Об утверждении предельных цен на международное непатентованное наименование лекарственного средства или техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 сентября 2021 года № ҚР ДСМ-96. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24253.
В соответствии с пунктом 3 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на международное непатентованное наименование лекарственного средства в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Сноска. Предельные цены с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 17.02.2023 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2023 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 22.01.2024 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 24.09.2024 № 671 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (международное непатентованное наименование, далее – МНН, или состав)
Характеристика
Единица измерения - штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, комплект, пара, упаковка, набор, литр, шприц, шприц-ручка)
Предельная цена по МНН
1

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына немесе медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 4 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-96 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24253 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметті ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице–министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 Бұйрығына
1-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттың халықаралық патенттелмеген атауына шекті бағалары
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.08.2022 № ҚР ДСМ-83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 17.02.2023 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 22.01.2024 № 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 24.09.2024 № 671 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Анатомиялық- терапиялық -химия-лық жіктеуіші Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы, бұдан әрі –ХПА, немесе құрамы) Дозасы, концентрациясы және дәрілік түрі көрсетілген препараттың сипаттамасы Өлшем бірлігі ХПА бойынша шекті баға
1

J07BF04
Вакцина полиомиелитная оральная двухвалентная 1 и 3 типов
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов во флаконах в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза
82,12
2
J07BC02
Инактивированная вакцина против гепатита А
суспензия для инъекций во флаконе 1 доза/1 мл Производство по выпуску вакцины переквалифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
шприц

J07BF04
1 және 3 типті полиомиелитті оральді қосвалентті Вакцина
құрамында иммунологиялық типтегі полиомиелит вирустарының аттенуирленген штаммдары бар, тамызғышы бар құтыда немесе пластмасса тамшуыр- құтыда
доза
82,12
2
J07BC02
А гепатитіне қарсы инактивтелген вакцина
1 доза/1 мл құтыдағы инъекцияға арналған суспензия Вакцина шығару жөніндегі өндіріс Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымына (бұдан әрі - ДДҰ) қайта дәрежеленді
шприц

раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
флакон
7 029,85
601
J05AF05
Ламивудин
раствор для приема внутрь 5 мг/мл 240 мл (пациенты из очага Туркестанской области и г. Шымкент с ВИЧ-инфекцией принимают лекарственные препараты одного производителя на протяжении всей жизни)
флакон
7 029,85
602
J05AF05
Ламивудин
таблетка 100 мг (дети, состоящие на диспансерном учете, принимают лекарственные препараты одного производителя по достижении 18 лет)
таблетка

ішке қабылдауға арналған ерітінді, 5 мг/мл 240 мл (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толғанға дейін бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
құты
7 029,85
601
J05AF05
Ламивудин
ішке қабылдау үшін ерітінді 5 мг/мл 240 мл (Түркістан облысының ошағынан және Шымкент қаласынан АИТВ инфекциясы бар пациенттер өмір бойы бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
құты
7 029,85
602
J05AF05
Ламивудин
таблетка, 100 мг (диспансерлік есепте тұрған балалар 18 жасқа толған кезде бір өндірушінің дәрілік препараттарын қабылдайды)
таблетка

раствор для перитонеального диализа с глюкозой 3,86 % - контейнер 2000 мл
контейнер
2 573,91
809
B05DB
Натрия лактат + Магния хлорида гексагидрат + Кальция хлорид дигидрат + Глюкозы моногидрат + Натрия хлорид
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 3,86 %-контейнер 5000 мл
контейнер
3 684,97
810
B05DB
Натрия лактат + Магния хлорида гексагидрат + Кальция хлорид дигидрат + Глюкозы моногидрат + Натрия хлорид
раствор для перитонеального диализа с глюкозой 2,27 % - контейнер 2000 мл
контейнер

перитонеальді диализге арналған глюкоза ерітіндісі 3,86% - контейнер 2000 мл
контейнер
2 573,91
809
B05DB
Натрий лактаты + магний хлориді гексагидраты + кальций хлориді дигидраты + глюкоза моногидраты + натрий хлориді
3,86% глюкозасы бар перитонеальді диализге арналған ерітінді-5000 мл контейнер
контейнер
3 684,97
810
B05DB
Натрий лактаты + Магний хлоридінің гексагидраты + Кальций хлоридінің дигидраты + Глюкоза моногидраты + Натрий хлориді
глюкозасы бар перитонеальді диализге арналған 2,27% ерітінді - 2000 мл контейнер
контейнер

9 433,13
1564
J05AR19
Эмтрицитабин, Тенофовира алафенамид и Рилпивирин
таблетки 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
4 516,82
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 4 сентября 2021 года
№ ҚР ДСМ-96
Предельные цены на техническую характеристику медицинского изделия в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования

9 433,13
1564
J05AR19
Эмтрицитабин, Тенофовира алафенамид және Рилпивирин
таблеткалар 200мг/28,04мг/27,5мг
таблетка
4 516,82
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2021 жылғы 4 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-96 бұйрығына
2-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымның техникалық сипаттамасына шекті бағалары

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 17.11.2021 № ҚР ДСМ-117 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2023 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименования
Характеристика
Единица измерения
Предельная цена
1.
Резервуар к помпам инсулиновым

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 17.11.2021 № ҚР ДСМ-117 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 25.04.2022 № ҚР ДСМ-36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2023 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Атауы
Техникалық сипаттама
Өлшем бірлігі
Шекті баға
1.
Инсулин помпаларына арналған Резервуар

Размером 12,5 см х 3,6 м
штука
3754,43
20.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3
0,2 мл
штука
71
21.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2
0,5 мл
штука
71
22.
Вакуумные пробирки стеклянные для гематологических исследований ЭДТА К2
1 мл
штука
42,43
23.
Капилляры
80 мкл
штука
19,84
24.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,2 мл
штука
75,41
25.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3
0,5 мл
штука
49,09
26.
Гипсовый бинт
Размер 15 см х 300 см
штука
585,93
27.
Гипсовый бинт
Размер 20 см х 300 см
штука
765,55
28.
Гипсовый бинт
Размер 10 см х 300 см
штука
436,92
29.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
2085,81
30.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
1253,84
31.
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
5451,27
32.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
711,41
33.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
590,5
34.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
566,91
35.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный

Өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
3754,43
20.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
71
21.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
71
22.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумдық шыны пробиркалар
1 мл
дана
42,43
23.
Капиллярлар
80 мкл
дана
19,84
24.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
75,41
25.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
49,09
26.
Гипсті бинт
Өлшемі 15 см х 300 см
дана
585,93
27.
Гипсті бинт
Өлшемі 20 см х 300 см
дана
765,55
28.
Гипсті бинт
Өлшемі 10 см х 300 см
дана
436,92
29.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,5 л полимерлік құтыда шығарылады
полимерлі құты
2085,81
30.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
полимерлі құты
1253,84
31.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
5451,27
32.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
711,41
33.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
590,5
34.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
566,91
35.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,3 л полимерлік құтыда шығарылады
полимерлі құты

1716,26
36.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л.****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
1233,54
37.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
2906,06
38.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
2103,04
39.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
3862,96
40.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
3853,07
41.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
5131,22
42.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
3540,43
43.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
3530,54
44.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
5427,77
45.
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л****

1716,26
36.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
полимерлі құты
1233,54
37.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
полимерлі құты
2906,06
38.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
полимерлі құты
2103,04
39.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
3862,96
40.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал спирт иісі бар түссіз мөлдір сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Белсенді заттар ретінде құрамында 60±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қолдың терісіне күтім жасайтын функционалдық қоспалар бар. Құрал көлемі 1,0 л полимерлі бөтелкелерде тікбұрышты үстелде тұратын шынтақ дозаторы бар.
полимерлі құты
3853,07
41.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
5131,22
42.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
3540,43
43.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
3530,54
44.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
5427,77
45.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****

Антисептическое средство на основе дидецилдиметиламмоний хлорида 0,3%, этилового спирта 20%, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
3839,28
46.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный

0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
3839,28
46.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты

3829,38
47.
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
658,68
48.
Защитный комплект одноразового применения
Защитный комплект одноразового применения: 1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию); 2. Бахилы; 3. Маска фильтрующая; 4. Очки защитные; 5. Салфетка одноразовая; 6. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 7. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия.
комплект
7533,39
49.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером L, из полистирола
штука
239,4
50.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером S, из полистирола
штука
239,4
51.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером M, из полистирола
штука
239,4
52.
Зонд для энтерального питания, размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм
штука
364,42
53.
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм
штука
364,42
54.
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 40,0 см диаметр 4,7 мм
штука
364,42
55.
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм
штука
364,42
56.
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм
штука
364,42
57.
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм
штука
364,42
58.
Зонд для энтерального питания, размер СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 6 длина 40,0 см диаметр 2,0 мм
штука
364,42
59.
Зонд для энтерального питания, размер: СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 8 длина 40,0 см диаметр 2,7 мм
штука
364,42
60.
Зонд желудочный размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
669,41
61.
Зонд желудочный размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука

3829,38
47.
Фиброэндоскопияға арналған бітеуіш
бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес
дана
658,68
48.
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы: 1. Капюшоны бар қорғаныш комбинезон(өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бойы 158-188, оның ішінде өлшемі 54 (XXL) және Бойы (176) әдепкі бойынша); 2. Бахилалар; 3. Сүзетін маска; 4. Қорғаныш көзілдірігі; 5. Бір рет қолданылатын салфетка; 6. Латексті қолғаптар (өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 7. Резеңке қолғап (нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 8. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
7533,39
49.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, өлшемі L, полистиролдан жасалған
дана
239,4
50.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, мөлшері S, полистиролдан жасалған
дана
239,4
51.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильді, бір рет қолданылатын, мөлшері М, полистиролдан жасалған
дана
239,4
52.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
364,42
53.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
364,42
54.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
364,42
55.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
364,42
56.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
364,42
57.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
364,42
58.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,0 мм
дана
364,42
59.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі: СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,7 мм
дана
364,42
60.
Асқазан зонды, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
669,41
61.
Асқазан зонды, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана

1. простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект

1. операциялық үстелге қойылатын жайма 190 см х 160 см -1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см - 1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см х100 см, ойығы 7 см х 40 см және жабысқақ жиегі 1 дана. 4. аспаптарға арналған үстелді жабу үшін су өткізбейтін Мейо қапшығы, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана. 6. сіңіргіш қағаз салфетка 22 см х 23 см - 4 дана
жиынтық

2161,6
104.
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт. 3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1214,32
105.
Комплект для полушарной операции
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.

2161,6
104.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір рет қолданылатын , стерильдіжиынтық
1. мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см-5 дана. 2. жаңа туған нәрестеге арналған жайма 100 см х100 см-2 дана 3. ылғал өткізбейтін төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
1214,32
105.
Жарты шарлы операцияға арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 55х65 см қалта-қабылдағыш, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
2. Диаметрі 60см полиэтиленнен жасалған қорғаныш қап - 1 дана.

3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5 Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
3659,79
106.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный

3. Жайма 140 х 160см, жабысқақ ойығы бар 30х40 см, тығыздығы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі бар 160х210 см жайма, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
5 Сіңіргіш қағаз салфетка 22 х 23см-4 дана .
6. Операциялық таспа 5х50 см, тығыздығы 40 г / м ш. - 2 дана.
7. 40х80 см жабысқақ жиегі бар бастың операциясына арналған жайма, тығыздығы 40 г/м шаршы - 1 дана.
жиынтық
3659,786
106.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық

1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 пара.6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
1249,07
107.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука

1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/м ш. м. 2. ламинатталған жайма 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / м ш. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г / м ш. - 1 дана. 4. босанатын әйелге арналған жейде тығыздығы 25 г/м ш. - 1 дана, 5. ұзын бахилалардың тығыздығы 25 г / м кв. - 1 жұп.6. қалпақ берет тығыздығы 18 г / м ш. - 1 дана. 7. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
1249,07
107.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт. 2. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт. 3. Тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана

803,25
108.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт. 4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
1046,44
109.
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140*80 см – 1 шт. 2. Салфетка подкладная 70*80 см – 2 шт. 3. ПелҰнка – впитывающая 60*60 см – 1 шт. 4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка клип – берет – 1 шт. 6. Салфетка впитывающая 20*20 см – 2 шт. 7. Бахилы из нетканого материала низкие – 1 пара. 8. Маска медицинская трехслойная – 1шт. 9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
комплект
2282,8
110.
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;2. пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт.5. простыня 2,0 м х 1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука
1702,92
111.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Простыня 80см х 140см с липким краем - 2шт.
штука
2101,23
112.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный

803,25
108.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт.
2. Мата емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт.
3. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана .
4. Мата емес материалдан жасалған Салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана
1046,44
109.
Бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған акушерлік төсек-орын жиынтығы
1. Жайма 140*80 см – 1 дана. 2. Астына төселетін салфетка 70*80 см - 2 дана.3. Жаялық – сіңіргіш 60*60 см – 1 дана. 4. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана 5. Клип – берет қалпақшасы-1 дана. 6. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 2 дана.7. Тоқыма емес материалдан жасалған қысқа бахила-1 жұп. 8. Үш қабатты медициналық маска-1 дана 9. Сіңіргіш төсем-2 дана
жиынтық
2282,8
110.
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жабысқақ жиегі 0,7 м х 0,8 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі 2,0 м х 1,4 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана;3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/ш. м. – 1 дана;4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/ш. м. – 1 дана 5. жайма 2,0 м х 1,4 м алаң 25 г / м ш. - 1 дана
дана
1702,92
111.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жайма 80см х 140см шеті жабысқақ - 2шт.
дана
2101,23
112.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық

1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем - 2 шт.
штука
1879,55
113.
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
3774,24

1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 70см салфетка-2 дана .
дана
1879,55
113.
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана. 5. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана. 6. жабысқақ жиегі бар жайма 175 см х 180 см-1 дана. 7. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 250 см-1 дана
жиынтық
3774,24

114.
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
1433,86
115.
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект

114.
Аспаптарға арналған үстелді жабуға бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана – 2. жабысқақ жиегі 35 см х 40 см қалта-1 дана.3. жабысқақ жиегі 20 см х 40 см қалта-1 дана –
жиынтық
1433,86
115.
Ішперде операциясына арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. 340 см х 180 см, ойығы 20 см х 30 см, инциз үлдірі және сұйықтық жинауға арналған қап, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
жиынтық

3854,71
116.
Комплект для стентирования стерильный , одноразового применения.
1. Покрывало для пациента, изготовлено из нетканого материала 150 × 190 см – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала – 2шт.
3. Впитывающая салфетка, изготовлена из нетканого материала 40 × 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, изготовлено из нетканого материала 110 × 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена 190 × 320 см – 1шт.
6. Марлевые тампоны, изготовлены из марли (10 × 10 см) – 30шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
8. Функционная игла 18G изготовлена из пластика и сплава металлов 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G изготовлен из нетканого материала 10 см – 1шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
12. Трехходовой запорный кранник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.
13. Трехходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (30 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G 1 ½ (4 см) (желтая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.

3854,71
116.
Стерильденген , бір рет қолданылатын стенттеуге арналған жиынтық.
1. 150 × 190 см – 1 дана емес матадан жасалған науқасқа арналған төсек.
2. халат, матадан жасалмаған материал-2 дана.
3. 40 × 50 см тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка – 2 дана.
4. 110 × 110 см тоқыма емес материалдан жасалған құрылғыға арналған жабын-1 дана.
5. Екі саңылауы бар, мөлдір үлдірлі жиегі бар ангиографиялық жайма мата емес материалдан және 190 × 320 см – 1 дана полиэтиленнен жасалған.
6. Дәке тампондары дәкеден жасалған (10 × 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
8. 18G функционалды инесі пластиктен және 7 см металл қорытпасынан жасалған-1 дана.
9. 20 G интродьюсері 10 см – 1 дана тоқыма емес материалдан жасалған.
10. Торк-құрылғы (ротатор), пластиктен жасалған – 1 дана.
11. Y-коннектор, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
12. Ra RH OFF (1000 psi) үш жақты құлыптау краны, пластиктен жасалған-1 дана.
13. Үш жақты манифольд, RA RH OFF (1100 psi), пластиктен жасалған – 1 дана.
14. Жоғары қысымды ra/FLL желісі 125cm (1000 psi) пластиктен жасалған – 2 дана.
15. Екі клапанды (30 psi) 150 см көктамыр ішіне құюға арналған жиынтық, пластиктен жасалған – 1 дана.
16. 150 см – 1 дана пластиктен жасалған ортаның контрастына арналған жиынтық.
17. Шприц 2,5 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
18. Шприц 10 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
19. Шприц 10 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
20. Шприц 20 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
21. Ине 20 G 1 ½ (4 см) (сары), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.

22. Игла 21 G 1 ½ (4 см) (зеленая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250мл (диаметр 10 см), изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000мл (диаметр 28 см), изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол пульта для дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
штука
94685,3
117.
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения

22. Ине 21 G 1 ½ (4 см) (жасыл), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
23. 120 мл стакан, пластиктен жасалған – 1 дана.
24. Тостаған 250мл (диаметрі 10 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
25. Тостаған 5000мл (диаметрі 28 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
26. Қашықтан басқару пультінің корпусы 15 × 30 см – 1 дана.
дана
94685,3
117.
Бір рет қолданылатын стерильді бас операциясына арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық

1. чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2779,08
118.
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. фартук ламинированный – 1 шт. 2. комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука

1. 145 см х 80 см тоқыма емес материалдан жасалған аспаптық үстелге арналған қап-1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см, жабысқақ ойығы 70 см х 10 см – 1 дана, 3. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 100 см-1 дана. 4. жабысқақ жиегі 80 см х 40 см салфетка-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
2779,08
118.
Стерильді, бір рет қолданылатын күшейтілген қорғауға арналған жиынтық
1. ламинатталған алжапқыш-1 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон-1 дана. 3. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар-1 жұп
дана

2537,37
119.
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
2476,06
120.
Комплект для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.
3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
4. Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт. 5. Шапочка - берет - 1 шт.
штука
1062,97
121.
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
655,04
122.
Комплект для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный

2537,37
119.
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.2. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған кесіндісі 7 см х 40 см 160 см х 100 см операциялық жайма – 1 дана 3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 175 см х 160 см – 1 дана. 4. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 75 см салфетка-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см операциялық жабысқақ таспа – 2 дана, 6. қағаздан сіңіретін 22 см х 23 см салфетка-1 дана.
дана
2476,06
120.
Тоқыма емес материалдан жасалған неонатологқа арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Саңылауы 4,5 см х 7,2 см ламинатталған жайма 80 см х 60 см - 1 дана.
2. Ламинатталған жайма 80 см х 60 см-1 дана.
3. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана . 5. Телпек-берет-1 дана.
дана
1062,97
121.
Бір рет қолданылатын, стерильді жараларды өңдеуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп 2. дәке шарлары – тампондар) - 5 дана 3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
655,04
122.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді кесарь тілігі операциясына арналған жиынтық

1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
4935,11
123.
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука

1. Кесарь тілігіне арналған жайма 140 см х 240 см, бұрғышы және сұйықтыққа арналған қалтасы бар - 1 дана.
2. Аспаптық үстелге ламинатталған жайма 140 см х 200 см-1 дана .
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см-1 дана.
4. Қағаз Салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
4935,11
123.
Офтальмологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана

1772,76
124.
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
947,68
125.
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука

1772,76
124.
Бір рет қолданылатын, стерильді тігістерді шешуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп 2. тігістерді алуға арналған пышақ (скальпель №12) - 1 дана 3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
947,68
125.
Абортқа арналған, стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см-1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см х 23 см-4 дана
дана

1362,7
126.
Комплект из нетканого материала для аборта стерильный
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
комплект

1362,7
126.
Стерильді түсікке арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40г/м ш. - 1 дана.
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш-жаялық 60 х 60см, алаң 240 г / м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 22 х 23см-4 дана .
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, көлемі 25 г/м шаршы метр-1 дана .
5. Әйелдердің гигиеналық төсемі-2 дана .
6. Қалпақ клип-берет, ПЛ. 18 г/м ш. - 1 дана.
7. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
жиынтық

2201,11
127.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект
4398,95
128.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
комплект

2201,11
127.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана 4. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 5. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см – 2 дана.7. 60 см х 60 см сіңіргіш төсеніш-1 дана
жиынтық
4398,95
128.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 230 х 240см жайма, айналасында жабысқақ жиегі бар диаметрі 8см, саңылауы 9 х 13см, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар, ішіне бахилалары және сұйықтықты жинауға және бұруға арналған ішіне салынған қалтасы бар, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
2. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25 х 25см-4 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, пл. 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеніш 60 х 90см, алаңы 240 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық

8130,64
129.
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. 4. адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
12730,68
130.
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
3716,4
131.
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2990,91
132.
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
4095,63
133.
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
комплект
3166,02
134.
Комплект из нетканого материала для основной хирургии
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.

8130,64
129.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. Майо үстелінің сырты 80 см х 145 см-2 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 9 см х 50 см-2 дана.5. бахилы 25 см х 40 см-1 жұп 6. ойығы 20 см х 100 см 175 см х 260 см жайма – 1 дана 7. 300/225 см х 370 см, саңылауы 33 см х 38 см, екі жағынан да 3 қалтасы бар кіріктірілген инциз пленкасы бар кардио төсек-1 дана.
жиынтық
12730,68
130.
Бір рет қолданылатын стерильді ламинэктомияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.2. ламинэктомияға арналған жайма 160 см х 300 см тоқыма емес материалдан ойығы 20 см х 30 см инциз үлдірімен – 1 дана 3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 90 см салфетка-4 дана – 4. 22 см х 23 см қағаз сіңіргіш салфетка-3 дана
дана
3716,4
131.
Бір рет қолданылатын стерильді липосакцияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см-2 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 150 см – 1 дана, 3. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 120 см – 1 дана. 4. сіңіргіш салфетка 45 см х 45 см-1 дана.5. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см-1 жұп 6. жабысқақ таспа 50 см х 10 см-2 дана
дана
2990,91
132.
Омыртқа бағанасына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 225 см х 320 см, саңылауы 11 см х 22 см, жабысқақ жиектері бар, операциялық өріс аймағының айналасындағы сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см-1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см-2 дана. 4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
жиынтық
4095,63
133.
Бір рет қолданылатын стерильді омыртқаға операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см × 110 см – 2 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 300 см × 160 см, тесігі 7 см х 18 см, инциз үлдірі бар жайма – 1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см × 23 см – 4 дана.
жиынтық
3166,02
134.
Негізгі хирургияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.

4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
3302
135.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект

4. Жабысқақ жиегі 80 х 100см жайма, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
5. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
3302
135.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 180 см х 120 см, диаметрі 10 см болатын саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана 4. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 5. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық

2703,21
136.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2. простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2878,45
137.
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4. простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5. простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3363
138.
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4 простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3063,07
139.
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций

2703,21
136.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі бар жайма 180 см х 140 см-1 дана. 2. жайма 70 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар – 1 дана 3. 150 см х 125 см U-тәрізді ойығы 7 см х 40 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана. 4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 5. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана, 6. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 7. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
2878,45
137.
Отоларингологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жабысқақ жайма 75 см х 75 см-1 дана.4. жабысқақ жайма 200 см х 200 см-1 дана.5. жайма 125 см х 150 см жабысқақ тілігі 7 см х 40 см – 1 дана. 6. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3363
138.
Бір рет қолданылатын стерильді жарты шарлы операцияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар қалта – қабылдағыш 55 см × 65 см-1 дана. 2. қорғаныш тысы диаметрі 60 см, тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см × 140 см, жабысқақ ойығы 30 см х 40 см-1 дана. 4 жабысқақ жиегі бар жайма, тоқыма емес материалдан жасалған жайма 210 см × 160 см – 1 дана. 5. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 22 см × 23 см – 4 дана.
дана
3063,07
139.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық

1. простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол 145 см х 80 см – 1 шт. 3. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
3238,79
140.
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный

1. 240 см х 150 см сопақша саңылауы 10 см х 20 см айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған Майо қапы 145 см х 80 см-1 дана. 3. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 4. қоқыс 60 см х 60 см-1 дана – 5. сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
3238,79
140.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық

1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3654,48
141.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт. 3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
комплект
6841,97

1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аяққа арналған қорғаныш жабыны бар жайма 150 см х 200 см-1 дана 3. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.4. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
3654,48
141.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Артроскопияға арналған диаметрі 7 см резеңкелі саңылауы бар 200 см х 300 см жайма, пл. 54 г/м. ш. – 1 дана 2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, 30 г/м. ш. алаңы-1 дана 3. Бахила 33 см х 55 см, алаңы 40 г / м.ш. – 1 дана 4. Жайма 100 см х 80 см, алаңы 40 г / м. ш. – 1 дана 5. Операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана. 6. Бауға арналған қап 15 см х 240 см, алаңы 30 г/м. ш., картон ұстағышы бар – 1 дана.
жиынтық
6841,97

142.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня на инструментальный стол 150х190 см - 1 шт.
2. Полотенце из нетканого материала 30х40 см - 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10х50 см – 1шт.
5. Простыня 150х180 см - 1 шт;
6. Бахила 33х55см – 1шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225х320 см с эластичными манжетами диаметром 6 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и манжетой 7 см и с выходным отверстием – 1шт.
комплект

142.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге жайма 150х190 см-1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30х40 см-2 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Жабысқақ таспа 10х50 см-1 дана.
5. Жайма 150х180 см - 1 дана;
6. Бахила 33х55см-1шт.
7. Тізе буынының артроскопиясына арналған жайма 225х320 см, диаметрі 6 см резеңкелі манжеттері, сұйықтық жинауға арналған біріктірілген қабылдау қаптары және 7 см манжеті және шығу тесігі – 1 дана.
жиынтық

8710,98
143.
Комплект стерильный операционный одноразовый артроскопии плеча
1 .Простыня 240х180 см с U-образным вырезом 20х60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2 .Простыня 180х140 см с адгезивным краем – 1 шт.
3 .Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Чехол на руку 80х20 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25х25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5х 30 см - 1 шт.

8710,98
143.
Стерильді операциялық бір рет қолданылатын иық артроскопиясы жиынтығы
1. 240х180 см U-тәрізді ойығы 20х60 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 180х140 см-1 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Қолдың қақпағы 80х20 см-1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25х25 см-4 дана –
6. Операциялық жабысқақ таспа 2,5 х 30 см - 1 дана.

7. Простыня 180х140 см на операционный стол – 1 шт.
комплект
3608,16
144.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт. 3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
комплект

7. Операциялық үстелге 180х140 см жайма – 1 дана.
жиынтық
3608,16
144.
Артроскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған сіңіргіш екі қабатты жайма 140 см х 190 см, алаң 54 г / м ш. – 1 дана 2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, алаңы 30 г / м ш. – 1 дана 3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см резеңкелі саңылауы 5 см және 7 см, сіңіргіш аймағы, бұрғышы және сұйықтық жинауға арналған қалтасы бар, 54 г/м ш. м. - 1 дана
жиынтық

8776,72
145.
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. 2. бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара 3. простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект
2427,37
146.
Комплект для цистокопии
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
1400,78
147.
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
2209,16
148.
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. простыня 210 см х 160 см – 1 шт. 3. наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2739,46
149.
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
583,6
150.
Комплект из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный

8776,72
145.
Цистоскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге жайма 120 см х 140 см-1 дана. 2. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-1 жұп 3. жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтарасы тұсындағы саңылауы 9 см х 15 см, аяққа арналған бүйірден ойықтары бар – 1 дана.
жиынтық
2427,37
146.
Цистокопияға арналған жиынтық
1. Ұзын бахила 70 х 120см, пл. 40 г / м ш. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған жайма 110 х 160см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
3. Диаметрі 7 см жабысқақ саңылауы бар 45 х 70см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң - 1 дана.
жиынтық
1400,78
147.
Бір рет қолданылатын стерильденген мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы
1. жастық тысы 80 см х 70 см-1 дана. 2. жайма 200 см х 160 см-1 дана.3. көрпе тысы 200 см х 160 см-1 дана.
дана
2209,16
148.
Бір рет қолданылатын стерильді, бір рет қолданылатын төсек жиынтығы
1. жастық тысы 60 см х 60 см-1 дана. 2. жайма 210 см х 160 см-1 дана.3. матрасқап 210 см х 90 см-1 дана. 4. көрпе тысы 210 см х 140 см-1 дана.
жиынтық
2739,46
149.
Бір рет қолданылатын стерильді имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық
1. жайма 100 см × 160 см тоқылмаған материалдан жасалған, сопақша саңылауы 7 см х 10 см-1 дана. 2. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
583,6
150.
Пародонтологиялық операцияларға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді, тоқыма емес материалдан жасалған стоматологиялық жиынтық

1. Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
353,93
151.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука

1. Салфетка 45 х 65см сопақша саңылауы 7 х 10см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Сіңіргіш салфетка 50 х 80см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
353,93
151.
Бір рет қолданылатын стерильді жаңа туған нәрестеге арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1.тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80 см х 90 см-2 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. полимерден сәйкестендіру үшін білезік-1 дана 4. полимерден жасалған кіндік қысқышы-1 дана
дана

1092,15
152.
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект

1092,15
152.
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі 50 см х 50 см жайма - 4 дана. 2. краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инциз үлдірмен, қаппен және 30 см x 20 см бұрумен - 1 дана, 3. операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аймағы 75 см x 190 см - 1 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 9 см x 49 см-1 дана.5. сүлгі 19 см x 25 см-2 дана.
жиынтық

8125,16
153.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
2. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука

8125,16
153.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға (Краниотомияға) арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Диаметрі 12,2 см жабысқақ жиегі бар 140 см х 220 см жайма-1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
4. Аспаптық үстелге 80 см х 70 см ламинатталған жайма-1 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана

2137,29
154.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
1750,63
155.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная – 2 шт.
штука

2137,29
154.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға арналған операциялық жабындар жиынтығы (омыртқаға)
1. Жабысқақ жиегі 7 см х 18 см 140 см х 220 см жайма - 1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Аспаптық үстелге 70 см х 80 см ламинатталған жайма-1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған Майо қапы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
1750,63
155.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. 100 см х 100 см қалталы және жабысқақ саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Ламинатталған Салфетка 70 см х 80 см – 2 дана.
дана

1870,18
156.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука

1870,18
156.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ саңылауы 4,5 см х 7,2 см жайма 120 см х 100 см - 1 дана.
2. 140 см х 80 см жабысқақ жиегі бар пациентке жайма-1 дана .
3. Аспаптық үстелге арналған Майо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
4. Бөрік-берет-1 дана.
5. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана

1746,37
157.
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
6085,12
158.
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
513,74
159.
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
5049,29
160.
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4771,86
161.
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
1117,88
162.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Шапочка берет – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Маска – 1 шт.
штука
881,47
163.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный

1746,37
157.
Травматологияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма-1 дана 2. 30 см х 40 см сіңіретін мата емес материалдан жасалған салфетка -2 дана, 3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 4. жабысқақ таспа 9 см х 50 см-1 дана . 5. жайма 75 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар - 1 дана. 6. жайма 150 см х 180 см, жабысқақ шеті бар - 1 дана.7. жайма 225 см х 260 см, ойығы 10 см х 100 см - 1 дана, 8. 175 см х 270 см жайма, 45 см х 65 см ойығы бар шынтақшаға жабылған жайма - 1 дана, 9. бахила 33 см х 110 см-1 дана.
жиынтық
6085,12
158.
Қорғауды күшейтуге арналған стерильді жиынтық
1. алжапқыштың тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана
дана
513,74
159.
Бір рет қолданылатын стерильді балалар хирургиясына арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 ретінде. 2. аспаптық үстелдегі жайма ретінде 80 см х 145 см – 1. 3. аяқ жаймасы 170 см х 175 см, саңылауы – 1 ретінде. 4. анестезиядағы жайма 155 см х 260 см тесігі бар – 1 ретінде. 5. салфетка 33 см х 33 см-4 дана.
жиынтық
5049,29
160.
Проктологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жайма 75 см х 90 см-1 дана.4. екі тілігі және аяққа арналған қорғаныш жабыны бар 260 см х 320 см жайма-1 дана, 5. жабысқақ таспа 2 см х 33 см-2 дана.6. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
4771,86
161.
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш. м. - 1 дана ; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана;3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм / ш. м. - 1 жұп – 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана.
дана
1117,88
162.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Телпек берет-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. маска - 1 дана.
дана
881,47
163.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық

1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт.
5. Маска – 1 шт.
штука
1376,28
164.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 шт. 2. Шапочка-колпак плотность 40 грамм/кв.м – 1 шт. 3. Маска медицинская трехслойная плотность 20 грамм/кв.м – 1 шт. 4. Фартук – 1 шт. 5. Бахилы из нетканого материала высокие плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 пара.
комплект
1890,85
165.
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
1242,16
166.
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала

1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Пилотка-қалпақ-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Алжапқыш-1 дана.
5. маска - 1 дана.
дана
1376,28
164.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110 – нан 140 см-ге дейін) тығыздығы 28 және 40 грамм/ш.м-1 дана 2. Қалпақ-қалпақ тығыздығы 40 грамм/ш.м – 1 дана, 3. Медициналық үш қабатты маска тығыздығы 20 грамм/ш.м – 1 дана 4. Алжапқыш-1 дана.5. Тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/кв. м-1 жұп.
жиынтық
1890,85
165.
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана;2. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 жұп – 3. үш қабатты медициналық маска - 1 дана;4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана .
дана
1242,16
166.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық

1. Простыня с адгезивным краем, 160*200 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт. 2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
1879,553
167.
Комплект белья для кардиоваскулярных операций стерильный одноразовый
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
4. Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
5. Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт.
6. Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт.
7. Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт.
8. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
9. Бахилы полиэтиленовые - 1 пара
10. Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
11. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
12. Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
17702,44
168.
Комплект для лапароскопии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги; 5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
7345,79
169.
Комплект белья хирургического для операции на голове и шее
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня операционная 100 x 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 40 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 x 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см, пл. 40 г/м кв. - 4 шт.
7. Простыня на операционный стол 160 x 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.

1. Жабысқақ жиегі бар жайма, 160*200 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана 2. Жабысқақ жиегі бар салфетка, 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
1879,553
167.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиоваскулярлық операцияларға арналған іш киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Торакальды жайма 200/300 х 330см( операциялық араласу аймағы 32 х 40см), алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
4. Перинді жабыны бар жайма 200 х 260см, ойығы 20 х 105см, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
5. Орамал 30 х 40см, алаңы 40 г / м ш. - 6 дана.
6. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 3 дана.
7. 2 х 30см бау ұстағыш-2 дана.
8. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см, алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
9. Полиэтиленді бахилалар-1 жұп
10. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
11. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
12. Дефибрилляторға арналған қап 33 х 38см, көлемі 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
17702,44
168.
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 3. Лапароскопияға арналған жайма, өлшемі 280*180 см, тесігі бар, жабысқақ бекіткіші бар екі қалтасы, инциционды үлдір және түтіктерге арналған саңылаулары бар тоқыма емес материалдан жасалған қосымша ендірмелері бар, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 4. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 4 дана, қағаздан жасалған; 5. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
7345,79
169.
Бас және мойынға операция жасауға арналған хирургиялық киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 x 145см, алаңы 30 г / м ш. - 1 дана.
2. Жайма 180 x 250см ойығы 10 x 70см, жабысқақ жиегі бар, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Операциялық жайма 100 x 160см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 40 x 80см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң-1 дана.
5. Операциялық таспа 10 x 50см, алаңы 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш салфетка 30 x 40см, пл. 40 г/м Ш. - 4 дана.
7. Операциялық үстелге арналған жайма 160 x 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.

8. Простыня для покрытия головы 80 x 140см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
4347,33
170.
Комплект для ангиографии
1.Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2.Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3.Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги; 6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией
комплект
4708,82

8. Басын жабуға арналған жайма 80 x 140см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
4347,33
170.
Ангиография үшін жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Ангиографияға арналған жайма, өлшемі 300 * 180 см, екі саңылауы бар, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Екі саңылауы бар түтіктерге арналған бекіткіш, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 2 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
4708,82

171.
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. Чехол на инструментальный стол 145*80см - 1 шт.
2. Простыня операционная 100*80см - 1 шт
3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт.
4. Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см - 1 шт.
5. Карман-приемник 50*75/20см - 1 шт.
6. Лента операционная, размер 50*10 - 1 шт.
7. Бахилы 1 пара.
8. Простыня 180*250см с вырезом,с адгезивным краем-1шт.
комлект

171.
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелдің тысы 145*80см-1 дана . 2.Операциялық жайма 100*80см-1 дана 3. Қауырсын жабыны бар жайма, өлшемі 230*180 см және ойығы 20*100 см, саны - 1 дана.4. Тесігі және қабылдағыш қалтасы бар торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см - 1 дана, 5. Қабылдағыш қалта 50*75/20см-1 дана. 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 - 1 дана 7.Аяқ киім 1 жұп. 8. Жайма 180 * 250см ойығы бар,жабысқақ жиегі-1 дана.
жиынтық

12145,92
172.
Комплект для кесарево сечения
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
12084,096
173.
Комплект для операции на бедре

12145,92
172.
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Операциялық үлкен жайма, көлемі 190*160 см, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 3. Операциялық шағын жайма, көлемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 4. Операциялық жайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан жасалған; 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
12084,096
173.
Жамбасқа операция жасауға арналған жиынтық

1.Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала; 2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала; 6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; 8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала
комплект
8993,61

1.Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 180*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 3. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 4. Ойығы бар жайма, өлшемі 250*180 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 5. Жабысқақ жиегі бар ылғал өткізбейтін жайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 6. Операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 7. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан жасалған; 8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған
жиынтық
8993,61

174.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
175.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
176.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
318,91
177.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
888,00

174.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
318,91
175.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
318,91
176.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
318,91
177.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
888

2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
888,00
180.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер S - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект

2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
888
180.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі S - 1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық

890,538
181.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер M - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
890,538
182.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер L - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
890,538
183.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - S, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
522,05
184.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - М, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
523,05
185.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - L, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
524,05
186.
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
10334,4
187.
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
комплект
3818,53
188.
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект

890,538
181.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі M-1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
890,538
182.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі L-1 дана.2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
890,538
183.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - S, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
522,05
184.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - М, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
523,05
185.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы - L, - 1 дана. 4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
524,05
186.
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат - 3 дана; 2. қалпақ – 1 дана, 3. бахилалар –2 жұп; 4. офтальмологиялық салфетка - 1 дана; 5. операциялық жайма-1 дана; 6. сіңіргіш жайма - 2 дана –
жиынтық
10334,4
187.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. Қағаздан жасалған сіңіргіш Салфетка 22 х 23см-2 дана.
жиынтық
3818,53
188.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. 22 х 23см қағаздан жасалған сіңіргіш салфетка-2 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық

4460,64
189.
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
2080
190.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
20745,45
191.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками

4460,64
189.
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерилді таяқшалар жиынтығы
стерильденген, бір рет қолданылатын таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
2080
190.
Плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитратының ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (бір камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
20745,45
191.
Екі қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы

Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
38272,5
192.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
39910,5

Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (екі камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
38272,5
192.
Үш қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (үш камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
39910,5

193.
Комплект универсальный большой
1.Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80см - 2 шт.,3. Простыня операционная размер 160*190см - 1 шт. 4. Салфетка, впитывающая размер 12*12см - 4 шт. 5. Простыня с адгезивным краем размер 240*160см - 1 шт. 6. Лента операционная, размер 50*10см - 1 шт. 7. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180см - 1 шт
комплект
10496
194.
Комплект белья для детской хирургии, хирургический комплект

193.
Үлкен әмбебап жиынтық
1.Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145 *80, саны-1 дана.2. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 90*80см-2 дана 3. Операциялық жайма өлшемі 160*190см-1 дана. 4. Мөлшері 12 * 12см салфетка-4 дана . 5. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 240*160см-1 дана. 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10см-1 дана.7. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 160*180см-1 дана
жиынтық
10496
194.
Балалар хирургиясына арналған іш киім жиынтығы, хирургиялық жиынтық

1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
комплект
5978,84
195.
Комплект операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный

1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
жиынтық
5978,84
195.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған травматологияға арналған операциялық жабындар жиынтығы

1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт.
6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
2793,14
196.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука

1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
2793,14
196.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді емес , көлемі 60 мл Контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
дана

47,88
197.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
49,91
198.
Контейнер полимерный для компонентов крови
Ңмкость объҰмом 300 мл; Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
1846
199.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 2 шт. - игла полимерная – 2 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12748,8
200.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из: - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт. - игла полимерная – 1 шт.
- фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
12185,6
201.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
3692
202.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
3269,5
203.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Ңмкость с раствором CPD; Ңмкость с раствором SAGM; Ңмкость для компонентов крови; Фильтр лейкоцитарный для цельной крови; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
16440,15
204.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Ңмкость объҰмом 450 мл (4 шт); Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект

47,88
197.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар, стерильді емес , көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнері, қасығы бар, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
49,91
198.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 300 мл; полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық
1846
199.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимер ине - 2 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі - 1 дана. – микро ұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
12748,8
200.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер мыналардан тұрады: - көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық. - 1 дана. – полимерлік ине - 1 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі-1 дана.
- микросомдарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
12185,6
201.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1"гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
3692
202.
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
3269,5
203.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспендирлейтін ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді жоюға арналған сүзгісі бар төрт камералы полимер контейнер
CPD ерітіндісі бар сыйымдылық; SAGM ерітіндісі бар сыйымдылық; қан компоненттеріне арналған сыйымдылық; жаңа алынған қан үшін лейкоциттік сүзгі; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық пробиркаға арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
16440,15
204.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын 4 бірлікке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 450 мл (4 дана); полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық

7904
205.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Ңмкость объҰмом 450 мл - 1 шт; фильтр для плазмы Plasmaflex - 1 шт; игла полимерная - 1 шт; магистрали полимерные; зажим.
штука
12192
206.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
66,89
207.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
68,99
208.
Контейнер для биопроб нестерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
65,4759
209.
Контейнер для биопроб стерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
67,2315
210
Калоприемник

7904
205.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлі контейнер
Көлемі 450 мл сыйымдылық-1 дана; Plasmaflex плазмасына арналған сүзгі - 1 дана; полимерлік ине-1 дана; полимерлік магистральдар; қысқыш.
дана
12192
206.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
контейнер
66,89
207.
Биологиялық материалды жинауға арналған, қасығы бар стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 60 мл контейнер
контейнер
68,99
208.
Стерильді емес биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
65,4759
209.
Стерильді биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
67,2315
210.
Нәжіс қабылдағыш

однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
674,05
211.
Комплект из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.

бір компонентті дренаждалатын илео/колостомды нәжіс қабылдағыш жиынтықта қорғаныш пастасы бар (10 нәжіс қабылдағыш есебінен 1 паста тюбик 60 г.)
жиынтық
674,05
211.
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтығы
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана
2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана

3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной пленкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт

3. Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана
5. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана

9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
8616,96
212.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1898,26
213.
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
6 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
1848,25
214.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
1269,55
215.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
1269,55
216.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект
1269,55
217.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XL
комплект
1269,55
218.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XXL
комплект
1269,55
219.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
1057,96
220.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: М
комплект
1057,96
221.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
1057,96
222.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
1057,96
223.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
1057,96
224.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
1280,16
225.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: M
комплект
1280,16
226.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект

9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
жиынтық
8616,96
212.
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқыл ерітіндісі
6 литрлік канистрде 5 литр ерітінді
дана
1898,26
213.
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
6 литрлік канистрде 6 литр ерітінді
дана
1848,25
214.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
1269,55
215.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
1269,55
216.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық
1269,55
217.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
1269,55
218.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
1269,55
219.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
1057,96
220.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: М
жиынтық
1057,96
221.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
1057,96
222.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
1057,96
223.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
1057,96
224.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
1280,16
225.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: M
жиынтық
1280,16
226.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық

307,55
250.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,0смх5м
штука
130,22
251.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый;
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера.
Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
90,04
252.
Ложка Фолькмана
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
92,7
253.
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
59,85
254.
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м, на завязках (взрослые)
штука
59,85
255.
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
127,95
256.
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м, на резинках (детские)
штука
68,89
257.
Маска медицинская трехслойная
Маска медицинская трехслойная из нетканного материала одноразовое, нестерильное. Размеры:
- длина (175±20) мм;
- ширина (100±20) мм;
- длина резинки (140±20) мм.
штука
90,31
258.
Маска 4-х слойная
хирургическая, четырехслойная, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет) FFP1
штука
399,00
259.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
260.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
261.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор

307,55
250.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м тоқыма емес негізде
дана
130,22
251.
Екі жақты пластмасса Фолькман қасығы (урогенитальды зонд), стерильді, бір рет қолданылатын
Фолькман қасық-бұл бір рет қолданылатын құрал, ол тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған.
Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
90,04
252.
Фолькман қасығы
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы
дана
92,7
253.
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкеде
дана
59,85
254.
Тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты медициналық маскалар
тығыздығы 20 грамм/шаршы метр, байланатын (ересектер)
дана
59,85
255.
Үш қабатты медициналық маска
тоқыма емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңке жолақтарда, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
127,95
256.
Тоқыма емес материалдан жасалған резеңкедегі үш қабатты медициналық маскалар, балаларға арналған
тығыздығы 20 грамм/ш. м, резеңке жолақтардағы (балалар)
дана
68,89
257.
Үш қабатты медициналық маска
Медициналық маска матадан жасалмаған үш қабатты бір рет қолданылатын , стерильді емес .
Өлшемдері:
- ұзындығы (175±20) мм;
- Ені (100±20) мм;
- резеңкенің ұзындығы (140±20) мм.
дана
90,31
258.
4 қабатты маска
тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық, төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы, туберкулезге қарсы (Лонцет үлдірі) Max Protection FFP1
дана
399
259.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
260.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
261.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбцияланатын төсем (салфетка). 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ

478,24
262.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
263.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
264.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
478,24
265.
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку; Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"; Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта); Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"; Камера фильтра крови -170мкм; Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Адаптер двойного насоса; Колокол типа "Latham", 225мл; Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл; Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл; Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм; Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL; Контейнер (мешок) для удаления воздуха с желтым скользящим зажимом, 90мл; Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.; Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл; Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"; Зажим храповой - 2 шт.; Капельница антикоагулянта; Фильтр бактериальный, 0,2мкм; Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт.
комплект

478,24
262.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
263.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
264.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
478,24
265.
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір рет қолданылатын жүйе, стерильді
Вакуумдық түтікке адаптері бар 50мл донор желісінің сынамаларын жинауға арналған Контейнер; инъекцияға арналған порты және "Luer" типті коннекторы бар донор желісі; бір сорғының адаптері (антикоагулянт); "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі; қан сүзгісі камерасы-170мкм; қызыл сырғымалы қысқышы бар донор қысымының мониторы (DPM сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; Қос сорғы адаптері; "Latham" типті қоңырау, 225мл; плазма жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; жүйе қысымының мониторы (spm сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; қызыл сырғымалы қысқышы бар; тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл; "Luer" типті коннекторы және 0,2 мкм біріктірілген екі бактериялық сүзгісі бар ресуспендиялық ерітіндіні беру желісі; лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, LRFXL; сары сырғымалы қысқышы бар ауаны шығаруға арналған Контейнер (қап), 90мл; тромбоциттерді 7 күнге дейін (СРР) сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана; ауа жинауға арналған Контейнер (қап)/ОТП, 1000мл; "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі"; храпова қысқышы - 2 дана; антикоагулянт тамшылатқышы; бактериалды сүзгі, 0,2 мкм; сырғымалы қысқышы бар тромбоциттер сынамаларын алуға арналған ампулалар – 2 дана.
жиынтық

365,4574
367.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 5см х 7,2см
штука
357,9296
368.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 15см
штука
492,8748
369.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 20см
штука
527,538
370.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 25см
штука
565,884
371.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 35см
штука
642,5628
372.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 35см
штука
674,7286
373.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
272,8894
374.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 25см
штука
557,7924
375.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая нестерильная
одноразовая нестерильная размером 60 х 90 см
штука
559,05
376.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 90 см
штука
634,52
377.
Подстилка- пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 60 см
штука
634,52
378.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
823,7542
379.
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

365,4574
367.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 5см х 7,2 см
дана
357,9296
368.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 15см
дана
492,8748
369.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 20см
дана
527,538
370.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 25см
дана
565,884
371.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 35см
дана
642,5628
372.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 35см
дана
674,7286
373.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі жабысқақ, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6см х 10см
дана
272,8894
374.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 25см
дана
557,7924
375.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
559,05
376.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
634,52
377.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 60 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
634,52
378.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
823,7542
379.
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

7831,3088
380.
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
213,77
381.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
452,65
382.
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа спанлейс (Вискоза + политилен) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
2281,682
383.
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
300,58
384.
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3347,292
385.
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1486,927
386.
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
2705,352
387.
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
963,4526
388.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
664,16
389.
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

7831,3088
380.
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
213,77
381.
Стерильді жайма 200*140 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
452,65
382.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 54 г / м2 спанлейс (вискоза + политилен) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
2281,682
383.
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
дана
300,58
384.
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
3347,292
385.
Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1486,927
386.
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
2705,352
387.
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 240*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
963,4526
388.
Стерильді жайма 200*140 см
тоқыма емес материалдан жасалған тығыздығы 40 грамм/шаршы метр
дана
664,16
389.
Саңылауы бар және қабылдағыш қалтасы бар стерильді, торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

9947,136
390.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
621,72
391.
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
4726,3536
392.
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
632,9532
393.
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
240,5438
394.
Простыня стерильная размер 210*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука
783,1966
395.
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
331,4094
396.
Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
768,5901
397.
Простыня стерильная размер 140*110 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука
399,3591
398.
Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1779,05
399.
Простыня стерильная операционная размер 100*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
697,6274
400.
Простыня стерильная размер 140*110 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука

9947,136
390.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
621,72
391.
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
4726,3536
392.
Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
632,9532
393.
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
240,5438
394.
Стерильді жайма өлшемі 210*160 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
783,1966
395.
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
331,4094
396.
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма, мөлшері 160*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
768,5901
397.
Стерильді жайма өлшемі 140*110 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
399,3591
398.
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма, мөлшері 160*180 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
1779,05
399.
Операциялық стерильді жайма өлшемі 100 * 80 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
697,6274
400.
Стерильді жайма өлшемі 140*110 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

420.
Простыня стерильная размер 160*80 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м
штука
276,8528
421.
Пеленка с липким краем 70*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
193,8076
422.
Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
3750,526
423.
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
963,3609
424.
Пеленка с липким краем 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
271,8653
425.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 28 г/м²
штука
726,788
426.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 40 г/м²
штука
726,788
427.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 80 см х 140 см
штука
262,7947
428.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140 см х 200 см
штука
613,008
429.
Подстилка впитывающая, одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60 см х 60см
штука
379,9145
430.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
359,8315
431.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
726,788
432.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
726,788
433.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
281,8802
434.
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 2.Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 3.Косынка, 4.Капюшон, 5.Очки защитные, 6. Носки, 7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию), 8. Ватно-марлевая повязка (маска), 9.Нарукавники, 10.Фартук длинный, 11.Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),12.Полотенце,13.Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани,14.Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
комплект

420.
Стерильді жайма өлшемі 160 * 80 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
276,8528
421.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 70*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
193,8076
422.
Ойығы бар стерильді жайма, өлшемі 250*180 см
Олар тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
3750,526
423.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
963,3609
424.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 140*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
271,8653
425.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 28 г/м2
дана
726,788
426.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 40 г / м2
дана
726,788
427.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 80 см х 140 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
262,7947
428.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 140 см х 200 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
613,008
429.
Сіңіргіш, бір рет қолданылатын стерильді емес төсеніш
тоқыма емес материалдан өлшемі 60 см х 60 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
379,9145
430.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
359,8315
431.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
726,788
432.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
726,788
433.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
281,8802
434.
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама(өлшемдері 42 (XS) -64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және өсуі (182) әдепкі бойынша), 2.Обаға қарсы халат (өлшемдері 42(XS)-64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және Бойы (182) әдепкі бойынша), 3.Орамал, 4.Капюшон, 5.Қорғаныш көзілдірік, 6. Шұлық, 7. Резеңке немесе ПВХ етік (өлшемдері: 36-47, оның 42 әдепкі өлшемі), 8. Мақта-дәке таңғыш (маска), 9.Жеңқаптар, 10.Алжапқыш ұзын, 11.Резеңке қолғап-2 жұп (Латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша),12.Сүлгі, 13.Плащ матасынан жасалған тұтқасы бар Пакет немесе сөмке; 14.Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық
жиынтық

1202,1739
491.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
1202,1739
492.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
4132,3731
493.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
3989,2992
494.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
3876,041
495.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
3876,041
496.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, стерильный
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
1241,6049
497.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размер S
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс.
штука
1201,8071
498.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XXL
штука
1295,4197
499.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером ХL
штука

1202,1739
491.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі М
дана
1202,1739
492.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, XL өлшеміндегі 4 бау
дана
4132,3731
493.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, L өлшеміндегі 4 бау
дана
3989,2992
494.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, өлшемі м 4 бау
дана
3876,041
495.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, s өлшеміндегі 4 бау
дана
3876,041
496.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған, стерильді хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді L өлшемді
дана
1241,6049
497.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады.
дана
1201,8071
498.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХХL өлшемді
дана
1295,4197
499.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХL өлшемді
дана

1284,1406
500.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером М
штука
1204,5319
501.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
672,2658
502.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
668,9515
503.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
1836,575

1284,1406
500.
Стандартты операцияларға арналған бір белдігі бар, тоқыма емес ішінара ламинатталған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді М өлшемді
дана
1204,5319
501.
Бір рет қолданылатын хирургиялық маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резеңке;
дана
672,2658
502.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
668,9515
503.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
1836,575

504.
Хирургическая маска противожидкостная, четырехслойная, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); проволока алюминиевая алюминий (проволока наносника); пленка полиэтиленовая (полиэтилен); нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95) (полиэфир,); эластичная лента (резинка).
штука

504.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, бір рет қолданылатын хирургиялық маска
Өнім құрылымдық түрде "үйрек тұмсығы"түрінде төрт қабатты респиратор болып табылады. масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым салынған, резеңкелі жолақтар масканың шетіне жабыстырылған. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); алюминий сым (наносник сымы); Полиэтилен үлдірі (полиэтилен); РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; тоқылмаған мата мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді) (полиэфир,); созылғыш лента (резеңке).
дана

620,3604
505.
Маска медицинская трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках.
Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
штука
31,6274
506.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
629,4
507.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
632,74
508.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука

620,3604
505.
Балаларға арналған резеңке жолақтардағы үш қабатты медициналық маска
Өнім тікбұрышты пішінді, өнімнің ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған бекітілген бекіткіш бар. Бекіту резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалады. масканың мөлшері 14,5 см х 9 см, масканың баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді.
маска гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістер жоқ. бір рет қолданылатын пайдалану үшін.
Өндіріс материалдары: сүзгі қабатынан тұрады - тоқыма емес материалдардың екі сыртқы қабаттары арасында орналасқан Meltblown (MB) немесе SMS (spunbond+meltblown+spunbond).
дана
31,6274
506.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET( Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резинка;
дана
629,4
507.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
632,74
508.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке.
дана

1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор (N95 или FFP3) или медицинская маска одноразовая в зависимости от степени риска. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине. 4) Нитриловые/латексные перчатки
комплект
4500,00
534.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 2 уровня защиты работника (средняя).
1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор N95 или FFP2. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине или одноразовый защитный комбинезон с капюшоном. 4) Необходим фартук, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям. 5) Нитриловые/латексные перчатки. 6) Защитные очки или защитный щиток для лица. 7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала.
комплект

1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ. 2) Респиратор (N95 немесе FFP3) немесе қауіп дәрежесіне байланысты бір рет қолданылатын медициналық маска. 3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат. 4) Нитрилді/латекс қолғаптар
жиынтық
4500,00
534.
Қызметкерді қорғаудың 2 деңгейлі (орташа) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ. 2) N95 немесе FFP2 респираторы. 3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат немесе капюшоны бар бір рет қолданылатын қорғаныш комбинезон. 4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, алжапқыш қажет. 5) Нитрилді/Латексті қолғаптар. 6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны. 7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі.
жиынтық

4500,00
535.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 3 уровня защиты работника (максимальная).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Фильтрующий респиратор с принудительной подачей воздуха (PAPR) или респираторы типа N95, FFP2, N99, FFP3 в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый водостойкий защитный комбинезон с капюшоном или одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Необходим фартук, при риске разбрызгивания биологических жидкостей, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.

4500,00
535.
Қызметкерді қорғаудың 3 деңгейлі (ең жоғары) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ.
2) мәжбүрлі ауа сүзгіші (PAPR) немесе қауіп дәрежесіне байланысты N95, FFP2, N99, FFP3 типті респираторлар.
3) капюшоны бар бір рет қолданылатын суға төзімді қорғаныш комбинезоны немесе ұзын жеңді және арқасына байланған матадан жасалмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, биологиялық сұйықтықтардың шашырау қаупі кезінде алжапқыш қажет.

5) Нитриловые/латексные перчатки. 6) Защитные очки или защитный щиток для лица. 7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала. комплект
комплект
4500,00
536.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
комплект

5) Нитрилді/Латексті қолғаптар.
6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны.
7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі. жинақ
жиынтық
4500,00
536.
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – плазманы сақтауға арналған сыйымдылық - 3 дана; – сынама алушы - 1 дана; - үшайырық-1 дана.
жиынтық

114476,75
537.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
119697,75
538.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
комплект
118317,75
539.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
120865
540.
Тест полосы для определения триглицеридов в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
упаковка
8245,5
541.
Тест полосы для определения холестерина в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
упаковка
8006,3
542.
Тест на HbA1c
Тест c HbA1c для определения гликированного гемоглобина
штука
2300,00
543.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13 725,25
544.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
10 229,25
545.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8 119,00
546.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3 536,25
547.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба

114476,75
537.
Үлкен көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 2 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық – 1 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - сүзгі-1 дана.
жиынтық
119697,75
538.
Шағын көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 1 дана; - қысқыш - 1 дана; - сынама алғыш-2 дана.
жиынтық
118317,75
539.
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді сақтауға арналған екі қаппен инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; -Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық – 2 дана; - сынама іріктегіш – 3 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық - 1 дана; – сүзгі-1 дана.
жиынтық
120865
540.
Қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам
8245,5
541.
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам
8006,3
542.
HbA1c сынағы
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған c HbA1c тесті
дана
2300
543.
Тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
13 725,25
544.
Тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
10 229,25
545.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
8 119,00
546.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
3 536,25
547.
Тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты

7 555,50
548.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
туба
4 358,50
549.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
туба
4 657,50
550.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
13 725,25
551.
Мочевая тест-полоска
Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
туба
2 771,50
552.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
8 119,00
553.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12 776,50
554.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
12 500,50
555.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
туба
3 875,50
556.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
3 536,25
557.
Системы для переливания крови, компонентов крови и кровезаменителей, системы для инфузионной и трансфузионной терапии
размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм)
штука
118,1971
558.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
559.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
560.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука

7 555,50
548.
Зәр шығару тест жолағы
Тест жолағы несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылы құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтау, № 100 құты
құты
4 358,50
549.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
құты
4 657,50
550.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
құты
13 725,25
551.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
2 771,50
552.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
8 119,00
553.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, лейкоциттер, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
12 776,50
554.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
12 500,50
555.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
3 875,50
556.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
3 536,25
557.
Қанды, қан компоненттерін және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйелер, инфузиялық және трансфузиялық терапияға арналған жүйелер
өлшемі 18gх1 1/2 " (1. 2х38мм)
дана
118,1971
558.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
559.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
560.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

745,17
561.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
745,17
562.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
563.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
564.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
745,17
565.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), плотностью 40 г/м
штука
745,17
566.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
567.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
568.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
569.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука

745,17
561.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
562.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
563.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
564.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
565.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
566.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
567.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
568.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
569.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

745,17
570.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
571.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
572.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
745,17
573.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
745,17
574.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
745,17
575.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
745,17
576.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
239,25
577.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 5 шт.
набор
704,95
578.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор

745,17
570.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
571.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
572.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат XL өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі мата емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
573.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
745,17
574.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
575.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
745,17
576.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
жинақ
239,25
577.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 5 дана.
жинақ
704,95
578.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ

465,87
579.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 10 шт.
набор
475,82
580.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 10 шт.
набор
925,58
581.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
1400,04
582.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт.
набор
209,26
583.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт.
набор
349,43
584.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 5 шт.
набор
498,66
585.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 10 шт.
набор
419,44
586.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт.
набор
689,26
587.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт.
набор
990,66
588.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
штука
30,59
589.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

465,87
579.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S-10 дана.
жинақ
475,82
580.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіптерсіз дәке тампоны M - 10 дана.
жинақ
925,58
581.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ
1400,04
582.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 5 дана.
жинақ
209,26
583.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M-5 дана.
жинақ
349,43
584.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 5 дана.
жинақ
498,66
585.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 10 дана.
жинақ
419,44
586.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 10 дана.
жинақ
689,26
587.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 10 дана.
жинақ
990,66
588.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
Бір рет қолданылатын жоғары сапалы материалдан жасалған матадан жасалған үш қабатты әртүрлі түсі бар маска: ақшыл, көгілдір, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекті. Массасы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Оның бекітілуін және қорғалуын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші және құлақ артына бекітілген резеңкеліжолақтарға дөңгелек бекіткіштер бар. Бір рет қолданылатын маскалар арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
дана
30,59
589.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ

4802,13
590.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4225,03
591.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

4802,13
590.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннюла ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ
4225,03
591.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (9 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 9 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ

4041,63
592.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
4652,15
593.
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар.
пара
848,23
594.
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160х190/210 или 200х180 см – 1 шт. 2. Простыня операционная 160х100 / 150х125 см адгезивная, с вырезом 7х40 см – 1 шт. 3. Простыня операционная 175х160 см с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80х70/75 см с адгезивным краем – 1 шт. 5. Операционная лента адгезивная 10х50 см – 2 шт. 6. Салфетка впитывающая 22х23 / 30х30 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2
комплект

4041,63
592.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (9 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 9 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің Ұзындығы 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ
4652,15
593.
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар.
жұп
848,23
594.
Оториноларингологиялық жиынтық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді жиынтықтың мынадай құрамы болады: 1. Операциялық жайма 160х190/210 немесе 200х180 см – 1 дана.2. Операциялық жайма 160х100 / 150х125 см жабысқақ, ойығы 7х40 см – 1 дана 3. Жабысқақ жиегі бар операциялық жайма 175х160 см-1 дана. 4. Жабысқақ жиегі бар Салфетка 80х70/75 см – 1 дана. 5. Жабысқақ операциялық таспа 10х50 см – 2 дана.6. Сіңіргіш Салфетка 22х23 / 30х30 см – 1 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СМС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м2 Спанлэйс үлгісіндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
жиынтық

5507,01
595.
Комплект из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт. 7.Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
комплект

5507,01
595.
Бір рет қолданылатын стерильді скринингтік зерттеулерге арналған тоқыма емес материалдан жасалған Жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190 см тоқылмаған материалдан жасалған - 1 дана.
2. Зонд полимерден жасалған-1 дана.
3. Үш қабатты маска тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана.
4. Алжапқыш ламинатталған материалдан жасалған-1 дана.
5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған-1 жұп
6. Тығын полимерден жасалған-1 дана.
7. Науа полимерден жасалған - 1 дана.
жиынтық

4663,45
596.
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары; 2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары; 3. Перчатки размером 8 - 3 пары; 4. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 5. Скальпель №15 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 6. Скальпель №22 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 7. Чаша изготовлена из полимера 250 мл - 2 шт.; 8. Чаша изготовлена из полимера 500 мл - 2 шт.; 9. Почкообразный лоток изготовлен из полимера 700 см3 - 2 шт.; 10. Держатель трубки изготовлен из полимера - 1 шт.; 11. Пленка защитная 9 х 35 см - 2 шт.; 12. Cчетчик игл изготовлен из полимера - 1 шт.; 13. Очиститель наконечника изготовлен из целлюлозы - 1 шт.; 14. Ручка коагулятора - 1 шт.; 15. Шприц изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 16. Шприц - ирригация изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 17. Отсос изготовлен из полимера - 1шт.; 18. Лента операционная 10х50 см - 2 шт.; 19. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала L - 2 шт.; 20. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала ХL - 3 шт.; 21. Халат стандартный изготовлен из нетканого материала ХL - 1 шт.; 22. Полотенце впитывающее - 10 шт.; 23. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.; 24. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.; 25. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.; 26. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.; 27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.; 28. Бахилы изготовлены из нетканого материала -1 пара; 29. Кардиохирургическая простыня изготовлена из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.; 30. Мешок для отходов, изготовлен из полиэтилена - 3 шт.; 31. Чехол для диаметрии, изготовлен из полиэтилена - 2 шт.; 32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.; 33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см - 40шт.; 34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.; 35. Лоток прямоугольный изготовлен из полимера - 2 шт.; 36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr изготовлен из латекса, каучука, силикона - 1 шт.; 37. Аспирационная трубка из полимера 350 мл -1шт.; 38. Дренажная банка из полимера 2300 мл - 1шт.; 39. Мочеприемник из полимера 500 мл - 1 шт.
комплект
299116,52
597.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
3 мл
штука
201,11
598.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
4 мл
штука

4663,45
596.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиохирургияға арналған жиынтық
1. Өлшемі 6,5 - 2 жұп қолғап; 2. Өлшемі 7 - 2 жұп қолғап, өлшемі 7,5-4 жұп қолғап; 3. Өлшемі 8 - 3 жұп қолғап; 4. № 11 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ; 5. № 15 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ; 6. № 22 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана; 7. Тостаған 250 мл полимерден жасалған - 2 дана; 8. Тостаған 500 мл полимерден жасалған - 2 дана; 9. Бүйрек тәрізді науа 700 см3 полимерден жасалған-2 дана; 10. Түтік ұстағыш полимерден жасалған-1 дана; 11. 9 х 35 см қорғаныш үлдірі - 2 дана; 12. Ине есептегіші полимерден жасалған-1 дана.; 13. Ұштықты тазартқыш целлюлозадан жасалған-1 дана; 14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана; 15. Шприц 50 мл полимерден жасалған-1 дана ; 16. Шприц-ирригация 50 мл полимерден дайындалған-1 дана ; 17. Сору полимерден жасалған-1 дана; 18. Операциялық таспа 10х50 см - 2 дана; 19. Күшейтілген қорғаныс халаты L - 2 дана матадан жасалмаған материалдан жасалған; 20. Күшейтілген қорғаныс халаты ХL-3 дана мата емес материалдан жасалған; 21. Стандартты халат тоқыма емес материалдан жасалған ХL-1 дана; 22. Сіңіргіш сүлгі-10 дана; 23. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 75 х 100 см мата емес материалдан жасалған - 2 дана; 24. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 90 х 160 см тоқылмаған материалдан жасалған - 3 дана; 25. 160 х 190 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана; 26. 160 х 250 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана; 27. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын салфетка 100 х 100 см тоқылмаған материалдан жасалған - 6 дана; 28. Бахилалар тоқылмаған материалдан жасалған -1 жұп; 29. Кардиохирургиялық жайма мата емес материалдан жасалған 274 х 320 см-1 дана; 30. Қалдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған-3 дана; 31. Полиэтиленнен жасалған диаметрге арналған қаптама-2 дана; 32. Сіңіргіш салфеткалар 10 х 10 см - 60 дана; 33. Рентгенконтрасты салфеткалар 45 х 45 см - 40 дана; 34. Рентгенконтрасты салфеткалар 30 х 30 см - 20 дана; 35. Тік бұрышты науа полимерден жасалған-2 дана; 36. Фолейдің екі жақты катетері 16 Fr латекстен, каучуктан, силиконнан жасалған-1 дана; 37. Полимерден жасалған аспирациялық түтік 350 мл-1 дана; 38. Полимерден жасалған дренаж банкі 2300 мл-1 дана; 39. 500 мл полимерден несеп қабылдағыш-1 дана.
жиынтық
299116,52
597.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
3 мл
дана
201,11
598.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
4 мл
дана

246,93
599.
Иглодержатель
для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены
штука
21,41
600.
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
штука
25,27
601.
Маска 3-х слойная
Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см
штука
23,94
602.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5).
штука
30,59
603.
Комплект смотровой гинекологический одноразовый стерильный
1. Салфетка 0,8м х 0,7м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Бахилы высокие пл. 25 г/м кв. - 1 пара
3. Маска медицинская трехслойная - 1 шт.
4. Шапочка берет пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
5. Зеркало Куско одноразовое (S,M,L) - 1 шт.
6. Перчатки латексные - 1 пара 7.Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
комплект
694,78
604.
Салфетка одноразовая нестерильная
из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
181,47
605.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
729,62
606.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см, пл.28г/кв.м
штука
197,31
607.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
567,19
608.
Комплект из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект

246,93
599.
Ине ұстағыш
тамырдан қан алу сәтінде ине мен пробирканы бекіту үшін
дана
21,41
600.
Қолдануы әртүрлі 3 қабатты стерильденбеген медициналық маскалар
маска өлшемдері: ені-9,5 см, ұзындығы-17,5 см.
дана
25,27
601.
3 қабатты маска
Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см
дана
23,94
602.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5).
дана
30,59
603.
бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық қарау жиынтығы
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м пл. 25 г/м ш. – 1 дана.
2. Ұзын бахилалар пл. 25 г / м ш. - 1 жұп
3. Үш қабатты медициналық маска-1 дана .
4. Бөрік берет алаңы 18 г / м ш. - 1 дана .
5. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S, M, L) - 1 дана.
6. Латексті қолғап-1 жұп
7. Эйер қалақшасы - Фолькман қасығы-1 дана.
жиынтық
694,78
604.
Стерильді емес бір рет қолданылатын салфеткалар
из нетканого материала размерами 80 х 70см
дана
181,47
605.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 40г / ш. м
дана
729,62
606.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 80см х 140см, алаңы 28г / ш. м
дана
197,31
607.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 28г / ш. м
дана
567,19
608.
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Сіңіргіш Салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. Құрамдастырылған аспаптық үстелдің тысы 80 см х 145 см-1 дана. 4. 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айналасында жабысқақ жиегі бар және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 5. 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см, айналасындағы жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасындағы қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма-1 дана.
жиынтық

6439,76
609.
Салфетки из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.28г/кв.м
штука
124,73
610.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80см х 140см, плотность 40 г/кв.м
штука
358,67
611.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 140х200см, пл.28г/кв.м
штука
502,33
612.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80х140см, пл.28г/кв.м
штука
238,42
613.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня ламинированная одноразовая стерильная размером 140см х 200см, плотность 25 г/кв.м
штука
518,65
614.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
630,96
615.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
627,62
616.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
91,64
617.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
89,85
618.
Ложка Фолькмана одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
29,51
619
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штук
26,00
620.
Иглы к шприц-ручке
диаметром не более 0,33 мм x 12,7 мм
штука

6439,76
609.
әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді мата емес салфеткалар
Мөлшері 40х80 см стерильді бір рет пайдаланылатын мата емес матадан жасалған салфетка, көлемі 28 г/ш. м
дана
124,73
610.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80см х 140см, тығыздығы 40 г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма
дана
358,67
611.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140х200 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
502,33
612.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80х140 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
238,42
613.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140см х 200см, тығыздығы 25 г/ш. м, бір рет қолданылатын стерильді ламинатталған жайма
дана
518,65
614.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапаны бар)
дана
630,96
615.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапансыз)
дана
627,62
616.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 120 мл Контейнер
контейнер
91,64
617.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 120 мл контейнер
контейнер
89,85
618.
Бір рет қолданылатын Фолькман қасығы, стерильді
Фолькман қасық-бұл тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
29,51
619
Инсулинді үш компонентті инъекциялық шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньден, тығыздағыш резеңке сақинадан және цилиндрден тұрады. Үшбұрышты қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесі бар бір рет қолданылатын стерильді
дана
26,00
620.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 12,7 мм
дана