О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № С-49/2 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 июня 2021 года № С-8/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23449
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-49/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8289) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 574 283,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 146 827,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 186 485,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 015 911,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 225 060,7 тысяч тенге;
2) затраты – 40 688 404,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 34 011,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 525,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 370 824,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 370 824,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 450 933,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 450 933,3 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 51 549,0 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на санитарию в сумме 9 000,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 32 656,1 тысяч тенге;
на содержание аппарата в сумме 9 892,9 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 5 251,1 тысяча тенге поселку Станционный, в том числе:
на содержание аппарата в сумме 5 251,1 тысяча тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 336 132,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 162 631,0 тысяча тенге;
поселку Станционный в сумме 173 501,0 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 465 177,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2021 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 526 788,1 тысяч тенге, в том числе:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 маусымдағы № С-8/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23449 болып тіркелді
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8289 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 574 283,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 146 827,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 186 485,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 015 911,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 225 060,7 мың теңге;
2) шығындар – 40 688 404,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 34 011,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 525,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 370 824,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 370 824,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 450 933,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 450 933,3 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 51 549,0 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
санитарияға 9 000,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 32 656,1 мың теңге сомасында;
апаратты ұстауға 9 892,9 мың теңге сомасында;
2) 5 251,1 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
апаратты ұстауға 5 251,1 мың теңге сомасында;
3) 336 132,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 162 631,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 173 501,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға 465 177,7 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 526 788,1 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:

193 030,7
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
193 030,7
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
18 532,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
18 532,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 443 722,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
575 914,0
005
Государственная адресная социальная помощь
575 914,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 464 643,1
002
Программа занятости
261 614,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 502,0
006
Оказание жилищной помощи
16 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
267 361,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 746,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
103 509,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
297 431,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
420 650,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72 629,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 316,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
31 316,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
371 849,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
95 097,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 108,0
021
Капитальные расходы государственного органа
10 539,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

193 030,7
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
193 030,7
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
18 532,8
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 532,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 443 722,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
575 914,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
575 914,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 464 643,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
261 614,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 502,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
267 361,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 746,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
103 509,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
297 431,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
420650,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72 629,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 316,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
31 316,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
371 849,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 097,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 108,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 539,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
122 514,0
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
122 514,0
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
156 525,0
01
Погашение бюджетных кредитов
156 525,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
156 525,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
370 824,0
приобретение финансовых активов
370 824,0
13
Прочие
370 824,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
370 824,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
370 824,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 2 450 933,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2 450 933,3
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 30 июня
2021 года № C-8/2
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № С-49/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
6 450 190,9
Целевые текущие трансферты
1 112 925,9
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
1 083 914,9
На выплату государственной адресной социальной помощи
440 000,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово - бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
111 914,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
46 691,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
58 771,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
2 868,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
29 170,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
62 902,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
17 374,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
357,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
39 049,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
48 324,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
122 514,0
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
122 514,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
156 525,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
156 525,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
156 525,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
370 824,0
қаржы активтерін сатып алу
370 824,0
13
Басқалар
370 824,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
370 824,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
370 824,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 2 450 933,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2 450 933,3
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ C-8/2 шешіміне
2 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-49/2 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
6 450 190,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 112 925,9
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 083 914,9
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
440 000,0
Кепілдік әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
111 914,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
46 691,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
58 771,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2 868,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
29 170,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
62 902,0
Ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсетуге
17 374,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
357,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
39 049,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
48 324,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

120 642,0
На общественные работы
61 204,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 648,9
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
29 011,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29 011,0
Целевые трансферты на развитие
5 214 751,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
5 214 751,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
252 541,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 4) (без наружных инженерных сетей)
299 008,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5) (без наружных инженерных сетей)
181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 6) (без наружных инженерных сетей)
181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 7) (без наружных инженерных сетей)
414 486,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от насосной повысительной станции-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области
1 334 399,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
629 535,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкена Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
742 671,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М. Ауэзова (на участке улиц А. Пушкина - Малика Габдуллина) города Кокшетау Акмолинской области
485 139,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция насосной повысительной станции-2

120 642,0
Қоғамдық жұмыстарға
61 204,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
44 648,9
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 011,0
Мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
29 011,0
Нысаналы даму трансферттерi
5 214 751,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
5 214 751,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
252 541,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (4 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
299 008,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
181 551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
181 551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
414 486,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында сорғы үдеткіш станция-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
1 334 399,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
629 535,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау
742 671,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының М. Әуезов көшесінде (А. Пушкин - Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
485 139,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілерді салу (ауданы 38,6 га учаскеде). Сорғы үдеткіш станция -2 реконструкциялау

379 963,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в города Кокшетау Акмолинской области
28 560,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в города Кокшетау Акмолинской области
34 337,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Наружные сети электроснабжения)
117 024,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
36 620,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружная вода-канализация, тепловые сети)
79 462,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
17 904,0
Бюджетные кредиты
122 514,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
122 514,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
122 514,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 30 июня
2021 года № C-8/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № С-49/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
10 684 730,8
Целевые текущие трансферты
4 657 631,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
290 202,8
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57 447,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3 500,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
18 046,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 259,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 799,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
7 000,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

379 963,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай орналасқан бес қабатты үш тұрғын үйге (1, 2, 3 позизиялар) сыртқы жылу беру, су және кәріз желілерінің құрылысы
28 560,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай орналасқан бес қабатты үш тұрғын үйге (1,2,3 позициялар) сыртқы электр желілерінің құрылысы
34 337,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында (1,2 позициялар) екі көп пәтерлі тұрғын үйдің сыртқы инженерлік желілері мен абаттандыру құрылысы (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
117 024,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
36 620,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге (Сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру) құрылысы
79 462,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
17 904,0
Бюджеттік кредиттер
122 514,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
122 514,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
122 514,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ C-8/2 шешіміне
3 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-49/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
10 684 730,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 657 631,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290 202,8
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
57 447,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу жөніндегі субсидияларға
3 500,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
18 046,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 259,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер және ассистенттерді енгізуге
4 799,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
7 000,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға

193 151,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 769 847,5
Капитальный ремонт дворовых территорий в границах улиц Абая - Жумабека Ташенова - Е.Н.Ауельбекова - Малика Габдуллина в городе Кокшетау
254 983,0
Завершение работ по капитальному ремонту дворовых территорий в границах улиц Абая-Жумабека Ташенова - Е.Н.Ауельбекова- А.Пушкина в городе Кокшетау
74 255,0
Текущий ремонт площадки флагштока в городе Кокшетау
30 441,0
Благоустройство областного центра
200 000,0
Текущий ремонт кабельной линии электроснабжения в городе Кокшетау
22 417,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
597 911,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
138 341,0
Средний ремонт улиц города Кокшетау
450 000,0
Обеспечение льготным проездом многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
116 383,5
Выкуп земельных участков для государственных надобностей в городе Кокшетау
873 800,0
Отдел строительства города Кокшетау
96 704,9
Выкуп жилья
67 500,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
29 204,9
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
876,0
На увеличение размера подъемного пособия
876,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 500 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 500 000,0
Трансферты на развитие
4 239 752,6
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
340 393,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
108 647,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
231 746,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 328 410,3
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
141 143,3
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта в городе Кокшетау
78 007,0
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау
200 000,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы М.Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
231 388,0
Реконструкция дороги от улицы Шокана Уалиханова до путепровода через железную дорогу в городе Кокшетау Акмолинской области

193 151,8
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 769 847,5
Көкшетау қаласында Абай-Жұмабек Тәшенов- Е.Н.Әуелбеков - Мәлік Ғабдуллин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
254 983,0
Көкшетау қаласында Абай -Жұмабек Тәшенов - Е.Н.Әуелбеков- А.Пушкин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
74 255,0
Көкшетау қаласында флагшток алаңын ағымдағы жөндеу
30 441,0
Облыс орталығын абаттандыру
200 000,0
Көкшетау қаласында электрмен қамту кабельдік желілерді ағымдағы жөндеу
22 417,0
Көкшетау қаласында жолаушылар тасымалын субсидиялау
597 911,0
Көкшетау қаласында Станционный кентінде жолөткел аймағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
138 341,0
Көкшетау қаласының көшелерін орташа жөндеу
450 000,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардан шыққан балаларды жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
11 316,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
116 383,5
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алу
873 800,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
96 704,9
Тұрғын-үйді сатып алуға
67 500,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
29 204,9
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
876,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
876,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 500 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 500 000,0
Дамытуға трансферттер
4 239 752,6
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
340 393,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
108 647,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
231 746,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 328 410,3
Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталығына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу (1 кезек, Қан орталығы бұрылысынан Қылшақты өзені арқылы көпірге дейінгі учаскесі)
141 143,3
Көкшетау қаласында Қан орталығынан Ескі әуежайға дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу
78 007,0
Көкшетау қаласында Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын реконструкциялау
200 000,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша жолдың реконструкциясы (М.Әуезов көшесінен Ақан сері көшесіне дейінгі учаскесі)
231 388,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында темір жол арқылы Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап жолөткелге дейін жолдарды реконструкциялау

200 000,0
Реконструкция автомобильного моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина в городе Кокшетау
30 272,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Т.Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
200 000,0
Строительство перекрестка на автодорогу Астана -Петропавловск с устройством подъездной дороги 300 п/м
246 600,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Байкена Ашимова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
1 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
2 570 949,3
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (Водопропускные очистные сооружения). Корректировка.
800 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
63 677,0
Реконструкция парка "Борцам революции" в городе Кокшетау
249 275,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция и строительство районной котельной № 2 Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" в городе Кокшетау до 480 Гкал/час
20 000,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
135 498,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей). Корректировка для переселения жителей аварийного дома с улицы Академика В.И. Вернадского и для государственных служащих.
100 000,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей). Корректировка (для переселения жителей аварийного дома с улицы Академика В.И. Вернадского)
115 485,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети водоснабжения)
9 602,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
20 993,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
100 000,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)

200 000,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін реконструкциялау
30 272,0
Көкшетау қаласында Т.Сүлейменов көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль жолының көпірін реконструкциялау
200 000,0
Астана-Петропавл автожолына 300 қ/м кіре беріс жол құрылғысын орнатумен қиылыс құрылысы
246 600,0
Көкшетау қаласынд Қылшақты өзені арқылы Бәйкен Әшімов көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
1 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 570 949,3
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту) Түзету.
800 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
63 677,0
Көкшетау қаласында "Революция күрескерлері" саябағын реконструкциялау
249 275,0
Көкшетау қаласындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындғы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының № 2 аудандық қазандығының 480 Гкал/сағатына дейін реконструкциясы және құрылысы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
20 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (алаңы 38,6 га учаскесінде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
135 498,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Мемлекеттік қызметшілерге және Академик В.И.Вернадский көшесіндегі апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін түзету
100 000,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (3-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Түзету (Академик В.И.Вернадский көшесіндегі апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін)
115 485,0
Көкшетау қаласының Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде алаңы 60 га учаскесінде инженерлік желілердің құрылысы (сумен жабдықтау желілері)
9 602,0
Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (алаңы 38,6 га учаскесінде) магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
20 993,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру, электр жарығы, телефонизация)
100 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы электрмен қамту желілері)

7 310,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
17 894,2
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные водоснабжения, канализация, тепловые сети)
7 059,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3, 4, 5, 6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
5 523,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7, 8, 9, 10, 11, 12) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
5 843,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3) (Благоустройство и наружные сети телефонизации)
15 811,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3) (Наружные сети электроснабжения)
2 770,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3) (Наружные сети теплоснабжения)
1 205,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2, 3) (Наружные сети газоснабжения)
11 839,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
1 394,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 0,4 кВ)
1 694,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети теплоснабжения)
4 182,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
63 053,7
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)

7 310,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және аббаттандыру (Сыртқы газбен жабдықтау желілері) (1 позиция)
17 894,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Сытрқы сумен қамту, канализация, жылу желілері)
7 059,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (1,2,3,4,5,6 позициялар ) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
5 523,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (7,8,9,10,11,12 позициялар) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
5 843,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (1,2,3 позициялар) (Абаттандыру және телефондандырудың сыртқы желілері)
15 811,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы ( 1,2,3 позициялар) (Сыртқы электрмен қамту желілері)
2 770,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы ( 1,2,3 позициялар) (Сыртқы жылумен қамту желілері)
1 205,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы ( 1,2,3 позициялар) (Сыртқы газбен қамту желілері)
11 839,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторын салу)
1 394,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292- пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (0,4 кВ электрмен жабдықтау желілері)
1 694,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292- пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (жылумен жабдықтау желілері)
4 182,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 053,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

107 012,0
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (Коллекторная насосная станция)
34 666,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
2 403,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Наружные сети газоснабжения)
9 862,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
47 669,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (электроснабжение)
63 265,0
Установка водогрейного котла в рамках реконструкции районной котельной № 1 в городе Кокшетау
87 776,2
Строительство сетей водоснабжения по улице Богенбая в городе Кокшетау
100 362,0
Реконструкция административного здания по улице А.Пушкина, 21 в городе Кокшетау Акмолинской области
100 000,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина - Малика Габдуллина) города Кокшетау Акмолинской области
20 000,0
Строительство сетей теплоснабжения диаметром 250 мм на улице Кажымукана, Рахимова, Дины Нурпеисовой в городе Кокшетау
500,0
Строительство сетей теплоснабжения по улице Бережного, Алматинская, Литвинова в городе Кокшетау
500,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
31 733,6
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
3 815,2
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство наружных сетей газоснабжения к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
11 333,3
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, № 9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)

107 012,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерді салу. 2 кезең, 2 кезек (Коллекторлы сорғы станциясы)
34 666,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1, 2 позициялар) (Сумен жабдықтаудың, кәріздің және жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
2 403,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (ауданы 88,5 га учаскеде) (1, 2 позициялар) (газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 862,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1, 2 позициялар) (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
47 669,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1, 2 позициялар) (электрмен қамту)
63 265,0
Көкшетау қаласындағы №1- аудандық қазандықты реконструкциялау шеңберінде су жылыту қазандығын орнату
87 776,2
Көкшетау қаласында Бөгенбай көшесі бойынша сумен қамту желілерінің құрылысы
100 362,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында А.Пушкин көшесі 21 үй бойынша әкімшілік ғимаратты реконструкциялау
100 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М.Әуезов көшесі бойынша (А.Пушкин - Мәлік Ғабдуллин көшелері учаскесінде) жылумен қамту магистральды инженерлік желілерді реконструкциялау
20 000,0
Көкшетау қаласында Қажымұқан, Рахимов, Дина Нүрпейісова көшелерінде 250 мм диаметрмен жылумен қамту желілерінің құрылысы
500,0
Көкшетау қаласында Бережного, Алматинский, Литвинов көшелері бойынша жылумен қамту желілерінің құрылысы
500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш бес қабатты тұрғын үйге сыртқы жылумен жабдықтау және кәріз желілерін салу (1, 2, 3 позициялар)
31 733,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш бес қабатты тұрғын үйге электірмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1, 2, 3 позициялар)
3 815,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш бес қабатты тұрғын үйге (1,2,3 позициялар) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондандыру желілерін салу
50 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш бес қабатты тұрғын үйге сыртқы газбен жабдықтау желілерін салу (1, 2, 3 позициялар)
11 333,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласынын №1, № 9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы

80 432,5
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, № 9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
59 511,3
Бюджетные кредиты
1 787 347,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 787 347,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 087 347,0
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
700 000,0

80 432,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласынын №1, № 9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы
59 511,3
Бюджеттік кредиттер
1 787 347,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 787 347,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 087 347,0
Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер
700 000,0