О признании утратившими силу некоторых решений Кокшетауского городского маслихата
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С-6/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2021 года № 8478
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау" от 18 апреля 2017 года № С-9/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5956), "О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 18 апреля 2017 года № С-9/9 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау" от 19 июня 2019 года № С-34/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7241).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Кокшетауского городского маслихата
С.Максимец
Секретарь Кокшетауского городского маслихата Р.Калишев

Көкшетау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С-6/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 мамырда № 8478 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5956 болып тіркелген), "Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/9 "Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-34/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7241 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы
С.Максимец
Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысы Р.Калишев