Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24253.
В соответствии с пунктом 3 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Предельные цены с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.02.2023 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2023 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.01.2024 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.09.2024 № 671 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 07.03.2025 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (международное непатентованное наименование, далее – МНН, или состав)
Характеристика
Единица измерения - штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, комплект, пара, упаковка, набор, литр, шприц, шприц-ручка)
Предельная цена по МНН
1

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24253 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице–министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 Бұйрығына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.02.2023 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.01.2024 № 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.09.2024 № 671 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 07.03.2025 № 165 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Анатомиялық- терапиялық -химия-лық жіктеуіші Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы, бұдан әрі –ХПА, немесе құрамы) Дозасы, концентрациясы және дәрілік түрі көрсетілген препараттың сипаттамасы Өлшем бірлігі ХПА бойынша шекті баға
1

J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов во флаконах в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза
82,12
2
J07BC02
Инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций во флаконе 1 доза/1 мл Производство по выпуску вакцины переквалифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
шприц

J07BF04
1 және 3 типті полиомиелитті оральді қосвалентті Вакцина
құрамында иммунологиялық типтегі полиомиелит вирустарының аттенуирленген штаммдары бар, тамызғышы бар құтыда немесе пластмасса тамшуыр- құтыда
доза
82,12
2
J07BC02
А гепатитіне қарсы инактивтелген вакцина
1 доза/1 мл құтыдағы инъекцияға арналған суспензия Вакцина шығару жөніндегі өндіріс Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымына (бұдан әрі - ДДҰ) қайта дәрежеленді
шприц

раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
флакон
7 029,85
602
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка
357,76
603
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
таблетка

ішке қабылдау үшін ерітінді 5 мг/мл 240 мл (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
құты
7 029,85
602
J05AF05
Ламивудин
таблетка, 100 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка
357,76
603
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка

раствор для перитонеального диализа с глюкозой 3,86 % - контейнер 2000 мл
контейнер
2 573,91
809
B05DB
Натрия лактат + Магния хлорида гексагидрат + Кальция хлорид дигидрат + Глюкозы моногидрат + Натрия хлорид
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 3,86 %-контейнер 5000 мл
контейнер
3 684,97
810
B05DB
Натрия лактат + Магния хлорида гексагидрат + Кальция хлорид дигидрат + Глюкозы моногидрат + Натрия хлорид
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 2,27 % - контейнер 2000 мл
контейнер

перитонеальді диализге арналған глюкоза ерітіндісі 3,86% - контейнер 2000 мл
контейнер
2 573,91
809
B05DB
Натрий лактаты + магний хлориді гексагидраты + кальций хлориді дигидраты + глюкоза моногидраты + натрий хлориді
3,86% глюкозасы бар перитонеальді диализге арналған ерітінді-5000 мл контейнер
контейнер
3 684,97
810
B05DB
Натрий лактаты + Магний хлоридінің гексагидраты + Кальций хлоридінің дигидраты + Глюкоза моногидраты + Натрий хлориді
глюкозасы бар перитонеальді диализге арналған 2,27% ерітінді - 2000 мл контейнер
контейнер

9 433,13
1564
J05AR19
Эмтрицитабин, Тенофовира алафенамид и Рилпивирин
таблетки 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
4 516,82
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования

9 433,13
1564
J05AR19
Эмтрицитабин, Тенофовира алафенамид және Рилпивирин
таблеткалар 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
4 516,82
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 бұйрығына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары

65,58
23
Капилляры
80 мкл
штука
28,26
24
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,2 мл
штука
75,41
25
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3
0,5 мл
штука
73,15
26
Гипсовый бинт
Размер 15 см х 300 см
штука
585,93
27
Гипсовый бинт
Размер 20 см х 300 см
штука
765,55
28
Гипсовый бинт
Размер 10 см х 300 см
штука
436,92
29
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
2 085,81
30
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
1 253,84
31
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
5 451,27
32
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
711,41
33
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
590,5
34
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
566,91
35
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
1 716,26
36
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л.****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
1 233,54
37
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****

65,58
23.
Капиллярлар
80 мкл
дана
28,26
24.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулеріне арналған капиллярмен капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
75,41
25.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярмен капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
73,15
26.
Гипсті бинт
Өлшемі 15 см х 300 см
дана
585,93
27.
Гипсті бинт
Өлшемі 20 см х 300 см
дана
765,55
28.
Гипсті бинт
Өлшемі 10 см х 300 см
дана
436,92
29.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20 % этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,5 л полимерлі құты.
полимерлі құты
2085,81
30.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлі құты.
полимерлі құты
1253,84
31.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты үстелдік шынтақтық дозаторы бар 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
5451,27
32.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
60,0±1% изопропил спирті және 10±1% н-пропил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлі құты.
полимерлі құты
711,41
33.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлі құты.
полимерлі құты
590,5
34.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлі құты.
полимерлі құты
566,91
35.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
60,0±1% изопропил спирті және 10±1% н-пропил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлі құты.
полимерлі құты
1716,26
36.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлі құты.
полимерлі құты
1233,54
37.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****

2 103,04
39
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
3 862,96
40
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
3 853,07
41
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
5 131,22
42
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
3 540,43
43
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
3 530,54
44
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
5 427,77
45
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе дидецилдиметиламмоний хлорида 0,3%, этилового спирта 20%, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
3 839,28
46
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
3 829,38
47
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
658,68
48
Защитный комплект одноразового применения
Защитный комплект одноразового применения: 1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию); 2. Бахилы; 3. Маска фильтрующая; 4. Очки защитные; 5. Салфетка одноразовая; 6. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 7. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия.
комплект

2103,04
39.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты үстелдік шынтақтық дозаторы бар 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3862,96
40.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты үстелдік шынтақтық дозаторы бар 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3853,07
41.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
60,0±1% изопропил спирті және 10±1% н-пропил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты дозаторсыз 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
5131,22
42.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты дозаторсыз 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3540,43
43.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Тікбұрышты дозаторсыз 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3530,54
44.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
60,0±1% изопропил спирті және 10±1% н-пропил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс дозаторымен цилиндрлік 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
5427,77
45.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс дозаторымен цилиндрлік 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3839,28
46.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісінің күтімі бойынша функционалдық қоспалары негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс дозаторымен цилиндрлік 1,0 л полимерлі құты.
полимерлі құты
3829,38
47.
Фиброэндоскопияға арналған тістеуіш
бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес
дана
658,68
48.
Бір рет қолданылатын қорғану жиынтығы
Бір рет қолданылатын қорғану жиынтығы: 1. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бойы 158-188, оның ішінде өлшемі 54 (XXL) және бойы (176) әдепкі бойынша); 2. Бахилалар; 3. Сүзетін маска; 4. Қорғану көзілдірігі; 5. Бір реттік сүрткі; 6. Латексті қолғаптар (өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 7. Резеңке қолғап (нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 8. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық

7 533,39
49
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером L, из полистирола
штука
202,40
50
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером S, из полистирола
штука
197,56
51
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером M, из полистирола
штука
199,03
52
Зонд для энтерального питания, размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм
штука
364,42
53
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм
штука
364,42
54
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 40,0 см диаметр 4,7 мм
штука
364,42
55
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм
штука
364,42
56
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм
штука
364,42
57
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм
штука
364,42
58
Зонд для энтерального питания, размер СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 6 длина 40,0 см диаметр 2,0 мм
штука
364,42
59
Зонд для энтерального питания, размер: СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 8 длина 40,0 см диаметр 2,7 мм
штука
364,42
60
Зонд желудочный размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
61
Зонд желудочный размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
62
Зонд желудочный размер СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 85 см, диаметр 4,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
63
Зонд желудочный размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 85 см, диаметр 5,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
64
Зонд желудочный размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 85 см, диаметр 6,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
65
Зонд желудочный размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 85 см, диаметр 6,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука

7533,39
49.
Екі жарғақшалы стерильді Куско айнасы
стерильді, бір реттік, өлшемі L, полистиролдан жасалған
дана
202,40
50.
Екі жарғақшалы стерильді Куско айнасы
стерильді, бір реттік, өлшемі S, полистиролдан жасалған
дана
197,56
51.
Екі жарғақшалы стерильді Куско айнасы
стерильді, бір реттік, өлшемі М, полистиролдан жасалған
дана
199,03
52.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
364,42
53.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
364,42
54.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
364,42
55.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
364,42
56.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
364,42
57.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
364,42
58.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,0 мм
дана
364,42
59.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі: СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,7 мм
дана
364,42
60.
Асқазан зонды, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана
669,41
61.
Асқазан зонды, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана
669,41
62.
Асқазан зонды, өлшемі СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана
669,41
63.
Асқазан зонды, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 85 см, диаметрі 5,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана
669,41
64.
Асқазан зонды, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана
669,41
65.
Асқазан зонды, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйірлік тесіктері бар
дана

1. простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект

1. операциялық үстелге жайма 190 см х 160 см -1 дана. 2. адгезивті жиегі бар жайма, тоқыма емес материалдан жасалған 90 см х 80 см - 1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған 160 см х100 см жайма, ойығы 7 см х 40 см және адгезивті жиегі -1 дана. 4. аспаптық үстелге ылғал өткізбейтін Мейо қабы, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см-1 дана, 5. адгезивті операциялық лента, тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см-1 дана. 6. сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см - 4 дана
жиынтық

2 285,06
104
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт. 3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1 214,32
105
Комплект для полушарной операции
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.

2 285,06
104.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір реттік жиынтық, стерильді
1. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 30 см x 30 см-5 дана. 2. жаңа туған нәрестеге арналған жайма 100 см х100 см-2 дана 3. ылғал өткізбейтін төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
1214,32
105.
Жарты шарлы операцияға арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 55х65 см қалта-қабылдағыш, ауданы 40 г/ш. м. - 1 дана.
2. Диаметрі 60см полиэтиленнен жасалған қорғану қабы - 1 дана.

3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5 Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4 592,21
106
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный

3. Жайма 140 х 160см, адгезивті ойығы бар 30х40 см, ауданы 40 г/ш. м. - 1 дана.
4. Адгезивті жиегі бар 160х210 см жайма, ауданы 40 г/ш.м.- 1 дана.
5 Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см-4 дана.
6. Операциялық лента 5х50 см, ауданы 40 г /ш. м - 2 дана.
7. Адгезивті жиегі 40х80 см басқа операция жасауға жайма, ауданы 40 г/ш.м. - 1 дана.
жиынтық
4 592,21
106.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір реттік стерильді акушерлік жиынтық

1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 пара.6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
1 249,07
107
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука

1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/ ш. м. 2. ламинатталған жайма 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / ш.м 3. сүрткі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г / ш.м - 1 дана. 4. босанатын әйелге арналған жейде тығыздығы 25 г/ ш. м. - 1 дана, 5. ұзын бахилалардың тығыздығы 25 г /ш. м. - 1 жұп.6. қалпақ-берет тығыздығы 18 г / ш.м - 1 дана. 7.қағаз сүрткі 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
1249,07
107.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір реттік стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1 дана. 2. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1 дана. 3. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 80см х 70см-2 дана.
дана

803,25
108
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
1 046,44
109
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140*80 см – 1 шт. 2. Салфетка подкладная 70*80 см – 2 шт. 3. ПелҰнка – впитывающая 60*60 см – 1 шт. 4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка клип – берет – 1 шт. 6. Салфетка впитывающая 20*20 см – 2 шт. 7. Бахилы из нетканого материала низкие – 1 пара. 8. Маска медицинская трехслойная – 1шт. 9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
комплект
2 282,80
110
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;2. пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт.5. простыня 2,0 м х 1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука
1 702,92
111
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Простыня 80см х 140см с липким краем - 2шт.
штука
2 101,23
112
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный

803,25
108.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір реттік стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1 дана.
3. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана .
4. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 80см х 70см-2 дана.
дана
1046,44
109.
Төсек-орын жиынтығы, босанатын әйелдерге арналған акушерлік тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді
1. Жайма 140*80 см – 1 дана. 2. Астына төселетін сүрткі 70*80 см - 2 дана.3. Жаялық – сіңіргіш 60*60 см – 1 дана. 4. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана 5. Бас-киім – берет -1 дана. 6. Сіңіргіш сүрткі 20*20 см – 2 дана.7. Тоқыма емес материалдан жасалған қысқа бахила-1 жұп. 8. Үш қабатты медициналық маска-1 дана 9. Сіңіргіш төсем-2 дана
жиынтық
2282,80
110.
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жабысқақ жиегі 0,7 м х 0,8 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі 2,0 м х 1,4 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана;3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/ш. м. – 1 дана;4. сүрткі 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/ш. м. – 1 дана 5. жайма 2,0 м х 1,4 м ауданы 25 г / м ш. - 1 дана
дана
1702,92
111.
Операциялық өрісті шектеуге арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 140см жайма – 2 дана.
дана
2101,23
112.
Операциялық өрісті шектеуге арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді жиынтық

1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем - 2 шт.
штука
1 879,55
113
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
3 891,49

1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 70см сүрткі-2 дана .
дана
1879,55
113.
Жалпы хирургияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см-4 дана 3. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана. 4. Адгезивті операциялық лента 10 см х 50 см-1 дана. 5. адгезивті жиегі бар 75 см х 90 см жайма – 2 дана. 6. адгезивті жиегі бар 175 см х 180 см жайма -1 дана. 7. адгезивті жиегі бар 150 см х 250 см жайма -1 дана
жиынтық
3 891,49

114
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
1 433,90
115
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект

114.
Аспаптық үстелді жабуға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана – 2. адгезивті жиегі 35 см х 40 см қалта-1 дана.3. адгезивті жиегі 20 см х 40 см қалта-1 дана –
жиынтық
1 433,90
115.
Қуыстық операцияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. 340 см х 180 см, ойығы 20 см х 30 см, инцизді үлбірі және сұйықтық жинауға арналған қап, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 2. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана 3. Тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см-4 дана
жиынтық

6 227,28
116
Комплект для стентирования стерильный , одноразового применения.
1. Покрывало для пациента, изготовлено из нетканого материала 150 × 190 см – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала – 2шт.
3. Впитывающая салфетка, изготовлена из нетканого материала 40 × 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, изготовлено из нетканого материала 110 × 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена 190 × 320 см – 1шт.
6. Марлевые тампоны, изготовлены из марли (10 × 10 см) – 30шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
8. Функционная игла 18G изготовлена из пластика и сплава металлов 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G изготовлен из нетканого материала 10 см – 1шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
12. Трехходовой запорный кранник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. Трехходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (30 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G 1 ½ (4 см) (желтая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.

6 227,28
116.
Стенттеуге арналған стерильді жиынтық, бір рет қолданылатын.
1. Пациентке арналған жамылғы, тоқыма емес материалдан жасалған 150 × 190 см – 1 дана.
2. Халат, тоқыма емес материалдан жасалған -2 дана.
3. Сіңіргіш сүрткі, тоқыма емес материалдан жасалған 40 × 50 см– 2 дана.
4. Аппаратқа арналған жабынды, тоқыма емес материалдан жасалған 110 × 110 см -1 дана.
5. Екі тесігі бар, мөлдір үлбірлі жиегі бар тоқыма емес материалдан және полиэтиленнен жасалған 190 × 320 см ангиографиялық жайма – 1 дана.
6. Дәке тампондары дәкеден жасалған (10 × 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11, пластиктен және металл қорытпадан жасалған -1 дана.
8. 18G функционалды инесі пластиктен және 7 см металл қорытпадан жасалған-1 дана.
9. 20 G интродьюсері 10 см тоқыма емес материалдан жасалған – 1 дана.
10. Торк-девайс (айналдырғаш), пластиктен жасалған – 1 дана.
11. Y-коннектор, пластиктен және металл қорытпадан жасалған -1 дана.
12. RА RH OFF (1000 psi) үш жүрісті бітеу краны, пластиктен жасалған-1 дана.
13. Үш жүрісті манифольд, RA RH OFF (1100 psi), пластиктен жасалған – 1 дана.
14. Жоғары қысымды RA/FLL желісі 125cm (1000 psi) пластиктен жасалған – 2 дана.
15. Қосарлы клапаны бар (30 psi) 150 см вена ішіне құюға арналған жиынтық, пластиктен жасалған – 1 дана.
16. Ортаның контрастылығына арналған жинақ, 150 см пластиктен жасалған – 1 дана.
17. Шприц 2,5 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
18. Шприц 10 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
19. Шприц 10 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
20. Шприц 20 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
21. Ине 20 G 1 ½ (4 см) (сары), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.

22. Игла 21 G 1 ½ (4 см) (зеленая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250мл (диаметр 10 см), изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000мл (диаметр 28 см), изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол пульта для дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
штука
77 571,57
117
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения

22. Ине 21 G 1 ½ (4 см) (жасыл), пластиктен және металл қорытпадан жасалған -1 дана.
23. 120 мл стакан, пластиктен жасалған – 1 дана.
24. Тостаған 250мл (диаметрі 10 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
25. Тостаған 5000мл (диаметрі 28 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
26. Қашықтан басқару пультінің қабы 15 × 30 см – 1 дана.
дана
77 571,57
117.
Басқа операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан стерильді жиынтық, бір рет қолданылатын

1. чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2779,08
118
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. фартук ламинированный – 1 шт. 2. комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука

1. аспаптық үстелге арналған қап, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см -1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған 250 см х 180 см жайма, адгезивті ойығы 70 см х 10 см – 1 дана, 3. тоқыма емес материалдан жасалған 160 см х 100 см операциялық жайма -1 дана. 4. адгезивті жиегі 80 см х 40 см сүрткі-1 дана, 5. операциялық адгезивті лента тоқыма емес материалдан жасалған 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
2779,08
118.
Күшейтілген қорғауға арналған стерильді жиынтық, бір рет қолданылатын
1. ламинатталған алжапқыш-1 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон-1 дана. 3. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар-1 жұп
дана

3 336,56
119
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
3 991,55
120
Комплект для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
4. Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт. 5. Шапочка - берет - 1 шт.
штука
1 062,95
121
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
798,46
122
Комплект для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный

3 336,56
119.
Оториноларингологиялық бір реттік стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған 190 см х 160 см операциялық жайма – 1 дана.2. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған ойығы 7 см х 40 см 160 см х 100 см операциялық жайма – 1 дана 3. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 175 см х 160 см операциялық жайма – 1 дана. 4. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 75 см сүрткі-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см операциялық жабысқақ лента – 2 дана, 6. қағаздан сіңіретін 22 см х 23 см сүрткі-1 дана.
дана
3 991,55
120.
Неонатологқа арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді жиынтық
1. Тесігі 4,5 см х 7,2 см ламинатталған 80 см х 60 см жайма - 1 дана.
2. Ламинатталған 80 см х 60 см жайма -1 дана.
3. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см-4 дана.
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана . 5. Телпек-берет-1 дана.
дана
1 062,95
121.
Жараларды өңдеуге арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. латексті қолғаптар-1 жұп 2. дәке шарлары (тампондар) - 5 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі өлшемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
798,46
122.
Тоқыма емес материалдан жасалған Кесарь тілігі операциясына арналған бір реттік стерильді жиынтық

1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
4935,11
123
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука

1. Кесарь тілігіне арналған жайма 140 см х 240 см, бұрғышы және сұйықтыққа арналған қалтасы бар - 1 дана.
2. Аспаптық үстелге ламинатталған жайма 140 см х 200 см-1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см-1 дана.
4. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см-4 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
4935,11
123.
Офтальмологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. тоқыма емес материалдан жасалған 150 см х 200 см жайма -1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған 170 см х 260 см жайма – 1 дана.
дана

1 772,77
124
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
947,72
125
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука

1 772,77
124.
Тігістерді алуға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. Латексті қолғаптар-1 жұп 2. тігістерді алуға арналған пышақ (скальпель №12) - 1 дана 3. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткілер өлшемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
947,72
125.
Абортқа арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді, бір рет қолданылатын
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см-1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз сүрткісі 22 см х 23 см-4 дана
дана

1 199,79
126
Комплект из нетканого материала для аборта стерильный
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара.
комплект

1 199,79
126.
Абортқа арналған тоқыма емес материалдан жасалған стерильді жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190см, ауданы 40г/ ш.м - 1 дана.
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш-жаялық 60 х 60см, ауданы 240 г / ш.м - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см-4 дана .
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, көлемі 25 г/м шаршы метр-1 дана .
5. Әйелдердің гигиеналық төсемі-2 дана.
6. Клип-берет қалпағы, ауданы 18 г/м ш. - 1 дана.
7. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см ауданы 40 г /ш.м - 1 жұп
жиынтық

2 201,16
127
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
4398,95
128
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
комплект

2 201,16
127.
Гинекологиялық операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см тесігі бар, айналасында адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см-4 дана 4. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 5. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 6. операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 2 дана.7. 60 см х 60 см сіңіргіш төсеніш-1 дана
жиынтық
4398,95
128.
Гинекологиялық операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. 230 х 240см жайма, айналасында адгезивті жиегі бар диаметрі 8см, тесігі 9 х 13см, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар, ішіне бахилалары және сұйықтықты жинауға және бұруға арналған ішіне салынған қалтасы бар, ауданы 54 г/ ш.м - 1 дана.
2. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап 80 х 145см, ауданы 30 г/ ш.м - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 х 25см-4 дана.
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 200см, ауданы 40 г / ш.м - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, ауданы 40 г/ ш.м - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеніш 60 х 90см, ауданы 240 г / ш.м - 1 дана.
жиынтық

8 130,64
129
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. 4. адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
12 730,68
130
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
4 034,17
131
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
3 030,77
132
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
4095,63
133
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
комплект
3 166,12
134
Комплект из нетканого материала для основной хирургии
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.

8130,64
129.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. операциялық үстелге арналған 150 см х 190 см жайма – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см-4 дана 3. Мейо үстеліне қап 80 см х 145 см-2 дана. 4. операциялық адгезивті лента 9 см х 50 см-2 дана.5. бахилалар 25 см х 40 см-1 жұп 6. ойығы 20 см х 100 см 175 см х 260 см жайма – 1 дана 7. 300/225 см х 370 см, тесігі 33 см х 38 см, екі жағынан да 3 қалтасы бар кіріктірілген инцизді үлбірі бар кардиожаялық-1 дана.
жиынтық
12730,68
130.
Ламинэктомияға арналған бір реттік стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған 190 см х 160 см операциялық жайма – 1 дана.2. ламинэктомияға арналған жайма 160 см х 300 см тоқыма емес материалдан ойығы 20 см х 30 см инцизді үлбірмен – 1 дана 3. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 90 см сүрткі-4 дана – 4. қағаз сіңіргіш сүрткі 22 см х 23 см -3 дана
дана
4 034,17
131.
Липосакцияға арналған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 90 см х 80 см жайма -2 дана. 2. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 160 см х 150 см жайма – 1 дана, 3. адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 160 см х 120 см жайма – 1 дана. 4. сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см-1 дана.5. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см-1 жұп 6. адгезивті лента 50 см х 10 см-2 дана
дана
3 030,77
132.
Омыртқа арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. 225 см х 320 см жайма, тесігі 11 см х 22 см, адгезивті жиектері бар, операциялық өріс аймағының айналасындағы сіңіргіш қабаты бар– 1 дана. 2. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма -1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған 30 см х 40 см сүрткі -2 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана
жиынтық
4095,63
133.
Омыртқаға операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. тоқыма емес материалдан жасалған 160 см × 110 см операциялық жайма – 2 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған 300 см × 160 см жайма, тесігі 7 см х 18 см, инцизді үлбірі бар жайма – 1 дана 3. сіңіргіш қағаз сүрткісі 22 см × 23 см – 4 дана.
жиынтық
3 166,12
134.
Негізгі хирургияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап 80 х 145см, ауданы 30 г/ ш.м - 1 дана.
2. Адгезивті жиегі бар 160 х 240см жайма, ауданы 40 г / ш.м - 1 дана.
3. Адгезивті жиегі бар 160 х 180см жайма, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.

4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
3 338,99
135
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект

4. Адгезивті жиегі 80 х 100см жайма, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
5. Операциялық лента 10 х 50см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
жиынтық
3 338,99
135.
ЛОР операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. 180 см х 120 см, диаметрі 10 см болатын тесігі бар, айналасында адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см-4 дана 4. операциялық үстелге қойылатын 180 см х 140 см жайма - 1 дана, 5. операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық

2703,21
136
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2. простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
3 016,85
137
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4. простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5. простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3 482,08
138
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4 простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3063,07
139
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций

2703,21
136.
ЛОР операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. адгезивті жиегі бар 180 см х 140 см жайма -1 дана. 2. жайма 70 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар – 1 дана 3. 150 см х 125 см U-тәрізді ойығы 7 см х 40 см және айналасындағы адгезивті қабаты бар жайма – 1 дана. 4. аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана. 5. сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см-4 дана, 6. операциялық үстелге қойылатын 180 см х 140 см жайма -1 дана, 7. операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
3 016,85
137.
Отоларингологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жабысқақ жайма 75 см х 75 см-1 дана.4. жабысқақ жайма 200 см х 200 см-1 дана.5. жайма 125 см х 150 см жабысқақ тілігі 7 см х 40 см – 1 дана. 6. операциялық жабысқақ лента 10 см х 50 см-2 дана.7. қағаз сүрткі 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3 482,08
138.
Жарты шарлы операцияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. тоқыма емес материалдан жасалған адгезивті жиегі бар қалта – қабылдағыш 55 см × 65 см-1 дана. 2. қорғану қабы диаметрі 60 см, тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған 160 см × 140 см жайма, адгезивті ойығы 30 см х 40 см-1 дана. 4 адгезивті жиегі бар жайма, тоқыма емес материалдан жасалған жайма 210 см × 160 см – 1 дана. 5. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 см × 23 см – 4 дана.
дана
3063,07
139.
Урологиялық операцияларға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық

1. простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол 145 см х 80 см – 1 шт. 3. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
3238,79
140
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный

1. 240 см х 150 см сопақша тесігі 10 см х 20 см айналасындағы адгезивті қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 145 см х 80 см-1 дана. 3. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 4. төсеніш 60 см х 60 см-1 дана – 5. сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см-4 дана 6. операциялық адгезивті лента 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
3238,79
140.
Урологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді

1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3 654,53
141
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт. 3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
комплект
7 270,95

1. тоқыма емес материалдан жасалған 150 см х 200 см жайма -1 дана. 2. аяққа арналған қорғану жабыны бар 150 см х 200 см жайма -1 дана 3. адгезивті лента 10 см х 50 см-1 дана.4. қағаз сүрткі 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3 654,53
141.
Тізе буынының артроскопиясына арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. Артроскопияға арналған диаметрі 7 см созылғыш тесігі бар 200 см х 300 см жайма, ауданы 54 г/ ш.м. – 1 дана 2. Аспаптық үстелге біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см, 30 г/ш.м. ауданы-1 дана 3. Бахила 33 см х 55 см, ауданы 40 г/ш. м. – 1 дана 4. Жайма 100 см х 80 см, ауданы 40 г /ш.м. – 1 дана 5. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см-2 дана. 6. Бауға арналған қап 15 см х 240 см, ауданы 30 г/ ш.м., картон ұстағышы бар – 1 дана.
жиынтық
7 270,95

142
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня на инструментальный стол 150х190 см - 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30х40 см - 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10х50 см – 1шт.
5. Простыня 150х180 см - 1 шт;
6. Бахила 33х55см – 1шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225х320 см с эластичными манжетами диаметром 6 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и манжетой 7 см и с выходным отверстием – 1шт.
комплект

142.
Тізе буынының артроскопиясына арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. Аспаптық үстелге 150х190 см жайма -1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған 30х40 см орамал-2 дана.
3. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80х145 см-1 дана.
4. Адгезивті лента 10х50 см-1 дана.
5. Жайма 150х180 см - 1 дана;
6. Бахила 33х55см-1 дана.
7. Диаметрі 6 см иілгіш манжеттерімен тізе буынының артроскопиясына арналған 225х320 см жайма, сұйықтық жинауға арналған кіріктірілген қабылдау қаптары және манжеті 7 см және шығу тесігі бар – 1 дана.
жиынтық

8 710,98
143
Комплект стерильный операционный одноразовый артроскопии плеча
1 .Простыня 240х180 см с U-образным вырезом 20х60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2 .Простыня 180х140 см с адгезивным краем – 1 шт.
3 .Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Чехол на руку 80х20 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25х25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5х 30 см - 1 шт.

8710,98
143.
Иық артроскопиясы стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. U-тәрізді ойығы 20х60 см және айналасындағы адгезивті қабаты бар 240х180 см жайма-1 дана.
2. Адгезивті жиегі бар 180х140 см жайма -1 дана.
3. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80х145 см-1 дана.
4. Қолға қап 80х20 см-1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25х25 см-4 дана –
6. Операциялық адгезивті лента 2,5 х 30 см - 1 дана.

7. Простыня 180х140 см на операционный стол – 1 шт.
комплект
3 810,40
144
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт. 3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
комплект

7. Операциялық үстелге 180х140 см жайма – 1 дана.
жиынтық
3 810,40
144.
Артроскопияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған екі қабатты сіңіргіш жайма 140 см х 190 см, ауданы 54 г / ш.м – 1 дана 2. Аспаптық үстелге біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см, ауданы 30 г / ш.м – 1 дана 3. Операциялық үлкен жайма 220 см х 320 см иілгіш тесігі 5 см және 7 см, айналасында сіңіргіш аймағы, бұрғышы және сұйықтық жинауға арналған қалтасы бар, 54 г/м ш. м. - 1 дана
жиынтық

8 776,72
145
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. 2. бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара 3. простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
2 427,46
146
Комплект для цистокопии
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
1 447,55
147
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
2 209,18
148
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. простыня 210 см х 160 см – 1 шт. 3. наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2 739,50
149
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
583,60
150
Комплект из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный

8776,72
145.
Цистоскопияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. аспаптық үстелге жайма 120 см х 140 см-1 дана. 2. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-1 жұп 3. жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан 9 см х 15 см шат аймағында тесігі, аяққа арналған бүйірлік ойықтары бар – 1 дана.
жиынтық
2 427,46
146.
Цистокопияға арналған жиынтық
1. Ұзын бахила 70 х 120см, ауданы 40 г / ш.м - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған жайма 110 х 160см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
3. Диаметрі 7 см адгезивті тесігі бар 45 х 70 см сүрткі, ауданы 40 г/ш.м. - 1 дана.
жиынтық
1 447,55
147.
Стерильді бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған төсек-орын жиынтығы
1. жастық тысы 80 см х 70 см-1 дана. 2. жайма 200 см х 160 см-1 дана.3. көрпе тысы 200 см х 160 см-1 дана.
дана
2 209,18
148.
Бір реттік төсек-орын жиынтығы, стерильді бір рет қолданылатын
1. жастық тысы 60 см х 60 см-1 дана. 2. жайма 210 см х 160 см-1 дана.3. матрасқап 210 см х 90 см-1 дана. 4. көрпе тысы 210 см х 140 см-1 дана.
жиынтық
2 739,50
149.
Имплантацияға арналған стоматологиялық тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. жайма 100 см × 160 см тоқыма емес материалдан жасалған, сопақша тесігі 7 см х 10 см-1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
583,60
150.
Пародонтологиялық операцияларға арналған тоқыма емес материалдан жасалған стоматологиялық жиынтық, бір реттік, стерильді

1. Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт
2. Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт..
комплект
353,93
151
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука

1. Сүрткі 45 х 65см сопақша тесігі 7 х 10см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
2. Сіңіргіш сүрткі 50 х 80см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
жиынтық
353,93
151.
Тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, жаңа туған нәрестеге арналған стерильді, бір рет қолданылатын
1.Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 80 см х 90 см-2 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. полимерден сәйкестендіру үшін білезік-1 дана 4. полимерден жасалған кіндік қысқышы-1 дана
дана

1092,15
152
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект

1092,15
152.
Краниотомияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. адгезивті жиегі 50 см х 50 см жайма - 4 дана. 2. краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инцизді үлбірмен, қаппен және 30 см x 20 см бұрумен - 1 дана, 3. операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аймағы 75 см x 190 см - 1 дана. 4. операциялық адгезивті лента 9 см x 49 см-1 дана.5. Сүрткі 19 см x 25 см-2 дана.
жиынтық

8125,16
153
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
2. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука

8125,16
153.
Нейрохирургияға (Краниотомияға) арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық жабындар жиынтығы
1. Диаметрі 12,2 см адгезивті жиегі бар 140 см х 220 см жайма-1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
4. Аспаптық үстелге 80 см х 70 см ламинатталған жайма-1 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 140 см х 80 см-1 дана.
дана

2137,29
154
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1750,63
155
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная – 2 шт.
штука

2137,29
154.
Нейрохирургияға (Омыртқалық) арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық жабындар жиынтығы
1. Адгезивті жиегі 7 см х 18 см 140 см х 220 см жайма - 1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Аспаптық үстелге 70 см х 80 см ламинатталған жайма-1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1750,63
155.
Офтальмологтарға арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық жабындар жиынтығы
1. 100 см х 100 см қалталы және жабысқақ саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Ламинатталған сүрткі 70 см х 80 см – 2 дана.
дана

1864,59
156
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука

1864,59
156.
Офтальмологтарға арналған тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық жабындар жиынтығы
1. Адгезивті тесігі 4,5 см х 7,2 см жайма 120 см х 100 см - 1 дана.
2. 140 см х 80 см адгезивті жиегі бар пациентке жайма-1 дана .
3. Аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 140 см х 80 см-1 дана.
4. Бөрік-берет-1 дана.
5. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см-4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана

1 746,37
157
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
6 188,48
158
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
535,00
159
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
5049,29
160
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4 771,97
161
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
1 165,62
162
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Шапочка берет – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Маска – 1 шт.
штука
917,10
163
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный

1746,37
157.
Травматологияға арналған стерильді операциялық бір реттік жиынтық
1. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма-1 дана 2. 30 см х 40 см сіңіретін тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі -2 дана, 3. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген Мейо қабы 80 см х 145 см-1 дана. 4. адгезивті лента 9 см х 50 см-1 дана . 5. жайма 75 см х 90 см, адгезивті жиегі бар - 1 дана. 6. жайма 150 см х 180 см, адгезивті шеті бар - 1 дана.7. жайма 225 см х 260 см, ойығы 10 см х 100 см - 1 дана, 8. 175 см х 270 см жайма, 45 см х 65 см ойығы бар шынтақшаға жабылған жайма - 1 дана, 9. бахила 33 см х 110 см-1 дана.
жиынтық
6 188,48
158.
Қорғауды күшейтуге арналған стерильді жиынтық
1. алжапқыштың тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана
дана
535,00
159.
Балалар хирургиясына арналған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. тоқыма емес материалдан жасалған 150 см х 200 см жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелдегі 80 см х 145 см жайма – 1 дана. 3. тесігі бар аяққа арналған 170 см х 175 см жайма – 1 дана. 4. тесігі бар анестезияға арналған 155 см х 260 см жайма – 1 дана. 5. Сүрткі 33 см х 33 см-4 дана.
жиынтық
5049,29
160.
Проктологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір реттік, стерильді
1. тоқыма емес материалдан жасалған 150 см х 200 см жайма -1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған 80 см х 145 см жайма -1 дана 3. жайма 75 см х 90 см-1 дана.4. екі тілігі және аяққа арналған қорғану жабыны бар 260 см х 320 см жайма-1 дана, 5. адгезивті лента 2 см х 33 см-2 дана.6. адгезивті лента 10 см х 50 см-1 дана.7. қағаз сүрткі 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
4 771,97
161.
Хирургиялық стерильді жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш. м. - 1 дана ; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана;3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм / ш. м. - 1 жұп – 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана.
дана
1 165,62
162.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Телпек берет-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Маска - 1 дана.
дана
917,10
163.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық жиынтық

1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
штука
1 435,32
164
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 шт. 2. Шапочка-колпак плотность 40 грамм/кв.м – 1 шт. 3. Маска медицинская трехслойная плотность 20 грамм/кв.м – 1 шт. 4. Фартук – 1 шт. 5. Бахилы из нетканого материала высокие плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 пара.
комплект
1 890,85
165
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
1 295,26
166
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала

1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Пилотка-қалпақ-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Алжапқыш-1 дана.
5. Маска - 1 дана.
дана
1 435,32
164.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110 – нан 140 см-ге дейін) тығыздығы 28 және 40 грамм/ш.м-1 дана 2. Бас-киім-қалпақ тығыздығы 40 грамм/ш.м – 1 дана, 3. Медициналық үш қабатты маска тығыздығы 20 грамм/ш.м – 1 дана 4. Алжапқыш-1 дана.5. Тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/ш. м-1 жұп.
жиынтық
1890,85
165.
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана;2. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 жұп – 3. үш қабатты медициналық маска - 1 дана;4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана .
дана
1 295,26
166.
Операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық, стерильді тоқыма емес материалдан жасалған

1. Простыня с адгезивным краем, 160*200 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт. 2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
2 213,64
167
Комплект белья для кардиоваскулярных операций стерильный одноразовый
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
4. Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
5. Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт.
6. Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт.
7. Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт.
8. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
9. Бахилы полиэтиленовые - 1 пара
10. Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
11. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
12. Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
17 702,44
168
Комплект для лапароскопии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги; 5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
7 345,79
169
Комплект белья хирургического для операции на голове и шее
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня операционная 100 x 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 40 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 x 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см, пл. 40 г/м кв. - 4 шт.
7. Простыня на операционный стол 160 x 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.

1. Адгезивті жиегі бар жайма, 160*200 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана 2. Адгезивті жиегі бар сүрткі, 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
2 213,64
167.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған стерильді бір реттік іш киім жиынтығы
1. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап 80 х 145см, ауданы 30 г/ ш.м - 1 дана.
2. Торакальды жайма 200/300 х 330 см (операциялық араласу аймағы 32 х 40см), ауданы 54 г/ ш.м - 1 дана.
3. Адгезивті жиегі 80 х 90см жайма, ауданы 40 г/ш. м. - 2 дана.
4. Перинеальді жабыны бар жайма 200 х 260см, ойығы 20 х 105см, ауданы 54 г/ш. м. - 1 дана.
5. Орамал 30 х 40см, ауданы 40 г/ш.м - 6 дана.
6. Операциялық лента 10 х 50см, ауданы 40 г/ш.м - 3 дана.
7. Сымды ұстағыш 2 х 30см -2 дана.
8. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см, ауданы 40 г/ш.м - 1 жұп
9. Полиэтилен бахилалар-1 жұп
10. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 240см, ауданы 40 г / ш м. - 1 дана.
11. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, ауданы 40 г / ш.м - 1 дана.
12. Дефибрилляторға арналған қап 33 х 38см, көлемі 30 г/ш.м - 1 дана.
жиынтық
17702,44
168.
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 2. Операциялық жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 3. Лапароскопияға арналған жайма, өлшемі 280*180 см, тесігі бар, жабысқақ бекіткіші бар екі қалтасы, инциционды үлбір және түтіктерге арналған тесіктері бар тоқыма емес материалдан жасалған қосымша ендірмелері бар, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны – 4 дана, қағаздан жасалған; 5. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны – 2 дана, жабысқақ бекіткіші бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
7345,79
169.
Бас және мойынға операция жасауға арналған хирургиялық киім жиынтығы
1. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап 80 x 145см, ауданы 30 г/ш.м - 1 дана.
2. Жайма 180 x 250см ойығы 10 x 70см, жабысқақ жиегі бар, ауданы 40 г/ш.м - 1 дана.
3. Операциялық жайма 100 x 160см, ауданы 40 г / ш.м - 1 дана.
4. Адгезивті жиегі 40 x 80см сүрткі, ауданы 40 г/м ш. метр -1 дана.
5. Операциялық лента 10 x 50см, ауданы 40 г/ ш.м - 2 дана.
6. Сіңіргіш сүрткі 30 x 40см, ауданы 40 г/ ш.м - 4 дана.
7. Операциялық үстелге арналған жайма 160 x 200см, ауданы 40 г/ш.м - 1 дана.

8. Простыня для покрытия головы 80 x 140см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4 273,72
170
Комплект для ангиографии
1.Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2.Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3.Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги; 6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией
комплект
4 708,82

8. Басын жабуға арналған жайма 80 x 140см, ауданы 40 г/ш.м - 1 дана.
жиынтық
4 273,72
170.
Ангиографияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
3. Ангиографияға арналған жайма, өлшемі 300 * 180 см, екі тесігі бар, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
4. Екі тесігі бар түтіктерге арналған бекіткіш, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны – 2 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны – 1 дана, жабысқақ бекіткіші бар тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
4708,82

171
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. Чехол на инструментальный стол 145*80см - 1 шт.
2. Простыня операционная 100*80см - 1 шт
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт.
4. Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см - 1 шт.
5. Карман-приемник 50*75/20см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10 - 1 шт.
7. Бахилы 1 пара.
8. Простыня 180*250см с вырезом,с адгезивным краем-1шт.
комлект

171.
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге қап 145*80см-1 дана. 2.Операциялық жайма 100*80см-1 дана 3. Қауырсын жабыны бар жайма, өлшемі 230*180 см және ойығы 20*100 см, саны - 1 дана.4. Тесігі және қабылдағыш қалтасы бар торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см - 1 дана, 5. Қабылдағыш қалта 50*75/20см-1 дана. 6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 - 1 дана 7.Аяқ киім 1 жұп. 8. Ойығы, адгезивті жиегі бар 180 * 250см жайма - 1 дана.
жиынтық

12 145,92
172
Комплект для кесарево сечения
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
12 084,10
173
Комплект для операции на бедре

12 145,92
172.
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 2. Операциялық үлкен жайма, өлшемі 190*160 см, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 3. Операциялық шағын жайма, көлемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 4. Операциялық жайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, бұрғышы және инцизионды үлбірі бар, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан жасалған; 6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ бекіткіші бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
12 084,10
173.
Жамбасқа операция жасауға арналған жиынтық

1.Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала; 2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала; 6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; 8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала
комплект
8 993,61

1.Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 2. Адгезивті жиегі бар жайма, өлшемі 180*160 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 3. Адгезивті жиегі бар жайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқыма материалдан жасалған; 4. Ойығы бар жайма, өлшемі 250*180 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 5. Адгезивті жиегі бар ылғал өткізбейтін жайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 6. Операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 7. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан жасалған; 8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
8993,61

174
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
175
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
176
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
177
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука

174.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1.Тоқыма емес материалдан жасалған астына төселетін сүрткі 30 см х 40 см-1 дана.
2. Эйер шпателі - Фолькман қасығы-1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
дана
318,91
175.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Тоқыма емес материалдан жасалған астына төселетін сүрткі 30 см х 40 см-1 дана.
2. Эйер шпателі - Фолькман қасығы-1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
дана
318,91
176.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Тоқыма емес материалдан жасалған астына төселетін сүрткі 30 см х 40 см-1 дана.
2. Эйер шпателі - Фолькман қасығы-1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
дана
318,91
177.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін сүрткі-1 дана.
2. Эйер шпателі - Фолькман қасығы-1 дана.
3. Бір реттік Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана

3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
888,00
180
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер S - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
890,54
181
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер M - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект

3. Бір реттік Куско айнасы ( L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана
888,00
180.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі S - 1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр шпателі-1 дана.4. Астына төселетін сүрткі 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі 20*20 см – 1 дана
жиынтық
890,54
181.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі M-1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр шпателі-1 дана.4. Астына төселетін сүрткі 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі 20*20 см – 1 дана
жиынтық

890,54
182
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер L - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
890,54
183
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - S, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
522,05
184
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - М, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
522,05
185
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - L, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
522,05
186
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
10 334,40
187
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
комплект
4 442,81
188
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4 460,78
189
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
2 080,00
190
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект

890,54
182.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі L-1 дана.2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр шпателі-1 дана.4. Астына төселетін сүрткі 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі 20*20 см – 1 дана
жиынтық
890,54
183.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме сүрткі 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйр шпателі - цитощетка-1 дана.3. Бір реттік Куско айнасы - S, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. Қысқа бахила - 1 жұп. Бір реттік, стерильді
дана
522,05
184.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме сүрткі 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер шпателі - цитощетка-1 дана.3. Бір реттік Куско айнасы - М, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір реттік, стерильді
дана
522,05
185.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір реттік стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме сүрткі 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер шпателі - цитощетка-1 дана.3. Бір реттік Куско айнасы - L, - 1 дана. 4. Латексті қолғап-1 жұп. 5. Қысқа бахила - 1 жұп. Бір реттік, стерильді
дана
522,05
186.
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат - 3 дана; 2. қалпақ – 1 дана, 3. бахилалар –2 жұп; 4. офтальмологиялық сүрткі - 1 дана; 5. операциялық жайма-1 дана; 6. сіңіргіш жайма - 2 дана –
жиынтық
10 334,40
187.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инцизді үлбірмен және бекіткіштері бар екі қабылдағыш қалтасымен, ауданы 40 г/ш.м -1 дана.
3. Қағаздан жасалған сіңіргіш сүрткі 22 х 23см-2 дана.
жиынтық
4 442,81
188.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
2. Екі төртбұрышты ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инцизді үлбірмен және бекіткіштері бар екі қабылдағыш қалтасымен, ауданы 40 г/ш м.-1 дана.
3. 22 х 23см қағаздан жасалған сіңіргіш сүрткі-2 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см, ауданы 30 г/ш.м - 1 дана.
жиынтық
4 460,78
189.
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерилді таяқшалар жиынтығы
стерильді, бір реттік, таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
2080,00
190.
Плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625HS; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитратының ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған контейнер (бір камералы). Плазма жинауға арналған стерильді магистраль, бір рет қолданылатын.
жиынтық

20 745,45
191
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
38 272,50
192
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками

20745,45
191.
Екі қаппен плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625 HS; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған контейнер (екі камералы). Плазма жинауға арналған стерильді магистраль, бір рет қолданылатын.
жиынтық
38272,50
192.
Үш қаппен плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы

Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
39 910,50
193
Комплект универсальный большой
1.Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80см - 2 шт.,3. Простыня операционная размер 160*190см - 1 шт. 4. Салфетка, впитывающая размер 12*12см - 4 шт. 5. Простыня с адгезивным краем размер 240*160см - 1 шт. 6. Лента операционная, размер 50*10см - 1 шт. 7. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180см - 1 шт
комплект
10 496,00

Центрифугалық қоңырау 625 HS; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған контейнер (үш камералы). Плазма жинауға арналған стерильді магистраль, бір рет қолданылатын.
жиынтық
39910,50
193.
Үлкен әмбебап жиынтық
1.Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145 *80, саны-1 дана.2. Адгезивті жиегі бар жайма өлшемі 90*80см-2 дана 3. Операциялық жайма өлшемі 160*190см-1 дана. 4. Сіңіргіш сүрткі өлшемі 12 * 12см -4 дана. 5. Адгезивті жиегі бар жайма өлшемі 240*160см-1 дана. 6. Операциялық лента, өлшемі 50*10см-1 дана.7. Адгезивті жиегі бар жайма, өлшемі 160*180см-1 дана
жиынтық
10 496,00

6 066,23
195
Комплект операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.

6 066,23
195.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді Травматологияға арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Адгезивті жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана.
2. U тәрізді ойығы бар 200 см х 140 см хирургиялық жайма 20 см х 60 см адгезивті жиектері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана.
4. Қолға/аяқға қап 30 см х 70 см-1 дана.
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см-1 дана.

6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
3 000,31
196
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
47,88
197
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
49,91
198
Контейнер полимерный для компонентов крови
Ңмкость объҰмом 300 мл; Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
1 846,00
199
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 2 шт. - игла полимерная – 2 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12 748,80
200
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из: - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт. - игла полимерная – 1 шт.
фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12 185,60
201
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
3 692,00
202
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
3 269,50
203
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Ңмкость с раствором CPD; Ңмкость с раствором SAGM; Ңмкость для компонентов крови; Фильтр лейкоцитарный для цельной крови; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект

6. Аспаптық үстелге арналған Мейо қабы 140 см х 80 см-1 дана.
дана
3 000,31
196.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасықсыз контейнер, стерильді емес, көлемі 60 мл
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
47,88
197.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, көлемі 60 мл
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
49,91
198.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Көлемі 300 мл ыдыс; Полимерлі ине; Полимерлі магистраль.
жиынтық
1846,00
199.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимерлік ине - 2 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгі - 1 дана. – микроұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
12748,80
200.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимерлік ине - 1 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгі - 1 дана. – микроұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
12185,60
201.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; Қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; Вакуумдық пробиркаға арналған адаптер; 16G донорлық ине; Ине протекторы; Полимерлік магистральдар; Магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
3692,00
202.
"CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; Қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; Вакуумдық пробиркаға арналған адаптер; 16G донорлық ине; Ине протекторы; Полимерлік магистральдар; Магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
3269,50
203.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспендирлеуші ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді шығаруға арналған сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
CPD ерітіндісі бар сыйымдылық; SAGM ерітіндісі бар сыйымдылық; Қан компоненттеріне арналған сыйымдылық; Жаңа алынған қан үшін лейкоциттік сүзгі; Қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; Вакуумдық пробиркаға арналған адаптер; 16G донорлық ине; Ине протекторы; Полимерлік магистральдар; Магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық

16 440,15
204
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Ңмкость объҰмом 450 мл (4 шт); Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
7 904,00
205
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Ңмкость объҰмом 450 мл - 1 шт; фильтр для плазмы Plasmaflex - 1 шт; игла полимерная - 1 шт; магистрали полимерные; зажим.
штука
12 192,00
206
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
90,96
207
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
93,49
208
Контейнер для биопроб нестерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
65,48
209
Контейнер для биопроб стерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
67,23
210
Калоприемник

16 440,15
204.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын 4 бірлікке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 450 мл (4 дана); Полимерлік ине; Полимерлік магистраль.
жиынтық
7904,00
205.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
Көлемі 450 мл сыйымдылық-1 дана; Plasmaflex плазмасына арналған сүзгі - 1 дана; полимерлік ине-1 дана; полимерлік магистральдар; қысқыш.
дана
12192,00
206.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасықсыз контейнер, стерильді, көлемі 60 мл
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
контейнер
90,96
207.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, көлемі 60 мл
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 60 мл
контейнер
93,49
208.
Биосынамаға арналған стерильді емес контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап жабылады, бұл герметикалылықты қамтамасыз етеді
дана
65,48
209.
Биосынамаға арналған стерильді контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап жабылады, бұл герметикалылықты қамтамасыз етеді
дана
67,23
210.
Нәжіс қабылдағыш

однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
674,05
211
Комплект из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.

бір компонентті дренаждалатын илео/колостомды нәжіс қабылдағыш жиынтықта қорғану пастасы бар (10 нәжіс қабылдағышқа 1 паста түбек 60 г. есебінен)
жиынтық
674,05
211.
Кеуде қуысына операция жасау үшін тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап,145 х 80 см тоқыма емес материалдан дайындалған - 1 дана
2. Операциялық үстелге жайма, 160 х 190 см тоқыма емес материалдан дайындалған-1 дана

3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной пленкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт

3. Жайма 160 х 190 см тоқыма емес материалдан дайындалған-1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқыма емес материалдан дайындалған-1 дана
5. Торакальді жайма, тесігі 40 х 32 см, 330х300/200 см инцизионды үлбірі бар, тоқыма емес материалдан дайындалған - 1 дана
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқыма емес материалдан дайындалған - 2 дана
8. Гениталийге арналған адгезивті қабаты бар 70х80 см жабынды - 1 дана

9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
8 616,96
212
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1 898,26
213
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
6 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1 848,25
214
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
1 269,55
215
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
1 269,55
216
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
1 269,55
217
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XL
комплект
1 269,55
218
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XXL
комплект
1 269,55
219
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
1 057,96
220
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: М
комплект
1 057,96
221
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
1 057,96
222
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
1 057,96
223
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
1 057,96
224
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
1054,78
225
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: M
комплект
1 280,16
226
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект

9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
жиынтық
8616,96
212.
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
6 литрлік канистрде 5 литр ерітінді
дана
1898,26
213.
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
6 литрлік канистрде 6 литр ерітінді
дана
1 848,25
214.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі ұзын костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі ұзын, өлшемі: S
жиынтық
1269,55
215.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі ұзын костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі ұзын, өлшемі: M
жиынтық
1269,55
216.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі ұзын костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі ұзын, өлшемі: L
жиынтық
1269,55
217.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі ұзын костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі ұзын, өлшемі: XL
жиынтық
1269,55
218.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі ұзын костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі ұзын, өлшемі: XXL
жиынтық
1269,55
219.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: S
жиынтық
1057,96
220.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өшемі: М
жиынтық
1057,96
221.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: L
жиынтық
1057,96
222.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: XL
жиынтық
1057,96
223.
Хирургиялық стерильді емес бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді емес, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: XXL
жиынтық
1057,96
224.
Хирургиялық стерильді бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: S
жиынтық
1054,78
225.
Хирургиялық стерильді бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: M
жиынтық
1280,16
226.
Хирургиялық стерильді бір рет қолданылатын жеңі қысқа костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, жеңі қысқа, өлшемі: L
жиынтық

307,55
250
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,0смх5м
штука
130,26
251
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый;
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера.
Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
90,04
252
Ложка Фолькмана
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
76,65
253
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
48,79
254
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м, на завязках (взрослые)
штука
59,85
255
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
127,95
256
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м, на резинках (детские)
штука
68,89
257
Маска медицинская трехслойная
Маска медицинская трехслойная из нетканного материала одноразовое, нестерильное. Размеры:
длина (175±20) мм;
ширина (100±20) м
длина резинки (140±20) мм.
штука
90,31
258
Маска 4-х слойная
хирургическая, четырехслойная, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет) FFP1
штука
399,00
259
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
260
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
261
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор

307,55
250.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
тоқыма емес негіздегі өлшемі 2,0смх5м
дана
130,26
251.
Екі жақты пластмасса Фолькман қасығы (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік;
Фолькман қасығы бір реттік құрал болып табылады, ол тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі өлшемдегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған.
Дайындау материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
90,04
252.
Фолькман қасығы
Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы
дана
76,65
253.
Үш қабатты маска
үш қабатты резеңкедегі
дана
48,79
254.
Байлауышы бар үш қабатты медициналық маскалар, тоқыма емес материалдан жасалған
тығыздығы 20 грамм/ш.м., байлауышы бар (ересектер)
дана
59,85
255.
Үш қабатты медициналық маска
тоқыма емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңкеде, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
127,95
256.
Тоқыма емес материалдан жасалған резеңкедегі үш қабатты медициналық маскалар, балаларға арналған
тығыздығы 20 грамм/ш. м, резеңкеде (балалар)
дана
68,89
257.
Үш қабатты медициналық маска
Тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты бір реттік медициналық маска, стерильді емес.
Өлшемдері: ұзындығы (175±20) мм;
ені (100±20) мм; резеңке ұзындығы (140±20) мм.
дана
90,31
258.
4 қабатты маска
хирургиялық, төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы,,тоқыма емес материалдан жасалған туберкулезге қарсы (Лонцет үлбірі)
дана
399,00
259.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша гинекологиялық қынаптық бір реттік айна S; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
260.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша гинекологиялық қынаптық бір реттік айна М; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
261.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша гинекологиялық қынаптық бір реттік айна L; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ

478,24
262
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
263
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
264
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
265
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку; Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"; Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта); Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"; Камера фильтра крови -170мкм; Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Адаптер двойного насоса; Колокол типа "Latham", 225мл; Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл; Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл; Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм; Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL; Контейнер (мешок) для удаления воздуха с желтым скользящим зажимом, 90мл; Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.; Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл; Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"; Зажим храповой - 2 шт.; Капельница антикоагулянта; Фильтр бактериальный, 0,2мкм; Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт.
комплект

478,24
262.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір реттік гинекологиялық айна S; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
263.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір реттік гинекологиялық айна М; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
264.
Жатыр мойны мен қынаптан бөліністі алуға арналған бір реттік стерильді гинекологиялық бұйымдар жинағы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір реттік гинекологиялық айна L; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір реттік гинекологиялық полимерлік шпатель; 3. адсорбциялайтын төсем (сүрткі); 4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
265.
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
Вакуумдық пробиркаға адаптері бар 50мл донор желісінің сынамаларын жинауға арналған контейнер; Инъекцияға арналған порты және "Luer" типті коннекторы бар донор желісі; Бір сорғының адаптері (антикоагулянт); "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі; Қан сүзгісі камерасы-170мкм; Донор қысымының мониторы (DPM сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана қызыл сырғымалы қысқышы бар; Қос сорғы адаптері; "Latham" типті қоңырау, 225мл; Плазма жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; Жүйе қысымының мониторы (SPM сүзгісі) 0,2 мкм - қызыл сырғымалы қысқышы бар 1 дана; Тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл; "Luer" типті коннекторы және 0,2 мкм интеграцияланған екі бактериялық сүзгісі бар ресуспендиялық ерітіндіні беру желісі; Лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, LRFXL; Сары сырғымалы қысқышы бар ауаны шығаруға арналған контейнер (қап), 90мл; Тромбоциттерді 7 күнге дейін (СРР) сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана; Ауа/ОТПА жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі; Қорыл қысқышы - 2 дана; Антикоагулянт тамшылатқышы; Бактерияық сүзгі, 0,2 мкм; Сырғымалы қысқышы бар тромбоциттер сынамаларын алуға арналған ампулалар – 2 дана.
жиынтық

357,96
368
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 15см
штука
492,9
369
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 20см
штука
527,56
370
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 25см
штука
565,9
371
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 35см
штука
642,55
372
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 35см
штука
674,75
373
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
272,89
374
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 25см
штука
557,82
375
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая нестерильная
одноразовая нестерильная размером 60 х 90 см
штука
556,73
376
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 90 см
штука
634,52
377
Подстилка- пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 60 см
штука
634,52
378
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
554,19
379
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
7 831,62
380
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
328,09
381
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука

357,96
368.
Сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негіздегі, операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір реттік, өлшемі 10см х 15см
дана
492,9
369.
Сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негіздегі, операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір реттік, өлшемі 10см х 20см
дана
527,56
370.
Сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негіздегі, операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір реттік, өлшемі 10см х 25см
дана
565,9
371.
Сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негіздегі, операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір реттік, өлшемі 10см х 35см
дана
642,55
372.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимерлі негіздегі операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір реттік өлшемі 9см х 35см
дана
674,75
373.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимерлі негіздегі операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір реттік өлшемі 6см х 10см
дана
272,89
374.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимерлі негіздегі операциядан кейінгі адгезивті таңғыш, стерильді, бір реттік
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір реттік өлшемі 9см х 25см
дана
557,82
375.
Сіңіргіш бір реттік стерильді емес төсеніш-жаялық
бір реттік стерильді емес өлшемі 60 х 90 см
дана
556,73
376.
Сіңіргіш бір реттік стерильді төсеніш-жаялық
бір реттік стерильді өлшемі 60 х 90 см
дана
634,52
377.
Сіңіргіш бір реттік стерильді төсеніш-жаялық
бір реттік стерильді өлшемі 60 х 60 см
дана
634,52
378.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
554,19
379.
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 54 г/м Спанлейс типті тоқыма емес материалдан дайындалады, Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
7 831,62
380.
Стерильді жайма 140*80 см
тығыздығы 25 грамм/ш. м. тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді
дана
328,09
381.
Стерильді жайма 200*140 см
тығыздығы 25 грамм/ш. м. тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді
дана

510,51
382
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа спанлейс (Вискоза + политилен) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1 421,37
383
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
326,05
384
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3 353,75
385
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1023,99
386
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
2 790,58
387
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1 015,58
388
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
563,49
389
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
9 947,14
390
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
582,15
391
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

510,51
382.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 54 г/м2 спанлейс (вискоза + политилен) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
1 421,37
383.
Стерильді жайма 140*80 см
тығыздығы 40 грамм/ш. м. тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді
дана
326,05
384.
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 54 г/м Спанлейс типті тоқыма емес материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
3 353,75
385.
Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 54 г/м Спанлейс типті тоқыма емес материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
1023,99
386.
Стерильді сіңіргіш жайма, диаметрі 7,5 см адгезивті қабаты бар тесігі бар қалта және бекіткіш, өлшемі 120*120 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
2 790,58
387.
Адгезивті жиегі бар стерильді жайма өлшемі 240*160 см
Тығыздығы 40 г/м Спанлейс типті тоқыма емес материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана
1 015,58
388.
Стерильді жайма 200*140 см
тоқыма емес материалдан жасалған тығыздығы 40 грамм/шаршы метр
дана
563,49
389.
Стерильді жайма, торакальді, тесігі және қалта-қабылдағышы бар, өлшемі 330*300/200 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі
дана
9 947,14
390.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типтіі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
582,15
391.
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 54 г/м Спанлейс типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын жеткізіледі.
дана

762,19
424
Пеленка с липким краем 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
271,87
425
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 28 г/м²
штука
554,23
426
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 40 г/м²
штука
608,37
427
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 80 см х 140 см
штука
250,93
428
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140 см х 200 см
штука
490,87
429
Подстилка впитывающая, одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60 см х 60см
штука
559,05
430
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
364,26
431
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
608,37
432
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
554,23
433
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
325,28
434
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 2.Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 3.Косынка, 4.Капюшон, 5.Очки защитные, 6. Носки, 7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию), 8. Ватно-марлевая повязка (маска), 9.Нарукавники, 10.Фартук длинный, 11.Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),12.Полотенце,13.Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани,14.Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
комплект
26 050,99
435
Расширенный комплект белья для лапароскопии
1. Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 2. Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт. 3. Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. 4. Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект

762,19
424.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 140*80 см стерильді
тығыздығы 25 грамм/ш. м. тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді
дана
271,87
425.
Бір реттік стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 28 г/м2
дана
554,23
426.
Бір реттік стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 40 г / м2
дана
608,37
427.
Бір реттік стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес, өлшемі 80 см х 140 см
дана
250,93
428.
Бір реттік стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес өлшемі 140 см х 200 см
дана
490,87
429.
Сіңіргіш төсеніш, бір реттік стерильді емес
тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес өлшемі 60 см х 60 см
дана
559,05
430.
Тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, бір рет қолданылатын, 200*80 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес, өлшемі 80см х 200см, ауданы 40г/ш. м
дана
364,26
431.
Тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, бір рет қолданылатын, 200*160 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес жайма, өлшемі 160см х 200см, ауданы 40г/ш. м
дана
608,37
432.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік стерильді емес жайма, өлшемі 160см х 200см, ауданы 28г/ш. м
дана
554,23
433.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, ауданы 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
325,28
434.
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама(өлшемдері 42 (XS) -64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және бойы (182) әдепкі бойынша), 2.Обаға қарсы халат (өлшемдері 42(XS)-64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және бойы (182) әдепкі бойынша), 3.Орамал, 4.Капюшон, 5.Қорғану көзілдірік, 6. Шұлық, 7. Резеңке немесе ПВХ етік (өлшемдері: 36-47, оның 42 әдепкі өлшемі), 8. Мақта-дәке таңғыш (маска), 9.Жеңқаптар, 10.Алжапқыш ұзын, 11.Резеңке қолғап-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша),12.Орамал, 13.Плащ матасынан жасалған тұтқасы бар пакет немесе сөмке; 14.Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық
жиынтық
26 050,99
435.
Лапароскопияға арналған кеңейтілген іш киім жиынтығы
1. Жайма 180 х 320см, тесігі 25 х 30см, айналасында адгезивті жиегі және қалталары бар, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
2. Хирургиялық сүрткі 30 х 40см, ауданы 40 г/ ш.м - 5 дана.
3. Жабдыққа арналған қап 15 х 200см, ауданы 30 г/ш. м - 1 дана.
4. Операциялық үстелге арналған жайма 140 х 180см, ауданы 40 г/ ш.м - 1 дана.
жиынтық

3 876,04
495
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
3 876,04
496
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, стерильный
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
1 241,60
497
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размер S
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс.
штука
1 201,81
498
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XXL
штука
1 295,42
499
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером ХL
штука
1 284,14
500
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером М
штука

3 876,04
495.
Хирургиялық бір реттік тоқыма емес жайлылығы жоғары халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалдан, манжеттердегі жеңдер, 4 байлауыш өлшемі S
дана
3 876,04
496.
Стандартты операцияларға арналған хирургиялық тоқыма емес ішінара ламинатталған бір байлауышпен халат, стерильді
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғанумен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Халаттың мойны байлауышқа өтетін әдібімен өңделген. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операцияларға арналған, бір реттік стерильді өлшемі L
дана
1 241,60
497.
Стандартты операцияларға арналған хирургиялық тоқыма емес ішінара ламинатталған бір байлауышпен халат, бір реттік стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғанумен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Халаттың мойны байлауышқа өтетін әдібімен өңделген. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады.
дана
1 201,81
498.
Стандартты операцияларға арналған хирургиялық тоқыма емес ішінара ламинатталған бір байлауышпен халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғанумен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Халаттың мойны байлауышқа өтетін әдібімен өңделген. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операцияларға арналған, бір реттік стерильді өлшемі ХХL
дана
1 295,42
499.
Стандартты операцияларға арналған хирургиялық тоқыма емес ішінара ламинатталған бір байлауышпен халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғанумен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Халаттың мойны байлауышқа өтетін әдібімен өңделген. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операцияларға арналған, бір реттік стерильді өлшемі ХL
дана
1 284,14
500.
Стандартты операцияларға арналған хирургиялық тоқыма емес ішінара ламинатталған бір байлауышпен халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғанумен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Халаттың мойны байлауышқа өтетін әдібімен өңделген. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операцияларға арналған, бір реттік стерильді өлшемі М
дана

1 204,53
501
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
672,31
502
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
668,99
503
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
1 836,64
504
Хирургическая маска противожидкостная, четырехслойная, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); проволока алюминиевая алюминий (проволока наносника); пленка полиэтиленовая (полиэтилен); нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95) (полиэфир,); эластичная лента (резинка).
штука

1 204,53
501.
Хирургиялық бір реттік маска, төрт қабатты (клапанмен)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар.
Дайындау материалдары: СС тоқыма емес (спанбонд+спанбонд); Мелтблаун тоқыма емес материал (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқыма емес тығыз материал (РР); қосарлы көк түсті сым; резеңке;
дана
672,31
502.
Хирургиялық бір реттік маска, төрт қабатты (клапансыз)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алғанда клапан жабылып, ауа қорғану қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: СС тоқыма емес матасы (спанбонд+спанбонд); Мелтблаун тоқыма емес материалы (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқыма емес тығыз материал (РР); қосарлы көк түсті сым; резеңке; пластмасса клапан.
дана
668,99
503.
Бір реттік хирургиялық маска, төрт қабатты (клапанмен)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алғанда клапан жабылып, ауа қорғану қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: СС тоқыма емес матасы (спанбонд+спанбонд); Мелтблаун тоқыма емес материалы (FFP3 стандартына сәйкес келеді); тоқыма емес тығыз материал (РР); қосарлы көк түсті сым; резеңке; пластмасса клапан.
дана
1 836,64
504.
Сұйықтыққа қарсы хирургиялық маска, төрт қабатты, бір реттік
Бұйым конструктивті "үйрек тұмсығы" түрінде төрт қабатты респиратор болып табылады. Масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым салынған, резеңкелер масканың шетіне жабыстырылған. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: СС тоқыма емес мата (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); алюминий сым (наносник сымы); полиэтилен үлбірі (полиэтилен); РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан); Мелтблаун тоқыма емес материалы (N95 стандартына сәйкес келеді) (полиэфир,); созылғыш лента (резеңке).
дана

620,37
505
Маска медицинская трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках.Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
штука
35,17
506
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
629,4
507
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
632,77
508
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука

620,37
505.
Балаларға арналған резеңкедегі медициналық үш қабатты маска
Бұйым тікбұрышты пішінді, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар масканы бетте ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған бекітілген бекіткіш бар. Бекіту резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалады. Масканың өлшемі 14,5 см х 9 см, масканың баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді.
Маска гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістендіргіштер жоқ. Бір рет пайдалануға арналған.
Өндіріс материалдары: сүзгі қабатынан – СС (спанбонд+спанбонд) немесе СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқыма емес материалдың екі сыртқы қабаттары арасында орналасқан Мельтблаун (МБ) тоқыма емес материалдан тұрады.
дана
35,17
506.
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты (клапансыз)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: СС (спанбонд+спанбонд) тоқыма емес төсем; полиэтиленді үлбір; PET (Полиэтилентерефталат) төсемі; Мелтблаун тоқыма емес материалы (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қосарлы көк түсті сым; резеңке;
дана
629,4
507.
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты (клапанмен)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алғанда клапан жабылып, ауа қорғану қабаты арқылы өтеді. Дайындау материалдары: СС тоқыма емес матасы (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді үлбір; PET тоқыма емес төсем (Полиэтилентерефталат); Мелтблаун тоқыма емес материал (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қосарлы көк түсті сым; резеңке; пластмасса клапан.
дана
632,77
508.
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты (клапансыз)
Бұйым конструктивті сопақ пішінді қорғану респираторы болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңкелер бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: СС (спанбонд+спанбонд) тоқыма емес төсем; полиэтиленді үлбір; PET (Полиэтилентерефталат) төсемі; Мелтблаун тоқыма емес материалы (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қосарлы көк түсті сым; резеңке.
дана

в рулонах, размеры 12,5 *75,0 см
упаковка
10 496,00
529
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый
штука
62,2
530
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, деревянный
штука
62,2
531
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый с одной светодиодной подсветкой на 100 штук шпателя
штука
62,2
532
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, одноразового применения
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки.
штука
28,95
533
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 1 уровня защиты работника (минимальная)
1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор (N95 или FFP3) или медицинская маска одноразовая в зависимости от степени риска. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине. 4) Нитриловые/латексные перчатки
комплект
4 500,00
534
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 2 уровня защиты работника (средняя).
1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор N95 или FFP2. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине или одноразовый защитный комбинезон с капюшоном. 4) Необходим фартук, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям. 5) Нитриловые/латексные перчатки. 6) Защитные очки или защитный щиток для лица. 7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала.
комплект
4 500,00
535
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 3 уровня защиты работника (максимальная).
1) Медицинская шапочка одноразовая.2) Фильтрующий респиратор с принудительной подачей воздуха (PAPR) или респираторы типа N95, FFP2, N99, FFP3 в зависимости от степени риска.3) Одноразовый водостойкий защитный комбинезон с капюшоном или одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.4) Необходим фартук, при риске разбрызгивания биологических жидкостей, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.5) Нитриловые/латексные перчатки. 6) Защитные очки или защитный щиток для лица. 7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала. комплект
комплект
4 500,00
536
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
комплект

орамдарда, өлшемдері 12,5 *75,0 см
қаптама
10 496,00
529.
Терапиялық шпатель
стерильді бір рет қолданылатын, пластик
дана
62,2
530.
Терапиялық шпатель
стерильді бір рет қолданылатын, ағаш
дана
62,2
531.
Терапиялық шпатель
стерильді бір рет қолданылатын, 100 дана шпательге бір жарықдиодты жарығы бар пластик
дана
62,2
532.
Цервикальді Эйр шпателі, стерильді, бір рет қолданылатын
Цервикальді Эйр шпателі тұтас цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі пішінді екі қалақша орналасқан. Едәуір ұзын және тар ұшы цервикальді каналдың аузы беткейінен материалды алу үшін пайдаланылады, екіншісі – едәуір төмен және кең - жатыр мойны беткейінен материал алу үшін.
дана
28,95
533.
Қызметкерді қорғаудың 1 деңгейлі (ең төмен) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім. 2) Респиратор (N95 немесе FFP3) немесе қауіп дәрежесіне байланысты бір реттік медициналық маска. 3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат. 4) Нитрилді/латекс қолғаптар
жиынтық
4 500,00
534.
Қызметкерді қорғаудың 2 деңгейлі (орташа) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім. 2) N95 немесе FFP2 респираторы. 3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат немесе капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезон. 4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, алжапқыш қажет. 5) Нитрилді/латексті қолғаптар. 6) Қорғану көзілдірігі немесе бетке арналған қорғану қалқаны. 7) Су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі.
жиынтық
4 500,00
535.
Қызметкерді қорғаудың 3 деңгейлі (ең жоғары) жеке қорғану құралдарының (ЖҚҚ) жиынтығы
1) Медициналық бір реттік бас-киім.
2) Мәжбүрлі ауа сүзгіші (PAPR) немесе қауіп дәрежесіне байланысты N95, FFP2, N99, FFP3 типті респираторлар.
3) Жеңі ұзын және арқасында байлауыштары бар тоқыма емес материалдан жасалған бір реттік халат немесе капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезон.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, биологиялық сұйықтықтардың шашырау қаупі кезінде алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/латексті қолғаптар.
6) Қорғану көзілдірігі немесе бетке арналған қорғану қалқаны.
7) Су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі. жиынтық
жиынтық
4 500,00
536.
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкоциттерді белсенсіздендіруге арналған шығын жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – плазманы сақтауға арналған сыйымдылық - 3 дана; – сынама алғыш - 1 дана; - үш тармақты құрылғы-1 дана.
жиынтық

114 476,75
537
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
119 697,75
538
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
комплект
118 317,75
539
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
120 865,00
540
Тест полосы для определения триглицеридов в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
упаковка
8245,5
541
Тест полосы для определения холестерина в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
упаковка
8006,3
542
Тест на HbA1c
Тест c HbA1c для определения гликированного гемоглобина
штука
2 300,00
543
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13 725,25
544
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
10 229,25
545
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8 119,00
546
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3 536,25
547
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба

114 476,75
537.
Үлкен көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді белсенсіздендіруге арналған шығын жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 2 дана; - қысқыш - 5 дана; - үш тармақты құрылғы – 1 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - сүзгі-1 дана.
жиынтық
119 697,75
538.
Шағын көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді белсенсіздендіруге арналған шығын жүйесі
сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 1 дана; - қысқыш - 1 дана; - сынама алғыш-2 дана.
жиынтық
118 317,75
539.
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді сақтауға арналған екі қабы бар белсенсіздендіруге арналған шығын жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; -Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық – 2 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - қысқыш - 5 дана; - үш тармақты құрылғы - 1 дана; – сүзгі-1 дана.
жиынтық
120 865,00
540.
Қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
қаптама
15 430,50
541.
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
қаптама
14 986,00
542.
HbA1c тест
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған HbA1c бар тест
дана
2 300,00
543.
Тест-жолақ
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
13 725,25
544.
Тест-жолақ
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
10 229,25
545.
Тест-жолақ
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
8 119,00
546.
Тест-жолақ
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3 536,25
547.
Тест-жолақ
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек

7 555,50
548
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
туба
4 358,50
549
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
туба
4 657,50
550
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13 725,25
551
Мочевая тест-полоска
Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
туба
2 771,50
552
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8 119,00
553
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12 776,50
554
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12 500,50
555
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
туба
3 875,50
556
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3 536,25
557
Системы для переливания крови, компонентов крови и кровезаменителей, системы для инфузионной и трансфузионной терапии
размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм)
штука
118,2
558
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
559
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
560
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука

7 555,50
548.
Несеп тест-жолағы
Тест жолағы несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылы құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтау, № 100 құты
түбек
4 358,50
549.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
4 657,50
550.
Несеп тест-жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
13 725,25
551.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
2 771,50
552.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
8 119,00
553.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, лейкоциттер, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
12 776,50
554.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
12 500,50
555.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, ақуыз құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3 875,50
556.
Несеп тест-жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
түбек
3 536,25
557.
Қан, қан компоненттерін және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйелер, инфузиялық және трансфузиялық терапияға арналған жүйелер
өлшемі 18gх1 1/2 " (1. 2х38мм)
дана
118,2
558.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
559.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі S. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
560.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі L. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

745,17
561
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
745,17
562
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
563
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
564
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
745,17
565
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), плотностью 40 г/м
штука
745,17
566
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
567
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
568
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
569
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука

745,17
561.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі М. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
562.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі L. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
563.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
564.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі М. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
565.
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі S. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
566.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: L
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі L. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
567.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: L
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі L. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
568.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: M
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі М. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
569.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: M
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі М. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

745,17
570
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
571
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
572
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
573
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
574
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
745,17
575
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
745,17
576
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
239,25
577
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 5 шт.
набор
704,95
578
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор

745,17
570.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: S
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі S. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
571.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: S
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі S. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
572.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: XL
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
573.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: XL
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
574.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XXL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
575.
Тоқыма емес материалдан стерильді бір рет қолданылатын хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Тоқыма емес материалдан стерильді емес бір рет қолданылатын хирургиялық халат, өлшемі XXL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
576.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) герметикалық қапталған жинақ, оның құрамына медициналық дәкеден тоқыма емес матадан жасалған медициналық бір реттік стерильді бұйымдар, немесе құрылымы жеткілікті біртекті медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сіңіреді және ұстап тұрады.
жинақ
239,25
577.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз дәке тампоны, L рентгенконтрастылы жіпсіз - 5 дана.
жинақ
704,95
578.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) герметикалық қапталған жинақ, оның құрамына медициналық дәкеден тоқыма емес матадан жасалған медициналық бір реттік стерильді бұйымдар, немесе құрылымы жеткілікті біртекті медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сіңіреді және ұстап тұрады.
жинақ

465,87
579
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 10 шт.
набор
475,82
580
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 10 шт.
набор
925,58
581
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
1 400,04
582
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт.
набор
209,26
583
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт.
набор
349,43
584
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 5 шт.
набор
498,66
585
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 10 шт.
набор
419,44
586
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт.
набор
689,26
587
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт.
набор
990,66
588
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
штука
30,59
589
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

465,87
579.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз дәке тампоны, S рентгенконтрастылы жіпсіз -10 дана.
жинақ
475,82
580.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз дәке тампоны, M рентгенконтрастылы жіпсіз - 10 дана.
жинақ
925,58
581.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) герметикалық қапталған жинақ, оның құрамына медициналық дәкеден тоқыма емес матадан жасалған медициналық бір реттік стерильді бұйымдар, немесе құрылымы жеткілікті біртекті медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сіңіреді және ұстап тұрады.
жинақ
1 400,04
582.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, S - 5 дана.
жинақ
209,26
583.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, M-5 дана.
жинақ
349,43
584.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, L - 5 дана.
жинақ
498,66
585.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, S - 10 дана.
жинақ
419,44
586.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, M - 10 дана.
жинақ
689,26
587.
Операциялық таңу бұйымдарының бір реттік стерильді жинақ
резеңке сақинасыз тоқыма емес тампон, L - 10 дана.
жинақ
990,66
588.
Үш қабатты тоқыма емес материалдан бір реттік маска
Үш қабатты тоқыма емес материалдан бір реттік маска түрлі түсті жоғары сапалы материалдан жасалған: ақшыл, көгілдір, ақ немесе басқа түсті немесе суретпен. Массасы 10 г аспауы, беткейлік тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы тиіс. Маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Бұйымның ортасында орналасқан үш қатпар бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Оның бекітілуін және қорғалуын жақсарту үшін кіріктірілген мұрынға арналған бекіткіш және құлақ қалқанына бекітілген резеңкедегі дөңгелек бекіткіштер бар. Шағын бір реттік маскалар арасында ең жоғары ауа өткізгіштікке иеленген. Сүзудің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етеді.
дана
30,59
589.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (6 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 6 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 43 дюйм (110 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ

4 802,13
590
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4 554,69
591
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

4 802,13
590.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (6 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 6 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 6 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жинақ
4 554,69
591.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (9 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 9 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 43 дюйм (110 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жинақ

4 041,63
592
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4 559,35
593
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар.
пара
848,23
594
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160х190/210 или 200х180 см – 1 шт. 2. Простыня операционная 160х100 / 150х125 см адгезивная, с вырезом 7х40 см – 1 шт. 3. Простыня операционная 175х160 см с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80х70/75 см с адгезивным краем – 1 шт. 5. Операционная лента адгезивная 10х50 см – 2 шт. 6. Салфетка впитывающая 22х23 / 30х30 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2
комплект

4 041,63
592.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер коннекторынан, алынбалы енгізетін инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ канюлядан (9 мм) тұратын шеткері төлкеден тұрады. Квик-сет Парадигмасы инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер коннекторының конфигурациясы Парадигм Резервуарының коннекторымен қосу үшін әзірленген. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұру кезінде "шертпе және бұғаттау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер коннекторының инесі резервуардың қалқаншасын тесу үшін пайдаланылады. Кірістірілген 25 калибрлі канюля тері астына 27 калибрлі тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген канюля ұзындығы 9 мм. Жабысқақ төсеніш төлке мен тері асты канюлясын, сондай-ақ инфузия желісін қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды бұғаттау, ажырату функциясы бар. Алмалы енгізетін ине ішкі бөлігіне кіріктірілген. Кіріктірілген канюлясы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынбалы енгізілетін ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын жарғақша арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ канюляның ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ канюляның екінші жағынан шығады. Қосымша, сыртқы коннектордың бөлігі (бітеуіш) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; Түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; Түтіктің ұзындығы 23 дюйм (60 см); Қуыстардың саны бір; Қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұштығының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; Катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; Катетердің сыртқы диаметрі 0,52 мм; Катетердің ұзындығы 9 мм; Катетердің ұштығы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған
жинақ
4 559,35
593.
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп.
жұп
848,23
594.
Оториноларингологиялық жиынтық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді жиынтықтың мынадай құрамы болады: 1. Операциялық жайма 160х190/210 немесе 200х180 см – 1 дана.2. Операциялық жайма 160х100 / 150х125 см адгезивті, ойығы 7х40 см – 1 дана 3. Адгезивті жиегі бар операциялық жайма 175х160 см-1 дана. 4. Адгезивті жиегі бар сүрткі 80х70/75 см – 1 дана. 5. Адгезивті операциялық лента 10х50 см – 2 дана.6. Сіңіргіш сүрткі 22х23 / 30х30 см – 1 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типті тоқыма емес материалдан дайындалады
жиынтық

5 507,01
595
Комплект из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт. 7.Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
комплект
4 663,45
596
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары; 2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары; 3. Перчатки размером 8 - 3 пары; 4. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 5. Скальпель №15 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 6. Скальпель №22 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 7. Чаша изготовлена из полимера 250 мл - 2 шт.; 8. Чаша изготовлена из полимера 500 мл - 2 шт.; 9. Почкообразный лоток изготовлен из полимера 700 см3 - 2 шт.; 10. Держатель трубки изготовлен из полимера - 1 шт.; 11. Пленка защитная 9 х 35 см - 2 шт.; 12. Cчетчик игл изготовлен из полимера - 1 шт.; 13. Очиститель наконечника изготовлен из целлюлозы - 1 шт.; 14. Ручка коагулятора - 1 шт.; 15. Шприц изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 16. Шприц - ирригация изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 17. Отсос изготовлен из полимера - 1шт.; 18. Лента операционная 10х50 см - 2 шт.; 19. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала L - 2 шт.; 20. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала ХL - 3 шт.; 21. Халат стандартный изготовлен из нетканого материала ХL - 1 шт.; 22. Полотенце впитывающее - 10 шт.; 23. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.; 24. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.; 25. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.; 26. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.; 27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.; 28. Бахилы изготовлены из нетканого материала -1 пара; 29. Кардиохирургическая простыня изготовлена из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.; 30. Мешок для отходов, изготовлен из полиэтилена - 3 шт.; 31. Чехол для диаметрии, изготовлен из полиэтилена - 2 шт.; 32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.; 33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см - 40шт.; 34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.; 35. Лоток прямоугольный изготовлен из полимера - 2 шт.; 36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr изготовлен из латекса, каучука, силикона - 1 шт.; 37. Аспирационная трубка из полимера 350 мл -1шт.; 38. Дренажная банка из полимера 2300 мл - 1шт.; 39. Мочеприемник из полимера 500 мл - 1 шт.
комплект

5 507,01
595.
Скринингтік зерттеулерге арналған тоқыма емес материалдан жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Операциялық жайма 160 х 190 см тоқыма емес материалдан жасалған - 1 дана. 2. Зонд полимерден жасалған-1 дана. 3. Үш қабатты маска тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана. 4. Алжапқыш ламинатталған материалдан жасалған-1 дана. 5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған-1 жұп.
6. Тістеуіш полимерден дайындалған -1 дана. 7. Науа полимерден дайындалған - 1 дана.
жиынтық
4 663,45
596.
Кардиохирургияға арналған жиынтық, стерильді бір рет қолданылатын
1. Өлшемі 6,5 қолғап - 2 жұп; 2. Өлшемі 7 қолғап - 2 жұп, өлшемі 7,5 қолғап -4 жұп; 3. Өлшемі 8 қолғап - 3 жұп; 4. № 11 скальпель металдар қорытпасынан дайындалған - 2 дана; 5. № 15 скальпель металдар қорытпасынан дайындалған - 2 дана; 6. № 22 скальпель металдар қорытпасынан дайындалған - 2 дана; 7. Тостаған 250 мл полимерден жасалған - 2 дана; 8. Тостаған 500 мл полимерден жасалған - 2 дана; 9. Бүйрек тәрізді науа 700 см3 полимерден жасалған-2 дана; 10. Түтік ұстағыш полимерден дайындалған -1 дана; 11. Қорғану үлбірі 9 х 35 см - 2 дана; 12. Ине есептегіші полимерден дайындалған -1 дана; 13. Ұштықты тазартқыш целлюлозадан дайындалған -1 дана; 14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана; 15. Шприц 50 мл полимерден жасалған-1 дана; 16. Шприц-ирригация 50 мл полимерден дайындалған-1 дана; 17. Сорғыш полимерден жасалған-1 дана; 18. Операциялық лента 10х50 см - 2 дана; 19. Күшейтілген қорғану халаты тоқыма емес материалдан жасалған L - 2 дана; 20. Күшейтілген қорғану халаты тоқыма емес материалдан жасалған ХL-3 дана; 21. Стандартты халат тоқыма емес материалдан жасалған ХL-1 дана; 22. Сіңіргіш орамал-10 дана; 23. Адгезивті жиегі бар бір реттік жайма, тоқыма емес материалдан жасалған 75 х 100 см - 2 дана; 24. Адгезивті жиегі бар бір реттік жайма, , тоқыма емес материалдан жасалған 90 х 160 см - 3 дана; 25. Үстелге арналған қорғану жабыны, тоқыма емес материалдан жасалған 160 х 190 см - 1 дана; 26. Үстелге арналған қорғану жабыны, тоқыма емес материалдан жасалған 160 х 250 см - 1 дана; 27. Адгезивті жиегі бар бір реттік сүрткі 100 х 100 см тоқыма емес материалдан жасалған - 6 дана; 28. Бахилалар тоқыма емес материалдан жасалған -1 жұп; 29. Кардиохирургиялық жайма тоқыма емес материалдан жасалған 274 х 320 см-1 дана; 30. Қалдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған-3 дана; 31. Диаметрияға арналған қап, полиэтиленнен жасалған -2 дана; 32. Сіңіргіш сүрткілер 10 х 10 см - 60 дана; 33. Рентгенконтрастылы сүрткілер 45 х 45 см - 40 дана; 34. Рентгенконтрастылы сүрткілер 30 х 30 см - 20 дана; 35. Тік бұрышты науа полимерден жасалған-2 дана; 36. Екі жүрісті Фолей 16 Fr катетері латекстен, каучуктан, силиконнан жасалған-1 дана; 37. Полимерден жасалған аспирациялық түтік 350 мл-1 дана; 38. Полимерден жасалған дренаждық банка 2300 мл-1 дана; 39. Полимерден жасалған 500 мл несеп қабылдағыш-1 дана.
жиынтық

299 116,52
597
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
3 мл
штука
201,11
598
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
4 мл
штука
246,93
599
Иглодержатель
для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены
штука
21,41
600
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
штука
25,27
601
Маска 3-х слойная
Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см
штука
23,94
602
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5).
штука
30,59
603
Комплект смотровой гинекологический одноразовый стерильный
1. Салфетка 0,8м х 0,7м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.2. Бахилы высокие пл. 25 г/м кв. - 1 пара 3. Маска медицинская трехслойная - 1 шт. 4. Шапочка берет пл. 18 г/м кв. - 1 шт. 5. Зеркало Куско одноразовое (S,M,L) - 1 шт. 6. Перчатки латексные - 1 пара 7.Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
комплект
717,2
604
Салфетка одноразовая нестерильная
из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
158,66
605
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
729,63
606
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см, пл.28г/кв.м
штука
197,31
607
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
567,22
608
Комплект из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект

299 116,52
597.
Плазма алуға арналған литий гепарині мен гелі бар вакуумдық пробирка
3 мл
дана
201,11
598.
Плазма алуға арналған литий гепарині мен гелі бар вакуумдық пробирка
4 мл
дана
246,93
599.
Ине ұстағыш
венадан қан алу сәтінде ине мен пробирканы бекіту үшін
дана
21,41
600.
Медициналық 3 қабатты стерильді емес маскалар, әртүрлі орындалу нұсқасында
Маска өлшемдері: ені-9,5 см, ұзындығы-17,5 см.
дана
25,27
601.
3 қабатты маска
Өлшемдері: Ені: 7,0 ± 0,5 см Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см
дана
23,94
602.
Үш қабатты тоқыма емес материалдан бір реттік маска
маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5).
дана
30,59
603.
Гинекологиялық бір реттік стерильді тексеру жиынтығы
1. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м ауданы 25 г/ш.м. – 1 дана. 2. Ұзын бахилалар ауданы 25 г/ш.м. - 1 жұп 3. Үш қабатты медициналық маска-1 дана. 4. Бас-киім берет ауданы 18 г/ш.м - 1 дана. 5. Бір ретреттік Куско айнасы (S, M, L) - 1 дана. 6. Латексті қолғаптар-1 жұп
7. Эйер шпателі - Фолькман қасығы-1 дана.
жиынтық
717,2
604.
Бір реттік стерильді емес сүрткілер
тоқыма емес материалдан өлшемі 80 х 70см
дана
158,66
605.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Өндіру материалы - СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқыма емес мата. Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 160см х 200см, ауданы 40г/ш.м.
дана
729,63
606.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Өндіру материалы - СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқыма емес мата. Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 80см х 140см, ауданы 28г/ш.м
дана
197,31
607.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Өндіру материалы - СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқыма емес мата. Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 160см х 200см, ауданы 28г/ш.м
дана
567,22
608.
Струмэктомияға арналған тоқыма емес материалдан операциялық бір реттік жиынтық, стерильді
1. Аспаптық үстелге арналған 150 см х 190 см жайма – 1 дана. 2. Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см-4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған біріктірілген қап 80 см х 145 см-1 дана. 4. 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айналасында адгезивті жиегі бар және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 5. 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см, айналасындағы адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасындағы қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма-1 дана.
жиынтық

6 439,91
609
Салфетки из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.28г/кв.м
штука
124,83
610
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80см х 140см, плотность 40 г/кв.м
штука
384,54
611
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 140х200см, пл.28г/кв.м
штука
502,34
612
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80х140см, пл.28г/кв.м
штука
238,44
613
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня ламинированная одноразовая стерильная размером 140см х 200см, плотность 25 г/кв.м
штука
518,65
614
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
630,97
615
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
627,69
616
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
91,64
617
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
89,85
618
Ложка Фолькмана одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
30,24
619
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штук
16,97
620
Иглы к шприц-ручке
диаметром не более 0,33 мм x 12,7 мм
штука
22,13
621
Иглы к шприц-ручке

6 439,91
609.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді әртүрлі орындалу нұсқасындағы сүрткілер
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді өлшемі 40х80 см сүрткі, ауданы 28 г/ш.м.
дана
124,83
610.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Адгезивті жиегі бар тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді өлшемі 80см х 140см жайма, тығыздығы 40 г/ш.м.
дана
384,54
611.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді өлшемі 140х200 см жайма, ауданы 28 г/ш.м.
дана
502,34
612.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді өлшемі 80х140 см жайма, ауданы 28 г/ш.м.
дана
238,44
613.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді әртүрлі орындалу нұсқасындағы жаймалар
Ламинатталған бір реттік стерильді өлшемі 140см х 200см жайма, тығыздығы 25 г/ш.м.
дана
518,65
614.
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі орындалу нұсқасында
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапанмен)
дана
630,97
615.
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі орындалу нұсқасында
Сұйықтыққа қарсы бір реттік маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапансыз)
дана
627,69
616.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнерлер, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқасында
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 120 мл
контейнер
91,64
617.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнерлер, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқасында
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнерлер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 120 мл
контейнер
89,85
618.
Бір реттік Фолькман қасығы, стерильді
Фолькман қасығы тұтқадан тұратын бір реттік құрал болып табылады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіру материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
30,24
619.
Инъекциялық үш компонентті инсулинді шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан және өлшем бөлігі бар цилиндрден тұрады. Үш қырлы қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Стерильді бір рет қолданылатын көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесі бар
дана
16,97
620.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм x 12,7 мм аспайтын
дана
22,13
621.
Шприц-қаламдағы инелер

1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт. 3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1214,32
641
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт. 3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука

1. тоқыма емес материалдан 30 см x 30 см сүрткі -5 дана. 2. жаңа туған нәрестеге арналған 100 см х100 см жайма -2 дана 3. ылғал өткізбейтін сіңіргіш төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
1214,32
641.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді босанатын әйелдерге арналған акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1 дана. 2. Тоқыма емес материалдан жасалған 140см х 80см жайма -1 дана. 3. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 80см х 70см-2 дана.
дана

803,25
642
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
1 046,44
643
Салфетки спиртовые
размерами: 40х40мм
штука
5,85
644
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №10.
штука
84,46
645
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №11.
штука
84,46
646
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №12.
штука
84,46
647
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №15
штука
84,46
648
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.Размеры лезвий: №20
штука
86,29
649
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №21
штука
86,29
650
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №22
штука

803,25
642.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді босанатын әйелдерге арналған акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1 дана. 2. Тоқыма емес материалдан жасалған 140см х 80см жайма -1 дана. 3. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана. 4. Тоқыма емес материалдан жасалған сүрткі 80см х 70см-2 дана.
дана
1 046,44
643.
Спиртті сүрткілер
өлшемдері: 40х40мм
дана
5,85
644.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №10.
дана
84,46
645.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №11.
дана
84,46
646.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №12.
дана
84,46
647.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №15.
дана
84,46
648.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №20.
дана
86,29
649.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №21.
дана
86,29
650.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №22.
дана

86,29
651
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.Размеры лезвий: №23
штука
86,29
652
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №24
штука
86,29
653
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №25
штука
86,29
654
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №10.
штука
84,46
655
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №11.
штука
84,46
656
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размер лезвии: №12.
штука
84,46
657
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №13
штука

86,29
651.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №23.
дана
86,29
652.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №24.
дана
86,29
653.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №25.
дана
86,29
654.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №10.
дана
84,46
655.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №11.
дана
84,46
656.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №12.
дана
84,46
657.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №13.
дана

86,29
665
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №25
штука
86,29
666
Бахилы защитные из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара. Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см.
Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
593,38
667
Одноразовые шприцы трехкомпонентные

86,29
665.
Бір реттік скальпель, стерильді
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабынмен көміртекті болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №25.
дана
86,29
666.
Тоқыма емес материалдан бір реттік стерильді емес қорғану бахилалары
Қорғану бахилалары, ауд. 70 г/ш.м. – 1 жұп.
Cозылмалы резеңкесі бар. Биіктігі 50 см.
Дайындау материалы: тоқыма емес материал. Сыртқы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
593,38
667.
Бір реттік үш компонентті шприцтер

одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель).
штука
20,55
668
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2,5мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
20,85
669
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука

өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір реттік стерильді 2мл. Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, шток, поршень (тығыздағыш).
дана
20,55
668.
Бір реттік үш компонентті шприцтер
өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір реттік стерильді 2,5мл. Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, шток, поршень (тығыздағыш).
дана
20,85
669.
Бір реттік үш компонентті шприцтер
өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар бір реттік стерильді 5мл. Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, шток, поршень (тығыздағыш).
дана

Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука

Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 23G x 1” (0,6мм х 25 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилизациялау этилен тотығын пайдаланумен газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

20,34
673
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука

20,34
673.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилизациялау этилен тотығын пайдаланумен газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

43,66
676
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
19,26
677
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); . Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
20,34
678
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2.5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2.5 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
21,39
679
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
24,79
680
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 10 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 10 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
32,35
681
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 20 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 20 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука

43,66
676.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 1 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 1 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
19,26
677.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 23G x 1” (0,6мм х 25 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
20,34
678.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 2.5 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 2.5 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 23G x 1” (0,6мм х 25 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
21,39
679.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
24,79
680.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 10 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 10 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
32,35
681.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 20 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 20 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана

43,66
682
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 30 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 30 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
60,63
683
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 50 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 50 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
86,10
684
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 60 (мл), без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 60 (мл). Cнабжены самогерметизирующимся колпачком.
штука
120,33
685
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 3 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 3 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм).
Иглы изготовлены из нержавеющей стали.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
22,57
686
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
219,76

43,66
682.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 30 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 30 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
60,63
683.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 50 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 50 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
86,10
684.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 60 (мл) 3 компонентті, инесіз, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 60 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Өздігінен герметизацияланатын қалпақшамен жабдықталған.
дана
120,33
685.
Инъекциялық шприцтер, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелермен, стерильді, бір рет қолданылатын
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. Көлемі 3 (мл) полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилизациялау этилен тотығын пайдаланумен газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
22,57
686.
Қынаптық Куско айнасы, жарықпен, стерильді, бір рет қолданылатын
Қынаптық канал мен жатыр мойнын көзбен шолып тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы пішінді екі жармалы қынаптық айна. Қынапқа жиналған күйде енгізіледі, ал содан кейін айна жармасы жылжиды, және автоматты шертпемен бекітіледі. Айна аузының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты шертпемен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (шертпе) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S. Бұйымның тұтқасы толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
219,76

687
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: М. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
219,76

687.
Қынаптық Куско айнасы, жарықпен, стерильді, бір рет қолданылатын
Қынаптық канал мен жатыр мойнын көзбен шолып тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы пішінді екі жармалы қынаптық айна. Қынапқа жиналған күйде енгізіледі, ал содан кейін айна жармасы жылжиды, және автоматты шертпемен бекітіледі. Айна аузының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты шертпемен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (шертпе) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: М. Бұйымның тұтқасы толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
219,76

688
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
219,76

688.
Қынаптық Куско айнасы, жарықпен, стерильді, бір рет қолданылатын
Қынаптық канал мен жатыр мойнын көзбен шолып тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы пішінді екі жармалы қынаптық айна. Қынапқа жиналған күйде енгізіледі, ал содан кейін айна жармасы жылжиды, және автоматты шертпемен бекітіледі. Айна аузының өлшемін өзгерту арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты шертпемен бекітіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (шертпе) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: L. Бұйымның тұтқасы толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
219,76

689
Комплект стоматологический для приема пациента, стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт. 2. Накидка хирургическая на завязках 80 см х 70 см- 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло 20 см х 19 см - 1 шт.
комплект
859,36
690
Комплект оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт

689.
Пациентті қабылдауға арналған стоматологиялық жиынтық, стерильді, бір рет қолданылатын
1. Үш қабатты резеңкедегі маска – 1 дана 2. Байлауыштары бар хирургиялық жамылғы 80 см х 70 см– 1 дана. 3. Стомалогиялық креслоға арналған 20 см х 19 см бас сүйеніші – 1 дана
жиынтық
859,36
690.
Оториноларингологиялық аспаптық стерильді жиынтық, бір рет қолданылатын
1. Үш қабатты маска, тоқыма емес материалдан жасалған – 1 дана.
2. Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден жасалған – 2 дана

3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера - 1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера – 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
комплект
2 784,81
691
Комплект для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140 см х 80 см - 1 шт. 2. Простыня малая операционная с липким краем 180 см х 170 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем 240 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем 250 см х 180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная 90 см х 70 см - 2 шт.
6. Простыня большая операционная 200 см х 180 см - 1 шт.

3. Тілге арналған шпатель, полимерден жасалған –1 дана
4. Мұрынға арналған айна, полимерден жасалған – 1 дана
5. Полимерден жасалған пинцет– 1 дана
6. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп
7. Полимерден жасалған науа – 1 дана
жиынтық
2 784,81
691.
Травматология және ортопедияға арналған жиынтық (жамбасқа операция жасау үшін), стерильді, бір рет қолданылатын
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 140 см х 80 см қап – 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар 180 см х 170 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар 240 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 100*20 см ойығы бар және жабысқақ жиегі бар 250 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
5. 90 см х 70 см кіші операциялық жайма – 2 дана.
6. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.

7. Бахилы 120 см х 34 см - 1 шт.
8. Операционная лента 50 см х 5 см - 3 шт.
9. Салфетка хирургическая 40 см х 30 см - 4 шт.
комплект
6 672,56
692
Чехол для оборудования (стоматология), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 6 х 165 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия стоматологического оборудования.
штука
324,35
693
Чехол для оборудования (хирургия), стерильный, одноразового применения

7. Бахилалар 120 см х 34 см – 1 дана. 8.Операциялық лента 50 см х 5 см – 3 дана.
9. Хирургиялық сүрткі 40 см х 30 см – 4 дана.
жиынтық
6 672,56
692.
Жабдыққа (стоматология) арналған қап, стерильді, бір рет қолданылатын
Қап қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 6 х 165 см. Қап стоматологиялық жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
324,35
693.
Жабдыққа (хирургия) арналған қап, стерильді, бір рет қолданылатын

Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 10 х 220 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия хирургического оборудования.
штука
324,35
694
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр), расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд. Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера.
Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
штука

Қап қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 10 х 220 см. Қап стоматологиялық жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
324,35
694.
Көзге арналған қорғау экраны бар бетке арналған медициналық маска, байлауышы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын
Көзге арналған қорғау экраны бар бетке арналған медициналық маска, үш қабатты, пішіні тікбұрышты, спанбонд тоқыма емес материалдан жасалған екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан мельтблаун сүзгі қабатынан /көміртекті сүзгіден) тұрады. Маска ортасында бүктелген сырнай материалы түріндегі үш тығыздық бар. Масканың жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Маска созылмалы құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлауыштары арқасында бетке бекітіледі. Маска өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см. Қосымша масканың жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғану экраны бекітілген. Бактериялық сүзу тиімділігі: 98%-дан кем емес.
II типті маскаларға жатады.
дана

1 513,29
695
Набор процедурный для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для стола (стандартное) 50 см х 50 см - 1 шт. 2. Покрытие для стола (стандартное) 60 см х 60 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, без рентгеноконтрастной нити, диаметр: 5 см - 4 шт.
5. Пинцет пластиковый - 2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 1000 мл - 1 шт.
комплект

1 513,29
695.
Қуықты катетерлеуге арналған стерильді емшара жинағы, бір рет қолданылатын
1. Үстел жабыны (стандартты) 50 см х 50 см - 1 дана. 2. Үстелге арналған жабын (стандартты) 60 см х 60 см- 1 дана. 3. Дәке сүрткілер, 7,5 см х 7,5 см рентгенконтрастылы жіппен хирургиялық - 2 дана.
4. Дөңгелек, дәке тампондар, рентгенконтрастылы жіпсіз, диаметрі:5 см - 4 дана.
5. Пластикалық пинцет- 2 дана.
6. Өлшем бөліктерге бөлінген кювета, пластикалық, көлемі: 1000 мл - 1 дана.
жиынтық

6 548,12
696
Набор процедурный для перевязки стерильный, одноразового применения
1. Пинцет анатомический голубого, зеленого цвета, длина: 13 см - 2 шт. 2. Салфетки перевязочные из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
комплект
1 135,17
697
Набор процедурный для катетеризации, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка двухслойная 50 см х 50 см - 1 шт. 2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50 см х 50 см - 1 шт.

6 548,12
696.
Таңуға арналған стерильді емшара жинағы, бір рет қолданылатын
1. Көгілдір, жасыл түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 2 дана.
2. Тоқыма емес материалдан таңу сүрткілері 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
жиынтық
1 135,17
697.
Катетерлеуге арналған стерильді емшара жинағы, бір рет қолданылатын
1. Екі қабатты сүрткі 50 см х 50 см - 1 дана.
2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50 см х 50 см - 1 дана.

3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 19 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
28 321,75
698
Набор процедурный для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
1. Тупферы марлевые без рентгеноконтрастной нити, размер: круглые диаметром 5 см - 5 шт. 2. Зажим - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара
комплект
4 784,06

3. Шертпе батырмалары бар тістеуіктер, ұзындығы: 19 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі L - 1 жұп.
жиынтық
28 321,75
698.
Операциялық өрісті дезинфекциялауға арналған емшара жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
1.Рентгенконтрастылы жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 5 дана. 2. Қысқыш, 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
жиынтық
4 784,06

699
Набор процедурный для снятия швов стерильный, одноразовый
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт. 2. Нож для снятия швов - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
9 331,00
700
Набор процедурный для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 33 см х 33 см - 1 шт.

699.
Тігістерді алып тастауға арналған стерильді жинақ, бір реттік
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана. 2.Тігістерді алуға арналған пышақ – 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі L - 1 жұп.
жиынтық
9 331,00
700.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған емшара жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты) ) 75 см х 90 см – 1 дана.
2. Сіңіретін сүрткі33 см х 33 см - 1 дана.

3. Зажим пластиковый - 1 шт.
4. Тампоны круглые, без рентгеноконтрастной нити, без ваты, диаметр: 5 см - 5 шт.
5. Простыня (усиленная) с отверстием 10 см, c адгезивным краем, 75 см х 90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 22G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с рукояткой, размер: №23 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-250 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной - 1 шт.
13. Ножницы хирургические - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 5 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 10 см х 15 см - 1 шт.
комплект
66 217,34
701
Набор процедурный для местной анестезии стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт. 2. Покрытие с клейкой полосой 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 33 см х 33 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см см - 4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала, диаметр: 5 см - 5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый - 1 шт.
набор

3. Пластикалық қысқыш – 1 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіпсіз, мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиекпен (күшейтілген) жайма, 75 см х 90 см - 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 22G - 1 дана.
7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G - 1 дана.
8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана.
Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана.
10. Тұтқасы бар скальпель, өлшемі: №23 - 1 дана.
11. Өлшем бөлігі бар астауша, пластикалық, көлемі: 60-250 мл - 1 дана.
12. Болат ине ұстағыш - 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы - 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған - 1 дана.
15. Сүрткі 5 см х 5 см - 5 дана.
16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 6 дана.
17. Адгезивті таңғыш-үлбір, мөлдір, бекітетін 10 см х 15 см - 1 дана.
жиынтық
66 217,34
701.
Жергілікті анестезияға арналған стерильді емшара жинағы, бір рет қолданылатын
1. Аспаптық үстелге арналған жабын (стандартты) 75 см х 90 см - 1 дана.
2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Сіңіретін сүрткілер 33 см х 33 см - 1 дана.
4. Тоқыма емес материалдан сүрткілер 7,5 см х 7,5 см см - 4 дана.
5. Тоқыма емес материалдан тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G – 1 дана.
7. Пластик шприц, көлемі: 5 мл - 1 дана.
8. Пластик қысқыш - 1 дана.
жинақ

6 384,34
702
Экспресс тест Миоглобин/Тропонин I (для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Миоглобин/Тропонин I" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.); 2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения для миоглобина 50 нг/мл, для креатинкиназы 5 нг/мл, для тропонина 0.5 нг/мл
штука

6 384,34
702.
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
Тропонин І анықтауға арналған)
"Миоглобин/Тропонин I" экспресс тесті миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
Тропонин І анықтауға арналған сапалы бір сатылы иммунохроматограиялық талдау болып табылады. Жиынтықтылығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-кассета - (25 дана); 2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана); 3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 құты).
Тестінің сезімталдығы мен спецификалылығы сезімталдығы бойынша 99%-ды, спецификалылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Миоглобин үшін анықтаудың төменгі шегі
50 нг/мл;
Креатинкиназа үшін 5 нг/мл, тропонин үшін 0.5 нг/мл
дана

75 000,00
703
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Креатинкиназа МВ" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения креатинкиназы. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.); 2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
штука

75 000,00
703.
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған)
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған сапалы бір сатылы иммунохроматографиялық әдіс болып табылады. Жиынтылығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-кассета - (25 дана); 2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана); 3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 құты). Тестінің сезімталдығы мен спецификалылығы сезімталдығы бойынша 99%-ды, спецификалылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл
дана

47 880,00
704
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Тест-система "Сovid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2" - это иммунохроматографический анализ для быстрого, качественного выявления антител IgG и IgM к коронавирусу тяжҰлого острого респираторного синдрома (SARS-CoV-2) в сыворотке и плазме крови человека. Комплектность: 1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 25 шт 2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -25 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
штука

47 880,00
704.
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті
"SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті" тест жүйесі адамның сарысуында және плазмасында (SARS-CoV-2) ауыр жедел респираторлық синдромы кезіндегі коронавирусқа IgG и IgM антиденелерін жылдам, сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық талдау. Жиынтықтылығы: 1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға қапталған пластикалық кассета– 25 дана; 2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді - 5мл± 0,01 мл (1 құты); 3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана.
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана

94 750,00
705
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови (Экспресс-тест "Тропонин")
Экспресс-тест "Тропонин" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения тропонина. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.); 2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
штука

94 750,00
705.
Сарысуда, плазмада және жаңа алынған қанда кардиальді тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" экспресс-тесті)
"Тропонин" экспресс-тесті тропонинді анықтауға арналған сапалы, бір сатылы иммунохроматографиялық әдіс болып табылады. Жиынтықтылығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға қапталған тест-кассета - (25 дана); 2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана); 3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 құты).
Тестінің сезімталдығы мен спецификалылығы сезімталдығы бойынша 99%-ды, спецификалылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 0,5 нг/мл
дана

48 510,00
706
Система для переливания крови с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
штука
163,66
707
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
47,18
708
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
70,33
709
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
49,91
710
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука

48 510,00
706.
Өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инемен қан құюға арналған жүйе, стерильді, бір рет қолданылатын
Құрамы: қалпақша, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшылатқыш, сүзетін торап, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине. Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке
дана
163,66
707.
Биологиялық материал жинауға арналған контейнерлер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер төгілуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы немесе онсыз жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл дейін өлшем бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
47,18
708.
Биологиялық материал жинауға арналған контейнерлер, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер төгілуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 30 мл дейін өлшем бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
70,33
709.
Биологиялық материал жинауға арналған контейнерлер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер төгілуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 60 мл дейін өлшем бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
49,91
710.
Биологиялық материал жинауға арналған контейнерлер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер төгілуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 60 мл дейін өлшем бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

92,54
716
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
130,71
717
Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
16,41
718
Салфетки спиртовые размерами: 80х80мм.
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
16,41
719
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
14,67
720
Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
14,67
721
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
18,67
722
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
18,67
723
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 60х100мм
штука
14,47
724
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках 400 шт. Размер: 60х100мм
штука
14,47
725
Тест для определения гликированного гемоглобина
Тест для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
штука

92,54
716.
Биологиялық материал жинауға арналған контейнерлер, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер төгілуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 125 мл дейін өлшем бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
130,71
717.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 80х80мм.
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
16,41
718.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 80х80мм.
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
16,41
719.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
14,67
720.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
14,67
721.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
18,67
722.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
18,67
723.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
14,47
724.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
14,47
725.
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест
Гликирленген гемоглобин анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест - адамның жаңа алынған қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Медицина қызметкерлері ғана пайдалана алады. Өлшеу диапазоны 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль/моль). Сипаттама: Бір тестте бір тест жүргізуге барлық қажетті бар. Интеграцияланған сынама алғыш құрылғыда капиллярлық түтік бар, ол үлгі материалдарымен толтырылуы тиіс, ал реакциялық контейнерде оптикалық тығыздықты өлшеуге арналған оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза ≥ 320 бірлік
Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік
Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік Хромоген ≥ 0,002 мг
Буферлік ерітінді, беткейлік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг HbA1c тест 1, 10 немесе 25 жиынтық қаптамасы 1 х Қосымша парақ. Пациентке арналған ақпарат.
Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. Тест тоңазытқышта қаптамада көрсетілген +2 °C ~ +8 °C температурада сақтау кезінде жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін тұрақты. 2. Пайдаланылар алдындағы тесттің жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі - өндірілген күннен бастап 12 ай (қаптаманы және штрих-кодты қараңыз). Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.
дана

2 300,00
726
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 40х40мм
штука
5,85
727
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 40х40мм
штука
5,85
728
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 80х80мм
штука
16,41
729
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 80х80мм
штука
16,41
730
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
923,55
731
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 2100 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
923,55
732
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

2 300,00
726.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
5,85
727.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
5,85
728.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
16,41
729.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқыма емес матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
16,41
730.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы
балаларға арналған
өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш иілгіш ПВХ жасалған, құрамында латекс жоқ. Мұрын бөлігінде фталаттар жоқ. Бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілетін, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек түзеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
923,55
731.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы
балаларға арналған
өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш иілгіш ПВХ жасалған, құрамында латекс жоқ. Мұрын бөлігінде фталаттар жоқ. Бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілетін, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 2100 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек түзеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
923,55
732.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы
балаларға арналған
өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш иілгіш ПВХ жасалған, құрамында латекс жоқ. Мұрын бөлігінде фталаттар жоқ. Бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілетін, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 3000 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек түзеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет

923,55
738
Канюля назальная кислородная размеры взрослый L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
923,55
739
Катетер Тиманна, размер СН 8 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
740
Катетер Тиманна, размер СН 10 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
741
Катетер Тиманна, размер СН 12 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
742
Катетер Тиманна, размер СН 14 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

923,55
738.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы
ересектерге арналған
өлшемі L
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш иілгіш ПВХ жасалған, құрамында латекс жоқ. Мұрын бөлігінде фталаттар жоқ. Бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілетін, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 3000 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек түзеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
923,55
739.
Тиманн катетері, жұмыс ұшы иілген өлшемі СН 8
Конус пішінді иілгіш жұмыс ұшы бар медициналық мақсаттағы поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, уретраның обструктивті патологиясы бар науқастарда, сондай-ақ қуықты катетерлеу кезінде катетерлеуді жеңілдететін уретральді катетер. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
662,86
740.
Тиманн катетері, жұмыс ұшы иілген өлшемі СН 10
Конус пішінді иілгіш жұмыс ұшы бар медициналық мақсаттағы поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, уретраның обструктивті патологиясы бар науқастарда, сондай-ақ қуықты катетерлеу кезінде катетерлеуді жеңілдететін уретральді катетер. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
Қаптамасы
жеке пакет
662,86
741.
Тиманн катетері, жұмыс ұшы иілген өлшемі СН 12
Конус пішінді иілгіш жұмыс ұшы бар медициналық мақсаттағы поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, уретраның обструктивті патологиясы бар науқастарда, сондай-ақ қуықты катетерлеу кезінде катетерлеуді жеңілдететін уретральді катетер. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
662,86
742.
Тиманн катетері, жұмыс ұшы иілген өлшемі СН 14
Конус пішінді иілгіш жұмыс ұшы бар медициналық мақсаттағы поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, уретраның обструктивті патологиясы бар науқастарда, сондай-ақ қуықты катетерлеу кезінде катетерлеуді жеңілдететін уретральді катетер. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет

662,86
743
Катетер Тиманна, размер СН 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
744
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 10
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
745
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 12
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
746
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 14
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
747
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 16
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

662,86
743.
Тиманн катетері, жұмыс ұшы иілген өлшемі СН 16
Конус пішінді иілгіш жұмыс ұшы бар медициналық мақсаттағы поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, уретраның обструктивті патологиясы бар науқастарда, сондай-ақ қуықты катетерлеу кезінде катетерлеуді жеңілдететін уретральді катетер. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
662,86
744.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 10
Уретраға енгізуге арналған жұмыс ұшының басы шар тәрізді дөңгелектенген медициналық мақсатта поливинилхлоридті иілгіш материалдан жасалған уретральді катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы
жеке пакет
662,86
745.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 12
Уретраға енгізуге арналған жұмыс ұшының басы шар тәрізді дөңгелектенген медициналық мақсатта поливинилхлоридті иілгіш материалдан жасалған уретральді катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы
жеке пакет
662,86
746.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 14
Уретраға енгізуге арналған жұмыс ұшының басы шар тәрізді дөңгелектенген медициналық мақсатта поливинилхлоридті иілгіш материалдан жасалған уретральді катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы
жеке пакет
662,86
747.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 16
Уретраға енгізуге арналған жұмыс ұшының басы шар тәрізді дөңгелектенген медициналық мақсатта поливинилхлоридті иілгіш материалдан жасалған уретральді катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы
жеке пакет

662,86
748
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
662,86
749
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 1500 мм расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
837,09
750
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 2500 мм, расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
837,09
751
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 250, для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
2 465,71
752
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 500 мл для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
2 465,71
753
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 16Fr
штука

662,86
748.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 18
Уретраға енгізуге арналған жұмыс ұшының басы шар тәрізді дөңгелектенген медициналық мақсатта поливинилхлоридті иілгіш материалдан жасалған уретральді катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көзшелердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы
жеке пакет
662,86
749.
Инфузиялық стерильді бір рет қолданылатын ұзартқыш
Емдік-профилактикалық жағдайда шприцтік дозатордың көмегімен дәрілік заттарды вена ішіне құюды жүргізуге арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 1500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысым 0,4 (У1), жоғары қысым 6,5 (У2) аспайды. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
837,09
750.
Инфузиялық стерильді бір рет қолданылатын ұзартқыш
Емдік-профилактикалық жағдайда шприцтік дозатордың көмегімен дәрілік заттарды вена ішіне құюды жүргізуге арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 2500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысым 0,4 (У1), жоғары қысым 6,5 (У2) аспайды. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет қолданылатын
қаптамасы
жеке пакет
837,09
751.
Сыйымдылығы 250 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш, сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған
Сағат сайынғы диурезді өлшеуге арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
2 465,71
752.
Сыйымдылығы 500 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш, сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған
Сағат сайынғы диурезді өлшеуге арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
2 465,71
753.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұштығына бірқалыпты өту оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие. Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Баллондық силикондалған 3 жүрісті Фолей катетері, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді. Өлшемдері: 16Fr
дана

2 687,10
759
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
4 611,75
760
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
5 050,35
761
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука

2 687,10
759.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлік контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірден жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитраты дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Бұйым стерильді (стерилизациялау әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған
дана
4 611,75
760.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлік контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірден жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитраты дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Бұйым стерильді (стерилизациялау әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
5 050,35
761.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасында үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірден жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитраты дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Бұйым стерильді (стерилизациялау әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

4 650,45
762
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспенди-рующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ c пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука
6 088,80
763
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи: 1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт; 2) стабилизатор №1 - 1 флакон; 3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт; 4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт; 6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
упаковка

4 650,45
762.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасында төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитраты дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Бұйым стерильді (стерилизациялау әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
6 088,80
763.
Несепті зертханалық зерттеуге арналған жинақ
Несепті зертханалық зерттеуге арналған жинақ: 1) Мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы, көлемі 3000 мл - 1 дана;
2) № 1 тұрақтандырғыш - 1 құты; 3) несепті жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана; 4) несепті жанасусыз тасымалдауға арналған ендірілген құрылғысы бар контейнер көлемі 120 мл -1 дана; 5) несептің жалпы талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, 10,0 мл - 1 дана; 6) көлемі 9,5 мл консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар - 1 дана. Мөлдір жолағы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көзбен шолып бақылауға арналған өлшеу шкаласы екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті жинауға арналған кіріккен құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл-ге дейін өлшем бөліктері бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік несепті қауіпсіз жинауды қамтамасыз етеді. Несепті жанасусыз тасымалдау ендірілген құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несеп жинау үшін ендірілген құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл-ге дейін өлшем бөліктері бар. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл несептің жалпы талдауы үшін қауіпсіз жинауды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған тесік бар, пробирка қақпағын тесуге арналған резеңке жарғақшасы бар ендірілген ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Несептің жалпы талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған. Пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Несептің жалпы талдауына арналған қақпақтардың түсі - сары, несептің микробиологиялық талдауына арналған – зәйтүн түсті. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін демейді. Бұйым стерильді. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар құрамында консервант пен реагент қатынасында № 3 консервант-бор қышқылы бар: 1 мл несеп көлеміне 20 мг бор қышқылы. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын демейді. Пробирка өлшемі-16х100 мм. Номиналды көлемі - 9,5 мл.
қаптама

9 958,58
764
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл.
Упаковка
121,26
765
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К2 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 8 мл.
упаковка
161,1
766
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 2,0 мл
упаковка
121,26
767
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 4,0 мл
упаковка
121,59
768
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 6,0 мл
упаковка

9 958,58
764.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 2 мл.
қаптама
121,26
765.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 8 мл.
қаптама
161,1
766.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 2,0 мл.
қаптама
121,26
767.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 4,0 мл.
қаптама
121,59
768.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
қаптама

140,89
769
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 8,0 мл
упаковка
163,3
770
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 10,0 мл
упаковка
164,63
771
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл
упаковка
143,23
772
Вакуумный контейнер с коагулянтом SiO2 с добавлением ускорителя свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 8,0 мл.
упаковка

140,89
769.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
қаптама
163,3
770.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянтымен вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық Вена қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 10,0 мл.
қаптама
164,63
771.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйығышынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Ұю уақытын азайтады, ұйығыштың ретракциясын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді жоққа шығарады. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 3,5 мл.
қаптама
143,23
772.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумдық контейнер
Вена қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйығышынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Ұю уақытын азайтады, ұйығыштың ретракциясын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді жоққа шығарады. Бұйым стерильді, бір рет қолданылатын. Түсті кодтау стандартталған түсті таңдау жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
қаптама

184,98
773
Игла для шприц-ручек, одноразового применения
диаметром 0,33мм (29G), длиной 12,0 мм
штука
76,74
774
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
2 184,00
775
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
2 184,00
776
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
2 184,00
777
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
3 944,82
778
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
3 944,82
779
Марлевые тампоны стерильные одноразового применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
3 944,82
780
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 25 см

184,98
773.
Шпри-қаламдарға арналған ине, бір рет қолданылатын
диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 12,0 мм
дана
76,74
774.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 25 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20.
дана
2 184,00
775.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 25 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 50.
дана
2 184,00
776.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 25 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 100.
дана
2 184,00
777.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 40 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20.
дана
3 944,82
778.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 40 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 50.
дана
3 944,82
779.
Стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 40 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 100.
дана
3 944,82
780.
Рентгенконтрастылы жіппен стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 25 см дәке тампондар

Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука
2 600,00
781
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50
штука

Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20.
дана
2 600,00
781.
Рентгенконтрастылы жіппен стерильді бір рет қолданылатын диаметрі 25 см дәке тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Олар жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 50.
дана

164,92
788
Тампон многослойныймарлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
133
789
Тампон многослойныймарлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
200,83
790
Тампон многослойныймарлевый стерильный с рентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
159,6
791
Тампон многослойный марлевый стерильный срентгеноконтрастной нитью размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
533,28
792
Тампон многослойный марлевый стерильный срентгеноконтрастной нитью размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1 423,50
793
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
73,15
794
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
123,69
795
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 7,5 см х 5 см

164,92
788.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
133
789.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
200,83
790.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
159,6
791.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
533,28
792.
Стерильді рентгенконтрастылы жіппен көпқабатты дәке тампондары өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, рентгенконтрастылы жіппен ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
1 423,50
793.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
73,15
794.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
123,69
795.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 5 см

147,63
797
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
117,04
798
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
200,83
799
Тампон многослойный марлевый стерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
393,68
800
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
59,85
801
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
101,08
802
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
79,8
803
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
121,03
804
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука

147,63
797.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
117,04
798.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
200,83
799.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
393,68
800.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
59,85
801.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
101,08
802.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
79,8
803.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
121,03
804.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

95,76
805
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
164,92
806
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
323,19
807
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
864,6
808
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
200,83
809
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50 (10 первичных упаковок № 5).
упаковка
200,83
810
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука
1 423,50

95,76
805.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
164,92
806.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
323,19
807.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Беткейлік тығыздығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/с. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
864,6
808.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
200,83
809.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 50 (10 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
200,83
810.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 220 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1 423,50

811
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты вформу круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
упаковка

811.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама

1 423,50
812
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 30 см х 30 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты вформу круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
2 697,50
813
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 30 см х 30 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
упаковка
2 697,50
814
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
4 611,75
815
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
упаковка
4 611,75
816
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

1 423,50
812.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 30 см х 30 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
2 697,50
813.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 30 см х 30 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
2 697,50
814.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
4 611,75
815.
Стерильді бір реттік дәке сіңіргіш тампон өлшемі 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары мақта-мата, ағартылған, рентгенконтрастылы жіппен медициналық дәкеден жасалған. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген. Домалақ пішінге (шар) жиналған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Бір рет пайдалануға арналған. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
4 611,75
816.
Дәке медициналық стерильді емес тампондар
Стерильді емес бір рет қолданылатын өлшемі 9,5 см х 18,5 см дәке тампондар. Медициналық стерильді емес дәке тампондар мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Тампондарды өндіру кезінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке жиналады, жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген, ешқандай жағымсыз әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия туындатпайды. Тампондар стерильді емес түрде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінге бүктелген. Беткейлік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлығы кемінде 10 см/сағ. Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: 5 немесе 10 дана тампондардан шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған біріктірілген қаптамаға салынады. Екінші қаптама. № 10 (2 бастапқы қаптама №5) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

279,3
817
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
279,3
818
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
279,3
819
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

279,3
817.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Стерильді емес бір рет қолданылатын өлшемі 9,5 см х 18,5 см дәке тампондар. Медициналық стерильді емес дәке тампондар мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Тампондарды өндіру кезінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке жиналады, жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген, ешқандай жағымсыз әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия туындатпайды. Тампондар стерильді емес түрде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінге бүктелген. Беткейлік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлығы кемінде 10 см/сағ. Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: 5 немесе 10 дана тампондардан шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған біріктірілген қаптамаға салынады. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы қаптама №5 немесе 2 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
279,3
818.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Стерильді емес бір рет қолданылатын өлшемі 9,5 см х 18,5 см дәке тампондар. Медициналық стерильді емес дәке тампондар мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Тампондарды өндіру кезінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке жиналады, жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген, ешқандай жағымсыз әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия туындатпайды. Тампондар стерильді емес түрде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінге бүктелген. Беткейлік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлығы кемінде 10 см/сағ. Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: 5 немесе 10 дана тампондардан шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған біріктірілген қаптамаға салынады. Екінші қаптама. № 50 (10 бастапқы қаптама №5 немесе 5 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
279,3
819.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Стерильді емес бір рет қолданылатын өлшемі 9,5 см х 18,5 см дәке тампондар. Медициналық стерильді емес дәке тампондар мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Тампондарды өндіру кезінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке жиналады, жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген, ешқандай жағымсыз әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия туындатпайды. Тампондар стерильді емес түрде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінге бүктелген. Беткейлік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлығы кемінде 10 см/сағ. Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: 5 немесе 10 дана тампондардан шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған біріктірілген қаптамаға салынады. Екінші қаптама. № 100 (20 бастапқы қаптама №5 немесе 10 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

279,3
820
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см. Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
279,3
821
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения (1)Пластиковый одноразовый шприц 60мл– 2шт; 2)Баллон, 50 мл – 1шт; 3)Удлинительная трубка, 55см – 1шт; 4)Двусторонний и трехсторонний запорный кран содносторонним клапаном – 1шт)
штука
159 960,00
822
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови
штука
133
823
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови
штука
133
824
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G
Глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных
штука
133
825
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи
штука
133
826
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии
штука
133
827
Инструменты для ПАП-теста
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука

279,3
820.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Стерильді емес бір рет қолданылатын өлшемі 9,5 см х 18,5 см дәке тампондар. Медициналық стерильді емес дәке тампондар мақта-мата, ағартылған медициналық дәкеден жасалған. Тампондарды өндіру кезінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке жиналады, жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беткейлерге түсуінің алдын алады. Жоғары сорбциялық қабілетке иеленген, ешқандай жағымсыз әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия туындатпайды. Тампондар стерильді емес түрде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінге бүктелген. Беткейлік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлығы кемінде 10 см/сағ. Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: 5 немесе 10 дана тампондардан шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған біріктірілген қаптамаға салынады. Екінші қаптама. № 200 (40 бастапқы қаптама №5 немесе 20 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
279,3
821.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон (1) Пластикалық бір реттік шприц 60 мл – 2 дана; 2) Баллон, 50 мл – 1 дана;
3) Ұзартқыш түтік, 55см – 1 дана;
4) Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш кран – 1 дана)
дана
159 960,00
822.
21G инемен тесу тереңдігі 2,8 мм стерильді, бір рет қолданылатын қауіпсіз ланцеттер
21G инемен тесу тереңдігі 2,8 мм – қанның елеулі мөлшерін алуға арналған
дана
133
823.
26G инемен тесу тереңдігі 1,8 мм стерильді, бір рет қолданылатын қауіпсіз ланцеттер
26G инемен тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза мөлшерін мониторингілеу үшін тағайындалған
дана
133
824.
18G инемен тесу тереңдігі 1,2 мм стерильді, бір рет қолданылатын қауіпсіз ланцеттер
18G инемен тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестенің табанын тесуге арналған
дана
133
825.
21G инемен тесу тереңдігі 2,4 мм стерильді, бір рет қолданылатын қауіпсіз ланцеттер
21G инемен тесу тереңдігі 2,4 мм қатайып кеткен теріні тесуге арналған
дана
133
826.
21G инемен тесу тереңдігі 1,8 мм стерильді, бір рет қолданылатын қауіпсіз ланцеттер
21G инемен тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобинге, холестеролға тестілеуге тағайындалған және оның ішінде педиатрияда пайдалану үшін
дана
133
827.
ПАП-тестке арналған құралдар
ПАП-тестке арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (цервикальді щетка, цитощетка)
дана

239,4
828
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель деревянный)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев
штука
99,75
829
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика
штука
119,7
830
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый со светодиодной насадкой)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый изготовлен из АБС пластика. Светодиодная насадка (подсветка) для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 200 штук изделия
штука
119,7
831
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (зонд урогенитальный )
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом
штука
159,6
832
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (ложка Фолькмана)
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций
штука
133
833
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (копье)
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, заводской групповой коробке по 200 штук
штука
26,6
834
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (игла)
Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук
штука
26,6
835
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 50мл, стерильный одноразового применения
штука

239,4
828.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын (ағаш шпатель)
Терапиялық стерильді бір рет қолданылатын шпатель жайпақ жапырақты ағаштан дайындалған
дана
99,75
829.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын (пластик шпатель)
Терапиялық стерильді бір рет қолданылатын пластик шпатель AБС пластиктен дайындалған
дана
119,7
830.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын (жарықдиодты саптамасы бар пластик шпатель)
Терапиялық стерильді бір рет қолданылатын пластик шпатель АБС пластиктен дайындалған. Жарықдиодты саптамасы бар терапиялық стерильді бір рет қолданылатын пластик шпательге арналған жарықдиодты саптама (жарығы бар) бұйымның әрбір 200 данасына қоса берілед
дана
119,7
831.
Урогенитальды зерттеулерге арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (урогенитальды зонд)
Екі жақты урогенитальді зонд АБС пластиктен дайындалған. Зонд вискозалық түкпен жабылған жұмыс бөлігіне қарай тарылады
дана
159,6
832.
Урогенитальді зерттеулерге арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (Фолькман қасығы)
Стерильді бір рет қолданылатын Фолькман қасығы полимерлі қасық тәрізді зонд болып табылады. Фолькман қасығының ұштары дөңгелек пішінді, бірақ әртүрлі манипуляцияларды орындау кезінде қажетті ұзындықтары әртүрлі
дана
133
833.
Стерильді бір рет қолданылатын ланцет (скарификатор) (сүңгі)
Жеке қаптамадағы өткір ұштығы бар стерильді бір рет қолданылатын тот баспайтын болаттан жасалған ланцет-сүңгі, зауыттық топтық қорапта 200 данадан
дана
26,6
834.
Стерильді бір рет қолданылатын ланцет (скарификатор) (сүңгі)
Өткір ұштығы бар полимер материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын ланцет-ине 2 топтық полиэтилен пакетте 100 данадан өндіріледі, зауыттық топтық қорапта 200 данадан
дана
26,6
835.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 50 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана

133
836
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 110мл, стерильный одноразового применения
штука
199,50
837
Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100. Tест-полоска предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель.
флакон

133
836.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 110 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
199,50
837.
Несептегі Кетондардың мөлшерін көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ
Несептегі Кетондардың мөлшерін көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, құты №100.
Тест-жолақ несеп үлгілерін пайдалана отырып, in vitro диагностикалық құралы ретінде пайдалануға арналған.
Тест-жолақ пластик төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында беріледі.
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттінің мөлшері:
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг.
Жиынтық қаптама: Несеп тест-жолақтары 100 данадан, пластикалық құтыда. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған.
құты

4 077,05
838
Бахилы высокие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м². Только для одноразового применения.
штука
379,82
839
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде: - контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам;

4 077,05
838.
Ұзын бахилалар
Байлауыштары бар ұзын бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м² типті тоқыма емес материалдан жасалады. Бір рет қолдануға ғана арналған.
дана
379,82
839.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар созылатын
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды.
Бұйым стерильді түрде жеткізіледі:
- басылуға, майысуға және сынуға төзімді дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур;

- длина контура в растянутом виде 3 м (3000 мм);
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха
- с дополнительной трубкой (лимб);
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм – 4 шт;
2. Влагосборник – 2 шт;
3. Прямой адаптер 22M×22F – 10 шт;
4. Переходник 22M×22М – 2 шт;
5. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
6. Угловой адаптер с портом – 1 шт;
7. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1000 мм – 1 шт.
набор
11 680,00
840
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде: - контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам, длина контура до 1,5 м (1500 мм) ;
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:

- созылған күйдегі контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм);
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосылуға арналған 22F типті айырмалармен жабдықталған;
- 15F/22М айырмасы бар пациент жағынан орналасқан (Y-адаптер) пациентке арналған үш тармақты құрылғы. Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- дем алу және дем шығару желісінің ішіне салынған екі құрастырмалы ылғал жинағышы бар;
- қосымша түтігі (лимб) бар;
- этилен тотығымен стерилизацияланған;
- бір рет қолданылатын.
Жиынтықтылығы:
1. Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 4 дана;
2. Ылғал жинағыш – 2 дана;
3. Тікелей адаптер 22M×22F – 10 дана;
4. Ауыстырғыш 22M×22М – 2 дана;
5. Порты бар пациентке арналған үш тармақ (Y-адаптері бар) – 1 дана;
6. Порты бар бұрыштық адаптер – 1 шт;
7. Созылатын түтік диаметрі 22 мм және ұзындығы 1000 мм – 1 дана.
жинақ
11 680,00
840.
Бір реттік стерильді тыныс алу жинағы: бұрыштық адаптері бар созылатын
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жиықтықтаушы бұйымдарды қамтиды. Бұйым стерильді түрде жеткізіледі: - басылуға, майысуға және сынуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур, контурдың ұзындығы 1,5 метрге (1500 мм) дейін;
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосуға арналған 22F типті айырмалармен жабдықталған;
- 15F/22М айырмасы бар пациент жағынан пациентке арналған үш тармақ (Y-адаптер). Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- этилен тотығымен стерилизацияланған;
- бір рет қолданылатын.
Жиынтықтылығы:

1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
Набор
5 189,18
841
Простыня в рулоне с перфорацией
Простыни в рулоне с перфорацией 80×200 см, №100. Простыни нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука

1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 2 дана;
2. Тікелей адаптер 22M×22F – 4 дана;
3. Ауыстырғыш 22M×22M – 2 дана;
4. Екі порты бар пациентке арналған үш тармақ (Y-адаптері бар) – 1 дана;
5. Порты бар бұрыштық адаптер– 1 дана.
жинақ
5 189,18
841.
Перфорациясы бар орамдағы жаймалар
Перфорациясы бар орамдағы 80×200 см жаймалар, № 100. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолданылатын жаймалар, перфорациясы бар орамдарда, ол тегіс жиекті жайманы қиындықсыз жұлып алуға мүмкіндік береді.
Жаймалар тығыздығы 15 г/м2СС (Спанбонд Спанбонд) типті тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

19 683,45
842
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100. Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс плотностью 60 г/м2.
штука
5 755,79
843
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 70×80 см №100. Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука
7 046,95
844
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: L (46-48)
штука
4 846,54
845
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XL (50-52)
комплект

19 683,45
842.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы 30×40 см сүрткілер №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолданылатын сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз жұлып алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер тығыздығы 60 г/м2 Спанлейс типті тоқыма емес сіңіргіш материалдан жасалады.
дана
5 755,79
843.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы 70×80 см сүрткілер №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолданылатын сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз жұлып алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер тығыздығы 60 г/м2 Спанлейс типті тоқыма емес материалдан жасалады.
дана
7 046,95
844.
Бір реттік стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон
Бір реттік стерильді емес тығыздығы 40 СМС тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон.
Капюшоны бар комбинезон, сыдырма сырмалы және "жабысқыш".
Өлшемдері: L (46-48)
дана
4 846,54
845.
Бір реттік стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон
Бір реттік стерильді емес тығыздығы 40 СМС тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон.
Капюшоны бар комбинезон, сыдырма сырмалы және "жабысқыш".
Өлшемдері: XL (50-52)
жиынтық

4 846,54
846
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХL (54-56)
комплект
4 846,54
847
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХXL (58-60)
комплект

4 846,54
846.
Бір реттік стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон
Бір реттік стерильді емес тығыздығы 40 СМС тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон.
Капюшоны бар комбинезон, сыдырма сырмалы және "жабысқыш".
Өлшемдері: ХХL (54-56)
жиынтық
4 846,54
847.
Бір реттік стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон
Бір реттік стерильді емес тығыздығы 40 СМС тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон.
Капюшоны бар комбинезон, сыдырма сырмалы және "жабысқыш".
Өлшемдері: ХХXL (58-60)
жиынтық

4 846,54
848
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XXXXXL (74-76)
комплект
4 846,54
849
Комплект белья для рожениц, стерильный
1. Шапочка клип-берет - 1 шт. 2 . Бахилы низкие - 1 пара
3 . Салфетка бумажная 20×20 см - 2 шт
4 . Впитывающая простыня 60×60 см - 1 шт
5 . Простыня влагонепроницаемая 80х140 см - 1 шт

4 846,54
848.
Бір реттік стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон
Бір реттік стерильді емес тығыздығы 40 СМС тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон.
Капюшоны бар комбинезон, сыдырма сырмалы және "жабысқыш".
Өлшемдері: XXXXXL (74-76)
жиынтық
4 846,54
849.
Босанатын әйелдерге арналған төсек-орын жиынтығы, стерильді
1. Клип – берет бас-киімі - 1 дана; 2. Қысқа бахилалар - 1 жұп;
3. Қағаз сүрткі 20×20 см - 2 дана;
4. Сіңіргіш жайма 60×60 см - 1 дана;
5. Ылғал өткізбейтін жайма 80х140 см - 1 дана;

6 . Салфетка 80×70 см - 2 шт
7 . Рубашка для роженицы - 1 шт
8 . Прокладка - 2 шт
9 . Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт
10. Лоток пластиковый - 1 шт
11 Нарукавники полиэтиленовые - 1 пара
12. Фартук ламинированный - 1 шт
13. Пакет полимерный для биоматериала - 1 шт
комплект
5 692,23
850
Комплект для операций для эндоскопии
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт. 2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня 180×200 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой – 1 шт.
4. Халат XL – 2 шт.
5. Липкая лента 10×50 см – 3 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт.
7. Маркер для тела с линейкой – 1 шт.
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 шт.
9. Зажим для полотенца – 1 шт.
10. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт.
комплект
13 620,74
851
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
1. Салфетка 80×90 см – 2 шт. 2. Подстилка-пеленка впитывающая 60×60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации – 1 шт.
4. Карточка – медальон для идентификации – 1 шт.
5. Зажим для пуповины – 1 шт.
6. Шапочка – 1 шт.
7. Конверт – 1 шт.

6 . Сүрткі 80×70 см - 2 дана;
7. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана;
8. Төсем - 2 дана;
9. Үш қабатты резеңкедегі медициналық маска - 1 дана;
10. Платикалық науа - 1 дана;
11. Полиэтиленді жеңқаптар - 1 жұп;
12. Ламинатталған алжапқыш – 1 дана;
13. Биоматериалға арналған полимерлік пакет - 1 дана.
жиынтық
5 692,23
850.
Эндоскопия үшін операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстеліне жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Тесігі бар 180×200 см жайма, жабысқақ жиегі бар, инциздік үлбірмен – 1 дана;
4. Халат XL – 2 дана;
5. Жабысқақ лента 10×50 см – 3 дана;
6. Рентген жібі бар көп қабатты дәке сүрткі 10×10 см – 10 дана;
7. Денеге арналған сызғышы бар маркер – 1 дана;
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 дана;
9. Орамалға арналған қысқыш – 1 дана;
10. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана.
жиынтық
13 620,74
851.
Тоқыма емес материалдан жиынтық, жаңа туған нәрестеге арналған стерильді
1. Сүрткі 80×90 см – 2 дана;
2 Сіңіргіш төсеуіш-жаялық 60 х 60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1 дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карта – медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Бас-киім – 1 дана;
7. Конверт – 1 дана.

8. Маска трехслойная – 1 шт.
9. Салфетка 30×40 см – 3 шт.
10. Ватная палочка – 1 шт.
комплект
5 151,58
852
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Чехол на инструментальный стол 80×145 см, впитывающая зона 60×90 см – 1 шт. 2. Простыни с адгезивным краем 50×50 см – 4 шт.
3. Простыня для краниотомии (операционный вырез со встроенной инцизной пленкой, со встроенным мешком для сбора жидкости, отводящими желобами и отводной патрубок, со встроенными фиксаторами трубок) – 1 шт.

8. Үш қабатты маска – 1 дана;
9. Сүрткі 30×40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқша – 1 дана.
жиынтық
5 151,58
852.
Краниотомияға арналған стерильді операциялық жабын жиынтығы
1. Аспаптық үстелге арналған қап 80×145 см, сіңіретін аймақ 60×90 см – 1 дана;
2. Адгезивті жиегі бар жаймалар 50×50 см – 4 дана;
3. Краниотомияға арналған жайма (ендірілген инцизді үлбірі бар, науалармен және келтеқұбырмен әкетілетін сұйықтықты жинауға арналған, ендірілген қапшығы бар, түтіктердің ендірілген бекіткіштері бар) – 1 дана;

4. Простыня для операционного стола 160×190 см – 1 шт.
5. Простыня впитывающая 80×190 см – 1 шт.
6. Операционная лента 10×50 см – 1 шт.
7. Салфетки – 2 шт.
комплект
10 373,11
853
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа Сантейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

4. Операциялық үстелге арналған жайма 160×190 см – 1 дана;
5. Сіңіргіш жайма 80×190 см – 1 дана;
6. Операциялық лента 10×50 см – 1 дана;
7. Сүрткілер – 2 дана.
жиынтық
10 373,11
853.
Ойығы бар 70*80см стерильді жайма, адгезивті жиегі 180*250 см
Ойығы бар 70*80см стерильді жайма, адгезивті жиегі 180*250 см тығыздығы 68 г/м2 Сантейс типті тоқыма емес материалдан жасалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана

6 608,27
854
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 164 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 164 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 164 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
19 115,96
855
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

6 608,27
854.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
19 115,96
855.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бойы 174 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бойы 174 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бойы 174 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

19 115,96
856
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
19 115,96
857
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

19 115,96
856.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
19 115,96
857.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

19 115,96
858
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
19 115,96
859
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

19 115,96
858.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 170 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 170 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 170 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
19 115,96
859.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 182 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 182 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (ХXL), бойы 182 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

19 115,96
860
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
19 115,96
861
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

19 115,96
860.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
19 115,96
861.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

19 115,96
862
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
19 115,96
863
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

19 115,96
862.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
19 115,96
863.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

16 575,96
866
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
16 575,96
867
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

16 575,96
866.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
16 575,96
867.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

16 575,96
868
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
16 575,96
869
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 182). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 182). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

16 575,96
868.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 170). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 170). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 170). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
16 575,96
869.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 182). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 182). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бойы 182). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

16 575,96
870
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
16 575,96
871
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

16 575,96
870.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 170). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
16 575,96
871.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бойы 182). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

16 575,96
872
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
16 575,96
873
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

16 575,96
872.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 176). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
16 575,96
873.
SMS тоқыма емес материалдан және ламинаттанған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188). Халат ұзын, алды жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықта костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188). Жиынтықта костюм - жейде, шалбар тоқыма емес материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғану көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе онсыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188). Комбинезон тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес материалдан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м3 болмауы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беткейлік тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

16 575,96
874
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
6 526,72
875
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
штука
6 526,72
876
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
6 526,72
877
Костюмы защиты модель размер 46-48 (М), рост 176 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект

16 575,96
874.
Қорғану костюмі модель өлшемі 42-44 (S), бойы 164 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
875.
Қорғану костюмі модель өлшемі 42-44 (S), бойы 176 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
876.
Қорғану костюмі модель өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
877.
Қорғану костюмі модель өлшемі 46-48 (М), бойы 176 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық

6 526,72
878
Костюмы защиты модель размер 50-52 (L-XL), рост 170 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
6 526,72
879
Костюмы защиты модель размер 50-52 (L-XL), рост 182 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
6 526,72
880
Костюмы защиты модель размер 54-56 (XХL), рост 170 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
6 526,72
881
Костюмы защиты модель размер 54-56 (XХL), рост 182 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект

6 526,72
878.
Қорғану костюмі модель өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
879.
Қорғану костюмі модель өлшемі 50-52 (L-XL), бойы 182 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
880.
Қорғану костюмі модель өлшемі 54-56 (XХL), бойы 170 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
6 526,72
881.
Қорғану костюмі модель өлшемі 54-56 (XХL), бойы 182 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқақ клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз болып тұратын, иілгіш резеңкедегі капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында иілгіш резеңкелері бар; - Ұзын бахилалар. Тоқыма емес материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинатталған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға бір талдан қапталған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық

6 526,72
886
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
5 482,50
887
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
5 482,50
888
Одноразовый защитный костюм размер (XXXL-XXXXL) 58-60, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
5 482,50
889
Одноразовый защитный костюм размер (XXXL-XXXXL) 58-60, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
5 482,50
890
Одноразовый защитный костюм размер (XXXXL-XXXXXL) 62-64, рост 176
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
5 482,50
891
Одноразовый защитный костюм размер (XXXXL-XXXXXL) 62-64, рост 188
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук

6 526,72
886.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXL) 54-56, бойғы 170 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана
5 482,50
887.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXL) 54-56, бойы 182 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана
5 482,50
888.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бойы 170 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана
5 482,50
889.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бойы 182 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана
5 482,50
890.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXXXL-XXXXXL) 62-64, бойы 176 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана
5 482,50
891.
Бір реттік қорғану костюмі өлшемі (XXXXL-XXXXXL) 62-64, бойы 188 см
Капюшоны бар бір реттік қорғану костюм-комбинезонның алдында жабысқақ клапанмен тігіп жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз болып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс. Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс. Тығыздығы кемінде 40 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған.
дана

5 482,50
898
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP2. Для одноразового применения.
штук
855,76
899
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штук

5 482,50
898.
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғану көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP2 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
855,76
899.
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғану көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

884,39
900
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штук

884,39
900.
Клапанмен Fish FFP1 маска респираторы
Клапанмен Fish FFP1 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғану көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарғанда клапан масканың астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алғанда клапан жабылады және ауа қорғану қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын кірктірілген клапанмен жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

947,89
901
Маска-респиратор
Четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN 95, или N95, предназначенные для защиты органов дыхания. Маска-респиратор крепятся на лице при помощи заушной резины, закрывая полость носа и рта Состоит из четырех или пяти, или шести слоев, два из которых фильтрующий слой "мельтблаун", внутренний слой изготовлен из приятного на ощупь материала, похожего на хлопок. Специальная конструкция обеспечивает плотное прилегание маски к лицу; устойчива к смятию и подходит для работы в высокотемпературной и влажной среде.
штука

947,89
901.
Маска-респиратор
Тыныс алу ағзаларын қорғауға арналған сүзгіштік тиімділік классы FFP2 немесе KN 95, немесе N95 тоқыма емес материалдан төрт қабатты бір реттік маска. Маска-респиратор құлақ арты резеңкесінің көмегімен мұрын мен ауыз қуысын жаба отырып, бетке бекітіледі.
Төрт немесе бес, немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгіш қабаты, ішкі қабаты мақтаға ұқсас ұстауға жағымды материалдан жасалған.
Арнайы құрылымы масканың бетке тағыз жанасуын қамтамасыз етеді; мыжуға төзімді және жоғары температуралы және ылғалды ортада жұмыс істеуге жарамды.
дана

214,42
902
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 164
1.Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности. 2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.

214,42
902.
1 типті бір реттік обаға қарсы костюм өлшемі 46-48 (М), бойы 164 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталарсыз, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқыма емес, ламинатталған SMS материалдан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқыма емес материалдан жасалған. 2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байлауыштары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқыма емес, ламинатталған SMS материалдан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқыма емес материалдан жасалған.

3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6.Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые. 7.Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
19 050,18
903
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 176
1.Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности. 2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6.Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые. 7.Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.

3. Ұзын бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғану көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады. Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді. Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий қыры мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар. 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер. 8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.
9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. 10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық. 11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған
жиынтық
19 050,18
903.
1 типті бір реттік обаға қарсы костюм өлшемі 46-48 (М), бойы 176 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталарсыз, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқыма емес, ламинатталған SMS материалдан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқыма емес материалдан жасалған. 2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байлауыштары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқыма емес, ламинатталған SMS материалдан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқыма емес материалдан жасалған.
3. Ұзын бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғану көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады. Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді. Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий қыры мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар. 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер. 8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқыма емес ламинатталған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.

9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
19 050,18
912
Халат хирургический размер 46-48 (М)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука

9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. 10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық. 11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған
жиынтық
19 050,18
912.
Хирургиялық халат өлшемі 46-48 (М)
Тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м.-ден бастап. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана

3 003,88
913
Халат хирургический размер 50-52 (L-XL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
3 003,88
914
Халат хирургический размер 54-56 (ХXL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
3 003,88
915
Халат хирургический размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
3 003,88
916
Халат хирургический размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
3 003,88
917
Халат медицинский одноразовый, размер 46-48 (М)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2 446,03
918
Халат медицинский одноразовый, размер 50-52 (L-XL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2 446,03
919
Халат медицинский одноразовый, размер 54-56 (ХXL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука

3 003,88
913.
Хирургиялық халат өлшемі 50-52 (L-XL)
Тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м.-ден бастап. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
3 003,88
914.
Хирургиялық халат өлшемі 54-56 (ХXL)
Тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м.-ден бастап. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
3 003,88
915.
Хирургиялық халат өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м.-ден бастап. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
3 003,88
916.
Хирургиялық халат өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м.-ден бастап. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су өткізбейді; жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
3 003,88
917.
Медициналық бір реттік халат, өлшемі 46-48 (М)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқыма емес материалдан жасалған. Халат материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2 446,03
918.
Медициналық бір реттік халат, өлшемі 50-52 (L-XL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқыма емес материалдан жасалған. Халат материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2 446,03
919.
Медициналық бір реттік халат, өлшемі 54-56 (ХXL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқыма емес материалдан жасалған. Халат материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана

2 446,03
920
Халат медицинский одноразовый, размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2 446,03
921
Халат медицинский одноразовый, размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
2 446,03
922
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 164
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект

2 446,03
920.
Медициналық бір реттік халат, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқыма емес материалдан жасалған. Халат материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2 446,03
921.
Медициналық бір реттік халат, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқыма емес материалдан жасалған. Халат материалының беткейлік тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
2 446,03
922.
Инфекционист дәрігердің қорғану киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 42-44 (S), бойы 164 см
Қорғану көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық ұзын бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш орамал 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы бас-киім шлем 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқыма емес материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз. Тоқыма емес материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым болып табылады. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар жұпты, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқыма емес материалдан жасалған.
Ұзын бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі.
Өлшемі 40*30 см сіңіргіш орамал тоқыма емес материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы бас-киім-шлем тоқыма емес материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады. Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныс көзілдірігі.
жиынтық

19 461,49
933
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект
19 461,49
934
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 164
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая. 1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные 2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные. 3.Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой. 4.Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой. 5 Косынка на голову должен иметь треугольную форму. 6 Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен. 7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки. 8.Сумка четырҰхугольной формы, с ручками. 9.Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект

19 461,49
933.
Инфекционист дәрігердің қорғану киімі жиынтығы (жабық үй-жайларда 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см
Қорғану көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық ұзын бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш орамал 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы бас-киім шлем 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқыма емес материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз. Тоқыма емес материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқыма емес материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым болып табылады. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар жұпты, қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқыма емес материалдан жасалған.
Ұзын бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі.
Өлшемі 40*30 см сіңіргіш орамал тоқыма емес материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы бас-киім-шлем тоқыма емес материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады. Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныс көзілдірігі.
жиынтық
19 461,49
934.
Стерильді емес көп реттік қорғану кешені, өлшемі 42-44 (S), бойы 164 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз; Мақта-дәкелі маска; Алжапқыш, ПЭВД; Жеңқаптар, ақ бөз; Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар халат. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын. 2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы. 3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған. 4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған. 5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс. 6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады. 8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке. 9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық

3 875,12
947
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
штука
1 055,86
948
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
1.Простыня операционная размером 1600х1900-1 шт; 2.Перчатки диагностические латексные-1 пара; 3.Маска трехслойная-1 шт; 4.Бахилы-1 пара; 5.Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Простыня операционная размером 1600х1900 мм изготовлена из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках. Перчатки диагностические латексные. Чехол транс вагинальный ректальный латексный- латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
4 714,23
949
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
1.Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см-1 шт; 2.Перчатки диагностические изготовлены из латекса-1 пара; 3.Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см. Перчатки диагностические латексные. Латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
1 683,90
950
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 164
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт; 2.Маска медицинская трехслойная-1 шт; 3.Фартук ПЭВД- 1 шт; 4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт; 5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара; 6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт; 7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект

3 875,12
947.
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар:
Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан жарғақшасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40 % - шегі < 6 % Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің ең жоғарғы шегі.
дана
1 055,86
948.
Тоқыма емес материалдан, УДЗ арналған стерильді
1. Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма – 1 дана; 2.Диагностикалық латексті қолғаптар – 1 жұп; 3. Үш қабатты маска – 1 дана 4. Бахилалар – 1 жұп; 5. Трансвагинальді, ректальді латексті қап, – 1 дана.
Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма тоқыма емес материалдан жасалған. Маска тоқыма емес материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйым болып табылады. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар. Ұзын бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резинкамен немесе байламалармен бекітіледі. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультрадыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-қынаптық көрсеткішке арналған трансвагинальді, ректальді латексті қап – латексті мүшеқаптар, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
4 714,23
949.
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған тоқыма емес материалдан стерильді жиынтық
1. Сүрткі 70 х 80 см, тоқыма емес материалдан жасалған – 1 дана;
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп;
3.Трансвагинальді, ректальді, латексті қап – 1 дана;
Сүрткі 70 х 80 см, тоқыма емес материалдан жасалған. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультрадыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-қынаптық көрсеткішіне латексті мүшеқаптар, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
1 683,90
950.
Стерильді емес бір реттік I қорғану жиынтығы, өлшемі 42-44 (S), бойы 164 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 3. ПЭВД алжапқышы - 1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 5. Ұзын бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын қауіптерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқыма емес материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйым болып табылады. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру қаупін төмендету мақсатымен тыныс алу ағзаларын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Ұзын бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғану қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралы болып табылады.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық

19 091,88
961
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт; 2.Маска медицинская трехслойная-1 шт; 3.Фартук ПЭВД- 1 шт; 4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт; 5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара; 6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт; 7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект
19 091,88
962
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 164
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт; 3.Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт; 4.Маска трехслойная медицинская-1 шт; 5. Фартук ПЭВД-1 шт; 6.Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт; 7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт; 8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт; 9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт; 10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект

19 091,88
961.
Стерильді емес бір реттік I қорғану жиынтығы, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 3. ПЭВД алжапқышы - 1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 5. Ұзын бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын қауіптерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқыма емес материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйым болып табылады. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру қаупін төмендету мақсатымен тыныс алу ағзаларын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірден жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Ұзын бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байлауышпен бекітіледі, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғану қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралы болып табылады.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
19 091,88
962.
Стерильді емес бір реттік II қорғану жиынтығы, өлшемі 42-44 (S), бойы 164 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 5. ПЭВД алжапқышы - 1 дана; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1дана; 7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқыма емес СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Маска тоқыма емес материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйым болып табылады. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.
Ұзын бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық

13 380,69
973
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт; 3.Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт; 4.Маска трехслойная медицинская-1 шт; 5. Фартук ПЭВД-1 шт; 6.Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт; 7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт; 8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт; 9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт; 10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект
13 380,69
974
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10
В набор одноразовый для взятия мочи 120-10 входит: 1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл; 2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х100 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор

13 380,69
973.
Стерильді емес бір реттік II қорғану жиынтығы, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бойы 188 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 5. ПЭВД алжапқышы - 1 дана; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1дана; 7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқыма емес СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Маска тоқыма емес материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйым болып табылады. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.
Ұзын бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқыма емес СМС материалынан немесе тоқыма емес материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық
13 380,69
974.
Несеп алуға арналған бір реттік жинақтар 120-10
Несеп алуға арналған бір реттік 120-10 жинаққа кіреді:
1) көлемі 120 мл несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер; 2) несептің жалпы талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, 10,0 мл. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке жарғақшасымен орнатылған инесі бар вакуумдық пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған. Консервантсыз вакуумдық стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға және жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығын.
Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған 16х100 мм. Тік жырашықтары бар қақпақтар сары түсті полипропиленнен жасалған. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Бұйым стерильді. Бір рет пайдалануға арналған.
жинақ

728,61
976
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи: 1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт; 2) стабилизатор №1 - 1 флакон; 3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт; 4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт; 6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
упаковка

728,61
976.
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ: 1) Көзбен шолып бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл - 1 дана; 2) №1 тұрақтандырғыш - 1 құты; 3) несепті жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана; 4) несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана; 5) несептің жалпы талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, 10,0 мл - 1 дана; 6) консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, көлемі 9,5 мл - 1 дана,
Визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл дейін өлшем бөліктер бар. Бұралатын қақпағы контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік несепті қауіпсіз алуды қамтамасыз етеді. Несепті жанаспай тасымалдаудың орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады:
контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар.
Бұралатын қақпағы сары түске боялған және контейнердің герметикалылығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін несепті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді.
Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке жарғақшасымен орнатылған инесі бар вакуумдық пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығын.
Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған. Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Қақпақтардың түсі несептің жалпы талдауы үшін – сары, несептің микробиологиялық талдауы үшін – зәйтүн түстес. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Бұйым стерильді. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар: № 3 консервантты - консервант пен реагент байланысында: несеп көлемінің 1 мл-ге 20 мг бор қышқылын қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. Пробирка мөлшері - 16х100 мм. Номиналды көлемі - 9,5 мл.
қаптама

9 958,58
977
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер предназначен для получения лейкофильтрованных эритроцитов, для консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука

9 958,58
977.
T&B орындау нұсқасымен лейкофильтрленген эритроциттерді алу үшін
"CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндісі және лейкоцитарлық сүзгісі бар қан мен оның компоненттеріне арналған төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер лейкофильтрленген эритроциттерді алуға, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндіде эритроцитарлық массаны консервациялауға және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға және қайта құюға арналған.
Контейнер өзара магистральдармен біріктірілген DEHP немесе ТОТМ пластификаторларымен ПВХ үлбірінен жасалған, сондай-ақ ПВХ түтіктерінен жасалған төрт сыйымдылықтан тұратын стерильді бекітулі жүйе болып табылады. CPD гемоконсервант ерітіндісінің 100 мл-ге құрамы:
Декстроз моногидрат 2,55 г; Лимон қышқылы моногидрат 0,327 г; Бір ауыстырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; 100 мл. дейін инъекцияларға арналған су. 100 мл-ге SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроз моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлорид 0,877 г; Инъекцияларға арналған су 100 мл. дейін. Стерильді бұйым (бумен стерильдеу әдісі), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

12 833,35
978
Маска медицинская трехслойная на резинках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
штука

12 833,35
978.
Резеңкедегі үш қабатты медициналық маска
Бұйым тоқыма емес материалдан жасалған төрт бұрышты пішіндегі үш қабатты маска болып табылады. Бұйым масканың негізінен (материал арасына салынған, байланысты немесе тығыздалған сүзгіш қабат) және пайдаланушының басына масканы бекіту құралынан (резеңке) тұрады. Тоқыма емес материал қабаттарының арасында, масканың жоғарғы жағында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
дана

59,29
979
Комплект для операций на тазобедренном суставе
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт 2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простынь с U-образным вырезом 150×240 см – 1 шт
4. Простынь 100×150 см – 1 шт
5. Хирургический халат ХL – 2 шт
6. Полотенце для рук 33×30 см – 5 шт
7. Нетканые тампоны L – 5 шт
8. Нетканые тампоны М – 5 шт
9. Салфетка 10*10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
10. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, двумя держателями трубки – 1 шт
11. Шприц 10 мл LL – 1 шт
12. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт
13. Чаша 500 мл – 1 шт
14. Чаша 1000 мл – 1 шт
15. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
15 300,33
980
Комплект для операций на брюшной полости
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт 2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простыня 200×315 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой - 1 шт
4. Халат XL усиленный - 2 шт
5. Салфетка 10×10 см, марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45×45 см – 10 шт
7. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт
8. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
27 134,63
981
Комплект для искусственного родоразрешения
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт. 2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня для кесарева сечения 200×300 см – 1 шт.
4. Халат усиленный L – 1 шт.
5. Халат усиленный ХL – 1 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 30 шт.
7. Одеяло для ребенка 80×90 см – 1 шт.
8. Шапочка теплая для новорожденного – 1 шт.
9. Пупочный зажим -1 шт.
10. Зажим для полотенца – 1 шт.
11. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт.
12. Спринцовка – 1 шт.
13. Липкая лента 10×30 см – 1 шт.
комплект
21 289,71
982
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливается из нетканого материала типа СММС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
4 230,86
983
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

59,29
979.
Жамбас буына жасалатын операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстеліне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Ойығы U тәрізді жайма 150×240 см – 1 дана;
4. Жайма 100×150 см – 1 дана;
5. Хирургиялық халат ХL – 2 дана;
6. Қолға арналған сүрткі 33×30 см – 5 дана;
7. Тоқыма емес тампондар L – 5 дана;
8. Тоқыма емес тампондар М – 5 дана;
9. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана; 10. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
11. Шприц 10 мл LL – 1 дана;
12. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана;
13. Тостаған 500 мл – 1 дана;
14. Тостаған 1000 мл – 1 дана;
15. Сүрткіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
15 300,33
980.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Инцизиялық үлбірі бар, жабысқақ шеті бар, тесігі бар 200×315 см жайма – 1 дана;
4. Күшейтілген халат ХL – 2 дана;
5. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
6. Рентген жібі бар абдоминальді спонж – 10 дана;
7. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
8. Сүрткіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
27 134,63
981.
Жасанды жолмен босандыруға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Кесар тілігіне арналған жайма 200×300 см – 1 дана;
4. Күшейтілген халат L – 1 дана;
5. Күшейтілген халат ХL – 1 дана;
6. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 30 дана;
7. Балаға арналған көрпе 80×90 см – 1 дана;
8. Жаңа туған нәрестеге арналған телпек – 1 дана;
9. Кіндік қысқыш; -1 дана;
10. Сүрткіге арналған қысқыш – 1 дана;
11. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
12. Сепкіш – 1 дана;
13. Жабысқақ таспа 10×30 см – 1 дана.
жиынтық
21 289,71
982.
Ойығы бар 180*250 стерильді жайма, 70*80 см адгезивті жиегі бар
Ойығы бар 70*80 см, адгезивті жиегі бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС типті тоқыма емес материалдан жасалады.
Стерилизациялау этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
4 230,86
983.
Ойығы бар 180*250 стерильді жайма, 70*80 см адгезивті жиегі бар
Ойығы бар 70*80 см, адгезивті жиегі бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС типті тоқыма емес материалдан жасалады.
Стерилизациялау этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана

3 885,57
984
Комплект стерильный для ангиографии
1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара 2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара
3. Зажим - 1 шт
4. Скальпель №11 - 1 шт
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 180 см - 1 шт
9. Игла 21G - 1 шт
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт
15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт
16. Халат одноразовый XL - 1 шт
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт
комплект
55 046,77
985
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1 Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
Часть 2. Набор для окончания процедуры:
1. Тампон марлевый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт
2. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
3. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
1 985,95
986
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2 Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
4. Покрытие без липкого края 50×75 см - 1 шт
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 шт
6. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 5 шт

3 885,57
984.
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
1. Опаланбаған қолғап, № 7 - 1 жұп;
2. Опаланбаған қолғап, № 8 - 1 жұп;
3. Қысқыш - 1 дана;
4. Скальпель №11 - 1 дана;
5. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
6. Тостаған 60 мл, межеленген – 1 дана;
7. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған - 1 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иігіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 180 см - 1 дана;
9. Ине 21G - 1 дана;
10. Ине Сельдингера 18G - 1 дана; 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 дана;
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 дана;
14. Қысым мониторингі желісі 500 psi, 120 см - 1 дана;
15. Үстелге арналған жабын 137×180 см - 1 дана;
16. Бір реттік халат XL - 1 дана;
17. Бір реттік халат, күшейтілген L - 1 дана;
18. Ангиографиялық бір реттік төрт тесігі бар жайма 280×330 см - 1 дана;
19. Үстелге арналған қорғану жабыны 150×250 см - 1 дана;
20. Түсірімдерге арналған жабын R 35, диаметрі 100 см, полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
21. Қорғану жабыны 100×102 см, полиэтиленнен жасалған, қалыңдығы 50 мкм - 1 дана;
22. Сүрткі 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана.
жиынтық
55 046,77
985.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы
№ 1
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтрастылы жіпсіз, мөлшері 5 см - 5 дана;
2. Жабысқақ шеті жоқ жабын 38×45 см - 1 дана;
3. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
4. Бұласыр жолағы 2×7 см - 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см – 4 дана;
2. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
3. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана;
4. Бұласыр жолағы 2×7 см - 6 дана.
жинақ
1 985,95
986.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы
Диализге арналған бір реттік стерильді емшара жинағы
№ 2
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқыма емес тампон, рентенконтрастылы жіпсіз, өлшемі 5 см - 5 дана;
4. Жабысқақ шеті жоқ жабын 50×75 см - 1 дана;
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 дана;
6. Тоқыма емес сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 5 дана;

7. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
Часть 2. Набор для окончания процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт
4. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 4 шт
5. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
6. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт
набор
3 179,61
987
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
В набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 4,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Иглодержатель - 1 шт; 6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт; 7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 8) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт; 10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединя-ющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембра-ны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
упаковка

7. Бұласыр жолағы 2×7 см – 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқыма емес тампон, рентенконтрастылы жіпсіз, өлшемі 5 см - 4 дана;
4. Тоқыма емес сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 4 дана;
5. Бұласыр жолағы 2×7 см - 6 дана;
6. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана.
жинақ
3 179,61
987.
Эндокриндік аурулар кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Эндокриндік аурулар кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинаққа кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 4,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) Ине ұстағыш - 1 дана; 6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана; 7) Гемостатикалық бұласыр, стерильді - 1 дана; 8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана; 9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, көлемі 9,5 мл - 1 дана; 10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана. Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар,
Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке пробиркалар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді пробирка № 3 консервантты қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Пробирка мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды пробиркамен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады. Бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (сауыттан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық бұласыр зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сыртқы қолдануға арналған.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
қаптама

8 335,71
988
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
В набор для клинико-лабораторных исследований при беременности входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Иглодержатель - 1 шт; 6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 шт; 7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 8) Спиртовые салфетки однократного применения - 1 шт; 9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. 10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной дляпрокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
упаковка

8 335,71
988.
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинаққа кіреді: 1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
3) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 4)
Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
5) Ине ұстағыш - 1 дана; 6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 дана; 7) Гемостатикалық бұласыр, стерильді - 1 дана; 8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 1 дана;
9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробиркалар, көлемі 9,5 мл - 1 дана; 10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана.
Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар,
консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емесмедициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке пробиркалар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді пробирка № 3 консервантты қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Пробирка мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумдық пробиркамен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады. Бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (сауыттан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық бұласыр зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сыртқы қолдануға арналған.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
қаптама

8 477,95
989
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
В набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 1" входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи с желтой крышкой, объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт; 8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт; 9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт; 10) Иглодержатель - 1 шт; 11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт; 12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт; 15) Покровное стекло - 2 шт. Пробирки для забора и хранения венозной крови, для общего анализа мочи состоят из пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из прочного полиэтилентерефталата (ПЭТ), имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг, должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет пробирок для крови различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйцеглист методом соскоба состоят из укупоренной резиновой пробкой или винтовой крышкой пробирки из полиэтилентерефталата и палочки с ватным тампоном на одном конце диаметром 5 мм, длина тампона 15 мм, общая длина палочки от 120 до 150 мм. Контейнер объемом 120 мл для бесконтактного переноса мочи изготовлен из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл, на крышке желтого цвета имеется отверстие для вакуумной пробирки со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Иглодержатель – прозрачное или полупрозрачное нестерильное устройство с внутренней резьбой не менее 0,5 оборота, соединяет и обеспечивает жесткую фиксацию двухсторонней иглы с вакуумной пробиркой. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра).Изделие стерильное, для одноразового использования. Пластырь гемостатический обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка – нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом, упакована в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная с отличным светопропусканием. Покровные стекла – квадратные или прямоугольные пластины из стекла с гладкой поверхностью, без царапин и трещин. Основное назначение - покрытие материала, защита образцов. Применяют совместно с предметными стеклами в микроскопии.
упаковка

8 477,95
989.
"Кардиохирургиялық тип - 1" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинақ
"Кардиохирургиялық 1-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған сары қақпағы бар вакуумды стерильді пробиркалар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана; 8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка – 1 дана; 9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана; 10) Ине ұстағыш - 1 дана; 11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), түсі қара- 1 дана; 12) Гемостатикалық бұласыр, стерильді - 1 дана; 13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана; 15) Жабын шыны – 2 дана.
Веналық қанды алуға және сақтауға арналған, несептің жалпы талдауына арналған пробиркалар пробиркадан, қақпақтан және резеңке тығыннан тұрады.
Пробиркалар
берік полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, түбі дөңгелек, барлық центрифугаларға келеді, бойлық өсі бойынша 3000 g дейін жылдамдатуға шыдауы тиіс.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке пробиркалар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған.
Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркала резеңке тығынмен немесе бұранды қақпақпен тығындалған полиэтилентерефталаттан жасалған
пробиркадан және бір ұшының диаметрі 5 мм мақта тампоны бар таяқшадан тұрады, таяқша ұзындығы 15 мм, таяқшаның жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм дейін.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған көлемі 120 мл контейнер полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар, сары түсті қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар.
Ине ұстағыш – кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар мөлдір немесе жартылай мөлдір стерильді емес құрылғы, екі жақты инені вакуумды пробиркамен біріктіруді және қатты бекітуді қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (сауыттан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық бұласыр зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Спиртті сүрткі - этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған!
Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған. Жабын шынылар – беті тегіс, сызаттары мен жарықтары жоқ шыныдан жасалған квадратты немесе төрт бұрышты пластиналар.
Негізгі міндеті – материалды жабу, үлгілерді қорғау.
Микроскопияда төсеніш шынылармен бірге қолданылады.
қаптама

7 685,47
990
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
В набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2" входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт; 8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт; 9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт; 10) Иглодержатель - 1 шт; 11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт; 12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт; 15) Покровное стекло - 2 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные cтерильные для общего анализа мочи состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйце-глист методом соскоба состоят из укупоренной пробирки и палочки с ватным тампоном на одном конце. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовые салфетки представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Салфетка спиртовая предназначена для местного применения в качестве антимикробного и стерилизующего средства для обработки инъекционного поля при проведении подкожных и внутримышечных манипуляций (вакцинация, внутривенные инъекции, забор крови из вены и др), обработки инструментов и других поверхностей. Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная. Высокое качество стекла создает отличное светопропускание. Покровные стекла преимущественно используют в лабораториях. Они представляют собой квадратную или прямоугольную пластину, выполненную из стекла.
упаковка

7 685,47
990.
"Кардиохирургиялық тип - 2" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинақ
"Кардиохирургиялық 2-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумдық пробиркалар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана; 8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған пробирка – 1 дана; 9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана; 10) Ине ұстағыш - 1 дана; 11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана;
12) Гемостатикалық бұласыр, стерильді - 1 дана; 13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана; 15) Жабын шыны – 2 дана.
Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды пробиркалар,
несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады:
пробирка, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумдық пластикалық пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке пробиркалар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған.
Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған пробиркалар тығындалған
пробиркадан және мақта тампоны бар таяқшадан тұрады.
Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін өлшем бөлігі бар.
Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумдық пробиркамен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғы болып табылады, сенімді түрде бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар. Ине ұстағыш қан алу кезінде вакуумдық пробирка үшін бағыттаушы болып табылады, стерильді емес.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке жарғақшадан, қалпақшадан (сауыттан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық бұласыр зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқыма емес мата болып табылады. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған! Спиртті сүрткі тері асты және бұлшық ет іші манипуляцияларын (вакциналау, вена іші инъекциялары, венадан қан алу және т.б.) жүргізу кезінде инъекциялық аймақты өңдеу, аспаптарды және басқа заттардың бетін өңдеу үшін микробқа қарсы және зарарсыздандыру құралы ретінде жергілікті қолдануға арналған.
Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған.
Шынының жоғарғы сапасы жақсы жарық өткізгіштікті жасайды.
Жабын шынылар негізінен зертханаларда пайдаланылады. Олар шыныдан жасалған квадратты немесе тік бұрышты пластина болып табылады.
қаптама

7 685,47
991
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 56 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
шт
7 164,47
992
Защитные костюмы
Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
шт
7 853,39
993
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования. Размеры, см
- длина -20,5 (± 1,0)
- ширина-8,0 (± 1,0)
- ширина верхней панели -5,0 (±0,5)
- ширина нижней панели -5,0 (±0,5)
- диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
штука
975,96
994
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штука

7 685,47
991.
Капюшоны бар бір реттік қорғану комбинезоны
Оңтайлы қорғауға арналған сыдырма ілгегі.
Сыдырма ілгегін жауып тұратын жабысқышы бар клапан. Созылмалы резеңкелі капюшон бет контурына тығыз жанасып, мойын мен иекті жауып тұрады. Комбинезонның капюшонындағы, жеңдері мен шалбарындағы созылмалы резеңкелер оны кие жүріп, ұзақ уақыт бойы жұмыс істеу үшін жайлы жағдайды қамтамасыз етеді. Материал тоқыма емес. Жоғарғы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтыққа және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізетін, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материал тығыздығы: 56 гр./ш.м.
Созылып кетуге және жыртылуға төзімді. Вирустық инфекциядан қорғану мақсатында қолданылады. Су өткізбейтін, жарық өткібейтін. Құрамында латекс жоқ.
дана
7 164,47
992.
Қорғану костюмдері
Бір реттік медициналық қорғану костюмдері капюшоны бар жейделер мен шалбарлардан тұратын тоқыма емес материалдан жасалған бұйым болып табылады.
Капюшоны бар жейде – жабық планкалы сыдырмалы ілгегі бар, ұзын жеңдері резеңкелі, қалталарсыз, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар – төменгі жағы және бел сызығы бойынша созылмалы резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г /м2 болуы тиіс.
дана
7 853,39
993.
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
- мұрын металл қысқышы бар үш панельді құрылымы бар "балық (Fish)" пішіндес төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым, құлақ арты бекіткіштер созылмалы резеңке түрінде. Тоқыма емес материалдан (СММС) жасалған. Материалдың беткі тығыздығы
≥100 г/м2. Масканың ортасына орнатылған клапаны бар, клапан дем алу кезінде ашылатын және дем шығару кезінде жабылатын жарғақшамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Өлшемдері, см
- ұзындығы -20,5 (± 1,0)
- ені -8,0 (± 1,0)
- жоғарғы панелінің ені -5,0 (±0,5)
- төменгі панелінің ені -5,0 (±0,5)
- орнатылған клапан диаметрі - 4,0 (±0,5)
дана
975,96
994.
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы
Клапанмен Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғану көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады.
Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғану қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқыма емес материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

1 043,82
995
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штука
838,65
996
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
89,80
997
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
47,19
998
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
133,89
999
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
72,80

1 043,82
995.
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғану көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқыма емесн материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
838,65
996.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
125 мл
контейнер
89,80
997.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
30 мл
контейнер
47,19
998.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
контейнер
133,89
999.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, қасықпен, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
72,80