломдық ауруға арналған панельді” иммунофенотиптеу
36.
B06.574.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы “жіті лейкоздарға арналған панельді” иммунофенотиптеу
37.
B06.576.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы “созылмалы лейкоздарға арналған панельді” иммунофенотиптеу
38.
B09.766.016
Сүйек кемігі жасушаларын ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі)молекулярлық-цитогенетикалық зерттеу
39.
B09.767.016
Перифериялық қан лимфоциттерінің (1 зонд) ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу
40.
B09.769.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) цитологиялық препараттардың, гистологиялық қималардың молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу (1зонд)
41.
B09.800.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 2 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
42.
B09.799.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 1 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
43.
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
44.
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
45.
D92.201.029
Жолақішілік гамматерапия (жатыр мойыны және тоқ ішек обыры кезінде), РОД 5Гр
46.
D92.060.023
Сәуле алдыңғы топометриялық дайындау-центрация
47.
B06.660.011
1-4 маркерлерді қолданып, иммуногистохимиялық әдіспен қатерлі ісіктердің блок-препараттарын зерттеу
48.
B06.670.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын 5-10 маркерлерін қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
49.
B06.671.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын10-нан көп маркерлерді қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
50.
B06.667.011
Иммуногистохимиялық әдіспен орнын басушы терапияға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
51.
B06.668.011
Иммуногистохимиялық әдіспен химиялық препараттарға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
52.
B06.669.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
53.
B06.673.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (кеңейтілген-панель)
54.
C04.010.009
Мидың перфузиялық статистикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
55.
C04.011.009
Мидың перфузиялық динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
56.

C04.001.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая миокарда (3 проекции)
57.
C04.002.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета (1 проекция)
58.
C04.003.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография динамическая скелета (1 проекция)
59.
C04.004.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета - каждая последующая проекция
60.
C04.013.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая гепатобилиарной системы)
61.
C04.014.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая почек)
62.
C04.006.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая щитовидной железы
63.
C04.012.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая сердца)
64.
C04.001.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография одной анатомической зоны
65.
C04.002.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография всего тела
66.
B08.851.021
Исследование биопсийного материала методом иммунофлюоресцентной микроскопии
67.
B08.851.022
Исследование гистологического/цитологического материала методом электронной микроскопии
68.
B09.801.019
Диагностика орфанных заболеваний в крови методом масс-спектрометрии
69.
B09.802.019
Лекарственный мониторинг орфанных заболеваний методом масс-спектрометрии
70.
D39.955.703
Гемодиализ в условиях круглосуточного стационара
71.
D50.920.035
Альбуминовый диализ на аппарате искусственная печень - MARS (экстракорпоральное печеночное пособие)
72.
D54.980.704
Имплантация перитонеального катетера у взрослых
73.
D54.980.705
Имплантация перитонеального катетера у детей
74.
D54.985.728
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
75.
D54.985.709
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
76.
D54.986.710
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
77.
D54.985.725
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
78.
D54.985.718
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
79.
D54.985.719
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
80.
D54.985.720
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
81.
D54.985.722
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
Перечень основных кодов заболеваний по МКБ -10, при которых проводится оплата по стоимость КЗГ с дополнительным возмещением затрат
Ишемические инсульты с применением тромболитических препаратов
82.

C04.001.009
Миокардттың статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
57.
C04.002.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
58.
C04.003.009
Скелеттің динамикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
59.
C04.004.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы - одан кейінгі әрбір кескін
60.
C04.013.009
Гепатобилиярлы жүйенің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
61.
C04.014.009
Бүйректі динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
62.
C04.006.009
Қалқанша безінің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
63.
C04.012.009
Жүректің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
64.
C04.001.010
Бір анатомиялық аймақтың позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
65.
C04.002.010
Барлық дененің позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
66.
B08.851.021
Биопсиялық материалды иммундық флюоресценттік микроскопия әдісімен зерттеу
67.
B08.851.022
Гистологиялық/цитологиялық материалды электрондық микроскопия әдісімен зерттеу
68.
B09.801.019
Масс-спектрометрия әдісімен қандағы орфан ауруларын диагностикалау
69.
B09.802.019
Масс-спектрометрия әдісімен орфан ауруларын дәрілік мониторингілеу
70.
D39.955.703
Тәуліктік стационардың деңгейінде гемодиализ
71.
D50.920.035
MARS - жасанды бауыр аппаратында альбуминдік диализ (экстракорпорлық бауырлық жәрдем)
72.
D54.980.704
Перитонеалдық катетерді ересектерге имплантанттау
73.
D54.980.705
Балалардың перитонеалдық катетерінің имплантациясы
74.
D54.985.728
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
75.
D54.985.709
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
76.
D54.986.710
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
77.
D54.985.725
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
78.
D54.985.718
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
79.
D54.985.719
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
80.
D54.985.720
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
81.
D54.985.722
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (балалар)
Шығындарды қосымша өтей отырып, КШТ құны бойынша ақы төлеу жүргізілетін АХЖ-10 бойынша аурулардың негізгі кодтарының тізбесі
Тромболитикалық препараттарды қолданумен ишемиялық инсульттер
82.

M35.8**
Другие уточненные системные поражения соединительной ткани
Приложение 14
к приказу "О внесении
изменений и дополнений в
приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 53
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр
за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _____________________________________
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ________________________
Количество прикрепленного сельского населения ______________________ человек;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения", в месяц ___________ тенге;
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) _____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Сумма на оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Комплексный подушевой норматив на сельское население в расчете на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения" к субъекту первичной медико-санитарной помощи, в месяц ___________тенге;
сумма стимулирующий компонент подушевого норматива на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения" к субъекту в месяц ____________ тенге.
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек;
Подушевой норматив расходов на СИЗ на одного прикрепленного человека в месяц ____ тенге (Значение из справочника по КПН АПП согласно Приказа)
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

M35.8**
Другие уточненные системные поражения соединительной ткани
Ескертпе:
* - аортокоронарлық шунттау және жүрек қақпақшаларын протездеу операцияларын бір мезгілде жүргізу жағдайлары үшін.
** - необходимо обязательное наличие сопутствующего диагноза в виде кода МКБ-10 U07.1 Коронавирусная инфекция CОVID-19 (Вирус идентифицирован) либо U07.2 Коронавирусная инфекция CОVID-19 (Вирус не идентифицирован).
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
14-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
53-қосымша
20 ___ жылғы “___” _____________№_______ ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі: ________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген ауыл халқының саны ________________ адам;
Айына, “БХТ” порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы МСАК базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив айына _________теңге,
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
Айына, бір тұрғынға шаққандағы стационарлық және стационарды алмастыратын көмекті көрсетуге арналған сома _________ теңге;
Айына, “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға шаққандағы ауыл халқына жан басына шаққандағы кешенді норматив айына _________ теңге
оның ішінде:
Айына “БХТ” порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті айына _________ теңге;
Айына “БХТ” порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Айына 1 оқушыға жан басына шаққандағы норматив_________ теңге
Оқушылар саны_________ адам;
Айына бекітілген бір адамға ЖҚҚ-ға арналған шығыстардың жан басына шаққандағы нормативі __ теңге
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:

1.10.
надбавка к заработной плате медицинских работников, задействованных в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
1.11.
услуги мобильной бригады ПМСП
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________/____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:
1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
4) реестр оказанных клинико-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
5) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
6) реестр клинико-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
7) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание медицинской помощи сельскому населению;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;

1.10.
СОVІD-19 коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған медицина қызметкерлерінің жалақысына үстемеақы
1.11
Мобильді бригада қызметтері
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”___________
Осы шот-тізілімге төмендегі қосымшалар қоса беріледі:
1) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша “Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерін ынталандыруға ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі;
3) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитарлық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
5) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6 жастан 17 жасқа дейінгі балаларды қоса алғанда көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;

10) персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана стационарная и стационарозамещающая помощь по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
11) реестр оказанных клинико-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 11 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
12) реестр по поощрению работников субъекта здравоохранения за оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19 по форме согласно приложению 12 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
Примечание: - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Данные
о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения"*

10) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазып берілген стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсетілген науқастардың дербестендірілген тізілімі;
11)ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
12) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсеткені үшін денсаулық сақтау субъектісінің қызметкерлерін көтермелеу жөніндегі тізілім;
Ескертпе: - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісінде қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Қызмет берушінің ауыл халқына
медициналық көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
“Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер*

2) количеству открепленного населения соответствует:
- по смерти: количеству справок о смерти /перинатальной смерти
- по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"____________20___ года
Примечание: * - данные таблицы представляются в качестве информации о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" и не влияют на оплату за отчетный период.
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи сельскому
населению
Форма
Расчет суммы,
предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь период:

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
- қайтыс болу бойынша: қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
- елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
Ескертпе: * “Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер ақпарат ретінде ұсынылады және есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына
медициналық көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки.
Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечнососудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года Примечание: * - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"; ** - значение целевого показателя установлено в соответствии с Соглашением о результатах по целевым трансфертам на текущий финансовый год, заключенным между Министром здравоохранения Республики Казахстан и Акимом области, городов республиканского значения и столицы и соответствует данным портала "ДКПН"; - количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП; *** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр
оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи* период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"____________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком сельскому
населению
Форма
Реестр
оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи * период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Услуги в травматологических пунктах
5.1.
5.2.
5.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
6.1.
6.2.
6.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
7.1.
7.2.
7.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
8.1
8.2
9.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
9.1.
9.2.
10
Оказание услуг молодежных центров здоровья
10.1
10.2
10.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
10.1.
На выявление рака молочной железы
10.2.
На выявление рака шейки матки

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу “Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері негізінде келтірілген;
** - нысаналы көрсеткіштің мәні Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі мен облыс, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімі арасында жасалған ағымдағы қаржы жылына арналған нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімге сәйкес белгіленген және “ ЖБНҚК” порталының деректеріне сәйкес келеді;
- баллдар саны “Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы” Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнде көрсетілген, сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген;
*** - деректер Қордың “ЖБНҚК” порталында есепті кезеңді жапқаннан кейін “ЖБНҚК” порталының деректеріне сәйкес келеді.
Ауыл халқына
медициналық көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20___ жылғы “___” _______ бастап 20___ жылғы “___” _______ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скринингтер түрлері бөлінісінде) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына
медициналық көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі*
кезең: 20___жылғы “___”______ ______ бастап 20___жылғы “___” ____________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
4.1.
4.2.
5.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер
5.1.
5.2.
6.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
6.1.
6.2.
7.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу
7.1
7.2
8.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
8.1.
8.2.
9.
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтерін көрсету
9.1.
9.2.
10.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
10.1.
Сүт безі обырын анықтау
10.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. услуги вне Договора ____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес: ______________________________
БИН: _______________________________
ИИК: _______________________________
БИК: _______________________________
Наименование банка: _________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ: _______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 17
к приказу "О внесении
изменений и дополнений
в приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 74
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
о Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:______________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией, в том числе:
1.1.
по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией
1.2.
по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
1.3.
по тарифу на обследование населения по поводу ВИЧ
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало отчетного периода
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, взятых на учет
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, снятых с учета
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец отчетного периода
Средне-списочная численность зараженных ВИЧ-инфекцией
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медико-социальная помощь ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
1.
2.
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за обеспечение антиретровирусными препаратами*
№ п/п
Наименование
Применение антиретровирусных препаратов
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Mесто печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1. ұсталған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. Шарттан тыс қызметтер _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
2. алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома _____________________ теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________
Басшы: _____________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банктің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
17-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
74-қосымша
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы “___” _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі __________________________________________
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы:
1.1.
АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын бір адамға кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында “ОНЭТ” АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында “ОНЭТ” АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Барлығы
Оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
Оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
АИТВ жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
1.
2.
№ 3 кесте. Антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін төлеуге ұсынылған соманы есептеу *
р/с №
Атауы
Антиретровирустық препараттарды қолдану
АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
Жиыны ақы төлеуге: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
сы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі *:

1) реестр движения зараженных ВИЧ-инфекцией по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией;
2) реестр оказанной медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией;
3) реестр оказанной медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией;
4) реестр оказанных услуг при обследовании населения по поводу ВИЧ по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией;
5) сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией;
Примечание:
* -источник данных - информационная система "Лекарственное обеспечение".
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией
Форма
Реестр движения движения зараженных ВИЧ-инфекцией период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________________________
Наименование поставщика)
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало календарного дня месяца
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, взятых на учет
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, снятых с учета
Количество зараженных ВИЧ-инфекцией, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность зараженных ВИЧ-инфекцией
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
___________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией
Форма
Реестр оказанных услуг при обследовании населения по поводу ВИЧ
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
__________________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией
Форма
Сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
______________________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
№ и дата обеспеченного рецепта
Международное непатентованное наименование
Торговое наименование
Форма выпуска, дозировка
Единица измерения
Цена за единицу измерения (тенге) **
Количество в единице измерения

1) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі;
2) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешенді тариф бойынша АИТВ жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға Достық кабинеттерде халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі;
4) АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халықты АИТВ инфекциясына тексеру кезінде көрсетілген қызметтер тізілімі;
5) АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша төлеуге жататын антиретровирустық препараттардың қамтамасыз етілген рецептілері туралы деректердің жиынтық тізілімі;
Ескертпе*: - деректер көзі- “Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету” ақпараттық жүйесі.
АИТВ жұқтырғандарға
және (немесе) ЖИТС-пен
ауыратын науқастарға
медициналық- әлеуметтік
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
1-қосымша
Нысан
АИТВ жұқтырғандар және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін
________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Кезең (календарный день месяца)
Айдың күнтізбелік күнінің басында “ОНЭТ” АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастар саны
Есепке алынған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында “ОНЭТ” АЖ тіркелген АИТВ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТҚ жұқтырғандар мен ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Барлығы
Оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
Оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
АИТВ жұқтырғандарға
және (немесе) ЖИТС-пен
ауыратын науқастарға
медициналық- әлеуметтік
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
3-қосымша
Нысан
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
АИТВ жұқтырғандарға
және (немесе) ЖИТС-пен
ауыратын науқастарға
медициналық- әлеуметтік
көмек көрсеткені үшін
шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Халықты АИТВ-инфекциясына тексеру кезінде көрсетілген қызметтер тізілімі кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі:
р/с№
Қызметтің коды
Қызметтің атауы
Қызметтердің саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
АИТВ жұқтырғандарға және
(немесе) ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
5-қосымша
Нысан
Төлеуге жататын антиретровирустық препараттардың қамтамасыз етілген рецептілері туралы деректердің жиынтық тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы “___” ____________ бастап 20 ___ жылғы “___” ___________ дейін
________________________________________________
(Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қамтамасыз етілген рецептінің № мен күні
Халықаралық патенттелмеген атауы
Сауда атауы
Шғару нысаны, дозалау
Өлшем бірлігі
Өлшем білігінің бағасы (теңге) **
Өлшем бірлігіндегі саны

Сумма (тенге) (гр.7* гр8)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого сумма оплаты ____________________ тенге. (прописью)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носите)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - источник данных - информационные системы "Лекарственное обеспечение";
** указывается закупочная цена по договору с единым дистрибьютором.
Приложение 18
к приказу "О внесении
изменений и дополнений
в приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 83
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___"_________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы______________________________
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия*: _______________
Коэффициент на содержания здания**: __________
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) _____;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай_____.
Таблица. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
Наименование
Предъявленная сумма, тенге
1
2
3
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Итого к оплате _________________________________________ тенге
Руководитель поставщик
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагается реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию рови и ее компонентов, производству препаратов крови по форме согласно приложению к счету-реестру;
Примечание:
* - указывается при наличии утвержденных коэффициентов;
К данному счету-реестру прилагается реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов кров
Приложение
к счету-реестру оказанных услуг
по заготовке, переработке,
хранению и реализацию крови и
ее компонентов, производству
препаратов крови
Форма
Реестр оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
Наименование
Единица измерения
Стоимость, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Приложение 19
к приказу "О внесении
изменений и дополнений
в приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 84
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого:
Таблица №2. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
_____________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен
(уполномоченное должностное лицо поставщика): ____________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 20
к приказу "О внесении
изменений и дополнений
в приказ Министра
здравоохранения Республики
Казахстан от 20 декабря 2020
года № ҚР ДСМ-291/2020
"Об утверждении правил оплаты
услуг субъектов
здравоохранения в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования"
Приложение 85
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения в
рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы______________________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование компонентов крови
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество
Сумма, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого к оплате:
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
3. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
3.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
3.2 по услугам вне договора ____________тенге;
4. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
КБЕ:_________________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)

Сомасы(теңге)(гр.7* гр8)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны ақы төлеу сомасы ____________________ теңге.
(жазумен)
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”____________
Ескертпе:
* - деректер көзі- “Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі” ақпараттық жүйесі;
** бірыңғай дистрибьютормен жасалған шарт бойынша сатып алу бағасы көрсетіледі.
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
18-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
83-қосымша
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру үшін көрсетуге арналған шот-тізілім 20 ___ жылғы “___” _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы “___” _______ және 20___ жылғы “___” _______ аралығында 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушініңатауы: ______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Ғимаратты ұстауға арналған Коэффициент**:__________
Халықаралық біріккен комиссияның (JCI, АҚШ) стандарттары бойынша аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдар үшін тариф_____;
Түзету коэффициенті көрсететін медициналық ұйымдар үшін медициналық қызметтер Қазақстан Республикасының азаматтарына, тұратын Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай_____.
Кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтер көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
Атауы
Ұсынылған сома, теңге
1
2
3
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
Барлығы төлеуге _________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері:_____________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Күні 20___ жылғы “_____”_________
Осы шот-тізілімге дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу бойынша көрсетілген қызметтердің тізілімі қоса беріледі
шот-тізілімге қосымшаға сәйкес нысан бойынша қан препараттарын өндіру және оның компоненттері;
Ескертпе:
* - бекітілген коэффициенттер болған кезде көрсетіледі;
Осы шот-тізілімге қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу,қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтердің тізілімі қоса беріледі.
Қан мен оның компоненттерін
дайындау, қайта өңдеу, сақтау
және өткізу, қан препараттарын
өндіру бойынша көрсетілген
қызметтердің шот-тізіліміне
қосымша
Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтер тізілімі кезең: с “___” _______ 20___ бойынша “___” _______ 20___ жыл
Қан компонентінің атауы
Өлшем бірлігі
Құны, теңге
Саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
19-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
84-қосымша
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру кезінде қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы “___” _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы “___” _______ және 20___ жылғы “___” _______ аралығында 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушініңатауы: ______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
№ 1 кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтер көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
Атауы
Ұсынылған сома, теңге
1
2
3
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Медициналық кызметтің түрлері
Негіздеме (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерулер / төлемдер енгізу кезінде)
Төлем сомасы, теңге
Шегерім сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылған жиыны _______________________ теңге;
Ақы төлеуге қабылданған ___________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
"Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық сақтау
субъектілерінің қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларын бекіту
туралы"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2020 жылғы 20 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" бұйрығына
20-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
85-қосымша
20 ___ жылғы “___” _________№_______ Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру көрсетілген қызметтер актісі
кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_______________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
№ 1 кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтер көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
Саны
Сомасы
Саны
Сомасы
1
2
3
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
№ 2 кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Негіздеме
Төлем сомасы, теңге
Шегерім сомасы, теңге
1
2
3
4
3.
4.
Жиыны
Жиыны, төлемге қабылданған: _____________ теңге, оның ішінде:
1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :_________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: ___________________________________
ИИК: ___________________________________
БИК: ___________________________________
_______________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: __________________________________
Басшы: _________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Қызмет беруші:_____________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:______________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Басшысы: _________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)