О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 6С-52-2 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2021 года № 7С-4-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23250
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года № 6С-52-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8254) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Акмолинской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 392 174 932,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 675 642,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 034 459,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 464 831,3 тысяча тенге;
2) затраты – 405 489 849,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 905 277,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 597 963,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 692 686,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 220 193,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 220 193,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Е.Мащинская
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 июня
2021 года № 7С-4-4
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С-52-2
Областной бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-52-2 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 7С-4-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23250 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-52-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8254 болып тіркелді) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақмола облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 392 174 932,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 675 642,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 034 459,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 347 464 831,3 мың теңге;
2) шығындар – 405 489 849,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 905 277,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 597 963,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 692 686,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 220 193,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 220 193,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Е.Мащинская
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 7С-4-4 шешіміне
1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С-52-2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 342 984,6
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
38 081,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
154 099,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
435,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
523 585,0
051
Услуги по реализации мероприятия по предупреждению распространения коронавирусной инфекции COVID-19
200 000,0
271
Управление строительства области
42 830,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
42 830,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 134 979,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 751 433,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
165 427,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 178 876,8
003
Социальная поддержка инвалидов
228 516,5
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 988 911,7
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
376 471,4
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
15 015,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
130 090,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 668 124,1
261
Управление образования области
1 309 849,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 342 984,6
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
38 081,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
154 099,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
435,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
523 585,0
051
COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуының алдын алу жөніндегі іс-шараларды іске асыру жөніндегі қызметтер
200 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
42 830,7
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
42 830,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 134 979,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 751 433,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 427,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 178 876,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
228 516,5
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 988 911,7
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
376 471,4
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
15 015,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
130 090,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 668 124,1
261
Облыстың білім басқармасы
1 309 849,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

176 240,5
002
Субсидирование развития семеноводства
1 290 000,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 752,3
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
9 757 515,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 977,3
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
140 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 171 368,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 990 000,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
300 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 405 659,7
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
196 701,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 399 445,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
697 815,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
208 000,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
208 000,0
271
Управление строительства области
83 385,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
83 385,0
719
Управление ветеринарии области
1 350 228,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
239 460,6
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания

176 240,5
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 290 000,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 752,3
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
9 757 515,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 977,3
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
140 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 171 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
11 990 000,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
300 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 405 659,7
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
196 701,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
5 399 445,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
697 815,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
208 000,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
208 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
83 385,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
83 385,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 350 228,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
239 460,6
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұнқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету

653 398,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
427 828,9
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
427 828,9
261
Управление образования области
1 761 247,0
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 761 247,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
5 076 966,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
100 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
3 778 176,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 067 895,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
70 895,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
17 886,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
17 886,0
271
Управление строительства области
4 715 793,1
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
564 735,0
072
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
4 151 058,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 149 408,8
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 000 737,2
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
148 671,6
14
Обслуживание долга
2 225 673,5
257
Управление финансов области
2 225 673,5
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 221 556,4
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

653 398,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
427 828,9
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
427 828,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 761 247,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 761 247,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
5 076 966,0
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
100 000,0
014
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 778 176,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 067 895,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
17 886,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
17 886,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 715 793,1
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
564 735,0
072
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 151 058,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 149 408,8
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 000 737,2
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
148 671,6
14
Борышқа қызмет көрсету
2 225 673,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 225 673,5
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 221 556,4
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

121 497 547,0
Целевые текущие трансферты
82 282 611,0
Аппарат акима области
584 243,0
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
584 243,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
592 740,0
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
421 717,0
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья и жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
171 023,0
Управление координации занятости и социальных программ области
5 181 957,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
1 581 473,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
1 252 359,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
329 114,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
218 107,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
192 936,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
30 217,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
91 936,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
707,0
На протезно-ортопедические средства
1 986,7
На сурдотехнические средства
29 140,0
На тифлотехнические средства
41 742,6
На специальные средства передвижения (кресло-коляски)
23 432,0
На санаторно-курортное лечение
37 800,0
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
15 015,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 122 414,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
296 405,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
52 840,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
302 785,0
общественные работы
470 384,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

121 497 547,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
82 282 611,0
Облыс әкімінің аппараты
584 243,0
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
584 243,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
592 740,0
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларын арттыруға
421 717,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражаты есебінен арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге және тұрғын үй төлемдеріне.
171 023,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 181 957,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
1 581 473,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
1 252 359,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
329 114,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
218 107,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
192 936,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
30 217,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
91 936,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
707,0
Протездік-ортопедиялық құралдарға
1 986,7
Сурдотехникалық құралдарға
29 140,0
Тифлотехникалық құралдарға
41 742,6
Арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
23 432,0
Санаторлы-курорттық емдеуге
37 800,0
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
15 015,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
1 122 414,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
296 405,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
52 840,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
302 785,0
қоғамдық жұмыс
470 384,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

1 539 008,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
256 042,7
Управление образования области
34 356 287,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
1 838 209,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
24 181,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
424 386,0
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
2 912 371,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
18 107 481,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
4 858 695,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
304 025,0
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
3 302,0
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
19 016,0
На приобретение оборудования для колледжей в рамках проекта "Жас маман"
1 813 209,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 432 319,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
300 427,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 720 793,0
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
83 872,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

1 539 008,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
256 042,7
Облыстың бiлiм басқармасы
34 356 287,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 838 209,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
24 181,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
424 386,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
2 912 371,0
Қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
18 107 481,0
Қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
4 858 695,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
304 025,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
3 302,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге берілетін
19 016,0
"Жас маман" жобасы шеңберінде колледждер үшін жабдықтар сатып алуға
1 813 209,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 432 319,0
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
300 427,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 720 793,0
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
83 872,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға

514 001,0
Управление здравоохранения области
2 152 267,0
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
435,0
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
523 585,0
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
15 177,0
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
94 479,0
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 368 571,0
На пропаганду здорового образа жизни
29 666,0
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
120 354,0
Управление внутренней политики области
5 953,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
5 953,0
Управление физической культуры и спорта области
536 397,0
На увеличения оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
501 186,0
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
35 211,0
Управление культуры, архивов и документации области
1 352 934,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
708 501,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
644 433,0
Управление предпринимательства и промышленности области
2 733 577,0
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
На субсидирование ставки вознаграждения и гарантирование по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов
2 673 577,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 311 954,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
8 906 352,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

514 001,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 152 267,0
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
435,0
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
523 585,0
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға
15 177,0
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
94 479,0
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 368 571,0
Саламатты өмір салтын насихаттауға
29 666,0
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
120 354,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
5 953,0
Жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
5 953,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
536 397,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
501 186,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлеріне еңбекақы төлеуді ұлғайтуға
35 211,0
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 352 934,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
708 501,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
644 433,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 733 577,0
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге
60 000,0
"Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға және кепілдік беруге
2 673 577,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 311 954,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
8 906 352,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

3 405 602,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
60 157,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
60 157,0
Управление строительства области
39 460,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
39 460,0
Управление сельского хозяйства области
22 374 685
На субсидирование развития семеноводства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 290 000,0
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 729 797,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
11 990 000,0
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
300 000,0
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
196 701,0
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
5 399 445,0
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
468 742,0
Целевые трансферты на развитие
34 516 820,0
в том числе:
Управление строительства области
10 724 249,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
2 496 144,0
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
1 533 310,0
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
962 834,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 340 232,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
554 708,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 713 213,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
3 619 952,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18 532 530,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы

3 405 602,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
60 157,0
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
60 157,0
Облыстың құрылыс басқармасы
39 460,0
Халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және (немесе) аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғынжайын сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттері
39 460,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
22 374 685,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға
1 290 000,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
2 729 797,0
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
11 990 000,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
300 000,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
196 701,0
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
5 399 445,0
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға
468 742,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
34 516 820,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10 724 249,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға, оның ішінде:
2 496 144,0
әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
1 533 310,0
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
962 834,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 340 232,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
554 708,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 713 213,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 619 952,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 532 530,0
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

3 021 962,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
3 281 437,0
На строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны
1 330 367,0
На развитие индустриальной инфраструктуры
410 413,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
550 512,0
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
3 571 707,0
На развитие газотранспортной системы
5 099 867,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
866 265,0
На развитие малых и моногородов
400 000,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 260 041,0
На развитие транспортной инфраструктуры
2 305 413,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 731 160,0
На развитие малых и моногородов
223 468,0
Бюджетные кредиты
4 698 116,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 483 616,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 483 616,0
Управление предпринимательства и промышленности области
2 014 500,0
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах
471 500,0
Для реализации предпринимательских инициатив в рамках Дорожной карты занятости на 2020–2021 годы
1 543 000,0
Управление сельского хозяйства области
1 200 000,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 200 000,0
Приложение 3 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 17 июня
2021 года № 7С-4-4
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С-52-2
Целевые трансферты из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
40 753 309,3
Целевые текущие трансферты
25 089 095,1
в том числе:
Аппарат акима области
171 600,8
На содержание коммунальное государственное учреждение "Smart Aqkol"
146 827,8
На укрепление материально-технической базы
24 773,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
587 796,0
На увеличение размера подъемного пособия
45 518,0
На оплату труда государственных служащих
542 278,0
Управление координации занятости и социальных программ области
1 487 613,4
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
22 524,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами

3 021 962,0
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 281 437,0
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкицялауға
1 330 367,0
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
410 413,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
550 512,0
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
3 571 707,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
5 099 867,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
866 265,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
400 000,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 260 041,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
2 305 413,0
Қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2 731 160,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
223 468,0
Бюджеттік несиелер
4 698 116,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
1 483 616,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
1 483 616,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 014 500
Облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
471 500,0
Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған Жол картасы шеңберінде кәсіпкерлік бастамаларға кредит беру
1 543 000,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 200 000,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
1 200 000,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 7С-4-4 шешіміне
3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С-52-2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
40 753 309,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 089 095,1
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
171 600,8
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
146 827,8
Материалдық-техникалық базаны нығайтуға
24 773,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
587 796,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
45 518,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
542 278,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 487 613,4
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 524,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға

9 889,2
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
20 000,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
117 412,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
109 702,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
47 680,0
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
16 102,4
На обеспечение льготного проезда
67 243,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
250 362,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
500 000,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
326 031,8
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
667,0
Управление культуры, архивов и документации области
638 409,2
На ремонт объектов культуры
441 545,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
21 391,0
Демонтаж (снос) здания районного Дома культуры, расположенного по адресу Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай хана 38
100 000,0
На оплату труда сотрудников и содержания здания Дома культуры села Зеленый Бор Бурабайского района
17 689,0
На материально-техническое оснащение организациям культуры
7 783,7
На оплату труда сотрудников Целиноградского районного Дома культуры
50 000,0
Управление физической культуры и спорта области
429 171,5
На текущий ремонт плоскостных сооружений стадиона города Акколь Аккольского района
60 000,0
Установка игровых площадок
179 365,3
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
81 862,5
Ремонты объектов спорта
107 943,7
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 556 200,9
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
9 099 188,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"

9 889,2
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
20 000,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
117 412,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
109 702,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
47 680,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
16 102,4
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
67 243,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
250 362,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
500 000,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
326 031,8
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға
667,0
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
638 409,2
Мәдениет объектілерін жөндеуге
441 545,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
21 391,0
Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 38 мекенжайы бойынша орналасқан Мәдениет үйі ғимаратын бөлшектеу (бұзу)
100 000,0
Бурабай ауданының Зеленый Бор ауылындағы Мәдениет үйінің ғимаратын ұстауға және қызметкерлердің еңбек ақысын төлеуге
17 689,0
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
7 783,7
Целиноград аудандық Мәдениет үйінің қызметкерлердің еңбек ақысын төлеуге
50 000,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
429 171,5
Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы стадионының жазық кұрылыстарын ағымдағы жөндеуге
60 000,0
Ойын алаңын орнату
179 365,3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
81 862,5
Спорт объектілерін жөндеу
107 943,7
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 556 200,9
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
9 099 188,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға

20 000,0
Выкуп жилья с инженерными сетями в Есильском районе
343 080,0
Выкуп жилья в городе Кокшетау
27 000,0
Ремонт системы водоснабжения и водоотведения
1 066 932,8
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 062 680,5
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
10 987 953,5
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
74 727,0
Управление архитектуры и градостроительства области
155 622,8
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки
155 622,8
Целевые трансферты на развитие
15 664 214,2
в том числе:
Управление строительства области
4 954 146,4
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 607 828,7
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 703 882,4
На развитие объектов спорта
236 691,3
На развитие объектов государственных органов
100 000,0
На развитие объектов культуры и отдыха
305 744,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 723 863,4
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
1 541 446,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
471 879,9
На развитие теплоэнергетической системы
678 696,0
На развитие и благоустройство города Кокшетау
369 150,3
На развитие коммунального хозяйства
2 841 653,5
На развитие газотранспортной системы
821 037,7
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 986 204,4
На развитие транспортной инфраструктуры
3 986 204,4

20 000,0
Есіл ауданында инженерлік желілермен тұрғын үй сатып алу
343 080,0
Көкшетау қаласында тұрғын үй сатып алу
27 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
1 066 932,8
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 062 680,5
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
10 987 953,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
74 727,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
155 622,8
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
155 622,8
Нысаналы даму трансферттерi
15 664 214,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
4 954 146,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 607 828,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 703 882,4
Спорт объектілерін дамытуға
236 691,3
Мемлекеттік органның объектілерін дамытуға
100 000,0
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
305 744,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 723 863,4
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 541 446,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
471 879,9
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
678 696,0
Көкшетау қаласын абаттандыру мен дамытуға
369 150,3
Коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 841 653,5
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
821 037,7
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 986 204,4
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
3 986 204,4