О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 30 декабря 2021 года № 131/18-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2022 года № 26528
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Нур-Султан:
1) решение маслихата города Нур-Султан "Об утверждении Регламента маслихата города Нур-Султан" от 27 марта 2014 года №219/31-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №810);
2) решение маслихата города Астана "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 марта 2014 года №219/31-V "Об утверждении Регламента маслихата города Астаны" от 26 сентября 2019 года №432/55-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1250).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов

Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 131/18-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қаңтарда № 26528 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының "Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 27 наурыздағы №219/31-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 810 болып тіркелген) шешімі;
2) Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы №219/31-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 432/55-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1250 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов