Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 2 июля 2021 года № А-7/300. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23294
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно со Степногорской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № А-7/300 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Степногорск қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
"СОГЛАСОВАНО"
Степногорская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата
от 2 июля 2021 года
№ А-7/300
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Әкімдігінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ А-7/300 қаулысына
қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1

город Степногорск, 3 микрорайон, 85, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
2
город Степногорск, 1 микрорайон, больничный комплекс, щит у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорская многопрофильная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3
город Степногорск, 9 микрорайон, 4, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Балауса" города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области"
4
город Степногорск, 6 микрорайон, 13, щит у здания коммунального государственного учреждения "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" управления образования Акмолинской области
5
город Степногорск, 1 микрорайон, 47, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области"
6
город Степногорск, 4 микрорайон, 47, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Горнотехнический колледж, город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
7
город Степногорск, поселок Аксу, улица Амантая Кабылденова, 3, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры поселка Аксу" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
8
город Степногорск, поселок Аксу, улица Набиева, 26, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Аксу"
9
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бауыржана Момышулы, 15, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Заводской"
10
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бейбітшілік, 11а, щит у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
11
город Степногорск, поселок Шантобе, 1 микрорайон, 23, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
12
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Бейбітшілік, 492, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска"
13

Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, 85, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
2
Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск көпсалалы қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
3
Степногорск қаласы, 9 шағын аудан, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының "Балауса" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
4
Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, 13, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
5
Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, 47, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
6
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, 47, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
7
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Амантай Қабылденов көшесі, 3, Степногорск қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Ақсу кентінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
8
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Нәбиев көшесі, 26, "Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
9
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, 15, "Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
10
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бейбітшілік көшесі, 11а, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
11
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын аудан, 23, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
12
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта
13

город Степногорск, поселок Бестобе, улица Ыбырай Алтынсарина, 47, щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Бестобе отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области"
14
город Степногорск, село Карабулак, улица Сарыарка, 24, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак"
15
город Степногорск, село Изобильное, улица Казахстанская, 9, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
16
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Байконыс, улица Ы.Алтынсарина, 1, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
17
город Степногорск, село Кырык кудык, улица Богенбай Батыра, 9, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорск"

Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 47, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Бестөбе кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
14
Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 24, "Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындаға тақта
15
Степногорск қаласы, Изобильное ауылы, Казахстанская көшесі, 9, "Степногорск қаласының Изобильный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындаға тақта
16
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Байқоныс ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 1, "Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта
17
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай Батыр көшесі, 9, "Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта