О внесении изменений в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2019 года № 1358 "Об утверждении натуральных норм снабжения портативными видеорегистраторами для фиксации действий работников органов государственных доходов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 сентября 2021 года № 994. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24582
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2019 года № 1358 "Об утверждении натуральных норм снабжения портативными видеорегистраторами для фиксации действий работников органов государственных доходов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19747) следующие изменения:
преамбула приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:";
натуральные нормы снабжения портативными видеорегистраторами для фиксации действий работников органов государственных доходов Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан предоставление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 сентября 2021 года № 994
Утверждены
приказом
Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 декабря 2019 года № 1358
Натуральные нормы снабжения портативными видеорегистраторами
для фиксации действий работников органов государственных доходов Республики Казахстан
№ п/п
Наименование натуральной нормы
Единица измерения
Количество на работников
Область применения
Срок эксплуатации
1
Портативные видеорегистраторы с док-станцией
комплект
В зависимости от численности работников пункта пропуска/ таможенного поста:

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары қызметкерлерінің әрекетін белгілеу үшін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 1358 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 994 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24582 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары қызметкерлерінің әрекетін белгілеу үшін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 1358 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19747 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары қызметкерлерінің әрекетін белгілеу үшін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларда көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 994 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Бірінші
орынбасары – Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрінің 2019 жылғы
10 желтоқсандағы № 1358
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер органдары қызметкерлерінің әрекетін белгілеу үшін портативтік бейнетіркеуіштермен жабдықтаудың заттай нормалары
р/с
Заттай норманың атауы Өлшем бірлігі Қызметкерлерге саны Қолдану саласы Пайда лану уақыты
1
Портативтік бейнетіркеуіштер док-станциямен
жинақ
Өткізу пункттері/кеден бекеттері жұмыскерлерінің санына байланысты:

до 50 человек – 5 комплектов;
от 50 до 100 человек – 10 комплектов; от 100 до 200 человек – 20 комплектов; от 200 до 300 человек – 30 комплектов; от 300 до 400 человек – 40 комплектов; от 400 человек и более – 50 комплектов.
Для фиксации действий работников органа государственных доходов Республики Казахстан, задействованных в проведении таможенного досмотра, осуществляющих мониторинг перемещения товаров на автомобильных пунктах пропуска, расположенных на Государственной границе Республики Казахстан с государствами-членами Евразийского экономического союза.
7 лет
2
Персональный компьютер
комплект
1 персональный компьютер на каждый Департамент государственных доходов по областям, городам республиканского значения и столицы
Персональный компьютер предназначен для скачивания аудио- и видеофайлов с видеорегистратора и их хранения
7 лет
Примечание: Приобретение услуги мобильного интернета для передачи данных с портативного видеорегистратора в режиме реального времени предусматривается за счет бюджетных средств территориальных органов государственных доходов Республики Казахстан.

50 адамға дейін – 5 жинақ;
50-ден 100 адамға дейін – 10 жинақ;
100-ден 200 адамға дейін – 20 жинақ;
200-ден 300 адамға дейін – 30 жинақ;
300-ден 400 адамға дейін – 40 жинақ;
400 адамнан жоғары – 50 жинақ.
Кедендік тексеріп қарауды жүргізуге тартылған, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарада орналасқан автомобиль өткізу пункттерде тауарлардың өткізуін мониторингты жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік кірістер орагандары қызметкерлерінің әрекеттерін тіркеу үшін
7 жыл
2
Дербес компьютер
жинақ
Әрбір облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне 1 дербес компьютер
Бейнетіркеуіштерден аудио - және бейне файлдарды жүктеу және оларды сақтау үшін арналған дербес компьютер
7 жыл
Ескерту: Нақты уақыт режимінде портативтік бейнетіркеуіштерден деректерді беру үшін мобильді интернет қызметін сатып алу Қазақстан Республикасының аумақтық мемлекеттік кірістер органдарының бюджет қаражаты есебінен қарастырылады.