О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2021 года № ҚР ДСМ-120. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 ноября 2021 года № 25246
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - перечень), в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2021 года, за исключением абзацев второго, третьего, четвертого, пятого, седьмого, восьмого и девятого пункта 1 перечня, которые распространяются на правоотношения, возникшие с 1 октября 2021 года.
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан М. Шоранов
Утвержден приказом
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 19 ноября 2021 года
№ ҚР ДСМ-120
Перечень некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения и дополнения (далее – Перечень)
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-170/2020 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, предоставляемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21550) следующие изменения:

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2021 жылғы 19 қарашадағы № ҚР ДСМ-120 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 қарашада № 25246 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылатын, тізбенің 1-тармақтың екінші, үшінші, төртінші, бесінші, жетінші, сегізінші және тоғызыншы абзацтарды қоспағанда, 2021 жылғы 1 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
М. Шоранов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін атқарушы
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-120 Бұйрықпен
бекітілді
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе)
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21550 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:

тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам, утвержденные приложением 1 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Перечню;
тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам с учетом уровня сложности пролеченного случая по акушерско-гинекологическому профилю, утвержденные приложением 2 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Перечню;
тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам с учетом уровня сложности пролеченного случая по неонатологическому профилю, утвержденные приложением 3 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Перечню;
тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется при оказании первичной медико-санитарной помощи, утвержденные приложением 8 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему Перечню;
приложение 9, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему Перечню;
подушевой норматив скорой медицинской помощи и медицинской помощи с привлечением квалифицированных специалистов, оказываемой санитарным автотранспортом, на одного прикрепленного человека для станций скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, утвержденный приложением 16 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему Перечню;
тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам для приемных отделений медицинских организаций, оказывающих медицинскую помощь в стационарных условиях, утвержденные приложением 20 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему Перечню;

көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада бекітілген ақы төлеу клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерге арналған тарифтер осы Тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада бекітілген ақы төлеу акушерлік-гинекологиялық бейін бойынша емделіп шығу жағдайының күрделілігін ескере отырып, клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтер осы Тізбеге 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшада бекітілген ақы төлеу неонатологиялық бейін бойынша емделіп шығу жағдайының күрделілігін ескере отырып клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтер осы Тізбеге 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 8-қосымшада бекітілген ақы төлеу медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету кезінде жүзеге асырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерге арналған тарифтер осы Тізбеге 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 9-қосымша осы Тізбеге 5-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 16-қосымшада бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмек станциясы үшін бекітілген бір адамға санитариялық автокөлік көрсететін білікті мамандарды тарта отырып, жедел медициналық көмектің және медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативі осы Тізбеге 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 20-қосымшада бекітілген стационарлық жағдайда көрсететін медициналық ұйымдардың қабылдау бөлімшелеріне арналған клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеу жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтер осы Тізбеге 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приложение 21, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему Перечню.
2. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-290/2020 "Об утверждении правил планирования объемов медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21844) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 63) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах планирования объемов медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие правила планирования объемов медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 63) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс) и определяют порядок планирования объемов медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования.";
пункт 164 изложить в следующей редакции:
"164. При планировании бюджета онкологической помощи населению Республики Казахстан производится расчет:
1) на уровне областей и городов республиканского значения:
по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях путем произведения прогнозного количества услуг на тарифы;
по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных путем произведения средней стоимости одного пролеченного случая за прошедший период по классу МКБ-10 на плановое количество случаев госпитализаций в разрезе классов МКБ-10;
по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях путем произведения средней стоимости одного пролеченного случая за прошедший период по классу МКБ-10 на плановое количество случаев госпитализаций в разрезе классов МКБ-10;
2) на уровне республики путем суммирования региональных бюджетов на медико-социальную помощь онкологическим больным.".
3. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-291/2020 "Об утверждении правил оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21831) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:

көрсетілген бұйрықпен бекітілген 21-қосымша осы Тізбеге 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтердің көлемін жоспарлау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-290/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21844 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
преамбула мынадай редакцияда жазылсын:
""Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабының 63) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтердің көлемін жоспарлау қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық қызметтердің көлемін жоспарлау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 7-бабының 63) тармақшасына сәйкес әзірленді және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық қызметтердің көлемін жоспарлау тәртібін айқындайды.";
164-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"164. Қазақстан Республикасының халқына онкологиялық көмек көрсету бюджетін жоспарлау кезінде есеп жүргізіледі:
1) облыстар және республикалық маңызы бар қалалар деңгейінде:
тарифтерге қызметтердің болжамды көлемін шығару жолымен амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша;
АХЖ-10 сыныбы бойынша өткен кезең үшін емделген бір жағдайдың орташа құнын АХЖ-10 сыныбы бөлінісінде емдеуге жатқызу жағдайларының жоспарлы санына көбейту жолымен стационарлық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша;
АХЖ-10 сыныбы бойынша өткен кезең үшін емделген бір жағдайдың орташа құнын АХЖ-10 сыныбы бөлінісінде емдеуге жатқызу жағдайларының жоспарлы санына көбейту жолымен стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша;
2) онкологиялық науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсетудің облыстық бюджеттерін қорытындылау арқылы республикалық деңгейде есептелінеді.".
3. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-291/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
преамбула мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии c пунктом 2 статьи 69 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие правила оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 69 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" (далее – Кодекс) и определяют порядок оплаты услуг субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (далее – ГОБМП) и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования (далее – ОСМС).";
подпункт 8) пункта 2 исключить;
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. По результатам оплаты услуг фонд ежеквартально осуществляет сверку исполнения объемов медицинских услуг и финансовых обязательств по договорам закупа услуг с формированием соответствующего акта сверки по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
В акте сверки отражаются объемы и суммы уменьшения договора закупа услуг по результатам мониторинга качества и объема, за исключением непредотвратимых летальных случаев, и неисполнения объемов медицинских услуг.";
пункт 39 исключить;
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи формируется в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" по форме, согласно приложению 1-1 к настоящим Правилам (далее - счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи).";
пункт 80 исключить;
пункт 97 изложить в следующей редакции:
"97. При первичном установлении диагноза туберкулеза в непрофильных стационарах, оплата за пролеченный случай осуществляется по стоимости соответствующих КЗГ основного диагноза или операции.
При первичном установлении онкологического заболевания в непрофильных стационарах, оплата за пролеченный случай осуществляется по стоимости соответствующих КЗГ основного диагноза или операции согласно пункту 166-1 настоящих Правил.";
пункт 104 изложить в следующей редакции:
"104. Оплата за услуги гемодиализа в условиях дневного стационара производится по тарифам за фактически оказанные сеансы пациентам, зарегистрированным в МИС с передачей данных в ИС "ЭРСБ" путем интеграции.";
пункт 106 изложить в следующей редакции:

""Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 69-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде (бұдан әрі – ТМККК) және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде (бұдан әрі – МӘМС) денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу тәртібін айқындайды.";
2-тармақтың 8) тармақшасы алып тасталсын;
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"26. Осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ақы төлеу нәтижелері бойынша қор тоқсан сайын тиісті салыстыру актісін қалыптастыра отырып, көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттары бойынша медициналық қызметтер мен қаржылық міндеттемелердің орындалуын салыстыруды жүзеге асырады.
Салыстырып тексеру актісінде жол берілмейтін өлім жағдайларын және медициналық қызметтер көлемінің орындалмауын қоспағанда, сапа және көлем мониторингінің нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының азаю көлемі мен сомасы көрсетіледі.";
39-тармақ алып тасталсын;
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. Жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім осы Қағидаларға 1-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "БТЖ" АЖ-да қолмен немесе автоматтандырылған режимде (бұдан әрі – жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) қалыптастырылады.";
80-тармақ алынып тасталсын;
97-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"97. Бейінді емес стационарларда туберкулездің диагнозын алғаш анықтаған кезде емделіп шығу жағдайы үшін ақы төлеу негізгі диагноздың немесе операцияның тиісті КШТ құны бойынша жүзеге асырылады.
Бейінді емес стационарларда онкологиялық ауру алғаш рет анықталған кезде емделген жағдай үшін ақы төлеу осы Қағидалардың 166-1-тармағына сәйкес негізгі диагноздың немесе операцияның тиісті КШТ құны бойынша жүзеге асырылады.";
104-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"104. Тарифтер бойынша күндізгі стационар жағдайында гемодиализ қызметтері үшін ақы төлеу медициналық ақпараттық жүйелерде тіркелген пациенттерге интеграциялау арқылы "СНЭТ" АЖ-ға деректерді беру арқылы нақты көрсетілген сеанстар үшін жүргізіледі.";
106-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"106. Регистрация пациента, нуждающегося в услугах гемодиализа, в ИС "ЭРСБ" осуществляется поставщиком услуг гемодиализа, на основании свободного выбора пациента и его личного заявления, написанного в произвольной форме, и введения данных в МИС после их проверки из ИС "ЭРДБ".";
пункт 123 исключить;
пункт 127 изложить в следующей редакции:
"127. В условиях дневного стационара поставщикам, оказывающим медицинские услуги больным со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани оплата производится:
1) за сеансы химиотерапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой стоимости химиопрепаратов по фактическим затратам;
2) при оказании лучевой терапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой стоимости фактически оказанных сеансов лучевой терапии;
3) за сеансы химио и лучевой терапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой возмещением стоимости химиопрепаратов по фактическим затратам и стоимости фактически оказанных сеансов лучевой терапии.
Все сеансы химиотерапии и лучевой терапии на 1 (одного) больного за отчетный период считаются как один пролеченный случай.";
пункты 148, 149 и 150 изложить в следующей редакции:
"148. Оплата услуг поставщиков, оказывающих онкологическую помощь на первичном, вторичном и третичном уровнях, осуществляется в пределах суммы, предусмотренной договором закупа услуг:
1) за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях больным c новообразованиями (по кодам МКБ-10: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48) за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей (по кодам МКБ-10: C81-C96, D45-D47) – по тарифу за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости;
2) за оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи;
3) за оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение по тарифам;

"106. Гемодиализ қызметтеріне мұқтаж пациентті "СНЭТ" АЖ-да тіркеуді гемодиализ қызметтерін беруші пациенттің еркін таңдауы мен еркін нысанда жазылған жеке өтінішінің негізінде және "ДНЭТ" АЖ-дан медициналық ақпараттық жүйеге енгізілетін деректерді тексергеннен кейін жүзеге асырады.";
123-тармақ алып тасталсын:
127-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"127. Күндізгі стационар жағдайында лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарға медициналық қызметтер көрсететін қызметтер берушілерге ақы төлеу:
1) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және нақты шығындар бойынша химиялық препараттардың құнын төлеумен КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/4 (төрттен бір) тарифі бойынша химиотерапия сеансы үшін;
2) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және сәулелік терапияның нақты көрсетілген сеанстарының құнын төлеумен КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/4 (төрттен бір) тарифі бойынша сәулелік терапия көрсету кезінде;
3) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және нақты шығындар бойынша химиялық препараттардың құнын және сәулелік терапияның нақты көрсетілген сеанстарының құнын өтей отырып, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/4 (төрттен бір) тарифі бойынша химиялық және сәулелік терапия сеанстары үшін жүргізіледі.
Есепті кезеңдегі 1 (бір) науқасқа арналған химиотерапия мен сәулелік терапияның барлық сеанстары бір емделіп шығу жағдайы ретінде есептеледі.";
148, 149 және 150-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"148. Қызметтер берушілердің ақылары – біріншілік, екіншілік, үшіншілік деңгейлерде көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген соманың шегінде:
1) лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерінің кодтарын (АХЖ-10 кодтарына сәйкес: C81-C96, D45-D47) қоспағанда, ісіктермен онкологиялық науқастарға (АХЖ-10 кодтарына сәйкес: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48) стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін шығынды қажетсіну коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін тариф бойынша;
2) ісіктерді емдеу мен анықтау диагностикасы үшін амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін және екіншілік, үшіншілік деңгейлерде онкологиялық науқастарды динамикалық бақылау кезінде;
3) ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін, ауырлататын ілеспе патологиясы бар IV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильдік бригадалардың паллиативтік көмек көрсеткені үшін тарифтер бойынша;

4) за проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи больным c новообразованием – по тарифам;
5) за проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи – по тарифам;
6) за проведение услуг перезарядки лучевого оборудования и сервисного обслуживания ионизирующего излучения в рамках реализации мероприятий Комплексного плана по борьбе с онкологическими заболеваниями в Республике Казахстан на 2018 – 2022 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 395 – по фактическим расходам.
149. Автоматизированный учет договоров закупа услуг, а также дополнительных соглашений к ним:
1) по подпунктам 1), 3 – 6) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЭРОБ";
2) по подпункту 2) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЕПС".
150. Оплата за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях больным c новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей, осуществляется за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости.";
дополнить пунктами 150-1, 150-2, 150-3, 150-4 следующего содержания:
"150-1. Оплата за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости больным с новообразованиями по кодам согласно МКБ-10 D10-D36, осуществляется согласно параграфу 2 "Порядок оплаты за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих, стационарных условиях и на дому.
150-2. В случаях перевода пациента с онкологическими заболеваниями между отделениями (подразделениями) обособленного стационара, зарегистрированного в ИС "СУР" оплата за лечение пациента осуществляется как за один пролеченный случай по заключительному диагнозу.
150-3. Кратковременное (до 3 (трех) суток включительно) пребывание пациента с онкологическими заболеваниями в круглосуточном стационаре, связанное с переводом, самовольным уходом пациента, оплачивается по фактически проведенным койко-дням от стоимости КЗГ основного диагноза или операции.
Оплата в случае непредотвратимых летальных исходов при кратковременном пребывании (до трех суток включительно) производится по пятидесятипроцентной стоимости пролеченного случая по КЗГ основного диагноза или операции.
150-4. При оплате услуг поставщиков, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарных и стационарозамещающих условиях онкологическим больным, Линейная шкала оценки исполнения договора закупа услуг не применяется.";
пункт 151 изложить в следующей редакции:

4) ісіктермен науқастарға онкологиялық көмек көрсетудің екіншілік, үшіншілік деңгейлерде телепатология жүйесі арқылы ісіктердің биоүлгілеріне халықаралық телеконсультация өткізгені үшін тарифтер бойынша;
5) онкологиялық көмек көрсетудің екіншілік, үшіншілік деңгейлерде молекулалық-генетикалық және молекулалық-биологиялық диагностиканы жүргізгені үшін тарифтер бойынша;
6) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 395 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында онкологиялық ауруларға қарсы күрес жөніндегі 2018 – 2022 жылдарға арналған кешенді жоспар іс – шараларын іске асыру шеңберінде сәулелік жабдықты қайта зарядтау және иондаушы сәулеленуге сервистік қызмет көрсету қызметтерін жүргізгені үшін - нақты шығыстар бойынша.
149. Қызметтерді сатып алу шарттарының, сондай-ақ оларға қосымша келісімдердің автоматтандырылған есебі:
1) осы Қағидалардың 148 – тармағының 1), 3-6) тармақшалары бойынша "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырылады;
2) осы Қағидалардың 148-тармағының 2) тармақшасы бойынша "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырылады.
150. Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу шығынды қажетсіну коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 150-1, 150-2, 150-3, 150-4-тармақтармен толықтырылсын:
"150-1. АХЖ-10 D10-D36 сәйкес кодтар бойынша ісіктері бар науқастарға шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін ақы төлеу "Стационарды алмастыратын, стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу тәртібі" 2-параграфына сәйкес жүзеге асырылады.
150-2. "РБЖ" АЖ-да тіркелген оқшауланған стационардың бөлімшелері (бөлімшелері) арасында онкологиялық аурулары бар пациентті ауыстырған жағдайда пациентті емдеуге ақы төлеу қорытынды диагноз бойынша бір емделген жағдай ретінде жүзеге асырылады.
150-3. Онкологиялық аурулары бар пациенттің ауысуына, өз бетінше кетуіне байланысты тәуліктік стационарда қысқа мерзімді (3 (үш) тәулікке дейін) болуы негізгі диагноздың немесе операцияның КШТ құнынан нақты жүргізілген төсек-күндер бойынша төленеді.
Қысқа мерзімде болу кезінде (үш тәулікке дейін қоса алғанда) болмай қоймайтын өлім-жітім жағдайлары жағдайында ақы төлеу негізгі диагноздың немесе операцияның КШТ бойынша емделіп шыққан жағдайдың елу проценттік құны бойынша жүргізіледі.
150-4. Онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілердің қызметтеріне ақы төлеу кезінде көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының орындалуын бағалаудың желілік шкаласы қолданылмайды.";
151-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"151. Формирование счет-реестра за оказание медицинской помощи онкологическим больным осуществляется по форме, согласно приложению 63 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание медицинской помощи онкологическим больным), в ручном или автоматизированном режиме:
1) по подпунктам 1), 3 – 6) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЭРОБ";
2) по подпункту 2) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЕПС".";
пункты 152, 153, 154, 155 и 156 исключить;
пункты 157 и 158 изложить в следующей редакции:
"157. Регистрация случаев оказания медицинской помощи онкологическим больным осуществляется в ИС "ЭРОБ" (в МИС при наличии требуемой интеграции между МИС и ИС "ЭРОБ") путем ввода:
1) ежедневного подтверждения данных об оказании специализированной медицинской помощи в амбулаторных, стационарозамещающих и стационарных условиях и на дому для формирования первичной медицинской документации, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-175/2020 "Об утверждении форм учетной документации в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21579);
2) подтверждения выписного эпикриза в срок не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за выбытием пациента из стационара или завершением амбулаторного лечения;
3) подтверждения данных об использованных в отчетном периоде химиопрепаратах онкологическим больным, включая таргетные препараты, на всех этапах лечения.
158. Ввод в ИС "ЭРОБ" данных по фактическому использованию химиопрепаратов онкологическим больным осуществляется врачом химиотерапевтом поставщика в соответствии со схемой применения химиопрепаратов с учетом фактической (закупочной) стоимости химиопрепаратов, не превышающей их предельную цену.";
пункты 160 и 161 изложить в следующей редакции:
"160. Поставщик в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом, вводит в ИС "ЭРОБ" следующие отчеты за предыдущий отчетный период, содержащие информацию о:
1) структуре доходов при оказании медицинских услуг по форме, согласно приложению 64 к настоящим Правилам;
2) структуре расходов при оказании медицинских услуг по форме, согласно приложению 65 к настоящим Правилам;
3) дифференцированной оплате труда работников по форме, согласно приложению 66 к настоящим Правилам;
4) повышении квалификации и переподготовке кадров по форме, согласно приложению 67 к настоящим Правилам;

"151. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру осы Қағидаларға 63-қосымшаға сәйкес нысан бойынша (бұдан әрі - онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) қолмен немесе автоматтандырылған режимде жүзеге асырылады:
1) осы Қағидалардың 148 – тармағының 1), 3-6) тармақшалары бойынша "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырылады;
2) осы Қағидалардың 148-тармағының 2) тармақшасы бойынша "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырылады.";
152, 153, 154, 155 және 156-тармақтар алып тасталсын;
157, 158-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"157. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету жағдайларын тіркеу "ОНЭТ" АЖ-да және (немесе) МАЖ-да (МАЖ мен "ОНЭТ" АЖ арасында талап етілетін интеграция болған кезде) енгізу арқылы жүзеге асырылады:
1) "Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген) бастапқы медициналық құжаттаманы қалыптастыру үшін амбулаториялық, стационарды алмастыратын және стационарлық жағдайларда және үйде мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы деректерді күн сайын растау;
2) пациент стационардан шыққаннан немесе амбулаториялық емдеу аяқталғаннан кейін 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірілмейтін мерзімде жазып беру эпикризін растау арқылы жүзеге асырылады;
3) таргеттік препараттарды қоса алғанда, есепті кезеңде онкологиялық науқастарға қолданылған химиялық препараттар туралы деректерді емдеудің барлық кезеңдерінде растау.
158. Онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды іс жүзінде пайдалану жөніндегі деректерді "ЭРОБ" АЖ енгізуді химиялық препараттардың шекті бағасынан аспайтын нақты (сатып алу) құнын ескере отырып, химиялық препараттарды қолдану схемасына сәйкес жеткізушінің химиотерапевт дәрігері жүзеге асырады.";
160, 161-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"160. Жеткізуші есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отызыншы) күніне дейін "ОНЭТ" АЖ-ға алдыңғы есепті кезеңдегі мынадай есептерді:
1) осы Қағидаларға 64-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі кірістердің құрылымы;
2) осы Қағидаларға 65-қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсету кезіндегі шығыстардың құрылымы;
3) осы Қағидаларға 66-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қызметтеркерлерге сараланған ақы төлеу;
4) осы Қағидаларға 67-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау;

5) распределении плановой суммы аванса на оказание медицинских услуг по форме, согласно приложению 68 к настоящим Правилам.
В случае отсутствия в ИС "ЭРОБ" информации, предусмотренной настоящим пунктом, формирование счет-реестра за оказание медицинской помощи онкологическим больным за текущий отчетный период поставщику не производится до введения указанных данных.
По запросу фонда поставщик предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании которой осуществлено формирование информации, указанной в настоящем пункте.
161. Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи онкологическим больным по форме, согласно приложению 69 к настоящим Правилам (далее - протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи онкологическим больным), формируется фондом в ручном или в автоматизированном режиме:
1) по подпунктам 1), 3 – 6) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЭРОБ";
2) по подпункту 2) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЕПС".";
пункты 162, 163 и 164 исключить;
пункты 165 и 166 изложить в следующей редакции:
"165. Фондом на основании протокола исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи онкологическим больным формируется акт оказанных услуг за оказание медицинской помощи онкологическим больным по форме, согласно приложению 70 к настоящим Правилам (далее – акт оказанных услуг за оказание медицинской помощи онкологическим больным) в ручном или в автоматизированном режиме:
1) по подпунктам 1), 3 – 6) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЭРОБ";
2) по подпункту 2) пункта 148 настоящих Правил осуществляется в ИС "ЕПС".
166. Поставщик с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) привлекает соисполнителя для оказания медицинской помощи онкологическим больным. Оплата за оказанные услуги соисполнителя осуществляется по заключенному с соисполнителем договору в соответствии с гражданским законодательством, в пределах суммы договора закупа услуг:
1) за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях больным c новообразованиями (по кодам МКБ-10: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48) за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей (по кодам МКБ-10: C81-C96, D45-D47) – по тарифам за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости;

5) осы Қағидаларға 68-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсетуге арналған аванстың жоспарлы соммасын бөлу туралы ақпаратты енгізеді.
"ОНЭТ" АЖ-да осы тармақпен көзделген ақпарат болмаған жағдайда, жеткізуші ағымдағы есепті кезеңдегі онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген деректерді енгізгенге дейін жүргізілмейді.
Қордың сұрау салуы бойынша жеткізуші негізінде осы тармақта көрсетілген ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.
161. Осы Қағидаларға 69-қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасын (бұдан әрі - онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы) қор қолмен немесе автоматтандырылған режимде қалыптастырады:
1) осы Қағидалардың 148 – тармағының 1), 3-6) тармақшалары бойынша "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырылады;
2) осы Қағидалардың 148-тармағының 2) тармақшасы бойынша "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырылады.";
162, 163 және 164-тармақтар алып тасталсын;
165, 166-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"165. Қор онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде осы Қағидаларға 70 – қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтер актісін (бұдан әрі - онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтер актісі) қолмен немесе автоматтандырылған режимде қалыптастырады:
1) осы Қағидалардың 148 – тармағының 1), 3-6) тармақшалары бойынша "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырылады;
2) осы Қағидалардың 148-тармағының 2) тармақшасы бойынша "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырылады.
166. Жеткізуші онкологиялық науқастарға (диагнозды верификациялауға бағытталған ісік алды аурулары бар науқастарға) медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін бірлесіп орындаушыны тартады. Бірлесіп орындаушының көрсеткен қызметтері үшін ақы төлеу қызметтерді сатып алу шартының сомасы шегінде азаматтық заңнамаға сәйкес бірлесіп орындаушымен жасалған шарт бойынша жүзеге асырылады:
1) лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда (АХЖ-10: C00-C80, С97, D00-D09, D37-D44, D48 кодтары бойынша) ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін (АХЖ-10: С81-C96, D45-D47 кодтары бойынша) – шығындық сыйымдылық коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін тарифтер бойынша;

2) за оказанные КДУ согласно подпунктов 2) – 5) пункта 148 настоящих Правил – по тарифам.";
дополнить пунктом 166-1 следующего содержания:
"166-1. Для оплаты пролеченных случаев при оказании медицинской помощи онкологическим больным применяются следующие перечни кодов, привязок и дополнительных затрат:
1) Перечень диагнозов новообразований нервной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-1 к настоящим Правилам;
2) Перечень диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-2 к настоящим Правилам;
3) Перечень диагнозов новообразований органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-3 к настоящим Правилам;
4) Перечень диагнозов новообразований органов грудной клетки, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-4 к настоящим Правилам;
5) Перечень диагнозов новообразований не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-5 к настоящим Правилам;
6) Перечень диагнозов новообразований брюшной полости, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-6 к настоящим Правилам;
7) Перечень диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-7 к настоящим Правилам;
8) Перечень диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-8 к настоящим Правилам;
9) Перечень диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-9 к настоящим Правилам;

2) осы Қағидалардың 148-тармағының 2) – 5) тармақшаларына сәйкес КДК көрсетілгені үшін - тарифтер бойынша.";
мынадай мазмұндағы 166-1-тармағымен толықтырылсын:
"166-1. Ісіктері бар науқастарға медициналық көмек көрсету кезінде емделген жағдайларды төлеу үшін кодтардың, байланыстырулардың және қосымша шығындардың мынадай тізбелері қолданылады:
1) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-1-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын жүйке жүйесінің ісіктері диагноздарының тізбесі;
2) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-2-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын көздің және қосалқы аппараттың ісіктерінің диагноздарының тізбесі;
3) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-3-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісіктері диагноздарының тізбесі;
4) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-4-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын кеуде қуысы ағзаларының ісіктері диагноздарының тізбесі;
5) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-5-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшауландырылған ісіктері диагноздарының тізбесі;
6) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-6-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын ішперде қуысының ісіктері диагноздарының тізбесі;
7) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-7-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері диагноздарының тізбесі;
8) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-8-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын терінің, тері асты клечекасының және сүт безінің ісіктері диагноздарының тізбесі;
9) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-9-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері диагноздарының тізбесі;

10) Перечень диагнозов новообразования мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-10 к настоящим Правилам;
11) Перечень диагнозов новообразований женских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-11 к настоящим Правилам;
12) Перечень диагнозов новообразований с комбинированными/комплексными вмешательствами, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом согласно приложению 70-12 к настоящим Правилам.";
пункты 232 и 233 изложить в следующей редакции:
"232. Фонд формирует в ручном или автоматизированном режиме протокол исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, контролю качества, хранению и реализации крови, ее компонентов, производству препаратов крови по форме, согласно приложению 84 к настоящим Правилам.
233. Акт оказанных услуг по заготовке, переработке, контролю качества, хранению и реализации крови, ее компонентов, производству препаратов крови по форме, согласно приложению 85 к настоящим Правилам формируется Фондом в ручном или автоматизированном режиме на основании протокола исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.";
приложения 1, 2, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 26, 29, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 72, 73, 76, 77, 78, 79, 81, 82 и 85, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложениям 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 и 35 к настоящему Перечню.
дополнить приложениями 1-1, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 70-5, 70-6, 70-7, 70-8, 70-9, 70-10, 70-11 и 70-12 к указанным Правилам согласно приложениям 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 и 48 к настоящему Перечню.
4. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-321/2020 "Об утверждении Правил проведения мониторинга исполнения условий договора закупа медицинских услуг у субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21904) следующее изменение:
в Правилах проведения мониторинга исполнения условий договора закупа медицинских услуг у субъектов здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных указанным приказом:

10) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-10-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын ерлердің жыныс мүшелерінің ісіктері диагноздарының тізбесі;
11) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-11-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын әйелдердің жыныс мүшелерінің ісіктері диагноздарының тізбесі;
12) Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша осы Қағидаларға 70-12-қосымшаға сәйкес негізгі диагноз болып табылатын аралас/кешенді араласулары бар ісіктер диагноздарының тізбесі.";
232 және 233-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"232. Қор осы Қағидаларға 84-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қанды және оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасын қолмен немесе автоматтандырылған режимде қалыптастырады.
233. Осы 85-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтер актісін қор қан препараттарымен және оның компоненттерімен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде қолмен немесе автоматтандырылған режимінде қалыптастырады.";
көрсетілген Қағидаларға 1, 2, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 26, 29, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 72, 73, 76, 77, 78, 79, 81, 82 және 85-қосымшалар осы Тізбеге 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 және 35-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Қағидалар осы Тізбеге 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 және 48-қосымшаларға сәйкес 1-1, 70-1, 70-2, 70-3, 70-4, 70-5, 70-6, 70-7, 70-8, 70-9, 70-10, 70-11 және 70-12 қосымшалармен толықтырылсын.
4. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінен медициналық көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты талаптарының орындалуына мониторингін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-321/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21904 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде денсаулық сақтау субъектілерінен медициналық көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты талаптарының орындалуына мониторингін жүргізу қағидаларында:

при плановой госпитализации в стационарных условиях тариф за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициентов затратоемкости каждого вида КЗГ, базовой ставки, которая составляет 133 885,23 тенге (при госпитализации в медицинские организации, имеющие приемное отделение для экстренной госпитализации, базовая ставка с учетом доплаты к заработной плате за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риска его заражения равна 135 967,88 тенге, за исключением случаев лечения коронавирусной инфекции CОVID-19 по кодам КЗГ № 255, 256 и 257) и следующих поправочных коэффициентов согласно Правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-309/2020 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21858):
коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности к настоящим Тарифам по КЗГ на медицинские услуги при оказании специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях, оплата за которые осуществляется по клинико-затратным группам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования – 1,1298;
при оказании медицинской помощи в условиях стационара на дому тариф за один пролеченный случай по КЗГ составляет 1/6 от стоимости КЗГ от тарифа за один пролеченный случай при оказании медицинской помощи в стационарных условиях.
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) согласно приложению 3 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тарифы для возмещения затрат научных организаций в области здравоохранения с целью оказания организационно-методической помощи региональным медицинским организациям согласно приложению 4 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай согласно приложению 5 к настоящим Тарифам по КЗГ;

стационарлық жағдайларда жоспарлы емдеуге жатқызу кезінде КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін тариф КШТ әрбір түрінің шығын сыйымдылығы коэффициенттерін ескере отырып, базалық мөлшерлеме 133 885,23 теңгені құрайды (COVID-19 коронавирустық инфекциясын емдеу жағдайлары бойынша № 255, 256 және 257 КШТ кодтарын қоспағанда, шұғыл емдеуге жатқызуға арналған қабылдау бөлімшесі бар медициналық ұйымдарға емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шаралардағы жұмыс үшін және оны жұқтыру қаупін ескере отырып жалақыға қосымша ақы ескерілген базалық мөлшерлеме 135 967,88 теңгені құрайды) және 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-309/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21858 болып тіркелген) Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру Қағида және әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып:
Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде шығындарды өтеу клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде медициналық қызметтерге КШТ бойынша тарифтерге ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемақыны есепке алудың коэффициенті – 1,1298;
Үйдегі стационар жағдайында медициналық көмек көрсету кезінде бір емделген жағдай үшін КШТ бойынша тариф стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/6 мөлшерінде айқындалады.
Осы КШТ бойынша тарифтерінің 1-қосымшасына сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенттері;
Осы КШТ бойынша тарифтерінің 2-қосымшасына сәйкес экологиялық коэффициенттері;
Осы КШТ бойынша тарифтерінің 3-қосымшасына сәйкес, Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCI, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі;
Осы КШТ бойынша тарифтерге өңірлік медициналық ұйымдарға ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсету мақсатында денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдардың шығындарын өтеуге арналған тарифтер 4-қосымшаға сәйкес тариф;
Осы КШТ бойынша Тарифтердің 5-қосымшасына сәйкес Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті.

Академический поправочный коэффициент, к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0518;
Научно-инновационный поправочный коэффициент, к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0152.
Расшифровка аббревиатур:
КЗГ – клинико-затратная группа;
ВК дет – детский весовой коэффициент;
ВК взр – взрослый весовой коэффициент;
МКБ 9 – международная статистическая классификация болезней и проблем, связанных со здоровьем девятого пересмотра;
МКБ 10 – международная статистическая классификация болезней и проблем, связанных со здоровьем десятого пересмотра;
† – основной заключительный диагноз;
* – уточняющий заключительный диагноз.
Приложение 1
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
№ п/п
Код региона
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге академиялық түзету коэффициенті – 1,0518;
Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге ғылыми-инновациялық түзету коэффициенті – 1,0152.
Қысқартулардың толық жазылуы:
КШТ – клиникалық-шығындық топ;
СК бала – балаларға арналған салмақтық коэффициент;
СК ересек – ересектерге арналған салмақтық коэффициент;
АХЖ 9-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі тоғызыншы қайта қарау;
АХЖ 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі оныншы қайта қарау;
† – негізгі қорытынды диагноз;
* – нақтылайтын қорытынды диагноз.
Ақы төлеу клиникалық-
шығындық топтар бойынша
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
ұсынылатын медициналық
қызметтерге тарифтер
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астананың атаулары
Жылу беру маусымы ұзақтығын есепке алу коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

1,05
2
Акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии"
1,06
3
Некоммерческое акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр"
1,03
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан"
1,04
Приложение 4
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
Тарифы для возмещения затрат научных организаций в области здравоохранения с целью оказания организационно-методической помощи региональным медицинским организациям
Медицинские организации
Поправочный коэффициент
1
Акционерное общество "Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии"
1,0043
2
Акционерное общество "Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней"
1,0026
3
Акционерное общество "Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии"
1,0205
4
Акционерное общество "Научный центр педиатрии и детской хирургии"
1,0048
5
Акционерное общество "Национальный научный центр хирургии имени А.Н.Сызганова"
1,0063
6
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан"
1,0129
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья"
1,0214
8
Некоммерческое акционерное общество "Национальный научный кардиохирургический центр"
1,0014
9
Акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии"
1,0032
10
Корпоративный Фонд "University Medical Center"
1,0048
11
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр травматологии и ортопедии имени академика Батпенова Н.Д."

1,05
2
"Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы
1,06
3
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1,03
4
"Қазақстан Республикасы Президенті іс басқармасы медициналық орталығы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
1,04
Ақы төлеу клиникалық-
шығындық топтар бойынша
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
ұсынылатын медициналық
қызметтерге тарифтер
4-қосымша
Өңірлік медициналық ұйымдарға ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсету мақсатында денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдардың шығындарын өтеуге арналған тарифтер
Ұйымның атауы
Түзету коэффициенті
1
"Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы
1,0043
2
"Акушерия гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
1,0026
3
"Акушерия гинекология және перинатология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
1,0205
4
"Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
1,0048
5
"А.Н Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы
1,0063
6
"Қазақстан Республикасының Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1,0129
7
"Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1,0214
8
"Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
1,0014
9
"Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы
1,0032
10
"University Medical Center" Корпоративтік Қоры
1,0048
11
"Академик Н.Ж. Батпенов атындағы Ұлттық ғылыми травматология және ортопедия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

1,0043
12
Товарищество ограниченной ответственности "Национальный научный онкологический центр"
1,0032
13
Акционерное общество "Национальный научный медицинский центр"
1,0014
Приложение 5
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
Поправочный коэффициент для медицинских организаций,
оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан,
проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай
№ п/п
Наименование медицинской организации
Поправочный коэффициент
1
Коммунальное государственное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Многопрофильная больница города Байконыр" управления здравоохранения Кызылординской области
1,0121
Приложение 2 к перечню
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 19 ноября 2021 года
№ ҚР ДСМ-120
Приложение 2 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-170/2020
Тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального
медицинского страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным
группам с учетом уровня сложности пролеченного случая по акушерско-гинекологическому профилю
№ п/п
Код КЗГ
Наименование
Стационарные условия
Стационарозамещающие условия
ВК
Тариф, тенге
Терапевтический профиль
Хирургический профиль
ВК
Тариф, тенге
ВК
Тариф, тенге
1
O001
Кесарево сечение, со значительными по тяжести операциями

1,0043
12
"Ұлттық ғылыми онкологиялық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1,0032
13
"Ұлттық ғылыми медициналық орталық"акционерлік қоғамы
1,0014
Ақы төлеу клиникалық-
шығындық топтар бойынша
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде ұсынылатын
медициналық қызметтерге
тарифтер
5-қосымша
Байқоңыр қаласы, Төретам және Ақай ауылдарында тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызмет көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті
№ р/с
Медициналық ұйымның атауы
Түзету коэффициенті
1
Қызылорда облысының Денсаулық сақтау басқармасының "Байқоңыр қаласының көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық меммекеттік кәсіпорны
1,0121
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-120 Тізбеге
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 30 қазанындағы
№ ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығына
2-қосымша
Ақы төлеу акушерлік-гинекологиялық бейін бойынша емделіп шығу жағдайының күрделілігін ескере отырып, клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтер
№ р/с
КШТ Коды
Атауы
Стационарлық жағдайда
Стационарды алмастыратын жағдайда
СК
Тариф, тенге
Терапиялық бейін
Хирургиялық бейін
СК
Тариф, тенге
СК
Тариф, тенге
1
O001
Қиындығы айтарлықтай оталармен Кесар тілігі

68 857,17
0,7715
103 292,45
18
O302
Госпитализация после родов или аборта, с незначительными по тяжести диагнозами
0,843
112 865,25
0,4215
56 432,62
Примечание:
Тариф за один пролеченный случай по клинико-затратным группам (далее – Тарифы по КЗГ) для субъектов здравоохранения, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарных и стационарозамещающих условиях, определяется:
при плановой госпитализации в стационарных условиях тариф за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициентов затратоемкости каждого вида КЗГ, базовой ставки, которая составляет 133 885,23 тенге (при госпитализации в медицинские организации, имеющие приемное отделение для экстренной госпитализации, базовая ставка с учетом доплаты к заработной плате за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риска его заражения равна 135 967,88 тенге) и следующих поправочных коэффициентов согласно Правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-309/2020 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21858):

68 857,17
0,7715
103 292,45
18
O302
Босанғаннан немесе түсіктен кейін қиындығы мардымсыз диагноздармен ауруханаға жатқызу
0,8430
112 865,25
0,4215
56 432,62
Ескертпе:
Стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін акушерлік-гинекологиялық бейін бойынша емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып клиникалық-шығындық топтар бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тариф (бұдан әрі –емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып КШТ бойынша тариф) айқындалады:
стационарлық жағдайларда жоспарлы емдеуге жатқызу кезінде КШТ бойынша бір емделген жағдай үшін тариф КШТ әрбір түрінің шығын сыйымдылығы коэффициенттерін ескере отырып, базалық мөлшерлеме 133 885,23 теңгені құрайды (шұғыл емдеуге жатқызуға арналған қабылдау бөлімшесі бар медициналық ұйымдарға емдеуге жатқызу кезінде COVID-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шаралардағы жұмыс үшін және оны жұқтыру қаупін ескере отырып жалақыға қосымша ақы ескерілген базалық мөлшерлеме 135 967,88 теңгені құрайды) және 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-309/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21550 болып тіркелген) Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру Қағида және әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып:

коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности к настоящим Тарифам по КЗГ на медицинские услуги при оказании специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях, оплата за которые осуществляется по клинико-затратным группам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования – 1,1298;
при оказании медицинской помощи в условиях стационара на дому тариф за один пролеченный случай по КЗГ составляет 1/6 от стоимости КЗГ от тарифа за один пролеченный случай при оказании медицинской помощи в стационарных условиях.
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) согласно приложению 3 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тарифы для возмещения затрат научных организаций в области здравоохранения с целью оказания организационно-методической помощи региональным медицинским организациям согласно приложению 4 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай согласно приложению 5 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Академический поправочный коэффициент к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0518;
Научно-инновационный поправочный коэффициент к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0152.
Расшифровка аббревиатур: КЗГ – клинико-затратная группа; ВК – весовой коэффициент;
– основной заключительный диагноз; * – уточняющий заключительный диагноз.
Приложение 1 к тарифам
на медицинские услуги
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
с учетом уровня сложности
пролеченного случая по
акушерско-гинекологическому профилю
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
№ п/п
Код региона
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

Стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып медициналық қызметтерге КШТ бойынша тарифтерге ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін устемақыны есепке алудың коэффициенті – 1,1298;
Үйдегі стационар жағдайында медициналық көмек көрсету кезінде бір емделген жағдай үшін КШТ бойынша тариф стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/6 мөлшерінде айқындалады.
Осы КШТ бойынша тарифтерге 1-қосымшаға сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алудың коэффициенті;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 2-қосымшаға сәйкес экологиялық коэффициент;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 3-қосымшаға сәйкес емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып Халықаралық біріккен комиссияның (JCI, АҚШ) стандарттары бойынша аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдар үшін тариф;
Осы КШТ бойынша тарифтерге өңірлік медициналық ұйымдарға ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсету мақсатында денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдардың шығындарын өтеуге арналған тарифтер 4-қосымшаға сәйкес тариф;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 5-қосымшасына сәйкес Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті;
Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге академиялық түзету коэффициенті – 1,0518;
Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге ғылыми-инновациялық түзету коэффициенті – 1,0152.
Қысқартулардың толық жазылуы:
КШТ – клиникалық-шығындық топ;
СК - салмақ коэффициенті.
Ақы төлеу акушерлік-
гинекологиялық бейін бойынша
емделіп шығу жағдайының
күрделілігін ескере отырып,
клиникалық-шығындық топтар
бойынша жүзеге асырылатын,
тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және (немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде ұсынылатын
медициналық қызметтерге
тарифтерге
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алудың коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астананың атаулары
Жылу беру маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

Поправочные коэффициенты к базовому комплексному подушевому нормативу первичной медико-санитарной помощи на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов первичной медико-санитарной помощи, подушевому нормативу круглосуточной неотложной медицинской помощи на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов первичной медико-санитарной помощи и подушевому нормативу на одного школьника в месяц для субъектов первичной медико-санитарной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, согласно приложениям 2, 3 к настоящим тарифам на медицинские услуги при оказании первичной медико-санитарной помощи, оплата которым осуществляется в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Приложение 1
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
при оказании первичной
медико-санитарной помощи
Базовый комплексный подушевой норматив для субъектов первичной медико-санитарной помощи с целью обеспечения их устойчивого функционирования в случаях малочисленности населения, высокой протяженности территории с низкой плотностью, малокомплектности и других территориальных особенностей, определенных местными исполнительными органами областей
№ п/п
Наименование областей
Базовый комплексный подушевой норматив первичной медико-санитарной помощи на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов первичной медико-санитарной помощи
Для субъектов первичной медико-санитарной помощи городского значения
Для субъектов первичной медико-санитарной помощи районного значения и села
1
Восточно-Казахстанская область

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі бастапқы медициналық-санитариялық көмек субъектілері үшін айына бекітілген бір адамға арналған бастапқы медициналық-санитариялық көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативіне, айына бекітілген бір адамға арналған тәуліктік шұғыл медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне және айына бір оқушыға арналған жан басына шаққандағы нормативке түзету коэффициенттері, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ақы төлеу жүзеге асырылатын алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету кезіндегі медициналық қызметтерге арналған осы тарифтердің 2, 3-қосымшаларына сәйкес түзету коэффициенті қолданылады.
Ақы төлеу медициналық-
санитариялық алғашқы көмек
көрсету кезінде жүзеге
асырылатын, тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген
көлемі шеңберінде және
(немесе) міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде ұсынылатын
медициналық қызметтерге
тарифтерге
1 – қосымша
Базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив халықтың саны аз, тығыздығы төмен аумақтың ұзындығы жоғары, шағын жинақты және облыстардың жергілікті атқарушы органдары айқындаған басқа да аумақтық ерекшеліктер жағдайларында олардың тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін субъектілері үшін
№ р/с
Облыстардың атауы
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көмек көрсететінденсаулық сақтау субъектілері үшін айына тіркелген бір адамға медициналық-санитариялық алғашқы көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі
Қалалық маңызы бар медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін субъектілері үшін
Аудандық маңызы бар және ауылда медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін субъектілері үшін
1
Шығыс Қазақстан облысы

1,0031
Примечание:
Экологические коэффициенты применимы к районам/городам согласно законам Республики Казахстан от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье", от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
Приложение 3
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
при оказании первичной
медико-санитарной помощи
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай
Наименование медицинской организации
Поправочный коэффициент
1
Коммунальное государственное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Многопрофильная больница города Байконыр" управления здравоохранения Кызылординской области
1,0691
Приложение 5 к перечню
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 19 ноября 2021 года
№ ҚР ДСМ-120
Приложение 9 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

1,0031
Еспертпе:
1992 жылғы 30 маусымдағы "Арал өңіріндегі экологиялық қасірет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы", 1992 жылғы 18 желтоқсандағы "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядроляқ сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес аудандар/қалаларға экологиялық коэффициенттер қолданылады.
Ақы төлеу медициналық-
санитариялық алғашқы көмек
көрсету кезінде жүзеге
асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
ұсынылатын медициналық
қызметтерге тарифтерге
3 – қосымша
Байқоңыр қаласы, Төретам және Ақай ауылдарында тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызмет көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті
Медициналық ұйымның атауы
түзету коэффициенті
1
Қызылорда облысының Денсаулық сақтау басқармасының "Көпбейінді облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық меммекеттік кәсіпорны
1,0691
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің міндетін атқарушы
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-120 Тізбеге
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-170/2020
Тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам
с учетом уровня сложности пролеченного случая с новообразованиями, за исключением
больных со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани
Код КЗГ
Наименование КЗГ
Стационарные условия
Стационарозамещающие условия
ВК
Тариф
ВК
Тариф
1
B01A
Злокачественные новообразования органов нервной системы без ЛТ и ХТ

2020 жылғы 30 қазанындағы
№ ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығына
9-қосымша
Лимфоидты және қан түзетін тіннің қатерлі ісіктері бар науқастарды қоспағанда, ақы төлеу ісіктермен емделіп шығу жағдайының күрделілік деңгейін ескере отырып, клиникалық-шығынды топтар бойынша жүзеге асырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі медициналық қызметтерге арналған тарифтер
КШТ коды
КШТ атауы
Стационарлық жағдайда
Стационарды алмастыратын жағдайында
СК
Тариф
СК
Тариф
1
B01A
СТ және ХТсыз жүйке жүйесі мүшелерінің қатерлі ісіктері

290 343,51
1,0843
145 171,75
116
R04C
Злокачественные новообразования с комбинированными/комплексными вмешательствами
9,5766
1 282 165,29
6,3209
846 275,15
Примечание:
Тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам с учетом уровня сложности пролеченного случая с новообразованиями в стационарных и стационарозамещающих условиях, за исключением больных со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани, определяется:

290 343,51
1,0843
145 171,75
116
R04C
Аралас/кешенді араласулары бар қатерлі ісіктер
9,5766
1 282 165,29
6,3209
846 275,15
Ескертпе:
Лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарды қоспағанда, стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда ақы төлеу ісіктермен емделіп шығу жағдайының күрделілік деңгейін ескере отырып, клиникалық-шығынды топтар бойынша жүзеге асырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі медициналық қызметтерге арналған тарифтер айқындалады:

при оказании медицинской помощи в стационарных условиях тариф за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициентов затратоемкости каждого вида КЗГ, базовой ставки, которая составляет 133 885,23 тенге и следующих поправочных коэффициентов согласно Правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-309/2020 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21858):
коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности к настоящим Тарифам по КЗГ на медицинские услуги при оказании специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях, оплата за которые осуществляется по клинико-затратным группам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи – 1,1298;
при оказании медицинской помощи в условиях стационара на дому тариф за один пролеченный случай по КЗГ составляет 1/6 от стоимости КЗГ от тарифа за один пролеченный случай при оказании медицинской помощи в стационарных условиях.
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) согласно приложению 3 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тарифы для возмещения затрат научных организаций в области здравоохранения с целью оказания организационно-методической помощи региональным медицинским организациям согласно приложению 4 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай согласно приложению 5 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Академический поправочный коэффициент, к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0518;
Научно-инновационный поправочный коэффициент, к настоящим тарифам по КЗГ на медицинские услуги, оказываемые субъектами здравоохранения – 1,0152.
Расшифровка аббревиатур:
КЗГ – клинико-затратная группа;
ВК – весовой коэффициент;
ЛТ – лучевая терапия;
ХТ – химиотерапия.
Приложение 1
к Тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи,
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
с учетом уровня сложности
пролеченного случая
с новообразованиями,
за исключением больных
со злокачественными
новообразованиями
лимфоидной и кроветворной ткани
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
№ п/п
Код региона
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

стационарлық жағдайларда медициналық көмек көрсету кезінде КШТ-ның әрбір түрінің шығын сыйымдылығының коэффициенттерін, базалық ставканы 133 885,23 теңгені құрайтын базалық ставканы және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тариф, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №ҚР ДСМ-309/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21858 болып тіркелген):
Стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып медициналық қызметтерге КШТ бойынша тарифтерге ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін устемақыны есепке алудың коэффициенті – 1,1298;
Үйдегі стационар жағдайында медициналық көмек көрсету кезінде бір емделген жағдай үшін КШТ бойынша тариф стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/6 мөлшерінде айқындалады.
Осы КШТ бойынша тарифтерге 1-қосымшаға сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алудың коэффициенті;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 2-қосымшаға сәйкес экологиялық коэффициент;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 3-қосымшаға сәйкес емделген жағдайдың күрделілігін ескере отырып Халықаралық біріккен комиссияның (JCI, АҚШ) стандарттары бойынша аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдар үшін тариф;
Осы КШТ бойынша тарифтерге өңірлік медициналық ұйымдарға ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсету мақсатында денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдардың шығындарын өтеуге арналған тарифтер 4-қосымшаға сәйкес тариф;
Осы КШТ бойынша тарифтерге 5-қосымшасына сәйкес Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті;
Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге академиялық түзету коэффициенті – 1,0518;
Денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық қызметтерге арналған КШТ бойынша осы тарифтерге ғылыми-инновациялық түзету коэффициенті – 1,0152.
Қысқартулардың толық жазылуы:
КШТ – клиникалық-шығындық топ;
СК - салмақ коэффициенті;
СТ – сәулелік терапия;
ХТ – химиотерапия.
Лимфоидты және қан өндіру
тіндерінің қатерлі ісіктері бар
науқастарды қоспағанда,
стационарлық және
стационарды алмастыратын
жағдайларда ақы төлеу
ісіктермен емделіп шығу
жағдайының күрделілік деңгейін
ескере отырып, клиникалық-
шығынды топтар бойынша
жүзеге асырылатын
тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберіндегі медициналық
қызметтерге арналған
тарифтерге
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алудың коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астананың атаулары
Жылу беру маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

3,3223
17
город Нур-Султан
1,0000
1,0000
1,0031
2,0190
Примечание:
*Экологические коэффициенты применимы к районам (городам) согласно законам Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
Приложение 7 к перечню
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

3,3223
17
Нұр-Сұлтан қаласы
1,0000
1,0000
1,0031
2,0190
Ескертпе:
*1992 жылғы 30 маусымдағы "Арал өңіріндегі экологиялық қасірет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы", 1992 жылғы 18 "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядроляқ сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес аудандар/қалаларға экологиялық коэффициенттер қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы

от 19 ноября 2021 года
№ ҚР ДСМ-120
Приложение 20 к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 30 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-170/2020
Тарифы на медицинские услуги в рамках гарантированного объема бесплатной
медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского
страхования, оплата которых осуществляется по клинико-затратным группам для
приемных отделений медицинских организаций, оказывающих медицинскую помощь в стационарных условиях
№ КЗГ
Наименование КЗГ
Коды МКБ-10
ВК взр
ВК дет
Тариф взр, тенге
Тариф дет, тенге

2021 жылғы 19 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-120 Тізбеге
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2020 жылғы 30 қазанындағы
№ ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығына
20-қосымша
Стационарлық жағдайда көрсететін медициналық ұйымдардың қабылдау бөлімшелеріне арналған клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеу жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ұсынылатын медициналық қызметтерге тарифтер
КШТ №
КШТ атауы
АХЖ-10 кодтар
Ересек СК
Балалар СК
Ересек тариф, теңге
Балалар тариф, теңге

Тариф за негоспитализированного пациента для приемных отделений медицинских организаций, оказывающих медицинскую помощь в стационарных условиях, по клинико-затратным группам (далее – Тариф КЗГ) определяется с учетом коэффициентов затратоемкости каждого вида КЗГ, базовой ставки с учетом доплаты к заработной плате за работу в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и риска его заражения, которая составляет 135 967,88 тенге и следующих поправочных коэффициентов согласно Правилам и методике формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-309/2020 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21858):
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности к настоящим Тарифам по КЗГ на медицинские услуги при оказании специализированной медицинской помощи в стационарных и (или) стационарозамещающих, оплата за которые осуществляется по клинико-затратным группам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования – 1,1298;
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по КЗГ.
Расшифровка аббревиатур:
КЗГ – клинико-затратная группа;
ВК дет – детский весовой коэффициент;
ВК взр – взрослый весовой коэффициент;
БС – базовая ставка
МКБ 10 – международная статистическая классификация болезней и проблем, связанных со здоровьем десятого пересмотра
Приложение 1 к тарифам
на медицинские услуги
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
по клинико-затратным группам
для приемных отделений
медицинских организаций,
оказывающих медицинскую
помощь в стационарных условиях
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
№ п/п
Код региона
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

Клиникалық-шығындық топ бойынша стационарлық жағдайда медициналык көмек көрсететін, субъектілерінің қабылдау бөлімшелеріне емдеуге жатпайтын пациентке арналған тариф (бұдан әрі – КШТ бойынша тариф) КШТ әрбір түрінің шығын сыйымдылығы коэффициенттерін, COVID-19 коронавирустық инфекциясымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шаралардағы жұмыс үшін және оны жұқтыру қаупін ескере отырып жалақыға қосымша ақы ескерілген 135 967,88 теңгені құрайтын базалық мөлшерлемені және 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-309/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21858 болып тіркелген), Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру Қағида және әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып айқындалады;
Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде шығындарды өтеу клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде медициналық қызметтерге КШТ бойынша тарифтерге ауыл дық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемақыны есепке алудың коэффициенті – 1,1298;
КШТ бойынша осы тарифтерге 1-қосымшаға сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алудың коэффициенттері;
КШТ бойынша осы тарифтерге 2-қосымшаға сәйкес экологиялық коэффициенттер.
Аббревиатураларды ашып жазу:
КШТ - клиникалық-шығындық топ;
балалар СК - балалардың салмақ коэффициенті;
Ересек СК - ересектердің салмақ коэффициенті;
БМ - базалық мөлшерлеме;
АХЖ 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі оныншы қайта қарау;
Стационарлық жағдайда
көрсететін медициналық
ұйымдардың қабылдау
бөлімшелеріне арналған
клиникалық- шығындық топтар
бойынша ақы төлеу жүзеге
асырылатын, тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген
көлемі шеңберінде және
(немесе) міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде ұсынылатын
медициналық қызметтерге
тарифтерге
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар және астананың атаулары
Жылу беру маусымы ұзақтығын есепке алу коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

E00.000.001
Тариф за один выезд мобильной бригады ПМСП
выезд
5 048,53
9
Тариф на изоляцию в карантинном стационаре при подозрении на коронавирусную инфекцию COVID-19
койко-день
15 429,19
10
Тариф на комплекс услуг при лечении сопутствующей коронавирусной инфекции CОVID-19 тяжелой и крайне тяжелой степени тяжести, при основных заболеваниях неинфекционного профиля
услуга
301 084,16
11
Тариф на комплекс услуг при лечении сопутствующей коронавирусной инфекции CОVID-19 среднетяжелой степени тяжести, при основных заболеваниях неинфекционного профиля
услуга

E00.000.001
МСАК мобильді бригадасының бір шығуы үшін тариф
шығу
5 048,53
9
COVID-19 коронавирустық инфекцияға күдік болған кезде карантиндік стационарда оқшаулауға арналған тариф
төсек-күн
15 429,19
10
Инфекциялық емес бейіндегі негізгі аурулар кезінде қатар жүретін ауыр және аса ауыр ауырлық дәрежесіндегі COVID-19 коронавирустық инфекцияны емдеу кезіндегі қызметтер кешеніне арналған тариф
қызмет
301 084,16
11
Инфекциялық емес бейіндегі негізгі аурулар кезінде қатар жүретін орташа ауыр ауырлық дәрежесіндегі COVID-19 коронавирустық инфекцияны емдеу кезіндегі қызметтер кешеніне арналған тариф
қызмет

59 108,69
Примечание:
Тариф на медицинские услуги рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, оплата которых осуществляется медицинским организациям, связанные с пандемией коронавирусной инфекции COVID-19 определяется с учетом следующих поправочных коэффициентов согласно Правил и методики формирования тарифов, на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденных приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-309/2020 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21858):

59 108,69
Ескертпе:
Covid-19 коронавирустық инфекциясының пандемиясына байланысты медициналық ұйымдарға ақы төлеу жүзеге асырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерге арналған тарифтер 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-309/2020 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21858 болып тіркелген), Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру Қағида және әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып айқындалады:

Коэффициенты учета надбавки за работу в сельской местности к настоящим Тарифам на медицинские услуги – 1,1298;
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай согласно приложению 3 к настоящим Тарифам.
Приложение 1
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
медицинским организациям,
связанные с пандемией
коронавирусной
инфекции COVID-19
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
№ п/п
Код региона
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Коэффициенты учета продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

Медициналық қызметтерге арналған осы тарифтерге ауылдық жердегі жұмысы үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенттері – 1,1298;
Осы тарифтерге 1-қосымшасына сәйкес жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенттері;
Осы тарифтерге 2-қосымшасына сәйкес экологиялық коэффициенттері;
Осы тарифтерге 3-қосымшасына сәйкес Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті.
Ақы төлеу жаңа COVID-19
коронавирустық
инфекциясының
пандемиясына байланысты
медициналық және
медициналық емес ұйымдарға
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
ұсынылатын медициналық
қызметтерге тарифтерге
1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығын есептеу коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облысы
Жылу беру маусымы ұзақтығын есептеу коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

1,0202
42
5556
Майский район
1,0243
43
5536
Баянаульский район
1,0162
Приложение 3
к тарифам на медицинские
услуги в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования,
оплата которых осуществляется
медицинским организациям,
связанные с пандемией
коронавирусной инфекции COVID-19
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай
№ п/п
Наименование медицинской организации
Поправочный коэффициент
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница города Байконыр" управления здравоохранения Кызылординской области
КДУ
Стационар
1,0691
1,0121
Приложение 9 к перечню
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 19 ноября 2021 года
№ ҚР ДСМ-120
Приложение 1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт сверки исполнения объемов медицинских услуг и финансовых обязательств
по договорам закупа услуг за период с "_____________" по "____________"
между ____________________________и _____________________________________
по договору __________________________
Дата:_____________
Регион:__________________
Мы, нижеподписавшиеся, Директор филиала некоммерческого акционерного
общества "Фонд социального медицинского страхования"
по ___________ в лице __________________, действующ-ей/-его на основании
доверенности от ________________, с одной стороны, и Директор
________________________ в лице _______________________, действующ-ей/-его
на основании Устав, с другой стороны, составили настоящий акт сверки в том,
что состояние взаимных расчетов по данным учета следующее:
Наименование
Договор
Предъявлено
Снято по ЛШ
Снято по мониторингу качества и объеа
Иные выплаты/вычеты
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
Виды медицинской помощи
Рассписать отчетные периоды
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Продолжение таблицы
Принято к оплате
Уменьшение по результатам неосвоения
Уменьшение по результатам мониторинга качества и объема
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
Виды медицинской помощи
Приложение 10 к перечню
Приложение 2
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи
№___ от "___" ______ 20 __ года период: с "__" ______ 20__ года по "__" _____ 20__ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ___________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
1
2
3
4
5
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
ИТОГО
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _________________________ тенге;
Всего принято к оплате _____________________________ тенге;
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):
________________________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
__________________________________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
____________________________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
__________________________________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
___________________________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись) (для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для протокола на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 11 к перечню
Приложение 8
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объемабесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт оказанных услуг скорой медицинской помощи
№___ от "__" ____ 20 ___ года период с "___" _____ 20 ___ года по "___" _____ 20 ___ год
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ________________________________________________
Наименование поставщика: ________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:____________________________________
Общая сумма по Договору ____________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ____________________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ____________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): __________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: ______________________________ тенге

1,0202
42
5556
Мамыр ауданы
1,0243
43
5536
Баянауыл ауданы
1,0162
Ақы төлеу жаңа COVID-19
коронавирустық
инфекциясының пандемиясына
байланысты медициналық және
медициналық емес ұйымдарға
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және (немесе) міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде
ұсынылатын медициналық
қызметтерге тарифтерге
3-қосымша
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызмет көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті
№ р/с
Медициналық ұйымның атауы
Түзету коэффициенті
КДҚ
стационар
1
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Байқоңыр қаласының көпбейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
1,0691
1,0121
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-120 Осы тізбеге
9-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
1-қосымша
Медициналық көрсетілетін қызметтер көлемінің орындалуын және көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттары бойынша қаржылық міндеттемелерді салыстырып тексеру актісі кезең ішінде "_____________" бойынша "____________" арасында _____________________________________ және _____________________________________ шарт бойынша __________________________
Күні:_____________
Аймақ:__________________
Біз, төменде аталғандар, "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының директоры ___________ атынан __________________, сенімхат негізінде әрекет ететін________________, бір жағынан, және Директор ________________________ атынан _______________________, екінші жағынан, Жарғының негізінде қолданылып жүрген осы салыстыру актісін есепке алу деректері бойынша өзара есеп айырысулардың жай-күйі төмендегідей етіп жасады:
Атауы
Шарт
Ұсынылды
СШ бойынша шешілді
Сапа және көлем мониторингі бойынша алынғандар
Өзге төлемдер / шегерімдер
Төлеуге қабылданды
Игерілмеу нәтижелері бойынша азаюы
Сапа мен көлем мониторингінің нәтижелері бойынша азайту
саны
сомма
саны
сомма
саны
сомма
саны
сомма
саны
сомма
саны
сомма
Медициналық көмектің түрлері
Есеп беру кезеңдерін жазу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Осы тізбеге
10-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
2-қосымша
20 ___ жылғы "___" _________ №_______ жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары мамандандырылған маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету кезінде қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы
кезең: 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
№ 1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
№ р/с
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Шешуге жатады және ақы төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданған, теңге
1
2
3
4
5
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
БАРЛЫҒЫ
№ 2 кесте. Өзге де төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с №
Медициналық қызмет түрлері
Тағайындау (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерімдер/төлемдер енгізу кезінде)
Төлем
Шегерім
саны
сомма
саны
сомма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылған жиыны _______________________ теңге;
Ақы төлеуге қабылданған ___________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Күні 20__жылғы "___"_______
Осы тізбеге
11-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
8-қосымша
20 ___ жылғы "___" _________№_______ жедел медициналық көмек көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_______________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
№ 1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмектің сомасын есептеу
р/с №
Жұмыс (қызметтің) атауы
Ақы төлеуге ұсынылған, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
1
2
3
4
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапияны жүргізу
БАРЛЫҒЫ
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Медициналық қызмет түрлері
Тағайындау (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерімдер/төлемдер енгізу кезінде)
Төлем
Шегерім
саны
сомма
саны
сомма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Жиыны
Жиыны, төлемге қабылданған: _____________ теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес:_____________________________
БИН: ______________________________
ИИК: ______________________________
БИК: ______________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: ______________________________
Руководитель:
________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:________________________________
БИН:_________________________________
ИИК:_________________________________
БИК:_________________________________
Наименование банка:___________________
КБЕ:_________________________________
Руководитель:
__________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 12 к перечню
Приложение 9
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объемабесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи
и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _____________________________________
Количество прикрепленного населения _________________________________ человек
в том числе сельское население ______________________________________ человек*
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц___________тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив ПМСП на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Поправочные коэффициенты при оплате по КПН**:
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Поправочные коэффициенты при оплате по КДУ вне КПН**:
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Коэффициент за работу в зонах экологического бедствия_______;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении
аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США):_______;
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих
медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе
Байконыр, поселках Торетам и Акай:_______.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической
помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН",
в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП,
в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание первичной медико-санитарной
помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека,
зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива ПМСП на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села,
в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале
"РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Базовый подушевой норматив на на оказание неотложной помощи (далее – НП)
на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту
ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание неотложной помощи (далее – НП) на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН" к субъекту ПМСП ____ тенге;
Подушевой норматив на оказание ШМ на одного школьника в месяц ____ тенге
Количество школьников _________________________человек
Подушевой норматив расходов на СИЗ на одного прикрепленного человека в месяц
____ тенге
Базовый подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Подушевой норматив на расчетную численность городского населения,
прикрепленную в медицинской организации ПМСП, подлежащей разукрупнению____ тенге
Таблица №1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
1.7
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.8.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :____________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Осы тізбеге
12-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
9-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілім 2 0 ___ жылғы “___” _________ №_______ кезеңі: 20___ жылғы “___” _______ және 20___ жылғы “___” _______ аралығында 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарт бойынша
Қаржыландыру көзі: __________________________________________________
Қызмет берушініңатауы: ______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген халық саны _________________________адам
оның ішінде ауыл халқы _________________________адам*
“БХТ” порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына___________теңге;
“БХТ” порталында тіркелген бір адамға арналған МСАК-тың базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі, айына (ауыл) ___________теңге *
КЖБН бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Жыныстық-жас шамасы бойынша түзету коэффициенті________;
Халық тығыздығы коэффициенті________;
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені бойынша ақы төлеу кезіндегі түзету коэффициенттеры**:
Ауылдық жерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті;
Жылыту маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті ________;
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін коэффициент_______;
Халықаралық бірлескен комиссияның стандарттары бойынша (JCІ, АҚШ) аккредиттеуден өткені туралы куәлігі бар медициналық ұйымдарға арналған тарифі _____;
Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін түзету коэффициенті______.
“БХТ” порталында тіркелген бекітілген бір адамға амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына: ___ теңге, оның ішінде:
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына ___________теңге;
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
“БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған ауыл халқына медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив, айына (ауыл): ___ теңге*, оның ішінде:
ауыл субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға арналған МСАК кешенді жан басына шаққандағы нормативінің кепілдік берілген компоненті, айына: ___________тенге*;
МСАК субъектісіне “БХТ” порталында тіркелген бір бекітілген адамға ЖБНЫК сомасы, айына ____________ теңге.
МСАК субъектісіне “БХТ” АЖ-да тіркелген бір бекітілген адамға шұғыл көмек (бұдан әрі - ШК) көрсетуге арналған базалық жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
МСАК субъектісіне “БХТ” АЖ - да тіркелген, бекітілген бір адамға шұғыл көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге;
Айына бір оқушыға ШМ көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив ____ теңге
Оқушылар саны _________________________адам
Айына бекітілген бір адамға ЖҚҚ арналған шығыстардың жан басына шаққандағы нормативі
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына базалық жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
БМСК медициналық ұйымына бекітілген қала халқының есептік санына жан басына шаққандағы норматив,_____ теңге
№ 1 кесте. Бастапқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылатын соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін
1.7.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.8.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:

1.8.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.8.2.
услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.8.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.8.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.8.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.8.6.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ)
1.8.7.
услуги в травматологических пунктах
1.8.8.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)
1.8.9
услуги в республиканских организациях здравоохранения
1.8.10
услуги молодежных центров здоровья
1.9.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.10.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.11.
услуги мобильной бригады ПМСП
1.12.
дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ)
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомического вскрытия.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики (Забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования).
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Стоимость услуги
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_______________________________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _____________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1.8.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.8.2.
зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.8.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.8.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.8.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.8.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін (КТ, МРТ)
1.8.7.
травматологиялық бөлімшелердегі қызметтер
1.8.8.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.8.9
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
1.8.10
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.9.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.10.
COVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусымен ауыратын науқастарды емдеу жөніндегі қызметтерді көрсету: полимеразды тізбектік реакция әдісі арқылы биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНҚ-сын анықтауға
1.11
Мобильді бригада қызметтері
1.12
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтері үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Қызмет құны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны ақы төлеуге
№ 3 кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың (биологиялық материалды алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де зерттеулер) көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
/с №
Қызметтердің атауы
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы “_____”_________
Осы шот-тіркелімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным
портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1
к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи
и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников
за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта
здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме
согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях;
3) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно
приложению 3 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
4) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных
в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической
помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание комплекса
первичной медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях;
5) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения
соисполнителя по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной
медицинской помощи в амбулаторных условиях;
6) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением
соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и специализированной
медицинской помощи в амбулаторных условиях;
7) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению
в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 7 к счету-
реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи и
специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
8) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме
согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях;
9) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами
с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 9 к счету-
реестру за оказание комплекса услуг первичной медико-санитарной помощи
и специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях;
Примечание:
* - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности;
** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала
"Регистр прикрепленного населения" период:

1) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша “Бекітілген халық тіркелімі” порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
4) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
5) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
6) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 10 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
9) алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсеткені үшін көрсетуге арналған шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
- Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует: по смерти: количеству справок
о смерти/перинатальной смерти; по выезду за пределы страны: количеству заявлений
граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________/_________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые
индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения,
оказывающего первичную медико-санитарную помощь период:

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:
қайтыс болу бойынша: қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ (қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы “___”________
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала
"Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";
количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой
формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно
пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе
здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата
деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных
по заключенному договору на оказание ГОБМП;
сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта
здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному
договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного
периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской
помощи в амбулаторных
условиях
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
2.1.
На выявление рака молочной железы
2.2.
На выявление рака шейки матки
2.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
____________________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных
поставщиком в МИС; ** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных
в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
1.1.
1.2.
2.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.1
2.2.
3.
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
3.1.
3.2.
4.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (КТ, МРТ в рамках онкоплана)
4.1
4.2.
5.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ в рамках онкоплана)
5.1.
5.2.
6.
Услуги в травматологических пунктах
6.1.
6.2.
7.
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
7.1.
7.2.
8.
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
8.1.
8.2.
9.
Медицинское обслуживание школьников в организациях образования
9.1.
9.2.
10.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
Сүт безінің және жатыр мойнының қатерлі ісіктерін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /_____________
Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегішот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Күні 20__жылғы “___”__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткіштің есебі “Бекітілген халық тіркелімі”порталының деректері негізінде келтірілген.
** - нысаналы көрсеткіштің мәні “ЖБНЫК” порталының деректеріне сәйкес келеді;
баллдардың саны “Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы” Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнінде көрсетілген, сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша бөлінген;
сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректер негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтижесінің индикаторлары бойынша бөлінді;
*** - мәндер Қор “ЖБНЫК” порталында есепті кезең жабылғаннан кейін “ЖБНЫК” порталының деректеріне сәйкес келеді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
2.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
2.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
2.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /______________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /________________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады; ** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
4-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізбесі* Кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
1.1.
1.2.
2.
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.1
2.2.
3.
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
3.1.
3.2.
4.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (КТ, МРТ онкожоспар шеңберінде)
4.1
4.2.
5.
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлері (онкожоспар шеңберінде ПЭТ)
5.1.
5.2.
6.
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
6.1.
6.2.
7.
Көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелердегі қызметтер
7.1.
7.2.
8.
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
8.1.
8.2.
9.
Білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсету
9.1.
9.2.
10.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу

10.1
10.2
11.
Оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
11.1.
11.2.
12.
Оказание услуг молодежными центрами здоровья
12.1.
12.2.
13.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
13.1.
На выявление рака молочной железы
13.2.
На выявление рака шейки матки
13.3
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
______________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Наименование соисполнителя _________________(по договору соисполнения от №___ )
1.1.
1.2.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате
соисполнителям в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению
в возрасте от 6 до 17 лет включительно* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
___________________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности * период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи
и специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 13 к перечню
Приложение 10
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную
медико-санитарную помощь период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
всего
за счет бюджетных средств (ГОБМП, активы ОСМС)
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1.
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека
1.7.
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
1.8.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
1.9.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне

10.1
10.2
11.
Консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
11.1.
11.2.
12
Жастар денсаулық орталықтарының қызметтер көрсетуі
12.1
12.2
13.
Қатерлі ісіктердің ерте диагностикасына скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер (скринингтер түрлері бойынша)
13.1.
Сүт безі обырын анықтау
13.2.
Жатыр мойны обырын анықтауға
13.3
Колоректалды обырды анықтауға
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ______________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе: * - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
5-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны қатыстырмай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
2
Жалпы саны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңдегі төлемге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
6-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Қосалқы мердігердің атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.1.
1.2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді, осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен және мерзімде бірлесіп орындаушыларға төленуге тиіс.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
7-қосымша
Нысан
6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
Р/с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады;
** - қорытынды сома есепті кезең үшін ақы төлеуге әсер етпейді.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін көрсетуге
арналған шот-тізілімге
8-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4-санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
р/с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Ескертпе:
* - деректер МАЖ-ға енгізілген деректер негізінде қалыптасырылады.
Алғашқы медициналық-
санитариялық көмек және
амбулаториялық жағдайда
мамандандырылған
медициналық көмек кешенін
көрсеткені үшін
көрсетуге арналған
шот-тізілімге
9-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз етуі бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін
Р/с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Осы тізбеге
13-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек және амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек кешенін көрсету кезіндегі кіріс құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы “___” _______ және 20 ___ жылғы “___” _______ кезең _____________________________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
Барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
1
2
3
4
5
1.
Есепті кезеңдегі кіріс, барлығы
оның ішінде:
1.1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін
1.7.
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
1.8.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
1.9.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін

1.13
Другие услуги (указать)
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 14 к перечню
Приложение 11
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и специализированной медицинской помощи
в амбулаторных условиях поставщиком, оказывающим первичную
медико-санитарную помощь период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
______________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Остаток средств на расчетном счету
Поступление средств, всего:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи всего:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
6.
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
7.
за расходы на разукрупнение субъектов ПМСП для обеспечения доступности
8.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
9.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
10.

1.13.
Өзге де қызметтер
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”_______
Осы тізбеге
14-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы “___” _______ және 20 ___ жылғы “___” _______ кезең _____________________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Барлығы есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
барлығы
Оның ішінде аванс
барлығы
Оның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
өткен жылғының алдындағы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
аражаттың түсімі, барлығы:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету, барлығы:
Х
Х
Х
2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
6
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін;
7
қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін МСАК субъектілерін ірілендіруге арналған шығыстар үшін
8.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
9.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
10.

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. по услугам вне договора: _________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи текущего периода, оказанные вне условий Договора,
не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.5. по линейной шкале за превышение плановой суммы договора: ______ тенге;
2. принятая сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2.2. за пролеченные случаи прошедшего периода, оказанные вне условий Договора,
прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
3. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Приложение 19 к перечню
Приложение 60
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ______________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
численность населения
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
численность населения
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:
1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению:
1.2
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.7.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.7.2.
услуги участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения или организациях здравоохранения, определенных местными органами государственного управления здравоохранением
1.7.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.7.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.7.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.7.6.
услуги в травматологических пунктах
1.7.7.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)
1.7.8.
услуги молодежных центров здоровья
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.9.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.10
услуги мобильной бригады ПМСП
Таблица № 2. Расчет суммы к оплате с учетом мониторинга качества и объема медицинской помощи сельскому населению
№ п/п
Код/наименование перечня
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Количество услуг/ численность
Сумма, тенге
1
2
3
4
1.
Реестр услуг, прошедших текущий мониторинг
1.1.
за отчетный период
1.2.
за прошедший период
2.
Реестр услуг, прошедших целевой мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Реестр услуг, прошедших проактивный мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
Реестр услуг, прошедших внеплановый мониторинг
4.1.
за отчетный период
4.2.
за прошедший период
5.
Итого по результатам мониторинга качества и объема медицинской помощи
Примечание:
*- В случае если, поставщик оказывает несколько видов медицинской помощи, финансируемых через информационную систему "Единая платежная система", тогда таблица №2 формируется отдельно для каждого вида помощи
Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате на стимулирование работников в разрезе индикаторов конечного результата
№ п/п
Индикаторы конечного результата
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Целевой показатель
Фактический показатель
Количество баллов
% достижения целевого показателя
Сумма, тенге
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
1.
Материнская смертность, предотвратимая на уровне ПМСП
2.
Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица № 4. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге.
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
__________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/(Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
__________________________________/__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
_________________________________ /___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/( для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 20 к перечню
Приложение 61
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ______________________________________
Наименование поставщика : _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ____________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Общая сумма Договора: _________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ______________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):
______________________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
численность населения /кол-во услуг
сумма, тенге
численность населения/ кол-во услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:
1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению:
1.2
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.4.
сумма на оказание неотложной медицинской помощи
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за расходы на СИЗ на одного прикрепленного человека;
1.7.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.7.1.
за оказание консультативно-диагностических услуг (комплекс КДУ на 1 жителя)
1.7.2.
услуги участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, оказываемые в специализированных организациях здравоохранения или организациях здравоохранения, определенных местными органами государственного управления здравоохранением
1.7.3.
медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.7.4.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
1.7.5.
услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
1.7.6.
услуги в травматологических пунктах
1.7.7.
услуги в кожно-венерологических диспансерах (и/или отделениях при многопрофильных больницах)
1.7.8.
услуги молодежных центров здоровья
1.8.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.9.
оказание услуг по предотвращению распространения коронавируса COVID-19 и (или) лечению больных с коронавирусом COVID-19: диагностические исследования на выявление РНК вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции
1.10.
услуги мобильной бригады ПМСП
Таблица № 2. Расчет суммы, принятой к оплате для стимулирование работников в разрезе индикаторов конечного результата
№ п/п
Индикаторы оценки деятельности
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Целевой показатель
Фактический показатель
Количество баллов
% достижения целевого показателя
Сумма, тенге
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого
1.
Материнская смертность, предотвратимая на уровне ПМСП
2.
Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица № 3. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. сапа мен көлем мониторингілеуден өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем мониторингісінен өтпеген Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. шарттың жоспарлы сомасынан асырғаны үшін сызықтық шкала бойынша: _____________ теңге;
2. қабылданған сома: _____________ теңге, олардың ішінде:
2.1. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісінен өткен алдын алуға келмейтін өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем мониторингісінен өткен Шарт талаптарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, олардың ішінде:
3.1. төлемдер: _____________ теңге,
3.2. шегерімдер: _____________ теңге.
Бұрын төленген аванстан ұстап қалатын сома: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Аударуға есептелген, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________
(Тапсырыс берушінің атауы)
Мекен жайы: ____________________________
БСН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Жетекшісі: _____________________/_____________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) /қолы)
(қағаз тасымалдағыштағы акт үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасымалдағыштағы акт үшін)
Жеткізуші:___________________________
(өнім берушінің атауы)
Мекен жайы:______________________________
БСН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банктің атауы:__________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Жетекшісі: ____________________/______________
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болса) /қолы)
(қағаз тасымалдағыштағы акт үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасымалдағыштағы акт үшін)
Осы тізбеге
19-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
60-қосымша
20___жылғы “__”____________№_____ ауыл халқына медициналық көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы
кезең: 20___жылғы “__” ______ бастап 20___жылғы “__” _______ дейін 20___жылғы “__”_______№_____шарт бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ____________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: ________________________________
№1 Кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмекті көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуден алынуға жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
сома, теңге
Жағдайлар саны
сома, теңге
Халық саны
сома, теңге
1
2
4
5
6
7
8
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсетуге барлығы, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсеткені үшін:
1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін
1.1.2.
бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін;
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:
1.7.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.7.2.
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға мамандандырылған Денсаулық сақтау ұйымдарында немесе денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары айқындаған Денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.7.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.7.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.7.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.7.6.
жарақат орындарындағы қызметтер
1.7.7.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.7.8
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.9.
CОVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету: полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНК анықтауға диагностикалық зерттеулер
1.10.
Мобильді бригада қызметтері
№ 2 кесте. Ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін сапа мен көлем мониторингін ескере отырып ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Тізбенің коды/атауы
Ақы төлеуге жататын, оның ішінде ішінара ақы төлеуге жатпайтын
Жағдайлар саны
Сома, теңге
1
2
3
4
1.
Ағымдағы мониторингілеуден өткен амбулаториялық-емханалық көмек қызметтер тізілімі
1.1.
есепті кезең үшін
1.2.
өткен кезең үшін
2.
Нысаналы мониторингілеуден өткен амбулаториялық-емханалық көмек қызметтер тізілімі
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
3.
Проактивті мониторингтен өткен қызметтер тізілімі
3.1.
есепті кезең үшін
3.2.
өткен кезең үшін
4.
Жоспардан тыс мониторингтен өткен қызметтер тізілімі
4.1.
есепті кезең үшін
4.2.
өткен кезең үшін
5.
Медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің нәтижелері бойынша жиыны
№ 3 Кесте: Түпкілікті нәтиже индикаторлары бөлінісінде қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге қабылданған сомманы есептеу
р/с №
Түпкілікті нәтиже индикаторлары
Ақы төлеуге ұсынылған
Ақы төлеуге қабылданған
Нысаналы көрсеткіш
Нақты көрсеткіш
Балдардың саны
Нысаналы көрсеткішке жету %
Сома, теңге
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
1.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын ана өлімі
2.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың үлес салмағы
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№ 4 Кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
№ р/с
Медициналық көмектің түрлері
Негіздеме (Өзге төлемдер/шегерулер енгізгенде анықтамалығынан таңдалған себептер)
Төлемдер
Шегерулер
саны
сома
саны
сома
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
___________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы “___”__________
Осы Тізбеге
20-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
61-қосымша
20___жылғы “__”____________№_____ ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20___жылғы “__” ______ бастап 20___жылғы “__” _______ дейін 20___жылғы “__”_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы _____________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы __________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Жасалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
№1 кесте. Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
медициналық көмек көрсетуге:
1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін
1.1.2.
бекітілген халыққа амбулаторлық-медициналық көмек көрсету үшін:
1.2.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйым қызметкерлерін бағалау индикаторлары негізінде олардың қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтижелері үшін ынталандыруға
1.3.
емдік ақуызы төмен азық-түлікпен және құрамында фенилаланин аз азық-түлікпен қамтамасыз ету
1.4.
шұғыл көмек көрсетуге арналған сома
1.5.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
бекітілген бір адамға ЖҚҚ шығыстары үшін;
1.7.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін, оның ішінде:
1.7.1.
консультациялық-диагностикалық қызметтер (1 бекітілген тұрғынға арналған КДҚ кешені)
1.7.2.
ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оған теңестірілген адамдарына мамандандырылған денсаулық сақтау ұйымдарында көрсетілетін қызметтер
1.7.3.
ұйымдарда оқушыларға медициналық қызмет көрсету
1.7.4.
арнайы көлік құралының негізінде жылжымалы медициналық кешендер қызметтері
1.7.5.
темір жол көлігі негізінде жылжымалы медициналық кешендердің көрсетілетін қызметтеріне
1.7.6.
жарақат орындарындағы қызметтер
1.7.7.
тері-венерологиялық диспансерлердегі (және/немесе көп бейіндік ауруханалар жанындағы бөлімшелерде) қызметтер
1.7.8
жастар денсаулық орталықтарының қызметтері
1.8.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.9.
CОVІD-19 коронавирусы таралуының алдын алу және (немесе) COVІD-19 коронавирусы бар науқастарды емдеу бойынша қызметтер көрсету: полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVІD-19 вирусының РНК анықтауға диагностикалық зерттеулер
1.10.
Мобильді бригада қызметтері
№ 2 Кесте. Түпкілікті нәтиже индикаторлары бөлінісінде қызметкерлерді ынталандыруға арналған ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Қызметті бағалау индикаторлары
Ақы төлеуге ұсынылған
Ақы төлеуге қабылданған
Нысаналы көрсеткіш
Нақты көрсеткіш
Балл саны
Нысаналы көрсеткішке жету %
Сома, теңге
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны
1.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын ана өлімі
2.
МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жіті респираторлық инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың үлес салмағы
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№ 3 Кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
№ р/с
Медициналық көмектің түрлері
Негіздеме (Өзге төлемдер/шегерулер енгізгенде анықтамалығынан таңдалған себептер)
Төлемдер
Шегерулер
саны
сома
саны
сома
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Барлығы ақы төлеуге қабылданғаны: _____________ теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. услуги вне Договора____________тенге;
1.3. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие
мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.4. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
___________________________________
___________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 21 к перечню
Приложение 62
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень услуг и (или) операций по кодам МКБ-9 оказываемые в форме стационарной
и стационарозамещающей медицинской помощи онкогематологическим больным
№ п/п
Код операции
Наименование
37.
99.2902
Высокодозная химиотерапия гистиоцитоза из клеток Лангерганса (LCH-III)
38.
99.2903
Высокодозная химиотерапия заболеваний кроветворной системы
Приложение 22 к перечню
Приложение 63
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате по клинико-затратным группам за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
Стоимость базового тарифа (ставки)__________ тенге
Поправочные коэффициенты: _______________.
№ п/п
Наименование
Номер группы
Код диагноза/ операции
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Количество пролеченных больных
Количество базовых тарифов (ставок)
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
1.1
Стационарная медицинская помощь
1.2.
Стационарозамещающая медицинская помощь

1. ұсталған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. Шарттан тыс қызметтер _____________ теңге;
1.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.4. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
2. алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома _____________________ теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _____________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банктің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Осы тізбеге
21-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
62-қосымша
Онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек түрінде мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені АХЖ-9 кодтары бойынша қызметтер/операциялар тізбесі
№ р/с
Операция коды
Атауы
1.
99.2902
Лангерганс жасушаларынан гистиоцитоздың жоғары дозалы химиотерапиясы (LCH-III)
2.
99.2903
Гемопоэтикалық жүйе ауруларының жоғары дозалы химиотерапиясы
Осы тізбеге
22-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
63-қосымша
Нысан
Онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсеткені үшін Шот-тізілім 20___жылғы "__"____________№_____ кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
№1. Кесте Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін клиникалық-шығынды топтар бойынша төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Базалық тарифтің (мөлшерлеменің) құны)__________ теңге
Түзету коэффициенттері: _______________.
№ р/н
Атауы
Топ нөмірі
Диагноз/ операция коды
КШТ бойынша шығын сыйымдылығының коэффициенті
Емделген науқастар саны
Базалық тарифтер (мөлшерлемелер) саны
Төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
1.1
Стационарлық медициналық көмек
1.2.
Стационарды алмастыратын медициналық көмек

Таблица № 2. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках реализации мероприятий согласно Постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 395 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе с онкологическими заболеваниями в Республике Казахстан на 2018 – 2022 годы"
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи онкологическим больным, в том числе:
1.1.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1.2.
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.3.
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
1.4.
услуги перезарядки и сервисного обслуживания
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
Наименование
Количество услуг
Всего предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Специализированная медицинская помощь в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________/________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_________________________________ /__________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"____________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

№2 Кесте. "Қазақстан Республикасында онкологиялық аурулармен күрес жөніндегі 2018 – 2022 жылдарға арналған Кешенді жоспарды бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 395 қаулысына сәйкес іс-шараларды іске асыру шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
5
1.
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауыр қатарлас патологиясы бар IV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
1.2.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоәртүрлеріне халықаралық телеконсультация жүргізу
1.3.
молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика жүргізу
1.4.
қайта зарядтау және сервистік қызмет көрсету қызметтері
№3 Кесте. Онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлеріндегі онкологиялық науқастарды диагностикалау және емдеу, динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
4
5
1.
Онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлерінде жаңа ісіктерді диагностикалау және емдеу, онкологиялық науқастарды динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек
Жиыны ақы төлеуге: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________

1) реестр оказанной специализированной медицинской помощи в стационарных
и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением
злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей;
2) реестр оказанной медицинской помощи онкологическим больным в рамках
реализации мероприятий согласно Постановления Правительства Республики
Казахстан от 29 июня 2018 года № 395 "Об утверждении Комплексного плана
по борьбе с онкологическими заболеваниями в Республике Казахстан
на 2018 – 2022 годы";
3) реестр оказанной специализированной медицинской помощи в амбулаторных
условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении
онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания
онкологической помощи.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
онкологическим больным
Реестр оказанной специализированной медицинской помощи в стационарных и
стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением
злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей* период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Наименование
Номер группы
Код диагноза/ операции
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Количество пролеченных случаев
Количество базовых тарифов (ставок)
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь
1.2.
всего стационарозамещающая помощь
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________/___________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________ /_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
*- источник данных – информационная система
"Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
онкологическим больным
Реестр оказанной медицинской помощи онкологическим больным в реализации
мероприятий согласно Постановления Правительства Республики Казахстан
от 29 июня 2018 года № 395 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе
с онкологическими заболеваниями в Республике Казахстан на 2018 – 2022 годы"
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
2.
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
3.
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________/___________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________ /_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
*- источник данных – информационная система
"Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
комплекса услуг первичной
медико-санитарной помощи и
специализированной
медицинской помощи
в амбулаторных условиях
Форма
Реестр оказанной специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях
при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении
онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической
помощи* период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
_________________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/ (для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 23 к перечню
Приложение 64
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре доходов при оказании медицинских услуг период
с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___года
____________________________________________________________
(наименование поставщика)
№№ п/п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
ВСЕГО
за счет бюджетных средств
За счет внебюджетных средств
А 1
2
3
4
5
1
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание медицинской помощи онкологическим больным:

1) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек тізілімі;
2) "Қазақстан Республикасында онкологиялық аурулармен күрес жөніндегі 2018 – 2022 жылдарға арналған Кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 395 қаулысына сәйкес іс-шараларды іске асыру шеңберінде онкологиялық науқастарға көрсетілген медициналық көмектің тізілімі онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
3) жаңа өспелерді диагностикалау, онкологиялық науқастарды онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлерінде динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек тізілімі шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша;
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек тізілімі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№ р/с
Атауы
Топтың нөмірі
Диагноз коды/ операциялар
КШТ бойынша шығын сыйымдылығы коэффициенті
Емделген науқастардың саны
Базалық тарифтердің (мөлшерлемелердің) саны)
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
барлық стационарлық көмек
1.2.
барлық стационарды алмастыратын көмек
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
"Қазақстан Республикасында онкологиялық аурулармен күрес жөніндегі 2018 – 2022 жылдарға арналған Кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 395 қаулысына сәйкес іс-шараларды іске асыру шеңберінде онкологиялық науқастарға көрсетілген медициналық көмектің тізілімі
№ р/с
Қызметтің толық коды
Қызмет атауы
Қызмет құны, теңге
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауырлататын ілеспе паталогиясы бар ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
2.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерінің халықаралық телеконсультациясын өткізу
3.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностика жүргізу
Итого
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы “_____”_______
Онкологиялық науқастарға
медициналық көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Жаңа өспелерді диагностикалау, онкологиялық науқастарды онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлерінде динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілген мамандандырылған медициналық көмек тізілімі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№ р/с
Қызметтің толық коды
Қызмет атауы
Қызмет құны, теңге
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
2
Барлығы
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды адам): _______________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушініңбас бухгалтері:_____________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (бар болса)/( қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20___ жылғы “_____”_______
Осы тізбеге
23-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
64-қосымша
Форма
Медициналық қызмет көрсету кезіндегі кірістер құрылымы туралы ақпарат 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" _______ дейінгі кезең ____________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
А 1
2
3
4
5
1
Есепті кезеңдегі кіріс, жиыны
Оның ішінде:
1.1.
Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек көрсету:

1.1.1
за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях больным c новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
1.1.2.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1.1.3
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.1.4
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
1.1.5.
услуги перезарядки и сервисного обслуживания
1.1.6.
Специализированная медицинская помощь в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
1.2.
Оказание медицинской помощи больным туберкулезом

1.1.1.
лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
1.1.2.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауырлататын ілеспе паталогиясы бар ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
1.1.3.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерін халықаралық телеконсультацияларын өткізу
1.1.4.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностиканы жүргізу
1.1.5
Қайта зарядтау және сервистік қызмет көрсету қызметтері
1.2.
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:

1.2.1.
по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом
1.2.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
1.3.
Оказанная медико-социальная помощь лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
1.4.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД в том числе:
1.4.1
по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД

1.2.1.
туберкулезбен ауыратын бір науқасқа кешенді тариф бойынша
1.2.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
1.3.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
1.4.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы:
1.4.1
АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын бір адамға кешенді тариф бойынша

1.4.2
по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
1.4.3
за обследование населения на ВИЧ-инфекции
1.4.4
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
________________________________________________________
__________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________ /__________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 24 к перечню
Приложение 65
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Информация о структуре расходов при оказании медицинских услуг период

1.4.2
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.4.3
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.4
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы тізбеге
24-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
65-қосымша
Форма

с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
____________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
X
X
Х
Остаток средств на расчетном счету
X
X
Поступление средств, всего:
Х
X
X
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание медицинской помощи онкологическим больным, в том числе:
Х
Х
Х
1.1
за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях больным c новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
1.2.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1. 3
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.4
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
1.5
услуги перезарядки и сервисного обслуживания
1.6
Оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
2
Оказание медицинской помощи больным туберкулезом
2.1.
по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом
2.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
3.
Оказанная медико-социальная помощь лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами и психическими и поведенческими расстройствами, вызванных употреблением ПАВ
4.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД в том числе:
4.1
по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД
4.2
по комплексному тарифу для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах
4.3
за обследование населения на ВИЧ-инфекции
4.4
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал

Медициналық қызмет көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" _______ дейінгі кезең ____________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсу бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
оның ішінде есеп беру айы үшін (мың теңге)
Есепті кезеңдегі өсу бойынша барлық нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсу бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсу бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
барлығы
оның ішінде аванс
барлығы
оның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Алдыңғы жылға кассалық шығыстардың нақты шығыстардың ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылға кассалық шығыстардың нақты шығыстардың ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп айырысу шотындағы қаражат қалдығы
X
X
Қаражаттың түсуі, барлығы:
Х
X
X
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек көрсету:
Х
Х
Х
1.1.
лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
1.2.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауырлататын ілеспе паталогиясы бар ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
1.3.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерін халықаралық телеконсультацияларын өткізу
1.4.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностиканы жүргізу
1.5
Қайта зарядтау және сервистік қызмет көрсету қызметтері
2
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
2.1.
туберкулезбен ауыратын бір науқасқа кешенді тариф бойынша
2.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
3.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
4.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы:
4.1
АИТВ жұқтырған және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын бір адамға кешенді тариф бойынша
4.2
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
4.3
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
4.4
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
Барлық шығыстар
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Барлық жалақы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал және провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
басқа да персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйлықақылар және сараланған төлем, демалысқа бір жолғы жәрдемақы, материалдық көмек)
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал және провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
басқа да персонал

1.2.1.
Дифференцированная оплата
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
Прочий персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих медицинских изделий
3.3.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
4.
Приобретение лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина
5.
Приобретение адаптированных заменителей грудного молока
6.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
6.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
6.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплата услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
7.
Другие текущие затраты, всего:
7.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.3.
Прочие текущие затраты
8.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 25 к перечню
Приложение 69
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медицинской помощи
онкологическим больным №_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
Наименование
Предъявлено к оплате
Снято по результатам мониторинга
Принято к оплате
количество случаев
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате по клинико-затратным группам за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
Код, наименование перечня
Предъявлено к оплате
Количество случаев
Сумма, тенге
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
I. Реестр случаев госпитализации за отчетный период, подлежащих оплате
2.
II. Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
III. Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
IV.Реестр случаев госпитализаций, прошедших проактивный мониторинг
4.1
за отчетный период
4.2
за прошедший период
5
V. Реестр случаев госпитализаций, прошедших внеплановый мониторинг
5.1
за отчетный период
5.2
за прошедший период
6.
VI. Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
6.1.
за отчетный период
6.2.
за прошедший период
7.
VII. Сумма удержания за превышение плановой суммы договора с применением линейной шкалы
8.
VIII. Сумма за отчетный и прошедшие периоды, оказанным вне Договора ВТМУ и по перечню медицинских услуг
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
8.1.
за отчетный период
8.2.
за прошедший период
9.
IX. Сумма удержания за отчетный и прошедшие периоды по неподтвержденным фактам оказания медицинской помощи
9.1.
за отчетный период
9.2.
за прошедший период
10.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Продолжение таблицы
№ п/п
Код/наименование перечня
Снято по результатам мониторинга
Количество случаев
Сумма, тенге
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
1
2
11
12
13
14
15
16
17
18
1.
I. Реестр случаев госпитализации за отчетный период, подлежащих оплате
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2.
II. Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
III. Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
IV. Реестр случаев госпитализаций, прошедших проактивный мониторинг
4.1
за отчетный период
4.2
за прошедший период
5
V. Реестр случаев госпитализаций, прошедших внеплановый мониторинг
5.1
за отчетный период
5.2
за прошедший период
6.
VI. Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
6.1.
за отчетный период
6.2.
за прошедший период
7.
VII. Сумма удержания за превышение плановой суммы договора с применением линейной шкалы
8.
VIII. Сумма за отчетный и прошедшие периоды, оказанным вне Договора ВТМУ и по перечню медицинских услуг
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
8.1.
за отчетный период
8.2.
за прошедший период
9.
IX. Сумма удержания за отчетный и прошедшие периоды по неподтвержденным фактам оказания медицинской помощи
9.1.
за отчетный период
9.2.
за прошедший период
10.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Продолжение таблицы
Код, наименование перечня
Принято к оплате
Количество случаев
Сумма, тенге
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
СМП
ВТМУ КС
СЗТ
ВТМУ ДС
1
2
19
20
21
22
23
24
25
26
1.
I. Реестр случаев госпитализации за отчетный период, подлежащих оплате
2.
II. Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
III. Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
IV. Реестр случаев госпитализаций, прошедших проактивный мониторинг
4.1
за отчетный период
4.2
за прошедший период
5
V. Реестр случаев госпитализаций, прошедших внеплановый мониторинг
5.1
за отчетный период
5.2
за прошедший период
6.
VI. Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
6.1.
за отчетный период
6.2.
за прошедший период
7.
VII. Сумма удержания за превышение плановой суммы договора с применением линейной шкалы
8.
VIII. Сумма за отчетный и прошедшие периоды, оказанным вне Договора ВТМУ и по перечню медицинских услуг
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
8.1.
за отчетный период
8.2.
за прошедший период
9.
IX. Сумма удержания за отчетный и прошедшие периоды по неподтвержденным фактам оказания медицинской помощи
9.1.
за отчетный период
9.2.
за прошедший период
10.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг

1.2.1.
Сараланған ақы төлеу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал және провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
кіші медициналық персонал
г)
басқа да персонал
1.2.2.
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыру
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал және провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
в)
басқа да персонал
1.2.3.
Учаскелік қызмет қызметкерлерін ауруларды басқару бағдарламасы бойынша және (немесе) патронаждық қызметтің әмбебап-прогрессивті моделі бойынша жұмысқа ынталандыру
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал және провизорлар
б)
орта медициналық және фармацевтикалық персонал
2.
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндеттемелер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмектер және өзге де медициналық бұйымдар сатып алу
3.3.
Басқа да тауарлар сатып алу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Жұмсақ мүлік
4.
Емдік ақуызы аз өнімдер мен құрамында фенилаланин аз өнімдерді сатып алу
5.
Емшек сүтінің бейімделген алмастырғыштарын сатып алу
6.
Коммуналдық және өзге де қызметтер, барлығы:
6.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық су, кәріз үшін
б)
газ, электр энергиясы үшін
в)
Жылу энергиясы үшін
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
6.2.
Басқа қызметтер мен жұмыстар
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
кадрлардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
б)
тамақтануды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
в)
бірлесіп орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеуге
г)
ғимараттарды, құрылыстарды және жабдықтарды ағымдағы жөндеуге арналған шығыстар
д)
Жалға алуға
7.
Басқа да ағымдағы шығындар, барлығы:
7.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
7.2.
Елден тыс жерлерге іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
7.3.
Басқа да ағымдағы шығындар
8.
Лизингтік төлемдеровые платежи
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _______________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"____________
Осы тізбеге
25-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
69-қосымша
Форма
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі __________________________________________
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
№ 1 кесте. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
Атауы
Төлемге ұсынылды
Мониторинг нәтижелері бойынша алынғандар
Төлеуге қабылданды
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
№ 2 кесте. Сапа мен көлем мониторингісін есепке ала отырып клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге ұсынылған сома есебі
р/с №
Тізбенің коды/атауы
Шот-тізілім бойынша ақы төлеуге ұсынылды
Жағдайлар саны
Сома, теңге
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
І. Ақы төлеуге жататын есепті кезеңдегі емдеуге жатқызу жағдайлары
2.
ІІ. Нысаналы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
3.
ІІІ. Ағымдағы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
3.1.
есепті кезең үшін
3.2.
өткен кезең үшін
4.
IV.Проактивті мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
4.1.
есепті кезең үшін
4.2.
өткен кезең үшін
5.
V. Жоспардан тыс мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
5.1.
есепті кезең үшін
5.2
өткен кезең үшін
6.
VІ. Өліммен аяқталған жағдайлар бойынша өткен және есепті кезеңдер үшін сома
6.1.
есепті кезең үшін
6.2.
өткен кезең үшін
7.
VІІ. Сызықтық шкаланы қолдана отырып шарттың жоспарлы сомасының асып кеткені үшін ұстау сомасы
8.
VІІІ. ЖТМҚ шарттарынан тыс көрсетілген есепті және өткен кезеңдердегі сомасы
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
8.1.
есепті кезең үшін
8.2.
өткен кезең үшін
9.
ІХ. Медициналық көмектің расталмаған жағдайы үшін есепті және өткен кезеңдердегі ұстау сомасы
9.1.
есепті кезең үшін
9.2.
өткен кезең үшін
10.
Медициналық көмектің сапасы мен көлемінің мониторингі нәтижелері бойынша ЖИЫНЫ
Кестенің жалғасы
Төлеуге жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Жағдайлар саны
Сома, теңге
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
11
12
13
14
15
16
17
18
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Кестенің жалғасы
Ақы төлеуге қабылданды
Жағдайлар саны
Сома, теңге
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
ММК
ТС ЖТМҚ
САТ
КС ЖТМҚ
19
20
21
22
23
24
25
26
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х

Таблица № 3. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках реализации мероприятий согласно Постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 395 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе с онкологическими заболеваниями в Республике Казахстан на 2018 – 2022 годы"
Наименование
Предъявлено к оплате
Снято по результатам мониторинга
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего за оказание медицинской помощи онкологическим больным, в том числе:
1.1.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1.2.
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.3.
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
1.4.
услуги перезарядки и сервисного обслуживания
Таблица № 4. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
Наименование
Предъявлено к оплате
Снято по результатам мониторинга
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях при диагностике и лечении новообразований, динамическом наблюдении онкологических больных на вторичном и третичном уровнях оказания онкологической помощи
Таблица № 5. Расчет суммы иных выплат/вычетов
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении иных вычетов, выплат)
Выплаты
Вычеты
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
____________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
____________________________________/___________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
____________________________________________ /_____
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/( для документа на бумажном носителе)
Дата "___" _________ 20 ___ года
Примечание:
* - источник данных- информационная система
"Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 26 к перечню
Приложение 70
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и (или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт оказанных услуг за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№_____ от "___" _______ 20 ___ года период с "___" _______ 20 ___ года
по "___" ________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________________
Общая сумма Договора: ______________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ____________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ___________________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг):___________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): _________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещащих условиях больным с новообразованиями, за исключением злокачественных новообразований лимфоидной и кроветворной тканей

№ 3 кесте. "Қазақстан Республикасында онкологиялық аурулармен күрес жөніндегі 2018 – 2022 жылдарға арналған Кешенді жоспарды бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 395 қаулысына сәйкес іс-шараларды іске асыру шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
Атауы
Төлемге ұсынылды
Мониторинг нәтижелері бойынша алынғандар
Төлеуге қабылданды
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
ерекше ем жүргізуге мүмкіндік бермейтін ауыр қатарлас патологиясы бар IV клиникалық топтағы онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
1.2.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоәртүрлеріне халықаралық телеконсультация жүргізу
1.3.
молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика жүргізу
1.4.
қайта зарядтау және сервистік қызмет көрсету қызметтері
№ 4 кесте. Онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлеріндегі онкологиялық науқастарды диагностикалау және емдеу, динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Атауы
Төлемге ұсынылды
Мониторинг нәтижелері бойынша алынғандар
Төлеуге қабылданды
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Онкологиялық көмек көрсетудің екінші және үшінші деңгейлерінде жаңа ісіктерді диагностикалау және емдеу, онкологиялық науқастарды динамикалық бақылау кезінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету
№ 5 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): __________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: _____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): _____________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
26-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-қосымша
Форма
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі _________________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _______________________________________
Шарттың жалпы сомасы: _______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: ___________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы: ___________________________ теңге
Төленген жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны):____________ теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны:____________________ теңге
№ 1 кесте. Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Атауы
Төлемге ұсынылды
Төлеуге қабылданды
жағдайлар саны
сомасы, теңге
жағдайлар саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
7
8
1
Лимфоидты және қан түзетін тіндердің қатерлі ісіктерін қоспағанда, ісіктері бар науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету

1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым
летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном
периоде: ___________ тенге;
2. Сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: ______________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: ________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: ___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:
__________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: - источник данных - информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 27 к перечню
Приложение 72
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи
больным туберкулезом №_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _______________________________________
Наименование поставщика: _______________________________________
Наименование бюджетной программы: _____________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: __________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
2.
Итого
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате по комплексному тарифу за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате, тенге
Количество случаев/больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Среднесписочная численность больных туберкулезом
Х
Х
Х
Х
2.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
4.1.
за отчетный период
4.2.
за прошедший период
5.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
5.1.
за отчетный период
5.2.
за прошедший период
6.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Таблица № 3. Расчет суммы, принятой к оплате по обеспечению противотуберкулезными препаратами
№ п/п
Наименование
Применение противотуберкулезных препаратов больным туберкулезом
Предъявлено к оплате, тенге
Снято с оплаты, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Таблица № 4. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
______________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_____________________________________/__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_______________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен(уполномоченное должностное лицо поставщика):
_______________________________________ /_______________
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание:
- источник данных- информационная система "Национальный регистр больных туберкулезом".
Приложение
к протоколу исполнения
договора закупа услуг
по оказанию медико-социальной
помощи больным туберкулезом
Форма
Реестр больных туберкулезом с несвоевременной регистрацией сведений о смерти*
Комплексный тариф в месяц:_________ тенге
Комплексный тариф в день: __________ тенге
№ п/п
ИНН
Дата постановки на учет
Дата смерти
Дата снятия с учета
Количество дней нахождения на учете после даты смерти
Сумма, подлежащая снятию, тенге
всего
в.т.ч.
за несвоевременное снятия с учета
штрафные санкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):
____________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
__________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________________/_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен(уполномоченное должностное лицо поставщика):
____________________________________________ /_______________
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание: * - источник данных - информационная система "Национальный регистр больных туберкулезом".
Приложение 28 к перечню
Приложение 73
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ____________________________________
Наименование поставщика: ____________________________________
Наименование бюджетной программы: __________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _______________________
Общая сумма Договора: __________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: _______________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг):
_______________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):
______________________________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
2.
Итого к оплате
Таблица № 2. Расчет суммы, принятой к оплате по комплексному тарифу
п/п
Наименование
Среднесписочная численность больных туберкулезом, зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
Таблица № 3. Расчет суммы, принятой к оплате по обеспечению противотуберкулезными препаратами
№ п/п
Наименование
Применение противотуберкулезных препаратов больным туберкулезом
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Таблица № 4. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;

1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: ___________ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер: ______________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы:_____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстауға жататын бұрын төленген аванстың қалдығы: ________ теңге;
Аударуға есептелген барлығы: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы )
Мекенжайы: __________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: ________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: ___________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:__________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:____________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: _______________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе:
* - Деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
27-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
72-қосымша
Туберкулезбен науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі __________________________________________
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. Туберкулезбен науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
Алынған, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Туберкулезбен науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
Кешенді тариф бойынша
1.2.
Туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз еткені үшін
2.
Итого
№2 кесте. Туберкулезбен науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін кешенді тариф бойынша ақы төлеуге қабылданатын соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлемге қабылданды, теңге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, теңге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, теңге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Туберкулезбен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Х
Х
Х
Х
2.
Ағымдағы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
2.1.
есепті кезеңде
2.2.
өткен кезеңде
3.
Нысаналы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
3.1.
есепті кезеңде
3.2.
өткен кезеңде
4.
Өліммен аяқталған жағдайлар бойынша есепті және өткен кезеңдер үшін сома
4.1.
есепті кезеңде
4.2.
өткен кезеңде
5.
Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған фактілері үшін ұстап қалу сомасы
5.1.
есепті кезеңде
5.2.
өткен кезеңде
6.
Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемінің мониторингі нәтижелері бойынша жиыны
№3 кесте. Туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету бойынша төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Туберкулезбен ауыратын науқастарға туберкулезге қарсы препараттарды қолдану
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Ақы төлеуден алынды, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
№ 4 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: _____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________ (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: - деректер көзі- "Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі" ақпараттық жүйесі.
Туберкулезбен науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсету бойынша қызметтерді
сатып алу шартын орындау
хаттамасына
қосымша
нысан
Қайтыс болғаны туралы мәлімет уақытылы тіркелмеген туберкулезбен науқастардың тізілімі* Айына кешенді тариф:_________ теңге Күніне кешенді тариф: ______ теңге
р/с №
ЖСН
Есепке қойылғаны күні
Қайтыс болған күні
Есептен шығарылған күні
Қайтыс болған күнінен кейін есепте болған күндерінің саны
Шешуге жататын сома, теңге
барлығы
Оның ішінде
Есептен уақытылы шығарыламағыны үшін
айыппұл санкциялары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: _____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе*: - деректер көзі- "Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
28-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
73-қосымша
Туберкулезбен науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі: ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы:
_________________________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасыа: _____________________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы
Төленген жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы сомасы: ___________ теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны:
______________________________теңге
№1 кесте. Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Аұы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
1.
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
2.
Жиыны ақы төлеуге
№ 2 кесте. Кешенді тариф бойынша төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ-те тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Аұы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету
№3 кесте. Туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету бойынша төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Туберкулезбен ауыратын науқастарға туберкулезге қарсы препараттарды қолдану
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Аұы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
№ 4 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Барлығы ақы төлеуге қабылданғаны: _____________ теңге, оның ішінде:
1. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;

1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик: ______________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ________________________________
БИН: ________________________________
ИИК: ________________________________
БИК: ________________________________
_____________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: ________________________________
Руководитель:_______________/_________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик: __________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ: _______________________________
Руководитель:_____________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание:
-источник данных - информационная система "Национальный регистр больных туберкулезом".
Приложение 29 к перечню
Приложение 76
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией №_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией, в том числе:
1.1.
по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией;
1.2.
по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
1.3.
по тарифу на обследование населения по поводу ВИЧ
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
__________________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
__________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "____" ____________ 20 ___ года
Приложение 30 к перечню
Приложение 77
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи
зараженным ВИЧ-инфекцией республиканской организацией здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией республиканской организацией здравоохранения
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате, тенге
Снято с оплаты*, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией республиканской организацией здравоохранения, в том числе:
1.1
по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией;
1.2
по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
1.3.
по тарифу на обследование населения по поводу ВИЧ
1.4
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
____________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
__________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
__________________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "____" ____________ 20 ___ года
Приложение 31 к перечню
Приложение 78
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи зараженным
ВИЧ-инфекцией №_______ от "___" _________ 20 ___ года период
с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ___________________________________________
Наименование поставщика: ___________________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:______________________________
Общая сумма Договора: __________________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):_____________ тенге
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией, в том числе:
1.1.
по тарифу на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией;
1.2.
по тарифу на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет
1.3.
по тарифу на обследование населения по поводу ВИЧ
1.4.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;

1.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
1.3
2. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: ______________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы____________________теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге.
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: __________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе*: - деректер көзі- "Туберкулезбен науқастардың ұлттық тізілімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
29-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
76-қосымша
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қабылданған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Шешілген сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға кешендік тарифпен медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге жиыны, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Осы тізбеге
30-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
77-қосымша
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі ____________________________________
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге қабылданған ақы сомасының есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуден алып тасталды, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
р/с №
1
2
3
4
5
6
1.
АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Осы тізбеге
31-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
78-қосымша
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы_____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: _____________________теңге
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
№1 Кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1
2
3
4
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Достық кабинеттердегі халықтың осал топтары үшін кешенді тариф бойынша
1.3.
халықты АИТВ-инфекциясына тексергені үшін
1.4.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:
1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;

1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий
период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК:______________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:_______________________________
БИН:________________________________
ИИК:________________________________
БИК:________________________________
Наименование банка:__________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:__________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 32 к перечню
Приложение 79
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи зараженным
ВИЧ-инфекцией республиканской организацией здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ____________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи зараженным ВИЧ-инфекцией
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1.
2
3
4
1.
Всего за оказание консультативно - диагностической медицинской помощи, в том числе:
1.1.
1.2.
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;

1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге;
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: _______________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: ________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Осы тізбеге
32-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
79-қосымша
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы: ___________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: ___________________ теңге
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1.
2
3
4
1.
Барлығы көрсетілген консультативтік--диагностикалық көмек, оның ішінде:
1.1.
1.2.
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________ теңге, оның ішінде:
1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;

1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде:
_____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, в том числе:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик : __________________________
(наименование заказчика)
Адрес: _____________________________
БИН: ______________________________
ИИК: ______________________________
БИК: ______________________________
___________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: ______________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:_________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 33 к перечню
Приложение 81
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи
лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _________________________________________
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями) по комплексному тарифу
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
______________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "___" __________ 20 ___ года
Примечание:
- источник данных- информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 1
к протоколу исполнения
договора закупа услуг
по оказанию медико-
социальной помощи лицам,
страдающим психическими и
поведенческими расстройствами
и психическими и поведенческими
расстройствами, вызванных
употреблением ПАВ
Реестр лиц с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями) с несвоевременной регистрацией сведений о смерти*
Комплексный тариф в месяц:_________ тенге
Комплексный тариф в день: ______ тенге
Таблица № 1: Лица с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№ п/п
ИНН
Дата постановки на учет
Дата смерти
Дата снятия с учета
Количество дней нахождения на учете после даты смерти
Сумма, подлежащая снятию, тенге
всего
в.т.ч.
за несвоевременное снятие с учета
штрафные санкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Таблица № 2: Лица с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями) с употреблением ПАВ
№ п/п
ИНН
Дата постановки на учет
Дата смерти
Дата снятия с учета
Количество дней нахождения на учете после даты смерти
Сумма, подлежащая снятию, тенге
всего
в.т.ч.
за несвоевременное снятия с учета
штрафные санкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель заказчика (уполномоченное должностное лицо):
______________________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика:
________________________________________/____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________________/____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________________/__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное должностное лицо поставщика):
______________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "___" __________ 20 ___ года
Примечание:
* - источник данных - информационная система "Электронный регистр диспансерных больных".
Приложение 34 к перечню
Приложение 82
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Акт оказанных услуг за оказание медико-социальной помощи лицам с психическими,
поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _______ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: _____________________________________
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:________________________
Общая сумма Договора: __________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: ________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): _______ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
Среднесписочная численность лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями), зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Сумма
Среднесписочная численность лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями), зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Сумма
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание медико-социальной помощи лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;

1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ теңге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы __________ теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге;
Тапсырыс беруші :__________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Осы Тізбеге
33-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
81-қосымша
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы
20 ___ жылғы "___" _________ кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды, теңге
Алынған, теңге
Төлемге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға кешенді тариф бойынша медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге барлығы _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: * - деректер көзі - "Диспансерлық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Психикалық және мінез-
құлықтың бұзылуымен және
ПБЗ тұтынудан туындаған
психикалық және мінез-
құлықтық бұзылумен ауыратын
адамдарға көрсетілген
медициналық- әлеуметтік көмек
көрсету бойынша қызметтерді
сатып алу шартын
орындау хаттамасына
1-қосымша
Қайтыс болғаны туралы мәліметтері уақтылы тіркемеген психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын ауыратын науқастардың тізілімі*
Айына кешенді тариф:_________ теңге
Күніне кешенді тариф: ______ теңге
№ 1 кесте: Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен ауыратын ауыратын науқастардың
р/с №
ЖСН
Есепке қою күні
Қайтыс болған күні
Есептен шығару күні
Қайтыс болған күннен кейін есепте болған күндердің саны
Алуға жататын сома, теңге
барлығы
оның ішінде
есептен уақтылы шығармағаны үшін
экономикалық ықпал ету шаралары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
№ 2 кесте: ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын науқастар
р/с №
ЖСН
Есепке қою күні
Қайтыс болған күні
Есептен шығару күні
Қайтыс болған күннен кейін есепте болған күндердің саны
Алуға жататын сома, теңге
барлығы
оның ішінде
есептен уақтылы шығармағаны үшін
экономикалық ықпал ету шаралары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Тапсырыс берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): ___________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ____________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлғасы): ___________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: * - деректер көзі - "Диспансерлық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
34-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
82-қосымша
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету актісі
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_____________________________
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарттың жалпы сомасы: ______________________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Желтоқсан айында төленген аванстың сомасы: ____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы: ___________________ теңге
№ 1 кесте. Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ-те тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
Аұы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен және ПБЗ тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылумен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Медициналық көмектің түрлері
Тағайындау (Өзге де шегерімдерді/төлемдерді енгізу кезінде анықтамадан таңдалған себептер)
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, сомасы теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
4
5
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:
1. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. Сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;

1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом,
не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным
исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: _ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге
Заказчик :
___________________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: _____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/____________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:
____________________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Руководитель:_________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание:
- источник данных - информационная система "Электронный регистр диспансерных больных".
Приложение 35 к перечню
Приложение 85
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Акт оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови
и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период с "___" _________ 20 ___ года
по "___" _________ 20 ___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: __________________________________________
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы______________________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
Общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ____________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование компонентов крови
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество
Сумма, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Общий объем услуг по заготовке, переработке, хранение, реализации крови, ее компонентов, по производству препаратов крови, услуг по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
1.1.
услуги по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
1.2.
услуг центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
Итого к оплате:
Скачать
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника
при внесении Иных вычетов / выплат)
Выплаты
Вычеты
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:
3. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
3.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
3.2 по услугам вне договора ____________тенге;
4. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1 выплаты: _____________ тенге, 2.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию
в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :
__________________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ___________________________
БИН: ____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: ____________________________
_________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: ____________________________
Руководитель:
____________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:
___________________________________
(наименование поставщика)
Адрес:_____________________________
БИН:______________________________
ИИК:______________________________
БИК:______________________________
Наименование банка:________________
___________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
/подпись) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 36 к перечню

1.2. есепті кезеңде сапа және көлемнің сараптамасынан өткен алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін қабылданған сома: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісін өткен алдын алуға болмайтын өлім жағдайы болған өткен кезеңнің емделіп шыққан жағдай: _____________ тенге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы _______________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
Тапсырыс беруші :___________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: _______________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: _____________________________
Басшы: _______________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы)
(бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: __________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: * - деректер көзі - "Диспансерлік науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Осы тізбеге
35-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
85-қосымша
20 ___ жылғы “___” _________№_______ Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру көрсетілген қызметтер актісі кезең: 20 ___ жылғы “___” _________ бастап 20 ___ жылғы “___” _________ дейін 20 ___ жылғы “___” _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі_______________________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
№ 1 кесте. Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтер көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
Саны
Сомасы
Саны
Сомасы
1
2
3
1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерін, ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету қызметтерінің барлық көлемі
1.1.
Қанды, оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтері
1.2.
Ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелеуді қамтамасыз ету бойынша қан орталықтарының қызметтері
Жиыны:
№ 2 кесте. Өзге төлемдер/шегерулер сомасы
р/с №
Медициналық қызмет түрлері
Тағайындау (анықтамалықтан таңдалған себептер өзге шегерімдер/төлемдер енгізу кезінде)
Төлем
Шегерім
саны
сомма
саны
сомма
1
2
3
4
5
6
7
1.
2.
Жиыны
Жиыны, төлемге қабылданған: _____________ теңге, оның ішінде:
1. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :_______________________
(тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: ___________________________________
ИИК: __________________________________
БИК: __________________________________
_______________________________________
(бенефициардың атауы)
КБЕ: __________________________________
Басшы: _________________/___________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегіакті үшін)
Қызмет беруші:_____________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:______________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:________________________________
Басшысы: _________________/__________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса)
(қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз жеткізгіштегі акті үшін)
Осы тізбеге
36-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлсемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына

Приложение 1-1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Форма
Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года период: с "___" _______ 20___ года
по "___" _______ 20___ года по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Источник финансирования: ______________________________________
Наименование поставщика: ______________________________________
Наименование бюджетной программы: ____________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_________________________
Количество прикрепленного населения ____________________ человек
Половозрастной поправочный коэффициент:_______________________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона _______;
Экологический коэффициент__________;
Региональные коэффициенты__________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц
______________тенге;
Подушевой норматив на СП на одного жителя для субъекта здравоохранения,
оказывающего СП, в месяц:______________ тенге;
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Скорая медицинская помощь
2.
Проведение тромболитической терапии
ИТОГО
Итого к оплате: ________________________________ тенге
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
__________________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/
Подпись) (для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
__________________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Примечание: к данному счету-реестру прилагается:
1) реестр по применению тромболитических препаратов больным
при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно
приложению 1 к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи;
2) реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
Форма
Реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой
медицинской помощи период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Расход на тромболитические препараты
Форма выпуска
Доза 1 единицы, мг
Стоимость 1 единицы, тенге
Назначенная доза, в мг
Количество препарата
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Всего применено тромболитических препаратов, в том числе:
1.
2.
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
___________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:
______________________________________________ /__________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
Форма
Реестр по оказанию медицинской помощи, связанной с транспортировкой
квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
ИИН пациента
Наименование диагноза
Категория срочности
Время прибытия фельдшерских и специализированных (врачебных) бригад
1
2
3
4
5
1
1.
2.
Итого:
Руководитель поставщика (уполномоченное должностное лицо):
_________________________________________/_____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________ /_________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при наличии)/(для документа на бумажном носителе)
Дата "_____"_________20___ года
Приложение 37 к перечню

1-1-қосымша
20 ___ жылғы "___" _____________№_______ жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім кезең:
20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қаржыландыру көзі______________________________________
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халықтың саны ________________ адам
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті________;
Халық тығыздылығының коэффициенті________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті ________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті________;
Түзету коэфициенті________;
Айына, бір адамға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге
Айына, денсаулық сақтау субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы МК көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив _________ теңге;
№ 1 кесте. Медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені қабылданатын соманың есебі
№ р/с
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны (теңге)
1
2
3
1.
Жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапия жүргізу
БАРЛЫҒЫ
Ақы төлеуге жиыны: ________________________________ теңге Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________ (Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________ (Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: осы шот-тізілімге мыналар қоса беріледі:
1) жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі ауруларға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім;
1) жедел медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек және білікті маманды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету бойынша тізілім.
Жедел медициналық
көмек көрсеткені үшін
шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі нақастарға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Тромболитикалық препараттарға арналған шығыстар
Шығару нысаны
1 бірлік дозасы, мг
1 бірлік құны, теңге
Тағайындалған доза, в мг
Препараттың саны
Ақы төлеуге ұсынылғаны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Барлығы қолданылған тромболитикалық препараттар, оның ішінде:
1.
2.
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Жедел медициналық
көмек көрсеткені үшін
шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек көрсету бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
Пациенттің ЖСН
Диагноздың атауы
Жеделділік санаты
Фельдшерлік және мамандандырылған (дәрігерлік) бригадалардың пациенттің тұрған жеріне дейін жету уақыты
1
2
3
4
5
1
1.
2.
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _____________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Күні 20__жылғы "___"__________
Осы тізбеге
37-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдендік берілген көлемі
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
шеңберіндегі денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына

Приложение 70-1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований нервной системы, которые согласно
Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ 10
Наименование
C70.0
Злокачественное новообразование оболочек головного мозга
C70.1
Злокачественное новообразование оболочек спинного мозга
C70.9
Злокачественное новообразование мозговых оболочек неуточненных
C71.0
Злокачественное новообразование большого головного мозга, кроме долей и желудочков
C71.1
Злокачественное новообразование лобной доли головного мозга
C71.2
Злокачественное новообразование височной доли головного мозга
C71.3
Злокачественное новообразование теменной доли головного мозга
C71.4
Злокачественное новообразование затылочной доли головного мозга
C71.5
Злокачественное новообразование желудочка головного мозга
C71.6
Злокачественное новообразование мозжечка
C71.7
Злокачественное новообразование ствола головного мозга
C71.8
Злокачественное поражение головного мозга, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C71.9
Злокачественное новообразование головного мозга неуточненной локализации
C72.0
Злокачественное новообразование спинного мозга
C72.1
Злокачественное новообразование конского хвоста спинного мозга
C72.2
Злокачественное новообразование обонятельного нерва
C72.3
Злокачественное новообразование зрительного нерва
C72.4
Злокачественное новообразование слухового нерва
C72.5
Злокачественное новообразование других и неуточненных черепных нервов
C72.8
Злокачественное поражение головного мозга и других отделов центральной нервной системы, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C72.9
Злокачественное новообразование центральной нервной системы неуточненного отдела
C75.1
Злокачественное новообразование гипофиза
C75.2
Злокачественное новообразование краниофарингеального протока
C75.3
Злокачественное новообразование шишковидной железы
C75.4
Злокачественное новообразование каротидного гломуса
C75.5
Злокачественное новообразование аортального гломуса и других параганглиев
C79.3
Вторичное злокачественное новообразование головного мозга и мозговых оболочек
C79.4
Вторичное злокачественное новообразование других и неуточненных отделов нервной системы
D32.0
Доброкачественное новообразование оболочек головного мозга
D32.1
Доброкачественное новообразование оболочек спинного мозга
D32.9
Доброкачественное новообразование мозговых оболочек неуточненных
D33.0
Доброкачественное новообразование головного мозга над мозговым наметом
D33.1
Доброкачественное новообразование головного мозга под мозговым наметом
D33.2
Доброкачественное новообразование головного мозга неуточненное
D33.3
Доброкачественное новообразование черепных нервов
D33.4
Доброкачественное новообразование спинного мозга
D33.7
Доброкачественное новообразование других уточненных частей центральной нервной системы
D33.9
Доброкачественное новообразование центральной нервной системы неуточненной локализации
D35.2
Доброкачественное новообразование гипофиза
D35.3
Доброкачественное новообразование краниофарингеального протока
D35.4
Доброкачественное новообразование шишковидной железы
D35.5
Доброкачественное новообразование каротидного гломуса
D35.6
Доброкачественное новообразование аортального гломуса и других параганглиев
D36.1
Доброкачественное новообразование периферических нервов и вегетативной нервной системы
D42.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера оболочек головного мозга
D42.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера оболочек спинного мозга
D43.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера головного мозга над мозговым наметом
D43.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера головного мозга под мозговым наметом
D43.2
Новообразование неопределенного и неизвестного характера головного мозга неуточненное
D43.3
Новообразование неопределенного и неизвестного характера черепных нервов
D43.4
Новообразование неопределенного и неизвестного характера спинного мозга
D43.7
Новообразование неопределенного и неизвестного характера других отделов центральной нервной системы
D44.3
Новообразование неопределенного и неизвестного характера гипофиза
D44.4
Новообразование неопределенного и неизвестного характера краниофарингеального протока
D44.7
Новообразование неопределенного и неизвестного характера аортального гломуса и других параганглиев
D42.9
Новообразование неопределенного или неизвестного характера мозговых оболочек неуточненных
D43.9
Новообразование неопределенного или неизвестного характера центральной нервной системы неуточненного отдела
D44.5
Новообразование неопределенного или неизвестного характера шишковидной железы
D44.6
Новообразование неопределенного или неизвестного характера каротидного глломуса
D48.2
Новообразование неопределенного или неизвестного характера периферических нервов и вегетативной нервной системы
К перечню диагнозов новообразований нервной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:

70-1-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын жүйке жүйесінің ісіктері диагноздарының тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы
C70.0
Бас ми қабықтарының қатерлі ісігі
C70.1
Жұлын қабықтарының қатерлі ісігі
C70.9
Ми қабықтарының анықталмаған қатерлі ісігі
C71.0
Үлестері мен қарыншаларынан басқа, мидың қатерлі ісігі
C71.1
Маңдай бөлігінің қатерлі ісігі
C71.2
Самай бөлігінің қатерлі ісігі
C71.3
Шеке бөлігінің қатерлі ісігі
C71.4
Қарақұс бөлігінің қатерлі ісігі
C71.5
Ми қарыншаларының қатерлі ісігі
C71.6
Мишықтың қатерлі ісігі
C71.7
Ми діңгегінің қатерлі ісігі
C71.8
Бас миыныңжоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлізақымдануы
C71.9
Мидың, орналасу орны анықталмаған қатерлі ісігі
C72.0
Жұлынның қатерлі ісігі
C72.1
Жылқы құйрығының қатерлі ісігі
C72.2
Иіс сезу нервісінің қатерлі ісігі
C72.3
Көру нервісінің қатерлі ісігі
C72.4
Есту нервісінің қатерлі ісігі
C72.5
Басқа және анықталмаған бас сүйек нервілерінің қатерлі ісігі
C72.8
Ми мен орталық нерв жүйесінің басқа бөлімдерінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C72.9
Орталық нерв жүйесінің анықталмаған бөлімінің қатерлі ісігі
C75.1
Гипофиздің қатерлі ісігі
C75.2
Краниофарингиалдық (бас-көмей) түтіктің қатерлі ісігі
C75.3
Томпақ бездің қатерлі ісігі
C75.4
Каротидтік гломустың қатерлі ісігі
C75.5
Қолқалық гломус пен басқа параганглийлердің қатерлі ісігі
C79.3
Ми мен ми қабықтарының салдарлық қатерлі ісігі
C79.4
Нерв жүйесі бөлімдерінің басқа және анықталмаған салдарлық қатерлі ісігі
D32.0
Ми қабықтарының қатерсіз өспесі
D32.1
Жұлын қабықтарының қатерсіз өспесі
D32.9
Ми қабықтарының анықталмаған қатерсіз өспесі
D33.0
Ми бүдірінің үстіндегі мидың қатерсіз өспесі
D33.1
Ми бүдірінің астындағы мидың қатерсіз өспесі
D33.2
Мидың анықталмаған қатерсіз өспесі
D33.3
Бас сүйек нервілерінің қатерсіз өспесі
D33.4
Жұлынның қатерсіз өспесі
D33.7
Орталық нерв жүйесінің басқа анықталаған бөлімдерінің қатерсіз өспесі
D33.9
Орталық нерв жүйесінің орналасуы анықталмаған қатерсіз өспесі
D35.2
Гипофиздің қатерсіз өспесі
D35.3
Краниофарингалық (бас-жұтқыншақ) түтіктің қатерсіз өспесі
D35.4
Томпақ бездің қатерсіз өспесі
D35.5
Каротидтік гломустың қатерсіз өспесі
D35.6
Қолқалық гломус пен басқа параганглийлердің қатерсіз өспесі
D36.1
Шеткі нервілер мен вегетативтік нерв жүйесінің қатерсіз өспесі
D42.0
Ми қабықтарының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D42.1
Жұлын қабықтарының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D43.0
Ми бүдірі үстіндегі мидыңанықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D43.1
Ми бүдірі астындағы мидыңанықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D43.2
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Бас сүйектің анықталмаған
D43.3
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Бас сүйек нервілерінің
D43.4
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Жұлынның
D43.7
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Орталық нерв жүйесінің басқа бөлімдерінің
D44.3
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Гипофиздің
D44.4
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Краниофарингалық түтіктің
D44.7
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Қолқалық гломус пен басқа параганглийлердің
D42.9
Анықталмаған ми қабықтарыныңанықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D43.9
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Орталық нерв жүйесінің анықталмаған бөлімінің
D44.5
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Томпақ бездің
D44.6
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Каротидтік гломустың
D48.2
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Шеткі нервілер мен вегетативтік нерв жүйесінің
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі (жүйке жүйесінің ісіктері) диагноздардың тізбесіне мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1) Перечень кодов операций (новообразования нервной системы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования нервной системы), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов операций (новообразования нервной системы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования нервной системы), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования нервной системы) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразования нервной системы), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования нервной системы) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования нервной системы), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

1) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (жүйке жүйесінің ісіктері) тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі;
2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (жүйке жүйесінің ісіктері) тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (жүйке жүйесінің ісіктері) тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі;

5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований нервной системы согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразования нервной системы), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований нервной
системы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования нервной системы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (жүйке жүйесінің ісіктері) тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес жүйке жүйесінің ісіктерін емдеу кезінде ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі бекітілсін.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
жүйке жүйесінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы

38.11
Эндартериоэктомия интракраниальных сосудов
38.61
Другие виды иссечения внутричерепных сосудов
38.62
Другие виды иссечения других сосудов головы и шеи
38.66
Другие виды иссечения артерий брюшной полости
39.2
Другой шунт или сосудистый анастомоз
39.28
Экстра-интракраниальное васкулярное шунтирование
02.34
Вентрикулярный шунт в брюшную полость и ее органы
03.21
Чрескожная хордотомия
03.29
Другие виды хордотомии
03.51
Оперативное устранение менингоцеле
03.52
Оперативное устранение миеломенингоцеле
16.66
Другая ревизия полости эвисцерации
22.53
Рассечение нескольких носовых пазух
22.63
Резекция решетчатой кости
39.8
Манипуляции на каротидном теле и других васкулярных тельцах
44.01
Стволовая ваготомия
76.20
Локальное иссечение или деструкция пораженного участка кости лицевого черепа
39.51
Клипирование аневризмы
80.51
Иссечение межпозвоночного диска
81.01
Спондилодез первого и второго шейного позвонков
81.02
Другой переднешейный спондилодез
81.03
Другой заднешейный спондилодез
81.04
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, передний доступ
81.05
Спондилодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ
81.06
Спондилодез поясничного и крестцового позвонков переднего столба, передний доступ
81.07
Поясничный и пояснично-крестцовый спондиллодез заднего столба, задний доступ
81.08
Спондилодез поясничного и крестцового позвонков, задний доступ
81.32
Повторный спондилодез шейного отдела на другом уровне, передний доступ
81.33
Повторный спондилодез шейного отдела на другом уровне, задний доступ
81.34
Повторный спондилодез грудного и грудино-поясничного отдела, передний доступ
81.35
Повторный спондиллодез грудного и грудино-поясничного отдела, задний доступ
81.36
Повторный спондиллодез поясничного и пояснично-крестцового отдела, передний доступ
81.39
Повторный спондилодез позвоночника, любого отдела и любым методом
01.19
Другие диагностические процедуры на черепе
02.01
Вскрытие черепных швов
02.02
Поднятие фрагментов перелома черепа
02.14
Удаление хороидального сплетения
02.91
Лизис кортикальных спаек
02.94
Постановка или замена приспособлений для тракций (вытяжение за череп или hallo-тракция)
02.95
Удаление приспособлений для тракций (вытяжение за череп или hallo-тракция)
01.01
Пункция цистерны
01.02
Вентрикулопункция через предварительно имплантированный катетер. Пункция трубки вентрикулярного шунта
01.09
Другие краниальные пункции: аспирация из субарахноидального пространства, субдурального пространства
02.31
Вентрикулярный шунт со структурами головы и шеи
02.32
Вентрикулярный шунт в систему кровообращения, вентрикулоперитоностомия
02.33
Вентрикулярный шунт в полость грудной клетки
02.35
Вентрикулярный шунт в мочевую систему
02.39
Другие манипуляции по дренированию желудочка
02.42
Замена вентрикулярного шунта
02.43
Удаление вентрикулярного шунта
01.10
Мониторинг внутричерепного давления, включая имплантацию катетера или зонда для мониторинга
01.16
Имплантация катетера или зонда для мониторинга внутричерепного давления
04.91
Операция растяжения нерва
03.53
Восстановление перелома позвоночника
03.94
Удаление спинального нейростимулятора
80.59
Другая (кроме химионуклеоза) деструкция межпозвоночного диска
03.39
Другие диагностические манипуляции на спинном мозге и структурах позвоночного канала
88.41
Артериография артерий головного мозга
81.053
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ, протезирование диска
81.083
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, задний доступ, протезирование диска
81.09
Спондилодез позвоночника, любого отдела и любым методом
01.592
Микрохирургическое удаление опухолей основания черепа с применением эндоскопической ассистенции
03.591
Микрохирургические вмешательства на спинном мозге шейно-затылочной области со стабилизацией позвоночно-двигательных сегментов с использованием интраоперационного нейромониторинга и навигационного оборудования
03.592
Микроскопическая (эндоскопическая) декомпрессия структур спинного мозга с установкой PLIF кейджей и чрезкожной транспедикулярной фиксацией
03.593
Микроскопическая декомпрессия структур спинного мозга с резекцией и фиксацией переднего и заднего опорного комплексов позвоночника
03.594
Удаление опухолей спинного мозга с применением интраоперационной нейрофизиологической системы
84.66
Ревизия и переустановка искусственного протеза межпозвонкового диска на шейном уровне
84.67
Ревизия и переустановка искусственного протеза межпозвонкового диска на грудном уровне
84.68
Ревизия и переустановка искусственного протеза межпозвонкового диска на пояснично-крестцовом уровне
03.799
Операции с нейрохирургической навигацией
39.76
Эндоваскулярная эмболизации или окклюзия сосудов головы или шеи с использованием биоактивных спиралей
38.121
Эндартериоэктомия (сонная артерия и ее ветви, яремная вена)
39.531
Устранение артериовенозного свища головного мозга
39.741
Эндоваскулярное стентирование сосудов головы и шеи
81.6010
Вертебропластика при опухолях позвоночника
84.62
Имплантация протеза межпозвонкового диска на шейном уровне
84.65
Имплантация протеза межпозвонкового диска на пояснично-крестцовом уровне
81.041
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, передний доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами

38.11
Интракраниалдық тамырларды эндартериоэктемирлеу
38.61
Бассүйекішілік тамырларды кесудің басқа түрлері
38.62
Бас пен мойынның басқа тамырларын кесудің басқа түрлері
38.66
Құрсақ қуысы артерияларын кесудің басқа түрлері
39.2
Басқа шунт немесе тамырлы анастомоз
39.28
Экстра-интракраниалдық васкулярлық шунттау
03.21
Тері арқылы хордотомия жасау
03.29
Хордотомияның өзге түрлері
03.51
Менингоцелені оперативті жолмен сылып тастау
03.52
Миеломенингоцелені оперативті жолмен сылып тастау
39.8
Каротидтік денедегі және тамырдың басқа денелеріндегі манипуляциялар
39.51
Аневризманы клиптеу
80.51
Омыртқааралық дискті тілу
81.01
Бірінші және екінші мойын омыртқасының спондилодезы
81.02
Мойын алды басқа спондилодез
81.03
Мойын арты басқа спондилодез
81.04
Кеуде және бел омыртқасының спондилодезі, алдыңғы жету жолы
81.05
Кеуде және бел омыртқасының спондилодезы, артқы жету жолы
81.06
Бел және құйымшақ сегізкөз омыртқасының спондилодезі, алдыңғы жету жолы
81.07
Бел және құйымшақ сегізкөз омыртқасының спондилодезі, артқы жету жолы
81.08
Бел және құйымшақ сегізкөз омыртқасының спондилодезы, артқы жету жолы
81.32
Басқа деңгейде, алдыңғы жету әдісі арқылы мойын бөлігінің салдарлық спондилодезы
81.33
Басқа деңгейде, артқы жету әдісі арқылы мойын бөлігінің салдарлық спондилодезы
81.34
Басқа деңгейде, алдыңғы жету әдісі арқылы кеуде және кеуденің бел бөлігінің салдарлық спондилодезы
81.35
Басқа деңгейде, артқы жету әдісі арқылы кеуде және кеуденің бел бөлігінің салдарлық спондилодезы
81.36
Бел және құйымшақ сегізкөз бөлімінің қайта спондолодезы, алдыңғы жету әдісі
81.39
Омыртқаның қайта спондилодезы, кез-келген әдіс арқылы, кез-келген бөлімнің
01.10
Мониторинг үшін катетерді және зондты имплантаттауды қоса алғандағы бассүйек ішіндегі қысым мониторингі
01.16
Бассүйек ішіндегі қысымды мониторингілеу үшін катетерді немесе зондты имплантаттау
03.53
Омыртқа сынығын қалпына келтіру
81.053
Кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезы, артқы жету әдісі, диск протезін жасау
81.083
Бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезы, артқы жету әдісі, диск протезін жасау
81.09
Омыртқаның спондилодезы, кез-келген әдіс арқылы, кез-келген бөлімнің
01.592
Эндоскопиялық көмекті колдауымен бірге ісікті микрохирургиялық жолмен алып тастау
03.591
Интраоперациондық нейромониторинг и навигациялық жабдық колданумен бірге жұлынға микрохирургиялық араласу
03.592
Теріарқылы транспендикулярлық бекету және кейдж орнатумен бірге жұлын миының құрылымдарының микроскопиялық декомпрессиясы
03.593
Жұлын миы құрылымының микроскопиялық декомпрессиясы
03.594
Интраоперациондық нейрофизиологиялық жүйе қолдану арқылы жұлын миындағы ісіктерді алып тастау
84.66
Мойын деңгейінде омыртқааралық дискінің жасанды протезін тексеру және қайта орнату
84.67
Кеуде деңгейінде омыртқааралық дискінің жасанды протезін тексеру және қайта орнату
84.68
Бел-құйымшақ сегізкөз деңгейінде омыртқааралық дискінің жасанды протезін тексеру және қайта орнату
03.799
Нейрохирургиялық навигациямен жасалған операциялар
39.76
Биобелсенді шиыршықтарды пайдаланып, бас пен мойынның тамырларын эндоваскулярлық эмболиялау немесе окклюзиялау
38.121
Эндартериоэктомия (ұйқы артериясының және оның тармақтары, жарма венасы)
39.531
Мидың артериовеналық жыланкөзін жою
39.741
Бас және мойын тамырларын эндоваскулярлық стенттеу
81.6010
Омыртқа ісігі кезінде вертебропластика
84.62
Мойын деңгейінде омыртқааралық диск протезін импланттау
84.65
Бел-құйымшақ сегізкөз деңгейінде омыртқааралық диск протезін импланттау
81.041
Ішкі транспедикулярлық жүйе және кейдж фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, алдыңғы жету әдісі

81.043
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, передний доступ, протезирование диска
81.051
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами
81.061
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, передний доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами
81.063
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, передний доступ, протезирование диска
81.071
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, боковой поперечный доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами
81.073
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, боковой поперечный доступ, протезирование диска
81.081
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, задний доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами
81.65
Чрезкожная вертебропластика
01.591
Иссечение поврежденной ткани головного мозга с применением интраоперационного нейромониторинга
03.7991
Операции на позвоночнике и спинном мозге с применением нейронавигации
03.7992
Операции с применением рамочной стереотаксической системы
03.7993
Имплантация нейростимулятора головного мозга с применением стереотаксической системы
81.042
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, передний доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами
81.052
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами

81.043
Кеуде және бел омыртқасының спондилодезі, алдыңғы жету жолы, диск протезін жасау
81.051
Ішкі транспедикулярлық жүйелердің және кейдждердің фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі
81.061
Ішкі транспедикулярлы жүйе және кейдж ішкі фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, алдыңғы жету әдісі
81.063
Бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, алдыңғы жету әдісі, диск протезін жасау
81.071
Ішкі транспедикулярлық жүйе және кейдждердің ішкі фиксациясы арқылы бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, көлдеңен жету әдісі
81.073
Эндокорректордың ішкі фиксациясы арқылы бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, диск протезін жасау
81.081
Ішкі транспедикулярлық жүйе және кейдждердің фиксациясы арқылы бел және сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі
81.65
Тері асты вертебропластика
01.591
Интраоперациялық нейромониторингті қолданумен мидың зақымданған тінін кесу
03.7991
Нейронавигацияны қолданумен омыртқаға және жұлынға операциялар жасау
03.7992
Негіздемелік стереотаксиялық жүйені қолданумен операция
03.7993
Стереотаксиялық жүйені қолданумен ми нейростимуляторын импланттау
81.042
Эндокорректор фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, алдыңғы жету әдісі
81.052
Эндокорректордың ішкі фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі

81.062
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, передний доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами
81.072
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, боковой поперечный доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами
81.082
Спондиллодез поясничного и крестцового позвонков, задний доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами
40.42
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, двустороннее
81.09
Спондиллодез позвонков

81.062
Эндокорректордың ішкі фиксациясы арқылы бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, алдыңғы жету әдісі
81.072
Эндокорректордың ішкі фиксациясы арқылы бел және құйымшақ сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, бүйір көлдеңен жету әдісі
81.082
Эндокорректор фиксациясы арқылы бел және сегізкөз омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі
81.09
Омыртқаның спондилодезы, кез-келген әдіс арқылы, кез-келген бөлімнің

39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.794
Эндоваскулярная эмболизация сосудов
Приложение 2
перечню диагнозов
новообразований нервной
системы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-
10 являются основным
диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования нервной системы)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

39.7916
Әр түрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
39.7900
Рентгеноэндоваскулярлық эмболизация (+электрокоагуляция)
39.794
Тамырлардың эндоваскулярлы эмболизациясы
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес 10-негізгі
диагноз болып табылатын
жүйке жүйесінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы

02.42
Замена вентрикулярного шунта
02.43
Удаление вентрикулярного шунта
04.91
Операция растяжения нерва
03.94
Удаление спинального нейростимулятора
80.59
Другая (кроме химионуклеоза) деструкция межпозвоночного диска
03.39
Другие диагностические манипуляции на спинном мозге и структурах позвоночного канала
88.41
Артериография артерий головного мозга
40.42
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, двустороннее
Приложение 3
к перечню диагнозов
новообразований нервной
системы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразования нервной системы) лучевой терапии 2 уровня
Код
Наименование
D92.231.026
Конформная лучевая терапия
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
D92.410.057
Интраоперационная лучевая терапия
Приложение 4
к перечню диагнозов
новообразований нервной
системы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразования нервной системы) лучевой терапии 1 уровня
Код
Наименование
D92.241.026
Интенсивно-модулированная лучевая терапия опухолей различных локализаций
D92.246.026
Лучевая терапия управляемая по изображениям для опухолей отдельных локализаций
D92.247.026
Дистанционная лучевая терапия с использованием фотонов на линейном ускорителе
D92.320.044
Стереотаксическая радиотерапия при опухоли или MTS головного мозга (1 процедура)
D92.320.045
Стереотаксическая радиохирургия при опухоли или MTS головного мозга
D92.320.049
Стереотаксическая радиотерапия при раке лҰгкого или MTS в лҰгкое или метастазировании (MTS) в лимфоузлы средостения (1 процедура)
Приложение 5
к перечню диагнозов
новообразований нервной
системы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований нервной системы.
МНН
Характеристика
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл
Винкристин
во флаконах 1 мг
Даунорубицин
порошок для приготовления раствора для инфузий, 20мг
Денозумаб
раствор для подкожного введения 60 мг/мл., 1 мл
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 100 мг/2 мл
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 400 мг/8 мл
Кальция фолинат
Доксорубицин

02.42
Вентрикулярлы шунтты ауыстыру
02.43
Вентрикулярлы шунтты алып тастау
04.91
Тамыр созылуына операция жасау
03.94
Арқалық нейростимуляторды алып тастау
80.59
Омыртқаралық дисктті басқа жолмен бұзу (химионуклеоздан басқа)
03.39
Жұлын және омыртқа каналының құрылымдарындағы басқа диагностикалық манипуляциялар
88.41
Бас миы артерияларының артериографиясы
40.42
Мойын лимфалық түйіндерін футлярлы-фасциалды кесу, екі жақты
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
жүйке жүйесінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
3-қосымша
2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
D92.231.026
Конформды сәулелі терапия
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
D92.410.057
Интраоперациондық сәулелі терапия
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
жүйке жүйесінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
4-қосымша
1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (жүйке жүйесінің ісіктері) кодтарының тізбесі
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
D92.241.026
Әртүрлі орындағы ісіктер кезіндегі қарқынды –модульденген сәулелік терапиясы
D92.246.026
Жеке ошақтардағы ісіктер үшін бейнелермен басқармалы сәулелік терапиясы
D92.247.026
Сызықтық үдеткіште фотондарды қолдану арқылы қашықтықтан сәулелік терапия
D92.320.044
Қатерлі ісік кезіндегі немесе Бас миының MTS-кезіндегі Стереотоксикалық радиотерапия (1 шара)
D92.320.045
Қатерлі ісік кезіндегі немесе Бас миының MTS-кезіндегі Стереотоксикалық радиохирургия
D92.320.049
Өкпе қатерлі ісігі немесе өкпе MTS немесе средостения лимфа түйіндері кезіндегі Стереотоксикалық радиотерапия (1 шара)
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
жүйке жүйесінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
5-қосымша
Жүйке жүйесінің ісіктерін емдеу кезінде ісікке қарсы препараттардың (химиопрепараттардың) тізбесі
МНН
Характеристика
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг/16 мл
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/4 мл
Винкристин
құтыда 1 мг
Даунорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20мг
Денозумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг/мл., 1 мл
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді, 400 мг/8 мл
Кальция фолинат
Доксорубицин

лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 10 мг/ концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл
Доксорубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Золедроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 4 мг
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для внутривенного введени, 500мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 2000мг
Капецитабин
таблетка, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл по 15 мл во флаконе/ раствор для инъекций 150 мг/15 мл
Карбоплатин 450 мг
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл по 45 мл во флаконе/,раствор для инъекций 450 мг/45 мл по 45 мл во во флаконе
Ленограстим
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного и внутривенного введения 33,6 млн МЕ
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл 1,5 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 0,75 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 50 мг/мл
Памидроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузии 90 мг/30 мл
Пембролизумаб
концентрированный раствор для инъекций, 100 мг
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл
Регорафениб
таблетка 40 мг
Тегафур
капсула 400 мг
Темозоломид
капсула, 250 мг
Темозоломид
капсула 140 мг
Темозоломид
капсула 180 мг
Темозоломид
капсула 100 мг
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
Филграстим
раствор для инъекций 30 млн МЕ/0,5 мл
Фторурацил
раствор для инъекций или концентрат для приготовления раствора для инфузий 250 мг/5 мл
Фторурацил**
раствор для инъекций 500 мг
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 0,2 г
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
Цисплатин
раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 10 мг
Эпирубицин

инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10 мг/ инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл
Доксорубицин
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
Золедроновая кислота
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат 4 мг
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг/2 мл
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг/5 мл
Ифосфамид
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500мг
Ифосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000мг
Ифосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2000мг
Капецитабин
таблетка, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл құтыда 15 мл-ден / инъекцияға арналған ерітінді 150 мг/15 мл
Карбоплатин 450 мг
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл құтыда 45 мл-ден / инъекцияға арналған ерітінді 450 мг/45 мл құтыда 45 мл-ден
Ленограстим
тері астына және көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 33,6 млн МЕ
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1,5 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 0,75 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл
Памидроновая кислота
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл
Пембролизумаб
инъекцияға арналған концентрацияланған ерітінді, 100 мг
Пэгфилграстим
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг/0,6 мл
Регорафениб
таблетка 40 мг
Тегафур
капсула 400 мг
Темозоломид
капсула, 250 мг
Темозоломид
капсула 140 мг
Темозоломид
капсула 180 мг
Темозоломид
капсула 100 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 30 млн МЕ/0,5 мл
Фторурацил
инъекцияға арналған ерітінді немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 250 мг/5 мл
Фторурацил**
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл немесе инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 10 мг
Эпирубицин

концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/25 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Этопозид
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций 100 мг/5 мл
Винкристин
во флаконах 1 мг
Приложение 38 к перечню
Приложение 70-2
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата,
которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем,
связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ10
Наименование
C43.1
Злокачественная меланома века, включая спайку век
C44.1
Другие злокачественные новообразования кожи века, включая спайку век
C69.0
Злокачественное новообразование конъюнктивы
C69.1
Злокачественные новообразования роговицы
C69.2
Злокачественное новообразование сетчатки
C69.3
Злокачественное новообразование сосудистой оболочки
C69.4
Злокачественное новообразование цилиарного тела
C69.5
Злокачественное новообразование слезных желез и слезных протоков
C69.6
Злокачественное новообразование глазницы
C69.8
Поражение глаза и его придаточного аппарата, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C69.9
Злокачественное новообразование глаза, неуточненной части
D09.2
Карцинома in situ глаз
D31.0
Доброкачественное новообразование конъюнктивы глаза
D31.1
Доброкачественное новообразование роговицы глаза
D31.2
Доброкачественное новообразование сетчатки глаза
D31.3
Доброкачественное новообразование сосудистой оболочки глаза
D31.4
Доброкачественное новообразование ресничного (цилиарного) тела глаза
D31.5
Доброкачественное новообразование слезной железы и протока
D31.6
Доброкачественное новообразование глазницы неуточненной части
D31.9
Доброкачественное новообразование глаза неуточненной части
К перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразование глаз и придаточного аппарата) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/25 мл немесе инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
Этопозид
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат немесе инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл
Винкристин
құтыда 1 мг
Осы тізбеге
38-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-2-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын диагноздардың көздің және қосымша аппараттың ісігі тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы
C43.1
Қабақ дәнекерін қоса алғанда қабақтың қатерлі меланомасы
C44.1
Қабақ дәнекерін қоса алғандағы қабақ терісінің қатерлі ісігі
C69.0
Конъюктиваның қатерлі ісігі
C69.1
Мөлдір қабықтың қатерлі ісігі
C69.2
Торқабықтың қатерлі ісігі
C69.3
Көздің тамырлы қабығының қатерлі ісігі
C69.4
Кірпікті [цилиарлық] дененің қатерлі ісігі
C69.5
Көз жас безі мен түтігінің қатерлі ісігі
C69.6
Көз шарасының қатерлі ісігі
C69.8
Көз бен оның қосалқы аппаратының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C69.9
Көздің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
D09.2
Көздің in situ карциномасы
D31.0
Көздің сілемейлі қабығының қатерсіз өспесі
D31.1
Мөлдір қабықтың қатерсіз өспесі
D31.2
Торқабықтың қатерсіз өспесі
D31.3
Тамырлы қабықтың қатерсіз өспесі
D31.4
Кірпікті дененің қатерсіз өспесі
D31.5
Көзжас безі мен түтігінің қатерсіз өспесі
D31.6
Көз шарасының анықталмаған бөлігінің қатерсіз өспесі
D31.9
Көздің анықталмаған бөлігінің қатерсіз өспесі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі;

2) Перечень кодов операций (новообразование глаз и придаточного аппарата) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразование глаз и придаточного аппарата) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразование глаз и придаточного аппарата) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований глаз и придаточного аппарата согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразований глаз и придаточного аппарата, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований глаз и
придаточного аппарата, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем -10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование глаз и придаточного аппарата)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) көздің және қосалқы аппараттың ісіктерін емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес
10-көздің және қосалқы
аппараттың ісігі
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы

16.39
Другие виды эвисцерации глазного яблока
16.41
Энуклеация глазного яблока с синхронным введением имплантата в теоновую капсулу с прикреплением мышц
16.42
Энеуклеация глазного яблока с синхронным введением другого имплантата
16.49
Другие виды энуклеации глазного яблока
16.51
Эвисцерация глазницы с удалением прилегающих структур
16.52
Эвисцерация глазницы с терапевтическим удалением глазничной кости
16.59
Другие виды эвисцерации глазницы
16.31
Удаление содержимого глаза с синхронным имплантатом в оболочку склеры
39.57
Восстановление кровеносного сосуда при помощи синтетического имплантата в виде заплаты
40.40
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.41
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, одностороннее
40.42
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, двустороннее
40.50
Радикальное иссечение лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.59
Радикальное иссечение прочих лимфатических узлов
27.42
Широкое иссечение поврежденного участка губы
27.43
Другие виды иссечения поврежденного участка или ткани губы
27.55
Полнослойный кожный трансплантат (пластика) губы и рта
27.57
Прикрепление трубчатого трансплантата или кожного лоскута к губе и рту
27.59
Другие пластические восстановительные операции в области рта
08.70
Реконструкция века, не уточненная иначе
18.31
Радикальное иссечение поврежденного участка наружного уха
18.60
Реконструкция наружного слухового канала
18.71
Восстановление ушной раковины
18.79
Другие виды пластического восстановления наружного уха
86.40
Радикальное иссечение пораженного участка кожи
86.60
Свободный кожный лоскут, неуточненный иначе
86.63
Свободный полнослойный лоскут другой локализации
86.65
Ксенотрансплантация кожи
86.66
Аллотрансплантация кожи
86.69
Другие виды кожного лоскута другой локализации
86.89
Другие методы восстановления и реконструкции кожи и подкожной клетчатки
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований глаз и
придаточного аппарата, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование глаз и придаточного аппарата)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции)
16.09
Прочие виды орбитотомии
13.20
Внекапсулярная экстракция хрусталика методом линейной экстракции
13.42
Механическое раздробление хрусталика и аспирация катаракты через задний доступ

16.39
Көзалманы эвисцерациялаудың басқа түрлері
16.41
Бұлшық етті бекіту арқылы теондық капсулаға имплантантты синхронды енгізу арқылы көзалмасының энуклеациясы
16.42
Басқа имплантатты синхрондық енгізу арқылы көз алмасының энуклеациясы
16.49
Көзалмасына энуклеация жасаудың басқа түрлері
16.51
Іргелес құрылымдарды алып тастау арқылы көзұясына эвисцерация жасау
16.52
Көзұялық сүйекті терапиялық алып тастау арқылы көзұясына эвисцерация жасау
16.59
Көзұясына эвисцерация жасаудың басқа түрлері
16.31
Аққабықтағы синхронды имплантантпен көз ішіндегісін алып тастау
39.57
Синтетикалық жамау түріндегі трансплантаттың көмегімен қан тамырларын қалпына келтіру
40.40
Мойын лимф түйіндерін қапты-фасциальды кесу, басқаша анықталмаған
40.41
Мойын лимфалық түйіндерін футлярлы-фасциалды кесу, біржақты
40.42
Мойын лимфалық түйіндерін футлярлы-фасциалды кесу, екі жақты
40.50
Лимфа түйіндерін түбегейлі кесу, басқаша дәлденбеген
40.59
Басқа лимфа түйіндерін түбегейлі кесу
27.42
Еріннің зақымданған бөлігін жаппай кесіп тастау
27.43
Еріннің тінін немесе зақымданған бөлігін кесіп тастаудың басқа түрлері
27.55
Ерін және ауыздың толық қабатты тері трансплантанты (пластика)
27.57
Ерін мен ауызға тері кесіндісін немесе түтік тәрізді трансплантантты бекіту
27.59
Ауыз аймағындағы басқа пластикалық қалпына келтіру операциялары
08.70
Анықталмаған ғасырды қайта құру
18.31
Сыртқы құлақтың зақымданған бөлігін радикалды кесіп тастау
18.60
Сыртқы есту каналын қайта құру
18.71
Құлақ қалқанын қалпына келтіру
18.79
Сыртқы құлақты пластикалық қалпына келтірудің басқа түрлері
86.40
Терінің трансплантациясымен лазерлі және ультрадыбыстық технологияны пайдаланумен терең күйіктердің ерте хирургиялық некрэктомиясы
86.60
Еркін толық қабатты кесінді, басқаша анықталмаған
86.63
Орналасуы басқа еркін толық қабатты кесінді
86.65
Терінің ксенонтрансплантациясы
86.66
Теріні аллотранспланттау
86.69
Орналасуы басқа тері кесіндісінің басқа түрлері
86.89
Теріні және тері асты өзекті қалпына келтірудің және қайта жасаудың басқа тәсілдері
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
10-сыныптамасына сәйкес
көздің және қосалқы аппараттың
ісігі диагноздардың тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы
16.09
Орбитотомияның басқа түрлері
13.20
Тізбекті экстракция әдісімен көз жанарына қаптамадан тыс экстракция жасау
13.42
Көз жанарын механикалық жолмен ұсақтау және артқы жету әдісі арқылы катарактаны аспирациялау

08.63
Реконструкция века с помощью кожного лоскута или трансплантата волосяного фолликула
11.60
Роговичный трансплантат, не уточненный иначе
12.64
Трабеклэктомия наружная
15.50
Транспозиция внеглазных мышц
16.72
Удаление глазничного имплантата
12.93
Удаление или деструкция нароста эпителия из передней камеры
12.74
Уменьшение ресничного тела, не уточненное иначе
12.82
Устранение свища склеры
Приложение 3
к перечню диагнозов
новообразований глаз
и придаточного аппарата,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразование глаз и придаточного аппарата) лучевой терапии 2 уровня
Код
Наименование
D92.231.026
Конформная лучевая терапия
D92.244.026
Лучевая терапия с модуляцией (изменением) интенсивности (флюенса) внутри пучка во время облучения рака молочной железы, органов головы и шеи
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
Приложение 4
к перечню диагнозов
новообразований глаз
и придаточного аппарата,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразование глаз и придаточного аппарата) лучевой терапии 1 уровня
Код
Наименование
D92.241.026
Интенсивно-модулированная лучевая терапия первичных и вторичных (метастатических) опухолей центральной нервной системы
D92.242.026
Интенсивно-модулированная лучевая терапия злокачественных новообразований висцеральных органов грудной клетки, брюшной полости, малого таза и лимфом
D92.246.026
Лучевая терапия управляемая по изображениям для опухолей отдельных локализаций
Приложение 5
к перечню диагнозов
новообразований глаз
и придаточного аппарата,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований глаз и придаточного аппарата
МНН
Характеристика
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл
Блеомицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 15 мг по 10 мг во флаконе
Винорелбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
Даунорубицин
порошок для приготовления раствора для инфузий, 20мг
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 100 мг/2 мл
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 400 мг/8 мл
Кальция фолинат
200 мг/м²
Доксорубицин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 10 мг/ концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл
Доксорубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для внутривенного введени, 500мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 2000мг
Капецитабин
таблетка, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл по 15 мл во флаконе/ раствор для инъекций 150 мг/15 мл
Карбоплатин 450 мг
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл по 45 мл во флаконе/,раствор для инъекций 450 мг/45 мл по 45 мл во во флаконе
Ленограстим

08.63
Шаш фолликуласын трансплантациялау арқылы қабақты қайта құру
11.60
Мөлдірқабықтың трансплантаты, басқаша анықталмаған
12.64
Сыртқы трабекулэктомия
15.50
Көзден тыс бұлшықеттердің транспозициясы
16.72
Көзұялық имплантантты алып тастау
12.93
Алдыңғы камерадан эпителий өсіндісін жою немесе бұзу
12.74
Кірпікті дененің азаюы, басқаша анықталмаған
12.82
Аққабық жыланкөзін жою
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
10-сыныптамасына сәйкес
көздің және қосалқы
аппараттың ісігі
диагноздардың тізбесіне
3-қосымша
2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
D92.231.026
Конформды сәулелі терапия
D92.244.026
Бас және мойын ісіктері және сут безінің обырындағы сәулелендіру кезінде түйін ішінде жітілігінің (флюенса) модуляциясымен (өзгеруімен) сәулелік терапиясы
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
10-сыныптамасына сәйкес
көздің және қосалқы
аппараттың ісігі диагноздардың
тізбесіне
4-қосымша
1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (көздің және қосалқы аппараттың ісігі) кодтарының тізбесі
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
D92.241.026
Әртүрлі орындағы ісіктер кезіндегі қарқынды –модульденген сәулелік терапиясы
D92.247.026
Сызықтық үдеткіште фотондарды қолдана отырып, қашықтықтан сәулелік терапия
D92.246.026
Жеке ошақтардағы ісіктер үшін бейнелермен басқармалы сәулелік терапиясы
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
10-жіктемесіне сәйкес көз және
қосалқы аппарат ісіктерінің
диагноздарының тізіміне
5-қосымша
Көздің және қосалқы аппараттың ісіктерін емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі
МНН
Характеристика
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг / 16 мл
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг / 16 мл
Блеомицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 15 мг 10 мг құтыда
Винорелбин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг / мл
Гемцитабин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 200 мг
Гемцитабин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 200 мг
Даунорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20мг
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг / 2 мл
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг / 2 мл
Кальция фолинат
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат ұнтағы 50мг / мл
Доксорубицин
дайындауға арналған концентрат инфузияға арналған ерітінді 10 мг / 5 мл
Доксорубицин
дайындауға арналған концентрат инфузияға арналған ерітінді 10 мг / 5 мл
Доцетаксел
дайындауға арналған концентрат инфузияға арналған ерітінді 20мг / мл
Доцетаксел
дайындауға арналған концентрат инфузияға арналған ерітінді 20мг / мл
Ифосфамид
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
Ифосфамид
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
Ифосфамид
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
Капецитабин
таблеткалар, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
инъекцияға арналған ерітінді 150 мг / 15 мл
Карбоплатин 450 мг
инъекцияға арналған ерітінді 450 мг/45 мл 45 мл құтыда
Ленограстим

лиофилизат для приготовления раствора для подкожного и внутривенного введения 33,6 млн МЕ
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл 1,5 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 0,75 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 50 мг/мл
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/50 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл
Тегафур
капсула 400 мг
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
Филграстим
раствор для инъекций 30 млн МЕ/0,5 мл
Фторурацил
раствор для инъекций или концентрат для приготовления раствора для инфузий 250 мг/5 мл
Фторурацил**
раствор для инъекций 500 мг
Цетуксимаб
раствор для инфузий 5 мг/мл 20 мл
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 0,2 г
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
Цисплатин
раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 10 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/25 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Этопозид
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций 100 мг/5 мл
Винкристин
раствор для внутривенного введения 0,5 мг/мл, 2 мл
Приложение 39 к перечню
Приложение 70-3
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований органа слуха, придаточных пазух, гортани,
полости рта, носа, которые согласно Международной статистической классификации
болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ 10
Наименование
C00.0
Злокачественное новообразование наружной поверхности верхней губы
C00.1
Злокачественное новообразование наружной поверхности нижней губы
C00.2
Злокачественное новообразование наружной поверхности губы неуточненной
C00.3
Злокачественное новообразование внутренней поверхности верхней губы
C00.4
Злокачественное новообразование внутренней поверхности нижней губы

тері астына және көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 33,6 млн ХБ
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Пэгфилграстим
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг / 0,6 мл
Тегафур
400 мг капсула
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Фторурацил
инъекцияға арналған ерітінді немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 250 мг/5 мл
Фторурацил**
инъекцияға арналған ерітінді немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 250 мг/5 мл
Цетуксимаб
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 20 мл
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Эпирубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 10 мг
Эпирубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 10 мг
Этопозид
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл
Винкристин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл, 2 мл
Осы тізбеге
39-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-3-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
Атауы
C00.0
Жоғарғы еріннің сыртқы бетінің қатерлі ісігі
C00.1
Төменгі еріннің сыртқы бетінің қатерлі ісігі
C00.2
Еріннің сыртқы бетінің, анықталмаған қатерлі ісігі
C00.3
Жоғарғы еріннің ішкі бетінің қатерлі ісігі
C00.4
Төменгі еріннің ішкі бетінің қатерлі ісігі

C00.5
Злокачественные новообразования внутренней поверхности губы
C00.6
Злокачественное новообразование спайки губы
C00.8
Злокачественное поражение, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций губы
C00.9
Злокачественное новообразование губы неуточненной части
C01
Злокачественное новообразование основания языка
C02.0
Злокачественное новообразование спинки языка
C02.1
Злокачественное новообразование боковой поверхности языка
C02.2
Злокачественное новообразование нижней поверхности языка
C02.3
Злокачественное новообразование передних 2/3 языка неуточненной части
C02.4
Злокачественное новообразование язычной миндалины
C02.8
Злокачественное поражение языка, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C02.9
Злокачественное новообразование языка неуточненной части
C03.0
Злокачественное новообразование десны верхней челюсти
C03.1
Злокачественное новообразование десны нижней челюсти
C03.9
Злокачественные новообразование десны неуточненное
C04.0
Злокачественное новообразование передней части дна полости рта
C04.1
Злокачественное новообразование боковой части дна полости рта
C04.8
Злокачественное поражение дна полости рта, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C04.9
Злокачественное новообразование дна полости рта неуточненное
C05.0
Злокачественное новообразование твердого неба
C05.1
Злокачественное новообразование мягкого неба
C05.2
Злокачественное новообразование язычка
C05.8
Злокачественное поражение неба, выходящие за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C05.9
Злокачественное новообразование неба, неуточненное
C06.0
Злокачественное новообразование слизистой оболочки щеки
C06.1
Злокачественное новообразование преддверия рта
C06.2
Злокачественное новообразование ретромолярной области
C06.8
Злокачественное поражение рта, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C06.9
Злокачественное новообразование рта неуточненное
C07
Злокачественное новообразование околоушной слюнной железы
C08.0
Злокачественное новообразование поднижнечелюстной железы
C08.1
Злокачественное новообразование подъязычной железы
C08.8
Злокачественное поражение больших слюнных желез, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C08.9
Злокачественное новообразование большой слюнной железы неуточненной
C09.0
Злокачественное новообразование миндаликовой ямочки
C09.1
Злокачественное новообразование дужки небной миндалины (передней) (задней)
C09.8
Злокачественное поражение миндалины, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C09.9
Злокачественное новообразование миндалины неуточненной

C00.5
Еріннің ішкі бетінің, орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C00.6
Ерін дәнекерінің қатерлі ісігі
C00.8
Еріннің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C00.9
Еріннің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C01
Тіл түбірінің қатерлі ісігі
C02.0
Тілдің арқашығының қатерлі ісігі
C02.1
Тілдің бүйірлік бетінің қатерлі ісігі
C02.2
Тілдің төменгі бетінің қатерлі ісігі
C02.3
Тілдің алдыңғы анықталмаған 2/3 бөлігінің қатерлі ісігі
C02.4
Тіл бадамшасының қатерлі ісігі
C02.8
Тілдің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан зақымдануы
C02.9
Тілдің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C03.0
Жоғарғы жақ сүйек қызыл иегінің қатерлі ісігі
C03.1
Төменгі жақ сүйек қызыл иегінің қатерлі ісігі
C03.9
Анықталмаған орналасуының қызыл иектің қатерлі ісігі
C04.0
Ауыз қуысы түбінің алдыңғы бөлігінің қатерлі ісігі
C04.1
Ауыз қуысы түбінің бүйірлік бөлігінің қатерлі ісігі
C04.8
Ауыз қуысы түбінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C04.9
Ауыз қуысы түбінің орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C05.0
Қатты таңдайдың қатерлі ісігі
C05.1
Жұмсақ таңдайдың қатерлі ісігі
C05.2
Тілшіктің қатерлі ісігі
C05.8
Жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан таңдайдың қатерлі зақымдануы
C05.9
Таңдайдың анықталмаған қатерлі ісігі
C06.0
Ұрттың сілемейлі қабығының қатерлі ісігі
C06.1
Ауыз кіріберісінің қатерлі ісігі
C06.2
Ретромолярлық аймақтың қатерлі ісігі
C06.8
Жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан ауыздың қатерлі зақымдануы
C06.9
Ауыздың анықталмаған қатерлі ісігі
C07
Шықшыт сілекей безінің қатерлі ісігі
C08.0
Төменгі жақ сүйек асты безінің қатерлі ісігі
C08.1
Тіласты безінің қатерлі ісігі
C08.8
Үлкен сілекей бездерінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C08.9
Үлкен сілекей безінің орналасуы анықталмағанқатерлі ісігі
C09.0
Бадамша шұңқырының қатерлі ісігі
C09.1
Таңдай бадамшасы (алдыңғы) (артқы) доғасының қатерлі ісігі
C09.8
Бадамшаның жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C09.9
Бадамшаның орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі

C10.0
Злокачественное новообразование ямки надгортанника
C10.1
Злокачественное новообразование передней поверхности надгортанника
C10.2
Злокачественное новообразование боковой стенки ротоглотки
C10.3
Злокачественное новообразование задней стенки ротоглотки
C10.4
Злокачественное новообразование жаберной щели
C10.8
Злокачественное поражение ротоглотки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C10.9
Злокачественное новообразование ротоглотки неуточненное
C11.0
Злокачественное новообразование верхней стенки носоглотки
C11.1
Злокачественное новообразование задней стенки носоглотки
C11.2
Злокачественное новообразование боковой стенки носоглотки
C11.3
Злокачественное новообразование передней стенки носоглотки
C11.8
Злокачественное поражение носоглотки, выходящие за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C11.9
Злокачественное новообразование носоглотки неуточненное
C12
Злокачественное новообразование грушевидного синуса
C13.0
Злокачественное новообразование заперстневидной области нижней части глотки
C13.1
Злокачественное новообразование черпалонадгортанной складки нижней части глотки
C13.2
Злокачественное новообразование задней стенки нижней части глотки
C13.8
Злокачественное поражение нижней части глотки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C13.9
Злокачественное новообразование нижней части глотки неуточненное
C14.0
Злокачественное новообразование глотки неуточненное
C14.1
Злокачественное новообразование гортаноглотки
C14.2
Злокачественное новообразование глоточного кольца Вальдейера
C14.8
Злокачественное поражение губы, полости рта и глотки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C30.0
Злокачественное новообразование полости носа
C30.1
Злокачественное новообразование среднего уха
C31.0
Злокачественное новообразование верхнечелюстной пазухи
C31.1
Злокачественное новообразование решетчатой пазухи
C31.2
Злокачественные новообразование лобных пазух
C31.3
Злокачественные новообразования клиновидной пазухи
C31.8
Злокачественное поражение придаточных пазух, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C31.9
Злокачественные новообразование придаточной пазухи, неуточненное
C32.0
Злокачественное новообразование собственно голосового аппарата гортани
C32.1
Злокачественное новообразование над собственно голосовым аппаратом гортани
C32.2
Злокачественное новообразование под собственно голосовым аппаратом гортани
C32.3
Злокачественное новообразование хрящей гортани
C32.8
Злокачественное поражение гортани, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций

C10.0
Көмей қақпашығы шұңқырының қатерлі ісігі
C10.1
Көмей қақпашығы алдыңғы бетінің қатерлі ісігі
C10.2
Ауыз-жұтқыншақтың бүйірлік қабырғасының қатерлі ісігі
C10.3
Ауыз-жұтқыншақтың артқы қабырғасының қатерлі ісігі
C10.4
Желбезек саңылауының қатерлі ісігі
C10.8
Ауыз-жұтқыншақтың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C10.9
Ауыз-жұтқыншақтың анықталмаған орналасуының қатерлі ісігі
C11.0
Мұрын-жұтқыншақтың жоғарғы қабырғасының қатерлі ісігі
C11.1
Мұрын-жұтқыншақтың артқы қабырғасының қатерлі ісігі
C11.2
Мұрын-жұтқыншақтың бүйірлік қабырғасының қатерлі ісігі
C11.3
Мұрын-жұтқыншақтың алдыңғы қабырғасының қатерлі ісігі
C11.8
Мұрын-жұтқыншақтың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан зақымдануы
C11.9
Мұрын-жұтқыншақтың анықталмаған қатерлі ісігі
C12
Алмұрт тәрізді қойнаудың қатерлі ісігі
C13.0
Жүзік тәрізді аймақтың қатерлі ісігі
C13.1
Жұтқыншақтың төменгі бөлімінің [көмей-жұтқыншақтың] көмей қақпақша іркістерінің қатерлі ісігі
C13.2
Жұтқыншақтың [көмей-жұтқыншақтың] артқы қабырғасының төменгі бөлігінің қатерлі ісігі
C13.8
Жұтқыншақтың төменгі бөлігінің [көмей жұтқыншақтың] жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C13.9
Жұтқыншақтың төменгі бөлігінің [көмей-жұтқыншақтың] анықталмаған
C14.0
Жұтқыншақтың анықталмаған қатерлі ісігі
C14.1
Көмей-жұтқыншақтың қатерлі ісігі
C14.2
Вальдейердің жұтқыншақтық сақинасының
C14.8
Еріннің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C30.0
Мұрын қуысының қатерлі ісігі
C30.1
Ортаңғы құлақтың қатерлі ісігі
C31.0
Жоғарғы жақ сүйек қойнауының қатерлі ісігі
C31.1
Торлы қойнаудың қатерлі ісігі
C31.2
Маңдай қойнауының қатерлі ісігі
C31.3
Сына тәрізді қойнаудың қатерлі ісігі
C31.8
Қосалқы қойнаулардың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан зақымдануы
C31.9
Қосалқы қойнаулардың анықталмаған қатерлі ісігі
C32.0
Дәл дауыс аппаратының қатерлі ісігі
C32.1
Дауыс аппаратының үстіндегі қатерлі ісік
C32.2
Дауыс аппаратының астындағы қатерлі ісік
C32.3
Көмей шеміршектерінің қатерлі ісігі
C32.8
Жұтқыншақтың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымданулары

C32.9
Злокачественное новообразование гортани неуточненное
C46.2
Саркома Капоши неба
C76.0
Злокачественное новообразование головы, лица и шеи, неточно обозначенной локализации
D00.0
Карцинома in situ губы, полости рта и глотки
D02.0
Карцинома in situ гортани
D10.0
Благородная опухоль
D10.1
Доброкачественное новообразование языка
D10.2
Доброкачественное новообразование пола рта
D10.3
Доброкачественное новообразование, так что нераскрытые части рта
D10.4
Доброкачественная новообразования миндалин
D10.5
Доброкачественное новообразование другие части ротоглотки
D10.6
Доброкачественное новообразование носоглотки
D10.7
Доброкачественное новообразование гортаноглотки
D10.9
Доброкачественное новообразование глотки неуточненной локализации
D11.0
Доброкачественное новообразование околоушной слюнной железы
D11.7
Доброкачественное новообразование других больших слюнных желез
D11.9
Доброкачественное новообразование больших слюнных желез неуточненное
D14.0
Доброкачественное новообразование среднего уха, полостей носа и придаточных пазух
D14.1
Доброкачественное новообразование гортани
D16.5
Доброкачественное новообразование нижней челюсти, костной части
D37.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера губы, полости рта и глотки
D38.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера гортани
К перечню диагнозов новообразований органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов операций (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

C32.9
Көмейдің анықталмаған қатерлі ісігі
C46.2
Таңдайдың Капош саркомасы
C76.0
Бастың, беттің және мойынның қатерлі ісігі
D00.0
Еріннің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың in situ карциномасы
D02.0
Көмейдің in situ карциномасы
D10.0
Еріннің қатерсіз өспесі
D10.1
Тілдің қатерсіз өспесі
D10.2
Ауыз қуысы түбінің қатерсіз өспесі
D10.3
Ауыздың басқа және анықталмаған бөлімдерінің қатерсіз өспесі
D10.4
Бадамшаның қатерсіз өспесі
D10.5
Ауыз-жұтқыншақтың басқа бөлімдерінің қатерсіз өспесі
D10.6
Мұрын-жұтқыншақтың қатерсіз өспесі
D10.7
Көмей-жұтқыншақтың қатерсіз өспесі
D10.9
Жұтқыншақтың орналасуы анықталмаған қатерсіз өспесі
D11.0
Шықшыт сілекей безінің қатерсіз өспесі
D11.7
Басқа үлкен сілекей бездерінің қатерсіз өспесі
D11.9
Анықталмаған үлкен сілекей безінің қатерсіз өспесі
D14.0
Ортаңғы құлақтың, мұрын қуысының және қосалқы қойнаулардың қатерсіз өспесі
D14.1
Көмейдің қатерсіз өспесі
D16.5
Төменгі жақ сүйектің сүйекті бөлігінің қатерсіз өспесі
D37.0
Еріннің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D38.0
Көмейдің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес 10 негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) диагноздар тізбесіне мынадай қосымшалар қоса беріледі: аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес 10 негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) диагноздар тізбесіне мынадай қосымшалар:
1) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар кодтарының тізбесі (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) - 9.;
2) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар кодтарының тізбесі (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) - 9.;

3) Перечень кодов тарификатора (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани, полости рта, носа), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразование органа слуха,
придаточных пазух, гортани,
полости рта, носа), которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани,
полости рта, носа) по Международной статистической классификации болезней и
проблем, связанных со здоровьем - 9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) тарификатор кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) тарификатор кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісіктерін емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі бекітілсін.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын есту
органының, қосалқы
қуыстардың, көмейдің, ауыз
қуысының, мұрынның ісігі
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі 9 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
27.56
Другие виды кожного трансплантата губы и рта
31.50
Локальное иссечение или деструкция пораженного участка или ткани трахеи
30.1
Гемиларингэктомия
30.21
Удаление надгортаника
30.29
Другие виды частичной ларингэктомии
31.75
Реконструкция трахеи и формирование искусственной гортани
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований органа слуха,
придаточных пазух, гортани,
полости рта, носа, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование органа слуха, придаточных пазух, гортани,
полости рта, носа) по Международной статистической классификации болезней и
проблем, связанных со здоровьем - 9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

39.7900
Рентгеноэндоваскулярлық эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Әр түрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
27.56
Ерін және ауыздың тері трансплантантының басқа түрлері
31.50
Кеңірдек тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесу немесе бұзу
30.1
Гемиларингэктомия
30.21
Көмекей қақпашығын алып тастау
30.29
Жартылай ларингэктомияның басқа түрлері
31.75
Кеңірдекті қайта құру және жасанды жұтқыншақ жасау
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
есту органының, қосалқы
қуыстардың, көмейдің, ауыз
қуысының, мұрынның
ісігі диагноздардың тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес 9 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (есту органының, қосалқы қуыстардың, көмейдің, ауыз қуысының, мұрынның ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

C34.3
Злокачественное новообразование нижней доли, бронхов или легкого
C34.8
Злокачественное поражение бронхов или легкого, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C34.9
Злокачественное новообразование бронхов или легкого неуточненной локализации
C37
Злокачественное новообразование вилочковой железы
C38.0
Злокачественное новообразование сердца
C38.1
Злокачественные новообразования переднего средостения
C38.2
Злокачественные новообразования заднего средостения
C38.3
Злокачественные новообразования средостения неуточненной части
C38.4
Злокачественные новообразования плевры
C38.8
Злокачественные новообразования сердца, средостения и плевры, выходящее за пределы одной и более вышеуказаннных локализации
C39.0
Злокачественные новообразования верхних дыхательных путей неуточненной части
C39.8
Злокачественное поражение органов дыхания и внутригрудных органов, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C39.9
Злокачественное новообразование неточно обозначенных локализаций в пределах органов дыхания
C45.0
Мезетелиома плевры
C45.7
Мезетелиома других локализации
C45.9
Мезетелиома неуточненной локализации
C45.2
Мезетелиома перикарда
C76.1
Злокачественное новообразование грудной клетки
C78.0
Вторичное злокачественное новообразование легкого
C78.1
Вторичное злокачественное новообразование средостения
C78.2
Вторичное злокачественное новообразование плевры
C78.3
Вторичное злокачественное новообразование других и неуточненных органов дыхания
C73
Злокачественное новообразование щитовидной железы
C75.0
Злокачественное новообразование паращитовидной железы
D02.2
Карцинома in situ бронха и легкого
D14.2
Доброкачественное новообразование трахеи
D14.3
Доброкачественное новообразование бронха и легкого
D14.4
Доброкачественное новообразование дыхательной системы, неуточненное
D15.0
Доброкачественное новообразование других и неуточненных органов грудной клетки
D15.1
Доброкачественное новообразование сердца
D15.2
Доброкачественное новообразование средостения
D15.7
Доброкачественное новообразование других уточненных органов грудной клетки
D15.9
Доброкачественное новообразование органов грудной клетки неуточненных
D16.7
Доброкачественное новообразование ребер, грудины и ключицы
D17.4
Доброкачественное новообразование жировой ткани органов грудной клетки
D19.0
Доброкачественное новообразование мезетелиольной ткани плевры
D38.1
Новообразование неопределенного или неизвестного характера трахеи, бронхов и легкого
D38.2
Новообразование неопределенного или неизвестного характера плевры
D38.3
Новообразование неопределенного или неизвестного характера средостения

C34.3
Бронхтардың төменгі бөлігінің немесе өкпенің қатерлі ісігі
C34.8
Бронхтардың немесе өкпенің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C34.9
Бронхтардың немесе өкпенің орналасу орны анықталмаған қатерлі ісігі
C37
Айырша бездің қатерлі ісігі [тимустың]
C38.0
Жүректің қатерлі ісігі
C38.1
Алдыңғы көкірекортаның қатерлі ісігі
C38.2
Артқы көкірекортаның қатерлі ісігі
C38.3
Көкірекортаның анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C38.4
Өкпеқаптың қатерлі ісігі
C38.8
Жүректің, көкірекортаның, өкпеқаптың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымданулары
C39.0
Жоғарғы тыныс алу жолдарының анықталмаған бөлігінің
C39.8
Тыныс алу ағзалары мен кеуде іші ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C39.9
Тыныс алу ағзалары шегіндегі орналасуы дәл белгіленбеген қатерлі ісігі
C45.0
Өкпеқап мезотелиомасы
C45.7
Орналасуы басқа мезотелиомалар
C45.9
Анықталмаған мезотелиома
C45.2
Жүрекқап мезотелиомасы
C76.1
Кеуде торының қатерлі ісігі
C78.0
Өкпенің салдарлық қатерлі ісігі
C78.1
Көкірек аралығының салдарлы қатерлі ісігі
C78.2
Өкпеқаптың салдарлық қатерлі ісігі
C78.3
Басқа және анықталмаған тыныс алу ағзаларының салдарлық қатерлі ісігі
C73
Қалқанша бездің қатерлі ісігі
C75.0
Қалқасерік [қалқанша маңы] бездің қатерлі ісігі
D02.2
Бронх пен өкпенің in situ карциномасы
D14.2
Кеңірдектің қатерсіз өспесі
D14.3
Бронх пен өкпенің қатерсіз өспесі
D14.4
Тыныс алу жүйесінің орналасуы анықталмаған қатерсіз өспесі
D15.0
Айырша бездің [тимустың] қатерсіз өспесі
D15.1
Жүректің қатерсіз өспесі
D15.2
Көкірек аралығының қатерсіз өспесі
D15.7
Кеуде торының басқа анықталған ағзаларының қатерсіз өспесі
D15.9
Кеуде торының анықталмаған ағзаларының қатерсіз өспесі
D16.7
Қабырғалардың, төс пен бұғананың қатерсіз өспесі
D17.4
Кеуде торы ағзалары май тінінің қатерсіз өспесі
D19.0
Өкпеқаптың мезотелийлік тінінің қатерсіз өспесі
D38.1
Кеңірдектің, бронхтар мен өкпенің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D38.2
Өкпеқаптың анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D38.3
Көкірек аралығының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі

D38.4
Новообразование неопределенного или неизвестного характера вилочковой железы (тимуса)
D38.5
Новообразование неопределенного или неизвестного характера других органов дыхания
D38.6
Новообразование неопределенного или неизвестного характера органов дыхания
D34
Доброкачественная новообразования щитовидной железы
D35.1
Доброкачественная новообразования паращитовидной железы
D44.0
Доброкачественная новообразования неопределенного характера щитовидной железы
D44.2
Доброкачественная новообразования неопределенного характера паращитовидной железы
D02.1
Карцинома in situ гортани
D02.3
Карцинома in situ других частей органов дыхания
D02.4
Карцинома in situ органов дыхания неуточненных
D09.3
Карцинома in situ щитовидной и других эндокринных желез
К перечню диагнозов новообразований органов грудной клетки, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов, комбинированных и расширенных операции на органах дыхания и средостения, сердца (новообразования органов грудной клетки) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9, (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования органов грудной клетки), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов, операции или манипуляции на органах дыхания и средостения, сердца (новообразования органов грудной клетки) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9, (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования органов грудной клетки), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования органов грудной клетки) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразования органов грудной клетки), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования органов грудной клетки) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования органов грудной клетки), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

D38.4
Айырша бездің [тимустың] анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D38.5
Басқа тыныс алу ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D38.6
Тыныс алу ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D34
Қалқанша бездің қатерсіз өспесі
D35.1
Қалқанша жанындағы бездің қатерсіз өспесі
D44.0
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Қалқанша бездің
D44.2
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Қалқанша жанындағы [қалқанша маңы] бездің
D01.7
Басқа анықталған ас қорыту ағзаларының in situ карциномасы
D02.1
Кеңірдектің in situ карциномасы
D02.3
Тыныс алу ағзаларының басқа бөлімдерінің in situ карциномасы
D02.4
Тыныс алу ағзаларының анықталмаған in situ карциномасы
D09.3
Қалқанша және басқа эндокриндік бездердің in situ карциномасы
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (кеуде қуысы ағзаларының ісіктері) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша 9 - қосымшаға сәйкес (негізгі операциялар ретінде қолданылады) 10-аурулардың және денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес тыныс алу және көкірек ортасы, жүрек (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) кодтарының тізбесі;
2) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша 9 - қосымшаға сәйкес (негізгі операциялар ретінде қолданылады) 10-аурулардың және денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес тыныс алу органдары мен көктамыр, жүрек (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) кодтарының тізбесі, операциялары немесе манипуляциялары;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (кеуде қуысы ағзаларының ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (кеуде қуысы ағзаларының ісіктері) кодтарының тізбесі;

5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований органов грудной клетки согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразования органов грудной клетки), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов, комбинированных и расширенных операции на органах дыхания
и средостения, сердца (новообразования органов грудной клетки) по Международной
статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9,
(применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес кеуде қуысы ағзаларының ісіктерін емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
кеуде қуысы ағзаларының
ісіктері тізбесіне
1-қосымша
9-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша тыныс алу және көкірек ортасы, жүрек (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) органдарындағы аралас және кеңейтілген операциялар кодтарының тізбесі ( негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

44.3810
Лапароскопическая резекция желудка, в том числе при раке желудка
44.15
Открытая биопсия желудка
44.41
Ушивание язвы желудка
44.65
Эзофагогастропластика
43.0019
Расширенная комбинированная гастрэктомия при злокачественных новообразованиях пищевода и желудка
42.32
Локальное иссечение других пораженных участков или тканей пищевода
42.39
Другие виды деструкции пораженного участка или ткани пищевода
42.85
Устранение стриктуры пищевода
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем,
связанных со здоровьем-10
являются основным диагнозом
Перечень кодов, операции или манипуляции на органах дыхания и средостения,
сердца (новообразования органов грудной клетки) по Международной статистической
классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем - 9, (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

44.3810
Асқазанның жаман ісігі болғанда лапароскопиялық резекция
44.15
Асқазанның ашық биопсиясы
44.41
Асқазан ойықжарасын тігіп тастау
44.65
Эзофагогастропластика
43.0019
Өңеш және қарыншаның қатерлі ісіктері кезінде кеңейтілген біріктірілген гастрэктомия
42.32
Өңеш тінін немесе басқа зақымданған бөлігін жергілікті кесу
42.39
Өңеш тінін немесе басқа зақымданған бөлігін бұзудың басқа түрлері
42.85
Өңеш құрылымын жою
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
кеуде қуысы ағзаларының
ісіктері тізбесіне
2-қосымша
9-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша тыныс алу және көкірек ортасы, жүрек (кеуде қуысы ағзаларының өскіндері) органдарындағы кодтардың, операциялардың немесе манипуляциялардың тізбесі ( негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

лиофилизат для приготовления раствора для подкожного и внутривенного введения 33,6 млн МЕ
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/50 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий во флаконе 100 мг
Пембролизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 100мг
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл
Рамуцирумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 100мг, 500мг
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
Филграстим
раствор для инъекций 30 млн МЕ/0,5 мл
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 0,2 г
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
Цисплатин
раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
Эрлотиниб
таблетка покрытая оболочкой 100 мг
Эрлотиниб
таблетка, 150 мг
Этопозид
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций 100 мг/5 мл
Афатиниб
таблетки 20,30,40,50мг
Церитиниб
капсулы 150 мг
Кризотиниб
капсулы 200мг, 250мг
Осимертиниб
таблетки 80мг
Винкристин
Расствор для в/в введения 1 мг/1 мл: фл
Алектиниб
капсулы 150мг
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 1200мг
Бригатиниб
таблетки 30,90,180мг
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 120мг, 500мг
Приложение 41 к перечню
Приложение 70-5
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований не точно обозначенных, вторичных
и неуточненных локализации, которые согласно Международной статистической
классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ 10
Наименование
C76.3
Злокачественное новообразование таза, неточно обозначенной локализации
C76.7
Злокачественные новообразования других неточно обозначенных локализаций
C76.8
Поражение других и неточно обозначенных локализаций, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C77.0
Вторичное злокачественное новообразование лимфатических узлов головы, лица и шеи
C77.1
Вторичное злокачественное новообразование внутригрудных лимфатических узлов

тері астына және көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 33,6 млн ХБ
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
Пэгфилграстим
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг / 0,6 мл
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Эрлотиниб
қабықшамен қапталған таблетка 100 мг
Эрлотиниб
қабықшамен қапталған таблетка 100 мг
Этопозид
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл
Афатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Церитиниб
капсулалар 150 мг
Кризотиниб
капсулалар 250 мг
Осимертиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 80мг
Винкристин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл, 2 мл
Алектиниб
капсулы 150мг
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат 1200мг
Бригатиниб
таблетки 30,90,180мг
Дурвалумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат 120мг, 500мг
Осы тізбеге
41-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-5-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшауландырылған ісіктер тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы
C76.3
Жамбас жамылғысының қатерлі ісігі, дәл анықталмаған локализация
C76.7
Басқа анықталмаған орналасулардың қатерлі ісігі
C76.8
Басқа және орналасуы дәл анықталмаған жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қателі зақымдану
C77.0
Бастың, беттің және мойынның лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.1
Кеудеіші лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі

C77.2
Вторичное злокачественное новообразование внутрибрюшных лимфатических узлов
C77.3
Вторичное злокачественное новообразование подмышечных лимфатических узлов и лимфатических узлов верхней конечности
C77.4
Вторичное злокачественное новообразование паховых лимфатических узлов и лимфатических узлов нижней конечности
C77.5
Вторичное злокачественное новообразование внутритазовых лимфатических узлов
C77.8
Вторичное злокачественное новообразование лимфатических узлов множественных локализаций
C77.9
Вторичное злокачественное новообразование лимфатических узлов неуточненной локализации
C79.8
Вторичное злокачественное новообразование других уточненных локализаций
C80
Злокачественное новообразование без уточнения локализации
C80.0
Злокачественное новообразование c неизвестной первичной локализацией, так обозначенное
C80.9
Злокачественное новообразование неуточненное
C97
Злокачественные новообразования самостоятельных(первичных) множественных локализаций
D09.7
Карцинома in situ других уточненных локализаций
D09.9
Карцинома in situ неуточненной локализации
D18.0
Гемангиома любой локализации
D18.1
Лимфангиома любой локализации
D19.7
Доброкачественное новообразование мезотелиальной ткани других локализаций
D19.9
Доброкачественное новообразование мезотелиальной ткани неуточненной локализации
D35.7
Доброкачественное новообразование других уточненных эндокринных желез
D35.9
Доброкачественное новообразование эндокринной железы неуточненной
D36.0
Доброкачественное новообразование лимфатических узлов
D36.7
Доброкачественные новообразования других уточненных локализаций
D36.9
Доброкачественное новообразование неуточненной локализации
D44.9
Новообразование неопределенного и неизвестного характера эндокринной железы неуточненной
D48.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера соединительной и других мягких тканей
D48.7
Новообразования неопределенного и неизвестного характера других уточненных локализаций
D48.9
Новообразование неопределенного и неизвестного характера неуточненное
К перечню диагнозов новообразований не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализаций, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов радикальных операций (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

C77.2
Құрсақіші лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.3
Қолтық ойығы мен қолдың лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.4
Шап аймағы мен аяқтың лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.5
Жамбас астауы іші лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.8
Көптеген орындарда орналасқан лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C77.9
Орналасуы анықталмаған лимфа түйіндерінің қатерлі ісігі
C79.8
Басқа анықталған орындарда орналасқан салдарлық қатерлі ісік
C80
Орналасуы анықталмаған қатерлі ісік
C97
Дербес (алғашқы) көп орындарда орналасқан қатерлі ісік
D09.3
Қалқанша және басқа эндокриндік бездердің in situ карциномасы
D09.7
Басқа орналасуы анықталған in situ карциномасы
D09.9
Орналасуы анықталмаған in situ карцинома
D18.1
Кез келген орында орналасқан лимфангиома
D19.7
Басқа орында орналасқан мезотелийлік тіннің қатерсіз өспесі
D19.9
Орналасуы анықталмаған мезотелийлік тіннің қатерсіз өспесі
D35.7
Басқа анықталған эндокриндік бездердің қатерсіз өспесі
D35.9
Анықталмаған эндокриндік бездің қатерсіз өспесі
D36.0
Лимфа түйіндерінің қатерсіз өспесі
D36.7
Басқа орналасуы анықталған қатерсіз өспесі
D36.9
Орналасуы анықталмаған қатерсіз өспе
D48.1
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің
D48.2
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Шеткі нервілер мен вегетативтік нерв жүйесінің
D48.7
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Басқа анықталған орналасулардың
D48.9
Анықталмаған дүдәмал немесе сипаты белгісіз өспе
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшауландырылған ісіктер) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес 10-аурулардың және денсаулыққа байланысты проблемалардың негізгі диагнозы болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландырудың ісіктері) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес радикалды операциялар (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландырудың ісіктері) кодтарының тізбесі -9 (негізгі операциялар ретінде қолданылады);;

2) Перечень кодов процедур и манипуляции (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки,
новообразований не точно
обозначенных, вторичных
и неуточненных локализаций,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов радикальных операций (новообразования не точно обозначенных,
вторичных и неуточненных локализации) по Международной статистической
классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование
07.22
Односторонняя адреналэктомия
07.80
Тимэктомия
07.81
Частичное иссечение вилочковой железы
07.82
Полное иссечение вилочковой железы
26.32
Полная сиаладенэктомия
34.22
Медиастиноскопия
34.26
Открытая биопсия средостения
34.30
Иссечение или деструкция поврежденного участка или ткани средостения
34.40
Иссечение или деструкция поврежденного участка грудной стенки
34.51
Декортикация легкого
34.89
Другие манипуляции на диафрагме
37.12
Перикардиотомия
38.37
Резекция вен брюшной полости с анастомозом
40.21
Иссечение глубокого шейного лимфатического узла
40.52
Радикальное иссечение периаортальных лимфатических узлов
40.59
Радикальное иссечение прочих лимфатических узлов
41.41
Марсупиализация кисты селезенки
41.42
Иссечение пораженного участка или ткани селезенки
41.43
Частичная спленэктомия
41.50
Полная спленэктомия
41.93
Иссечение добавочной селезенки
41.95
Восстановительные и пластические манипуляции на селезенке
41.99
Другие манипуляции на селезенке
43.0019
Расширенная комбинированная гастрэктомия при злокачественных новообразованиях пищевода и желудка
43.89
Другая частичная резекция желудка
45.61
Множественная сегментная резекция тонкой кишки
45.62
Другие виды частичной резекции тонкой кишки
45.70
Частичная резекция толстой кишки
45.73
Правая гемиколэктомия
45.75
Левая гемиколэктомия
45.79
Другая частичная резекция толстой кишки
45.93
Резекция участка тонкого кишечника, инвагинационный илеоасцедоанастомоз 'конец в бок'
52.402
Панкреатикоцистогастростомия
52.50
Частичная панкреатэктомия
52.59
Другая частичная резекция поджелудочной железы
54.10
Лапаротомия
54.12
Релапаротомия в месте недавней лапаротомии
54.19
Прочая лапаротомия
54.23
Биопсия брюшины
54.30
Иссечение или деструкция пораженного участка или ткани брюшной стенки или пупка
54.40
Иссечение или деструкция ткани брюшины
54.63
Другие виды ушивания брюшной стенки
54.64
Ушивание брюшины
54.94
Создание брюшинно-сосудистого шунта
54.95
Рассечение брюшины
55.39
Другие виды локального иссечения или деструкции пораженного участка или ткани почки
55.50
Полная нефрэктомия
55.90
Другие операции на почке
57.61
Трансуретральная резекция образования мочевого пузыря
57.7114
Радикальная цистэктомия с энтеропластикой (с созданием ортотопического мочевого пузыря) илеумкондуитом или колонкондуитом
59.00
Другие операции на мочевыделительном канале
59.91
Иссечение околопочечной и перивезикальной ткани
77.61
Локальное иссечение пораженного участка или ткани кости лопатки, ключицы и грудной клетки (ребер и грудины)
77.65
Локальное иссечение пораженного участка или ткани бедренной кости
85.34
Другая односторонняя подкожная мастэктомия
40.40
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.41
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, одностороннее
40.42
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, двустороннее
40.50
Радикальное иссечение лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.51
Радикальное иссечение подмышечных лимфатических узлов
40.53
Радикальное иссечение подвздошных лимфатических узлов
40.54
Радикальное иссечение паховых лимфоузлов
59.02
Другой лизис околопочечных или околомочеточниковых спаек
07.92
Рассечение вилочковой железы
39.57
Восстановление кровеносного сосуда при помощи синтетического имплантата в виде заплаты
39.7946
Эндоваскулярная химиоэмболизация опухолей печени, поджелудочной железы, матки
39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
39.7942
Эндоваскулярная эмболизация бронхиальных артерий
39.7949
Химиоэмболизация печеночных артерий при гепатоцеллюлярной карциноме
39.794
Эндоваскулярная эмболизация сосудов
39.7944
Эндоваскулярная эмболизация сосудов тазовых органов, маточных артерий
34.0010
Модифицированная экстраперитонеальная задняя экзентерация. Системная зональная периаортальная и тазовая лимфодиссекция. Стриппинг диафрагмы. Перитонеумэктомия
39.7948
Эндоваскулярная эмболизация ветвей воротной вены перед резекцией печени
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки,
новообразований не точно
обозначенных, вторичных
и неуточненных локализаций,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов процедур и манипуляции (новообразования не точно обозначенных,
вторичных и неуточненных локализации) по Международной статистической
классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, (применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование
07.22
Односторонняя адреналэктомия
07.80
Тимэктомия
07.81
Частичное иссечение вилочковой железы
07.82
Полное иссечение вилочковой железы
26.32
Полная сиаладенэктомия
34.22
Медиастиноскопия
34.26
Открытая биопсия средостения
34.30
Иссечение или деструкция поврежденного участка или ткани средостения
34.40
Иссечение или деструкция поврежденного участка грудной стенки
34.51
Декортикация легкого
34.89
Другие манипуляции на диафрагме
37.12
Перикардиотомия
38.37
Резекция вен брюшной полости с анастомозом
40.21
Иссечение глубокого шейного лимфатического узла
40.52
Радикальное иссечение периаортальных лимфатических узлов
40.59
Радикальное иссечение прочих лимфатических узлов
41.41
Марсупиализация кисты селезенки
41.42
Иссечение пораженного участка или ткани селезенки
41.43
Частичная спленэктомия
41.50
Полная спленэктомия
41.93
Иссечение добавочной селезенки
41.95
Восстановительные и пластические манипуляции на селезенке
41.99
Другие манипуляции на селезенке
43.0019
Расширенная комбинированная гастрэктомия при злокачественных новообразованиях пищевода и желудка
43.89
Другая частичная резекция желудка
45.61
Множественная сегментная резекция тонкой кишки
45.62
Другие виды частичной резекции тонкой кишки
45.70
Частичная резекция толстой кишки
45.73
Правая гемиколэктомия
45.75
Левая гемиколэктомия
45.79
Другая частичная резекция толстой кишки
45.93
Резекция участка тонкого кишечника, инвагинационный илеоасцедоанастомоз 'конец в бок'
52.402
Панкреатикоцистогастростомия
52.50
Частичная панкреатэктомия
52.59
Другая частичная резекция поджелудочной железы
54.10
Лапаротомия
54.12
Релапаротомия в месте недавней лапаротомии
54.19
Прочая лапаротомия
54.23
Биопсия брюшины
54.30
Иссечение или деструкция пораженного участка или ткани брюшной стенки или пупка
54.40
Иссечение или деструкция ткани брюшины
54.63
Другие виды ушивания брюшной стенки
54.64
Ушивание брюшины
54.94
Создание брюшинно-сосудистого шунта
54.95
Рассечение брюшины
55.39
Другие виды локального иссечения или деструкции пораженного участка или ткани почки
55.50
Полная нефрэктомия
55.90
Другие операции на почке
57.61
Трансуретральная резекция образования мочевого пузыря
57.7114
Радикальная цистэктомия с энтеропластикой (с созданием ортотопического мочевого пузыря) илеумкондуитом или колонкондуитом
59.00
Другие операции на мочевыделительном канале
59.91
Иссечение околопочечной и перивезикальной ткани
77.61
Локальное иссечение пораженного участка или ткани кости лопатки, ключицы и грудной клетки (ребер и грудины)
77.65
Локальное иссечение пораженного участка или ткани бедренной кости
85.34
Другая односторонняя подкожная мастэктомия
40.40
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.41
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, одностороннее
40.42
Футлярно-фасциальное иссечение шейных лимфатических узлов, двустороннее
40.50
Радикальное иссечение лимфатических узлов, не уточненное иначе
40.51
Радикальное иссечение подмышечных лимфатических узлов
40.53
Радикальное иссечение подвздошных лимфатических узлов
40.54
Радикальное иссечение паховых лимфоузлов
59.02
Другой лизис околопочечных или околомочеточниковых спаек
07.92
Рассечение вилочковой железы
39.57
Восстановление кровеносного сосуда при помощи синтетического имплантата в виде заплаты
39.7946
Эндоваскулярная химиоэмболизация опухолей печени, поджелудочной железы, матки
39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
39.7942
Эндоваскулярная эмболизация бронхиальных артерий
39.7949
Химиоэмболизация печеночных артерий при гепатоцеллюлярной карциноме
39.794
Эндоваскулярная эмболизация сосудов
39.7944
Эндоваскулярная эмболизация сосудов тазовых органов, маточных артерий
34.0010
Модифицированная экстраперитонеальная задняя экзентерация. Системная зональная периаортальная и тазовая лимфодиссекция. Стриппинг диафрагмы. Перитонеумэктомия
39.7948
Эндоваскулярная эмболизация ветвей воротной вены перед резекцией печени
Приложение 3
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки,
новообразований не точно
обозначенных, вторичных
и неуточненных локализаций,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) лучевой терапии 2 уровня
Код
Наименование

2) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес 10-аурулардың және денсаулыққа байланысты проблемалардың негізгі диагнозы болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландырудың ісіктері) аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес рәсімдер мен манипуляциялар (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландырудың ісіктері) кодтарының тізбесі -9 (негізгі операциялар ретінде қолданылады);;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландыру ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес 10-негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшауландыру өскіндері) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшауландырылған ісіктерді емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын дәл
белгіленбеген, қайталама
және анықталмаған
оқшауландырылған
ісіктер тізбесіне
1-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша радикалды операциялар (дәл белгіленбеген, қайталама және нақтыланбаған оқшаулаудың ісіктері) кодтарының тізбесі -9 (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы
07.22
Бір жақты адреналэктомия
07.80
Тимэктомия
07.81
Айыр безін жартылай кесу
07.82
Айыр безін толық кесу
26.32
Толық сиаладенэктомия
34.22
Медиастиноскопия
34.26
Көкірекортаны ашық биопсиясы
34.30
Көкірекортаның зақымдалған бөлігін немесе тінін кесіп алып тастау немесе деструкция
34.40
Кеуде қуысының зақымданған бөлігін кесу немесе бұзу
34.51
Өкпенің декортикациясы
34.89
Диафрагмадағы басқа манипуляциялар
37.12
Перикардиотомия
38.37
Анастомаз арқылы құрсақ қуысы тамырларының резекциясы
40.21
Терең мойын лимфалық түйінін кесу
40.52
Лимфалық периаортальды түйіндерді радикалды кесіп тастау
40.59
Басқа лимфа түйіндерін түбегейлі кесу
41.41
Көкбауыр жылауығының марсупиализациясы
41.42
Көкбауыр тінін немесе зақымданған бөлікті кесу
41.43
Жартылай спленэктомия
41.50
Толық спленэктомия
41.93
Қосалқы көкбауырды кесу
41.95
Көкбауырдағы қалпына келтіруші және пластикалық манипуляциялар
41.99
Көкбауырдағы басқа манипуляциялар
43.0019
Өңеш және қарыншаның қатерлі ісіктері кезінде кеңейтілген біріктірілген гастрэктомия
43.89
Асқазанның басқа жартылай резекциясы
45.61
Аш ішектің көптік сегменттік резекциясы
45.62
Аш ішектің жартылай резекциясының басқа түрлері
45.70
Жуан ішектің жартылай резекциясы
45.73
Оң жақ гемиколэктомиясы
45.75
Сол жақ гемиколэктомиясы
45.79
Жуан ішектің басқа жартылай резекциясы
45.93
Аш ішек бөлігінің резекциясы, инвагинационды илеоасцедоанастомоз
52.402
Панкреатикоцистогастростомия
52.50
Жартылай панкреатэктомия
52.59
Ұйқы безінің басқа жартылай резекциясы
54.10
Лапаротомия
54.12
Жақындағы лапаратомияның орнында релапаратомия жасау
54.19
Басқа лапаротомия
54.23
Ішперде биопсиясы
54.30
Құрсақ қабырғасы немесе кіндік тінін немесе зақымданған бөлігін кесу немесе бұзу
54.40
Ішперде тінін кесу немесе бұзу
54.63
Құрсақ қабырғасын тігіп тастаудың басқа түрлері
54.64
Ішпердені тігіп тастау
54.94
Құрсақ-тамырлы шунт жасау
54.95
Ішпердені кесу
55.39
Бүйрек тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесудің немесе бұзудың басқа түрлері
55.50
Толық нефрэктомия
55.90
Бүйректегі басқа операциялар
57.61
Қуық құрылуының трансуретралды резекциясы
57.7114
Энтеропластикамен (ортотопиялық қуық жасаумен) брикер бойынша илеумкондуитпен немесе колонкондуитпен түбегейлі цистэктомия
59.00
Несеп шығару жолдарына басқа операциялар
59.91
Бүйрек жанындағы және перивезикалды тінді кесу
77.61
Жауырын, бұғана және көкірек қуысының (қабырға және төс) сүйектерінің тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесу
77.65
Сан сүйегінің тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесу
85.34
Басқа бір жақты тері асты мастэктомия
40.40
Мойын лимф түйіндерін қапты-фасциальды кесу, басқаша анықталмаған
40.41
Мойын лимфалық түйіндерін футлярлы-фасциалды кесу, біржақты
40.42
Мойын лимфалық түйіндерін футлярлы-фасциалды кесу, екі жақты
40.50
Лимфа түйіндерін түбегейлі кесу, басқаша дәлденбеген
40.51
Қолтық лимфа түйіндерін түбегейлі кесу
40.53
Бүйір лимфа түйіндерін түбегейлі кесу
40.54
Шаптың лимфа түйіндерін түбегейлі кесу
59.02
Бүйрек жанындағы немесе несептамыр жанындағы жабыспалардың басқа лизисі
07.92
Айыр безін кесу
39.57
Синтетикалық жамау түріндегі трансплантаттың көмегімен қан тамырларын қалпына келтіру
39.7946
Бауыр, ұйқы безі, жатыр ісіктерінің эндоваскулярлық химиоэмболизациясы
39.7900
Рентгеноэндоваскулярлық эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Әр түрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
39.7942
Бронх қолқаларын эндоваскулярлық эмболиялау
39.7949
Гепатоцеллюлярлық карцинома кезінде бауыр артерияларының химиоэмболизациясы
39.794
Тамырлардың эндоваскулярлы эмболизациясы
39.7944
Жамбас органдары, жатыр артерияларының тамырларын эндоваскулярлық эмболиялау
34.0010
Жаңартылған экстраперитонеалдық артқы экзентерация. Жүйелі аймақтық периаорталды және жамбас лимфодиссекция. Диафрагма стриппингі. Перитонеумэктомия
39.7948
Бауыр резекциясы алдында жаға тамыр тарамдарының эндоваскулярлы эмболизациясы
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
дәл белгіленбеген, қайталама
және анықталмаған
оқшауландырылған
ісіктер тізбесіне
2-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша рәсімдер мен манипуляциялар (дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшауландырылған ісіктер) кодтарының тізбесі -9 (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы
26.31
Ішінара сиаладенэктомия
40.11
Лимфа құрылымының биопсиясы
54.11
Диагностикалық Лапаротомия
28.11
Тонзиллалар мен аденоидтардың биопсиясы
40.19
Лимфа құрылымдарындағы басқа диагностикалық манипуляциялар
40.23
Аксиларлы лимфа түйінін кесу
40.24
Шап лимфа түйінін кесу
40.30
Лимфа түйінін жергілікті кесу
83.21
Жұмсақ тіндердің биопсиясы
83.39
Басқа жұмсақ тіндердің зақымдалған бөлігін кесу (щеткадан басқа)
83.49
Жұмсақ матаны кесудің басқа түрлері (щеткадан басқа)
86.11
Тері және тері асты тіндерінің биопсиясы
86.30
Терінің және тері астындағы тіндердің зардап шеккен аймағын тағы бір жергілікті кесу
86.09
Тері мен тері астындағы тіндердің басқа кесілуі
07.99
Тимус безіндегі басқа манипуляциялар
22.62
Заславский бойынша басқа әдіспен жоғарғы жақ қуысының зақымдалған бөлігін кесу
33.20
Кеуде қуысы ағзаларының торакоскопиялық биопсиясы
54.72
Құрсақ қабырғасындағы қалпына келтіретін манипуляциялардың басқа түрлері
54.73
Перитонеумдегі қалпына келтіретін манипуляциялардың басқа түрлері
54.74
Сальникте басқа да қалпына келтіру операциялары
54.75
Брижейкадағы қалпына келтіру манипуляцияларының басқа түрлері
54.92
Іш қуысынан бөгде затты алып тастау
83.21
Жұмсақ тіндердің биопсиясы
83.39
Басқа жұмсақ тіндердің зақымдалған бөлігін кесу (щеткадан басқа)
83.49
Жұмсақ матаны кесудің басқа түрлері (щеткадан басқа)
86.11
Тері және тері асты тіндерінің биопсиясы
86.30
Терінің және тері астындағы тіндердің зардап шеккен аймағын тағы бір жергілікті кесу
86.09
Тері мен тері астындағы тіндердің басқа кесілуі
07.99
Тимус безіндегі басқа манипуляциялар
22.62
Заславский бойынша басқа әдіспен жоғарғы жақ қуысының зақымдалған бөлігін кесу
33.20
Кеуде қуысы ағзаларының торакоскопиялық биопсиясы
54.72
Құрсақ қабырғасындағы қалпына келтіретін манипуляциялардың басқа түрлері
54.73
Перитонеумдегі қалпына келтіретін манипуляциялардың басқа түрлері
54.74
Сальникте басқа да қалпына келтіру операциялары
54.75
Брижейкадағы қалпына келтіру манипуляцияларының басқа түрлері
54.92
Іш қуысынан бөгде затты алып тастау
26.31
Ішінара сиаладенэктомия
40.11
Лимфа құрылымының биопсиясы
54.11
Диагностикалық Лапаротомия
28.11
Тонзиллалар мен аденоидтардың биопсиясы
40.19
Лимфа құрылымдарындағы басқа диагностикалық манипуляциялар
40.23
Аксиларлы лимфа түйінін кесу
40.24
Шап лимфа түйінін кесу
40.30
Лимфа түйінін жергілікті кесу
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын дәл
белгіленбеген, қайталама
және анықталмаған
оқшауландырылған
ісіктер тізбесіне
3-қосымша
2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы кодтарының тізбесі (дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған локализациялардың ісіктері)
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы

D92.231.026
Конформная лучевая терапия
D92.244.026
Лучевая терапия с модуляцией (изменением) интенсивности (флюенса) внутри пучка во время облучения рака молочной железы, органов головы и шеи
D92.245.026
Лучевая терапия с модулированной интенсивностью при раке женских гениталий
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
D92.201.029
Внутриполостная гамматерапия (при раке шейки матки и прямой кишки), РОД 5Гр
D92.410.057
Интраоперационная лучевая терапия
Приложение 4
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки,
новообразований не точно
обозначенных, вторичных
и неуточненных локализаций,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразования не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации) лучевой терапии 1 уровня
Код
Наименование
D92.241.026
Интенсивно-модулированная лучевая терапия опухолей различных локализаций
D92.242.026
Интенсивно-модулированная лучевая терапия злокачественных новообразований висцеральных органов грудной клетки, брюшной полости, малого таза и лимфом
D92.246.026
Лучевая терапия, управляемая по изображениям для опухолей отдельных локализаций
D92.202.030
Интерстициальная лучевая терапия (брахитерапия) локализованного рака предстательной железы
D92.201.030
Высокодозная брахитерапия рака предстательной железы
D92.203.030
Высокодозная брахитерапия при раке женских половых органов
D92.247.026
Дистанционная лучевая терапия с использованием фотонов на линейном ускорителе
Приложение 5
к перечню диагнозов
новообразований органов
грудной клетки,
новообразований не точно
обозначенных, вторичных
и неуточненных локализаций,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии
новообразований не точно обозначенных, вторичных и неуточненных локализации.
МНН
Характеристика
Абемациклиб
таблетка, 50 мг, 100 мг, 150 мг, 200 мг
Абиратерон
таблетка, 250 мг.
Акситиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 5 мг
Анастрозол
таблетка, 1 мг
Афатиниб
таблетка покрытая оболочкой 20 мг, 30 мг, 40 мг, 50 мг
Бактерии БЦЖ
порошок во флаконе и растворитель (50мл в контейнере) для приготовления суспензии для интравезикального введения
Бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 400 мг/16 мл
Бевацизумаб

D92.231.026
Конформды сәулелі терапия
D92.244.026
Бас және мойын ісіктері және сут безінің обырындағы сәулелендіру кезінде түйін ішінде жітілігінің (флюенса) модуляциясымен (өзгеруімен) сәулелік терапиясы
D92.245.026
Әйел жыныс мүшелерінің обырындағы жіті-модуляцияланған сәулелендіру терапиясы
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
D92.201.029
Жолақішілік гамматерапия (жатыр мойыны және тоқ ішек обыры кезінде), РОД 5Гр
D92.410.057
Интраоперациондық сәулелі терапия
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын дәл
белгіленбеген, қайталама
және анықталмаған
оқшауландырылған
ісіктер тізбесіне
4-қосымша
1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы кодтарының тізбесі (дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған локализациялардың ісіктері)
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
D92.241.026
Әртүрлі орындағы ісіктер кезіндегі қарқынды –модульденген сәулелік терапиясы
D92.242.026
Лимфомалар және кіші жанбас, құрсақ қуысы, висцералдық кеуде ағзаларының қатерлі ісіктерді жіті-модулирленген сәулелік терапиясы
D92.246.026
Жеке ошақтардағы ісіктер үшін бейнелермен басқармалы сәулелік терапиясы
D92.202.030
Еркектік бездің жергілікті обыры кезіндегі интерстициальдық сәулелік терапия (жоғары мөлшердегі брахитерапия)
D92.201.030
Еркектік без обырындағы жоғары мөлшердегі брахитерапия
D92.203.030
Әйел жаныс ағзаларының обыры кезіндегі жоғарыдозалы брахитерапия
D92.247.026
Сызықтық үдеткіште фотондарды қолдану арқылы қашықтықтан сәулелік терапия
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын дәл
белгіленбеген, қайталама
және анықталмаған
оқшауландырылған
ісіктер тізбесіне
5-қосымша
Ісіктерді емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі дәл белгіленбеген, қайталама және анықталмаған оқшаулау.
МНН
Сипаттамасы
L-аспарагиназа
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10 000 ХБ
L-аспарагиназа
көктамыр ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5000 ХБ
Абемациклиб
таблетка, 50 мг, 100 мг, 150 мг, 200 мг
Абиратерон
таблетка, 250 мг.
Акситиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 5 мг
Анастрозол
таблетка, 1 мг
Афатиниб
қабықшамен қапталған таблетка 20 мг, 30 мг, 40 мг, 50 мг
Бактерии БЦЖ
интравезикальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған құтыдағы ұнтақ және еріткіш (контейнерде 50мл)
Бевацизумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 400 мг / 16 мл
Бевацизумаб

концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/4 мл
Бендамустин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
Бикалутамид
таблетка, 150 мг
Бикалутамид
таблетки, 50 мг
Блеомицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 15 мг по 10 мг во флаконе
Бортезомиб
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, 1 мг
Бортезомиб
Лиофилизат д/пригот. р-ра д/в/в и п/к введения 3.5 мг: фл
Брентуксимаб
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий, 50 мг
Брентуксимаб ведотин
Порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий 50 мг
Вемурафениб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 240 мг
Винкристин
раствор для внутривенного введения 0,5 мг/мл, 2 мл
Винорелбин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
Гемцитабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
Гефитиниб
таблетка, 250 мг
Гидроксикарбамид
капсула, 500 мг
Гозерелин
имплантат пролонгированного действия для подкожного введения 3,6 мг
Гозерелин
имплантат для подкожного введения пролонгированного действия, 10,8 мг
Дабрафениб
капсула 50 мг, 75 мг
Дазатиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
Дазатиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 70 мг
Дакарбазин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 200 мг
Дакарбазин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 500 мг
Даунорубицин
порошок для приготовления раствора для инфузий, 20мг
Дегареликс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для иньекций в комплекте с растворителем, 120 мг
Дегареликс
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для иньекций в комплекте с растворителем, 80 мг
Денозумаб
раствор для подкожного введения 60 мг/мл
Децитабин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 100 мг/2 мл
Динатрия фолинат
раствор для инъекций, 400 мг/8 мл
Доксорубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл
Доксорубицин
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий 10 мг
Доксорубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Доксорубицин (пегилированный)
концентрат для приготовления раствора для инфузий 2мг/мл 10мл
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 20мг/мл
Доцетаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 80мг
Золедроновая кислота
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения 4 мг
Ибрутиниб****
Капсулы 140мг
Идарубицин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения 5мг
Иматиниб
таблетки/капсула, 100 мг
Интерферон - альфа 2b
6МЕ порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора
Интерферон - альфа 2b
9МЕ порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора
Интерферон - альфа 2b
3 млн МЕ порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора
Интерферон альфа 2b

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг / 4 мл
Бендамустин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 100 мг лиофилизат
Бикалутамид
таблетка, 150 мг
Бикалутамид
таблеткалар, 50 мг
Блеомицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 15 мг 10 мг құтыда
Бортезомиб
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 1 мг
Бортезомиб
Лиофилизат д / пригот. 3.5 мг енгізу р-ры д/в/в и п/к: ЖТ
Брентуксимаб
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ 50 мг
Вемурафениб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 240 мг
Винкристин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл, 2 мл
Винорелбин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг / мл
Гемцитабин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 200 мг
Гемцитабин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 1000 мг
Гефитиниб
таблетка, 250 мг
Гидроксикарбамид
капсула, 500 мг
Гозерелин
тері астына енгізуге арналған ұзақ әсерлі имплантат 3,6 мг
Гозерелин
ұзақ әсерлі тері астына енгізуге арналған имплантат, 10,8 мг
Дабрафениб
50 мг, 75 мг капсула
Дазатиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
Дазатиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 70 мг
Дакарбазин
инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/лиофилизат, 200 мг
Дакарбазин
инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/лиофилизат, 500 мг
Даунорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 20мг
Дегареликс
жиынтығында еріткіші бар иньекцияларға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 120 мг
Дегареликс
жиынтығында еріткіші бар иньекцияларға арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 80 мг
Денозумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг / мл
Децитабин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 50 мг
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді, 100 мг/2 мл
Динатрия фолинат
инъекцияға арналған ерітінді,400 мг / 8 мл
Доксорубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл
Доксорубицин
инъекция мен инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 10 мг
Доксорубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
Доксорубицин (пегилированный)
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 2мг/мл 10мл
Доцетаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20мг / мл
Доцетаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 80мг
Золедроновая кислота
вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 4 мг
Ибрутиниб****
Капсулалар 140мг
Идарубицин
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 5мг
Иматиниб
таблеткалар / капсула, 100 мг
Интерферон - альфа 2b
6ме инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
Интерферон - альфа 2b
9ме инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
Интерферон - альфа 2b
3 млн ХБ инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
Интерферон альфа 2b

18МЕ (6 доз по 3млн МЕ), порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора / шприц-тюбик / раствор для инъекций
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 40 мг/2 мл
Иринотекан
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для внутривенного введени, 500мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000мг
Ифосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 2000мг
Кабазитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60 мг/1.5 мл в комплекте с растворителем 4.5 мл
Кальция фолинат
порошок лиофилизат для приготовления раствора 50мг/мл
Капецитабин
таблетка, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/мл по 15 мл во флаконе
Карбоплатин 450 мг
раствор для инъекций 450 мг/45 мл по 45 мл во во флаконе
Кармустин*
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 100 мг
Кладрибин
раствор для инъекций 1%
Кобиметиниб
таблетка 20 мг
Кризотиниб
капсула 200 мг, 250 мг
Ланреотид
лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия 30 мг
Ланреотид
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения в предварительно наполненных шприцах с иглой 120 мг
Ланреотид
раствор для инъекций пролонгированного высвобождения в предварительно наполненных шприцах с иглой 90 мг
Лапатиниб
таблетка 250 мг
Лейпрорелин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 45 мг
Лейпрорелин
порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для иньекций 11,25 мг
Лейпрорелин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем 22,5 мг
Леналидомид
капсулы 15 мг
Леналидомид
капсулы 25 мг
Ленограстим
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного и внутривенного введения 33,6 млн МЕ
Летрозол
таблетка, 2,5 мг
Мелфалан
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций 50 мг; Упаковка 50 мг — флаконы стеклянные в комплекте с растворителем
Меркаптопурин
таблетка 50 мг
Месна
раствор для инъекций во флаконе 100 мг/мл объем 10,0мл
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл 1,5 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 0,75 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 1 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 50 мг/мл
Митоксантрон
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл
Нилотиниб
капсула, 200 мг
Оксалиплатин
концентрат для приготовления инфузионного раствора 5 мг/мл 10 мл
Оксалиплатин
порошок, лиофилизат для приготовления инфузионного раствора 50 мг
Октреотид

18ме (3 млн ХБ 6 доза), инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ / шприц-тюбик / инъекцияға арналған ерітінді
Ипилимумаб
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл, 10 мл
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг / 15 мл
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 40 мг / 2 мл
Иринотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг / 5 мл
Ифосфамид
көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
Ифосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000мг
Ифосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 2000мг
Кабазитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60 мг/1.5 мл, жиынтығында 4.5 мл еріткіші бар
Кальция фолинат
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат ұнтағы 50мг / мл
Капецитабин
таблетка, 500 мг
Карбоплатин 150 мг
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/мл 15 мл құтыда
Карбоплатин 450 мг
инъекцияға арналған ерітінді 450 мг/45 мл 45 мл құтыда
Кармустин*
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 100 мг лиофилизат
Кладрибин
инъекцияға арналған ерітінді 1%
Кобиметиниб
20 мг таблетка
Кризотиниб
капсула 200 мг, 250 мг
Ланреотид
бұлшықет ішіне енгізу үшін ұзақ әсерлі суспензия дайындауға арналған лиофилизат 30 мг
Ланреотид
120 мг инесі бар алдын ала толтырылған шприцтердегі босап шығуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді
Ланреотид
90 мг инесі бар алдын ала толтырылған шприцтердегі босап шығуы ұзартылған инъекцияға арналған ерітінді
Лапатиниб
250 мг таблетка
Лейпрорелин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтықта еріткіші бар лиофилизат 45 мг
Лейпрорелин
иньекцияларға арналған суспензия дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 11,25 мг
Лейпрорелин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтықта еріткіші бар лиофилизат 22,5 мг
Леналидомид
капсулалар 15 мг
Леналидомид
капсулалар 25 мг
Ленограстим
тері астына және көктамыр ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 33,6 млн ХБ
Летрозол
таблетка, 2,5 мг
Мелфалан
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг; 50 мг қаптама — еріткіші бар жиынтықтағы шыны құтылар
Меркаптопурин
50 мг таблетка
Месна
құтыдағы инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл көлемі 10,0 мл
Метотрексат
таблетка, 2,5 мг
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл 1,5 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 0,75 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 1 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл
Митоксантрон
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл
Нилотиниб
капсула, 200 мг
Оксалиплатин
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 5 мг/мл 10 мл
Оксалиплатин
ұнтақ, инфузиялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 50 мг
Октреотид

Раствор для подкожных инъекций 0,05мг/мл
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций 0,1мг/мл
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 30мг
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 20мг
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем 10мг
Олапариб
капсулы 150мг
Олапариб
капсулы 100мг
Осимертиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40мг, 80мг
Пазопаниб
таблетка 200мг
Пазопаниб
таблетка 400мг
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/50 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Палбоциклиб
капсула 75 мг, 100 мг, 125 мг
Памидроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий 90мг/30 мл
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/5 мл; 20мг/мл
Пембролизумаб
Раствор для внутривенных инфузий, 25 мг/мл по 4 мл; Концентрат для внутривенных инфузий, 25 мг/мл по 4 мл
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий во флаконе 100 мг
Пертузумаб
концентрат для приготовления инфузионного раствора 420 мг/14 мл
Пэгаспаргаза
раствор для инъекций 3750 МЕ, 5мл
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл
Рамуцирумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10мг/мл 10мл; 10мг/мл 50мл
Регорафениб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 40 мг
Рибоциклиб
таблетка, 200 мг
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 10мг/50мл
Ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий 10мг/10мл
Сорафениб
таблетка 200 мг
Сунитиниб
капсула 25 мг
Тамоксифен
таблетка 20 мг
Тегафур
капсула 400 мг
Темозоломид
капсула, 250 мг
Темозоломид
капсула 140 мг
Темозоломид
капсула 180 мг
Темозоломид
капсула 100 мг
Темозоломид
Капсулы 100мг
Топотекан
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 4 мг
Торемифен
таблетка 20 мг
Торемифен
таблетки 60 мг
Трабектедин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий1 мг
Траметиниб
таблетка покрытая оболочкой 0,5 мг, 2 мг
Трастузумаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 440 мг
Трастузумаб
раствор для инъекций, 120 мг / мл, 5 мл
Трастузумаб эмтанзин
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 160 мг
Треосульфан
порошок для приготовления раствора для инфузий 1000 мг
Трипторелин

Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,05 мг/мл
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл
Октреотид
Жиынтығында еріткіші 30мг инъекцияға арналған суспензия дайындауға арналған микросфералар
Октреотид
Жиынтығында еріткіші бар инъекцияға арналған суспензия дайындауға арналған микросфералар 20мг
Октреотид
Жиынтығында еріткіші бар инъекцияға арналған суспензия дайындауға арналған микросфералар 10мг
Олапариб
капсулалар 150мг
Олапариб
капсулалар 100мг
Осимертиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40мг, 80мг
Пазопаниб
таблетка 200мг
Пазопаниб
400 мг таблетка
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/50 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Палбоциклиб
75 мг, 100 мг, 125 мг капсула
Памидроновая кислота
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат 90мг / 30 мл
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат, 100 мг/5 мл; 20 мг / мл
Пембролизумаб
Көктамыр ішіне инфузияға арналған ерітінді, 4 мл-ден 25 мг/мл; көктамыр ішіне инфузияға арналған Концентрат, 4 мл-ден 25 мг/мл
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
Пеметрексед
100 мг құтыдағы инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Пертузумаб
инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат 420 мг / 14 мл
Пэгаспаргаза
инъекцияға арналған ерітінді 3750 ХБ, 5мл
Пэгфилграстим
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг / 0,6 мл
Рамуцирумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10мг/мл 10мл; 10мг / мл 50мл
Регорафениб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
Рибоциклиб
таблетка, 200 мг
Ритуксимаб
көктамыр ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10мг/50мл
Ритуксимаб
көктамыр ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10мг / 10мл
Сорафениб
200 мг таблетка
Сунитиниб
25 мг капсула
Тамоксифен
20 мг таблетка
Тегафур
400 мг капсула
Темозоломид
капсула, 250 мг
Темозоломид
140 мг капсула
Темозоломид
180 мг капсула
Темозоломид
100 мг капсула
Темозоломид
Капсулалар 100мг
Топотекан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 4 мг
Торемифен
20 мг таблетка
Торемифен
таблеткалар 60 мг
Трабектедин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
Траметиниб
қабықпен қапталған таблетка 0,5 мг, 2 мг
Трастузумаб
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 440 мг
Трастузумаб
инъекцияға арналған ерітінді, 120 мг / мл, 5 мл
Трастузумаб эмтанзин
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 160 мг
Треосульфан
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 1000 мг
Трипторелин

лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в шприц-ампуле в комплекте с растворителем 1мл в шприц-ампуле 3,75мг
Трипторелин
раствор для инъекций 0,1мг/мл 1мл
Трипторелин
лиофилизат для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения 11,25 мг
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
Филграстим
раствор для инъекций 30 млн МЕ/0,5 мл
Флударабин
порошок лиофилизированный или концентрат для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Флударабин
таблетка, 10 мг
Фторурацил
раствор для инъекций или концентрат для приготовления раствора для инфузий 250 мг/5 мл
Фторурацил**
раствор для инъекций 500 мг
Фулвестрант
раствор для внутримышечных инъекций в шприце 250мг/5мл, 5 мл
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Церитиниб
капсулы 150 мг
Цетуксимаб
раствор для инфузий 5 мг/мл 20 мл
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 0,2 г
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
Цисплатин
раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
Цитарабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 100 мг/раствор для инъекций и инфузий 100 мг
Цитарабин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 1000 мг/раствор для инъекций и инфузий 1000 мг
Эверолимус
таблетка, 10 мг
Эверолимус
таблетки 5 мг
Энзалутамид
капсулы 40 мг
Эпирубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 10 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл
Эпирубицин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/25 мл
Эрлотиниб
таблетка покрытая оболочкой 100 мг
Эрлотиниб
таблетка, 150 мг
Этопозид
раствор для инъекций 100 мг/5 мл
Этопозид
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг/5 мл
L-аспарагиназа
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 10 000 МЕ
L-аспарагиназа
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения 5000 МЕ
Олапариб
таблетка 150 мг
Осимертиниб
таблетка 40 мг
Приложение 42 к перечню
Приложение 70-6
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований брюшной полости, которые согласно
Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ 10
Наименование

жиынтығында 3,75 мг шприц-ампуладағы 1мл еріткіші бар шприц-ампуладағы инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Трипторелин
инъекцияға арналған ерітінді 0,1 мг/мл 1мл
Трипторелин
бұлшықет ішіне енгізу үшін ұзақ әсерлі суспензия дайындауға арналған лиофилизат 11,25 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 30 млн ХБ / 0,5 мл
Флударабин
лиофилизирленген ұнтақ немесе инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Флударабин
таблетка, 10 мг
Фторурацил
инъекцияға арналған ерітінді немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 250 мг/5 мл
Фторурацил**
инъекцияға арналған ерітінді 500 мг
Фулвестрант
шприцтегі бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді 250мг/5мл, 5 мл
Фулвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций шприцте
Церитиниб
капсулалар 150 мг
Цетуксимаб
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 20 мл
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Цитарабин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 100 мг / инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 100 мг
Цитарабин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 1000 мг / инъекция мен инфузияға арналған ерітінді 1000 мг
Эверолимус
таблетка, 10 мг
Эверолимус
таблеткалар 5 мг
Энзалутамид
капсулалар 40 мг
Эпирубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 10 мг
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл
Эпирубицин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг / 25 мл
Эрлотиниб
қабықшамен қапталған таблетка 100 мг
Эрлотиниб
таблетка, 150 мг
Этопозид
инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл
Этопозид
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг / 5 мл
Осы тізбеге
42-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-6-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын ішперде қуысының ісіктері диагноздардың тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

C22.0
Печеночноклеточный рак
C22.1
Рак внутрипеченочного желчного протока
C22.2
Гепатобластома
C22.3
Ангиосаркома печени
C22.4
Другие саркомы печени
C22.7
Другие уточненные раки печени
C22.9
Злокачественное новообразование: печень неуточненная
C23
Злокачественное новообразование желчного пузыря
C24.0
Злокачественное новообразование внепеченочного желчного протока
C24.1
Злокачественное новообразование ампулы фатерова сосочка
C24.8
Злокачественное новообразование ампулы фатерова сосочка
C24.9
Злокачественные новообразования желчных путей, неуточненное
C25.0
Злокачественное новообразование головки поджелудочной железы
C25.1
Злокачественное новообразование тела поджелудочной железы
C25.2
Злокачественное новообразование хвоста поджелудочной железы
C25.3
Злокачественное новообразование протока поджелудочной железы
C25.4
Злокачественное новообразование островковых клеток (островков Лангерганса) поджелудочной железы
C25.7
Злокачественное новообразование других частей поджелудочной железы
C25.8
Поражение поджелудочной железы, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций.
C25.9
Злокачественное новообразование: поджелудочной железы неуточненное
C78.7
Вторичное злокачественное новообразование печени
C15.0
Злокачественное новообразование шейного отдела пищевода
C15.1
Злокачественное новообразование грудного отдела пищевода
C15.2
Злокачественное новообразование абдоминального отдела пищевода
C15.3
Злокачественное новообразование верхней трети пищевода
C15.4
Злокачественное новообразование средней трети пищевода
C15.5
Злокачественное новообразование нижней трети пищевода
C15.8
Злокачественное поражение пищевода, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C15.9
Злокачественное новообразование пищевода неуточненное
C16.0
Злокачественное новообразование кардии желудка
C16.1
Злокачественное новообразование дна желудка
C16.2
Злокачественное новообразование тела желудка
C16.3
Злокачественное новообразование преддверия желудка
C16.4
Злокачественное новообразование привратника желудка
C16.5
Злокачественное новообразование малой кривизны желудка неуточненной части
C16.6
Злокачественное новообразование большой кривизны желудка неуточненной части
C16.8
Злокачественное поражение желудка, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C16.9
Злокачественное новообразование желудка неуточненной локализации
C17.0
Злокачественное новообразование двенадцатиперстной кишки
C17.1
Злокачественное новообразование тощей кишки
C17.2
Злокачественное новообразование подвздошной кишки
C17.3
Злокачественное новообразование дивертикула Меккеля

C22.0
Бауыржасушалы обыр
C22.1
Бауыр ішілік өт түтігінің обыры
C22.2
Гепатобластома
C22.3
Бауыр ангиосаркомасы
C22.4
Бауырдың басқа саркомалары
C22.7
Бауырдың анықталған басқа обырлары
C22.9
Бауырдың анықталмаған қатерлі ісігі
C23
Өтқалтаның қатерлі ісігі
C24.0
Бауырдан тыс өт түтіктерінің қатерлі ісігі
C24.1
Фатер бүртігі ампуласының қатерлі ісігі
C24.8
Өт жолдарының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C24.9
Өт жолдарының анықталмаған қатерлі ісігі
C25.0
Ұйқыбез басының қатерлі ісігі
C25.1
Ұйқыбез денесінің қатерлі ісігі
C25.2
Ұйқыбез құйрығының қатерлі ісігі
C25.3
Ұйқыбез түтігінің қатерлі ісігі
C25.4
Ұйқыбездің аралдық жасушаларының қатерлі ісігі
C25.7
Ұйқыбездің басқа бөліктерінің қатерлі ісігі
C25.8
Ұйқыбездің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқанқатерлі зақымдануы
C25.9
Ұйқыбездің анықталмаған қатерлі ісігі
C78.7
Бауырдың салдарлық қатерлі ісігі
C15.0
Өнештің мойын бөлігінің қатерлі ісігі
C15.1
Өңештің кеуделік бөлігінің қатерлі ісігі
C15.2
Өңештің құрсақтық бөлігінің қатерлі ісігі
C15.3
Өңештің жоғарғы үштен жоғарғы бір бөлігінің қатерлі ісігі
C15.4
Өңештің үштен ортаңғы бір бөлігінің қатерлі ісігі
C15.5
Өңештің үштен төменгі бір бөлігінің қатерлі ісігі
C15.8
Өңештің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C15.9
Өңештің орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C16.0
Асқазан кардиясының қатерлі ісігі
C16.1
Асқазан түбінің қатерлі ісігі
C16.2
Асқазан денесінің қатерлі ісігі
C16.3
Қақпаша кіребірісінің қатерлі ісігі
C16.4
Қақпашаның қатерлі ісігі
C16.5
Асқазан кіші иінінің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C16.6
Асқазан үлкен иінінің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C16.8
Асқазанның жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C16.9
Асқазанның орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C17.0
Ұлтабардың қатерлі ісігі
C17.1
Ашішектің қатерлі ісігі
C17.2
Мықынішектің қатерлі ісігі
C17.3
Меккель бүйірқалтасының қатерлі ісігі

C17.8
Злокачественное поражение тонкого кишечника, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C17.9
Злокачественное новообразование тонкого кишечника неуточненной локализации
C18.0
Злокачественное новообразование слепой кишки
C18.1
Злокачественное новообразование червеобразного отростка
C18.2
Злокачественное новообразование восходящей ободочной кишки
C18.3
Злокачественное новообразование печеночного изгиба ободочной кишки
C18.4
Злокачественное новообразование поперечной ободочной кишки
C18.5
Злокачественное новообразование селезеночного изгиба ободочной кишки
C18.6
Злокачественное новообразование нисходящей ободочной кишки
C18.7
Злокачественное новообразование сигмовидной кишки
C18.8
Злокачественное поражение ободочной кишки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C18.9
Злокачественное новообразование ободочной кишки неуточненной локализации
C19
Злокачественное новообразование ректосигмоидного соединения
C20
Злокачественное новообразование прямой кишки
C21.0
Злокачественное новообразование заднего прохода неуточненной локализации
C21.1
Злокачественное новообразование анального канала
C21.2
Злокачественное новообразование клоакогенной зоны
C21.8
Злокачественное поражение прямой кишки, заднего прохода [ануса] и анального канала, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C26.0
Злокачественное новообразование кишечного тракта неуточненной части
C26.1
Злокачественное новообразование селезенки
C26.8
Злокачественное поражение органов пищеварения, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C26.9
Злокачественное новообразование неточно обозначенной локализации в пределах пищеварительной системы
C45.1
Мезотелиома брюшины
C48.0
Злокачественное новообразование забрюшинного пространства
C48.1
Злокачественное новообразование уточненных частей брюшины
C48.2
Злокачественное новообразование брюшины неуточненной части
C48.8
Злокачественное поражение забрюшинного пространства и брюшины, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C76.2
Злокачественное новообразование живота, неточно обозначенной локализации
C78.4
Вторичное злокачественное новообразование тонкого кишечника
C78.5
Вторичное злокачественное новообразование толстого кишечника и прямой кишки
C78.6
Вторичное злокачественное новообразование забрюшинного пространства и брюшины
C78.8
Вторичное злокачественное новообразование других и неуточненных органов пищеварения
D00.1
Карцинома in situ пищевода
D00.2
Карцинома in situ желудка
D01.0
Карцинома in situ ободочной кишки
D01.1
Карцинома in situ ректосигмоидного соединения

C17.8
Жіңішке ішектің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C17.9
Жіңішке ішектің орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C18.0
Бүйеннің қатерлі ісігі
C18.1
Құрт тәрізді өсіндінің [аппендикстің] қатерлі ісігі
C18.2
Жоғарылаған тоқішектің қатерлі ісігі
C18.3
Бауырлық иілістің қатерлі ісігі
C18.4
Көлденең тоқішектің қатерлі ісігі
C18.5
Көкбауырлық иілістің қатерлі ісігі
C18.6
Төмендеген тоқішектің қатерлі ісігі
C18.7
Сигма тәрізді ішектің қатерлі ісігі
C18.8
Тоқішектің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлізақымдануы
C18.9
Тоқішектің, орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C19
Ректосигмоидтік қосылыстың қатерлі ісігі
C20
Тік ішектің қатерлі ісігі
C21.0
Айналшықтың орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C21.1
Айналшық каналының қатерлі ісігі
C21.2
Клоакатекті аймақтың қатерлі ісігі
C21.8
Тік ішектің, айналшықтың [анустың] және айналшық каналыныңжоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C26.0
Ішек трактісінің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C26.1
Көкбауырдың қатерлі ісігі
C26.8
Ас қорыту ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C26.9
Ас қорыту жүйесінің шегінде орналасу орны дәл белгіленбеген қатерлі ісігі
C45.1
Ішперде мезотелиомасы
C48.0
Ішперде арты кеңістігінің қатерлі ісігі
C48.1
Ішперденің анықталған бөліктерінің қатерлі ісігі
C48.2
Ішперденің анықталмаған бөліктерінің қатерлі ісігі
C48.8
Ішперде арты кеңістігі мен ішперденің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C76.2
Құрсақтың қатерлі ісігі
C78.4
Жіңішке ішектің салдарлық қатерлі ісігі
C78.5
Тоқ және тік ішектердің салдарлық қатерлі ісігі
C78.6
Ішперде мен ішперде арты кеңістігінің салдарлық қатерлі ісігі
C78.8
Ас қорыту ағзаларының басқа және анықталмаған салдарлық қатерлі ісігі
D00.1
Өңештің in situ карциномасы
D00.2
Асқазанның in situ карциномасы
D01.0
Тоқішектің in situ карциномасы
D01.1
Ректосигмалық қосылыстың in situ карциномасы

D01.2
Карцинома in situ прямой кишки
D01.3
Карцинома in situ заднего прохода и анального канала
D01.4
Карцинома in situ других и неуточненных частей кишечника
D01.7
Карцинома in situ других уточненных органов пищеварения
D01.9
Карцинома in situ органов пищеварения неуточненных
D12.0
Доброкачественное новообразование слепой кишки
D12.1
Доброкачественное новообразование червеобразного отростка
D12.2
Доброкачественное новообразование восходящей ободочной кишки
D12.3
Доброкачественное новообразование поперечной ободочной кишки
D12.4
Доброкачественное новообразование нисходящей ободочной кишки
D12.5
Доброкачественное новообразование сигмовидной кишки
D12.6
Доброкачественное новообразование ободочной кишки неуточненной части
D12.7
Доброкачественное новообразование ректосигмоидного соединения
D12.8
Доброкачественное новообразование прямой кишки
D12.9
Доброкачественное новообразование заднего прохода и анального канала
D13.0
Доброкачественное новообразование пищевода
D13.1
Доброкачественное новообразование желудка
D13.2
Доброкачественное новообразование двенадцатиперстной кишки
D13.3
Доброкачественное новообразование других и неуточненных частей тонкого кишечника
D13.9
Доброкачественное новообразование неточно обозначенных локализаций в пределах пищеварительной системы
D17.5
Доброкачественное новообразование жировой ткани внутрибрюшных органов
D19.1
Доброкачественное новообразование мезотелиальной ткани брюшины
D20.0
Доброкачественное новообразование мягких тканей забрюшинного пространства
D20.1
Доброкачественное новообразование мягких тканей брюшины
D37.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера желудка
D37.2
Новообразование неопределенного и неизвестного характера тонкого кишечника
D37.3
Новообразование червеобразного отростка
D37.4
Новообразование неопределенного и неизвестного характера ободочной кишки
D37.5
Новообразование неопределенного и неизвестного характера прямой кишки
D37.9
Новообразование неопределенного и неизвестного характера органов пищеварения неуточненных
D48.3
Новообразование неопределенного и неизвестного характера забрюшинного пространства
D48.4
Новообразование неопределенного и неизвестного характера брюшины
D01.5
Карцинома in situ печени, желчного пузыря и желчных протоков
D13.4
Доброкачественное новообразование печени
D13.5
Доброкачественное новообразование внепеченочных желчных протоков
D13.6
Доброкачественное новообразование поджелудочной железы
D13.7
Доброкачественное новообразование островковых клеток (островков Лангерганса) поджелудочной железы
D37.6
Новообразование неопределенного и неизвестного характера печени, желчного пузыря и желчных протоков

D01.2
Тік ішектің in situ карциномасы
D01.3
Артқы өтіс [анус] пен артқы өтіс өзегінің in situ карциномасы
D01.4
Ішектің басқа және анықталмаған бөлімдерінің in situ карциномасы
D01.7
Басқа анықталған ас қорыту ағзаларының in situ карциномасы
D01.9
Анықталмаған ас қорыту ағзаларының in situ карциномасы
D12.0
Соқыр ішектің қатерсіз өспесі
D12.1
Құрт тәрізді өсіндінің [аппендикстің] қатерсіз өспесі
D12.2
Жоғары көтерілуші тоқішектің қатерсіз өспесі
D12.3
Көлденең тоқішектің қатерсіз өспесі
D12.4
Төмен түсетін тоқішектің қатерсіз өспесі
D12.5
Сигма тәрізді ішектің қатерсіз өспесі
D12.6
Тоқішектің анықталмаған бөлімінің қатерсіз өспесі
D12.7
Ректосигмалық қосылыстың қатерсіз өспесі
D12.8
Тік ішектің қатерсіз өспесі
D12.9
Артқы өтістің [анустың] және анус арнасының қатерсіз өспесі
D13.0
Өңештің қатерсіз өспесі
D13.1
Асқазанның қатерсіз өспесі
D13.2
Ұлтабардың қатерсіз өспесі
D13.3
Жіңішке ішектің басқа және анықталмаған бөлімдерінің қатерсіз өспесі
D13.9
Ас қорыту жүйесінің шегіндегі, орналасуы дәл анықталмаған қатерсіз өспе
D17.5
Қүрсақ ағзалары май тінінің қатерсіз өспесі
D19.1
Ішперденің мезотелийлік тінінің қатерсіз өспесі
D20.0
Ішперде арты кеңістігінің қатерсіз өспесі
D20.1
Ішперденің қатерсіз өспесі
D37.1
Асқазанның анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D37.2
Жіңішке ішектің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D37.3
Құрт тәрізді өсіндінің [аппендикстің] анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D37.4
Тоқішектің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D37.5
Тік ішектің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D37.9
Ас қорыту ағзаларыныңанықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D48.3
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Ішперде арты кеңістігінің
D48.4
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Ішперденің
D01.5
Бауырдың, өт қалтасы мен өт жолдарының in situ карциномасы
D13.4
Бауырдың қатерсіз өспесі
D13.5
Бауырдан тыс өт жолдарының қатерсіз өспесі
D13.6
Ұйқыбездің қатерсіз өспесі
D13.7
Ұйқыбездің аралдық жасушаларының қатерсіз өспесі
D37.6
Бауырдың, өт қалта және өт жолдарының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі

D37.7
Новообразование неопределенного характера поджелудочная железа
К перечню диагнозов новообразований брюшной полости, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, на пищевод и желудок при новообразованиях пищеварительной системы (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, на печень, желчный пузырь, поджелудочную железу, селезенку при новообразованиях пищеварительной системы (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, на кишечник при новообразованиях пищеварительной системы (применяются как основные операции) согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования брюшной полости) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень кодов тарификатора (новообразования брюшной полости) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
6) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании брюшной полости согласно приложению 6 к перечню диагнозов новообразования брюшной полости), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований брюшной
полости, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, на пищевод и желудок при новообразованиях пищеварительной системы (применяются как основные операции)
КодМКБ9
Наименование

D37.7
Басқа ас қорыту ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D01.7
Басқа нақтыланған ас қорыту органдарының in situ карциномасы
D13.0
Өңештің қатерсіз ісігі
D13.1
Асқазанның қатерсіз ісігі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі (құрсақ қуысының ісіктері) диагноздардың тізбесіне мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (ішперде қуысының ісіктері) тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес өңеш пен асқазанға -9, ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі;
2) ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі бауырға, өт қабына, ұйқы безіне, көкбауырға -9 аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі (ішперде қуысының ісіктері) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес (ішперде қуысының ісіктері);
3) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (ішперде қуысының ісіктері) тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі ішекке -9 (негізгі операциялар ретінде қолданылады) операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (ішперде қуысының ісіктері) тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (ішперде қуысының ісіктері) тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі;
6) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (ішперде қуысының ісіктері) тізбесіне 6-қосымшаға сәйкес ішперде қуысының ісіктері кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі бекітілсін.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
ішперде қуысының ісіктері
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі өңеш пен асқазанға -9 аурулары мен денсаулығына байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

44.99
Прочие манипуляции на желудке
44.65
Эзофагогастропластика
39.57
Восстановление кровеносного сосуда при помощи синтетического имплантата в виде заплаты
42.87
Другие виды трансплантата в пищевод
42.85
Устранение стриктуры пищевода
42.91
Перевязка расширенных вен пищевода и желудка
39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований брюшной
полости, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, на печень, желчный пузырь, поджелудочную железу, селезенку
при новообразованиях пищеварительной системы (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

44.99
Асқазандағы басқа манипуляциялар
44.65
Эзофагогастропластика
39.57
Синтетикалық жамау түріндегі трансплантаттың көмегімен қан тамырларын қалпына келтіру
42.87
Өңештегі трансплантанттың басқа түрлері
42.85
Өңеш құрылымын жою
42.91
Өңештің және асқазанның кеңейген тамырларын таңу
39.7900
Рентгеноэндоваскулярлық эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Әр түрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
ішперде қуысының ісіктері
диагноздардың тізбесіне
2-қосымша
Ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі бауырға, өт қабына, ұйқы безіне, көкбауырға -9 аурулары мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

52.6
Полное удаление поджелудочной железы
Приложение 3
к перечню диагнозов
новообразований брюшной
полости, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования брюшной полости)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, на кишечник при новообразованиях пищеварительной системы
(применяются как основные операции)
КодМКБ9
Наименование

52.6
Ұйқы безін толықтай алып тастау
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
ішперде қуысының ісіктері
диагноздардың тізбесіне
3-қосымша
Ас қорыту жүйесінің ісіктері кезіндегі ішекке аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (ішперде қуысының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

концентрат для приготовления раствора для инфузий 4мг/5мл
Денозумаб( Эксгива )
раствор для подкожного введения 70 мг/мл
Клодроновая кислота
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 800 мг
Памидроновая кислота
концентрат для приготовления раствора для инфузий 90 мг/30 мл
Рамуцирумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10мг/мл; 100мг/10мл
Регорафениб
таблетки 40мг
Панитумумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100мг/5мл
Кальция фолинат
порошок лиофилизат для приготовления раствора 50мг/мл
Денозумаб
раствор для подкожного введения 60 мг/мл
Октреотид
раствор для внутривенного и подкожного введения
Винкристин
раствор для внутривенного введения 0,5 мг/мл, 2 мл
Приложение 43 к перечню
Приложение 70-7
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата
и соединительной ткани, которые согласно Международной статистической
классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
КодМКБ10
Наименование
C47.0
Злокачественное новообразование периферических нервов головы, лица и шеи
C47.1
Злокачественное новообразование периферических нервов верхней конечности, включая область плечевого сустава
C47.2
Злокачественное новообразование периферических нервов нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
C47.3
Злокачественное новообразование периферических нервов грудной клетки
C47.4
Злокачественное новообразование периферических нервов живота
C47.5
Злокачественное новообразование периферических нервов таза
C47.6
Злокачественное новообразование периферических нервов туловища неуточненное
C47.8
Злокачественное поражение периферических нервов и вегетативной нервной системы, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C47.9
Злокачественное поражение периферических нервов и вегетативной нервной системы неуточненной локализации
C49.0
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей головы, лица и шеи
C49.1
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей верхней конечности, включая область плечевого сустава
C49.2
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
C49.3
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей грудной клетки
C49.4
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей живота
C49.5
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей таза

инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 4мг/5мл
Денозумаб( Эксгива )
тері астына енгізуге арналған ерітінді 70 мг/мл
Клодроновая кислота
таблетки, үлбірлі қабықпен қапталған 800 мг
Памидроновая кислота
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 90 мг/30 мл
Рамуцирумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10мг/мл; 100мг/10мл
Регорафениб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар 40 мг
Панитумумаб
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 20 мг/ мл (100 мг / 5 мл)
Кальция фолинат
ерітінді дайындауға арналған лиофилизат ұнтағы 50мг / мл
Трифлуридин
таблетки 15м, 18мг
Ипилимумаб
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл, 10 мл
Денозумаб
тері астына енгізуге арналған ерітінді 60 мг / мл
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді 0,05 мг/мл
Винкристин
вена ішіне енгізуге арналған ерітінді 0,5 мг/мл, 2 мл
Осы тізбеге
43-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-7-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері диагноздарының тізбесі
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы
C47.0
Бастың, беттің және мойынның шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.1
Иық белдеуі аймағын қоса алғандағы қолдың шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.2
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқтың шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.3
Кеуде торы шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.4
Іштің шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.5
Жамбастың шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.6
Дененің анықталмаған шеткі нервілерінің қатерлі ісігі
C47.8
Шеткі нервілер мен вегетаттивтік нерв жүйесінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C47.9
Орналасуы анықталмаған шеткі нервілер мен вегетативтік нерв жүйесінің қатерлі ісігі
C49.0
Бастың, беттің және мойынның дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.1
Иық белдеуі аймағын қоса алғандағы қолдың дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.2
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқтың дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.3
Кеуде торының дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.4
Іштің дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.5
Жамбастың дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі

C49.6
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей туловища неуточненной локализации
C49.8
Злокачественное поражение соединительной и мягких тканей, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C49.9
Злокачественное новообразование соединительной и мягких тканей неуточненной локализации
C40.0
Злокачественное новообразование лопатки и длинных костей верхней конечности
C40.1
Злокачественное новообразование коротких костей верхней конечности
C40.2
Злокачественное новообразование длинных костей нижней конечности
C40.3
Злокачественное новообразование коротких костей нижней конечности
C40.8
Злокачественное поражение костей и суставных хрящей конечностей, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C40.9
Злокачественное новообразование костей и суставных хрящей конечности неуточненной локализации
C41.0
Злокачественное новообразование костей черепа и лица
C41.1
Злокачественное новообразование нижнечелюстной кости
C41.2
Злокачественное новообразование позвоночного столба
C41.3
Злокачественное новообразование ребер, грудины и ключицы
C41.4
Злокачественное новообразование костей таза, крестца и копчика
C41.8
Злокачественное поражение костей и суставных хрящей, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C41.9
Злокачественное новообразование костей и суставных хрящей неуточненное
C76.4
Злокачественное новообразование верхней конечности, неточно обозначенной локализации
C76.5
Злокачественное новообразование нижней конечности, неточно обозначенной локализации
C79.5
Вторичное злокачественное новообразование костей и костного мозга
D16.0
Доброкачественное новообразование лопатки и длинных костей верхней конечности
D16.1
Доброкачественное новообразование коротких костей верхней конечности
D16.2
Доброкачественное новообразование длинных костей нижней конечности
D16.3
Доброкачественное новообразование коротких костей нижней конечности
D16.4
Доброкачественное новообразование костей черепа и лица
D16.6
Доброкачественное новообразование позвоночного столба
D16.8
Доброкачественное новообразование костей таза, крестца и копчика
D16.9
Доброкачественное новообразование костей и суставных хрящей неуточненных
D21.0
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей головы, лица и шеи
D21.1
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей верхней конечности, включая область плечевого сустава
D21.2
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей нижней конечности, включая область тазобедренного сустава

C49.6
Орналасу орны анықталмаған дененің дәнекер және жұмсақ тіндерінің қатерлі ісігі
C49.8
Дәнекер және жұмсақ тіндердің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C49.9
Орналасу орны анықталмаған дәнекер және жұмсақ тіндердің қатерлі ісігі
C40.0
Жауырын мен қолдың ұзын сүйектерінің қатерлі ісігі
C40.1
Қолдың қысқа сүйектерінің қатерлі ісігі
C40.2
Аяқтың ұзын сүйектерінің қатерлі ісігі
C40.3
Аяқтың қысқа сүйектерінің қатерлі ісігі
C40.8
Сүйектер мен аяқ-қолдың буын шеміршектерінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C40.9
Орналасу орны анықталмаған аяқ-қол сүйектері мен буын шеміршектерінің қатерлі ісігі
C41.0
Бас сүйек пен бет сүйектерінің қатерлі ісігі
C41.1
Төменгі жақ сүйектің қатерлі ісігі
C41.2
Омыртқа бағанасының қатерлі ісігі
C41.3
Қабырғалардың, төстің және бұғананың қатерлі ісігі
C41.4
Жамбас астауы, сегізкөз бен құйымшақ сүйектерінің қатерлі ісігі
C41.8
Сүйектер мен буын шеміршектерінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C41.9
Сүйектер мен буын шеміршектерінің анықталмаған қатерлі ісігі
C76.4
Қолдың қатерлі ісігі
C76.5
Аяқтың қатерлі ісігі
C79.5
Сүйектер мен сүйек кемігінің салдарлық қатерлі ісігі
D16.0
Жауырын мен қолдың ұзын сүйектерінің қатерсіз өспесі
D16.1
Қолдың қысқа сүйектерінің қатерсіз өспесі
D16.2
Аяқтың ұзын сүйектерінің қатерсіз өспесі
D16.3
Аяқтың қысқа сүйектерінің қатерсіз өспесі
D16.4
Бас сүйек пен бет сүйектерінің қатерсіз өспесі
D16.6
Омыртқа бағанының қатерсіз өспесі
D16.8
Жамбас сүйектерінің, сегізкөз бен құйымшақтың қатерсіз өспесі
D16.9
Сүйектер мен буын шеміршектерінің анықталмаған қатерсіз өспесі
D21.0
Бастың, бет пен мойынның дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.1
Иық белдеуі аймағын қоса алғандағы қолдың дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.2
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқтың дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі

D21.3
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей грудной клетки
D21.4
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей живота
D21.5
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей таза
D21.6
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей туловища неуточненной части
D21.9
Доброкачественное новообразование соединительной ткани и других мягких тканей неуточненной локализации
D48.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера костей и суставных хрящей
К перечню диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразования опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани,которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов операций (новообразования опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани,которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани) лучевой терапии согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани,которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразований опорно - двигательного аппарата и соединительной ткани, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований опорно -
двигательного аппарата и
соединительной ткани, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования опорно - двигательного аппарата и
соединительной ткани) по Международной статистической классификации болезней
и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести
(применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

D21.3
Кеуде торының дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.4
Құрсақтың дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.5
Жамбас астауының дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.6
Дененің анықталмаған бөлігінің дәнекер және басқа жұмсақ тіндерінің қатерсіз өспесі
D21.9
Орналасуы анықталмаған дәнекер және басқа жұмсақ тіндердің қатерсіз өспесі
D48.0
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Сүйектер мен буын шеміршектерінің
10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) диагноздарының тізбесіне мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 1 - қосымшаға сәйкес (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) кодтарының тізбесі;
2) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2 - қосымшаға сәйкес (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) кодтарының тізбесі;
3) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (тірек - қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес сәулелік терапия тарификаторы (тірек-қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10 - аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (тірек - қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес тірек-қимыл аппараты мен дәнекер тіннің ісіктері кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі бекітілсін.
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес 10 – міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандырудың негізгі диагнозы
болып табылатын тірек-қимыл
аппаратының және дәнекер
тіннің ісіктері
диагноздарының тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тірек - қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

77.80
Другое частичное иссечение кости неуточненной локализации
77.60
Локальное иссечение пораженного участка или ткани кости неуточненной локализации
77.33
Другие виды пересечения костей лучевой и локтевой костей
77.00
Секвестрэктомия неуточненной локализации
78.47
Другие восстановительные и пластические манипуляции на большеберцовой и малоберцовой кости
81.65
Чрезкожная вертебропластика
81.052
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ, с внутренней фиксацией эндокорректорами

77.80
Орналасуы анықталмаған сүйекті жартылай кесудің басқа жолы
77.60
Сүйек тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесу, басқасы анықталмаған
77.33
Иық және білек сүйектері қиылысуының басқа түрлері
77.00
Орналасуы анықталмаған секвестрэктомия
78.47
Үлкен жіліншілік және кіші жіліншілік сүйектерін басқа жолмен қалпына келтіруші және пластикалық манипуляциялар
81.65
Тері асты вертебропластика
81.052
Эндокорректордың ішкі фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі

81.051
Спондиллодез грудного и поясничного позвонков, задний доступ, с фиксацией внутренними транспедикулярными системами и кейджами
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований опорно -
двигательного аппарата и
соединительной ткани,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования опорно - двигательного аппарата
и соединительной ткани) по Международной статистической классификации болезней
и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести
(применяются как основные операции)
Код МКБ 9
Наименование

81.051
Ішкі транспедикулярлық жүйелердің және кейдждердің фиксациясы арқылы кеуде және бел омыртқаларының спондиллодезі, артқы жету әдісі
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес 10 – міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандырудың негізгі диагнозы
болып табылатын тірек-қимыл
аппаратының және дәнекер
тіннің ісіктері
диагноздарының тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тірек - қимыл аппаратының және дәнекер тіннің ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ-9/ 10 коды
АХЖ-9/10 бойынша атауы

86.04
Другое иссечение кожи с дренажом кожи и подкожных тканей
77.68
Локальное иссечение пораженного участка или ткани предплюсневой и пястной кости
77.12
Другие виды рассечения плечевой кости без разделения
77.17
Другие виды рассечения большеберцовой и малоберцовой кости без разделения
78.02
Костный имплантат плечевой кости
84.85
Ревизия суставных переустанавливаемых устройств
78.73
Остеоклазия лучевой и локтевой костей

86.04
Тері және тері асты тіндердің дренажы арқылы теріні басқа жолмен кесу
77.68
Табанға дейінгі және табан сүйектерінің тінін немесе зақымданған бөлігін жергілікті кесу
77.12
Бөлусіз иық сүйегін кесудің басқа түрлері
77.17
Үлкен жіліншік сүйкті және кіші жіліншік сүйекті бөлусіз кесудің басқа түрлері
78.02
Иық сүйегінің сүйек имплантанты
84.85
Буындық қайта орнатылатын құрылғыларды тексеру
78.73
Иық жіне білек сүйектерінің остеоклазиясы

раствор для инъекций 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
раствор для инъекций 50 мг/мл
Пазопаниб
таблетка 200мг
Пазопаниб
таблетка 400мг
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 30 мг/5 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 мг (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Паклитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/50 мл (в комплекте с системами не содержащими ПВХ)
Пэгфилграстим
раствор для подкожного введения 6 мг/0,6 мл
Сорафениб
таблетка 200 мг
Сунитиниб
капсула 25 мг
Трабектедин
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий1 мг
Филграстим
раствор для инъекций 0,3 мг
Филграстим
раствор для инъекций 30 млн МЕ/0,5 мл
Циклофосфамид
лиофилизат/порошок для приготовления раствора для инъекций 0,2 г
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1000 мг
Циклофосфамид
порошок для приготовления раствора для инъекций, 500 мг
Цисплатин
раствор для инъекций/концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 10 мг/5 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 10 мг
Эпирубицин
концентрат для приготовления раствора для инфузий 50 мг/25 мл или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мг
Этопозид
концентрат для приготовления раствора для инфузий или раствор для инъекций 100 мг/5 мл
Винкристин
раствор для инъекций 1мг/мл 1мл; 2мл
Месна
раствор для инъекций во флаконе 100 мг/мл объем 10,0мл
Приложение 44 к перечню
Приложение 70-8
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы,
которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем,
связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ10
Наименование
C43.0
Злокачественная меланома губы
C43.2
Злокачественная меланома уха и наружного слухового прохода
C43.3
Злокачественная меланома других и неуточненных частей лица
C43.4
Злокачественная меланома волосистой части головы и шеи
C43.5
Злокачественная меланома туловища
C43.6
Злокачественная меланома верхней конечности, включая область плечевого сустава
C43.7
Злокачественная меланома нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
C43.8
Злокачественная меланома кожи, выходящая за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C43.9
Злокачественная меланома кожи неуточненная

инъекцияға арналған ерітінді 10 мг/мл, 2 мл
Метотрексат
инъекцияға арналған ерітінді 50 мг/мл
Пазопаниб
таблетка 200мг
Пазопаниб
400 мг таблетка
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 30 мг/5 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 100 мг (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Паклитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/50 мл (ПВХ жоқ жүйелермен жиынтықта)
Пэгфилграстим
тері астына енгізуге арналған ерітінді 6 мг / 0,6 мл
Сорафениб
200 мг таблетка
Сунитиниб
25 мг капсула
Трабектедин
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 1 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 0,3 мг
Филграстим
инъекцияға арналған ерітінді 30 млн ХБ / 0,5 мл
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат / ұнтақ 0,2 г
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1000 мг
Циклофосфамид
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 500 мг
Цисплатин
инъекцияға арналған ерітінді / инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 10 мг/5 мл немесе инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 10 мг
Эпирубицин
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 50 мг/25 мл немесе инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мг
Этопозид
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат немесе инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/5 мл
Винкристин
инъекцияға арналған ерітінді 1мг/мл 1мл; 2мл
Месна
құтыдағы инъекцияға арналған ерітінді 100 мг/мл көлемі 10,0 мл
Осы тізбеге
44-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне
ақы төлеу қағидаларына
70-8-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын терінің, тері асты клечекасының және сүт безінің ісігі дииагноздардың тізбесі
АХЖ10 коды
Атауы
C43.0
Еріннің қатерлі меланомасы
C43.2
Құлақ пен сыртқы есту өтісінің қатерлі меланомасы
C43.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктерінің қатерлі меланомасы
C43.4
Бастың шашты бөлігі мен мойынның қатерлі меланомасы
C43.5
Дененің қатерлі меланомасы
C43.6
Иық буыны аймағын қоса алғандағы қолдың қатерлі меланомасы
C43.7
Ұршық буыны аймағын қоса алғандағы аяқтың қатерлі меланомасы
C43.8
Терінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі меланомалары
C43.9
Терінің анықталмаған қатерлі меланомасы

C44.0
Злокачественное новообразование кожи губы
C44.2
Злокачественное новообразование кожи уха и наружного слухового прохода
C44.3
Злокачественное новообразование кожи других и неуточненных частей лица
C44.4
Злокачественное новообразование кожи волосистой части головы и шеи
C44.5
Злокачественное новообразование кожи туловища
C44.6
Злокачественное новообразование кожи верхней конечности, включая область плечевого сустава
C44.7
Злокачественное новообразование кожи нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
C44.8
Злокачественное поражение кожи, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C44.9
Злокачественное новообразование кожи неуточненной области
C46.0
Саркома Капоши кожи
C46.1
Саркома Капоши мягких тканей
C46.7
Саркома Капоши других локализаций
C46.8
Саркома Капоши множественных органов
C46.9
Саркома Капоши неуточненной локализации
C50.0
Злокачественное новообразование соска и околососкового кружка молочной железы
C50.1
Злокачественное новообразование центральной части молочной железы
C50.2
Злокачественное новообразование верхне-внутреннего квадранта молочной железы
C50.3
Злокачественное новообразование нижне-внутреннего квадранта молочной железы
C50.4
Злокачественное новообразование верхне-наружного квадранта молочной железы
C50.5
Злокачественное новообразование нижне-наружного квадранта молочной железы
C50.6
Злокачественное новообразование подмышечной задней части молочной железы
C50.8
Злокачественное поражение молочной железы, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C50.9
Злокачественное новообразование молочной железы неуточненной части
C79.2
Вторичное злокачественное новообразование кожи
D03.0
Меланома in situ губы
D03.2
Меланома in situ уха и наружного слухового прохода
D03.3
Меланома in situ других и неуточненных частей лица
D03.4
Меланома in situ волосистой части головы и шеи
D03.5
Меланома in situ туловища
D03.6
Меланома in situ верхней конечности, включая область плечевого пояса
D03.7
Меланома in situ нижней конечности, включая тазобедренную область
D03.8
Меланома in situ других локализаций
D03.9
Меланома in situ неуточненной локализации
D04.0
Карцинома in situ кожи губы
D04.2
Карцинома in situ кожи уха и наружного слухового прохода
D04.3
Карцинома in situ кожи других и неуточненных частей лица
D04.4
Карцинома in situ кожи волосистой части головы и шеи
D04.5
Карцинома in situ кожи туловища
D04.6
Карцинома in situ кожи верхней конечности, включая область плечевого пояса
D04.7
Карцинома in situ кожи нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
D04.8
Карцинома in situ кожи других локализаций

C44.0
Ерін терісінің қатерлі ісігі
C44.2
Құлақ терісі мен сыртқы есту өтісінің қатерлі ісігі
C44.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктері терісінің қатерлі ісігі
C44.4
Бастың шашты бөлігі мен мойынның қатерлі ісігі
C44.5
Дене терісінің қатерлі ісігі
C44.6
Иық белдеуі аймағын қоса алғандағы қол терісінің қатерлі ісігі
C44.7
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқ терісінің қатерлі ісіктері
C44.8
Терінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан зақымданулары
C44.9
Терінің анықталмаған аймағының қатерлі ісіктері
C46.0
Терінің Капош саркомасы
C46.1
Жұмсақ тіндердің Капош саркомасы
C46.7
Орналасуы басқа Капош саркомасы
C46.8
Көп ағзалардың Капош саркомасы
C46.9
Орналасу орны анықталмаған Капош саркомасы
C50.0
Емізік пен ареоланың қатерлі ісігі
C50.1
Сүт безінің орталық бөлігінің қатерлі ісігі
C50.2
Сүт безінің жоғарғы-ішкі квадрантының қатерлі ісігі
C50.3
Сүт безінің төменгі-ішкі квадрантының қатерлі ісігі
C50.4
Сүт безінің жоғарғы-сыртқы квадрантының қатерлі ісігі
C50.5
Сүт безінің төменгі-сыртқы квадрантының қатерлі ісігі
C50.6
Сүт безінің қолтықтық-артқы бөлігінің қатерлі ісігі
C50.8
Сүт безінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C50.9
Сүт безінің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C79.2
Терінің салдарлық қатерлі ісігі
D03.0
Еріннің in situ меланомасы
D03.2
Құлақ пен сыртқы есту өтісінің in situ меланомасы
D03.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктерінің in situ меланомасы
D03.4
Бастың шашты бөлігі мен мойынның in situ меланомасы
D03.5
Дененің in situ меланомасы
D03.6
Иық белдеуін қоса алғандағы қолдың in situ меланомасы
D03.7
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқтың in situ меланоамсы
D03.8
Басқа орында орналасқан in situ меланомасы
D03.9
Орналасуы анықталмаған in situ меланомасы
D04.0
Ерін терісінің in situ карциномасы
D04.2
Құлақ пен сыртқы есту өтісі терісінің in situ карциномасы
D04.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктері терісінің in situ карциномасы
D04.4
Бастың шаш бөлігі мен мойынның in situ карциномасы
D04.5
Дене терісінің in situ карциномасы
D04.6
Иық белдеуі аймағын қоса алғандағы қол терісінің in situ карциномасы
D04.7
Ұршық аймағын қоса алғандағы аяқ терісінің in situ карциномасы
D04.8
Терінің басқа орында орналасқан in situ карциномасы

D04.9
Карцинома in situ кожи неуточненной локализации
D05.0
Карцинома in situ молочной железы, дольковая
D05.1
Карцинома in situ молочной железы, внутрипротоковая
D05.7
Другая карцинома in situ молочной железы
D05.9
Карцинома in situ молочной железы неуточненная
D17.0
Доброкачественное новообразование жировой ткани кожи и подкожной клетчатки головы, лица и шеи
D17.1
Доброкачественное новообразование жировой ткани кожи и подкожной клетчатки туловища
D17.2
Доброкачественное новообразование жировой ткани кожи и подкожной клетчатки конечностей
D17.3
Доброкачественное новообразование жировой ткани кожи и подкожной клетчатки других и неуточненных локализаций
D17.7
Доброкачественное новообразование жировой ткани других локализаций
D17.9
Доброкачественное новообразование жировой ткани неуточненной локализации
D18.0
Гемангиома любой локализации
D22.0
Меланоформный невус губы
D22.2
Меланоформный невус уха и наружного слухового прохода
D22.3
Меланоформный невус других и неуточненных частей лица
D22.4
Меланоформный невус волосистой части головы и шеи
D22.5
Меланоформный невус туловища
D22.6
Меланоформный невус верхней конечности, включая область плечевого сустава
D22.7
Меланоформный невус нижней конечности, включая тазобедренную область
D22.9
Меланоформный невус неуточненный
D23.0
Доброкачественное новообразование кожи губы
D23.2
Доброкачественное новообразование кожи уха и наружного слухового прохода
D23.3
Доброкачественное новообразование кожи других и неуточненных частей лица
D23.4
Доброкачественное новообразование кожи волосистой части головы и шеи
D23.5
Доброкачественное новообразование кожи туловища
D23.6
Доброкачественное новообразование кожи верхней конечности, включая область плечевого сустава
D23.7
Доброкачественное новообразование кожи нижней конечности, включая область тазобедренного сустава
D23.9
Другие доброкачественные новообразования кожи неуточненной локализации
D24
Доброкачественное новообразование молочной железы
D48.5
Новообразование неопределенного и неизвестного характера кожи
D48.6
Новообразование неопределенного и неизвестного характера молочной железы
К перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной железы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

D04.9
Терінің орналасуы анықталмаған in situ карциномасы
D05.0
Үлесшенің in situ карциномасы
D05.1
Түтік ішілік in situ карцинома
D05.7
Сүт безінің басқа in situ карциномасы
D05.9
Сүт безінің анықталмаған in situ карциномасы
D17.0
Бастың, бет пен мойын терісінің май тіні мен тері шелмайының қатерсіз өспесі
D17.1
Дене терісінің май тіні мен тері шелмайының қатерсізөспесі
D17.2
Аяқ-қол терісінің май тіні мен тері шелмайының қатерсіз өспесі
D17.3
Терінің май тіні мен тері шелмайының басқа және орналасулары анықталмаған қатерсіз өспесі
D17.7
Басқа орында орналасқан май тінінің қатерсіз өспесі
D17.9
Орналасуы анықталмаған май тінінің қатерсіз өспесі
D18.0
Кез келген орында орналасқан гемангиома
D22.0
Меланоформды невус ерні
D22.2
Құлақтың және сыртқы есту жолының меланоформды невусы
D22.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктерінің меланоформды невусы
D22.4
Бастың шашты бөлігі мен мойынның меланома пішінді невусы
D22.5
Дененің меланома пішінді невусы
D22.6
Иық белдеуін қоса алғандағы қолдың меланома пішінді невусы
D22.7
Жамбас буыны аймағын қоса алғанда, аяқ терісінің қатерсіз ісігі
D22.9
Анықталмаған меланома пішінді невус
D23.0
Ерін терісінің қатерсіз өспесі
D23.2
Құлақ пен сыртқы есту өтісі терісінің қатерсіз өспесі
D23.3
Беттің басқа және анықталмаған бөліктері терісінің қатерсіз өспесі
D23.4
Бастың шашты бөлігі мен мойын терісінің қатерсіз өспесі
D23.5
Дене терісінің қатерсіз өспесі
D23.6
Иық буыны аймағын қоса алғандағы қол терісінің қатерсіз өспесі
D23.7
Ұршық буыны аймағын қоса алғандағы аяқ терісінің қатерсіз өспесі
D23.9
Анықталмаған локализациядағы терінің басқа да қатерсіз ісіктері
D24
Сүт безінің қатерсіз өспесі
D48.5
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе:Терінің
D48.6
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Сүт безінің
D03.1
Меланома in situ ғасыр, оның ішінде Спайка ғасыры
D04.1
Қабақтың тері situ карцинома, оның ішінде қабақтың адгезиясы
D22.1
Меланоформный невус ғасырдың қоса алғанда, спайку ғасыр
D23.1
Қабақтың адгезиясын қоса, қабақтың терісінің қатерсіз ісігі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (терінің, тері асты клечекасының және сүт безінің ісігі) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесінің 1-қосымшасына сәйкес (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) кодтарының тізбесі;

2) Перечень кодов операций (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной железы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной железы) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной железы) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании кожи, подкожной клечатки и молочной железы согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
6) Перечень таргентных противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании кожи, подкожной клечатки и молочной железы согласно приложению 6 к перечню диагнозов новообразований кожи, подкожной клечатки и молочной железы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
перечню диагнозов
новообразований кожи,
подкожной клечатки и молочной
железы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной
железы) по Международной статистической классификации болезней и проблем,
связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) кодтарының тізбесі;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (тері, тері астына басу және сүт безі ісігі) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес тері, тері астына басу және сүт безі ісігі кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі;
6) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздар тізбесіне 6-қосымшаға сәйкес тері, тері астына басу және сүт безі ісігі кезіндегі таргенттік ісікке қарсы препараттар (химиялық препараттар) тізбесі.
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес 10-негізгі
диагноз болып табылатын
терінің, тері асты клечекасының
және сүт безінің ісігі
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (терінің, тері астындағы клечка мен сүт безінің ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ9 коды
Атауы

39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
Приложение 2
перечню диагнозов
новообразований кожи,
подкожной клечатки и молочной
железы, которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразование кожи, подкожной клечатки и молочной
железы) по Международной статистической классификации болезней и проблем,
связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

39.7916
Әртүрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес 10-негізгі
диагноз болып табылатын
терінің, тері асты клечекасының
және сүт безінің ісігі
диагноздардың тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (терінің, тері астындағы клечка мен сүт безінің ісігі) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ9 коды
Атауы

08.62
Реконструкция века с помощью лоскута или трансплантата слизистой оболочки
08.64
Реконструкция века с помощью тарзо-коньюнктивального лоскута
08.70
Реконструкция века, не уточненная иначе
08.71
Реконструкция века с вовлечением края века не на всю его толщину
08.72
Другие формы реконструкции века не на всю толщину века
08.73
Реконструкция века с вовлечением края века на всю его толщину
08.74
Другие формы реконструкции века на всю толщину века

08.62
Шарышты қабықтың тері қиындысы немесе трансплантанты арқылы қабақты қайта құру
08.64
Тарзо-коньюнктивалды қиындысы арқылы қабақты қайта құру
08.70
Қабақтың қайта құрылуы, басқаша нақтыланбаған
08.71
Қабақ шетін барлық қалыңдығына емес тарту арқылы қабақты қайта құру
08.72
Қабақтың барлық қалыңдығына емес қабақты қайта құрудың басқа түрлері
08.73
Қабақ шетін барлық қалыңдығына тарту арқылы қабақты қайта құру
08.74
Қабақтың барлық қалыңдығына қабақты қайта құрудың басқа түрлері

раствор для инъекций, 120 мг / мл, 5 мл
Трастузумаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора 440 мг
Цетуксимаб
раствор для инфузий 5 мг/мл 20 мл
Эверолимус
таблетка, 10 мг
Эверолимус
таблетки 5 мг
Эрлотиниб
таблетка покрытая оболочкой 100 мг
Эрлотиниб
таблетка, 150 мг
Брентуксимаб
порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий, 50 мг
Дазатиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг
Дазатиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 70 мг
Кабазитаксел
концентрат для приготовления раствора для инфузий 60 мг/1.5 мл в комплекте с растворителем 4.5 мл
Пембролизумаб
Раствор для внутривенных инфузий, 25 мг/мл по 4 мл; Концентрат для внутривенных инфузий, 25 мг/мл по 4 мл
Пертузумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 420 мг/мл 14 мл
Рибоциклиб
таблетка, 200 мг
Палбоциклиб
капсула 75 мг, 100 мг, 125 мг
Абемациклиб
таблетка, 50 мг, 100 мг, 150 мг, 200 мг
Афатиниб
таблетка покрытая оболочкой 20 мг, 30 мг, 40 мг, 50 мг
Кризотиниб
капсула 200 мг, 250 мг
Церитиниб
капсула 150 мг
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/5 мл; 20мг/мл
Регорафениб
таблетка покрытая оболочкой 40 мг
Вемурафениб
таблетка 240 мг
Дабрафениб
капсула 50 мг, 75 мг
Траметиниб
таблетка покрытая оболочкой 0,5 мг, 2 мг
Олапариб
таблетка 150 мг
Осимертиниб
таблетка 40 мг
Кобиметиниб
таблетка 20 мг
Приложение 45 к перечню
Приложение 70-9
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
в рамках гарантированного
объема бесплатной медицинской
помощи и(или) в системе
обязательного социального
медицинского страхования
Перечень диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы,
которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем,
связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом
Код МКБ 10
Наименование
C64
Злокачественное новообразование почки, кроме почечной лоханки
C65
Злокачественное новообразование почечной лоханки
C67.0
Злокачественное новообразование треугольника мочевого пузыря
C67.1
Злокачественное новообразование купола мочевого пузыря
C67.2
Злокачественное новообразование боковой стенки мочевого пузыря
C67.3
Злокачественное новообразование передней стенки мочевого пузыря
C67.4
Злокачественное новообразование задней стенки мочевого пузыря
C67.5
Злокачественное новообразование шейки мочевого пузыря
C67.6
Злокачественное новообразование мочеточникового отверстия
C67.7
Злокачественное новообразование первичного мочевого протока (урахуса)
C67.8
Поражение мочевого пузыря, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C67.9
Злокачественное новообразование мочевого пузыря неуточненной части

инъекцияға арналған ерітінді, 120 мг / мл, 5 мл
Трастузумаб
инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 440 мг
Цетуксимаб
инфузияға арналған ерітінді 5 мг/мл 20 мл
Эверолимус
таблетка, 10 мг
Эверолимус
таблеткалар 5 мг
Эрлотиниб
қабықшамен қапталған таблетка 100 мг
Эрлотиниб
таблетка, 150 мг
Брентуксимаб
инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ, 50 мг
Дазатиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 50 мг
Дазатиниб
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар, 70 мг
Кабазитаксел
инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 60 мг/1.5 мл, жиынтығында 4.5 мл еріткіші бар
Пембролизумаб
Көктамыр ішіне инфузияға арналған ерітінді, 4 мл-ден 25 мг/мл; көктамыр ішіне инфузияға арналған Концентрат, 4 мл-ден 25 мг/мл
Ипилимумаб
инфузияға арналған ерітінді 5мг/мл, 10 мл
Пертузумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат, 420 мг/мл 14 мл
Рибоциклиб
таблетка, 200 мг
Палбоциклиб
75 мг, 100 мг, 125 мг капсула
Абемациклиб
таблетка, 50 мг, 100 мг, 150 мг, 200 мг
Афатиниб
қабықшамен қапталған таблетка 20 мг, 30 мг, 40 мг, 50 мг
Кризотиниб
капсула 200 мг, 250 мг
Церитиниб
150 мг капсула
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған Концентрат, 100 мг/5 мл; 20 мг / мл
Регорафениб
қабықшамен қапталған таблетка 40 мг
Вемурафениб
240 мг таблетка
Дабрафениб
50 мг, 75 мг капсула
Траметиниб
қабықпен қапталған таблетка 0,5 мг, 2 мг
Олапариб
150 мг таблетка
Осимертиниб
40 мг таблетка
Кобиметиниб
20 мг таблетка
Осы тізбеге
45-қосымша
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және(немесе)
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде денсаулық
сақтау субъектілерінің
көрсетілетін қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
70-9-қосымша
Аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі-10 бойынша негізгі диагноз болып табылатын зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері тізбесі
АХЖ 10 коды
Атауы
C64
Бүйрек түбегінен басқа , бүйректің қатерлі ісігі
C65
Бүйрек түбегінің қатерлі ісігі
C67.0
Несепқуық үшбұрышының қатерлі ісігі
C67.1
Несепқуық күмбезінің қатерлі ісігі
C67.2
Несепқуықтың бүйірлік қабырғасының қатерлі ісігі
C67.3
Несепқуықтың алдыңғы қабырғасының қатерлі ісігі
C67.4
Несепқуықтың артқы қабырғасының қатерлі ісігі
C67.5
Несепқуық мойнының қатерлі ісігі
C67.6
Несепағарлық тесіктің қатерлі ісігі
C67.7
Алғашқы несеп түтігінің (урахустың) қатерлі ісігі
C67.8
Несепқуықтың жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C67.9
Несепқуықтың анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі

C74.0
Злокачественное новообразование коры надпочечника
C74.1
Злокачественное новообразование мозгового слоя надпочечника
C74.9
Злокачественные новообразования надпочечника, неуточненной части
C66
Злокачественное новообразование мочеточника
C68.0
Злокачественное новообразование мочеиспускательного канала
C68.1
Злокачественное новообразование парауретральной железы
C68.8
Поражение мочевых органов, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C68.9
Злокачественное новообразование мочевых органов неуточненное
C79.0
Вторичное злокачественное новообразование почки и почечной лоханки
C79.1
Вторичное злокачественное новообразование мочевого пузыря, других и неуточненных мочевых органов
C79.7
Вторичное злокачественное новообразование надпочечника
D09.0
Карцинома in situ мочевого пузыря
D09.1
Карцинома in situ других и неуточненных мочевых органов
D30.0
Доброкачественное новообразование почки
D30.1
Доброкачественное новообразование почечной лоханки
D30.2
Доброкачественное новообразование мочеточника
D30.3
Доброкачественное новообразование мочевого пузыря
D30.4
Доброкачественное новообразование мочеиспускательного канала
D30.7
Доброкачественное новообразование других мочевых органов
D30.9
Доброкачественные новообразования мочевых органов неуточненных
D41.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера почки
D41.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера почечной лоханки
D41.2
Новообразование неопределенного или неизвестного характера мочеточника
D41.3
Новообразование неопределенного или неизвестного характера уретры
D41.4
Новообразование неопределенного и неизвестного характера мочевого пузыря
D41.7
Новообразование неопределенного или неизвестного характера других мочевых органов
D41.9
Новообразование неопределенного или неизвестного характера мочевых органов неуточненных
D35.0
Доброкачественная новообразования надпочечника
D44.1
Доброкачественная новообразования неопределенного характера надпочечника
К перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразования органов мочевыделительной системы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

C74.0
Бүйрекүсті безі қыртысының қатерлі ісігі
C74.1
Бүйрекүсті безінің ми қабатының қатерлі ісігі
C74.9
Бүйрекүсті безінің анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C66
Несепағардың қатерлі ісігі
C68.0
Үрпінің қатерлі ісігі
C68.1
Парауретралдық бездердің қатерлі ісігі
C68.8
Несеп ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C68.9
Несеп ағзаларының анықталмаған қатерлі ісігі
C79.0
Бүйрек пен бүйрек түбекшелерінің салдарлық қатерлі ісігі
C79.1
Неспқуықтың, басқа және анықталмаған несеп ағзаларының салдарлық қатерлі ісігі
C79.7
Бүйрекүсті безінің салдарлық қатерлі ісігі
D09.0
Қуықтыңin situ карциномасы
D09.1
Басқа және анықталамаған несеп ағзаларының in situ карциномасы
D30.0
Бүйректің қатерсіз өспесі
D30.1
Бүйрек түбекшелерінің қатерсіз өспесі
D30.2
Несепағардың қатерсіз өспесі
D30.3
Қуықтыңқатерсіз өспесі
D30.4
Несеп шығаратын өзектің қатерсіз өспесі
D30.7
Басқа несеп ағзаларының қатерсіз өспесі
D30.9
Анықталмаған несеп ағзаларының қатерсіз өспесі
D41.0
Бүйректің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.1
Бүйрек түбекшелерінің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.2
Несепағардың анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.3
Несеп шығару өзегінің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.4
Қуықтың анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.7
Басқа несеп ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D41.9
Анықталмаған несеп ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D35.0
Бүйрекүсті безінің қатерсіз өспесі
D44.1
Анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспе: Бүйркеүсті безінің
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) диагноздардың тізбесіне мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың негізгі диагнозы болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес ауырлығы елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;

2) Перечень кодов операций (новообразования органов мочевыделительной системы) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования органов мочевыделительной системы) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования органов мочевыделительной системы) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании органов мочевыделительной системы согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразований органов мочевыделительной системы, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований органов
мочевыделительной системы,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования органов мочевыделительной системы)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
зәр шығару жүйесі
органдарының ісіктері
диагноздарының тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ9 коды
Атауы

55.61
Аутотрансплантация почки
55.8704
Повторная пластика лоханочно-мочеточникового сегмента с внутренним дренированием
39.7900
Рентгеноэндоваскулярная эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализации
17.4419
Реконструктивно-пластическая коррекция гидронефроза с применением роботизированной эндовидеоскопии
55.10
Нефротомия, нефростомия

55.61
Бүйрек аутотрансплантациясы
55.8704
Ішкі дренаждауы бар ағаш астау несептамыр сегментінің қайталама пластикасы
39.7900
Рентгеноэндоваскулярлық эмболизация (+электрокоагуляция)
39.7916
Әртүрлі локализациядағы бастапқы және қайталама метастатикалық ісіктерді эндоваскулярлық химиоэмболизациялау
17.4419
Роботталған эндовидеоскопияны пайдалану арқылы гидронефрозды реконструкциялық-пластикалық жолмен түзету
55.10
Нефротомия, нефростомия

55.20
Пиелотомия и пиелостомия
39.764
Стентирование почечных, подвздошных, бедренных артерий
Приложение 2
к перечню диагнозов
новообразований органов
мочевыделительной системы,
которые согласно
Международной статистической
классификации болезней
и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования органов мочевыделительной системы)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

55.20
Пиелотомия және пиелостомия
39.764
Бүйрек, бүйір, сан артерияларын стенттеу
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
жіктемесіне сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
зәр шығару жүйесі
органдарының ісіктері
диагноздарының тізбесіне
2-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (зәр шығару жүйесі органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ9 коды
Атауы

C60.0
Злокачественное новообразование крайней плоти полового члена
C60.1
Злокачественное новообразование головки полового члена
C60.2
Злокачественное новообразование тела полового члена
C60.8
Поражение полового члена, выходящее за пределы вышеуказанных локализаций
C60.9
Злокачественное новообразование полового члена неуточненной локализации
C61
Злокачественное новообразование предстательной железы
C62.0
Злокачественное новообразование неопустившегося яичка
C62.1
Злокачественное новообразование опущенного яичка
C62.9
Злокачественное новообразование яичка неуточненное
C63.0
Злокачественное новообразование придатка яичка
C63.1
Злокачественное новообразование семенного канатика
C63.2
Злокачественное новообразование мошонки
C63.7
Злокачественное новообразование других уточненных мужских половых органов
C63.8
Злокачественное поражение мужских половых органов, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C63.9
Злокачественное новообразование мужских половых органов неуточненной локализации
C76.3
Злокачественное новообразование таза, неточно обозначенной локализации
D07.4
Новообразования in situ полового члена
D07.5
Новообразования in situ предстательной железы
D07.6
Новообразования in situ других и неуточненных мужских половых органов
D40.0
Новообразования неопределенного или неизвестного характера предстательной железы
D40.1
Новообразования неопределенного или неизвестного характера яичка
D40.7
Новообразования неопределенного или неизвестного характера других мужских половых органов
D40.9
Новообразования неопределенного или неизвестного характера мужских половых органов неуточненных
D17.6
Доброкачественное новообразование жировой ткани семенного канатика
D29.0
Доброкачественное новообразование полового члена
D29.1
Доброкачественное новообразование предстательной железы
D29.2
Доброкачественное новообразование яичка
D29.3
Доброкачественное новообразование придатка яичка
D29.4
Доброкачественное новообразование мошонки
D29.7
Доброкачественное новообразование других мужских половых органов
D29.9
Доброкачественное новообразование мужских половых органов неуточненной локализации
К перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразования мужских половых органов) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

C60.0
Күпектің қатерлі ісігі
C60.1
Еркек жыныс мүшесі басының қатерлі ісігі
C60.2
Еркек жыныс мүшесі денесінің қатерлі ісігі
C60.8
Еркек жыныс мүшесінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C60.9
Орналасуы анықталмаған, еркек жыныс мүшесінің қатерлі ісігі
C61
Қуық асты безінің қатерлі ісігі
C62.0
Орнына дейін түспеген аталық бездің қатерлі ісігі
C62.1
Төмен түскен атабездің қатерлі ісігі
C62.9
Атабездің, анықталмаған қатерлі ісігі
C63.0
Атабез қосалқысының қатерлі ісігі
C63.1
Енбаудың қатерлі ісігі
C63.2
Ұманың қатерлі ісігі
C63.7
Ерлердің басқанақтыланған жыныс ағзаларының қатерлі ісігі
C63.8
Ерлер жыныс ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан зақымдануы
C63.9
Ерлер жыныс ағзаларының, орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C76.3
Жамбастың қатерлі ісігі
D07.4
Еркек жыныс мүшесініңin situ карциномасы
D07.5
Еркек безінің in situ карциномасы
D07.6
Басқа және анықталмаған ерлер жыныс ағзаларының in situ карциномасы
D40.0
Еркек безінің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D40.1
Аталық бездің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D40.7
Ерлердің басқа жыныс ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D40.9
Ерлердің ынықталмаған жыныс ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D17.6
Енбау май тінінің қатерсіз өспесі
D29.0
Еркек жыныс мүшесінің қатерсіз өспесі
D29.1
Еркек безінің қатерсіз өспесі
D29.2
Аталық бездің қатерсіз өспесі
D29.3
Аталық без қосалқысының қатерсіз өспесі
D29.4
Ұманың қатерсіз өспесі
D29.7
Ерлердің басқа жыныс ағзаларының қатерсіз өспесі
D29.9
Ерлердің орналасуы анықталмаған жыныс ағзаларының қатерсіз өспесі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (ерлердің жыныс органдарының ісіктері) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (ерлердің жыныс органдарының өскіндері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады);

2) Перечень кодов операций (новообразования мужских половых органов) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов тарификатора (новообразования мужских половых органов) лучевой терапии 3 уровня согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования мужских половых органов) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
5) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании мужских половых органов согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразований мужских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований мужских
половых органов, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования мужских половых органов)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес ауырлығы бойынша елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (ерлердің жыныс органдарының өскіндері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады);
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес 3-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (ерлердің жыныстық органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (ерлердің жыныстық органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес ерлердің жыныс органдарының ісіктері кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
ерлердің жыныс органдарының
өскіндері диагноздардың
тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (ерлердің жыныс мүшелерінің ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
АХЖ9 коды
Атауы

60.20
Трансуретральная простатэктомия
60.21
Трансуретральная (ультазвуковая) простатэктомия (tulip)
60.2120
Трансуретральная энуклиация доброкачественной гиперплазии предстательной железы
60.29
Трансуретральная резекция доброкачественной гиперплазии предстательной железы (монополярной петлей)
60.6122
Плазменная трансуретральная вапоризация доброкачественной гиперплазии предстательной железы
60.5015
Радикальная нервосберегающая простатэктомия
64.30
Ампутация полового члена
64.3019
Тотальная пенэктомия (эмаскуляция, экстирпация полового члена) с двухсторонней паховой лимфодиссекцией (операция Дюкена)
60.0019
Радикальная брюшинная простатэктомия
39.7944
Эндоваскулярная эмболизация сосудов тазовых органов
60.2020
Биполярная трансуретральная резекция доброкачественной гиперплазии предстательной железы

60.20
Трансуретральды простатэктомия
60.21
Трансуретральды (ультрадыбыстық) простатэктомия (tulip)
60.2120
Еркектік бездің қатерсіз гиперплазиясының трансуретралды энуклиациясы
60.29
Еркектік бездің зарарсыз гиперлазиясының трансуретралды резекциясы (монополярлы ілгекпен)
60.6122
Еркектік бездің қатерсіз гиперплазияның палзмалы трансуретралды вапоризациясы
60.5015
Түбегейлі тамырсақтаушы простатэктомия
64.30
Жыныстық мүшенің ампутациясы
64.3019
Екі жақты шап лимфодиссекциямен (дюкен операциясы) толықтай пенэктомия (жыныс мүшесінің эмаскуляциясы, экстирпациясы )
60.0019
Радикалдық ішперделік простатэктомия
39.7944
Жамбас органдары, жатыр артерияларының тамырларын эндоваскулярлық эмболиялау
60.2020
Қуықасты безінің зарарсыз гиперплазиясының биполярлық трансуретралдық резекциясы

C53.0
Злокачественное новообразование внутренней части шейки матки (эндоцервикса)
C53.1
Злокачественное новообразование наружной части шейки матки (экзоцервикса)
C53.8
Злокачественное поражение шейки матки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C53.9
Злокачественное новообразование шейки матки неуточненной части
C54.0
Злокачественное новообразование перешейка матки
C54.1
Злокачественное новообразование эндометрия тела матки
C54.2
Злокачественное новообразование миометрия тела матки
C54.3
Злокачественное новообразование дна матки
C54.8
Злокачественное поражение тела матки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C54.9
Злокачественное новообразование тела матки неуточненной локализации
C55
Злокачественное новообразование матки неуточненной части
C56
Злокачественное новообразование яичника
C57.0
Злокачественное новообразование фаллопиевой трубы
C57.1
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Широкой связки
C57.2
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Круглой связки
C57.3
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Параметрия
C57.4
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Придатков матки неуточненных
C57.7
Злокачественное новообразование других уточненных женских половых органов
C57.8
Злокачественное поражение женских половых органов, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C57.9
Злокачественное новообразование женских половых органов неуточненной локализации
C58
Злокачественное новообразование плаценты
C76.3
Злокачественное новообразование таза, неточно обозначенной локализации
C79.6
Вторичное злокачественное новообразование яичника
D39.2
Новообразование неопределенного и неизвестного характера плаценты
D06.0
Карцинома in situ внутренней части шейки матки (эндоцервикса)
D06.1
Карцинома in situ наружной части шейки матки (экзоцервикса)
D06.7
Карцинома in situ других частей шейки матки
D06.9
Карцинома in situ шейки матки неуточненной части
D07.0
Карцинома in situ эндометрия
D07.1
Карцинома in situ вульвы
D07.2
Карцинома in situ влагалища
D07.3
Карцинома in situ других и неуточненных женских половых органов
D25.0
Подслизистая лейомиома матки
D25.1
Интрамуральная лейомиома матки
D25.2
Подсерозная лейомиома матки
D25.9
Лейомиома матки неуточненная
D26.0
Доброкачественное новообразование шейки матки
D26.1
Доброкачественное новообразование тела матки
D26.7
Доброкачественное новообразование других частей матки
D26.9
Доброкачественное новообразование матки неуточненной части
D27
Доброкачественное новообразование яичника

C53.0
Жатыр мойнының ішкі бөлігінің қатерлі ісігі
C53.1
Жатыр мойнының сыртқы бөлігінің қатерлі ісігі
C53.8
Жатыр мойнының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C53.9
Жатыр мойнының анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C54.0
Жатыр қылтасының қатерлі ісігі
C54.1
Эндометрийдің қатерлі ісігі
C54.2
Миаметрийдің қатерлі ісігі
C54.3
Жатыр түбінің қатерлі ісігі
C54.8
Жатыр денесінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C54.9
Жатыр денесінің орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C55
Жатырдың орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C56
Аналық бездің қатерлі ісігі
C57.0
Фаллопий түтігінің қатерлі ісігі
C57.1
Фаллопий түтігінің жалпақ байламының қатерлі ісігі
C57.2
Фаллопий түтігінің жұмыр байламының қатерлі ісігі
C57.3
Параметрийдің қатерлі ісігі
C57.4
Жатырдың анықталмаған қосалқыларының қатерлі ісігі
C57.7
Әйелдердің басқа анықталған жыныс ағзаларының қатерлі ісігі
C57.8
Әйелдердің жыныс ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C57.9
Орналасуы анықталмаған, әйелдердің жыныс ағзаларының қатерлі ісігі
C58
Бала жолдасының қатерлі ісігі
C76.3
Жамбастың қатерлі ісігі
C79.6
Аналық бездің салдарлық қатерлі ісігі
D39.2
Бала жолдасының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D06.0
Жатыр мойнының ішкі бөлігінің in situ карциномасы
D06.1
Жатыр мойнының сыртқы бөлігінің in situ карциномасы
D06.7
Жатыр мойнының басқа бөліктерінің in situ карциномасы
D06.9
Жатыр мойнының анықталмаған бөлігінің in situ карциномасы
D07.0
Эндометрияныңin situ карциномасы
D07.1
Сарпайдыңin situ карциномасы
D07.2
Қынаптыңin situ карциномасы
D07.3
Басқа және анықталмаған әйелдер жыныс ағзаларыныңin situ карциномасы
D25.0
Жатырдың сілемейлі қабық асты лейомиомасы
D25.1
Жатырдың интрамуралды лейомиомасы
D25.2
Жатырдың сірлі қабық асты лейомиомасы
D25.9
Жатырдың анықталмаған лейомиомасы
D26.0
Жатыр мойнының қатерсіз өспесі
D26.1
Жатыр денесінің қатерсіз өспесі
D26.7
Жатырдың басқа бөлімдерінің қатерсіз өспесі
D26.9
Жатырдың анықталмаған бөлімінің қатерсіз өспесі
D27
Аналық бездің қатерсіз өспесі

D28.0
Доброкачественное новообразование вульвы
D28.1
Доброкачественное новообразование влагалища
D28.2
Доброкачественное новообразование маточных труб и связок
D28.7
Доброкачественное новообразование других уточненных женских половых органов
D28.9
Доброкачественное новообразование женских половых органов неуточненной локализации
D39.0
Новообразование неопределенного и неизвестного характера матки
D39.1
Новообразование неопределенного и неизвестного характера яичника
D39.7
Новообразование неопределенного и неизвестного характера других женских половых органов
D39.9
Новообразования неопределенного или неизвестного характера женских половых органов неуточненных
К перечню диагнозов новообразований женских половых органов, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов операций (новообразования женских половых органов) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень кодов операций (новообразования женских половых органов) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, не значительных по тяжести (применяются как основные операции) согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
3) Перечень кодов операций (новообразования женских половых органов) по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем -9, средней сложности (применяются как основные операции) согласно приложению 3 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
4) Перечень кодов тарификатора (новообразования женских половых органов) лучевой терапии 2 уровня согласно приложению 4 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;

D28.0
Сарпайдың қатерсіз өспесі
D28.1
Қынаптың қатерсіз өспесі
D28.2
Жатыр түтігі мен байламдарының қатерсіз өспесі
D28.7
Әйелдің басқа анықталған жыныс ағзаларының қатерсіз өспесі
D28.9
Әйелдердің орналасуы анықталмаған жыныс ағзаларының қатерсіз өспесі
D39.0
Жатырдың анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D39.1
Аналық бездің анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D39.7
Әйелдің басқа жыныс ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
D39.9
Әйелдердіңжыныс ағзаларының анықталмағаннемесе сипаты белгісіз өспесі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне сәйкес 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың негізгі диагнозы болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (әйелдер жыныс мүшелерінің ісіктері) кодтарының тізбесі;
2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес ауырлығы бойынша елеулі емес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
3) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасы бойынша операциялар (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі -9, күрделілігі орташа (негізгі операциялар ретінде қолданылады);
4) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес 2-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;

5) Перечень кодов тарификатора (новообразования женских половых органов) лучевой терапии 1 уровня согласно приложению 5 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
6) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании женских половых органов согласно приложению 6 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
7) Перечень таргентных противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при новообразовании женских половых органов согласно приложению 7 к перечню диагнозов новообразования женских половых органов), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований женских
половых органов, которые
согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов операций (новообразования женских половых органов)
по Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных
со здоровьем -9, значительных по тяжести (применяются как основные операции)
Код МКБ9
Наименование

5) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 5-қосымшаға сәйкес 1-деңгейдегі сәулелік терапия тарификаторы (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі;
6) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 6-қосымшаға сәйкес әйел жыныс мүшелерінің ісіктері кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі;
7) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 7-қосымшаға сәйкес әйел жыныс мүшелерінің ісіктері кезіндегі таргенттік ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
Аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
10- сыныптамасына сәйкес
негізгі диагноз болып
табылатын әйелдер жыныс
мүшелерінің ісіктері
диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Ауырлығы жағынан елеулі аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың -9 халықаралық статистикалық жіктемесі бойынша операциялар (әйелдер жыныс органдарының ісіктері) кодтарының тізбесі (негізгі операциялар ретінде қолданылады)
Код АХЖ9
Атауы

C53.1
Злокачественное новообразование наружной части шейки матки (экзоцервикса)
C53.8
Злокачественное поражение шейки матки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C53.9
Злокачественное новообразование шейки матки неуточненной части
C54.0
Злокачественное новообразование перешейка матки
C54.1
Злокачественное новообразование эндометрия тела матки
C54.2
Злокачественное новообразование миометрия тела матки
C54.3
Злокачественное новообразование дна матки
C54.8
Злокачественное поражение тела матки, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C54.9
Злокачественное новообразование тела матки неуточненной локализации
C55
Злокачественное новообразование матки неуточненной части
C56
Злокачественное новообразование яичника
C57.0
Злокачественное новообразование фаллопиевой трубы
C57.1
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Широкой связки
C57.2
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Круглой связки
C57.3
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Параметрия
C57.4
Злокачественное новообразование других и неуточненных женских половых органов. Придатков матки неуточненных
C57.7
Злокачественное новообразование других уточненных женских половых органов
C57.8
Злокачественное поражение женских половых органов, выходящее за пределы одной и более вышеуказанных локализаций
C57.9
Злокачественное новообразование женских половых органов неуточненной локализации
C58
Злокачественное новообразование плаценты
C79.6
Вторичное злокачественное новообразование яичника
К перечню диагнозов новообразований с комбинированными/комплексными вмешательствами, которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом, прилагаются следующие приложения:
1) Перечень кодов тарификатора (новообразования с комбинированными/ комплексными вмешательствами) лучевой терапии согласно приложению 1 к перечню диагнозов новообразования с комбинированными/комплексными вмешательствами), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом;
2) Перечень противоопухолевых препаратов (химиопрепаратов) при терапии новообразований с комбинированными/комплексными вмешательствами согласно приложению 2 к перечню диагнозов новообразования с комбинированными/комплексными вмешательствами), которые согласно Международной статистической классификации болезней и проблем, связанных со здоровьем-10 являются основным диагнозом.
Приложение 1
к перечню диагнозов
новообразований с комбинированными/
комплексными мешательствами,
которые согласно Международной
статистической классификации
болезней и проблем, связанных
со здоровьем-10 являются
основным диагнозом
Перечень кодов тарификатора (новообразования с комбинированными/ комплексными вмешательствами) лучевой терапии
Код
Наименование

C53.1
Жатыр мойнының сыртқы бөлігінің қатерлі ісігі
C53.8
Жатыр мойнының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C53.9
Жатыр мойнының анықталмаған бөлігінің қатерлі ісігі
C54.0
Жатыр қылтасының қатерлі ісігі
C54.1
Эндометрийдің қатерлі ісігі
C54.2
Миаметрийдің қатерлі ісігі
C54.3
Жатыр түбінің қатерлі ісігі
C54.8
Жатыр денесінің жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C54.9
Жатыр денесінің орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C55
Жатырдың орналасуы анықталмаған қатерлі ісігі
C56
Аналық бездің қатерлі ісігі
C57.0
Фаллопий түтігінің қатерлі ісігі
C57.1
Фаллопий түтігінің жалпақ байламының қатерлі ісігі
C57.2
Фаллопий түтігінің жұмыр байламының қатерлі ісігі
C57.3
Параметрийдің қатерлі ісігі
C57.4
Жатырдың анықталмаған қосалқыларының қатерлі ісігі
C57.7
Әйелдердің басқа анықталған жыныс ағзаларының қатерлі ісігі
C57.8
Әйелдердің жыныс ағзаларының жоғарыда көрсетілген бір немесе одан көп орын алу шегінен шығып жатқан қатерлі зақымдануы
C57.9
Орналасуы анықталмаған, әйелдердің жыныс ағзаларының қатерлі ісігі
C58
Бала жолдасының қатерлі ісігі
C79.6
Аналық бездің салдарлық қатерлі ісігі
10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейіндегі диагноздардың тізбесіне (аралас/кешенді араласулары бар ісіктер) мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының (аралас/ кешенді араласулары бар ісіктер) тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес сәулелік терапия тарификаторы (аралас/кешенді араласулары бар ісіктер) кодтарының тізбесі;
2) 10-аурулар мен денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық сыныптамасына сәйкес негізгі диагноз болып табылатын онкологиялық бейін диагноздарының тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес аралас/кешенді араласулармен ісіктерді емдеу кезіндегі ісікке қарсы препараттардың (химиялық препараттардың) тізбесі.
10-аурулар мен денсаулыққа
байланысты проблемалардың
халықаралық статистикалық
сыныптамасына сәйкес негізгі
диагноз болып табылатын
онкологиялық бейіндегі (аралас/
кешенді араласулары бар
ісіктер) диагноздардың тізбесіне
1-қосымша
Сәулелік терапия тарификаторы (аралас/ кешенді араласулары бар ісіктер) кодтарының тізбесі
Код
Атауы