Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 23 августа 2021 года № А-8/421. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24152
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245), протоколом заседания Комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 5 апреля 2021 года № 2, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить предельно допустимую розничную цену на социально значимый продовольственный товар "масло подсолнечное" в размере 641 тенге за литр, сроком на 60 календарных дней.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующих заместителей акима Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев

Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 23 тамыздағы № А-8/421 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 тамызда № 24152 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген), әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі Комиссия отырысының 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 2 хаттамасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Күнбағыс майы" әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарының шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағасы 60 күнтізбелік күн мерзімге литріне 641 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. "Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарларына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев